Сряда, 23 Май 2018, 11:57
Frognews
0| 3087 |18.05.2018

Ето къде ЧЕЗ ще спира тока

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 21 – 25 май 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  

Община Банкя  

На 21.05.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Александър Стамболийски, Восток, Георги Сава Раковски, Максим Горки, Петко Д. Петков, Св. Св. Кирил и Методий, Шейново

На 21.05.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Георги С. Раковски, Св. Св. Кирил и Методий

На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Гео Милев, Ропотамо, Руй, Сакар/Чевена Звезда/, Тинтява/Сърп и Чук/, Търнов Рид/Партизанска/, УПИ Хі-519, Кв. 4, Цар Симеон

На 22.05.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Бреза, Венера, Гео Милев, Искра, Кос, Кукувица, Цар Симеон

На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Гео Милев, Ерма, Кокиче, Свобода, Теменуга I, Тинтява/Сърп и Чук/, Търнов Рид/Партизанска/, УПИ ХХХІ-1285 Кв. 19, Ясен

На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Априлци, Балчик, Варна, Вердикалска Река, Москва, Несебър, Пейо Яворов, Поморие, Синеморец, Созопол, Стефан Стамболов/Будишин/, Тутракан

Община Витоша  

На 21.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Люти Дол

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Всеволод Гаршин, Евлия Челеби/Мара Петлякова

На 21.05.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  София: Байкал, Богова Стъпка, Герганица, Десислава, Севастократор Калоян/Алекса

На 21.05.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София: Беловодски път, Панорамен път

На 22.05.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: Белия Кладенец, Боянска Китка/Кв. Бояна/, Дренето, Маруша, Шишманова Конница/620/

На 22.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, Кв. 916, Буков Дол, Войнишко Въстание, Здравец, Кайлъка, Лесковец, Марин Чукар, Ново Село, Пирин/Дупките/, Суха Лешница, Хеброс

На 22.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, Войнишко Въстание, Здравец

На 22.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Казбек, Проф. Велизар Велков

На 22.05.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София: Акад. Сандерс, Драгалевци

На 22.05.2018 г. /11:15 - 16:15 ч./ -  Владая: Асанова Чешма, Здравец, Приплат

На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Брусенска, Ген. Кутузов, Копрен, Морени/Червена Искра/, Петко Войвода, Райска Градина/Аврора/, Студен Кладенец, Цар Борис III/Девети Септ.

На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: местност Черния Кос

На 23.05.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Владая: Боев Рид, Войнишко Въстание, Катеричка, Любомир Миланов, Маргаритка, Плиска, Сребрист Бор

На 23.05.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  София: Войнишко Въстание, Офелиите /Владая/

На 23.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, Амбарица, Букова Гора, Войнишко Въстание, Горелица, Ела, Елен, Елешница, Здравец, Китен, Лесковец, М. Владая Кв. 75, Подкраище, Реката, Суха Лешница, Янкино Усое

На 23.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Войнишко Въстание

На 23.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град, 3-та /Кв. Обеля/, 3-та /Кв. Симеоново/, 4-та /Кв. Симеоново/, 4-та/Драгалевци/, 6-та/Драгалевци/, 7-ма/Драгалевци/, 8-ма /Драгалевци/, 9-та, 9/Драгалевци/, Бъкстон, Ген. Суворов, Димитър Кантакузин, Драгалевци, Екатерина Божилова, Майстор Алекси Рилец/664/

На 23.05.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София: УПИ V-1267 Кв. 96а, VIII-1172, Кв 96а, Бела Дона, Вълшебно Биле/Кв. Драгалевци/, Глухарче, Горска Поляна, Драгалевци, Драгалевци-разширение-Север, Кв. Драгалвци Разш. Север УПИ XXXIII-1187, Крайречна, Крайречна /Драгалевци/, Лешникова Гора, М. Драгалевци, Мащерка, Папрат

На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Евлия Челеби/Мара Петлякова

На 25.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, Здравец, Крайречна, Лешникова Гора, Мащерка, Хан Крум, Хан Крум/Драгалевци/

На 25.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Майстор Алекси Рилец/664/, Майстор Павел От Кримин, Околовръстен път, Ралевица, Родопски Извор

На 25.05.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Балеви Ливади, В. З. Симеоново - Драгалевци, Витоша-Вец Симеоново, Витошки Езера, Еминица, Зелена Гора, Каменица, Киселица /Кв. Симеоново/, местност Стария Мост, Падината, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Студено Кладенче /Кв. Симеоново/, Чемшир /Симеоново/, Чифлишка

На 25.05.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 1-ва /Драгалевци/, 2-ра /Драгалевци/, 5/Киноцентър//Драгалевци/, 7-ма/Драгалевци/, Акад. Петър Динеков/445-та/, Захари Зограф, Кимчовец, Крушова Градина, местност Стария Мост, Проф. Боян Пенев, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/, Хмел

Община Връбница  

На 23.05.2018 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: 3-ти Март/Септември/, Александър Стамболийски, Блато/21/, Мичур, Нарцис/19/, Пламък/25/, Св. Св. Кирил и Методий, Чичовци/26/

Община Възраждане  

На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Антим I, Отец Паисий, Пиротска/Трети Април/, Странджа

Община Изгрев  

На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дианабад, Константин Прусинов, Малонова Долина , Никола Габровски

Община Илинден  

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Виктор Павлов, Илинден, Разсадника, Света Троица/Вълчо Иванов/

Община Искър  

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба

Община Красна Поляна  

На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Западен Парк/Христо Михайло, Западна, Суходолска

Община Кремиковци  

На 25.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бухово: 714, извън регулация, ПИ 712, Янтра

На 25.05.2018 г. /10:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София: Кремиковци, Сеславци, Фирма Видекс

Община Лозенец  

На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Витоша

Община Люлин  

На 22.05.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  София: Люлин 5

Община Нови Искър  

На 22.05.2018 г. /10:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София

Община Овча Купел  

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 736-та/Овча Купел/, VII - 939, Буен Поток, Велик Завет, Венец, Вечерница, Войнишка Песен, Горна Баня, Извор, Крива Падина, Лазурно Утро, Лилия, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Маргаритка, Нестинарка, Никола Петков/П. Напетов/, Овча Купел, Опълченец/Кв. Горна Баня, Острушка, Пладнище/Рилски Партизани/, Планиница, Полет, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Чардаклия

На 21.05.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./   На 22.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София: Овча Купел 1, Промишлена

На 21.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София: 764-та/Красна Поляна Овча К, 764-та/Красна Поляна Овча К, 767-ма/Овча Купел/, 767-ма/Овча Купел/, Монтевидео/Пионерски път/, Монтевидео/Пионерски път/, Овча Купел, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 1, Овча Купел 1, Овча Купел 2, Овча Купел 2, Промишлена, Промишлена, Промишлена

На 22.05.2018 г. /09:30 - 12:00 ч.; 12:30 - 16:30 ч./ -  София: Монтевидео/Пионерски път/, Монтевидео/Пионерски път/, Овча Купел, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 1

На 23.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: 764-та/Красна Поляна Овча К, 764-та/Красна Поляна Овча К, 767-ма/Овча Купел/, 767-ма/Овча Купел/, Монтевидео/Пионерски път/, Монтевидео/Пионерски път/, Овча Купел, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 1, Овча Купел 2, Овча Купел 2, Промишлена, Промишлена

На 23.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София: Овча Купел 1, Овча Купел 1, Промишлена, Промишлена

Община Панчарево  

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична: Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: В. З. Ярема Поз Имот 4

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана: махала Велчева

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Самоков: В. З. Ярема, Ярема

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва, 2-ра/278/

На 23.05.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Герман: Вилна Зона Кариерата, Вилна Зона Лозето, Вилна Зона Шамако, М. Терасите ПИ 545, М. Шамако, Патриарх Герман/9 Септември, Терасите, Шамако ПИ 14831. 6505. 147

На 23.05.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Панчарево: Шамако

На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Герман: 2512, Вилна Зона Кариерата, Патриарх Герман/9 Септември

На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Герман: 14831. 6526. 22, Богатир/В. З. Врана-Герман/, Вилна Зона Враня, Воденицата/В. З. Врана-Герман, Герман, Грамадето/В. З. Врана-Герман/, Ливадето/В. З. Враня-Герман/, местност Кръста, Патриарх Герман/9 Септември, Стария Град, УПИ Х-241 Кв. 5, Христо Ботев

На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Стара Планина/В. З. Врана-Лоз

На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Околовръстен път

Община Сердика  

На 23.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Братя Миладинови, Струга

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Христо Ботев

Община Слатина  

На 22.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Каймакчалан 24

На 23.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Острец 16

Община Средец  

На 22.05.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Граф Игнатиев

Община Студентски Град  

На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 21 Век/449-та Студентска/, 21 Ви Век, Висарион Белински, Витоша Веж Симеонов, Витоша-Вец Симеоново, Дианабад, Кирил Попов, Крум Кюлявков, Проф. Георги Златарски/454-Т, Проф. Петър Джидров, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Студ. Град, Христо Вакарелски

На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 21 Ви Век , Висарион Белински, Витоша Веж Симеонов, Дианабад , Кирилпопов, Крум Кюлявков, Проф. Петър Джидров, Симеоновско Шосе, Студентски Град , Христо Вакарелски

Община Триадица  

На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Адриана Будевска, Асен Найденов/493/, Бадемова Гора, Бурел/Цона Петкова/, Бяла Черква

На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Витоша, Витоша, Витоша, Гатьо Шишков/492-ра/

На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Деде Агач, Димитър Манов, Здраве, Златни Врата, Йордан Йовков

На 26.05.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  София: Пл. Македония

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 22.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Божурище: Ангел Кънчев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Даме Груев, Дружба, Европа, Иван Вазов, Люлин, Малина, Тп Мълния

На 21.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 22.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Пролеша: Лале

Община Ботевград  

На 21.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 21.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 22.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 25.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица: махала Барбушовци, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Томовци

На 21.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 22.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 25.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци

На 21.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: Зелин-13-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Средния път, Зелин-Тодор Петров, Курорт Зелин, местност Пръдлювец

На 21.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Рашково: махала Белчово

На 21.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец: 563032 местност Пазарника, Бистрица, Вилна Зона, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)

На 21.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070

На 21.05.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 22.05.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 23.05.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 25.05.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Литаково: Боговина, Вълчи Град, Гено Люташки (Вацо Люташки), Една Българка (М. Найденова, Кочо Честименски (М. Найдено, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Павел Бързашки, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Писана, Станковска Курия, Шести Септември (9-ти Iх)

На 22.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 22.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол

На 22.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 22.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008

На 22.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 22.05.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Радотина: местност Дръстила

На 22.05.2018 г. /12:15 - 12:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Правец: IV, Кв. 9, IV-6393, VI,Кв. 2, VI-179, Кв. 104, VII,Кв. 2,От 514-От. 424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В. Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Епископ Генадий, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв. 9,Упи VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Живковска, махала Манастирица, махала Поповска, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, махала Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, местност Стилковски Рът, местност Топилата, местност Тошински Рът, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О. Т. 211-О. Т. 202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ 225 Кв. 110, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв. 57, УПИ ХI-Кв. 2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 22.05.2018 г. /12:15 - 12:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Разлив: махала Маргинска

На 22.05.2018 г. /12:15 - 16:15 ч./ -  Правец: махала Дивчов Рът, махала Манастирица, махала Пушкарско, местност Стилковски Рът

На 22.05.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./   На 25.05.2018 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Ботевград

На 23.05.2018 г. /12:45 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Зелинград, Преслав, Хан Аспарух

На 25.05.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  С. Боженица

Община Елин Пелин  

На 21.05.2018 г. /08:15 - 15:00 ч./   На 22.05.2018 г. /11:30 - 15:00 ч./   На 23.05.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 24.05.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Равно Поле: Индустриална Зона Верила;

На 21.05.2018 г. /08:45 - 13:30 ч.; 10:30 - 13:30 ч.; 11:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 22.05.2018 г. /10:30 - 13:30 ч.; 11:00 - 13:30 ч.; 11:15 - 14:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 23.05.2018 г. /08:45 - 13:30 ч.; 10:30 - 13:30 ч.; 11:00 - 14:00 ч.; 13:15 - 13:30 ч./   На 24.05.2018 г. /08:45 - 13:30 ч.; 10:30 - 13:30 ч.; 11:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Равно Поле: Верила;

На 21.05.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Белите Брези, Владимир Заимов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Независимост, Никола Й. Вапцаров, УПИ XxIII-361, Кв. 42;

На 21.05.2018 г. /10:45 - 13:30 ч./   На 22.05.2018 г. /08:00 - 13:30 ч./   На 23.05.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./   На 24.05.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Равно Поле: М. Конска Ливада;

На 22.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:15 ч./   На 23.05.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ -  Григорево: 0004028;  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Алеко Константинов, Кирил и Методий;  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: IV 805, VI-142, Автогара, Акация, Алеко Константинов, Белите Брези, Борис I, България, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Гайдарец, Георги Бенковски, Десислава, Детелина, Дунав, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Зорница, Иван Асен Втори, Иван Вазов, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Климент Охридски, Кочо Честименски, Лесновска, Лозенец, Любен Каравелов, Максим Горки, Марица, Мургаш, Независимост, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Новоселци, Околовръстен път, Пазар Автогара, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Плиска, Синчец, София, Софроний Врачански, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Михайловски, Трети Март, УПИ XVIII-619 Кв. 10а, УПИ 1-161165, УПИ XIx-164, Кв. 32, УПИ XxIII-361, Кв. 42, УПИ І-185 Кв. 166, УПИ Х-292,Кв. 23, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Асен I, Цар Симеон, Чаталджа, Шипка;  Елисейна: Безименна;  Копривщица: Любен Каравелов;  Мусачево, Общ. Елин Пелин;

На 22.05.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: VI-142, Борис I, Васил Априлов, Васил Левски, Екзарх Антим I, Калоян, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Марица, Мургаш, Новоселци, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Плиска, Хан Аспарух, Цар Асен I, Цар Симеон;

На 23.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Детелина, Лесновска, Липа, Топола;

На 23.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 042015-СТПД по КВС, 068076, II-941 Кв 88, Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, Васил Левски, Верила, Витоша, Вихрен, Гео Милев, Георги Бакалов, Георги С. Раковски, Детелина, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Кочо Честименски, Лев Толстой, Лесновска, Липа, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Берон, Плиска, Сан Стефано, Славянска, Средец, Средна Гора, Стоян Михайловски, Страцин, Трети Март, УПИ 1-за ОЖС, Кв. 71, УПИ I, Кв. 108, УПИ ХV -182 Кв. 65, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Черноризец Храбър, Шейново, Янтра;

На 23.05.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин;

На 23.05.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Липа;

На 23.05.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 042015-Стпд По Квс, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Верила, Витоша, Липа, Новоселци, Средец, Страцин;

Община Етрополе  

На 22.05.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./   На 25.05.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Лъга;

На 22.05.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./   На 25.05.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Боженица: махала Ласковци;  Видраре: махала Градище, махала Кленака, махала Ликовци, махала Мусатете, махала Пешната Лъка, махала Раздолата, махала Свин Дол, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Черни Връх;  Калугерово, Общ. Правец: махала Бундаците, махала Венчарете, махала Връбчовци, махала Габрика, махала Димитровци, махала Дола, махала Златовци, махала Кардашица, махала Костадиновец, махала Репавище, махала Рударец, махала Свин Дол, махала Смесите, махала Стайковци, махала Трънето, махала Чекотин, УПИ-ХІ-8, Кв. 4;  Правец: махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Дръвница, махала Манастирица, махала Правешки Ханове, местност Елисов Рът, Север, Средора, Тодор Живков;  Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, махала Церица;  Своде: махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман, махала Лъга, махала Преход, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци;  Средни Рът: махала Бечовското, махала Голяма Глава, махала Дунавското, махала Койчовци, махала Кондурите, махала Куваница, махала Мончово Търне, махала Средни Рът, махала Краева Бачия, махала Кръста, махала Марково Равнище, махала Скр. Колиби;

На 25.05.2018 г. /09:15 - 15:45 ч./ -  Правец: махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Манастирица, местност Елисов Рът, Средора;

На 25.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв. 1, Кладевски Дол, махала Бобища, махала Гарсовец, махала Дупковец, махала Нейков Дол, махала Радов Дол;  Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв. , Лъга, махала Джамбазите, махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото;  Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ VІІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, махала Беляновец, махала Герановица, махала Камилче, махала Мечи Трън, махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин;  Етрополе: Равнището;  Лопян: 005034, В. З. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, махала Черешовица, местност Растака, местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра;  Малки Искър;  Манаселска Река: махала Буджов Дол, махала Вила Манаселски Мост, махала Гараж, махала Гола Могила, махала Долна Липа, махала Драгоица, махала Липа, махала Печор, махала Смолевица, махала Череша, махала Чульовци, Укопете;  Осиковица: махала 57 км АМ Хемус, махала Балинска, махала Баренска, махала Вельовци, махала Витьовци, махала Владовци, махала Войновци, махала Вълчиновци, махала Габрика, махала Гетовци, махала Господарска, махала Дачовци, махала Дрена, махала Кратунете, махала Манастира, махала Манговци, махала Робовица, махала Стойковци, махала Цековци, махала Чифлика, махала Ямата;  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М. Гайдарско, махала Гроздене, махала Драйчовци, махала Нанковска, махала Рачовци, Общ. Правец, Ам Хемус, П-Л VI-61, Кв. 5;  Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, махала Грозьов Дол, махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8;

Община Златица  

На 21.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Златица: Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Гълъбец, Детелина, Дядо Пенчо, Златишко Поле, извън регулация, Кашана, Лулчо Гарчов, Момина Скала, Нено Гугов, П. Р. Славейков, Сава Чукалов, Свещи Плаз, Софийско Шосе, Тодор Пеев, Филип Тотю

На 21.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Пирдоп: Хан Аспарух

На 23.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Златица: XIII, Кв. 169, Гео Милев, Еп. Софроний Врачански, извън регулация, Медет, Пирин, Свети Св. Кирил и Методий, Тополница, Юрий Гагарин, Якуб Враня

На 25.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Златица: Богдан, Васил Петлешков, извън регулация, Розова Долина, Сава Чукалов, Софийско Шосе, Страцин

Община Ихтиман  

На 21.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч.; 08:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 22.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Селянин: П-Л ІІ,Кв. 11, УПИ VІІІ-255, Кв. 27, УПИ ХІІІ-116, Кв. 31;

На 21.05.2018 г. /08:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:30 - 15:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 22.05.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Веринско;

На 21.05.2018 г. /08:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бальовци: 114 УПИ XIV Кв 10;  Белица, Общ. Ихтиман: махала Барата, махала Бойчиновци, махала Горобий, махала Градеж, махала Гроздьовци, махала Средищна, махала Суевци, махала Широки Рът, махала Шуглеовци, УПИ Vіі Кв. 8;  Боерица;  Борика, Общ. Ихтиман: П-Л ІV-109, Кв. 8, Парцел Vіі-59, Кв. 20, УПИ 9-128 Кв 5, УПИ ІV-165, Кв. 24;  Ботевград: Хан Крум;  Бузяковци: Заевица, махала Поповци, махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17а;  Бърдо: УПИ №113 Кв. №25а;  Вакарел: Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златарев, Бальовци, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Паунов, Дренов Ръд, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулацията, Искър, Кирил и Методи, Костадинка Трайкова, Кръста, Латинка, Люлин, Люляк, М. Дренов Ръд ПИ 298, М. Зубевица Им. №913037, махала Драгиовци, махала Дренов Рът, махала Поповци, Младост, Никола Вапцаров, Никола Петков, Освобождение, П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, ПИ 121013 М. Гробищата, Пирин, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Стефан Стамболов, Теменуга, Тинтява, УПИ V-391,Кв. 38, ХV-260, Кв 58, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хановете, Харамлиец, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чешма Ангелина, Чешма Ангелина, Чинар, Шипка, Янтра;  Венковец: УПИ III-28 Кв. 4;  Голема Раковица;  Джамузовци;  Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, 036055,М. Каратопрак, 093360,М. Шабан Дере, П-Л Хі-39, Кв. 4;  Ихтиман: Местн. Полиовци, местност Ушите;  Костадинкино: М. Чуките ПИ №16, махала Семковци УПИ ХVі-88, Кв. 12, махала Брънкова Китка, махала Брънковци, махала Млечановци, махала Полиовци, махала Семковци, махала Яздирастовци, Яздирастовци;  Мечковци: УПИ VІІІ-89, Кв. 3;  Пановци: 22;  Пауново: V-142,Кв. 23, П-Л VІІІ-198, Кв. 15, П-Л І-84, Кв. 15а, махала Поповци, Поповци ПИ 028069, УПИ III-220, Кв. Ихтиман, УПИ V- 199 Кв. 14 Близо До Църквата, УПИ V-129 , Кв 21, УПИ XI-35,Кв. 4, УПИ XXV-114, Кв. 20;  Поповци, Общ. Ихтиман: УПИ ІІ-91, Кв. 13;  Ръжана: УПИ VІІ-27, Кв. 5;

На 21.05.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 22.05.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Горна Василица;  Живково, Общ. Ихтиман;  Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева Ливада, Малина, местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Предгарова, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра;  Мирово, Общ. Ихтиман;  Стамболово, Общ. Ихтиман;

На 21.05.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Ихтиман: местност Шиндар;

На 21.05.2018 г. /09:30 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 22.05.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Веринско: 000182, Ул. 13, УПИ IX-23, Кв. 13, УПИ ІІІ-124, Кв. 6, УПИ ХVІІ-131, Кв. 6;

 Ихтиман: Автомагистрала Тракия, извън регулация/Ам Тракия/, ПИ 007083 М. Царчино;

На 22.05.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Ихтиман: Цар Освободител;

Община Костенец  

За периода 22-23.05.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./   На 23.05.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Василишка, Върба, Екзарх Йосиф, Еледжик, Заря, Зорница, Иглика, Извор, Изгрев, Китка, Лайка, Липа, Люляк, Момина Сълза, Морава, Оборище, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Перуника, Пчелинска, Райна Княгиня, Свети Георги, Стефан Караджа, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско Шосе, Чайка, Шипка, Явор, Янтра, Ястребец;

На 21.05.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 22.05.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Горна Василица: махала Нова, махала Гледжова, махала Нова, махала Пердова, Нова, Пердова;  Долна Баня: Търговска;  Костенец, Общ. Костенец: Василишка;  Очуша: махала Каменчанска, махала Кулева, махала Кьосева, махала Мартинска, махала Шатърска, махала Шехтова, УПИ ХV-39,Кв. 7;  Подгорие: П-Л XIx, Кв. 6, УПИ ХІV-174, Кв. 20;  Пчелин, Общ. Костенец: I-245 Кв. 11, К. К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани, П-Л I-167, Кв. 7, Пчелински Бани, Ул. Рила, УПИ III-3 Кв. 1, УПИ XII-270, Упи-425, Кв. 1, ХХІІ-419;

На 21.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 22.05.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Подгорие: УПИ ХІV-174, Кв. 20;

На 21.05.2018 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Очуша: махала Каменчанска, махала Кьосева, махала Мартинска, махала Шехтова, УПИ ХV-39,Кв. 7;

На 21.05.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Боровец, Китка, Търговска;

Община Костинброд  

На 21.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд: 4200,4267,До Кв. 20, Антим I, Бели Брези, Белица, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Величко Величков, Витоша, Генерал Влад. Заимов, Генерал Столетов, Гео Милев, Добри Чинтулов, Дравски Бой, Ивайло, Иван Асен II, Индже Войвода, Искър, Константин Величков, Македония, Марица, Марица, Маслово, Места, Обединена, Обединена, Опълченска, Острова, Петко Енев, Петровден, Пирин, Радецки, Райна Княгиня, Ручей, Сергей Румянцев, Слана Бара, Средец, Средорек, Стефан Стамболов, Страцински Бой, Тополница, Упи/Парцел4155,Кв. 50, Хан Аспарух, Хан Крум, Черно Море, Черноризец Храбър, Шияковци, Шияковци, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин

На 22.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд: 4200,4267,До Кв. 20, Антим I, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Величко Величков, Генерал Влад. Заимов, Генерал Столетов, Добри Чинтулов, Дравски Бой, Ивайло, Иван Асен II, Индже Войвода, Константин Величков, Македония, Марица, Маслово, Места, Обединена, Обединена, Опълченска, Петко Енев, Радецки, Ручей, Сергей Румянцев, Слана Бара, Средорек, Стефан Стамболов, Страцински Бой, Тополница, Упи/Парцел4155,Кв. 50, Хан Аспарух, Хан Крум, Черноризец Храбър, Шияковци, Шияковци, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин

На 22.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Петърч: Първи Май, Рила, Стара Планина, УПИ LX

На 25.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд: Бели Брези, Белица, Витоша, Гео Милев, Искър, Марица, Острова, Петровден, Пирин, Райна Княгиня, Средец, Черно Море

Община Пирдоп  

На 22.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Пирдоп: Илчо Димов, Княз Александър Батенберг, Никола Пушкаров, Паскал, Пека и Карло Чоконяни, Сергей Румянцев, Симеон Сърданов, Славци, Тодор Влайков, Чавдар Войвода

Община Правец  

На 21.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Осиковица: махала Габрика, махала Гетовци, махала Цековци

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец: махала Чекотин

Община Самоков  

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Иван Йончев, Константин Фотинов, Манастирска, местност Дългата Поляна, местност Мало Равнище, местност Татарски Брод, местност Татарски Брод, местност Щъркелово Гнездо, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Софроний Врачански, ул. Здравец, Цар Борис III;

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алино: П-Л Іі, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18;  Горни Окол: М. Щъркелово Гнездо;  Рельово: УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5;  Самоков: Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев;  Широки Дол: местност Татарски Брод;

На 22.05.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 08:15 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Долни Окол: П-Л 150 Кв. 19, УПИ VІ-162, Кв. 20;

На 22.05.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Горни Окол: 128,Кв. 16, Ix-302, Kw. 41, XXIII, Кв. 2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел VI--43 Кв. 5;  Драгушиново;  Злокучене, Общ. Самоков: местност Лавандула , Общ. Самоков;  Панчарево: ПИ000733,Яз. Искър,М. Коеджик;  Самоков: местност Дългата Поляна, местност Калковско Манастирче, местност Лавандула, местност Мало Равнище, местност Мечката, местност Пашо, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод, местност Циментово Кладенче, местност Червената Земя, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър;  Широки Дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, местност Татарски Брод;

На 22.05.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Горни Окол: 128,Кв. 16, Ix-302, Kw. 41, XXIII, Кв. 2, Парцел VI--43 Кв. 5;

На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: местност Дългата Поляна, местност Мало Равнище, местност Татарски Брод, местност Татарски Брод, местност Щъркелово Гнездо, ул. Здравец;

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК

Община Брезник  

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Садовик;

На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Душинци;

На 23.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Кривонос;

На 25.05.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Слаковци;

На 25.05.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Брезник:   06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров;  Велковци, Общ. Брезник:   083011, местност Страище, махали.Пали Лула, С.Велковци, УПИ ІV-105, Кв.40;  Ноевци;  Селищен Дол;  Сопица;  Ярджиловци:   Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора;

Община Ковачевци  

На 21.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./   На 23.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 25.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Ковачевци

Община Перник  

На 21.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Кракра;

На 22.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Найчо Цанов;

На 22.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Арда, Асенова Крепост, Вардар, Върбица, Гарата, Граховска, Железничарска, Искър, Камчия, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Отец Паисий, Райко Даскалов, Розова Долина, Росица, Средец, Струма, Тунджа, УПИ 1 Кв.263;

На 22.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч./ -  Перник:   Златоград, Изток, Мошино, Рашо Димитров, Рига, Юрий Гагарин;

На 22.05.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Перник:   Златоград, Златоград, Изток, Мошино, Рашо Димитров, Рига, Рига, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин;

На 25.05.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Диканя:   X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел ХІХ-1127, Кв.116а, ПИ203, УПИ І-1517 Кв.211, УПИ Х-1306, Кв.165;  Гълъбник:   Кв.25 УПИ XІІІ-353, УПИ Vіі-112,Кв.16, УПИ ХV-45, Кв.6;  Долна Диканя:   884 Кв.67а и 67б, 926, XIII-755,Кв.47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838,Кв.62, УПИ Ix=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв.65, УПИ XI-261, Кв.40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40;  Дрен:   V-420 Кв.4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С.Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета;  Студена, Общ. Перник:   Пи 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Извън Регулация С.Студена Кариера, Каражинец, Мах.Кашова, Мах.Рулева, Местн.Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев;  Чуковец, Общ. Радомир;

На 25.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Радомир:   VII-157 Кв.17, XXVІІ-XXVІІІ Кв.12, Мах.Дукова;

На 25.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 14:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Мърчаево:   10-Та;

На 25.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Големо Бучино:   Бачова Махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, УПИ XxIV Кв. 39, Яланджийска, Ясен;  Драгичево:   V-14,Кв.83, VІІ-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М.Копринено Орище Пи 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах.Крушите, местност Горно Драгичево, местност Горно Драгичево/Ал Танев, местност Горно Драгичево/Борова Гора, местност Горно Драгичево/Вилите, местност Горно Драгичево/Гола Могила, местност Горно Драгичево/Копринено Орище, местност Горно Драгичево/Крушите, местност Горно Драгичево/Селимите, местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, Пи 020003, Пи 1625,М.Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Черни Връх, Янтра;  Мало Бучино:   Люлин/2-ра/;  Перник:   Бучински Път;

На 25.05.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Драгичево:   V-14,Кв.83, VІІ-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Бор, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Здравец, Ивайло, Лебед, М.Копринено Орище Пи 324, Мах.Крушите, местност Горно Драгичево, местност Горно Драгичево/Ал Танев, местност Горно Драгичево/Борова Гора, местност Горно Драгичево/Вилите, местност Горно Драгичево/Гола Могила, местност Горно Драгичево/Копринено Орище, местност Горно Драгичево/Крушите, местност Горно Драгичево/Селимите, местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Мрамор, Оборище, Панайот Волов, Пи 020003, Пи 1625,М.Серимеж, Реката, Република, Сава Асенов, Серимеж;

Община Радомир  

На 25.05.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Батановци:   3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах.Кабранови, Мах.Яшарска, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил и Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна;

На 21.05.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Кошарите;

На 22.05.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Владимир: Пи 149 Кв,14;  Долна Диканя;  Друган:   VІ-485,Кв. 45, Чачулова Махала;  Червена Могила;

На 22.05.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:   Мах.Горни Раковец, Мах.Егреците, УПИ ІX-1083,1084;

На 22.05.2018 г. /10:45 - 11:30 ч./ -  Долни Раковец:   Кв.22,УПИ Х-206, М-Ст Банята , УПИ XI-306, П-Л ІХ-428, Кв.27, УПИ 1-167  Кв.11, УПИ ІІ-26, УПИ ХІ-34, Кв.1;

На 22.05.2018 г. /10:45 - 11:30 ч./ -  Кондофрей:   Общ.Радомир;

На 22.05.2018 г. /10:45 - 11:30 ч./ -  Радомир:   Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах.Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг;

На 25.05.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Борнарево: УПИ I-066007 Кв.66;  Копаница;  Лесковец, Общ. Перник:   Бившо Ткзс;  Перник:   Железничарска;  Планиница, Общ. Перник:   П-Л ХХІІ, Кв.14, УПИ I-108, Кв.1;  Радомир:   Мах.Арбанас;  Черна Гора, Общ. Перник:   Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, Мах.Ваклинови, Мах.Димеви, Мах.Кюрчийски, Мах.Сугареви, Мах.Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин;  Ярджиловци:   Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража;

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 21.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Белене: България

На 23.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белене

На 25.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белене: Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Войнишка, Възраждане, Гео Милев, Отец Паисий, Столетов, Трайчо Костов, Цанко Церковски

На 25.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белене: България, Войнишка

Община Долна Митрополия  

На 21.05.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./   На 23.05.2018 г. /17:30 - 18:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Връх Богдан

На 21.05.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 23.05.2018 г. /17:30 - 18:30 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Освобождение, Пасището, Стопански Двор

На 21.05.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия

На 21.05.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./   На 23.05.2018 г. /17:30 - 18:30 ч./ -  Горна Митрополия: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен и Петър, Балчик, Батак, Беласица, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Рилски, Кирил и Методий, Люлин, Марагидик, Местн. Хрушково, Мургаш, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, П. Р. Славейков, Паисий, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Пробива, Раковски, Рила, Родопа, Ропотамо, Силистра, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цар Иван-Асен Втори, Цар Калоян, Черно Море, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра

На 21.05.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./   На 23.05.2018 г. /17:30 - 18:30 ч./ -  Долна Митрополия: 057065, Ал Стамболийски, Алеко Константинов, Батак, Бузлуджа, Васил Друмев, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Георги Кочев, Заводска, Зърнобаза, Иван Вазов, Индустриална Зона, Лозарски Дол, Люлин, местност Лозята, Оборище, Огоста, Панайот Волов, Пирин, Прогрес, Райко Даскалов, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Караджа, Стопански Двор, Странджа, Съединение, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан. Аспарух, Цанко Церковски, Янтра

На 21.05.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./   На 23.05.2018 г. /17:30 - 18:30 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Ресторант Чекръците

Община Долни Дъбник  

На 25.05.2018 г. /18:00 - 19:00 ч./ -  Долни Дъбник

На 25.05.2018 г. /18:00 - 19:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Долни Дъбник: . Стопански Двор Север, 9-ти Септември, I-953, Кв. 112, XV-933, Ал Стамболийски, Богомил, Братя Миладинови, Вапцаров, Варна, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Ив Вазов, Ив Митов Хинов, Кирил и Методий, Кокиче, Л Каравелов, Локач, Москва, Мусала, Ниш, Оборище, Осогово, Охрид, П К Яворов, Пенчо Славейков, Петър Данков, Петър Нинчев, Пирин, Пирот, Плевен, Полтава, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Рила, Скопие, Сливница, София, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор-Север, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цено Велчев, Цонко Ценов, Цоню Матев, Черни Връх, Черно Море

На 27.05.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 18:30 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Къртожабене

На 27.05.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 18:30 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен: 56722. 35. 726, С. Дисевица ПИ 000137 и С. Търнене ПИ 000108

На 27.05.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 18:30 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев, Месност Азманското, местност Азманското, местност Ватовото, местност Под Селото

На 27.05.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 08:30 ч.; 18:30 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дисевица: 10 Конгрес, Ангел Кънчев, Васил Костов, Г. Томов, Ген Радецки, Георги Петров, Девети Септември, Иван Вазов, Изгрев, К. Златарев, К. Христов, Месност Торбовото, Н. Вапцаров, П. Волов, С. Караджа, Св. Св. Кирил и Методий, Юнско Въстание

Община Кнежа  

На 23.05.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Кнежа: Димитър Бутански, Козлодуй, Козница, Ком, Осогово, Пирин, Родопи, Стара Планина

На 23.05.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Кнежа: Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Ильо Войвода, местност трите Декара, Янко Сакъзов

Община Левски  

На 21.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Асеновци: 1-ви Май, Асен Вълев, Бузлуджа, Гастело, извън регулацията, Калето, Митко Палаузов, Осъм, Рила, Софка Вълева, Филип-Тотю, Христо Ботев, Яворов

На 21.05.2018 г. /08:00 - 15:00 ч./   На 22.05.2018 г. /08:00 - 15:00 ч./   На 23.05.2018 г. /08:00 - 15:00 ч./   На 25.05.2018 г. /08:00 - 15:00 ч./ -  Червена: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 21.05.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Малчика: Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив. Вазов, Мир, Осъм, Панайот Хитов, Петър Берон, Стара Планина, Столетов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 21.05.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Обнова: 9-ти Септември, XV-438, Kb. 125, Ал. Стамболийски, Арда, Б. Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Г Бенковски, Гео Милев, Гробарска, Д. Дебелянов, Дунав, Еделвайс, Заря, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Клисура, Козлодуй, Л. Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Н. Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осъм, П. Р. Славейков, Пионерска, Плиска, Победа, Преслав, Първи Май, Радецки, Ракета, Раковски, Рила, Родопи, С. Румянцев, Сакар, София, Ст. Караджа, Ст. Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Тръпката, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю. А. Гагарин, Янтра

На 21.05.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Обнова

На 21.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Трънчовица: Малчика, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Божурлук: Албена, Йордан Миланов, Пирин, Прохлада, Рожен, Средна Гора, Тунджа, Шипка

На 22.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бацова махала : Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 22.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 22.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Изгрев, Общ. Левски: Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор

На 22.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Санадиново: № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра

На 22.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Трънчовица: Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра

На 22.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Трънчовица: Бистрица, Волга, Григор Вачков, Епископ Евгений Босилков, Камчия, Малчика, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, П Р Славейков, Рила, Родопи, Родопи, Тунджа, Христо Ботев, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра

Община Никопол  

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бацова махала : Александър Стамболийски, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Захари Стоянов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Панайот Волов, Сергей Румянцев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин

Община Плевен  

На 21.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 22.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 25.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген. Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 21.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 22.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 25.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 21.05.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./   На 22.05.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Плевен: Дружба

На 21.05.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Плевен: Васил Априлов, Гренадирска, Прилеп

На 22.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Пелишат: 17 Партизани, VIII Кв. 5, Арда, Бенковски, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Въча, Гередава, Гривишкото, Гудима, Гурко, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Коста Златарев, Кръстю Конов, Лом, Любен Вешков, Люлин, Малчика, Москва, Мусала, Общинска Мера, Одеса, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Пелезо, Пирин, Победа, Пробуда, Раковски, Ресен, Рила, Сингур, Стопански Двор, Трети Март, Трифон Гърчев, Христо Ботев, Христо Кънчев, Цветан Спасов, Черешин Камък, Шейново, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Георги Бенковски, Ресен

На 23.05.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Плевен: Дружба, Павилион Дружба Бл 136

На 25.05.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бръшляница

На 25.05.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Коиловци: 000412, 9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, местност Байнова Могила, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов

На 25.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Коиловци: 000412, Балкан, Борис Бардушев, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Витоша, Гео Милев, Георги С Раковски, Ламби Кръстев, Ленин, Марица, местност Байнова Могила, Морава, Панайот Волов, Родопи, София, Средна Гора, Стара Планина, Тича, Черно Море, Шипка

На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Георги Бенковски

На 21.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Плевен: Ул. Георги Кочев N: 94

Община Пордим  

На 21.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 22.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 25.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

Община Червен бряг  

На 22.05.2018 г. /10:00 - 11:15 ч./ -  Червен Бряг: Вежен, Велико Търново, Дойран, Македония, Панайот Волов, Силистра, Християнска, Цар Самуил

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Бойчиновци  

На 22.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Бойчиновци: Георги Димитров, извън регулацията, Квартал Огоста, местност Стадиона

На 22.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Ерден: 438019, 438021

На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мърчево: Втора, Двадесет, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, извън регулацията, местност Лъката, Пета, Първа, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Три, Четиринадесет

На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мърчево: Втора, Двадесет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет и Две, Четиринадесет, Шеста

Община Брусарци  

На 21.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брусарци: 23-ти Септември, 23-ти Септември, Ал. Стамболийски, Асен Златаров, Бенковска, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Заводска, Здравец, Иван Бобанов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Козарев, извън регулацията, извън регулацията, Индустриална, Искър, Караджа, Карл Маркс, Ком, Комсомолска, Кремиковска, Левски, Ленин, Мересиев, Митко Палаузов, Московска, Нечинска, Никола Й. Вапцаров, Падинска, Пазарска, Пирин, Поп Андрей, Пролет, Пролетарска, Раковска, Спортист, Стадион, Стара Планина, Тодор Кънчев, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна

На 21.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Буковец, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 21.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дъбова махала : Александър Стамболийски, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Трайков, Добруджа, Иван Вазов, Каравелов, Комсомолска, Ленин, Методи Григоров, Методи Маджаров, Никола Й. Вапцаров, Христо Ботев, Чешмата

На 21.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Киселево: Александър Стамболийски, Борис Горанов, Ботев, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Костов, Иван Вазов, Илия Луканов, Левски, Ленин, Любен Каравелов, Мито Цоцин, Михаил Илиев, Никола Й. Вапцаров, Симеон Тошев, Трайко Кънев, Трифон Павлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 21.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Княжева махала : Васил Левски, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кочо Честименски, Н. Й. Вапцаров, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Христо Ботев

На 21.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крива Бара, Общ. Брусарци: Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Тодорин, извън регулацията, Кв 68 Упи, Кокиче, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Панайот Волов, Петко Напетов, Пирин, Рибарска, Станке Димитров, Тимок, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 21.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Одоровци: Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет и Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев

На 21.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Смирненски, Общ. Брусарци: Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, пътIII-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра

Община Вълчедръм  

На 22.05.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 09:30 - 11:50 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ -  Горни Цибър: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Дванадесет, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Трета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 22.05.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ -  Ботево, Общ. Вълчедръм: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета

На 22.05.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ -  Вълчедръм: 048001 М. Болашика, 56002

На 22.05.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ -  Долни Цибър: Ix Кв. 10, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.05.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ -  Игнатово: 9-ти Септември, Александър Карастоянов, Вапцаров, Васил Левски, Веселец, Витоша, Вола, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Ленин, Любен Каравелов, Люлин, Неофит Бозвели, Никола Кръстев, Паисий, Пирин, Попович, Рила, Смирненски, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тодор Павлов, Христо Ботев, Чапаев

На 22.05.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ -  Мокреш, Общ. Вълчедръм: Първа

На 22.05.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ -  Разград, Общ. Вълчедръм: извън регулацията

На 22.05.2018 г. /09:30 - 11:50 ч./ -  Долни Цибър: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Пета, Първа, Тринадесета, Четвърта, Шеста

Община Георги Дамяново  

На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Георги Дамяново: XI-519, Втора, Втора, Втора, Двадесет, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Първа, Първа, Първа, Седемнадесет, Седемнадесет, Седма, Трета, Трета, Тридесета, Тринадесет, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четвърта, Четвърта, Четиринадесет, Четиринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 22.05.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

Община Лом  

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долно Линево: Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Петлешков(Л. Димитро, Веслец(23-ти Септември), Витоша(9-ти Септември), Вишна(Г. Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, местност Дръмките, Пирин, Покрайна, Първа, Рила(Р. Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев

За периода 21-23.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 25.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М. Стефанов), Шести Септември

На 21.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Славянска(Г. Димитров), Хан Аспарух

На 21.05.2018 г. /08:45 - 10:45 ч./ -  Лом: Васил Левски, Пирот, Славянска(Г. Димитров), Хаджи Димитър

На 21.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан. Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

На 22.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Бунар Хисар, Добруджа, Иван Вазов, Каймакчелан, Кирил и Методи, Стоянка Акушерката, Хаджи Димитър, Чеган, Червена Стена

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Замфир: 110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й. Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Златия, Общ. Вълчедръм: извън регулацията

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ковачица: Втора, Двадесет, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Втори Стопански Двор, местност Читалище, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Девет, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Седем, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет и Две, Шестдесет и Едно, Шестдесет и Три, Шестнадесет

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лом: 44238,1149,6, Бели Ружи, Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Борис Гайдаров(П. Мойсеев), Васил Друмев, Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Димчо Дебелянов, Дядо Горан, Иван Вазов, Иглика(Нов Живот), извън регулацията, Кален Поток, Коваленко Петков(Партиз. ), Лозарска, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Могилата, Орляк, Пейо Яворов, Поточе(Ценко Маринов), Пчела, Садовете, Садовете/Крайна Лозарска, Софийска, Съгласие(Аврора), Цар Калоян

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Станево: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Единадесета, извън регулация, местност Църковен Двор, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Три, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 23.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, Славянска(Г. Димитров)

На 23.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  София: Панайот Волов

На 25.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Алекси Попангелов(К. Лазо), Белоградчишко Шосе(Г. Мос), Бунар Хисар, Д-Р Петър Кърджиев(Ц. Рач), Иван Вазов, Каймакчелан, Кирил и Методи, Ропотамо, Стоянка Акушерката, Чавдар Войвода, Чеган

Община Монтана  

За периода 21-23.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Левски, Генерал Арнолди, Генерал Столетов(А. Греков, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Димитър Талев(Ц. Тодоров), Димчо Дебелянов(П. Гаврило, Извора(Б. Бистрица), Извора(Б. Бистрица), Клокотница(Г. Михайлов), Младост, Младост, Младост, Поп Харитон(Д. Вълков), Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Трети Март(Г. Димитров), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Тервел(Н. Алексиев), Черковна(Иван Бобанов)

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:00 - 14:00 ч.; 13:55 - 14:00 ч./ -  Доктор Йосифово: Ален Мак, Ангел Йончев, Балена, Бельовец, Божур, Бор, Възход, Голомош, Д-Р Йосиф Иванов, Давид Цонков, Детелина, Дунав, Дъб, Еделвайс, Ела, Здравец, извън регулацията, Изгрев, Илия Цеков, Лековника, Липа, Лозарска, Люляк, Марица, местност Песъка, Мито Мишов, Огоста, Перуника, Пирин, Редака, Роза, Стублата, Тинтява, Топола, Тунджа, Цибрица, Цоновчето, Ъгъла На Ул. Балена и Ул. Марица, Янтра, Ясен

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 13:55 - 14:00 ч./ -  Войници: Васил Левски, Гено Бонов, Георги Димитров, Дунав, местност Барата, Момчил, Самота, Средец, Христо Ботев, Чавдар

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 13:55 - 14:00 ч./ -  Долни Богров: 27

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 13:55 - 14:00 ч./ -  Монтана: 48489. 1. 946, Арда, Беласица, Витоша, Димитър Ерийски(Ст. Алов), Добри Войников, Захари Янчев, Ивайло, извън регулацията, Камчия, Константин Фотинов, Кошарhик, Мальовица, местност Главчина Бабка, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, П. А. Славков(Г. Николов), Петко Каравелов, Петър Богдан, Петър Делян, Тинтява, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Пресиян, Черноризец Храбър, Чучулига

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 13:55 - 14:00 ч./ -  Студено Буче: Антон Иванов, Бенковски, Боровец, Боян Чонос, Гаврил Генов, Гагарин, Георги Димитров, Данко Арсов, Димитър Благоев, Замфир Попов, Здравец, Иван Младенов, извън регулацията, Каблешков, Кирил и Методи, Лика Рачин, Михаил Маринов, Никола Цеков, Опълченска, Първан Георгиев, Раковска, Симеон Иванов, Славейков, Стефан Караджа, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Чавдар, Шипка, Ъгъла На Ул. Данчо Арсов и Ул. Г. Димитров, Юри Венелин

На 22.05.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Студено Буче: Бенковски, Боровец, Боян Чонос, Гаврил Генов, Георги Димитров, Данко Арсов, извън регулацията, Кирил и Методи, Лика Рачин, Михаил Маринов, Опълченска, Първан Георгиев, Раковска, Тодор Йорданов, Христо Михайлов, Чавдар, Шипка, Ъгъла На Ул. Данчо Арсов и Ул. Г. Димитров, Юри Венелин

На 22.05.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: Велико Търново(Ил. Царев), Мария Димова(Б. Стоилов), Свети Климент Охридски(Г. , Трети Март(Г. Димитров), Цар Асен

На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Доктор Йосифово: Бор, Д-Р Йосиф Иванов, Давид Цонков, Детелина, Дунав, Дъб, Люляк, Мито Мишов, Стублата, Тинтява, Топола, Цоновчето

На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: Велико Търново(Ил. Царев), Мария Димова(Б. Стоилов), Свети Климент Охридски(Г. , Средна Гора, Трети Март(Г. Димитров)

На 23.05.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: Ком, Нишка, Огоста, Рила, Родопи, Средец, Стадион, Христо Ботев, Цар Симеон

На 25.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: Младост, Младост, Младост, Монтана, Свети Климент Охридски(Г. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Трети Март(Г. Димитров), Хайдут Велко, Шести Септември

На 25.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана: Васил Левски, Жеравица, Комплекс Базара, Любен Каравелов, Пейо Яворов(Г. Дамянов), Хан Аспарух, Христо Ботев

На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Доктор Йосифово: Ален Мак, Бельовец, Божур, Възход, Д-Р Йосиф Иванов, Еделвайс, Ела, Изгрев, Марица, Мито Мишов, Огоста, Пирин, Тунджа, Цибрица, Ъгъла На Ул. Балена и Ул. Марица, Янтра, Ясен

На 25.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Видлица: извън регулация

На 25.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 25.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 25.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 25.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 25.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 25.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 25.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал. Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 25.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Помеждин: 500. 110, ІV-148 Кв. 9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 25.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

  

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ

Община Априлци  

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Драшкова Поляна: Драшковска, Липовска, Местн. Липова Могила, Местн. Цветански, Христо Ботев

Община Ловеч  

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Ана Предич, Граф Игнатиев, Доктор Никола Сяров, Младост, Отец Климент, Проф. Д-Р Стефан Ватев

На 22.05.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 22.05.2018 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Ловеч: Кооперативен Пазар, Осъмска, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Търговска

На 22.05.2018 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Ловеч: Ангел Кънчев, Търговска, Цар Освободител

На 22.05.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Васил Левски, Гайдар Кольо, Георги С. Раковски, Дунав, Липа, Любен Каравелов, Пирин, Стара Планина, Христо Ботев

На 22.05.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци

На 23.05.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Пресяка: Георги Бенковски, Свети Кирил и Методи, Стара Планина

На 23.05.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Ловеч: Дзс-М. Музговото, Мизия, Освобождение, Северна Индустриална Зона, Хан Кубрат

На 23.05.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Дойренци: Гарова, местност Прелеза, Търговска

На 25.05.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Вардар, Ген. Доброволски, Ген. Столетов, Илинден, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Панайот Хитов, Тодор Каблешков, Трети Март, Харманска

На 25.05.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Филип Тотю, Хан Кубрат

Община Луковит  

На 22.05.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Голяма Брестница: Александър Стамболийски, Биволарника, Васил Левски, Геновци, Георги С. Раковска, Гетовци, Двадесет и Трети Декември, Девети Септември, Жидевица, Кокиче, Любен Каравелов, местност Данчова Могила, местност Жидевица, Никола Й. Вапцаров, Ниновци, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Родината, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 22.05.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  Златна Панега: Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Георги Бенковски, Дан Колов, Иван Вазов, местност Рибарника, Опълченска, Петко Р. Славейков, Хаджи Димитър

На 22.05.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Луковит: Възраждане

На 22.05.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Пещерна: Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Васил Левски, Васил Петлешков, Витска Долина, Гео Милев, Георги Бенковски, Елин Пелин, Иван Вазов, Лозарска, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К. Яворов, Пчелиня, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 22.05.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Торос: 157023, 48058, Александър Стамболийски, Априлци, Бреза, Бузлуджа, Валето, Васил Левски, Витска, Вишиндол, Възраждане, Вълчо Русковски, Върбан Йотов Теслов, Гатил, Георги Бенковски, Градинска, Грънчар, Дило Йотов, Димитър Ковач, Дойчин Димитров, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Кирил и Методий, Китка, Кичера, Кокиче, Крайселска, Кулата, Лозарска, Люляк, Марин Табаков, Мелнична, Младост, Незабравка, Нено Върбанов, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Орешака, Пейо К. Яворов, Под. Тарасов, Полето, Поручик Софронов, Потока, Равнището, Райна Княгиня, Речна, Стоян Георгиев, Теменуга, Торос, УПИ V, Филип Бутозов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Цвятко Алексиев, Шипка, Явор, Ягода

Община Тетевен  

На 21.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тетевен: Вършец

На 21.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тетевен: 72343. 30. 160, Алеко Константинов, Безименна, Боровец, Васил Петров, Воловийте, Вършец, Гаванците, Дочо Мръвков, Здравец, Иван Вазов, Иван Туйков, Калена Плоча, Люляк, махала Равнище, Пенка Михайлова, Равни Камък, Станьо Петков, Христо Габровчето

На 21.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./   На 25.05.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Васильово: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Цачев Василев, Илия Кръстев, Суходолска, Христо Андреев, Юрий А. Гагарин

На 21.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./   На 25.05.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Присойка

На 21.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./   На 25.05.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: 62579. 150. 12, 62579. 168. 546. 1, Баба Тонка, Басарим, Брязово, Васил Левски, Вежен, Ген. Владимир Вазов, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Гугла, Даковото, Еделвайс, Заводна, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Капетан, Иглика, Кокиче, Костина, Краището, Крайречна, Лало Войвода, Лъга, Любен Каравелов, Нецов Дол, Никола Вапцаров, Отец Кирил, Отец Паисий, Павлов Дол, Павлова Полица, Пангарата, Пи-62579. 164. 2, Просвета, Стара Рибарица, Старчов Дол, Студентска, Филип Тотьо, Христо Ботев, Христо Смирненски, Царичина, Черна Река, Шалски Дол, Юрий Гагарин

На 21.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./   На 25.05.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Люляк, махала Глотното, махала Свидово, махала Скрибътна, местност Атанашкото, местност Върбака, местност Глотното, местност Гугуновото, местност Пейков Дол, местност Пладнището, местност Преграда, местност Присоето, местност Просеченик, местност Скрибътна, Пладнището, Преграда, Свидово

На 21.05.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: 62579. 150. 12, Вежен, Георги Бенковски, Заводна, Павлов Дол, Старчов Дол, Христо Ботев

На 22.05.2018 г. /09:30 - 09:40 ч./ -  Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, местност Дунчевото, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 22.05.2018 г. /09:30 - 09:40 ч./ -  Лесидрен: 43325. 16. 273, 43325. 160. 10, Vі Кв. 95, Александър Стамболийски, Аномир, Балван, Балдуин, Бано Воевода, Братеш, Бузлуджа, Васил Левски, Васильовска, Вежен, Възраждане, Георги Бенковски, Губе, Енча, Кв 95 Стопански Двор, Кирил и Методий, Кичера, Койнец, Коман, Крайречна, Кършар, Леседра, местност Капин, местност Ношаря, местност Панковски Колиби, местност Площа, Момина пътека, Недини Езера, Нивище, Орницата, Панко. Р. Цоков, Полк. Орлов, Последна, Радецки, Раковска, Стара Планина, Стоян Петков, Страцин, Сънджер, Тетевен, Тодор Комитата, Урница, Фенац, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Чаршията, Чуловдолска, Шумака, Юрий А. Гагарин

На 22.05.2018 г. /09:30 - 09:40 ч./ -  Тетевен: 002105 Екатте 07884, 005041, 72343. 31. 148, Бабинци, Конски Дол, махала Гечовото, местност Года, местност Дунчовото, местност Конски Дол

На 22.05.2018 г. /09:30 - 13:30 ч.; 13:20 - 13:30 ч./ -  Лесидрен: Васильовска, Енча, Кичера, Христо Ботев, Шумака

На 22.05.2018 г. /09:30 - 13:30 ч.; 13:20 - 13:30 ч./ -  Тетевен

На 22.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Дивчовото: 20996. 12. 27, 20996. 7. 50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, махала Зеленика, махала Косица, Местн. Боатин, Сава Младенов

На 22.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен: Козница, махала Байовица, махала Ванковци, махала Недковци, махала Свидово, местност Банков Дол, местност Гурга, местност Недковци, Полатен

На 22.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Черни Вит: 80902. 18. 151, Ангел Крачунов, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Димитър Стойков, Дружба, Еловска, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, махала Бръшленица, махала Делиевци, махала Елов Дол, махала Златевци, махала Петровци, махала Платуница, местност Боатин, местност Дъскот, местност Остриля, Миковци, Момина Поляна, Нейо Крачунов, Орлов Камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Явор

На 23.05.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Бор, Бреза, Здравец, Зора, Изгрев, Леге, Лиса Могила, Лисец, махала Длабе, махала Миревец, махала Ханове, местност Езерото, Миразчийска, Опаленик, Присойка, Слатина, Чобаните

На 25.05.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тетевен: 72343. 30. 160, Алеко Константинов, Безименна, Боровец, Васил Петров, Воловийте, Вършец, Вършец, Гаванците, Дочо Мръвков, Здравец, Иван Вазов, Иван Туйков, Калена Плоча, Люляк, махала Равнище, Пенка Михайлова, Равни Камък, Станьо Петков, Христо Габровчето

Община Троян  

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник: Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Патрешко: Местн. Далешка, Местн. Златешка, Местн. Минева Къща, Местн. Предела, Местн. Спасовска

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Димитър Икономов-Димитрика

На 22.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Амбарица, Васил Левски, Вилна Зона, Иван Лалев, Кичура, махала Коевски Ливадки, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина

На 22.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, Неофит Калчев

На 23.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: Централна, Шарбан

На 23.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: Калник, Мест. Стопански Двор, Ралчевска, Централна

На 25.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дебнево: Балкан, Видима, Възраждане, Девети Септември, Доктор Казаков, Дружба, Златешка, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Люлякова, Мир, Оборище, Осми Март, Първомайска, Радецки, Стара Планина, Троян, Червено Знаме, Червещица

На 25.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дебнево: Боровец, Васил Драганов, Видима, Девети Септември, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Лъгът, Люлякова, Петко Колев, Христо Ботев, Христо Чулев, Явор

Община Угърчин  

На 22.05.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Славщица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Кьосовска, Марковска, Моновска, Нечовска, Никола Д. Петков, Палангурска

На 21.05.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Угърчин: Алеко Константинов, Баба Тонка, Бойчо Огнянов, Добри Чинтулов, Забит Камък, Лепетура, Любен Каравелов, Осми Март, Петър Берон, Плевен, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър

Община Ябланица  

На 25.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:10 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ -  Батулци: Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Иван Вазов, Йото Диков, местност Мечовец, местност Сух Дол, Мишкарете, Панайот Волов, Пею Яворов, Присоето, Първи Май, Свети Кирил и Методи, Слатина, Стефан Караджа, Стоян Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 21.05.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Байкал, Възраждане, Ген. Гурко, Доктор Иван Божинов, Хан Аспарух

На 25.05.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица: 113013, Александър Стамболийски, Бреза, Буревец, Васил Левски, Възраждане, Георги Бенковски, Георги Петров, Драгойца, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Калето, Кокиче, Лале, Лаловска, Люляк, Опълченска, Паисий Хилендарски, Ратица, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Централна, Явор, Ягода

На 25.05.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ -  Дъбравата: Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

На 25.05.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Драгойца, махала Драгойца, местност Голяма Гора, местност Цоловци

На 25.05.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ -  Златна Панега: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Златановци, Извор Златна Панега, Йордан Йовков, Кап. Петко Войвода, Любен Каравелов, местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Опълченска, път№103, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка

На 25.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:10 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: махала Миревец

На 25.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:10 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Арменска, Богданка, Богой, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Владайско Въстание, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Захари Стоянов, Здравец, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Оборище, Панайот Волов, Панайот Хитов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Софроний Врачански, Съединение, Тодор Каблешков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Шипка

На 25.05.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Голяма Брестница: Александър Стамболийски, Васил Левски, Гетовци, Двадесет и Трети Декември, Девети Септември, Жидевица, Никола Й. Вапцаров, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Родината, Христо Смирненски

 

 

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Дупница  

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: I,Кв. 124 Ж. П Гара, Аракчийски Мост, Възход, Никола Малашевски, Отец Паисий, Свети Иван Рилски, Тютюнева Долина

На 21.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница: Антон Страшимиров, Възход, Георги Икономов, Мир, Родопи, Свети Иван Рилски, Скопие, Тютюнева Долина, Чаталджа

На 21.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: Възход, Жп Гара Приемна, Отец Паисий, Свети Иван Рилски

На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Родопи, Свети Иван Рилски, Скопие

На 22.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница: Свети Иван Рилски, Скопие

На 22.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Страхил Войвода

На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Васил Левски, Втори Януари, Отец Паисий, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Яворов

На 23.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница: Втори Януари, Доктор Сапунджиев, Родопи, Свети Иван Рилски, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Шейново

На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Бисеров, Княз Борис I, Свети Иван Рилски, Свобода

На 25.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 17. 76, ІІІ, Кв. 95, Андон Величков, Бисеров, Булаир, Вихрен, Кирил и Методий, Княз Борис I, Македония, Пазарна, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Трети Гвардейски Полк, УПИ І, Кв. 78, УПИ Ііі, Кв. 95, Хан Крум

Община Кюстендил  

На 21.05.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Бобешино;  Вратца: махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил;  Горна Брестница;  Горно Уйно;  Грамаждано: местност Гола Велика;  Гурбановци;  Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Смоквата, местност Средно Поле, Руен;  Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;  Долно Село: М. Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци;  Долно Уйно: махала Олтоманци;  Жиленци: Везенска махала , С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, махала Босачка, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев;  Ивановци, Общ. Кюстендил;  Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър;  Коприва;  Кутугерци;  Кършалево;  Кюстендил: Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе;  Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец;  Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река;  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска;  Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска;  Ръсово: махала Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка;  Церовица: махала Бело Камене;  Чудинци;

На 22.05.2018 г. /08:45 - 13:00 ч./ -  Блатец, Общ. Кюстендил: махала Граньова;  Дождевица;  Драговищица, Общ. Кюстендил: V-908,Кв. 61, Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода;  Дупница: 324+460 До 324+840;  Кюстендил: Соволска;  Лисец, Общ. Кюстендил: 000520;  Мазарачево: махала Боровица, махала Валявица, махала Маренска;  Радловци;  Соволяно: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, местност Белуток, местност Брегове, местност Долбин, местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка;

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско  

На 22.05.2018 г. /09:45 - 12:15 ч./ -  Банско: 02676. 501. 2553. 1, Драма, Иван Михайлов, Изток, Кирил и Методи, Княз Ал. Батемберг, Любомир Милетич, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Проф. Любомир Милетич, Рила, Родопи, Сливница, Стефан Стамболов, Христо Г. Данов, Христо Смирненски, Христо Стилянов, Черно Море

На 22.05.2018 г. /10:15 - 10:30 ч./ -  Банско: местност Страгите

На 22.05.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Банско

На 23.05.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Банско: Глазне, Гоце Делчев, Даме Груев, Иван Михайлов, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Пирин, Радон Тодев, Симеон Молеров, Стара Планина, Тодорин Връх, Цар Асен, Цар Иван Асен II, Цар Калоян

Община Белица  

На 23.05.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Дагоново

Община Благоевград  

На 25.05.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв. Струмско,Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско,Инд. №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, местност Армутлука, местност Пенков Чифлик, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко, местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

За периода 21-22.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Благоевград: Еленово, Идент. №904279. 624. 18. Кв. 66 По Кк На Гр. Благоевград

На 21.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: местност Чимево Дере

На 21.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Мощанец: XVI-122,123, Кв. 14, УПИ XI-75, Кв. 6

На 21.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рилци: Ix-460, Грънчарски Андък, Илинден, Св. Иван Рилски, Трети Март, Упи-I-468 Кв. 25, Упи-IV-451,Кв. 27, Упи-ІV-468,Кв. 25

На 21.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 23.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 25.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Ален Мак, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Гемеджиите, Георги Попов, Искър, Люляк, местност Под Черквата, местност Река Струма, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Струмско Център, Яне Сандански

На 21.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 23.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 25.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Рилци: 000399, XV-273, Амитица, Диновица, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Крушите, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Стремата, УПИ Х-463, Кв. 6, УПИ ХIII-261, Кв. 11, Упи-ІІІ-63, ХIХ-33, Кв. 7, Хан Аспарух, Цар Иван Асен

На 21.05.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: Имот 27231. 501. 203, местност Валтата, местност Гошевица, местност Чуката, ПИ-125 Кв. 12, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв. 1, УПИ Х-182, Кв. 5, Упи-III-214,212,301

На 21.05.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Благоевград: Грамада, местност Герено, местност Чикуто, местност Чукито, Осогово, Промишлена Зона  Българчево: Змиярски Рид, местност Дългата Нива, местност Терзийска, Студеното Кладенче  Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, УПИ IV-220,Кв. 8  Клисура, Общ. Благоевград: Гяурска, махала Гяурска и махала Рекарска, махала Гяурска, махала Миладинци, местност Лозята, Падината  Логодаж: Упи-ІV-195 Кв. 14, Беров Валог, Голяма Нива, махала Савева, местност Клисурски Мост, местност Присоето, С. Логодаж извън регулация, Стоилова Кория, УПИ I-113  Обел: махала Крайковска, Равнище   Покровник: махала Равначка   Селище, Общ. Благоевград: УПИ Vі-297, Кв. 10, 180, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв. 17, УПИ VIII-198, махала Камбитци, местност Беглика, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, местност Пощека, местност Търлите, Оралище, под училището, път№ 106, Селище, Общ. Благоевград

На 21.05.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Благоевград: Ален Мак, Коста Босилков, Неуточнен Адрес

На 21.05.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Покровник: Покровнишко Шосе

На 22.05.2018 г. /08:00 - 13:15 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коритаров, Димитър Талев, Никола Вапцаров, Хилендар, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман

На 22.05.2018 г. /08:15 - 12:30 ч./ -  Благоевград: Георги Андрейчин, Еленово, Свобода, Секвоя, Явор

На 22.05.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Логодаж: Беров Валог

На 22.05.2018 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Благоевград: Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иларион Макариополски, К. и Никола Хайдукови, Македония, Митрополит Борис, Сава Михайлов, Св. Иван Рилски, Света Гора, Христо Силянов

На 22.05.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Борис Сарафов, Дъбравска, Костур, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев

На 22.05.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Ахелой, Еленово, Стефан Стамболов

На 22.05.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, Мицански Андък, Неуточнен Адрес

На 22.05.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград: местност Мицански Андък

На 22.05.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Падеш: местност Джалеви Бахчи, Падеш

На 23.05.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Благоевград: 04279. 601. 362, Вардар, Ветрен, Възрожденска, Дойран, местност Баларбаши, Независимост, Освобождение, Роден Край

На 23.05.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Вардар, Ридо, Скакавица, Шар Планина

Община Гоце Делчев  

На 25.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: Село Борово, Упи-V-183 , Кв. 30

На 22.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Дунав, Звънчарска, Пейо К. Яворов, Симеон Радев, Юг

На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Алеко Константинов, Бензиностанция Еко, Ибуш и Района Около Тях, Вардар, Васил Левски, Гоце Делчев, Детска, Драма, Дунав, местност Мочура, местност Текето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Петър Сарафов, Радецки, Серес, Ташков Мост, Тащков Мост, Текето, Христо Ботев, Черна Гора, Юрий Гагарин

На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мусомища: местност Стопански Двор

Община Гърмен  

На 22.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 21.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Лещен: УПИ II - 273

На 21.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Ковачевица: Кв. 23, УПИ ІV

На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Рибново: Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, М. Бърдо, местност Бърдо, Неуточнен Адрес, Осма, Първа, Седма, Тринадесета, Четиринадесета

Община Петрич  

На 21.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Места, Серска, Цар Борис III

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Бабуна, Дунав, Каймак Чалан, Полковник Дрангов, Солунска, Стопански Двор, Христо Чернопеев, Цар Борис III

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма

На 21.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Долна Джумая, Иван Апостолов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Места, Полковник Дрангов, Серска, Цар Борис III

На 22.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Воден, Гарата, Долна Джумая, Дунав, местност Кумли, местност Под Гарата, Морихово, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Серска, Стопански Двор, Цар Борис III, Цар Калоян

На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Капатово

На 22.05.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Бабуна, Битоля, Воден, Гарата, Д-Р Асен Златаров, Долна Джумая, Дунав, Ильо Войвода, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Кожух, местност Кумли, местност Под Гарата, Морихово, Осогово, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Промишлена Зона, Рокфелер, Серска, Солунска, Стопански Двор, УПИ IX Кв. 39, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Калоян, Цар Самуил, Червена Скала, Шипка

На 22.05.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Каймак Чалан, Цар Борис III

На 23.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Дрангово, Общ. Петрич

На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Бабуна, Бабуна, Битоля, Дунав, Дунав, Каймак Чалан, Кожух, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Солунска, Стопански Двор, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III

На 23.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Митино

На 23.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Беласица: Беласица, Васил Левски, Девети Май, Дермено, Динк Махле, Крали Марко, местност Горни Парници, Мраморница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански

На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Бабуна, Битоля, Дунав, Искър, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Места, Мусала, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Свобода, Серска, Скопие, Солунска, Стопански Двор, Хан Аспарух, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Иван Шишман

Община Разлог  

На 21.05.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долно Драглище

На 21.05.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: III,Кв. 49, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Девета, Деветнадесета, Неофит Рилски, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, УПИ XIx-610 Кв 44, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Разлог: Варош, Голак, Еделвайс, Св. Св. Кирил и Методий, Тодор Александров

На 22.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Разлог: Бела Река, Христо Ботев

На 22.05.2018 г. /10:45 - 16:15 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долно Драглище: 026036, УПИ Ix 219 Кв 42

На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Алекса Сачков, Бор, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Георги Сачков, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Места, Никола Банков, Никола Вапцаров, Радецки, Седма, Фараонска, Чавдар, Чаталджа, Яким Цоков

Община Сандански  

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Плоски: Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Дружба, Иван Козарев, Кокиче, Методи Христов, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка;

На 22.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:00 - 16:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Малки Цалим;

На 22.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Белевехчево;  Бождово;  Дебрене, Общ. Сандански: Местн. Свинарнико, Свети Никола;  Джигурово: 10-79, УПИ VII-381;  Мелник: Идентификатор 47754. 501. 182. 1. 6, Мелник, Неуточнен Адрес, УПИ 1 Кв. 19;  Поленица: 6-ти Септември, Армейска, Бански път, Божур, Бяло Море, Вихрен, Георги Димитров, Гоце Делчев, Гушевица, Димитър Благоев, Изгрев, Кирил и Методи, Македония, местност Резиденция, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Петър Берон, Пирин, Полски път, Първи Май, Рила, Св. Иван Рилски, Стопанска, Съединение, Трети Март, Х-77, Кв. 8, Шипка, Яне Сандански;  Разлог: Дилберов Мост, местност Пети Километър, местност Скалата;  Сандански: местност Чинар Круши, извън регулация, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Кръстьо Хаджииванов, местност Нишан Таши, местност Паркова Зона, местност Чинар Куши, Полковник Дрангов, Р-Н Главен пътЕ-79, Р-Н пътя На Хидрострой, Сандански Мискет, Стефан Стамболов;  Склаве: Веселин Бабалеев;

На 22.05.2018 г. /08:45 - 14:15 ч./ -  Поленица: 6-ти Септември, Бяло Море, Изгрев, Младост, Никола Вапцаров, Полски път, Стопанска, Съединение, Трети Март;

Община Симитли  

На 21.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Бреза, Георги Димитров, Долен Герен, Зеленка, Кокиче, Никола Вапцаров, Пазара, Симитли, Струма, УПИ 1-538 Кв. 22, Христо Ботев

На 23.05.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Брежани: Георги Димитров, Здравец, местност Вощинарци, Миньор, Пейо Яворов, Христо Апостолов, Център

На 25.05.2018 г. /08:45 - 13:00 ч./ -  Брежани

На 25.05.2018 г. /08:45 - 13:00 ч./ -  Симитли: Бангелови Тополи, Димитър Благоев, Искра, местност Бангеови Тополи, Ораново, Победа, Септемврийска, Симитли, Славянска

Община Хаджидимово  

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен: Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 22.05.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Копривлен: Бачо Киро, Васил Левски, Драва, Драма, Илинден, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петър Берон, Първи Май, Славянска, Тодор Паница, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански

Община Якоруда  

На 21.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Юруково

 

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Борован  

На 21.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 25.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Малорад: Божур, Бреза, Васил Воденичарски, Георги Бързаков, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кестен, Липа, Никола Парапунов, Нино Гешовски, Петко Р. Славейков, Петър Гевезийски, Петър Джигански, Стефан Караджа, Странджа

Община Бяла Слатина  

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бъркачево: 9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, местност Вутов Геран, местност Криволя, местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Враняк: Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Върбица, Общ. Враца: Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Габаре: Белия път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Стефан Караджа, Тлаченски път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Чечера, Шипка

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Комарево, Общ. Бяла Слатина: Месност Врачанка

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Попица: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище Х. Димитър и Г. Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Соколаре: Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин

Община Враца  

На 22.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Враца: Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 22.05.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Враца: Авлига, Априлско Въстание, Вардар, Козлодуйски Бряг, Кръстьо Пишурка, Цено Тодоров

На 23.05.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Враца: Георги Пенчев, Лукашов, Никола Войводов, Поп Боюклийски, Христо Ботев

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Три Кладенци: 9-ти Май, 9-ти Септември, Братя Миладинови, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Иван Вазов, Крайбрежна, Мир, Митко Палаузов, Момина Сълза, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Радецки, Речка, Роза, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев

Община Мизия  

На 25.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бутан: Вихрен, Ген. Гурко, Гео Милев, Гроздан Пешов, Димитър Борисов, Здравец, Иван Вазов, Извор, извън регулацията, Камчия, местност Лъката, Надежда, Никола Петранин, Петър Костов, Радойково, Цар Калоян

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:15 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мизия: Александър Якимов, Врачанско Шосе, Дафинка Чергарска, Жил. Комплекс Кцх, Младежко Общежитие На Кцх, Петър Атанасов, Пирин, Преспа, Хаджи Димитър

На 25.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мизия

Община Оряхово  

На 22.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Мизия: Батак, Безименна, Босилеградска, Вежен, Веслец, Врачанско Шосе, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Грънчаров, И. Стоянов, Иван Савов, Косанска, Марин Чергарски, Мусала, П. Стоянов, Панайот Волов, Поп Богомил, Родопи, Сливница, Странджа, Хан Кубрат, Цар Освободител

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Бойница  

На 21.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 22.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Шишенци: Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 25.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Шишенци: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

Община Видин  

На 23.05.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Антимово, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Ул. Първа, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 21.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Покрайна: 290, Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, стълб 14 от ТП4, Трета, Тридесет и Втора, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Пета, Шеста

На 22.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 25.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин: 23 Септември, Бдин, Генерал Гурко, Георги Димитров, Георги С Раковски, Добри Чинтулов, Драва, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Смирнов, Средец, Средна Гора, Христо Смирненски

На 22.05.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Слана Бара: Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация № на имота 020054, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, УПИ 21 - 248 - Кв 35, Четиринадесета, Шестнадесета

На 23.05.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Кошава: 2 - 000030, 249, 592, Кв. 65, Ix . Кв. 60, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Квартал 33, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма-А, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 23.05.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Кутово: Двадесет и Девета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Четвърта, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесета, Тридесет и Пета, Тридесет и Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета

На 23.05.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Покрайна: 224, 290, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стълб 14 От Тп4, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Шеста

На 23.05.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Сланотрън: I -000098, М. Излаз, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Пета, Първа, С. Сланотрън, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.05.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Генерал Мариново: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

Община Грамада  

На 22.05.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Срацимирово: XI-82, Кв. 17, Девета, Десета, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Първа, Тринадесета, Четиринадесета

Община Кула  

На 22.05.2018 г. /09:15 - 09:45 ч./ -  Големаново: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Подгоре: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Бдин, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Видин, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В. Сталин, Кв. 7, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Михаил Здравков, Огоста, Осъм, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Рила, Седемнадесет Партизани, Стара Планина, Стопански Двор, Стоян Милков, Тодор Петров, Христо Ботев, Царевец, Черно Море, Юрий Гагарин

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Раковица: 236005, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Трета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Шеста, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Осма, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Старопатица: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесета, Упи, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Толовица: Валентина Терешкова, Ленин, Първа, Трета, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Цар Шишманово: 070134, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Ленин, Лиляна Димитрова, Малчика, Мико Нинов, Митко Палаузов, Петко Р. Славейков, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черни Връх

На 22.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Шишманово

На 22.05.2018 г. /09:15 - 09:45 ч./ -  Извор махала : 32439,117, Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 22.05.2018 г. /09:15 - 09:45 ч./ -  Киреево: 140203, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.05.2018 г. /09:15 - 09:45 ч./ -  Кула: Александър Стамболийски, Никола Петков

На 22.05.2018 г. /09:15 - 09:45 ч./ -  Раковица: Осемдесет и Втора, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Седма, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Петдесет и Втора, Петдесета, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Четвърта, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета

Община Чупрене  

На 22.05.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Боровица, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, УПИ 17 Кв 47, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 22.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Долни Лом: Лиляна Димитрова

На 22.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Върбово, Общ. Чупрене: 154046, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 22.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Протопопинци: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 22.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Репляна: VII, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Търговище, Общ. Чупрене: Безименна

На 22.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Чупрене: Асен Балкански, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четири, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Горни Лом

На 22.05.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Търговище, Общ. Чупрене: 129005, Безименна, Втора, Девета, Десета, До УПИ 24, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 22.05.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Яньовец: махала Фалковец

На 22.05.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Долни Лом: МВЕЦ Мега-1

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

                     CEZ GROUP

 
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. ЧЕЗ спира планираните ремонти по време на матурите 0| 2896 |15.05.2018 . Дъщерята на Боян Петров: Той е там, където винаги е искал да бъде 3| 5351 |13.05.2018 . От ЧЕЗ информират за прекъсване на тока в софийско 0| 3198 |11.05.2018 . Вижте къде ЧЕЗ ще спира тока заради профилактика 0| 3270 |11.05.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах