Неделя, 23 Септември 2018, 14:14
Frognews
0| 3296 |27.04.2018

Временни прекъсвания на тока от ЧЕЗ

.
Уважаеми клиенти, ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 30 април – 04 май 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период Времетраене Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД

Община Банкя  

На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: XXY-1772 Кв. 159, Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Ивайло, махала Клисурска, Христо Смирненски, ХXIV-2265, Кв. 158, Юрий Гагарин, Ягода

На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Ивайло

На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: 20 Април, Александър Стамболийски, Св. Св. Кирил и Методий

На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Александър Стамболийски

На 04.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Булаир, Лале, Ропотамо, Свобода, Славейче, Стефан Стамболов/Будишин/, Тинтява/Сърп и Чук/, Цар Симеон

Община Витоша  

На 02.05.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Мърчаево: 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, Усойка, Цар Симеон I/Кост. Темелков/

На 02.05.2018 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Мърчаево: Бурновска, Дъбето, Кало, М. Бурновска, М. Толумска, Цар Симеон I/Кост. Темелков/

На 02.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Братя Бъкстон, Ралевица

На 02.05.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ - София: Голяма Могила, Канала, М. Манастирски Ливади УПИ IV-834, 803, 835 Кв. 82б, местност Киноцентъра, Полк. Антон Кръстев, Свети Сава, Тричкова Могила

На 02.05.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Мърчаево: 7-ма, Бистра Река, М. Бурновска, Приморско, Трендифил, Цар Симеон I/Кост. Темелков/, Черните Скали

На 02.05.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Парк Витоша

На 02.05.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ - Мърчаево: Кало, М. Казашка, Печище, Шипето

На 03.05.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Мърчаево: 10-та, 11-та, Втора, Зюмбюл, Касиопея, Касис, М. Казашка, М. Шумето , ПИ 49597, 1718, 39, Приморско, Сините Вълни, Трендифил, Цар Симеон I/Кост. Темелков/

На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Всеволод Гаршин, Евлия Челеби/Мара Петлякова, Миле Попйорданов/Бр. Огън/

На 03.05.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Мърчаево: 11-та, 24-та, Кало, Касис, М. Бурновска, М. Толумска, Маниш, Усойка, Цар Симеон I/Кост. Темелков/, Церова Поляна, Черешова Градина

На 03.05.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ - Мърчаево: 10-та, Касис, Цар Симеон I/Кост. Темелков/

На 03.05.2018 г. /11:30 - 16:00 ч./ - Мърчаево: М. Бурновска, М. Толумска, Усойка

На 04.05.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Владая: 22-ра, Алеко Константинов/К. Димитр, Бистър Поток, Брезова Гора, Войнишко Въстание, Любомир Миланов, Полски Синчец

На 04.05.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: Войнишко Въстание, Лазар Михайлов/Хр. Манов/

На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: местност Черния Кос

На 04.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Александър Пушкин, Голям Братан, Кота 1050, Красна Китка, Цар Борис III/Девети Септ.

На 04.05.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Владая: Виров Дол, Витошки Гранит, Жълта Вода, Любомир Миланов, Момина Сълза, Морените, Проф. Ив. Шишманов/Баба Лина/, Самоковище, Юрушки Мостове

На 30.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Иван Сусанин, Проф. Велизар Велков

Община Връбница  

На 03.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Волуяк: 8-ма

На 03.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: 1-ва, 1-ва/Студентска/, 2-ра /Толева Махала/, 3-та /Толева Махала/, 4-та /Толева Махала/, 5-та /Толева Махала/, 6-та /Толева Махала/, 7-ма /Толева Махала/, 8-ма /Толева Махала/, 9-та /Толева Махала/, VI - 231 Кв. 9, Арека, Драгоманско Шосе, Европа/Баба Парашкева/, М. Толева Махала, Република, Сливница, Толева Махала, УПИ VI-182, Кв. 8

На 03.05.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ - София: Детелина

На 04.05.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: 2-ра /Толева Махала/, 3-та /Толева Махала/, 4-та /Толева Махала/, 5-та /Толева Махала/, 6-та /Толева Махала/, 7-ма /Толева Махала/, 8-ма /Драгалевци/, Дружба /Толева Махала/, Европа/Баба Парашкева/, Република, Толева Махала, УПИ ХIV-149, Кв. 29

Община Възраждане  

На 30.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Цар Самуил, Цар Симеон, Чипровци, Шар Планина

Община Изгрев  

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Г. М. Димитров

Община Искър  

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 2, Дружба 2, УПИ ХV -1099 Кв. 7

На 03.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Дружба 2

На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба, Дружба 2, Дружба 2, УПИ ХV -1099 Кв. 7

Община Красно Село  

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Владайска/Димо Хаджидимов/, Ген. Скобелев

На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Ген. Скобелев, Лагера, Македония

На 02.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Цар Борис III/Девети Септ.

На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Красно Село, Лайош Кошут, Хиподрума

На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Пирински Проход, Пирински Проход, Позитано, Солун

Община Кремиковци  

На 03.05.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - София: Кремиковци;

Яна: Байкуш, Ботевградско Шосе, Димитър Стоичков, Иглика, Никола Атанасов, Никола Вапцаров, Пеньо Пенев, Св. Ана/9-ти Септември/, Христо Смирненски, Янко Вельов

Община Лозенец  

На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Миджур

Община Младост  

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 01.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Въртопо, Младост 1

Община Надежда  

На 04.05.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - София: 202-ра/Сердика/, Княгиня Мария Луиза/Г. Дим.

На 03.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 04.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Толстой

Община Нови Искър  

На 30.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Доброславци: Бранище/Благой Тодоров/, Бял Камък, Габровница, Георги Велев, Градинарска, Грамадите, Детска Песен, Доброславско Шосе/Гергин Ил, Овощна Градина, Ракита, Средорек, Старото Училище/Бойчо Милев, УПИ XIіі-91, Кв. 45

На 30.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Кремиковци

На 02.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Доброславци: V-824, 825, Бригадирска, Бяла Земя, Гелкова Падина/Стефан Петро, Градище, Доброславско Шосе/Гергин Ил, Доброславци УПИ 847 Кв. 46, Здравец/Първан Пижов/, Кръста, Мегдана, Монова Могила/Симеон Ангелк, Паметника, ПИ 21662. 4842. 10, ПИ № 097027 М. Руля, Стадион, Станислав Денков, Типченица, Ул. Стадион УПИ XIV-718, УПИ XII-858 , Кв. 46, Ширината

На 02.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Нови Искър: Стадион

На 04.05.2018 г. /09:45 - 12:30 ч./ - Подгумер: Вилна Зона Подгумер

Община Оборище  

На 02.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бул. Княгиня Мария Луиза

На 02.05.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Екзарх Йосиф

Община Овча Купел  

На 30.04.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - София: 646-та/Овча Купел/, 752-ра/Овча Купел/, 753-та, 753-та/Овча Купел/, 754-та/Овча Купел/, Вейниците, Вечерница, Горна Баня, Горна Баня, Диамант/Горна Баня/, Димитър Шишманов/446-та/, Еделвайс/Общ. Овча Купел/, Каменица, Перуника, Перуника/Ол. Кошевой/, Тихи Кът, Урал

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 740-та/Овча Купел/, Белите Борове, Биримирски Поляни/Кв. Горна Баня/, В. З. Горна Баня УПИ I-920, Вейниче, Горна Баня, Две Липи, М. Стубело, Обзор, Олдашевец, Равнище/Кънчо Стоилов/

На 30.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 746-та/Овча Купел/, Каменица, Каменица, Упи IV-102, Кв. 59, Обзор

На 02.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: I-916, Боряна, Бързарица, Драгоман, Иван Андонов/491-ва/, Иван Радоев/456-та/, Иван Радоев/Уляна Громова/, Народно Хоро

На 02.05.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - София: Овча Купел, Овча Купел 1

На 03.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Камелия/Христо Ноков/

На 04.05.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Мало Бучино: Малобучински Път/Ман. Дол/, Рила

На 04.05.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - София: 1-ва, 68134. 3927. 40 М. Средни Рид, Бор, Йордан Бакалов-Стубел/419/, Липа, М Малинов Дол , Упи Ііі-19, Кв 1, Малина / Симеоново, Малобученски Пътупи XV-133кв. 7, Малобучински Път, Медвен/Маргарита Георгиева/, местност Манилов Дол, местност Суходол, местност Суходолско Землище, Овча Купел, Суходол, Суходолски Път, УПИ-X-153 Кв. 3, Филиповци

На 04.05.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Мало Бучино: Градомански Път/В. З. Симоница/

Община Панчарево  

На 30.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: II-2591. Кв. 172, III-3030, Кв. 151, Азмаците, Велкова Воденица/93/, Детелина/91/, Здравец, Иван Пешев/Цветко Рогльов/, Иглика, Кайгана, Караджин, Кв 151а УПИ V-3030, Китка, М. Край Село ПИ 44063. 6214. 573, Невен, Незабравка/92/, ПИ 44063, 6229, 3170, ПИ 44063. 6221. 3990, ПИ 44063л6216л3202, Св. Св. Кирил и Методий/Кр. Гр, Синчец, Студен Кладенец, Сукарица, Съединение/Георги Димитров/, Съединение/Георги Димитров/, УПИ VI-3030 Кв. 151 А, УПИ XII-1327 Кв. 151, Шипка/59/

На 30.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: 1-ва/Студентска/, ІV-2534, Кв. 115а С. Лозен

На 30.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 04.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична: Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/

На 30.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 04.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: В. З. Ярема Поз Имот 4

На 30.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 04.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Плана: махала Велчева

На 30.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 04.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Самоков: В. З. Ярема, Ярема

На 30.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 04.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: 1-ва, 2-ра/278/

На 30.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Пасарел

На 30.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Помпена Станнция Вик, Пасарел

На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Герман: Богатир/В. З. Врана-Герман/, Г. П. Даскала/Теменужка/, Градина/21-ва/, Занаятчийска/12ти Конгрес/, Здравец/20-та/, Искър/32-ра/, Милуш Станоев/Пею Яворов/, Младежка/12-та/, Патриарх Герман/9 Септември, Росица/19-та/, Топола/13-та/, УПИ І -51147, Кв. 25, Хр. Смирненски/17-та/

На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Вилна Зона Враня

На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Герман: Васил Стоилов/Никифор Трайк, Вилите Ливадето, Г. П. Даскала/Теменужка/, Иглика/7-ма/, Искър/32-ра/, Липа/10-та/, Минзухар/6-та/, Патриарх Герман/9 Септември, Трети Март /3-та/, Явор/9-та/

На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Арда/В. З. Врана-Лозен/, Пилев Азмак, Стопански Двор Долни Лозен, Съединение/Георги Димитров/

На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: 3296 М. Райовец, Акация/43/, Вилна, Лилия, М. Мала Круша, М. Стопански Двор УПИ XlI 2506, Местн. Крушите, Местн. Крушите, ПИ 113141, М. Райовец, ПИ 44063. 6214. 4757, Стопански Двор, Стопански Двор М. Райовец Пи, Стопански Двор Горни Лозен, Стопански Двор Горни Лозен, Съединение/Георги Димитров/, УПИ І-141001 Кв. 178 Р-Н Панчарево, Шипка/59/

На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: Шипка/В. З. Беликата/

На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Стопански Двор, Съединение, Христофор Колумб

Община Подуяне  

На 02.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Хаджи Димитър Бл. 93 Вх. А, Б

На 03.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Хаджи Димитър Бл. 93 Вх. В, Г

На 04.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Хаджи Димитър Бл. 93 Вх. Д, Хаджи Димитър Бл. 95 Вх. Д

Община Сердика  

На 01.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Негован: Могилата

На 01.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Нешо Бончев, Никола Бонев

На 02.05.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - София: Подполковник Калитин, Пражка Пролет/Кирил Николов, Скопие, Фондови Жилища

Община Средец  

На 30.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Юри Венелин

На 04.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Данте

На 02.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Проф. Никола Михайлов/Ален М

Община Студентски Град  

На 30.04.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 01.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Андрей Ляпчев, Климент Охридски

Община Триадица  

На 02.05.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ - София: Луи Айер/Никола Каменов/

На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Смърч

 

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Ботевград  

На 30.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Александър Стамболийски, Божко Божилов, Патриарх Евтимий, Рила, Цар Освободител, Шипка

На 30.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 04.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Рашково: махала Белчово

На 30.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 02.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 04.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Боженица: махала Барбушовци, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Томовци

На 30.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 02.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 04.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци

На 30.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Трудовец: Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Александър Стамболийски, Гаврил Брънчов, Патриарх Евтимий, Христо Ботев, Цар Иван Шишман

На 04.05.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070

На 04.05.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 04.05.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 04.05.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол

На 04.05.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008

На 04.05.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

Община Горна Малина  

На 30.04.2018 г. /14:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Макоцево: В. З. Овче Бърдо Имот №219, местност Крушака, местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, ПИ 093013, ПИ 385 Кад. Район 232, ПИ 463 Кад. Р. 232 М. Овче Бърдо, УПИ II-49, Кв. 3, УПИ ХII -176 Кв. 31

Чеканчево: II-289, Кв. 32, VI-296 Кв. 25, П-Л Х-373, Кв. 35, П-Л ХVІІ, Им. Пл. №317, Кв. 24, УПИ ХХ-246, Кв. 11;

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Гайтанево: VІІ-155, Кв. 10, Центъра Населото

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Макоцево На 30.04.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Горна Малина: 101, Блокове; Негушево: 068010, VІІІ-3 Кв. 2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ. Горна Малина, П-Л XVI-27, Кв. 3, УПИ VІ-76, Кв. 11, УПИ XI-185, Кв. 18, УПИ ІІ-16, Кв. 2, УПИ ХVІІІ-195, Кв. 18, УПИ XIV-157, Кв. 18, УПИ-87; Осоица: М. Мандрите-Катлъка; Саранци: IХ-42, Кв. 7, ІХ-95, Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І Кв. 37;

Община Елин Пелин  

На 30.04.2018 г. /08:00 - 14:00 ч./ - Равно Поле: Верила

На 30.04.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ - Равно Поле: Акация, Бариовска, Васил Левски, Градинарска, Завоя, Иван Вазов, Кокиче, Мак, Минзухар, Пет Могили, ПИ 025030, Славянска, Хан Аспарух, Черковна

На 03.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Григорево: 017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ ІV-102 Кв. 11, УПИ VІІІ-25, Кв. 3, УПИ XI-319, Кв. 32, УПИ XV-128, Кв. 15, УПИ ХI-264 Кв. 18, УПИ XIХ-262, Кв. 18, Черковна; Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска, Липа; Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 08832, VI-142, Акация, Баба Тонка Обретенова, Борис I, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Върбето, Гео Милев, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Захари Стоянов, Йоан Екзарх, Калоян, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лесновска, М. Шеовица ПИ -031155, Марица, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Росица, София, Средна Гора, Страцин, Тодор Каблешков, Уо Кв. Върбето, УПИ 1-За Ожс, Кв. 71, УПИ ХV -182 Кв. 65, Хан Аспарух, Цар Асен I, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шейново, Шиовица, Шипка, Янтра; Столник: XIII-178, Кв. 24, МТП Складова База, П-Л І-38, Кв. 9, УПИ -272

На 03.05.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: XI-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Градина Кв. 40, 53, 51, 49, Искър, Мусачево, Неофит Рилски, Преслав

На 03.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Комбинат Сила

Община Етрополе  

На 03.05.2018 г. /13:15 - 13:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Етрополе: І, Кв. 16, 27-ми Ноември, Кв. 178, Кв. 178, Малки Искър, Осем, Партизански, Руски, Тринадесет

На 03.05.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Етрополе: 27-ми Ноември, Александър Атанасов, Александър Михайлов, Александър Стамболийски, Асеновска, Батак, Богатирска, Братя Миладинови, Васил Левски, Васил Овчаров, Генерал Гурко, Георги Димитров, Георги Цариградски, Григор Гошев, Григор Михайлов, Дандевил, Девети Септември, Дончо Тепавичаров, Екзарх Йосиф, Елаците, Елин Пелин, Зольовец, Иван Канджаков, Изгрев, Йордан Кесяков, Калина Вескова, Каменица, Кочо Честименски, Крушака, Лековец, Ленин, Максим Горки, Малка Баба, Малки Искър, Млада Гвардия, Младост, Московска, Никола Вапцаров, Пейо Кринчев, Полковник Гридзевски, Преслав, Рудината, Руски, Сашка, Свобода, Сергей Румянцев, Спортист, Столетов, Тодор Доков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чавдар, Часовникова Кула, Чертиград, Шиндарника, Ябланица

На 03.05.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Етрополе: Батак, Малки Искър, Спортист, Чертиград

На 03.05.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Правец: Опълченска

Община Ихтиман  

На 03.05.2018 г. /08:45 - 09:20 ч./ - Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, извън регулация, извън регулация/АМ Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева Ливада, Малина, местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра;

На 03.05.2018 г. /08:45 - 09:20 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Горна Василица; Живково, Общ. Ихтиман; Мирово, Общ. Ихтиман; Стамболово, Общ. Ихтиман;

На 03.05.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Боерица: ПИ 640030, 640027, УПИ VІ-111, Кв. 16, УПИ ІІ-124, Кв. 13; Веринско; Ихтиман: местност Ушите;

На 03.05.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Венковец: УПИ III-28 Кв. 4; Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, 036055, М. Каратопрак, 093360, М. Шабан Дере, П-Л XI-39, Кв. 4; Полянци; Черньово: V-68, Кв. 24, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVІ-6, Кв. 1, УПИ XIV-105, Кв. 16;

На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, 036055, М. Каратопрак, П-Л XI-39, Кв. 4;

На 03.05.2018 г. /15:45 - 16:15 ч./ - Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, извън регулация, извън регулация/ Ам Тракия /, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева Ливада, Малина, местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Предгарова, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра;

На 04.05.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Белица, Общ. Ихтиман: махала Барата, махала Бойчиновци, махала Горобий, махала Градеж, махала Гроздьовци, махала Средищна, махала Суевци, махала Широки Рът, махала Шуглеовци, УПИ VІІ Кв. 8;

На 04.05.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Хан Крум;

На 04.05.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Бузяковци: Заевица, махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17а;

На 04.05.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Бърдо: УПИ №113 Кв. №25а;

На 04.05.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Вакарел: Александър Стамболийски, махала Драгиовци, П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо;

На 04.05.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Джамузовци;

На 04.05.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Мечковци: УПИ VІІІ-89, Кв. 3;

На 04.05.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Пановци: 22;

На 04.05.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Ръжана: УПИ VІІ-27, Кв. 5

Община Костенец  

На 30.04.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Боровец, Китка, Търговска

На 03.05.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 14:00 ч.; 14:00 - 15:15 ч./ - Долна Василица: махала Гергичка, махала Шуманска

На 03.05.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 14:00 - 15:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Балчовица, Белмекен, Бор, Бреза, Бунара, Вароша, Васил Левски, Витоша, Втора, Георги С. Раковски, Горна Черква, Детелина, Дренето, Дъбовица, Еделвайс, Езерище, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Инчовица, Искър, Кирил и Методий, Китка, Кокиче, Константин Костенечки, Кръстите, Курорт Вили Костенец, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Малина, Марица, Миликини Ниви, Младост, Мургаш, Мусала, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пета, Пипериче, Пирин, Пленщица, Първа, Равен, Радост, Република, Рила, Родопи, Роза, Сакарджа, Самуил, Света Петка, Свети Георги Победоносец, Свети Иван Рилски, Свети Св. Кирил и Методий, Синчец, Соколовец, Софроний Врачански, Средна Гора, Стадионна, Стара Планина, Стефан Караджа, Съединение, Теменуга, Тинтява, Топола, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хризантема, Христо Ботев, Чавча, Череша, Черни Връх, Юрукова Поляна, Ягода, Ясен

На 03.05.2018 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Юрукова Поляна

Община Мирково  

На 03.05.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Каменица, Общ. Мирково: махала Брестака, махала Хвърчил, махала Черковище

На 30.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Карлиево

На 02.05.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Смолско: Кв. 33 УПИ -9-383

Община Правец  

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: махала Чекотин

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Осиковица: махала Габрика, махала Гетовци, махала Цековци

На 30.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Осиковица: махала Чифлика

Община Самоков  

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белчин;

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Алино: П-Л ІІ, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18; Рельово: УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5; Самоков: местност Червената Земя, Ул. Здравец;

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев;

На 30.04.2018 г. /11:00 - 14:15 ч./ - Радуил: 2-ра, 3-та, Бреза, Георги Димитров, Девети Май, Дравска Епопея, Каменити Път, Марица, Маршал Жуков, Оборище, Ореше, Пионерска, Победа, Стадиона, Христо Ботев, Юри Гагарин;

На 02.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Горни Окол: 128, Кв. 16, IX-302, Kw. 41, XXIII, Кв. 2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел VI--43 Кв. 5; Долни Окол: П-Л 150 Кв. 19, УПИ VІ-162, Кв. 20; Панчарево: Пи000733, Яз. Искър, М. Коеджик; Самоков: местност Дългата Поляна, местност Калковско Манастирче, местност Лавандула, местност Мало Равнище, местност Мечката, местност Пашо, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод, местност Циментово Кладенче, местност Червената Земя, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър; Широки Дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, местност Татарски Брод;

На 02.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Драгушиново;

На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, местност Лавандула, местност Пашо, местност Татарски Брод, местност Циментово Кладенче, местност Язовир Искър, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев;

На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков: местност Лавандула , Общ. Самоков;

На 03.05.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: 22472. 7449. 174; Ново Село, Общ. Самоков; Самоков: М. Катранджията, Имот 65231. 915. 100, местност Шишманово, местност Язовир Искър, Софийско Шосе; Шипочане;

На 03.05.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Самоков: местност Язовир Искър;

На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, местност Язовир Искър, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев;

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Гулянци  

На 04.05.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:45 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Бръшляница: 9-ти Септември, Акалан, Александър Стамболийски, Антим 1, Априлов, Асен Златаров, Асен Халачев, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Голо Бърдо, до Стадиона УПИ II- 92 и III- 92, Дунав, Иван Рилски, Инж. Г и Вълков, Кирил и Методий, Косовски, Крали Марко, Любен Каравелов, Местн. Над Пресяката, местност Червен Фенер, Патриарх Евтимий, Пирин, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Стефан Караджа, Трапезица, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Освободител;

На 03.05.2018 г. /08:45 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 04.05.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:45 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Гулянци: Разсадник;Дъбован: Пирин; Ленково: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Ген. Вл. Заимов, Генерал Столетов, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Кайлъка, Карамфил, Кокиче, Коприва, Коста Златарев, Ленко Нанков Мишев, Нарцис, Опълченска, Панайот Волов, Пирин, С. Ленково, Синчец, Стара Планина, Терасите, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка; Шияково: Александър Стамболийски, Бор, Васил Левски, Венера, Гоце Делчев, Драма, Ив. В. Мичурин, Христо Ботев, Цветница, Явор;

Община Долна Митрополия  

На 02.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Долна Митрополия: Батак, Васил Друмев, Васил Топалски, Г. С. Раковски, Дунав, Охрид, Росица, Св. Св. Кирил и Методий, Трети Март, Христо Ботев

На 02.05.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Връх Богдан

На 02.05.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ - Долна Митрополия: Ал Стамболийски, Алеко Константинов, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Оборище, Панайот Волов, Пирин, Св. Св. Кирил и Методий, Цанко Церковски, Янтра

На 03.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Долна Митрополия: 057013, Васил Априлов, Васил Левски, Г. С. Раковски, Заводите, Заводска, Илю Войвода, Райна Княгиня, София, Трети Март, Хаджи Димитър

На 04.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Долна Митрополия: Васил Левски, Дунав, Ивайло, Искър, Мизия, Росица, Св. Св. Кирил и Методий, Ю. А. Гагарин

Община Кнежа  

На 03.05.2018 г. /10:00 - 11:15 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа: Георги Димитров, Етъра, Искър, Марица, Михаил Йончев, Опълченска, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Шипка

На 02.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Кнежа: 3761, Батак, Гостиля, Димитър Бутански, Драва, Калиакра, Клокотница, Козлодуй, Козница, Ком, Лозенец, Лонгоза, Марин Боев, местност Град Кнежа, местност Мерата, Опълченска, Осогово, Пирин, Родопи, Солун, Стара Планина, Стефан Цанов, Тракия, Цар Самуил, Шипка

На 02.05.2018 г. /08:15 - 17:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч./ - Кнежа: местност Мерата

На 03.05.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./ - Лазарово: Александър Стамболийски, Васил Левски, Гео Милев, Георги С. Раковски, Елин Пелин, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Родопи, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 02.05.2018 г. /08:15 - 17:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Червен Бряг: Стефан Караджа

Община Плевен  

На 30.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 01.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 02.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 04.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген. Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 30.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 01.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 02.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 04.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 30.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Ведрина, Генерал Столетов, Мара Денчева, Райна Княгиня, Страхил Войвода/С. Едре/

На 30.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев, Асен Златаров, Волов, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Иван Вазов, Иван Стойчев, Митко Палаузов, Недю Личев, Трети Март, Хаджи Димитър, Ю. А. Гагарин

На 30.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Беласица, Д. Константинов/Ц. Спасо/, Катя Попова, Проф. Илия Бешков, Радецки, Руй, Средна Гора, Христо Ботев

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Брестовец: Бенковски, Ген Тотлебен, Маршал Толбухин, Петко Р Славейков, Скобелев

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: Ал Димитров, Бузлуджа, Вола, Девети Септември, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Маршал Толбухин, П К Яворов, Палаза, Райко Даскалов, Росица, Спас Дупаринов, Струма, Янтра

На 30.04.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Плевен: Акд. Й. Трифонов, Изток, Молдавия, Момин Кладенец, Русе/Д-Р Бешев/, Стоян Михайловски

На 01.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: V-444, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Катя Попова, Кирил и Методий, местност Лъката, Петко Р. Славейков, Слави Алексиев, Сопот, Тимок, Тодор Митранов, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 01.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бохот: Ал. Стамболийски, Вапцаров, Г. С. Раковски, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил и Методий, местност Стадиона, Петко Д. Петков, Пирогов, Стамболийски, Христо Ботев

На 01.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коиловци: 000412, Борис Бардушев, Гео Милев, Ламби Кръстев, Панайот Волов, София, Средна Гора

На 02.05.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Беласица, Катя Попова, Шар Планина, Шипка

На 02.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Плевен: местност Русково Бърдо

На 03.05.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Катя Попова, Пелистър, Руй

На 03.05.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Плевен: Вардар/П. Пеловски/, Генерал Атанас Стефанов, Къкрина, Мара Денчева, Проф. Христо Бръмбаров, Хемус

На 03.05.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Плевен: Плевенска Епопея /Пърличев/, Христо Ботев

На 04.05.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Кайзерслаутерн, Патриарх Евтимий, Рила/Ю. Гагарин/, Св. Св. Кирил и Методий, Уилиам Гладстон, Христо Ботев

На 04.05.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Плевен: Вардар/П. Пеловски/, Велес/Ал. Дунчев/, Генерал Атанас Стефанов, Генерал Колев, Гургулят, Сан Стефано, Скопие

На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пелишат: Арда, Бенковски, Васил Левски, Дунав, Иван Вазов, Любен Вешков, Охрид, Раковски, Ресен, Черешин Камък

На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: Адил Дервишев, Алексей Сегренски, Анастас Тодоров, Вежен, Витоша, Георги Кирков, Георги Хаджиев, Димитър Благоев, Козлодуй, Лиляна Димитрова, Петко Петков, Първа, Раковски, Родопи, Стара Планина, Шар Планина

Община Пордим  

На 30.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 01.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 02.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 04.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

На 01.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пордим: Алеко Константинов, Балкан, Гурко, Иван Вазов, Кала Тепе, Сергей Румянцев, Скобелев, Средец, Стара Планина, Цар Освободител

На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Вълчитрън: Циригова Могила

На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пордим: Алеко Константинов, Васил Левски, Витоша, Дунав, Иван Божинов, Крайречна, Одеса, Раковски, Цар Калоян

На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пелишат: 17 Партизани

На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пордим: Братя Миладинови, В. Априлов, Гурко, Кала Тепе, Рила, Скобелев, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

Община Червен бряг  

На 02.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Койнаре: Мило Нанов, Н Вапцаров

На 02.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ракита, Общ. Червен Бряг

На 02.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Садовец: 634, I-ри Стопански Двор, Ал. Батенберг, Ангел Кънчев, Арда, Барата, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бор, Бреза, Брест, Вазов, Васил Левски, Вит, Витоша, Волов, Врабче, Върба, Г Бенковски, Гарвандолска, Генерал Тотлебен, Гергана, Гургулят, Гъмза, Демокрация, Драва, Дунав, Дълбок Дол, Еверест, Еделвайс, Запад, Заря, Захари Стоянов, Иван Асен II, Искър, Камчия, Каравелов, Карпати, Княз Борис I, Кокиче, Крайна, Кремениш, Лале, Леска, Люлин, Македонска, Малина, Марица, Месност Бончовец, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Омайниче, Опълченска, Орех, Орляк, Осогово, Осъм, П. К. Яворов, Паисий, Пеевска, Перущица, Пирин, Плевен, Победа, Пробива, Пчелина, Първомайска, Район Циглена Фабрика, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Росица, Ружа, Руски, Св. Св. Кирил и Методий, Светулка, Синчец, Скобелев, Славейче, Сливница, София, Стамболийски, Стари Кладенец, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Странджа, Струма, Студенец, Съединение, Теменуга, Усойна, Хаджи Димитър, Хайдушко Изворче, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Церака, Цнст Садовец, Черно Море, Чукара, Шипка, Ю. А. Гагарин, Яйчарски Баир, Янтра, Янтра 1

На 02.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Телиш: Ал Стамболийски, Бежанска, Богдан Димитров, В Друмев, В Йотов, В Михайлова, Васил Коларов, Вежен, Витоша, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Дунав, Езерна, Иван Вазов, Индустриална, К и Методий, Л Димитрова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пело Пеловски, Перпелицин, Пръвчанска Рампа, Р Даскалов, С Румянцев, Странджа, Страцин, Тодор Луканов, Филип-Тотю, Х. Витков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Цеко Ненов, Шипка, Янко Забунов

На 02.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Садовец: Ал. Батенберг, Ангел Кънчев, Арда, Барата, Бачо Киро, Беласица, Бор, Брест, Врабче, Г Бенковски, Гарвандолска, Генерал Тотлебен, Гъмза, Демокрация, Драва, Еверест, Еделвайс, Запад, Заря, Захари Стоянов, Иван Асен II, Камчия, Каравелов, Карпати, Кокиче, Кремениш, Лале, Леска, Македонска, Марица, Месност Бончовец, Мусала, Оборище, Одрин, Омайниче, Опълченска, Орех, Орляк, Осогово, П. К. Яворов, Паисий, Пеевска, Пирин, Плевен, Пробива, Първомайска, Район Циглена Фабрика, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руски, Св. Св. Кирил и Методий, Светулка, Скобелев, Славейче, Сливница, София, Стамболийски, Стари Кладенец, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Странджа, Струма, Студенец, Съединение, Усойна, Хайдушко Изворче, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Христо Ботев, Церака, Черно Море, Чукара, Ю. А. Гагарин, Яйчарски Баир

На 02.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Бежаново, Общ. Луковит: Гарван Дол

На 02.05.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 03.05.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 04.05.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Горник: Бузлуджа, Дванадесета, Дядо Вълко, Елена, Искър, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ненов, Янка Митова

На 03.05.2018 г. /13:00 - 14:15 ч./ - Койнаре: Гоце Делчев, Милчо Симеонов, Отец Паисий, Септември, Симеон Нинов, Спартак

На 04.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Глава: 089015, 290004, Александър Стамболийски, Вазов, Вола, Г Димитров, Надежда, Първи Май, Рила, Цар Самуил

На 04.05.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Червен Бряг: V 291 Кв 61, Ал Стамболийски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Митко Палаузов, Охрид, Сава Младенов, Цар Симеон

 

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Непразненци;

На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Кривонос;

На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Душинци;

На 03.05.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезник: Александър Филипов, Велин Ваклинов, Гребен, Иглика, Любаш, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Строител, Яровец;

На 04.05.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Брезник: 06286. 72. 21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров; Велковци, Общ. Брезник: 083011, Местн. Страище, махала Пали Лула, С. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40; Ноевци;Селищен Дол; Слаковци; Сопица; Ярджиловци: Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора;

На 04.05.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Брезник;

Община Перник  

На 30.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Перник: Княз Александър Батенберг, Кракра, Рено, Търговска

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Перник: 1-ва, 12-та, 2-ра, 4-та, Рудничар

На 30.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Перник: Асен Златаров, Бенковска, Вардар, Васил Левски, Васил Стоин, Искър, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Миньор, Найчо Цанов, Отец Паисий, Петко Каравелов, Райко Даскалов, Раковска, Раковски, Рено, Търговска, Черешово Топче

На 30.04.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Перник: Кракра, Найчо Цанов, Райко Даскалов, Черешово Топче

На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Боснек: 070008, Ален Мак, Божур, Бор, В. Левски, Грамаге, Духлата, Жива Вода, Игличе, Извора, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, махала Влахова, махала Джамбазка, Могиля, Момина Сълза, Н. Й. Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, С. Боснек, Стефан Караджа, Струма, УПИ І-536, Кв. 43, Х. Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Ясен

На 02.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Арда, Вардар, Върбица, Искър, Кракра, Струма

На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Перник: Алеко Константинов, Димчо Дебелянов, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софийско Шосе, Стефан Караджа, Тева, Христо Ботев

На 02.05.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ахтопол, Балчик, Бели Брег, Берковица, Битоля, Болград, Брацигово, Брезник, Варна, Враца, Граово, Дубровник, Есперанто, Етрополе, Илия Бешков, Кв. Рудничар, Клепало, Кърджали, Мелник, Одрин, Охрид, Павликени, Пирот, Преспа, Прилеп, Проучване, Рудничар, Русе, Самара, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Свищов, Севлиево, Стара Чешма, Твърди Ливади, Троян, Трън, Угърчин, УПИ V Кв. 7 Кв. Рудничар, Цанко Церковски, Шумен

На 02.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Перник: Балчик, Битоля, Болград, Брацигово, Дубровник, Есперанто, Одрин, Охрид, Пирот, Преспа, Проучване, Рудничар, Самара, УПИ V Кв. 7 Кв. Рудничар

На 03.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Вардар, Искър, Кракра, Найчо Цанов, Отец Паисий

На 03.05.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Перник: Балван, Бузлуджа, Дъга, Кръстец, Острица, Пирин, Протожерица, Рила, Софийско Шосе, Странджа, Шипка

На 03.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горна Диканя: X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, махала Джорговица, Парцел XIХ-1127, Кв. 116а, Пи203, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165

На 03.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гълъбник: Кв. 25 УПИ XІІІ-353, УПИ Vіі-112, Кв. 16, УПИ ХV-45, Кв. 6

На 03.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Долна Диканя: 884 Кв. 67а и 67б, 926, XIII-755, Кв. 47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ IX=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 03.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дрен: V-420 Кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова Махала, махала Мали Дрен, махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 03.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Старо Село, Общ. Радомир: VII-157 Кв. 17, XXVІІ-XXVІІІ Кв. 12, махала Дукова

На 03.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, извън регулация С. Студена Кариера, Каражинец, махала Кашова, махала Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 03.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Чуковец, Общ. Радомир

На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долна Диканя

На 03.05.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Перник: Алеко Константинов, Бродо, Бунтовник, Васил Априлов, Гео Милев, Георги Мамарчев, Димова Махала, Димчо Дебелянов, Добруджа, Дойран, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Иван Вазов, Капитан Векилски, Клисура, Кокиче, Любен Каравелов, Люлин, Миньор, Мургаш, Мусала, Найден Геров, Никола Козлев, Оборище, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Перелик, Протожерица, Родопи, Сан Стефано, Св. Св. Кирил и Методий, Селимица, Силистра, Синчец, Софийско Шосе, Станционна, Стара Планина, Стефан Караджа, Тева, Теменуга, Тодор Каблешков, Тутракан, Христо Ботев, Хумни Дол, Шибой

На 03.05.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Перник: Люлин, Мургаш, Мусала, Протожерица, Родопи, Синчец, Софийско Шосе, Станционна, Стара Планина, Шибой

На 04.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Вардар, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Райко Даскалов, Розова Долина, Струма

На 04.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Перник: Бързия, Голо Бърдо, Горицвет, Захари Зограф, Калкас, Люлякова, Майска Роза, Манастирски Път, Металик, Отдих, Победа, Рудничар, Съзлийка

На 04.05.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Перник: Архитект Йордан Пешев, Бели Кладенци, Джерман, Захари Зограф, Калкас, Кладенец, Колуница, Металик, Младост, Победа

На 04.05.2018 г. /12:45 - 16:30 ч./ - Перник: Бели Кладенци, Будиславец, Джерман, Захари Зограф, Златна Панега, Калкас, Кариери, Колуница, махала Ракьовец, Нов Живот, Победа, Резервоара

На 04.05.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Перник: Арчар, Бистрица, Будиславец, Бързия, Вит, Въча, Захари Зограф, Калкас, Кладенец, Колуница, Луда Яна, Мир, Осъм, Ропотамо, Тополница

Община Радомир  

На 02.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Копаница: махала Гюзелева

На 02.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Николаево, Общ. Радомир

На 02.05.2018 г. /08:30 - 18:00 ч./ - Радомир: Ііі Кв. 191 Промишленна Зона, Гарата, Генерал Владимир Вазов, Градина

На 02.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Радомир: Ііі Кв. 191 Промишленна Зона, Гарата, Генерал Владимир Вазов, Градина, махала Арбанас, Райко Даскалов, Цар Симеон

Община Трън  

На 30.04.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ - Трън: 8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, махала Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков

На 30.04.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ - Трън: Александър Стамболийски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Георги Димитров, Младост, Мосаловска, Петко Д. Петков

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Забел

На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Долна Мелна

На 03.05.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Мрамор, Общ. Трън: Стълб 32, Клон А

На 03.05.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Радово

На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Милославци: УПИ V-71, Кв. 18

 

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Берковица: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Берковска Река, Битоля, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Захари Стоянов, Здравченица, Кирил и Методи, Ком, Лерин, Охрид, Синия Вир, Христо Смирненски, Шабовица, Явор

Община Бойчиновци  

На 03.05.2018 г. /09:10 - 09:15 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./ - Безденица: Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дара Михайлова, Двадесет и Трети Септемвр, Замфир Попов, Иван Каменов, Иван Костадинов, Иван Михайлов, извън регулацията, Йосин Връх, Кирил и Методий, Кооперативна, Крайна, Мито Веренишки, Панайот Хитов, Паркова, Пенков Вир, Розова Долина, Спортист, Христо Ботев, Цибрица;

На 03.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./ - Владимирово, Общ. Бойчиновци: 1 Кв. 56, 125280, 922041, 952006, Александър Стамболийски, Ангел Петков, Бачо Киро, Васил Иванов Йосифов, Васил Левски, Витан Младенов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Георги Петров Лилов, Давид Тонов, Замфир Попов, Иван Донков, извън регулацията, Камен Тошев, Лютенска Дружина, местност Край Село, местност Манастира, Найден Коцов Вълов, Никола Ефремов, Никола Й. Вапцаров, Нов Път, Огоста, Панталей Димитров, Парка на Свободата, Петко Димитров Петков, Петко Коцов Лечев, Стамен Илиев, Стефан Караджа, Стопански Двор, УПИ VI, Кв. 6, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Коцов, Христо Михайлов, Цветан Василев, Черковна;

На 03.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 16:00 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Портитовци: XVII, Кв. 1, Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шестнадесет;

На 03.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Бели Брег: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Стопански Двор, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста; Бели Брод: Александър Стамболийски, Ангел Дамянов, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, извън регулация, Илия Ст. Дамянов, Йорданка Чанкова, Каменодолска, Любен Каравелов, Малчика, Марин Станков, Нако Дамянов, Никола Й. Вапцаров, Панайот Волов, Райко Даскалов, Септемврийци, Столетов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин; Бойчиновци: Георги Трайков, Иван Андреев; Градешница; Громшин: 13, Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вели Манчов, Генерал Колев, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Драва, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Бърдарски, Кирил и Методи, Коста Велков, Кубадин, Лало Божинов, М-Р Борис Костадинов, Маданска, Маршал Толбухин, местност Край Огоста, Никит Иванов, Одрин, Панайот Волов, Петър Берон, Райко Даскалов, Сан Стефано, Сливница, Ставри Георгиев, Ставри Крумов, Стефан Караджа, Страцин, Тито, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Янка Кирилова; Кобиляк: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Вазов, Кирил и Методи, местност Езерото, Никола Й. Вапцаров, Опълченска, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Христо Ботев, Христо Смирненски; Лехчево: 000252, 216081, I Кв. 104, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Воденичарска, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Елин Пелин, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методи, Македония, Марин Дринов, Милин Камък, Никола Й. Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Парчевич, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Симеон, Цветко Терзийски, Чаталджа, Юрий Гагарин; Лехчево: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Антон Иванов, Бенковски, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Веселец, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Добруджа, Елин Пелин, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, извън регулацията, Йордан Йовков, Кирил и Методи, Климент Охридски, Колхозна, Крайселска, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Дринов, местност Маданска Бара, Надежда, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петър Берон, ПИ 000105, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Семерджиев, УПИ 12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Крум, Цветко Терзийски, Юрий Гагарин; Охрид: 560078, Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;

На 03.05.2018 г. /09:10 - 09:15 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./ - Палилула: Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;

На 03.05.2018 г. /09:05 - 16:00 ч./ - Владимирово, Общ. Бойчиновци: 125280, 922041, Ангел Петков, Бачо Киро, Васил Левски, Витан Младенов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Георги Петров Лилов, Давид Тонов, Замфир Попов, Иван Донков, Камен Тошев, Лютенска Дружина, местност Край Село, местност Манастира, Найден Коцов Вълов, Никола Ефремов, Нов Път, Огоста, Панталей Димитров, Парка на Свободата, Петко Коцов Лечев, Стамен Илиев, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Коцов, Христо Михайлов, Цветан Василев, Черковна;

На 03.05.2018 г. /09:10 - 09:15 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./ - Вирове: 647011, Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Габровска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Иглика, Китката, Крушака, Ломска, Марица, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Пеньо Пенев, Път № 81 При Разклона на С. Габровница, Ручей, Септемврийци, Украйна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Шипка; Владимирово, Общ. Бойчиновци: 921164, извън регулацията; Габровница, Общ. Монтана: 231001, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Анастас Цанков, Асен Беломелски, Борис Киров, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Гарата, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Цаков, Гробарска, Д-Р Петър Берон, Двадесет и Трети Септемвр, Димитър Янкин, Захари Тошев, Ивайло, Иван Асен, Иван Беломелски, Иван Вазов, Иван Калиманишки, Иван Михайлов, извън регулация, Илия Стоянов, Индустриална, Йордан Йовков, Йордан Къшльов, Качо Първанов, Кирил Целков, Китката, местност Стублата, Мильо Мильов, Никола Гмурски, Панталей Григоров, Петко Славейков, Петър Лазаров, Пею Яворов, Сава Стоянов, Стефан Караджа, Стоян Ненков, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цеко Видлишки; Долно Церовене: извън регулацията; Мърчево: Втора, Двадесет, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Извора, местност Лъката, Осемнадесет, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Три, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;

На 03.05.2018 г. /09:10 - 09:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 16:00 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Мадан, Общ. Бойчиновци: 000521, 000636, 927026, Александър Стамболийски, Балкан, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Владимир Илич Ленин, Владимир Минчев, Волга, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоцо Николов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методи, Ленинградска, Люлин, местност Микови Падини, Млада Гвардия, Московска, Олег Кошевой, Опълченска, Отец Паисий, Пирин, Райко Даскалов, Родина, Ропотамо, Севастопол, Сергей Киров, Славянска, Странджа, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин;

На 03.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Владимирово, Общ. Бойчиновци: извън регулацията;

На 03.05.2018 г. /15:55 - 16:00 ч./ - Владимирово, Общ. Бойчиновци: 1 Кв. 56, 125280, 922041, 952006, Александър Стамболийски, Ангел Петков, Бачо Киро, Васил Иванов Йосифов, Васил Левски, Витан Младенов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Георги Петров Лилов, Давид Тонов, Замфир Попов, Иван Донков, извън регулацията, извън регулацията, Камен Тошев, Лютенска Дружина, местност Край Село, местност Манастира, Найден Коцов Вълов, Никола Ефремов, Никола Й. Вапцаров, Нов Път, Огоста, Панталей Димитров, Парка на Свободата, Петко Димитров Петков, Петко Коцов Лечев, Стамен Илиев, Стефан Караджа, Стопански Двор, УПИ VI, Кв. 6, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Коцов, Христо Михайлов, Цветан Василев, Черковна;

Община Брусарци  

На 02.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Брусарци: Асен Златаров, Гаговишна, Георги Димитров, Девети Септември, Здравец, Иван Вазов, Поп Андрей, Тодор Кънчев, Чавдар, Черковна

Община Лом  

На 30.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Трайково: Асен Балкански, Боно Николов, Борис Златанов, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Гаврилов, Замфир Хаджийски, извън регулацията, Камен Златанов, Криводол, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Славчо Борисов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Шейново

На 30.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ За периода 02-04.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М. Стефанов), Шести Септември

На 30.04.2018 г. /09:30 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Добри Дол, Общ. Лом: Втора, местност Тамиите, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 30.04.2018 г. /09:30 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Орсоя: Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 30.04.2018 г. /09:30 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Сливата: Васил Коларов, Видинско Шосе, Горска, Гробарска, Димитър Благоев, Дунав, Изворна, Кирил и Методи, Козарник, Кокиче, Кошута, Лавицата, Лозарска, Неофит Рилски, Пъстрина, Совата, Томова, Трети Март, Юрий Гагарин

На 02.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Александър Стамболийски, Арда, Артанес, Бузлуджа, Дедеагач(Ставри Генов), Крали Марко, Кубадин(Иван Георгиев), Менкова(Поп Андрей), Отец Паисий, Поп Богомил, Радецки, Софрон Михайлов, Стефан Хаджийски, Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман

На 02.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Лом: Антим I-ви(Бр. Чушкови), Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Кубадин(Иван Георгиев), Петър Берковски, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман, Черковна(Г. Карастоянова), Шипка

На 03.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Александър Стамболийски, Батак, Бахчите, извън регулацията, Кнес Иван Кулин, Менкова(Поп Андрей), Неофит Рилски, Перущица

На 04.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Арда, Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Дедеагач(Ставри Генов), Димитър Гинин, Каблешков, Кубадин(Иван Георгиев), Менкова(Поп Андрей), Момчил, Никола Първанов, Скопие, Стефан Хаджийски, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман

Община Монтана  

За периода 02-04.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана: 22-ри Септември, 48489. 25. 738, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Атон(Пирин), Бачо Киро, Бузлуджа, Бързия, Бързия, Вардар, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Левски, Велико Търново(Ил. Царев), Велико Търново(Ил. Царев), Веренишка(М. Веренишки), Веренишка(М. Веренишки), Вихрен, Генерал Столетов(А. Греков, Генерал Столетов(А. Греков, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Д-Р Иван Каманов, Д-Р Стамен Илиев, Д-Р Торосян(Т. Благоев), Димитър Талев(Ц. Тодоров), Димчо Дебелянов(П. Гаврило, Елтепе, Жельо Войвода, Жеравица, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Извора(Б. Бистрица), извън регулацията, Изгрев, Изгрев, Индже Войвода(Л. Димитрова, Искър, Йордан Цеков, Клокотница(Г. Михайлов), Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Крайна(П. Харитон), Лъката, Лъката, Макгахан(Ав. Стоянов), Мала Кутловица, Марица, Марица, Марица, Мария Димова(Б. Стоилов), Мария Димова(Б. Стоилов), Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Монтана, Монтана, Монтана, Морава, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Никола Сапунджиев(П. Сред), Никола Трендафилов-Колич, Нишка, Огоста, Опълченска, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Парта, Пирин М Кутловица, Плиска, Поп Андрей, Пъстрина, Райна Княгиня, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Свети Климент Охридски(Г. , Свети Климент Охридски(Г. , Свети Наум Охридски, Свети Патриарх Евтимий(П. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Синчец, Славчо Красински(Н. Куката, Средна Гора, Стефан Стамболов(Заводска, Стефан Стамболов(Заводска, Стефан Стамболов(Заводска, Странджа, Теменуга, Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Тунджа, Тунджа, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Тервел(Н. Алексиев), Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Цар Асен, Цар Иван Александър(Т. Тр. , Цар Иван Шишман(Цар Шишма, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайка, Червен Бряг, Червен Бряг, Черковна(Иван Бобанов), Чернила, Шести Септември, Шипка, Янтра, Янтра

На 30.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана: 48489. 25. 738, Александър Стамболийски, Васил Левски, Велико Търново(Ил. Царев), Генерал Арнолди, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев(В. Коларов), Д-Р Стамен Илиев, Жеравица, извън регулацията, Княз Александър Батенберг, Кокиче, Мария Димова(Б. Стоилов), Мария Димова(Б. Стоилов), Мария Димова(Б. Стоилов), Младост, Никола Трендафилов-Колич, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г. , Свети Климент Охридски(Г. , Свети Климент Охридски(Г. , Славчо Красински(Н. Куката, Средна Гора, Стефан Савов(М. Пенов), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Юлиус Ирасек(Житомирска)

На 30.04.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ - Монтана: Асен Златаров, Бързия, Димитър Подвързачов(Ж. Кр, Изгрев, Лъката, Макгахан(Ав. Стоянов), Никола Вапцаров, Пъстрина, Христо Смирненски

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Александър Стамболийски, Васил Левски, Опълченска, Отец Паисий, Охрид, Св. Св. Кирил и Методий, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 30.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Монтана: Пъстрина

На 02.05.2018 г. /12:00 - 12:05 ч.; 13:55 - 14:00 ч./ - Монтана: Диана, Иван Давидков, Извора(Б. Бистрица), извън регулацията, Йордан Радичков, Кошарник, Младост, Трети Март(Г. Димитров)

 

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Балкан/Видима/, Бор/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Габровница/Видима/, Градина/Видима/, Здравец/Видима/, Кв. Видима, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, Местн. Видима, Минзухар/Видима/, Младост/Видима/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радинска/Видима/, Синчец/Видима/

Община Ловеч  

На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Ана Предич, Граф Игнатиев, Доктор Никола Сяров, Младост, Отец Климент, Проф. Д-Р Стефан Ватев

На 02.05.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Ловеч: Филип Тотю, Хан Кубрат

На 03.05.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Ловеч: местност Бабаковец, местност Печковец, Южна Индустриална Зона

На 03.05.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Дойренци: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г. М. Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, местност Ваганска Бара, местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман

На 03.05.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Цонев

На 03.05.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Йоглав

На 03.05.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Ловеч: Северна Индустриална Зона

На 04.05.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Ловеч: Гарата, местност Синан Тепе

На 30.04.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Деветаки: Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж. Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Проф. Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен Бряг, Черковна, Черна Река, Чурковец, Янтра

На 30.04.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Дойренци: Търговска

На 30.04.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Тепава: Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, местност Извора, местност Каптажа, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А. Гагарин

На 30.04.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Ловеч: Птице Комбинат

Община Луковит  

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

Община Тетевен  

На 30.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 02.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ На 04.05.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дивчовото: 20996. 12. 27, 20996. 7. 50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, махала Зеленика, махала Косица, Местн. Боатин, Сава Младенов

На 30.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 02.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ На 04.05.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Черни Вит: 80902. 18. 151, Ангел Крачунов, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Димитър Стойков, Дружба, Еловска, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, махала Бръшленица, махала Делиевци, махала Елов Дол, махала Златевци, махала Петровци, махала Платуница, местност Боатин, местност Дъскот, местност Остриля, Миковци, Момина Поляна, Нейо Крачунов, Орлов Камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Явор

На 30.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 04.05.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Голям Извор, Общ. Тетевен: Бековото, Васил Бушеранов, Витко Лалев, Генерал Дандевил, Георги Стойков, Голямо Усое, Горното Село, Грозьо Съйков Топалски, Дидьо Пеев Галевски, Димитър Крачунов, Дълга Ливада, Крайречна, Кривина, Кръкожабене, Марин Попдимитров, махала Гергов Хан, махала Жидевица, махала Криви Дол, махала Кривина, махала Слатина, махала Старо Село, махала Тулешевец, местност Сушица, местност Тулюшовец, Нивище, Опълченска, Ореша, Пейо Пеев Галевски, Поп Стефан Диков, Първомайска, Равна, Рендашка

На 30.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 04.05.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Оселна, Общ. Етрополе

На 30.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 04.05.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Тетевен: Вършец, Дончовци, Козница, махала Байовица, махала Ванковци, махала Камен Дол, махала Крушов Дол, махала Недковци, махала Свидово, местност Банков Дол, местност Банков Дол, местност Гурга, местност Злъчес, местност Изворин Дол, местност Недковци, Полатен, Полатен

На 30.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 04.05.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ябланица, Общ. Ябланица: 085054, Александър Стамболийски, местност Девет Дола, местност Камен Дол, местност Шумнене

На 30.04.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Асен, Общ. Тетевен

На 30.04.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: Възход, Иглика, Йото Пеев, Липа, Теменуга

На 30.04.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: 0503083, махала Зоренишки Дол, махала Топилище

На 30.04.2018 г. /10:30 - 15:30 ч./ - Тетевен: Вит, Кап. Петко Войвода, махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов, Полатен, Стария Мост, Страхил Войвода, Трите Езера, Янко Сакъзов

На 02.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Тетевен: махала Байовица, махала Ванковци, махала Свидово, местност Банков Дол

На 02.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Черни Вит

На 02.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Черни Вит: Васил Левски, Димитър Стойков, Еловска, махала Елов Дол, местност Боатин, Явор

На 02.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Тетевен: Козница, махала Байовица, махала Ванковци, махала Недковци, махала Свидово, местност Банков Дол, местност Гурга, местност Недковци, Полатен

На 03.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Тетевен: махала Свидово, махала Скрибътна, местност Глотното, местност Гугуновото, местност Пладнището, местност Преграда, местност Просеченик, местност Скрибътна, Свидово

На 04.05.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Брязово, Георги Бенковски, Даковото, Никола Вапцаров, Студентска

Община Троян  

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бели Осъм: Дочо Чакъров, Колю Бояджиев, Сава Пенев

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гумощник: Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 02.05.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Черни Осъм: Амбарица, Девети Септември, Жилища на Горското Стопанство, Общ. Дз Обнова, Първи Май, Стара Планина

На 02.05.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв. Ливадето, Ливадето

На 03.05.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Старо Село, Общ. Троян: Калник, местност Стопански Двор, Ралчевска, Централна

На 04.05.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Дебнево: Буковец, Калето, Липака, Петко Колев, Христо Ботев

На 04.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Дебнево: Балкан, Видима, Възраждане, Девети Септември, Доктор Казаков, Дружба, Златешка, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Люлякова, Мир, Оборище, Осми Март, Първомайска, Радецки, Стара Планина, Троян, Червено Знаме, Червещица

Община Угърчин  

На 02.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Лесидрен: Александър Стамболийски, Бано Воевода, Васил Левски, Кършар, Раковска, Стара Планина, Урница, Христо Ботев

На 02.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 03.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 04.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Микре: Васил Кировски, Васил Левски, Генерал Столетов, Димчо Дебелянов, Кольо Семов, Опълченска, Семо Стоянов, Христо Талигарски, Цар Иван Шишман, Цар Самуил

На 04.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: Аврамовска

 

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол

На 02.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 03.05.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Бабино; Бабинска Река: ІХ-59; Баланово: Стопански Двор, XIІІ - 329, Кв. 16; Блато: махала Хановете, местност Турските Ниви; Бобов Дол: Александър Костадинов, Александър Стамболийски, Алекси Янев, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Чучуков, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Имот №390, Кв. 75, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кокиче, Митко Палаузов, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11, Кв. 39, ПИ 019035, М. Цаган, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Свети Спас, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор; Голема Фуча; Големо Село: VI, Кв. 10, ПИ 361, Кв. 37, ПИ 452, Кв. 3; Голям Върбовник: 011066, 262, УПИ VIII-277, Кв. 23, УПИ ІІІ 247, Кв. 25; Горна Козница: местност Абрашица, П-Л XIV-234, Кв. 23, УПИ Іх-252; Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19; Коркина: Коркина, Х-21, Кв. 2; Локвата; Мала Фуча: 44; Мали Върбовник: УПИ - 1-9; Мало Село: IV-17, Кв. 3, Станке Димитров, УПИ Vі-3, Кв. 1; Мламолово: 371, VI-618, Кв. 19, VII-389, Кв. 30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра; Мърводол; Новоселяне; Палатово: 083002; Паничарево: УПИ-VІ-102, Кв. 16; Пастух: местност Падина; Циклово; Шатрово: 067016, VІ-255, Кв. 27;

На 02.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 03.05.2018 г. /08:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бобов Дол: Бобов Дол;

На 02.05.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.05.2018 г. /15:00 - 15:45 ч./ - Големо Село;

На 30.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бобов Дол: 04501. 000. 059, Георги Димитров, Димитър Благоев

Община Бобошево  

На 02.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бадино: УПИ - ІІ-113, Кв. 21;

На 02.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люляк, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша;

На 03.05.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77, Кв. 11, ХII, Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис; Бобошево: 14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор; Висока Могила: Мильов Рид; Вуково: 087040, 12351. 153. 0030; Грамаде, Общ. Дупница: ІХ - 136, Кв. 18; Доброво: VІ-293, Кв. 20; Дупница: местност Мело; Каменик; Рила; Скрино: 116; Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис; Смочево: 019027, 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Извън Рекулация, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-Vііі-361, Кв. 15, Христо Ботев; Сопово;

На 30.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Усойка: Васил Левски, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Малина, Мерковица, Св. Иван Рилски, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яворов;

Община Дупница  

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 17. 56, 68789. 607. 145, Академик Петър Динеков, Алеко, Батак, Беласица, Бистрица, Благодарност, Булаир, Вардар, Велико Търново, Велчова Завера, Венелин, Венелин, Втори Януари, Втори Януари, Генерал Владимир Вазов, Георги Измирлиев, Георги Икономов, Гоце Делчев, Евтим Трайчев, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Кулата, Кулата, Македония, Морава, Никола Лазаров, Николаевска, Отец Паисий, Охрид, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Преслав, Преслав, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Рила, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Софроний, Стара Планина, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бобов Дол: Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев

На 30.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Дупница: Арда, Бачо Киро, Братя Миладинови, Бяло Море, Влахина Планина, Липа, Патриарх Евтимий, Професор Ал. Балабанов, Седма Рилска Дивизия, Фенерка, Яне Сандански

На 30.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 11:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Крайни Дол: ХIХ-51

На 02.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 03.05.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Джерман: 207635051294

На 02.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 03.05.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Дупница: 68789. 173. 5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, местност Балановски Рид, местност Гурдево, местност Караболюка, местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 02.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 03.05.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Пиперево: МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница

На 02.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Дупница: XXXIV-6620, Кв. 130а, Баба Ната, Венелин, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Евтим Трайчев, Елин Пелин, Илинден, Йордан Йовков, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Мир, Родопи, Трети Гвардейски Полк

На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 17. 56, 68789. 607. 145, Академик Петър Динеков, Алеко, Батак, Беласица, Бистрица, Благодарност, Вардар, Велчова Завера, Венелин, Втори Януари, Втори Януари, Генерал Владимир Вазов, Георги Измирлиев, Георги Икономов, Гоце Делчев, Евтим Трайчев, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Княз Ал. Батенберг, Кулата, Кулата, Македония, Морава, Никола Лазаров, Николаевска, Отец Паисий, Охрид, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Преслав, Преслав, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Софроний, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка

На 02.05.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.05.2018 г. /15:00 - 15:45 ч./ - Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354; Бобов Дол: Антим Първи, Двадесет и Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, Стубело Делян, Общ. Дупница: XIх-164, Кв. 12, III-21. Кв. 4, Парцел ІV-485, Кв. 13 Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ XIV Кременик: XXII-98, Кв. 10 Мламолово: Ix-25, Кв. 9, Iх-179, Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, Кв. 39 Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, Нупи-1609

На 02.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Дупница: Димчо Дебелянов, Дружба, Евтим Трайчев, Княз Ал. Батенберг

На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 17. 56, 68789. 607. 145, Академик Петър Динеков, Академик Петър Динеков, Алеко, Батак, Беласица, Бистрица, Благодарност, Вардар, Велчова Завера, Венелин, Венелин, Втори Януари, Втори Януари, Генерал Владимир Вазов, Генерал Владимир Вазов, Георги Измирлиев, Георги Икономов, Гоце Делчев, Евтим Трайчев, Евтим Трайчев, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Княз Ал. Батенберг, Княз Ал. Батенберг, Кулата, Кулата, Македония, Морава, Никола Лазаров, Николаевска, Отец Паисий, Охрид, Патриарх Евтимий, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Преслав, Преслав, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Софроний, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка

На 03.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Дупница: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Владимир Димитров Майстора, Иван Шишман, Искър, Росица

На 03.05.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 11:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 03.05.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бадино: УПИ - ІІ-113, Кв. 21; Бобошево: махала Въртен Камък; Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І; Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483, Кв. 50; Драгодан: №000026, извън регулация, махала Ортакчийска; Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода; Крумово, Общ. Кочериново; Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански; Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис; Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов; Фролош; Цървище: махала Ореевица, Цървище;

На 03.05.2018 г. /11:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 28. 351, Ана Малашевска, местност Бунищерица, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски;

На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 17. 56, 68789. 607. 145, Академик Петър Динеков, Алеко, Асен Златаров, Атанас Величков, Батак, Беласица, Бистрица, Благодарност, Бузлуджа, Вардар, Велико Търново, Велчова Завера, Венелин, Втори Януари, Втори Януари, Генерал Владимир Вазов, Георги Измирлиев, Георги Икономов, Гоце Делчев, Евтим Трайчев, Евтим Трайчев, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Княз Ал. Батенберг, Кулата, Кулата, Македония, Морава, Никола Лазаров, Николаевска, Отец Паисий, Охрид, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Преслав, Преслав, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Софроний, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Царичина, Черковна, Шипка;

На 04.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Дупница: Академик Петър Динеков, Антон Страшимиров, Генерал Владимир Вазов, Екзарх Йосиф, Първи Май, Свети Георги, Трети Гвардейски Полк;

На 04.05.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ - Гюргево; Дупница: 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Васил Разсолков, Джерман, Драгой Болярин, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ VІІІ, Кв. 8, ПИ 68789. 602. 65, Химик, Яхинско Шосе; Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански; Самораново: Митко Палаузов, Саморанска; Сапарева Баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин; Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода; Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка; Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 20. 25, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе;

Община Кюстендил

На 02.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Богослов: 037149, махала Топилата, местност Саманли Баир; Ветрен, Общ. Невестино: махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска; Илия; Кюстендил: Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка; Ново Село, Общ. Кюстендил: махала Двете Реки; Раково, Общ. Невестино: махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец; Савойски: махала Бреза, махала Пелтечка; Сажденик: махала Златанска; Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка; Търсино; Цървена Ябълка: Таскова Плевня;

На 02.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Белият Камък;

На 02.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Слокощица: Александър Димитров, Георги Кръстев, Ивайло, махала Диновска, местност Галеница, местност Чадъра, Синчец;

На 03.05.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Драгойчинци: махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова;

На 03.05.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото, махала Янкова; Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката; Горановци, Общ. Кюстендил: махала Оспротива; Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева; Горно Кобиле: махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото; Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка; Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме; Долни Коритен: махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска; Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището; Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска; Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница; Злогош: Долна Махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци; Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница; Метохия: Долна Махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци; Полетинци; Средорек, Общ. Трекляно: махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местностдупни Камък; Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар; Трекляно: махала Центъра; Уши: 030001 М. Под Пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска; Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре;

На 03.05.2018 г. /09:45 - 16:00 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село;

На 04.05.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Велбъжд, Демокрация, Иван Шишман, Мориц Леви, Неофит Рилски, Райна Цанева, Родопи, Стефан Караджа, Цар Михаил, Цар Симеон 1-ви;

Община Рила  

На 03.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Пастра: 55539. 100. 132, местност Туфано, Пастра, ПИ №55539. 100. 207

На 04.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Пастра

На 04.05.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Падала: 55083. 91. 18

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 30.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч./ - Банско: местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 30.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч./ - Гостун

На 30.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч./ - Добринище: Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков

На 30.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч./ - Места: І-92 Кв. 6

На 30.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч./ - Обидим: 000024 Еккте 53059, местност Долене

На 30.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч./ - Филипово, Общ. Банско: VІІІ-138, Кв. 13, VІІІ-34 Кв. 13

На 03.05.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Банско: 296, Ангел Кънчев, Вардар, Васил Друмев, Георги Настев, Лазар/Ланката/Тренчев, Найден Геров, Неофит Рилски

На 03.05.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ - Банско: Бъндерица, Глазне, Иконом К. Чучулайн, Кръсьо Асенов, местност Малка Ливада, Одрин, Орце Попйорданов, Палиго Ден, Панайот Хитов, Славянка, Сливница, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Явор

На 03.05.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Банско: местност Кошерината, Меча Дупка, Найден Геров

На 03.05.2018 г. /14:15 - 16:00 ч./ - Банско: местност Грамадето, Мечев

Община Белица  

На 04.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: местност Семково

На 04.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Краище, Общ. Белица: Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Петнадесета, Седемнадесета, Тринадесета, Четирнадесета, Шестнадесета

Община Благоевград  

На 30.04.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Логодаж: УПИ-ІV-195 Кв. 14, Голяма Нива

На 30.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 02.05.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 03.05.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 04.05.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Арсений Костенцев, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Талев, Македония, Мизия, Райко Даскалов, Тракия

На 30.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 02.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 03.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 04.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Рилци: 000399, XV-273, Амитица, Диновица, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Крушите, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Стремата, УПИ Х-463, Кв. 6, УПИ ХIII-261, Кв. 11, УПИ-ІІІ-63, ХIх-33, Кв. 7, Хан Аспарух, Цар Иван Асен

На 30.04.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Селище, Общ. Благоевград: 180, Път № 106

На 02.05.2018 г. /08:00 - 12:15 ч./ - Благоевград: Аргир Манасиев, Гоце Делчев, Данаил Крапчев, Дъбравска, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, К. и Никола Хайдукови, Костур, Сава Михайлов, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Стамболов, Христо Силянов, Христо Чернопеев

На 02.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 04.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Обнова: Ив. Вазов

На 02.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 04.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Покровник: Ленището

На 02.05.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ - Благоевград: Витоша, Листопад, местност Баларбаши, Освобождение, Шар Планина

На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Българчево

На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Дренково: махала Балевска

На 02.05.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ На 03.05.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ На 04.05.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: 04279. 927. 30, Картала, местност Бодрост, местност Картала

На 02.05.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ На 03.05.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ На 04.05.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Благоевград: Бодрост, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче

На 02.05.2018 г. /10:30 - 13:30 ч./ - Благоевград: Георги Попов, Грамада, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Мир, Обел

На 02.05.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Еленово, Заря, Калина, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, местност Армутлука, местност Пенков Чифлик, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко, местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, Хвойна, Христо Ботев, Яне Сандански

На 03.05.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Падеш: махала Ушите, местност Златовръх, Падеш

На 03.05.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Покровник: Поповка

На 03.05.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, местност Армутлука, местност Пенков Чифлик, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко, местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 03.05.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Еленово, Общ. Благоевград

На 03.05.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград: 33. 432, Айдарово, Кучкудерска Нива, местност Пейчинска Чука, местност Чуката, УПИ IV 87, УПИ-XI218 Кв. 21, Чуката

На 04.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279. 621. 103, 14-ти Полк, V, Кв. 216 , 2 Микрорайон, Александър Стамболийски, Васил Левски, Еленово, Зарево, местност Международно Шосе, местност Чакалица, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Скаптопара, Струмица, Тодор Александров, Чаталджа

На 04.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Покровник: Покровнишко Шосе

На 04.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279. 621. 103, Александър Стамболийски, местност Чакалица, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Скаптопара

Община Гоце Делчев  

На 30.04.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Гоце Делчев: Братя Миладинови, Васил Априлов, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Пирин, Цар Иван Асен

На 02.05.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30

На 02.05.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев

На 02.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 03.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 04.05.2018 г. /12:15 - 13:00 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, местност Вельов Рид, местност Лозята, местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П. Р. Славейков, ПИ -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв. 44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин

На 02.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 03.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 04.05.2018 г. /12:15 - 13:00 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ - Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен

На 02.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 03.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 04.05.2018 г. /12:15 - 13:00 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ - Боголин: 253

На 02.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 03.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 04.05.2018 г. /12:15 - 13:00 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ - Гоце Делчев: местност Мочура

На 02.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 03.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 04.05.2018 г. /12:15 - 13:00 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ - Гърмен: местност Маноле

На 02.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 03.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 04.05.2018 г. /12:15 - 13:00 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ - Долно Дряново

На 02.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 03.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 04.05.2018 г. /12:15 - 13:00 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ - Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 02.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 03.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 04.05.2018 г. /12:15 - 13:00 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ - Крибул: 262

На 02.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 03.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 04.05.2018 г. /12:15 - 13:00 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ - Крушево, Общ. Гърмен: VІ-138, Кв. 10, ІХ-108

На 02.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 03.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 04.05.2018 г. /12:15 - 13:00 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ - Теплен

На 02.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 03.05.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ На 04.05.2018 г. /12:15 - 13:00 ч.; 17:00 - 19:00 ч./ - Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв. 2

На 02.05.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Баничан: Бахчите, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28

На 02.05.2018 г. /14:45 - 16:30 ч./ - Баничан

Община Гърмен  

На 30.04.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Гърмен: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Шеста

На 30.04.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ - Гърмен: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 03.05.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Дъбница: Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Неуточнен Адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 03.05.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./ - Дъбница: Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осма, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шестнадесета

На 03.05.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 04.05.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Рибново: Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, М. Бърдо, М. Плевнето, М. Селища, М. Снесеното, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Шеста

На 04.05.2018 г. /12:45 - 14:30 ч./ - Гърмен: извън регулацията

На 04.05.2018 г. /12:45 - 14:30 ч./ - Марчево: 047096 По Квс на С. Марчево

На 30.04.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ - Дебрен

Община Петрич  

На 30.04.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Беласица

На 30.04.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Бежанка, Беласица, Зографски Манастир, Йордан Йовков, Кавала, Кочо Мавродиев, Полковник Дрангов, Родопи, Свети Георги, Струмешница

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма

На 30.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: местност Козлек, Одрин, Полковник Дрангов, Свети Георги

На 02.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Варна, Иларион Макариополски, Кочо Мавродиев, Михо Попов, Одрин, Охрид, Полковник Дрангов, Рила, Стою Хаджиев, Тракия, Чаталджа

На 02.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Кавракирово: Беласица, Богоево, Валого, Връх Тумба, Димитър Благоев, Зад Ридо, Иглика, Места, местност Ризово Дере, Мургаш, Осогово, Пейо Яворов, Ризов Андък, Спартак, Яне Сандански

На 02.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Червен Път

На 02.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма

На 02.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Долно Спанчево: местност Реката

На 02.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 02.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, местност Дабето, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Порой, местност Фабриката, Петко Р. Славейков

На 02.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Банско Бърдо, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Корията, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 02.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Марино Поле, Общ. Петрич: извън регулация, местност Вадата

На 02.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Монтана: Хан Кубрат

На 02.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, местност Бухото, местност Зиче, местност Караач-Дамяница, местност Кумли, местност Мерата, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала

На 02.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Рупите: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, извън регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, местност Рупите, местност Корията, местност Пинговица, местност Свети Атанас, местност Средно Поле, местност Тафтино, местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, УПИ ІІІ-131, Кв. 7, Хр. Ботев

На 02.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Старчево

На 02.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Капсиди, местност Янкулица

На 02.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв. 18

На 02.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Габрене: Буко, извън регулацията, Комсомолска, местност Буко, Неуточнен Адрес, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ ХII-19, Кв. 5

На 03.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Дрангово, Общ. Петрич: Старо Село

На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Атон, Беласица, Генерал Скобелев, Деде Агач, Зографски Манастир, Йордан Йовков, Кавала, Княз Александър Батемберг, Кочо Мавродиев, Круша, местност Козлек, Одрин, Полковник Дрангов, Света София, Свети Георги

На 03.05.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Георги Раковски, Димитър Благоев, Заводска, Марикостенски Бани, местност Аджобица-Чалията, местност Бонаро, местност Горничето, Местонст Среден Път, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Стадион

На 04.05.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Варна, Ел-Тепе, Изток, Кочо Мавродиев, местност Козлек, Отец Паисий, Охрид, Плевен, Полковник Дрангов, Рокфелер, Тракия, УПИ І, Кв177 А

Община Разлог  

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долно Драглище

На 02.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ - Бачево: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, местност Перивол, местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

На 02.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ - Белица, Общ. Белица: местност Семково

На 02.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ - Годлево

На 02.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ - Разлог: местност Катарино, местност Перивол, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев, Черна Река

На 02.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Горно Драглище: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 02.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Разлог: Бела Река, Вихрен, Катарино, местност Банище, местност Катарино

На 02.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Горно Драглище: Двадесет и Втора, Петнадесета, Трета

На 02.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Добърско

На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долно Драглище: 026036, УПИ Ix 219 Кв 42

На 02.05.2018 г. /11:45 - 12:00 ч./ - Бачево: Георги Димитров, Димо Хаджидимов

На 02.05.2018 г. /11:45 - 12:00 ч./ - Разлог: местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев

На 04.05.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Разлог: Христо Ботев

Община Сандански  

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Плоски: Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Дружба, Иван Козарев, Кокиче, Методи Христов, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 30.04.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Лиляново: местност Туричка Черква, Туричка Черква

На 30.04.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Сандански: Ангел Ташков, Асен Златаров, Баба Тонка, Беласица, Божин Димов, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Вихрен, Връх Елен, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Илинден, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Места, местност Попина Лъка, местност Туричка Черква, Надежда, Огражден, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Петър Берон, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Скопие, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Стамболов, Струга, Струма, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 30.04.2018 г. /11:00 - 15:15 ч./ - Сандански: местност Беговица

На 03.05.2018 г. /08:30 - 11:00 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ - Сандански: Беласица, Димитър Попгеоргиев, местност Ушите, Пресиян, Спартак

На 03.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Вихрен

На 03.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Влахи: Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ Іі, Кв. 4 - В. З. Въбите

На 03.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Илинденци: Боровец, Извън Регул. /Р. Шашка/, местност Боровец, местност Врабча, местност Врабче, Синаница, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста

На 03.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Кресна: Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница

На 03.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Плоски: Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, местност Валога, местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора

На 03.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Поленица: местност Резиденция

На 03.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Атанас Давидов, Бачо Киро, Васил Кънчев, Вихрен, Димитър Икономов, Иван Вазов, Иван Рилски, Крушево, Любен Каравелов, местност Друма, местност Калинките, местност Летище, местност Соколовец, местност Ушите, местност Хано, местност Четвърти Километър, местност Чинар Куши, Мозговица, Надежда, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Ангел Столинчев, Перущица, Пирин, Полковник Дрангов, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Долния Гатер, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Пътя на Хидрострой, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Синчец, Смилово, Стефан Веркович, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Шипка

На 03.05.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Поленица: Бангеица

На 03.05.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Сандански: Панайот Волов, Свобода, Стефан Стамболов, Целипут

На 04.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 13:15 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ - Ново Делчево: 033007, М. Купеница, Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Кирков, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Димчо Дебелянов, Здравец, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Иловицата, местност Кантона, местност Кънлийца, местност Шопов Гроб, Партизанска, Пейо Яворов, Погребите, Първи Май, Пътен Възел Ам Струма, Славянска, Студена Вода, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 04.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ - Дамяница: 034018, Меснт. Кънлийца, Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Козарев, Ильо Войвода, Комсомолска, Кънлийца, местност Мело, местност Метлата, местност Тухларна, местност Чуката, Никола Вапцаров, П К Яворов, Пирин, Р-Н Жп Гара, Радецки, Струма, Черно Море, Шопов Гроб, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 04.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ - Лешница, Общ. Сандански: Друма, местност Божанковица, местност Друма, Синаница

На 04.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ - Поленица: Дабо, Мацкова Градина, местност Валога, местност Друма, местност Мацкова Градина

На 04.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ - Сандански: местност Друма, местност Мацкова Градина, местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Мацкова Градина, Р-Н Пътно Управление, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Спас Харизанов, Стефан Стамболов

На 04.05.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ - Дамяница: 034018, Меснт. Кънлийца, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Даме Груев, Иван Козарев, Кънлийца, местност Чуката, Никола Вапцаров, П К Яворов, Шопов Гроб, Яне Сандански

На 04.05.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Сандански: Асен Хадживасилев, Георги Казепов, Еделвайс, Захари Стоянов, Одрин, Пирин, Свети Димитър, Свобода, Селището, Соколова Скала, Ушите, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина

На 04.05.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Ладарево

На 04.05.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Поленица: Вихрен, Георги Димитров, Гоце Делчев, Гушевица, Димитър Благоев, Изгрев, Македония, Пирин, Рила, Х-77, Кв. 8, Яне Сандански

Община Сатовча  

На 30.04.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./ На 02.05.2018 г. /12:45 - 19:00 ч./ На 03.05.2018 г. /12:45 - 19:00 ч./ На 04.05.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./ - Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, Мвец Црънча, Места, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март

На 30.04.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./ На 02.05.2018 г. /12:45 - 19:00 ч./ На 03.05.2018 г. /12:45 - 19:00 ч./ На 04.05.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./ - Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста

На 02.05.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ На 03.05.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ На 04.05.2018 г. /12:00 - 13:00 ч.; 18:00 - 19:00 ч./ - Вълкосел: Балтите, Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр. Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Заря, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Места, Михаил Антонов, Нерезе, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Отец Паисий, Прогрес, Първи Май, Рила, Светиката, Стопански Двор, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар, Шипка

На 02.05.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ На 03.05.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ На 04.05.2018 г. /12:00 - 13:00 ч.; 18:00 - 19:00 ч./ - Годешево: 509, Арсо Пандурски, Беласица, Бистрица, Бяло Море, Вардар, Гранит, Граничарска, Драма, Кв. 16 Парцел 496, Кокиче, Македония, Марица, Места, Мир, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Огоста, Одрин, Орела, Осми Март, Пирин, Предела, Рила, Родопи, Розова Долина, Средна Гора, Стара Планина, УПИ-І, Кв. 16, М. Стоп. Двор

На 02.05.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ На 03.05.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ На 04.05.2018 г. /12:00 - 13:00 ч.; 18:00 - 19:00 ч./ - Жижево: 273

На 02.05.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ На 03.05.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ На 04.05.2018 г. /12:00 - 13:00 ч.; 18:00 - 19:00 ч./ - Слащен: Божур, Вергил Ваклинов, Габер, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Йовков, Лилия, М. Развана, Места, местност Папалев Дол, Неуточнен Адрес, Освобождение, Панайот Волов, Пейо Яворов, Република, Римски Мостове, Родина, Родопи, Свобода, Стадиона, Стопански Двор, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Чичова Бърчина, Шипка

На 02.05.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ На 03.05.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ На 04.05.2018 г. /12:00 - 13:00 ч.; 18:00 - 19:00 ч./ - Туховища: 382

На 02.05.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ На 03.05.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ На 04.05.2018 г. /12:00 - 13:00 ч.; 18:00 - 19:00 ч./ - Фъргово: 189

На 04.05.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Брезница: Никола Вапцаров

На 04.05.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Вълкосел: Свобода

На 04.05.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Кочан: 012119, Антон Иванов, Беласица, Витоша, Георги Бенковски, Иван Козарев, Люляк, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Площада, Победа, Рила, Свобода, Септемврийска, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 04.05.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Кочан: Антон Иванов, Бузлуджа, Васил Левски, Вергил Ваклинов, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, местност Стопански Двор, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Отец Паисий, Панайот Хитов, Пирин, Площада, Победа, Пролет, Рила, Родопи, Свилен Русев, Септемврийска, Христо Ботев

Община Симитли  

За периода 02-05.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 04.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Полена: махала Ширината

За периода 02-05.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 04.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Сушица, Общ. Симитли

На 30.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Симитли: Имот 002867

На 30.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Симитли: Георги Димитров, М. Духарска, Победа, Предел, Първи Май, Руен, Септемврийска, Симитли, Славянска

Община Струмяни  

На 04.05.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Илинденци: Здравец, Кольо Фичето, Мраморна, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета

Община Хаджидимово  

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Теплен

На 30.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Копривлен: Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 02.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Лъки, Общ. Хаджидимово

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Борован  

На 30.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 02.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 03.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 04.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Малорад: Божур, Бреза, Васил Воденичарски, Георги Бързаков, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кестен, Липа, Никола Парапунов, Нино Гешовски, Петко Р. Славейков, Петър Гевезийски, Петър Джигански, Стефан Караджа, Странджа

Община Враца  

На 04.05.2018 г. /15:00 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Враца: Мито Орозов, Скакля

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 30.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ На 02.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ На 03.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Белоградчик

Община Брегово  

На 30.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Брегово, Общ. Брегово: 1-1244 Кв. 121, Александър Стамболийски, Антим Първи, Братя Миладинови, Васил Друмев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Мирон Брезоев, Пеньо Пенев, Първи Май, Роза Люксембург, Сергей Румянцев, Тодор Петров, Хан Аспарух, Хан Крум

На 30.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 02.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 03.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Брегово, Общ. Брегово: Георги Димитров, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Индже Войвода, Кочо Честименски, Любен Каравелов, Никола Й. Вапцаров, Отец Паисий, Пенчо Р. Славейков, Полянска, Презвитер Козма, Първи Май, Цанко Церковски, Юрий Гагарин, Янко Сакъзов

Община Видин  

На 02.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Видин

На 02.05.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ На 04.05.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Гомотарци: 168 Квартал VII, В Близост До Автобусната Спирка, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Имот №005015, Осемнадесета, Осма, Парцел 49, Кв. 29, Пета, Петнадесета, ПИ 000153, ПИ 425, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Уния Маре, УПИ 99 Кв. 3, Четвърта, Четиридесет и Пета, Четиринадесета, Шеста

На 02.05.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ На 04.05.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Капитановци: 019071, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв. 49 Парцел 704, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 4/412/8100604, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 02.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 04.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Капитановци: Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, ПИ 857 Кв. 50, Първа, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

Община Димово  

На 30.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Арчар: 000021, 242 Кв. 29, Археологическа, Арчарица, Бабуя Имот 054008, Бдин, Бързарци, Бързица, Валентина Терешкова, Васил Левски, Вида, Вилна Зона Рациария, Вит, Витоша, Волга, Георги Бенковски, Добрич, Дузлука, Дунав, Дъб, Елада, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Крайбрежна, Марица, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Разлог, Райна Княгиня, Рациария, Рациария Блок 8 Кв. 13 Парцел. 5, Рибарска, Рила, Спортист, Тинтява, Тодор Каблешков, Търлите, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Шишман, Черковна;

На 30.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Арчар: 242 Кв. 29, Археологическа, Арчарица, Бабуя Имот 054008, Бдин, Бързарци, Бързица, Валентина Терешкова, Васил Левски, Вида, Вилна Зона Рациария, Вит, Витоша, Волга, Георги Бенковски, Добрич, Дузлука, Дунав, Дъб, Елада, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Крайбрежна, Марица, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Разлог, Райна Княгиня, Рациария, Рациария Блок 8 Кв. 13 Парцел. 5, Рибарска, Рила, Спортист, Тинтява, Тодор Каблешков, Търлите, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Шишман, Черковна;

На 30.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.05.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ботево, Общ. Видин: VIII-74 . Кв. 8, В Сервитута на Дунавска Дига, Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста; Владиченци: Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта; Държаница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Извор, Общ. Димово: Вельо Бурдашки, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета; Лагошевци: 028024, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Трета, Шестнадесета; Мали Дреновец: Втора, Пета, Първа, Трета; Цар Симеоново: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста; Шипот: Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;

Община Чупрене  

На 03.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Върбово, Общ. Чупрене: 154046, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста; Горни Лом; Долни Лом: Лиляна Димитрова; Протопопинци: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста; Репляна: VII, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Търговище, Общ. Чупрене: Безименна;

На 03.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Чупрене: Асен Балкански, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четири, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Жестока агресия между първолаци: Камъни, пръчки и различни версии 0| 2889 |25.04.2018 . Къде ЧЕЗ спира тока? 0| 3444 |20.04.2018 . КЕВР публикува исканите поскъпвания на тока и парното 3| 3861 |17.04.2018 . Иван Иванов: Няма да е голямо увеличението на тока 4| 4017 |11.04.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах