Неделя, 18 Ноември 2018, 08:58
Frognews
0| 2704 |31.08.2018

Вижте къде ЧЕЗ ще спира тока заради профилактика

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 03 – 07 септември 2018  г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене  Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

София-град

Община БАНКЯ

На 03.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична:  7-ма, Александър Стамболийски, Горски Път, Гоце Делчев, Никола Йонков Вапцаров, ПИ 02659.2249.96, Христо Ясенов

На 04.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична:  Варна, махала Клисурска

На 04.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Златуша:  Вилна Зона Витошица

На 04.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Клисура, Общ. Столична:  2-ра, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, VI-264, Кв.27, Балканска, Манастирска, махала Витковица, махала Плоча, махала Радово, махала Щетница, Панорама, Старо Село

Община ВИТОША

На 04.09.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - София:  406-та, Ваклинец, Вера Недкова, Горски Синчец, Св.Наум /Драгалевци, Св.Наум/Трайчо Костов/

За периода 03-04.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - София:  Парк Витоша

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:  Боженци/Никола Паликарски/, Витошки Бор/712-та/, Горска Теменуга/Ник.Петрини, Капина, Капка, Полк.Стойно Бачийски/Филип, Поточе, Смрика, Сърнела/Паскал Иванов/, Явор/Витоша/, Явор/Цв.Божков/

На 04.09.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София:  503/Драгалевци/, 507-ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, 614-та/Витоша/, Беловодски Път, В.З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Захари Зограф, Митрополит Кирил Видински, Секвоя, Симеоново, Симеоновска, Сребърна Гора /В.З. Беловодски Път/, Стар Беловодски Път

На 05.09.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София:  Братя Бъкстон, Бъкстон, Ген. Суворов, Казбек

На 05.09.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София:  505/Драгалевци/, 506/Драгалевци/, 507-ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, 508/Драгалевци/, 509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, 510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Павел Дованлийски, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/, Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 06.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:  Витошки Бор/712-та/, Горска Теменуга/Ник.Петрини, Капина, Смрика, Явор/Витоша/, Явор/Цв.Божков/

На 07.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - София:  Балеви Ливади, В.З. Симеоново - Драгалевци, Витоша-Вец Симеоново, Витошки Езера, Еминица, Зелена Гора, Каменица, Киселица /Кв.Симеоново/, местност Стария Мост, Падината, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Студено Кладенче /Кв. Симеоново/, Чемшир /Симеоново/, Чифлишка

На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:  711-та/Витоша/, Боженци/Никола Паликарски/, Боженци/Никола Паликарски/, Войводина Могила, Капка, Люлински Път/Народно Въстание/, Полк.Стойно Бачийски/Филип, Полк.Стойно Бачийски/Филип, Поточе, Поточе, Розмарин/709-та/, Сърнела/Паскал Иванов/, Сърнела/Паскал Иванов/

Община ВРЪБНИЦА

На 03.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./  На 04.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./  На 05.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./  На 07.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ - Волуяк:  Волуяк

На 03.09.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Мрамор, Общ. Столична:  Васил Левски/Мраморско Шосе

На 03.09.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София:  Ломско Шосе

На 04.09.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Мрамор, Общ. Столична:  3-ти Март/Септември/, Александър Стамболийски, Блато/21/, Васил Левски/Мраморско Шосе, Върба/9/, Емилиян Станев/22/, Кладанчето, Любен Каравелов, Мичур, Мичур /УПИ V, Кв.24/, Момина Сълза/13/, Орхидея/8/, Папрат, Росица, Хайдутин/11/, Чичовци/26/, Явор/12/

На 05.09.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Доброславци:  ПИ 124024

На 05.09.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Мировяне:  Мировско Шосе

На 05.09.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София

Община ИЗГРЕВ

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Борис Стефанов, Борис Стефанов, Г.М.Димитров, Дианабад, Дървеница, Дървеница, Йордан Трифонов , Пиер Дегейтър

На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Борис Стефанов, Борис Стефанов, Борис Стефаноов, Г.М.Димитров, Дианабад, Дианабад, Дървеница, Дървеница, Дървеница, Йордан Трифонов , Йордан Трифонов

На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Борис Стефанов, Борис Стефанов, Борис Стефанов, Г.М.Димитров, Дианабад, Дианабад, Дървеница, Дървеница, Дървеница, Йордан Трифонов, Йордан Трифонов

На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Борис Стефанов, Г.М.Димитров, Дървеница

Община ИСКЪР

На 03.09.2018 г. /08:45 - 14:15 ч./ - Казичене:  Видрица, Околовръстен Път

На 03.09.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Долни Пасарел:  Градина

На 03.09.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Казичене:  XXI-1300.1301.Кв.70, Аличо/Траян Кардашки/, Витоша, Кирил и Методи, Околовръстен Път, Околовръстна, Хан Аспарух/Кооперативна/

На 04.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Кривина, Общ. Столична:  Демокрация/П.Йосифов/, Околовръстен Път

На 04.09.2018 г. /09:00 - 17:00 ч./ - София:  Дружба, Дружба 1, Иван Арабаджиев, Туше Делииванов/ Дружба 1/

На 05.09.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Казичене:  Околовръстен Път

На 05.09.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Кривина, Общ. Столична:  Балабана/Серафим Стойков/, Градина/3-та/, Демокрация/П.Йосифов/, Искър/Кр.Раковски/, Свети Спас/26-та/, Стопански Двор

На 07.09.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Казичене:  Околовръстен Път, Цар Борис III/Дим.Благоев/

На 07.09.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Кривина, Общ. Столична:  Свети Спас/26-та/

На 07.09.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София:  1-ва

 

Община КРЕМИКОВЦИ

На 04.09.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Долни Богров:  1, 11, 12, 13, 2, 35, 4, 7, 8, УПИ ІХ, Кв.24

Община ЛОЗЕНЕЦ

На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Васил Кирков, Ведрина, Пейо К.Яворов, Проф.Хараламби Тачев, Симеоново, Яворов/Ленин/, Ягода

Община ЛЮЛИН

На 03.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София:  Люлин 7

На 04.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София:  Люлин, Люлин 7, Царица Йоанна

На 05.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София:  Люлин 5

На 07.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София:  Люлин 5, Петър Дертлиев /Ж.К.Люлин/

Община МЛАДОСТ

На 03.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 04.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 05.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 07.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София:  Младост 1

Община НОВИ ИСКЪР

На 03.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./  На 04.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./  На 05.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./  На 07.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ - Доброславци:  Доброславци

На 03.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./  На 04.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./  На 05.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./  На 07.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ - Мировяне:  Мировяне

На 03.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./  На 04.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./  На 05.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./  На 07.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ - Нови Искър:  Нови Искър

Община ОБОРИЩЕ

На 04.09.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ - София:  Дондуков Корсаков Княз, Княз Александър Дондуков, Кракра, Янко Сакъзов

Община ОВЧА КУПЕЛ

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:  1-ва, 637-ма/Овча Купел/, 638-ма/Овча Купел/, 639-та/Горна Баня/, 640-та/Овча Купел/, 641-ва/Овча Купел/, 643-та/Витоша Овча Купел/, 648-ма/Овча Купел/, 649-та/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Васил Попов, Горна Баня, Д-Р Люба Григорова, Димитър Чинтулов/554/, Дрян/643-та/, Дъбето, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Урал, Харманлийско Въстание

На 03.09.2018 г. /10:00 - 11:15 ч./ - Мало Бучино:  46721.3581.698.2, XIx - 700, Бански Път, Бор/9-та/, Борис Найденов/11-та/, Демокрация/3-та/, Еделвайс/6-та/, Еделвайс/6-та/, Кольо Фичето, Ком/10-та/, Липа/12-та/, Люлин/2-ра/, Люлин/2-ра/, Орлица, Орлица, Стопански Двор, Тих Кът, Филип Б.Костов/1-ва/, Филип Б.Костов/1-ва/

На 03.09.2018 г. /10:00 - 11:15 ч./ - София:  1-ва, Демокрация, Колю Фичето, Овча Купел, С.Мало Бучино, УПИххіV-702, Кв.4а

На 04.09.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София:  Ангелов Връх, Загребска/Атанас Мискетов/, Киевска/Баучер/, Никола Петков/П.Напетов/, Паскал Тодоров

На 05.09.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ - София:  Обиколна, Овча Купел, Овча Купел 2, Президент Линкълн

На 07.09.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - София:  746-та/Овча Купел/, 747-ма/Горна Баня/, Голяма Могила, Каменица, Каменица, УПИ IV-102, Кв.59, Обзор

На 07.09.2018 г. /11:15 - 16:15 ч./ - София:  756-та/Овча Купел/, 757-ма/Овча Купел/, 758-ма/Овча Купел/, 759-та/Овча Купел/, XVII-1, Кв.96, Горна Баня, Гръстниче, Дон, Лозище, Лотос, Николай Хрелков, Перуника/Ол.Кошевой/

Община ПАНЧАРЕВО

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична:  Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: В.З.Ярема Поз Имот 4

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плана:  махала Велчева

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Самоков: В.З. Ярема, Ярема

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София:  1-ва, 2-ра/278/

На 05.09.2018 г. /10:15 - 13:15 ч./ - София:  49-та /Кв.Симеоново/, 61-ва /Кв.Симеоново/, 69-та/В.З. Симеоново Север-Витоша/, 88-ма /Кв.Симеоново/, Босилек /Кв.Симеоново/, Света Магдалина, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/

Община ПОДУЯНЕ

На 05.09.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София:  Васил Петлешков, Кап. Георги Мамарчев, Панайот Хитов, Панайот Хитов/Вела Пеева/, Хаджи Димитър

На 05.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София:  Левски Зона В, Проф.Беньо Цонев

Община СРЕДЕЦ

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Гурко , Иван Асен, Иван Вазов, Славянска , Цар Шишман

На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Гурко, Иван Асен, Иван Вазов, Иван Вазов, Славянска, Цар Шишман

На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Гурко, Иван Асен, Иван Вазов , Славянска, Цар Шишман

На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Гурко, Иван Асен , Иван Вазов, Славянска , Цар Шишман

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД

На 04.09.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София:  Акад.Стефан Младенов/Арсо П, Студентски Град, Ул.Стефан Младенов 1

 

 

 

Област Благоевград

Община Банско

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:40 - 12:00 ч./ - Банско:  България, Кирил и Методи, местност Рупчовец, Отец Паисий, Стефан Стамболов, Тодор Александров

На 04.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Банско:  България, Отец Паисий, Стефан Стамболов

На 04.09.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Банско:  местност Малка Ливада, местност Рупчовец

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:40 - 12:00 ч./ - Баня, Общ. Разлог:  III, Кв. 49, IV, Кв 29, IVI-348, Кв.29, Xl, Кв.41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Имот С Пл.№813, местност Бански Път, местност Камено, местност Конещица Пи, местност Конищица, местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ I-056017, М. Бански Път, УПИ XIx-610 Кв 44, Х-276 Кв.25, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шестнадесета

На 04.09.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Добринище:  9ти Септември, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги.С.Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил и Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Македония, Места, Митко Палаузов, Москва, Незнаен Воин, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р.Славейков, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 04.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Добринище:  Арсо Пандурски, Бачо Киро, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги.С.Раковски, Незнаен Воин, Неуточнен Адрес, Партизанска, Петър Галчев, Пирин, Софроний, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Чобан Бойчо

Община Благоевград

На 07.09.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Банско:  Хан Тервел

На 03.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Логодаж:  УПИ-ІV-195 Кв.14, Голяма Нива

На 03.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград:  001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Картала, местност Конярнико, местност Септемврийче, местност Тепавиците, местност Широканска, ПИ №001451

На 03.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./ - Благоевград:  Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче

На 03.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград:  001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, Зона Картала, Картала, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Картала, местност Септемврийче, местност Широканска, ПИ №001451

На 03.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград:  Антон Чехов, Бодрост, Даме Груев, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград:  319001, 410002, Брезово, махала  Калуцка, махала  Центъра Мотела, махала Брезово, махала Брезовска, махала Милово ТП Милово, махала Петковци, Месност Демирево, местност Горно Демирево, местност Ковачница, Осойната

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Горно Хърсово:  Горни Валог, махала Буровци, махала Горни Двояци, махала Долни Двояци, махала Михтарци, махала Мъртвако, махала Новоселци, махала Панчовци, махала Пържово, махала Стойковци, махала Тачовци, махала Шоповци, местност Валого, местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград:  000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, махала  Ваканинци, махала Щърбевци, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, местност Градището, местност Клено, местност Мучова Чука, местност Ръженици, местност Ръжениците, местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Рилци:  местност Арсовото, местност Цонева Межда, Телкиево Дере

На 03.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград:  махала  Калуцка, Осойната

На 03.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч./ - Благоевград:  Антон Чехов, Славово

На 04.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 05.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Благоевград:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

На 04.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 05.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Габрово, Общ. Благоевград:  14204.501.10, махала Хамбарджийска, Тугулска

На 04.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 05.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Железница, Общ. Симитли:  местност Ръждавец, Поповска

На 04.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 05.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Лешко:  163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, махала Корянска, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 04.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 05.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Мощанец:  XVI-122, 123, Кв. 14, извън регулация, махала  Поповска, махала Кантурска, УПИ XI-75, Кв. 6

На 04.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 05.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Обнова:  Ив.Вазов

На 04.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 05.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Падеш:  Бреза, Будишка, махала  Ушите, Месност Миджевци, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Стопански Двор, местност Ушите, Падеш, УПИ II-207, Кв.13, УПИ V-74, Кв.5

На 04.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 05.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Покровник:  3-ти Март, Валого, Ленището, местност Гладно Поле, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, Кв.28, УПИ-9-369, Кв.17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 04.09.2018 г. /08:15 - 16:15 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  На 05.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Дебочица

На 04.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград:  001451, 04217.920.1.70, 04279.927.30, Картала, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Картала, местност Септемврийче, местност Широканска, ПИ №001451

На 04.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Благоевград:  Антон Чехов, Бодрост, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче

На 04.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград:  001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, 319001, 410002, Брезово, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, махала  Калуцка, махала  Центъра Мотела, махала Брезово, махала Брезовска, махала Милово ТП Милово, махала Петковци, Месност Демирево, местност Бодрост, местност Горно Демирево, местност Добро Поле, местност Картала, местност Ковачница, местност Конярнико, местност Септемврийче, местност Тепавиците, местност Широканска, Осойната, ПИ №001451

На 04.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Благоевград:  Антон Чехов, Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче, Славово

На 07.09.2018 г. /08:00 - 15:40 ч./ - Благоевград:  04279.108.9 М. под Черквата, 04279.628.416, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв.Струмско, Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско, Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, местност Армутлука, местност Пенков Чифлик, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко, местност под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 07.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград:  Братя Иванови, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Менча Кърничева, Пейо К.Яворов, Полковник Димов, Тодор Александров, УПИ-III, Кв.117, Инд.№04279.612

На 07.09.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Благоевград:  14-ти Полк, Асен Чаушки, Балкан, Васил Левски, Даме Груев, Детелина, Джеймс Баучер, Егея, Крушево, Марулевска, Младост, Полковник Дрангов, Радовиш, Търново, Ул. Даме Груев, Кв. 216, УПИ-XII, Пи04279.617.14 и 04279.617

Община Гоце Делчев

На 03.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./  На 07.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Балдево:  УПИ VII-97, Кв.9, УПИ Ііі Кв.14

На 03.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./  На 07.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Балдево

На 03.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./  На 07.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Баничан:  Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв.31, УПИ-ІV-270, Кв. 28

На 03.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./  На 07.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Баничан

На 03.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./  На 07.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев:  местност Капсии, местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С.Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30

На 03.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./  На 07.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Брезница:  29-ти Декември, 31002, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ІV, Кв.82, УПИ-ХVііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 03.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./  На 07.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев:  Селището, УПИ- ХVіі-164, Кв.11, ХVі-246, Кв.19, Хі-99, 131, Кв.22

На 03.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./  На 07.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Господинци:  УПИ-ХІ, Кв.1

На 03.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./  На 07.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев:  Драмски Път, местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 03.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./  На 07.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Корница:  Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 03.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./  На 07.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Кремен, Общ. Банско

На 03.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./  На 07.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Лъжница:  029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 03.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./  На 07.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен

На 03.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./  На 07.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Самоков:  Тинтява

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Корница:  Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Климент Охридски, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Парка - УПИ-V, Кв.30, Пирин, Рила, Родопи, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шипка

На 03.09.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев:  Kурортен Kомплекс Попови Ливади, К.К. Попови Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади

На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Корница:  Владимир Поптомов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Драгоман, Здравец, Октомврийска, Отец Паисий, Рила, Цар Самуил, Шипка

На 04.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мусомища:  Анещи Узунов, Гоце Делчев, Лозята, Марица, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Рила, Сан Стефано, Струга, Хан Аспарух, Цар Симеон, Шипка

На 07.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ковачевица:  Кв.23, УПИ ІV

На 07.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Осиково, Общ. Гърмен

На 07.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Скребатно

На 07.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Горно Дряново:  029032 - М.Дяново

На 07.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев:  Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Гоце Делчев, местност Мочура, местност Сушица, Пенковото, Пенчо Славейков, Преспа, Серес, Симеон Радев, Сушица, Юг

На 07.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гърмен:  Вальовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, М. Маноле , Пи-000490, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Ст 1 Кл Б ТП Гърмен 6, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Ценьов Тумба, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 07.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дебрен:  033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, извън регулация ПИ 038014, Корилово, М. Решманица, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Решманица, Седемнадесета, Седма, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката

На 07.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дъбница:  055001, Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Неуточнен Адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 07.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Копривлен:  142159, Неуточнен Адрес

На 07.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Лещен:  УПИ II - 273

На 07.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Марчево:  042004, 042005 - М. Самуилска Поляна, 047096 По Квс На С. Марчево, Канина, Ст 19 ТП Марчево 2

На 07.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен:  034075, ||-42, Кв.3, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Долни Бани, Иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петнадесета, Първа, Ст 2 Кл.В ТП Огняново 1, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета

На 07.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Гоце Делчев:  Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Неофит Бозвели, Христо Матов, Цар Калоян

На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев:  Kурортен Kомплекс Попови Ливади

На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен:  ||-42, Кв.3, Благой Матеров, Горни Бани, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Долни Бани, Иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Петнадесета, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Тридесета

На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Рибново:  048031, Ііі-966, Кв.56, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Ливаде, М. Бърдо, М.Плевнето, М.Селища, М.Снесеното, М.Тръне, местност Бърдо, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Гърмен

На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Горно Дряново:  Клиентите Захранени От ТП Откъм Лещен

Община Кресна

На 04.09.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Кресна:  Александър Македонски, Главен Път Е-79, Завоя, Македония, местност Завоя, Неуточнен Адрес, Район Жп Гара, Струма

На 04.09.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Сандански:  Път І-1

На 04.09.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Сливница, Общ. Кресна:  Кв.12а

На 04.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Сливница, Общ. Кресна:  УПИ VI-162, Кв.22

Община Петрич

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Баскалци

На 03.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич:  Гр. Петрич, УПИ II, Кв. 53, Д-Р Асен Златаров, Дунав, Ильо Войвода, Каймак Чалан, Каймак Чалан, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Рокфелер, Свобода, Славянска, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Шипка

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич:  Битоля, Капитан Никола Парапанов, Места, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Свобода, Свобода -Промишлена Зона, Тошо Цеков, Януш Стойчев

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Беласица:  Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн На ТП Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, Кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Вишлене

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Габрене:  Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, местност Марена, местност Буко, местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19, Кв.5

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Гега:  Боровичко, Боровичкото

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Долене

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Долна Крушица:  Каръчкото, местност Златарево, местност Лъката

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Долна Крушица

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Долна Рибница

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Драгуш

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Дреновица

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Зойчене

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Камена:  Динко

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Кладенци, Общ. Петрич

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Ключ:  Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, извън регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, местност Джаловец, местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Коларово, Общ. Петрич:  Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-Ви, Цар Самуил, Чавдарка

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Кукурахцево

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Мендово:  Слопотец

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич:  Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Златарево, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, местност Конгоро, местност Ляшница, местност Омондрос, местност Пильови Орехи, местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич:  Капитан Никола Парапанов, местност Иловица

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Право Бърдо

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, извън регулацията, Македония, Маркови Кладенци, местност Алачевото, местност Орешката, местност Стопански Двор, местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич:  Гоце Делчев, местност Чалтията

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Самуилово, Общ. Петрич:  Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв.18

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Скрът:  9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Струмешница:  Струмешница

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Чурилово

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Чуричени:  000248, местност Куково

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Яворница:  Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, извън регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 03.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./  На 04.09.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Генерал Тодоров

На 04.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Кулата:  Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 04.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Чучулигово:  000242, Стопански Двор, Капсиди, местност Янкулица

На 04.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Марикостиново:  Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Банско Бърдо, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Корията, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 04.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич:  Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, местност Бухото, местност Зиче, местност Караач-Дамяница, местност Кумли, местност Мерата, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала

На 04.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Старчево

На 04.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кърналово:  Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, местност Дабето, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Порой, местност Фабриката, Петко Р.Славейков

На 04.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Марино Поле, Общ. Петрич:  извън регулация, местност Вадата

На 04.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Монтана:  Хан Кубрат

На 04.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Рупите:  Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, извън регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, местност Рупите, местност Корията, местност Пинговица, местност Свети Атанас, местност Средно Поле, местност Тафтино, местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, УПИ Ііі-131, Кв.7, Хр.Ботев

На 04.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Генерал Тодоров:  Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма

На 04.09.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Марино Поле, Общ. Петрич:  местност Вадата

На 04.09.2018 г. /09:15 - 13:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долно Спанчево:  местност Реката

На 05.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Дрангово, Общ. Петрич:  Старо Село

На 05.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кулата:  Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 05.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Марикостиново:  Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Банско Бърдо, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Корията, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 05.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Митино:  местност Порой

На 05.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич:  56126.292.4, Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, местност Бухото, местност Зиче, местност Караач-Дамяница, местност Козлек, местност Кумли, местност Мерата, местност Мерата, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Одрин, под Гарата, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Свети Георги, Свобода, Червена Скала

На 05.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ръждак:  56126.453.3, Белата Чешма, УПИ V-86, Кв.20

На 05.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - София:  Андрей Сахаров

На 05.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Тополница, Общ. Петрич:  Гробището

На 05.09.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ - Рупите:  Гоце Делчев, извън регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, местност Рупите, местност Корията, местност Средно Поле, местност Тафтино, местност Тухларка, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Софрони Врачански, Хр.Ботев

На 05.09.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич:  местност Омондрос

Община Разлог

На 03.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Банско:  Цар Симеон

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Баня, Общ. Разлог:  Ангел Даракчиев, Деветнадесета, извън регулация С.Баня, извън регулацията

На 03.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Баня, Общ. Разлог:  местност Кривосер

На 03.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Бачево:  23-ти Септември, Димитър Благоев, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Неуточнен Адрес, Шипка

На 03.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Белица, Общ. Белица:  Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън регулация, местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор

На 03.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Годлево

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Горно Краище

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Елешница, Общ. Разлог:  9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Краище, Общ. Белица:  39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Разлог:  Александър Стамболийски

На 03.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Разлог:  Баба Магдалена, Христо Ботев

На 03.09.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Разлог:  Бела Река, Булаир, Даме Груев, Телемах Илиев, Тодор Александров, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна Река

Община Сандански

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сандански:  местност Ушите, Р-Н Главен Път Е-79, Свобода, Спартак

На 03.09.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Плоски:  Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Дружба, Иван Козарев, Кокиче, Методи Христов, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 03.09.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./ - Плоски:  Бузлуджа, Вихрен, Долна Махала, Еделвайс, Елово, Никола Парапунов, Христо Ботев, Шипка

На 04.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Сандански:  Мелник, Пазара, Христо Смирненски

На 04.09.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Сандански:  Банска, Георги Скрижовски, Македония, местност Нишан Таши, местност Паркова Зона, Младост, Р-Н Поленишки Път, Свобода

На 05.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Бельово

На 05.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Горно Спанчево

На 05.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Враня

На 05.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Голешово

На 05.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Катунци:  Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска Комуна, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Вазов, Кочо Честименски, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Пейо К.Яворов, Петър Димитров, Стадиона, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 05.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Кромидово:  038008, местност Селището, под Черквата, Реката

На 05.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Левуново:  019012, VIII+437, Кв. 40, Банята, Беласица, Вихрен, Георги Сава Раковски, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Девети Май, Дружба, Иван Козарев, Изгрев, Илинден, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Лозята, местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Октомври, Орловец, Осми Март, Отец Паисий, Пирин, Победа, Стефан Караджа, Струма, Цар Самуил, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка, Яне Сандански

На 05.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Лехово

На 05.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Ново Делчево:  Георги Кирков, местност Кантона, местност Киселица

На 05.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Ново Кономлади

На 05.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Ново Ходжово

На 05.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Петрово, Общ. Сандански:  Алибеговица, местност Извора

На 05.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Пиперица

На 05.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Сандански:  Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334.303.703, Иван Рилски, местност Друма, местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св.Св. Кирил и Методи, Св.Св.Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев

На 05.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Хърсово, Общ. Сандански:  Бегова Поляна

На 05.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Яново

На 05.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Сандански:  Васил Кънчев, Иван Рилски, Никола Вапцаров, Св.Св. Кирил и Методи, Св.Св.Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил

На 05.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Ковачево, Общ. Сандански

На 05.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Пирин:  местност Калугера

На 05.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Черешница

На 05.09.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Сандански:  Свобода

На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Поленица:  Бангеица

На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сандански:  Панайот Волов, Свобода, Стефан Стамболов, Целипут

На 05.09.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Ласкарево:  004056, местност Свети Спас

На 07.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Дамяница:  034018, Меснт. Кънлийца, Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Козарев, Ильо Войвода, Комсомолска, Кънлийца, местност Мело, местност Метлата, местност Тухларна, местност Чуката, Никола Вапцаров, П К Яворов, Пирин, Р-Н Жп Гара, Радецки, Струма, Черно Море, Шопов Гроб, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 07.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Лешница, Общ. Сандански:  Друма, местност Божанковица, местност Друма, Синаница

На 07.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Ново Делчево:  033007, М. Купеница, Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Кирков, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Димчо Дебелянов, Здравец, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Иловицата, местност Кантона, местност Кънлийца, местност Шопов Гроб, Партизанска, Пейо Яворов, Погребите, Първи Май, Пътен Възел Ам Струма, Славянска, Студена Вода, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 07.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Поленица:  Дабо, Мацкова Градина, местност Валога, местност Друма, местност Мацкова Градина

На 07.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Сандански:  местност Друма, местност Мацкова Градина, местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Мацкова Градина, Р-Н Пътно Управление, Св.Св.Козма и Дамян, Свобода, Спас Харизанов, Стефан Стамболов

На 07.09.2018 г. /08:30 - 11:00 ч./ - Дамяница:  местност Тухларна, Р-Н Жп Гара

На 07.09.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ - Дамяница

Община Сатовча

На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Вълкосел:  Балтите, Бачо Киро, Бистрица, Божур, Божур, Божур, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Левски, Георги С Раковски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Заря, Заря, Здравец, Кокиче, Лилия, Лилия, Лилия, Людмила Живкова, Людмила Живкова, Людмила Живкова, Люляк, Люляк, Люляк, Места, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Отец Паисий, Прогрес, Прогрес, Първи Май, Рила, Стопански Двор, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Вълкосел:  Бистрица, Божур, Бузлуджа, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Места, Неуточнен Адрес, Рила, Стопански Двор, Христо Ботев

Община Струмяни

На 07.09.2018 г. /12:00 - 14:15 ч./ - Игралище

Община Хаджидимово

На 05.09.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ - Хаджидимово:  X-551, Кв.44, Бор, Васил Левски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Места, Опълченска, Пирин, Прогрес

На 05.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Хаджидимово:  Акация, Бор, Вихрен, Възрожденска, Димо Хаджидимов, Драма, Панайот Волов, Петър Берон, Прогрес, Цар Калоян

На 05.09.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Хаджидимово:  Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Илинденци, Климент Охридски, Македония, Места, местност Тумбата, Младост, Опълченска, Ореляк, Свети Георги, Спартак, Средни Ливади, Теменуга, Трети

Община Якоруда

На 05.09.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ - Бабяк

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Дагоново

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Никола Вапцаров, Осма, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Равен, Чавдар, Четвърта, Шеста

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Елешница, Общ. Разлог:  Безименна

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Краище, Общ. Белица:  Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Юруково:  029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Якоруда:  Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица

На 03.09.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Юруково:  029014 и 029015, Масив 29 Поквс

На 05.09.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ - Белица, Общ. Белица

На 05.09.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ - Гълъбово, Общ. Белица

На 05.09.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ - Краище, Общ. Белица:  Десета

На 05.09.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ - Кузьово

На 05.09.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ - Лютово

На 05.09.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ - Орцево

На 05.09.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ - Палатик

На 05.09.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ - Черешово, Общ. Белица

На 05.09.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ - Юруково

На 05.09.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ - Якоруда:  Васил Левски, Кирил и Методи, Лазарец, Цар Борис III/Георги Димитров

 

 

 

Област Кюстендил

Община Бобов дол

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Големо Село:  VI, Кв.10, ПИ 452, Кв.3

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мала Фуча:  44

На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Големо Село:  ПИ 361, Кв. 37

Община Бобошево

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Блажиево:  Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77, Кв.11, ХII, Кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бобошево:  14532.040.017, XIII-591 Кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Висока Могила:  Мильов Рид

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Вуково:  087040, 12351.153.0030

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Грамаде, Общ. Дупница:  Іх - 136, Кв. 18

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Доброво:  Vі-293,  Кв. 20

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дупница:  местност Мело

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Каменик

На 04.09.2018 г. /09:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 05.09.2018 г. /09:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рила

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Скрино:  116

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Слатино, Общ. Бобошево:  Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Смочево:  048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-Vііі-361, Кв.15, Христо Ботев

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Сопово

Община Дупница

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бадино:  УПИ - Іі-113, Кв.21

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бобошево:  махала Въртен Камък

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Боровец:  II-259, Кв.14, XVIII-263 Кв.14, УПИ-І

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бураново:  007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483, Кв.50

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Джерман:  013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Драгодан:  №000026, извън регулация, махала Ортакчийска

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дупница:  68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница:  Генерал Георги Тодоров, Метоха, Николаевска, Теменуга

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Крайни Дол:  ХIх-51

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Крумово, Общ. Кочериново

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Мурсалево:  200002, 244, Кв.12, III- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Слатино, Общ. Бобошево:  IV-123, Кв.15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Усойка:  Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Фролош

На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Цървище:  махала Ореевица, Цървище

Община Кюстендил

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Берсин:  Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 03.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 11:30 ч.; 10:00 - 11:30 ч./ - Ивановци, Общ. Кюстендил

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Кюстендил:  Рудник Катрище

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Згурово

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Пелатиково:  махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Рашка Гращица:  Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Смоличано:  махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св.Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Страдалово:  махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ваксево:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна Махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Друмохар:  махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Еремия:  махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Илия:  махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Кадровица:  махала Постолска, махала Станкова

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Лелинци:  Васил Левски, махала Горна

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Неделкова Гращица

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Тишаново:  махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Търсино

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Църварица:  махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска

На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Длъхчево-Сабляр:  махала Милчовска, местност Орехчето

На 04.09.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Граница:  Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев

На 04.09.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Кюстендил:  Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 04.09.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Пиперков Чифлик:  Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 04.09.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Слокощица:  Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 07.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 11:30 ч.; 10:00 - 11:30 ч./ - Горно Уйно

На 07.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 11:30 ч.; 10:00 - 11:30 ч./ - Гурбановци

На 07.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 11:30 ч.; 10:00 - 11:30 ч./ - Долно Село:  М.Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци

На 07.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 11:30 ч.; 10:00 - 11:30 ч./ - Коприва

На 07.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 11:30 ч.; 10:00 - 11:30 ч./ - Кършалево

На 07.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 11:30 ч.; 10:00 - 11:30 ч./ - Ломница, Общ. Кюстендил:  махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец

На 07.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 11:30 ч.; 10:00 - 11:30 ч./ - Мазарачево:  махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река

На 07.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 11:30 ч.; 10:00 - 11:30 ч./ - Раненци:  Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска

На 07.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 11:30 ч.; 10:00 - 11:30 ч./ - Церовица:  махала Бело Камене

На 07.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 11:30 ч.; 10:00 - 11:30 ч./ - Чудинци

На 07.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 11:30 ч./ - Гюешево:  000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 07.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 11:30 ч./ - Каменичка Скакавица:  Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 07.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 11:30 ч./ - Преколница:  махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска

На 07.09.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Преколница:  махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска

На 07.09.2018 г. /09:00 - 11:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 11:30 ч./ - Бобешино

На 07.09.2018 г. /09:00 - 11:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 11:30 ч./ - Долно Уйно:  махала Олтоманци

На 07.09.2018 г. /09:00 - 11:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 11:30 ч./ - Кутугерци

Община Сапарева баня

На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сапарева Баня:  65365, 601, 10, Германея, Йордан Попмихайлов, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, Славяни, УПИ - Х-2641, ПИ 65365.601.84, УПИ VIII-2759, Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108

 

 

Област Ловеч

Община Априлци

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци:  Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/

На 03.09.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци:  Априлско Въстание/Ново Село/, Васил Левски/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Кв.Ново Село, Ново Село/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Търговска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян:  Васил Левски

Община Ловеч

На 04.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ - Гостиня:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил и Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев

На 03.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Ловеч:  Младост

На 03.09.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Ловеч:  Северна Индустриална Зона

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дойренци:  Алеко Константинов, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Добри Цвятков, Иван Вазов, местност Ваганска Бара, Овчарска, Опълченска, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Сергей Румянцев, Търговска, Цанко Начков

На 04.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ - Дойренци:  Гарова

На 04.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ - Йоглав:  Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 04.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ - Ловеч:  Здравец

На 04.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ - Пресяка:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, местност Стравиц, местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски

На 04.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ - Смочан:  Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 04.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ - Умаревци:  Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка

На 04.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Пресяка:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски

На 04.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Ловеч:  34-ти Пехотен Полк, Алеко Константинов, Балканска, Васил Левски, Даскал Манол, Дикисанска, Иван Драсов, Митропол.Дионисий Ловчански, Мостова, Николчо Терзиев, Плиска, Тракийска, Търговска, Хаджиненчева, Хисарска, Цар Иван Шишман

На 05.09.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Ловеч:  I Кв.2а, Васил Левски, жп Спирка, Източна Индустриална Зона, местност Печковец, местност Синан Тепе, Митропол.Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Сирко Станчев, Тодор Кирков, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 07.09.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Ловеч:  Осъмска

Община Луковит

На 07.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Луковит:  44327.203.32, Александър Теодоров-Балан, Будевец, Васил Левски, Възраждане, Георги С.Раковски, Димитър Димов, Кирил и Методий, Козлодуй, Оборище, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов, Христо Смирненски

Община Тетевен

На 03.09.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Тетевен:  Пеновото

На 03.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Бабинци:  001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 03.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Тетевен:  002105 Екатте 07884, Бабинци

На 03.09.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Градежница:  Вежен, Иван Вазов, Люляк, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Самуил

На 03.09.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Тетевен:  Вежен, Върбанчовец, Димитър Д.Стойчев, Емил Марков, Иван Фурнаджиев, Лальо Пеев, Марин Урманов, Мария Удренова, Палтен, Стара Планина, Стоян Костов, Червен

На 03.09.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ - Тетевен:  Боева Могила, Вежен, Емил Марков, Иван Фурнаджиев

На 04.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Голям Извор, Общ. Тетевен:  Дълга Ливада, Кривина, махала Кривина, махала Тулешевец, местност Тулюшовец

На 05.09.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Градежница:  Александър Стамболийски, Васил Априлов, Габъра, Еделвайс, Иван Вазов, Кирил и Методий, Люляк, махала Лъма, Райна Княгиня, Хаджи Димитър, Цар Самуил

На 05.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Черни Вит:  Васил Левски, местност Остриля, Нейо Крачунов, Остриля

На 05.09.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Градежница:  Асен Стипцов, Иван Вазов, Косовец, Люляк, Сава Младенов, Синчец, Хан Аспарух

На 05.09.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Черни Вит:  80902.18.151, Васил Левски, Хан Крум

Община Троян

На 03.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Троян, Общ. Троян:  Лъгът

На 03.09.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Орешак, Общ. Троян:  10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 53707.504.148, 9-та, Авксентий Дацин, Амбарица, Архимадрит Хаджи Макарий, Атанас Хасъмски, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна Зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Кирил и Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Ливадата, махала Баба Стана, махала Коевски Ливадки, махала Радоевското, местност Рътлината, местност Тихова Лъка, Младост, Неофит Калчев, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Пенко Йотов, Прохлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Хемус, Христо Ботев, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта

На 03.09.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Троян, Общ. Троян:  Кв.Ливадето, Ливадето, махала Дрянска, махала Калчевска, махала Райковска

На 03.09.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Черни Осъм:  Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жилища На Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Миленча, М.Стойновска, М.Стругът, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Хаджи Макарий, Цонка Дамянова

На 03.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Черни Осъм:  Амбарица, М.Жеравица, М.Стойновска, Първи Май, Стойновска

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Терзийско, Общ. Троян:  Девети Септември, Захари Стоянов, Кирил и Методий, Найден Минков Стоевски, Никола Даскалов, Цвятко Цвятковски

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гумощник:  Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 04.09.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ - Троян, Общ. Троян:  Разклон Калейца

На 04.09.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян:  Неофит Калчев, Хемус

На 04.09.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Троян, Общ. Троян:  Кв.Ливадето, махала Калчевска

На 04.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян:  10-та, 12-та, Авксентий Дацин, Атанас Хасъмски, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Комуна, Осъм, Панайот Волов, Стара Планина, Хемус

На 05.09.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Балабанско:  Район Центъра

На 05.09.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Троян, Общ. Троян:  Буковец, Здравец

На 07.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Орешак, Общ. Троян:  13-та, 15-та, 16-та, 53707.504.148, 9-та, Архимадрит Хаджи Макарий, Данчо Василешки, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Комсомолска, Ливадата, Младост, Пенко Йотов, Стара Планина, Христо Ботев, Цочо Стоянов

На 07.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Троян, Общ. Троян:  Кв.Ливадето

На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Балканец:  Ген.Карцов, Христо Петков

Община Угърчин

На 03.09.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Угърчин:  75054.448.116.1, Антон Чехов, Васил Левски, Ген.Гурко, Кичира, Климент Охридски, Маркова Стъпка, Чукара

Община Ябланица

На 07.09.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Батулци:  Гео Милев, местност Сух Дол, Свети Кирил и Методи, Христо Ботев

На 07.09.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./ - Батулци:  Присоето, Стоян Панов, Христо Ботев

На 07.09.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Добревци, Общ. Ябланица:  Александър Стамболийски, Бреза, Буревец, Георги Бенковски, Еделвайс, Лаловска, Трети Март, Явор, Ягода

На 07.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Добревци, Общ. Ябланица:  Възраждане, Здравец, Лаловска, Паисий Хилендарски, Стара Планина, Централна

На 07.09.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./ - Дъбравата:  Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

 

 

Област Монтана

Община Берковица

На 05.09.2018 г. /16:30 - 17:00 ч./ - Балювица:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, извън регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка

На 05.09.2018 г. /16:30 - 17:00 ч./ - Берковица

На 05.09.2018 г. /16:30 - 17:00 ч./ - Бокиловци:  000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45, Кв.15, Четвърта, Шеста

На 05.09.2018 г. /16:30 - 17:00 ч./ - Боровци:  1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла На Ул. Р.Даскалов и Д. Благоев

На 05.09.2018 г. /16:30 - 17:00 ч./ - Бързия

На 05.09.2018 г. /16:30 - 17:00 ч./ - Замфирово:  000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб. и Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла На Ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра

На 05.09.2018 г. /16:30 - 17:00 ч./ - Комарево, Общ. Берковица:  Втора, Девета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 05.09.2018 г. /16:30 - 17:00 ч./ - Мездрея:  Втора, Главна, извън регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 05.09.2018 г. /16:30 - 17:00 ч./ - Песочница:  Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III, Кв.33, Четвърта, Шеста

На 05.09.2018 г. /16:30 - 17:00 ч./ - Рашовица:  Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев

Община Бойчиновци

На 05.09.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Бойчиновци:  Георги Димитров, извън регулацията, местност Стадиона

Община Брусарци

На 05.09.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Брусарци:  23-ти Септември, Ал.Стамболийски, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Иван Козарев, Кремиковска, Ленин, Митко Палаузов, Падинска, Стара Планина

Община Вълчедръм

На 05.09.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Бъзовец, Общ. Вълчедръм:  Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Ломска, Покрайна, Септемврийска

На 04.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Златия, Общ. Вълчедръм:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Поп Томов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гогол, Здравец, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Кубрат, Люляк, Мирон Тодоров, Мичурин, Млада Гвардия, Никола Кръстев, Пушкин, Стефан Караджа, Титов

На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Септемврийци, Общ. Вълчедръм:  Александър Стамболийски, Бенковски, Гео Милев, Гробарска, Добруджа(Г-Л Заимов), Дунав, Любен Каравелов, Мизия(Зоя), Морава(Д.Благоев), Мърчево, Мътница, Общинска, Пловдив, Свобода(Г.Димитров), Сергей Румянцев, Славянска(А.Балкански), Училищна

Община Георги Дамяново

На 03.09.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Дълги Дел:  Втора, Девета, извън регулация, Пета, Първа, Седма

Община Лом

За периода 03-04.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом:  Васил Левски, Пирот, Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър

За периода 03-05.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лом:  Георги Кирков, Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, Ивайло, Никола Първанов, Хан Крум, Цар Симеон(В.Коларов)

За периода 03-07.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лом:  Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Камчия, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Огоста, Пелистър, Призрен(Неофит Ломски), Тунджа, Цибрица, Янтра

За периода 05-07.09.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Лом:  Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Георги Спасов(Ан.Иванов), Кирил Петров(Ал.Беремл.), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, Пирин, Пристанищна(Лом.Комуна), Свобода, Славянска(Г.Димитров), Цар Асен

На 03.09.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ - Лом:  Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка Войвода, Бреза, Горанова Чешма, Гредовете, Детелина(Ален Мак), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т.Никодимов), Йолова Чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г.Димитров), Софийска, Страхил Войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен

На 03.09.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Лом:  Арда, Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Дедеагач(Ставри Генов), Димитър Гинин, Каблешков, Кубадин(Иван Георгиев), Менкова(Поп Андрей), Момчил, Никола Първанов, Скопие, Стефан Хаджийски, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман

На 03.09.2018 г. /10:30 - 16:00 ч./ - Добри Дол, Общ. Лом:  Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 05.09.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ - Лом:  Антим I-Ви(Бр.Чушкови), Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Кубадин(Иван Георгиев), Петър Берковски, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман, Черковна(Г.Карастоянова), Шипка

На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Лом:  Даме Груев, Добруджа, Каймакчелан, Червена Стена, Шести Септември

На 07.09.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Лом:  Бозвели, Васил Априлов, Пирот, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Търлис(Русин Костов), Цветко Павлов(Ал.Караст)

На 07.09.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ - Лом:  Белоградчишко Шосе(Г.Мос)

На 07.09.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Лом:  Акациева, Александър Ликов, Възраждане(2-ма Партизани, Въстаническа, Клокотница(Ср.Гора-Мл.), Ковачишка, Лозарска, Мусала, Пчела, Спартак, Ястреб

Община Медковец

На 04.09.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Расово:  Акад.Тодор Павлов, Александър Македонски, Александър Стамболийски, Ахелой, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Христо Михайлов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Михайлов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Ок 184 и Ок 185, Ок 26 и Ок 194, Ок47а и Ок 203, Хан Аспарух, Юрий Гагарин

Община Монтана

За периода 03-07.09.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Монтана:  Младост

За периода 03-07.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана:  22-Ри Септември, 22-Ри Септември, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бързия, Васил Левски, Васил Левски, Веренишка(М.Веренишки), Генерал Арнолди, Гладстон, Гоце Делчев(Лика Рачин), Граф Игнатиев(В.Коларов), Драган Цанков(Московска), Жеравица, Жеравица, Изгрев, Изгрев, Искър, Искър, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Комплекс Базара, Лъката, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Макгахан(Ав.Стоянов), Марица, Марица, Младост, Младост, Младост, Младост, Монтана, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Сапунджиев(П.Сред), Отец Паисий, Панайот Хитов, Плиска, Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Стефан Караджа, Стефан Стамболов(Заводска, Стефан Стамболов(Заводска, Странджа, Трапезица, Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Юлиус Ирасек(Житомирска), Юрий Венелин, Янтра

За периода 05-07.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом:  Хаджи Димитър

За периода 05-07.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана:  Младост, Монтана, Плиска, Свети Климент Охридски(Г., Стоян Марков(Г.Бонков), Трети Март(Г.Димитров)

На 03.09.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Монтана:  Велико Търново(Ил.Царев), Д-Р Стамен Илиев, Парта, Трети Март(Г.Димитров), Тунджа

На 03.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Монтана:  Княз Александър Батенберг, Марица, Младост, Стефан Стамболов(Заводска, Трети Март(Г.Димитров), Янтра

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горно Церовене:  Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ - Крапчене:  Александър Стамболийски, Асен и Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, извън регулацията, Клокотница(В.Пеева), Лозарска(И.Дамянов), Лъка(Г.Кирков), Любен Каравелов, Манастира, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв.19, Хан Аспарух(Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат(Г.Генов), Христо Ботев, Цар Калоян(Д.Благоев), Цар Симеон(Д.Тодоров), Шипка(В.Коларов), Ъгъла На Ул. Главна и Асен и Петър

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ - Сумер:  179040, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Седемнадесет, Седма, Станой Стоянов, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 04.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Монтана:  Генерал Арнолди, Младост

На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Трифоново:  Първа

На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ - Монтана:  извън регулацията, крайпътен комплекс  Пъстрина

На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ - Николово, Общ. Монтана:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Семков Дол, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ I , Кв.10, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла На Ул. Първа и Втора

На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ - Трифоново:  Втора, Двадесет, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, УПИ 2, Кв.41, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ - Стубел:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Втора, Тридесет и Девет, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесет, Ул. Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ - Липен:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Местн. Край Село, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла На Ул. Първа и Втора, Ъгъла С Ул. Единадесета и Ул. Дванадесета

На 04.09.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Сумер:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Пет, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Осемнадесет, Седемнадесет, Станой Стоянов, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Четири, Шестнадесет

На 05.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Видлица:  извън регулация

На 05.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гаврил Геново:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 05.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Георги Дамяново:  XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 05.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Главановци, Общ. Георги Дамяново:  Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 05.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Еловица, Общ. Георги Дамяново:  Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 05.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Копиловци, Общ. Георги Дамяново:  7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 05.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Меляне:  Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 05.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Монтана:  Бузлуджа, Генерал Столетов(А.Греков, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Клокотница(Г.Михайлов), Трети Март(Г.Димитров), Черковна(Иван Бобанов)

На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Говежда:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет  и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дива Слатина:  Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дълги Дел:  Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 05.09.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Стубел:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Четвърта, Деветнадесет, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Тридесет, Тридесет и Пета, Тридесет и Четвърта, Ул. Четвърта, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 05.09.2018 г. /16:30 - 17:00 ч./ - Благово, Общ. Монтана:  Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла На Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла На Ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор

На 05.09.2018 г. /16:30 - 17:00 ч./ - Боровци:  1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, извън регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла На Ул. Хр. Ботев и В. Левски

На 05.09.2018 г. /16:30 - 17:00 ч./ - Монтана:  48489.26.821, 48489.27.691, Андрей Попов(Й.Николова), Болярска(Г.Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, извън регулацията, Индже Войвода(Л.Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л.Ст., Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, ПИ 48489.26.671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М.Кутловица)

На 06.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долно Белотинци:  460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Христо Михайлов, Цеко Тодоров

На 06.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ерден:  извън регулацията

На 06.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Монтана:  1290029, 48489.2.534, 48489.2.643 местност Гламата, 48489.4.502, Жеравица, Захари Зограф, извън регулацията, ПИ 48489.2.537

Община Чипровци

На 03.09.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Чипровци:  Александър Стамболийски, Бенковски, Богдан Маринов, Витоша, Гагарин, Георги Димитров, Д-Р Тако Андреев, Даскал Стамен, Жельо Войвода, Люляк, Минзухар, Огоста, Петър Парчевич, Смит Войвода, Стефан Дуньов, Шипка

Община Якимово

На 04.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Якимово:  Александър Бойчев, Александър Стамболийски, Войн Петров, Върбан Лилов, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Йордан Чушков, Качо Комитски, Ленин, Мечи Дол, Милан Йонов, Тодор Терзийски, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски

На 04.09.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Якимово:  Георги Дамянов, Георги Кирков, Георги Комитски, Димитър Георгиев Терзийск, Иван Панов, Йордан Йовков, Любен Каравелов, Милаки Бояджийски, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Райна Княгиня, Славянска, Тодор Терзийски, Тракийска, Цанко Церковски

На 05.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Якимово:  Александър Стамболийски, Войн Петров, Георги Димитров, Единство, Комсомолска

 

Област Перник

Община Брезник

На 03.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Брезник:  Александър Тинков, Варош, Нестор Петров

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Бутроинци

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Врабча:  УПИ VІІ-62, 61, Кв.12

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Проданча

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Трън

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Бераинци

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Билинци

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Богойна

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Бохова:  УПИ-ХI-148

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Брезник

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Бусинци

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Видрар

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Видрица:  Видрица, Парцел Vіі-94в, Кв.17

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Вукан:  УПИ III-130 Кв.12

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Главановци, Общ. Трън

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Горна Мелна:  87

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Горочевци

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Гърло:  Общ.Брезник

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Джинчовци

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Докьовци

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Долна Мелна:  НУПИ 12

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Дълга Лука:  УПИ IV-71, Кв.17

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Ездимирци:  УПИ ІІІ-179, Кв.32

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Еловица, Общ. Трън

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Забел

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Зелениград:  Общ, Трън, Парцел ІІІ-253, Кв.40, УПИ XxxIII - 371кв 20

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Конска:  УПИ ІІІ-202, Кв.6

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Костуринци

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Кривонос

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Къшле

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Лева Река

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Лешниковци:  Имот 32, Кв.5

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Ломница, Общ. Трън:  М.Ждрелото

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Милославци:  УПИ V-71, Кв.18

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Мракетинци

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Мрамор, Общ. Трън:  Стълб 32, Клон А

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Муртинци

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Насалевци

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Неделково:  махала Недялкови Ханове

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Парамун:  махала Парамунска Чука, ТП Парамунска Чука, УПИ-V, Кв.15

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Пенкьовци

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Радово

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Рани Луг:  П-Л ХХІ-235, Кв.7, УПИ ІV-280, Кв.3 махала  Пещер

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Ребро

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Реяновци

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Слишовци

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Стайчовци

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Стрезимировци:  56

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Трън:  8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Възраждане, Георги Бабичев, Георги Димитров, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Захари Иванов, Имот 000697 Стопански Двор, Китка, махала Ахчийски Кошари, махала Горно Баринци, махала Китка, махала Кошарите, махала Кошаре, Мосаловска, Мурговица, Нов Живот, Петко Д. Петков, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов, Яким Тошков

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Туроковци

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Филиповци

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Цегриловци:  ПИ 197

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Шипковица

На 03.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Ярловци

На 03.09.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Брезник:  Бърдо

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Банище

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бегуновци

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Беренде, Общ. Земен

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - БРЕЗНИК:  МТП РЪЖДАВЕЦ

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Брезнишки Извор

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Велиново

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Габровдол

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гигинци:  УПИ ХіV-219, Кв.22

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горна Секирна:  Местн.Валога

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - ДОЛНА СЕКИРНА:  МТП Д.СЕКИРНА

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Душинци

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ерул

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кошарево

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Милкьовци

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Непразненци

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Режанци

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Садовик

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 04.09.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Станьовци

На 05.09.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Брезник:  06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 05.09.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Велковци, Общ. Брезник:  083011, Местн. Страище, махала Пали Лула, С.Велковци, УПИ ІV-105, Кв.40

На 05.09.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Ноевци

На 05.09.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Слаковци

На 05.09.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Сопица

На 05.09.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Ярджиловци:  Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 05.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Селищен Дол

На 07.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Бабица:  С.Бабица

На 07.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Гоз:  П-Л ХіV-110, Кв.13

На 07.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Брезник:  06286.502.39, Александър Тинков, Александър Филипов, Андрей Михайлов, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Гледан, Гоздовска, Гребен, Елена Георгиева, Еретин, Забел, Иван Тимофеев, извън регулацията, Изгрев, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Логатор, Нестор Петров, Октомври, Петров Камък, Трън, Шипка

На 07.09.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Брезник:  Андрей Михайлов, Георги Ив Бунджулов

Община Ковачевци

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Габровдол

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Горна Врабча:  Стопански Двор

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Горна Глоговица

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Дивля:  махала Кукувичарска, махала Фильова

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Долна Врабча

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Долна Секирна

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Еловдол:  Кв.15

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Калище

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Калотинци

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Ковачевци, Общ. Ковачевци:  XXVI-1148, Кв.49, НУПИ 1, Масив 1, С.Ковачевци, НУПИ 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци местност Яз. Пчелина, УПИ Xіі-343 Кв.36, УПИ-XIII, Кв.53а, Циганка

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Косача

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Кошарево:  000339

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Лобош

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Мурено

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Перник:  Хасково

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Радибош

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Ракиловци

На 03.09.2018 г. /10:00 - 15:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 04.09.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./  На 05.09.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./  На 07.09.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Светля

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Сирищник:  УПИ ІV-494, Кв.38

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Слатино, Общ. Ковачевци

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Смиров Дол

На 03.09.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Чепино

Община Перник

На 03.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник:  Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Бучински Път, Бучински Път, Бучински Път, Бучински Път, Бучински Път, Варшава, Владимир Комаров, Воронеж, Златоград, Златоград, Златоград, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Йордан Благоев, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Куйбишев, Лев Толстой, Лом, Луганск, Луганск, Луганск, Луганск, Максим Горки, Максим Горки, Максим Горки, Максим Горки, махала Лалова, махала Портарева, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Никола Чучулков, Новгород, Огнян Станков, Огнян Станков, Огнян Станков, Олег Кошевой, Олег Кошевой, Оряхово, Пушкин, Пхенян, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рига, Рига, Сергей Есенин, Ставропол, Стомана, Стомана, Тева, Улан Батор, УПИ V-7050 Кв.118, Хавана, Ханой, Харков, Хемус, Чернишевски, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин

На 03.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Батановци:  3ти Март, Бела Вода, махала Трънска и Кащерова, Свети Спас

На 03.09.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Кладница:  Хижа Селимица

На 03.09.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Черна Гора, Общ. Перник:  Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Магюшница, махала Ваклинови, махала Димеви, махала Кюрчийски, махала Сугареви, махала Толева, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 03.09.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ - Перник:  Цалева Круша

На 04.09.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Перник:  Александър Стоянов, Ваклин Церковски, Вела Пеева, Ковачевци, Мануш Войвода, Никифор Панкев, Пещера, Църква

На 04.09.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Студена, Общ. Перник:  Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Капитан Петко Войвода, Крайречна, Лъката, Люлин, Незабравка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шийница

На 05.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 06.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 08.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник:  Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Бучински Път, Бучински Път, Бучински Път, Бучински Път, Бучински Път, Варшава, Владимир Комаров, Воронеж, Златоград, Златоград, Златоград, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Йордан Благоев, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Куйбишев, Лев Толстой, Лом, Луганск, Луганск, Луганск, Луганск, Максим Горки, Максим Горки, Максим Горки, Максим Горки, махала Портарева, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Никола Чучулков, Новгород, Огнян Станков, Огнян Станков, Огнян Станков, Олег Кошевой, Олег Кошевой, Оряхово, Пушкин, Пхенян, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рига, Рига, Сергей Есенин, Ставропол, Стомана, Стомана, Тева, Улан Батор, УПИ V-7050 Кв.118, Хавана, Ханой, Харков, Хемус, Чернишевски, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин

На 05.09.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Студена, Общ. Перник:  Баба Тонка, Градище, Калоян, Кирил Богданов, Леденика, махала Шестакова, Местн.Буката/И.Р./, Одеса, Пороя, Разсадника, Струма, Христо Ботев, Христо Проданов, Юрий Гагарин

На 05.09.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Студена, Общ. Перник:  Блато, Божур, Бурковица, Вит, Градище, Еделвайс, Иглика, Извор, Йордан Корчев, Кокиче, Лебед, махала Каназирова, махала Кюлова, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Перуника, Самуил, Съединение, Теменуга, Христо Ботев, Цар Иван Асен I, Чифлик, Янтра

На 07.09.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ - Дивотино:  махала Тенов Дол, Тенов Дол

На 07.09.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ - Люлин, Общ. Перник:  Дванадесета, Девета, Десета, махала Лесков Дол, Осма, Пета, ПИ 874, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 07.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Перник:  Ален Мак, Балван, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Бунтовник, Васил Априлов, Васил Петлешков, Витоша, Вихрен, Дъга, Ела, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Калина, Капитан Векилски, Кръстец, Лилия, Люлин, Малашевска, Мальовица, Могиличе, Момина Сълза, Мургаш, Никола Козлев, Оборище, Острица, Отец Паисий, Палма, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пантелеи, Петрохан, Пирин, Протожерица, Рила, Родопи, Роза, Света Петка, Селимица, Сергей Румянцев, Синчец, Софийско Шосе, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ясенов, Чавдар, Чинар, Шибой, Шипка

На 07.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Перник:  Бачо Киро, Божур, Васил Петлешков, Зюмбюл, Лилия, Никола Козлев, Света Петка, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Христо Ясенов

На 07.09.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Люлин, Общ. Перник:  Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета

Община Радомир

На 04.09.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Беланица

На 04.09.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Бобораци:  Ііі - 323 Кв.26, ХVIII-136, Кв.23

На 04.09.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Жедна

На 04.09.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Житуша:  П-Л ІV Пл.№711, Кв.56, УПИVі

На 04.09.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Извор, Общ. Радомир:  Кв.1, УПИ ХіV, махала Канджулица

На 04.09.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Касилаг:  УПИ Ііі-230, УПИ ХіV-191

На 04.09.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Кленовик:  Кв.20

На 04.09.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Кошарите:  П-Л VII-117, Кв.18, УПИ Vііі, Кв. 17

На 04.09.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Негованци:  VI-355, УПИ-130 Кв.37

На 04.09.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Поцърненци:  махала Калугерски Чифлик 65

На 04.09.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Прибой

Община Трън

На 04.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Филиповци

На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Дълга Лука:  УПИ IV-71, Кв.17

На 04.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Парамун:  махала Парамунска Чука, ТП Парамунска Чука

На 05.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Врабча

На 05.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Ломница, Общ. Трън:  М.Ждрелото

На 05.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Трън

На 05.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Богойна

На 05.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Трън:  9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Китка, махала Китка, Мосаловска, Петко Д. Петков, Яким Тошков

На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костуринци

 

 

Област Плевен

Община Белене

На 03.09.2018 г. /09:45 - 14:00 ч./ - Божурлук:  Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна Гора, Тунджа, Хвойна, Черни Връх, Шипка

На 03.09.2018 г. /09:45 - 14:00 ч./ - Петокладенци:  189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра

На 03.09.2018 г. /09:45 - 14:00 ч./ - Стежерово:  Аксаков, Ал.Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл.Заимов, Вл.Тричков, Г.Бенковски, Г.Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д.Бендерски, Д.Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив.Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л.Каравелов, Л.Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара Планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански

На 03.09.2018 г. /09:45 - 14:00 ч./ - Татари:  177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр.Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка

Община Гулянци

На 03.09.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:45 - 11:15 ч./ - Гулянци:  Ал Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Неделя, Батак, Бачо Киро, Бирюзов, Бузлуджа, В.Левски, В.Петлешков, Васил Априлов, Вит, Витоша, Вола, Възраждане, Г.С.Раковски, Ген Гурко, Ген Скобелев, Георги Бенковски, Гецов Геран, Гоце Делчев, Д-Р Александър Войников, Демокрация, Добруджа, Драва, Дунав, Зора, Иван Асен II, Иван Вазов, Йордан Йовков, К-Н Г.Мамарчев, Камчия, Кап.Петко Воевода, Карабоаз, Кирил и Методий, Климент Охридски, Крайречна, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Махмудица, местност Беглика, Мизия, Милин Камък, Московска, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Ракитин, Николай Хрелков, Оборище, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, П.К.Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патр.Евтимй, Пеньо Пенев, Перущица, Петко Каравелов, Петър Берон, Пирин, Плевен, Преслав Каменов, Радецки, Рила, Родопи, Роза, Свобода, Симеон Йоргов, Славейков, Сливница, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Трети Март, Тунджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайковска, Шести Септември, Шипка, Юмрукчал, Яне Сандански

На 03.09.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:45 - 11:15 ч./ - Ленково:  Гео Милев, Жасмин, Иглика, Ленко Нанков Мишев, Москва, Ю.А.Гагарин

На 03.09.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Брест, Общ. Гулянци:  000560 М.Садина, 27, І-995, 996 Кв. 12, А Кънчев, Ал Стамболийски, Амур, Баба Тонка, Батак, Бездремна, Болшевик, Бузлуджа, България, В Априлов, В Левски, Вардар, Вит, Въча, Г Бенковски, Г Делчев, Ген.Столетов, Градинарска, Д-Р П Берон, Демокрация, Детелина, Добруджа, Драва, Дунав, Еделвайс, Елтепе, З.Зограф, З.Стоянов, Здравец, Иван Вазов, извън регулация, Индже Войвода, К и Методий, Кирил Тодоров /Ул.Витоша/, Крали Марко, Л Каравелов, Лом, Люляк, М.1-Ви Бежански Квартал, Мизия, Морава, Мусала, Н Рилски, Одеса, Орфей, Осогово, Отец Паисий, П Р Славейков, П.К.Яворов, П.Хитов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Радецки, Раковски, Рила, Ружа, С Караджа, С Румянцев, С Стефано, С.Стамболов, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Стадиона, Странджа, Страцин, Струма, Трапезица, Трън, Тръстиката, Тунджа, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цанко Церковски, Чайка, Черно Море, Шипка, Юмрукчал, Яне Сандански

На 03.09.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гулянци

На 03.09.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дъбован:  Арда, Беласица, Бенковски, Ботевград, Будапеща, Бузлуджа, В Априлов, В Левски, Варна, Варшава, Велики Преслав, Витоша, Г Милев, Г С Раковски, Гладстон, Добруджа, Дойран, Драаган Цанков, Драва, Дунав, Иван Вазов, Искър, К и Методий, Космос, Латинка, Любен Каравелов, М Дринов, Марица, Места, Мизия, Москва, Надежда, Огоста, Опълченска, П Славейков, Париж, Пирин, Плевен, Плиска, Прага, Радецки, Рила, Родопи, Скопие, Солун, София, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ц.Церковски, Цар Освободител, Шипка, Янтра

На 03.09.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Загражден, Общ. Гулянци:  IV-387, Кв. 26, Арда, Асен Златаров, Б Киро, Бенковски, В Коларов, В Левски, Велин, Вит, Г Димитров, Г Кирков, Г Милев, Д Благоев, Дунав, и Вазов, Искър, Й Николова, К Маркс, Ленин, Ленко Мишев, Люлин, Марек, Марица, Маршал Толбухин, Мичурин, Москва, Н Вапцаров, Н Гигенски, Н Дуканов, Нахимов, Оборище, П Берон, Пирин, Първи Май, Раковски, Родопи, С Румянцев, София, Стара Планина, Суворов, Тракия, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка, Янтра

На 03.09.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 05.09.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Байкал:  Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бенковски, Васил Левски, Вит, Г Димитров, Гаврил Генов, Георги Кирков, Георги Михайлов, Георги Раковски, Градинарска, Дунав, Искър, Лом, Любен Каравелов, Марица, Н Дъбовянов, Оборище, Огоста, Пирин, Рила, Родопи, Росица, Сакар, Средна Гора, Стадиона, Стара Загора, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шипка

На 03.09.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 05.09.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Гиген:  Ан Кънчев, Байкалска, Велико Търново, Вит, Волга, Г Делчев, Г Димитров, Градище, Д Благоев, Д Груев, Дунав, Иван Вазов, Й Николова, Козлодуй, Л Мишев, Ливада, М Палаузов, Н Гигенски, Н. Дуканов, Осъм, Отец Паисий, П Евтимий, Панега, Пощенска, Преслав, Раковска, Роза, Русенска, Силистра, Скопие, Стрела, Тодор Каблешков, Троянска, Трън, Трявна, Христо Смирненски

На 05.09.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Брест, Общ. Гулянци:  Хан Аспарух

На 05.09.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Комарево, Общ. Долна Митрополия:  Аврора, Акация, Ангел Кънчев, Арда, Балкан, Бенковски, Бяло Море, В Априлов, В Левски, Вардар, Вежен, Веслец, Винарска, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Гео Милев, Гнилата, Гранит, Гренадирска, Гръстелника, Дунав, Железничарска, Здравец, Зелена Гора, Иван Вазов, Иглика, Искър, Кирил и Методий, Китка, Кл Охридски, Козлодуй, Кокиче, Кръвенишка, Л Каравелов, Лозенка, Лозица, Лъката, Люлин, Люляк, Македонска, Марица, местност Край Село, Морава, Мусала, Н Рилски, Надежда, Начално училище, Незабравка, Осогово, Осъм, Отец Паисий, П.Евтимий, П.К.Яворов, Пирин, Полтава, Пробуда, Първи Май, Радецки, Раковски, Рила, Родопи, Росица, С Румянцев, Свобода, Скобелев, Славейков, Слави Алексиев, Сливница, Ср Гора, Стара Планина, Стопанска, Странджа, Страцин, Струмица, Тракия, Трети Март, Тунджа, Уилиам Гладстон, УПИ І-42 Стр.Кв.98, Успех, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Самуил, Черни Връх, Шар Планина, Шипка

На 05.09.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Крета, Общ. Гулянци:  А.Стамболийски, Ален Мак, Бистрица, Боровец, Васил Левски, Вит, Г.С.Раковски, Габър, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Качица, Люляк, местност Зад Ормана, Пирин, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Широка Поляна

На 05.09.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Подем:  Александър Стамболийски, Априлов, Арда, Божур, Бузлуджа, Букурещ, В.Левски, Вит, Витско Шосе, Г.Бенковски, Дунав, Еделвайс, Ж.П.Район, Железничарска, Иван Вазов, Иван Винаров, Кирил и Методий, Климент Охридски, Комсомолска, Краище, Куба, Кюстендилска, Лиляна Бърдарова, Макаренко, Малчика, Марица, Мъртвица, Октомври, Отец Паисий, Пирин, Плевен, Победа, Рибенско Шосе, Рила, Родопи, Руен, София, Софроний, Стара Планина, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Звезда, Черно Море, Ю.А.Гагарин

На 05.09.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Рибен:  047003, Антон Иванов, Братя Миладинови, Бузлуджа, В Левски, В Терешкова, Вит, Г Димитров, Дружба, Дунав, Иван Вазов, Кирил и Методий, местност На Греда, Мичурин, Младост, Отец Паисий, Пирин, Пробива, Р Даскалов, Радецки, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чавдар, Ю.А.Гагарин, Явор

Община Долна Митрополия

На 05.09.2018 г. /15:00 - 15:30 ч./ - Биволаре

На 03.09.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:45 - 11:15 ч./ - Крушовене:  10-ти Конгрес, 23-ти Септември, 9-ти Май, 9-ти Септември, I-345, Кв.72, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Априлов, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Владимир Илич Ленин, Вълчо Иванов, Ген Винаров, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Михайлов, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Искър, Йорданка Николова, Катя Попова, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люлин, Мара Денчева, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Панайот Волов, Плиска, Първи Стоп Двор, Райко Даскалов, Раковска, Ростов На Дон, Свилен Русев, Слави Алексиев, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Фердинанд Козовски, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Самуил, Цветан Спасов, Цеко Нинов, Чавдар, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янко Забунов

На 03.09.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:45 - 11:15 ч./ - Славовица, Общ. Долна Митрополия:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Ген Скобелев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Иван Вазов, Искър, местност Бобов Брест, П.К.Яворов, Панайот Волов, Райко Даскалов, Св.Св.Кирил и Методий, Стефаан Караджа, УПИ VII Кв 33, Христо Ботев, Цветан Спасов, Ю.А.Гагарин

Община Искър

На 07.09.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Брегаре:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Искър, Кирил и Методий, Коста Златарев, Любен Каравелов, Несебър, Отец Паисий, П.Волов, Петър Берон, Пирин, Пролетарска, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Писарово, Общ. Искър:  Волга, Георги Димитров, Кирил и Методий, Максим Горки, Опълченска, Слави Алексиев, Хаджи Димитър, Цвятко Аврамов

На 03.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Ставерци:  Бал Езеро, Будапеща, Любен Каравелов, Правда, Стадион, Хан Кубрат

На 03.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Староселци:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхелм Пик, Г Димитров, Гачо Митков, Гео Милев, Георги Кирков, Гурко, Д-Р Бешев, Даме Груев, Димитър Благоев, Доровски, Дунав, извън регулация, Искър, Карл Маркс, Кирил и Методий, Коста Златарев, Кръстю Бешков, Ленин, Лило Тодоров, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митка Гръбчева, Митко Палаузов, Московска, Н Й Вапцаров, Неофит Бозвели, Нинко Тодоров, Огоста, Отец Паисий, П Р Славейков, П.К.Яворов, Панайот Хитов, Пеловска, Пирин, Поп Андрей, Първи Май, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Средна Гора, Станке Димитров, Стапански Двор, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Даскалов, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Тодор Матков, Фердо, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Манчев, Христо Смирненски, Христо Стоянов, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Яне Сандански, Янтра

На 04.09.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 10:15 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Ставерци:  VIII-000323, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бал Езеро, Батак, Бачо Киро, Беласица, Борис I, Братя Рулински, Будапеща, В Иванов, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Волга, Г.Милков, Г.С.Раковски, Гаврил Генов, Генерал Скобелев, Гено Грънчарски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д.Грънчаров, Д.Дебелянов, Д.Чинтулов, Драва, Елин Пелин, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Йордан Йовков, Кайлъка, Калето, Кирил и Методий, Климент Охридски, Козлодуй, Кочо Честименски, Лев Толстой, Любен Каравелов, Максим Горки, местност Ормана, Митко Палаузов, Мончо Гетов, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Освобождение, Отец Паисий, П Хитов, П.Р.Славейков, Патриарх Евтимий, Петко Д.Петков, Петрини, Победа, Правда, Прага, Преслав, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Ракета, Св.Параскева, Сергей Румянцев, Славянска, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Средна Гора, Стадион, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Теменуга, Трайчо Костов, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Гевезовски, Черно Море, Чиган, Шейново, Шипка, Яворов, Яне Сандански

На 04.09.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Староселци:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхелм Пик, Г Димитров, Гачо Митков, Гео Милев, Георги Кирков, Гурко, Д-Р Бешев, Даме Груев, Димитър Благоев, Доровски, Дунав, извън регулация, Искър, Карл Маркс, Кирил и Методий, Коста Златарев, Кръстю Бешков, Ленин, Лило Тодоров, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митка Гръбчева, Митко Палаузов, Московска, Н Й Вапцаров, Неофит Бозвели, Нинко Тодоров, Огоста, Отец Паисий, П Р Славейков, П.К.Яворов, Панайот Хитов, Пеловска, Пирин, Поп Андрей, Прещипа, Първи Май, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Средна Гора, Станке Димитров, Стапански Двор, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Даскалов, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Тодор Матков, Фердо, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Манчев, Христо Смирненски, Христо Стоянов, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Яне Сандански, Янтра

На 04.09.2018 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Староселци:  Прещипа

На 04.09.2018 г. /15:15 - 16:00 ч./ - Брегаре:  Васил Коларов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Петър Берон, Пирин, Рила

На 05.09.2018 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Искър, Общ. Искър:  Ал Димитров, Ас Халачев, Байкал, Балкан, Балчик, Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Велико Търново, Велко Кръстев, Въло Йончев, Георги Димитров, Искър, Калинин, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Мара Денчева, Маркс, Николай Петрини, Петлешков, Пирин, Преслав, Първи Май, Райко Даскалов, Рила, Силистра, Слави Алексиев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Трифон Ангелов, Тулча, Тунджа, Тутракан, Урал, Христо Ботев, Христо Наумов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Чавдарци, Чапаев, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 07.09.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Староселци

Община Кнежа

На 04.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа:  021113 С Екатте 06375

На 03.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Кнежа:  23-ти Септември, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иларион Макариополски, Лом, Мадара, Плиска, Христо Смирненски, Юрий Венелин

На 04.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Долни Луковит:  I-Ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, извън регулация, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П.К.Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор II, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра

На 04.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Кнежа:  6610067, 6610100, Беласица, Вела Пеева, Верила, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Елин Пелин, Изгрев, Ильо Войвода, Искър, Калиакра, Камчия, Козница, Кресна, Лисичи Валог, Люлин, Мерата, местност Къмпинга, местност Лисичи Валог, местност Мерата, Назъм Хикмет, Никола Вапцаров, Огоста, Осогово, Панайот Хитов, Пролет, Райко Даскалов, Родопи, Ропотамо, Скът, Софроний Врачански, Струма, Тимок, Филип Тотю, Чавдар Войвода, Чайка

На 04.09.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Долни Луковит:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Левски, Втори Стопански Двор, Демир Велиев, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Рилски, Климент Охридски, Клокотница, Криволак, Марин Дринов, Одрин, П.К.Яворов, Сопот, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор II, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хайдушка Поляна, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Шипка, Янтра

На 04.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Кнежа:  Батак, Драва, Марин Боев, местност Град Кнежа, местност Мерата, Опълченска, Шипка

На 05.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Кнежа:  Лонгоза, Марин Боев, Стефан Цанов

На 07.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Кнежа:  Бистрица, Бузлуджа, Кирил и Методий, Козница, Марица, Места, Пирин, Рила, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Янтра

На 07.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа:  23-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Бреза, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вит, Витоша, Възраждане, Въча, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Дунав, Етъра, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Ангелов, Искър, Йордан Каменополски, Йорданка Чанкова, Кап. Петко Войвода, Климент Охридски, Кочо Чистеменски, Кънчо Пешунов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Марин Пешев, Марица, Милин Камък, Михаил Йончев, Неофит Бозвели, Огоста, Одрин, Опълченска, Осъм, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Поп Харитон, Рила, Руен, Свилен Русев, Сидер Войвода, Скът, Солун, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Стопански Двор, Стоян Михайловски, Странджа, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон I-Ви, Царевец, Черно Море, Шипка, Яне Сандански, Янтра

На 07.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Еница:  000191, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Бачо Киро, Безименна, Бистрица, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вит, Витоша, Вихрен, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Карл Маркс, Кирил и Методий, Клокотница, Коста Гергов, Лазар Станев, Ленин, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Одрин, Паисий Хилендарски, Партизанска, С.Еница, Станке Димитров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Чапаев, Шипка

На 07.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Кнежа

На 07.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Лазарово:  23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Вит, Витоша, Владая, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Цонов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Ильо Войвода, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Около Село, Осогово, Панайот Хитов, Пирин, Поп Богомил, Река Амур, Рила, Родопи, Софроний Врачански, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон I-Ви, Юрий Гагарин

На 07.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Търнак:  9-ти Септември, І-529, Кв. 43а, Айра, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Божур, Васил Кънчев, Васил Нинов, Васил Тодоров, Вит, Владая, Вълю Симеонов, Гено Петров, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Димитър Благоев, Иван Бонов, Иван Вазов, Иван Ненов, Иван Нивянин, Илия Станев, Ком, Крайбрежна, Крайна, Ленин, Марин Стоянов, Месност Белослатенски Път, местност Печов Вир, Мир, Обнова, Оборище, Опълченска, Плиска, Речка, Ропотамо, Сан Стефано, Септемврийци, Стопански Двор, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

На 07.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа

Община Левски

На 04.09.2018 г. /08:00 - 08:45 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Асеновци:  1-Ви Май, 23-ти Септември, 8-Ми Март, 9-ти Май, Александър Стамболийски, Асен Банчев, Асен Вълев, Асен Халачев, Бахчалъка, Бузлуджа, Бързаца, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Г.С.Раковски, Гастело, Гено Борисов, Евтим Костов, Емил Михайлов, Иван Кунчев, извън регулацията, Индустриална, Калето, Липето, Любен Каравелов, Люлин, Малчика, Манол Нисторов, Милан Кунчев, Мир, Митко Палаузов, Мусала, Никифор Йорданов, Николай Панчев, Огоста, Огражден, Осмо Калугерово, Осъм, Пеньо Йончев, Райко Даскалов, Раковска, Рила, Ропотамо, Селище, Сергей Румянцев, Сливница, Софка Вълева, Стадиона, Стара Планина, Трети Март, Филип-Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Яворов

На 04.09.2018 г. /08:00 - 15:30 ч.; 08:00 - 08:45 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Летница, Общ. Летница:  Александър Димитров, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Балкан, Бачо Киро, Безименна, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Ген.Скобелев, Генерал Радецки, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Клокотница, Козл0дуй, Летница, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Москва, Мусала, Неофит Рилски, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Петко Д.Петков, Петко Ф.Атев, Пирин, Пишмана, Райко Даскалов, Райна Княгина, Рила, Сергей Румянцев, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Страцин, Стрелча, Тодор Икономов, Тодор Каблешков, Трапезица, УПИ I, Кв.45, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царевец, Шипка

На 05.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Малчика:  Ал.Стамболийски, Бачо Киро, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив.Вазов, Мир, Осъм, Панайот Хитов, Петър Берон, Площад, Стара Планина, Столетов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 05.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Обнова:  9-ти Септември, XV-438, Kb. 125, Ал.Стамболийски, Арда, Б.Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Г Бенковски, Гео Милев, Гробарска, Д.Дебелянов, Дунав, Еделвайс, Заря, Ив.Вазов, Кирил и Методий, Клисура, Козлодуй, Л.Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н.Й.Вапцаров, Н.Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осъм, П.Р.Славейков, Пионерска, Плиска, Победа, Преслав, Първи Май, Радецки, Ракета, Раковски, Рила, Родопи, С.Румянцев, Сакар, София, Ст.Караджа, Ст.Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Тръпката, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 05.09.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Малчика:  Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Ив.Вазов, Мир, Стара Планина, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 05.09.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Обнова:  9-ти Септември, XV-438, Kb. 125, Арда, Б.Анастасов, Васил Левски, Вежен, Вит, Витоша, Възраждане, Г Бенковски, Д.Дебелянов, Дунав, Еделвайс, Заря, Ив.Вазов, Кирил и Методий, Клисура, Козлодуй, Л.Каравелов, Марица, Н.Й.Вапцаров, Н.Рилски, Нов Живот, П.Р.Славейков, Пионерска, Победа, Преслав, Радецки, Ракета, Раковски, Родопи, Сакар, Христо Ботев, Христо Смирненски, Янтра

Община Никопол

На 03.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Асеново, Общ. Никопол:  Васил Левски, Д-Р Петър Берон, Трети Март, Христо Ботев, Чавова

Община Плевен

На 03.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Горталово:  071020- местност Сушица, VI-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 03.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 04.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 05.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Къртожабене:  Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 03.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Тученица:  Васил Левски, Ген.Вл.Заимов, Генерал Колев, Георги Бенковски, Дамян Пешев, Любен Вешков, Среброструй, Стара Планина, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю.А.Гагарин

На 03.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Плевен:  България, Българска Авиациа /Индустр., Местн.Акчара

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мечка, Общ. Плевен:  Александър Стамболийски, Антим I, Г.С.Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю.А.Гагарин

На 03.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Плевен:  Васил Левски/Г.Димитр/, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Полк.Инж.Цветан Лазаров, Тетевен

На 03.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен:  Ал Димитров, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Вола, Кракра, Маршал Толбухин, Одерец, П Р Славейков, Панагюрище, Шейново

На 04.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Плевен:  Вихър, Генерал Атанас Стефанов, Драва, Илинден, Кайлъка, Кайлъшка, Маргит, Марибор, Нестор Марков, Парк Кайлъка, Перуника, Проф.Христо Бръмбаров, Сан Стефано

На 04.09.2018 г. /09:45 - 12:30 ч./ - Плевен:  Асен Халачев, Б.Шивачев/Главинкова/, Васил Левски/Г.Димитр/, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Лерин, Освобождение, Полк.Инж.Цветан Лазаров, Славовица, Цар Борис III

На 05.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Плевен:  Българска Авиациа /Индустр.

На 05.09.2018 г. /09:45 - 12:30 ч./ - Плевен:  Б.Шивачев/Главинкова/, Любен Каравелов, Найчо Цанов, Освобождение, Цар Борис III

На 05.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бръшляница

На 05.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Коиловци:  000412, 9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, местност Байнова Могила, местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов

На 05.09.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Коиловци:  местност Биширица

На 05.09.2018 г. /10:00 - 16:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Плевен:  Арда, Бачо Киро, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Люлин, Марица, Н.Й.Вапцаров, Освободител, Осогово, Пирин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, Родопи, София, Тодор Луканов, Христо Кърпачев, Шипка

На 07.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 15:45 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Плевен:  Българска Авиациа /Индустр., Индустриална, Индустриална Зона, Кара Колю, Местн.Западна Идустриална Зона, Промишлена

На 07.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Плевен:  Гренадирска, Д.Константинов/Ц.Спасо/, Данаил Попов /В.Ленин/, Митрополит Климент, Освобождение, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Борис III

На 07.09.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бохот

На 07.09.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ласкар:  Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Кратово, Н.Й.Вапцаров, под Село, Рила, Стоп Двор, Стоян Едрев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка

На 07.09.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен:  Алабин, Варна, Васил Левски, Вит, Волга, Гоце Делчев, Дон, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Исперих, Кирил и Методий, Краварник, Латинка, Любен Каравелов, Марица, Месност Коджакър, Места, местност Трите Дърве, Никола Вапцаров, Огоста, Одеса, Осъм, Отец Паисий, П.Хитов, Панайот Волов, Пирин, Полтава, Раковски, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, София, Странджа, Струма, Тимок, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Хан.Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 07.09.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен

Община Пордим

На 03.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пордим:  Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

Община Червен бряг

На 03.09.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./  На 05.09.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Горник:  Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра

На 03.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Девенци:  местност Девенски Камък

На 03.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Койнаре:  Антон Иванов, Антон Страшимиров, Бузлуджа, В.Коларов, В.Левски, Владимир Поптомов, Иван Вазов, Иван Точев, Искър, М-Ст Мечина Бара, Милчо Симеонов, Родопа, Христо Смирненски

На 03.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Червен Бряг:  Маркова Могила

На 03.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Чомаковци:  Г С Раковски

На 04.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./  На 07.09.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Сухаче:  Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети Септември, Дядо Вълко, Л Димитрова, Л Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов

На 05.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Червен Бряг:  Панайот Волов, Тунджа, Християнска

На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Червен Бряг:  V 291 Кв 61, Ал Стамболийски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Митко Палаузов, Охрид, Панайот Волов, Сава Младенов, Струма, Тунджа, Християнска, Цар Симеон

 

София-област

Община Антон

На 04.09.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Антон:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Георги Бенковски, Дойранска Епопея, Европа, Еделвайс, Лайка, Липа, Лъджене, Любен Каравелов, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Христо Ботев, Цар Борис ІІІ, Юрий Гагарин

Община Божурище

На 04.09.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Божурище:  Бор, Дунав, Европа, Еделвайс, Жилища, Здравец, Любен Каравелов, Момина Сълза, Пролет, Родопи, Снежанка, Струма, УПИ XxII-133, Кв.4, Явор, Янтра

На 04.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище:  VІІІ-485, Кв.34, Александър Александров, Космонавт Георги Иванов, УПИ VI-105 Кв.8

На 04.09.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище:  Космонавт Георги Иванов, УПИ Іі 379/Кв27, УПИ Хіі-369, Кв.29

На 03.09.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Хераково:  XIII-43 Кв.9, Царица Йоанна

На 03.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Храбърско:  IV-278 Кв.42, Нарцис

Община Ботевград

На 03.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Боженица:  махала Барбушовци, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Томовци

На 03.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 04.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 05.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 07.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Краево:  махала Маринков Рът

На 03.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Липница, Общ. Ботевград:  махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци

На 03.09.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Ботевград:  XIII, Кв.175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен Парк, Иван Вазов, Опълченска, Рила, ТП Мантовска Градина, Трети Март, УПИ Ix, Кв.175, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Иван Шишман, Цар Освободител

На 03.09.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Трудовец:  563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Врачеш:  Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Зеленград, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Радотина

На 07.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Ботевград:  Ам Хемус

На 07.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Етрополе:  Георги Антонов

На 07.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Правец:  Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ Іі Кв.117, извън регулация, До Гр.Правец, Кв.Езерото, Лесковец, махала Поповска, махала Пушкарско, махала Скърнава, местност Христовото, Серпухов

На 07.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Разлив:  13022 махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, махала Багелейска, махала Боновска, махала Влъчковска, махала Груевска, махала Куевска, махала Маргинска, махала Милинско, махала Сираковско, махала Стопански Двор, махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 07.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Трудовец:  563032 М-Ст Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Попиванов, Зелин, Марица, местност Пейовица, Мургаш, Никола Иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Райчин Комитина (В.Башев), Ракитин, Стефан Караджа, Стубелска, Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка, Янтра

На 07.09.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ - Правец:  Бор, извън регулация, До Гр.Правец

На 07.09.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ - Разлив:  13022 махала Щапалска, махала Багелейска, махала Влъчковска, махала Куевска, махала Маргинска, махала Сираковско

Община Годеч

На 07.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Лопушня:  008010

На 07.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Шума:  Ракето

Община Горна Малина

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Макоцево:  Овчо Бърдо, ПИ 385 Кад.Район 232, ПИ 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гайтанево:  УПИ II-45, Кв.15, УПИ VІІІ-230, Кв.23

На 03.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./  На 04.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./  На 05.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ - Горна Малина:  101, Блокове

На 03.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./  На 04.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./  На 05.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ - Макоцево: В.З. Овче Бърдо Имот №219, местност Крушака, местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, ПИ 093013, ПИ 385 Кад.Район 232, ПИ 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо, УПИ II-49, Кв.3, УПИ ХII -176 Кв. 31

На 03.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./  На 04.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./  На 05.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ - Негушево:  068010, Vііі-3 Кв.2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ.Горна Малина, П-Л XVI-27, Кв.3, УПИ VІ-76, Кв.11, УПИ XI-185, Кв. 18, УПИ ІІ-16, Кв.2, УПИ ХVІІІ-195, Кв.18, УПИ ХіV-157, Кв.18, УПИ-87

На 03.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./  На 04.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./  На 05.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ - Осоица:  М.Мандрите-Катлъка

На 03.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./  На 04.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./  На 05.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ - Саранци:  IХ-42, Кв.7, ІХ-95, Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І Кв.37

На 03.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./  На 04.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./  На 05.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ - Чеканчево:  II-289, Кв.32, VI-296 Кв.25, П-Л Х-373, Кв.35, П-Л ХVІІ, Им.Пл.№317, Кв.24, УПИ ХХ-246, Кв.11

На 03.09.2018 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Осоица:  III-271 Кв.37, XxV-256, П-Л III-276, Кв.37, УПИ XI-317, Кв.39, УПИ ХІІІ-373, Кв.34

На 05.09.2018 г. /08:00 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Вакарел

На 05.09.2018 г. /08:00 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  Околовръстен Път

На 05.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч./ - Богданлия:  , XxIII-45, Местн.Богдалия Кв.17, ПИ 097010, УПИ IV-35, Кв.20

На 05.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч./ - Караполци:  V-39, Кв.3, XI, Кв.12, XVII-11, УПИ XI-6 Кв.1

На 05.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч./ - Огняново, Общ. Елин Пелин:  І-282, Кв.9, Кв.32, УПИ.XVI-148, ПИ 046001, УПИ ХV-283, Кв.16

На 05.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина

На 05.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Доганово:  II-000369, Кв.1, М. Могилата , І Кв.34, Местн.С.Доганово, УПИ Ix-304, Кв.26, УПИ Іі-230, Кв.44, УПИ Ххіі-357, 358, Кв.8

На 05.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Лесново:  068012, IV-523 Кв.19, X-568 Кв.17, XxI-248, Кв.62, Втора, Двадесета, Кв.16, Петдесет и Втора, Петдесета, Седма, Уо С.Лесново, УПИ Х-525, Кв.19, ХIV-164 Кв.53, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Четвърта, Шеста

На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Доганово:  УПИ Іі-230, Кв.44, УПИ Ххіі-357, 358, Кв.8

Община Драгоман

На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Начево

Община Елин Пелин

На 03.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин:  Арда, Георги Бенковски, Детелина, Дюла, Изгрев, Керамик, Кирил и Методий, Крушовица, Лесновска, Липа, Люляк, Марица, Отец Паисий, Първи Май, Синанец, Стефан Стефанов, Стп Явор С.Гара, Теменуга, Топола, Тунджа, Хан Крум, Хемус, Явор

На 03.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  098028, Алеко Константинов, Арда, Георги Бенковски, Детелина, Дюла, Изгрев, Керамик, Кирил и Методий, Лесновска, Липа, Люляк, Отец Паисий, С. Гара, Синанец, Теменуга, Топола, Тунджа, Хан Крум

На 03.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Равно Поле:  ПИ 039003, .Ул.Равнополска Пролет №18, II-27 Кв.69, Ix-16 Кв.66, V-27 Кв.69, V-280, Кв.31, V// Кв.28, XVI-333, Кв.46, XXVIII-346 Кв. 39, Акация, Бариовска, Благой Кръплев, Букет, Васил Левски, Венера, Верила, Геренска, Градинарска, Двора На Дзс, Дереджик, Житен Клас, Завоя, Зора, Иван Вазов, Иван Мишов, Изгрев, Киро Ст. Киров, Кокиче, Лазар Добрич, Латинка, Лилия, Мак, Минерален Извор, Минзухар, Младост, Николай Сандов Велев, Пет Могили, ПИ 025030, Поляна, Равно Поле Кв.68, Равнополска Пролет, Синчец, Славянска, Теменуга, Топола, УПИ I, Кв.58, Ул. Верила, УПИ IX-249, Кв. 12, УПИ VI-196024 Кв.516, УПИ XxV-205 Кв 39, УПИ XXVI-205 Кв.39, УПИ І-6 Кв.66, УПИ ХІІ-16, Кв.66, УПИVіі-16, Кв.66, УПИ VІІІ-16, Кв.66, Урожай, Хан Аспарух, Чекалска, Черковна, Шопска

На 03.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 05.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:15 - 17:00 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин

На 03.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  Независимост

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин:  Витоша, Сердика

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петърч:  Кап.Петко Войвода, Първи Май

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Долно Камарци:  VIII-9 Кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160, Кв.8, Седма, ТП Център, Трета, Хііі-108 Кв.14, Четвърта

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Ботевград:  Витиня, Пик, Саранск, Цар Освободител

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Врачеш:  Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Горна Малина

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Негушево:  УПИ 9 - 020019

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Столник

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Горно Камарци:  .УПИ VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв.7

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Стъргел:  Имот 024027, Парцел Іі-269, Кв.39, УПИ, УПИ I-390, Кв.47, УПИ V-467, Кв.30, УПИ VII-309, Кв.52, УПИ Vі-275, Кв.39

На 03.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Саранци:  000020 По Квс

На 03.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 04.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  На 05.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Осоица:  10, 33-та, III-271 Кв.37, XI-400 Вилна Зона, XxV-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, Кв.37, П-Л VI-137, Кв.1, Парцел VIII От Кв.53 В.З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв.28, УПИ IV-249, Кв.22, УПИ XI-317, Кв.39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХІІІ-373, Кв.34

На 03.09.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Осоица

На 05.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:15 - 17:00 ч./ - Григорево:  0004028

На 05.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:15 - 17:00 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин:  Алеко Константинов, Детелина, Кирил и Методий

На 05.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:15 - 17:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  II-941 Кв 88, IV 805, VI-142, Автогара, Акация, Алеко Константинов, Белите Брези, Борис I, България, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Гайдарец, Георги Бенковски, Десислава, Детелина, Дунав, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Зорница, Ивайло, Иван Асен Втори, Иван Вазов, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Климент Охридски, Кольо Фичето, Кочо Честименски, Лесновска, Лозенец, Любен Каравелов, Максим Горки, Марица, Мургаш, Независимост, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Новоселци, Околовръстен Път, Пазар Автогара, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Плиска, Синчец, Славянска, София, Софроний Врачански, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Михайловски, Трети Март, УПИ  XVIII-619 Кв.10а, УПИ 1-161165, УПИ XIx-164, Кв.32, УПИ XxIII-361, Кв.42, УПИ І-185 Кв.166, УПИ Х-292, Кв.23, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Асен I, Цар Симеон, Чаталджа, Шипка

На 05.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:15 - 17:00 ч./ - Елисейна:  Безименна

На 05.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:15 - 17:00 ч./ - Копривщица:  Любен Каравелов

На 05.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч./ - Лесново:  129048, IV-19, XI-276, Кв.61, XVII-148, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Десета, Осма, П-Л №Хіі-87, Кв.9, Пета, Петнадесета, ПИ 129012, Седма, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, УПИ VIII-60, Кв.10, УПИ XIII-62, УПИ Ііі-219, Кв.33, УПИ ХVIII-230, УПИ ХVіі-236, Кв.34, УПИ-518 Кв1а, Хх-424 Кв 55, Четвърта, Четринадесета, Шеста

Община Ихтиман

На 04.09.2018 г. /11:15 - 15:15 ч.; 11:15 - 12:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Бальовци:  114 УПИ XVI Кв 10

На 04.09.2018 г. /10:45 - 12:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Белица, Общ. Ихтиман:  махала Барата, махала Бойчиновци, махала Горобий, махала Градеж, махала Гроздьовци, махала Средищна, махала Суевци, махала Широки Рът, махала Шуглеовци, УПИ Vіі Кв.8

На 04.09.2018 г. /10:45 - 12:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Ботевград:  Хан Крум

На 04.09.2018 г. /10:45 - 12:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Бузяковци:  Заевица, махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17а

На 04.09.2018 г. /10:45 - 12:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Бърдо:  УПИ №113 Кв.№25а

На 04.09.2018 г. /10:45 - 12:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Вакарел:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златарев, Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Паунов, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулацията, Искър, Кръста, Латинка, Люлин, Люляк, М.Зубевица Им.№913037, махала Драгиовци, Освобождение, П-Л Х, Кв.11 М.Бърдо, Пирин, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Стефан Стамболов, Теменуга, Тинтява, УПИ V-391, Кв.38, Хан Кубрат, Хановете, Харамлиец, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чешма Ангелина, Шипка

На 04.09.2018 г. /11:15 - 12:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Вакарел:  Александър Стамболийски, Асен Златарев, Бальовци, Веслец, Витоша, Дренов Ръд, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Кирил и Методи, Костадинка Трайкова, М.Дренов Ръд ПИ 298, махала Дренов Рът, Младост, Никола Вапцаров, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Свети Патриарх Евтимий, ХV-260, Кв 58, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чинар, Шипка, Янтра

На 04.09.2018 г. /11:15 - 15:15 ч./ - Вакарел:  Александър Стамболийски, Бальовци, Веслец, Витоша, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Костадинка Трайкова, М.Дренов Ръд ПИ 298, махала Дренов Рът, Младост, Никола Петков, Пейо Яворов, Свети Патриарх Евтимий, ХV-260, Кв 58, Цар Симеон, Чинар, Янтра

На 04.09.2018 г. /10:45 - 12:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Джамузовци

На 07.09.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ - Ихтиман:  Белмекен, Витоша, Иглика, Искър, Люляк, Мизия, Плиска, Рила, Роса, Теменужка, Цар Освободител, Явор

На 04.09.2018 г. /10:45 - 12:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Мечковци:  УПИ VІІІ-89, Кв.3

На 04.09.2018 г. /10:45 - 12:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Пановци:  22

На 04.09.2018 г. /10:45 - 12:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Ръжана:  УПИ VІІ-27, Кв.5

Община Костенец

На 07.09.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 13:15 - 14:15 ч./ - Гуцал:  IV Вк.3а

На 03.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 04.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 05.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 07.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец:  Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе

На 03.09.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец:  VII-858, Кв.68, Акация, Белмекен, Боровец, Васил Левски, Витоша, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Иван Вазов, Изгрев, Искра, Калинка, Кокиче, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Момина Сълза, Оборище, Пирин, Първенец, Рила, Самуил, Свети Георги, Свобода, Славей, Средна Гора, Стадионна, Трапезица, Търговска, Хан Исперих, Цар Симеон I, Цариградско Шосе, Чайка, Чучулига, Шипка, Ясен

На 03.09.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Боровец, Бреза, Васил Левски, Еледжик, Зорница, Иван Вазов, Искра, Китка, Кокиче, Първенец, Свобода, Стефан Караджа, Търговска, Хан Исперих, Чайка

На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец:  Бреза, Бузлуджа, Екзарх Йосиф, Иглика, Липа, Райна Княгиня, Стефан Караджа, Шипка, Ястребец

На 05.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец:  Василишка, Върба, Извор, Морава, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Пчелинска

На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец:  Бреза, Бузлуджа, Василишка, Екзарх Йосиф, Иглика, Липа, Липа, Морава, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Пчелинска, Райна Княгиня, Стефан Караджа, Шипка, Янтра, Ястребец

На 07.09.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 13:15 ч.; 13:15 - 14:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец:  Боровец

На 07.09.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 13:15 - 14:15 ч./ - Долна Баня:  Александър Стамболийски, Белмекенска, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Васил Левски, Ведрина, Витан Витанов, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Деница, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Дъб, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ибър, Иван Вазов, Иглика, Илинденско Въстание, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Клен, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малина, Малиново Поле, Маришка, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Новодомска, Обиколен Път, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Павел Вежинов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Петко Славейков, Райко Даскалов, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Септемврийци, Сергей Румянцев, Синчец, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Трепетлика, Търговска, УПИ II Кв.83, Хан Аспарух, Хвойна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Явор, Ягода, Ясен

На 07.09.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 13:15 - 14:15 ч./ - Долна Василица

На 07.09.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 13:15 - 14:15 ч./ - Марица:  1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев

На 07.09.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 13:15 - 14:15 ч./ - Радуил:  1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 07.09.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 13:15 - 14:15 ч./ - Самоков:  3-та

На 07.09.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ - Долна Баня:  Бистришка, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Кокиче, Малиново Поле, Никола Вапцаров, Райна Княгина, Рилско Шосе, Роза, Трепетлика, Търговска, Хвойна

Община Костинброд

На 03.09.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Костинброд

На 03.09.2018 г. /08:00 - 16:00 ч.; 08:15 - 16:15 ч./ - Понор

На 03.09.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Градец, Общ. Костинброд:  11, Кв 152, В.З. Градец, М.Пояке, местност Пояке, Парцел VIII, Поляке, С. Градец, УПИ Іі-323, Кв. 20, УПИ Ix-275 Кв.35, УПИ Vі-225 Кв.30

На 03.09.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд

На 03.09.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Костинброд:  Ломско Шосе

На 03.09.2018 г. /09:45 - 11:30 ч./ - Божурище:  Акация, Беласица, Божур, Генерал Гурко, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Кв.15, Любен Каравелов, Люлин, Малина, Неофит Рилски, Трети Март, УПИ VII Кв.25, УПИ ХхV-254, Кв.43, Христо Ботев

На 03.09.2018 г. /11:30 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /11:30 - 16:00 ч./ - Опицвет:  III-283, XVII Кв.4

На 04.09.2018 г. /08:15 - 16:15 ч.; 08:30 - 16:00 ч./ - Балша

На 05.09.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Костинброд:  719030, Баба Тонка, Блато, Велчова Завера, Гоце Делчев, Клокотница, Македония, Марица, Маслово, Орлово Гнездо, Парижка Комуна, Прохлада, Рожен, Славянска, Софроний Врачански, Средорек, УПИ XV-3798 Кв.2, Юрий Гагарин, Явор

Община Пирдоп

На 03.09.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Пирдоп:  Борис Темков, Борис Темков, Дражил, Дражил, извън регулация, извън регулация, Капитан Димитър Събев, Капитан Димитър Събев, Конска, Конска, Мухча, Мухча, Панагюрско Шосе, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Панайот Волов, Петър Венков, Петър Венков, Селска Река, Селска Река, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Харалампи Златанов, Харалампи Златанов, Христо Генчев, Христо Генчев

На 03.09.2018 г. /12:00 - 15:30 ч./ - Пирдоп:  Александър Груев, Димитър Савов, Доктор Марков, извън регулация, Панагюрско Шосе, Скока

На 04.09.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Бенковски, Общ. Мирково

На 04.09.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Златица:  Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, извън регулация

На 04.09.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Каменица, Общ. Мирково:  махала Брестака, махала Илинден, махала Преспа, махала Хвърчил, махала Черковище, УПИ ХVІІІ-117, Кв.6

На 04.09.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Карлиево

На 04.09.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Мирково:  000592 местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 04.09.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Петрич, Общ. Златица:  махала Бодят, П-Л Ііі-124, Кв.12, Х-97, Кв.24

На 04.09.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Смолско:  Кв.33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв.21

На 04.09.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Църквище:  V-19, Кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 04.09.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Чавдар, Общ. Чавдар:  УПИ ХХІІІ-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, местност Бостанлъка, местност Кьойдере, местност Чамдере, местност Шумето, местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 04.09.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Челопеч:  Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

На 04.09.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Златица:  извън регулация

На 04.09.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Пирдоп:  Андрей Георгиев, Бобьовица, Бяла Чешма, Вежен, Еленска, Княз Момчил Пирдопски, Славци, Цар Освободител

На 05.09.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Пирдоп:  Димитър Савов, Доктор Марков, Захари Стоянов, Косица, Невена Генчева, Опълченска, Панагюрско Шосе, Петко Рачов Славейков, Св.Св.Кирил и Методий, Спас Соколов, Цар Освободител

На 05.09.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ - Златица:  извън регулация, местност Медет, Почивен Дом Средна Гора

На 05.09.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Пирдоп:  Еделвайс, Здравец, Илчо Димов, Отец Иван Гайдаров, Сергей Румянцев, Славци

На 07.09.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Пирдоп:  Борис Темков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Марков, Дражил, Иван Вазов, Иван Клявков, извън регулация, Капитан Димитър Събев, Конска, Мухча, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Панайот Хитов, Петър Венков, Селска Река, Стефан Стамболов, Тополите, Харалампи Златанов, Христо Ботев, Христо Генчев

На 07.09.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Пирдоп:  Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Марков, Иван Вазов, Иван Клявков, извън регулация, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе, Панайот Хитов, Стефан Стамболов, Тополите, Христо Ботев

Община Правец

На 03.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 04.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 05.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 07.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Боженица:  махала Ласковци

На 03.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 04.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 05.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 07.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Манаселска Река:  махала Драгоица, махала Череша

На 03.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 04.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 05.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 07.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Своде:  махала Бурньовица, махала Требеш

Община Самоков

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Говедарци:  Александър Стамболийски, Бреза, Буря, Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Доспей Махала, Дружба, Единадесета, Кокиче, Любчо Баръмов, Мир, Осемнадесета, Отец Паисий, П-Л Хіі-486, Кв.11, Пионерска, Победа, Преспа, Роза, Седемнадесета, Славянска, Спортна, Труд, Христо Ботев, Ягода

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горни Окол:  М. Щъркелово Гнездо

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Рельово:  УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков:  местност Дългата Поляна, местност Дългата Поляна, местност Мало Равнище, местност Мечката, местност Татарски Брод, местност Татарски Брод, местност Татарски Брод, местност Щъркелово Гнездо

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол:  местност Татарски Брод

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков:  Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 04.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Райово:  1-Ви Май, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 4-та, 5-та, 6-та, 8-ма, 9-та, Краля, Лаго, Маро, П.Пейчинов, Площада, Подридна, Самоковско Шосе, ХV Кв.53

На 04.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Продановци, Общ. Самоков:  040171, 040187

На 04.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Рельово:  УПИ Vі-135, Кв.10

На 04.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Продановци, Общ. Самоков

На 04.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Доспей:  1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 3-та, 30-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Площада

На 04.09.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Самоков:  България, Възраждане, Георги Сава Раковски, Иван Доспевски, Неофит Бозвели, Проф. Васил Захариев, Хаджи Димитър

На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков:  Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина, Преспа, Самоково

На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков:  М-Ст Лавандула , Общ.Самоков

На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков:  Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, местност Лавандула, местност Татарски Брод, местност Циментово Кладенче, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 05.09.2018 г. /10:00 - 14:30 ч./ - Самоков:  Гр. Самоков, Ул. Рилска Малина ТП Гсм, Любомир Чакалов, Македония, Преспа, Рилска Малина, Ястребец

Община Сливница

На 04.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Братушково:  V-263, VII-299 Кв.19, УПИ XVI-300

На 05.09.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница:  Войнишка Махала, Гълъбовци, Девети Май, Капитан Радко Димитриев, Кооператор, Кореняк, Липите, Младост, Работник, Ракита, Труд

Община Чавдар

На 04.09.2018 г. /10:12 - 13:00 ч./ - Петрич, Общ. Златица:  П-Л Ііі-124, Кв.12, Х-97, Кв.24

Община Челопеч

На 04.09.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Челопеч:  Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Здравец, извън регулация, Мургана, Пейо К.Яворов, Средна Гора, Тодор Влайков, Трети Март, Цар Калоян

 

Област Видин

Община Белоградчик

На 04.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Салаш:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, махала Куцаровци, махала Пешини, махала Стране, Осма, Парцел №1, Пета, Петнадесета, ПИ 000343, ПИ №037091, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 04.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Граничак:  Девета, Десета, махала Ангини, махала Джокини, махала Жикини, махала Николини, махала Първуловци, махала Спасови, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 04.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дъбравка:  Двадесет и Пета, Двадесет и Четвърта, Девета, Деветнадесета, Десета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 07.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Крачимир:  41 , Кв.14, Втора, Немия, Пета, Първа, Седма

На 07.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Стакевци:  000502, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 07.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Белоградчик:  Втора, Георги С.Раковски, Здравец, Карловица, Княз Борис I, Съединение, Трета, Трети Март, Цоло Тодоров

На 07.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Пролазница:  Втора, махала Среден Рът, махала Чуката, Осма, Пета, Първа, Седма

На 07.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Чифлик, Общ. Белоградчик:  XII-130, Кв.3, Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извос, М-Ст Извос УПИ Vі-76 Кв.17, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, УПИ VIII-88 Кв.10, УПИ-XV-150, ХIII-150 24, Шестнадесета

На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Чифлик, Общ. Белоградчик:  Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Четвърта, Тринадесета, УПИ-XV-150, ХIII-150 24, Шестнадесета

На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Праужда:  Втора, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Видин

На 03.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Бела Рада:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Ул.Втора, УПИ XI-276 Кв.11, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 03.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:45 ч.; 14:00 - 14:30 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Войница:  |||-79 Кв.15, Втора, Девети Септември, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста, Яташка

На 03.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Новоселци:  До ТП Сметище, Трета

На 03.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Слана Бара:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация № На Имото 020054, Осемнадесета, Осма, Парцел 2 Кв 4, Парцел 6 Кв 6, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ 21 - 248 - Кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 03.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Чичил:  Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 05.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Цар Симеоново:  Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 07.09.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Видин:  Бдин, Бдинци, Безименна, Градинска, Дунавска, Княз Борис I, Крайдунавски Парк, ТП 165 - Театър - 2

Община Ново село

На 07.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Винарово, Общ. Ново Село:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Пета, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ясен, Общ. Ново Село:  IV - 171 Кв.18, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

Община Ружинци

На 05.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Тополовец, Общ. Ружинци:  Антон Иванов, Батак, Ведерник, Волгоград, Гоце Делчев, Граничар, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Иван Козаров, Максим Горки, Мико Нинов, Мусала, Рила, Средец

 

 

Област Враца

Община Бяла Слатина

На 05.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Бъркачево:  9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, местност Вутов Геран, местност Криволя, местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин

На 05.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Враняк:  Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина

На 05.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Враца:  Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 05.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Габаре:  Акация, Белия Път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Вацина Пътека, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Дядо Вълко, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кокиче, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Средния Връх, Стефан Караджа, Тлаченски Път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Череша, Чечера, Шипка

На 05.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Комарево, Общ. Бяла Слатина:  Месност Врачанка

На 05.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Попица:  Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище Х.Димитър и Г.Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра

На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Попица:  Ангел Кънчев, Васил Левски, Възраждане, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Добруджа, Дунав, Дъбрава, Кирил и Методий, Милин Камък, Паисий Хилендарски, Пирин, Свобода, Скът, Стоян Калъчев, Странджа, Съединение, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Янтра

На 05.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Соколаре:  Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-Ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин

Община Криводол

На 03.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 04.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 07.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Баурене:  9-ти Септември, Байкал, Божур, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дъб, Ивайло, Кокиче, Мусала, Пирин, Роза, Росица, Русалка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев

На 05.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Галатин:  106028, Аврора, Байкал, Бор, Васил Левски, Вежен, Венче, Веслец, Вихрен, Волга, Георги Димитров, Дунав, Еверест, Здравец, Искър, Китен, Кокиче, Ком, Липа, Марица, Минзухар, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Невен, Петров Дол, Рила, Ропотамо, Росица, Рубин, Ружа, Синчец, Топола, Христо Ботев, Чайка, Червена Роза, Шипка, Юрий Гагарин

На 05.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Девене:  Александър Стамболийски, Ангел Георгиев, Арда, Байкал, Бачо Киро, Безименна, Белчовец, Божур, Ботева Поляна, Букара, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Волга, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Елин Пелин, Здравец, Искър, Комуна, Ленин, Марица, Маршал Будьони, Маршал Толбухин, местност Белчовец, Милин Камък, Москва, Огоста, Одеса, Петрохан, Пирин, Райна Княгиня, Ракьовец, Рангел Петков, Рила, Родопи, Роза, Росица, Септември, Станке Димитров, Стефан Караджа, Тракия, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шипка, Янтра

На 05.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Краводер:  Димитър Благоев

На 05.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Криводол:  23-ти Септември, местност Андровото

На 05.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Лесура:  Албена, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Арда, Байкал, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Веслец, Ветрен, Витиня, Витоша, Вихрен, Владая, Вола, Волга, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Еделвайс, Замфир Попов, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йордан Лютибродски, Кокиче, Мадара, Малчика, Неофит Рилски, Огоста, Околчица, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Парцел 7 Регулационен План, Плиска, Райко Даскалов, Речка, Рила, Ропотамо, Струма, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Шейново, Шипка, Янтра

На 05.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Осен, Общ. Криводол:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Вела Пеева, Витиня, Гаврил Генов, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Драва, Иванка Ботева, Иглика, Йордан Лютибродски, Кокиче, Ком, Лазар Станев, Лопушанска Дружина, Люлин, Малчика, Митко Палаузов, Мургаш, Околчица, Петко Д. Петков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Спортна, Станке Димитров, Стара Планина, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Томин Мост, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Шипка

На 05.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Три Кладенци:  1, 9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Балкан, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вестителя, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Детелина, Димитър Благоев, Драва, Иван Вазов, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Комсомолска, Краище, Крайбрежна, Мир, Митко Палаузов, Младост, Момина Сълза, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Радецки, Радослав Цветков, Речка, Роза, Русалка, Синчец, Стоян Радулов, Студен Извор, Тодор Георгиев Киров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин

На 05.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Фурен:  Аврора, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Дружба, Дунав, Захари Стоянов, Комсомолска, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Опълченска, Панайот Волов, Пирин, Пролет, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Слатина, Стефан Караджа, Суха Слатина, Тодор Каблешков, Тотка Илиева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чукара

Община Мездра

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Брусен, Общ. Мездра:  Зад Могилата

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Враца:  Васил Кънчов

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Дърманци:  |-1533, Кв. Калето, местност Сирма

На 04.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Мездра:  1-Ви Май, Баданец, Добруджа, Дърманско Шосе, Жп Район, Заводска, Христо Ботев

На 04.09.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Мездра:  Жп Район, Христо Ботев

Община Оряхово

На 03.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 05.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 06.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 07.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Оряхово:  Васил Априлов, Кап. Георги Мамарчев, Сергей Румянцев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Юрий Венелин, Юрий Гагарин

 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Прокуратурата: В десетки градове незаконно събират такси за детски градини, вижте ги 2| 2687 |30.08.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2454 |30.08.2018 . Искат спиране на търга за „Струма“ заради трагедията в Своге 2| 2885 |29.08.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2711 |27.08.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах