Понеделник, 15 Октомври 2018, 23:35
Frognews
0| 2547 |05.10.2018

Вижте къде ЧЕЗ ще спира тока заради профилактика

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.

Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 08 – 12 октомври 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

СОФИЯ ГРАД  

Община Банкя  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: София

Община Витоша  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: 2-ра /Ж. К. Бункера/, 532, 6-та /Ж. К. Бункера/, Липа, Малинова Долина

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 600-на/Витоша/, 601-ва, Александровска/Ил. Манов/, Александър Пушкин, Александър Пушкин, Байкал, Балеви Ливади, Ботко Войвода/611/, Бояна, Боянска Песен/774/, Боянска Река, В. З. Симеоново - Драгалевци, Витоша-Вец Симеоново, Витошки Езера, Войводина Могила, Гърдова Глава, Еминица, Зелена Гора, Иваница Данчев, Каменица, Карамфил, Киселица /Кв. Симеоново/, Княжевска/Валентин Андреев/, Люти Дол, Мала Курия, Маломир, местност Гърдова Глава, местност Стария Мост, местност Черния Кос, Падината, Панорамен път, Панчерица, Поибрене, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Св. Лука/723-та/, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Студено Кладенче /Кв. Симеоново/, Цар Борис III/Девети Септ. , Цар Борис III/Девети Септ. , Чемшир /Симеоново/, Чифлишка, Чукар

На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 600-на/Витоша/, 601-ва, Александровска/Ил. Манов/, Александър Пушкин, Александър Пушкин, Байкал, Ботко Войвода/611/, Бояна, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Войводина Могила, Гърдова Глава, Иваница Данчев, Карамфил, Княжевска/Валентин Андреев/, Люти Дол, Мала Курия, Маломир, местност Гърдова Глава, местност Черния Кос, Панорамен път, Панчерица, Поибрене, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Св. Лука/723-та/, Цар Борис III/Девети Септ. , Цар Борис III/Девети Септ. , Чукар

На 10.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Околовръстен Път

На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Асен Георгиев/730/, Брезите, Георги Войтех/734-та Витоша, Кикиш, Краище /735-витоша/, Кумата, Подграмада, Преки Път/Димитър Монов/, Севастократор Калоян/Алекса, Шишманова Конница/620/

На 10.10.2018 г. /12:00 - 16:45 ч./ -  II-ра и III-та Лифтова Станция Симеоново

Община Връбница  

На 11.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Доброславци: ПИ 124024

На 11.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Мировяне: Мировско Шосе

На 11.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София

На 12.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Ж. К. Обеля II

Община Възраждане  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Перник, Позитано

На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Брегалница, Осогово/Пело Пеловски/

На 10.10.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: Балкан, Братя Миладинови, Христо Ботев

На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Пордим, Цар Самуил, Цар Симеон

Община Изгрев  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Борис Стефанов, Борис Стефанов, Г. М. Димитров, Дианабад, Дървеница, Дървеница, Йордан Трифонов

На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Борис Стефанов, Борис Стефанов, Г. М. Димитров, Дианабад, Дървеница, Дървеница, Йордан Трифонов

На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Борис Стефанов, Дианабад, Дървеница, Земляне/Тинтява/, Йордан Трифонов, Тинтява/Ф. Е. Дзерджински/, Тодор Стоянов

На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Борис Стефанов, Дианабад, Дървеница, Йордан Йосифов

Община Илинден  

На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Илинден, Найчо Цанов, Пиротска/Трети Април/, Тодор Александров/Н. Цанов/

Община Искър  

На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Искърско Шосе

На 13.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Казичене, ТП Мвр 1

На 13.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 09:00 - 15:00 ч./ -  Казичене, ТП Мвр 1

На 13.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Казичене: Серафим Стоев

На 13.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: 1-ва

Община Красна Поляна  

На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Вардар/Яне Сандански/, Западен Парк/Христо Михайло

Община Красно Село  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Македония

На 11.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Ворино/Ат. Дамянов/

Община Лозенец  

На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Банат /Орел Сграда , Данаил Дечев, Орел

На 10.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Свети Св. Седмочисленици

На 12.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: България

Община Люлин  

На 10.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Люлин 10

На 12.10.2018 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 5

Община Младост  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Кирил Попов, Младост

На 08.10.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Ж. К. София Парк

На 08.10.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Казанджията

На 10.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Ц. Шосе №56а

На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Кирил Попов, Мусагеница

Община Оборище  

На 08.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Калиманци, Оборище , Черковна/Паун Грозданов/

На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Г. С. Раковски

На 09.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Мърфи, Султан Тепе

На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Велико Търново/Г. Г. Деж/

На 10.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Васил Друмев

На 11.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Оборище

На 12.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Марин Дринов, Янко Сакъзов

Община Овча Купел  

На 08.10.2018 г. /11:15 - 16:15 ч./ -  София: 756-та/Овча Купел/, 757-ма/Овча Купел/, 758-ма/Овча Купел/, 759-та/Овча Купел/, XVII-1, Кв. 96, Горна Баня, Гръстниче, Дон, Лозище, Лотос, Николай Хрелков, Перуника/Ол. Кошевой/

На 11.10.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  София: Вейниците, Горна Баня, Каменица, Перуника, Перуника/Ол. Кошевой/, Тихи Кът, Урал

На 11.10.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София: Горна Баня, Дядо Цоне, Жамбилица, Николай Хрелков, Отец Михал/Стефан Досев/, Павит, Ракита, Тутракан, Урал, Христо Стефчов/Кирил Михов/

На 12.10.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  София: Харманлийско Въстание

На 12.10.2018 г. /11:00 - 13:15 ч./ -  София: 1-ва, 646-та/Овча Купел/, 752-ра/Овча Купел/, Диамант/Горна Баня/, Димитър Шишманов/446-та/, ПИ 251, К. Л. 420, М. Киселица, Роза, УПИ ХхVіі-3, Кв. 93, М. Горна Баня

На 12.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Войводина Могила

На 12.10.2018 г. /12:15 - 16:15 ч./ -  София: Месечинка/745-та/, Обиколна, Овча Купел 1

Община Панчарево  

На 08.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: М. Чипровица ПИ 04234. 6957. 41, местност Чипровица

На 08.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Панчарево: Вилна Зона Беликата

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична: 139020, V-931, Кв. 59, №29150. 7107. 1632, Белишако, Местн. Чемерник, Самоковско Шосе/1ва/

Община Подуяне  

На 08.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София: Владимир Вазов, Левски Зона Г, Станислав Доспевски

Община Сердика  

На 09.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  София: Веслец

Община Слатина  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Прелом/Асен Халачев/ 8, Христо Чернопеев Бл. 117 Вх. А

На 09.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Хемус Бл. 63 Вх. А, Б

На 12.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Георги Минчев/Дечо Стефанов Вх. А, Б

Община Средец  

На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 11 Та, 6-ти Май, 6-ти Септември, Асен Игнатов, Беговица, Васил Левски, Витоша , Владимир Георгиев, Гара Искър, Граф Игнатиев, Гурголят, Гурко, Детска Радост(Ул. 30-та), Драган Цанков, Дружба, Евлоги Георгиев, Искърско Шосе, Кирили Методии, Климент Охридски, Крива Ливада, Кръстю Пастухов/Улан Батор/, Лашова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паренсов, Патриарх Евтимий, Перуника(Ул. 11-та), Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Пробуда, Просвета, Раковска, Средно Ливаде(Ул. 31-ва), Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Циклама, Чарлз Дарвин, Щерю Атанасов

На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 11-та, 6-ти Май(Ул. 8-ма), 6-ти Септември, Асен Игнатов, Беговица, Васил Левски, Витоша, Владимир Георгиев(Ул. 4-та), Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Георги Раковски, Граф Игнатиев, Гургулят/Т. Киркова В. Благо/, Гурко, Детска Радост(Ул. 30-та), Димитър Миленков, Драган Цанков, Дружба 1, Евлоги Георгиев, Искърско Шосе, Кирили Методий, Климент Охридски, Крива Ливада(Ул. 3-та), Кръстю Пастухов/Улан Батор/, Лашова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паренсов, Патриарх Евтимий, Перуника(Ул. 11-та), Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Пробуда, Просвета, Средно Ливаде(Ул. 31-ва), Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев, Чарлз Дарвин

Община Студентски Град  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Г. Димитров, Дървеница, Жеко Войвода, Зелена Поляна, Пловдивско Поле, Проф. Стоян Киркович/31 Ви Я, Равногор, Трайко Станоев

На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Г. М. Димитров, Дървеница, Жеко Войвода, Пловдивскополе , Проф. Стоян Киркович/31 Ви Я, Равногор, Трайко Станоев

Община Триадица  

На 08.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Шандор Петьофи

На 09.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч.; 13:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Ж. К. Иван Вазов

На 11.10.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  София: Ж. К. Иван Вазов

На 12.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Балша/Д-Р Минчо Нейчев/

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Ботевград  

На 08.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 09.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 10.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 11.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 12.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец: Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)

На 08.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица: махала Барбушовци, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Томовци

На 08.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ботевград: Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин

На 08.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Врачеш: Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Оборище, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Преслав, Синчец, Софрони Врачански, Страншки Рът, Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Цар Освободител( 17 Ятаци)

На 08.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци

На 08.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: В. З. Чеканица, Зелин-Д-Р Асен Златаров, М. Чеканица, ПИ - 001088, местност Чеканица, Страцин, Чеканица

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: 003036, В. З. Чеканица, В. З. Зелин, Зелин-11-А, Зелин-16-А, Зелин-20-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-36-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Средния път, Казармен, Курорт Зелин, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Стефан Стамболов, Чеканица

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона

На 08.10.2018 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Боженица: 319004, Долапището, махала Брусен, махала Плоча, махала Урвич, махала Усойната, Стопански Двор, Х-38, Кв. 41

На 08.10.2018 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания

На 08.10.2018 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград

На 09.10.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски, Боженишки Урвич, България, Витиня, До Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн, Нов Кооперативен Пазар, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Трети Март

На 10.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол

На 10.10.2018 г. /14:45 - 15:15 ч./ -  Ботевград: До Сграда Ткзс

На 10.10.2018 г. /14:45 - 15:15 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград

На 10.10.2018 г. /14:45 - 15:15 ч./ -  Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 10.10.2018 г. /14:45 - 15:15 ч./ -  Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г. Димитро, Георги Раковски (Д. Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М. Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап. Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв. 9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н. Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 10.10.2018 г. /14:45 - 15:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: Васил Левски, Добруджа, Елин Пелин, извън регулацията, Козлодуй, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 10.10.2018 г. /14:45 - 15:15 ч./ -  Радотина: местност Дръстила

На 10.10.2018 г. /14:45 - 15:15 ч./ -  Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 13.10.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 12:45 - 13:30 ч./ -  Правец: IV, Кв. 9, IV-6393, VI, Кв. 2, VI-179, Кв. 104, VII, Кв. 2, От 514-От. 424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В. Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв. 9, Упи VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, махала Живковска, махала Поповска, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, махала Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, местност Топилата, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О. Т. 211-О. Т. 202, №1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв. 57, УПИ ХI-Кв. 2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 13.10.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 12:45 - 13:30 ч./ -  Разлив: махала Маргинска

На 13.10.2018 г. /09:45 - 13:30 ч./ -  Правец: 3

Община Годеч  

На 10.10.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Годеч

Община Горна Малина  

На 08.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Околовръстен Път

На 08.10.2018 г. /10:00 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Вакарел

На 09.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Горна Малина: 101, Блокове

На 09.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Макоцево: В. З. Овче Бърдо Имот №219, местност Крушака, местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, ПИ 093013, ПИ 385 Кад. Район 232, ПИ 463 Кад. Р. 232 М. Овче Бърдо, УПИ II-49, Кв. 3, УПИ ХII -176 Кв. 31

На 09.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Негушево: 068010, VІІІ-3 Кв. 2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ. Горна Малина, П-Л XVI-27, Кв. 3, УПИ VІ-76, Кв. 11, УПИ XI-185, Кв. 18, УПИ ІІ-16, Кв. 2, УПИ ХVІІІ-195, Кв. 18, УПИ ХІV-157, Кв. 18, УПИ-87

На 09.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Осоица: М. Мандрите-Катлъка

На 09.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Саранци: IХ-42, Кв. 7, Іх-95, Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І Кв. 37

На 09.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Чеканчево: II-289, Кв. 32, VI-296 Кв. 25, П-Л Х-373, Кв. 35, П-Л ХVІІ, Им. пл. №317, Кв. 24, УПИ ХХ-246, Кв. 11

На 10.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Макоцево: местност Крушака, ПИ 093013

На 11.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Априлово, Общ. Горна Малина: V-26 Кв 34, Десета, Единадесета, Стопански Двор, Тридесет и Осем, УПИ III-393, Кв. 50, УПИ XIx-159, Кв. 13, УПИ XXII-26, Кв. 34, Четвърта, Шеста

На 11.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Долна Малина: М. Край Село, Стопански Двор, УПИ II-180 Кв. 190, УПИ V-18057 Кв. 5, УПИ ХІV-278 Кв. 24

На 11.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Петково, Общ. Елин Пелин: Оборище, Площада, С. Петково, С. Петково ТП входа на ТКЗС, С. Петково ул. Кирил и Методий, С. Петково ул. Н. Рилски 10, С. Петково ул. Хан Аспарух 29, С. Петково ул. Хан Аспарух 33, С. Петково ул. Хан Аспарух 37, С. Петково ул. Хан Аспарух 39, ул. В. Левски №7, УПИ II-127, Кв. 38, УПИ XV-26 Кв. 4, УПИ ІV-232, Кв 36, УПИ ХI-239, Кв. 36

На 11.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Столник: XxII-57, Св. Св. Кирил и Методии, ул. Бот. Шосе № 32, ул. Бот. Шосе № 40, ул. Св. Св. Кирил и Методий №2, УПИ ІV-124

Община Елин Пелин  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин: УПИ VI-104, Кв. 13, УПИ VI-4, Кв. 1, УПИ Іх-5, Кв. 1, УПИ ХХV-91, Кв. 9

На 08.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Нови Хан: 037044, В. З Побит Камън М. Търнавска Река ПИ 037018, В. З. Побит Камък, Вилна Зона Побит Камък, ПИ 319005, Побит Камък

На 08.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 09.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 10.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 11.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Нови Хан: В. З. Побит Камък П-Л І-519, Кв. 5, Вз Побит Камък УПИ ІV-520, Кв. 4, Вилна Зона Побит Камък

На 09.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска, Липа, Топола

На 09.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 042015-Стпд По Квс, 068076, Акация, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, Васил Левски, Верила, Витоша, Вихрен, Гео Милев, Георги Бакалов, Георги С. Раковски, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лев Толстой, Лесновска, Липа, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Берон, Плиска, Сан Стефано, Средец, Средна Гора, Страцин, УПИ 1-За Ожс, Кв. 71, УПИ I, Кв. 108, УПИ ХV -182 Кв. 65, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Черноризец Храбър, Шейново, Янтра

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Негушево: УПИ 9 - 020019

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Горна Малина

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Горно Камарци: . Упи VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв. 7

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Долно Камарци: VIII-9 Кв. 7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160, Кв. 8, Седма, ТП Център, Трета, Хііі-108 Кв. 14, Четвърта

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Осоица: 10, 33-та, III-271 Кв. 37, XI-400 Вилна Зона, XXV-256, Общ. Горна Малина, П-Л III-276, Кв. 37, П-Л VI-137, Кв. 1, Парцел VIII От Кв. 53 В. З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв. 28, УПИ IV-249, Кв. 22, УПИ XI-317, Кв. 39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХІІІ-373, Кв. 34

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Саранци: 000020 По Квс

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Столник

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Стъргел: Имот 024027, Парцел Іі-269, Кв. 39, УПИ, УПИ I-390, Кв. 47, УПИ V-467, Кв. 30, УПИ VII-309, Кв. 52, УПИ Vі-275, Кв. 39

На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин

На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Нови Хан: Александър Стамболийски, Еледжик, Марица, Николина Здравкова, Пловдивско Шосе, Стефан Караджа, Търнава, УПИ І-135 Кв. 20, Фетовица, Шипка

На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Равно Поле: II-27 Кв. 69, Ix-16 Кв. 66, V-27 Кв. 69, XxVIII-346 Кв. 39, Акация, Благой Кръплев, Васил Левски, Верила, Геренска, Двора на Дзс, Житен Клас, Иван Вазов, Иван Мишов, Изгрев, Киро Ст. Киров, Лазар Добрич, Лилия, Младост, Николай Сандов Велев, Николай Сандов Велев, Равно Поле Кв. 68, Равнополска Пролет, Топола, Топола, УПИ I, Кв. 58, ул. Верила, УПИ VI-196024 Кв. 516, УПИ XxV-205 Кв 39, УПИ XxVI-205 Кв. 39, УПИ І-6 Кв. 66, УПИ ХІІ-16, Кв. 66, УПИVіі-16, Кв. 66, УПИ VІІІ-16, Кв. 66

На 10.10.2018 г. /10:15 - 15:30 ч./ -  Равно Поле

На 12.10.2018 г. /09:15 - 15:30 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ботевград: Витиня, Пик, Саранск, Цар Освободител

На 12.10.2018 г. /09:15 - 15:30 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Врачеш: Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

Община Етрополе  

На 09.10.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Бойковец: Орище, УПИ-І-142

На 09.10.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Етрополе: Вилна Зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, махала Иванчовец, местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница

На 09.10.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Бойковец: Орище

На 09.10.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Етрополе: местност Баш Самоков

На 10.10.2018 г. /10:45 - 13:00 ч./ -  Етрополе: Малки Искър, Руски

На 11.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Своде: махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман, махала Лъга, махала Преход, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци

На 11.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Видраре: махала Градище, махала Кленака, махала Ликовци, махала Мусатете, махала Пешната Лъка, махала Раздолата, махала Свин Дол, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Черни Връх

На 11.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец: махала Бундаците, махала Венчарете, махала Връбчовци, махала Габрика, махала Димитровци, махала Дола, махала Златовци, махала Кардашица, махала Костадиновец, махала Репавище, махала Рударец, махала Свин Дол, махала Смесите, махала Стайковци, махала Трънето, махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв. 4

На 11.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Лъга

На 11.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Дръвница, махала Манастирица, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, местност Елисов Рът, местност Стилковски Рът, местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110

На 11.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, махала Церица

На 11.10.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Видраре: махала Кленака, махала Свин Дол, махала Сечковци

На 11.10.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец: махала Венчарете, махала Рударец, махала Свин Дол, махала Трънето, махала Чекотин

На 11.10.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Правец: Север

На 11.10.2018 г. /09:15 - 15:30 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Боженица: махала Ласковци

На 11.10.2018 г. /09:15 - 15:30 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Средни Рът: махала Бечовското, махала Голяма Глава, махала Дунавското, махала Койчовци, махала Кондурите, махала Куваница, махала Мончово Търне, махала Средни Рът, махала Краева Бачия, махала Кръста, махала Марково Равнище, махала Скр. Колиби

Община Златица  

На 08.10.2018 г. /09:30 - 14:15 ч./ -  Петрич, Общ. Златица: махала Бодят

На 08.10.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Златица: Александър Стамболийски, Македония, Площад Македония, Свети Св. Кирил и Методий, Софийско Шосе

На 11.10.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Златица: Александър Стамболийски, Вежен, Владислав Варненчик, Любен Каравелов, Македония, Опълченска, Свети Св. Кирил и Методий, Черешово Топче

На 12.10.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Златица: Почивен Дом Средна Гора

Община Костенец  

На 09.10.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 12.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Гуцал: IV Вк. 3а

На 08.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе

На 09.10.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 12.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Самоков: 3-та

На 09.10.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 12.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Долна Баня: Александър Стамболийски, Белмекенска, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Васил Левски, Ведрина, Витан Витанов, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Деница, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Дъб, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ибър, Иван Вазов, Иглика, Илинденско Въстание, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Клен, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малина, Малиново Поле, Маришка, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Новодомска, Обиколен път, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Павел Вежинов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Петко Славейков, Райко Даскалов, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Септемврийци, Сергей Румянцев, Синчец, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Трепетлика, Търговска, УПИ II Кв. 83, Хан Аспарух, Хвойна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Явор, Ягода, Ясен

На 09.10.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 12.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Долна Василица

На 09.10.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 12.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Боровец

На 09.10.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 12.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал. Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев

На 09.10.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 12.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Радуил: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б. Хаджисотиров, Бреза, В. Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г. Зуйбаров, Г. Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив. Вазов, Изгрев, Каменити път, М. Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н. Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 09.10.2018 г. /10:15 - 11:30 ч./ -  Долна Баня

На 09.10.2018 г. /10:15 - 11:30 ч./ -  Марица

Община Костинброд  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Костинброд: 719030, Баба Тонка, Блато, Велчова Завера, Гоце Делчев, Клокотница, Македония, Марица, Маслово, Орлово Гнездо, Парижка Комуна, Прохлада, Рожен, Славянска, Софроний Врачански, Средорек, УПИ XV-3798 Кв. 2, Юрий Гагарин, Явор

На 08.10.2018 г. /11:00 - 12:30 ч./ -  Костинброд: Златен Век, Кв. 57 УПИ 3872, Константин Преславски, Любен Каравелов, Местн. Св. Тройца, местност Бачийте, Могила, Момина Сълза, Мърфи, Обединена, Струма, УПИ V-4395, Кв. 243, УПИ ХIх - Общ, Кв. 50, УПИ Хххі-3890, Кв. 50, УПИ- I 736 Кв. 57, Шияковци, Шняковски Стопански Двор

На 08.10.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Петърч: Ален Мак, Добруджа, Дравски Бой, Липа, Мах . Хаджия, Осъм, Ракита, Рожен, Спортист, Средна Гора, Тракия, УПИxxі-211, 207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Крум

На 09.10.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Костинброд: Възход, Захари Зограф, Йордан Йовков, Момина Сълза, Обединена, ул Илинден

На 09.10.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд: Александър Стамболийски, Букет, Крайбрежна, Лилия, на Площада В Селото, Патриарх Евтимий, Синчец, Славянска, Тодор Спасов, Тунджа, УПИ Vі -3723 Кв. 173, Янтра

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Безден: . Упи ІV-126, Кв. 2 В. З. Бистрица, Ix-60, Кв. 12, В. З. Бистрица УПИ ХVі-164, М. Могилата УПИ77, 24, ПИ №243, Кв. 25, С. Безден Общ. Костинброд УПИ Хііі-78, УПИ 77. 9, УПИ Хіі-47, Кв. 10 В. З. Бистрица

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Богьовци: Имот 5340057, Общ. Костинброд, УПИ II -29, Кв. 9, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ Хіі-127 Кв. 25

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Божурище: Акация, Беласица, Божур, Васил Левски, Витоша, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Европа, Иван Вазов, Кв. 15, Ктп Булет, Любен Каравелов, Люлин, Максим Горки, Малина, Неофит Рилски, Отец Паисий, Трети Март, УПИ VII Кв. 25, УПИ Іх-75, 76, Кв. 8, Кв. Максим Горки, УПИ ХхV-254, Кв. 43, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Борис Първи, Ягода

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Бучин Проход: Местн. Раниславци

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Голяновци: 401001, XVI-131, Георги С. Раковски, М. „Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, Местн. ул. Централна, ПИ 403046, М. Червилак, ул Лилия УПИ 322 Кв. 22, ул Нарцис УПИ III-92. Кв 21, УПИ Ііі-298, Кв. 4, УПИ ХVі-219, Кв. 13, Централна Лъката

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв 152, 155, 6, Белидие Хан, В. З. Градец, М. Пояке, местност Пояке, Парцел VIII, Поляке, С. Градец, УПИ ІІ-323, Кв. 20, УПИ IX-275 Кв. 35, УПИ VІ-225 Кв. 30

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Гурмазово

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд: 020400, 101, 160140, 433, 92, 507. 88, 556, IV -185 Кв. 33, XIx-163, Кв. 24, І Кв. 33, Батковци, Белидие Хан, Бригандия, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Дванадесета, Девета, Кв. Батковци, М. Брегандия Имот Пл. №42, М. Бригандия, М. Бригандия Им. Пл. №116, М. Бригандия Им. Пл. №75, М. Бяла Земя, М. Лъка Изомат ПИ 140180, Мест. Брегандия, Мест. Бригандия, Мест. Бригандия, Местн. Бригандия, местност Бригадия, Осемнадесета, Осма, Парцел 601 До Кв2, Пета, ПИ 541 До Кв. 22, ПИ 543 До Кв. 22, Първа, Седемнадесета, Стожера, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста, УПИ 508113, М. Стожера, УПИ-16, Кв. 502в. З. Брегандия, Четвърта

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Дреново, Общ. Костинброд: 15, IV-73 Кв. 11, Кърна Орница, ПИ № 169

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Дръмша: 106. 910, Гаго ПИ 87, 181, М Самовилски Връх, П-Л 81. 44, М. Самовилски Връх, махала Паралъжовци , местност Самовилски Връх, Паралъжовци, Паралъжовци Пи 015033, Самовилски Връх ПИ 82, 9

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Костинброд: УПИ II 4162, 050260, 18-2059, Кв. 150, 3479, Кв. 239, 4200, 4267, до кв. 20, 4498, М.  Кока Кола , 719030, IV-2482, Кв. 230а, IV-3944кв 63-А, VIII-3971. 4037. 4111. 4049 Кв. 208, XV-3434 Кв. 76в, XXXVI-1362 Кв 180, І-4397 Кв. 259 М. Под Селото, Акация, Александър Стамболийски, Ален Мак, Антим I, Асен Златаров, Баба Тонка, Балван, Балкан, Бачо Киро, Безименна, Бели Брези, Белица, Блато, Братя Миладинови, Бреза, Бригандия, Бузлуджа, Букет, Валери Чкалов, Варна, Васил Левски, Величко Величков, Велчова Завера, Витоша, Витошко Лале, Вихрен, Вишня, Възход, Г. М. Димитров, Генерал Влад. Заимов, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Герена, Гоце Делчев, Дванадесети Април, Детелина, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Драва, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Жп Кантон, Жп Мост, Захари Зограф, Захари Стоянов, Заяковица, Здраве, Здравец, Златен Век, Зора, Ивайло, Иван Асен II, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън Плана, Изгрев, Индже Войвода, Индустриална Зона местност Полето, Искър, Йордан Йовков, Калиакра, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел Хіі, Кв. 57 УПИ 3872, Кирил и Методий, Китка, Клокотница, Кокиче, Ком, Константин Величков, Константин Преславски, Кооперативен Пазар, Крайбрежна, Къпина, Лилия, Липа, Ломско Шосе, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Македония, Малина, Малка Падина, Марица, Маслово, махала Беледие Хан, махала Лешков Връх, Места, Местн. Св. Тройца, Местн. Малка Падина, местност Балван Градина, местност Бачийте, местност Ленкови Кошари, местност Миткова Воденица, местност Стубела, местност Твърдака, ПИ 4269, местност Шкендерица, Мизия, Мир, Младост, Могила, Момина Сълза, Момчил Войвода, Мургаш, Мусала, Мърфи, на Площада В Селото, Нарцис, Незабравка, Никола Д. Петков, Никола Й Вапцаров, Никола Обретенов, Обединена, Оборище, Опълченска, Орлово Гнездо, Осми Март, Острова, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Парижка Комуна, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Петко Енев, Петровден, Петър Берон, ПИ 3675, Кв. 99а, ПИ 4379, Кв 59 А, Пирин, Плиска, Поморие, Поп Богомил, Поп Харитон, Преслав, Преспа, Прохлада, Първи Май, път 81, Радецки, Райна Княгиня, Рила, Родина, Рожен, Роза, Розова Долина, Ропотамо, Руен, Русе, Ручей, Св. Георги Победоносец, Светлина, Сергей Румянцев, Синчец, Славянска, Слана Бара, София, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Средец, Средна Гора, Средорек, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Костадинов, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Странджа, Страцински Бой, Струма, Теменуга, Тодор Спасов, Топола, Тополница, Трети Март, Тунджа, ул Илинден, Умни Брег, УПИ 1-4082, УПИ 33, Кв. 510, М. П/Ст София Запад, УПИ III Кв. 100, УПИ V-4395, Кв. 243, УПИ VІ -3723 Кв. 173, УПИ XI-4381, Кв. 59 А, УПИ XII Кв. 103, УПИ XV-3798 Кв. 2, УПИ XVI 2844 Ul 91, УПИ XVIII-2309 Кв. 148, УПИ XxII-1362, Кв. 180180, УПИ Іі-891, 892, Кв. 204, УПИ ХIх - Общ, Кв. 50, УПИ Хі-3106, Кв. 235, УПИ Хіі-3254 Кв 116, УПИ Ххх-3981 Кв. 154, УПИ Хххі-3890, Кв. 50, УПИ- I 736 Кв. 57, УПИ-ХVII-1758, УПИ/Парцел4155, Кв. 50, Филип Тотю, Фондови Жилища, ХV-1642, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Самуил, Царевец, Цветна, Чакалов, Червиляка, Черни Връх, Черно Море, Черноризец Храбър, Шейново, Шипка, Шияковци, Шияковци УПИ 38978, 38 Кв. 42, Шняковски Стопански Двор, Юрий Гагарин, Явор, Янко Забунов, Янтра

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Опицвет: 10, III-283, VII-92, Кв. 24, XVII Кв. 4, УПИ XIV-169 Кв. 32

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Петърч: Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Гарата, Герена, Детелина, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Бончев, Иглика, Искър, Камчия, Кап. Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Люлин, Мах . Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Слатина, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, УПИ I- 574 Кв. 39, УПИ Lx, УПИ VII Кв. 34, УПИIx-1009, Кв. 57, УПИxxі-211, 207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Понор: . Упи VI-26 Кв. 1, Понор, Стопански Двор

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  София: Райска Градина/Аврора/

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Хераково: ПИ 145016

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Цръклевци

На 11.10.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Костинброд: 3479, Кв. 239, Александър Стамболийски, Балван, Безименна, Георги С. Раковски, Герена, Елин Пелин, Йордан Йовков, Ломско Шосе, Маслово, Обединена, Патриарх Евтимий, Рила, Славянска, София, Стефан Караджа, Стопански Двор, УПИ Ххх-3981 Кв. 154, Хаджи Димитър

На 12.10.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Опицвет

На 12.10.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Петърч: Ален Мак, Васил Левски, Вит, Първи Май

Община Пирдоп  

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Буново, Общ. Мирково: VIII-445, П-Л XII-376, Кв. 43, П-Л XII-392, Кв. 30, УПИ IX-411, Кв. 33, УПИ V-568, Кв. 56

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Златица: извън регулация, местност Курията, Стара Планина, Цар Калоян

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Мирково: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бузлуджа, Генерал Дендевил, Градище, Димитър Стоянов, Емил Марков, Захари Стоянов, Зора, извън регулация, местност Попов Тор, местност Корията, местност Кукув Дол, местност Чуштарла, Опълченска, Орела, Поп Недельо

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Църквище: извън регулация

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Челопеч: Александър Стамболийски, Баба Куна, Бели Сип, Васил Левски, Воздол, Възрожденска, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Двадесет и Трети Септември, Димчо Дебелянов, Драва, Дружба, Здравец, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иван Сираков, извън регулация, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, местност Мургана, Миньорска, Младост, Мургана, Никола Вапцаров, Опълченска, Освобождение, Пейо К. Яворов, Проф. Алипи Матеев, Рила, Рудничар, Славчо Вълков, Средна Гора, Стара Планина, Студен Кладенец, Съединение, Тодор Влайков, Трети Март, Филип Тотьо, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен I, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Цвятко Кънчев, Червени Камък, Черковна, Юрий Гагарин

На 09.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Златица: Баба Тонка, Батак, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Вилна Зона Черешака, Георги Златанов, Голеш, Гълъбец, Златишки Проход, извън регулация, Липа, местност Свети Спас, Оборище, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Рад Радев, Райна Княгиня, Рила, Родопи, Синчец, Спас Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Харалампи Самарджиев, Чайка

На 09.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково

На 09.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Златица: Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, извън регулация

На 09.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Каменица, Общ. Мирково: махала Брестака, махала Илинден, махала Преспа, махала Хвърчил, махала Черковище, УПИ ХVІІІ-117, Кв. 6

На 09.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Карлиево

На 09.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Мирково: 000592 местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г. М. Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 09.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Петрич, Общ. Златица: махала Бодят, П-Л Ііі-124, Кв. 12, Х-97, Кв. 24

На 09.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Смолско: Кв. 33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв. 21

На 09.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Църквище: V-19, Кв. 3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 09.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар: УПИ ХХІІІ-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, местност Бостанлъка, местност Кьойдере, местност Чамдере, местност Шумето, местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 09.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Челопеч: Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

На 10.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Копривщица: Хаджи Ненчо Палавеев

На 10.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Пирдоп: Александър Груев, Александър Стамболийски, Андрей Георгиев, Артьовица, Бобьовица, Бузола, Бяла Чешма, Вежен, Втора, Георги Бенковски, Георги Гергов, Димитър Ночев, Димитър Савов, Димчо Дебелянов, Доктор Марков, Евстати Иванов, Еленска, Емилиян Станев, Захари Стоянов, Златьовица, Иван Вазов, извън регулация, Калето, Капитан Баторски, Княз Александър Батенберг, Княз Момчил Пирдопски, Косица, Коста Ганчев, Манджерин, местност Дадола, Методи Стоянов, Невена Генчева, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Павел Загоров, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Петко Рачов Славейков, Първа, Саво Савов, Св. Св. Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Скока, Славци, Спас Соколов, Стефан Стамболов, Стоян Х. Петров, Тиньовец, Тодор Влайков, Тополница, Христо Ботев, Христо Генчев, Христо Смирненски, Христо Тотов, Христо Ясенов, Цар Освободител, Царьов Кладенец, Четвърта

На 10.10.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Пирдоп: Бачо Киро, Васил Левски, Върбите, Генерал Паприков, Георги Бенковски, Георги Гергов, Георги Геров, Димитър Димов, Димитър Ненов, Димитър Савов, Иван Вазов, Иван Джуров, извън регулация, Илчо Димов, Капитан Петко Войвода, Кв. 80, Княз Александър Батенберг, Княз Борис І, Косица, Коста Ганчев, Лука Х. Павлов, Манол Златанов, Митрополит Серафим, Никола Петков, Никола Пушкаров, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Паскал, Пека и Карло Чоконяни, Петко Рачов Славейков, Райна Княгиня, Ръжана, Св. Св. Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Симеон Сърданов, Славци, Спас Соколов, Средна Гора, Тодор Влайков, Тодор Каблешков, Тодор Пирдопски, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Чавдар Войвода

На 10.10.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Пирдоп: извън регулация, Сергей Румянцев

Община Правец  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец: махала Рударец, УПИ-ХІ-8, Кв. 4

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Равнище: I Кв. 29, УПИ II-196 Кв. 8

Община Самоков  

За периода 09-10.10.2018 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Самоков: Софийско Шосе

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Боровец: Стария Център

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Говедарци: 15285. 11. 41, Втора, Георги Димитров, Двадесет и Четвърта, Доспей Махала, Искър, Крум Шуманов, Мальовица, Мечит, Октомври, Орловец, Първа, Снежанка, Христо Ботев

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Абаджийска, Братя Миладинови, Генерал Велиаминов, Дунав, Житна Чаршия, Искър, Македония, местност Дългата Поляна, местност Мечката, местност Татарски Брод, местност Татарски Брод, Търговска, Хр. Захариев, Цар Симеон, Ястребец

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол: местност Татарски Брод

На 09.10.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Мала Църква

На 09.10.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Самоков: Цар Борис III, Ястребец

На 11.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Доспей

На 11.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: Преспа

На 12.10.2018 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Венковец: УПИ III-28 Кв. 4

На 12.10.2018 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: 22472. 7449. 174

На 12.10.2018 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Драгушиново

На 12.10.2018 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман: 093360, М. Шабан Дере

На 12.10.2018 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Ихтиман: местност Ушите

На 12.10.2018 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Ново Село, Общ. Самоков

На 12.10.2018 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Полянци

На 12.10.2018 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Самоков: Грънчар, М. Катранджията, Имот 65231. 915. 100, местност Шишманово, местност Язовир Искър, Софийско Шосе

На 12.10.2018 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Своде

На 12.10.2018 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Черньово: V-68, Кв. 24, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVі-6, Кв. 1, УПИ ХіV-105, Кв. 16

На 12.10.2018 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Шипочане

Община Своге  

На 10.10.2018 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  Своге: 23 Септември, Александър Стамболийски, Воденицата, Георги Бенковски, Джоджовска, Каменярски Дол, Пенчо Славейков, Пирин, Стара Планина, Старопланинска, Цар Симеон

На 11.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Лесковдол: Дренето Лозе, Общ. Своге МТП Размерица, Общ. Своге Уо

На 11.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Реброво: махала Брестово

На 11.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Редина: . махала Рединска Китка, и 73040 , М. Шурдилица, М. Текьова Нива

На 11.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Своге: Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Витоша, Вихрен, Воденицата, Горски Пътник, Дреновско Храсте, Дунав, Желенско Шосе, Искър, Люлин, Мальовица, Мургаш, Неврелов Дол, Никола Йонков Вапцаров, Опълченска, Орлин, Петър Берон, Райко Даскалов, Рединска Китка, Рила, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, Табаните, УПИ XII-2077 Кв. 154, Устрем, Цар Симеон, Черно Море, Юрий Гагарин

На 11.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Томпсън: Александър Стамболийски, Бор, Борис I, Витоша, Даскалов, Димитър Полянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Мах Момчилов Лаг, махала Бабол, махала Прокопаник, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 11.10.2018 г. /10:15 - 15:00 ч./ -  Томпсън: махала Прокопаник, Никола Й. Вапцаров

Община Сливница  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Пищане: махала Пометковци

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Драготинци

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Извор, Общ. Сливница

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Повалиръж

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Цацаровци, Общ. Драгоман

На 11.10.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Паисий Хилендарски

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Долна Митрополия  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Биволаре: Кирил и Методий, Неофит Рилски, Освобождение, Отец Паисий Хилендарски, Републиканска

На 08.10.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Биволаре: Витоша, Крайбрежна, Марица, Нова, Републиканска, Христо Ботев

На 09.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Биволаре

На 09.10.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Биволаре: Бяло Море, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, Градинарска, Кирил и Методий, Марица, Освобождение, Пирин, Плевен, Републиканска, Родопи, Славяни, Христо Ботев, Черно Море

На 10.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Крушовене: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Искър, Любен Каравелов, Оборище, Опълченска

На 10.10.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Крушовене: Антон Иванов, Витоша, Владимир Илич Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Михайлов, Димитър Благоев, Лазар Станев, Плиска, Раковска, Стара Планина, Фердинанд Козовски, Филип-Тотю, Цар Самуил, Цветан Спасов, Цеко Нинов, Чавдар, Ю. А. Гагарин

На 11.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Крушовене: 9-ти Септември, Априлов, Васил Левски, Георги Димитров, Елин Пелин, Климент Охридски, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Оборище, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 11.10.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Крушовене: 10-ти Конгрес, 23-ти Септември, I-345, Кв. 72, Асен Халачев, Васил Коларов, Владимир Заимов, Владимир Илич Ленин, Вълчо Иванов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Дунав, Лазар Станев, Мара Денчева, Свилен Русев, Слави Алексиев, Средец, Стара Планина, Цар Самуил, Ю. А. Гагарин

На 12.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Крушовене: 9-ти Май, Бузлуджа, Вълчо Иванов, Георги Димитров, Георги Михайлов, Катя Попова, Маршал Толбухин, Райко Даскалов, Ростов на Дон, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цеко Нинов, Шипка, Янко Забунов

На 12.10.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Крушовене: 10-ти Конгрес, 9-ти Септември, Асен Халачев, Васил Топалски, Георги Димитров, Елин Пелин, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лиляна Димитрова, Люлин, Неофит Рилски, Панайот Волов, Христо Михайлов

Община Долни Дъбник  

На 08.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Бъркач: І-445, Стр. Кв. 27, Александър Стамболийски, Анжело Димитров, Банска, В. И. Ленин, В. Коларов, Васил Левски, Васил Тодоров, Васил Цаков, Витоша, Въло Йотов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Край Село, местност Барата, Механизатор, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Найден Американски, Никола Радев, Околовръстна, Партизанска, Пирин, Река Вит, Родопи, Рубин, Руски път, Сибирска, Слави Алексиев, Средна Гора, Стара Планина, Стоян Едрев, Студенец, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка

На 08.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Петърница: Александър Стамболийски, Букурещ, Васил Атанасов, Васил Коларов, Васил Кръстев, Волга, Волгоград, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Гурко, Димитър Димитров, Иван Павлов Атанасов, Искър, Киев, Лозарска, Маршал Толбухин, местност Пангала, Москва, Панайот Волов, Плачковска, Първи Май, Скобелев, София, Стара Планина, Стопанска, Стоян Едрев, Студентска, Шипка, Шумен

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник: Възраждане, Г Бенковски, Захари Стоянов, Никола Петков, Христо Смирненски, Христо Янчев, Цар Самоил

На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник: XIx-1149 1148, Беласица, Велчова Завера, Ген Скобелев, Добри Чинтулов, Мургаш, Назъм Хикмет, Райко Даскалов, Христо Ботев, Христо Янчев

На 10.10.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Садовец: Бачо Киро, Еверест, Еделвайс, Камчия, Орех, Пеевска, Св. Св. Кирил и Методий, Славейче, Сливница, Стамболийски, Столетов, Струма, Хайдушко Изворче, Церака, Черно Море, Чукара

На 10.10.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Садовец: Ал. Батенберг, Беласица, Врабче, Гъмза, Захари Стоянов, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Светулка, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Странджа, Съединение, Христо Ботев

Община Искър  

На 10.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Брегаре: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Искър, Кирил и Методий, Коста Златарев, Любен Каравелов, Несебър, Отец Паисий, П. Волов, Петър Берон, Пирин, Пролетарска, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 09.10.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горни Дъбник: 037014 Стопански Двор, Гергов Геран, М-Ст Стопански Двор, местност Гергов Геран, Стопански Двор

На 09.10.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Адил Дервишев

На 09.10.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Писарово, Общ. Искър: III-422, Кв. 81, XII-295 Кв. 72, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Халачев, Боримечката, Братя Миладинови, Валерий Чкалов, Васил Коларов, Васил Левски, Вера Златарева, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Даме Груев, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Рилски, Кирил и Методий, Лазар Станев, Максим Горки, Мара Балева, Никола Й. Вапцаров, Николай Петрини, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Стопански Двор, Стопански Двор ПИ 620042, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Наумов, Цанко Церковски, Цано Нанов, Цвятко Аврамов, Цвятко Георгиев, Цоню Матев, Яне Сандански

На 09.10.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Горни Дъбник

На 10.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ставерци: VIII-000323, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бал Езеро, Батак, Бачо Киро, Беласица, Борис I, Братя Рулински, Будапеща, В Иванов, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Волга, Г. Милков, Г. С. Раковски, Гаврил Генов, Генерал Скобелев, Гено Грънчарски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д. Грънчаров, Д. Дебелянов, Д. Чинтулов, Драва, Елин Пелин, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Йордан Йовков, Кайлъка, Калето, Кирил и Методий, Климент Охридски, Козлодуй, Кочо Честименски, Лев Толстой, Любен Каравелов, Максим Горки, местност Ормана, Митко Палаузов, Мончо Гетов, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Освобождение, Отец Паисий, П Хитов, П. Р. Славейков, Патриарх Евтимий, Петко Д. Петков, Петрини, Победа, Правда, Прага, Преслав, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Ракета, Св. Параскева, Сергей Румянцев, Славянска, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Средна Гора, Стадион, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Теменуга, Трайчо Костов, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Гевезовски, Черно Море, Чиган, Шейново, Шипка, Яворов, Яне Сандански

На 10.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Староселци: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхелм Пик, Г Димитров, Гачо Митков, Гео Милев, Георги Кирков, Гурко, Д-Р Бешев, Даме Груев, Димитър Благоев, Доровски, Дунав, извън регулация, Искър, Карл Маркс, Кирил и Методий, Коста Златарев, Кръстю Бешков, Ленин, Лило Тодоров, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митка Гръбчева, Митко Палаузов, Московска, Н Й Вапцаров, Неофит Бозвели, Нинко Тодоров, Огоста, Отец Паисий, П Р Славейков, П. К. Яворов, Панайот Хитов, Пеловска, Пирин, Поп Андрей, Прещипа, Първи Май, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Средна Гора, Станке Димитров, Стапански Двор, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Даскалов, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Тодор Матков, Фердо, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Манчев, Христо Смирненски, Христо Стоянов, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Яне Сандански, Янтра

На 10.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Ставерци: Бал Езеро, Будапеща, Любен Каравелов, Правда, Стадион, Хан Кубрат

На 10.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Староселци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Г Димитров, Гачо Митков, Гео Милев, Георги Кирков, Д-Р Бешев, Дунав, Искър, Карл Маркс, Ленин, Лило Тодоров, Лиляна Бърдарова, Митка Гръбчева, Н Й Вапцаров, Нинко Тодоров, П Р Славейков, Пеловска, Пирин, Рила, Родопи, Средна Гора, Стапански Двор, Стара Планина, Стоян Даскалов, Тодор Каблешков, Тодор Матков, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Янтра

Община Левски  

На 10.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Летница, Общ. Летница: България

На 10.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Обнова: 9-ти Септември, Витоша, Г Бенковски, Клисура, Марица, Н. Рилски, Ракета, Родопи

На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бенковски, Васил Априлов, Васил Левски, Крум Попов, Свобода, Хан Аспарух

На 10.10.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Йордан Йовков, Княз Александър Батенберг, Никола Вапцаров, Райна Княгиня

На 10.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Кирил и Методий, Крум Попов, Хан Аспарух, Христо Ботев

Община Никопол  

На 10.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Въбел: Ал. Стамболийски, В. Друмев, В. Коларов, В. Левски, В. Пеева, Витоша, Г. Бенковски, Г. Бузев, Г. Димитров, Г. Кирков, Г. Милев, Г. С. Раковски, Д. Благоев, Д. Дебелянов, Дунав, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Л. Каравелов, Ленин, М. Горки, М. Край Селото, М. Старото Село, Малчика, местност Задовица, местност Петровски път, местност Старо Село, Н. Вапцаров, Н. Рилски, Отец Паисий, П. К. Яворов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 10.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Евлогиево: Арда, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Димитров, Ев. Ангелов, Иван Вазов, Искър, Люлин, Марица, Пирин, Рила, Усоята, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 10.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Любеново, Общ. Никопол: Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Лазар Деков, Любен Дочев, Максим Горки, Маршал Толбухин, Н. Й. Вапцаров, Николай Петров, П. К. Яворов, път 52, Радецки, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Шипка

На 10.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Любеново, Общ. Никопол

Община Плевен  

На 08.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горталово: 071020- местност Сушица, VI-87 Кв. 3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 08.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Къртожабене: Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 08.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Ласкар: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Кратово, Н. Й. Вапцаров, Под Село, Рила, Стоп Двор, Стоян Едрев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка

На 08.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен: Алабин, Варна, Васил Левски, Вит, Волга, Гоце Делчев, Дон, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Исперих, Кирил и Методий, Краварник, Латинка, Любен Каравелов, Марица, Месност Коджакър, Места, местност Трите Дърве, Никола Вапцаров, Огоста, Одеса, Осъм, Отец Паисий, П. Хитов, Панайот Волов, Пирин, Полтава, Раковски, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, София, Странджа, Струма, Тимок, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Хан. Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра

На 08.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Ралево: 028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 08.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Тодорово, Общ. Плевен: Ал. Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, местността Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание

На 08.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Бохот

На 08.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 08.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Горталово: 071020- местност Сушица, 078002, VI-87 Кв. 3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 08.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Плевен: Местн. Кайлъка, Парк Кайлъка

На 08.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Плевен: Д. Константинов/Ц. Спасо/, Иван Вазов, Цар Борис III

На 08.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен: Ангел Войвода, Драгаш Войвода/Ал. Дими/, Страхил Войвода/С. Едре/

На 08.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен: Кокиче, Огражден, Сторгозия

На 08.10.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр. , Георги Кочев, Гренадирска, Гривишко Шосе

На 09.10.2018 г. /08:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:30 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Възраждане, Генерал Скобелев, Константин Величков, Пирот, Стоян Заимов, Янко Сакъзов

На 09.10.2018 г. /09:45 - 12:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:45 - 12:30 ч./   На 12.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен: Сторгозия

На 10.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Кайлъка, Местн. Кайлъка, Сан Стефано, Стража 2 Клон 1

На 10.10.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Беглеж: Георги Стоянов, Долна Елия, Криводер, Лазар Станев, Назъм Хикмет, Патю Доков, Септемврийско Въстание, Цанко Славчев

На 10.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен: Владимир Бурмов, Лайка, Сторгозия

На 10.10.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Беглеж: Георги Стоянов, Дано Гергов, Кръстю Карапанов, Мара Денчева, Михневич, Назъм Хикмет, Павел Кунчев, Пано Дончев, Петко Донков, Стоян Търговски, Тодор Танев, Христо Ботев, Цанко Славчев, Цанко Станчев

На 10.10.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: Ал Димитров, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Вола, Кракра, Маршал Толбухин, Одерец, П Р Славейков, Панагюрище, Шейново

На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пелишат: 17 Партизани, Вит, Въча, Гурко, Дунав, Иван Вазов, Кръстю Конов, Любен Вешков, Люлин, Осъм, Победа, Раковски, Христо Ботев

На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пелишат: 17 Партизани, VIII Кв. 5, Арда, Бенковски, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Въча, Гередава, Гривишкото, Гудима, Гурко, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Коста Златарев, Кръстю Конов, Лом, Любен Вешков, Люлин, Малчика, Москва, Мусала, Общинска Мера, Одеса, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Пелезо, Пирин, Победа, Пробуда, Раковски, Ресен, Рила, Сингур, Стопански Двор, Трети Март, Трифон Гърчев, Христо Ботев, Христо Кънчев, Цветан Спасов, Черешин Камък, Шейново, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Радишево: Аврора, Атон, Васил Априлов, Върха ПИ 029026, Драва, Емине, Ивайло, Кирил и Методий, местност Върха, Николай Ракитин, Пероника, Прилеп, Родопи, Стража Върха

На 11.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Плевен: Б. Шивачев/Главинкова/, Васил Левски/Г. Димитр/, Данаил Попов /В. Ленин/, Ракитин, Хан Аспарух, Цар Калоян/Б. Бараков/

На 11.10.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Плевен: Кара Колю

На 12.10.2018 г. /08:15 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Буковлък: 11-ти Декември, 244, 670 Кв. 51, Іі и Ііі, Аврора, Балкан, Беласица, Белград, Белмекен, Бенковски, Богомил, Буря, Вежен, Демокрация, Димитровград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Изток, Илинден, Крайцер Аврора, Латинка, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Оборище, Орлица, Патриарх Евтимий, Пирин, Плевен, Правда, Преслав, Прилеп, Район Апк, Раковски, Рила, Родопи, Русе, Сан Стефано, Силистра, Срещу Кат, Стара Планина, Стопански Двор, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Трети Март, Тутракан, УПИ 1, Хайнбоаз, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка

На 12.10.2018 г. /08:15 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен: 000259, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Кирил и Методий, Лозенка, Трети Март

На 12.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:15 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: ІV , Кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Братя Миладинови, В. И. Ленин, Васил Коларов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, П. К. Яворов, Свобода, Софроний Врачански, Средна Гора, Странджа, Суворов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

Община Пордим  

На 09.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Вълчитрън

Община Червен бряг  

На 08.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 10.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 11.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг: 510001, Барбарати, Братя Миладинови, Гурко, Ивайло, Лазар Ръжанов, Сава Младенов

На 08.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 09.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 10.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг: Бузлуджа, Панайот Волов, Християнска

На 08.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бресте: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Васил Коларов, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген. Вл. Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и Шести Юни, Девети Септември, Димитър Кьосовски, Иван Вазов, Иван Диловски, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Н. Й. Вапцаров, Никола Горанов, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чудна

На 08.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Червен Бряг

На 08.10.2018 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Горник: Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра

На 08.10.2018 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Сухаче: Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети Септември, Дядо Вълко, Л Димитрова, Л Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов

На 11.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг: 23 Септември, Голеж, Добрич, Дойран, Дядо Вълко, Кубадин, П. Р. Славейков, Пирин, Победа, Цар Асен Първи, Цар Калоян, Яне Сандански

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Видрица: Видрица, Парцел VІІ-94в, Кв. 17

На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Душинци

На 10.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Слаковци

На 10.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Брезник: 06286. 72. 21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 10.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник: 083011, Местн. Страище, махала Пали Лула, С. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40

На 10.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Сопица

На 10.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Ярджиловци: Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 10.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Селищен Дол

На 10.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Ноевци

На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долна Секирна

На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бабица: С. Бабица

Община Ковачевци  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Косача

На 11.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Байкалско: 084033

На 11.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Буново, Общ. Кюстендил

На 11.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Дебели Лаг

На 11.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Драгомирово, Общ. Радомир

На 11.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Егълница: П-Л VI-70, Кв. 8, УПИ IV, Кв 12, УПИ XII-197, 198 Кв. 28

На 11.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Жедна

На 11.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Житуша: П-Л ІV Пл. №711, Кв. 56, УПИVі

На 11.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Извор, Общ. Радомир: Кв. 1, Упи ХіV, махала Канджулица, махала Пириница, УПИ V-138 Кв. 24, УПИ VII-69, Кв. 13

На 11.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Калище: IV-278, Кв. 29а, УПИ VI-260, Кв. 15, УПИ ХIII-239, Кв. 20

На 11.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Касилаг: УПИ ІІІ-230, УПИ ХІV-191

На 11.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Кленовик: Кв. 20

На 11.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Углярци

Община Перник  

На 11.10.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Батановци: Александър Стамболийски, Батан Войвода, Васил Левски, Граово, Любен Каравелов, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методий, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 08.10.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./   На 12.10.2018 г. /14:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: Атанас Накев, Благой Гебрев, Бучински път, Владайско Въстание, Воронеж, Вулкан, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Иван Шишман, Изток, Калофер, Кирил Тупанков, Крум Накев, Лом, махала Портарева, Никифор Панкев, Огоста, Петър Пенчев, Превалец, Стомана, Стримон, Хасково, Църква, Юрий Гагарин, Ямбол

На 08.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 1-ва, 1-ва, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 12-та, 13-та, 14-та, 14-та, 15-та, 16-та, 16-та, 17-та, 17-та, 2-ра, 2-ра, 3-та, 3-та, 4-та, 4-та, 5-та, 5-та, 6-та, 6-та, 6-ти Май, 7-ма, 7-ма, 8-ма, 8-ма, 9-та, Батак, Бели Брег, Благой Гебрев, Бродо, Бродо, Бродо, Димова Махала, Димова Махала, Димова Махала, Елена, Кв. Рудничар, Кв. Рудничар, Козлодуи, Козлодуи, Къкринско Ханче, Ленински Проспект, Мадара, Мадара, Мърквичка, Перущица, Преслав, Първи Май, Първи Май, Първи Май, Първи Май, Рудничар, Рудничар, Рудничар, Рудничар, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Силистра, Силистра, Силистра, Струма, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Тева, Трети Март, Търново, Търново, Христо Смирненски, Хумни Дол

На 08.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Боснек: 070008, 3-ти Март, 558, Ален Мак, Божур, Божур, Бор, Борич, В. Левски, В. Левски, Витоша, Грамаге, Грамаге, Добри Дол, Добри Дол, Духлата, Духлата, Духлата, Евлоги Агайн, Еделвайс, Жива Вода, Иван Вазов, Игличе, Игличе, Извора, Извора, Извора, Йордан Йовков, Клен, Клен, Кокиче, Кокиче, Ладивец, Ладивец, Ливаге, Ловен Дом, махала Влахова, махала Влахова, махала Джамбазка, Минзухар, Могиля, Могиля, Момина Сълза, Н. Й. Вапцаров, Н. Й. Вапцаров, Незабравка, Незабравка, Петрус, Ракита, Ранковица, С. Боснек, Славей, Стефан Караджа, Струма, Струма, Струма, УПИ І-536, Кв. 43, Х. Димитър, Х. Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Чакова, Явор, Явор, Явор, Яворов, Ясен

На 08.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник: Велчова Завера, Кв. Тева, УПИ XI, Кв. 193, Крушовска Република, Освобождение, Радомирска Република, Сини Вир, Тева, Тева, Тева, Урса

На 08.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Баба Тонка, Барбеш, Бачо Киро, Бистрица, Блато, Блато, Божур, Боровец, Бурковица, Бързатица, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Вършец, Георги Бенковски, Георги Раковски, Голо Бърдо, Горска Поляна, Градище, Градище, Дъбрава, Еверест, Еверест, Еверест, Еделвайс, Ерма, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извор, Илинден, Илинден, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Капитан Петко Войвода, Капитан Петко Войвода, Каражинец, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Ком, Крайречна, Лебед, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Магистрала, махала Бугьовец, махала Каназирова, махала Кашова, махала Кюлова, махала Опашиница, махала Опашиница, махала Рулева, махала Шестакова, махала Язовира, махала Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Каражинец/И. Р. /, Местн. Шарков Дол /И. Р. /, Местн. Шумнатица, Младост, Могилата, Мусала, Незабравка, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Пролет, Простор, Първи Май, Разсадника, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Рила, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Самуил, Сините Вълни, Сините Вълни, Слатина, Спортист, Стадионна, Стария Площад, Стефан Караджа, Струма, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Черни Връх, Чифлик, Шийница, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 08.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Перник: Васил Стоин, Владая, Кладница, Кракра, Кракра Пернишки, Отец Паисий, Петко Каравелов, Св. Иван Рилски, Търговска

На 08.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Перник: Васил Стоин, Кракра Пернишки, Търговска

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Люлин, Общ. Перник: Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Десета, Кв. 31, Упи1-577, махала Стакьовец и Манастира, Първа, Шеснадесета

На 08.10.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Перник: Буная, Веслец, Витоша, Вихрен, Околчица, Сини Връх, Стара Планина

На 08.10.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Перник: Благой Гебрев, Изток, Карл Маркс, Ленински Проспект, Минск, Одеса, Търговска

На 08.10.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 104, 105, 14-та, 16-та, 17-та, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, Балканджи Йово, Батак, Бродо, Димова Махала, Елена, Кв. Радина Чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Козлодуи, Къкринско Ханче, Мадара, Парижка Комуна, Перущица, Пирдоп, Преслав, Радина Чешма, Радина Чешма Имот 611-406, Република, Рудничар, Св. Св. Кирил и Методий, Силистра, Стара Тева, Струма, Тева, Тева /Къщи/, Търново, Христо Смирненски, Чипровско Въстание

На 08.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Балканджи Йово, Парижка Комуна, Република, Стара Тева, Тева, Тева /Къщи/, Чипровско Въстание

На 09.10.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Перник: Ален Мак, Люлин, Палма, Шамък

На 09.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Перник: Бучински път, Златоград, Изток, Мошино, Рашо Димитров, Рига, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин ПИ 58781, 5146784

На 09.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Перник: Бучински път, Гр. Перник, Кв. Изток, ул. Луганск, УПИ IV, Кв. 21, Златоград, Изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Кишинев, Краснодар, Куйбишев, Луганск, махала Портарева, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Рига, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин

На 09.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Перник: Изток, Йордан Благоев, Калинин, Луганск, Рашо Димитров, Юрий Гагарин

На 09.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Перник: 101, Бенковска, Вардар, Васил Левски, Васил Стоин, Железничарска, Искър, Княз Александър Батенберг, Кракра, Миньор, Найчо Цанов, Отец Паисий, Раковска, Раковски, Търговска

На 09.10.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Перник: Бенковска, Васил Стоин, Княз Александър Батенберг, Миньор, Отец Паисий, Търговска

На 09.10.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Еверест, махала Опашиница, махала Язовира

На 09.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Калкас

На 10.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Перник: Благой Гебрев, Волгоград, Изток, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, Минск, Несебър, Одеса, Созопол, Юрий Гагарин

На 10.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Перник: Благой Гебрев, Воронеж, Изток, Стомана

На 10.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Перник: Благой Гебрев, Владайско Въстание, Изток, Стомана, УПИ V, Кв. 201, Кв. Изток, Ямбол

На 10.10.2018 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Перник: Благой Гебрев, Изток

На 10.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Радомир: VII-157 Кв. 17, XxVіі-XxVііі Кв. 12, махала Дукова

На 10.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Горна Диканя: X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв. 116а, Пи203, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165

На 10.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Гълъбник: Кв. 25 УПИ XІІІ-353, УПИ Vіі-112, Кв. 16, УПИ ХV-45, Кв. 6

На 10.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Долна Диканя: 884 Кв. 67а и 67б, 926, XIII-755, Кв. 47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ Ix=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 10.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Дрен: V-420 Кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова Махала, махала Мали Дрен, махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 10.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, извън регулация С. Студена Кариера, Каражинец, махала Кашова, махала Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 10.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Чуковец, Общ. Радомир

На 10.10.2018 г. /09:45 - 12:30 ч.; 12:45 - 16:00 ч./ -  Радуй

На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Драгичево: Байкал, Възраждане, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Рила, Рударска, Стефан Караджа, Струма, Христо Ботев, Янтра

На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник: Владайско Въстание

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Перник: Златоград, Изток, Мошино, Рашо Димитров, Рига, Юрий Гагарин

На 11.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Перник: Златоград, Рига, Юрий Гагарин

На 11.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Горна Диканя

На 11.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Даскалово: Втора

На 11.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Драгичево: Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра

На 11.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски път, Цар Симеон I/Кост. Темелков/

На 11.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Перник: Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски път, Лиляна Димитрова, махала Горна Църква, махала Тутулова, махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово

На 11.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Рударци: 1452, 3-ти Март, Lxxxііі-1526 Кв. 121, XVIII-1965, 1967 Кв. 127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген. Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн. Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С. Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, ул. Вардар/Ул. Силистра, УПИ LxxxIV-2229, Кв. 21. , УПИ І-1427 Кв. 80б, УПИ Х|Х, Кв. 107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец

На 11.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, махала Бугьовец, махала Каназирова, махала Кюлова, махала Опашиница, махала Шестакова, махала Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков Дол /И. Р. /, Местн. Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 11.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:15 - 14:30 ч./ -  Кладница: Ix-409, Vііі-29, Кв. 18, XI-29 Кв. 18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна Зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп. Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище  Делта Хил , София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИ II-35, Кв. 17 Делта Хил, УПИ V||-Кв. 20, УПИ XxIx-29, Кв. 20 Делта Хил, УПИ Ііі-21 Кв. 20, УПИ-Ix 29, ХVіі-11010, 11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв. 68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец

На 11.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:15 - 14:30 ч./ -  Рударци

На 11.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:15 - 14:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Пояс №1на Язовир Студена

На 11.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Къкринско Ханче, Мадара, Силистра, Търново

На 12.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Перник: Инжинерен, Физкултурна, Централен Градски Парк

На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Драгичево: Васил Априлов, Възраждане, Долно Драгичево, Иван Вазов, Кракра, Мария Луиза, Никола Вапцаров, Рударска

На 12.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Перник: Аврора, Айдарица, Баба Парашкева, Балева Махала/Даскалово/, Белоградчишки Скали, Бор, Боровец, Братя Кокарешкови, Волга, Грамаге, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Драва, Евгении Ачанов, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Климент Охридски, Костенец, Кралевски път, Лазар Робев, Леденика, Ленин, махала Захаринова, махала Чешкарова, Момин Проход, Рилски Езера, Станке Димитров, УПИ І Кв. 81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква, Чехов, Чуйпетлово

На 12.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Кралев Дол: 3-ти Март, Божилец, Боян Витков, В. Левски, Васил Левски, Велико Търново, Волга, Голо Бърдо, Граничар, Драва, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Извора, Искър, Калофер, Калужерец, Лале, Люлин, Люляк, махала Айдарица, махала Орниче, Металург, Минзухар, Миньор, Орниче, Отец Паисий, Родопи, Светлина, Синчец, Славей, Струма

На 12.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Бор, Боровец, Волга, Кралевски път, Райко Даскалов, Христо Ботев

На 12.10.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник: Аврора, Баба Парашкева, Белоградчишки Скали, Боровец, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Костенец, Лазар Робев, Ленин, Момин Проход, Рилски Езера, Станке Димитров, УПИ І Кв. 81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква

На 12.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Перник: Бродо, Елена, Св. Св. Кирил и Методий, Христо Смирненски

На 12.10.2018 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 104, 105, 14-та, 16-та, 17-та, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, Аврора, Айдарица, Баба Парашкева, Балева Махала/Даскалово/, Балканджи Йово, Батак, Белоградчишки Скали, Бор, Боровец, Братя Кокарешкови, Бродо, Волга, Грамаге, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Димова Махала, Драва, Евгении Ачанов, Елена, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Кв. Радина Чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Климент Охридски, Козлодуи, Костенец, Кралевски път, Къкринско Ханче, Лазар Робев, Леденика, Ленин, Мадара, махала Захаринова, махала Чешкарова, Момин Проход, Парижка Комуна, Перущица, Пирдоп, Преслав, Радина Чешма, Радина Чешма Имот 611-406, Република, Рилски Езера, Рудничар, Св. Св. Кирил и Методий, Силистра, Станке Димитров, Стара Тева, Струма, Тева, Тева /Къщи/, Търново, УПИ І Кв. 81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Църква, Чехов, Чипровско Въстание, Чуйпетлово

На 13.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 1-ва, 1-ва, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 12-та, 13-та, 14-та, 14-та, 15-та, 16-та, 16-та, 17-та, 17-та, 2-ра, 2-ра, 3-та, 3-та, 4-та, 4-та, 5-та, 5-та, 6-та, 6-та, 6-ти Май, 7-ма, 7-ма, 8-ма, 8-ма, 9-та, Батак, Бели Брег, Бродо, Бродо, Бродо, Димова Махала, Димова Махала, Димова Махала, Елена, Кв. Рудничар, Козлодуи, Козлодуи, Къкринско Ханче, Мадара, Мадара, Мърквичка, Перущица, Преслав, Първи Май, Първи Май, Първи Май, Първи Май, Рудничар, Рудничар, Рудничар, Рудничар, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Силистра, Силистра, Силистра, Струма, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Тева, Трети Март, Търново, Търново, Христо Смирненски, Хумни Дол

На 14.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар

На 14.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Васил Левски, Вършец, Георги Бенковски, Георги Раковски, Голо Бърдо, Горска Поляна, Градище, Ерма, Иван Вазов, Калоян, Капитан Петко Войвода, Каражинец, Кирил Богданов, Крайречна, Леденика, Лъката, Люлин, махала Кашова, махала Рулева, махала Шестакова, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Каражинец/И. Р. /, Незабравка, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пороя, Простор, Разсадника, Разсадника, Райна Княгина, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Стефан Караджа, Струма, Струма, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Проданов, Шийница, Юрий Гагарин

Община Радомир  

На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кошарите: П-Л VII-117, Кв. 18, УПИ VІІІ, Кв. 17

На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Беланица

На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Извор, Общ. Радомир: махала Канджулица

На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Негованци: VI-355, УПИ-130 Кв. 37

На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Поцърненци: махала Калугерски Чифлик 65

На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бобораци: ІІІ - 323 Кв. 26, ХVIII-136, Кв. 23

На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Прибой

На 12.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гълъбник: Кв. 25 УПИ XІІІ-353

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Брусарци  

За периода 08-09.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Василовци, Общ. Брусарци: 23-ти Септември, Георги Димитров, Горан Генов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил и Методи, Ленин, Любен Каравелов, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петър Берон, Раковски, Св. Харалампия, Септември, Толбухин, Труд, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

Община Вълчедръм  

На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Вълчедръм: Алабин /В. Пеева/, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Беласица, Белмекен, Бенковски /Д. Благоев/, Драва, Ивайло, Иван Вазов, Извън Населеното Място, Кирил и Методий, Клокотница, Людмил Стоянов, Неофит Бозвели, Никола Обретенов /В. П-ва/, Оборище, Пенчо Славейков, Петко Славейков, Петър Берон, Пирин, Рила, Хан Крум, Цар Иван Асен /Й. Николова, Цар Иван Шишман, Цар Калоян

Община Лом  

За периода 08-09.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Пристанищна(Лом. Комуна), Рибарска

За периода 08-09.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан. Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

За периода 08-10.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Станево: Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Единадесета, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Четиридесет и Три, Шеста, Шестнадесет

За периода 08-12.10.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Лом: Дядо Цеко Войвода, Призрен(Неофит Ломски)

За периода 08-12.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Бахчите, Братя Миладинови, Искър, Пирот, Тимок, Тунджа

За периода 10-12.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Георги Спасов(Ан. Иванов), Кирил Петров(Ал. Беремл. ), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, Пирин, Полк. Борис Дрангов(К. Бак), Пристанищна(Лом. Комуна), Свобода, Славянска(Г. Димитров), Славянска(Г. Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Асен, Цар Петър(М. Стефанов), Цар Симеон(В. Коларов), Черковна(Г. Карастоянова)

За периода 10-12.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ковачица: Двадесет и Четвърта

За периода 10-12.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Станево: Двадесет и Девет, Тридесет и Две, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест

На 10.10.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Лом: Веслец(Братя Ибренови), Генерал Владимир Заимов, Димитър Ангелов, Драгоман(Н. Вапцаров), Ком, Марин Дринов, Митко Палаузов, Пирот, Полковник Илиев, Стадиона, Тодор Овчарски(Бр. Зу-Ски), Хаджи Димитър, Цар Петър(М. Стефанов)

На 11.10.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Сталийска Махала: Извън Селото

Община Монтана  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Видлица: извън регулация

На 08.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 08.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Помеждин: 500. 110, ІV-148 Кв. 9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 08.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 08.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Георги Дамяново: извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Четвърта

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал. Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 09.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Монтана: Дунав, Жельо Войвода, Капитан Дядо Никола(Л. Ст. , Лацията, Люлякова, Мала Кутловица, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Стара Планина, Яница(Ямите-М. Кутловица)

На 10.10.2018 г. /08:30 - 11:30 ч./ -  Монтана: 22-ри Септември, Княз Александър Батенберг, Петър Парчевич, Свети Климент Охридски(Г. , Стефан Савов(М. Пенов), Юлиус Ирасек(Житомирска), Юрий Венелин

На 10.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана: Агликина Поляна, Жеравица, Захари Стоянов, Свети Патриарх Евтимий(П. , Цар Иван Александър(Т. Тр.

На 14.10.2018 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Монтана: Александър Стамболийски, Сирма Войвода(С. Димитров)

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски

На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, махала Маришница, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

Община Ловеч  

На 08.10.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Никола Петков

На 08.10.2018 г. /09:15 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Гарова, местност Прелеза, Търговска

На 08.10.2018 г. /09:15 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Йоглав

На 08.10.2018 г. /09:15 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Северна Индустриална Зона

На 08.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Васил Данков, Гарова, местност Прелеза, Младост, Тодор Киров

На 09.10.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./ -  Ловеч: I Кв. 2а, Васил Левски, Жп Спирка, Източна Индустриална Зона, местност Печковец, местност Синан Тепе, Митропол. Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Сирко Станчев, Тодор Кирков, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 09.10.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Иларион Ловчански

На 09.10.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Васил Левски, Жп Спирка, местност Печковец, Митропол. Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Сирко Станчев, Тодор Кирков

На 09.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч./ -  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Васил Левски, Гарата, Мадара, местност Велур, местност Липака, местност Синан Тепе, местност Стратеш, Осъмска, Сирко Станчев, Хан Кубрат

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Алеко Константинов, Балканска, Васил Левски, Даскал Манол, Дикисанска, Иван Драсов, Митропол. Дионисий Ловчански, Мостова, Николчо Терзиев, Плиска, Тракийска, Търговска, Хаджиненчева, Хисарска, Цар Иван Шишман

На 09.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Ловеч: Подп. Александър Кусев, Северна Индустриална Зона, Стара Планина

На 09.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, I Кв. 2а, Васил Левски, Гарата, Източна Индустриална Зона, Мадара, местност Велур, местност Липака, местност Синан Тепе, местност Синан Тепе, местност Стратеш, Осъмска, Сирко Станчев, Филип Тотю, Хан Кубрат, Хан Кубрат

На 10.10.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Княз Александър I Батенберг

На 10.10.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Доктор Съйко Съев

На 10.10.2018 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Сливек: Трети Март

На 11.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:30 - 12:45 ч./ -  Ловеч: Баховско Шосе, Здравец, Кантон 11 12, местност Полето, Мизия, Могилата, Осъмска

На 11.10.2018 г. /09:15 - 12:45 ч./ -  Ловеч: Здравец, Мизия

Община Луковит  

На 09.10.2018 г. /09:30 - 15:45 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит: Xxіі, Алеко, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аско Махмудов, Бачо Киро, Беласица, Боровец, Бръшлян, Васил Левски, Вежен, Вит, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Дяков, Димитър Полянов, Добри Комитата, Дунав, Иван Вазов, Иван Иванов, Иван Роснев, Искър, Йордан Йовков, Калето, Клокотница, Козлодуй, Кокиче, Любен Каравелов, местност Куньовското, Мир, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Опълченска, Орелец, Осми Март, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Плевен, Първи Май, Сергей Румянцев, Сини Вир, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стублата, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Татарлийски, Юрий А. Гагарин

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Луковит: 44327. 203. 32, 44327. 80. 25, Александър Теодоров-Балан, Божур, Бор, Будевец, Васил Левски, Възраждане, Възраждане, Георги С. Раковски, Димитър Димов, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Козлодуй, Козлодуй, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Мак, местност Вилна Зона, местност Голия Връх, Момина Сълза, Начална, Оборище, Предел, Пролет, Роза, Росица, Синчец, Сливница, Теменуга, Фурка, Христо Михайлов, Христо Смирненски

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 08.10.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Луковит: Воденичарска, Глигора, Йосиф Йосифов, Кирил и Методий, Левира, Македонска, Остреница, Отец Паисий, Сливница, Софроний Врачански, Странджа, Цанко Церковски

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Ъглен: Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Баба Илийца, Баба Тонка, Васил Левски, Васил Петлешков, Вратеник, Ген. Гурко, Георги Раковски, Дуловска, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иглен, Изгрев, Изток, Илинден, Илия Волен, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокаланска, Криволак, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Мизия, Освобождение, Осми Март, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, УПИ ХVІ-456, Кв. 47, Хан Крум, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайка, Шипка, Шопска

На 09.10.2018 г. /09:30 - 15:45 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Драгана: Александър Стамболийски, Беклемето, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Горник, Гороглед, Гоце Делчев, Иван Вазов, Изгрев, Калето, Каменица, Коларска, Ловешка, Любен Каравелов, местност Езерото, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Раковска, Сан Стефано, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Тинтява, Хаджийска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шаферска, Яне Сандански

На 10.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Луковит: Бузлуджа, Деветнадесети Февруари, Дунав, Иван Вазов, Коларска, Кръгояр, Люляковец, Никола Бонев, Оряховска, Симов Дол, Страцин, Тутракан

На 10.10.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Луковит: Бяло Поле, Завоя на Черна, Иван Вазов, Княз Борис 1, местност Бяло Поле, Поника

На 10.10.2018 г. /13:00 - 14:15 ч./ -  Луковит: Възраждане, Иван Вазов, Княз Борис 1, Неофит Бозвели, Хаджи Димитър, Цар Симеон 1

На 11.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Ъглен: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Белия Бряг, Витска, Въло Войвода, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Здравец, Ивайло, Иглен, Каменица, местност Дачовското, Никола Вапцаров, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис 1, Цар Иван-Асен Втори

На 11.10.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Тодоричене: Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Сава Раковски, Капитан Дядо Никола, Любен Каравелов, Петко Р. Славейков, Рибарица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 12.10.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Дерманци: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Крайбрежна, Оборище, Радецки, Райна Княгиня, Трети Март, Христо Ботев, Цар Симеон, Чаталджа

На 12.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Луковит: 44327. 203. 32, 44327. 80. 25, Александър Теодоров-Балан, Божур, Бор, Будевец, Васил Левски, Възраждане, Георги С. Раковски, Димитър Димов, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Козлодуй, Козлодуй, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Мак, местност Вилна Зона, местност Голия Връх, Момина Сълза, Начална, Предел, Пролет, Роза, Росица, Синчец, Сливница, Теменуга, Фурка, Христо Михайлов, Христо Смирненски

Община Тетевен  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 08.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен: 002105 Екатте 07884, Бабинци

На 08.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Басарим, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Крайречна

На 11.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Присойка

На 11.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Васильово: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Цачев Василев, Илия Кръстев, Суходолска, Христо Андреев, Юрий А. Гагарин

На 11.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Тетевен: Люляк, махала Глотното, махала Свидово, махала Скрибътна, местност Атанашкото, местност Върбака, местност Глотното, местност Гугуновото, местност Пейков Дол, местност Пладнището, местност Преграда, местност Присоето, местност Просеченик, местност Скрибътна, Пладнището, Преграда, Свидово

На 11.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: 62579. 150. 12, 62579. 168. 546. 1, Баба Тонка, Басарим, Брязово, Васил Левски, Вежен, Ген. Владимир Вазов, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Гугла, Даковото, Еделвайс, Заводна, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Капетан, Иглика, Кокиче, Костина, Краището, Крайречна, Лало Войвода, Лъга, Любен Каравелов, Нецов Дол, Никола Вапцаров, Отец Кирил, Отец Паисий, Павлов Дол, Павлова Полица, Пангарата, Пи-62579. 164. 2, Просвета, Стара Рибарица, Старчов Дол, Студентска, Филип Тотьо, Христо Ботев, Христо Смирненски, Царичина, Черна Река, Шалски Дол, Юрий Гагарин

Община Троян  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник: Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 09.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 73198. 158. 104. 1, 73198. 158. 124, Кв. Попишка, Нейчо Войвода

На 11.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Балканец: Ангел Русков, Василево, Ген. Карцов, Жална, Идент. 73198. 268. 24, М.  Бельово , Краю Колев, М. Жална, махала Жална, махала Караниколти, Пенчо Тодоров, път № 35, Христо Петков, Чучул, Янко Войвода

На 11.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бели Осъм: Балкан, Дочо Чакъров, Еделвайс, Заря, Зеленика, Козя Стена, Кокиче, Колю Бояджиев, махала Гунешка, махала Доновска, махала Калчевска, махала Катилска, махала Църовска, Сава Пенев, Стоян Българенчето

На 11.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Амбарица, Вежен, Ген. Карцов, Кв. Балкан, Македония, махала Голяма Рибна, махала Камен Мост, махала Средно Трапе, местност Беклемето, Стою Комитата

На 11.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян: Алашка, Бончевска, Вилна Зона, Зюмбюл, Калчевска, Кокиче, Кьосовска, махала Троянска, махала Цанковска, местност Лъжето, Никола Войновски, Тодор Каблешков, Хаджийска, Цановска

Община Угърчин  

На 09.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Голяма Желязна: Дачо Михайлов

На 09.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Кол. Барашки, Кол. Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот

Община Ябланица  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Изгрев, Лисец, махала Длабе, Чобаните

На 08.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: махала Ханове, Опаленик, Слатина

На 10.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, махала Съевска, махала Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка

На 10.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч./ -  Славщица: местност Зелка

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Български Извор: 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, махала Боаза, махала Начови Воденици, махала Солун, местност Белилото, местност Боаза, местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А. Гагарин

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Галата: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К. Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М. Езерото, махала Водна, махала Джебин Трап, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, Местн. Три Могили, Местн. Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А. Гагарин

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: 101001

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Голяма Желязна: Дачо Михайлов

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махала Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А. Гагарин

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Кол. Барашки, Кол. Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С. Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 12.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Батулци: Присоето, Стоян Панов, Христо Ботев

На 12.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Дъбравата: Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

На 12.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Батулци: Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Панайот Волов, Първи Май, Стоян Панов, Христо Ботев

На 12.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дъбравата: Христо Ботев

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 08.10.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Мали Върбовник: УПИ - 1-9

На 08.10.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Мало Село: IV-17, Кв. 3, УПИ VІ-3, Кв. 1

Община Бобошево  

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77, Кв. 11, ХII, Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бобошево: 14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, жп гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Висока Могила: Мильов Рид

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Вуково: 087040, 12351. 153. 0030

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Грамаде, Общ. Дупница: ІХ - 136, Кв. 18

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Доброво: VІ-293, Кв. 20

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дупница: местност Мело

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Каменик

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Рила

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Скрино: 116

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VІІІ-361, Кв. 15, Христо Ботев

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сопово

На 09.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Усойка: Бор, Е79

Община Дупница  

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бадино: УПИ - ІІ-113, Кв. 21

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бистрица, Брегалница, Вардар, Верила, Верила, Втори Януари, Горица, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Дупница, Елица, Ерусалим, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Липа, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Николаевска, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Патриарх Евтимий, Преспа, Професор Александър Балан, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, УПИ Хі, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Цар Освободител, Черни Връх, Шейново

На 08.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: Андон Величков, Войводска, Кирил и Методий, Княз Борис I, Никола Лазаров, Средна Гора, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, УПИ II, Кв. 109, Фенерка, Христо Ботев

На 08.10.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 09.10.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 10.10.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Дупница: 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ Vііі, Кв. 8, ПИ 68789. 602. 65, Яхинско Шосе

На 08.10.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 09.10.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 10.10.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

На 08.10.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 09.10.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 10.10.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Яхиново: 87727. 20. 25, местност Полето, Яхинско Шосе

На 08.10.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Крайници: Александър Стамболийски, Априлско Въстание, Баба Тонка, Батак, Бончук, Васил Демиревски, Васил Левски, Верила, Гео Милев, Георги Раковски, Добри Чинтулов, Дупнишка Комуна, Иван Вазов, Йорданка Николова, Максим Горки, Малчика, Младост, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Петко Славейков, Рила, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Христо Механджийски;

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобошево: махала Въртен Камък;  Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І;  Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483, Кв. 50;  Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор;  Драгодан: №000026, извън регулация, махала Ортакчийска;  Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода;  Крайни Дол: ХIх-51;  Крумово, Общ. Кочериново;  Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис;  Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов;  Фролош;  Цървище: махала Ореевица, Цървище;

На 09.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, 04220. 9. 2, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Здравец, Зелен път, Иван Вазов, Иглика, Каменния път, Кв. 50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, М. Зад Реката ПИ 04220, 4, 49, 2, Максим Горки, Малина, Малчика, махала Доларска, Мест. Фандъклъка, местност Мантарлия, местност Прокопо, Мусала, Осми Март, Отец Паисий, Партизанска, ПИ 04220. 11. 35, Пионерска, Победа, Първи Май, Русалка, Самоковище, Стопански Двор, Теменуга, Фенерка, ХI-124, Кв. 17, Христо Ботев;

На 09.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дупница: 04220. 9. 147, Бистрица, Свобода

На 09.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Самораново: 4067, Местн. Кръстките, 65245. 7. 846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски

На 09.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 12.10.2018 г. /10:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 09.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 12.10.2018 г. /10:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 09.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 12.10.2018 г. /10:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХІV

На 09.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 12.10.2018 г. /10:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Кременик: XxII-98, Кв. 10

На 09.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 12.10.2018 г. /10:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, Кв. 39

На 09.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 12.10.2018 г. /10:45 - 15:00 ч.; 10:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Мламолово: IX-25, Кв. 9, IХ-179, Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 09.10.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Дупница: Софийско Шосе

На 12.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Бобов Дол: Антим Първи, Двадесет и Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, Стубело

На 12.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Делян, Общ. Дупница: Хіх-164, Кв. 12, III-21. Кв. 4, Парцел ІV-485, Кв. 13

На 12.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Дяково

На 12.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, Нупи-1609

На 12.10.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Дяково: УПИ I-138, Кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХіV

На 12.10.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Блатино: 000195, 000195, 000212, 000212, 005026, 005026, 005053, 005053, Екатте 04354, Екатте 04354;  Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, 68789. 552. 38, Каваклия, Каваклия, местност Бели Янко, местност Бели Янко, местност Лъката, местност Лъката, Орлинска, Орлинска, Софийско Шосе, Софийско Шосе;  Дяково: 23, 23, Дяково, Дяково, махала Крич, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХІV, УПИ ХІV;  Кременик: XxII-98, Кв. 10, XXII-98, Кв. 10;  Мламолово: Ix-25, Кв. 9, IX-25, Кв. 9, Iх-179, Кв. 11, Iх-179, Кв. 11, Бистрица, Бистрица, Бор, Бор, Бузлуджа, Бузлуджа, Вихър, Вихър, Горещица, Горещица, Ела, Ела, Калина, Калина, Кокиче, Кокиче, Малина, Малина, местност Трапчине, местност Трапчине, Миньорска, Миньорска, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Рила, Рила, Руднината, Руднината, Станке Димитров, Станке Димитров, Старата Линия, Старата Линия, Теменуга, Теменуга;  Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, Кв. 39, ХХVIII, Кв. 39;

Община Кюстендил  

На 09.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Дворище, Общ. Кюстендил: Девети Септември, Лиляна Димитрова, махала Томанова, махала Чорбаджийска, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Горна Гращица: Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Коняво: 000906 Кв. 38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил и Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, местност Маровски път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Кюстендил: Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: местност Дренов Дол, местност Николичевски Път

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Николичевци: Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Скриняно: Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, извън регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Цървеняно: 002224, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест. Пояница

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил: X-198, Кв. 21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил и Методий, махала Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Соволска Река, Овощарска, Първи Май, Славейков, Христо Ботев

На 08.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Блатец, Общ. Кюстендил: махала Граньова

На 08.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Дождевица

На 08.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: V-908, Кв. 61, Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода

На 08.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Дупница: 324+460 До 324+840

На 08.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Кюстендил: Соволска

На 08.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Лисец, Общ. Кюстендил: 000520

На 08.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Мазарачево: махала Боровица, махала Валявица, махала Маренска

На 08.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Радловци

На 08.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Соволяно: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, местност Белуток, местност Брегове, местност Долбин, местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 09.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 18:30 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци

На 09.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 18:30 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка

На 09.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна Махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 09.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Друмохар: махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките

На 09.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Еремия: махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска

На 09.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска

На 09.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска

На 09.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска

На 09.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Кадровица: махала Постолска, махала Станкова

На 09.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Лелинци: Васил Левски, махала Горна

На 09.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Търсино

На 09.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Неделкова Гращица

На 09.10.2018 г. /08:45 - 18:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето

На 09.10.2018 г. /08:45 - 18:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 09.10.2018 г. /08:45 - 18:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Згурово

На 09.10.2018 г. /08:45 - 18:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци

На 09.10.2018 г. /16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев

На 09.10.2018 г. /16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 09.10.2018 г. /16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 09.10.2018 г. /16:00 - 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 10.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме

На 10.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото, махала Янкова

 Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката  Горановци, Общ. Кюстендил: махала Оспротива   Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева  Горно Кобиле: махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото  Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка  Долни Коритен: махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска  Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището  Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница  Драгойчинци: махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова  Злогош: Долна Махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци  Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница  Метохия: Долна Махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци  Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село  Полетинци   Средорек, Общ. Трекляно: махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местностдупни Камък  Уши: 030001 М. Под Пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска  Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре

На 10.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Злогош: Долна Махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци

На 10.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар

На 10.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Трекляно: махала Центъра

На 12.10.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Сажденик: махала Златанска

На 12.10.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Цървена Ябълка

Община Рила  

На 08.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:45 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 12.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В. Везенков, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27, Кв. 100

На 08.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 12.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кочериново: Свети Иван Рилски, Стопански Двор

На 08.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 12.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила: 62671. 500. 2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506, Кв. 111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 08.10.2018 г. /07:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 12.10.2018 г. /07:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила

На 08.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:45 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 12.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII , Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ІІІ-1397 Кв. 89, УПИ-ХІV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, ХІІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 08.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:45 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 12.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 08.10.2018 г. /07:45 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 12.10.2018 г. /07:45 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила: Васил Демиревски, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Първи Май, Света Петка, Свети Георги, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 08.10.2018 г. /08:00 - 17:00 ч./   На 12.10.2018 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Рила: Васил Демиревски, Димитър Благоев, Любен Каравелов, Отец Паисий, Първи Май, Спортела, Стопански Двор, Христо Жлябинков

На 10.10.2018 г. /10:15 - 13:00 ч./ -  Рила: местност Жабокрек, Подгорица

На 10.10.2018 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Рила: местност Горхим

На 10.10.2018 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Рилски Манастир: местност Горхим

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Пастра: 55539. 100. 132, местност Туфано, Пастра, ПИ №55539. 100. 207, Стопански Двор

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Кристал Блокове

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рила: местност Горхим, местност Елешница

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рилски Манастир: 028005, местност Бачкова Чешма, местност Биволарника, местност Владичина Поляна, местност Горско Стопанство, местност Горхим, местност Елешница, местност Илийна Река, местност Кирилова Поляна, местност Пчелина, местност Турското Парче

На 11.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Рилски Манастир: 028005, местност Бачкова Чешма, местност Биволарника, местност Владичина Поляна, местност Илийна Река, местност Кирилова Поляна, местност Турското Парче

На 12.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Стопански Двор, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII , Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ІІІ-1397 Кв. 89, УПИ-ХІV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, ХІІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 12.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила: 62671. 500. 2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Васил Начев, Васил Христов, Възрожденска, Георги Бенковски, Георги Кирков, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Медник, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Орлица, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков, Планинска, Погар, Подгорица, Първи Май, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Рилски Езера, Роза, Света Варвара, Света Петка, Света Петка, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506, Кв. 111, Хаджи Агапи, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

Община Сапарева баня  

На 09.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн.  Грабежо , местност Герена, местност Песоко, местност През Реката, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: 65365, 601, 10, Германея, Йордан Попмихайлов, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, Славяни, УПИ - Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИ VIII-2759, Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв. 108

На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: Бор, Бреза, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Германея, Здравец, Липа, местност Света Вода, Паничище, Пчела, Радецки, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365. 601. 92

На 09.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Паничище: 300 В Отдел 04, Ид. 65365. 210. 970, II, II, Кв. 8, Іх - Кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І , Кв. 70, УПИ VIII Кв. 10

На 09.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - Vіі-672, Кв. 36, ХIV-11, Кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 09.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Самораново: 65245, 6, 153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв. 16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 09.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Сапарева Баня: 032046, 65365, 601, 10, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 186, 65365. 602. 602, I , Кв. 74, III, Кв. 125, LxxVі, Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LxxxIV-2797, Кв. 74, Ііі-3071, Кв. 120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ Lxxxііі; Кв. 74, ПИ №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св. Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759, Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: 65365. 601. 186, I , Кв. 74, LxxVі, Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LxxxIV-2797, Кв. 74, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бор, Бор, Бреза, Валявица, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Германея, Германея, Еделвайс, Здравец, Кръстю Софрониев, Липа, местност Света Вода, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Омуртаг, Отец Паисий, Паничище, Паничище, ПИ Lxxxііі; Кв. 74, Плиска, Победа, Пчела, Радецки, Раковски, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славяни, Стоил Косовски, Трети Март, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365. 601. 92, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка, Явор, Ягода

На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: 65365. 601. 186, I , Кв. 74, LxxVі, Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LxxxIV-2797, Кв. 74, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бор, Валявица, Валявица, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Германея, Германея, Еделвайс, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кръстю Софрониев, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Омуртаг, Отец Паисий, Отец Паисий, Паничище, ПИ Lxxxііі; Кв. 74, Плиска, Плиска, Победа, Раковски, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славяни, Стоил Косовски, Стоил Косовски, Трети Март, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Шипка, Явор, Ягода

На 11.10.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Сапарева Баня: Веслец, Волов, Момина Сълза, Победа, Стопански Двор, Чавдар Войвода

На 11.10.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Сапарева Баня: Германея, Христо Ботев

На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Болярица, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Германея, Германея, Дъга, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кокиче, Ловна, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Паничище, ПИ - 1351, Плиска, Синчец, Скакавица, Стоил Косовски, Тракия, Фенерка, Христо Ботев, Христо Смирненски, Явор

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Банско: България, Възраждане, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Н. Й. Вапцаров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Св. Димитър Солунски, Търново, Хаджи Кандит, Христо Ботев, Цар Симеон

На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица

На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Добринище: Георги Димитров, Иван Галчев

На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Места: І-92 Кв. 6

На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Обидим: местност Долене

Община Белица  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Бабяк

Община Благоевград  

На 08.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 04217. 920. 1. 70, местност Септемврийче

На 08.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче

На 08.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Логодаж: Стоилова Кория

На 08.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 04279. 927. 30, Картала, местност Бодрост, местност Картала

На 08.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Бодрост, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче

На 08.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Българчево: местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища

На 08.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: Имот 27231. 501. 203, местност Валтата, местност Гошевица, местност Чуката, Пи-125 Кв. 12, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв. 1, УПИ Х-182, Кв. 5, УПИ-III-214, 212, 301

На 08.10.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Запад, Иван Михайлов, Илинден, Майор Стефан Иванов, Марица, Полк. Кирил Чамишки, Цар Симеон

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Благоевград: Еленово, Еленово

На 09.10.2018 г. /08:00 - 13:15 ч./ -  Благоевград: Андрей Ляпчев, Броди, Освобождение, Пейо К. Яворов, Питу Гули, Струмско Център, Трудолюбие, Цар Самуил, Чавдар, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 09.10.2018 г. /08:30 - 13:30 ч./ -  Благоевград: Георги Попов, Евтим Драганов, Иван Гарванов, Искър, Климент Охридски, Кузман Шапкарев, Люляк, Места, Осогово

На 09.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, 04217. 920. 1. 70, 04217. 929. 10. 29, 04279. 927. 30, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Картала, местност Конярнико, местност Септемврийче, местност Тепавиците, местност Широканска, ПИ №001451

На 09.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче

На 09.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: Тевнико

На 09.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  Благоевград: Алея на Здравето, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Бадемите, Баларбаши, Бистрица, Борис Сарафов, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Изгрев, К. и Никола Хайдукови, Мелник, местност Баларбаши, местност Бачиново, местност Медунски Андък, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Петър Стоянов, Преспа, Р-Н Рибарника, Родолюбие, Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Струмско Център, Христо Силянов, Христо Чернопеев, Цар Борис I

На 09.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: извън регулация, До С. Дъбрава

На 09.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: 006009, 006010, 035028, Въчевица, Изгрев, Имот 27231. 501. 203, местност Буковец, местност Валтата, местност Гошевица, местност Ушите, местност Чуката, Пи-125 Кв. 12, С. Еленово, М. Еминова Нива, , УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв. 1, УПИ Х-182, Кв. 5, УПИ-III-214, 212, 301

На 09.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: 005014, 005018, Васил Левски, местност Кури Дере, ул. Предел, УПИ VI-405, Кв. 26, УПИ XV-391, Кв. 6, УПИ-І-394, Кв. 13, УПИ-Х-159, Кв. 4

На 09.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Рилци: местност Арсовото, местност Цонева Межда, Телкиево Дере

На 09.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, Брезово, махала Калуцка, махала Центъра Мотела, махала Брезово, махала Брезовска, махала Милово ТП Милово, махала Петковци, Месност Демирево, местност Горно Демирево, местност Ковачница, Осойната

На 09.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Славово

На 09.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горно Хърсово: Горни Валог, махала Буровци, махала Горни Двояци, махала Долни Двояци, махала Михтарци, махала Мъртвако, махала Новоселци, махала Панчовци, махала Пържово, махала Стойковци, махала Тачовци, махала Шоповци, местност Валого, местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви

На 09.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: 000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, махала Ваканинци, махала Щърбевци, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, местност Градището, местност Клено, местност Мучова Чука, местност Ръженици, местност Ръжениците, местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид

На 09.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: 000533, махала Ваканинци, махала Щърбевци, местност Градището, местност Мучова Чука, местност Ръженици, местност Ръжениците, местност Топузица, Митовци, Ръжениците

На 09.10.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Благоевград: Босилек, Марица, Св. Св. Кирил и Методий, Спартак, УПИ ІІ-427, Кв. 30а

На 09.10.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Рилци: 000399, XV-273, Амитица, Диновица, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Крушите, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Стремата, УПИ Х-463, Кв. 6, УПИ ХIII-261, Кв. 11, УПИ-ІІІ-63, ХIХ-33, Кв. 7, Хан Аспарух, Цар Иван Асен

На 09.10.2018 г. /12:45 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 610. 73, Александър Малинов, Бодрост, Илинден, Марица, Скаптопара, Стоимен Календерски, Цар Симеон

На 09.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, 04217. 920. 1. 70, 04217. 929. 10. 29, 04279. 927. 30, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Картала, местност Конярнико, местност Септемврийче, местност Тепавиците, местност Широканска, ПИ №001451, Тевнико

На 09.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Алея на Здравето, Антим I, Антон Чехов, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Бадемите, Баларбаши, Бистрица, Бодрост, Борис Сарафов, Васил Левски, Даме Груев, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Изгрев, К. и Никола Хайдукови, Мелник, местност Баларбаши, местност Бачиново, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Карталско Дере, местност Медунски Андък, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Петър Стоянов, Преспа, Р-Н Рибарника, Родолюбие, Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Струмско Център, Христо Силянов, Христо Чернопеев, Цар Борис I

На 10.10.2018 г. /08:15 - 13:00 ч./ -  Благоевград: 04279. 603. 410, Xx-1017, 04279. 604. 403. 1, Алеко Константинов, Асен Христов, Баларбаши, Братя Миладинови, Георги С. Раковски, Ильо Войвода, местност Баларбаши, Трети Март, Хан Омуртаг, Цар Борис I

На 10.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Баларбаши, Братя Миладинови, Дамяница, Ильо Войвода, местност Баларбаши, Славянска, Хан Аспарух, ХХIII, Кв. 3, М. Баларбаши

На 10.10.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, местност Армутлука, местност Пенков Чифлик, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко, местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, ул. Кресна и ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 10.10.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Даме Груев, Полковник Димов, Цар Самуил

На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград: 14204. 501. 10, махала Хамбарджийска, Тугулска

На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Дебочица

На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Лешко: 163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, махала Корянска, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Симитли: местност Ръждавец, Поповска

На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Мощанец: XVI-122, 123, Кв. 14, извън регулация, махала Поповска, махала Кантурска, УПИ XI-75, Кв. 6

На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Обнова: Ив. Вазов

На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Покровник: 3-ти Март, Валого, Ленището, местност Гладно Поле, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, Кв. 28, УПИ-9-369, Кв. 17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Христо Чернопеев

На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Покровник: Поповка

На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Падеш: Бреза, Будишка, махала Ушите, Месност Миджевци, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Стопански Двор, местност Ушите, Падеш, УПИ II-207, Кв. 13, УПИ V-74, Кв. 5

Община Гоце Делчев  

На 08.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99, 131, Кв. 22

На 08.10.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев: Кирил и Методий, местност Сушица, Стара Планина

На 09.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 10.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: Капсии

На 09.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 10.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К. К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището, местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян

На 09.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 10.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Делчево, Общ. Гоце Делчев: 020288 М. Ливадите

На 09.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 10.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Добротино: 4043, Сарп Дере

На 09.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Гоце Делчев, Попови Ливади

На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев

На 10.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Попови Ливади

На 10.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ -  Балдево;

 Баничан

На 10.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: Пи-18021, М. Мантара

На 10.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Драмски Път

На 10.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ Ііі Кв. 14

На 10.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28

На 10.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Брезница: 29-ти Декември, 31002, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, УПИ-ХVііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 10.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVІІ-164, Кв. 11, ХVІ-246, Кв. 19, ХІ-99, 131, Кв. 22

На 10.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Господинци: УПИ-Хі, Кв. 1

На 10.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 10.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 10.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен

На 10.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Самоков: Тинтява

На 12.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: местност Капсии, местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С. Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30

На 12.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Гоце Делчев: Драмски път, местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: местност Капсии, местност Пенковото, С. Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30

На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Кат и Района Около Тях, местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

Община Петрич  

На 08.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Гр. Петрич, УПИ II, Кв. 53, Градска, Люле Бургас, Отец Паисий, Папульо, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Родопи, Рокфелер, Свобода, Славянска, Славянска, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Борис III

На 08.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Кавракирово: местност Тополите

На 08.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Михнево: Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, извън регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 08.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дреновица

На 08.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Баскалци;  Вишлене;  Гега: Боровичко, Боровичкото;  Долене;  Долна Крушица;  Долна Рибница;  Драгуш;  Зойчене;  Кладенци, Общ. Петрич;  Кукурахцево;  Мендово: Слопотец;  Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов, местност Иловица;   Право Бърдо;  Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, извън регулацията, Македония, Маркови Кладенци, местност Алачевото, местност Орешката, местност Стопански Двор, местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански;  Струмешница: Струмешница;  Чурилово;  Чуричени: 000248, местност Куково;

На 08.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кърналово: местност Фабриката

На 08.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Долна Джумая, Дунав, Иван Апостолов, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Места, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Серска, Серска, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III

На 08.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Беласица: местност Седми Километър

На 08.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Васил Левски, Военна Градина -Абдал, Георги Измерлиев, извън регулацията, Македония, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, местност Моста, местност Траканите, Младост, Неуточнен Адрес, Русия, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кромидово: Реката

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна

На 08.10.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич

На 08.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Даме Груев, Осогово, Полковник Дрангов, Просвета, Солунска, Стопански Двор, Струма, УПИ ХІІІ-3694, Кв. 312, УПИ ХХ Кв. 314, ХІІІ, Христо Чернопеев

На 09.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Ръждак: 56126. 453. 3, УПИ V-86, Кв. 20

На 09.10.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Чучулигово

На 09.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Генерал Тодоров

На 09.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Любен Каравелов, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, Свети Георги

На 09.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, местност Чалтията

На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Бабуна, Дунав, Полковник Дрангов, Солунска, Стопански Двор, Христо Чернопеев

Община Разлог  

На 11.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Банско: Пирин

На 08.10.2018 г. /11:30 - 16:00 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски, Преображение, Христо Ботев

На 10.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Разлог: Братя Каназиреви, Братя Кулини, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Четнишка, Шейново

На 10.10.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски, Георги Финдрин, Дълга Махала, Екзарх Йосиф, Изворите, Младост, Пирин

На 11.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Разлог: 15-ти Септември, Братя Миладинови, Възраждане, Георги С Раковски, Изворите, Македония, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Тодор Александров, Тодорица Попова

На 11.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Възраждане, Иван Даскала, Изгрев, Иларион Макариополски, Лазар Топалов, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Родопи, Саровица, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методий, Телемах Илиев, Хан Пресиян, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон, Черна Река, Яне Сандански

На 12.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Разлог: Бела Река, Васил Левски, Иларион Макариополски, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Охрид, Св. Св. Кирил и Методий, Черна Река, Яне Сандански

На 12.10.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: IV, Кв 29, IVI-348, Кв. 29, Xl, Кв. 41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, извън регулацията, местност Конещица Пи, местност Конищица, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Първа, Трета, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шафле Дере

На 12.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски, Баба Магдалена, Братя Кулини, Братя Юрукови, Екзарх Йосиф, Илинден, Шаркьой

Община Сандански  

На 08.10.2018 г. /11:45 - 12:00 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ -  Дамяница: 034018, Меснт. Кънлийца, Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Козарев, Ильо Войвода, Комсомолска, Кънлийца, местност Мело, местност Метлата, местност Тухларна, местност Чуката, Никола Вапцаров, П К Яворов, Пирин, Р-Н Жп Гара, Радецки, Струма, Черно Море, Шопов Гроб, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 08.10.2018 г. /11:45 - 12:00 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански: Друма, местност Божанковица, местност Друма, Синаница

На 08.10.2018 г. /11:45 - 12:00 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ -  Поленица: Дабо, Мацкова Градина, местност Валога, местност Друма, местност Мацкова Градина

На 08.10.2018 г. /11:45 - 12:00 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ -  Сандански: местност Друма, местност Мацкова Градина, местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Главен път Е-79, Р-Н Мацкова Градина, Р-Н Пътно Управление, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Спас Харизанов, Стефан Стамболов

На 08.10.2018 г. /11:45 - 13:45 ч./ -  Дамяница: 034018, Меснт. Кънлийца, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Даме Груев, Иван Козарев, Кънлийца, местност Чуката, Никола Вапцаров, П К Яворов, Шопов Гроб, Яне Сандански

На 08.10.2018 г. /11:45 - 13:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ -  Ново Делчево: 033007, М. Купеница, Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Кирков, Главен път Е-79, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Димчо Дебелянов, Здравец, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Иловицата, местност Кантона, местност Кънлийца, местност Шопов Гроб, Партизанска, Пейо Яворов, Погребите, Първи Май, Пътен Възел АМ Струма, Славянска, Студена Вода, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 09.10.2018 г. /08:15 - 08:30 ч./ -  Склаве: 7-ми Конгрес, Бялата Пръст, Гоце Делчев, Климент Охридски, Комсомолска, Марица, местност Вангелов Андък, местност Панаира, Отец Паисий, Партизанска, Първи Май

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бельово

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горно Спанчево

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Враня

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Голешово

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ковачево, Общ. Сандански

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кромидово: 038008, местност Селището, Под Черквата, Реката

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Петрово, Общ. Сандански: Алибеговица, местност Извора

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пиперица

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пирин: местност Калугера

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Черешница

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Яново

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Левуново: 019012, VIII+437, Кв. 40, Банята, Беласица, Вихрен, Георги Сава Раковски, Главен път Е-79, Гоце Делчев, Девети Май, Дружба, Иван Козарев, Изгрев, Илинден, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Лозята, местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Октомври, Орловец, Осми Март, Отец Паисий, Пирин, Победа, Стефан Караджа, Струма, Цар Самуил, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка, Яне Сандански

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ново Делчево: Георги Кирков, местност Кантона, местност Киселица

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ново Кономлади

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сандански: Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, местност Друма, местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Катунци: Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска Комуна, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Вазов, Кочо Честименски, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Пейо К. Яворов, Петър Димитров, Стадиона, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лехово

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ново Ходжово

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Сушица

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ласкарево: 004056, местност Свети Спас

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Виногради

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долени

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Златолист, Общ. Сандански

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Зорница, Общ. Сандански

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кърланово: Реката

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лозеница: Джигерица

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Любовище

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  МЕЛНИК: ПИ 00052, местност  Реката 

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Рожен: местност Равнако, По Плана на Срожен Общ. Сандански

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сандански: Роженски Манастир

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Склаве: 2 -97, Кв. 14, 7-ми Конгрес, Асен Лагадинов, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Комсомолска, Лале, Марица, местност Вангелов Андък, местност Панаира, местност Стопански Двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Отец Паисий, Партизанска, Пирин, Първи Май, Соколова Скала, Спартак, Черно Море

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Спатово

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сугарево

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хотово: Баня, местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Кашина

На 10.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ладарево: местност Църквата

На 10.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Любовка: Краколеница

На 11.10.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Сандански: Вихрен, Грамос, Димо Хаджидимов, Иларион Макариополски, Индже Войвода, Пирин, Роженски Манастир, Свети Врач, Свобода, Солунска, Тодор Паница, Цар Самуил

На 12.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Враня: извън регулация, До С. Враня

На 12.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански: УПИ Vі-203, Кв. 23

На 12.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Сандански: Александър Буйнов, местност Друма

На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Калиманци, Общ. Сандански

На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Капатово

На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Катунци: Асен Лагадинов, Бельовска Комуна, Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Гьорче Петров, Димо Х. Димов, Еделвайс, Иван Вазов, Любен Каравелов, М. Раздол, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Опълченска, Петър Димитров, Район Мтс, Район Стопански Двор, Стадиона, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Яне Сандански

На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Петрово, Общ. Сандански: Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, извън регулацията, Мали Дол, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански: 00061, Бели Брег, местност Падарката

На 12.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Сандански: Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев

На 12.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Сандански: Отец Ангел Столинчев, Полковник Дрангов

Община Сатовча  

На 08.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Туховища: 382

Община Симитли  

На 08.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска

На 08.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Симитли

На 11.10.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Симитли: Аврора, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Даме Груев, Марек, местност Лочката, местност Чифлико, Неуточнен Адрес, Ораново, Пазара, Предел, Свобода, Симитли, Шипка, Юрий Гагарин

На 11.10.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Симитли: Іі-760 Кв. 53, Любен Каравелов, Ораново, Партизанска, Пирин, Предел, Преспа, Симитли

На 11.10.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Брежани

На 11.10.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Симитли: Бангелови Тополи, Димитър Благоев, Искра, местност Бангеови Тополи, Ораново, Победа, Септемврийска, Симитли, Славянска

На 11.10.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Крупник: Васил Коларов, Васил Левски, Гладстон, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Ленин, местност Текелев Шумак, Пайсий Хилендарски, Текелев Шумак, Хан Аспарух, Яне Сандански

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 08.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Попица: Ген. Гурко, Георги Бенковски, Искър, Кръстовище Х. Димитър и Г. Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Пирин, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Шабански

На 09.10.2018 г. /10:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бъркачево: 9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, местност Вутов Геран, местност Криволя, местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин

На 09.10.2018 г. /10:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Враняк: Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина

На 09.10.2018 г. /10:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Върбица, Общ. Враца: Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 09.10.2018 г. /10:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Габаре: Акация, Белия път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Вацина Пътека, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Дядо Вълко, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кокиче, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Средния Връх, Стефан Караджа, Тлаченски път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Череша, Чечера, Шипка

На 09.10.2018 г. /10:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Комарево, Общ. Бяла Слатина: Месност Врачанка

На 09.10.2018 г. /10:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Попица: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище Х. Димитър и Г. Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра

На 09.10.2018 г. /10:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Соколаре: Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Борован: Ангел Йошков, Ангел Кънчев, Антим I-ви, Баба Тонка, Бачо Киро, Борованска Могила, Ботева Алея, Васил Левски, Веслец, Възраждане, Ген. Ангел Андреев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Васил Стойновски, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Добри Чинтулов, Дунав, Захари Стоянов, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иван Нивянин, Иван Рилски, Иванко, Изварковец, Изгрев, Кирил и Методий, Климент Охридски, Крум Беличовски, Кукуш, Любен Каравелов, Люлин, Марин Дринов, Марица, местност Гъбов Дол, местност Липето, Методи Тошев, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Освобождение, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Рашо Трифонов, Росица, Св. Наум, Свобода, Сграда Поликлиника І-ви Етаж, Сергей Румянцев, Славко Ценов, Страхил Войвода, Сълково Бранище, Тодор Каблешков, Тошка Петрова, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Симеон I-ви, Цено Мишов, Чаталджа, Шипка, Яне Сандански

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бяла Слатина: Агиното Бранище

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Добролево: 1, І-ви Стопански Двор, Байкал, Балкан, Беласица, Благой Монов, Божур, Боримечката, Бързица, Васил Левски, Вежен, Веслец, Вестителя, Витоша, Владая, Водотечна, Вратица, Гробарска, Драва, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Извор, Казашка, Кирил и Методий, Кокиче, Лазар Драйчев, Лале, Лонгоза, Люляците, Марица, Маршал Будьони, местност Край Село, местност Любеничен Дол, местност Млаката, местност Селска Мера, Мургаш, Орешака, Петко Д. Петков, Радецки, Разделна, Рашов Дол, Ропотамо, Русалка, Сливница, Средна Гора, Стопански Двор, Тинтява, Томин Мост, Трапезица, Трън, Фортуна, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сираково, Общ. Борован: 9-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Валентина Терешкова, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Ерменко, Иван Вазов, Месност Край Село, местност Селска Мера, Никола Вапцаров, Освободител, Петко Р. Славейков, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви, Юрий Гагарин

На 11.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Борован: Ангел Йошков, Ангел Кънчев, Борованска Могила, Ботева Алея, Възраждане, Ген. Ангел Андреев, Гео Милев, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Добри Чинтулов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Изгрев, Кирил и Методий, Климент Охридски, Марин Дринов, местност Гъбов Дол, местност Липето, Методи Тошев, Неофит Рилски, Оборище, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Св. Наум, Сергей Румянцев, Страхил Войвода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Симеон I-ви, Чаталджа, Шипка, Яне Сандански

Община Враца  

На 09.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Враца: Дъбника, Дъбника-Орбити

На 10.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Враца: Индустриална

На 11.10.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Враца: Сениче, Стоян Ц. Даскалов

Община Оряхово  

На 11.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ -  Галово: Акация, Бутанска Падина, Васил Левски, Георги Димитров, Кирил и Методий, Кокиче, Лозенец, Люляците, Никола Вапцаров, Стефан Караджа, УПИ Іі Кв 53, Христо Ботев

На 11.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ -  Горни Вадин: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Добруджа, Дунав, Душков Дол, Иван Вазов, Леденика, Любен Каравелов, местност Дунав, Пирин, Сергей Румянцев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 11.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ -  Долни Вадин: Ален Мак, Божур, Владая, Дунав, Здравец, Иван Нивянин, Кирил и Методий, Кокиче, Люлин, Люляк, Митре Попесков, Младен Павлов, Никола Марков-Колката, Оборище, Олег Кошевой, Охрид, Павел Корчагин, Паисий Хилендарски, Роза, Ропотамо, Росица, Синчец, Хан Аспарух, Цар Самуил, Цветан Брайнов, Шипка

На 11.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ -  Лесковец, Общ. Оряхово: Александър Стамболийски, Безименна, Божур, Васил Левски, Вит, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Еделвайс, Есперанто, Здравец, Иглика, Кокиче, Люлин, Мир, Мичурин, Радецки, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин

На 11.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ -  Оряхово: Георги Димитров, Райна Княгиня

На 11.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ -  Остров: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Бачо Киро, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Волга, Ген. Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Канарата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Мак, Малчика, Марин Дринов, местност Мазите, местност Селски Площад, Московска, Никола Войводов, Освобождение, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Пирин, Пиринска, Плиска, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чапаев

На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Остров: Босилеградска, Малчика, Струма, Тракия, Христо Смирненски

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Видин  

На 08.10.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Антимово, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, ул. Първа, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 08.10.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Кошава: 2 - 000030, 249, 592, Кв. 65, Ix . Кв. 60, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Квартал 33, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма-А, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.10.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Кутово: Двадесет и Девета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Четвърта, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесета, Тридесет и Пета, Тридесет и Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета

На 08.10.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Покрайна: 224, 290, 3 531 Кв 23, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Имот 000230, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Стълб 14 От ТП4, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.10.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Сланотрън: I -000098, М. Излаз, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Пета, Първа, С. Сланотрън, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 09.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Покрайна: 290, Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Стълб 14 От ТП4, Трета, Тридесет и Втора, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Пета, Шеста

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Видин: Имот № 024004 Екатте 14698

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Генерал Мариново: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Градец, Общ. Видин: Първа

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Долни Бошняк: Втора, Девета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Шеста

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Дружба: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Каленик, Общ. Видин: Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Новоселци: I - 37, Кв. 101, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Паземлен Имот 52283, 420, 38, Пета, Петдесета, Петнадесета, ПИ 338, Първа, път 14, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, ул. Първа До Площада, Четвърта, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Пешаково: Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Рупци, Общ. Видин: 020059, II-182, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, С. Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Тополовец, Общ. Кула: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ-VI Кв. 27, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Гомотарци: 168 Квартал VII, В Близост До Автобусната Спирка, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Имот №005015, Осемнадесета, Осма, Парцел 49, Кв. 29, Пета, Петнадесета, ПИ 000153, ПИ 425, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Уния Маре, УПИ 99 Кв. 3, Четвърта, Четиридесет и Пета, Четиринадесета, Шеста

На 11.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Капитановци: 019071, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв. 49 Парцел 704, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 4/412/8100604, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

Община Димово  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Арчар: Вилна Зона Рациария, Рациария, Рациария Блок 8 Кв. 13 Парцел. 5

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владиченци: Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта

На 08.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Средогрив: Безименна, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 08.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Долни Лом

На 09.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Плешивец: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 09.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Ружинци: 23 Септември, Александър Ангелов, Александър Стамболийски, Ангел Хитров, Боян Статев, Боян Чонос, Васил Иванов, Васил Левски, Вихрен, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Младенов, Георги Първанов, Георги С. Раковски, Горан Богданов, Горан Ценов, Девети Септември, Драгомир, Живко Мончев, Живко Пуев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Коста Йорданов, Ломска, Малчика, Миджур, Младост, Найден Найденов, Оборище, Петър Глухчев, Петър Първанов, Поп Андрей, Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Воднянци, Общ. Димово: Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Пета, Първа, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Динково: 059011, Втора, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дреновец: 23 Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Попов, Асен Балкански, Бдин, Божур, Боян Чонос, В Района на Жп Гарата, Васил Левски, Вела Пеева, Венеца, Витко Иванов, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Кирков, Градище, Девети Май, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Добруджа, Евгени Михайлов, Железничар, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Камен Петров, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Фичето, Космос, Коста Йорданов, Лале, Лебед, Лиляна Димитрова, Лом, Лотос, Любен Каравелов, Люлин, Магура, Малина, Марин Дринов, Марица, Металик, Миджур, Милин Камък, Минзухар, Митко Палаузов, Нарцис, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Никола Парапунов, Огоста, Осъм, Палма, Патриарх Евтимий, Перчо Йорданов, Пирин, Пролет, Райна Княгиня, Роза, Росица, Седемнадесет Партизани, Славянска, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Стела Благоева, Стефан Караджа, Строител, Струма, Тодор Петров, Толбухин, Тополница, Тунджа, УПИ-691, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цибър, Чавдар, Чепино, Черно Море, Юрий Гагарин, Явор, Ягода, Янтра, Ясен

На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Карбинци: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Седма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, УПИ II - 000046, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Медовница: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Тополовец, Общ. Ружинци: Антон Иванов, Батак, Беласица, Бонония, Бузлуджа, Васил Априлов, Ведерник, Вихрен, Волгоград, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граничар, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Иван Козаров, Максим Горки, Мико Нинов, Мусала, Рила, Средец, Странджа, Филип Тотю, Хан Крум, Цанко Церковски

На 11.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Дреновец: Божур, В Района на Жп Гарата, Георги Димитров, Железничар, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Космос, Митко Палаузов, Пирин, Седемнадесет Партизани, Спортист, Толбухин, Хан Аспарух

Община Кула  

На 09.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Бойница: Ангел Кънчев, Асен Балкански, Боян Българанов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Владимир Поптомов, Връшка Чука, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Генчо Косовски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Дунавска, Еделвайс, Иван Вазов, Искър, Йонка Маркова, Кирил и Методи, Ком, Коста Йорданов, Лайка, Марек, Марица, Мико Нинов, Михайлова, Мишо Мишев, Мусала, Несебър, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Огоста, Опълченска, Палма, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Петко Р. Славейков, Пирин, Поляна, Поповчец, Преспа, Пуйо Войвода, Разлог, Рила, Симеонова, Славянска, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Толбухин, Тополовец, Трайчо Костов, Трапезица, Хаджи Димитър, Хайдук Чешма, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Урманов, Цанко Церковски, Цар Самуил, Царевец, Цибър, Цоко Кюртов, Черни Връх, Шипка, Юрий Гагарин

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коста Перчево: Втора, Двадесет и Втора, Първа

На 08.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Каниц: Втора, Първа, Трета, Четвърта

На 08.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Периловец: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Четвърта, Шеста

На 08.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Раброво: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ракитница, Общ. Брегово: Тодор Петров

На 08.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бойница: Промишлена, Пуйо Войвода

На 08.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бориловец: Васил Коларов, Втора, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Ленин, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Градсковски Колиби: Първа

На 08.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Шипикова Махала: Първа

На 08.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Шишенци: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, махала Драгичева, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 09.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Кула: Възраждане, Георги Градинаров

На 11.10.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 12.10.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Кула: 4 Кв 1, Александър Стамболийски, Батенберг, Баучер, Братя Миладинови, Васил Априлов, Възраждане, Генерал Гурко, Гено Цанов, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Иречек, Мусала, Стара Планина, Толбухин, Христо Ботев, Шипка, Янтра

Община Макреш  

На 11.10.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Раковица: Осемдесет и Втора, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Седма, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Петдесет и Втора, Петдесета, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Четвърта, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета

Община Ружинци  

На 10.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Ружинци: 23 Септември, Александър Ангелов, Александър Стамболийски, Боян Статев, Боян Чонос, Вихрен, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Първанов, Георги С. Раковски, Горан Ценов, Живко Мончев, Живко Пуев, Кирил и Методий, Коста Йорданов, Ломска, Младост, Найден Найденов, Петър Глухчев, Петър Първанов, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Чупрене  

На 08.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Долни Лом: Асен Живков, Васил Левски, Десета Партизанска, Димитър Благоев, Еделвайс, Лиляна Димитрова, Миджур, Петър Петров, Плиска, УПИ 1 Кв 47, Чайка, Шипка

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

                      
 
 

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде се ограничава движението в София заради ремонт на пътя 1| 2553 |02.10.2018 . Валежите спират, времето се затопля 0| 2438 |02.10.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2457 |01.10.2018 . Вижте къде се очакват наводенения 0| 2832 |30.09.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах