Четвъртък, 18 Октомври 2018, 11:14
Frognews
0| 4939 |30.03.2018

Планирани прекъсвания на тока от ЧЕЗ

.
Уважаеми клиенти, ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 02 - 05 април 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период Времетраене Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  

Община Банкя  

На 03.04.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Иван Вазов, Рила, Сливница, Средна Гора, Цар Симеон, Шипка

На 03.04.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ - София: Сливница

На 03.04.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: 11-та, Булаир, Републиканска, Цар Симеон

На 04.04.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Изгрев, Стефан Стамболов/Будишин/

На 04.04.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ - София: Петър Будинов

На 05.04.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Бели Брег, Боримечката, Димитровград, Елин Пелин, Кипарис/Димитровград/, Летоструй/Антон Иванов/, Сердика, Слънчев Бряг, София, Янтра/Язовирка/

Община Витоша  

На 02.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Кота 1050, Соколна

На 03.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Ген. Суворов, Кота 1050, Кота 1050

На 03.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - София: Планина Витоша

На 04.04.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - София: 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, Андрей Бачковски, Лешникова Гора, ул. Мати Болгария

На 04.04.2018 г. /09:30 - 11:15 ч./ - София: 101-ва, 106-та, 107-ма/Драгалевци/, 108-ма, 108/Драгалевци/, 13-та/Драгалевци/, 202/Драгалевци/, 203-та, 204-та, 204-та/Драгалевци/, 205-та /Драгалевци/, 207-ма, 209-та/457/, 4-та/Драгалевци/, 5-та /Кв.Симеоново/, 5/Киноцентър//Драгалевци/, 6-та/Драгалевци/, 7-ма/Драгалевци/, IV-1053 Кв.30, V-47,Кв.17, Боянска /Драгалевци/, Веселин Стоянов/109/ В.З.Киноцентър/, вилна зона Киноцентър 1 Част, УПИ Xiii-1075, Димитър Ненов, Екатерина Божилова, Киноцентър I-ва Част, Марин Големинов, местност Киноцентъра, Нарцис/Методи К.Димитров/, Патриарх Йоан Дебърски, Проф. Боян Пенев, Свети Кирил

На 04.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 05.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бъкстон, Кота 1050

На 04.04.2018 г. /09:45 - 14:30 ч./ - София: 101-ва, 104-та/В.З. Киноцентър/, 104-та/Драгалевци/, 105-та/Драгалевци/, 111-та/Драгалевци/, 113-та, 305-та /Драгалевци/, 313-та /Драгалевци/, 315-та/Драгалевци/, Веселин Стоянов/109/ В.З.Киноцентър/, Лешникова Гора, местност Киноцентъра, Проф.Любомир Пипков, Стойко Владиславов

На 04.04.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: 505/Драгалевци/, 506/Драгалевци/, 507-ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, 508/Драгалевци/, 509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, 510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Павел Дованлийски, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/, Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/

Община Възраждане  

На 02.04.2018 г. /08:00 - 17:00 ч./ - София: Алдомировска/Димитър Баковс, Антим I, Екзарх Йосиф, Зона Б-5, Перник

На 03.04.2018 г. /08:00 - 17:00 ч./ - София: Георг Вашингтон, Екзарх Йосиф, Княз Борис I, Цар Самуил

На 04.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Брегалница, Зона Б-5, Осогово, Цар Симеон, Шар Планина

На 05.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Зона Б-18, Сердика

Община Илинден  

На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/

Община Искър  

На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Казичене: 35239,6110,1433 П-Л IX -1176 Кв.4, ПИ Идн.35239.6110, Стопански Двор, ул. Трети Март

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Делийска Воденица, Дружба 2

Община Красна Поляна  

На 04.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 318-та/Красна Поляна/, 349-та/Красна Поляна/, Борис Сарафов/Народна Воля/, Владимир Куртев/Калитко/, Възкресение/Стоян Лепоев/, Георги Папанчев/Отличник/, Иван Гарванов, Иван Гарванов/Бръшл-Воронеж, Кирил Григоров/Активист/, Книжовник, Лвов, Метковец, Павел Шатев/Докер/

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло

На 03.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - София: Освобождение, Разсадника

На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Западен Парк

На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло, Света Троица/Вълчо Иванов/

На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло, Перуника

На 05.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 321-ва/Красна Поляна/, Банско, Борис Сарафов/Народна Воля/, Владимир Куртев/Калитко/, Възкресение/Стоян Лепоев/, Иван Гарванов/Бръшл-Воронеж, Книжовник, Метохия, Павел Шатев/Докер/

Община Красно Село  

На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Хайдушка Гора, Цар Борис III/Девети Септ.

На 03.04.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - София: Стадион Славия

На 03.04.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ На 04.04.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - София: Коломан

На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Хиподрума

Община Лозенец  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Бабуна Планина

На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: ул. ”Св. Наум

Община Люлин  

На 02.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Люлин , Люлин 8

На 03.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 04.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 05.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Люлин 10

Община Младост  

На 02.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 04.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 05.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1

На 02.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 3

На 03.04.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - София: Самоковско Шосе

На 03.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 2, Младост 2

На 03.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Младост 4

На 04.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 3, Младост 3

На 04.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Бул.Ал.Малинов

Община Надежда  

На 05.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Лев Толстой, Лев Толстой, Надежда 4, Надежда 4

Община Нови Искър  

На 02.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Нови Искър: Балкан, Бреза, Варна, Гина Кунчева/Шопска Комуна/, Жеравна, Зорница/Салют/, Иглика, Искърско Дефиле, Чавдар Войвода/Чавдарци/

На 03.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Нови Искър: Варна, Вечерница/Аврора/, Искърско Дефиле, Курило, Ливадски път, Малко Бърдо, Нов Живот, Славейче, Смагово/Прогрес/, Търговска, Чавдар Войвода/Чавдарци/, Явор

На 03.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Търговска

На 04.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Нови Искър: Жълтурче, Искърско Дефиле, Кестен, Кокиче, Курило, Ласка, Лозарска

На 04.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Искърско Шосе, Майчина Ласка

На 05.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Нови Искър: Брезова Гора, Вихрен, Градина, Искърско Дефиле, Кестен, Кокиче, Курило, Ливадски път, Лозарска, Малко Бърдо, Мальовица, Мимоза, Първи Май, Св.Иван Рилски/Гео Милев/, Свежест, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Циклама, Шести Септември/Единство/

Община Оборище  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: ул. Будапеща

На 02.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: ул. Будапеща №6

На 02.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Знаме

На 03.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Триядица

На 03.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Ген. Данаил Николаев/Цвятко

На 04.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Веслец, Сердика, Триядица

На 04.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Сливница

На 05.04.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ - София: Княз Александър Дондуков

Община Овча Купел  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 738-ма, 739-та/Овча Купел/, 740-та/Овча Купел/, 743-та, 743-та/Горна Баня/, 745-та/В.З.Горна Баня Овча Купел/, Белите Борове, Белите Борове, Буен Поток, Вечерна Прохлада/Г.Баня/, Дъга, Здравец / Горна Баня, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Местн.В.З.Горна Баня, Овча Купел, Панорама, Пладнище/Рилски Партизани/, Планета, Поглед, Поглед, Равнище/Кънчо Стоилов/, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Росна Китка/6рнс/, Салют, Св.Крал/Кирковска Трибуна/, Софийска Панорама, Чардаклия, Черешова Градина, Черешова Градина/Братушки/

На 02.04.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - София: 646-та/Овча Купел/, 647-ма/560/Овча Купел/, 740-та/Овча Купел/, 747-ма/Овча Купел/, 749-та/Овча Купел/, VIII-9969, Венец, Горна Баня, Каменица, Лазур/Горна Баня/, Люлинска Котловина, М.В.З.Горна Баня, Невен/Горна Баня/, Обзор, Софийска Панорама, София,Горна Баня,УПИХІІІ-57,Кв.28, УПИ Xl-989.Кв.55, УПИ XXIII-9970,Кв.59, УПИ ХХХ-1146,1147,Кв.55, УПИ-I-1387,Кв.71а

На 03.04.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - София: Вечерница, Смрика

На 04.04.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - София: 758-ма/Овча Купел/, 782/Горна Баня/, Гладиола, Гръстниче, Дон, Еделвайс/Общ.Овча Купел/, Николай Хрелков, Перуника, Перуника/Ол.Кошевой/

На 05.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Архитект Франк Лойд Райт, Иван Радоев/456-та/, Камелия/Христо Ноков/, Рождество/Парт.Подвиг/

На 05.04.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - София: 747-ма/Горна Баня/, Голяма Могила

На 05.04.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - София: 761-ва/Овча Купел/, 765-та/Овча Купел/, 770-та/Овча Купел/, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2, Промишлена, Чемшир /Драгалевци/

Община Панчарево  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Долни Пасарел: 113043, Язовир Искър

На 02.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 03.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 04.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 05.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: 38-ма В.З.Беликата, XVi-358, Акация/В.З.Беликата/, Беликата, Беликата, Божур/В.З.Беликата/, Вилна Зона Беликата, Вилна Зона Беликата, Вилна Зона Градище, Липа/В.З.Беликата/, Люляк/30-та/, Мак/В.З.Беликата/, Морава/В.З.Беликата/, Нарцис/В.З.Беликата/, Невен/В.З.Беликата/, Парцел XIV Кв.30, Роза/В.З.Беликата/, ХІХ-299, Ягода/В.З.Беликата/

На 02.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 03.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 04.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 05.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: І - 817, Кв.24а, Акация, Беликата, София,Р-Н Панчарево,УПИХІІ-541,663 Кв.13

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Пасарелски Язовир

Община Подуяне  

На 02.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - София: Владимир Вазов, Левски Зона Г, Станислав Доспевски

На 02.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Сухата Река Бл.94 Вх.Д,Е

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Левски Зона Г

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Хаджи Димитър

На 03.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Сухата Река Бл.95 Вх.А,Б,В

На 04.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Сухата Река Бл.95 Вх.Г,Д,Е

Община Сердика  

На 03.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Негован: Баластриера, Стопански Двор

На 02.04.2018 г. /09:30 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 03.04.2018 г. /09:30 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - София: Жак Дюкло, Малашевска

На 03.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - София: 258-ма/Сердика/, Безименна, Бенковски, Горгосица, Градините, Жак Дюкло, Км.9+139, ул. Чепинско Шосе, Лазар Михайлов/Хр.Манов/, Лунна Нощ, Малашевска, Одеса, Перяновец, Самодивско Кладенче, Т.3, Христо Станишев/Чавдарче/, Христо Трайков, Чепинско Шосе

Община Слатина  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 514-та/Слатина/, 515-та/Слатина/, 516-та/Слатина/, 517-та/Слатина/, 518-та/Слатина/, 519-та/Слатина/, 520-та/Слатина/, 522-ра/Слатина/

На 05.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Горазд, Калина Малина/Павел Лилов/, Разлъка/Мет.Белишки/, Симеонов Век, Хемус, Шипченски Проход

Община Средец  

На 02.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Васил Левски

Община Студентски Град  

На 02.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - София: Георги Райчев/434-та/

На 03.04.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ - София: В.З. Малинова Долина

Община Триадица  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Смърч, Тодор Джебаров/417/, Хайдушка Гора

На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Хайдушка Гора

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Антон  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Георги Бенковски, Дойранска Епопея, Европа, Еделвайс, Лайка, Липа, Лъджене, Любен Каравелов, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Христо Ботев, Цар Борис ІІІ, Юрий Гагарин

Община Божурище  

На 02.04.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Божурище: Александър Стамболийски, Бреза, Генерал Гурко, Георги С.Раковски, Европа, Летец, Люлин, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Първи Май, Христо Ботев

На 02.04.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: Георги Аспарухов - Гунди, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, Пейо Яворов, Пчела, УПИ 3-227 Кв. 18, УПИ ХVІІ-Общ, Кв.19, УПИ-190кв 15, УПИV-016025 Кв.1

На 02.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Храбърско: махала Старо Село, махала Черен Пешо, Микроязовир Храбърско

На 02.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Божурище: Бор, Дунав, Европа, Еделвайс, Жилища, Здравец, Любен Каравелов, Момина Сълза, Пролет, Родопи, Снежанка, Струма, УПИ XXII-133, Кв.4, Явор, Янтра

На 02.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Пролеша: Лале

Община Ботевград  

На 02.04.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: Александър Стамболийски, Гаврил Брънчов, Патриарх Евтимий, Христо Ботев, Цар Иван Шишман

На 02.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски, Васил Левски, Сан Стефано, Стамен Панчев, Стефан Караджа, Шести Септември

На 02.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 04.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 05.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Рашково: махала Белчово

На 02.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски, България, Гурко, Освобождение

На 02.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Радотина

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: XIII, Кв.175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен Парк, Иван Вазов, Опълченска, УПИ Ix, Кв.175, Христо Ботев, Цар Иван Шишман

На 03.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Ботевград: До Сграда Ткзс, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Индустриална Зона, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Пик, Саранск, Севаст Огнян, Цар Освободител

На 03.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън Регулация До С. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи Май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара Планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М.Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен

На 03.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 03.04.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ - Врачеш: Георги Бенковски, Ивайло, Кирил и Методий, Манастирска, Оборище, Околчица, Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти Септемвр, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Синчец, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Цар Иван Шишман (М.Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Шипка, Явор, Ясен

На 03.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070

На 03.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ Iii-25 Кв. 4

На 03.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 03.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол

На 03.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008

На 03.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

Община Годеч  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Мургаш

На 02.04.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Мургаш: УПИ Хіі-17,Кв2

На 04.04.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Годеч: Академик Игнат Емануилов, Градина, Грамада, Ком, Люляк, Ракета, Свобода, Теменуга

На 04.04.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Годеч: Борова Гора, Брест, Височка, Градина, Иглика, Нягулова, Пуалица, Синчец, Слънчев Бряг, УПИ 4-344 ,Кв.45, Царина

На 05.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Годеч: Александър Стамболийски, Васил Друмев, Васил Левски, Видлич, Додовица, Дружба, Мерудая, Незабравка, Република, Свобода, Софийско Шосе, Стефан Караджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 05.04.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Годеч: Додовица, Елха, Мали Ком, Мерудая, Незабравка, ул. 3-та №35а, Цоланова

Община Горна Малина  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Гайтанево: VІІ-155, Кв.10, Центъра Населото

Община Драгоман  

На 03.04.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Беренде Извор

На 03.04.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Беренде, Общ. Драгоман

На 03.04.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Букоровци: УПИ V 130кв.13

На 03.04.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Върбница

На 03.04.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Годеч: Нишава

На 03.04.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Драгоил

На 03.04.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Драгоман: Акация, Международно шосе, Патриарх Евтимий

На 03.04.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Каленовци: XI-83, Кв.22, УПИ-ХІ-257,Кв.12

На 03.04.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Калотина: Втора, Калотина, Първа

На 03.04.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Летница, Общ. Драгоман

На 03.04.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Липинци

На 03.04.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Мургаш: УПИ ХІІ-17,Кв2

На 03.04.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Ново Бърдо

На 03.04.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Прекръсте

На 03.04.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Разбоище: Мес Стойков Връх

На 03.04.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Туден: 015065, Кв.Мрамор, М. Марков Дол, махала Панинци, Мрамор Кв.22 УПИ XVІ- 150, Труден

На 03.04.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Чепърлинци

На 03.04.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Драгоман

На 03.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Мало Малово

На 04.04.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Драгоман: Еделвайс, Железничар, Иглика, Игрище За Минифутбол УПИ І, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Странджа, Шести Септември

На 04.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Несла: 000136

Община Елин Пелин  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Нови Хан: местност Милковица

На 02.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 03.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 04.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 05.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Доганово: УПИ Ix-304, Кв.26

На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Нови Хан: Александър Стамболийски, Васил Левски, Ватия, Елин Пелин, Никола Зашев, Отец Паисий, Райна Княгиня, Самуил, Синчец, УПИ VІ-66, Кв 86, Шейново

Община Златица  

На 04.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Златица: Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Гълъбец, Детелина, Дядо Пенчо, Златишко Поле, Извън Регулация, Кашана, Лулчо Гарчов, Момина Скала, Нено Гугов, П.Р.Славейков, Сава Чукалов, Свещи Плаз, Софийско Шосе, Тодор Пеев, Филип Тотю

На 04.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Пирдоп: Хан Аспарух

Община Костенец  

На 02.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 04.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 05.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Пчелин, Общ. Костенец: П-Л I-167, Кв.7, УПИ XII-270, УПИ-425, Кв.1, ХХіі-419

Община Костинброд  

На 03.04.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Костинброд: Възход, Захари Зограф, Йордан Йовков, Момина Сълза, Обединена, ул Илинден

На 03.04.2018 г. /09:45 - 10:15 ч./ - Костинброд

Община Пирдоп  

На 03.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Пирдоп: Георги Бенковски, Димитър Савов, Димчо Дебелянов, Доктор Марков, Коста Ганчев, Панайот Волов, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Стамболов, Христо Смирненски

Община Правец  

На 02.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 04.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 05.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Правец: VI,Кв.2, VI-179, Кв.104, VII,Кв. 2,От 514-От.424, Бор, Бърдо, Васил Левски, Васил Левски, Витомерица, Генерал Гурко, Драган Йотов, Драган Йотов, Елаша, Елаша, Маняков Камък, махала Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, Опълченска, Радушиновец, Север, Тодор Живков, Трети Март, Трети Март, УПИ ХI-Кв.2, Филип Тотю

На 02.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Осиковица: махала Чифлика

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Осиковица: махала Габрика, махала Гетовци, махала Цековци

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Осиковска Лакавица: Бостанището, махала Гроздене, махала Нанковска, махала Рачовци

Община Самоков  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Иван Йончев, Кокиче, Константин Фотинов, Латинка, Люляк, Манастирска, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Преспа, Ружа, Самоково, Софроний Врачански, Странджа, Тинтява, ул. Здравец, ул. Здравец, ул. Здравец, Христо Максимов, Цар Борис III, Явор

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Поповяне

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Рельово: УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Абаджийска, Велико Търново, Генерал Велиаминов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Житна Чаршия, Здравец, Иван Доспевски, Искър, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Тракия, Търговска, Хан Омуртаг, Хр.Захариев, Христо Максимов, Христо Семерджиев

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ярлово: 17-та, 18-та, 25-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 32-ра, 42-ра, ПИ 013001 местност Св.Петка, Стоп.Двор

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 02.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ За периода 03-05.04.2018 г. /09:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 05.04.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Самоков: Гр. Самоков, ул. Рилска Малина Тп Гсм, Любомир Чакалов, Македония, Преспа, Рилска Малина, Ястребец

На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Иван Йончев, Кокиче, Константин Фотинов, Латинка, Люляк, Манастирска, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Преспа, Ружа, Самоково, Софроний Врачански, Странджа, Тинтява, ул. Здравец, ул. Здравец, Христо Максимов, Цар Борис Iii, Явор

На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Иван Йончев, Кокиче, Константин Фотинов, Латинка, Люляк, Манастирска, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Ружа, Софроний Врачански, Странджа, Тинтява, ул. Здравец, ул. Здравец, Христо Максимов, Цар Борис Iii, Явор

Община Своге  

На 05.04.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Батулия: махала Кукура

Община Сливница  

На 02.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Извор, Общ. Сливница

На 05.04.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 000345, Имот 189, УПИ XXVIII, Кв.3

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 02.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Белене: Ал Стамболийски, Бр Миладинови, България, Габрово, Епископ Евгени Босилков, Трети Март, Фердинад Дечев

На 03.04.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Белене: Васил Левски, Г С Раковски, Георги Кирков, Градище, Лозенец, Любен Каравелов, Слатина, Средна Гора, Стефан Караджа

На 03.04.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Петокладенци: Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Огоста, Пирин, Шипка

На 03.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петокладенци: Крум Христов, Осъм, Петко Блажев, Христо Генов

Община Долна Митрополия  

На 03.04.2018 г. /10:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия

Община Долни Дъбник  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долни Дъбник: България, Вапцаров, Ген Ганецки, Дунав, Илия Бешков, Никола Петков, Отец Паисий, Страцин, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Янчев

На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долни Дъбник: Социално Включване Хр.Янчев, В Левски, Ген Ганецки, Долни Дъбник, Иван Вазов, Ропотамо, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Янчев

На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долни Дъбник: България, Г С Раковски, Дунав, Кочо Честименски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Никола Петков, Христо Ботев, Христо Янчев

Община Искър  

На 05.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Долни Луковит: Александър Стамболийски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Любен Каравелов, Марин Дринов, Отец Паисий, П.К.Яворов, Пирин, Сопот, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тулча, Тунджа, Хаджи Димитър, Цар Асен Първи, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра

На 04.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Долни Луковит: Александър Стамболийски, Васил Априлов, Демир Велиев, Дунав, Иван Рилски, Марин Дринов, П.К.Яворов, Сопот, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тулча, Тунджа, Цар Асен Първи, Цар Освободител, Шипка, Янтра

Община Кнежа  

На 03.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Еница: Бачо Киро, Васил Коларов, Ген. Тотлебен, Кирил и Методий, Митко Палаузов, Одрин, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка

На 02.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Кнежа: Васил Априлов, Георги Димитров, Иван Бонов, Охрид, Пею Тодоров, Стражин, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 04.04.2018 г. /12:00 - 12:45 ч./ - Кнежа: 23-ти Септември, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Петлешков, Вит, Върбица, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Гостиля, Димитър Бутански, Дунав, Ивайло, Иван Бонов, Иван Вазов, Иларион Макариополски, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Криволак, Липа, Лом, Мадара, Марин Боев, Маршал Толбухин, Никола Петков, Огнян Михайлов, Опълченска, Охрид, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Пею Тодоров, Плиска, Презвитер Кузма, Ракитин, Рила, Росица, Стефан Цанов, Стражин, Страцин, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черноризец Храбър, Юрий Венелин, Юрий Гагарин, Янтра

Община Левски  

На 02.04.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, Веселин Кръстев, Витоша, Клисура, Крум Драголов, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа

На 02.04.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ На 05.04.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Трънчовица: Бистрица, Волга, Григор Вачков, Камчия, Места, Митко Палаузов

На 03.04.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Летница, Общ. Летница

На 05.04.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Стежерово: Асен Златаров, Вапцаров, Вл.Тричков, Г.Бенковски, Жданов, Л.Станев, Маршал Толбухин, Морава, Петко Напетов, Райко Даскалов, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 05.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Стежерово: Аксаков, Васил Левски, Гео Милев, Йорданка Николова, Л.Каравелов, Малчика, Младен Блажев, Стара Планина

Община Никопол  

На 04.04.2018 г. /10:00 - 10:12 ч.; 10:15 - 11:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Въбел: Ал. Стамболийски, В. Друмев, В. Коларов, В. Левски, В. Пеева, Витоша, Г. Бенковски, Г. Бузев, Г. Димитров, Г. Кирков, Г. Милев, Г. С. Раковски, Д. Благоев, Д. Дебелянов, Дунав, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Л. Каравелов, Ленин, М. Горки, М. Край Селото, М. Старото Село, Малчика, местност Задовица, местност Петровски път, местност Старо Село, Н. Вапцаров, Н. Рилски, Отец Паисий, П.К.Яворов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 02.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 03.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 04.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 05.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Никопол: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети Март, Хаджи Димитър

Община Плевен  

На 02.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген.Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 02.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 02.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Плевен: България, Българска Авиациа /Индустр., Местн.Акчара

На 02.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Васил Левски/Г.Димитр/, Дойран/Толбухин К.Златарев/

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Буковлък: 11-ти Декември, Балкан, Бенковски, Вежен, Димитровград, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Рила, Родопи, Сан Стефано, Тодор Каблешков

На 02.04.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Плевен: Букурещ, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, К.Охридски/Карл Маркс/

На 02.04.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Георги Кочев

На 03.04.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Плевен: Батак, Воден/Жк.Л.Мишев/, Георги Кочев, Дунав, Искър, Панайот Хитов, Чорлу

На 03.04.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Плевен: Божурица, Васил Петлешков, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Добри Чинтулов/Й.Никол/, Иван Тодоров, Копринка, Лозенка, Найден Геров, Орлица, Сторгозия

На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Алабин, Васил Левски, Вит, Дунав, Елин Пелин, Исперих, Кирил и Методий, Марица, Огоста, Отец Паисий, П.Хитов, Раковски, Сливница, Хан Омуртаг, Хан.Аспарух, Христо Ботев

На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Буковлък: 244, 670 Кв. 51, ІІ и ІІІ, Аврора, Богомил, Буря, Демокрация, Дунав, Иглика, Латинка, Никопол, Оборище, Орлица, Орлица, Пирин, Плевен, Сан Стефано, Сан Стефано, Срещу Кат, Стара Планина, Страцин, Трети Март, УПИ 1, Хайнбоаз, Хайнбоаз, Цар Самуил

На 03.04.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Плевен: Дружба

На 03.04.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Плевен: Асен Халачев, Воден, Иван Миндиликов, Иван Миндиликов /Република/, Кичево, Княз Александър I Батемберг, София

На 04.04.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Плевен: Гренадирска, Д.Константинов/Ц.Спасо/, Данаил Попов /В.Ленин/, Митрополит Климент, Освобождение, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Борис Iii

На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Васил Левски, Волга, Гоце Делчев, Дон, Одеса, Отец Паисий, Панайот Волов, Полтава, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, София, Странджа, Струма, Тунджа, Хан.Аспарух, Чернялка, Ю.А.Гагарин

На 04.04.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Плевен: Генерал Колев, Любен Каравелов, Местн.Кайлъка, Петко Каравелов, Сан Стефано

Община Пордим  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Згалево: Аврора, Асен Халачев, Бачо Киро, Божин Чулев, Гаврил Генов, Генерал Столетов, Герман Титов, Дунав, Елтепе, Килиманджаро, Комуна, Костурна, Москва, Пирин, Пловдив, Ракета, Раковски, Сердика, Христо Ботев, Юмрукчал

На 02.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Згалево: Божин Чулев, Васил Левски, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Искър, Космос, Любен Каравелов, Осъм, Разград, София, Средна Гора, Станке Димитров, Стара Планина, Странджа, Три Чешми, Черна Гора, Ю.А.Гагарин

На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пордим

На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Згалево: Адалберт Антонов-малчика, Антон Иванов, Васил Левски, Вит, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Западна, Искър, Йорданка Николова, Москва, Оборище, Поп Андрей, Радомир, Средна Гора, Стара Планина, Стопански Двор, Шипка, Ю.А.Гагарин

Община Червен бряг  

На 03.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Червен Брег: Бета

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезник: Андрей Михайлов, Богдан Митов, Борис Калев, Борова Гора, Бреза, Варош, Воин, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Енчо Николов, Жданов, Йордан Стефанов, Комсомолец, Лазар Лумбаров, Мала Река, Нестор Петров, Пети Конен Полк, Първи Май, Славей, Стоян Миленков, Цвета Лумбарова, Цвета Лумбарова, Шипка;

На 03.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горна Секирна: Местн.Валога;

На 03.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Банище; Бегуновци; Беренде, Общ. Земен; Брезник: МТП Ръждавец; Брезнишки Извор; Велиново; Габровдол; Гигинци: УПИ ХІV-219, Кв.22; Долна Секирна: МТПД.Секирна; Ерул; Кошарево; Милкьовци; Непразненци; Режанци; Садовик; Станьовци;

На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долна Секирна;

На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Душинци;

На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезник: 06286.502.39, Генерал Владимир Заимов, Гоздовска, Еретин, Забел, Клисура, Петров Камък;

На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Слаковци;

На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезник: Бърдо;

Община Перник  

На 02.04.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник: Брезник, Владислав Граматик, Граово, Добри Чинтулов, Инжинерен, Кракра Пернишки, Михаил Георгиев, Никола Карев, Презвитер Козма, Радомир, Самоков, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил и Методий, Тако Пеев, Твърди Ливади, Тодор Влайков, Тодор Паница, Физкултурна, Централен Градски Парк;

На 02.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 03.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 04.04.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 08:30 - 16:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ На 05.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Радуй;

На 02.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 04.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 05.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Струма;

На 02.04.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 10:45 - 12:00 ч./ - Горна Диканя; Даскалово: Втора; Драгичево: Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра; Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски път, Цар Симеон I/Кост.Темелков/; Перник: Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски път, Лиляна Димитрова, махала Горна Църква, махала Тутулова, махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово; Рударци: 1452, 3-ти Март, Lxxxііі-1526 Кв.121, XViii-1965,1967 Кв.127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн.Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, ул. Вардар/Ул.Силистра, УПИ LXXXIV-2229,Кв.21., УПИ І-1427 Кв.80б, УПИ Х|Х,Кв.107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец; Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, махала Бугьовец, махала Каназирова, махала Кюлова, махала Опашиница, махала Шестакова, махала Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра;

На 02.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Големо Бучино: Бачова махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, УПИ XXIV Кв. 39, Яланджийска, Ясен; Драгичево: V-14,Кв.83, VІІ-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М.Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Мария Луиза, махала Крушите, местност Горно Драгичево, местност Горно Драгичево/Ал Танев, местност Горно Драгичево/Борова Гора, местност Горно Драгичево/Вилите, местност Горно Драгичево/Гола Могила, местност Горно Драгичево/Копринено Орище, местност Горно Драгичево/Крушите, местност Горно Драгичево/Селимите, местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625,М.Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Черни Връх, Янтра; Мало Бучино: Люлин/2-ра/; Мърчаево: 10-та; Перник: Бучински път;

На 02.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Драгичево: Възраждане, Иван Вазов, Кокиче, Кракра, Любен Каравелов, Физкултурна;

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Рударци: Бреза, Загарица, Йовчова, Кирил и Методий, Минерал, Москва, Никола Вапцаров, Обеля, Рига, Солун, Христо Смирненски, Черни Връх, Шумнатица;

На 03.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Кракра, Отец Паисий;

На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Градище, Калоян, Кирил Богданов, Леденика, махала Шестакова, Местн.Буката/И.Р./, Одеса, Пороя, Разсадника, Струма, Христо Ботев, Христо Проданов, Юрий Гагарин;

На 03.04.2018 г. /12:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник: Кристал Блокове, Подстанция Кракра;

На 04.04.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дивотино: 3-ти Март, 34069, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетиседма, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв29 УПИV -642, Комсомолска, Люлин, махала Герен, махала Ливаге, махала Светавода, махала Тенов Дол, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетипета, Петдесетитрета, Петнадесета, Първа, Рила, Седемнадесета, Седма, Слатина, Струма, Тенов Дол, Тридесета, Тридесетивтора, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, УПИ Viii - 296 Kb.21, УПИ ІІ Кв.746, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четирдесетитрета, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета; Люлин, Общ. Перник: V-614 Кв 59, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв.31,УПИ1-577, махала Лесков Дол, махала Стакьовец и Манастира, Местн.Задбудилица, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 874, Първа, С. Люлин, М. Чокладиновец, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесеста, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста; Перник: Рашо Димитров, Цалева Круша;

На 04.04.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, махала Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил и Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка; Богданов Дол: Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, махала Дълга Бара, махала Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига; Вискяр: ІІ-253 Кв.30; Витановци: Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л ІV-241, Кв.29, УПИ І-51 Кв.14; Гоце Делчев: Ючдорушко Дере; Зидарци; Мещица: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв.3 УПИ Vііі-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл.№140,Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIII Кв.55а, Юрий Гагарин, Ястребино; Перник: Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил; Расник: Брод, Казанджийска, Околовръстен път; Ярджиловци: Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски;

На 04.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Перник: Асен Златаров, Бенковска, Васил Левски, Кракра Пернишки, Миньор, Отец Паисий, Петко Каравелов, Раковска, Раковски;

На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Перник: 1-ва, 104, 105, Кв. Радина Чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Пирдоп, Радина Чешма, Радина Чешма Имот 611-406;

Община Радомир  

На 03.04.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Радомир: Архимандрит Зинови, Васил Левски, Гео Милев, Георги Янев, Голобръдска, Гурко, Драгоман, Екзарх Йосиф, Земеделска, Люлякова, Неофит Рилски, Патриарх Евтимий, Преслав, Пчелинци, Рилска, Софроний Врачански, Стара Планина, Училищна, Черковна, Шаблин, Шипка

Община Трън  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Дълга Лука: УПИ IV-71, Кв.17;

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Зелениград: Общ,Трън, Парцел ІІІ-253, Кв.40;

На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Мракетинци;

На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Туроковци

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Бойчиновци  

На 02.04.2018 г. /08:30 - 09:10 ч./ - Бойчиновци: 216023, 23-ти Септември, 922004, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Кирков, Извън Регулацията, Кирил и Методи, Комсомолска, Лале, Марица, Пионерска, Поличката, Симеон Влахов, Спартак, Стадион, Стефан Влахов, Тодор Дечев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Юри Гагарин

На 02.04.2018 г. /08:30 - 09:10 ч./ - Ерден: 000010, 080068, 972014, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 02.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ерден: Извън Регулацията

Община Лом  

За периода 02-05.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември

На 05.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Бабуна(Н.Караджата), Васил Левски, Генерал Владимир Заимов, Добруджа, Драгоман(Н.Вапцаров), Дядо Цеко Войвода, Каварна, Осогово, Пирот, Хан Омуртаг(23 Септември)

Община Медковец  

За периода 02-05.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Пишурка: Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методи, Никола Йонков Вапцаров, Поп Андрей, Странджа, Странджа, Урожай, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин

На 04.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Сливовик: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методий, Неофит Рилски, Павел Хаджийски, Софрон Петров, Стоян Ангелов, Хаджи Димитър, Хан Крум

Община Монтана  

За периода 02-04.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана: 48489.13.37, Асен Златаров, Д-Р Иван Каманов, Д-Р Торосян(Т.Благоев), Йордан Цеков, Младост, Младост, Младост, Монтана, Монтана, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Пъстрина, Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Хайдут Велко, Христо Смирненски, Шести Септември

За периода 02-05.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана: 48489.25.738, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Друмев, Генерал Столетов(А.Греков, Генерал Столетов(А.Греков, Георги С.Раковски, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Димчо Дебелянов(П.Гаврило, Извора(Б.Бистрица), Извън Регулацията, Клокотница(Г.Михайлов), Кокиче, Никола Трендафилов-Колич, Славчо Красински(Н.Куката, Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Тервел(Н.Алексиев), Христо Ботев, Черковна(Иван Бобанов), Шипка

За периода 03-05.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Андрей Попов(Й.Николова), Болярска(Г.Батора), Бързия, Вардар, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Индже Войвода(Л.Димитрова, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Крайна(П.Харитон), Лъката, Мала Кутловица, Мала Кутловица, Марица, Марица, Младост, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Парта, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Стефан Стамболов(Заводска, Стефан Стамболов(Заводска, Стефан Стамболов(Заводска, Странджа, Теменуга, Тодорини Кукли, Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Тунджа, Христо Ясенов, Цар Асен, Чайка, Червен Бряг, Червен Бряг, Чернила, Янтра

На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Славотин: Втора, Двадесет и Девет, Пета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири

На 04.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Монтана: Ангел Кънчев, Баба Тонка, Васил Априлов, Веренишка(М.Веренишки), Гоце Делчев(Лика Рачин), Неофит Бозвели, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Парчевич

На 05.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана: 48489.22.482, Бачо Киро, Веренишка(М.Веренишки), Жеравица, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Калето, Опълченска, Под Баира, Свети Патриарх Евтимий(П., Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Иван Александър(Т.Тр., Шипка

На 05.04.2018 г. /11:45 - 14:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ - Монтана: 5, Жеравица

На 05.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:00 - 14:00 ч./ - Монтана: Жеравица, Извора(Б.Бистрица), Славейков, Цар Самуил(Комсомолска)

На 05.04.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ - Монтана: 5, Жеравица, Жеравица, Извора(Б.Бистрица), Славейков, Цар Самуил(Комсомолска)

Община Чипровци  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Белимел: 000313, 000448, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ 1415, Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 02.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Митровци: Д-Р Тодор Иванов Живков, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 02.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горна Ковачица: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Пета, Петнадесет, ПИ 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв.17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 02.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Железна: 413058, Втора, Двадесет, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, местност Бабичке Ливаде, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 02.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Чипровци: Извън Регулацията

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горна Лука: Александър Стамболийски, Балова Шума, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Иван Бобанов, Ленин, Лика Рачин, Маршал Толбухин, местност Верлото, Миньорска, Младост, Оборище, Огоста, Родопи, Стара Планина, Тодор Нонин, Тодор Токин, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Превала: Адмирал Нахидов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Заводска, Замфир Попов, Иван Бобанов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методи, Ленин, Лика Рачин, местност Ширина, Младост, Морава, Огоста, Орешак, Пеньо Пенев, Петър Калафатов, Родопи, Септемврийци, Стара Планина, Стопанска, Тунджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Широка Планина, Янтра

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Острец/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

На 02.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Ковашка/Острец/, Марагидик/Острец/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

Община Ловеч  

На 02.04.2018 г. /00:00 - 12:00 ч./ - Ловеч: Баховско Шосе

За периода 02-05.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ловеч: Баховско Шосе, Здравец, Здравец, местност Полето, Мизия, Могилата

На 04.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Ловеч: Гозница, Цар Иван Александър

На 05.04.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Кирил и Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Христо Ботев

На 02.04.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Умаревци

Община Тетевен  

На 04.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Голям Извор, Общ. Тетевен: Горното Село, махала Старо Село

На 02.04.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Тетевен: Димитър П.Ковач, Иван Фурнаджиев, Полк.Орлов, Симеон Куманов, Станьо Врабевски, Стефан Павлов

Община Троян  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Черни Осъм: Амбарица, Девети Септември, Жилища На Горското Стопанство, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Стара Планина

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв.Балкан, махала Средно Трапе

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бели Осъм: Дочо Чакъров, Колю Бояджиев, Сава Пенев

На 03.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Велчево, Общ. Априлци: Местн.Джокари

На 03.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Гумощник: махала Реката, Цанко Влаховски

На 03.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Дебнево: махала Беров Мост

На 05.04.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Дълбок Дол: Бор, Васил Мочев, Васил Събчев, Иван Дончев, Пчелинът, Първи Май, Теменуга, Чучура

Община Угърчин  

На 02.04.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: 68076.291.106, Аврамовска, махала Съевска

На 03.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля

На 04.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Голец: Ангел Кънчев, Бакърска, Васил Левски, Георги Иванов, Иван Карапанчев, Лале, Лиляна Бърдарова, Люлин, Отец Паисий, Свинево, Теменуга, Хан Омуртаг, Цар Симеон

На 04.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: Аврамовска, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Николовска, Последна Поляна, Радковец, УПИ ІІ-346, Чепля

На 05.04.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Комитска, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, ХІІ Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

На 05.04.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Лесидрен: местност Берча

Община Ябланица  

На 02.04.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Батулци: Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Панайот Волов, Първи Май, Стоян Панов, Христо Ботев

На 02.04.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Дъбравата: Христо Ботев

На 03.04.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: 085054, местност Девет Дола, местност Камен Дол, местност Шумнене

На 05.04.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: XV-549, Кв.20, местност Пали Лула, местност Шумнене

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 02.04.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Горна Козница: П-Л ХІV-234, Кв.23;

На 04.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Баланово: Стопански Двор, ХІІІ - 329, Кв. 16; Блато: махала Хановете, местност Турските Ниви; Големо Село: VI,Кв.10, ПИ 361,Кв. 37, ПИ 452,Кв.3; Голям Върбовник: 011066, 262, УПИ VIII-277,Кв. 23, УПИ ІІІ 247, Кв.25; Долистово: I-89,Кв.25, ХII-257,Кв.19; Локвата; Мали Върбовник: УПИ - 1-9; Мало Село: IV-17,Кв.3, Станке Димитров, УПИ VІ-3,Кв.1; Мламолово: 371, Vi-618,Кв.19, VII-389,Кв.30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра; Мърводол; Палатово: 083002; Паничарево: УПИ-VІ-102,Кв. 16; Пастух: местност Падина; Циклово; Шатрово: 067016, VІ-255, Кв.27;

На 04.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Новоселяне;

На 04.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Бабино; Бабинска Река: ІХ-59; Голема Фуча; Горна Козница: местност Абрашица, П-Л ХІV-234, Кв.23, УПИ ІХ-252; Мала Фуча: 44;

На 04.04.2018 г. /09:30 - 12:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Коркина: Коркина, Х-21,Кв.2;

На 05.04.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Паничарево;

Община Бобошево  

На 02.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77,Кв.11, ХII,Кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис; Бобошево: 14532.040.017, XIII-591 Кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор; Висока Могила: Мильов Рид; Вуково: 087040, 12351.153.0030; Грамаде, Общ. Дупница: ІХ - 136, Кв. 18; Доброво: VІ-293, Кв. 20; Дупница: местност Мело; Каменик; Рила; Скрино: 116; Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис; Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VІІІ-361,Кв.15, Христо Ботев; Сопово;

Община Дупница  

На 02.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бадино: УПИ - ІІ-113, Кв.21; Бобошево: махала Въртен Камък; Боровец: II-259,Кв.14, XVIII-263 Кв.14, УПИ-І; Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483,Кв.50; Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор; Драгодан: №000026, Извън Регулация, махала Ортакчийска; Дупница: 68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода; Крайни Дол: Хiх-51; Крумово, Общ. Кочериново; Мурсалево: 200002, 244,Кв.12, III- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански; Слатино, Общ. Бобошево: IV-123,Кв.15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис; Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов; Фролош; Цървище: махала Ореевица, Цървище;

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Джерман: 059050, Асен Орански, Дупнишка Комуна, Кокиче, Коста Петров, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, Партизанска, Самуил, Стопански Двор, Теменуга, Цар Крум, Явор;

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Битоля, Битоля, Битоля, Битоля, Бяло Море, Бяло Море, Дренски Рид, Дренски Рид, Елица, Елица, Иван Вазов, Иван Вазов, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Орляк, Орляк, Орляк, Орляк, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Плиска, Плиска, Побит Камък, Побит Камък, Побит Камък, Побит Камък, Фенерка, Фенерка, Цар Освободител, Цар Освободител, Яне Сандански, Яне Сандански;

На 03.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Разсолков, Верила, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Лакатица, Мадара, Марков Камък, местност Дренски Рид, местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Невена Коканова, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Петрохан, Победа, Развесена Върба, Райна Княгина, Рупите, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ 68789.606.1, УПИ XI-3482,Кв. 264, Хан Омуртаг, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чайка;

На 03.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бобов Дол: Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев;

На 03.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дупница: I, Кв. 79, 68789.17.56, 68789.17.76, 68789.603.401.1, 68789.605.153, 68789.607.145, I,Кв.79, Ііі, Кв. 95, Андон Величков, Антим I, Балкан, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бенковски, Бисеров, Бистрица, Благодарност, Бричи Бор, Булаир, Вардар, Васил Друмев, Велчова Завера, Верила, Вихрен, Втори Януари, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Димитър Радев, Дора Габе, Дунав, Елисавета Багряна, Ерусалим, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Китка, Клокотница, Княз Борис I, Крайречна, Кулата, Лоза, Македония, Марица, Морава, Начо Величков, Неофит Бозвели, Никола Лазаров, Николаевска, Орлинска, Отовица, Охрид, П-Нг Учителски Институт, Пазарна, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Пиротска, Поп Харитон, Преслав, Преспа, Пролет, Развесена Върба, Раковска, Рила, Саморанска, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Славейков, Солун, Софроний, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, ул. Николаевска УПИ687889.29.7, УПИ - Іі, Кв. 261, УПИ 68789.17.103., УПИ I,Кв. О.Т.2189-2190, УПИ I,Кв.79, УПИ І, Кв. 78, УПИ ІІІ, Кв.95, Фани Попова Мутафова, Хан Аспарух, Хан Крум, Хемус, Хисара, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка, Яворов;

На 03.04.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дупница: 68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.55.1, 68789.609.601, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, ТП Помпена Станция на ТЕЦ Б.Дол, Труд, Хаджи Димитър, Чаталджа, Яворов;

На 03.04.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Дупница: Никола Малашевски;

На 04.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дупница: 68789.173.5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, местност Балановски Рид, местност Гурдево, местност Караболюка, местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат;

На 04.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Пиперево: МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница;

На 04.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Джерман: 207635051294;

На 04.04.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789.162.69, 68789.164.15, 68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ VІІІ,Кв. 8, ПИ 68789.602.65, Яхинско Шосе; Крайници: 39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански; Самораново: Митко Палаузов, Саморанска; Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка; Яхиново: 87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.20.25, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - Ii Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе;

На 04.04.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Самораново: Митко Палаузов;

Община Кочериново  

На 02.04.2018 г. /09:03 - 16:00 ч./ - Стоб: Асен Васев Хаджията, Гоце Делчев, Еделвайс, Мусала, Партизанска, Родопи, Сибирска, Спасуна Накова, Тома Райчов, Хороигрище

На 02.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Стоб: Ален Мак, Асен Златаров, Божана и Васил Котеви, Георги Бачков, Доктор Петър Берон, Здравец, Иван Лапев, Кокиче, Крайречна, Крали Марко, Лале, Марек, местност Драките, Младост, Свобода, Сибирска, Три Могили

На 03.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Стоб: Ален Мак, Асен Златаров, Божана и Васил Котеви, Бор, Георги Бачков, Доктор Петър Берон, Здравец, Зорница, Иван Лапев, Иречек, Кокиче, Крайречна, Крали Марко, Лале, Марек, местност Драките, Младост, Никола Вапцаров, Партизанска, Свобода, Сибирска, Стобски Пирамиди, Три Могили

На 03.04.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Кочериново: Vii-372, Кв.4, Аврора, Баба Люба, Братя Костови, В.Вретенарски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Искър, Калин, Комсомолска, Крашево, М.Бангоев, М.Преображенски, Места, Оборище, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Сотир Карпудски, Странджа, Трети Март, УПИ - VII ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, Христо Сокола, Шипка

На 04.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Пороминово: 000182, 017013, 0311025, I,Кв.8а, IX - 40, Кв. 5, І-379,Кв.36, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Кирил и Методий, Кокиче, местност Бачо, УПИ-ІХ-32, УПИ--18 Кв2, Шипка

На 04.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Стоб: 69261.501.13, 69261.501.5, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Бреза, Гладно Поле, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иречек, Йордан Клинчарски, Комсомолска, Крайречна, Люляк, местност Турските Бахчи, Никола Вапцаров, Партизанска, Първи Май, Родопи, Стоян Котев, Тома Райчов, Три Могили, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 05.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Пороминово: 26073, II-376, Кв. 9, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, местност Буката, Митко Палаузов, Опълченска, Опълченска, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ Ii-26073, УПИ III-26073, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин

Община Кюстендил  

На 03.04.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Багренци: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, извън регулация, Кирил Орловски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Рила, Харалампи Разсипийски;

За периода 04-05.04.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ На 05.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Бобешино; Горно Уйно; Гурбановци; Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух; Долно Село: М.Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци; Долно Уйно: махала Олтоманци; Ивановци, Общ. Кюстендил; Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър; Коприва; Кутугерци; Кършалево; Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец; Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река; Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска; Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска; Церовица: махала Бело Камене; Чудинци;

На 02.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Търсино;

На 02.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар; Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин; Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето; Еремия: махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска; Згурово; Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска; Кадровица: махала Постолска, махала Станкова; Лелинци: Васил Левски, махала Горна; Неделкова Гращица; Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци; Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев; Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св.Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци; Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка; Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска; Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска;

На 02.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Овощарска, Цар Освободител;

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Еремия: махала Бумбарска, махала Костовска, махала Мурджовска, махала Цоцоманска;

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Друмохар: махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките;

На 02.04.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев; Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител; Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин; Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 03.04.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Горна Гращица: Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого; Дворище, Общ. Кюстендил: Девети Септември, Лиляна Димитрова, махала Томанова, махала Чорбаджийска, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев; Драговищица, Общ. Кюстендил: Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема; Коняво: 000906 Кв.38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил и Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, местност Маровски път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев; Копиловци, Общ. Кюстендил: Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие; Кюстендил: местност Дренов Дол, местност Николичевски път; Николичевци: Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка; Полска Скакавица: махала Бойчовци, махала Терзийска; Раждавица: Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин; Скриняно: Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Георги С. Раковски, Георги Трайков, Емил Шекерджийски, извън регулация, Марица, местност Чуката, Оборище, П.Волов, Пейо Яворов, Пролет, Пролетарска, Свилен Русев, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие; Стенско: 240 Кв.13, извън регулацията, Стенско; Цървеняно: 002224, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест.Пояница; Шипочано; Шишковци: Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XiV - 464 Кв.14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански; Ябълково, Общ. Кюстендил: X-198,Кв.21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил и Методий, махала Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Соволска Река, Овощарска, Първи Май, Славейков, Христо Ботев;

На 03.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, местност Планина Осогово, местност Хисарлъка;

На 03.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Цървена Ябълка: Таскова Плевня;

На 03.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Ветрен, Общ. Невестино: махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска; Илия; Ново Село, Общ. Кюстендил: махала Двете Реки; Раково, Общ. Невестино: махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец; Савойски: махала Бреза, махала Пелтечка; Сажденик: махала Златанска;

На 03.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, Велбъжд, Демокрация, Иван Шишман, местност Планина Осогово, местност Хисарлъка, Мориц Леви, Неофит Рилски, Райна Цанева, Родопи, Стефан Караджа, Цар Михаил, Цар Симеон 1-ви;

На 03.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./ - Богослов: 037149, махала Топилата;

На 03.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./ - Слокощица: махала Рошковци;

На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Индустриална, Соволска;

На 03.04.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Богослов: 037149, махала Топилата, местност Саманли Баир;

На 03.04.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка;

На 03.04.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка;

На 03.04.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плешивец: Дванадесета;

На 04.04.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ На 05.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Вратца: махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил; Горна Брестница; Грамаждано: местност Гола Велика; Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Смоквата, местност Средно Поле, Руен; Жиленци: Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, махала Босачка, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев; Кюстендил: Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, ул. Дупнишко Шосе; Ръсово: махала Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка;

Община Рила  

На 03.04.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, Крайречна, местност До Кантона, Рила; Кочериново: 408 По Плана На Гр. Кочериново, Vii-372, Кв.4, XVi-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, УПИ Xxii-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - Vii ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв.94, УПИ ХVi-1390,Кв.94, УПИ ХVIII-1396, Кв.88, УПИ-ІІІ-1397 Кв.89, УПИ-ХІV-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак;Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

Община Сапарева баня  

На 03.04.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Сапарево: Айдарска, Васил Левски, Венелин, Лале, Могилата, Морава, Паисий, Пейо Яворов, Ръжана, Христо Ботев

 

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 03.04.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Банско: Никола Попфилипов, Симеон Молеров

На 03.04.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Банско: 02676.16.30, местност Гуровица, местност Гуровица Конвентотова Къща

На 03.04.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Банско: Царица Йоанна

На 03.04.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Банско: Лазар Герман, Лазар Томов

Община Благоевград  

На 02.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 04.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград: Долна Дъбрава, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, Яновски Рид

На 02.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 04.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч.; 08:00 - 16:15 ч./ - Падеш: Будишка

На 02.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 03.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 05.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Церово, Общ. Благоевград: Осми Март, П. Яворов, УПИ Viii-111,112, Кв.15, УПИ І-139,Кв.12

На 02.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 03.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 04.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Рилци: 000399, XV-273, Амитица, Диновица, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Крушите, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Стремата, УПИ Х-463, Кв.6, УПИ ХIII-261, Кв.11, УПИ-ІІІ-63, ХIХ-33, Кв.7, Хан Аспарух, Цар Иван Асен

На 03.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: Еленово

На 03.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Еленово, Общ. Благоевград: 021014, М.Ушите, местност Над Еленовски път

На 03.04.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски, Бодрост, Братя Миладинови, Георги Попов, Грамада, Д-Р Борис Проевски, Дунав, Евтим Драганов, Иван Гарванов, Илинден, Климент Охридски, Кузман Шапкарев, Люляк, Малешево, Менча Кърничева, Места, местност Под Грамадите-Ш13, Победа, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Св.Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Стефан Стамболов

На 03.04.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Антим I, Антон Чехов, Арсений Костенцев, Братя Иванови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Георги Измирлиев, Гьорче Петров, Д-Р Владимир Бъчваров, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Талев, Еленово, Крали Марко, Македония, Мара Бунева, Менча Кърничева, Мизия, Митрополит Борис, Отец Паисий, Охрид, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Райко Даскалов, Родопа, Сандо и Петър Китанови, Св.Св. Кирил и Методий, Света Гора, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Тракия, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Янко Забунов

На 03.04.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Благоевград: Братя Иванови, Братя Миладинови, Владо Черноземски, Мара Бунева, Св.Св. Кирил и Методий

На 03.04.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Клисура, Общ. Благоевград: махала Миладинци, местност Лозята, Падината

На 03.04.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Клисура, Общ. Благоевград: Гяурска, махала Гяурска и махала Рекарска, махала Гяурска

На 04.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Покровник: Валого, Поповка, Равначка, УПИ I-432, Кв.28, Хан Аспарух

На 04.04.2018 г. /08:30 - 13:15 ч./ - Дебочица

На 04.04.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, УПИ IV-220,Кв.8

На 04.04.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Габрово, Общ. Благоевград: 14204.501.10, махала Хамбарджийска, Тугулска

На 04.04.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Струма, Струмско Център

На 04.04.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ - Покровник: Покровнишко Шосе

На 04.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Лешко: Горно Лешко, Долно Лешко, махала Корянска

Община Гоце Делчев  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30;

На 02.04.2018 г. /09:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гоце Делчев: Ii-16, местност Мочура, Кирил и Методий, местност Мочура Землище Гоце, местност Сушица, Стара Планина;

На 02.04.2018 г. /09:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гърмен;

На 02.04.2018 г. /09:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Огняново, Общ. Гърмен: Горно Грамаде, Двадесет и Първа, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Единадесета, Иван Вазов, Кьосе Баир, местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Седма, Ст 26 Кл Б Тп Огняново 4, Ст 46 Кл Б Тп Огняново 2, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тринадесета, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста;

На 02.04.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: С.Борово;

На 02.04.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев: Царица Йоана;

На 04.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Балдево: УПИ VII-97, Кв.9, УПИ ІІІ Кв.14; Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв.31, УПИ-ІV-270, Кв. 28; Борово, Общ. Гоце Делчев: местност Капсии, местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С.Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30; Брезница: 29-ти Декември, 31002, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ІV, Кв.82, УПИ-ХVІІІ-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански; Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVІІ-164, Кв.11, ХVІ-246, Кв.19, ХІ-99,131, Кв.22; Господинци: УПИ-ХІ, Кв.1; Гоце Делчев: Драмски път, местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото; Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка; Кремен, Общ. Банско; Лъжница: 029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин; Огняново, Общ. Гърмен; Самоков: Тинтява;

На 04.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Климент Охридски, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Парка - УПИ-V, Кв.30, Пирин, Рила, Родопи, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шипка;

На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кремен, Общ. Банско: Мвец Ретиже1, Мвец Ретиже2, Фец Кремен;

На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Атанас Свещаров, Кръстьо Сарафов, Мише Баир, Христо Силянов;

Община Гърмен  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Балдево: УПИ VII-97, Кв.9, УПИ ІІІ Кв.14

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гърмен: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дебрен

На 03.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Ковачевица: Кв.23, УПИ ІV

Община Кресна  

На 02.04.2018 г. /12:15 - 14:30 ч./ - Кресна: Влахински Езера, Детелина, Еделвайс, Отец Паисий, Перун, Пирин, Пирински Бор, Рила, Спартак, Теменуга, Яне Сандански

Община Петрич  

На 02.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Чучулигово: Капсиди

На 02.04.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До МТП Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на ТП Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, Кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански Габрене: Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, местност Марена, местност Буко, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19,Кв.5 Генерал Тодоров Долна Крушица: Каръчкото Камена: Динко Ключ: Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, извън регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, местност Джаловец, местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, местност Конгоро, местност Ляшница, местност Омондрос, местност Пильови Орехи, местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, местност Чалтията Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв.18 Скрът: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда Яворница: Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, извън регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 02.04.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Местост Марковица

На 02.04.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Беласица, Бистрица, Княз Борис I, Кукуш, Маркова Скала, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Агапий Войнов, Европа, Параскева Филипова, Цар Самуил

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма

На 02.04.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, пътен Възел Ам Струма Долно Спанчево: местност Реката Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, местност Дабето, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Порой, местност Фабриката, Петко Р.Славейков Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Банско Бърдо, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Корията, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра Марино Поле, Общ. Петрич: извън регулация, местност Вадата Монтана: Хан Кубрат Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, местност Бухото, местност Зиче, местност Караач-Дамяница, местност Кумли, местност Мерата, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала Рупите: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, извън регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, местност Корията, местност Пинговица, местност Свети Атанас, местност Средно Поле, местност Тафтино, местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, УПИ ІІІ-131,Кв.7, Хр.Ботев Старчево Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Капсиди, местност Янкулица

На 03.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Марикостиново

На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Агапий Войнов, Атанас Маджаров, Европа, Катя Паскалева, местност Грамадите, Свети Климент Охридски, Тодор Стоянов, Хіі-3719,Кв.8, Цар Самуил

На 03.04.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ал.Стамболийски, Д-Р Асен Златаров, Полковник Дрангов, Рокфелер, Цар Борис Iii

На 04.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Георги С.Раковски, Георги Урумов, Д-Р Иван Цветков, местност Бухото, местност Неволница, местност Омондрос, Нерезлъците, Оборище, Полковник Дрангов

На 04.04.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Атон, Беласица, Генерал Скобелев, Деде Агач, Зографски Манастир, Йордан Йовков, Кавала, Княз Александър Батемберг, Кочо Мавродиев, Круша, местност Козлек, Одрин, Полковник Дрангов, Света София, Свети Георги

Община Разлог  

На 02.04.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: местност Семково

Община Сандански  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сандански: Димитър Талев, Иван Вазов, Пирин, Свобода, Тевното Езеро, Чудомир Кантарджиев, Юрий Гагарин

На 02.04.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Сандански: Димитър Икономов, Мозговица, Надежда, Никола Вапцаров, Пирин, Св.Св.Козма и Дамян, Свобода, Смилово

На 03.04.2018 г. /08:45 - 11:15 ч./ - Сандански: Първи Май

На 03.04.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Сандански: Ангел Ташков, Борис Сарафов, България, Пере Тошев, Свобода

На 03.04.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Сандански: Дезодава, М.Нишан Таши, местност Нишан Таши, Нишан Таши

На 04.04.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ - Джигурово: УПИ VII-381

На 04.04.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Ново Делчево: Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Илинден, Любен Каравелов, Пейо Яворов, Славянска, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 04.04.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Ново Делчево: Братя Миладинови, Вела Пеева, Гео Милев, Георги Кирков, Главен път Е-79, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Партизанска, Погребите, Славянска, Христо Смирненски

Община Сатовча  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл.Охридски, Лале, Мвец Црънча, Места, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март

На 02.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Вълкосел: Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр.Миладинови, Бузлуджа, Димчо Дебелянов, Лилия, Места, Михаил Антонов, Нерезе, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи Май, Светиката, Чавдар, Шипка

Община Симитли  

На 02.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 03.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 04.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Брежани: Георги Димитров, Здравец, местност Вощинарци, Миньор, Пейо Яворов, Христо Апостолов, Център

Община Струмяни  

На 03.04.2018 г. /11:00 - 14:15 ч./ - Вракуповица

На 03.04.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Микрево: 6-ти Септември, Будутел, Георги Бенковски, Крали Марко, Кресненско-разложко Въстание, Освобождение, Райна Княгиня, Решково, Св.Георги, Св.Паисий Хилендарски, Стопански Двор, Цар Иван Асен Ii, Чинара, Яне Сандански

Община Хаджидимово  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Копривлен: Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

Община Якоруда  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Якоруда: Алпийска, местност Трещеник, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитров

На 03.04.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Бел Камен

На 03.04.2018 г. /09:45 - 10:00 ч./ - Конарско

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 02.04.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ - Бърдарски Геран: 201002, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Клемент Готвалд, Ленин, Люляк, Месност Галишки път, Месност Край Селото, Мичурин, Никола Вапцаров, Победа, Рила, Стара Планина, Урожай, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски и Ленин, Шипка

На 02.04.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ - Бяла Слатина: Васил Левски, Герена, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Индустриална, Климент Охридски, Лозарска, местност Герена, местност Циганския Брод, Сладница, Търнавска, Хан Крум

Община Враца  

На 02.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч./ - Враца: Алеко Константинов, Дъбника, Мито Орозов, Общежитие Студентско-Градче, Околчица, Св.Св.Кирил и Методий, Стоян Ц. Даскалов, Христо Ботев

На 02.04.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ - Враца: Вратица, Дъбника, Дъбника-Орбити, Сениче, Стоян Ц. Даскалов

На 02.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Три Кладенци: 9-ти Май, 9-ти Септември, Братя Миладинови, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Иван Вазов, Крайбрежна, Мир, Митко Палаузов, Момина Сълза, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Радецки, Речка, Роза, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 03.04.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Враца: Вилна Зона Врачански Балкан, Илинден

На 03.04.2018 г. /09:45 - 14:00 ч./ - Враца: Алеко Константинов

На 03.04.2018 г. /09:45 - 14:00 ч./ - Згориград: Георги Бенковски, Йордан Лютибродски

На 05.04.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Враца: Ix,Кв. 1 Източна Промишлена Зона, Втори Юни, Медковец

Община Мездра  

На 02.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Враца: Авлига; Мездра: Жп Район, Лещака, път Враца-Мездра, Христо Ботев; Моравица, Общ. Мездра: Аламан, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Беласица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Емил Марков, Зелена Поляна, Иван Нивянин, Иглика, Искър, Кирил и Методий, Кокиче, Леденика, местност Макрешица, Минзухар, Никола Вапцаров, Околчица, Средна Поляна, Старата Воденица, Страхил Войвода, Теменуга, Тотка Илиева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Хъшове, Шипка, Юшан; Паволче: 120 М/У Кв. 29 и Кв. 41, XXV-1, Александър Стамболийски, Батак, Безименна, Вежен, Веслец, Вихрен, Георги Бенковски, Драва, Дружба, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ильо Войвода, Йолковица, Казашка, Камарата, Княз Дондуков, Кокиче, Ком, Кракра, Купена, Люлин, Мадара, местност Бучил Имот 152002, Мир, Мургаш, Мусала, Оборище, Одрин, Околчица, Перущица, Погледец, Преслав, Станке Димитров, Струма, Тракия, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Шар Планина, Шипка; Руска Бела: местност Буешко Езеро, местност Садината; Челопек: V Кв.41, Александър Стамболийски, Ален Мак, Амур, Баба Илиица, Безименна, Г.Генов, Георги Бенковски, Д.Благоев, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Йолковица, Кокиче, Люляк, Марин Тошев, местност Входа На Селото, Мир, Никола Марков-Колката, Никола Петков, Околчица, Орешака, Плиска, Погледец, Ропотамо, Русалка, Спортна, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян;

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 03.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белоградчик: Вълчо Бочев, Георги С.Раковски, Кале, Княз Борис I, Лило Панов, Недялко Първанов, Освобождение, Трети Март, Хайдут Велко

Община Брегово  

На 02.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Брегово, Общ. Брегово: 1-1244 Кв.121, Александър Стамболийски, Антим Първи, Братя Миладинови, Васил Друмев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Мирон Брезоев, Пеньо Пенев, Първи Май, Роза Люксембург, Сергей Румянцев, Тодор Петров, Хан Аспарух, Хан Крум

Община Видин  

За периода 02-05.04.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Покрайна: Втора, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Шеста

За периода 02-05.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Покрайна: 290, Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Стълб 14 От Тп4, Трета, Тридесет и Втора, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Пета, Шеста

На 02.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ На 03.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ На 04.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ На 05.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Акациево: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Първа, Селски път, Четвърта, Шеста

На 03.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч./ - Видин

На 03.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч./ - Винарово, Общ. Ново Село: 156023, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 03.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч./ - Неговановци: 210061, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ 3 - 451 Кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 03.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч./ - Флорентин: I-062032, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 03.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч./ - Ясен, Общ. Ново Село: 008 До Плажната Ивица, IV - 171 Кв.18, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 04.04.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Видин: 10971.409,2, V-3876 Зап.Скл.Зона, Безименна, Бонония, Екзарх Йосиф I, Запад, Землището На Видин № 000741, местност Алимана, местност Северна Промишлена Зона, Нора Пизанти, Пчеларска, УПИ IV-5110 Зсз

Община Димово  

На 02.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 03.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Димово, Общ. Димово: Боян Чонос, Георги Кирков, Дванадесетте, Кокиче, Коста Йорданов, Коста Петков, Малчика, Пазарска, Свилен Русев, Тодор Титуренков, УПИxVii ,Кв. 38

Община Кула  

За периода 02-05.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Цар Петрово: Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Ново село  

За периода 02-05.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Винарово, Общ. Ново Село: Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Еленко Божков прогнозира скок на тока заради скандала ”Гинка - ЧЕЗ” 7| 4582 |28.03.2018 . ECO: Няма да има проблем с тока и без АЕЦ ”Белене” 6| 4990 |27.03.2018 . Къде ЧЕЗ спира тока? 0| 5477 |23.03.2018 . Ето къде ЧЕЗ ще спира тока 1| 4629 |16.03.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах