Неделя, 23 Септември 2018, 08:28
Frognews
0| 3535 |22.06.2018

Ето къде ЧЕЗ ще спира тока

.
Уважаеми клиенти, ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 25 – 29 юни 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  

Община Банкя  

На 25.06.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Брацигово/8-ма/, Варна, М.Вердикал Кв.17, Методи Иванов, Окол, Пролет/Ален Мак/, Требето, УПИ ХХII-524  Кв.15, Христо Смирненски

На 26.06.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Иванянско Шосе/Млада Гварди, Милениум, Морава/Дзерджински/, Секвоя

На 26.06.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  Иваняне:   Местнст Страната

На 27.06.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Варна, Вердикалска Река, Георги Бенковски, Липа, Методи Иванов, Райко Даскалов, Стръмна

На 27.06.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Иван Вазов

На 28.06.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Еделвайс, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, София, Стефан Стамболов/Будишин/

На 28.06.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   Шосе Банкя

На 29.06.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Клисура, Общ. Столична:   2-ра, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, Балканска, Манастирска, махала  Витковица, махала  Плоча, махала  Радово, Панорама, Старо Село

Община Витоша  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   В.З. Симеоново - Драгалевци, Отец Генадий, Христина Морфова, Ябълкова Градина

На 25.06.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  София:   711-та/Витоша/, Боженци/Никола Паликарски/, Войводина Могила, Дамяница, Евлия Челеби/Мара Петлякова, Кореняците /Дим. Пъшков/, Лазарополе/Партизанска Пъте, Люлински Път/Народно Въстание/, М.Карпузица УПИ I-77 Кв 22, Омая/703-та/, Полк.Стойно Бачийски/Филип, Полк.Стойно Бачийски/Филип, Полк.Стойно Бачийски/Филип, Поточе, Розмарин/709-та/, Русокастро/Ген.Д.Гръбчев/, Седянка, Сърнела/Паскал Иванов/

На 25.06.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./   На 26.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Княжево:   Ал.Стамболийски

На 25.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Иван Сусанин, Ралевица

На 25.06.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София:   Еровете, Мадара, Цар Борис III/Девети Септ.

На 25.06.2018 г. /10:30 - 16:15 ч./ -  София:   721-ва/Витоша/, 722-ра/Витоша/, 777-ма, Поибрене, Цар Борис III/Девети Септ., Цар Борис III/Девети Септ., Църквище

На 26.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:   В.З. Дупките

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   В.З. Симеоново - Драгалевци, Отец Генадий, Охрид/Станка Първанова/, Планинец, Христина Морфова, Цар Борис III/Девети Септ., Ябълкова Градина

На 26.06.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  София:   48-ма /Кв.Симеоново/, 54-та /Кв.Симеоново/, 56-та /Кв.Симеоново/, 57-ма /Кв.Симеоново/, 58-ма /В.З. Симеоново Север-витоша/, 61-ва /Кв.Симеоново/, Босилек, Босилек /Кв.Симеоново/, Лунна Папрат/669/, Матей Граматик, Прохлада, Света Магдалина, Симеоново, УПИ-ІІ-543,Кв.15

На 26.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Витоша, Д-Р Д.Съселов, Цар Борис III/Девети Септ.

На 26.06.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София:   Люти Дол

На 26.06.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:   местност Черния Кос

На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   230-та, Байкал, Богова Стъпка, В.З. Симеоново - Драгалевци, Герганица, Десислава, Капина, Маестро Георги Атанасов, Отец Генадий, Отец Генадий, Панайот Пипков, Севастократор Калоян/Алекса, Христина Морфова, Христина Морфова, Ябълкова Градина, Ябълкова Градина

На 27.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Асен Георгиев/730/, Брезите, Георги Войтех/734-та Витоша, Кикиш, Краище /735-витоша/, Кумата, Подграмада, Преки Път/Димитър Монов/, Севастократор Калоян/Алекса, Шишманова Конница/620/

На 27.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Крушова Градина

На 27.06.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:   505/Драгалевци/, 506/Драгалевци/, 507-ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, 508/Драгалевци/, 509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, 510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Павел Дованлийски, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/, Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 28.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:   В.З. Симеоново - Драгалевци, За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Захари Зограф, Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Пирински Еделвайс/Драгалевци/, Симеоново-Д-Ци XxxxII-1053,Кв.60, Симеоновска, УПИ ХХХХІІ-1053 Кв.60, Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Шарколия/413/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Пп Витоша

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   230-та, Капина, Маестро Георги Атанасов, Местн.Офелиите, Отец Генадий, Панайот Пипков, Парк Витоша, Планина Витоша, Христина Морфова, Ябълкова Градина

На 28.06.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:   VII-889 Кв 127, XXVІІ-910 В.З Симеоново Драгалевци -, Атанас Яранов, Гергина, Дамян Дамянов, Драгалевци, Драгалевци Разширение Север, Драгалевци Север УПИ3-1016 Кв126, Еловица  /Кв. Драгалевци/, Иван Милев, Илина Църква, Кимчовец, Крушова Градина, Манастирски Ливади-Запад, Слънце /Драгалевци/, УПИ XVII-1054, Кв.916

Община Връбница  

На 25.06.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  София:   2-ра /Толева махала /, Европа/Баба Парашкева/, Сливница

На 25.06.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Волуяк:   Детелина

На 26.06.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Волуяк:   41-ва, VI-1324,Кв.84, Детелина, Зорница/Петър Малинов/

На 26.06.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София

На 26.06.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Волуяк:   Божур, В Бившето Ткзс, Огоста, Пламък, Сердика

На 27.06.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Житен, Общ. Столична:   Крива Река/16та/, Липа/11та/, Мак/22ра/, Минзухар/15та/

На 27.06.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София:   Житница

На 27.06.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  София:   Адам Мицкевич/Раб.Класа/

Община Възраждане  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:20 ч.; 10:30 - 11:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./   На 26.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София:   Зона Б-5

На 27.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София:   Зона Б-18, Зона Б-19, Зона Б-5-3

На 29.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София:   Сердика

Община Изгрев  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21-ви Век, Антон П.Чехов, Витоша, Георги Златарски, Дианабад, Дианабад, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Иван Странски, Кирил Попов, Константин Щъркелов/Младежк, Латинка, Петър Джидров, Росарио Хаджихристов, Симеоновско Шосе, Стефан Младенов, Фредерик Жолио Кюри, Чарлз Дарвин, Чарлз Дарвин, Чарлз Дарвин

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21 Ви Век, Борис Стефанов, Витоша, Владимир Трендафилов, Георги Злаатарски, Дианабад, Дианабад, Дианабад, Димчо Дебелянов, Иван Странски, Кирил Попов, Константин Щъркелов/Младежк, Латинка, Петър Джидров, Росарио Хаджихристов, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Стефан Младенов, Чарлз Дарвин

На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21-ви Век, Витоша, Георги Златарски, Дианабад, Дианабад, Димчо Дебелянов, Иван  Странски, Кирил Попов, Константин Щъркелов/Младежк, Латинка, Петър Джидров, Росарио Хаджихристов, Сименовско Шосе, Стефан Младенов, Чарлз Дарвин

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Антон П.Чехов, Дианабад, Константин Щъркелов/Младежк, Латинка, Чарлз Дарвин

Община Искър  

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба 1

Община Красно Село  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Белите Брези, Ворино/Ат.Дамянов/, Гоце Делчев/Емил Марков/

На 26.06.2018 г. /08:00 - 12:00 ч./ -  София:   Плиска/Д-Р Петър Вичев/

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Завалска Китка, Карпати, Царево Село

На 26.06.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София:   Плиска/Д-Р Петър Вичев/, Цар Борис III

На 27.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч.; 12:30 - 16:00 ч./ -  София:   Баба Илийца

На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Пирински Проход

На 28.06.2018 г. /08:00 - 12:00 ч./ -  София:   Балканджи Йово

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Родопски Извор, Света Марина/Бандера/, Солун, Хиподрума

На 28.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София:   Балканджи Йово, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/

На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Луи Айер/Никола Каменов/, Царица Елеонора/Коста Пе

Община Кремиковци  

На 26.06.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  София:   Враждебна, Райска Градина/Аврора/

Община Лозенец  

На 27.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София:   Ул.”Черноризец Храбър

Община Люлин  

На 29.06.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  София:   Орион

Община Младост  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   12-ти Април / Горубляне, Борис Рангелов, Васил Пешев /Кв.Горубляне/, Витоша / Горубляне, Горубляне, Детелина / Горубляне, Люляк / Горубляне/, Младен Карадашев, Самоковско Шосе, Ул.42-ра/Кв.Горубляне, Урвишка Крепост

На 26.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:   Васил Пешев /Кв.Горубляне/, Витоша / Горубляне, Горубляне, Младен Карадашев, Прогледец

На 26.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Панчарево:   местност Дупките

На 26.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:   1-ва, В.З. Дупките, М.Дупките-Сухата Река ПИ 412, Малинова Долина

На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   12-ти Април / Горубляне, 3-ти Май / Горубляне/, Васил Пешев /Кв.Горубляне/, Горубляне, Долците, Музейна / Горубляне, Пети Ноември /Горубляне, Пионерска, Самоковско Шосе, Цветна Градина, Цветна Градина /Горубляне

На 28.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:   Горубляне, Младост

На 29.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч./ -  София:   12-ти Април / Горубляне, 3-ти Май / Горубляне/, Витоша / Горубляне, Горубляне, Деян Попов, Долците, Младост 3, Пети Ноември /Горубляне, Пионерска, Самоковско Шосе, Синчец, Синчец / Горубляне, Урвишка Крепост, Царичина Поляна

Община Надежда  

На 27.06.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  София:   23-ти Декември, Жорж Дантон/Фр.Революция/, Надежда 1, Хан Кубрат

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Добри Чинтулов/Р.Диен/, Екзарх Стефан/Георги Костов, Йордан Хаджиконстантинов, Йордан Хаджиконстантинов-Джинот, Кубадин, Ломско Шосе, Митрополит Авксентий Велешк, Надежда 2, Проф.Петър Ников/Ген.Хр.Ник, Свети Климент, Свети Климент/Ямб.Стачка/, Търновска Конституция

Община Нови Искър  

На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Доброславци:   Бранище/Благой Тодоров/, Бърдо, Доброславско Шосе/Гергин Ил, Житенски Път, Мегдана, Отава, Паметника, Панчовица/Станислав Василев, Пешовица, Първанова Чешма, Стадион, Типченица, Уршак, Ширината

На 28.06.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Доброславци:   Борова Гора, Доброславско Шосе/Гергин Ил, Отава, УПИ ІІ-617,Кв.35 Стопански Двор

На 28.06.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София

На 28.06.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Чепинци:   ТМСИ

На 28.06.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Чепинци, Общ. Столична:   32-ра, Голяма Могила

На 28.06.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Чепинци, Общ. Столична:   Голяма Могила

На 29.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Доброславци:   Борова Гора, Бунтовник, Бял Камък, Георги Велев, Градинарска, Житенски Път, Ложев Дол, М.Геренчето, ПИ № 086031, 086045, М.Песоко, Могилка, Средорек

Община Оборище  

На 26.06.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София:   Георги С.Раковски, Св.Св.Кирил и Методий

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 26.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Архитект Франк Лойд Райт, Иван Радоев/456-та/, Иван Радоев/Уляна Громова/, Рождество/Парт.Подвиг/

На 27.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Витошка Поляна, Овча Купел 1, Промишлена

На 28.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Президент Линкълн

На 29.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Овча Купел, Овча Купел 1

Община Панчарево  

На 26.06.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   М.Пенови Кошари

На 27.06.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 28.06.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   Бистришка Четворка/68-ма/, Васил Левски/69-та/, Ведрина, Клисурговец/Йордан Апостоло, Люляк, Младен Ангелов/39-та/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Тинтява/36-та/, Чемшир, Ягода/56-та/

Община Сердика  

На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Илиянци/Лиляна Димитрова/

Община Слатина  

На 26.06.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София:   Братован, Братя Пешеви, Детелин Войвода, Румен Войвода

Община Средец  

На 25.06.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София:   Леонардо Да Винчи, Мизия, Николай В.Гогол, Светослав Тертер, Тича/Георгица Карастоянова/, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен II, Янтра

На 25.06.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  София:   Ул.Дякон Игнатий

На 25.06.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София:   6-ти Септември, Г.С.Раковски, Ген. Гурко, Георги С.Раковски

На 26.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Уйлям Гладстон/Вл.Поптомов/

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21 Ви Век , Витоша, Георги Златарски, Дианабад, Кирил Попов, Петър Джидров, Проф. Иван Странски , Росарио Хаджихристов, Симеоновско Шосе, Стефан Младенов, Студ Град

Община Студентски Град  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   131-ва Изгрев , 21 Ви Век, Джон Ленън , Жеко Войвода, Илия Димушев           , Йордан Йосифов      , Климент Охридски, Малинова Долина, Мусагеница, Осми Декември, Равногор, Студ Град

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   131-ва  Изгрев, 21 Ви Век, 8 Ми Декември, Джон Ленън, Жеко Войвода, Илия Димушев , Йордан Йосифов , Климент Охридски, Малинова Долина, Мусагеница, Равногор, Студ Град

На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   131-ва Изгрев, 21 Ви Век , 8 Ми Декември, Акад.Ангел Балевски, Джон Ленън , Дървеница, Жеко Войвода, Илия Димушев, Йордан Йосифов , Климент Охридски, Малинова Долина, Мусагеница, Проф.Витали Таджер, Проф.Николай Генчев, Равногор, Студ Град, Студентски Град

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21 ВИК, Жеко Войвода, Климент Охридски, Студ Град

На 28.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Симеоновско Шосе

На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   131ва -  Изгрев, 21 Ви Век, 8-ми Декември, Джон Ленън , Жеко Войвода, Илия Димушев, Йордан Йосифов , Климент Охридски, Малинова Долина, Мусагеница, Равногор, Студ Град

Община Триадица  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дойран

На 26.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София:   Неофит Рилски

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Лерин

На 26.06.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София:   Кв. Манастирски Ливадиизток, Тодор Каблешков , Шарл Шампо/407 и 414/

На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Златни Врата, Йордан Йовков, Кестенова Гора, Костина, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Нишава/Георги Аврамов/

 

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Ботевград  

На 25.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин

На 25.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица:   махала  Барбушовци, махала  Върха, махала  Ганинци, махала  Павловци, махала  Пейчовци, махала  Пелиница, махала  Томовци

На 25.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:   махала  Големо Усое, махала  Горановци, махала  Мановци

На 25.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 27.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Александър Стамболийски, Божко Божилов, Опълченска

На 25.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 27.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец:   Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)

На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград:   ПИ №027070

На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Краево:   махала  Маринков Рът, махала  Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Ботевград:   До Сграда Ткзс, Стефан Караджа

На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   III-709,Кв.38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград Път№1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка

На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Осеновлаг

На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Рашково:   махала  Белчово, махала  Габровница

На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Скравена:   000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна Зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап.Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К.Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, махала Диловска и Драганчовска, махала  Гледжовица, махала  Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми Март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, ПИ №000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, С. Скравена, Общ. Ботевград път №1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, Сграда на Читалището, Синчец, Стара Планина (Ил.Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика

На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Боженица:   319004, Долапището, махала  Барбушовци, махала  Брусен, махала  Върха, махала  Ганинци, махала  Павловци, махала  Пейчовци, махала  Пелиница, махала  Плоча, махала  Томовци, махала  Урвич, махала  Усойната, Стопански Двор, Х-38, Кв.41

На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:   За Провеждане на 72-Часови Изпитания, махала  Големо Усое, махала  Горановци, махала  Мановци, махала  Ръждавец

На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Радотина:   местност Дръстила, ПИ №055008

На 26.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Боженица:   319004, Долапището, махала  Брусен, махала  Плоча, махала  Урвич, Стопански Двор, Х-38, Кв.41

На 26.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Ботевград:   До Сграда Ткзс

На 26.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:   махала  Ръждавец

На 26.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Радотина:   местност Дръстила

На 26.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград

На 26.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Литаково:   3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   003036, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, Зелин-11-А, Зелин-16-А, Зелин-20-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-36-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Средния Път, Казармен, Курорт Зелин, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Стефан Стамболов, Чеканица

На 26.06.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /08:30 - 15:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Осеновлаг:   Зимнишки Дол, махала  Зимнишки Дол

На 27.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   003036, 05815.13.34, Ам Хемус Кв.Зелин, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин,Ул.4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, местност Пръдлювец, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 27.06.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Курорт Зелин, Стубеля

На 27.06.2018 г. /13:45 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Академик Стоян Романски, ТП Бетонов Център

На 28.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 28.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Скравена:   Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 28.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Ботевград:   Индустриална

На 28.06.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Ботевград:   16-ти Ловчански Полк, 1866 Година, Бензиностанция, Божко Божилов, Васил Левски, Зад ЗРЧ, Илия Стоянов, Индустриална, Оборище, Цар Иван Шишман, Цар Освободител

Община Годеч  

На 28.06.2018 г. /10:15 - 13:00 ч./ -  Годеч:   Александър Стамболийски, Васил Друмев, Васил Левски, Видлич, Додовица, Дружба, Мерудая, Незабравка, Република, Свобода, Софийско Шосе, Стефан Караджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Горна Малина  

На 25.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./   На 27.06.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./   На 28.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./   На 29.06.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Горна Малина:   101, Блокове

На 25.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./   На 27.06.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./   На 28.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./   На 29.06.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Макоцево:   В.З. Овче Бърдо Имот №219, местност Крушака, местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, ПИ 093013, ПИ 385 Кад.Район 232, ПИ 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо, УПИ II-49, Кв.3, УПИ ХII -176 Кв. 31

На 25.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./   На 27.06.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./   На 28.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./   На 29.06.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Негушево:   068010, VІІІ-3 Кв.2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ.Горна Малина, П-Л XVI-27, Кв.3, УПИ Vі-76, Кв.11, УПИ XI-185, Кв. 18, УПИ ІІ-16, Кв.2, УПИ ХVІІІ-195, Кв.18, УПИ ХІV-157, Кв.18, УПИ-87

На 25.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./   На 27.06.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./   На 28.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./   На 29.06.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Осоица:   М.Мандрите-Катлъка

На 25.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./   На 27.06.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./   На 28.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./   На 29.06.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Саранци:   IХ-42,Кв.7, Іх-95,Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І Кв.37

На 25.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./   На 27.06.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./   На 28.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./   На 29.06.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Чеканчево:   II-289, Кв.32, VI-296 Кв.25, П-Л Х-373, Кв.35, П-Л ХVІІ, Им. пл. №317, Кв.24, УПИ ХХ-246,Кв.11

Община Долна баня  

На 26.06.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Долна Баня:   Бистришка, Бреза, Георги Бенковски, Здравец, Рилско Шосе, Сергей Румянцев, Трепетлика

Община Драгоман  

На 25.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Ново Бърдо;

На 25.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Беренде Извор;  Беренде, Общ. Драгоман;  Букоровци:   УПИ V 130кв.13;  Бърля;  Връдловци;  Върбница;  Годеч:   Академик Игнат Емануилов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баба Тонка, Бор, Борова Гора, Брест, Васка Емануилова, Височка, Градина, Грамада, Елечанова, Заводска, Зли Дол, Иван Вазов, Иглика, Игнат Емануилов, Йовкина, Ком, Липа, Люляк, М.Молак, махала  Елечанова, махала  Молак, Молак, Молашка, Нишава, Новодомска, Нягулова, Петров Рид, Петрова Бара, Пуалица, Ракета, Раковски, Свобода, Синчец, Слънчев Бряг, Стойкина, Теменуга, УПИ 4-344 ,Кв.45, Христо Смирненски, Царина, Шипка, Явор;  Голеш, Общ. Годеч:   Парцел VІІІ-413, Кв.26;  Губеш:   УПИ VII-125, Кв.18;  Драгоил;  Драгоман:   Акация, Международно Шосе, Патриарх Евтимий;  Каленовци:   XI-83, Кв.22, УПИ-ХІ-257,Кв.12;  Комщица;  Летница, Общ. Драгоман;  Липинци;  Мургаш:   УПИ ХІІ-17,Кв2;  Прекръсте;  Равна, Общ. Годеч;  Разбоище:   Мес Стойков Връх;  Ропот;  Смолча;  Станинци;  Туден:   015065, Кв.Мрамор, М. Марков Дол, махала  Панинци, Мрамор Кв.22 УПИ XVІ- 150, Труден;

На 25.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Чепърлинци;

На 25.06.2018 г. /09:30 - 13:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Калотина:   Втора, Калотина, Първа;

На 25.06.2018 г. /14:00 - 15:15 ч./ -  Бучин Проход:   път II - 81, УПИ III-10;  Годеч:   003670, I-994, Кв.134 I-995, Кв.72, VI-1405, Кв.130, Академик Игнат Емануилов, Акация, Александър Милев, Александър Стамболийски, Ахтопол, Бригадир, Васил Друмев, Васил Левски, Видлич, Водопад, Гео Милев, Георги С.Раковски, Грамада, Детелина, Додовица, Дружба, Дунав, Елин Пелин, Елха, Заводска, Здравец, Зли Дол, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков, Клокотиш, Кокиче, Ком, Космонавт, М.Свинарника, Мали Ком, махала Джуричова, махала  Трап, Мерудая, Местн.Цоланова, местност Ваге, Найденова, Найденова махала , Незабравка, Никола Й.Вапцаров, Никола Петков, Нишава, Осми Март, Отец Паисий, Паисии, Панджина и Пешичова, Парижка Комуна, Петрова Бара, Петрохан, ПИ 004087, Поляница, Проф.Александър Милев, Първи Май, Раковски, Република, Рибарска, Русе, Свобода, Софийско Шосе, Сохая, Старо Село, Стефан Караджа, Тинтява, Тодор Каблешков, Трап, Ул.3-та №35а, УПИ 006939, УПИ Vіі-1927,Кв72, УПИ ІІ-837, УПИ-І, Кв.138, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цикура, Цоланова, Явор, Ямбол;  Големо Малово:   УПИ ХI-92,Кв.15;  Лопушня:   008010;  Мало Малово;  Раяновци, Общ. Драгоман;  Цръклевци;  Шума:   Ракето, УПИ ХV-23;

На 25.06.2018 г. /14:00 - 15:15 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Василовци, Общ. Драгоман:   УПИ VІІІ-149, Кв.20;

Община Елин Пелин  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 27.06.2018 г. /15:00 - 15:15 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горна Малина

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 27.06.2018 г. /15:00 - 15:15 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горно Камарци:  УПИ VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв.7

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 27.06.2018 г. /15:00 - 15:15 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долно Камарци:   VIII-9 Кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Седма, ТП Център, Трета, ХІІІ-108 Кв.14, Четвърта

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 27.06.2018 г. /15:00 - 15:15 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Негушево:   УПИ 9 - 020019

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 27.06.2018 г. /15:00 - 15:15 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Осоица:   10, 33-та, III-271 Кв.37, XI-400 Вилна Зона, XxV-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, Кв.37, П-Л VI-137, Кв.1, Парцел VIII От Кв.53 В.З. Осоица, Парцел VІ-54, Кв.28, УПИ IV-249, Кв.22, УПИ XI-317, Кв.39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХІІІ-373,Кв.34

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 27.06.2018 г. /15:00 - 15:15 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Саранци:   000020 по Квс

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 27.06.2018 г. /15:00 - 15:15 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Стъргел:   Имот 024027, Парцел ІІ-269, Кв.39, УПИ, УПИ I-390, Кв.47, УПИ V-467, Кв.30, УПИ VII-309, Кв.52, УПИ Vі-275, Кв.39

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 27.06.2018 г. /15:00 - 15:15 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Столник

На 27.06.2018 г. /15:00 - 15:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ботевград:   Витиня, Пик

На 27.06.2018 г. /15:00 - 15:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Врачеш:   Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

Община Етрополе  

На 25.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Боженица:   махала  Ласковци;  Видраре:   махала  Градище, махала  Кленака, махала  Ликовци, махала  Мусатете, махала  Пешната Лъка, махала  Раздолата, махала  Свин Дол, махала  Сечковци, махала  Станчовец, махала  Черни Връх;  Калугерово, Общ. Правец:   махала  Бундаците, махала  Венчарете, махала  Връбчовци, махала  Габрика, махала  Димитровци, махала  Дола, махала  Златовци, махала  Кардашица, махала  Костадиновец, махала  Репавище, махала  Рударец, махала  Свин Дол, махала  Смесите, махала  Стайковци, махала  Трънето, махала  Чекотин, УПИ-ХІ-8, Кв.4;  Лъга;  Правец:   Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала  Боянско, махала  Дивчов Рът, махала  Драганско, махала  Дръвница, махала  Манастирица, махала  Правешки Ханове, махала  Пушкарско, местност Елисов Рът, местност Стилковски Рът, местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110;  Правешка Лакавица:   001626, Голямата Ливада, махала  Церица;  Своде:   махала  Бакова Могила, махала  Борова Шума, махала  Бурньовица, махала  Венеца, махала  Габриците, махала  Курман, махала  Лъга, махала  Преход, махала  Требеш, махала  Усоето, махала  Чуклата, махала  Чукльовци;  Средни Рът:   махала Бечовското, махала Голяма Глава, махала Дунавското, махала Койчовци, махала Кондурите, махала Куваница, махала Мончово Търне, махала Средни Рът, махала  Краева Бачия, махала  Кръста, махала  Марково Равнище, махала  Скр. Колиби;

Община Ихтиман  

На 25.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Селянин:   П-Л ІІ,Кв.11, УПИ VІІІ-255, Кв.27, УПИ ХІІІ-116, Кв.31

На 28.06.2018 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман:   махала  Барата, махала  Бойчиновци, махала  Горобий, махала  Градеж, махала  Гроздьовци, махала  Средищна, махала  Суевци, махала  Широки Рът, махала  Шуглеовци, УПИ VІІ Кв.8

На 28.06.2018 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Хан Крум

На 28.06.2018 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Бузяковци:   Заевица, махала  Поповци, УПИ III-186 Кв. 17а

На 28.06.2018 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Бърдо:   УПИ №113 Кв.№25а

На 28.06.2018 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Вакарел:   Александър Стамболийски, махала  Драгиовци, П-Л Х, Кв.11 М.Бърдо

На 28.06.2018 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Джамузовци

На 28.06.2018 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Мечковци:   УПИ VІІІ-89, Кв.3

На 28.06.2018 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Пановци:   22

На 28.06.2018 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ръжана:   УПИ VІІ-27, Кв.5

На 28.06.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 11:15 - 15:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Бальовци:   114 УПИ XIV Кв 10

На 28.06.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Вакарел:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златарев, Бальовци, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Паунов, Дренов Ръд, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулацията, Искър, Кирил и Методи, Костадинка Трайкова, Кръста, Латинка, Люлин, Люляк, М.Дренов Ръд ПИ 298, М.Зубевица Им.№913037, махала  Дренов Рът, Младост, Никола Вапцаров, Никола Петков, Освобождение, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Стефан Стамболов, Теменуга, Тинтява, УПИ V-391,Кв.38, ХV-260, Кв 58, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хановете, Харамлиец, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чешма Ангелина, Чинар, Шипка, Янтра

На 28.06.2018 г. /11:15 - 15:15 ч./ -  Вакарел:   Александър Стамболийски, Бальовци, Веслец, Витоша, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Костадинка Трайкова, М.Дренов Ръд ПИ 298, махала  Дренов Рът, Младост, Никола Петков, Пейо Яворов, Свети Патриарх Евтимий, ХV-260, Кв 58, Цар Симеон, Чинар, Янтра

Община Копривщица  

На 26.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Антон:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Васил Боримечков, Васил Левски, Вежен, Въртопа, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Граничар, Двадесет и Четвърти Май, Джемина, Дойранска Епопея, Дружба, Европа, Еделвайс, Елин Пелин, Зорница, Иван Вазов, извън регулация, Изгрев, Лайка, Липа, Лиска, Лъджене, Любен Каравелов, Местн.Козница, Мир, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Планински Извори, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис ІІІ, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин  Душанци:   М. Долна махала  В УПИ 018050   Копривщица:   Барикадите, Баркаш, Богдан Войвода, Борис Захов, Брайко Енев, Бунтовна, Васил Икономов, Векилова, Вельо Врачев, Гара Копривщица, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Салчев, Георги Тиханек, Голомяхова, Груйо Ценов, Двадесет и Четвърти Март, Двадесети Април, Детелин Войвода, Димо Пиринджиев, Димчо Дебелянов, Дончо Ватах Войвода, Дончо Плачков, Душко Цаков, Дядо Либен, Здравец, Иван Бората, Иван Джартазанов, Иван Келчев, Иван Кривиралчев, извън регулация, Кв.122 УПИ V-1983, Кирил Бояджиев, Коста Малказанов, Костадин Доганов, Любен  Каравелов, Мангър Войвода, Мандулова, Матея Кривиралчев, местност Войводенец, местност Попадия, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Геров, Найден Попстоянов, Нешо Попбрайков, Нешо Шабанов, Никола Беловеждов, Никола Белчев, Никола Герджиков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Пенчо Видин, Петко Кълев, Петко Шипочинов, Петровден, Петър Жилков, Попска Река, Първа Пушка, Радомирова, Райново Дере, Рашко Брайков, Рашко Х.Стойчев, Салчо Василев, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Тумангелова Чета, Фръго Доев, Хаджи Генчо, Хаджи Ненчо Палавеев, Христо Тороманов, Цоко Будин, Юрукова, Яко Доросиев  Пирдоп:   Александър Стамболийски, Борис Темков, Братя Х. Димитрови, Бузола, Димитър Ночев, Еленско, Методи Стоянов, Рорач, Рошава Могила, Стефан Стамболов, Тодор Влайков, Харалампи Златанов, Цено Евтимов

Община Костенец  

На 25.06.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   VII-858, Кв.68, Акация, Белмекен, Боровец, Васил Левски, Витоша, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Иван Вазов, Изгрев, Искра, Калинка, Кокиче, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Момина Сълза, Оборище, Пирин, Първенец, Рила, Самуил, Свети Георги, Свобода, Славей, Средна Гора, Стадионна, Трапезица, Търговска, Хан Исперих, Цар Симеон I, Цариградско Шосе, Чайка, Чучулига, Шипка, Ясен;

На 25.06.2018 г. /08:30 - 12:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Белмекен, Боровец, Витоша, Константин Костенечки, Марица, Пирин, Рила, Цар Симеон I;

На 25.06.2018 г. /11:45 - 13:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Гуцал:   IV  Вк.3а;  Долна Баня:   Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски;  Долна Василица;  Костенец, Общ. Костенец:   Боровец;  Марица:   1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев;  Радуил:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода;  Самоков:   3-та;

На 25.06.2018 г. /11:45 - 15:15 ч./ -  Долна Баня:   0;

На 26.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Екзарх Йосиф, Марица, Стадионна, Шипка;

Община Костинброд  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд:   1-737,Кв.33, Бачо Киро, Иван Асен II, Индже Войвода, Княз Борис, Колю Фичето, Маслово, Обединена, ПИ 618159, Поп Богомил, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци

На 26.06.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Костинброд:   4200,4267,До Кв.20, 719030, VIII-3971.4037.4111.4049 Кв. 208, Антим I, Баба Тонка, Блато, Братя Миладинови, Величко Величков, Велчова Завера, Възход, Генерал Влад.Заимов, Генерал Столетов, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дравски Бой, Златен Век, Ивайло, Иван Асен II, Иван Вазов, Изгрев, Индже Войвода, Кв.57 УПИ 3872, Клокотница, Ком, Константин Величков, Константин Преславски, Къпина, Ломско Шосе, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Марица, Маслово, Места, Местн. Св.Тройца, местност Бачийте, местност Стубела, местност Твърдака, Пи4269, Мир, Могила, Момина Сълза, Мургаш, Мърфи, Обединена, Опълченска, Орлово Гнездо, Осми Март, Парижка Комуна, Петко Енев, ПИ 4379, Кв 59 А, Прохлада, Радецки, Рожен, Ручей, Сергей Румянцев, Славянска, Слана Бара, Софроний Врачански, Средорек, Стефан Стамболов, Страцински Бой, Струма, Тополница, Трети Март, УПИ V-4395,Кв.243, УПИ XI-4381, Кв.59 А, УПИ XV-3798 Кв.2, УПИ ХIх - Общ, Кв. 50, УПИ ХХХІ-3890, Кв.50, УПИ- I 736 Кв. 57, УПИ/Парцел4155,Кв.50, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Калоян, Черноризец Храбър, Шияковци, Шняковски Стопански Двор, Юрий Гагарин, Явор

На 26.06.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Петърч:   Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иглика, Искър, Камчия, Кап.Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Мах .Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, УПИ I- 574 Кв.39, УПИ Lx, УПИ VII Кв.34, УПИIX-1009,Кв.57, УПИ XXІ-211,207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна

На 26.06.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./   На 27.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Бучин Проход

На 26.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Цръклевци

На 27.06.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Костинброд:   Индустриална Зона местност Полето

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Костинброд:   Акация, Белица, Бреза, Варна, Георги С. Раковски, Дунав, Здраве, Иван Вазов, Иглика, Извън Плана, Калиакра, Ломско Шосе, местност Шкендерица, Мусала, път 81, Ропотамо, Славянска, Спартак, Умни Брег, УПИ XVIII-2309 Кв.148, Филип Тотю, Черни Връх

На 27.06.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Костинброд:   3479, Кв.239, IV-2482, Кв.230а, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Балван, Безименна, Георги С. Раковски, Герена, Детелина, Елин Пелин, Йордан Йовков, Кооперативен Пазар, Ломско Шосе, Люляк, Маслово, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Патриарх Евтимий, ПИ 3675,Кв.99а, Райна Княгиня, Рила, Славянска, София, Стефан Караджа, Стопански Двор, УПИ III Кв.100, УПИ XII Кв.103, УПИ ХХХ-3981 Кв.154, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски

Община Пирдоп  

На 25.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар:   УПИ ХХІІІ-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, местност Бостанлъка, местност Кьойдере, местност Чамдере, местност Шумето, местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 25.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково

На 25.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Златица:   Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, извън регулация

На 25.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Каменица, Общ. Мирково:   махала  Брестака, махала  Илинден, махала  Преспа, махала  Хвърчил, махала  Черковище, УПИ ХVІІІ-117, Кв.6

На 25.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Карлиево

На 25.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мирково:   000592 местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 25.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Златица:   махала  Бодят, П-Л ІІІ-124, Кв.12, Х-97, Кв.24

На 25.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Смолско:   Кв.33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв.21

На 25.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Църквище:   V-19, Кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 25.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Челопеч:   Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

На 25.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Златица:   П-Л ІІІ-124, Кв.12, Х-97, Кв.24

Община Правец  

На 25.06.2018 г. /08:00 - 13:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец:   махала  Бундаците, махала  Връбчовци, махала  Габрика, махала  Димитровци, махала  Дола, махала  Златовци

На 25.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Джурово:   Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Димитър Грънчаров, Димитър Грънчаров, Матю Воденичаров, Матю Воденичаров, махала  Герановица, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Павел Корчагин

На 25.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 27.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Осиковица:   махала  Габрика, махала  Гетовци, махала  Цековци

На 25.06.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец:   махала  Габрика, махала  Димитровци, махала  Репавище, махала  Смесите

На 26.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Джурово:   Генерал Елис, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Гошо Воденичаров, Димитър Грънчаров, Димитър Грънчаров, Димитър Грънчаров, Матю Воденичаров, Матю Воденичаров, Матю Воденичаров, махала  Герановица, махала  Герановица, Нератовице, Нератовице, Отряд Бенковски, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Павел Корчагин, Павел Корчагин

На 26.06.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец:   махала  Чекотин

На 26.06.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец:   махала  Рударец

На 27.06.2018 г. /08:30 - 12:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец:   махала  Връбчовци, махала  Златовци, махала  Кардашица, махала  Костадиновец, махала  Стайковци

На 27.06.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ -  Видраре:   махала  Кленака, махала  Свин Дол, махала  Сечковци

На 27.06.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец:   махала  Свин Дол, махала  Трънето

На 28.06.2018 г. /08:00 - 12:15 ч./ -  Осиковица:   махала  Баренска

На 28.06.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Осиковица:   махала  Вельовци, махала  Войновци, махала  Гетовци, махала  Робовица, махала  Стойковци

Община Самоков  

На 25.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Марица:   1-ва, 10-та, 11-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Сотир Иванов, Тодор Янакиев;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Алино:   П-Л ІІ, Пл.№160, Кв.48, УПИ I-345, Кв.18;  Белчин:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI.Кв.5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470,471 Кв.38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин;  Белчински Бани:   П-Л V Кв,21;  Клисура, Общ. Самоков:   Извън Регурация;  Ковачевци, Общ. Самоков:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II,Кв.58;  Поповяне:   ПИ 000368;  Рельово:   №000527, извън регулация, УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5;  Ярлово:  УПИ ХІІ-562,  Кв.55, 002159,Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова Гора, М.Грамаге, ПИ 013001 местност Св.Петка, ПИ №578, Стоп.Двор, УПИ XVI Пл.260 Кв.16;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Доспей:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 3-та, 30-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Площада;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Продановци, Общ. Самоков:   040171,040187;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Райово:   1-ви Май, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 4-та, 5-та, 6-та, 8-ма, 9-та, Краля, Лаго, Маро, П.Пейчинов, Площада, Подридна, Самоковско Шосе, ХV  Кв.53;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Рельово:   УПИ VІ-135,Кв.10;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алино:   П-Л ІІ, Пл.№160, Кв.48;  Белчин:   10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Иван Вазов, УПИ 100592 и УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470,471 Кв.38а, Христо Ботев;  Горни Окол:   М. Щъркелово Гнездо;  Ново Село, Общ. Самоков;  Поповяне;  Рельово:   УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5;  Самоков:   Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина, Ул. Здравец;  Самоков:   Бистрица, Бяла Поляна, Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Кирил и Методи, Климент, Люляк, Манастирска, Марица, местност Дългата Поляна, местност Мало Равнище, местност Татарски Брод, местност Татарски Брод, местност Щъркелово Гнездо, Митрополитска, Никола Образописов, Николай Николаевич, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Розова Долина, Скакавец, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Христо Смирненски;  Широки Дол:   местност Татарски Брод;

На 26.06.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Бели Искър:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, П-Л V, УПИ IV Кв. 20;

На 26.06.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Мала Църква;

На 26.06.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Самоков:   Курорт Боровец;

На 27.06.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Горни Окол:   128,Кв.16, Ix-302, Kw.41, XxIII, Кв.2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел VI--43 Кв.5;  Долни Окол:   П-Л 150 Кв. 19, УПИ Vі-162, Кв.20;  Драгушиново;  Панчарево:   Пи000733,Яз.Искър,М.Коеджик;  Самоков:   местност Дългата Поляна, местност Калковско Манастирче, местност Лавандула, местност Мало Равнище, местност Мечката, местност Пашо, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод, местност Циментово Кладенче, местност Червената Земя, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър;  Широки Дол:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, местност Татарски Брод;

На 27.06.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Самоков:   местност Лавандула, местност Пашо, местност Татарски Брод, местност Циментово Кладенче, местност Язовир Искър;

На 27.06.2018 г. /09:45 - 15:00 ч.; 09:45 - 11:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков:   М-Ст Лавандула , Общ.Самоков;

На 28.06.2018 г. /09:45 - 15:30 ч.; 09:45 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Бели Искър:   1-ва;

Община Своге  

На 25.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Своге:   Акация, Бисер, Бойка, Буря, Велико Търново, Джиджовица, Дреновско Храсте, Зора, Калина, Капина, Косматица, Къпина, Лале, Липа, Остриката, Панорамен Път, Победа, Хризантема

На 25.06.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 14:00 ч./ -  Бракьовци

На 25.06.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 14:00 ч./ -  Гинци:   местност Петрохан

На 25.06.2018 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч./ -  Брезе, Общ. Своге:   Келемеровци, УПИ І-55, Кв.9, ХI-59,60,Кв.9

На 25.06.2018 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч./ -  Добравица

На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Бов, Общ. Своге:   Луково

На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Губислав

На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Дружево

На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге:   Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, махала Радеж Тп Равна Нива, махала  Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина

На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Левище

На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Миланово, Общ. Своге:   Васил Левски, Ком, махала Кат, махала Мъжев Дел, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, Ропотамо, Стара Планина, УПИ-XV-46

На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Оплетня:   Парцел V-94, Кв.3

На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  София:   Костенски Водопад/Васил Дим

Община Сливница  

На 26.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Алдомировци;

На 26.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Костинброд:   1-737,Кв.33, Бачо Киро, Блато, Бяло Море, Велчова Завера, Гоце Делчев, Драва, Иван Асен II, Извор, Индже Войвода, Капитан Райчо, Княз Борис, Колю Фичето, Марица, Маслово, местност Твърдака, Пи4269, Обединена, ПИ 618159, Поп Богомил, Рожен, Свобода, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Стамболов, Страцин, Турист, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци, Явор;

На 26.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Петърч:   068032, Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иглика, Искър, Камчия, Кап.Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Мах .Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, УПИ I- 574 Кв.39, УПИ LX, УПИ VII Кв.34, УПИIx-1009,Кв.57, УПИ XXІ-211,207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна;

На 26.06.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Костинброд:   Блато, Бяло Море, Велчова Завера, Гоце Делчев, Драва, Извор, Капитан Райчо, Марица, Маслово, местност Твърдака, Пи4269, Рожен, Софроний Врачански, Страцин, Турист, Явор;

На 26.06.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Петърч:   Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иглика, Искър, Камчия, Кап.Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Мах .Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, УПИ I- 574 Кв.39, УПИ LX, УПИ VII Кв.34, УПИIx-1009, Кв.57, УПИ XXІ-211, 207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна;

На 27.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:15 - 11:45 ч./ -  Алдомировци:   27 Ма, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Люляк (Ст.Лазов);  Костинброд;  Сливница, Общ. Сливница:   VII-180, Кв. 140, Безименна, Бъдеще, Войнишка махала , Кореняк, Лозан Арсов, Победа, Работник;  Храбърско:   махала  Черен Пешо; На 27.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ракита, Общ. Сливница;

На 27.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Алдомировци:   242068, М.Слатина, 32-ра, 348, Кв.62, 46-та, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), махала Слатина, махала Шишкова;  Братушково:   V-263, VII-299 Кв.19, УПИ XVI-300;  Гургулят:   XVI-17 Кв.9;  Гълъбовци:   1 Ва, 10-та, 17-та, 20-та, 3 Та, 500179, 7-ма, 8-ма, XI-1.3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, УПИ XIV-531 Кв.26;  Радуловци:   махала Рейна Река, ХІІІ-47,Кв.19;  Сливница, Общ. Сливница;

На 28.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Драготинци;  Извор, Общ. Сливница;  Пищане:   махала Пометковци;  Повалиръж;

На 28.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Бърложница:   П-Л XIII-61, Кв.14, УПИ Іх-Общ, Кв.2;

На 28.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Цацаровци, Общ. Драгоман:   махала  Под Камък, махала Под Камъка;

На 28.06.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Цацаровци, Общ. Драгоман

 

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН

Община Белене  

На 26.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Петокладенци:   189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра

На 26.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Стежерово:   Аксаков, Ал.Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл.Заимов, Вл.Тричков, Г.Бенковски, Г.Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д.Бендерски, Д.Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив.Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л.Каравелов, Л.Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара Планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански

На 26.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Татари:   177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр.Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка

На 26.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Божурлук:   Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна Гора, Тунджа, Хвойна, Черни Връх, Шипка

На 28.06.2018 г. /12:00 - 15:15 ч./ -  Белене:   Васил Левски, Г С Раковски, Гео Милев, Крайна, Любен Каравелов, Никола Алексиев, Патриарх Евтимий, Петко Д. Петков, Стефан Караджа, Украина, Хан Аспарух, Христо Ботев

Община Гулянци  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Искър, Общ. Гулянци:   Акация, Арда, В Левски, В Петлешков, Витоша, Дунав, Е Пелин, Искър, Пологара, Рила, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар

На 26.06.2018 г. /09:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Байкал:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бенковски, Васил Левски, Вит, Г Димитров, Гаврил Генов, Георги Кирков, Георги Михайлов, Георги Раковски, Градинарска, Дунав, Искър, Лом, Любен Каравелов, Марица, Н Дъбовянов, Оборище, Огоста, Пирин, Рила, Родопи, Росица, Сакар, Средна Гора, Стадиона, Стара Загора, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шипка

На 26.06.2018 г. /09:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брест, Общ. Гулянци:   000560 М.Садина, 27, І-995,996 Кв. 12, А Кънчев, Ал Стамболийски, Амур, Баба Тонка, Батак, Бездремна, Болшевик, Бузлуджа, България, В Априлов, В Левски, Вардар, Вит, Въча, Г Бенковски, Г Делчев, Ген.Столетов, Градинарска, Д-Р П Берон, Демокрация, Детелина, Добруджа, Драва, Дунав, Еделвайс, Елтепе, З.Зограф, З.Стоянов, Здравец, Иван Вазов, извън регулация, Индже Войвода, К и Методий, Кирил Тодоров /Ул.Витоша/, Крали Марко, Л Каравелов, Лом, Люляк, М.1-ви Бежански Квартал, Мизия, Морава, Мусала, Н Рилски, Одеса, Орфей, Осогово, Отец Паисий, П Р Славейков, П.К.Яворов, П.Хитов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Радецки, Раковски, Рила, Ружа, С Караджа, С Румянцев, С Стефано, С.Стамболов, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Стадиона, Странджа, Страцин, Струма, Трапезица, Трън, Тръстиката, Тунджа, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цанко Церковски, Чайка, Черно Море, Шипка, Юмрукчал, Яне Сандански

На 26.06.2018 г. /09:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гиген:   Ан Кънчев, Байкалска, Велико Търново, Вит, Волга, Г Делчев, Г Димитров, Градище, Д Благоев, Д Груев, Дунав, Иван Вазов, Й Николова, Козлодуй, Л Мишев, Ливада, М Палаузов, Н Гигенски, Н. Дуканов, Осъм, Отец Паисий, П Евтимий, Панега, Пощенска, Преслав, Раковска, Роза, Русенска, Силистра, Скопие, Стрела, Тодор Каблешков, Троянска, Трън, Трявна, Христо Смирненски

На 26.06.2018 г. /09:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гулянци:   Ал Стамболийски, Ал Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Неделя, Батак, Бачо Киро, Бирюзов, Бузлуджа, В.Левски, В.Петлешков, Васил Априлов, Вит, Витоша, Вола, Възраждане, Г.С.Раковски, Ген Гурко, Ген Скобелев, Георги Бенковски, Гецов Геран, Гоце Делчев, Д-Р Александър Войников, Демокрация, Добруджа, Драва, Дунав, Зора, Иван Асен II, Иван Вазов, Индустриална, Йордан Йовков, К-Н Г.Мамарчев, Камчия, Кап.Петко Воевода, Карабоаз, Кирил и Методий, Климент Охридски, Крайречна, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Махмудица, местност Беглика, местност Крайсело, Мизия, Милин Камък, Московска, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Ракитин, Николай Хрелков, Оборище, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, П.К.Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патр.Евтимй, Пеньо Пенев, Перущица, Петко Каравелов, Петър Берон, Пирин, Плевен, Преслав Каменов, Радецки, Разсадник, Рила, Родопи, Роза, Свобода, Симеон Йоргов, Славейков, Сливница, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Трети Март, Тунджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан  Кубрат, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайковска, Шести Септември, Шипка, Юмрукчал, Яне Сандански

На 26.06.2018 г. /09:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дъбован:   Арда, Беласица, Бенковски, Ботевград, Будапеща, Бузлуджа, В Априлов, В Левски, Варна, Варшава, Велики Преслав, Витоша, Г Милев, Г С Раковски, Гладстон, Добруджа, Дойран, Драаган Цанков, Драва, Дунав, Иван Вазов, Искър, К и Методий, Космос, Латинка, Любен Каравелов, М Дринов, Марица, Места, Мизия, Москва, Надежда, Огоста, Опълченска, П Славейков, Париж, Пирин, Плевен, Плиска, Прага, Радецки, Рила, Родопи, Скопие, Солун, София, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ц.Церковски, Цар Освободител, Шипка, Янтра

На 26.06.2018 г. /09:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Загражден, Общ. Гулянци:   IV-387, Кв. 26, Арда, Асен Златаров, Б Киро, Бенковски, В Коларов, В Левски, Велин, Вит, Г Димитров, Г Кирков, Г Милев, Д Благоев, Дунав, и Вазов, Искър, Й Николова, К Маркс, Ленин, Ленко Мишев, Люлин, Марек, Марица, Маршал Толбухин, Мичурин, Москва, Н Вапцаров, Н Гигенски, Н Дуканов, Нахимов, Оборище, П Берон, Пирин, Първи Май, Раковски, Родопи, С Румянцев, София, Стара Планина, Суворов, Тракия, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка, Янтра

На 26.06.2018 г. /09:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Комарево, Общ. Долна Митрополия:   Акация, Ангел Кънчев, Бяло Море, В Левски, Вит, Витоша, Възраждане, Железничарска, Иглика, Искър, Китка, Лозенка, Лозица, Люлин, Люляк, Мусала, Нач.У-Ще, Незабравка, Осъм, Пирин, Радецки, Раковски, Рила, Росица, Слави Алексиев, Ср Гора, Стара Планина, Стопанска, Тракия, УПИ І-42 Стр.Кв.98, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Черни Връх, Шар Планина, Шипка

На 26.06.2018 г. /09:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крета, Общ. Гулянци:   А.Стамболийски, Ален Мак, Бистрица, Боровец, Васил Левски, Вит, Г.С.Раковски, Габър, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Качица, Люляк, местност Зад Ормана, Пирин, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Широка Поляна

На 26.06.2018 г. /09:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ленково:   Гео Милев, Жасмин, Иглика, Ленко Нанков Мишев, Москва, Ю.А.Гагарин

На 26.06.2018 г. /09:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Милковица:   Веслец, Гаров Район, Люлин, Милковица, Морава, П.К.Яворов, Победа, Раковски, Тулча, Хан Кубрат, Христо Ботев

На 27.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Искър, Общ. Гулянци:   Акация, В Левски, Искър, Страцин, Хан Крум

Община Долна Митрополия  

На 25.06.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Комарево, Общ. Долна Митрополия:   Акация, Балкан, Бенковски, В Левски, В Левски, Вежен, Витоша, Зелена Гора, Искър, Кокиче, Кръвенишка, Лозенка, Люлин, Люляк, Македонска, Н Рилски, Пирин, Пробуда, Първи Май, Радецки, Раковски, Рила, Стара Планина, Стопанска, Странджа, Трети Март, Успех, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Самуил

Община Искър  

На 26.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брегаре:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Искър, Кирил и Методий, Коста Златарев, Любен Каравелов, Несебър, Отец Паисий, П.Волов, Петър Берон, Пирин, Пролетарска, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 25.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горни Дъбник:   037014 Стопански Двор, Гергов Геран, М-Ст Стопански Двор, местност Гергов Геран, Стопански Двор

На 25.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър:   Адил Дервишев

На 25.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Писарово, Общ. Искър:   III-422, Кв. 81, XII-295 Кв.72, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Халачев, Боримечката, Братя Миладинови, Валерий Чкалов, Васил Коларов, Васил Левски, Вера Златарева, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Даме Груев, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Рилски, Кирил и Методий, Лазар Станев, Максим Горки, Мара Балева, Никола Й.Вапцаров, Николай Петрини, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Петко Д.Петков, Петко Напетов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Стопански Двор, Стопански Двор ПИ 620042, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Наумов, Цанко Церковски, Цано Нанов, Цвятко Аврамов, Цвятко Георгиев, Цоню Матев, Яне Сандански

На 25.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Тп9 С.Писарово

На 26.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ставерци:   VIII-000323, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бал Езеро, Батак, Бачо Киро, Беласица, Борис I, Братя Рулински, Будапеща, В Иванов, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Волга, Г.Милков, Г.С.Раковски, Гаврил Генов, Генерал Скобелев, Гено Грънчарски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д.Грънчаров, Д.Дебелянов, Д.Чинтулов, Драва, Елин Пелин, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Йордан Йовков, Кайлъка, Калето, Кирил и Методий, Климент Охридски, Козлодуй, Кочо Честименски, Лев Толстой, Любен Каравелов, Максим Горки, местност Ормана, Митко Палаузов, Мончо Гетов, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Освобождение, Отец Паисий, П Хитов, П.Р.Славейков, Патриарх Евтимий, Петко Д.Петков, Петрини, Победа, Правда, Прага, Преслав, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Ракета, Св.Параскева, Сергей Румянцев, Славянска, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Средна Гора, Стадион, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Теменуга, Трайчо Костов, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Гевезовски, Черно Море, Чиган, Шейново, Шипка, Яворов, Яне Сандански

На 26.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Староселци:   Прещипа

Община Кнежа  

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Кнежа:   Александър Стамболийски, Д-Р Петър Берон, Йоан Екзарх, Огнян Михайлов, Петко Напетов, Презвитер Кузма, Хаджи Димитър, Цанко Церковски

На 27.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   Арда, Васил Априлов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Зоя Космодемянская, Йорданка Чанкова, Малчика, Осъм, Паисий Хилендарски, Стефан Кратунски, Яне Сандански

На 27.06.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   23-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Бреза, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вит, Витоша, Възраждане, Въча, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Дунав, Етъра, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Ангелов, Искър, Йордан Каменополски, Йорданка Чанкова, Кап. Петко Войвода, Климент Охридски, Кочо Чистеменски, Кънчо Пешунов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Марин Пешев, Марица, Милин Камък, Михаил Йончев, Неофит Бозвели, Огоста, Одрин, Опълченска, Осъм, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Поп Харитон, Рила, Руен, Свилен Русев, Сидер Войвода, Скът, Солун, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Стопански Двор, Стоян Михайловски, Странджа, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон I-ви, Царевец, Черно Море, Шипка, Яне Сандански, Янтра

На 27.06.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Еница:   000191, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Бачо Киро, Безименна, Бистрица, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вит, Витоша, Вихрен, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Карл Маркс, Кирил и Методий, Клокотница, Коста Гергов, Лазар Станев, Ленин, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Одрин, Паисий Хилендарски, Партизанска, С.Еница, Станке Димитров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Чапаев, Шипка

На 27.06.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Кнежа

На 27.06.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Лазарово:   23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Вит, Витоша, Владая, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Цонов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Ильо Войвода, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Около Село, Осогово, Панайот Хитов, Пирин, Поп Богомил, Река Амур, Рила, Родопи, Софроний Врачански, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон I-ви, Юрий Гагарин

На 27.06.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Търнак:   9-ти Септември, І-529, Кв. 43а, Айра, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Божур, Васил Кънчев, Васил Нинов, Васил Тодоров, Вит, Владая, Вълю Симеонов, Гено Петров, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Димитър Благоев, Иван Бонов, Иван Вазов, Иван Ненов, Иван Нивянин, Илия Станев, Ком, Крайбрежна, Крайна, Ленин, Марин Стоянов, Месност Белослатенски Път, местност Печов Вир, Мир, Обнова, Оборище, Опълченска, Плиска, Речка, Ропотамо, Сан Стефано, Септемврийци, Стопански Двор, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

На 27.06.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   23-ти Септември, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бреза, Васил Априлов, Вит, Витоша, Възраждане, Ген. Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Йорданка Чанкова, Климент Охридски, Кочо Чистеменски, Кънчо Пешунов, Малчика, Марин Пешев, Милин Камък, Неофит Бозвели, Одрин, Осъм, Паисий Хилендарски, Поп Харитон, Руен, Свилен Русев, Сидер Войвода, Солун, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Стопански Двор, Странджа, Цар Асен, Царевец, Яне Сандански

На 28.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   Възраждане, Гоце Делчев, Иван Ангелов, Пирин, Скът, Средна Гора, Христо Ботев, Цар Симеон I-ви, Черно Море

Община Никопол  

На 27.06.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Асеново, Общ. Никопол:   Васил Левски, Д-Р Петър Берон, Първи Май, Трети Март, Христо Ботев, Чавова

На 27.06.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Дебово:   1-ви Май, Ал Константинов, Ал Стамболийски, Ангел Мушатов, Асен Халачев, Бистрица, Борис Стефанов, В Коларов, В Левски, Вела Пеева, Вит, Витоша, Г Биков, Г Димитров, Г С Раковски, Гоце Делчев, Д Благоев, Д Чинтулов, Добри Ницов, Дунав, Ив Вазов, Искър, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кр Сарафов, Лиляна Димитрова, Любен Дочев, Марица, Митре Тихов, Н Й Вапцаров, Недю Личев, Осъм, П.Берон, Петраки Ангелов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Росица, Сан Стефано, Сл Алексиев, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Страхил Войвода, Тунджа, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цветан Спасов, Чайка

На 27.06.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Жернов:   Арда, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Искър, Огоста, Рила, Христо Ботев, Янтра

На 27.06.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Муселиево:   Арда, Беласица, Бенковски, В Коларов, В Левски, Вела Пеева, Витоша, Г Димитров, Гео Милев, Д Благоев, Дунав, Ив Вазов, Искър, Кирил и Методий, Л Герганов, Л Димитрова, Люлин, Малчика, Марица, Местн.Кантона, местност Долни Върби, Н Рилски, Огоста, П Симеонов, Паисий, Пирин, Радецки, Раковски, Рила, Скобелев, Ст Караджа, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 27.06.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Никопол

На 27.06.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол:   001006, 23-ти Септември, 9-ти Септември, Ал Стамболийски, Алеко, Асен Златаров, Борис Стефанов, Братя Миладинови, Бузлуджа, В Друмев, В Коларов, В Левски, В Петлешков, В Топалски, Вела Пеева, Велико Ваков, Витоша, Вихрен, Връх Ком, Възраждане, Г Димитров, Гео Милев, Д.Чинтулов, Евлоги Ангелов, Евлоги Димитров, Елин Пелин, Заря, Ив Вазов, Ив Винаров, Искър, Карл Маркс, Кирил и Методий, Крайна, Л Димитрова, Любен Дочев, Любен Мойсеев, Люлин, Малчика, Марийка Петракиева, Мусала, Н Й Вапцаров, Опълченска, Осъм, П Волов, П Евтимий, П Пенев, Петраки Ангелов, ПИ 1242, Райко Даскалов, Раковска, Рила, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Филип-Тотю, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чавдарци, Чапаев, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 27.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дебово:   Ал Константинов, Ангел Мушатов, Борис Стефанов, В Левски, Вит, Витоша, Г С Раковски, Д Чинтулов, Кр Сарафов, Любен Дочев, Петраки Ангелов, Райко Даскалов, Сан Стефано, Ст Караджа, Страхил Войвода, Христо Смирненски

На 27.06.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Въбел:   Ал. Стамболийски, В. Друмев, В. Коларов, В. Левски, В. Пеева, Витоша, Г. Бенковски, Г. Бузев, Г. Димитров, Г. Кирков, Г. Милев, Г. С. Раковски, Д. Благоев, Д. Дебелянов, Дунав, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Л. Каравелов, Ленин, М. Горки, М. Край Селото, М. Старото Село, Малчика, местност Задовица, местност Петровски Път, местност Старо Село, Н. Вапцаров, Н. Рилски, Отец Паисий, П.К.Яворов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 27.06.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Евлогиево:   Арда, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Димитров, Ев.Ангелов, Иван Вазов, Искър, Люлин, Марица, Пирин, Рила, Усоята, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 27.06.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Любеново, Общ. Никопол:   Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Лазар Деков, Любен Дочев, Максим Горки, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Николай Петров, П.К.Яворов, път 52, Радецки, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Шипка

Община Плевен  

На 25.06.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Беглеж:   Бинка Парашкевова, Боримечката, Владайско Въстание, Водана, Въло Йончев, Гена Димитрова, Георги Ненов, Илия Б.Микин, Рачо Печев, Стойчо Татара, Стоян Едрев, Трети Септември, Цвятко Георгиев, Черкезка

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Гривица:   Ал.Стамболийски, Бачо Киро, Валтер Мъръчиняну, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Кирков, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Марица, Прогрес, Филип Тотьо

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пелишат:   Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 26.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горталово:   071020- местност Сушица, VI-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 25.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен:   Георги Кочев, Панайот Волов, Тодор Каблешков

На 25.06.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./   На 26.06.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./   На 28.06.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Плевен:   Дружба

На 26.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Плевен:   Вит, Втора Задгарова, Георги Кочев, Индустриална Зона, Осъм  /Бала Баир/

На 26.06.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Плевен:   Берковица, Владимир Бурмов, Елин Пелин, Захари Зограф/Л.Станев/, Захари Стоянов, Лозенка, Мелник, Орлица

На 26.06.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Плевен:   Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Местн.Табакова Чешма 1, Местн.Табакова Чешма IV, Цигански Лозя

На 27.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брестовец:   Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св.Св.Кирил и Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 27.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен

На 27.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Тодорово, Общ. Плевен:   Ал.Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, Местността Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание

На 27.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ралево:   028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 27.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горталово:   071020- местност Сушица, 078002, VI-87 Кв.3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 27.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Бузлуджа, Генерал Колев, Илю Войвода, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 27.06.2018 г. /09:15 - 13:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Плевен:   Българска Авиациа /Индустр., Георги Кочев, Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона, Метро

На 27.06.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./   На 28.06.2018 г. /09:30 - 14:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Плевен:   Александър Малинов

На 28.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Плевен:   Втора Задгарова, Георги Кочев, Източна Индустриална Зона, Индустриална Зона

На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Бръшляница

На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Коиловци:   9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Владимир Заимов, Г Димитров, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, местност Байнова Могила, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Янко Сакъзов

На 28.06.2018 г. /09:45 - 12:45 ч./ -  Плевен:   Александър Малинов, Дружба, Трети Март

На 29.06.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 12:15 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Плевен:   Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Енерго Гаражи Плевен, Иван Тодоров, Котел, Местн.Табакова Чешма, Местн.Табакова Чешма IV, Текийски Орман

Община Пордим  

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

На 25.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 27.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Катерица:   Беласица, Божин Чулев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Бърдарова, Любен Вешков, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Згалево:   Аврора, Асен Халачев, Бачо Киро, Божин Чулев, Гаврил Генов, Генерал Столетов, Герман Титов, Дунав, Елтепе, Килиманджаро, Комуна, Костурна, Москва, Пирин, Пловдив, Ракета, Раковски, Сердика, Христо Ботев, Юмрукчал

Община Червен бряг  

На 26.06.2018 г. /09:45 - 12:15 ч./ -  Горник:   Бузлуджа, В Левски, В Пеева, Делницата, Искър, Йордан Даскалов, Ком, Марица, П К Яворов, Пенков Остров, Петко Хр Петков, Първа, Райко Даскалов, Тринадесета, Христо Цветков, Четиринадесета, Шестнадесета

На 26.06.2018 г. /09:45 - 12:15 ч./ -  Червен Бряг:   248005 М Водол, Маркова Могила, местност Биволски Камък

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Завала; На 26.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Банище;  Беренде, Общ. Земен;  Брезнишки Извор;  Велиново;  Габровдол;  Гигинци:   УПИ ХІV-219, Кв.22;  Горна Секирна:   Местност Валога;  Долна Секирна:   МТП Д. Секирна;  Душинци;  Ерул;  Кошарево;  Милкьовци;  Режанци;  Садовик;  Станьовци;

На 26.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Брезник:   МтпРъждавец;

На 26.06.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Бегуновци;

На 26.06.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Непразненци;

На 27.06.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Брезник:   06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров;  Велковци, Общ. Брезник:   083011, Местн. Страище, махала Пали Лула, С.Велковци, УПИ ІV-105, Кв.40;  Ноевци;  Селищен Дол;  Слаковци;  Ярджиловци:   Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора;

На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Сопица;

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Ярославци;

Община Земен  

На 26.06.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Пещера, Общ. Земен

Община Ковачевци  

На 26.06.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Габровдол;  Горна Врабча:   Стопански Двор;  Горна Глоговица;  Дивля:   махала Кукувичарска, махала Фильова;  Долна Врабча;  Долна Секирна;  Еловдол:   Кв.15;  Калище;  Калотинци;  Ковачевци, Общ. Ковачевци:   XXIV-1148, Кв.49, Нупи 1,Масив 1,С.Ковачевци, Нупи 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци местност Яз. Пчелина, УПИ XІІ-343 Кв.36, УПИ-XIII, Кв.53а, Циганка;  Косача;  Кошарево:   000339;  Лобош;  Мурено;  Перник:   Хасково;  Радибош;  Ракиловци;  Светля;  Сирищник:   УПИ ІV-494, Кв.38;  Слатино, Общ. Ковачевци;  Смиров Дол;  Чепино;

Община Перник  

На 25.06.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 29.06.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:40 - 16:30 ч./ -  Боснек:   070008, 3-ти Март, 558, Ален Мак, Божур, Бор, Борич, В.Левски, Витоша, Грамаге, Добри Дол, Духлата, Евлоги Агайн, Еделвайс, Жива Вода, Иван Вазов, Игличе, Извора, Йордан Йовков, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, Ловен Дом, махала  Влахова, махала  Джамбазка, Минзухар, Могиля, Момина Сълза, Н.Й.Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, Ранковица, С.Боснек, Славей, Стефан Караджа, Струма, УПИ І-536, Кв.43, Х.Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Яворов, Ясен;

На 25.06.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 15:40 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:40 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:   Бучински Път;

На 25.06.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:40 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Големо Бучино:   Бачова махала , Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, УПИ XXIV Кв. 39, Яланджийска, Ясен;

На 25.06.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:40 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драгичево:   V-14,Кв.83, Vіі-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М.Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Мария Луиза, махала Крушите, местност Горно Драгичево, местност Горно Драгичево/Ал Танев, местност Горно Драгичево/Борова Гора, местност Горно Драгичево/Вилите, местност Горно Драгичево/Гола Могила, местност Горно Драгичево/Копринено Орище, местност Горно Драгичево/Крушите, местност Горно Драгичево/Селимите, местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625,М.Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Черни Връх, Янтра;

На 25.06.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:40 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мало Бучино:   Люлин/2-ра/;

На 25.06.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:40 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мърчаево:   10-та;

На 25.06.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 29.06.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:40 - 16:30 ч./ -  Горна Диканя;  Даскалово:   Втора;  Драгичево:   Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра;  Кладница:   IX-409, VІІІ-29,Кв.18, XI-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна Зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп.Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище Делта Хил, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИ II-35,Кв.17 Делта Хил, УПИ V||-Кв.20, УПИ XXIX-29,Кв.20 Делта Хил, УПИ ІІІ-21  Кв.20, УПИ-IX 29, ХVІІ-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец;  Мърчаево:   Мърчаево ПИ 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост.Темелков/;  Перник:   Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, махала Горна Църква, махала Тутулова, махала  Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово;  Рударци:   1452, 3-ти Март, LXXXІІІ-1526 Кв.121, XVIII-1965,1967 Кв.127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн.Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, Ул.Вардар/Ул.Силистра, УПИ LXXXIV-2229,Кв.21., УПИ І-1427 Кв.80б, УПИ Х|Х,Кв.107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец;  Студена, Общ. Перник:   Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Илинден, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Ком, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Магистрала, махала Бугьовец, махала Каназирова, махала Кюлова, махала Опашиница, махала Шестакова, махала Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Младост, Могилата, Мусала, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Пояс №1на Язовир Студена, Пролет, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Рила, Самуил, Сините Вълни, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Черни Връх, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра;

На 25.06.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  Перник:   1-ва, 2-ра, Бели Брег, Рудничар, Св.Св.Кирил и Методий, Твърди Ливади;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Перник:   Атанас Накев, Владайско Въстание, Димитровград, Изток, Петър Пенчев, Превалец, Стримон, Църква;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дивотино:   Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Кв29 УПИV   -642, Миньор, Осма, Пета, Седма, Струма, Тридесетивтора, Тридесетипърва, Тринадесета, Четвърта, Шеста;

На 25.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Благой Гебрев, Воронеж, Изток, Стомана;

На 25.06.2018 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  Перник:   Благой Гебрев, Изток, Калинин, Клемент Готвалд;

На 26.06.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Перник:   Асен Търновски, Белоградчик, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Кирил Тупанков, Кюстендил, Мануш Войвода, Никифор Панкев, Хан Крум, Църква, Явор;

На 26.06.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Перник:   Изток, Мошино, Рашо Димитров, Юрий Гагарин;

На 26.06.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 14:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Дивотино:   3-ти Март, 34069, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетиседма, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв29 УПИV   -642, Комсомолска, Люлин, махала  Герен, махала  Ливаге, махала  Светавода, махала  Тенов Дол, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетипета, Петдесетитрета, Петнадесета, Първа, Рила, Седемнадесета, Седма, Слатина, Струма, Тенов Дол, Тридесета, Тридесетивтора, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, УПИ VIII - 296 Kb.21, УПИ ІІ Кв.746, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четирдесетитрета, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета;

На 26.06.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Перник:   Рашо Димитров, Цалева Круша;

На 26.06.2018 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  Перник:   Рашо Димитров;

На 26.06.2018 г. /09:45 - 14:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Люлин, Общ. Перник:   V-614 Кв 59, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв.31, УПИ1-577, махала Лесков Дол, махала Стакьовец и Манастира, Местн.Задбудилица, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 874, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесеста, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста;

На 26.06.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Перник:   Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Дунав, Климент Охридски, Костенец, Трайко Живков, Църква, Чуйпетлово;

На 26.06.2018 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  Перник:   Изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Рига, Юрий Гагарин;

На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Златоград, Изток, Йордан Благоев, Куйбишев, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин;

На 27.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Перник:   Благой Гебрев, Владайско Въстание, Изток, Стомана, УПИ V,Кв.201,Кв.Изток, Ямбол;

На 27.06.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник:   Благой Гебрев, Изток, Ямбол;

На 28.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Перник:   Бучински Път, Златоград, Изток, Мошино, Рашо Димитров, Рига, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин ПИ 58781,5146784;

На 28.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Перник:   Изток, Рашо Димитров;

На 28.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Перник:   Благой Гебрев, Волгоград, Изток, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, Минск, Несебър, Одеса, Созопол, Юрий Гагарин;

На 28.06.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник:   Благой Гебрев, Изток, Клемент Готвалд;

На 28.06.2018 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Перник:   Благой Гебрев, Бучински Път, Волгоград, Златоград, Изток, Изток, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, Минск, Мошино, Несебър, Одеса, Рашо Димитров, Рига, Созопол, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин ПИ 58781,5146784;

На 29.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Перник:   Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Изток, Кадиевка, Клемент Готвалд, Луганск, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв.63 Парцел, Мошино, Рашо Димитров, Юрий Гагарин;

На 29.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Перник:   Арх. Йордан Миланов, Младен Стоянов, Мошино, Юрий Гагарин;

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Перник:   Атанас Накев, Благой Гебрев, Бучински Път, Владайско Въстание, Воронеж, Вулкан, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Иван Шишман, Изток, Калофер, Кирил Тупанков, Крум Накев, Лом, махала Портарева, Никифор Панкев, Огоста, Петър Пенчев, Превалец, Стомана, Стримон, Хасково, Църква, Юрий Гагарин, Ямбол;

На 29.06.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник:   Благой Гебрев, Изток;

На 29.06.2018 г. /12:00 - 15:40 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драгичево;

На 29.06.2018 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Перник:   Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Атанас Накев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Бучински Път, Владайско Въстание, Воронеж, Вулкан, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Иван Шишман, Изток, Изток, Кадиевка, Калофер, Кирил Тупанков, Клемент Готвалд, Крум Накев, Лом, Луганск, махала Портарева, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв.63 Парцел, Мошино, Никифор Панкев, Огоста, Петър Пенчев, Превалец, Рашо Димитров, Стомана, Стримон, Хасково, Църква, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Ямбол;

Община Радомир  

На 26.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Батановци:   3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, махала Кабранови, махала Яшарска, махала  Андрейна, махала  Андронова, махала  Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил и Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна

На 26.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Борнарево:   УПИИ I-066007 Кв.66

На 26.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Копаница

На 26.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Лесковец, Общ. Перник:   Бившо Ткзс

На 26.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Перник:   Железничарска

На 26.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Планиница, Общ. Перник:   П-Л ХХІІ, Кв.14, УПИ I-108, Кв.1

На 26.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Радомир:   махала Арбанас

На 26.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Черна Гора, Общ. Перник:   Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, махала Ваклинови, махала Димеви, махала Кюрчийски, махала Сугареви, махала Толева, Нова махала , Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 26.06.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Ярджиловци:   Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража

На 26.06.2018 г. /08:15 - 12:00 ч./ -  Черна Гора, Общ. Перник

На 26.06.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Поцърненци:   махала  Калугерски Чифлик 65

На 26.06.2018 г. /12:45 - 15:00 ч./ -  Радомир:   Велчо, Гарата, Иван Вазов, Искър, Отец Паисий, Янтра

Община Трън  

На 26.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  С.Студен Извор Общ. Трън

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 26.06.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Берковица:   Александровска, Изгрев

Община Бойчиновци  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Бели Брег:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Стопански Двор, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Лехчево:   000252, 216081, I  Кв. 104, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Воденичарска, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Елин Пелин, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методи, Македония, Марин Дринов, Милин Камък, Никола Й.Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Парчевич, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Симеон, Цветко Терзийски, Чаталджа, Юрий Гагарин

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Бойчиновци:   Георги Трайков, Иван Андреев

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Градешница

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Охрид:   560078, Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Палилула:   Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бели Брод:   Александър Стамболийски, Ангел Дамянов, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, извън регулация, Илия Ст.Дамянов, Йорданка Чанкова, Каменодолска, Любен Каравелов, Малчика, Марин Станков, Нако Дамянов, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Райко Даскалов, Септемврийци, Столетов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

Община Брусарци  

На 25.06.2018 г. /08:15 - 09:00 ч./   На 26.06.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Василовци, Общ. Брусарци:   23-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Горан Генов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дора Габе, Дунав, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Евстатиев, Кирил и Методи, Клокотница, Криволак, Кръстьо Пишурка, Ленин, Любен Каравелов, Май, Милин Камък, Никола Й.Вапцаров, Опълченска, Орион, Отец Паисий, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Плиска, Площада, Раковски, Св.Харалампия, Септември, Сидер Воевода, Синчец, Славянска, Сливница, Столетов, Толбухин, Труд, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Крум, Цар Петър, Цар Самуил, Цар Симеон, Шейново, Шипка, Юндола

На 25.06.2018 г. /08:15 - 09:00 ч./   На 26.06.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Дондуково:   Александър Киров, Белоградчишка, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Вазов, Имот ПИ 102002, Кокиче, Ломска, Любен Каравелов, Неразделна, Опълченска, Раковски, Синчец, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цано Рачкин, Чавдар Воевода, Юндола

На 25.06.2018 г. /08:15 - 09:00 ч./   На 26.06.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Крива Бара, Общ. Брусарци:   000090, 23 Ти Септември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Бозвели, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Владимир Максимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гробарска, Гьолска, Димитър Благоев, Емил Марков, Заря, Иван Вазов, Иван Тодорин, Иглика, извън регулацията, Искър, Кирил Рунчев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Митко Палаузов, Младост, Никола Парапунов, Овчарска, Огоста, Панайот Волов, Партизанска Среща, Река Лом, Родопа, Сини Вир, Станке Димитров, Трайчо Костов, Физкултурна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белотинци:   Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесет и Шеста, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, местност Бреста, местност Бреста, местност Верлото, местност Верлото, местност Цветкови Туфи, местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Петдесета, Петдесета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Седма, Трета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тридесета, Тринадесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Четвърта, Шеста, Шеста

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Рикса:   Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, извън регулацията, извън регулацията, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Трета, Трета, Тринадесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шеста, Шестнадесета, Шестнадесета

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Клисурица:   273007, 273007, Втора, Втора, Двадесет, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Дванадесет, Девета, Девета, Деветнадесет, Деветнадесет, Десета, Десета, Единадесет, Единадесет, извън регулацията, извън регулацията, местност Дола, местност Дола, местност Извора, местност Извора, местност Камика, местност Камика, Осемнадесет, Осемнадесет, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесет, Петнадесет, Първа, Първа, Седемнадесет, Седемнадесет, Седма, Седма, Трета, Трета, Тринадесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шеста, Шестнадесет, Шестнадесет

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Славотин:   Втора, Втора, Двадесет, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Двадесет и Шест, Дванадесет, Дванадесет, Девета, Девета, Деветнадесет, Деветнадесет, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, извън регулация, извън регулация, местност Генова Воденица, местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осемнадесет, Осма, Осма, Пета, Пета, Петдесет, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Четири, Петнадесет, Петнадесет, Първа, Първа, Седемнадесет, Седемнадесет, Седма, Седма, Трета, Трета, Тридесет, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тридесет и Шест, Тринадесет, Тринадесет, Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шеста, Шестнадесет, Шестнадесет

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сливовик:   23-ти Септември, 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Арсен Тончев, Бузлуджа, Бузлуджа, Вапцаров, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Вела Пеева, Вела Пеева, Владимир Заимов, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Елин Пелин, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Иван Вазов, извън регулацията, извън регулацията, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Ленин, Ленин, Лилия Карастоянова, Лилия Карастоянова, местност Гръков Припек, местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Опълченска, Опълченска, Павел Хаджийски, Павел Хаджийски, Пролет, Пролет, Софрон Петров, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Шанко Петров, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Яким Атанасов, Яким Атанасов

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Смоляновци:   Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Аспарух, Аспарух, Байкал, Байкал, Бильов Дол, Бильов Дол, Бор, Бор, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Валентина Терешкова, Вапцаров, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Витоша, Витоша, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Дара Николова, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дунав, Дунав, Замфир Попов, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Зоя Космодемянская, Ивайло, Ивайло, Иван Вазов, Иван Вазов, извън регулацията, извън регулацията, Изгрев, Изгрев, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Китка, Китка, Крали Марко, Крали Марко, Крум Ангелов, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лика Рачин, Лило Русинов, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лиляна Димитрова, Лоза, Лоза, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Людмила Живкова, Люляк, Люляк, Малина, Малина, Малчика, Малчика, махала  Блатото, махала  Блатото, Паисий, Паисий, Петър Берон, Петър Берон, Петър Иванов, Петър Иванов, Пионерска, Пионерска, Радецки, Радецки, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Рила, Рила, Розова Долина, Розова Долина, Самуил, Самуил, Скобелев, Скобелев, Славейко Горанов, Славейко Горанов, Спартак, Спартак, Стара Планина, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цибрица, Цибрица, Чайка, Чайка, Шести Септември, Шести Септември, Шипка, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Явор, Явор, Яворов, Яворов

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брусарци:   23-ти Септември, Ал.Стамболийски, Бенковска, Георги Димитров, Дунав, Заводска, Иван Бобанов, Иван Вазов, Иван Козарев, извън регулацията, Искър, Карл Маркс, Кремиковска, Ленин, Мересиев, Митко Палаузов, Московска, Никола Й.Вапцаров, Падинска, Пирин, Пролет, Стадион, Стара Планина, Тодор Кънчев

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дъбова махала :   Александър Стамболийски, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Трайков, Добруджа, Иван Вазов, Каравелов, Комсомолска, Ленин, Методи Григоров, Методи Маджаров, Никола Й.Вапцаров, Христо Ботев, Чешмата

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Киселево:   Александър Стамболийски, Борис Горанов, Ботев, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Костов, Иван Вазов, Илия Луканов, Левски, Ленин, Любен Каравелов, Мито Цоцин, Михаил Илиев, Никола Й.Вапцаров, Симеон Тошев, Трайко Кънев, Трифон Павлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Княжева махала :   Васил Левски, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кочо Честименски, Н.Й.Вапцаров, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Христо Ботев

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крива Бара, Общ. Брусарци:   Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Тодорин, извън регулацията, Кв 68 УПИ, Кокиче, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Панайот Волов, Петко Напетов, Пирин, Рибарска, Станке Димитров, Тимок, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 09:25 ч.; 09:15 - 15:50 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Аспарухово, Общ. Медковец:   135031, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Ворошилов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георгица Карастоянова, Дунавска, Елин Пелин, Иван Вазов, извън регулацията, Йорданка Чанкова, Кирил и Методи, Леонид Брежнев, Лиляна Димитрова, Ломска Комуна, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Младен Йорданов, Никола Йонков Вапцаров, Одрин, Опълченска, Поп Андрей, Сталинградска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Юрий Гагарин

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 09:25 ч.; 09:15 - 15:50 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Долно Церовене:   извън регулацията

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 09:25 ч.; 09:15 - 15:50 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Пишурка:   Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методи, Никола Йонков Вапцаров, Поп Андрей, Странджа, Урожай, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Юрий Гагарин

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 09:25 ч.; 09:15 - 15:50 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Расово:   000355, 265002, Адалберт Антонов, Акад.Тодор Павлов, Александър Македонски, Александър Стамболийски, Ахелой, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Възраждане, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Ген.Христо Михайлов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Москов, Георгица Карастоянова, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Вълнев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Кондарев, Иван Михайлов, извън регулацията, Иларион Макариополски, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лилия Карастоянова, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Людмила Живкова, местност Греда, Митко Палаузов, Младен Йорданов, Неофит Рилски, Никола Йонков Вапцаров, Никола Парапунов, Ок 184 и Ок 185, Ок 26 и Ок 194, Ок47а и Ок 203, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Хитов, Поп Андрей, Първи Май, Расоха, Свилен Русев, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Йонов Бояджиев, Шипка, Юрий Гагарин

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 09:25 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Медковец:   340006, Аврамко Рацов, Алеко Константинов, Александър Батемберг, Ангел Конов, Ангел Кънчев, Андрей Конов, Андрей Симеонов, Антим Първи, Антон Димитров, Арда, Бачо Киро, Бежанска, Бенковски, Борис Дяволски, Бузлуджа, Васил Левски, Велес, Видинска, Възраждане, Георги Димитров, Гъчо Бонов, Дано Опинчев, Димитър Пандурски, Дойран, Дунав, Евлоги Георгиев, Евстати Априлов, Екзарх Йосиф, Ивайло, Иван Вазов, Иван Кулин, Иван Рибарски, Иван Шишман, Извън Чертата на Селото, Иларион Макариополски, Имот 340006, Искър, Калоян, Кирил и Методи, Кирил Рацов, Климент Охридски, Константин Величков, Любен Каравелов, Майор Ванков, Марица, местност Бреста, Методи Подойнишки, Милан Табаков, Миленчо Ванов, Митко Пашата, Митрополит Неофит, Найден Биволарски, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Конов, Оборище, Огоста, Охрид, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтими, Петър Берон, Поп Андрей, Пролетарска, Райко Даскалов, Рангел Симеонов, Самуил, Септември, Стамболийски, Станко Панов, Стефан Караджа, Стопански Двор 2, Тодор Данков, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хилендарска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Асен, Цар Крум, Цар Симеон, Чаталджа, Чомаков, Ъгъла на ул. Хр. Ботев и Батенберг, Ъгъла С Ул. Бузлуджа и А. Димитров, ъгъла с ул. Евст. Априлов и Данчо Опинчев, Явор, Янтра

Община Вълчедръм  

На 27.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм:   919016, България /Г.Димитров/, Извън Населеното Място, Изгрев /М.Гвардия/, Отец Пайсий

На 26.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:10 ч./ -  Дългоделци:   23-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Йотов, Баба Тонка, Бачо Киро, Бдинска, Бенковска, Благой Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Волов, Възраждане, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Горанов, Георги Димитров, Георги Стоянов, Гурко, Дамян Найденов, Девети Май, Девети Септември, Димитър Благоев, Евгени Дамянов, Замфир Попов, Извън Селото, Кирил и Методи, Лика Рачин, Лилия Карастоянова, Лиляна Димитрова, Ломска, Любен Каравелов, Мерата, Милко Василев, Оборище, Паисий, Петър Берон, Пролет, Първи Май, Райко Даскалов, Раковска, Румянцев, Станко Тодоров, Тодор Станков, Торловица, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Попов, Чайка, Червената Стена, Шипка, Юри Гагарин

На 26.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:10 ч./ -  Комощица:   006015, М. Фондовете, Антим Първи, Антон Иванов, Асен Златаров, Бачо Киро, Бенковски, Борис Първанов, Братя Миладинови, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Гео Милев, Гладстон, Граф Игнатиев, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, извън регулацията, Каблешков, Кирил и Методи, Ломска, Любен Каравелов, Малчика, местност Стопански Двор, Мизия, Паисий, Райко Даскалов, Симеон Ив. Бонев, Славейков, Хаджи Димитър, Христо  Смирненски, Христо Ботев, Шипка, Яворов

На 26.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:10 ч./ -  Расово:   извън регулацията

Община Лом  

За периода 25-26.06.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Лом:   Веслец(Братя Ибренови), Генерал Владимир Заимов, Димитър Ангелов, Драгоман(Н.Вапцаров), Ком, Марин Дринов, Митко Палаузов, Пирот, Полковник Илиев, Стадиона, Тодор Овчарски(Бр.Зу-Ски), Хаджи Димитър, Цар Петър(М.Стефанов)

За периода 25-26.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Димитър Ангелов, Славянска(Г.Димитров)

За периода 27-29.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември

За периода 27-29.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Георги Кирков, Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, Ивайло, Никола Първанов, Хан Крум, Цар Симеон(В.Коларов)

На 25.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч./   На 26.06.2018 г. /15:45 - 16:15 ч./ -  Аспарухово, Общ. Медковец:   извън регулацията

На 25.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч./   На 26.06.2018 г. /15:45 - 16:15 ч./ -  Лом:   Върбица(Тодор Илиев), извън регулацията, Латинка, Манойло Кънев(Вела Пеева), Опълченска(Л.Карастоянова, Поломие(Първан Генов), Райко Даскалов, Средна Гора, Х-309 Кв. 18 - М-Ст Момин Брод, Христо Савчов(Е.Тодоров), Цанко Церковски

На 25.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч./   На 26.06.2018 г. /15:45 - 16:15 ч./ -  Сталийска махала :   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Селото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Шеста, Петдесет Трета, Петдесет Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета, Шестнадесета

На 25.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч./   На 26.06.2018 г. /15:45 - 16:15 ч./ -  Трайково:   1-49, Арда, Асен Балкански, Батак, Боно Николов, Борис Златанов, Васил Коларов, Веслец, Ветрен, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Горан Илиев, Горан Никифоров, Димитър Благоев, Димитър Гаврилов, Дунав, Замфир Хаджийски, Иван Тодорин, извън регулацията, Искър, Камен Златанов, Ком, Комсомолска, Криводол, Левски, Лом, местност Сондите, Младен Йорданов, Мусала, Неофит Ломски, Петко Р. Славейков, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Родопа, Славчо Борисов, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Шишман, Черно Море, Шейново, Шипка, Янтра

На 26.06.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Лом:   Бозвели, Дунавска(Д Благоев), Свобода, Славянска(Г.Димитров), Цар Асен

На 26.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лом:   Славянска(Г.Димитров)

На 27.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Георги Спасов(Ан.Иванов), Кирил Петров(Ал.Беремл.), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, Пирин, Пристанищна(Лом.Комуна), Свобода, Славянска(Г.Димитров), Цар Асен

На 29.06.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Лом:   Дунавска(Д Благоев), Любен Каравелов, Петър Евстатиев, Солун, Стефан Караджа, Филип Тотю

На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Добри Дол, Общ. Лом:   Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 29.06.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Лом:   Бозвели, Славянска(Г.Димитров)

Община Монтана  

За периода 25-29.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   22-ри Септември, Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Екзарх Йосиф, Иван Аврамов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Княз Александър Батенберг, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Монтана, Монтана, Монтана, Неофит Рилски, Панайот Хитов, Петър Парчевич, Поп Харитон(Д.Вълков), Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Стефан Савов(М.Пенов), Стоян Марков(Г.Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Трапезица, Трети Март(Г.Димитров), Хайдут Велко, Шести Септември, Юрий Венелин

За периода 26-27.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Младост

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Видлица:   извън регулация

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Гаврил Геново:   Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Георги Дамяново:   XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново:   Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Говежда:   Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет   и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Дива Слатина:   Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Дълги Дел:   Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново:   Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:   7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Меляне:   Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Помеждин:   500.110, ІV-148 Кв.9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Равна, Общ. Чипровци:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 25.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:   Александър Стамболийски, Антим, Жеравица, Извора(Б.Бистрица), Камен Цанов, Славянска, Трети Март(Г.Димитров), Цар Борис III-ти(З.Попов)

На 25.06.2018 г. /10:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Говежда:   извън регулацията

На 25.06.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Монтана:   Димитър Ерийски(Ст.Алов), Добри Войников, Захари Янчев, Ивайло, извън регулацията, Константин Фотинов, Кошарhик, Нов Живот, Одрин(Миладин Кунчев), П.А.Славков(Г.Николов), Петър Богдан, Петър Делян, Хан Омуртаг, Хан Пресиян, Черноризец Храбър

На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Войници:   Васил Левски, Гено Бонов, Георги Димитров, Дунав, местност Барата, Момчил, Самота, Средец, Христо Ботев, Чавдар

На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Долни Богров:   27

На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Монтана:   48489.1.946, Арда, Беласица, Витоша, Димитър Ерийски (Ст.Алов), Добри Войников, Захари Янчев, Ивайло, извън регулацията, Камчия, Константин Фотинов, Кошарhик, Мальовица, местност Главчина Бабка, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, П.А.Славков (Г.Николов), Петко Каравелов, Петър Богдан, Петър Делян, Тинтява, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Пресиян, Черноризец Храбър, Чучулига

На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Студено Буче:   Антон Иванов, Бенковски, Боровец, Боян Чонос, Гаврил Генов, Гагарин, Георги Димитров, Данко Арсов, Димитър Благоев, Замфир Попов, Здравец, Иван Младенов, извън регулацията, Каблешков, Кирил и Методи, Лика Рачин, Михаил Маринов, Никола Цеков, Опълченска, Първан Георгиев, Раковска, Симеон Иванов, Славейков, Стефан Караджа, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Чавдар, Шипка, Ъгъла на Ул. Данчо Арсов и Ул. Г. Димитров, Юри Венелин

На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Доктор Йосифово:   Ален Мак, Ангел Йончев, Балена, Бельовец, Божур, Бор, Възход, Голомош, Д-Р Йосиф Иванов, Давид Цонков, Детелина, Дунав, Дъб, Еделвайс, Ела, Здравец, извън регулацията, Изгрев, Илия Цеков, Лековника, Липа, Лозарска, Люляк, Марица, местност Песъка, Мито Мишов, Огоста, Перуника, Пирин, Редака, Роза, Стублата, Тинтява, Топола, Тунджа, Цибрица, Цоновчето, Ъгъла на Ул. Балена и Ул. Марица, Янтра, Ясен

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Студено Буче:   Бенковски, Боровец, Боян Чонос, Гаврил Генов, Георги Димитров, Данко Арсов, извън регулацията, Кирил и Методи, Лика Рачин, Михаил Маринов, Опълченска, Първан Георгиев, Раковска, Тодор Йорданов, Христо Михайлов, Чавдар, Шипка, Ъгъла на Ул. Данчо Арсов и Ул. Г. Димитров, Юри Венелин

Община Чипровци  

На 27.06.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Белимел:   000313, 000448, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Ливагето, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ 1415, Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 27.06.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Горна Ковачица:   Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Пета, Петнадесет, ПИ 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв.17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 27.06.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Горна Лука:   Александър Стамболийски, Балова Шума, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Иван Бобанов, Ленин, Лика Рачин, Маршал Толбухин, местност Верлото, Миньорска, Младост, Оборище, Огоста, Родопи, Стара Планина, Тодор Нонин, Тодор Токин, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 27.06.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Железна:   413058, Втора, Двадесет, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, местност Бабичке Ливаде, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 27.06.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Митровци:   Д-Р Тодор Иванов Живков, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 27.06.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Превала:   Адмирал Нахидов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Заводска, Замфир Попов, Иван Бобанов, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методи, Ленин, Лика Рачин, местност Ширина, Младост, Морава, Огоста, Орешак, Пеньо Пенев, Петър Калафатов, Родопи, Септемврийци, Стара Планина, Стопанска, Тунджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Широка Планина, Янтра

На 27.06.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Челюстница:   Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеснадесет, Шеста

На 27.06.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Чипровци:   23-ти Септември, 81390.128.663 Мангесина Ливада, Александър Костов, Александър Стамболийски, Балканска, Бенковски, Богдан Маринов, Васил Левски, Витоша, Волга, Гагарин, Георги Димитров, Георги Пеячевич, Д-Р Тако Андреев, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна Войвода, Димитър Благоев, Димитър Филипов, Дядо Лилчо, Ехо, Жельо Войвода, Иван Станиславов, извън регулацията, Калето, Ком, Лука Андреин, Люляк, Минзухар, Михайл Шипков, Никола Й. Вапцаров, Огоста, Осми Март, Павлето (В.Коларов), Петър Богдан, Петър Парчевич, Рила, Ропотамо, Семко Войвода, Септемврийци, Смит Войвода, Стара Планина, Стефан Дуньов, Точо Войвода, Три Чуки, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чипровска Комуна, Шипка, Яко Войвода

На 27.06.2018 г. /08:45 - 13:00 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Мартиново:   Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 27.06.2018 г. /08:45 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Белимел:   местност Ливагето

На 27.06.2018 г. /08:45 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Чипровци:   81390.128.663 Мангесина Ливада, Александър Костов, Балканска, Васил Левски, Витоша, Волга, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна Войвода, Димитър Благоев, Дядо Лилчо, Ехо, Иван Станиславов, извън регулацията, Калето, Павлето (В.Коларов), Ропотамо, Септемврийци, Точо Войвода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода

Община Якимово  

За периода 28-29.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Комощица:   Антон Иванов, Борис Първанов, Братя Миладинови, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Гео Милев, Димчо Дебелянов, Дончо Атанасов, Каблешков, Кирил и Методи, Ломска, Мизия, Симеон Ив. Бонев, Славейков, Хаджи Димитър

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Комощица:   Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, извън регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Комощица:   Асен Златаров, Бенковски, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Левски, Ломска, Райко Даскалов, Симеон Ив. Бонев, Христо  Смирненски, Христо Ботев, Яворов

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 27.06.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Аврам Драганов/Ново Село/, Ангелина Попска/Ново Село/, Априлско Въстание/Ново Село/, Барахарска/Зла Река/, Васил Левски/Ново Село/, Воденичарска/Зла Река/, Възрожденска/Ново Село/, Даскал Никола/Ново Село/, Девети Май/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Зеленика/Ново Село/, Зора/Зла Река/, Иван Марангозов/Ново Село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Кв.Ново Село, Колю Ковача/Ново Село/, Лале/Ново Село/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Малина/Ново Село/, махала  Свинова Поляна, Нарцис/Ново Село/, Ново Село/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Радевска/Зла Река/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Табашка/Ново Село/, Търговска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Чайка/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 27.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Безименна/Острец/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вълко Йонков/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Зла Река/Зла Река/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Кв.Ново Село, Кв.Острец, Ковашка/Острец/, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Марагидик/Острец/, махала  Маришница, махала  Паздери, махала  Пипери, махала  Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, МТП Мядна, Мядна/Острец/, Ново Село/Ново Село/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Пръскалска/Видима/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 27.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Зла Река/Зла Река/, Злиевска/Зла Река/, Зора/Зла Река/, Кв Зла Река местност Стоилите, Салапийска/Зла Река/

Община Ловеч  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Ана Предич, Граф Игнатиев, Доктор Никола Сяров, Младост, Отец Климент, Проф. Д-Р Стефан Ватев

На 25.06.2018 г. /12:00 - 12:45 ч./ -  Абланица, Общ. Ловеч:   00028л500л320, Бабахлан, Буковец, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Делиорман, Зелен Здравец, Иван Вазов, Иван М.Пенчев, Иван Т.Генчевски, Климент Охридски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Ил.Цонев, Райна Княгина, Свети Кирил и Методий, София, Стефан Караджа, Тинко Иванов, Тотьо Иванов Орешаров, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски  Българене, Общ. Ловеч:   Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев  Голец:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бакърска, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Карапанчев, Кирил и Методий, Княз Борис Първи, Кокиче, Лале, Лиляна Бърдарова, Люлин, махала Оломан, махала Пазар Дере, Никола Григоров, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Панчев, Свинево, Стара Планина, Теменуга, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цанко Фиденков, Цар Симеон  Дъбрава, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември  Киркова махала :   България   Малиново, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев  Микре:   Божко Божков, Бранище, Бузлуджа, Бялка, Васил Героя, Васил Кировски, Васил Левски, Генерал Столетов, Георги Иванов, Димитър Комитата, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Илия Вълков, Калето, Кольо Семов, Кольо Чолашки, Команското, Местн.Мирчевското, Опълченска, Освобождение, Осъм, Пашала, Пенчо Боевски, Пеньо Пенев, Петър Баръмски, Петър Мъньовски, Полковник Орлов, Руен, Семо Стоянов, Стаевска, Старшина Тарасов, Тодор Кочовски, Тонко Биволчето, Христо Ботев, Христо Краев, Христо Талигарски, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Черно Море, Шипка  Монтана:   Нов Живот   Прелом:   България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март  Соколово, Общ. Ловеч:   България, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, местност Бялка, Незабравка, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Петко Войвода, Под Липите, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Христо Смирненски  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 26.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона

На 27.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Априлов, Никола Вапцаров, Патриарх Евтимий, Райна Княгиня, Христо Смирненски

На 28.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:   Дядо Радоя Мариаша, Ловджийска, Мочор, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Цвятко Цачев

На 29.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч:   Инж.Ненчо Ганев, Клокотница, Подп.Александър Кусев, Подп.Тутолмин, Тодор Каблешков, Трети Март, Харманска, Червен Бряг

На 29.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   местност Бабаковец

Община Луковит  

На 25.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

Община Тетевен  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Марин Попдимитров, Ореша

На 26.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Васильово:   Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Илия Кръстев, Суходолска

На 26.06.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Васильово:   Георги Бенковски, Георги Димитров, Христо Андреев, Юрий А.Гагарин

На 27.06.2018 г. /08:30 - 11:30 ч./ -  Асен, Общ. Тетевен

На 27.06.2018 г. /08:30 - 11:30 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   Бор, Васил Драганов, Васил Йонков, Възход, Георги Пискулев, Гецо Атанасов, Дако Йонков, Детелина, Дъб, Здравец, Иглика, Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Йото Пеев, Йото Стойков, Камен Лисец, Кара Георги, Лальо Ненов Динов, Липа, Люляк, Малина, местност Байнов Поток, местност Видрите, местност Левица, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Никола Милчев, Нягол Войвода, Петко Найденов, Роза, Синчец, Славотин, Стоян Войвода, Теменуга, Тодор Христов, Цачо Ненов

На 27.06.2018 г. /08:30 - 11:30 ч./ -  Тетевен:   Дванадесети Конгрес, Дончовци, махала  Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов

Община Троян  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дебнево:   Балкан, Видима, Възраждане, Девети Септември, Доктор Казаков, Дружба, Златешка, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Люлякова, Мир, Оборище, Осми Март, Първомайска, Радецки, Стара Планина, Троян, Червено Знаме, Червещица

На 25.06.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

На 25.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дебнево:   Боровец, Васил Драганов, Видима, Девети Септември, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Лъгът, Люлякова, Петко Колев, Христо Ботев, Христо Чулев, Явор

На 25.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Симеон Велики, Христо Смирненски

На 26.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян:   Зюмбюл, Калчевска, Кокиче, Кьосовска, Никола Войновски, Тодор Каблешков

На 26.06.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Борова, Димитър Гимиджийски, Мир, Неофит Бозвели, Стадион, Христо Ботев

На 26.06.2018 г. /10:15 - 15:30 ч./   На 27.06.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 29.06.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   местност Беклемето

На 28.06.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Амбарица, Васил Левски, Вилна Зона, Иван Лалев, Кичура, махала Коевски Ливадки, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:   Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Драшкова Поляна:   Драшковска, Липова Могила, Липовска, Местн.Балинцова, Местн.Липова Могила, Местн.Цветански, Христо Ботев

На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белиш:   махала Маргатина, махала Марковска, махала Минковска, махала Панамска, Микренска, Стара Планина

На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, Неофит Калчев

На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Патрешко:   Местн.Далешка, Местн.Еренско, Местн.Златешка, Местн.Минева Къща, Местн.Предела, Местн.Спасовска

На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Димитър Икономов-Димитрика, Кв.Ливадето, Ливадето, махала Дудевска, махала Миревска, махала Сеновоза

На 29.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дълбок Дол:   Бреза, Васил Христов, Гробарска, Мерата, местност Поляната, Орех, Петър Стойков, Поникът, Първи Май, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна

На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Патрешко:   Местн.Далешка, Местн.Златешка, Местн.Минева Къща, Местн.Предела, Местн.Спасовска

На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Димитър Икономов-Димитрика

На 29.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дълбок Дол:   Бор, Гробарска, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Крайречна, Кузманица, Марин Дол, Момчилов Кладенец, Петър Стойков, Стойко Цочев, Суха, Тошко Тодоров, Чучура

Община Угърчин  

На 28.06.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Голяма Желязна:   Дачо Михайлов

На 28.06.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Лесидрен:   43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот

На 26.06.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля

Община Ябланица  

На 25.06.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Батулци:   Мишкарете, Слатина

На 28.06.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица:   Буревец, Васил Левски, Георги Петров, Захари Стоянов, Люляк, Паисий Хилендарски, Ратица, Христо Ботев, Централна

На 28.06.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Георги Петров, Драгойца, Захари Стоянов, Калето, Кокиче, Опълченска, Христо Ботев, Централна

На 29.06.2018 г. /10:30 - 10:40 ч.; 10:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Глогово:   020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М.Езерото, махала Водна, махала Джебин Трап, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, Местн.Три Могили, Местн.Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин

На 29.06.2018 г. /10:30 - 15:30 ч.; 10:30 - 10:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Градежница:   Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махала Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А.Гагарин

На 29.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 29.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Български Извор:   112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, махала Боаза, махала Начови Воденици, махала Солун, местност Белилото, местност Боаза, местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А.Гагарин

На 29.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Галата:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К.Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон

На 29.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   101001

На 29.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна:   Дачо Михайлов

На 29.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море

На 29.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Лесидрен:   43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот

На 29.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Малка Желязна:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, махала  Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 29.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 29.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   68076.291.106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, махала Съевска, махала Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 25.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол:   04501.000.059, Георги Димитров, Димитър Благоев

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала Фуча:   44

На 25.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:   Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Чучуков, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Имот №390, Кв.75, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11,Кв.39, ПИ 019035, М.Цаган, Райко Даскалов, Рила, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор

На 25.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:   Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Рила, Самуил, Свети Спас

На 26.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол:   Александър Костадинов, Александър Стамболийски, Алекси Янев, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Чучуков, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Имот №390, Кв.75, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кокиче, Митко Палаузов, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11,Кв.39, ПИ 019035, М.Цаган, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Свети Спас, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор

На 26.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бабинска Река:   ІХ-59

На 26.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Козница:   местност Абрашица, П-Л ХІV-234, Кв.23, УПИ ІХ-252

На 26.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Коркина:   Коркина, Х-21,Кв.2

На 26.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Новоселяне

На 26.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бабино

На 26.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Голема Фуча

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол:   Бобов Дол

На 26.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:   Васил Левски, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Двадесет и Седми Октомври, Кокиче, Негулица, Рила, Рила, Самуил, Свети Спас, Явор

На 27.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:   Александър Костадинов, Алекси Янев, Бачо Киро, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дъбрава, Здравец, Кирил Стаменов, Митко Палаузов, Негулица, Рила, Хаджи Димитър

Община Дупница  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Академик Петър Динеков, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бузлуджа, Велико Търново, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Двадесет и Втори Март, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Иглика, Максим Горки, Максим Горки, Малина, Метоха, Миньор, Николаевска, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Разметаница, Ропотамо, Средец, Теменуга, Труд, Фенерка, Фенерка, Чавдар Войвода

На 25.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.21.19, М. Динката, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Саморанска

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.20.626, Кв.248, 68789.20.626, Кв.248, Академик Петър Динеков, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бачо Киро, Бачо Киро, Бистрица, Бистрица, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Бузлуджа, Велико Търново, Велико Търново, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Генерал Владимир Вазов, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Двадесет и Втори Март, Двадесет и Втори Март, Дупница, Евтим Трайчев, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Иван Шишман, Иван Шишман, Искър, Калина, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Люляк, Максим Горки, Максим Горки, Максим Горки, махала  Гиздова, Метоха, Никола Чомаков, Николаевска, Отец Полихроний, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Ропотамо, Росица, Средец, Средец, Теменуга, Фенерка, Фенерка, Фенерка, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Чавдар Войвода

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Самораново:   Георги Димитров

На 26.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.20.626, Кв.248, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бистрица, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Велико Търново, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори Март, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Жива Вода, Иван Шишман, Искър, Калина, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Люляк, Максим Горки, махала  Гиздова, Никола Чомаков, Отец Полихроний, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Росица, Средец, Фенерка, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода

На 27.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Разсолков, Верила, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Лакатица, Мадара, Марков Камък, местност Дренски Рид, местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Невена Коканова, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Петрохан, Победа, Развесена Върба, Райна Княгина, Рупите, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ 68789.606.1, УПИ XI-3482,Кв. 264, Хан Омуртаг, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чайка

На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Академик Петър Динеков, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бачо Киро, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Брегалница, Бричи Бор, Бузлуджа, Вардар, Васил Разсолков, Велико Търново, Верила, Верила, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Генерал Георги Тодоров, Горица, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Двадесет и Втори Март, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дупница, Дъб, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Ивайло, Иван Шишман, Иван Шишман, Изгрев, Изгрев, Клисура, Клисура, Клокотница, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Лакатица, Мадара, Максим Горки, Максим Горки, Марков Камък, местност Дренски Рид, местност Подридна, Метоха, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Невена Коканова, Николаевска, Николаевска, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Отовица, Паничище, Паничище, Петрохан, Победа, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Ропотамо, Рупите, Рупите, Русалка, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свети Никола, Свобода, Свобода, Солун, Средец, Струга, Стръмна, Теменуга, Теменуга, Тодор Самодумов, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ 68789.606.1, УПИ XI-3482,Кв. 264, Фенерка, Фенерка, Хан Омуртаг, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Христаки Павлович, Цар Освободител, Цар Освободител, Чавдар Войвода, Чайка

На 27.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Баба Тонка, Баба Тонка, Бабуна Планина, Бабуна Планина, Балкан, Балкан, Бенковски, Бенковски, Брегалница, Брегалница, Бричи Бор, Бричи Бор, Вардар, Вардар, Васил Разсолков, Васил Разсолков, Верила, Верила, Генерал Георги Тодоров, Генерал Георги Тодоров, Горица, Горица, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Дамка, Дамка, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дренски Рид, Дупките, Дупките, Дупница, Дупница, Дъб, Дъб, Еделвайс, Еделвайс, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Здравец, Здравец, Ивайло, Ивайло, Изгрев, Изгрев, Клисура, Клисура, Клокотница, Клокотница, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Криволак, Криволак, Лакатица, Лакатица, Мадара, Мадара, Марков Камък, Марков Камък, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, местност Подридна, местност Подридна, Метоха, Метоха, Момина Сълза, Момина Сълза, Мусала, Мусала, Невена Коканова, Невена Коканова, Николаевска, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Отовица, Паничище, Паничище, Петрохан, Петрохан, Победа, Победа, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Райна Княгина, Рупите, Рупите, Русалка, Русалка, Саморанска, Саморанска, Свети Никола, Свети Никола, Свобода, Свобода, Солун, Солун, Струга, Струга, Стръмна, Стръмна, Теменуга, Теменуга, Тодор Самодумов, Тодор Самодумов, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ 68789.606.1, УПИ 68789.606.1, УПИ XI-3482,Кв. 264, УПИ XI-3482,Кв. 264, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Химик, Химик, Хисара, Хисара, Христаки Павлович, Христаки Павлович, Цар Освободител, Цар Освободител, Чайка, Чайка

На 28.06.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Дупница:   68789.16.114, Пазарна, Свети Георги

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.23.413, Академик Петър Динеков, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бузлуджа, Велико Търново, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Двадесет и Втори Март, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Елица, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Максим Горки, Максим Горки, Метоха, Неофит Рилски, Николаевска, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Средец, Теменуга, Тумбата, Фенерка, Фенерка, Чавдар Войвода

На 28.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Бистрица, Драган Овчаров, Дренски Рид, Жива Вода, Липа, местност Дренски Рид, местност Марек, Неофит Рилски, Оструган, Патриарх Евтимий, Свобода, Старите Жилища, УПИ - 68789.24.9

На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Академик Петър Динеков, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Бистрица, Битоля, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бузлуджа, Велико Търново, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Двадесет и Втори Март, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Вазов, Иван Шишман, Иван Шишман, Максим Горки, Максим Горки, Метоха, Неофит Рилски, Николаевска, Орляк, Патриарх Евтимий, Побит Камък, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Средец, Теменуга, Фенерка, Фенерка, Чавдар Войвода, Яне Сандански

На 29.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.28.351, Ана Малашевска, местност Бунищерица, местност Сух Андък, Прогона, Свети Иван Рилски

Община Кюстендил  

На 25.06.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Кюстендил:   Банска, Бащовица, Бузлуджа, Витоша, Дрин, Зимница, Казанлък, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, местност Дренов Дол, местност Николичевски Път, местност Полски Имоти, Овощарска, Пловдив, Порой, Прогона, Риша, Ропотамо, Самодивска, София, Стрелча, Трън, Цар Освободител, Ямбол;

На 25.06.2018 г. /08:00 - 15:00 ч./ -  Кюстендил:   Цар Освободител;

На 25.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./   На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 28.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Богослов:   037149, махала  Топилата;

 Кюстендил:   Абоба, местност Планина Осогово, местност Хисарлъка;

 Слокощица:   махала  Рошковци;

На 25.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./   На 26.06.2018 г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./   На 28.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./   На 29.06.2018 г. /08:30 - 15:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Търсино;

На 25.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./   На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./   На 28.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./   На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Ветрен, Общ. Невестино:   махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска;  Илия;  Ново Село, Общ. Кюстендил:   махала  Двете Реки;  Раково, Общ. Невестино:   махала  Бурнаавска, махала  Зидинци, махала  Ковачка, махала  Озранци, махала  Рахталинска, махала  Реката, махала  Решанска, махала  Чеканец;  Савойски:   махала  Бреза, махала  Пелтечка;  Сажденик:   махала  Златанска;  Цървена Ябълка:   Таскова Плевня;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Грамаждано:   местност Гола Велика;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   местност Гнила, местност Гола Велика, Светамински Бор;

На 25.06.2018 г. /14:15 - 15:00 ч./   На 26.06.2018 г. /14:15 - 15:00 ч./   На 27.06.2018 г. /14:15 - 15:00 ч./   На 28.06.2018 г. /14:15 - 15:00 ч./   На 29.06.2018 г. /14:15 - 15:00 ч./ -  Богослов:   037149, махала  Топилата, местност Саманли Баир;  Кюстендил:   Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка;  Слокощица:   247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала  Диновска, махала  Маркова, махала  Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка;

На 26.06.2018 г. /10:30 - 14:00 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил:   Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил и Методий, местност Соволска Река, Първи Май, Славейков;

На 26.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Горна Брестница;

На 27.06.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил;

На 27.06.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Кутугерци;

На 27.06.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Бобешино;  Брест, Общ. Трекляно:   махала  Беловци, махала  Знеполци, махала  Казаците, махала  Песяк, махала  Селото, махала  Янкова;  Бъзовица:   махала  Врътина, махала  Георгина, махала  Говедарници, махала  Димина, махала  Дънкова, махала  Кюлина, махала  Реката;  Горановци, Общ. Кюстендил:   махала  Оспротива;  Горни Коритен:   махала  Богдановци, махала  Григоринци, махала  Джуркинци, махала  Лиярска, махала  Лозановци, махала  Любенова, махала  Мъзгарска, махала  Пауновци, махала  Петкова, махала  Попова, махала  Ралоква, махала  Расова, махала  Спасановци, махала  Цонева;  Горно Кобиле:   махала  Бучлинци, махала  Пешина, махала  Селото;  Горно Уйно:   махала  Амиджина, махала  Брестов Дол, махала  Джалевица, махала  Дръндевци, махала  Дудевска, махала  Момчилова, махала  Панагонова, махала  Цървеличка;  Гюешево:   000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала  Богданица, махала  Борнарска, махала  Гарище, махала  Димирци, махала  Зарева, махала  Рекалска, махала  Тонева, махала  Центъра, махала  Цървенджийска, махала  Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;  Добри Дол, Общ. Трекляно:   махала  Ашковци, махала  Вучковци, махала  Герасимци, махала  Горчовци, махала  Гълъбовци, махала  Джуровци, махала  Дръндевци, махала  Дълбоки Дол, махала  Зеленковци, махала  Златковци, махала  Мутевци, махала  Наковци, махала  Ората, махала  Пращенци, махала  Сръбиновци, махала  Татарци, махала  Центъра, махала  Шуме;  Долни Коритен:   махала  Витанова, махала  Витановци, махала  Гелева, махала  Деянова, махала  Джонева, махала  Димова, махала  Дроньова, махала  Китанова, махала  Клубарска, махала  Кьосакова, махала  Манчова, махала  Петкова, махала  Портарска, махала  Хановете, махала  Чомарска;  Долно Кобиле:   махала  Аврамци, махала  Диневци, махала  Ковачевци, махала  Козарник, махала  Кошарци, махала  Момчиловци, махала  Пладнище, махала  Станчевци, махала  Станчовци, махала  Училището;  Долно Село:   М.Планиница, махала  Бистрица, махала  Буковска, махала  Дяволска, махала  Каймаканска, махала  Кошарелска, махала  Логовска, махала  Малиновска, махала  Пищилци, махала  Превалец, махала  Ридарци, махала  Салакунска, махала  Транчовска, махала  Чукарска, махала  Шаламанци;  Долно Уйно:   махала  Дедо Ненова, махала  Корнец, махала  Моралийска, махала  Олтоманци, махала  Олтоманци, махала  Райкова, махала  Славкова, махала  Чурица, махала  Янковска;  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница;  Драгойчинци:   махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова;  Злогош:   Долна махала , махала  Гергиновци, махала  Горни Шушнярци, махала  Долни Шушнярци, махала  Клен, махала  Кориярци, махала  Лазина, махала  Лалина Падина, махала  Мушикарци, махала  Плава Круша, махала  Селото, махала  Чиринци;  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, махала  Дудевска, махала  Пилищарска, махала  Чакмаджийска, махала  Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър;  Киселица:   махала  Богданинци, махала  Буцалевци, махала  Вучковци, махала  Гелчинци, махала  Кадинци, махала  Търница;  Коприва;  Кършалево;  Ломница, Общ. Кюстендил:   махала  Анина, махала  Батина, махала  Богойна, махала  Грамаче, махала  Джурина, махала  Донина, махала  Милоорниче, махала  Плавнище, махала  Попов Дол, махала  Прекендачка, махала  Равно Буче, махала  Щърбец;  Мазарачево:   махала  Безбелинци, махала  Модро Поле, махала  Тренките, махала  Черна Река;  Метохия:   Долна махала , махала  Баздрике, махала  Бургяре, махала  Владимировци, махала  Матеина, махала  Осояре, махала  Пауновци;  Побит Камък, Общ. Трекляно:   махала  Возчукар, махала  Джокинци, махала  Село;  Полетинци;  Преколница:   махала  Байковска, махала  Вароша, махала  Делевска, махала  Карадачка, махала  Османци, махала  Прапорска, махала  Ридарска, махала  Сливарска, махала  Тупандийска, махала  Чукойска;  Раненци:   Людмила Живкова, махала  Боровска, махала  Велиновска, махала  Димовска, махала  Друмлийска, махала  Кривошийска, махала  Лехчанска, махала  Мечкарска, махала  Реджовска, махала  Славевска, махала  Стругарска, махала  Центъра, махала  Шляпарска;  Средорек, Общ. Трекляно:   махала  Бекярска, махала  Джониловци, махала  Драгльовци, махала  Дренярска, махала  Клинчарци, махала  Неделкьова, махала  Павлева, махала  Пашина, махала  Петрева, махала  Центъра, махала  Явор, махала  Янина, Местностдупни Камък;  Сушица, Общ. Трекляно:   махала  Варни Дол, махала  Камберска, махала  Прогона, махала  Раздолци, махала  Реката, махала  Старо Село, махала  Ханове, махала  Чешмата, махала  Чифлика, махала  Шавар;  Трекляно:   махала  Центъра;  Уши:   030001 М. Под Пътя, махала  Вучарник, махала  Горно Велковци, махала  Долно Велковци, махала  Златанова, махала  Знеполци, махала  Калеинци, махала  Кошарци, махала  Николина, махала  Николинци, махала  Самарджийска, махала  Спасевска;  Чешлянци:   махала  Бара, махала  Вишурци, махала  Милчаци, махала  Орница, махала  Реката, махала  Стопански Двор, махала  Ябуковица, махала  Ясикаре;  Чудинци;

На 27.06.2018 г. /09:15 - 15:00 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Гурбановци;

На 27.06.2018 г. /09:15 - 15:00 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Церовица:   махала  Бело Камене;

Община Рила  

На 26.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бараково:   Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В.Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К.Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, М.Полето, местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел ІV, Септемврийска, Струма, УПИ - Vііі-157, Христо Ботев

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Перник:   Кристал Блокове

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пастра:   55539.100.132, местност Туфано, Пастра, ПИ №55539.100.207, Стопански Двор

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рила:   местност Горхим, местност Елешница

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рилски Манастир:   028005, местност Бачкова Чешма, местност Биволарника, местност Владичина Поляна, местност Горско Стопанство, местност Горхим, местност Елешница, местност Илийна Река, местност Кирилова Поляна, местност Пчелина, местност Турското Парче

На 25.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Рила:   местност Елешница

На 25.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Рилски Манастир:   028005, местност Бачкова Чешма, местност Биволарника, местност Владичина Поляна, местност Горско Стопанство, местност Елешница, местност Илийна Река, местност Кирилова Поляна, местност Пчелина, местност Турското Парче

На 26.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кочериново:   Асен Рашков, В.Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, местност Джанговица, местност Лаката, Никола Вапцаров, Пътен Възел, Струма

На 26.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила:   Бор, Васил Демиревски, Петко Войвода, Света Варвара, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спротива, Стопански Двор

На 26.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пороминово:   000182, 017013, 0311025, 26073, I,Кв.8а, II-376, Кв. 9, Ix - 40, Кв. 5, І-379,Кв.36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, местност Бачо, местност Буката, местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, ПИ 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, УПИ-Іх-32, УПИ-ХІІ-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин

На 26.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Стоб:   69261.501.13, 69261.501.5, VII 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, местност Драките, местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи Май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян  Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, УПИ-Хі-72,Кв.60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Стоб:   69261.501.13, 69261.501.5, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бор, Бреза, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Люляк, Марек, местност Драките, местност Турските Бахчи, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Първи Май, Родопи, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян  Котев, Тома Райчов, Три Могили, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 14:00 ч./ -  Пороминово:   000182, 017013, 0311025, I,Кв.8а, Ix - 40, Кв. 5, І-379,Кв.36, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Кирил и Методий, Кокиче, местност Бачо, местност Лаго, ПИ 027010, УПИ-ІХ-32, УПИ-ХІІ-18 Кв2, Шипка

На 26.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кочериново:   408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Стопански Двор, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв.94, УПИ ХVI-1390,Кв.94, УПИ ХVIII-1396, Кв.88, УПИ-Ііі-1397 Кв.89, УПИ-ХІV-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, ХІІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 26.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Васил Начев, Васил Христов, Възрожденска, Георги Бенковски, Георги Кирков, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Медник, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Орлица, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Петко Д.Петков, Планинска, Погар, Подгорица, Първи Май, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Рилски Езера, Роза, Света Варвара, Света Петка, Света Петка, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 26.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бараково:   Александър Стамболийски, Беласица, В.Везенков, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27,Кв.100

На 26.06.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кочериново:   408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв.94, УПИ ХVI-1390,Кв.94, УПИ ХVIII-1396, Кв.88, УПИ-ІІІ-1397 Кв.89, УПИ-ХІV-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, ХІІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 26.06.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила:   Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 14:00 ч./ -  Стоб:   69261.501.13, 69261.501.5, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бреза, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Люляк, Марек, местност Драките, местност Турските Бахчи, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Първи Май, Родопи, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стоян  Котев, Тома Райчов, Три Могили, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 27.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кочериново:   Асен Рашков, В.Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, местност Джанговица, местност Лаката, Никола Вапцаров, Пътен Възел, Свети Иван Рилски, Стопански Двор, Струма

На 27.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Спротива, Стопански Двор, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 28.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кочериново:   Свети Иван Рилски, Стопански Двор

На 28.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила

На 28.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила:   Васил Демиревски, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Първи Май, Света Петка, Свети Георги, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 28.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Рила:   Васил Демиревски, Димитър Благоев, Любен Каравелов, Отец Паисий, Първи Май, Спортела, Стопански Двор, Христо Жлябинков

На 29.06.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  Рила:   Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Орлица, Планинска, Рилски Езера, Роза, Свети Иван Рилски, Христо Сокола

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 25.06.2018 г. /11:00 - 13:30 ч./ -  Добринище:   9ти Септември, Александър Стамболийски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Даме Груев, Десилица, Иван Галчев, Кирил и Методи, Ленин, Македония, Митко Палаузов, Москва, Търговска, Христо Ботев

На 26.06.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Банско:   Валевица, местност Грамадето, Найден Геров

На 28.06.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Банско:   местност Малка Ливада, местност Рупчовец

На 28.06.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Добринище:   9ти Септември, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги.С.Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил и Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Македония, Места, Митко Палаузов, Москва, Незнаен Воин, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р.Славейков, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 28.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Банско:   местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 28.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Гостун

На 28.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Добринище:   Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков

На 28.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Места:   І-92  Кв.6

На 28.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Обидим:   000024 ЕККТЕ 53059, местност Долене

На 28.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Филипово, Общ. Банско:   VІІІ-138, Кв.13, Vііі-34 Кв.13

На 28.06.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Банско:   местност Рупчовец

На 28.06.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 12:50 - 13:15 ч./ -  Добринище:   Адам Трънка, Иван Козарев, местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Неуточнен Адрес, Тодор Каблешков, Хан Аспарух

Община Белица  

На 26.06.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   І-500, Кв.35, Втора, Девета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Пета, Седемнадесета, Седма, Четвърта, Шеста

Община Благоевград  

На 25.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, 319001, 410002, Брезово, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, махала  Калуцка, махала  Центъра Мотела, махала  Брезово, махала  Брезовска, махала  Милово Тп Милово, махала  Петковци, Месност Демирево, местност Бодрост, местност Горно Демирево, местност Добро Поле, местност Картала, местност Ковачница, местност Конярнико, местност Септемврийче, местност Тепавиците, местност Широканска, Осойната, ПИ №001451

На 25.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов, Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче, Славово

На 25.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горно Хърсово:   Горни Валог, махала  Буровци, махала  Горни Двояци, махала  Долни Двояци, махала  Михтарци, махала  Мъртвако, махала  Новоселци, махала  Панчовци, махала  Пържово, махала  Стойковци, махала  Тачовци, махала  Шоповци, местност Валого, местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви

На 25.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дъбрава, Общ. Благоевград:   000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, махала  Ваканинци, махала Щърбевци, махала  Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, местност Градището, местност Клено, местност Мучова Чука, местност Ръженици, местност Ръжениците, местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид

На 25.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рилци:   местност Арсовото, местност Цонева Межда, Телкиево Дере

На 25.06.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград:   Васил Левски, Имот 04279.818.47

На 25.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Падеш:   Будишка

На 25.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Арсений Костенцев, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Талев, Македония, Райко Даскалов, Тракия

На 25.06.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Еленово, Хвойна

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 26.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, местност Армутлука, местност Пенков Чифлик, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко, местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Промишлена Зона

На 25.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград:   Васил Левски, Имот 04279.818.47, Полето, Тухларната

На 25.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   14-ти Полк, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, местност Герено, местност Среден Път-Ш-9, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, Мир, Пътен Възел, Средния Път-Ш.09, Стоимен Календерски

На 25.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бучино:   Ахмедово, До Моста на Р. Струма, Лозята, махала  Каракачанка, махала  Мичевци, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, Местността Чукарски Рид, Община Благоевград, махала  Тасковска

На 25.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Българчево:   местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища

На 25.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Дренково:   махала  Балевска, местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р

На 25.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Зелен Дол:   местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката

На 25.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Лешко

На 25.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Логодаж:   Гръчка махала , махала  Гелинска, махала  Мазневци, махала  Нединска, местност Палански Валог

На 25.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 27.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Рилци:   УПИ VI-465,Кв.27, Цигларката

На 25.06.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград:   Баздо, махала  Кацарска, местност Преслапо, Пл. 11

На 25.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   319001, 410002, Брезово, махала  Калуцка, махала  Центъра Мотела, махала  Брезово, махала  Брезовска, махала  Милово Тп Милово, махала  Петковци, Месност Демирево, местност Горно Демирево, местност Ковачница, Осойната

На 25.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Благоевград:   Антон Чехов, Славово

На 25.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Картала, местност Конярнико, местност Септемврийче, местност Тепавиците, местност Широканска, ПИ №001451

На 25.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче

На 26.06.2018 г. /08:00 - 12:00 ч./ -  Покровник:   3-ти Март, Ленището, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, При Цветковски Воденици, Тодор Александров, УПИ-9-369,Кв.17, Христо Смирненски

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Благоевград:   Васил Левски, местност Международно Шосе, Тодор Александров

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Благоевград:   Димитър Талев, местност Айдаровско Дере, местност Арнаутски Гроб, местност Колзодуй, местност Полигона, местност Река Струма, Огражден, Петко Р.Славейков, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград:   местност Кантона, При Полигона

На 26.06.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Васил Левски, Промишлена Зона

На 26.06.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  Покровник:   Покровнишко Шосе

На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, 04279.629.76, VII - 5799, Кв. 11, Андрей Ляпчев, Баба Тонка, Битоля, Броди, Броди, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв.26, УПИ Іі-9114,Упи Ііі-9115,9116, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, местност Армутлука, местност Опитно Поле, местност Пенков Чифлик, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко, местност Под Черквата, местност Шейница, Огражден, Освобождение, Освобождение, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Сергей Румянцев, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струга, Струга, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Трудолюбие, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, УПИ-XIV Иупи-XxI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, УПИ-XIV Иупи-XxI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Христо Ботев, Цар Самуил, Чавдар, Шейница-Ш.24, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Яне Сандански

На 27.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Логодаж:   Гръчка махала , местност Палански Валог

На 27.06.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Благоевград:   Братя Миладинови, Менча Кърничева

На 28.06.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Благоевград:   Иван Гарванов, Климент Охридски, Люляк, Малешево, Осогово

Община Гоце Делчев  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:   000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, местност Вельов Рид, местност Лозята, местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П.Р.Славейков, ПИ -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв.44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 26.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К.К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището, местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 26.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Делчево, Общ. Гоце Делчев:   020288 М. Ливадите;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 26.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Добротино:   4043, Сарп Дере;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Блатска:   030023, Местн. Бозукдермен, 030023, Местн. Бозукдермен;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбница:   Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесет и Шеста, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Кюприжик, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Седма, Стопански Двор, Стопански Двор, Трета, Трета, Четвърта, Четвърта, Шеста, Шеста, Шестнадесета, Шестнадесета;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Хвостяне:   28028, 28028, УПИ-V, Кв.2, УПИ-V, Кв.2;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боголин:   253;  Гоце Делчев:   Драма, местност Мочура;  Гърмен:   местност Маноле;  Долно Дряново;  Копривлен:   Неуточнен Адрес;  Крибул:   262;  Крушево, Общ. Гърмен:   Vі-138, Кв.10, Іх-108;  Ново Лески;  Теплен;  Хаджидимово:   Мержането;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Капсии;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Илия Батаклиев, местност Стрелбището, местност Текето, Панаирски Ливади, Ръждавица;

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   местност Стрелбището;

На 27.06.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Кирил и Методий, Одрин, Петър Сарафов, Скопие, Тодор Каблешков;

На 27.06.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Горилата, Гоце Делчев, Димитър Ножаров, Л.Каравелов, Лаборатория Пролаб, Петър Берон, Петър Сарафов, Стара Планина, Търговска, Цар Самуил;

На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Блатска:   030023, Местн. Бозукдермен;  Дъбница:   Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;  Хвостяне:   28028, УПИ-V, Кв.2;

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Село Ореше, Общ Гърмен:   Село Ореше, Общ. Гърмен;

На 28.06.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Лъжница:   Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин;

На 29.06.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Брезница:   Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Каменица, Лозята, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Падарката, Панайот Хитов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Суда, Теофик Хаджи, Туфча, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Цар Калоян, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански;

Община Гърмен  

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Дъбница:   Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Неуточнен Адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Рибново:   048031, Втора, Двадесет и Седем, М.Селища, М.Тръне, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Първа, Четвърта

Община Кресна  

На 27.06.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Горна Брезница:   Іі-90 Кв.11

Община Петрич  

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Баскалци

На 25.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   Местост Марковица

На 25.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Даме Груев, Ел-Тепе, Ел-Тепе, Здравец, Изгрев, Изток, Калина, Кестен, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Марица, Осогово, Осогово, Отец Паисий, Папульо, Полковник Дрангов, Просвета, Просвета, Солунска, Софрони Врачански, Стопански Двор, Струма, Тетово, УПИ Хііі-3694, Кв.312, УПИ ХХ Кв.314, ХІІІ, Христо Чернопеев, Цар Самуил, Черно Море, Явор

На 25.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Беласица, Бистрица, Княз Борис I, Кукуш, Маркова Скала, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Княз Борис I, Тома Митов, Хан Крум, Цар Борис III, Яне Сандански

На 26.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Чучулигово:   Капсиди

На 26.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   България, Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Княз Борис I, Митрополит Герасим, Полковник Дрангов, Тома Митов, Цар Борис III, Яне Сандански

На 27.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Генерал Тодоров:   Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма

На 27.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   местност Омондрос

На 27.06.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Битоля, Свобода

На 27.06.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   местност Зиче, местност Конгоро, Хижа Беласица

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Ключ:   Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, извън регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, местност Джаловец, местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Яворница:   Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, извън регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Беласица:   Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, до МТП Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на Тп  Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, Кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Габрене:   Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, местност  Марена, местност Буко, местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19,Кв.5

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Генерал Тодоров

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долна Крушица:   Каръчкото, местност Златарево, местност Лъката

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Златарево, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, местност Конгоро, местност Ляшница, местност Омондрос, местност Пильови Орехи, местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Гоце Делчев, местност Чалтията

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 13:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Камена:   Динко

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 13:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 13:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич:   Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв.18

На 27.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 13:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Скрът:   9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда

На 28.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново:   Асен Златаров, Асен Златаров, Асен Златаров, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Васил Коларов, Вела Пеева, Вела Пеева, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Георги Раковски, Георги Раковски, Георги Раковски, Главен път Е-79, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Димо Хаджидимов, Драва, Драва, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Заводска, Заводска, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, Марица, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Отец Пайсий, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Свобода, Стадион, Струма, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 28.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Хан Кубрат

На 28.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Битоля, Капитан Никола Парапанов, Места, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Свобода, Свобода -Промишлена Зона, Тошо Цеков, Януш Стойчев

На 28.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Димитър Талев, Иваник Иловица, Карачали, М.Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Омондрос, местност Поляните, Полковник Дрангов, Първомайски Път, Рокфелер, Цар Борис III

На 28.06.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Кромидово:   Реката

На 28.06.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански:   Бегова Поляна

На 28.06.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Княз Борис I

На 28.06.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Ал.Стамболийски, Александър Буйнов, Баучер, България, Бяло Море, Васил Кънчев, Гоце Делчев, Д-Р Асен Златаров, Лазар Маджаров, Полковник Дрангов, Родопи, Рокфелер, Св.Св. Кирил и Методи, Христо Ботев, Яне Сандански

На 28.06.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Кромидово:   местност Селището, Под Черквата

На 29.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Гр. Петрич, УПИ II, Кв. 53, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Славянска, Цанко Церковски, Цар Борис III

На 29.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Беласица:   Беласица, Васил Левски, Девети Май, Дермено, Динк Махле, Крали Марко, местност Горни Парници, Мраморница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Вишлене

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Гега:   Боровичко, Боровичкото

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долене

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долна Крушица

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долна Рибница

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Драгуш

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Дреновица

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Зойчене

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Кладенци, Общ. Петрич

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Кукурахцево

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мендово:   Слопотец

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Капитан Никола Парапанов, местност Иловица

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Право Бърдо

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, извън регулацията, Македония, Маркови Кладенци, местност Алачевото, местност Орешката, местност Стопански Двор, местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Струмешница:   Струмешница

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Чурилово

На 29.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Чуричени:   000248, местност Куково

На 29.06.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   местност Бахчите, Местост Марковица

Община Разлог  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Банско:   Цар Симеон

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Баня, Общ. Разлог:   местност Кривосер

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белица, Общ. Белица:   9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разлог:   Баба Магдалена, Христо Ботев

На 26.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов

На 26.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Разлог:   15-ти Септември, 5-ти Километър, Бела Река, Гоце Делчев, Кукурево/Бетолово, Местн.Янколова Река, местност Бельов Баир, местност Бетоловото, местност Извора, местност Катарино, местност Кукурево, местност Пети Километър, местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, местност Реденка, местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св.Климент Охридски

На 26.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Разлог:   15-ти Септември, местност Бетоловото, местност Катарино, Св.Климент Охридски

На 26.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог:   Кокиче, Минно Селище

На 26.06.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, извън регулацията, Осма, Тридесет и Втора, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Шафле Дере, Шестнадесета

Община Сандански  

На 25.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Горно Спанчево

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лиляново

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Банска, България, Васил Левски, Георги Казепов, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Македония, Македония, местност Нишан Таши, местност Паркова Зона, Младост, Р-Н Поленишки Път, Свобода, Свобода, Солунска

На 25.06.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  Мелник:   Идентификатор 47754.501.182.1.6, Мелник, Неуточнен Адрес, УПИ 1 Кв. 19

На 25.06.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Сандански:   Р-Н Опитна Станция

На 25.06.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./   На 27.06.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Сандански:   Свобода

На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Влахи:   Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ Іі, Кв.4 - В.З. Въбите

На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Илинденци:   Боровец, Извън Регул./Р.Шашка/, местност Боровец, местност Врабча, местност Врабче, Синаница, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста

На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Кресна:   Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница

На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Плоски:   Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна махала , Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, местност Валога, местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора

На 26.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, местност Калинките, местност Соколовец, местност Ушите, местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода

На 26.06.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Ново Делчево:   Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Илинден, Любен Каравелов, Пейо Яворов, Славянска, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Враня

На 26.06.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Дамяница:   Кънлийца, местност Чуката

На 26.06.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Ново Делчево:   Антон Попов, Боровец, Братя Миладинови, Вела Пеева, Георги Кирков, Главен път Е-79, Гоце Делчев, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, местност Иловицата, местност Кантона, местност Шопов Гроб, Първи Май, Христо Смирненски

На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Виногради

На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   България, Васил Левски, Георги Казепов, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Македония, Свобода, Солунска

На 27.06.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Левуново:   019012, Беласица, Георги Сава Раковски, Девети Май, Изгрев, Йорданка Николова, Кочо Лютата, Лозята, местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Орловец, Осми Март, Отец Паисий, Пирин, Стефан Караджа, Чавдарци

На 27.06.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Дамяница:   034018, Меснт. Кънлийца, Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Козарев, Ильо Войвода, Комсомолска, Кънлийца, местност Мело, местност Метлата, местност Тухларна, местност Чуката, Никола Вапцаров, П К Яворов, Пирин, Р-Н Жп Гара, Радецки, Струма, Черно Море, Шопов Гроб, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 27.06.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански:   Друма, местност Божанковица, местност Друма, Синаница

На 27.06.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Ново Делчево:   033007, М. Купеница, Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Кирков, Главен път Е-79, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Димчо Дебелянов, Здравец, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Иловицата, местност Кантона, местност Кънлийца, местност Шопов Гроб, Партизанска, Пейо Яворов, Погребите, Първи Май, Пътен Възел Ам Струма, Славянска, Студена Вода, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 27.06.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Поленица:   Дабо, Мацкова Градина, местност Валога, местност Друма, местност Мацкова Градина

На 27.06.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Сандански:   местност Друма, местност Мацкова Градина, местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Главен път Е-79, Р-Н Мацкова Градина, Р-Н Пътно Управление, Св.Св.Козма и Дамян, Свобода, Спас Харизанов, Стефан Стамболов

На 27.06.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Левуново:   VIII+437, Кв. 40, Главен път Е-79, Девети Май, Иван Козарев, Илинден, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Никола Вапцаров, Орловец, Победа, Стефан Караджа, Струма, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка

На 29.06.2018 г. /12:00 - 14:15 ч./ -  Сандански:   IV - 1539, Автогара, Баба Тонка, Вардар, Връх Елен, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги Скрижовски, Гнилник, Григор Пърличев, Зарово, извън регулацията Север, Ильо Войвода, Каменица, Княз Александър Батенберг, Кожух, Кукуш, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Места, Мусала, Оборище, Огражден, Осогово, Перун, Петър Берон, Пресиян, Първи Май, Радецки, Райна Княгиня, Рила, Родопа, Свобода, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Скопие, Славянка, Спано Поле, Станке Димитров, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Таската Серски, Теменуга, Тодорка, Хан Крум, Христо Ботев

Община Сатовча  

На 29.06.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ваклиново:   Бор, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кл.Охридски, Лале, Места, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Партазанска, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Струма, Трети Март

На 29.06.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Кочан:   Младост

Община Симитли  

На 26.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Полето:   Галабарци

На 26.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Ракитна:   004077, 010040, махала  Лулейска

На 26.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Черниче:   М.Сухата Река

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли:   Калайджийска, Чакърска

На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Симитли:   Симитли

На 27.06.2018 г. /11:45 - 16:30 ч./ -  Брежани:   ІV-36, Горна махала , Гоце Делчев, Еделвайс, местност Кръстьова, Пирин, Рангел Димитров, Христо Апостолов, Христо Смирненски, Център, Яне Сандански

Община Хаджидимово  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен:   Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Копривлен:   000381, Васил Левски, Гоце Делчев, Драва, Драма, Завода, Илинден, Кокиче, Паисий Хилендарски, Свети Георги, Христо Ботев, Цар Калоян

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен:   024015, 585 Кв.3, Бачо Киро, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Славянска, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шипка

На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Теплен

Община Якоруда  

На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бел Камен

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 29.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Никола Вапцаров, Осма, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Равен, Чавдар, Четвърта, Шеста

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 29.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Дагоново

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 29.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог:   Безименна

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 29.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 29.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Юруково:   029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 29.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Якоруда:   Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица

На 27.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бунцево

На 27.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Разлог:   Баница

На 27.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Рохлева

На 27.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Смолево:   038217

На 27.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Юруково:   местност Каменако

На 27.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Якоруда:   Васил Левски, Витоша, местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/, Яворов, Якорущица

На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Якоруда:   Яворов

На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Конарско

На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Черна Места

 

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Борован  

На 25.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 26.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Малорад:   Божур, Бреза, Васил Воденичарски, Георги Бързаков, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кестен, Липа, Никола Парапунов, Нино Гешовски, Петко Р. Славейков, Петър Гевезийски, Петър Джигански, Стефан Караджа, Странджа

Община Бяла Слатина  

На 27.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бъркачево:   9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, местност Вутов Геран, местност Криволя, местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин

На 27.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Враняк:   Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина

На 27.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Върбица, Общ. Враца:   Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 27.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Габаре:   Белия Път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Стефан Караджа, Тлаченски Път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Чечера, Шипка

На 27.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Комарево, Общ. Бяла Слатина:   Месност Врачанка

На 27.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Попица:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище Х.Димитър и Г.Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра

На 27.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Соколаре:   Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин

Община Враца  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Три Кладенци:   9-ти Май, 9-ти Септември, Братя Миладинови, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Иван Вазов, Крайбрежна, Мир, Митко Палаузов, Момина Сълза, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Радецки, Речка, Роза, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 25.06.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Девене:   Ангел Георгиев, Байкал, Бачо Киро, Ботева Поляна, Васил Коларов, Витоша, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Маршал Толбухин, Пирин, Тракия, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Янтра

На 25.06.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Девене:   Ангел Георгиев, Ботева Поляна, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Маршал Будьони, Огоста, Райна Княгиня, Рила, Росица, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Янтра

На 26.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Девене:   Ангел Георгиев, Бачо Киро, Волга, Ген. Скобелев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Искър, Марица, Милин Камък, Пирин, Ракьовец, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чапаев, Шейново, Шипка

На 26.06.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Девене:   Александър Стамболийски, Арда, Белчовец, Букара, Васил Левски, Веслец, Гео Милев, Георги Димитров, Елин Пелин, Здравец, Комуна, Одеса, Петрохан, Родопи, Роза, Росица, Септември

На 27.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Враца:   Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

Община Козлодуй  

На 26.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Козлодуй:   Акация, Безименна, местност Дигата, Пристанище

На 26.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Мизия

На 26.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Търнава, Общ. Бяла Слатина:   Димитър Благоев

На 26.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Хърлец:   УПИ 000254 Землище Старите Лозя

Община Криводол  

На 25.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 29.06.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Криводол:   23-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Борова Гора, Ботуня, Васил Априлов, Васил Левски, Вела Пеева, Венера, Витоша, Върбанчовец, Гаврил Генов, Ген. Глухов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Ивайло, Иван Рилски, Индже Войвода, Искър, Йордан Лютибродски, Кирил и Методий, Комсомолска, Крайна, Куманица, Ленин, Малчика, Маршал Суворов, Маршал Толбухин, Мир, Мусала, Никола Вапцаров, Олег Кошевой, Опълченска, Освобождение, Панайот Волов, Пеньо Пенев, Плиска, Поп Андрей, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Река Марица, Рила, Сан Стефано, Септемврийска Слава, Сергей Румянцев, Синчец, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Тавтиомозис, Тепето, Томин Мост, Филип Тотю, Фридрих Енгелс, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Чавдар, Юрий Гагарин, Янко Забунов, Янтра

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 29.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Галатин:   Георги Димитров

На 25.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 29.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Криводол:   500.1679, Алабин, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Замфир Попов, Карл Маркс, Кокиче, Ком, Комсомолска, Ленин, Марин Дринов, Млада Гвардия, Освобождение, Пейо Яворов, Пирин, Преслав, Преспа, Река Лева, Софроний Врачански, Средна Гора, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Царевец, Червена Роза, Черно Море, Шипка

На 27.06.2018 г. /08:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Власатица:   Александър Стамболийски, Байкал, Витоша, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Калиакра, Ленин, Маршал Толбухин, Радецки, Христо Ботев

На 27.06.2018 г. /08:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долни Пасарел:   Ул. Диляна V-305.308 Кв.52

На 27.06.2018 г. /08:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Криводол:   Васил Левски, Райко Даскалов, Томин Мост

На 27.06.2018 г. /08:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лиляче:   Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Бачо Киро, Безименна, Божур, Бързия, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Венеция, Веслец, Вилхем Пик, Витиня, Витоша, Вихрен, Вола, Ген. Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Йорданка Чанкова, Кирил и Методий, Клокотница, Козлодуйски Бряг, Комсомолска, Лиляна Димитрова, Люляк, Мак, Милин Камък, Минзухар, Мусала, Никола Войводов, Никола Марков-Колката, Околчица, Опълченска, Панайот Хитов, Петрохан, Петър Пенков, Поп Андрей, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Река Лева, Скът, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тодор Каблешков, Тракия, Тунджа, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ценов, Цанко Бакалов, Чепино

На 27.06.2018 г. /08:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Чирен:   9-ти Септември, Ален Мак, Байкал, Гаврил Генов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Здравец, Ком, Комсомолска, Ленин, Люлин, Милин Камък, Мир, Мургаш, Мусала, Никола Марков-Колката, Оборище, Октомври, Опълченска, Пирин, Подбалканска, Райко Даскалов, Река Амур, Родопи, Стопански Двор, Тутракан, Церово Бърдо, Шипка, Янтра

На 27.06.2018 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Криводол

На 27.06.2018 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Чирен:   местност Осен

Община Мездра  

На 25.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дърманци:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Дъб, Искър, Кирил и Методий, Марица, Плиска, Христо Смирненски

На 25.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крета, Общ. Мездра:   Ален Мак, Ангел Грамчев, Байкал, Божур, Ботева Поляна, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Здравец, Кокиче, Кръстьо Генков, Лальо Ширков, Люляк, Минзухар, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Тотка Илиева, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чешмата

На 25.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездра:   Жп Район

На 25.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездрея:   извън регулацията

На 25.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ребърково

На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Елов Дол

На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград

На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Лютидол:   Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Малчика, махала  Брусника, махала  Кацарска, махала  Тишовци, махала  Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка

На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Ребърково:   9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов

На 27.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Типченица:   7-ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, махала  Креща, махала  Реката, махала  Шумир, местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д.Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода

На 27.06.2018 г. /08:30 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ребърково:   9-ти Септември, Александър Стамболийски, Апп №2028, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Христо Ботев, Янко Николов

На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Бов, Общ. Своге:   Бовска Габровница

На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Габровница, Общ. Своге

На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Еленов Дол

На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Елисейна:   Безименна, Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Зверино:   VІІІ-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил и Методий, Комсомолска, Лиляна Димитрова, Люлин, местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин

На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Злидол:   Ген.Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска

На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Игнатица:   1-ви Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев

На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Лютиброд:   3-ти Юни, V 608, XI-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, местност Парка, местност Тераса,Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш

На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Мездра:   Георги Кирков

На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Оселна, Общ. Мездра:   Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, извън регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев

На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Очиндол:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, махала  Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 29.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Ребърково:   Гаврил Генов

На 29.06.2018 г. /08:30 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездра:   Жп Район, Лещака, Принчовец, Св.Св. Кирил и Методий, Христо Ботев

На 29.06.2018 г. /08:30 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ребърково:   Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин

Община Мизия  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бутан:   23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Костов, Батак, Бачо Киро, Беласица, Благой Иванов, Босилеградска, Вардар, Васил Априлов, Васил Воденичарски, Вела Пеева, Владимир Цветков, Враца, Връшка Чука, Ген. Гурко, Георги Димитров, Даниел Баи, Димитър Благоев, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Иван Кордов, Иван Тодоров Ангелов, извън регулацията, Искър, Йорданка Чанкова, Калиманица, Камчия, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лазар Драйчев, Ленин, Ломска Комуна, Любен Каравелов, местност Лъката, Мир, Никола Вапцаров, Никола Димитров Тодоров, Никола Петранин, Огоста, Околоселска, Осогово, Охрид, Петър Костов, Пирин, Плиска, Проф.Методи Балевски, Райко Даскалов, Рила, Руен, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Струма, Тимок, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Юрий Гагарин, Янтра

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гложене, Общ. Козлодуй:   Акация, Александър I-ви, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Вела Пеева, Гео Милев, Дунав, извън регулацията, Искър, Йонко Милев, Йордан Лютибродски, Йордан Юнчев, Кирил и Методий, Ленин, Маршал Бирюзов, местност Падината, Мур, Оборище, Огоста, Паисий Хилендарски, Петко Р. Славейков, Рила, Скът, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Юрий Гагарин, Яким Деспотов

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Козлодуй:   Радецки

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крива Бара, Общ. Козлодуй:   9-ти Септември, Антон Иванов, Багджийска, Благой Иванов, Бригадирска, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Владимир Цветков, Ген. Гурко, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Дунав, Йорданка Чанкова, Ком, Крайна, Кубадин, Лиляна Димитрова, Малчика, Марица, Огоста, Пейо Яворов, Петър Костов, Стара Планина, Христо Ботев, Черковна

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Михайлово, Общ. Хайредин:   23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Априлско Въстание, Батак, Безименна, Беласица, Бистрица, Васил Воденичарски, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Видин, Витоша, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Кирил и Методий, Ломска, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Мусала, Огоста, Панайот Хитов, Пеньо Пенев, Петко Р. Славейков, Плиска, Райко Даскалов, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, София, Станке Димитров, Страхил Войвода, Томин Мост, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Хайредин:   Ален Мак, Ангел Боков, Асен Златаров, Баба Тонка, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Добрич, Драгоман, Дунав, Иглика, Клементина, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Влашко - Селска Падина, местност Ливадето, Минзухар, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пирин, Поройна, Савчо Дишов, Стралджа, Тодор Бушев, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Самуил, Яне Сандански, Янкова Падина, Ястребино, Яташка

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Бутан:   1-ви Май, 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Безименна, Благой Иванов, Васил Априлов, Вела Пеева, Вела Пискова, Вихрен, Ген. Гурко, Ген. Копчев, Ген. Николаев, Ген. Петър Панчевски, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Гроздан Пешов, Даниел Баи, Димитър Благоев, Димитър Борисов, Драгоман, Здравец, Иван Вазов, Иван Кордов, Извор, извън регулацията, Йорданка Чанкова, Камчия, Кирил и Методий, Ленин, Лозенград, Ломска Комуна, Места, местност Крива Бара, местност Лъката, Милин Камък, Мир, Младен Първанов, Надежда, Никола Петранин, Огоста, Околоселска, Панагюрище, Петър Костов, Пирин, Плиска, Преслав, Проф.Методи Балевски, Радецки, Радойково, Речка, Рила, София, Софроний Врачански, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна, Шипка

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Гложене, Общ. Козлодуй:   8-ми Март, Александър I-ви, Александър Стамболийски, Безименна, Бели Брег, Братя Миладинови, Васил Друмев, Видин, Вит, Витоша, Георги С. Раковски, Драва, Дунав, Иван Вазов, Иван Димитров, извън регулацията, Йонко Милев, Йордан Юнчев, Ленин, Марица, Маршал Бирюзов, Минзухар, Мир, Никола Вапцаров, Оборище, Огоста, Петко Р. Славейков, Погранична, Роза, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Яким Деспотов

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Крива Бара, Общ. Козлодуй:   23-ти Септември, 9-ти Септември, Васил Левски, Владимир Цветков, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Дерето, Дунав, Кубадин, Лиляна Димитрова, Мир, Огоста, Петър Костов, Радецки, Рила, Христо Ботев

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Манастирище, Общ. Хайредин:   9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Василев Костов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Цв. Пълов, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Дунав, Захари Т. Ценов, Ивайло, Иван Михайлов, Индира Ганди, Калето, Лазар Драйчев, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, местност Макавееца, Огоста, Опълченска, Петър Ненков, Пчелина, Станке Димитров, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Крум, Христо Хинов, Цар Самуил, Чавдар, Червена Армия

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Мизия

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Михайлово, Общ. Хайредин:   Александър Стамболийски, Босилеградска, Георги Димитров, Драва, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лазар Драйчев, Ленин, местност Влашко - Селска Падина, Михаил Кънчев, Никола Вапцаров, Октомври, Панайот Хитов, Рила, Страхил Войвода

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Оряхово:   Йордан Йонов

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Оряхово:   Христо Смирненски

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Софрониево

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Хайредин:   Ален Мак, Ангел Боков, Баба Тонка, Бачо Киро, Борис Гавазки, Васил Воденичарски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гръмнатото, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Драгоман, Дунав, Елин Пелин, Здравец, Иван Козарев, Иван Нивянин, Иглика, Клементина, Крум Аврамов, Кръстьо Боков, Лазар Драйчев, Латинка, Лиляна Димитрова, Лъката, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Влашко - Селска Падина, местност Ливадето, Митко Палаузов, Младен Машов, Мусала, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пирин, Плиска, Площад на Героите, Поройна, Рила, Росица, Савчо Дишов, Тетевенска, Тодор Бушев, Търговска, Търнето, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветан Томов, Юрий Гагарин, Янкова Падина, Яташка

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Хърлец:   9-ти Септември, Августа, Безименна, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Нивянин, Йорданка Чанкова, Калето, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Морава, Мусала, Пейо Яворов, Хаджи Димитър, Яне Сандански

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Мизия:   Бузлуджа, Здравец, Илия Байрамов, Ком, Кузман Янкулов, Лиляна Димитрова, Люлин, Петко Йотов, Сергей Румянцев, Струма, Тодор Каблешков, Юрий Венелин, Янтра

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Сараево:   Бачо Киро, Безименна, Васил Левски, Елин Пелин, Иван Вазов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 25.06.2018 г. /09:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бутан:   Вихрен, Ген. Гурко, Гео Милев, Гроздан Пешов, Димитър Борисов, Здравец, Иван Вазов, Извор, извън регулацията, Камчия, местност Лъката, Надежда, Никола Петранин, Петър Костов, Радойково, Цар Калоян

На 25.06.2018 г. /09:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Войводово, Общ. Мизия:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Кюстендилска, Никола Вапцаров, Пенчо Славейков, Христо Ботев

На 25.06.2018 г. /09:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крушовица, Общ. Мизия:   213031, М. Гладно Поле, Аврам Стоянов, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Бачо Киро, Безименна, Битуля, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Петлешков, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Дафинка Чергарска, Димитър Василев Станкулов, Димитър Тошков Петров, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Йончо Стайков, Лазар Драйчев, Ленин, Люлин, М.Шировица, местност Турски Дол, местност Червено Кладенче, Минко Костадинов, Неофит Бозвели, Никола Стефанов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Цветков, Пирин, Проф. Иван Митев, Райко Даскалов, Скът, Спас Гергов Дицов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Стаменов Гергов, Хаджи Димитър, Христо Ангелов Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цветко Найденов Тачов, Цоло Николов

На 25.06.2018 г. /09:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Липница, Общ. Мизия:   28-ми Април, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Вардар, Васил Воденичарски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Горан Буджански, Драва, Дунав, Иван Вазов, местност Ливадето, Никола Вапцаров, Осъм, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Пудрийски, Цоло Върбанов, Юрий Гагарин, Янтра

На 25.06.2018 г. /09:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мизия:   Врачанско Шосе

На 25.06.2018 г. /09:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Софрониево:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим I-ви, Асен Златаров, Беласица, Бор, Боровец, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Веслец, Въртопа, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гладно Поле, Гъмза, Дафинка Чергарска, Дълбока Падина, Еделвайс, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Звезда, Ивайло, Иглика, Камчия, Кирил и Методий, Коста Нинов, Лазар Драйчев, Лъката, Малчика, местност Селскостопански Двор, Митко Палаузов, Морава, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Околчица, Оряховска, Павлова Могила, Пеньо Пенев, Петко Р. Славейков, Пирин, Плиска, Позитано, Преслав, Радецки, Рашово Бърдо, Рила, Родопи, Роза, Роза Димитрова, Русалка, Светлина, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Стубел, Сърбеница, Трудовец, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цола Драгойчева, Чучулига, Шипка, Янтра

На 26.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Хърлец:   9-ти Септември, 9-ти Септември, Августа, Александър Стамболийски, Антим I-ви, Безименна, Благой Иванов, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Добруджа, Драва, Иван Вазов, Иван Нивянин, Искър, Йорданка Чанкова, Калето, Калето, Кап. Петко Войвода, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Кольо Фичето, Л.Живкова, Любен Каравелов, Марица, местност Селскостопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Оборище, Огоста, Одрин, Осоговска, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, път 11, Рила, Тодор Каблешков, Трапезица, Трепетлика, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Самуил, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Янтра

На 26.06.2018 г. /09:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гложене, Общ. Козлодуй:   Вит, Витоша, Иван Вазов, Иван Димитров, Йонко Милев, Йордан Юнчев, Ленин, Оборище, Огоста, Петко Р. Славейков, Христо Ботев

На 26.06.2018 г. /09:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мизия:   Александър Якимов, Дафинка Чергарска, Жил.Комплекс Кцх, Младежко Общежитие на Кцх, Петър Атанасов, Пирин, Преспа, Хаджи Димитър

На 26.06.2018 г. /09:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Хърлец:   Благой Иванов, Георги Димитров, Елин Пелин, Л.Живкова, Мизия, Минзухар, Пейо Яворов, Скът, Хан Аспарух, Цар Освободител, Червена Роза, Явор

 

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 25.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:   Васил Савчев, Вълчо Бочев, Георги С.Раковски, Кале, Княз Борис I, Лило Панов, Миджур, Недялко Първанов, Никола Й.Вапцаров, Освобождение, Стара Планина, Трети Март, Хайдут Велко, Христо Смирненски

На 25.06.2018 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Белоградчик:   Втора, Георги С.Раковски, Здравец, Карловица, Княз Борис I, Съединение, Трета, Трети Март, Цоло Тодоров

На 25.06.2018 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Крачимир:   41 , Кв.14, Втора, Немия, Пета, Първа, Седма

На 25.06.2018 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Праужда:   Втора, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.06.2018 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Пролазница:   Втора, махала  Среден Рът, махала  Чуката, Осма, Пета, Първа, Седма

На 25.06.2018 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Стакевци:   000502, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.06.2018 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Чифлик, Общ. Белоградчик:   XII-130, Кв.3, Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извос, М-Ст Извос  УПИ VІ-76 Кв.17, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, УПИ VIII-88 Кв.10, УПИ-XV-150, ХIII-150 24, Шестнадесета

На 25.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Белоградчик:   Алеко Константинов

На 25.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Граничак:   Девета, Десета, махала  Ангини, махала  Джокини, махала  Жикини, махала  Николини, махала  Първуловци, махала  Спасови, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 25.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Дъбравка:   Двадесет и Пета, Двадесет и Четвърта, Девета, Деветнадесета, Десета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 25.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Салаш:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, махала  Куцаровци, махала  Пешини, махала  Стране, Осма, Парцел №1, Пета, Петнадесета, ПИ 000343, ПИ №037091, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 29.06.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Белоградчик:   Белоградчишки Проход, Белоградчишки Скали, Княз Александър Батенберг, Любен Каравелов, Панайот Волов, Съединение, УПИ XIV Кв.13, Цар Иван Срацимир

Община Видин  

На 25.06.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Антимово, Общ. Видин:   96007

На 25.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Видин:   Акад.Стефан Младенов, Александър Стамболийски, Баба Вида, Баба Тонка, Бдин, Бонония, Васил Левски, Вида, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Гладстон, Дунавска, Екзарх Йосиф I, Зад Вида Стил, Западна Промишлена Зона, Княз Борис I, Княз Дондуков, Крум Бъчваров, Панония, Пейо Яворов, Петко Каравелов, Пирин, Плиска, Поп Русинова, Райна Княгиня, Строител, Химик, Христо Ботев, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Широка

На 25.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 27.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин:   I -248 , Кв.24, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Видбол, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Мир, Осъм, Плиска, Седемнадесет Партизани, Смирнов, Стара Планина, УПИ 2-308 Кв.29, Хайдут Велко, Христо Ботев, Ценко Александров, Чавдарци, Юрий Гагарин

На 25.06.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Видин:   I - 323, Кв.24

На 25.06.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Гъмзово:   Асен Балкански, Борис Бенчев, Борис Попарданов, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Ленин, Мадара, Мико Нинов, Никола Й.Вапцаров, Петко Д.Петков, Сергей Румянцев, Тимок, Тодор Петров, Толбухин, Хан Аспарух, Цанко Церковски, Шипка

На 25.06.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Иново:   290, 547 Кв 51, VII-557, Кв., Бдин, Битоля, Бяло Море, Валентина Терешкова, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Димитровски Завет, Добруджа, Еделвайс, Имот 030008, Имот№024065, Индже Войвода, Иновото, Лозенград, Лозенец, Македония, Мангалия, Мизия, Михалаки Георгиев, Осма, Охрид, Парцел 027 Масив 029, Пета, Пирин, Първа, Рила, Седма, Скопие, Славянска, Сливница, Смърданска Битка, Солун, Тимок, Тракия, Трета, УПИ XI-701 Кв.4, Христо Ботев, Черно Море, Четвърта, Шеста

На 25.06.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Майор Узуново:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ-9 Кв.41, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.06.2018 г. /12:30 - 13:30 ч./ -  Видин:   10971.409,2, V-3876 Зап.Скл.Зона, Безименна, Бонония, Екзарх Йосиф I, Запад, Землището на Видин № 000741, местност Алимана, местност Северна Промишлена Зона, Нора Пизанти, Пчеларска, УПИ IV-5110 Зсз

На 25.06.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Видин:   Имот №000827, Панония, Цар Симеон Велики

На 25.06.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Капитановци:   Първа

На 25.06.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Кутово:   Осемдесет и Втора, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесета, Петдесет и Девета, Петдесет и Пета, ПИ 098055, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Шеста, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта

На 25.06.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Сланотрън

На 26.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Видин:   Безименна, Вида, Запад, Ильо Войвода, Крум Бъчваров, Любен Каравелов, Мизия, Панония, Райко Жинзифов

На 26.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Видин:   Безименна, Владикина, Йоасаф Бдински, Марица, Панония, Плиска, УПИ Хх Кв 565

На 26.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кошава:   Двадесет и Втора, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четвърта

На 26.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Градец, Общ. Видин:   Втора, Двадесет и Осма, Първа, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта

На 26.06.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Видин:   Безименна, Георги Бенковски, Цар Асен I

На 26.06.2018 г. /11:00 - 12:30 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин:   Баба Вида, Беляев, Васил Левски, Виктор Юго, Витоша, Генерал Гурко, Добри Чинтулов, Драва, Искър, Коста Йорданов, Огоста, Средец, Страцин, Струма

На 26.06.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Видин:   Казармена, УПИ  Парцел IV Кв. 507

На 26.06.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Видин:   Гладстон, Оборище, Цар Асен I, Шейново

На 26.06.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Видин:   Акад.Стефан Младенов, Антон Иванов, Безименна, Владикина, Георги С.Раковски, Д-Р Бърни Бончев, Димитър Цухлев, Петко Каравелов, Христо Ботев

На 27.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Видин:   Безименна, Княз Александър Батенберг, Пейо Яворов, Съединение, Химик, Цар Александър II

На 27.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Гомотарци:   Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, УПИ 99 Кв.3, Четвърта, Четиридесет и Пета, Шеста

На 27.06.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Видин:   Акад.Стефан Младенов, Безименна, Васил Левски, Гео Милев, Драва, Химик

На 27.06.2018 г. /12:45 - 13:45 ч./ -  Видин:   Панония

На 28.06.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Антимово, Общ. Видин:   Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Ул.Първа, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 28.06.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Кошава:   2 - 000030, 249, 592, Кв. 65, Ix .Кв.60, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Квартал 33, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма-А, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 28.06.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Кутово:   Двадесет и Девета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Четвърта, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесета, Тридесет и Пета, Тридесет и Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета

На 28.06.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Покрайна:   224, 290, 3 531 Кв 23, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Имот 000230, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Стълб 14 От Тп4, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 28.06.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Сланотрън:   I -000098, М. Излаз, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Пета, Първа, С.Сланотрън, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Видин:   Първа

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Синаговци:   Втора, Първа, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта

На 29.06.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Видин:   VII-5029 Кв.600 Юпз, Акад.Стефан Младенов, Безименна, УПИ I-5051, Цар Александър II, Южна Пром.Зона, Южна Промишлена Зона, Юпз

Община Димово  

На 27.06.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Арчар:   242 Кв.29, Арчарица, Бързарци, Васил Левски, Вит, Витоша, Дунав, Елада, Иван Вазов, Кирил и Методий, Осъм, Разлог, Спортист, Хемус, Христо Ботев

На 27.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Скомля:   Втора, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

Община Кула  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кула:   Александър Стамболийски, Възраждане, Марица, Толбухин, Христо Ботев

На 25.06.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Кула:   Възраждане

На 25.06.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Кула:   Възраждане, Георги С.Раковски, Иван Кръстев

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

                     CEZ GROUP
 
 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Спират протестите на метеоролозите, дадоха им пари 0| 3463 |21.06.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 3163 |20.06.2018 . Цените на тока и парното скачат шоково от 1 юли 7| 4190 |19.06.2018 . Експерти: Дизеловите автомобили увеличават респираторните заболявания 3| 3378 |19.06.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах