Понеделник, 22 Октомври 2018, 12:03
Frognews
0| 2466 |12.10.2018

Вижте къде ще спира токът

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 15 - 19октомври 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

 

София Град

Община Банкя  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Варна, Махала Клисурска

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Клисура, Общ. Столична:   2-ра, 4-та, 5-та, VI-264,Кв.27, Балканска, Махала Радово, Махала Щетница, Старо Село

Община Витоша  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София:   Бяла Бреза, Венец, Витошки Езера, Голяма Брезовица, Здравец, Здравец / Симеоново, Зелена Гора, Зелена Круша, Крайречна, Малка Брезовица, Мишова Орница /Кв. Симеоново/, Момина Сълза / Кв.Симеоново, Панорама, Прека Поляна, Симеоново, Скакавец, Скакавица, Софийска Панорама

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Беловодски Път, България, Герганица, Иваница Данчев, Илия Кутев/608/, Поетична/606/, Севастократор Калоян/Алекса, Стар Беловодски Път, Църковна

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   600-на/Витоша/, 601-ва, Александровска/Ил.Манов/, Александър Пушкин, Александър Пушкин, Байкал, Балеви Ливади, Ботко Войвода/611/, Бояна, Боянска Песен/774/, Боянска Река, В.З. Симеоново - Драгалевци, Витоша-Вец Симеоново, Витошки Езера, Войводина Могила, Глухарче, Гърдова Глава, Драгалевци, Еминица, Зелена Гора, Иваница Данчев, Каменица, Карамфил, Киселица /Кв.Симеоново/, Княжевска/Валентин Андреев/, Люти Дол, Мала Курия, Маломир, Местност Гърдова Глава, Местност Стария Мост, Местност Черния Кос, Падината, Панорамен Път, Панчерица, Папрат, Поибрене, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Св.Лука/723-та/, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Студено Кладенче /Кв. Симеоново/, Цар Борис III/Девети Септ., Цар Борис III/Девети Септ., Чемшир /Симеоново/, Чифлишка, Чукар

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Асен Георгиев/730/, Брезите, Георги Войтех/734-та Витоша, Кикиш, Краище /735-Витоша/, Кумата, Подграмада, Преки Път/Димитър Монов/, Севастократор Калоян/Алекса, Шишманова Конница/620/

На 15.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:   2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, Божур, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Шумако / Симеоново

На 15.10.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-ва, 401/201/, 402-ра, 403/Драгалевци/, 404-та, 404/Драгалевци/, 405-та, 406-та, 410-та, Акад.Атанaс Илиев, В.З. Симеоново - Драгалевци, Василий Врач/409/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Василий Врач/409/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Змей Горянин/408/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Борис Йоцов/410/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Тодор Боров/407/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Тодор Боров/407/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Св.Наум /Драгалевци, Упи ХII-190, Кв.4

На 16.10.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София:   12-та /Кв.Симеоново/, 15-та, 22/Кв.Симеоново/, 403/Драгалевци/, 503/Драгалевци/, 504-та/Слатина/, 507-Ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, 7-Ма /Кв.Симеоново/, Български Апокриф/505а//В.З.Симеоново-Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Горска Ела, Железният Светилник/504/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Нова Земя, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Александър Бурмов, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/, Симеоновска

На 16.10.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София:   15-та /Кв.Симеоново/, Нова Земя, Симеоновска

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   600-на/Витоша/, 601-ва, Александровска/Ил.Манов/, Александър Пушкин, Александър Пушкин, Байкал, Ботко Войвода/611/, Бояна, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Боянски Възход, Братя Бъкстон, Вихрен/Петър Тонев/, Войводина Могила, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко, Гърдова Глава, Иваница Данчев, Карамфил, Княжевска/Валентин Андреев/, Люти Дол, Мала Курия, Маломир, Местност Гърдова Глава, Местност Черния Кос, Панорамен Път, Панчерица, Поибрене, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Родопски Извор, Св.Лука/723-та/, Цар Борис III/Девети Септ., Цар Борис III/Девети Септ., Чукар

На 16.10.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  София:   Околовръстен Път

На 16.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:   Александър Пушкин, Вълшебно Биле 5, Голям Братан, Драгалевци, Кота 1050, Красна Китка, Момино Венче/Драгалевци/, Упи-Ii , Кв. 120

На 17.10.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София:   Родна Стряха

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   600-на/Витоша/, 601-ва, Александровска/Ил.Манов/, Александър Пушкин, Александър Пушкин, Байкал, Ботко Войвода/611/, Бояна, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Войводина Могила, Гърдова Глава, Захари Зограф, Иваница Данчев, Карамфил, Княжевска/Валентин Андреев/, Люти Дол, Мала Курия, Маломир, Местност Ботаническа Градина, Местност Гърдова Глава, Местност Черния Кос, Панорамен Път, Панчерица, Поибрене, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Св.Лука/723-та/, Цар Борис III/Девети Септ., Цар Борис III/Девети Септ., Чукар, Шумако / Симеоново

На 17.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:   10-та/Драгалевци/, 104-та/В.З. Киноцентър/, 201-ва, 201-ва/Драгалевци/, 201а/Драгалевци/, 203-та/Драгалевци/, 6-та/Драгалевци/, 8-Ма /Драгалевци/, Боянска /Драгалевци/, Драгалевци, Драгалевци, Нарцис/Методи К.Димитров/, Нарцис/Методи К.Димитров/, Околовръстен Път, Тончо Жечев

На 18.10.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София:   1-ва, 1-ва /Драгалевци/, 1-ва/Студентска/, 2-ра /Драгалевци/, 2-ра/278/, Гена Димитрова, Проф.Александър Райчев/Кв.Витоша/, Хмел

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   600-на/Витоша/, 601-ва, Александровска/Ил.Манов/, Александър Пушкин, Александър Пушкин, Байкал, Ботко Войвода/611/, Бояна, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Брусенска, Войводина Могила, Ген. Кутузов, Гърдова Глава, Иваница Данчев, Карамфил, Княжевска/Валентин Андреев/, Копрен, Люти Дол, Мала Курия, Маломир, Местност Гърдова Глава, Местност Черния Кос, Морени/Червена Искра/, Панорамен Път, Панчерица, Петко Войвода, Поибрене, Райска Градина/Аврора/, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Св.Лука/723-та/, Студен Кладенец, Цар Борис III/Девети Септ., Цар Борис III/Девети Септ., Цар Борис III/Девети Септ., Чукар

На 18.10.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:   505/Драгалевци/, 506/Драгалевци/, 507-Ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, 508/Драгалевци/, 509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, 510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Павел Дованлийски, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/, Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 18.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:   Акад.Петър Динеков/445-та/, Ангел Букурещлиев, Витоша, Маестро Георги Атанасов, Маточина, Нарцис/Методи К.Димитров/, Наум, Папрат, Св.Наум /Драгалевци, Черешов Цвят, Ябълкова Градина

На 19.10.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София:   201-ва, 201-ва/Драгалевци/, Местност Ботаническа Градина

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   600-на/Витоша/, 601-ва, Александровска/Ил.Манов/, Александър Пушкин, Александър Пушкин, Байкал, Ботко Войвода/611/, Бояна, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Войводина Могила, Гърдова Глава, Иваница Данчев, Карамфил, Княжевска/Валентин Андреев/, Люти Дол, Мала Курия, Маломир, Местност Гърдова Глава, Местност Черния Кос, Панорамен Път, Панчерица, Поибрене, Ралевица, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Св.Лука/723-та/, Цар Борис III/Девети Септ., Цар Борис III/Девети Септ., Чукар

На 19.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-ва, 1654,2159, 406-та, Акад.Петър Динеков/445-та/, Бяла Мура, Ваклинец, Веселие/Драгалевци/, Драгалевци, Драгалевци, Къпинка, Проф.Александър Райчев/Кв.Витоша/, Света Петка Българска, Свети Горазд, Упи Vі-1171,Кв.149, Упи Xxvi-1013, Кв.94, Черни Връх, Ябълкова Градина

Община Връбница  

На 17.10.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Волуяк:   УПИ 3-1365,1366 Стр., 35-та, 40-та, 41-ва, 50-та, Vi-1324,Кв.84, І-054004  Кв.63, Божур, Бреза, В Бившето Ткзс, Виолета, Гара Волуяк, Гергина, Градина, Детелина, Дружба, Дунав, Еделвайс, Единство, Завоя, Здравец, Зорница/Петър Малинов/, Искър, Калинка, Карамфил, Кокиче, Лале, Латинка, Липа, Ломско Шосе, Люляк, Малина, Минзухар, Младост, Младост Кв. 9 Упи Xli-2747.23, Незабравка, Никодим Тодоров, Никола Карастоянов, Огоста, Опълченец, Орхидея, Панорама, Партизанин, Пи 12084.2747.23, Пламък, Просвета, Рид, Роза, Росна Китка, Ружа, Свобода, Сердика, Синчец, Теменуга, Ул.Зорница,УПИІІ-1487, Кв.75, УПИ 1-2357 Кв.52а, УПИ Х-1451,Кв.32, УПИХІ,ХІІКв.6, УПИ ХІІІ-1534, Кв. 35а, М.Волуяк, ХVІІІ-1173, Църна Бара, Червено Знаме, Явор

За Периода 17-18.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Волуяк:   Божур, В Бившето Ткзс, Огоста, Пламък, Сердика

На 17.10.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Доброславци:   Пи 124024

На 17.10.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Житен, Общ. Столична:   025005, 029017, 20-та, Акация/10та/, Божур/18та/, Бор/23та/, Бреза/4та/, Възрожденска, Доброславски Път/9та/, Житница/Пролетарска Победа/, Здравец/19та/, Златен Клас/25та/, Калоян/2ра/, Кокиче/12та/, Костинбродски Път/21ва/, Крива Река/16та/, Лале/13та/, Липа/11та/, Люляк/Комсомолска/, Мак/22ра/, Минзухар/15та/, Могила, Могила/27ма/, Надежда/Юрий Гагарин/, Отец Паисий/7ма/, Равнище/14та/, Стубел/17та/, Теменуга/5та/, Търговска/Йорданка Николова, Упи Xvii-289,Кв.23, Хан Аспарух/8ма/

На 17.10.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Мировяне:   Мировско Шосе

На 17.10.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:   3-Ти Март/Септември/, Алеко Константинов/Васил Го, Александър Стамболийски, Блато/21/, Васил Левски/Мраморско Шосе, Върба/9/, Еделвайс/2/, Емилиян Станев/22/, Захари Зограф, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Йовков/24/, Кладанчето, Коста Спасов, Любен Каравелов, М.Магараница,Пи 49206.2667.36, Магараница, Майски Ден/27/, Мичур, Мичур /Упи V, Кв.24/, Момина Сълза/13/, Нарцис/19/, Орхидея/8/, Папрат, Пенчо Славейков, Пламък/25/, Република/20/, Росица, Росна Китка/31/, Руйни Води, Св.Св.Кирил И Методий, Ул.Боро, Хайдутин/11/, Христо Ботев/Алексей Гнилич, Чичовци/26/, Явор/12/

На 17.10.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Нови Искър:   Кременица/Работническа/, Курило

На 17.10.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Световрачене:   Софийска/Иван Парев/, Тракийска Могила

На 17.10.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  София:   Ііі-771, Васил Левски, Детелина, Дружба, Дунав, Житница, Захари Стоянов, Зорница, Илиянци, Липа, Ломско Шосе, Минзухар, Рид, Рожен, Росна Китка/Връбница/, Св.Св.Кирил И Методий, Свобода, Северна Скоростна Тангента, Теменуга, Упи- Мрамор, Червено Знаме

Община Възраждане  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София:   Брегалница, Пиротска/Трети Април/

На 16.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Георг Вашингтон, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим., Лъвов Мост, Поп Богомил, Сливница, Стефан Стамболов/Георги Ки

На 18.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Бул.Хр.Ботев/Бул.Т.Александров Възраждане, Пиротска/Трети Април/, Стефан Стамболов/Георги Ки, Тодор Александров/Н.Цанов/, Христо Ботев

Община Изгрев  

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Апостол Карамитев, Атанас Далчев/Коларовска/, Гагарин, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Димитър Л.Гичев, Драган Цанков, Елемаг, Еужен Поатие, Земляне/Тинтява/, Изток, Константин Щъркелов/Младежк, Кюри, Латинка, Латинка, Люлякова Градина, Незабравка, Никола Мирчев, Пиер Дегейтър, Подпоручик Йордан Тодоров, Райко Алексиев/Тодор Петров, Райко Алексиев/Тодор Петров, Русаля, Тарас Шевченко, Тинтява, Фредерик Жолио Кюри, Цариградско Шосе/Тракия/, Чарлз Дарвин, Чарлз Дарвин

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Апостол Карамитев, Атанас Далчев/Коларовска/, Гагарин, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Димитър Л.Гичев, Драган Цанков, Елемаг, Еужен Поатие, Земляне/Тинтява/, Изток, Константин Щъркелов/Младежк, Кюри, Латинка, Латинка, Люлякова Градина, Незабравка, Никола Мирчев, Пиер Дегейтър, Подпоручик Йордан Тодоров, Райко Алексиев/Тодор Петров, Райко Алексиев/Тодор Петров, Русаля, Тарас Шевченко, Тинтява, Цариградско Шосе/Тракия/, Чарлз Дарвин

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Апостол Карамитев, Атанас Далчев/Коларовска/, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Димитър Л.Гичев, Драган Цанков, Елемаг, Еужен Поатие, Земляне/Тинтява/, Изток, Канала, Константин Щъркелов/Младежк, Латинка, Латинка, Люлякова Градина, Райко Алексиев/Тодор Петров

Община Искър  

На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   Вилна Зона Градище

Община Красна Поляна  

На 15.10.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:   Зографски Манастир

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Илинден, Света Троица/Вълчо Иванов/

На 17.10.2018 г. /11:45 - 16:15 ч./ -  София:   Александър Стамболийски

Община Красно Село  

На 16.10.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  София:   Ул. Природа

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Белите Брези, Костур, Овча Купел, Славия/Девети Септември/, Цар Борис III/Девети Септ.

 

Община Кремиковци  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 10:30 - 12:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  София:   Евлоги И Христо Георгиеви, Кремиковци, Сеславци, Цариградско Шосе/Тракия/

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Яна:   Безименна

На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Горни Богров:   Ботунски Път, М. Шабаница, М.Шабаница,Пи 16448.7721.566, Стара Планина/Ганчо Шопа/, Трети Март/9 Септември/, Христо Ботев, Шабаница

Община Лозенец  

На 17.10.2018 г. /08:30 - 11:30 ч./ -  София:   Ул. Константин Петканов

Община Люлин  

На 15.10.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  София:   Сливница

Община Младост  

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Младост 1а

На 15.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   04234.6914.10, 3-Ти Март, Вилна Зона Косанин Дол, Горно Ливаде /В.З. Косанин Дол/, М.Чипровица Пи 04234.6957.41, Местност Чипровица, Попов Извор

На 15.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   В.З Косанин Дол Упи І-122 Кв.14, Вилна Зона Беликата, Вилна Зона Градище, Детски Град, Касанин Дол, Косанин Дол, Местност Косанин Дол

На 15.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София:   В.З. Косанин Дол Упи Xx-305, В.З.Косанин Дол, Упи Ххіі-201,Кв.21, Вз Косанин Дол Упи Хххvііі-398, Местност Косанин Дол, Търново

На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:   Освобождение / Горубляне

На 17.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:   Боянска /Драгалевци/, Градина, Здравец, Кумата, Местност Киноцентъра, Равна/Киноцентър/

Община Оборище  

На 15.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Черковна/Паун Грозданов/, Шипка №13

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Дондуков Корсаков Княз, Княз Александър Дондуков, Панайот Волов

На 16.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Мадрид, Мърфи

На 17.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Васил Друмев, Мадрид

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Анжело Ронкали/Тодор Стайко, Върбица/Димитър Попов/, Евлоги И Христо Георгиеви, Оборище, Проф.Асен Златаров

На 18.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Де Пресансе, Оборище

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Оборище

На 19.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Евлоги И Христо Георгиеви, Янко Сакъзов

Община Овча Купел  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Гръстниче, Еделвайс/Общ.Овча Купел/, Лотос, Николай Хрелков, Перуника/Ол.Кошевой/

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Боряна, Букет, Любляна/Й.Вишевградски/, Нов Век/Инж.Жеко Георгиев/, Полски Венец, Упи Xіv-179

На 16.10.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  София:   Житница

На 17.10.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София:   Монтевидео/Пионерски Път/, Овча Купел, Овча Купел 1

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   761-ва/Овча Купел/, 765-та/Овча Купел/, 770-та/Овча Купел/, Боряна, Букет, Любляна/Й.Вишевградски/, Нов Век/Инж.Жеко Георгиев/, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2, Полски Венец, Промишлена, Упи Xіv-179, Чемшир /Драгалевци/

На 17.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:   Обиколна, Овча Купел, Овча Купел 1, Президент Линкълн, Промишлена

На 19.10.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София:   761-ва/Овча Купел/, 762-ра/Овча Купел/, 763-та/Красна Поляна Овча К, Монтевидео/Пионерски Път/, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2

На 19.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:   761-ва/Овча Купел/, 765-та/Овча Купел/, 770-та/Овча Купел/, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2, Промишлена, Чемшир /Драгалевци/

На 19.10.2018 г. /12:15 - 16:15 ч./ -  София:   Месечинка/745-та/, Обиколна, Овча Купел 1

На 20.10.2018 г. /08:00 - 14:00 ч./ -  София:   Любляна/Й.Вишевградски/

Община Панчарево  

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   Алеко/15-та/, Бановец/45-та/, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Манастира, Върла Поляна/111-та/, Калугерица/П. Ценков/, Катунище/Григор Гергов/, Перуника/14-та/, Резньовете/16-та/, Синчец/11-та/, Стара Река/20-та/, Ул.Манастирска №7  Упи XII-3817, Хайдушки Чукар/18-та/, Хризантема, Шопско Хоро/46-та/, Ябълкова Градина, Янчовска Река

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   139020, V-931, Кв.59, №29150.7107.1632, Белишако, Местн.Чемерник, Самоковско Шосе/1ва/

На 16.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Акация/43/, Съединение/Георги Димитров/

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Бистрица, Синчец, Ул. Манастирска Ктп

На 16.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Симеоново

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Герман:   Местност Зимника

На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   Xxi-3124, 3125, Кв.5, Детски Град, Лъката, М. Детски Град, Местн.Лъката, Самоковско Шосе, Упи Vi-643, Кв.5 М. Детски Град, Упи XII-118 Кв.5 М.Детски Град, Черешова Градина

На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   Детски Град, Самоковско Шосе, Черешова Градина

Община Подуяне  

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   Владимир Вазов, Левски Зона Г, Станислав Доспевски

На 15.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Немирович Данченко, Стефан Караджа

На 15.10.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  София:   Проф.Иван Шишманов, Стефан Караджа, Теофил Ганев

На 17.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Димитър Великсин 2а

Община Сердика  

За Периода 15-19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Малашевска

Община Слатина  

На 16.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Атанас Узунов 61, Георги Обретенов 6

На 16.10.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  София:   Иван Миланов 15, Стоил Войвода 4

На 17.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Христо Смирненски Бл.30

На 19.10.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:   Теменуга 1а

Община Средец  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   11-та, 6-Ти Май(Ул.8-Ма), 6-Ти Септември, Асен Игнатов, Беговица, В.Левски, Витоша, Владимир Георгиев, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Граф Игнатиев, Гургулят/Т.Киркова В.Благо/, Гурко, Детска Радост(Ул.30-та), Драган Цанков, Дружба, Евлоги Георгиев, Искърско Шосе, Кирил И Методи, Климент Охридски, Крива Ливада(Ул.3-та), Л.Каравелов, Лашова, Неофит Рилски, Паренсов, Патриарх Евтимий, Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Пробуда, Просвета, Раковска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Чарлз Дарвин

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   6-Ти Май, 6-Ти Септември, Асен Игнатов, Беговица, Белчев, Васил Левски, Витоша, г.С.Раковски, Ген. Паренсов, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Ген.Гурко(27 И 10), Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Гургулят, Драган Цанков, Дружба 1, Евлоги Георгиев, Искърско Шосе, Кирил И Методий, Крива Ливада, Кръстю Пастухов/Улан Батор/, Лашова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Патриарх Евтимий, Перуника(Ул.11-та), Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Пробуда, Просвета(Ул.1-ва), Раковски, Средно Ливаде(Ул.31-ва), Хан Аспарух, Хан Крум, Чарлз Дарвин

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   6-Ти Май, 6-Ти Септември, Белчев, Василлевски, Витоша, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Граф Игнатиев, Гургулят/Т.Киркова В.Благо/, Гурко, Драган Цанков, Дружба1, Евлогигеоргиев, Искърско Шосе, Кирил И Методий, Климент Охридски, Кръстю Пастухов/Улан Батор/, Л.Каравелов, Неофит Рилски, Паренсов, Патриарх Евтимий, Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Раковски, Хан Аспарух, Хан Крум, Чарлз Дарвин

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   6-Ти Септември, Белчев, В.Левски, Витоша, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Граф Игнатиев, Гургулят/Т.Киркова В.Благо/, Гурко, Драган Цанков, Дружба1, Евлоги И Христо Георгиеви, Искърско Шосе, Кирил И Методий(12 И 14), Климент Охридски, Кръстю Пастухов/Улан Батор/, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паренсов, Патриарх Евтимий, Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Раковски, Хан Аспарух, Хан Крум, Чарлз Дарвин

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   6-Ти Септември, Васил Левски, Витоша, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Граф Игнатиев, Гургулят/Т.Киркова В.Благо/, Гурко, Драган Цанков, Дружба 1, Евлоги Георгиев, Искърско Шосе, Кирил И Методий(12 И 14), Климент Охридски, Любен Каравелов, Паренсов, Патриарх Евтимий, Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Раковски, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Чарлз Дарвин

На 20.10.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  София:   Дякон Игнатий, Дякон Игнатий/Васил Левски/, Славянска

Община Триадица  

На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  София:   Дамян Груев/Ген.Христо Миха

 

 

Област Благоевград

Община Банско  

На 18.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Банско:   02676.13.54.3.1, Георги Настев, Грамадето, Кралев Двор, Местност Грамадето, Местност Гуровица, Местност Кошерината, Мечев, Найден Геров, Пирин, Стражите

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Банско:   02676.16.30, Александър Буйнов, Братя Велеганови, България, Гуровица, Драма, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Княз Ал.Батемберг, Княз Борис I, Курортен Комплекс Банско, Местност Грамадето, Местност Гуровица, Местност Гуровица, Местност Гуровица Конвентотова Къща, Местност Свети Иван, Мозговица, Найден Геров, Родопи, Св.Иван Рилски, Свети Иван, Скопие, Солун, Хан Тервел, Христо Смирненски, Христо Стилянов, Цар Борис III, Цар Иван Асен Ii, Царица Йоанна, Църна Могила

На 15.10.2018 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Добринище:   Бачо Киро, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Неуточнен Адрес, Петър Галчев, Пирин, Софроний, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Чобан Бойчо

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Банско:   3-Ти Март, 5-Ти Октомври, Акад. Йордан Иванов, Алеко Константинов, Александър Буйнов, Ангел Балев, Братя Миладинови, България, България, Бяло Море, Велян Огнев, Възраждане, Възраждане, Гарибалди, Ген. Стилян Ковачев, Ген. Стилян Ковачев, Георги Бенковски, Глазне, Гоце Делчев, Даме Груев, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Иван Михайлов, Иконом К.Чучулайн, Искър, Любен Каравелов, Места, Местност Свети Иван, Н.Й.Вапцаров, Н.Й.Вапцаров, Найден Геров, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Охрид, Петко Р.Славейков, Пирин, Победа, Радон Тодев, Св.Димитър Солунски, Симеон Молеров, Синчец, Ст.Л. Костов, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Тодорин Връх, Тома Вишанов, Търново, Търново, Хаджи Вълчо, Хаджи Кандит, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо г.Данов, Христо Матов, Цар Асен, Цар Иван Асен Ii, Цар Калоян, Цар Симеон, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански, Янтра

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица

На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Банско:   Пирин, Пирин

На 17.10.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Банско:   Местност Асаница, Солун, Страгите

На 18.10.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Банско:   Ангел Кънчев, Атон, Валевица, Вардар, Витоша, Георги Настев, Добри Чинтулов, Драма, Кралев Двор, Местност Грамадето, Местност Кошерината, Найден Геров, Пейо К.Яворов, Пирин, Полк.Димитър Младенов, Райна Княгиня, Св.Иван Рилски, Стражите, Улично Осветление Тп Комфорт

На 18.10.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Добринище:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бъндерица, Григор Пърличев, Еделвайс, Иван Попов Деницин, Крушево, Места, Паисий Хилендарски, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 19.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Банско:   02676.501.2553.1, 24-Ти Май, 3-Ти Март, 5-Ти Октомври, Акад. Йордан Иванов, Ангел Балев, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баньо Маринов, Барбара Рютинг, Братя Велеганови, Братя Миладинови, Братя Молерови, България, България, Бъндерица, Вардар, Васил Друмев, Васил Кънчов, Васил Левски, Василак, Виктор Юго, Виктор Юго, Витоша, Витоша, Ген. Стилян Ковачев, Ген. Стилян Ковачев, Георги Ковачев, Георги Сава Раковски, Гладстоун, Гладстоун, Глазне, Дамяница, Димитър Талев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драма, Дунав, Ел-Тепе, Захари Зограф, Захари Стоянов, Иван Бележков, Иван Джолев, Иван Михайлов, Иван Михайлов, Извън Регулация, Изток, Иконом К.Чучулайн, Искър, Йеромонах Лаврентий, Кир Благо Тодев, Кирил И Методи, Княз Ал.Батемберг, Княз Борис I, Княз Борис I, Конарево, Лазар Герман, Лазар Томов, Любен Каравелов, Любомир Милетич, Македония, Марко Теодорович, Места, Местност Забиница, Минго Тодев, Минго Тодев, Найден Геров, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Охрид, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петко Р.Славейков, Пи№01676.501.501, Упи V-501, Кв.156, Пирот, Плиска, Победа, Полк.Димитър Младенов, Предел, Проф.Любомир Милетич, Радон Тодев, Райна Княгиня, Рила, Рила, Родопи, Св. Климент Охридски, Св.Димитър Солунски, Св.Иван Рилски, Скопие, Сливница, Солун, Стефан Стамболов, Струма, Тевно Езеро, Тодор Александров, Тодор Каблешков, Тодорин Връх, Тома Вишанов, Упи Ii, Уста Тодор, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо г.Данов, Христо Матов, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Христо Стилянов, Цар Асен, Цар Борис III, Цар Иван Асен Ii, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Черно Море, Юлен, Явор, Явор

На 19.10.2018 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Добринище:   Атанас Попадийн, Георги Димитров, Григор Пърличев, Даме Груев, Елин Пелин, Митко Палаузов, Опълченска, Паисий Хилендарски, Петко Р.Славейков, Петър Галчев, Попово Езеро, Софроний, Хан Аспарух, Чобан Бойчо, Шипка

Община Белица  

На 19.10.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица

На 19.10.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   Единадесета, Осма

Община Благоевград  

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   04217.920.1.70, Местност Септемврийче

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   04279.927.30, Картала, Местност Бодрост, Местност Картала

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Бодрост, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче

На 15.10.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Логодаж:   Местност Присоето, С.Логодаж Извън Регулация

На 15.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Зелен Дол

На 16.10.2018 г. /08:00 - 12:00 ч./ -  Благоевград:   Ален Мак, Еленово

На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов, Братя Миладинови, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Крали Марко, Мара Бунева, Менча Кърничева, Св.Св. Кирил И Методий, Стефан Стамболов

На 16.10.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   04279.621.103, Александър Стамболийски, Местност Чакалица, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Скаптопара

На 17.10.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Благоевград:   Георги Попов, Грамада, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Мир, Обел

На 18.10.2018 г. /08:45 - 10:20 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Клисура, Общ. Благоевград:   Гяурска, Мах. Гяурска И Мах. Рекарска, Мах.Гяурска, Махала Миладинци, Местност Лозята, Падината

На 18.10.2018 г. /08:45 - 10:20 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Грамада, Местност Герено, Местност Чикуто, Местност Чукито, Осогово, Промишлена Зона

На 18.10.2018 г. /08:45 - 10:20 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Българчево:   Змиярски Рид, Местност Дългата Нива, Местност Терзийска, Студеното Кладенче

На 18.10.2018 г. /08:45 - 10:20 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Зелен Дол:   293, Валого-Краварник, Местност Валого-Краварник, Упи Iv-220,Кв.8

На 18.10.2018 г. /08:45 - 10:20 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Логодаж:   Упи-Іv-195 Кв.14, Беров Валог, Голяма Нива, Махала Савева, Местност Клисурски Мост, Местност Присоето, С.Логодаж Извън Регулация, Стоилова Кория, Упи I-113

На 18.10.2018 г. /08:45 - 10:20 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Обел:   Махала Крайковска, Равнище

На 18.10.2018 г. /08:45 - 10:20 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Покровник:   Махала Равначка

На 18.10.2018 г. /08:45 - 10:20 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград:   Упи Vі-297, Кв.10, 180, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв.17, Упи VIII-198, Махала Камбитци, Местност Беглика, Местност Гребовски Рид, Местност Гуйначки Андък, Местност Гьочковски Андък, Местност Пощека, Местност Търлите, Оралище, Под Училището, Път № 106, Селище, Общ. Благоевград

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ -  Обнова:   Ив.Вазов

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ -  Благоевград:   027019, 04279.16.29, Местност Карамихайлов Бунар, Местност Река Бистрица, Местност Старата Гара-Ш-14, Местност Шейница, Покровнишко Шосе, Промишлена Зона

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград:   14204.501.10, Махала Хамбарджийска, Тугулска

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ -  Дебочица

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ -  Железница, Общ. Симитли:   Местност Ръждавец, Поповска

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ -  Лешко:   163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, Махала Корянска, Пи №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ -  Мощанец:   Xvi-122,123, Кв. 14, Извън Регулация, Мах. Поповска, Махала Кантурска, Упи Xi-75, Кв. 6

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ -  Падеш:   Бреза, Будишка, Мах. Ушите, Месност Миджевци, Местност Джабирци, Местност Джалеви Бахчи, Местност Златовръх, Местност Стопански Двор, Местност Ушите, Падеш, Упи Ii-207,Кв.13, Упи V-74, Кв.5

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ -  Покровник:   3-Ти Март, Валого, Ленището, Местност Гладно Поле, Местност Ленището, Местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, Упи I-432, Кв.28, Упи-9-369,Кв.17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ -  Покровник:   Ленището, Покровнишко Шосе

На 19.10.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Благоевград:   027019, 04279.16.29, Местност Карамихайлов Бунар, Местност Река Бистрица, Местност Старата Гара-Ш-14, Местност Шейница, Покровнишко Шосе

На 19.10.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Покровник:   Покровнишко Шосе

Община Гоце Делчев  

На 16.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Балдево:   Упи Vii-97, Кв.9, Упи Ііі Кв.14

На 15.10.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Долно Дряново

На 15.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев:   Селището, Хі-99,131, Кв.22

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч./ -  Балдево

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч./ -  Баничан

На 16.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Пи-18021, М. Мантара

На 16.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Драмски Път

На 16.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Баничан:   Бахчите, Местност Поле, Пръдлището, Упи III, Кв.31, Упи-Іv-270, Кв. 28

На 16.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Брезница:   29-Ти Декември, 31002, VI, VIII, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, Местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, Упи-Іv, Кв.82, Упи-Хvііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 16.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев:   Селището, Упи- Хvіі-164, Кв.11, Хvі-246, Кв.19, Хі-99,131, Кв.22

На 16.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Господинци:   Упи-Хі, Кв.1

На 16.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Корница:   Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - Упи-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 16.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Лъжница:   029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, Местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 16.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Самоков:   Тинтява

На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Местност Стопнаски Двор, Панаирски Ливади, Попови Ливади

На 16.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Попови Ливади

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Корница:   Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Климент Охридски, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Парка - Упи-V, Кв.30, Пирин, Рила, Родопи, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шипка

На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен

На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Местност Капсии, Местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С.Борово, Село Борово, Упи-V-183 , Кв. 30

На 17.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Драмски Път, Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 17.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лъжница:   Ал.Стамболийски, Васил Левски, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Стоян Войвода

На 17.10.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./   На 18.10.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Лъжница:   029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Горна Бара, Лъжница, Местност Дъбето, Никола Вапцаров, Опълченска, Ореляк, Партизани, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 17.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Лъжница:   Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 19.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Местност Капсии, Местност Пенковото, С.Борово, Село Борово, Упи-V-183 , Кв. 30

На 19.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

Община Гърмен  

На 15.10.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Долно Дряново

Община Кресна  

На 15.10.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Кресна:   Александър Македонски, Местност Кресненско Ханче, Ново Село

На 15.10.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Крупник:   Извън Регулацията, Местност Кресненско Ханче

На 15.10.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Сандански

На 15.10.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Влахи:   Драколово

На 15.10.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Кресна:   Главен Път Е-79, Македония, Местност Солунско Дере

На 15.10.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Ощава:   54537.600.31.1, Германци, Местност Русенци

На 15.10.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли

На 15.10.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Стара Кресна:   Местност Кулата

На 19.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Кресна:   Александър Македонски, Главен Път Е-79, Завоя, Македония, Местност Завоя, Неуточнен Адрес, Район Жп Гара, Струма

На 19.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Сандански:   Път І-1

Община Петрич  

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Баскалци

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Ал.Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Гр. Петрич, Упи Ii, Кв.53, Градска, Люле Бургас, Отец Паисий, Папульо, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Родопи, Рокфелер, Свобода, Славянска, Славянска, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Борис III

На 15.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Кавракирово:   Местност Тополите

На 15.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Михнево:   Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Извън Регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Долна Джумая, Дунав, Иван Апостолов, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Серска, Цар Борис III, Цар Борис III

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кърналово:   Местност Фабриката

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мендово:   Слопотец

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Право Бърдо

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, Извън Регулацията, Македония, Маркови Кладенци, Местност Алачевото, Местност Орешката, Местност Стопански Двор, Местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чурилово

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Вишлене

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долене

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драгуш

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кладенци, Общ. Петрич

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Капитан Никола Парапанов, Местност Иловица

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Струмешница:   Струмешница

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чуричени:   000248, Местност Куково

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гега:   Боровичко, Боровичкото

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Крушица

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Зойчене

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кукурахцево

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Габрене:   Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, Местност  Марена, Местност Буко, Местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, Пи 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, Упи 4 Кв 32, Упи Хii-19,Кв.5

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Беласица:   Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, Местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн На Тп  Беласица - 3, Стълб При Обекта, Упи-1, Кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Генерал Тодоров

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Крушица:   Каръчкото, Местност Златарево, Местност Лъката

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Камена:   Динко

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ключ:   Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил И Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-Ви, Цар Самуил, Чавдарка

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Гоце Делчев, Местност Чалтията

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич:   Васил Левски, Самуилово, Упи 1 Кв. 31, Упи Іv-57, Кв.18

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Яворница:   Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, Местност Прогон, Местност Самълък, Местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Скрът:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда

На 15.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Рибница

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кромидово:   Реката

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански:   Бегова Поляна

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кулата:   Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Марикостиново:   Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, Местност Аджобица-Чалията, Местност Банско Бърдо, Местност Бонаро, Местност Високия Рид, Местност Горничето, Местност Корията, Местност Лозарски Андък, Местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   56126.292.4, Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, Местност Бухото, Местност Зиче, Местност Караач-Дамяница, Местност Козлек, Местност Кумли, Местност Мерата, Местност Мерата, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Местност Омондрос, Местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Одрин, Под Гарата, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Свети Георги, Свобода, Червена Скала

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Генерал Тодоров:   Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Долно Спанчево:   Местност Реката

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Кърналово:   Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, Местност Дабето, Местност Ливадите, Местност Острово, Местност Побиен Камък, Местност Порой, Местност Фабриката, Петко Р.Славейков

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Марино Поле, Общ. Петрич:   Извън Регулация, Местност Вадата

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Монтана:   Хан Кубрат

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Рупите:   Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Извън Регулацията, Илинден, Кирил И Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, Местност Корията, Местност Пинговица, Местност Свети Атанас, Местност Средно Поле, Местност Тафтино, Местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, Упи Ііі-131,Кв.7, Хр.Ботев

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Чучулигово:   000242, Стопански Двор, Капсиди, Местност Янкулица

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад; 11:00 - 12:00 ч./ -  Старчево

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Дрангово, Общ. Петрич:   Старо Село

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Митино:   Местност Порой

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Ръждак:   56126.453.3, Белата Чешма, Упи V-86, Кв.20

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  София:   Андрей Сахаров

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Тополница, Общ. Петрич:   Гробището

На 16.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Кулата:   Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 16.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Марикостиново:   Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, Местност Аджобица-Чалията, Местност Банско Бърдо, Местност Бонаро, Местност Високия Рид, Местност Горничето, Местност Корията, Местност Лозарски Андък, Местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 16.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Петрич, Общ. Петрич:   Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, Местност Бухото, Местност Зиче, Местност Караач-Дамяница, Местност Кумли, Местност Мерата, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Местност Омондрос, Местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала

На 16.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Кулата:   Местност Гкпп-Кулата

На 16.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Марикостиново:   Неуточнен Адрес

На 16.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   56126.292.4, Местност Козлек, Местност Мерата, Одрин, Полковник Дрангов, Свети Георги, Свобода

На 17.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Яково

На 17.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кавракирово:   Антон Попов, Беласица, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Валого, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Зад Ридо, Златарево, Иглика, Илинден, Маркови Кладенци, Места, Местност Исмаилица, Местност Ризово Дере, Местност Тополите, Местост Караач, Метлата, Мургаш, Неуточнен Адрес, Огоста, Огражден, Осогово, Пейо Яворов, Пирин, Порой, Ризов Андък, Синчец, Славянска, Спартак, Стопански Двор, Струма, Струмешница, Трапезица, Шипка, Явор, Яне Сандански

На 17.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кърналово:   098002, М. Чикуто-2, Арда, Бъкстон, Бяло Море, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вела Благоева, Вит, Витоша, г.Димитров, Георги Раковски, Георги Урумов, Долни Лозя, Иван Вазов, Извън Регулацията, Илинден, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бельовица, Местност Борсата, Местност Германско Летище, Местност Горни Бари, Местност Джуново, Местност Ливарски Рид, Местност Подливарски Път, Местност Слонищата, Местност Сукако, Местност Улуко, Местност Чикуто, Местност Юрето, Мусала, Оборище, Одрин, Петко Р.Славейков, Плиска, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Свобода, Септемврийска, Симеон Кавракиров, Славянска, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански Двор, Стою Хаджиев, Струма, Съблекалня На Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Толбухин, Упи 101021 Извън Регулация, Хан Аспарух, Хилендар, Хр.Чернопеев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цв.Радонов, Цветко Аврамов, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето, Юрий Гагарин

На 17.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Михнево:   Айвански Гробища, Андрей Данаилов, Беласица, Бунаро, Бяло Море, Варна, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Ел-Тепе, Извън Регулация, Извън Регулацията, Искър, Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Ленин, Максим Горки, Марица, Местносt Дъбо, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Пирин, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Стопански Двор, Струма, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум, Червена Скала, Шипка

На 17.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Местност Джевезлъка, Полковник Дрангов, Рокфелер

На 17.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Младост, Червен Път

На 17.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Рибник:   Горни Лаки, Трапо

На 17.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Старчево:   Xvi-8, Кв.3, Асанката, Местност Асанката, Местност Равнако, С. Старчево, Общ. Петрич, Упи Ii, Кв.11, Солун, Тафтинка

На 17.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чучулигово:   Чучулигово

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Богородица

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дреново, Общ. Петрич

На 18.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   Драва

На 18.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   010024, 22-Ри Октомври, Атанас Лютвиев, Бабуна, Битоля, Бъкстон, България, Васил Левски, Вит, Връх Бузлуджа, Връх Китка, Генерал Тодоров, Д-Р Асен Златаров, Екзарх Йосиф, Каймак Чалан, Калабак, Капитан Джингаров, Кожух, Македония, Михаил Вардев, Никола Вапцаров, Оборище, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Самуилова Крепост, Сандо Китанов, Стадионска, Струма, Упи Ii, Кв.49, Идент. 56126.601.8107, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Симеон, Червена Скала, Шипка, Янтра

На 18.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   22-Ри Октомври, Битоля, България, Вит, Генерал Тодоров, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Урумов, Д-Р Иван Цветков, Д-Р Колинс, Димитър Талев, Долна Джумая, Драва, Дунав, Иван Апостолов, Ильо Войвода, Искър, Калабак, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бухото, Местност Неволница, Местност Омондрос, Мусала, Нерезлъците, Никола Вапцаров, Оборище, Огражден, Охрид, Папульо, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Серска, Скопие, Софрони Врачански, Стадионска, Стара Планина, Тодор Александров, Търново, Упи 6-1862, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Иван Шишман, Цар Симеон, Черно Море, Черноризец Храбър

На 18.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Местност Чалията

На 18.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Струмешница

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   22-Ри Октомври, Атанас Лютвиев, Бъкстон, Връх Китка, Генерал Тодоров, Екзарх Йосиф, Полковник Дрангов, Сандо Китанов

На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Долна Крушица:   Местност Златарево, Местност Лъката

На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Ключ:   Ал.Стамболийски, Альоша, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Илинден, Квартал 50, Кирил И Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Местност Златарево

Община Разлог  

На 17.10.2018 г. /11:30 - 15:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   Iv,Кв 29, Ivi-348,Кв.29, Xl,Кв.41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Извън Регулацията, Местност Конещица  Пи, Местност Конищица, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Първа, Трета, Тридесет И Първа, Тринадесета, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Шафле Дере

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Градево:   Местност Бяла Поляна, Местност Калугерица, Местност Лаго - Изг. Чарк, Местност Мах.Кацарска, Местност Стружка Река - Лагове, Средорек, Требища, Требище

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Разлог:   База Предел, Бойков Рид, Изворите, Местност Баба Цвета, Местност Бойков Рид, Местност Кошольовото, Местност Кулата, Местност Кулиното, Местност Логовете, Местност Мразеница, Местност Пети Километър, Местност Предел, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Местност Раплево, Местност Скалата, Местност Солището, Местност Тишето, Местност Шипоко, Предел, Черна Река

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Градево:   Местност Калугерица, Местност Лаго - Изг. Чарк, Местност Мах.Кацарска, Местност Стружка Река - Лагове, Средорек, Требище

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Разлог:   Местност Баба Цвета, Местност Логовете, Местност Предел, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор

На 17.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Долно Драглище

Община Сандански  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сандански:   Димитър Талев, Иван Вазов, Пирин, Свобода, Тевното Езеро, Чудомир Кантарджиев, Юрий Гагарин

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   България, Васил Левски, Георги Казепов, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Македония, Свобода, Солунска

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сандански:   Димитър Икономов, Мозговица, Надежда, Никола Вапцаров, Пирин, Св.Св.Козма И Дамян, Свобода, Смилово

На 16.10.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Местност Соколовец, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Топливо

На 17.10.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  Петрово, Общ. Сандански:   Главна, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Девета, Десета

На 17.10.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Златолист, Общ. Сандански

На 18.10.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  Дебрене, Общ. Сандански:   Местн. Свинарнико, Свети Никола

На 18.10.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Малки Цалим

На 19.10.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  Лиляново

На 19.10.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Лиляново:   Стожа

Община Сатовча  

На 15.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Туховища:   382

Община Симитли  

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли:   Калайджийска

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч.; 13:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:   Симитли

На 15.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Градево:   Десислаго, Еленковци, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Марево, Махала Стамболийска, Местност Въковица, Местност Мадана, Местност Свини Дол, Свини Дол

На 15.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Полето:   026023, Кв.3 Упи V-17, Местност Кьосеви Рудини, Местност Страните, Упи Vi-381,382,Кв.2, Упи-I, Кв.21

На 15.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Симитли:   Іі-760 Кв. 53, Аврора, Васил Априлов, Георги Бенковски, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Козарев, Искра, Кв.Ораново, Любен Каравелов, М.Ливадите, Местност Салиовица, Миразица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Осогово, Оцетари, Паисйй Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Пирин, Победа, Предел, Преспа, Прилеп, Руен, Септемврийска, Симитли, Славянска, Упи Іі-339, 338, Кв.33, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Яне Даракчийски

На 15.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Долно Осеново:   291, Кв. 9, Ii--255, Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна, Пи-061004 М.Лаката

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Градево:   Десислаго, Еленковци, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Марево, Махала Стамболийска, Местност Мадана, Местност Свини Дол, Свини Дол

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Симитли:   Васил Априлов, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Козарев, Искра, Кв.Ораново, Любен Каравелов, М.Ливадите, Местност Салиовица, Миразица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Оцетари, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Победа, Предел, Преспа, Септемврийска, Симитли, Славянска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Яне Даракчийски

На 17.10.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Симитли:   Упи Ii-1437,Кв.19

На 17.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Симитли:   М.Ливадите, Неуточнен Адрес, Симитли

На 17.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Черниче:   Местност Кантона

Община Струмяни  

На 16.10.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  Струмяни:   Главен Път Е79

Община Хаджидимово  

На 15.10.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Хаджидимово:   X-551,Кв.44, Бор, Васил Левски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Места, Опълченска, Пирин, Прогрес

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Ново Лески:   М.Варадите, Местност Варади, С. Ляски, Имот 501003

Община Якоруда  

На 16.10.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 08:15 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Палатик

На 16.10.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 08:15 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Орцево

На 16.10.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 08:15 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица

На 16.10.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 08:15 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Гълъбово, Общ. Белица

На 16.10.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 08:15 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Лютово

На 16.10.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 08:15 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бабяк

На 16.10.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 08:15 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   Десета

На 16.10.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 08:15 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Кузьово

На 16.10.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Юруково

На 16.10.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Якоруда:   Васил Левски, Кирил И Методи, Лазарец, Цар Борис III/Георги Димитр

На 16.10.2018 г. /08:15 - 16:15 ч.; 08:15 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Черешово, Общ. Белица

 

 

Област Кюстендил

Община Бобов Дол  

На 15.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бобов Дол:   009065, Александър Костадинов, Георги Димитров, Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев, Дружба, Иван Вазов, Комсомолска, Люляк, Малчика, Местност Илчови Егреци, Никола Й. Вапцаров, Светлин Русев, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Строител, Стубело, Упи I,Кв. 51, Цар Симеон

На 15.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бобов Дол:   Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методи, Малчика, Махала Джельова, Никола Й. Вапцаров, Общински Пазар, Осми Март, Рила, Свети Спас, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Х Кв.49

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Бобов Дол:   Помпена Станция Житуша

На 19.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Бобов Дол:   Васил Коларов, Васил Чучуков, Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Комсомолска, Младост, Негулица, Пролет, Самуил, Свети Спас, Свилен Русев, Стубело

Община Бобошево  

На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Блажиево:   Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, Упи - V-77,Кв.11, Хii,Кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Бобошево:   14532.040.017, XIII-591 Кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. И К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил И Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно Пи №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Висока Могила:   Мильов Рид

На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Вуково:   087040, 12351.153.0030

На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Грамаде, Общ. Дупница:   Іх - 136, Кв. 18

На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Доброво:   Vі-293,  Кв. 20

На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Дупница:   Местност Мело

На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Каменик

На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Рила

На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Скрино:   116

На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Слатино, Общ. Бобошево:   Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Смочево:   048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, Упи-Vііі-361,Кв.15, Христо Ботев

На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Сопово

Община Дупница  

На 15.10.2018 г. /10:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Бадино:   Упи - Іі-113, Кв.21

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бистрица, Брегалница, Вардар, Верила, Верила, Втори Януари, Горица, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Дупница, Елица, Ерусалим, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Липа, Местност Дренски Рид, Местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Николаевска, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Патриарх Евтимий, Преспа, Професор Александър Балан, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Упи Хі, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Цар Освободител, Черни Връх, Шейново

На 15.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Андон Величков, Войводска, Кирил И Методий, Княз Борис I, Никола Лазаров, Средна Гора, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, УПИ   II, Кв. 109, Фенерка, Христо Ботев

На 15.10.2018 г. /10:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Бобошево:   Махала Въртен Камък

На 15.10.2018 г. /10:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Боровец:   II-259,Кв.14, XVIII-263 Кв.14, УПИ-І

На 15.10.2018 г. /10:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Бураново:   007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483,Кв.50

На 15.10.2018 г. /10:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Джерман:   013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил И Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, Упи Ii-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 15.10.2018 г. /10:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Драгодан:   №000026, Извън Регулация, Махала Ортакчийска

На 15.10.2018 г. /10:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Дупница:   68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 15.10.2018 г. /10:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Крайни Дол:   Хiх-51

На 15.10.2018 г. /10:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Мурсалево:   200002, 244,Кв.12, III- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 15.10.2018 г. /10:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:   Iv-123,Кв.15, Xvi - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пи 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис

На 15.10.2018 г. /10:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Усойка:   Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 15.10.2018 г. /10:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Цървище:   Махала Ореевица, Цървище

На 15.10.2018 г. /10:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Крумово, Общ. Кочериново

На 15.10.2018 г. /10:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./   На 16.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 19.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Фролош

На 15.10.2018 г. /10:45 - 15:00 ч./ -  Джерман:   Георги Димитров, Местност Еминица

На 15.10.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Джерман:   013024, 017022, Асен Орански, Васил Левски, Георги Димитров, Дупнишка Комуна, Иглика, Кирил И Методи, Коста Петров, Местност Бела Вода, Местност Площа, Рила, Упи Ii-24, Юри Гагарин

На 15.10.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Бадино:   Упи - Іі-113, Кв.21, Упи - ІІ-113, Кв.21

На 15.10.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Бобошево:   Махала Въртен Камък, Махала Въртен Камък

На 15.10.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Боровец:   II-259,Кв.14, II-259,Кв.14, XVIII-263 Кв.14, XVIII-263 Кв.14, УПИ-І, УПИ-І

На 15.10.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Бураново:   007004, 007004, 023014, 023014, 025033, 025033, 267, 267, Селището, Селището, ХIII-483,Кв.50, ХIII-483,Кв.50

На 15.10.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Джерман:   013024, 013024, 017022, 017022, 059050, 059050, Асен Орански, Асен Орански, Бор, Бор, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Левски, Вилна Зона, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Трайков, Георги Трайков, Димитър Симонски, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Еделвайс, Здравец, Здравец, Иглика, Иглика, Калдръмо, Калдръмо, Кирил И Методи, Кирил И Методи, Кокиче, Кокиче, Коста Петров, Коста Петров, Любен Шилегарски, Любен Шилегарски, Люляк, Люляк, Мара Петлякова, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Никола Чуковски, Партизанска, Партизанска, Рила, Рила, Ропотамо, Ропотамо, Самуил, Самуил, Скакавица, Скакавица, Стопански Двор, Стопански Двор, Теменуга, Теменуга, Упи Ii-24, Упи Ii-24, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Крум, Цар Крум, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Явор, Явор

На 15.10.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Драгодан:   №000026, Извън Регулация, №000026, Извън Регулация, Махала Ортакчийска, Махала Ортакчийска

На 15.10.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Дупница:   68789.25.34, 68789.25.34, 68789.28.351, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Ботьо Петков, Люляк, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Отец Полихроний, Прогона, Прогона, Разметаница, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Свобода

На 15.10.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Крайни Дол:   ХIХ-51, ХIХ-51

На 15.10.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Мурсалево:   200002, 200002, 244,Кв.12, 244,Кв.12, III- 279, III- 279, V-688 Кв.66, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бузлуджа, Варшава, Варшава, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Левски, Васко Манолов, Васко Манолов, Вела Пеева, Вела Пеева, Волга, Волга, Гео Милев, Гео Милев, Георги Раковски, Георги Раковски, Главен Път 79, Главен Път 79, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дунав, Дунав, Жданов, Жданов, Ивайло, Ивайло, Калин, Калин, Калоян, Калоян, Клокотница, Клокотница, Кокиче, Кокиче, Крум Шушков, Крум Шушков, Люлин, Люлин, Македония, Македония, Мара Малеева, Мара Малеева, Марек, Марек, Москва, Москва, Мусала, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Осогово, Осогово, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Поп Андрей, Прага, Прага, Рила, Рила, Септемврийска Слава, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Стопански Двор, Струма, Струма, Тинтява, Тинтява, Толбухин, Толбухин, Хавана, Хавана, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Шейново, Шейново, Шипка, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Яне Сандански, Яне Сандански

На 15.10.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:   Iv-123,Кв.15, Iv-123,Кв.15, Xvi - 385, Кв. 6, Xvi - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Божур, Божур, Бор, Бор, Бузлуджа, Бузлуджа, Валивос, Валивос, Вихрен, Вихрен, Демокрация, Демокрация, Детелина, Детелина, Дупница, Дупница, Здравец, Здравец, Иван Вазов, Иван Вазов, Иглика, Иглика, Изгрев, Изгрев, Кокиче, Кокиче, Лоза, Лоза, Местност Герена, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минерални Води, Минзухар, Минзухар, Момина Сълза, Момина Сълза, Морава, Морава, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Отец Паисий, Пи 053012, Пи 053012, Пирин, Пирин, Рила, Рила, Роза, Роза, Руен, Руен, Стопански Двор, Стопански Двор, Студен Кладенец, Студен Кладенец, Съгласие, Съгласие, Сълза, Сълза, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цар Борис, Цар Борис

На 15.10.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Усойка:   Бор, Бор, Васил Левски, Васил Левски, Гагарин, Гагарин, Е79, Е79, Иван Вазов, Иван Вазов, Кокиче, Кокиче, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люляк, Люляк, Малина, Малина, Мерковица, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Местност Орловица, Пирин, Пирин, Подем, Подем, Рила, Рила, Св.Иван Рилски, Св.Иван Рилски, Свобода, Свобода, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стопански Двор, Тополите, Тополите, Трети Март, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цветковица, Цветковица, Череша, Череша, Яворов, Яворов

На 15.10.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Цървище:   Махала Ореевица, Махала Ореевица, Цървище, Цървище

На 16.10.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Крайници:   39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 16.10.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 16.10.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Яхиново:   87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.20.25, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, Упи - Ii Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 16.10.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 18.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 19.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Дупница:   68789.162.69, 68789.164.15, 68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, Упи Vііі,Кв. 8, Пи 68789.602.65, Яхинско Шосе

На 16.10.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 18.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 19.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Самораново:   Митко Палаузов, Саморанска

На 16.10.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Дупница:   Извън Регулация

На 16.10.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Крайници:   39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 16.10.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Червен Брег:   Баба Парашкева, Верила, Георги Димитров, Гурко, Местност Могилите, Опълченска, Пионерска, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк

На 17.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Блатино:   000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 17.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Дупница:   68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, Местност Бели Янко, Местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 17.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Дяково:   23, Дяково, Махала Крич, Упи I-138,Кв. 10, Упи Ііі-204,205,206,Кв.20, Упи Хіv

На 17.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Кременик:   XXII-98,Кв.10

На 17.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Мламолово:   Ix-25,Кв.9, Iх-179,Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, Местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 17.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Пиперево:   56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхvIII,Кв.39

На 17.10.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Дупница:   Софийско Шосе

На 18.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница:   04220.8.70, 04220.9.2, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Здравец, Зелен Път, Иван Вазов, Иглика, Каменния Път, Кв.50, Кирил И Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, М.Зад Реката  Пи 04220,4,49,2, Максим Горки, Малина, Малчика, Махала Доларска, Мест. Фандъклъка, Местност Мантарлия, Местност Прокопо, Мусала, Осми Март, Отец Паисий, Партизанска, Пи 04220.11.35, Пионерска, Победа, Първи Май, Русалка, Самоковище, Стопански Двор, Теменуга, Фенерка, Хi-124,Кв.17, Христо Ботев

На 18.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Дупница:   04220.9.147, Бистрица, Свобода

На 18.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Самораново:   4067,Местн.Кръстките, 65245.7.846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски

На 18.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 19.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Яхиново:   87727.20.25, Местност Полето, Яхинско Шосе

Община Кочериново  

На 19.10.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Стоб:   69261.501.13, 69261.501.5, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Бреза, Гладно Поле, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иречек, Йордан Клинчарски, Комсомолска, Крайречна, Люляк, Местност Турските Бахчи, Никола Вапцаров, Партизанска, Първи Май, Родопи, Стоян  Котев, Тома Райчов, Три Могили, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

Община Кюстендил  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Блатец, Общ. Кюстендил:   Махала Граньова

На 15.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дождевица

На 15.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   V-908,Кв.61, Асен И Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода

На 15.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дупница:   324+460 До 324+840

На 15.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:   Соволска

На 15.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лисец, Общ. Кюстендил:   000520

На 15.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Мазарачево:   Махала Боровица, Махала Валявица, Махала Маренска

На 15.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Радловци

На 15.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Соволяно:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, Местност Белуток, Местност Брегове, Местност Долбин, Местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Горна Гращица:   Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Дворище, Общ. Кюстендил:   Девети Септември, Лиляна Димитрова, Махала Томанова, Махала Чорбаджийска, Местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Коняво:   000906 Кв.38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил И Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, Местност Маровски Път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Кюстендил:   Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, Местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Кюстендил:   Местност Дренов Дол, Местност Николичевски Път

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Николичевци:   Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски Път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Скриняно:   Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, Извън Регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Цървеняно:   002224, Махала Грънчарица, Махала Мърдевци, Махала Новия Квартал, Мест.Пояница

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил:   X-198,Кв.21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил И Методий, Махала Бански Мост, Местност Пешо Поле, Местност Соволска Река, Овощарска, Първи Май, Славейков, Христо Ботев

На 15.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Коняво

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 18:30 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 12:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Цървена Ябълка:   Таскова Плевня

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 12:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Илия

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 12:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Кюстендил:   Махала Двете Реки

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Ветрен, Общ. Невестино:   Мах.Агушка, Мах.Дамянска, Мах.Капралска, Мах.Ковачевска, Мах.Новаковска, Мах.Ризовци, Мах.Смиленска

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Раково, Общ. Невестино:   Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала Реката, Махала Решанска, Махала Чеканец

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Савойски:   Махала Бреза, Махала Пелтечка

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Сажденик:   Махала Златанска

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Търсино

На 16.10.2018 г. /08:45 - 18:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:   Абоба, Местност Планина Осогово, Местност Хисарлъка

На 16.10.2018 г. /08:45 - 18:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 12:00 ч./ -  Слокощица:   Махала Рошковци

На 16.10.2018 г. /08:45 - 18:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч./ -  Богослов:   037149, Махала Топилата

На 16.10.2018 г. /16:00 - 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Богослов:   037149, Махала Топилата, Местност Саманли Баир

На 16.10.2018 г. /16:00 - 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:   Абоба, Белият Камък, Местност Планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка

На 16.10.2018 г. /16:00 - 18:30 ч./   На 17.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Слокощица:   247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил И Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Саманли Баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно:   Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Бъзовица:   Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Горановци, Общ. Кюстендил:   Махала Оспротива

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Горни Коритен:   Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Горно Кобиле:   Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Горно Уйно:   Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Долни Коритен:   Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Долно Кобиле:   Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Драгойчинци:   Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Злогош:   Махала Кориярци

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Киселица:   Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Кършалево

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил:   Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Мазарачево:   Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Метохия:   Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Побит Камък, Общ. Трекляно:   Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Полетинци

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Средорек, Общ. Трекляно:   Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Уши:   030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска

На 19.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Чешлянци:   Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре

На 19.10.2018 г. /08:45 - 17:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Чудинци

На 19.10.2018 г. /15:00 - 17:30 ч./ -  Бобешино

На 19.10.2018 г. /15:00 - 17:30 ч./ -  Гурбановци

На 19.10.2018 г. /15:00 - 17:30 ч./ -  Гюешево:   000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 19.10.2018 г. /15:00 - 17:30 ч./ -  Долно Село:   М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци

На 19.10.2018 г. /15:00 - 17:30 ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 19.10.2018 г. /15:00 - 17:30 ч./ -  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 19.10.2018 г. /15:00 - 17:30 ч./ -  Коприва

На 19.10.2018 г. /15:00 - 17:30 ч./ -  Кутугерци

На 19.10.2018 г. /15:00 - 17:30 ч./ -  Преколница:   Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска

На 19.10.2018 г. /15:00 - 17:30 ч./ -  Раненци:   Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска

На 19.10.2018 г. /15:00 - 17:30 ч./ -  Церовица:   Махала Бело Камене

Община Рила  

На 19.10.2018 г. /10:45 - 11:45 ч./ -  Бараково:   Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, Беласица, В.Везенков, В.Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, К.Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Лазар Везенков, Люлин, М.Полето, Местност До Кантона, Местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел Іv, Рила, Септемврийска, Септемврийска, Струма, Упи - Vііі-157, Упи-Vi-27,Кв.100, Христо Ботев

На 19.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Бараково:   Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В.Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К.Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, М.Полето, Местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел Іv, Септемврийска, Струма, Упи - Vііі-157, Христо Ботев

На 15.10.2018 г. /07:45 - 08:45 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Бараково:   Александър Стамболийски, Беласица, В.Везенков, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, Местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, Упи-Vi-27,Кв.100

На 19.10.2018 г. /10:45 - 11:45 ч./ -  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, Vii-372, Кв.4, Xvi-1390, Аврора, Антон Иванов, Асен Рашков, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дом За Стари Хора, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, Упи XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Левски, Лот 2, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Местност Джанговица, Местност Лаката, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Пътен Възел, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Струма, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, Упи - Vii ,Кв.40, Упи 14, Кв. 38, Упи Iv 1397, Упи Х-1386, Кв.94, Упи Хvi-1390,Кв.94, Упи ХvIII-1396, Кв.88, Упи-Ііі-1397 Кв.89, Упи-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 15.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, Vii-372, Кв.4, Xvi-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, Упи XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Стопански Двор, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, Упи - Vii ,Кв.40, Упи 14, Кв. 38, Упи Iv 1397, Упи Х-1386, Кв.94, Упи Хvi-1390,Кв.94, Упи ХvIII-1396, Кв.88, Упи-Ііі-1397 Кв.89, Упи-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 15.10.2018 г. /07:45 - 08:45 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, Vii-372, Кв.4, Xvi-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, Упи XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, Упи - Vii ,Кв.40, Упи 14, Кв. 38, Упи Iv 1397, Упи Х-1386, Кв.94, Упи Хvi-1390,Кв.94, Упи ХvIII-1396, Кв.88, Упи-Ііі-1397 Кв.89, Упи-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 19.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Кочериново:   Асен Рашков, В.Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, Местност Джанговица, Местност Лаката, Никола Вапцаров, Пътен Възел, Струма

На 15.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   За Периода 19-21.10.2018 г. /10:45 - 11:45 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Кочериново:   Свети Иван Рилски, Стопански Двор

На 19.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Пороминово:   000182, 017013, 0311025, 26073, I,Кв.8а, Ii-376, Кв. 9, Ix - 40, Кв. 5, І-379,Кв.36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, Местност Бачо, Местност Буката, Местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, Пи 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Упи I142, Упи Ii-26073, Упи III-26073, Упи-Іх-32, Упи-Хіі-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин

На 15.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Васил Начев, Васил Христов, Възрожденска, Георги Бенковски, Георги Кирков, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Медник, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Орлица, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Петко Д.Петков, Планинска, Погар, Подгорица, Първи Май, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Рилски Езера, Роза, Света Варвара, Света Петка, Света Петка, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Упи Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен Ii, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 15.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 17.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 18.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   За Периода 19-21.10.2018 г. /10:45 - 11:45 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Упи Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен Ii, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 15.10.2018 г. /07:45 - 08:45 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 16.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 17.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 18.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 19.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. По Искане На "Есо" Еад; 16:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Рила:   Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 19.10.2018 г. /10:45 - 11:45 ч./ -  Рила:   Бор, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Първи Май, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Асен И Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 19.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Рила:   Бор, Васил Демиревски, Петко Войвода, Света Варвара, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спротива, Стопански Двор

На 15.10.2018 г. /07:45 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Рила:   Васил Демиревски, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Първи Май, Света Петка, Свети Георги, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Асен И Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 15.10.2018 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Рила:   Васил Демиревски, Димитър Благоев, Любен Каравелов, Отец Паисий, Първи Май, Спортела, Стопански Двор, Христо Жлябинков

На 15.10.2018 г. /07:30 - 17:30 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Рила

На 19.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Стоб:   69261.501.13, 69261.501.5, Vii 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана И Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, Местност Драките, Местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи Май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян  Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, Упи-Хі-72,Кв.60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

Община Сапарева Баня  

На 18.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:   Бор, Бреза, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Германея, Здравец, Липа, Местност Света Вода, Паничище, Пчела, Радецки, Упи Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:   65365.601.186, I ,Кв.74, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxxiv-2797,Кв.74, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бор, Валявица, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Терзийски, Германея, Германея, Еделвайс, Иглика, Кръстю Софрониев, Лоза, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Омуртаг, Опълченска, Отец Паисий, Отец Паисий, Паничище, Пи Lxxxііі; Кв.74, Плиска, Победа, Раковски, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славяни, Стоил Косовски, Трети Март, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:   65365.601.186, I ,Кв.74, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxxiv-2797,Кв.74, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Германея, Германея, Дъга, Еделвайс, Кокиче, Кръстю Софрониев, Ловна, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Омуртаг, Отец Паисий, Паничище, Паничище, Пи - 1351, Пи Lxxxііі; Кв.74, Плиска, Победа, Раковски, Серафим Йорданов, Синчец, Синчец, Скакавица, Скакавица, Скобелев, Славяни, Стоил Косовски, Тракия, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Явор, Явор, Ягода

На 18.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Паничище:   300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970, Ii, Ii,Кв.8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, Упи - І ,Кв. 70, Упи VIIIКв.10

На 18.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Ресилово:   026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, Упи - Vіі-672,Кв.36, Хiv-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 18.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Самораново:   65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 18.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Сапарева Баня:   032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I ,Кв.74, III, Кв.125, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxxiv-2797,Кв.74, Ііі-3071,Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи - 1351, Пи Lxxxііі; Кв.74, Пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, Упи - Х-2641, Пи 65365.601.84, Упи Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92, Упи VIII-2759,Кв.109, Упи І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

 

 

Област Ловеч

Община Априлци  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

На 16.10.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Възрожденска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Радевска/Зла Река/, Чуклата/Ново Село/

На 16.10.2018 г. /11:45 - 14:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Соколска/Острец/

На 16.10.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Острец/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Бор/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Габровница/Видима/, Градина/Видима/, Здравец/Видима/, Кв.Видима, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, Местн.Видима, Минзухар/Видима/, Младост/Видима/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радинска/Видима/, Синчец/Видима/

Община Ловеч  

На 16.10.2018 г. /09:15 - 09:35 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Баховица:   Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил И Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дойренци:   Алеко Константинов, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Добри Цвятков, Иван Вазов, Местност Ваганска Бара, Овчарска, Опълченска, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Сергей Румянцев, Търговска, Цанко Начков

На 15.10.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Здравец, Кантон 11 12, Местност Полето, Мизия, Могилата, Осъмска

На 15.10.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Ловеч:   Здравец, Мизия

На 16.10.2018 г. /09:15 - 09:35 ч.; 09:15 - 13:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 16.10.2018 г. /09:15 - 09:35 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 16.10.2018 г. /09:15 - 09:35 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин, Янтра

На 16.10.2018 г. /09:15 - 09:35 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Любен Каравелов

На 16.10.2018 г. /09:15 - 09:35 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил И Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 16.10.2018 г. /09:15 - 09:35 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 16.10.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Баховица:   Свети Кирил И Методий

На 16.10.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Изгрев, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Стефан Караджа, Съединение, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 18.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Катунец:   36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил И Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 18.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Ловеч

На 18.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Изворче:   43952.525.0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 18.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин:   Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 18.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Луковит

На 18.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Орляне:   Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 18.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Радювене:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил И Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, Местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Акад.Иван Урумов, Доктор Съйко Съев, Отец Климент, Черно Море

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Радювене:   Бенковски, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Витоша, Вълко Тодоров, Вълчо Гетов, Гео Милев, Дебелец, Искър, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Марица, Митю Комитата, Опълченска, Панайот Волов, Първи Май, Раковски, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Христо Ясенов

Община Луковит  

На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Беленци:   Батак, Беласица, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Втори Юни, Георги Бенковски, Главна, Деница, Изгрев, Каноското, Кошута, Местност Селския Връх, Могилата, Обзор, Оборище, Пазара, Първи Май, Ратица, Рила, Свети Илия, Синчец, Стара Планина, Тодоришка, Христо Ботев, Чавдар, Чуканска, Шипка

На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Горник:   Делницата

На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Карлуково:   36511, 44327, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги Раковски, Градище, Девети Май, Детска Песен, Дико Илиев, Дунав, Железничарска, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Искър, Искъра-Сладината, Кап Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Лале, Латко Лилов, Местност Григора, Младост, Оборище, Околовръстен Път, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Петър Трантеев, Пролет, Проходна, Първи Май, Работническа, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Андреев, Христо Ботев, Юрий А.Гагарин

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 15.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 19.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Луковит:   Възраждане

На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Луковит:   Възраждане, Местност Бяло Поле, Местност Искъра, Стопански Двор

На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Петревене:   Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Левски, Витиня, Ген.Гурко, Георги Иванов, Георги Сава Раковски, Здравец, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Изгрев, Местност Жп Спирка, Местност При Панега, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Радецки, Райна Княгиня, Рила, Розова Долина, Сергей Румянцев, Синчец, Софроний Врачански, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Шипка, Юрий А.Гагарин, Явор

На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Румянцево:   Бела Лъка

На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тодоричене:   116009, Бачо Киро, Васил Левски, Добри Войников, Капитан Петко Войвода, Кочо Честименски, Никола Обретенов, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Старо Шосе, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Тетевен  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бабинци:   001104 С Екатте07884, Іv-52, Главна, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа

На 15.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   002105 Екатте 07884, Бабинци

На 16.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Георги Бенковски, Заводна, Нецов Дол, Павлов Дол

На 17.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Махала Свидово, Махала Скрибътна, Местност Глотното, Местност Гугуновото, Местност Пладнището, Местност Преграда, Местност Просеченик, Местност Скрибътна, Свидово

На 18.10.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Вежен, Ген.Владимир Вазов, Георги Бенковски, Заводна, Лъга, Любен Каравелов, Филип Тотьо, Царичина

На 19.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Васильово:   Георги Димитров, Иван Цачев Василев

На 19.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Местност Атанашкото

Община Троян  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:   Клиновци, Мах.Реката, Упи I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 15.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски, Любен Каравелов, Минко Радковски, Радецки, Христо Ботев

На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Лъгът

На 17.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Белиш:   Мах.Маргатина, Мах.Марковска, Мах.Минковска, Мах.Панамска, Микренска, Стара Планина

На 17.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Драшкова Поляна:   Драшковска, Липова Могила, Липовска, Местн.Балинцова, Местн.Липова Могила, Местн.Цветански, Христо Ботев

На 17.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 53707.504.148, 9-та, Авксентий Дацин, Амбарица, Архимадрит Хаджи Макарий, Атанас Хасъмски, Балкан, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна Зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Павлов, Иван Полендаков, Кирил И Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Ливадата, Мах.Баба Стана, Мах.Коевски Ливадки, Мах.Радоевското, Местност Рътлината, Местност Тихова Лъка, Младост, Неофит Калчев, Неофит Калчев, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Пенко Йотов, Прохлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Хемус, Христо Ботев, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта

На 17.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Патрешко:   Местн.Далешка, Местн.Еренско, Местн.Златешка, Местн.Минева Къща, Местн.Предела, Местн.Спасовска

На 17.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Димитър Икономов-Димитрика, Кв.Ливадето, Кв.Ливадето, Ливадето, Ливадето, Мах.Дрянска, Мах.Дудевска, Мах.Калчевска, Мах.Миревска, Мах.Райковска, Мах.Сеновоза

На 17.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Черни Осъм:   Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жилища На Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Миленча, М.Стойновска, М.Стругът, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Хаджи Макарий, Цонка Дамянова

На 17.10.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Втора, Първа, Трета

На 17.10.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Черни Осъм:   Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Васил Радев, Възраждане, М-Ст Николчов Дол, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Хаджи Макарий

На 17.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Черни Осъм:   Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Патрешко:   Местн.Далешка, Местн.Златешка, Местн.Минева Къща, Местн.Предела, Местн.Спасовска

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Димитър Икономов-Димитрика

На 18.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   34-Ти Троянски Полк, Ангел Кънчев, Васил Левски, Възраждане, Д-Р Спас Бояджиев, Любен Каравелов, Панайот Волов, Симеон Велики, Феликс Каниц, Христо Ботев, Черковна

На 18.10.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Акад.Ангел Балевски, Георги С.Раковски, Кв.Ливадето, Крайречна, Мах.Райковска, Местност Лисичи Дупки

Община Угърчин  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Голец:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Левски, Кирил И Методий, Кокиче, Лиляна Бърдарова, Никола Григоров, Свинево, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Фиденков

На 15.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   68076.291.106, Аврамовска, Мах.Съевска

Община Ябланица  

На 18.10.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица:   Александър Стамболийски, Арменска, Богданка, Богой, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман

На 15.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Драгойца, Местност Пали Лула, Местност Шумнене, Шумнене

 

 

Област Монтана

Община Брусарци  

На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Василовци, Общ. Брусарци:   23-Ти Септември, Георги Димитров, Горан Генов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил И Методи, Ленин, Любен Каравелов, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петър Берон, Раковски, Св.Харалампия, Септември, Толбухин, Труд, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

Община Вълчедръм  

На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Вълчедръм:   Амбарица, Баба Тонка, Балатон, Бенковски /Д.Благоев/, Бузлуджа, Бъкстон, България /Г.Димитров/, Васил Априлов, Вълчедръма, Кирил И Методий, Клокотница, Места, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко Славейков, Раковски /Г.Кирков/, Средна Гора, Стара Планина /П-Занска/, Съединение /В.Коларов/, Трети Март /Г.Генов/, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Иван Асен /Й.Николова

На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Вълчедръм:   Баба Тонка, Бенковски /Д.Благоев/, България /Г.Димитров/, Ген.Владимир Стойчев /Мб/, Георги Попадийски, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Златия, Клокотница, Лайош Кошут, Пъстрина, Стадиона /Комсомолска/, Струма, Съединение /В.Коларов/, Хаимбоаз, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица

Община Лом  

За Периода 15-16.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Замфир:   Бенковски, Вела Пеева, Волга, Въча, Дунав, Замфир Хаджийски, Искър, Камчия, Ком, Левски, Оборище, Прага, Христо Ботев, Христо Смирненски

За Периода 15-19.10.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Лом:   Ангел Кънчев, Бабуна(Н.Караджата), Бозвели, Драгоман(Н.Вапцаров), Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хан Омуртаг(23 Септември)

За Периода 15-19.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Асен Разцветников, Бахчите, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бозвели, Бойка Войвода, Борил(Аспарух Яков), Братя Миладинови, Бреза, Георги Спасов(Ан.Иванов), Горанова Чешма, Гредовете, Детелина(Ален Мак), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т.Никодимов), Искър, Йолова Чешма, Калинка, Кирил Петров(Ал.Беремл.), Крум Пастърмаджиев, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Никола Войводов, Панайот Волов, Петър Попнинов, Пирин, Пирот, Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Пристанищна(Лом.Комуна), Свобода, Сергей Румянцев, Славянска(Г.Димитров), Славянска(Г.Димитров), Славянска(Г.Димитров), Софийска, Софроний, Страхил Войвода, Тимок, Трифон Панов(Марин Цеков), Тунджа, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ясенов, Цар Асен, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова), Шиновец, Ясен

За Периода 15-19.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

За Периода 16-18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Замфир:   І 488, Волга, Генерал Гурко, Драва, Замфир Хаджийски, Ком, Любен Каравелов, Марица, Оборище, Огоста, Пайсий, Прага, Раковски, Цеко Воевода

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Сталийска Махала:   Втора, Извън Селото, Петдесет И Втора, Петдесет Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Седма, Тридесет И Шеста, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Шеста, Четиридесета

На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Лом:   Александър Стамболийски, Батак, Бахчите, Извън Регулацията, Кнес Иван Кулин, Менкова(Поп Андрей), Неофит Рилски, Перущица

На 17.10.2018 г. /08:30 - 11:00 ч./ -  Лом:   Генерал Владимир Заимов, Добруджа, Драгоман(Н.Вапцаров), Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Юрий Венелин

На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Алмус, Артанес, Варош(Димитър Маринов), Д-Р Андрейчев, Дунавска(Д Благоев), Климент Охридски, Крали Марко, Кръстьо Пишурката, Лозенград, Луй Айер, Охрид, Панайот Хитов, Скопие, Стефан Хаджийски, Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман

На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Замфир:   110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й.Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка

Община Медковец  

На 15.10.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Медковец:   Андрей Конов, Антим Първи, Борис Дяволски, Васил Левски, Видинска, Георги Димитров, Дано Опинчев, Извън Чертата На Селото, Константин Величков, Майор Ванков, Неофит Бозвели, Панайот Хитов, Тодор Данков, Христо Ботев

Община Монтана  

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Видлица:   Извън Регулация

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гаврил Геново:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Седем, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Георги Дамяново:   Xi-519, Втора, Двадесет, Двадесет И Девета, Двадесет И Пет, Двадесет И Седма, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, Упи 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново:   Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Говежда:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет   И Шест, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дива Слатина:   Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дълги Дел:   Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново:   Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:   7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил И Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Меляне:   Втора, Двадесет И Пет, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Помеждин:   500.110, Іv-148 Кв.9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 16.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Равна, Общ. Чипровци:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гаврил Геново:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Седем, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Георги Дамяново:   Втора, Двадесет, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

 

 

Област Перник

Община Брезник  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Красава

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брусник

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кошарево

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гоз:   Мах.Логатор, Местност Янкулица

На 18.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Брезник:   06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 18.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник:   083011, Местн. Страище, Мах.Пали Лула, С.Велковци, Упи Іv-105, Кв.40

На 18.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Селищен Дол

На 18.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Слаковци

На 18.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Сопица

На 18.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Ярджиловци:   Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Ноевци

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Станьовци

Община Ковачевци  

На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Светля

Община Перник  

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кладница:   Ix-409, Vііі-29,Кв.18, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Акация, Бакиница, Берлин, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезите, Брезовица, Брюксел, Брюксел, Валого, Валого, Варшава, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Виена, Виена, Вилна Зона, Витоша, Витоша, Воденичище, Воденичище, Волга, Горско Стоп.Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Иглика, Изгрев, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Каменарска, Кокиче, Кракра, Кракра, Лале, Лале, Латинка, Латинка, Ливадите, Лондон, Лондон, Лондон, Мак, Матница, Матница, Матница, Матница, Матница, Минзухар, Мирковица, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, София, София, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стадиона, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Суха Кладница, Суха Кладница, Тинтява, Упи Ii-35,Кв.17 Делта Хил, Упи V||-Кв.20, Упи Xxix-29,Кв.20 Делта Хил, Упи Ііі-21  Кв.20, Упи-Ix 29, Хvіі-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец, Яровец

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Пояс №1на Язовир Студена

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Велчова Завера, Кв. Тева, Упи Xi, Кв.193, Крушовска Република, Освобождение, Радомирска Република, Сини Вир, Тева, Тева, Тева, Тева, Урса

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Рударци:   3-Ти Март, LXXXІІІ-1526 Кв.121, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гурко, Дабо, Добрич, Дренов Дол, Дулова, Ерма, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Йовчова, Кало, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил И Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Лиляна Димитрова, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн.Кало, Металург, Минерал, Миньор, Миньор, Михаил Дойчев, Михаил Дойчев, Москва, Москва, Москва, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Пирин, Пирин, Пловдив, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Райко Янков, Райко Янков, Рига, Рила, Родопи, Родопи, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Селимица, Синчец, Скобелев, Солун, Средна Гора, Средна Гора, Стара Планина, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Темелко Ненков, Трън, Упи LXXXIV-2229,Кв.21., Упи І-1427 Кв.80б, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Черни Връх, Черни Връх, Черни Връх, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Шумнатица, Ясен, Ястребец

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Батановци

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Черна Гора, Общ. Перник:   Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, Магюшница, Мах.Ваклинови, Мах.Димеви, Мах.Кюрчийски, Мах.Сугареви, Мах.Толева, Нова Махала, Раец, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Стара Планина, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин

На 15.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Перник:   Аврора, Александър Стоянов, Асен Търновски, Белоградчик, Бор, Боян Чонос, Ваклин Церковски, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дъбрава, Еднофамилни Къщи, Жива Вода, Йордан Лютибродски, Калофер, Кирил Тупанков, Ковачевци, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Кюстендил, Лазар Робев, Ленин, Лиляна Димитрова, Мадарски Конник, Малчика, Маниш, Мануш Войвода, Металург, Момин Проход, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пещера, Пушкин, Ракитовец, Рахила Ангелова, Родина, Свети Спас, Сините Вълни, Станке Димитров, Страцин, Тинтява, Тодор Йорданов, Училищна, Хан Крум, Христо Кърпачев, Цветна Градина, Църква, Черни Връх, Черно Море, Явор

На 15.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Перник:   Аврора, Асен Търновски, Бор, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Димитър Благоев, Йордан Лютибродски, Калофер, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Лазар Робев, Ленин, Лиляна Димитрова, Мадарски Конник, Малчика, Момин Проход, Никифор Панкев, Огоста, Опълченска, Паисий Хилендарски, Родина, Сините Вълни, Тодор Йорданов, Училищна, Цветна Градина, Църква, Черни Връх

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Черна Гора, Общ. Перник:   Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Магюшница, Мах.Ваклинови, Мах.Димеви, Мах.Кюрчийски, Мах.Сугареви, Мах.Толева, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 15.10.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Перник:   Алеко Константинов, Димчо Дебелянов, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софийско Шосе, Стефан Караджа, Тева, Христо Ботев

На 15.10.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Перник:   Бучински Път, Златоград, Изток, Мошино, Рашо Димитров, Рига, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин Пи 58781,5146784

На 15.10.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Перник:   Изток, Юрий Гагарин

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Люлин, Общ. Перник:   С. Люлин, М. Чокладиновец

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Перник:   21-ва, Арх. Йордан Миланов, Благой Гебрев, Варшава, Владимир Комаров, Двадесет И Втора, Двадесет И Трета, Жк. Тева, Пи 725.25, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Крали Марко, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, Мах.Лалова, Мах.Чекърчийска, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Сергей Есенин, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети Март, Улан Батор, Упи V-7050 Кв.118, Урса, Хавана, Ханой, Хемус, Цоф Бараки, Чернишевски, Юрий Гагарин

На 15.10.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ -  Перник:   Владимир Комаров, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Лев Толстой, Максим Горки, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Сергей Есенин, Упи V-7050 Кв.118, Хемус, Чернишевски

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Гълъбник:   Кв.25 Упи Xііі-353, Упи Vіі-112,Кв.16, Упи Хv-45, Кв.6

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Дрен:   V-420 Кв.4, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет И Девета, Деветдесет И Осма, Деветдесет И Седма, Деветдесет И Трета, Деветдесет И Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет И Девета, Осемдесет И Осма, Осемдесет И Пета, Осемдесет И Първа, Осемдесет И Трета, Осемдесет И Четвърта, Осемдесет И Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесет И Девета, Петдесет И Осма, Петдесет И Пета, Петдесет И Първа, Петдесет И Седма, Петдесет И Трета, Петдесет И Четвърта, Петдесет И Шеста, Петнадесета, Първа, С.Дрен, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Девета, Седемдесет И Осма, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Седма, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Четвърта, Седемдесет И Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто И Втора, Сто И Девета, Сто И Единадесета, Сто И Осма, Сто И Пета, Сто И Петнадесета, Сто И Първа, Сто И Седма, Сто И Трета, Сто И Тринадесета, Сто И Четвърта, Сто И Шеста, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Девета, Шестдесет И Пета, Шестдесет И Първа, Шестдесет И Седма, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Четвърта, Шестдесет И Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Чуковец, Общ. Радомир

На 16.10.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Люлин, Общ. Перник:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Осемнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет И Осма, Тридесет И Седма, Тридесет И Шеста, Шеснадесета

На 16.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Големо Бучино:   Кедър, Кракра, София, Струма, Яланджийска

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Батановци:   3ти Март, 3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бела Вода, Бистрица, Бл Дцз Васил Коларов, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах.Делниче, Мах.Трънска И Кащерова, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил И Методий, Св.Св.Кирил И Методий, Свети Спас, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Вискяр:   Іі-253 Кв.30, Іі-253 Кв.30

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Витановци:   Васил Левски, Васил Левски, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, П-Л Іv-241, Кв.29, П-Л Іv-241, Кв.29, Упи І-51 Кв.14, Упи І-51 Кв.14

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Ючдорушко Дере, Ючдорушко Дере

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Мещица:   Адалберт Антонов, Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Невски, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Велин Сърбов, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Даме Груев, Даме Груев, Детелина, Детелина, Детелина Минчева, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Димитър Каляшки, Еделвайс, Еделвайс, Елена Георгиева, Елена Георгиева, Елин Пелин, Елин Пелин, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Капитан Петко Войвода, Кв.3 Упи Vііі-165, Кв.3 Упи Vііі-165, Кокиче, Кокиче, Комсомолска, Комсомолска, Ленко, Ленко, Леонид Брежнев, Леонид Брежнев, Лилия, Лилия, Лиляна Димитрова, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Път №63, Път №63, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл.№140,Кв62, С. Мещица, Стадион, Пл.№140,Кв62, Свилен Русев, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Сергей Румянцев, Синчец, Синчец, Станке Димитров, Станке Димитров, ХvIIIКв.55а, ХvIIIКв.55а, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Ястребино, Ястребино

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Перник:   252 Цгч Ул.Отец Паисий, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим Първи, Арчар, Ахелой, Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Бела Вода, Ботьо Петков, Васил Левски, Гарата Атц, Гарата Мрц, Горно Могиличе, Горно Могиличе, Градина, Григорий Цамблак, Ела, Емине, Железни Заводи, Железничарска, Захари Зограф, Иван Асен Втори, Иван Асен Втори, Иван Страцимир, Иларион Макариополски, Искър, Калина, Калкас, Караманица, Клокотница, Клокотница, Княз Александър Батенберг, Кристал Блокове, Куциян, Липа, Люлин, Марин Дринов, Мария Луиза, Матей Преображенски, Матей Преображенски, Могиличе, Могиличе, Мъглиж, Найчо Цанов, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Обретенов, Отец Паисий, Палма, Райко Даскалов, Рашо Димитров, Резервоара, Света Гора, Света Гора, Света Петка, Симеон Радев, Симеоновград, Средец, Търговска, Филип Тотю, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел, Цалева Круша, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон, Черешово Топче, Чинар, Шамък, Юрий Гагарин

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Расник:   Брод, Брод, Казанджийска, Казанджийска, Околовръстен Път, Околовръстен Път

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Дивотино:   3-Ти Март, 34069, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетиседма, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв29 Упиv   -642, Комсомолска, Люлин, Махала Герен, Махала Ливаге, Махала Светавода, Махала Тенов Дол, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетипета, Петдесетитрета, Петнадесета, Първа, Рила, Седемнадесета, Седма, Слатина, Струма, Тенов Дол, Тридесета, Тридесетивтора, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, Упи VIII - 296 Kb.21, Упи Іі Кв.746, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четирдесетитрета, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Люлин, Общ. Перник:   V-614 Кв 59, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв.31,Упи1-577, Мах.Лесков Дол, Мах.Стакьовец И Манастира, Местн.Задбудилица, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Пи 874, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Осма, Тридесет И Седма, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесеста, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ -  Зидарци

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ -  Радуй

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Друган:   Упи Хv-407 Кв.49

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Радомир:   Върба, Райко Даскалов

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:   Мах.Егреците

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ -  Богданов Дол:   Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, Мах.Дълга Бара, Мах.Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ -  Ярджиловци:   Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски

На 16.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Горна Диканя:   X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв.116а, Пи203, Упи І-1517 Кв.211, Упи Х-1306, Кв.165

На 16.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Долна Диканя:   884 Кв.67а И 67б, 926, XIII-755,Кв.47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, Упи V-955, 954, Упи Iv-838,Кв.62, Упи Ix=883 Кв 67а, Упи Vii- 852, 854 Кв.65, Упи Xi-261, Кв.40, Упи XIII-990, Упи Хiv-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 16.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Радомир:   Vii-157 Кв.17, Xxvіі-Xxvііі Кв.12, Мах.Дукова

На 16.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Пи 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Извън Регулация С.Студена Кариера, Каражинец, Мах.Кашова, Мах.Рулева, Местн.Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 16.10.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Еверест, Илинден, Ком

На 16.10.2018 г. /13:15 - 14:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Горна Диканя

На 16.10.2018 г. /13:15 - 14:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Даскалово:   Втора

На 16.10.2018 г. /13:15 - 14:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Драгичево:   Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра

На 16.10.2018 г. /13:15 - 14:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Мърчаево:   Мърчаево Пи 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост.Темелков/

На 16.10.2018 г. /13:15 - 14:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Перник:   Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, Мах.Горна Църква, Мах.Тутулова, Махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово

На 16.10.2018 г. /13:15 - 14:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Рударци:   1452, 3-Ти Март, Lxxxііі-1526 Кв.121, XvIII-1965,1967 Кв.127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил И Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн.Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, Ул.Вардар/Ул.Силистра, Упи LXXXIV-2229,Кв.21., Упи І-1427 Кв.80б, Упи Х|Х,Кв.107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец

На 16.10.2018 г. /13:15 - 14:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах.Бугьовец, Мах.Каназирова, Мах.Кюлова, Мах.Опашиница, Мах.Шестакова, Мах.Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 16.10.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Блато, Бързатица, Витоша, Дъбрава, Извор, Искър, Капитан Петко Войвода, Лебед, Оборище, Рибарица, Слатина, Спортист, Стадионна, Хан Крум, Христо Ботев, Явор

На 16.10.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Батановци:   3ти Март, Бела Вода, Бл Дцз Васил Коларов, Мах.Трънска И Кащерова, Св.Св.Кирил И Методий, Свети Спас

На 16.10.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Перник:   Ангел Кънчев, Антим Първи, Ахелой, Бела Вода, Ботьо Петков, Иван Асен Втори, Иван Страцимир, Иларион Макариополски, Клокотница, Марин Дринов, Мария Луиза, Матей Преображенски, Мъглиж, Неофит Бозвели, Никола Обретенов, Рашо Димитров, Света Гора, Филип Тотю, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел, Цалева Круша, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Симеон, Юрий Гагарин

На 16.10.2018 г. /14:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ -  Вискяр:   Іі-253 Кв.30

На 16.10.2018 г. /14:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ -  Витановци:   Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л Іv-241, Кв.29, Упи І-51 Кв.14

На 16.10.2018 г. /14:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Ючдорушко Дере

На 16.10.2018 г. /14:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ -  Мещица:   Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв.3 Упи VІІІ-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл.№140,Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХvIIIКв.55а, Юрий Гагарин, Ястребино

На 16.10.2018 г. /14:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ -  Расник:   Брод, Казанджийска, Околовръстен Път

На 16.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   252 Цгч Ул.Отец Паисий, Ален Мак, Арчар, Васил Левски, Гарата Атц, Гарата Мрц, Горно Могиличе, Горно Могиличе, Ела, Железни Заводи, Железничарска, Захари Зограф, Искър, Калина, Калкас, Караманица, Княз Александър Батенберг, Кристал Блокове, Куциян, Липа, Люлин, Могиличе, Могиличе, Найчо Цанов, Незабравка, Отец Паисий, Палма, Райко Даскалов, Резервоара, Света Петка, Средец, Търговска, Черешово Топче, Чинар, Шамък

На 16.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ -  Батановци:   3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах.Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 16.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ -  Перник:   Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил

На 17.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ -  Перник:   Ален Мак, Бабуна, Багова Махала, Балван, Балкан, Батуля, Беласица, Боянова Поляна, Буная, Венец, Верила, Веслец, Витоша, Вихрен, Връх Богдан, Връх Вола, Голобръдска, Горски Извор, Гр. Перник, Крепост &Quot;Кракра&Quot;, Градище, Девети Май, Драгановец Залес.Пояс, Дъга, Еделвайс, Елбрус, Изток, Китка, Колош, Ком, Краище, Кракра, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Лисец, Люлин, Марина Бара, Миджур, Морозов, Оборище, Околчица, Осогово, Отец Паисий, Партизан, Пирин, Предел, Протожерица, Ралица, Рупите, Самодивска, Сандански, Сахат Тепе, Сини Връх, Славей, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Столетов, Стримон, Струма, Цане Гинчев, Черковна, Черноризец Храбър, Чумерна, Шумак, Ялбовец

На 17.10.2018 г. /08:30 - 12:15 ч./ -  Рударци:   Бузлуджа, Ваташка, Кало, Острица, Пирин, Родопи, Селимица, Средна Гора, Шипка

На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кладница:   Ix-409, Vііі-29,Кв.18, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Акация, Бакиница, Берлин, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезите, Брезовица, Брюксел, Брюксел, Валого, Валого, Варшава, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Виена, Виена, Вилна Зона, Витоша, Витоша, Воденичище, Воденичище, Волга, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Иглика, Изгрев, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Каменарска, Кокиче, Кракра, Кракра, Лале, Лале, Латинка, Латинка, Ливадите, Лондон, Лондон, Лондон, Мак, Матница, Матница, Матница, Матница, Матница, Минзухар, Мирковица, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище Делта Хил;, София, София, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стадиона, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Суха Кладница, Суха Кладница, Тинтява, Упи II-35,Кв.17 Делта Хил, Упи V||-Кв.20, Упи XXIX-29,Кв.20 Делта Хил, УПИ ІІІ-21  Кв.20, УПИ-IX 29, ХVІІ-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хемус, ХХХ-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец, Яровец

На 17.10.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Планиница, Общ. Перник:   П-Л Ххіі, Кв.14, Упи I-108, Кв.1

На 17.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Перник:   252 Цгч Ул.Отец Паисий, Ален Мак, Гарата Атц, Гарата Мрц, Горно Могиличе, Железничарска, Искър, Княз Александър Батенберг, Кристал Блокове, Люлин, Могиличе, Найчо Цанов, Отец Паисий, Палма, Райко Даскалов, Света Петка, Средец, Търговска, Черешово Топче, Шамък

На 17.10.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Перник:   Гарата Атц, Гарата Мрц, Железничарска

На 17.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:45 - 15:00 ч./ -  Перник:   Арда, Асенова Крепост, Вардар, Върбица, Гарата, Граховска, Железничарска, Искър, Камчия, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Отец Паисий, Райко Даскалов, Розова Долина, Росица, Средец, Струма, Тунджа, Упи 1 Кв.263

На 17.10.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Перник:   Георги Мамарчев, Димова Махала, Добруджа, Хумни Дол

На 17.10.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ -  Перник:   21-ва, Благой Гебрев, Двадесет И Втора, Двадесет И Трета, Изток, Младен Стоянов, Мошино, Юрий Гагарин

На 18.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Перник:   Бучински Път, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, Упи Iv, Кв.21, Златоград, Изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Кишинев, Краснодар, Куйбишев, Луганск, Мах.Портарева, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Рига, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин

На 18.10.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Перник:   Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, Упи Iv, Кв.21, Изток, Кадиевка, Луганск, Рашо Димитров, Рига

На 18.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Перник:   Златоград, Изток, Рига, Юрий Гагарин

На 18.10.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Перник:   Благой Гебрев, Владайско Въстание, Владайско Въстание, Изток, Стомана, Упи V,Кв.201,Кв.Изток, Ямбол

На 18.10.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Перник:   Бучински Път, Бучински Път, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, Упи Iv, Кв.21, Златоград, Златоград, Изток, Изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Кишинев, Краснодар, Куйбишев, Луганск, Мах.Портарева, Мошино, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рига, Рига, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин Пи 58781,5146784

На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кладница:   Ix-409, Vііі-29,Кв.18, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Акация, Акация, Бакиница, Берлин, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Борис Тодоров, Брезите, Брезите, Брезовица, Брюксел, Брюксел, Валого, Валого, Варшава, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Виена, Виена, Вилна Зона, Витоша, Витоша, Витоша, Воденичище, Воденичище, Волга, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Иглика, Изгрев, Изгрев, Йордан Божов, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Каменарска, Кокиче, Кракра, Кракра, Лале, Лале, Латинка, Латинка, Ливадите, Ливадите, Лондон, Лондон, Лондон, Мак, Матница, Матница, Матница, Матница, Матница, Минзухар, Мирковица, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Петър Янчов, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, София, София, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стадиона, Стадиона, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Суха Кладница, Суха Кладница, Тинтява, Упи Ii-35,Кв.17 Делта Хил, Упи V||-Кв.20, Упи Xxix-29,Кв.20 Делта Хил, Упи Ііі-21  Кв.20, Упи-Ix 29, Хvіі-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хемус, Ххх-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец, Яровец, Яровец

На 19.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Батановци:   3ти Март, Акация, Александър Стамболийски, Граово, Мах.Делниче, Св.Св.Кирил И Методий, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:15 - 15:15 ч./ -  Рударци:   Веслец, Витоша, Здравец, Миньор, Михаил Дойчев, Райко Янков, Рила, Родопи, Стара Планина, Черни Връх

На 20.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кладница:   Ix-409, Vііі-29,Кв.18, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Акация, Бакиница, Берлин, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезите, Брезовица, Брюксел, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Васил Левски, Виена, Виена, Вилна Зона, Витоша, Витоша, Воденичище, Волга, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Иглика, Изгрев, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Каменарска, Кокиче, Кракра, Кракра, Лале, Лале, Латинка, Латинка, Ливадите, Лондон, Лондон, Лондон, Мак, Матница, Матница, Матница, Матница, Минзухар, Мирковица, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, София, София, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стадиона, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Суха Кладница, Тинтява, Упи Ii-35,Кв.17 Делта Хил, Упи V||-Кв.20, Упи Xxix-29,Кв.20 Делта Хил, Упи Ііі-21  Кв.20, Упи-Ix 29, Хvіі-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Ххх-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец, Яровец

На 21.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кладница:   Ix-409, Акация, Акация, Бакиница, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Васил Левски, Вилна Зона, Витоша, Витоша, Воденичище, Волга, Градинарска, Гранит, Дабо, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Иглика, Изгрев, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Каменарска, Кокиче, Кракра, Кракра, Лале, Лале, Латинка, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Матница, Матница, Матница, Минзухар, Мирковица, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стадиона, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Суха Кладница, Тинтява, Упи V||-Кв.20, Упи Ііі-21  Кв.20, Хvіі-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Ххх-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец, Яровец

На 21.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Тева

На 21.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Рударци:   3-Ти Март, Lxxxііі-1526 Кв.121, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бузлуджа, Бургас, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гурко, Дабо, Добрич, Дренов Дол, Дулова, Ерма, Захари Зограф, Здравец, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил Пчелински, Кракра, Лиляна Димитрова, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн.Кало, Металург, Миньор, Миньор, Михаил Дойчев, Михаил Дойчев, Москва, Москва, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Пирин, Пирин, Пловдив, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Райко Янков, Райко Янков, Рила, Родопи, Родопи, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Селимица, Синчец, Скобелев, Средна Гора, Средна Гора, Стара Планина, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Темелко Ненков, Трън, Упи Lxxxiv-2229,Кв.21., Упи І-1427 Кв.80б, Хаджи Димитър, Цветaна Живкова, Черни Връх, Черни Връх, Черни Връх, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Ясен, Ястребец

Община Радомир  

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Батановци:   3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах.Кабранови, Мах.Яшарска, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна

На 16.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Батановци:   3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах.Кабранови, Мах.Яшарска, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна

На 16.10.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Батановци:   Граово

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Борнарево:   Упии I-066007 Кв.66

На 17.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гълъбник:   Кв.25 Упи Xііі-353

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Копаница

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Лесковец, Общ. Перник:   Бившо Ткзс

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Перник:   Железничарска

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Планиница, Общ. Перник:   П-Л Ххіі, Кв.14, Упи I-108, Кв.1

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Радомир:   Мах.Арбанас

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Черна Гора, Общ. Перник:   Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, Мах.Ваклинови, Мах.Димеви, Мах.Кюрчийски, Мах.Сугареви, Мах.Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 16.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ярджиловци:   Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет И Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража

Община Трън  

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Трън

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Богойна

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Врабча

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ломница, Общ. Трън:   М.Ждрелото

На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Трън:   8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, Мах.Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков

На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Трън:   8ми Март, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Мах.Горно Баринци, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Трън:   9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Китка, Мах.Китка, Мосаловска, Петко Д. Петков, Яким Тошков

На 17.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Трън:   Атанас Ботев, Васил Левски, Еднофамилни Жилища, Мосаловска, Тенеси, Чарчалат

 

 

 

 

Област Плевен

Община Белене  

На 17.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Белене:   Ал Стамболийски, България, Местност Лунгата Извън Регулация

На 16.10.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Белене

Община Гулянци  

На 15.10.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Брест, Общ. Гулянци

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Бръшляница:   9-Ти Септември, Акалан, Александър Стамболийски, Антим 1, Априлов, Асен Златаров, Асен Халачев, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Голо Бърдо, Дунав, Иван Рилски, Инж Г И Вълков, Косовски, Крали Марко, Любен Каравелов, Местн.Над Пресяката, Местн.Червен Фенер, Патриарх Евтимий, Пирин, Райко Даскалов, Свобода, Скобелев, Стефан Караджа, Трапезица, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Освободител

На 16.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Бръшляница:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, г.С.Раковски, До Стадиона Упи Ii- 92 И III- 92, Инж Г И Вълков, Кирил И Методий, Местн.Над Пресяката, Местн.Червен Фенер, Райна Княгиня, Сан Стефано, Цар Освободител

На 16.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ленково:   Александър Стамболийски

Община Долна Митрополия  

На 19.10.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 09:15 - 14:45 ч./ -  Горна Митрополия:   Александър Стамболийски, Васил Априлов, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Кирил И Методий, Люлин, Марагидик, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Паисий, Раковски, Родопа, Сливница, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 16.10.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия

На 17.10.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 18.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:   Освобождение, Пасището, Стопански Двор

На 19.10.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 09:15 - 14:45 ч./ -  Долна Митрополия:   Алеко Константинов, Заводска, Зърнобаза, Люлин, Местност Лозята, Панайот Волов, Пирин, Прогрес, Съединение, Цанко Церковски

Община Долни Дъбник  

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дисевица:   10 Конгрес, Ангел Кънчев, Васил Костов, г.Томов, Ген Радецки, Георги Петров, Девети Септември, Иван Вазов, Изгрев, К.Златарев, К.Христов, Месност Торбовото, Н.Вапцаров, П.Волов, С.Караджа, Св.Св.Кирил И Методий, Юнско Въстание

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Къртожабене

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Плевен:   56722.35.726, С.Дисевица Пи 000137 И С.Търнене Пи 000108

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен:   Адил Дервишев, Месност Азманското, Местност Азманското, Местност Ватовото, Местност Под Селото

На 16.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Дисевица:   10 Конгрес, Ангел Кънчев, Васил Костов, г.Томов, Ген Радецки, Георги Петров, Девети Септември, Иван Вазов, Изгрев, К.Златарев, К.Христов, Н.Вапцаров, П.Волов, С.Караджа, Св.Св.Кирил И Методий, Юнско Въстание

На 16.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Плевен:   С.Дисевица Пи 000137 И С.Търнене Пи 000108

На 16.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен:   Адил Дервишев, Месност Азманското, Местност Азманското, Местност Под Селото

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник:   Xix-1149 1148, Беласица, Велчова Завера, Ген Скобелев, Добри Чинтулов, Мургаш, Назъм Хикмет, Райко Даскалов, Христо Ботев, Христо Янчев

Община Кнежа  

На 15.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   021113 С Екатте 06375

На 15.10.2018 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Кнежа

На 15.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Долни Луковит:   I-Ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Извън Регулация, Искър, Кирил И Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П.К.Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор Ii, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра

На 15.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Кнежа:   6610067, 6610100, Беласица, Вела Пеева, Верила, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Елин Пелин, Изгрев, Ильо Войвода, Искър, Калиакра, Камчия, Козница, Кресна, Лисичи Валог, Люлин, Мерата, Местност Къмпинга, Местност Лисичи Валог, Местност Мерата, Назъм Хикмет, Никола Вапцаров, Огоста, Осогово, Панайот Хитов, Пролет, Райко Даскалов, Родопи, Ропотамо, Скът, Софроний Врачански, Струма, Тимок, Филип Тотю, Чавдар Войвода, Чайка

На 15.10.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Кнежа:   Димитър Благоев, Ильо Войвода, Мерата, Местност Мерата, Панайот Хитов, Райко Даскалов, Филип Тотю, Чавдар Войвода

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Кнежа:   735082, Местност Криволя, Местност Криволя

На 15.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Кнежа:   Марин Боев, Огнян Михайлов

На 16.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Кнежа:   Христо Ботев

На 16.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Кнежа:   23-Ти Септември, Бузлуджа, Вит, Гостиля, Кирил И Методий, Марин Боев, Презвитер Кузма, Стефан Цанов, Черноризец Храбър

На 18.10.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Кнежа:   6610067, 6610100, Лисичи Валог, Местност Къмпинга, Местност Лисичи Валог

Община Левски  

На 15.10.2018 г. /08:15 - 12:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Кирил И Методий

На 16.10.2018 г. /10:15 - 12:00 ч./ -  Трънчовица:   Христо Ботев, Янтра

На 17.10.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Летница, Общ. Летница:   Александър Димитров

Община Плевен  

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горталово:   071020- Местност Сушица, Vi-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Къртожабене:   Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Местност Барата, Орлица, Студенец, Упи Ii Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 15.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Владимир Бурмов, Лайка, Сторгозия

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Мара Денчева

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мечка, Общ. Плевен:   Александър Стамболийски, Антим I, г.С.Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю.А.Гагарин

На 15.10.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Ангел Кънчев, г.С.Раковски, Георги Бенковски, Кайзерслаутерн, Св.Св.Кирил И Методий, Уилиам Гладстон

На 16.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Сторгозия

На 16.10.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Плевен:   Битоля/А.Дервишев/, Георги Кочев, Македония, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пирин, Тодор Каблешков, Цоню Матев

На 16.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Плевен:   Бунтовник, Васил Друмев, Гоце Делчев, Дрин, Морава, Родопи

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:   Арда, Бачо Киро, Витоша, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Тотев, Коста Златарев, Люлин, Н.Й.Вапцаров, Осогово, Пирин, Райко Даскалов, Тодор Луканов, Шипка

На 17.10.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Вит, Георги Кочев

На 18.10.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Плевен:   Кайлъка, Пазара На Сторгозия, Сторгозия

На 18.10.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Плевен:   Александър Малинов

На 18.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Акд.Й.Трифонов, Изток, Молдавия, Момин Кладенец, Русе/Д-Р Бешев/, Стоян Михайловски

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:   Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Ивайло, Искър, Кракра Пернишки, Марица, Освободител, Прилеп, Рила, Родопи

На 18.10.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Плевен:   Данаил Попов /В.Ленин/, Даскал Димо, Св.Параскева/Ц.Станчев/, Софроний Врачански, Хаджи Ангел

На 19.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Акд.Й.Трифонов, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, Йордан Йовков, Русе/Д-Р Бешев/

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:   Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Халачев, В.И.Ленин, Гео Милев, Дунав, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Свобода, Средна Гора, Странджа, Суворов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пелишат:   Бенковски, Гередава, Гудима, Димитър Благоев, Коста Златарев, Мусала, Пелезо, Стопански Двор, Трети Март, Христо Кънчев, Цветан Спасов, Шейново

На 19.10.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Плевен:   Д-Р г.М.Димитров/Н.Гиг/, Лозенка, Найден Геров

Община Пордим  

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

Община Червен Бряг  

На 15.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг:   510001, Барбарати, Братя Миладинови, Гурко, Ивайло, Лазар Ръжанов, Сава Младенов

На 15.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг:   Бузлуджа, Панайот Волов, Християнска

На 16.10.2018 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Червен Бряг:   951.244, 951.420, Vі-2017, Антим, Безименна, Долна Биволица Пи 164018, Дунав, Европа, Ж.П. Фон Жилища - Иск Депо, Ж.П. Фонд Жилища - 7 Жп Сек, Залупен Кладенец, Златна Мина, Мако Даков, Маркова Могила, П.Р.Славейков, Стара Планина, Упи 139001

На 19.10.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Реселец:   Воденицата, Горска, Девети Май, Дзс Комуна, Дружба, Иван Христов, Искър, Капна, Поройна, Ръчене, Свобода, Стефан Бацов

 

 

София-Област

Община Божурище  

На 15.10.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Пролеша:   Упи ||-259,Кв.75

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Делян, Общ. Божурище:   Iv-052034, Писател Спас Антонов, ХvIII-115,Кв.15

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Златуша:   №Ііі А-56 Кв 5, Вилна Зона Витошица, Упи X-59 Кв. 25

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Росоман:   Гранит, М.Падината, Упи Xiv-145, Упи ХIII-144 Кв.22, Черква

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Божурище:   022145, 8-Ми Март, I-015169 Кв.13, Кв.Девети Септември, Атон, Далия, Двора На Апк, Девети Май, Девети Септември, Еделвайс, Искър, Лястовица, Мура, Рила, Руен, Стара Планина, Ткзс Кв.21, Упи Хііі-015133, Феникс, Шести Септември, Щъркел

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Гурмазово:   I-212, Кв.20, Ii-020068 44, Iv-024064, Гурмазовско Шосе, Парцел Іі-77, Кв.28, Пи  001140, Пи 001019 М. Матерка, Стопански Двор, Упи Ii-021103 Кв. 43, Упи Vii-270, Кв.24, Упи І-254 Кв.25, Упи Іv-38, Кв.4, Упи Х-299 Кв.29, Упи-Ii-022022

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище:   123.106, Vііі-485,Кв.34, Александър Александров, Георги Аспарухов - Гунди, Казана, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, Местност Могила, Пейо Яворов, Пчела, Упи 1-034007 , Кв1,М.Добър Мъж, Упи 3-227 Кв. 18, Упи Vi-105 Кв.8, Упи Іі 379/Кв27, Упи Хvіі-Общ, Кв.19, Упи Хіі-369, Кв.29, Упи-190кв 15, Упиv-016025 Кв.1

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Понор:   Стопански Двор

На 17.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Хераково:   XIII-43 Кв.9, Ридо, Упи VIII - 321, Упи Xvii-262 , Кв.22, Царица Йоанна, Черковна

На 17.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище:   Упи 1-034007 , Кв1,М.Добър Мъж

На 17.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Хераково:   Упи Xvii-262 , Кв.22

На 17.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Мала Раковица:   С.Мала Раковица, Упи Vi-5, Кв.2

На 17.10.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище:   Георги Аспарухов - Гунди, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, Пейо Яворов, Пчела, Упи 3-227 Кв. 18, Упи Хvіі-Общ, Кв.19, Упи-190кв 15, Упиv-016025 Кв.1

На 19.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Хераково:   Ііі-694,Кв.48,Мбобен, Упи I-694, Кв.48

Община Ботевград  

На 15.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 16.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 17.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 18.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 19.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец:   Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Радотина

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Паркинг, Саранск, Темуша

На 15.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица:   Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци

На 15.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ботевград:   Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин

На 15.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Врачеш:   Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Оборище, Освобождение (9-Ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Преслав, Синчец, Софрони Врачански, Страншки Рът, Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Цар Освободител( 17 Ятаци)

На 15.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:   Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци

На 15.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   В.З. Чеканица, Зелин-Д-Р Асен Златаров, М.Чеканица, Пи - 001088, Местност Чеканица, Страцин, Чеканица

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Зеленград, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./ -  Боженица:   319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански Двор, Х-38, Кв.41

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./ -  Ботевград:   До Сграда Ткзс, Стефан Караджа

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:   За Провеждане На 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   III-709,Кв.38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил И Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград Път№1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./ -  Рашково:   Махала Белчово, Махала Габровница

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./ -  Скравена:   000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-Ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна Зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап.Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К.Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, Мах.Диловска И Драганчовска, Махала Гледжовица, Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми Март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, Пи №000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, С. Скравена, Общ. Ботевград Път №1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, Сграда На Читалището, Синчец, Стара Планина (Ил.Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград:   Пи №027070

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът, Махала Славополе, Упи III-25 Кв. 4

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ -  Литаково:   3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил И Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-Ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ -  Осеновлаг:   Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

На 15.10.2018 г. /13:15 - 14:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ -  Радотина:   Местност Дръстила, Пи №055008

На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Паркинг, Паркинг, Саранск, Саранск, Темуша, Темуша

На 16.10.2018 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Ботевград:   05815.13.34, Зелин-36-А, Зелин-42-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Кошарата, Курорт Зелин, Христо Ботев

На 17.10.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Ботевград:   003036, 05815.13.34, Ам Хемус Кв.Зелин, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин,Ул.4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 17.10.2018 г. /10:30 - 12:45 ч./ -  Трудовец

На 17.10.2018 г. /13:00 - 15:45 ч./ -  Ботевград:   16-Ти Ловчански Полк, Оборище, Цар Иван Шишман

На 19.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ -  Ботевград:   До Сграда Ткзс

На 19.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил И Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 19.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ -  Скравена:   Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 19.10.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Литаково:   3ти Март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Боговина, Брезовица, Вълчи Град, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Кап.Тодор Тодоров, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Писана, Победа, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Шести Септември (9-Ти Iх)

Община Годеч  

На 16.10.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Бракьовци

На 18.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Годеч

Община Горна Малина  

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Горна Малина:   101, Блокове

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Макоцево:   В.З. Овче Бърдо Имот №219, Местност Крушака, Местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, Пи 093013, Пи 385 Кад.Район 232, Пи 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо, Упи Ii-49, Кв.3, Упи Хii -176 Кв. 31

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Негушево:   068010, Vііі-3 Кв.2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ.Горна Малина, П-Л Xvi-27, Кв.3, Упи Vі-76, Кв.11, Упи Xi-185, Кв. 18, Упи Іі-16, Кв.2, Упи Хvііі-195, Кв.18, Упи Хіv-157, Кв.18, Упи-87

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Осоица:   М.Мандрите-Катлъка

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Саранци:   Iх-42,Кв.7, Іх-95,Кв15, Божанчеви Ливади, Упи І Кв.37

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Чеканчево:   Ii-289, Кв.32, Vi-296 Кв.25, П-Л Х-373, Кв.35, П-Л Хvіі, Им.Пл.№317, Кв.24, Упи Хх-246,Кв.11

На 18.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Байлово

На 18.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Белопопци

На 18.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Горна Малина:   Втора, Двадесет И Първа, Упи VIII-82а

Община Драгоман  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бахалин

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Вишан

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Владиславци

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Габер, Общ. Драгоман:   Vіі-99, Градище, Ул.Елин Пелин

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Габер, Общ. Драгоман:   Градище

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Село

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Грълска Падина:   Мах.Горно Ново Село

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долна Невля

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Ново Село, Общ. Драгоман

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгоман:   Акация, Еделвайс, Железничар, Иглика, Игрище За Минифутбол Упи І, Кольо Фичето, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна Гора, Странджа, Христо Ботев, Шести Септември, Ярловци

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Камбелевци:   Хіі-22

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Круша, Общ. Драгоман

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Начево

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Несла:   000136

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чеканец, Общ. Драгоман

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чуковезер

На 15.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ялботина

Община Елин Пелин  

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Ботевград:   Витиня

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Григорево:   Упи III -283 Кв.20

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Елешница, Общ. Елин Пелин:   046008, 615, 662, Iх-191, Кв.34, Землището На С.Елешница, Местност Равно Расте, Мтп Зора, П-Л Iv-263, Кв.19, Парцел Хіі-385, Кв.39, Пи 101 В I-ва Част, Пи №913, Упи I-861 Кв.34а, Упи Xvii - 205, Кв.35, Упи Х-43, Кв.6, Упи Хіі-121, Кв.15

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Желява:   24-Ти Май/Георги Димитров/, Xvi-2103,Кв.7, Xx-300,Кв.32, Александър Стамболийски, Бене Цендин/Мургаш/, Благой Тодоров/9 Септември/, Васил Левски, Ген.Николай Желявски/1 Май/, Герена/Иван Шонев/, Кирил И Методий, Местност Добри Дол, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск, Пи -098018, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Мечката, Стоян Мисирски, Тодораки Пешев/Христо Ботев, Тоне Крайчев

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Потоп:   048064,  М.&Quot;Прекръсте&Quot;

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Чурек:   Местност Жерково, П-Л Xvi-256, Кв.30, П-Л Хi-275, Кв.4

На 15.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Ii Кв.143, Xi-1764, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Новоселци, Плиска, София, Упи  I-15005, Кв.164д

На 15.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин:   333016 - Извън Границите На Населеното Място, V-1, 59 Псд, VIIIКв. 55, VIIIКв.57, Vіі-42,Кв.8, Xi-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Бенковски, Витоша, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв.40,53,51,49, Дунав, Елин Пелин, Извора, Искър, Кв.57 Парцел 5, Кирил И Методий, Кольо Фичето, Люб.Каравелов, Местност Пазарски Път, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Пенчо Р.Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Сердика, Ул.Извора №1, Упи І-Общ Кв.57, Упи Ііі-І, Кв.58-Псд, Упи Хх-365, Кв.33, Упи Ххііі-130 Кв.12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Чойна

На 15.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Петърч:   Кап.Петко Войвода, Първи Май

На 15.10.2018 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Потоп:   Упи VIII-146, Кв.20

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ботевград:   Витиня, Пик, Саранск, Цар Освободител

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Врачеш:   Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Горна Малина

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Горно Камарци:   .Упи Vi-61 Кв 11, Упи Vi-38, Кв.7

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Долно Камарци:   VIII-9 Кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Седма, Тп Център, Трета, Хііі-108 Кв.14, Четвърта

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Негушево:   Упи 9 - 020019

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Осоица:   10, 33-та, III-271 Кв.37, Xi-400 Вилна Зона, Xxv-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, Кв.37, П-Л Vi-137, Кв.1, Парцел VIII От Кв.53 В.З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв.28, Упи Iv-249, Кв.22, Упи Xi-317, Кв.39, Упи Х-404 Кв 1, Упи Хііі-373,Кв.34

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Саранци:   000020 По Квс

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Столник

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Стъргел:   Имот 024027, Парцел Іі-269, Кв.39, Упи, Упи I-390, Кв.47, Упи V-467, Кв.30, Упи Vii-309, Кв.52, Упи Vі-275, Кв.39

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Габра:   Божур, Бор, Васил Левски, Върбата, Еверест, Изгрев, Йордан П. Кусаров, Лилия, Любен Каравелов, Люляк, Минчо Н.Кунев, Миньор, Михалкова Чешма, Незабравка, Панайот Волов, Раковска, Реката, Синчец, Соленика, Теменуга, Христо Ботев, Ясна Поляна

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Нови Хан:   Върба, Еледжик, Иглика, Марица, Мургаш, Николина Здравкова, Пловдивско Шосе, Рибарица, Трета, Търнава, Упи Vі -647 Кв.29, Шипка

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Григорево:   Упи  Іv-102 Кв.11, Упи Xv-128, Кв.15, Упи Хіх-262, Кв.18

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Доганово:   Упи Ххіі-357,358, Кв.8

На 18.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Лесновска, Липа, Топола

На 18.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   042015-Стпд По Квс, 068076, Акация, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, Васил Левски, Верила, Витоша, Вихрен, Гео Милев, Георги Бакалов, Георги С.Раковски, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Йоан Екзарх, Кирил И Методий, Кочо Честименски, Лев Толстой, Лесновска, Липа, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Плиска, Сан Стефано, Средец, Средна Гора, Страцин, Упи 1-За Ожс, Кв.71, Упи I, Кв. 108, Упи Хv -182 Кв. 65, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Черноризец Храбър, Шейново, Янтра

Община Етрополе  

На 15.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Етрополе:   Александър Атанасов, Александър Стамболийски, Асеновска, Батак, Варовитец, Васил Петлешков, Двадесет И Седми Ноември, Здравец, Иван Канджаков, Китката, Любен Каравелов, Малки Искър, Марийка Гаврилова, Мико Лаков, Младост, Никола Вапцаров, Никола Михайлов, Осем, Партизански, Победа, Прогон, Пролет, Руски, Свищи Плаз, Сергей Румянцев, Софроний, Тодор Доков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Часовникова Кула, Четвърта, Шиндарника, Ябланица

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боженица:   Махала Ласковци

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Видраре:   Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец:   Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, Упи-Хі-8, Кв.4

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лъга

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Правец:   Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, Упи 225 Кв. 110

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Правешка Лакавица:   001626, Голямата Ливада, Махала Церица

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Своде:   Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци

На 16.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Средни Рът:   Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби

На 16.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Правец:   Махала Дръвница, Махала Правешки Ханове, Тодор Живков

На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Осиковица:   Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата

На 16.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Осиковска Лакавица:   Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;, П-Л Vi-61, Кв.5

Община Ихтиман  

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман:   Махала Горобий

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   Витоша, Дунав, Иглика, Изток, Кокиче, Люляк, Рила, Странджа, Янтра

На 15.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Боерица:   Пи640030,640027, Упи Vі-111, Кв.16, Упи Іі-124, Кв.13

На 15.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Борика, Общ. Ихтиман:   П-Л Іv-109, Кв.8, Парцел Vіі-59, Кв.20, Упи 9-128 Кв 5, Упи Іv-165, Кв.24

На 15.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Бузяковци:   Махала Поповци

На 15.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Вакарел:   Махала Поповци, Чешма Ангелина

На 15.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Веринско

На 15.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман:   Упи Iv-103 Кв 27, 036055,М.Каратопрак, П-Л Хі-39, Кв.4

На 15.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Ихтиман:   Предгарова

На 15.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Костадинкино:   Мах.Семковци Упи Хvі-88, Кв.12, Махала Брънковци, Махала Полиовци, Махала Семковци, Махала Яздирастовци, Яздирастовци

На 15.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Пауново:   V-142,Кв.23, П-Л Vііі-198, Кв.15, П-Л І-84, Кв.15а, Махала Поповци, Поповци Пи 028069, Упи III-220, Кв.Ихтиман, Упи V- 199 Кв. 14 Близо До Църквата, Упи V-129 , Кв 21, Упи Xi-35,Кв.4, Упи Xxv-114, Кв.20

На 15.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Поповци, Общ. Ихтиман:   Упи Іі-91, Кв.13

На 15.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 17.10.2018 г. /08:00 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:45 ч./   На 18.10.2018 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Вакарел:   Дренов Рът, Махала Дренов Рът

На 17.10.2018 г. /08:00 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:45 ч./   На 18.10.2018 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Веринско:   000182, Ул.13, Упи Ix-23, Кв.13, Упи Ііі-124, Кв.6, Упи Хvіі-131, Кв.6

На 17.10.2018 г. /08:00 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:45 ч./   На 18.10.2018 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 17.10.2018 г. /08:00 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:45 ч./   На 18.10.2018 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Ихтиман:   Автомагистрала Тракия, Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Йордан Балчев, Кирил И Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич, Пи 007083 М.Царчино, Пирин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, Упи -Vii 27090, Упи III-2061,Кв.145, Упи Iv - 2853, Кв.191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Цар Самуил, Черни Връх, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

Община Костенец  

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе

На 15.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 15:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Гуцал:   Iv  Вк.3а

На 15.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 15:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Самоков:   3-та

На 15.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:   Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски

На 15.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Долна Василица

На 15.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Боровец

На 15.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Марица:   1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев

На 15.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Радуил:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, г.Зуйбаров, г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 15.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Долна Баня

На 15.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Марица

На 18.10.2018 г. /09:15 - 11:45 ч./   На 19.10.2018 г. /14:00 - 16:45 ч./ -  Горна Василица

На 18.10.2018 г. /09:15 - 11:45 ч./   На 19.10.2018 г. /14:00 - 16:45 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 18.10.2018 г. /09:15 - 11:45 ч./   На 19.10.2018 г. /14:00 - 16:45 ч./ -  Ихтиман:   064007-М.Добрева Ливада, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх.Генадий Ихтимански, Баба Вида, Белмекен, Васил Левски, Витоша, Вражебъра, Ген.Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Дунав, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Йордан Цонев, Калето, Кирил И Методи, Кокиче, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Люляк, М.Добрева Ливада, Македония, Малина, Малчика, Марин Дринов, Местност Еледжик, Местност Чикийца, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Пчелин, Рила, Роса, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Странджа, Теменужка, Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Чайка, Шести Септември, Шиндар, Шипка, Явор, Янтра

На 18.10.2018 г. /09:15 - 11:45 ч./   На 19.10.2018 г. /14:00 - 16:45 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман

На 18.10.2018 г. /09:15 - 11:45 ч./   На 19.10.2018 г. /14:00 - 16:45 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

Община Костинброд  

На 15.10.2018 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Костинброд:   Обединена

На 15.10.2018 г. /10:00 - 12:45 ч./ -  Божурище:   Европа, Ктп Булет, Максим Горки, Упи Іх-75,76, Кв.8, Кв.Максим Горки, Хан Кубрат, Цар Борис Първи

На 15.10.2018 г. /10:00 - 12:45 ч./ -  Гурмазово

На 16.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Костинброд:   Упи Ii 4162, 18-2059, Кв. 150, Iv-3944кв 63-А, Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златаров, Бачо Киро, Бузлуджа, Букет, Валери Чкалов, Васил Левски, Витошко Лале, Вишня, Възход, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Дванадесети Април, Детелина, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Жп Кантон, Захари Зограф, Здраве, Зора, Иван Вазов, Йордан Йовков, Китка, Крайбрежна, Лилия, Липа, Ломско Шосе, Люляк, Малина, Местност Бачийте, Мизия, Момина Сълза, Момчил Войвода, Мургаш, На Площада В Селото, Нарцис, Незабравка, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Плиска, Поп Богомил, Преслав, Родина, Роза, Розова Долина, Русе, Св. Георги Победоносец, Синчец, Славянска, София, Спортист, Средна Гора, Странджа, Тодор Спасов, Тунджа, Ул Илинден, Упи Vі -3723 Кв.173, Упи Xvi 2844 Ul 91, Упи-Хvii-1758, Фондови Жилища, Хv-1642, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветна, Чакалов, Шейново, Шипка, Шияковци, Шияковци Упи 38978,38 Кв.42, Янко Забунов, Янтра

На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Опицвет:   III-283, Xvii Кв.4

На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Костинброд:   Iv-3944кв 63-А, Витошко Лале, Дванадесети Април, Еделвайс, Жп Кантон, Липа, Малина, Местност Бачийте, Момчил Войвода, Незабравка, Обединена, Петър Берон, Роза, Св. Георги Победоносец, Спортист, Средна Гора, Упи Xvi 2844 Ul 91, Фондови Жилища, Хv-1642, Цар Самуил, Цветна, Шияковци

На 17.10.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Петърч

На 17.10.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Безден:   М. Могилата Упи77,24, Пи №243,Кв.25, Упи 77.9

На 17.10.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  София:   Райска Градина/Аврора/

Община Пирдоп  

На 16.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Пирдоп:   Борис Темков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Марков, Дражил, Иван Вазов, Иван Клявков, Извън Регулация, Капитан Димитър Събев, Конска, Мухча, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Панайот Хитов, Петър Венков, Селска Река, Стефан Стамболов, Тополите, Харалампи Златанов, Христо Ботев, Христо Генчев

На 16.10.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Пирдоп:   Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Марков, Иван Вазов, Иван Клявков, Извън Регулация, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе, Панайот Хитов, Стефан Стамболов, Тополите, Христо Ботев

Община Правец  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец:   Махала Рударец, Упи-Хі-8, Кв.4

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Правец:   Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, Упи 225 Кв. 110

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Равнище:   I Кв.29, Упи Ii-196 Кв.8

Община Самоков  

На 15.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /08:00 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Самоков:   Ул. Цар Борис III Тп Бистрица, 65231.906.282, Абаджийска, Александрова, Ангел Кънчев, Асен Карастоянов, Баба Фота, Белмекен, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Булаир, Бяла Поляна, Васил Левски, Верила, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Двадесет И Девети Декември, Дунав, Елин Пелин, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Йордан Йовков, Кирил И Методи, Климент, Константин Фотинов, Коста Вальов, Луковица, Македония, Мальовица, Манастирска, Мано Филипов, Митрополитска, Мусала, Наум Хаджимладенов, Неофит Рилски, Никола Драмалиев, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пашеница, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Попангелов, Пи 65231.908.409, Пирин, Рила Планина, Рилски Езера, Розова Долина, Сини Вир, Скакавец, Соколец, Софроний Врачански, Търговска, Упи 65231.914.240, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Симеон, Център За Настаняване От Семеен Тип, Чакър Войвода, Шумнатица, Ястребец

На 15.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ -  Самоков:   65231.907.178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231.916, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, Местност Ридо, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Рупите, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети Декември, Търговска, Упи 65231.906.319, Упи 65231.911.36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис III, Черни Връх, Черно Море, Шейново, Шипка

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-Ма, 48-Ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Абаджийска, Генерал Велиаминов, Житна Чаршия, Искър, Местност Дългата Поляна, Местност Мечката, Местност Татарски Брод, Местност Татарски Брод, Търговска, Хр.Захариев

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:   Местност Татарски Брод

На 15.10.2018 г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Самоков:   България, Захари Зограф, Захари Райнов, Иглика, Крали Марко, Луковица, Мургаш, Мусала, Пирин, Подридна, Рила Планина, Сан Стефано

На 16.10.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Самоков:   65231.907.178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Иглика, Имот 65231.916, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, Местност Ридо, Момина Сълза, Мургаш, Мургаш, Мусала, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Пирин, Подридна, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рила Планина, Рилски Скиор, Рупите, Сан Стефано, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети Декември, Търговска, Упи 65231.906.319, Упи 65231.911.36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис III, Черни Връх, Черно Море, Шейново, Шипка

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белчин:   15-та, 16-та, 18-та, 286, 5-та, 6-та, 7-Ма, Георги Димитров, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Продановци, Общ. Самоков

На 16.10.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Самоков:   Имот 65231.916, Местност Ридо

На 17.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Мала Църква

На 17.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Курорт Боровец

На 17.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Бели Искър:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, П-Л V, Упи Iv Кв. 20

На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горни Окол:   Ix-302, Kw.41, XXIII, Кв.2, Парцел Vi--43 Кв.5

На 17.10.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Самоков:   Местност Мало Равнище, Местност Ренов Дол, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър

На 18.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Гюрови Градини, К.К. Боровец, Пи №65231.919.110, Пред Квл, К.К. Боровец, Пи №65231.919.86, Пред Бчк, Курорт Боровец

На 18.10.2018 г. /10:15 - 14:30 ч./ -  Говедарци:   Александър Стамболийски, Стк Мальовица

Община Своге  

На 16.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Искрец:   Акация, Васил Левски, Ливаге, Махала Кулинци

На 16.10.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Брезе, Общ. Своге:   Келемеровци

На 16.10.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Своге:   23 Септември, Александър Стамболийски, Воденицата, Георги Бенковски, Джоджовска, Каменярски Дол, Пенчо Славейков, Пирин, Стара Планина, Старопланинска, Цар Симеон

На 17.10.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге

На 18.10.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Костинброд:   Ширината

На 18.10.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Царичина:   126.145,М.Сивил, М. Паликарци, Местн.Старо Село

На 18.10.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Свидня:   3-Ти Март, Еверест, Л. Каравелов, Любен Каравелов, М. Падеж, Мах.Батул-Турски Пролог, Мах.Манастирска Ливада, Махала Дашовци, Махала Кардашово, Махала Стоевци, Оборище, Отец Паисий, Правец, Преслап, Първи Май, Свобода, Стара Планина, Чавдар, Шипка

На 18.10.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Чибаовци:   101.146, Xiv-204, Имот 111.10, М.Разкръсте,Пи 101, П-Л Іі-224, Кв.27, Пи 038151, Пи 266

На 18.10.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Свидня:   Еверест, Л. Каравелов, Любен Каравелов, М. Падеж, Мах.Батул-Турски Пролог, Мах.Манастирска Ливада, Махала Дашовци, Махала Кардашово, Махала Стоевци, Оборище, Отец Паисий, Правец, Преслап, Първи Май, Свобода, Стара Планина, Шипка

На 18.10.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Чибаовци:   101.146, Xiv-204, Имот 111.10, М.Разкръсте,Пи 101, Пи 038151, Пи 266

Община Сливница  

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алдомировци:   Алдомировска (Г.Димитров), Главната, Парцел Три,Кв.19, Седма, Четвърта

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница

На 15.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Васил Левски, Кв.107, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Любен Каравелов, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Съединение, Хаджи Димитър

На 15.10.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Васил Априлов, Войнишка Махала, Георги С. Раковски, Гургулят, Капитан Радко Димитриев, Михаил Георгиев Кенин, Паисий Хилендарски, Шейново, Юрий Гагарин

На 19.10.2018 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Гълъбовци:   17 Та, 20-та, 7 Ма

 

 

Област Видин

Община Белоградчик  

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:   Втора, Георги С.Раковски, Здравец, Карловица, Княз Борис I, Съединение, Трета, Трети Март, Цоло Тодоров

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крачимир:   41 , Кв.14, Втора, Немия, Пета, Първа, Седма

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Праужда:   Втора, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пролазница:   Втора, Махала Среден Рът, Махала Чуката, Осма, Пета, Първа, Седма

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Стакевци:   000502, Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Белоградчик:   XII-130, Кв.3, Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извос, М-Ст Извос  Упи Vі-76 Кв.17, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Тридесет И Първа, Тридесет И Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Упи VIII-88 Кв.10, Упи-Xv-150, ХIII-150 24, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Белоградчик:   Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Тридесет И Четвърта, Тринадесета, Упи-Xv-150, ХIII-150 24, Шестнадесета

Община Брегово  

На 15.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Видин

На 15.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Градец, Общ. Видин:   290, 345, 53, Xix-100, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Пи 224, Пи 492, Пи19, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Упи, Упи Vi Пи 1, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 15.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Динковица:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 15.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Калина, Общ. Брегово:   Георги Димитров, Кирил И Методий, Розова Долина, Толбухин, Филип Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка

На 15.10.2018 г. /11:30 - 12:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Косово, Общ. Брегово:   Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антон Чехов, Асен Балкански, Борис Бенчев, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Виктор Юго, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Полянов, Елин Пелин, Емил Марков, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Никола Й.Вапцаров, Отец Паисий, Първи Май, Роза Люксембург, Сержант Филипов, Тимок

На 15.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Ново Село, Общ. Ново Село:   Упи IIIКв.44

На 15.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Плакудер:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 15.10.2018 г. /10:30 - 11:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Тияновци:   Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Ген.Тотлебен, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Иван Вазов, Индже Войвода, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Мичурин, Райчо Даскалов, Станко Маринцестов, Толбухин

Община Видин  

На 15.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 16.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Видин:   Ул.Славянска,Ул.Божур,Ул.Ружа, Ул.Чайка,Ул.Байкал От№45 До №95,Ул.Синчец,Ул.Детелина

На 15.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Цар Симеоново:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Видин:   Васил Левски, Железничарска, Княз Дондуков, Солун

На 16.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дружба:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /09:55 - 10:55 ч./ -  Видин:   Безименна, Дунавска, Цар Александър Ii

На 16.10.2018 г. /11:05 - 12:05 ч./ -  Видин:   Гладстон, Оборище, Цар Асен I, Шейново

На 16.10.2018 г. /12:45 - 13:45 ч./ -  Видин:   Баба Тонка, Безименна, Братя Миладинови, Отец Паисий, Упи IIIКв.50, Цар Иван Асен Ii

На 17.10.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Видин

На 17.10.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./   На 19.10.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Капитановци:   Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Пи 857 Кв.50, Първа, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 17.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Гомотарци:   168 Квартал Vii, В Близост До Автобусната Спирка, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Имот №005015, Осемнадесета, Осма, Парцел 49, Кв.29, Пета, Петнадесета, Пи 000153, Пи 425, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Уния Маре, Упи 99 Кв.3, Четвърта, Четиридесет И Пета, Четиринадесета, Шеста

На 17.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 19.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Капитановци:   019071, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв.49 Парцел 704, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Пи 4/412/8100604, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 18.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Видин:   Безименна, Гео Милев, Панония

На 18.10.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин:   1519,Кв.115, III . Кв111, Парцел 2 Квартал 111, Търнянска, Упи VIII -Кв.115

Община Димово  

На 18.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Арчар:   000021, 242 Кв.29, Археологическа, Арчарица, Бабуя Имот 054008, Бдин, Бързарци, Бързица, Валентина Терешкова, Васил Левски, Вида, Вилна Зона Рациария, Вит, Витоша, Волга, Георги Бенковски, Добрич, Дузлука, Дунав, Дъб, Елада, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Калето, Кирил И Методий, Кокиче, Крайбрежна, Марица, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Разлог, Райна Княгиня, Рациария, Рациария Блок 8 Кв.13 Парцел.5, Рибарска, Рила, Спортист, Тинтява, Тодор Каблешков, Търлите, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Шишман, Черковна

На 16.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Арчар:   Вилна Зона Рациария, Рациария, Рациария Блок 8 Кв.13 Парцел.5

На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Воднянци, Общ. Димово:   Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Пета, Първа, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Динково:   059011, Втора, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дреновец:   23 Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Попов, Асен Балкански, Бдин, Божур, Боян Чонос, В Района На Жп Гарата, Васил Левски, Вела Пеева, Венеца, Витко Иванов, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Кирков, Градище, Девети Май, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Добруджа, Евгени Михайлов, Железничар, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Камен Петров, Кирил И Методий, Кокиче, Кольо Фичето, Космос, Коста Йорданов, Лале, Лебед, Лиляна Димитрова, Лом, Лотос, Любен Каравелов, Люлин, Магура, Малина, Марин Дринов, Марица, Металик, Миджур, Милин Камък, Минзухар, Митко Палаузов, Нарцис, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Никола Парапунов, Огоста, Осъм, Палма, Патриарх Евтимий, Перчо Йорданов, Пирин, Пролет, Райна Княгиня, Роза, Росица, Седемнадесет Партизани, Славянска, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Стела Благоева, Стефан Караджа, Строител, Струма, Тодор Петров, Толбухин, Тополница, Тунджа, Упи-691, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цибър, Чавдар, Чепино, Черно Море, Юрий Гагарин, Явор, Ягода, Янтра, Ясен

На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Карбинци:   Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Дванадесета, Девета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Седма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Шеста, Упи Ii - 000046, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Медовница:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Тополовец, Общ. Ружинци:   Антон Иванов, Батак, Беласица, Бонония, Бузлуджа, Васил Априлов, Ведерник, Вихрен, Волгоград, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граничар, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Иван Козаров, Максим Горки, Мико Нинов, Мусала, Рила, Средец, Странджа, Филип Тотю, Хан Крум, Цанко Церковски

На 18.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Владиченци:   Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта

На 18.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Извор, Общ. Димово:   Вельо Бурдашки, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета

На 18.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Лагошевци:   028024, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Трета, Шестнадесета

На 18.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Мали Дреновец:   Втора, Пета, Първа, Трета

На 18.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Шипот:   Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Ботево, Общ. Видин:   VIII-74 . Кв.8, В Сервитута На Дунавска Дига, Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Държаница:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Цар Симеоново:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 18.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дълго Поле, Общ. Димово:   №I-164 Кв.19, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 18.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Костичовци:   Васил Коларов, Георги Костадинов, Двете Партизанки, Живко Пуев, Илия Филипов, Кузман Георгиев, Никола Еленков, Партизани, Ремсисти, Ск Спартак, Сталинградска Битка, Стоян Георгиев, Христо Смирненски

На 18.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Скомля:   Втора, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 18.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бела:   I Кв.64, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Гранитово, Общ. Белоградчик:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Кула  

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Кула:   5, III, Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Майор Бухарин, Упи 2 - 22 Кв 132, Упи III-За Панаира Кв.45, Христо Ботев

 

Област Враца

Община Бяла Слатина  

На 15.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 17.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 19.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Попица:   Ген. Гурко, Георги Бенковски, Искър, Кръстовище Х.Димитър И г.Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Пирин, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Шабански

На 17.10.2018 г. /12:45 - 13:45 ч./ -  Търнак:   І-529, Кв. 43а, Байкал, Васил Кънчев, Вит, Иван Вазов, Ком, Марин Стоянов, Септемврийци, Цар Асен

На 17.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Търнак:   Айра, Батак, Васил Кънчев, Васил Нинов, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Иван Вазов, Крайна, Ленин, Марин Стоянов, Мир, Обнова, Плиска, Христо Ботев

На 17.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Търнак:   Айра, Божур, Васил Нинов, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Иван Бонов, Марин Стоянов, Плиска, Септемврийци

Община Враца  

На 16.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Враца:   Христо Ботев

На 16.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Згориград:   Александър Стамболийски, Боров Камък, Буковец, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Вола, Вратица, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Проданов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Иван Нивянин, Извън Регулацията, Йордан Лютибродски, Крайречна, Леденика, Любен Каравелов, Марин Христов, Местност Басейна, Местност Гарванец, Местност Кошара, Местност Лагера, Минзухар, Околчица, Панайот Волов, Плакалница, Радан Войвода, Река Лева, Ръжище, Седмочисленици, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Цеко Павлов

На 16.10.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Враца:   Промишлен Р-Н

На 17.10.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Враца:   Индустриална

На 17.10.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Враца

На 17.10.2018 г. /09:45 - 16:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Мраморен:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Амур, Антон Иванов, Баба Тонка, Байкал, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бистрица, Божур, Бузлуджа, Вихрен, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Милин Камък, Младен Георгиев, Найден Миков, Нено Георгиев, Рашко Гергов, Река Амур, Рупите, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Венелин

На 18.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ -  Враца:   Дъбника, Кръгово Околовръстен Път Оряхово, Местност Занкиното, Мито Орозов, Складова

На 18.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ -  Монтана:   48489.2.482

На 18.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ -  Чирен:   9-Ти Септември, Безименна, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Калето, Ком, Комсомолска, Ленин, Лозарка, Люлин, Милин Камък, Мир, Мусала, Оборище, Околчица, Понора, Радецки, Рила, Ружа, Стара Планина, Странджа, Страцин, Тутракан, Христо Ботев, Цар Калоян, Церово Бърдо

На 19.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Враца:   Дъбника

Община Криводол  

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Криводол

На 18.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Чирен:   Местност Осен

Община Мездра  

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Брусен, Общ. Мездра:   Зад Могилата

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Враца:   Васил Кънчов

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Дърманци:   |-1533, Кв. Калето, Местност Сирма

На 16.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Мездра:   1-Ви Май, Баданец, Добруджа, Дърманско Шосе, Жп Район, Заводска, Христо Ботев

На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Елов Дол

На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград

На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Лютидол:   Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Малчика, Махала Брусника, Махала Кацарска, Махала Тишовци, Махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка

На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ребърково:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов

На 17.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Типченица:   7-Ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил И Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Махала Креща, Махала Реката, Махала Шумир, Местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д.Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода

Община Мизия  

На 18.10.2018 г. /08:45 - 17:00 ч./ -  Войводово, Общ. Мизия:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Кюстендилска, Никола Вапцаров, Пенчо Славейков, Христо Ботев

На 18.10.2018 г. /08:45 - 17:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Мизия:   Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Бачо Киро, Безименна, Битуля, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Гео Милев, Димитър Тошков Петров, Иван Вазов, Йончо Стайков, Ленин, Люлин, Минко Костадинов, Неофит Бозвели, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Цветков, Скът, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ангелов Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Найденов Тачов

На 18.10.2018 г. /08:45 - 17:00 ч./ -  Мизия:   Врачанско Шосе

Община Оряхово  

На 16.10.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Оряхово:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арх.Цолов, Бататовец, Бузлуджа, Бузлуджа, Димитър Благоев, Драгоман, Дунав, Проф.Цеко Торбов, Средец, Топ Баир, Упи XxvIII Кв 33, Христо Смирненски, Чорбаджи Цеко Вълчев

На 17.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 18.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Оряхово:   22-Ри Септември, 6-Ти Септември, 9-Ти Ноември, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрей Чапразов, Арда, Арх.Васильов, Арх.Цолов, Асен Златаров, Бататовец, Безименна, Беласица, Бояна Войвода, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Витоша, Владая, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дико Илиев, Димитър Благоев, Добри Войников, Драгоман, Дунав, Жп Гара И Пристанище, Захари Стоянов, Ильо Войвода, Йордан Йонов, Кв 14 502622 502623, Кирил И Методий, Климент Охридски, Коста Лулчев, Кошарите, Лале, Ленин, Летнишка, Любен Каравелов, Люляк, Марек, Марин Дринов, Михаил Кремен, Найден Геров, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Парк Изток, Петко Р. Славейков, Петър Спасич, Пристанище Оряхово, Проф.Цеко Торбов, Рила, Синчец, Сливнишка, Софийска, Средец, Стефан Караджа, Топ Баир, Упи XxvIII Кв 33, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цвети Иванов, Чавдар Войвода, Чорбаджи Цеко Вълчев, Юрий Гагарин

На 17.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 18.10.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Оряхово:   22-Ри Септември, 6-Ти Септември, 9-Ти Ноември, 9-Ти Септември, Iv-503.2466, Кв.52, Алея На Мира И Дружбата, Андрей Чапразов, Арх.Васильов, Баба Тонка, Бачо Киро, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Добруджа, Ивайло, Иван Вазов, Кап. Георги Мамарчев, Кондо Войвода, Коста Лулчев, Марек, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Пирин, Рила, Сергей Румянцев, Силистра, Страхил Войвода, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чавдар Войвода, Шипка, Юрий Венелин, Юрий Гагарин

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Мотористи са нахлули в ромските квартали в Русе, където е живеел Северин 5| 3661 |11.10.2018 . Депутатите спират финансирането на религиозните институции от чужди държави 1| 2414 |11.10.2018 . НОИ спира програмата за профилактика и рехабилитация заради липса на пари 1| 2539 |11.10.2018 . Задържаният за убийството на Виктория не е тренирал бокс никъде в Русе 3| 3711 |10.10.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах