Сряда, 22 Ноември 2017, 12:46
Frognews
0| 2632 |27.10.2017

Вижте къде ЧЕЗ е планирал ремонти, заради които ще има прекъсване на тока

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.
Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 29 октомври – 03 ноември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

София - град
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.
Община БАНКЯ  
На 01.11.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Банкя: ул. „Александър Стамболийски“, Братя Миладинови, Добруджа, Княз Борис I/Д. Благоев/, Лутраки/Свилен Русев/, Отец Паисий, УПИ XXVIII-229, 2258 Кв. 119
На 01.11.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Иван Вазов, Рила, Сливница, Средна гора, Цар Симеон, Шипка;  София: Сливница
Община ВИТОША  
На 30.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Беловодски път, Вихрен/Петър Тонев/, Герганица, Десислава, Иван Сусанин, Кота 1050, Поп Евстати Витошки, Симеон Радев/Кирил Янев/
На 31.10.2017 г. /09:45 - 14:15 ч./ -  София: Хмел
На 01.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Акад. Петър Динеков/445-та/, Драгалевци, Околовръстен път, Паиде Судисов, Света Петка Българска, УПИ IV- 3047, Черни връх
На 01.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: XIV-3047, Кв. 148, Витошка Зорница, Околовръстен път, Черни връх
На 01.11.2017 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Драгалевци: Петър Динеков
На 01.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Брезовица, Живата вода, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък
На 02.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Местн. Офелиите, Парк Витоша, Планина Витоша
На 02.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Майстор Алекси Рилец/664/, Майстор Милко Радомирец /667/, Майстор Павел от Кримин/665/
На 03.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: България
Община ВЪЗРАЖДАНЕ  
На 02.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Стамболийски, Позитано, Средна гора, Странджа
На 04.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Тодор Александров/Н. Цанов/, Тодор Александров/Н. Цанов/
Община ИЗГРЕВ  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дианабад
На 02.11.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Латинка
Община ИЛИНДЕН  
На 31.10.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Зайчар, Петко Д. Петков, Света Троица/Вълчо Иванов/, Цар Симеон
На 31.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Илинден, Красна поляна I Част, Пиротска/Трети Април/, Тодор Александров/Н. Цанов/, Хисаря
На 03.11.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Захарна Фабрика, Сливница
На 03.11.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/, Цар Симеон
Община ИСКЪР  
На 01.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Дружба 1
На 02.11.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  София: Цариградско шосе/Тракия/
На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Искърско шосе
Община КРАСНА ПОЛЯНА  
На 31.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Западен Парк/Христо Михайло, Тодор Александров/Н. Цанов/
На 02.11.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Братин дол, Възкресение/Стоян Лепоев/, Западен Парк/Христо Михайло, Красна поляна I Част, Проф. Вайганд, Света Троица/Вълчо Иванов/
Община КРАСНО СЕЛО  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 20-ти Април, Акад. Иван Евстратиев Гешов, Алабин И. Вл., Асен Йорданов/486-та/, Балканджи Йово, Балша/Д-р Минчо Нейчев/, Белите Брези, Бистрица, Борово, Бурел/Цона Петкова/, България, Витоша, Ворино/Ат. Дамянов/, Гатьо Шишков/492-ра/, Гоце Делчев/Емил Марков/, Гоце Делчев/Емил Марков/, Деде Агач, Джон Атанасов/487-ма/, Димитър Манов, Емилиян Станев/490/, Искърски Пролом, Кестенова гора, Княз Борис I, Костенски Водопад/Васил Дим, Кърниградска/Гочо Гопин/, Кюстендил/Атанас Ненов/, Лайош Кошут, Луи Айер/Никола Каменов/, Македония/Димитър Благоев/, Манастирски Ливади, Манфред Вьорнер/495/, Мила Родина, Мъглен/Леон Таджер/, Неофит Рилски, Нишава/Георги Аврамов/, Пазар Иван Вазов, Патриарх Евтимий, Пирински проход, Природа, Солун, Солунска/Васил Коларов/, Стрелбище, Твърдишки проход, Три уши/Адалберт Антонов/, Христо Ботев, Цар Борис III/Девети септ., Цар Самуил, Чепино, Юнак, Ястребец
Община КРЕМИКОВЦИ  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Богров: 1, 10, 15, 16, 3, 35, 4, 5, ІХ-356 Кв. 18;  София: Долни Богров, Кремиковци
На 31.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горни Богров: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Ботунски път, Васил Левски, Здравец, Кирил и Методий, Кладенците, Люлин/Лиляна Димитрова/, М. Шабаница, М. Шабаница, ПИ 16448. 7721. 566, Местн. Б. Убрещ, Местн. Воденицата, Местн. Долна махала, Местн. Кръста, Морава/Георги Димитров/, Мургаш, Мусала/Васил Коларов/, Незабравка, Никола Вапцаров, Обреща, Поп Груйо, Рендова/Толбухин/, Рибарица, Стара планина/Ганчо Шопа/, Стефан Караджа, Стубела/Ленин/, Трайчо Костов, Трети март/9 Септември/, ул. В. Левски/Ал. Стамболийски, УПИ III-Кв. 29 М. Горни Богров, Хан Богров, Хемус, Христо Ботев, Чавдар, Черковна/Мироско Райчев/, Шабаница, Шипка;  Долни Богров: 1, 1-ва, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 5, 7, 8, 9, Іх-356 Кв. 18, Стопански двор Чочая, УПИ IV-376 Кв. 28, УПИ ІХ, Кв. 24;  София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Ботевградско шосе/Мизия/, Долна махала, Долни Богров, Долни Богров, М. Герено, Кремиковци, Незабравка, Чавдар, Чепинско шосе;  Яна: Безименна
На 31.10.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  София: Долни Богров
На 01.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва, Ботунец 1, Враждебна, Кокиче /Челопечене/, Кремиковско шосе, Кремиковци, Отец Паисий, Сеславци, Челопечене, Челопеченско шосе, Челопешко шосе, Чепинско шосе;  Челопечене: Извън регулацията
На 02.11.2017 г. /09:45 - 15:45 ч./ -  Челопечене: ул. Челопещшко шосе 76
Община ЛОЗЕНЕЦ  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Ангел Каралийчев/433-та/, Асен Разцветников/431-ва/, Беломорски проход, Борис Руменов/482-ра/, Данаил Крапчев/442-ра/, Елин Пелин, Златовръх/Лука Кунин/, Йордан Стубел/444-та/, Константин Петканов/437-ма/, Кораб Планина/Илия Филипов/, Крум Попов, Кръстю Сарафов, Милин камък, Неразделни, Никола Й. Вапцаров, Орфей, Пазар Римска Стена, Презвитер Козма, Проф. Васил Стоин/440-та/, Св. Наум/Трайчо Костов/, Симеоновско шосе/Вол. шосе/, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черни връх, Яворец, Якубица, Янко Соф. войвода
На 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Ангел Каралийчев/433-та/, Асен Разцветников/431-ва/, Беломорски проход, Борис Руменов/482-ра/, Данаил Крапчев/442-ра/, Елин Пелин, Златовръх/Лука Кунин/, Йордан Стубел/444-та/, Константин Петканов/437-ма/, Кораб Планина/Илия Филипов/, Крум Попов, Кръстю Сарафов, Милин камък, Неразделни, Никола Й. Вапцаров, Орфей, Пазар Римска Стена, Презвитер Козма, Проф. Васил Стоин/440-та/, Св. Наум/Трайчо Костов/, Симеоновско шосе/Вол. шосе/, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черни връх, Яворец, Якубица, Янко Соф. войвода
Община ЛЮЛИН  
На 31.10.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  София: 722-ра, Европа/Баба Парашкева/, Люлин, Люлин 1, Обелски път/Об. шосе/, Обелско шосе, Сливница, УПИ XIV-1773, Фортов път
На 31.10.2017 г. /13:30 - 14:15 ч./ -  София: Ген. Михаил Савов, Люлин, Люлин 2
Община МЛАДОСТ  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 1
На 02.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Младост 4
Община НАДЕЖДА  
На 30.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Далия, Кирил Благоев
На 31.10.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София
Община НОВИ ИСКЪР  
На 01.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Подгумер: Местн. Враняк, Местност Изливо, ПИ 570115531, Стара планина/Л. Панчев/, Стопански двор
Община ОБОРИЩЕ  
На 01.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Бяло море, Данаил Николаев, Дондуков, Искър, Майор Агов, Панайот Волов, Петра, Стара планина, Христо Ковачев, Чаталджа
На 02.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 1-ва, 11-ти август, 11-ти август, Васил Левски, Ген. Данаил Николаев/Цвятко, Георги С. Раковски, Данаил Николаев, Екзарх Йосиф, Кирил и Методи, Поп Богомил, Сливница, Чаталджа, Чумерна
На 03.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 279-та/Сердика/, 279-та/Сердика/, Бачо Киро, Бачо Киро, Буда Пеща, Буда Пеща, Васил Левски, Васил Левски, Дондуков, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Искър, Искър, Мария Луиза, Мария Луиза, Париж, Париж, Сердика, Сердика, Струма, Струма, Триадица, Триадица, Цар Симеон, Цар Симеон, Чумерна, Чумерна
Община ОВЧА КУПЕЛ  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: 671-ва/Овча купел/, Васил Марков/503/, Камелия/Христо Ноков/, Монтевидео/Пионерски път/
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: 315-та /Барите/, Барите, Гайтанци, Монтевидео/Пионерски път/
На 31.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 575-та/Кв. Левски/, 757-ма/Овча купел/, 760-та/Овча купел/, Александър Пушкин, Ветрушка, Красна Китка, Купените, Пелистар, Подлозище, Цар Борис III/Девети септ.
На 01.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Ангелов връх, Народен герой
На 02.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Маньово бърдо
На 03.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 1-ва, 637-ма/Овча купел/, 638-ма/Овча купел/, 639-та/Горна баня/, 640-та/Овча купел/, 641-ва/Овча купел/, 643-та/Витоша Овча купел/, 648-ма/Овча купел/, 649-та/Овча купел/, 670-та/Овча купел/, Бойчо Бойчев, Васил Попов, Горна баня, Д-р Люба Григорова, Д-р Люба Григорова, Димитър Чинтулов/554/, Дрян /643-та/, Дъбето, Дъбето, Инж. Борислав Огойски/Кр. Вас, Никола Петков/П. Напетов/, Овча купел, Овча купел, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Проф. Дочо Леков /636-та Р-н Витоша/, Урал, Харманлийско въстание
Община ПАНЧАРЕВО  
На 31.10.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Богдана, Вилна зона Бистрица, Липа, Пролет, Просвета/Комсомолска/, Разширението, Чучулига
На 31.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: Бор, Буката, Валозите, Васил Левски/Лиляна Димитро, Ген. Кирил Ботев/Александър, Грамада, Димитър Благоев, Държов дол, Ела, Липова падина, Лъката, Петров кладенец, Симеон Халачев/Плажа/, Теменуга, Цар Иван Асен II/Петър Янев, Явор
На 01.11.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Железница, Общ. Столична: Белишако, Местн. Елата, Местн. Пържови кошари, ПИ 29150. 7110. 973, Тупанкови кошари;  Плана: IX - 6, XVI-58, в. з. Кантона, М. Църна Трева, Мах. Горна Календарова, Мах. Календарова, Мах. Кьосева, Мах. Манчева, Мах. Масова, Мах. Новачка, Мах. Риджова, Мах. Тодорова, Мах. Чорбаджийска, Махала Бурнаска, Махала Велчева, Махала Славкова, Махала Чаршийска, ПИ 976, УПИ ІІІ-31, Кв. 11
На 03.11.2017 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична: Ален мак, Ведена/8Ма/, Вителски дол, Дъбова гора/11Та/, Здравец/10Та/, Иглика, Лева река/7Ма/, Мала Железница/25Та/, Плана планина/4Та/, Стамболова река, Урвич/Цветан Милев/, Шипка
Община ПОДУЯНЕ  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Сухата река бл. 28 вх. А, Б
На 31.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър бл. 119 вх. Б
На 02.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Стефан Караджа бл. 40
На 03.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Стефан Караджа бл. 150
На 04.11.2017 г. /08:45 - 14:30 ч./ -  София: Бесарабия
Община СЕРДИКА  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Коце Ципушев
На 31.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София: Алдомировска/Димитър Баковс, Банишора, Габър, Ген. Столетов, Позитано, Шумен
На 31.10.2017 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  София: Свищов/Венко Рашков Китов/
Община СЛАТИНА  
На 01.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София: Велчо Атанасов, Кадемлия/Георги Дамянов Йот, Острец
На 01.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Ситняково/Хр. Кабакчиев/ 71
На 01.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 592-ра/Слатина/, Владово, Иван Димитров-Куклата, Нектар, Слатинска река, Спътник
Община СРЕДЕЦ  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  София: Алабин И. Вл., Васил Левски, Княз Александър Батемберг, Леге, Цар Калоян
На 30.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Любен Каравелов
На 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Осми декември
На 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 8 Ми декември
На 01.11.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Алабин И. Вл., Витоша, Граф Игнатиев, Позитано, Цар Калоян
На 01.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Юри Венелин
На 03.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Ю. Венелин
Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  
На 30.10.2017 г. /08:15 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Студ град
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Борис Стефанов/Ан. Найд, Бели Мел, Джон Ленън, Дъбница, Дървеница, Дървеница, Дървенишка река, Зелена поляна, Климент Охридски, Константин Игнатов, Пловдивско шосе, Проф. Кирил Попов/Върбан Ген, Яна/Дървеница/
На 30.10.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична: Местн. Лъката
 София: Малинова долина, Малинова долина УПИ I, Малинова долина УПИ I Кв. 30
На 30.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Ст. град ул. Стефан Димитров
На 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Борис Стефанов/Ан. Найд, Джон Ленън, Джон Ленън, Дървеница, Дървенишка река, Дървенишка река, Зелена поляна, Константин Игнатов, Николай Генчев, Пловдивско поле, Пъстър свят, Студ град, Яна/Дървеница/
На 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Борис Стефанов/Ан. Найд, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Бели Мел, Джон Ленън, Дървеница, Дървеница, Дървенишка река, Зелена поляна, Зелена поляна, Кирил Попов, Климент Охридски, Константин Игнатов, Константин Кисимов, Никола Габровски, Николай Генчев, Перперикон, Пловдивско поле, Проф. Георги Брадистилов, Проф. Стоян Киркович/31 Ви Я, Студ град, Студентски град, УПИ III-5560, 5561, Яна/Дървеница/
На 01.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Климент Охридски
На 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Борис Стефанов/Ан. Найд, Дървенишка река, Зелена поляна, Константин Игнатов, Константин Кисимов, Пловдивско шосе, Яна/Дървеница/
На 03.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Борис Стефанов/Ан. Найд, Джон Ленън, Дървенишка река, Зелена поляна, Константин Игнатов, Константин Кисимов, Пловдивско шосе, Студ град, Яна/Дървеница/
На 03.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: Акад. Стефан Младенов/Арсо П, Акад. Стоян Аргиров/502/, Проф. Д-р Димитър Добрев
На 03.11.2017 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  София: Бул. Симеоновско шосе
Община ТРИАДИЦА  
На 01.11.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Акад. Иван Евстратиев Гешов
На 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: бул. „Витоша“.
 
Софийска област
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.
Община Божурище  
На 03.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Божурище: ул. „Лазур“
На 03.11.2017 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище: Космонавт Георги Иванов, УПИ ІI 379/Кв27, УПИ ХII-369, Кв. 29
Община Ботевград  
На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Литаково: 3Ти март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Боговина, Брезовица, Бузлуджа, Велчова завера (Илия Шопов), Вуто Койчев, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Георги Бенковски (Г. Димитро, Иван Вазов (Ангел Миновски), Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Кап. Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люто войвода, Люто войвода, Мургаш, Начо Иванов, Оборище, Парцел V-41, Кв. 9 Къща, Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Станковска Курия, Стара планина (Кам. Първенс, Столетов, Христо Ботев, Шести септември (9-ти Iх), Шести септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин
На 30.10.2017 г. /08:45 - 10:15 ч./ -  Ботевград: XIII, Кв. 175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен парк, до сграда ТКЗС, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Широко ливаде, Опълченска, Орхание, Стара планина, УПИ IX, Кв. 175, Христо Ботев, Цар Иван Шишман
На 31.10.2017 г. /12:45 - 13:15 ч./ -  Ботевград: Божко Божилов, Паркинг, Плиска, Рила, Саранск, Темуша
На 02.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: 003036, 05815. 13. 34, АМ Хемус Кв. Зелин, в. з. Чеканица, в. з. Зелин, в. з. Зелин, ул. 4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния път, Зелин-тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица
Община Годеч  
На 01.11.2017 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Мургаш: УПИ ХII-17, Кв2
На 01.11.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Шума: УПИ ХV-23
На 02.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Букоровци: УПИ V 130Кв. 13;  Каленовци: XI-83, УПИ-ХI-257, Кв. 12
Община Горна Малина  
На 03.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Байлово: II-274 Кв. 31, III-366, Кв. 41, Пи048007;  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Иван Вазов
На 30.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Макоцево
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Горно Камарци: . УПИ VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв. 7;  Саранци
Община Драгоман  
На 30.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Беренде Извор;  Годеч: Нишава
На 30.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Беренде, Общ. Драгоман;  Букоровци: УПИ V 130Кв. 13;  Върбница;  Драгоил;  Драгоман: Акация, Международно шосе, Патриарх Евтимий;  Каленовци: XI-83, Кв. 22, УПИ-ХI-257, Кв. 12;  Летница, Общ. Драгоман;  Мургаш: УПИ ХII-17, Кв2;  Ново Бърдо;  Прекръсте;  Разбоище: Мес Стойков връх;  Туден: 015065, Кв. Мрамор, М. Марков дол, Мах. Панинци, Мрамор Кв. 22 УПИ XVI- 150, Труден
На 30.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Калотина: Втора, Калотина, Първа;  Липинци;  Чепърлинци
На 31.10.2017 г. /09:45 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Бахалин;  Вишан;  Владиславци;  Габер, Общ. Драгоман: VII-99, Градище, ул. Елин Пелин;  Горно село;  Грълска падина: Мах. Горно Ново село;  Долна Невля;  Долно Ново село, Общ. Драгоман;  Драгоман: Акация, Еделвайс, Железничар, Иглика, Игрище за минифутбол УПИ І, Кольо Фичето, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна гора, Странджа, Христо Ботев, Шести септември, Ярловци;  Камбелевци: ХII-22;  Круша, Общ. Драгоман;  Начево;  Несла: 000136;  Чеканец, Общ. Драгоман;  Чуковезер;  Ялботина
Община Елин Пелин  
На 30.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Равно поле: М. Конска ливада
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лесново: Двадесета, Петдесет и Втора, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Четвърта
На 03.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Габра: Бисер, Васил Левски, Зора, Иван Ст. Туев, Изгрев, Любен Каравелов, Маргарита, Могилата, Момина сълза, Реката, Роса, Христо Ботев;  Голема Раковица: XXIV-81 Кв. 2, П-л ІV-73, Кв. 1;  Крушовица, Общ. Елин Пелин: УПИ VI-104, Кв. 13, УПИ VI-4, Кв. 1, УПИ Іх-5, Кв. 1, УПИ XXV-91, Кв. 9
На 03.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Столник
Община Етрополе  
На 31.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./; на 03.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Лъга
На 31.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./; на 01.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:30 ч./; на 03.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв. 1, Кладевски дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков дол, Махала Радов дол;  Видраре: 157, Кв. 13, сграда Кметство, Іі Кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото;  Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ VIIі, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи май, Септемврийци, Стара планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин;  Етрополе: Равнището;  Лопян: 005034, в. з. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра;  Малки Искър;  Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Вила Манаселски мост, Махала Гараж, Махала Гола могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете;  Осиковица: Махала 57 Км АМ Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата;  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot;, П-л VI-61, Кв. 5;  Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, Мах. Грозьов дол, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8
На 31.10.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Джурово: Махала Камилче
На 01.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Боженица: Махала Ласковци;  Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни връх;  Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-ХI-8, Кв. 4;  Правец: градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110;  Правешка Лакавица: 001626, Голямата ливада, Махала Церица;  Своде: Махала Бакова могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци;  Средни Рът: Мах. Бечовското, Мах. Голяма Глава, Мах. Дунавското, Мах. Койчовци, Мах. Кондурите, Мах. Куваница, Мах. Мончово Търне, Мах. Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби
На 01.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Правец: Махала Правешки Ханове
На 01.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Бойковец: Орище, УПИ-І-142;  Етрополе: 128, 27-ми ноември, Акация, Вилна зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Махала Иванчовец, Местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница, Сто Двадесет и Осми;  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски
На 01.11.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  с. Бойковец
На 03.11.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Лопян: в. з. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра
Община Ихтиман  
На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино
На 30.10.2017 г. /10:30 - 11:00 ч.; 10:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман;  Стамболово, Общ. Ихтиман
На 30.10.2017 г. /10:30 - 11:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: 064007-М. Добрева ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън регулация, Извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Цар Самуил, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 30.10.2017 г. /10:30 - 11:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч.; 09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман
На 30.10.2017 г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Ихтиман: 064007-М. Добрева ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Дунав, Здравец, Иглика, Извън регулация, Извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 30.10.2017 г. /10:30 - 16:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Горна Василица
На 02.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Боерица: Пи640030, 640027, УПИ Vі-111, Кв. 16, УПИ Іі-124, Кв. 13
На 02.11.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: 064007-М. Добрева ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън регулация, Извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 03.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Иглика, Искър, Йордан Цонев, Йордан Цонев, Кочиово, Кочиово, Люляк, Мизия, Отец Паисий, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Пенчо Славейков, Плиска, Рила, Роса, Свети Княз Борис 1, Теменужка, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Освободител, Царчино, Царчино, Явор
Община Костенец  
На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Горна Василица: 000147
На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Момин Проход: Ален мак, Княз Борис, Лоза, Мусала, Радост, Ружа, Стара планина, Тодор Ненчев, Христо Ботев, Ягода
На 30.10.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Василишка, Върба, Екзарх Йосиф, Еледжик, Заря, Зорница, Иглика, Извор, Изгрев, Китка, Лайка, Липа, Люляк, Момина сълза, Морава, Оборище, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Перуника, Пчелинска, Райна Княгиня, Свети Георги, Стефан Караджа, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско шосе, Чайка, Шипка, Явор, Янтра, Ястребец
На 30.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Екзарх Йосиф, Свети Георги, Стефан Караджа, Шипка
На 30.10.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: VII-858, Кв. 68, Акация, Белмекен, Боровец, Витоша, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Изгрев, Калинка, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Момина сълза, Оборище, Пирин, Рила, Самуил, Свети Георги, Славей, Средна гора, Стадионна, Трапезица, Цар Симеон I, Цариградско шосе, Чайка, Чучулига, Шипка, Ясен
На 30.10.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: VII-858, Кв. 68, Здравец, Люляк, Свети Георги, Средна гора, Ясен
На 02.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Белмекен, Боровец, Боровец, Венетица, Витоша, Дренето, Иван Вазов, Иван Вазов, Инчовица, Искра, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Китка, Китка, Кокиче, Курорт Вили Костенец, Липа, Малина, Малина, Младежка, Младост, Мусала, Нишава, Олимпиада, Пета, Петър Берон, Пирин, Пролет, Република, Родопи, Родопи, Синчец, Синчец, Тинтява, Трети март
На 02.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Момин Проход: Ален мак, Бор, Бряст, Гьолска, Детелина, Княз Борис, Лале, Лоза, Лоза, Мусала, Радост, Ружа, Ружа, Стара планина, Сълзица, Тодор Ненчев, Трепетлика, Христо Ботев, Христо Ботев, Цвят, Ягода
Община Костинброд  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Петърч: Ален мак, Априлско въстание, Бузлуджа, Васил Левски, Витан, Еделвайс, Кап. Петко войвода, Ком, Тантил Стойчев, Христо Ботев, Цветна, Шопска комуна
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: УПИ Vі-225 Кв. 30
На 30.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Петърч: Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап. Петко войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Шопска комуна
На 03.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд: IV-3944Кв 63-А, Витошко лале, Еделвайс, Местност Бачийте, Св. Георги Победоносец, Спортист, ХV-1642, Шияковци
Община Мирково  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Петрич, Общ. Златица
Община Правец  
На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Правешка Лакавица: 001626, Махала Церица
На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Липа, Махала Смолевица, Махала Чульовци
На 30.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Осиковица: Махала Балинска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манговци, Махала Цековци;  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot;, П-л VI-61, Кв. 5
На 30.10.2017 г. /09:15 - 14:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Осиковица: Махала Дрена
На 30.10.2017 г. /09:15 - 14:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, П-л VI-61, Кв. 5
На 01.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковска Лакавица: Луковешки дол
Община Самоков  
На 30.10.2017 г. /08:00 - 10:00 ч./; на 03.11.2017 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Самоков: 65231. 907. 178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, Бяла поляна, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231. 916, Искър, Ихтиманско шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, Местност Ридо, Момина сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила планина, Рилски Скиор, РУПИте, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети декември, Търговска, УПИ 65231. 906. 319, УПИ 65231. 911. 36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр. Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис III, Черни връх, Черно море, Шейново, Шипка
На 30.10.2017 г. /08:15 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Бели Искър: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, П-л V, УПИ IV Кв. 20;  Мала Църква
На 30.10.2017 г. /08:15 - 16:00 ч.; 08:15 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Курорт Боровец
На 30.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Самоков: Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, Ружа, Странджа, Тинтява, Христо Максимов, Явор
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Авксенти Велешки, Бачо Киро, България, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Иван Доспевски, Йордан Йовков, Македония, Мальовица, Местност Калковско Манастирче, Местност Мало Равнище, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, РУПИте, Търговска, ул. Здравец, ул. Здравец, Хан Кубрат, Христо Зографски, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Борис III
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Поповяне: ПИ 000368
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков: М-Ст Лавандула, Общ. Самоков;  Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 3-та, 30-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, БКТП градина – Ковачевци;  Мала Църква: с. Мала Църква, Община Самоков;  Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Местност Лавандула, Местност Ренов дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана планина
На 30.10.2017 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Самоков: Гюрови градини, Курорт Боровец
На 30.10.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Бор, Бреза, Велико Търново, Генади Шигорин, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Искър, Ихтиманско шосе, Княз Дондуков, Кокиче, Латинка, Леон Крудов, Люляк, Марица, Мечит, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Плана планина, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Ружа, Странджа, Тинтява, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Зографски, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Шипка, Явор
На 30.10.2017 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Самоков: Местност Язовир Искър
На 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Ангел Кънчев, Баба Фота, Белмекен, Булаир, Булаир, България, Връх Вихрен, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Искър, Йордан Йовков, Константин Фотинов, Крали Марко, Македония, Мальовица, Мано Филипов, Местност Калковско Манастирче, Местност Мало Равнище, Местност Ридо, Наум Хаджимладенов, Никола Драмалиев, Оборище, Пашеница, Петър Берон, Петър Попангелов, Подридна, Сини вир, Слави Генев, Софроний Врачански, Търговска, ул. Здравец, ул. Здравец, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Чакър войвода, Черно море
На 01.11.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Алино: П-л Іі, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18;  Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI. Кв. 5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, с. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 до Крепост Цари Мали град, УПИ І-470, 471 Кв. 38А, Христо Ботев, Юрий Гагарин;  Клисура, Общ. Самоков: Извън Регулация;  Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, БКТП градина - Ковачевци, Пп II, Кв. 58;  Рельово: №000527, Извън регулация, УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5;  Ярлово: . УПИ ХII-562, Кв. 55, 002159, Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова гора, М. Грамаге, ПИ 013001 Местност Св. Петка, ПИ №578, Стоп. Двор, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16
На 01.11.2017 г. /08:45 - 16:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Белчински Бани: П-л V Кв, 21
На 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Продановци, Общ. Самоков;  Рельово: УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5
На 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Йордан Йовков, Мальовица, ул. Здравец, ул. Здравец, Христо Смирненски, Цар Борис III
Община Своге  
На 31.10.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Брезе, Общ. Своге: Келемеровци, УПИ І-55, Кв. 9, ХI-59, 60, Кв. 9;  Гинци;  Добравица;  Добърчин;  Завидовци;  Искрец: I-133, Кв. 21, VIIі-369, Кв. 16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, Кв. Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, Махала Баломир, Махала Божица, Махала Букет, Махала Джагаловци, Махала Джуринци, Махала Дупни камък, Махала Коньовци, Махала Кукла, Махала Кулинци, Махала Севкинци, Махала Тонинци, Махала Ценов мост, Махала Чуй Петел, Меча поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара планина, Тепавицата, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ VIII-581, Кв. 69, Христо Ботев, Църква, Чичер, Чуй петел, Явор, Ясен;  Своге: Домишлярете, Махала Брестака, Махала Свиново, Общ. Своге МТП Свиново, Слатина, Слънце
На 31.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Брезе, Общ. Своге;  Гинци: Местност Петрохан
На 31.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Бракьовци
На 01.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Бакьово;  Батулия: Махала Кукура, Местност Манастиро и градо;  Владо Тричков: Махала Клисура, Махала Ромча;  Луково: Купeн, Общ. Своге МТП Орничето, Общ. Своге ТП Сърце;  Нови Искър: в. з. Кореа, Вз. Радеви круши, Гниляне, Местност Радеви круши, Минзухар, Пл. №165 и 166 в. з. Кореа;  Огоя: II-24, 075039, Махала Войкин дол-Реката;  Реброво: Батулийска Битка, Васил Левски, Искърско Дефиле, М. Чуклата, Мах. Старо село, Мах. Бивола, Мах. Брестово, Мах. Кори, Мах. Реката, Мах. Слатина, Мах. Старо село, Махала Старо село М. Света Троица, Пейо К. Яворов, Стара планина, Старо село, Търговска, УПИ VII - 345 Кв. 25, УПИ XV 221, Кв 25, Хаджи Димитрър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски;  София: 1-ва
На 01.11.2017 г. /09:30 - 15:45 ч./ -  Огоя: 075039, Махала Войкин дол-Реката
На 01.11.2017 г. /09:30 - 15:45 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Буковец, Общ. Своге;  Ябланица, Общ. Своге: Мах. Две Реки, Общ. Своге МТП Тихов дол
Община Сливница  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Капитан Коста Паница, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Максим Горки, Мир, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин
На 30.10.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Бърдо;  Драгоил: Местн. Локва;  Калотина: Втора, ГКПП Калотина, Калотина, Първа;  Чорул: УПИ-Іх-130, Кв. 18
На 01.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Алдомировци: 21-ва, 36-та, 41-ва, III-288 Кв. 48, IV, 460, Кв. 42, VII-275Кв 50, Алдомировска (Г. Димитров), Детелина (Д. Благоев), Здравец (Бр. Станиславови), Иван Вазов, УПИ XIV-203, УПИ XXVIIі-188, Кв49
На 03.11.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Алдомировци: 27 Ма, Алдомировска (Г. Димитров), Васил Левски, ул. „Люляк“ („Ст. Лазов“).
 
Видинска област
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.
Община Видин  
На 31.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Кутово: ул.“ Двадесет и девета“, „Изборна“, Осемдесет и Пета, Осемдесета, Петдесет и Първа, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета
Община Ново село  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Ново село: 008 до Плажната Ивица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Четвърта, Тринадесета
На 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Ново село: IV - 171 Кв. 18, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Винарово, Общ. Ново село: Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четиринадесета
На 03.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Винарово, Общ. Ново село: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Пета, Първа, Седма, Трета, ул. „Шеста“.
 
Област Монтана
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.
Община Берковица  
На 30.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч.; 09:30 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Берковица:ул. „Акация“, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-р Иван Панов, Д-р Иван Панов(9 септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена
На 30.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Боровци: 23 Ти септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Д-р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара планина, шосе - Лом - София, Ъгъла на ул. Р. Даскалов и Д. Благоев
На 02.11.2017 г. /07:00 - 07:20 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 03.11.2017 г. /17:10 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Балювица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети септември, Дружба, Дунав, Извън регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка;  Берковица: 03928, 28, 21, 03928, 32, 3, 03928. 13. 4, 03928. 26. 16, 03928. 514. 225, 03928. 68. 18, 03928. 72. 33, 03928. 72. 4, 086014 Землището на с. Бързия, 210, 257, 23 Септември, VIII Кв. 153, №209. 394 Местност Сароновец, Акация, Алеко Константинов, Александровска, Александър Стамболийски, Алчов баир, Ангел Кънчев, Антим I, Антим Крунев, Антон Страшимиров, Асен Златарев, Атанас Кюркчиев, Ашиклар, Бдин, Беговица, Берковска река, Битоля, Бор, Бреза, Бук, Вардар, Варна, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Възход, Вяра, Генерал Владимир Заимов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Грамада, Граф Игнатиев, Д-р Иван Панов, Д-р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Детелина, Димчо Дебелянов, Добруджа, Дунав, Еделвайс, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Живовци, Заряница, Захари Стоянов, Звезда, Здравец, Здравченица, Зора, Иван Вазов, Извън регулацията, Изгрев, Йордан Йовков, Йордан Радичков, Казаните, Калето, Калиманица, Кестенарска, Кирил и Методи, Кокиче, Ком, Котеновско шосе, Кочо Честименски, Къса река, Лале, Лерин, Лечебница, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Малинарка, Марин Дринов, Местност Асан Спахийски връх, Местност Петрохан, Минзухар, Митрополит Кирил, Мрамор, Мусала, Незабравка, Николаевска, Оборище, Огоста, Одеса, Опълченска, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Панайот Волов и Поручик Савойски, Панорама, Парчевич, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Петър Берковски, Петър Берон, ПИ 03928. 66. 32, Пирин, Пиротска, Пиротски път, Пламък, Площад Сарая, Площад Свобода, Площад Славейков, Поручик Грозданов, Поручик Загорски, Поручик Савойски, Промишлена зона, Професор Петко Наумов, Първи май, път 81 Преди Разклона за Кв. Раковица, Радецки, Райко Даскалов, Рако-Ца ул. Братя Миладинови, Раковица, Раковица ул. 1-ви май, Раковица ул. Иглика, Раковица ул. Крайречна, Раковица ул. Криви Рог, Раковица ул. Лале, Раковица ул. Малина, Раковица ул. Мир, Раковица ул. Пролет, Раковица ул. Свобода, Раковица ул. Добри Чинтулов, Раковица ул. Панайот Хитов, Раковица ул. Усин Керим, Рила, Ружа, Сарая, Свобода, Синия Вир, Синчец, Сливница, Солунска, Средна гора, Ст. Планина бл. Албена 3, Ст. Планина бл. Албена 4, Ст. Планина бл. Детелина, Ст. Планина бл. Здравец 5, Ст. Планина бл. Здравец 9, Ст. Планина бл. Люлин, Ст. Планина бл. Малина, Ст. Планина бл. Пирин, Ст. Планина бл. Пролет, Ст. Планина бл. Синчец, Ст. Планина бл. Славянка, Ст. Планина бл. Христо Бот, Стара планина, Стефан Стамболов, Странджа, Страцимировска, Теменуга, Тимок, Тинтява, Тодор Каблешков, Тодорини Кукли, Тополите, Тракия, Тузлата, Туристическа, УПИ IV Кв. 85, Хаджи Димитър, Хаджи Петър Илиев, Хайдушки Водопади, Хризантема, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Крум, Царибродска, Чайка, Чаталджа, Червена Стена, Черковна, Шабовица, Шалин дол, Шейново, Шипка, Щърковица, Явор, Ясен;  Бистрилица: 9-ти септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, Извън регулацията, Ленин, Людено, Люляк, Местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка;  Бокиловци: 000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45, Кв. 15, Четвърта, Шеста;  Боровци: 1 Ви май, 23 Ти септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, шосе - Лом - София, Ъгъла на ул. Р. Даскалов и Д. Благоев;  Бързия: 036022, 9 Ти септември, №017047, Акация, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Здравец, Землището с. Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов живот, Петроханска, ПИ 086028 и ПИ 086029, Пръшковица, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Стругарница, Тодорини Кукли, УПИ ХVі, Кв. 29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода;  Вършец: 12961, 24, 12961. 122. 66, 12961. 15. 858, 12961. 24. 4, 12961. 24. 6, 12961. 24. 934, 12961. 51. 7, 12961. 54. 52, 12961. 57. 9, 23-ти септември, 420. 127. 28, Алеко Константинов, Александър Занов, Александър Стамболийски, Ангел Иванчев, Антим I-ви(Ив. Пенчева), Архитект Нешев, Аспарух, Банкя, Бор(Симо Първанов), Борова гора, Ботуня(9-ти септември), Бреза(Безименна), България(В. Коларов), Бялата вода(М. Арсенов), Васил Априлов, Васил Левски, Водопада, Втора, Георги Алексиев Антонов, Георги Бенковски(11 Септ), Георги Д. Истатков, Гламео, градски парк, Д-р Дамян Иванов, Д-р Елена Теодосиева(Л. С), Д-р Константин Пенев(З. К), Детелина(гр. Виденов), Дико Илиев, Добри Чинтулов(А. Антонов), Дончо Станчев, Дунав, Елин Пелин(Н. Вельов), Зано Ангелов, Заножене, Зелени Дел, Иван Вазов, Йордан Радичков, Калето, Кв. 1 12961. 422. 111, Кв. Изток Извън регулация, Кирил и Методи, Климент Охридски(И. Манк. ), Княз Борис I-ви(Г. Бобенк), Козница, Липа(Асен Дионисиев), Малина(Ив. Първанов), Местност Водопад, Местност Грамадата, Местност Иваново поле, Местност Милкина ливада, Местност Оменячки дол, Местност Пречиствателна Станция, Местност Редежо, Местност Селище, Минкова баня, Младост(М. Христов), Найден Геров, Неофит Рилски, Никола Д. Петков(Химик), Никола Й. Вапцаров, Отец Паисий, Патриарх Ефтимий(А. Иван), Пейо Яворов(Атанас Попов), Пета, ПИ 12961. 43. 319, Плиска, Поп Исай, Преслав(Иванчо Попов), Първа, Раковска, Република(Г. Димитров), Роза(Стоян Иванов), Сан Стефано, Серафим Георгиев(Г. Генов), Синчец(Наум Начев), Софроний Врачански, Стара река, Стефан Караджа(Ан. Златков), Стефан Стамболов(Г. Моцов), Страхил Воевода, Тинтява(Безименна 2), Тодорини Кукли, Трета, Трети март(Братя Леон), УПИ XI Кв. 73 ул. Любен Герасимов, УПИ XXVI, Кв. 87, УПИ І Кв 76, Хан Крум(Стоян Лилков), Хан Омуртаг(Д. Щерев), Харалампи Генчев, Хисаря, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II-ри(И. Бог, Цар Калоян(Г. Яничков), Цар Симеон(Околовръстна), Червени камък, Четвърта, Шеста, Шести септември(Заводска), Шипка, Явор(Дионисий Илиев), Янко Сакъзов(Строителна);  Гаганица: 037265, 1 Ви май, 23 Ти септември, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, Извън регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил и Методи, Кумбарка, Люляк, Милин камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки дол, Явор, Язовирна;  Горна Бела Речка: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Горно Озирово: Бенковски(7), Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Васил Петлешков(17), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Камен дол(9), Кирил и Методий(20), Кокиче(4), Ком(35), Котля(11), Кубрат(25), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Малина(6), Минзухар(2), Младост(40), Момина сълза(21), Мусала(31), Н. Й. Вапцаров(29), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Синчец(3), Стара планина(34), Стефан Караджа(41), Стрешер(8), Теменужка(5), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Хан Аспарух(12), Хан Крум(22), Христо Ботев(27), Цар Борис I(19), Цар Калоян(18), Явор(24);  Долна Бела Речка: 325051, Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста;  Долно Озирово: I-161, Кв. 47, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Драганица: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста;  Замфирово: 000436, 1 Ви май, 5 Ти декември, 9 Ти септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, ул. Ал. Стамб. и ул. Янтра, ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла на ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра;  Комарево, Общ. Берковица: Втора, Девета, Извън регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста;  Костенци: 314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;  Котеновци: Втора, Пета, ПИ 301018, Първа, Трета, Четвърта;  Лесковец, Общ. Берковица: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;  Лютаджик: 23-ти септември, Ален мак, Безименна, Васил Левски, Ген. Иван Кинов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Дунав, Кокиче, Крайбрежна, Кресна, Люляк, Мир, Христо Ботев, Черна река;  Мездрея: 000002, Втора, Главна, Извън регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста;  Монтана: Христо Ботев;  Песочница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III, Кв. 33, Четвърта, Шеста;  Пърличево: 9-ти септември, Ал Стамболийски, Бор, Васил Левски, Витоша, Г Димитров, Гробарска, Димитър Благоев, Дружба, Замфир Попов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Морава, Пирин, Раковски, Рила, Средец, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Явор;  Рашовица: Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев;  Слатина, Общ. Берковица: Васил Левски, Георги Димитров, Девети септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Местност Стопански двор, Н. Й. Вапцаров, Христо Ботев;  Спанчевци: Арто, Билото, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, Извън регулация, Илинден, Местност Минкови Бани - Топилата, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Седма, Селището, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански;  Стояново, Общ. Вършец: Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;  Цветкова Бара: Главна, Гороница, Извън регулация, Черемошница;  Черешовица: Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, Местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;  Черкаски: Акация (21), Божур (25 А), Бозаджийска (Дванадесет), Бор (Единадесет), Бреза (Двадесет), Вароша (Първа А), Върбица (Дванадесета), Върха (24), Гавгалия (Шестнадесет), Гурнов (Трета), Дребако (Четиринадесет), Еделвайс (23), Ела (Четвърта), Иглика (Тринадесет Б), Игрище (25), Извора, Изгрев (Деветнадесет), Казанджийска (Девета А), Калина (Двадесет и Втора), Кестените (Осма), Ком (Втора), Корийски дол (22 Б), Корията (Двадесет и Втора А, Крайна (Седемнадесет), Липа (29), Метохска (Девета), Перуника (Петнадесет), Речна (27 ), Роза (Пета), Ружа (27 А), Синчец (Десет), Стубла (Десета), Теменуга (28 ), Хризантема (26), Христо Ботев (Първа), Църковна (Седма), Червен брег (Тринадесет), Ямачо (Тринадесета);  Ягодово, Общ. Берковица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вречна, Георги Димитров, Георги Трайков, Дълбоки дол, Еделвайс, Карян, Малка река, Марков кладенец, Разсланица, Синчец, Среченска Бара, Христо Ботев, Ягода
Община Брусарци  
На 31.10.2017 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 16:25 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ -  Белотинци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Местност Бреста, Местност Верлото, Местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста;  Долна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Клисурица: 273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън регулацията, Местност Дола, Местност Извора, Местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Славотин: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън регулация, Местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Сливовик: 23-ти септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън регулацията, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, Местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов;  Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети септември, Девети септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, Извън регулацията, Изгрев, Кирил и Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, Махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара планина, Стефан Караджа, Страхил войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов
На 31.10.2017 г. /09:00 - 09:05 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ -  Долно Церовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, Извън регулацията, Йорданка Петкова, Кирил и Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра
Община Вълчедръм  
На 01.11.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Вълчедръм: Черни връх
 Черни връх, Общ. Вълчедръм: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 02.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дългоделци: 23-ти септември, Александър Стамболийски, Ангел Йотов, Баба Тонка, Бачо Киро, Бдинска, Бенковска, Благой Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Волов, Възраждане, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Горанов, Георги Димитров, Георги Стоянов, Гурко, Дамян Найденов, Девети май, Девети септември, Димитър Благоев, Евгени Дамянов, Замфир Попов, Извън селото, Кирил и Методи, Лика Рачин, Лилия Карастоянова, Лиляна Димитрова, Ломска, Любен Каравелов, Мерата, Милко Василев, Оборище, Паисий, Петър Берон, Пролет, Първи май, Райко Даскалов, Раковска, Румянцев, Станко Тодоров, Тодор Станков, Торловица, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Попов, Чайка, Червената Стена, Шипка, Юри Гагарин;  Комощица: 006015, М. &Quot; Фондовете&Quot;, Антим Първи, Антон Иванов, Асен Златаров, Бачо Киро, Бенковски, Борис Първанов, Братя Миладинови, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Гео Милев, Гладстон, Граф Игнатиев, Девети септември, Димчо Дебелянов, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън регулацията, Каблешков, Кирил и Методи, Ломска, Любен Каравелов, Малчика, Местност Стопански двор, Мизия, Паисий, Райко Даскалов, Симеон Ив. Бонев, Славейков, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Христо Ботев, Шипка, Яворов;  Расово: Извън регулацията
На 02.11.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Дългоделци: 23-ти септември, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковска, Благой Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Волов, Гаврил Генов, Георги Горанов, Георги Димитров, Гурко, Дамян Найденов, Евгени Дамянов, Извън селото, Лилия Карастоянова, Раковска, Румянцев, Торловица, Христо Ботев
Община Вършец  
На 31.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Вършец: Ботуня(9-ти септември), България(В. Коларов), Васил Левски, Георги Бенковски(11 Септ), Република(Г. Димитров), Стефан Стамболов(Г. Моцов), Четвърта, Шести септември(Заводска), Шипка
Община Лом  
За периода 30.10.-05.11.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Лом: Акациева, Александър Атанасов, Бачо Киро, Възраждане(2-ма Партизани, Генерал Гурко, Голинци, Детелина(Ален мак), Димитър Милков(В. Чкалов), Изгрев, Искра, Ковачишка, Люлин, Минзухар, Младенова, Найден Попнинов(Д. Радоев), Подполковник Леонов, Рила планина, Роза, Славейче, Славия, Софийска, Софийска, Физкултурна, Физкултурна, Юнак(Толбухин)
За периода 30.10.-05.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лом: Бели Ружи, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Борис Гайдаров(П. Мойсеев), Васил Друмев, Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Димчо Дебелянов, Иглика(Нов Живот), Коваленко Петков(Партиз. ), Младенова, Могилата, Орляк, Пейо Яворов, Пчела, Софийска, Съгласие(Аврора)
На 01.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ковачица: Девета, Извън регулацията, Осма, Петдесет, Петдесет и Девет, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Седемнадесет, Тринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет и Две, Шестдесет и Три, Шестнадесет
Община Монтана  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Монтана: Пъстрина
На 30.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Винище: Александър Стамболийски, Боян Чонос, Димитър Русинов, Еделвайс, Иван Вазов, Йордан Цеков, Калугерица, Кирил и Методий, Митко Палаузов, Песъка, Петър Берон, Славейко Първанов, Тодор Трифонов, Червен бряг
На 30.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Липен: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 30.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Горно Церовене: Главна, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Седма, Тридесет и Втора, Тридесет и Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета
На 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Монтана: Княз Александър Батенберг, Марица, Стефан Стамболов(Заводска, Странджа, Трети март(Г. Димитров), Цар Асен
На 04.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Монтана: ул. „Парта“.
 
Област Враца
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.
Община Бяла Слатина  
На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: ул. „Арда“, Бачо Киро, Искър, Марица, Места, Мизия, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Родопи, Тунджа, Цар Иван Шишман
Община Козлодуй  
На 30.10.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Козлодуй: Васил Априлов, Георги Бенковски, Ломска, Прилеп, Рангел Панталеев, Хан Омуртаг
Община Мизия  
На 02.11.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Михайлово, Общ. Хайредин: Александър Стамболийски, Босилеградска, Георги Димитров, Драва, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лазар Драйчев, Ленин, Местност Влашко - Селска падина, Михаил Кънчев, Никола Вапцаров, Октомври, Панайот Хитов, Рила, Страхил войвода
На 02.11.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Бутан: 1-ви май, 23-ти септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Безименна, Благой Иванов, Васил Априлов, Вела Пеева, Вела Пискова, Вихрен, Ген. Гурко, Ген. Копчев, Ген. Николаев, Ген. Петър Панчевски, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Гроздан Пешов, Даниел Баи, Димитър Благоев, Димитър Борисов, Драгоман, Здравец, Иван Вазов, Иван Кордов, Извор, Извън регулацията, Йорданка Чанкова, Камчия, Кирил и Методий, Ленин, Лозенград, Ломска комуна, Места, Местност Крива Бара, Местност Лъката, Милин камък, Мир, Младен Първанов, Надежда, Никола Петранин, Огоста, Околоселска, Панагюрище, Петър Костов, Пирин, Плиска, Преслав, Проф. Методи Балевски, Радецки, Радойково, Речка, Рила, София, Софроний Врачански, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна, Шипка;  Крива Бара, Общ. Козлодуй: 23-ти септември, 9-ти септември, Васил Левски, Владимир Цветков, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Дерето, Дунав, Кубадин, Лиляна Димитрова, Мир, Огоста, Петър Костов, Радецки, Рила, Христо Ботев;  Манастирище, Общ. Хайредин: 9-ти септември, Александър Стамболийски, Ангел Василев Костов, Безименна, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Цв. Пълов, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Дунав, Захари Т. Ценов, Ивайло, Иван Михайлов, Индира Ганди, Калето, Лазар Драйчев, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, Местност Макавееца, Огоста, Опълченска, Петър Ненков, Пчелина, Станке Димитров, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Крум, Христо Хинов, Цар Самуил, Чавдар, Червена армия;  Мизия;  Оряхово: Христо Смирненски;  Софрониево;  Хайредин: Ален мак, Ангел Боков, Баба Тонка, Бачо Киро, Борис Гавазки, Васил Воденичарски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гръмнатото, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Драгоман, Дунав, Елин Пелин, Здравец, Иван Козарев, Иван Нивянин, Иглика, Клементина, Крум Аврамов, Кръстьо Боков, Лазар Драйчев, Латинка, Лиляна Димитрова, Лъката, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Влашко - Селска падина, Местност Ливадето, Митко Палаузов, Младен Машов, Мусала, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пирин, Плиска, Площад на Героите, Поройна, Рила, Росица, Савчо Дишов, Тетевенска, Тодор Бушев, Търговска, Търнето, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветан Томов, Юрий Гагарин, Янкова падина, Яташка
На 02.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Манастирище, Общ. Хайредин: Александър Стамболийски, Безименна, Георги Димитров, Георги Цв. Пълов, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Захари Т. Ценов, Индира Ганди, Калето, Лазар Драйчев, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, Огоста, Опълченска, Станке Димитров, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Крум, Христо Хинов, Чавдар
На 02.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Хайредин: Местност Влашко - Селска падина, Местност Ливадето.
 
Ловешка област
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.
Община Априлци  
На 30.10.2017 г. /08:00 - 18:00 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 18:00 ч./; на 01.11.2017 г. /08:00 - 18:00 ч./; на 02.11.2017 г. /08:00 - 18:00 ч./; на 03.11.2017 г. /08:15 - 18:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Зла река/Зла река/, Кв. Острец, Махала Паздери, Махала Пипери, Местн. Черни връх, Острец/Острец/, Соколска/Острец/, Черни връх/Ново село/
На 31.10.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци: Местн. Джокари;  Гумощник: Вилна зона 1, Клиновци, Лакарево, Мах. Лакарево, Мах. Реката, Мах. Селце, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска
На 03.11.2017 г. /08:00 - 08:15 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: 52218. 172. 54, Аврам Драганов/Ново село/, Ангелина Попска/Ново село/, Априлско въстание/Ново село/, Балкан/Видима/, Барата/Видима/, Барахарска/Зла река/, Безименна/Острец/, Бор/Видима/, Ботев връх/Видима/, Бъзов Дял/Видима/, Васил Левски/Ново село/, Велчевска/Зла река/, Велчо Ночев/Зла река/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Воденичарска/Зла река/, Възрожденска/Ново село/, Вълко Йонков/Ново село/, Габровница/Видима/, Георги Бенковски/Зла река/, градина/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново село/, Девети май/Ново село/, Драгню Стойчев/Ново село/, Дружба/Ново село/, Дуневска/Видима/, Еделвайс/Ново село/, Здраве/Ново село/, Здравец/Видима/, Зеленика/Ново село/, Зла река/Зла река/, Злиевска/Зла река/, Зора/Зла река/, Иван Марангозов/Ново село/, Иглика/Зла река/, Изгрев/Ново село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново село/, Касалийска/Ново село/, Катранджийска/Ново село/, Кв Зла река Местност Стоилите, Кв. Видима, Кв. Зла река, Кв. Ново село, Кв. Острец, Ковашка/Острец/, Кокиче/Видима/, Колю Ковача/Ново село/, Креманлива/Зла река/, Курорт/Видима/, Лале/Ново село/, Липакът/Зла река/, Лъгът/Зла река/, М. Пандуци Кв. Видима, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Мала река/Зла река/, Малина/Ново село/, Марагидик/Острец/, Марин Сяров/Зла река/, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, Махала Гроба, Махала Маришница, Махала Паздери, Махала Пипери, Махала Свинова поляна, Местн. Видима, Местн. Зла река, Местн. Черни връх, Минзухар/Видима/, Мичо Митков/Видима/, Младост/Видима/, МТП Мядна, Мядна/Острец/, Нанко Пачника/Зла река/, Нарцис/Ново село/, Ново село/Ново село/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Павли Венков/Ново село/, Пастуханска/Зла река/, Пашовска/Ново село/, Пейковци/Видима/, Преселци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радевска/Зла река/, Радинска/Видима/, Роза/Зла река/, Росица/Ново село/, Русалийски Проход/Острец/, Салапийска/Зла река/, Св. Св. Кирил и Методий/Зла река/, Сенковчица/Острец/, Синчец/Видима/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Сребърна/Ново село/, Стадиона/Ново село/, Стара планина/Зла река/, Стефан Вълков/Ново село/, Стефан Пешев/Зла река/, Стояна Драгановска/Ново село/, Стърна река/Видима/, Събевска/Острец/, Табашка/Ново село/, Теменуга/Зла река/, Тепавичарска/Зла река/, Топола/Острец/, Туристическа/Видима/, Търговска/Ново село/, Хелевска/Ново село/, Хризантема/Ново село/, Христо Ботев/Зла река/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Чайка/Ново село/, Черни връх/Ново село/, Чуклата/Ново село/, Юмрукчал/Ново село/;  Велчево, Общ. Априлци: Алиевото, Васил Левски, Велчо Ночев, Местн. Бранево, Местн. Йорговци, Местн. Коевци, Местн. Мачковци, Тончо Стаевски, Тотка Съева, Христо Ботев;  Орешак, Общ. Троян: Мах. Коевски ливадки;  Скандалото: Априлци, Главна, Еделвайс, за моста, Махала Врабците, Махала Лъката, Местност Кованджиите, Местност Левището, Местност Чернево, Павловото, Старото Скандало;  Троян, Общ. Троян: Васил Левски
Община Ловеч  
На 30.10.2017 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Деветаки: Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж. Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Проф. Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен бряг, Черковна, Черна река, Чурковец, Янтра;  Дойренци: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г. М. Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Местност Ваганска Бара, Местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман;  Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Цонев;  Йоглав;  Ловеч: Северна Индустриална зона;  Тепава: Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, Местност Извора, Местност Каптажа, Оборище, Осоговска планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Синчец, Стара планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно море, Юрий А. Гагарин
На 30.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 31.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 01.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 02.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 03.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Волга, Георги С. Раковски, Детелина, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Петър Берон, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети март, Хаджи Димитър, Янтра
За периода 30-31.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч: Търговска
На 02.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Ген. Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка;  Катунец: 36662. 308. 15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра;  Ловеч: 43952. 533. 118, Акация, Бачо Киро, Васил Героя, Витоша, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия път, Дядо Дончо, Искър, Люлин, Местност Бабаковец, Местност Кючука, Местност Червен бряг, Младост, Момина сълза, Момчил войвода, Нарцис, Ната Стоянова, Освобождение, Пано Рогозаров, Пладнище, Подп. Александър Кусев, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Тодор Чернев, Цар Иван Александър, Червен бряг, Чуклата, Янтра;  Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести май;  Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0Дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, Местност Динковското, Милин камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д. Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, с. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов
На 02.11.2017 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Изворче: 43952. 525. 0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга
Община Луковит  
На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 04.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Любен Каравелов, Мизия, Оборище, Околовръстна, Петко Д. Петков, Подполковник Калитин, Райна Княгиня, Хан Аспарух, Яне Сандански
На 30.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Торос: Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Дило Йотов, Кичера, Мелнична, Пейо К. Яворов, Стоян Георгиев, Цар Симеон
Община Тетевен  
На 30.10.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./ -  Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, М-Ст Дунчевото, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа;  Тетевен: 002105 Екатте 07884, 005041, 72343. 31. 148, Бабинци, Конски дол, Махала Гечовото, Местност Года, Местност Дунчовото, Местност Конски дол
На 03.11.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Черни Вит: Братойо Петков, Васил Левски, Здравец, Махала Петровци, Момина поляна, Петко Милев Страшния, Христо Ботев
Община Троян  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Белиш: Мах. Маргатина, Мах. Марковска, Мах. Минковска, Мах. Панамска, Микренска, Стара планина;  Драшкова поляна: Драшковска, Липова могила, Липовска, Местн. Балинцова, Местн. Липова могила, Местн. Цветански, Христо Ботев;  Орешак, Общ. Троян: Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, Неофит Калчев;  Патрешко: Местн. Далешка, Местн. Еренско, Местн. Златешка, Местн. Минева Къща, Местн. Предела, Местн. Спасовска;  Троян, Общ. Троян: Кв. Ливадето, Ливадето, Мах. Дудевска, Мах. Миревска, Мах. Сеновоза
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник: Клиновци, Мах. Реката, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Дрянска Чешма, Захарий Зограф, Панайот Волов, Симеон Велики, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 02.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Белиш: VIII-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню и Додю Докови, Марин Лазаров, Мах. Маргатина, Мах. Минковска, Микренска, Милевска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов, Чакърска;  Врабево: Антон Иванов, Арх. Борис Боев, Васил Левски, Вилна зона, Втора, Георги Димитров, Девети септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи май, Раздоле, Св. Св. Кирил и Методий, Стамен Радев, Стара планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно море, Четвърта, Шипка, Юрий А. Гагарин;  Добродан: Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн. Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара планина, Стефан Тонков, Стопански двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков;  Калейца: Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, Местност Калейшко Ханче, Селски дол, Терзийска, Христо Ботев;  Ломец: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра;  Троян, Общ. Троян: Акад. Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Васил Спасов, Дунав, Разклон Калейца, Троянско поле
Община Угърчин  
На 02.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Катунец: Асен Златаров, Буковец, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Евлоги Георгиев, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Македонска, Места, Осъм, Републиканска, Рила, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети март, Хаджи Димитър, Черковна, Шипка, Юмрукчал
Община Ябланица  
На 02.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Български Извор: Мах. Начови Воденици;  Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, Местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, ХII Кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно море;  Лесидрен: Местност Берча, Местност Язовир Сопот;  Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети септември, Девети май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах. Байовене, Махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка;  Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С. Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, Местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Мах. Съевска, Мах. Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ ІI-346, Чепля, Шойка.
 
Плевенска област
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.
Община Белене  
На 30.10.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./; на 01.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Бяла вода, Общ. Белене: ул. „Александър Стамболийски“, Безименна, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Гатев, Дунав, Здравец, Маршал Толбухин, Н. Й. Вапцаров, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин
На 30.10.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./; на 01.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Лозица, Общ. Никопол: Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Борис Ганев, Васил Коларов, Г. С. Раковски, Георги Басаров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Ернст Телман, Иван Вазов, Кирил и Методий, Септември, Христо Енчев, Ю. А. Гагарин
Община Гулянци  
На 30.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./; на 31.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./; на 01.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./; на 02.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./; на 03.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Гиген: Ал Стамболийски, Б Киро, Г Димитров, Г Русинов, Дебърска, К и Методий, Казанлък, Котленска, Л Каравелов, Славейков, Сливен, Солунска, Средна гора, Странджа, Тракийска, Чирпан
На 31.10.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Комарево, Общ. Долна Митрополия: Аврора, Акация, Ангел Кънчев, Арда, Балкан, Бенковски, Бяло море, В Априлов, В Левски, Вардар, Вежен, Веслец, Винарска, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Гео Милев, Гнилата, Гранит, Гренадирска, Гръстелника, Дунав, Железничарска, Здравец, Зелена гора, Иван Вазов, Иглика, Искър, Кирил и Методий, Китка, Кл Охридски, Козлодуй, Кокиче, Кръвенишка, Л Каравелов, Лозенка, Лозица, Лъката, Люлин, Люляк, Македонска, Марица, Местност Край село, Морава, Мусала, Н Рилски, Надежда, Нач. У-Ще, Незабравка, Осогово, Осъм, Отец Паисий, П. Евтимий, П. К. Яворов, Пирин, Полтава, Пробуда, Първи май, Радецки, Раковски, Рила, Родопи, Росица, С Румянцев, Свобода, Скобелев, Славейков, Слави Алексиев, Сливница, Ср Гора, Стара планина, Стопанска, Странджа, Страцин, Струмица, Тракия, Трети март, Тунджа, Уилиам Гладстон, УПИ І-42 Стр. Кв. 98, Успех, Филип-тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Самуил, Черни връх, Шар Планина, Шипка;  Крета, Общ. Гулянци: А. Стамболийски, Ален мак, Бистрица, Боровец, Васил Левски, Вит, Г. С. Раковски, Габър, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Качица, Люляк, Местност Зад Ормана, Пирин, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Широка поляна;  Подем: Александър Стамболийски, Априлов, Арда, Божур, Бузлуджа, Букурещ, В. Левски, Вит, Витско шосе, Г. Бенковски, Дунав, Еделвайс, Ж. П. Район, Железничарска, Иван Вазов, Иван Винаров, Кирил и Методий, Климент Охридски, Комсомолска, Краище, Куба, Кюстендилска, Лиляна Бърдарова, Макаренко, Малчика, Марица, Мъртвица, Октомври, Отец Паисий, Пирин, Плевен, Победа, Рибенско шосе, Рила, Родопи, Руен, София, Софроний, Стара планина, Странджа, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Звезда, Черно море, Ю. А. Гагарин;  Рибен: 047003, Антон Иванов, Братя Миладинови, Бузлуджа, В Левски, В Терешкова, Вит, Г Димитров, Дружба, Дунав, Иван Вазов, Кирил и Методий, Местност на Греда, Мичурин, Младост, Отец Паисий, Пирин, Пробива, Р Даскалов, Радецки, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чавдар, Ю. А. Гагарин, Явор
На 31.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Крета, Общ. Гулянци
Община Долна Митрополия  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./; на 31.10.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Биволаре: Бяло море, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, градинарска, Кирил и Методий, Крайбрежна, Марица, Неофит Рилски, Нова, Освобождение, Отец Паисий Хилендарски, Пирин, Плевен, Републиканска, Родопи, Славяни, Христо Ботев, Черно море;  Божурица: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Беласица, Божур, Бузлуджа, В Левски, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, К и Методий, Ком, Мургаш, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Надежда, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Павловец, Пролет, Равнище, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна гора, Ст Караджа, Стара планина, Странджа, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка, Ю. А. Гагарин;  Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 май, Васил Левски, Индустриална зона, Космос, Люлин, Новоселска, Петдесет и Четвърта, Радецки, Рила, Христо Ботев
На 31.10.2017 г. /10:15 - 14:45 ч./ -  Биволаре: Бяло море, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, градинарска, Кирил и Методий, Марица, Освобождение, Пирин, Плевен, Републиканска, Родопи, Славяни, Христо Ботев, Черно море; На 02.11.2017 г. /09:45 - 15:45 ч./ -  Долна Митрополия: 057065, Ал Стамболийски, Алеко Константинов, Батак, Бузлуджа, Васил Друмев, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Георги Кочев, Заводска, Зърнобаза, Иван Вазов, Индустриална зона, Лозарски дол, Люлин, Оборище, Огоста, Панайот Волов, Пирин, Прогрес, Райко Даскалов, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Караджа, Стопански двор, Странджа, Съединение, Трети март, Хаджи Димитър, Хан. Аспарух, Цанко Церковски, Янтра;  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия
На 03.11.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Буковлък: Край село;  Долна Митрополия: 057013, Арда, Батак, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Топалски, Вит, Г. С. Раковски, Дунав, Заводите, Заводска, Ивайло, Илю войвода, Индустриална зона, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Куба, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Москва, Оборище, Огоста, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Парижка комуна, Плевен, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Росица, Св. Св. Кирил и Методий, София, Средна гора, Стефан Караджа, Странджа, Тимок, Трети март, Хаджи Димитър, Хан. Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цоню Матев, Ю. А. Гагарин;  Опанец, Общ. Плевен: 076008 М. Витска Елия;  Плевен: Витска Ялия
На 03.11.2017 г. /10:30 - 14:45 ч./ -  Долна Митрополия: Васил Левски, Дунав, Ивайло, Искър, Мизия, Росица, Св. Св. Кирил и Методий, Ю. А. Гагарин
Община Долни Дъбник  
На 30.10.2017 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник: Ал Стамболийски, България, В Априлов, В Левски, В Петлешков, Велчова завера, Г Бенковски, Г. М. Димитров, Ген Скобелев, Гео Милев, Д. Дебелянов, Захари Стоянов, Любен Каравелов, Максим Горки, Никола Обретенов, Никола Петков, Общ. Пд Нефт и Газ, П Волов, П. К. Яворов, Радецки, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Христо Янчев;  Ясен, Общ. Плевен: 87597. 403. 101, V-444, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Халачев, Братя Миладинови, Васил Левски, Вила, Вит, Витоша, Волов, Генерал Колев, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Железничар, Жп Блок, Жп Общежитие, Иван Вазов, Иван Винаров, Иван Стойчев, Иван Тод. Христов, Илия Бешков, Катя Попова, Кирил и Методий, Коста Златарев, Локомотив, Любен Каравелов, М-Ст Над село, Местност Лъката, Митко Палаузов, Недю Личев, Никола Тинков, Перущица, Петко Р. Славейков, Радецки, Район Жп Гара, Слави Алексиев, Сопот, Софроний Врачански, Тимок, Тодор Митранов, Тодор Пенчев, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов, Ю. А. Гагарин, Янко Сакъзов
На 30.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник: България, Г Бенковски, Захари Стоянов, Любен Каравелов, Максим Горки, Никола Обретенов, П Волов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски
На 31.10.2017 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Дисевица: 10 конгрес, Ангел Кънчев, Васил Костов, Г. Томов, Ген Радецки, Георги Петров, Девети септември, Иван Вазов, Изгрев, К. Златарев, К. Христов, Месност Торбовото, Н. Вапцаров, П. Волов, с. Караджа, Св. Св. Кирил и Методий, Юнско въстание;  Къртожабене;  Плевен: 56722. 35. 726, с. Дисевица ПИ 000137 и с. Търнене ПИ 000108;  Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев, Месност Азманското, Местност Азманското, Местност Ватовото, Местност Под селото
На 03.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Бъркач;  Дисевица: Волинска, Г. С. Раковски, Г. Томов, Девети септември, Изгрев, Московска, С. Алексиев;  Къртожабене: М-Ст Булин дол;  Къшин;  Плевен: Местн. Табакова Чешма, Местн. Табакова Чешма IV, Местност Табакова Чешма, Текийски орман;  Търнене: 10-ти конгрес, 11-ти конгрес, Ал. Стамболийски, Васил Априлов, Вит, Върбишка, Г. Кирков, Ген. Скобелев, Ив. Митов, Ивайло, Л. Каравелов, Лато Лачев, Найден Рачев, Опълченска, П. Р. Славейков, Филип Тотю, Хр Смирненски, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Ю. А. Гагарин
Община Искър  
На 30.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 04.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Бр Миладинови, Вапцаров, Кирил и Методий, Николай Петрини, Тунджа, Христо Наумов, Цвятко Георгиев, Чаталджа
На 01.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 04.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Писарово, Общ. Искър: Вера Златарева, Волга, Георги Димитров, Иван Рилски, Лазар Станев, Никола Й. Вапцаров, Петко Напетов, Райко Даскалов, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Христо Ботев
На 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Староселци: Вилхелм Пик, Гурко, Даме Груев, Димитър Благоев, Извън регулация, Кирил и Методий, Коста Златарев, Кръстю Бешков, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Н Й Вапцаров, Огоста, Отец Паисий, Поп Андрей, Райна Княгиня, Скобелев, Фердо, Христо Манчев, Цветан Спасов, Яне Сандански
Община Кнежа  
На 31.10.2017 г. /11:00 - 12:15 ч./ -  Кнежа: Димитър Бутански, Козлодуй, Козница, Ком, Осогово, Пирин, Родопи, Стара планина
Община Левски  
На 31.10.2017 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Борислав: Васил Априлов, Васил Левски, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Максим Горки, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, П. К. Яворов, П. Р. Славейков, Петър Берон, Пирин, Ракитин, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Средна гора, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Ю. А. Гагарин;  Вълчитрън: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло море, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Любен Каравелов, Македония, Мусала, Оборище, Огоста, Опълченска, П. К. Яворов, Паисий, Пенчо Славейков, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Ресен, Родопи, Росица, Св. Св. Кирил и Методий, Скопие, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Циригова могила, Черно море, Янтра;  Каменец, Общ. Пордим: Априлов, Атанас Митев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Индустриална, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Освобождение, Осъм, Отец Паисий, П. К. Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пирин, Радецки, Рила, Ропотамо, Сергей Румянцев, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Черно море, Шипка, Янтра;  Катерица: Беласица, Божин Чулев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Бърдарова, Любен Вешков, Рила, Стара планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов;  Летница, Общ. Летница: Александър Димитров;  Одърне: 9-ти септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Али Шарифов, Безименна, Божин Чулев, Вапцаров, Васил Левски, Витоша, Владимир Ангелов, Възраждане, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Едно, Захари Стоянов, Любен Вешков, Н В Грамовски, Назъм Хикмет, Пенчо Славейков, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Стара планина, Тодор Каблешков, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Спасов
На 31.10.2017 г. /09:45 - 15:30 ч./; на 01.11.2017 г. /08:00 - 16:00 ч.; 08:00 - 08:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пелишат: 17 партизани;  Пордим: Алеко Константинов, Балкан, Братя Миладинови, В. Априлов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Владимир Заимов, Гурко, Драва, Дунав, Иван Божинов, Иван Вазов, Кала тепе, Крайречна, Одеса, Радецки, Раковски, Рила, Сергей Румянцев, Скобелев, Средец, Стара планина, Стефан Караджа, Трети март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна
На 01.11.2017 г. /08:00 - 16:00 ч.; 08:00 - 08:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Вълчитрън: Циригова могила
На 01.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Асеновци: 1-ви май, 23-ти септември, 8-ми март, 9-ти май, Александър Стамболийски, Асен Банчев, Асен Вълев, Асен Халачев, Бахчалъка, Бузлуджа, Бързаца, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Г. С. Раковски, Гастело, Гено Борисов, Евтим Костов, Емил Михайлов, Иван Кунчев, Извън регулацията, Индустриална, Калето, Липето, Любен Каравелов, Люлин, Малчика, Манол Нисторов, Милан Кунчев, Мир, Митко Палаузов, Мусала, Никифор Йорданов, Николай Панчев, Огоста, Огражден, Осмо Калугерово, Осъм, Пеньо Йончев, Райко Даскалов, Раковска, Рила, Ропотамо, Селище, Сергей Румянцев, Сливница, Софка Вълева, Стадиона, Стара планина, Трети март, Филип-тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Яворов;  Горско Сливово: Георги Димитров;  Летница, Общ. Летница: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Балкан, Бузлуджа, България, Васил Левски, Георги Бенковски, Димчо Дебелянов, Кирил и Методий, Клокотница, Летница, Марица, Неофит Рилски, Никола Петков, Пейо К. Яворов, Петко Ф. Атев, Райко Даскалов, Райна Княгина, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Страцин, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Царевец
На 02.11.2017 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Обнова: 9-ти септември, Ал. Стамболийски, Арда, Б. Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Волга, Възраждане, Гео Милев, Гробарска, Дунав, Заря, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Козлодуй, Л. Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Н. Рилски, Нов живот, Осми март, Осъм, Пионерска, Плиска, Победа, Първи май, Рила, Родопи, с. Румянцев, София, Ст. Караджа, Ст. Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети март, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю. А. Гагарин
Община Плевен  
На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Плевен: Вит, Георги Кочев, Индустриална зона, Осъм /Бала баир/
На 30.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Бохот
На 30.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 04.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 05.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Пелишат: 17 Партизани, Вит, Дунав, Иван Вазов, Любен Вешков, Осъм, Победа, Христо Ботев
На 30.10.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бръшляница;  Върбица, Общ. Плевен: ІV, Кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Арда, Асен Халачев, Бачо Киро, Братя Миладинови, В. И. Ленин, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Кирил и Методий, Ком, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, Освободител, Осогово, П. К. Яворов, Пирин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, Родопи, Свобода, София, Софроний Врачански, Средна гора, Странджа, Суворов, Тодор Луканов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Шипка;  Коиловци: 000412, 9-ти септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова могила, Местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна гора, Стара планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно море, Шипка, Янко Сакъзов
На 30.10.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: ІV, Кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Братя Миладинови, В. И. Ленин, Васил Коларов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, П. К. Яворов, Свобода, Софроний Врачански, Средна гора, Странджа, Суворов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 30.10.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Плевен: Веслец, Генерал Ганецки, Десети декември, Ем. Васкидович/Аврора/, Жеравна/А. Стоянов/, Сергей Румянцев
На 30.10.2017 г. /09:15 - 14:45 ч./ -  Божурица
 Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 май, Васил Левски, Индустриална зона, Новоселска, Петдесет и Четвърта, Радецки, Рила, Христо Ботев
На 30.10.2017 г. /09:30 - 12:15 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Плевен: Дружба
На 30.10.2017 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Плевен: Д. Константинов/Ц. Спасо/, Данаил Попов /В. Ленин/, Даскал Димо, Софроний Врачански
На 31.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Плевен: 12-ти август, Вит, Георги Кочев, Георги Кочев, Заря, Изток, Индустриална зона, Магнолия, Момин кладенец, Осъм /Бала баир/, Русе/Д-р Бешев/, Шести август
На 31.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бохот: 1-ви май, 192008 Над село, IV-860, Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Левски, Вит, Г. С. Раковски, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Дунав, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Местност Над село, Местност Стадиона, Мусала, Никола Петков, Осъм, Паисий, Петко Д. Петков, Пирин, Пирогов, Радецки, Рила, Средна гора, Стамболийски, Стара планина, Стефан Караджа, Стопански двор, Странджа, Струма, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин
На 31.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Плевен: Редута, Сторгозия
На 31.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Плевен: 56722. 651. 187, Кв. 603, ул. Витска долина, Д-р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Дружба, Местн. Витска равнина, Плевен, Сторгозия
На 31.10.2017 г. /09:45 - 13:15 ч./ -  Плевен: Илю войвода
За периода 30-31.10.2017 г. /09:45 - 13:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 12:45 ч./ -  Плевен: Сторгозия
На 01.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Плевен: 12-ти август, Акд. Й. Трифонов, Георги Кочев, Заря, Изток, Изток, Магнолия, Молдавия, Момин кладенец, Момин кладенец, Русе/Д-р Бешев/, Русе/Д-р Бешев/, Стоян Михайловски, Шести август
На 01.11.2017 г. /08:15 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен: 000259, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Кирил и Методий, Лозенка, Трети март
На 01.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен: 000259
На 01.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:15 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Буковлък: 11-ти декември, 244, 670 Кв. 51, Іі и ІІІ, Аврора, Балкан, Беласица, Белград, Белмекен, Бенковски, Богомил, Буря, Вежен, Демокрация, Димитровград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Изток, Илинден, Крайцер Аврора, Латинка, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Оборище, Орлица, Патриарх Евтимий, Пирин, Плевен, Правда, Преслав, Прилеп, Район Апк, Раковски, Рила, Родопи, Русе, Сан Стефано, Силистра, Срещу Кат, Стара планина, Стопански двор, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Трети март, Тутракан, УПИ 1, Хайнбоаз, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка
На 01.11.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Плевен: Княз Борис I/В. Ангелов/, Цар Самуил/В. Топалски/
На 01.11.2017 г. /10:00 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Радишево: I - 280, XIII- 89 Кв. 34, XIX-447 Кв. 15, Васил Априлов, Г. С. Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи
На 01.11.2017 г. /10:30 - 14:45 ч./ -  Плевен: Георги Кочев, Панайот Волов, Тодор Каблешков
На 02.11.2017 г. /08:30 - 12:45 ч./ -  Плевен: Дружба, Свети Сава
На 02.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Брестовец: УПИ-III-171
На 02.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Тученица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Ген. Вл. Заимов, Генерал Гурко, Генерал Колев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Кайлъка, Любен Вешков, Местност Пасището, Пирин, Радецки, Рила, Среброструй, Стара планина, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин
На 02.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Радишево
На 02.11.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен: Мургаш, Христо Ботев
На 03.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Плевен: 12-ти август, Акд. Й. Трифонов, Вит, Георги Кочев, Георги Кочев, Заря, Изток, Изток, Индустриална зона, Магнолия, Молдавия, Момин кладенец, Момин кладенец, Осъм /Бала баир/, Русе/Д-р Бешев/, Русе/Д-р Бешев/, Стоян Михайловски, Шести август
На 03.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Буковлък
На 03.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Плевен: България, Българска Авиациа /Индустр., Индустриална зона, Местн. Акчара, Местн. Западна Идустриална зона, Местност Русково Бърдо
Община Пордим  
На 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Згалево: Аврора, Асен Халачев, Бачо Киро, Божин Чулев, Гаврил Генов, Генерал Столетов, Герман Титов, Дунав, Елтепе, Килиманджаро, Комуна, Костурна, Москва, Пирин, Пловдив, Ракета, Раковски, Сердика, Христо Ботев, Юмрукчал
Община Червен бряг  
На 31.10.2017 г. /10:30 - 10:45 ч.; 10:45 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Червен бряг: Маркова могила
 Чомаковци: Г С Раковски
На 31.10.2017 г. /10:30 - 10:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Койнаре: Ал. Матросов, Александър Димитров, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Бето Петров, Бузлуджа, В. Коларов, В. Левски, Владимир Поптомов, Възраждане, Ген. Шиновски, Димо Хаджидимов, Единадесета, Ивайло, Иван Вазов, Иван Точев, Искър, К. Пешунков, М-Ст Мечина Бара, Милчо Симеонов, Отец Паисий, П Напетов, Петко Петков, Петър Динков Симеонов, Родопа, Сергей Румянцев, Софр Врачански, Спартак, Ст Караджа, Станке Димитров, Хисар, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Черно море
На 31.10.2017 г. /11:00 - 12:15 ч./ -  Глава: 089015, 290004, Александър Стамболийски, Вазов, Вола, Г Димитров, Надежда, Първи май, Рила, Цар Самуил
На 01.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Телиш: В Друмев, В Михайлова, Георги Димитров, Дунав, Езерна, Индустриална, К и Методий, Маршал Толбухин, „С. Румянцев“, ул. „Янко Забунов“.
 
Пернишка област
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.
Община Брезник  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кошарево
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник: с. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40
На 31.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Душинци
На 01.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Банкя, Общ. Трън;  Бераинци;  Билинци;  Богойна;  Бохова: УПИ-ХI-148;  Брезник;  Бусинци;  Бутроинци;  Видрар;  Видрица: Видрица, Парцел VII-94В, Кв. 17;  Врабча: УПИ VII-62, 61, Кв. 12;  Вукан: УПИ III-130 Кв. 12;  Главановци, Общ. Трън;  Горна Мелна: 87;  Горочевци;  Гърло: Общ. Брезник;  Джинчовци;  Докьовци;  Долна Мелна: НУПИ 12;  Дълга Лука: УПИ IV-71, Кв. 17;  Ездимирци: УПИ ІІІ-179, Кв. 32;  Еловица, Общ. Трън;  Забел;  Зелениград: Общ, Трън, Парцел ІІІ-253, Кв. 40, УПИ XXXIII - 371Кв 20;  Костуринци;  Кривонос;  Къшле;  Лева река;  Лешниковци: Имот 32, Кв. 5;  Ломница, Общ. Трън: М. Ждрелото; Милославци: УПИ V-71, Кв. 18;  Мракетинци;  Мрамор, Общ. Трън: Стълб 32, Клон А;  Муртинци;  Насалевци;  Неделково: Мах. Недялкови Ханове;  Парамун: Мах. Парамунска чука, ТП Парамунска чука, УПИ-V, Кв. 15;  Пенкьовци;  Проданча;  Радово;  Рани луг: П-л XXI-235, Кв. 7, УПИ ІV-280, Кв. 3 Мах. Пещер;  Ребро;  Реяновци;  Слишовци;  Стайчовци;  Стрезимировци: 56;  Трън: Осми март, 9-ти септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Възраждане, Георги Бабичев, Георги Димитров, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Захари Иванов, Имот 000697 Стопански двор, Китка, Мах. Ахчийски кошари, Мах. Горно Баринци, Мах. Китка, Мах. Кошарите, Махала Кошаре, Мосаловска, Мурговица, Нов живот, Петко Д. Петков, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов, Яким Тошков;  Туроковци;  Филиповци;  Цегриловци: ПИ 197;  Шипковица;  Ярловци
На 01.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Конска: УПИ ІІІ-202, Кв. 6
На 01.11.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Бабица: с. Бабица; Брезник: 06286. 502. 39, Александър Тинков, Александър Филипов, Андрей Михайлов, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Гледан, Гоздовска, Гребен, Елена Георгиева, Еретин, Забел, Иван Тимофеев, Извън регулацията, Изгрев, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Логатор, Нестор Петров, Октомври, Петров камък, Трън, Шипка;  Гоз: П-л ХIV-110, Кв. 13
На 03.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник: с. Велковци, с. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40, УПИ ІV-105, Кв. 40
Община Земен  
На 01.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Блатешница: П-л XVII, Пл. N 48, Кв. 9, УПИ ХVII Кв. 6
Община Ковачевци  
На 30.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч./ -  Блатешница: МТП ТКЗС, П-л XVII, Пл. N 48, Кв. 9, УПИ ХVII Кв. 6;  Враня Стена: Джоковци;  Горна Глоговица: МТП Банков рид;  Дивля: Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Димитров-Майстора, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Д-р Г. М. Димитров, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крайречна, Мах. Бежанска, Мах. Бонева, Мах. Валявичарска, Мах. Войнова, Мах. Гогева, Мах. Джоманова, Мах. Дубрава, Мах. Дульова, Мах. Жъкова, Мах. Заякова, Мах. Ильова, Мах. Козаш, Мах. Костадинова, Мах. Кукувичарска, Мах. Кушлина, Мах. Кушова, Мах. Милкова, Мах. Милошова, Мах. Никова, Мах. Панчова, Мах. Паунова, Мах. Пезулярска, Мах. Пешова, Мах. Преслъп, Мах. Славкова, Мах. Тумба, Мах. Ушанова, Мах. Фильова, Мах. Чавкова, Мах. Шумкова, Никола Вапцаров, Никола Петков, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев;  Жабляно: 29012. 1. 1;  Земен: Албена, Александър Стамболийски, Асен Златарев, Баба Тонка, Белово, Васил Левски, Вилна зона Муршина падина, Гео Милев, Гоце Делчев, Груйова, Д-р Г. М. Димитров, Димитър Благоев, Евтим Арсов, Земенски манастир, Земенско Кале, Ивайло, Иван Вазов, Ильо войвода, Калоян, Кирил и Методи, Княз Борис, Кракра, Любен Каравелов, Майстор Миленко, Манастирска, Мах. Бакалска, Мах. Брънзова и Орлово Гнездо, Мах. Гледжарска, Мах. Дойчинова, Мах. Искренова, Мах. Митина, Мах. Митова, Мах. Царева, Мах. Язовира, Никола Вапцаров, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Петър Берон, Пещерско шосе, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Риша, Самуил, Симеон, Стефан Стамболов, Струма, Тичък, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Тервел, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Яне Сандански;  Калище;  Лобош: 020013 По Квс, М. Царски рид, III-154, 155, Кв. 39, Павлов дол, УПИ ІX Кв. 305, УПИ ІІІ, Кв. 42, Царски рид;  Одраница;  Пещера, Общ. Земен;  София: Надежда
На 30.10.2017 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Земен: Албена, Александър Стамболийски, Асен Златарев, Баба Тонка, Белово, Васил Левски, Гео Милев, Д-р Г. М. Димитров, Димитър Благоев, Евтим Арсов, Земенски манастир, Земенско Кале, Иван Вазов, Калоян, Кирил и Методи, Кракра, Майстор Миленко, Манастирска, Мах. Брънзова и Орлово Гнездо, Мах. Дойчинова, Мах. Митина, Мах. Царева, Мах. Язовира, Никола Вапцаров, Никола Петков, Пейо Яворов, Петър Берон, Райко Даскалов, Риша, Самуил, Симеон, Струма, Хаджи Димитър, Хан Тервел, Цар Асен, Яне Сандански
Община Перник  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Перник: 6-ти май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Златица, Изток, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно село, Кърджали, Лясковец, Миньор, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Русе, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Севлиево, Стара Загора, Струга, Твърди Ливади, Трявна, Търговище, УПИ 2, Кв. 202, Физкултурна, Христо Смирненски, Шумен
На 30.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Перник: 603, 616-та, Балканджи Йово, Парижка комуна, Петко Ефтимов, Разпределителна, Република, Сини вир, Тева, Чипровско въстание
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Асеновград, Брезник, Велинград, Видин, Враца, Граово, Добруджа, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Лясковец, Омуртаг, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Самоков, Севлиево, Стара Загора, Трявна, Търговище, Шумен
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник: Благой Гебрев, Изток
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Радуй
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар, Рудничар
На 31.10.2017 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Чуковец, Общ. Радомир
На 31.10.2017 г. /08:45 - 11:00 ч./; на 01.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 17:00 ч./ -  Горна Диканя
На 31.10.2017 г. /08:45 - 11:00 ч./; на 01.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 17:00 ч./; на 03.11.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 13:00 - 17:00 ч./ -  Долна Диканя;  Дрен;  Старо село, Общ. Радомир;  Студена, Общ. Перник
На 31.10.2017 г. /08:45 - 11:00 ч.; 08:45 - 17:00 ч./; на 01.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч./; на 02.11.2017 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 17:00 ч./; на 03.11.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Гълъбник
На 31.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Перник: V-502. 1010, Братя Миладинови, Брегалница, Булаир, Владислав Граматик, Войниковец, Габрово, Ген Владимир Вазов, Гергина, Гоце Делчев, гр. Перник, Кв. 4 УПИII, Граово, Григор Парличев, Даме Груев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгановец, Драгановец Залес. Пояс, Екзарх Йосиф, Златни мостове, Знеполе, Иван Рилски, Илинден, Илия Бешков, Инженерна, Инжинерен, Калиманци, Кино Салон, Китка, Константин Величков, Косово поле, Кракра, Кракра Пернишки, Кресна, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Ловеч, Мах. Зарина /И. Р. /, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Никола Карев, Омуртаг, Пере Тошев, Петко Каравелов, Погреби, Поп Пейо, Презвитер Козма, Райна Княгиня, Розова долина, Руй, Русалка, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Св. Св. Кирил и Методий, Стримон, Струма, Тодор Влайков, Трявна, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Цанко Церковски, Централна градска Част, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Яне Сандански
На 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: V-502. 1010, Братя Миладинови, Булаир, Владислав Граматик, Ген Владимир Вазов, Гергина, Гоце Делчев, гр. Перник, Кв. 4 УПИII, Даме Груев, Добри Чинтулов, Драгановец, Екзарх Йосиф, Знеполе, Илинден, Инженерна, Инжинерен, Калиманци, Константин Величков, Косово поле, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Мах. Зарина /И. Р. /, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Никола Карев, Пере Тошев, Погреби, Презвитер Козма, Райна Княгиня, Руй, Сандански, Стримон, Струма, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Централна градска Част, Чичо Стоян, Яне Сандански
На 01.11.2017 г. /08:45 - 17:00 ч./; на 02.11.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Гълъбник: В и К - Пс Гълъбник.
На 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Айтос, Ботевград, Брезник, Бяла Слатина, Дряново, Златица, Ихтиман, Казанлък, Клепало, Красно село, Нова Загора, Нови Пазар, Пирдоп, Пловдив, Радомир, Св. Св. Кирил и Методий, Стара Загора, Търговище, УПИ 2, Кв. 202
На 01.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник: Златоград, Изток, Йордан Благоев, Куйбишев, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин
На 02.11.2017 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Иван Вазов, Извън регулация с. Студена Кариера, Каражинец, Мах. Кашова, Мах. Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев
На 02.11.2017 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 17:00 ч./ -  Горна Диканя: X-1583, Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел ХIх-1127, Кв. 116А, Пи203, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165;  Долна Диканя: 884 Кв. 67А и 67Б, 926, XIII-755, Кв. 47, Гаджова махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ IX=883 Кв 67А, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40;  Дрен: V-420 Кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, с. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета;  Старо село, Общ. Радомир: VII-157 Кв. 17, XXVII-XXVIIі Кв. 12, Мах. Дукова
На 02.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник: Буная, Веслец, Витоша, Витоша, Вихрен, Елбрус, Изток, Колош, Ком, Краище, Лисец, Марина Бара, Морозов, Околчица, Протожерица, Ралица, Сини връх, Стара планина, Стара планина, Столетов
На 02.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Перник: Владислав Граматик, Войниковец, Габрово, Граово, Григор Парличев, Димитър Талев, Драгановец, Драгановец Залес. Пояс, Илия Бешков, Кино Салон, Кракра, Ловеч, Омуртаг, Петко Каравелов, Поп Пейо, Райна Княгиня, Розова долина, Самоков, Струма, Тодор Влайков, Трявна, Цанко Церковски
На 02.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Перник: Инжинерен, Физкултурна, Централен градски Парк
На 02.11.2017 г. /14:00 - 17:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Извън регулация с. Студена Кариера, Каражинец, Мах. Кашова, Мах. Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев
На 03.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Перник: Ален мак, Бабуна, Багова махала, Балван, Балкан, Батуля, Беласица, Боянова поляна, Буная, Венец, Верила, Веслец, Витоша, Вихрен, Връх Богдан, Връх Вола, Голобръдска, Горски Извор, гр. Перник, Крепост &Quot; Кракра&Quot;, Градище, Девети май, Драгановец Залес. Пояс, Дъга, Еделвайс, Елбрус, Изток, Китка, Колош, Ком, Краище, Кракра, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Лисец, Люлин, Марина Бара, Миджур, Морозов, Оборище, Околчица, Осогово, Отец Паисий, Партизан, Пирин, Предел, Протожерица, Ралица, РУПИте, Самодивска, Сандански, Сахат тепе, Сини връх, Славей, Средец, Средна гора, Стара планина, Столетов, Стримон, Струма, Цане Гинчев, Черковна, Черноризец Храбър, Чумерна, Шумак, Ялбовец
На 03.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Беласица, Витоша, Връх Вола, Голобръдска, Горски Извор, Градище, Дъга, Кракра, Марина Бара, Оборище, Отец Паисий, Предел, Протожерица, Самодивска, Средна гора, Черковна, Ялбовец
На 03.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник: Бабуна, Балкан, Беласица, Витоша, Градище, Девети май, Дъга, Люлин, Малашевска, Оборище, Пирин, Протожерица, Рила, Родопи, Сахат тепе, Стара планина, Странджа, Черковна, Шибой, Шипка
Община Радомир  
На 31.10.2017 г. /09:15 - 11:00 ч./; на 03.11.2017 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Владимир;  Долни Раковец;  Друган;  Кондофрей;  Радомир: Кв. Върба;  Стефаново, Общ. Радомир
На 31.10.2017 г. /09:15 - 11:00 ч.; 14:00 - 17:00 ч./; на 03.11.2017 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Червена могила
На 31.10.2017 г. /14:00 - 17:00 ч./ -  Владимир: ПИ 149 Кв, 14;  Долна Диканя;  Долни Раковец: Кв. 22, УПИ Х-206, М-Ст Банята, УПИ XI-306, П-л Іх-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ Іі-26, УПИ ХI-34, Кв. 1;  Друган: Vі-485, Кв. 45, Чачулова махала;  Кондофрей: Общ. Радомир;  Радомир: Антим I, Априлско въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах. Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети март, Хан Омуртаг;  Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Горни Раковец, Мах. Егреците, УПИ ІX-1083, 1084
На 01.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Друган: Чачулова махала
На 02.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Гълъбник: Кв. 25 УПИ Xііі-353
На 02.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Горна Диканя
На 03.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Долни Раковец: П-л Іх-428, Кв. 27
Община Трън  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 14:30 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Реяновци
На 31.10.2017 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Бераинци;  Бохова: УПИ-ХI-148;  Джинчовци;  Рани луг: П-л XXI-235, Кв. 7, УПИ ІV-280, Кв. 3 Мах. Пещер;  Туроковци
На 31.10.2017 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Трън: Осми март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Имот 000697 Стопански двор, Мах. Ахчийски кошари, Мах. Горно Баринци, Мах. Кошарите, Махала Кошаре, Мурговица, Нов живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов
На 31.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Трън: Денчо Знеполски, Мах. Кошарите
На 31.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Главановци, Общ. Трън;  Забел;  Зелениград: Общ, Трън, Парцел ІІІ-253, Кв. 40, УПИ XXXIII - 371Кв 20;  Лешниковци: Имот 32, Кв. 5;  Милославци: УПИ V-71, Кв. 18;  Насалевци;  Слишовци;  Стрезимировци: 56;  Цегриловци: ПИ 197;  Ярловци
На 02.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Видрар;  Горочевци
На 02.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Вукан: УПИ III-130 Кв. 12;  Докьовци; Долна Мелна: НУПИ 12;  Дълга Лука: УПИ IV-71, Кв. 17;  Еловица, Общ. Трън;  Костуринци;  Лева река;  Мрамор, Общ. Трън: Стълб 32, Клон А;  Пенкьовци;  Радово;  Стайчовци;  Шипковица
На 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Горна Мелна: 87;  Къшле
На 30.10.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Бусинци.
 
Кюстендилска област
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.
Община Бобов дол  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина, Х-21, Кв. 2;  Шатрово: 067016, VI-255, Кв. 27
На 30.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Голям Върбовник: 262, УПИ VIII-277, Кв. 23, УПИ ІІІ 247, Кв. 25
На 30.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: П-л ХIV-234, Кв. 23
На 30.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Голям Върбовник: 011066
На 31.10.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Голям Върбовник
На 31.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Мала Фуча: 44
На 01.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Локвата
На 02.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Мламолово: Бор, Вихър, Горещица, Здравец, Местност Асара, Миньорска, Никола Вапцаров, Първи май, Росица, Спартак, Станке Димитров, Стопански двор, Яворов, Янтра
На 02.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Мало село
На 03.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Мламолово: 371, VI-618, Кв. 19, VII-389, Кв. 30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Станке Димитров, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Ягода
На 03.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Мламолово: IX-25, Кв. 9, IХ-179, Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, Местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата линия, Теменуга
Община Бобошево  
На 30.10.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Доброво: Vі-293, Кв. 20
На 30.10.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански двор, Теменуга, УПИ - V-77, Кв. 11, ХII, Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис;  Бобошево: 14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно ПИ №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор;  Висока могила: Мильов рид;  Вуково: 087040, 12351. 153. 0030;  Грамаде, Общ. Дупница: ІХ - 136, Кв. 18;  Дупница: Местност Мело;  Каменик;  Рила;  Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис;  Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VIIі-361, Кв. 15, Христо Ботев;  Сопово
На 30.10.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Скрино: 116
Община Дупница  
На 30.10.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бадино: УПИ - Іі-113, Кв. 21;  Бобошево: Махала Въртен камък;  Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І;  Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483, Кв. 50;  Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор;  Драгодан: №000026, Извън регулация, Махала Ортакчийска;  Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода;  Крумово, Общ. Кочериново;  Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански двор, Студен кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис;  Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански двор, Тополите, Трети март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов;  Фролош;  Цървище: Махала Ореевица, Цървище;  Крайни дол: ХIХ-51
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница: Местност Дрено, НУПИ-1609
На 02.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Гюргево;  Дупница: 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски рид, Извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина могила, Местност Дренски рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско шосе, Самораново Пром. зона, Саморанска, Софийско шосе, Стръмна;  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно море, Яне Сандански;  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска;  Сапарева баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под селото, Момина сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар войвода, Юри Гагарин;  Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин камък, Осми март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна гора, Старио камък, Стопански двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода;  Червен брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;  Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе
На 02.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Крайници: 39339. 117. 68, Александър Димитров, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Васил Коларов, Верила, Генерал Заимов, Георги Бенковски, Гергана, Джубрена, Дунав, Захари Стоянов, Крайречна, Неофит Рилски, Самуил, Солун, Стопански двор, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър;  Червен брег: Георги Димитров
Община Кочериново  
На 30.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Боровец: УПИ-І
На 02.11.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14
На 03.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бураново: 267
На 03.11.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Бураново: 007004, 023014, 025033, Селището, ХIII-483, Кв. 50
Община Кюстендил  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Ален мак, Банска, Банска, Банска, Бащовица, Бащовица, Буревестник, Буревестник, Витоша, Витоша, Габрово, Зимница, Зимница, Казанлък, Казанлък, Казанлък, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Любимец, Любимец, Любимец, Люлин, Медковец, Медковец, Медковец, Мездра, Мездра, Мездра, Мездра, Местност Николичевски път, Младост, Плиска, Пловдив, Пловдив, Победа, Порой, Порой, Риша, Ропотамо, Ропотамо, Самодивска, Самодивска, Самодивска, Свищов, София, София, София, Стрелча, Стрелча, Сълза, Трън, Трън, Чайка, Ямбол, Янтра
На 30.10.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар;  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин;  Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов живот, Осми март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев;  Длъхчево-Сабляр: Мах. Милчовска, Местност Орехчето;  Друмохар: Мах. Ангеловци, Мах. Джоганска, Мах. Табачка, Мах. Таушанска, Местност Сврътките;  Еремия: Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска;  Згурово;  Илия: Мах. Груйовска, Мах. Делийска, Мах. Карадачка, Мах. Кацарска, Мах. Левковци, Мах. Миленска, Мах. Мишовска, Мах. Ралинска, Мах. Рекалийска, Мах. Тузлучка, Мах. Чукарска;  Кадровица: Мах. Постолска, Мах. Станкова;  Кюстендил: Белият камък, Дупнишко шосе, Местност Самали баир, Местност Хисарлъка, Станкевско шосе, Цар Освободител;  Лелинци: Васил Левски, Махала Горна;  Неделкова Гращица;  Пелатиково: Мах. Брусарска, Мах. Бумбарска, Мах. Горовска, Мах. Дръчките, Мах. Карпуска, Мах. Кацарска, Мах. Леската, Мах. Лодарска, Мах. Манчовска, Мах. Орешарска, Мах. Очипалска, Мах. Попанска, Мах. Раковска, Мах. Селишка, Мах. Суровичка, Мах. Сърнатичка, Мах. Траянци, Мах. Тръстеник, Мах. Харизанска, Мах. Чифлико, Мах. Шеовци, Мах. Шишовска, Мах. Шопска, Мах. Янкуловци;  Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин;  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев;  Слокощица: Александър Димитров, Ален мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;  Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков рид, Махала реката, Махала Св. Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала чукарлийска, Махала Юговци;  Страдалово: Мах. Борачичка, Мах. Геберо, Мах. Дъбовска, Мах. Заячка, Мах. Иванковци, Мах. Кьосевци, Мах. Лингурска, Мах. Логодашка, Мах. Нечемска, Мах. Орничарска, Мах. Пешовска, Мах. Реката, Мах. Рудишка, Мах. Рудище, Мах. Стамболийска, Мах. Шаинска, Мах. Ширилийска, Мах. Шияне, Мах. Шиячка;  Тишаново: Мах. Божковци, Мах. Воденица, Мах. Гълъбовска, Мах. Ивановска, Мах. Качанска, Мах. Колевска, Мах. Митковска, Мах. Найденци, Мах. Новковска, Мах. Реката, Мах. Тутковска, Мах. Хайдушка, Мах. Цървилото, Мах. Янчовска;  Търсино;  Църварица: Мах. Гракалска, Мах. Карадачка, Мах. Копривен, Мах. Реката, Мах. Укалска
На 30.10.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Ваксево: Махала Баздарска, Махала Гюрова, Махала Дърманска, Махала Камберска, Махала Ковачка, Махала Лазарска, Махала Михтарска, Махала Мулова, Махала Петачка, Махала Семенска, Махала Станковска, Махала Шаренкова
На 02.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива
На 02.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала селото, Махала Янкова;  Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала реката;  Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева;  Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала селото;  Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка;  Добри дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме;  Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска;  Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището;  Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска;  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница;  Драгойчинци: Мах. Богданова, Мах. Бозкина, Мах. Гигина, Мах. Гигинци, Мах. градско ливаде, Мах. Дайчова, Мах. Деяница, Мах. Джикаре, Мах. Дълги Лом, Мах. Дърнелци, Мах. Зеинци, Мах. Злондон, Мах. Корита, Мах. Куркина, Мах. Малка падина, Мах. Митарци, Мах. Пейчинова, Мах. село, Мах. Средно Осое, Мах. Чорбаджийска, Мах. Ширилова;  Злогош: Долна махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала селото, Махала Чиринци;  Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница;  Метохия: Долна махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци;  Побит камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала село;  Полетинци;  Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни камък;  Трекляно: Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Табаци, Махала Центъра, Махала Шумановци;  Уши: 030001 М. Под пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска;  Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала реката, Махала Стопански двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре
На 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Добри дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горна ливада, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Добридолски Воденици, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Паргова, Махала Пращенци, Махала Савова, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме;  Злогош: Долна махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Лазина, Махала Лалина падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала селото, Махала Чиринци;  Трекляно: Махала Центъра
На 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала реката, Махала Старо село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар
На 02.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Ален мак, Ален мак, Банска, Банска, Банска, Бащовица, Бащовица, Буревестник, Буревестник, Буревестник, Витоша, Витоша, Витоша, Габрово, Габрово, Зимница, Зимница, Казанлък, Казанлък, Казанлък, Казанлък, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Любимец, Любимец, Любимец, Любимец, Люлин, Люлин, Медковец, Медковец, Медковец, Мездра, Мездра, Мездра, Мездра, Мездра, Местност Николичевски път, Местност Николичевски път, Младост, Младост, Плиска, Плиска, Пловдив, Пловдив, Победа, Победа, Порой, Порой, Порой, Риша, Ропотамо, Ропотамо, Самодивска, Самодивска, Самодивска, Самодивска, Свищов, София, София, София, София, Стрелча, Стрелча, Стрелча, Сълза, Трън, Трън, Трън, Чайка, Чайка, Ямбол, Янтра
На 03.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Ален мак, Банска, Банска, Банска, Банска, Бащовица, Бащовица, Бащовица, Буревестник, Буревестник, Витоша, Витоша, Витоша, Габрово, Зимница, Зимница, Зимница, Казанлък, Казанлък, Казанлък, Кв. Изток, УПИ I, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Любимец, Любимец, Любимец, Любимец, Люлин, Медковец, Медковец, Медковец, Медковец, Мездра, Мездра, Мездра, Мездра, Мездра, Местност Николичевски път, Младост, Плиска, Пловдив, Пловдив, Пловдив, Победа, Порой, Порой, Порой, Риша, Риша, Ропотамо, Ропотамо, Ропотамо, Самодивска, Самодивска, Самодивска, Свищов, София, София, София, София, Стрелча, Стрелча, Стрелча, Сълза, Трън, Трън, Трън, Чайка, Ямбол, Ямбол, Янтра
На 03.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бобешино;  Гурбановци;  Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;  Долно село: М. Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала чукарска, Махала Шаламанци;  Ивановци, Общ. Кюстендил;  Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър;  Коприва;  Кутугерци;  Кършалево;  Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Плавнище, Махала Прекендачка, Махала Щърбец;  Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро поле, Махала Тренките, Махала Черна река;  Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска;  Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска;  Церовица: Махала Бело Камене
На 04.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Ален мак, Банска, Бащовица, Буревестник, Буревестник, Витоша, Витоша, Габрово, Зимница, Казанлък, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Любимец, Люлин, Медковец, Мездра, Местност Николичевски път, Младост, Плиска, Пловдив, Пловдив, Победа, Порой, Риша, Ропотамо, Самодивска, Свищов, София, Стрелча, Сълза, Трън, Чайка, Ямбол, Янтра
Община Невестино  
На 01.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Мърводол
Община Рила  
На 31.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пастра: 55539. 100. 132, Местност Туфано, Пастра, ПИ №55539. 100. 207, Стопански двор;  Рила: Местност Горхим, Местност Елешница;  Рилски манастир: 028005, Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Илийна река, Местност Кирилова поляна, Местност Пчелина, Местност Турското парче
На 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рилски манастир: 028005, Местност Бачкова чешма, Местност Биволарника, Местност Кирилова поляна
Община Сапарева баня  
На 31.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ресилово: Александър Стамболийски, Асаница, Волов, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Иглика, Индже войвода, Калоян, Липа, Омуртаг, Павлеви Ливади, Синчец, Спартак, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, ул. „Чавдар войвода“.
 
Благоевградска област
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.
Община Банско  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Банско: Местност Грамадето, ул. „Найден Геров“, ул. „Пирин“
Община Белица  
На 01.11.2017 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Бабяк
Община Благоевград  
На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бело поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, УПИ III-63, Кв. 5
 Церово, Общ. Благоевград: Надежда, УПИ ІV-110, Кв. 15
На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч.; 12:30 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Борис Сарафов, Дъбравска, Костур, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев
На 30.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: Осми март, П. Яворов, УПИ VIII-111, 112, Кв. 15, УПИ І-139, Кв. 12
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Падеш: Местност Стопански двор, Падеш, УПИ V-74, Кв. 5
На 02.11.2017 г. /08:00 - 13:15 ч./ -  Благоевград: Битоля, Струмско Център
Община Гоце Делчев  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 02.11.2017 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев: Vі-5243 Кв. 114, Байкал, Безименна, Горенце, Гоце Делчев, Даскал Господин, Димитър Талев, Драма, Дунав, Звънчарска, Людмил Стоянов, Пейо К. Яворов, Плевнята, Радецки, Симеон Радев, Тодор Александров, ул. Дунав бл. 8, ул. Дунав вх. Б бл. 21, УПИ-ІV, Кв. 177, Юг
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мусомища: 027116, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Димо Хаджидимов, Здравец, Иван Козарев, Кавала, Кирил и Методий, Клокотница, Кулата, Марица, Никола Вапцаров, Орехите, Отец Паисий, Плиска, Рила, Судинград, Хан Крум, Юрий Гагарин
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:45 - 12:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 04.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: Александър Стамболийски, Асен Джикаров, Вела Пеева, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Кавала, Ленища, М. Ленища, Неврокоп, Отец Паисий, Площада, Победа, Свилен Русев, Свобода, Славянка, Славянска, Тодор Паница, Чавдар войвода, Юрий Гагарин
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Димитър Димов, Драгоман, Дунав, Кв. 157, 207, 216, 218, Кв. 158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото, Потока, Стара планина, Янко Атанасов
На 30.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев: Битоля, Брегалница, Бяло море, Васил Левски, Гоце Делчев, Дойран, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, ж. к. Юг бл. 3 вх. А, Звънчарска, Иван Вазов, Илия Батаклиев, Кавала, Милан Конев, Неофит Бозвели, Паоло Ленц, Парцел ХIV, Кв. 97А, Патриарх Евтими, Серес, Сестри Дукови, Солун, Струма, Тодор Александров, Търговска, Христо Ботев, Христо Матов, Юг
 Хаджидимово: Ангел Кънчев
На 30.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Мусомища: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Бяло море, Владимир Поптомов, Георги Папалезов, Гоце Делчев, Д-р. Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Дунав, Ивайло, Иван Козарев, Кулата, Места, Неуточнен адрес, Пейо К. Яворов, Пирин, Стопански двор, Струга, Топлика, УПИ І-68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин
На 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Драгоман, Драма, Екзарх Антим, Местност Стрелбището, Пейо К. Яворов, Потока, Солун, Тодор Александров, Тодор Паласкаря, Царица Йоана
На 31.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Димитър Димов, Драгоман, Дунав, К. К. Попови Ливади, Кв. 157, 207, 216, 218, Кв. 158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото, Папаз Чаир, Попови Ливади, Потока, Стара планина, Янко Атанасов
На 31.10.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Корница: Анещи Узунов, Георги Бенковски, Драгоман, Иван Вазов, Иван Козарев, Ильо Воивода, Капитан Петко войвода, Климент Охридски, Местност Кръста, Неуточнен адрес, Пирин, Стопански двор, Хаджи Димитър, Христо Смирненски
На 01.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Васил Левски, Вела Пеева, Драма, Елин Пелин, Илезица, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Места, Неврокоп, Октомври, Орфей, П. Р. Славейков, ПИ -778, Родопа, Свилен Русев, Селище, Славянка, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Христо Ботев, Чавдар войвода;  Баничан
Община Гърмен  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 12:30 - 14:30 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 04.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дъбница: Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Неуточнен адрес, Осма, Първа, Седма, Стопански двор, Трета, Четвърта, Шестнадесета
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади
На 30.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ ІІІ Кв. 14
На 03.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горно Дряново: Клиентите, захранени от Трафопост 1 на изхода за село Лещен
На 03.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Дебрен: Втора, Осемнадесета, Първа, Седма, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Кресна  
На 30.10.2017 г. /11:00 - 11:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Влахи: Драколово;  Кресна: Главен път Е-79, Македония, Местност Солунско дере;  Ощава: 54537. 600. 31. 1, Германци, Местност Русенци;  Сенокос, Общ. Симитли;  Стара Кресна: Местност Кулата
На 30.10.2017 г. /11:00 - 14:30 ч./ -  МВЕЦ Влахи
Община Петрич  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вишлене;  Долене
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ключ: Ал. Стамболийски, Ал. Стамболийски, Альоша, Альоша, Атанас Бубакяров, Атанас Бубакяров, Беласица, Беласица, Драмчов Кайнак, Дружба, Дружба, Иван Козарев, Иван Козарев, Иглика, Иглика, Извън регулацията, Извън регулацията, Илинден, Илинден, Квартал 50, Китка, Китка, Климент Охридски, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Подгорие, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Цар Самуил, Цар Самуил, Черно море;  Петрич, Общ. Петрич: Варна, Иларион Макариополски, Кочо Мавродиев, Михо Попов, Одрин, Охрид, Полковник Дрангов, Рила, Стою Хаджиев, Тракия, Чаталджа
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-тепе, ЖП Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, Местност ГКПП-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кърналово: Ванюша Валчук, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вит, Вит, Г. Димитров, Г. Димитров, Георги Раковски, Георги Урумов, Извън регулацията, Ленин, Местност Горни бари, Мусала, Плиска, Полковник Дрангов, Септемврийска, Симеон Кавракиров, Стара планина, Стопански двор, Съблекалня на Стадион, с. Кърналово, Общ. Петрич, Толбухин, Хан Аспарух, Цв. Радонов, Черноризец Храбър
На 31.10.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Княз Борис I, Тома Митов, Хан Крум, Цар Борис III, Яне Сандански
На 01.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Кавракирово: Антон Попов, Беласица, Бузлуджа, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Златарево, Иглика, Илинден, Маркови Кладенци, Мургаш, Осогово, Пейо Яворов, Порой, Славянска, Спартак, Струма, Струмешница, Явор, Яне Сандански
На 01.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Митино
На 01.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново: Бузлуджа, Главен път Е-79, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Марица, Местност Лозарски Андък, Местност Падарка, Отец Пайсий, Петър Берон;  Монтана: Хан Кубрат
Община Разлог  
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Разлог: Вихрен, Вихрен, Дунав, Занаятчийска, Занаятчийска, Изгрев, Изток, Изток, Искър, Искър, Марица, Марица, Неуточнен адрес, Нов път, Св. Св. Кирил и Методий, Стара планина, Стара планина, Странджа, Трети март, Трети март, Явор, Явор
На 30.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Разлог: Бела река, Братя Миладинови, Георги С Раковски, Иван Даскала, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Л. Каравелов, Пирин, Предел
На 01.11.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Разлог: Еделвайс, Местност Бел път, Охрид, Първа, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Черна река
Община Сандански  
На 30.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 04.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Сандански: Зарово, Извън регулацията Север, Осогово, Рила;  Склаве: 2 -97, Кв. 14, 7-ми конгрес, Асен Лагадинов, Веселин Бабалеев, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Марица, Никола Лазаров, Партизанска, Пирин, Соколова Скала, Черно море
На 30.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Джигурово: 10-79, УПИ VII-381;  Левуново: VIII+437, Кв. 40, Главен път Е-79, Девети май, Иван Козарев, Илинден, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Никола Вапцаров, Орловец, Победа, Стефан Караджа, Струма, Чавдарци, Черно море, Шейново, Шипка
На 31.10.2017 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горна Сушица;  Ладарево: Местност Църквата;  Ласкарево: 004056, Местност Свети Спас;  Любовка: Краколеница;  Склаве: 2 -97, Кв. 14, 7-ми конгрес, Асен Лагадинов, Бялата пръст, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Комсомолска, Лале, Марица, Местност Вангелов Андък, Местност Панаира, Местност Стопански двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Отец Паисий, Партизанска, Пирин, Първи май, Соколова Скала, Спартак, Черно море
На 02.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Башлийца, Воден, Македония, Мелник, Осми март, Петър Сарафов, Свобода, Скопие, Хан Аспарух
Община Сатовча  
На 01.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Брезница: Никола Вапцаров;  Вълкосел: Свобода;  Кочан: 012119, Антон Иванов, Беласица, Витоша, Георги Бенковски, Иван Козарев, Люляк, Младост, Неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Площада, Победа, Рила, Свобода, Септемврийска, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Слащен: Вергил Ваклинов, Георги С. Раковски, Демокрация, Здравец, Иван Вазов, Йордан Йовков, Лилия, Места, Неуточнен адрес, Освобождение, Римски мостове, Стопански двор, Цар Симеон, Чичова Бърчина
Община Симитли  
На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Железница, Общ. Симитли: Местност Джалева махала, Местност Долно Церово;  Симитли: Ораново;  Церово, Общ. Благоевград: с. Долно Церово
На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крупник: Влахина, Георги Димитров, Кресненско въстание, Лев Писарев, Пайсий Хилендарски, Средорек;  Полена: Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Местност Мездрата-2, Чайка
На 30.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 31.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 01.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 02.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 04.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долно Осеново: Долна махала, Махала Горна, Махала Долна
Община Струмяни  
На 30.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Никудин
На 30.10.2017 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  с. Махалата
На 31.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Игралище: Околовръстен полигон
На 31.10.2017 г. /12:00 - 14:00 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Игралище
На 03.11.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Илинденци: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Деветнадесета, Неуточнен адрес, Св. Трифон, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Черноризец Храбър, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета
Община Хаджидимово  
На 02.11.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Тешово: УПИ-IV+106
Община Якоруда  
На 31.10.2017 г. /09:00 - 13:30 ч.; 13:00 - 16:30 ч./ -  Юруково.


В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Пак прегазиха дете на зебра, този път в София 2| 882 |22.11.2017 . Съдът отказа да пусне Гребеца от „Наглите” на свобода 0| 746 |22.11.2017 . Американски военен самолет се разби до Япония 0| 1647 |22.11.2017 . Откриха застрелян мъж в София 0| 1862 |22.11.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах