Събота, 22 Септември 2018, 13:10
Frognews
0| 2808 |17.08.2018

Ето къде ЧЕЗ ще спира тока

.
Уважаеми клиенти, ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 20 - 24 август 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  

Община БАНКЯ  

На 20.08.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Варна, Восток, Петко Д.Петков, Св.Св.Кирил и Методий, Свилен Миланов, Христо Смирненски

На 22.08.2018 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   махала Клисурска

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Св.Св.Кирил и Методий

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Иваняне:   Богданов Дол, Дунав, Люти Брод, Орлово Гнездо, Осогово, Пирин, Родопчанка, Св.Св.Кирил и Методий/Л.Але, Тимок, Търново, Хемус, Щастие

На 22.08.2018 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  София:   Цар Борис III/Девети Септ.

Община ВИТОША  

На 20.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   1-ва, 49-та /Кв.Симеоново/, 61-ва /Кв.Симеоново/, 69-та/В.З. Симеоново Север-витоша/, 88-ма /Кв.Симеоново/, Босилек /Кв.Симеоново/, Света Магдалина, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/

На 21.08.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Александър Пушкин, Братя Бъкстон, Велики Прелом, Воденичница /Ал.Пушкин/, Камчатка, Никола Петков/П.Напетов/, Симеон Радев/Кирил Янев/

На 23.08.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-ва, 1-ва /Драгалевци/, 1-ва/Студентска/, 2-ра /Драгалевци/, 2-ра/278/, Гена Димитрова, Проф.Александър Райчев/Кв.Витоша/

На 24.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:   Цар Борис III/Девети Септ.

Община ВРЪБНИЦА  

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Балша:   Свобода/11та/

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Голяновци

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Доброславци:   ПИ 124024

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Житен, Общ. Столична:   20-та, Акация/10та/, Божур/18та/, Бор/23та/, Бреза/4та/, Доброславски Път/9та/, Житница/Пролетарска Победа/, Калоян/2ра/, Кокиче/12та/, Крива Река/16та/, Лале/13та/, Липа/11та/, Люляк/Комсомолска/, надежда/Юрий Гагарин/, Отец Паисий/7ма/, Равнище/14та/, Стубел/17та/, Теменуга/5та/, Търговска/Йорданка Николова, Хан Аспарух/8ма/

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Мировяне:   Ален Мак, Леденика, Мировско Шосе, Планинец, Радецки, Топола

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:   3-ти Март/Септември/, Алеко Константинов/Васил Го, Александър Стамболийски, Блато/21/, Васил Левски/Мраморско Шосе, Върба/9/, Еделвайс/2/, Емилиян Станев/22/, Захари Зограф, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Йовков/24/, Кладанчето, Коста Спасов, Любен Каравелов, М.Магараница,Пи 49206.2667.36, Магараница, Майски Ден/27/, Мичур, Мичур /Упи V, Кв.24/, Момина Сълза/13/, нарцис/19/, Орхидея/8/, Папрат, Пенчо Славейков, Пламък/25/, Република/20/, Росица, Росна Китка/31/, Руйни Води, Св.Св.Кирил и Методий, Ул.Боро, Хайдутин/11/, Христо Ботев/Алексей Гнилич, Чичовци/26/, Явор/12/

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Нови Искър:   Курило

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  София:   Васил Левски, Захари Стоянов, Ломско Шосе, Околовръстен Път, Св.Св.Кирил и Методий, УПИ- Мрамор

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Екзарх Йосиф, Княз Борис I, Пиротска/Трети Април/, Цар Самуил

Община КРАСНО СЕЛО  

На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Пирински Проход, Пирински Проход, Пчела, Родопски Извор

На 21.08.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София:   Хиподрума

На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Солун, Топли Дол, Хиподрума

На 23.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:   Бул. Ген. Едуард И. Тотлебен

На 25.08.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  София:   Тотлебен

На 25.08.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София:   Ген. Тотлебен

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Горски Пътник, Градина

На 24.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Йоан Екзарх

На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Чавдар Мутафов/452-ра/, Черни Връх

Община ЛЮЛИН  

За периода 21-23.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Волуяк:   Толева махала

За периода 21-23.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   1-ва, 1-ва/Студентска/, 4-та /Толева махала/, 8-ма /Толева махала/, Европа/Баба Парашкева/, Република, Република 2, Сливница, УПИ 2-164,Кв.33

На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ -  София:   Люлин 2

Община МЛАДОСТ  

На 20.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Младост 4

На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   304-та /Драгалевци/, 322-ра /Драгалевци/, 323-та /Драгалевци/, 323-та/Красна Поляна/, 325-та /Драгалевци/, Крайречна, Мащерка, Местност Киноцентъра, Поп Тодор Врачански, Проф. Боньо Ангелов

На 25.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   131-ва Изгрев , 8-ми Декември , Джон Ленън, Жеко Войвода, Илия Димушев, Йордан Йосифов , Климент Охридски , Младост 1, Равногор, Стоян Киркович

Община НАДЕЖДА  

На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Петър Панайотов/281-ва/

Община ОБОРИЩЕ  

На 22.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Мадрид

На 23.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Каймакчалан, Черковна/Паун Грозданов/

На 24.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Богдан, Каймакчалан

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 22.08.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София:   Димитър Шишманов/446-та/, Каменица, Мак, Проф.Никола Милев, Роза, Славянка, Славянска, УПИііі-19 Кв.58 В.З.Горна Баня

На 22.08.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  София:   Горна Баня, Дядо Цоне, Жамбилица, Николай Хрелков, Отец Михал/Стефан Досев/, Павит, Ракита, Тутракан, Урал, Христо Стефчов/Кирил Михов/

На 23.08.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София:   756-та/Овча Купел/, 757-ма/Овча Купел/, 758-ма/Овча Купел/, 759-та/Овча Купел/, XVII-1, Кв.96, Горна Баня, Гръстниче, Дон, Лозище, Лотос, Николай Хрелков, Перуника/Ол.Кошевой/

На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   741-ва/Овча Купел/, 742-ра/Овча Купел/, Вз Горна Баня, Войнишко Въстание, Люлинско Поточе, Маджарица, Поглед, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св.Крал/Кирковска Трибуна/

Община ПАНЧАРЕВО  

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   В.З.Ярема Поз Имот 4

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана:   махала Велчева

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Самоков:   В.З. Ярема, Ярема

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   1-ва, 2-ра/278/

Община ПОДУЯНЕ  

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Жк.Хаджи Димитър

Община ТРИАДИЦА  

На 20.08.2018 г. /08:00 - 12:30 ч.; 13:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 12:30 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  София:   Иван Вазов

На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Златни Врата, Тулча/Петър Богданов/

На 21.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София

На 23.08.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София:   Петър Парчевич

На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Данаил Дечев, Рилски Езера

 

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Хераково:   махала Белица

Община Ботевград  

На 20.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица:   махала Барбушовци, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Томовци

На 20.08.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Литаково:   3ти Март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Боговина, Брезовица, Георги Бенковски (Г.Димитро, Иван Вазов (Ангел Миновски), Кап.Тодор Тодоров, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, начо Иванов, Оборище, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Победа, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Шести Септември (9-ти Iх)

На 20.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   В.З. Чеканица, Зелин-Д-Р Асен Златаров, М.Чеканица, ПИ - 001088, Местност Чеканица, Страцин, Чеканица

На 20.08.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:30 - 14:15 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ -  Ботевград:   003036, 05815.13.34, Ам Хемус Кв.Зелин, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин,Ул.4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 20.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:   махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци

На 20.08.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград:   Академик Стоян Романски, Боженишки Урвич, България, Витиня, До Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн, Нов Кооперативен Пазар, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Трети Март

На 20.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Стефан Караджа

На 20.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Скравена:   Вилна Зона Лозята, Георги Стаменов, Герго Ценов, Иван Йотов, Койдановец, Крушарска (К.Муканска), махала Диловска и Драганчовска, Никола Й. Вапцаров, Осми Март, Петър Берон, Поп Банчо, С. Скравена, Общ. Ботевград Път №1, Стефан Караджа, Тодор Попов, Христо Ботев, Цар Иван Шишман

На 20.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.08.2018 г. /08:30 - 13:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Радотина

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Зеленград, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев

На 20.08.2018 г. /10:15 - 11:30 ч./ -  Ботевград:   До Сграда Ткзс

На 20.08.2018 г. /10:15 - 11:30 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград:   ПИ №027070

На 20.08.2018 г. /10:15 - 11:30 ч./ -  Краево:   махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 20.08.2018 г. /10:15 - 11:30 ч./ -  Литаково:   3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, наум Янев, начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 20.08.2018 г. /10:15 - 11:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 20.08.2018 г. /10:15 - 11:30 ч./ -  Осеновлаг:   Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол

На 20.08.2018 г. /10:15 - 11:30 ч./ -  Радотина:   Местност Дръстила, ПИ №055008

На 20.08.2018 г. /10:15 - 11:30 ч./ -  Скравена:   Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 21.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 24.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград:   Ам Хемус

На 21.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 24.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Етрополе:   Георги Антонов

На 21.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 24.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Правец:   Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ Іі Кв.117, извън регулация, До Гр.Правец, Кв.Езерото, Лесковец, махала Поповска, махала Пушкарско, махала Скърнава, Местност Христовото, Серпухов

На 21.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 24.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Разлив:   13022 махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, махала Багелейска, махала Боновска, махала Влъчковска, махала Груевска, махала Куевска, махала Маргинска, махала Милинско, махала Сираковско, махала Стопански Двор, махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 21.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 24.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Попиванов, Зелин, Марица, Местност Пейовица, Мургаш, Никола Иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Райчин Комитина (В.Башев), Ракитин, Стефан Караджа, Стубелска, Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка, Янтра

На 21.08.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./   На 24.08.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Правец:   Бор, извън регулация, До Гр.Правец

На 21.08.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./   На 24.08.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Разлив:   13022 махала Щапалска, махала Багелейска, махала Влъчковска, махала Куевска, махала Маргинска, махала Сираковско

На 23.08.2018 г. /08:30 - 13:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   извън регулацията

На 23.08.2018 г. /08:30 - 13:15 ч./ -  Рашково:   махала Белчово, махала Габровница

Община Годеч  

На 21.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Годеч:   VI-1405, Кв.130, М.Свинарника, махала Джуричова, Местн.Цоланова, найденова, найденова махала, ПИ 004087, Русе, Софийско Шосе, Хан Аспарух, Цикура, Цоланова

На 21.08.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Годеч:   Академик Игнат Емануилов, Градина, Грамада, Ком, Люляк, Ракета, Свобода, Теменуга

Община Горна Малина  

На 20.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гайтанево:   УПИ II-45, Кв.15, УПИ Vііі-230, Кв.23

На 20.08.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./   На 21.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 23.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Априлово, Общ. Горна Малина:   000317, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Шеста, Двадесета, Осемнадесета, Пл.ІІ-45,Кв.43, УПИ VIII-250, УПИ І-67 и УПИ ХіV-67 Кв.38, Х-274 Кв. 48, Четиридесет и Втора, Четиридесета

На 20.08.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./   На 21.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 23.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Байлово:   II-274 Кв.31, III-366,Кв.41, VI Общ Кв 1, Пи048007, УПИ-XV-110,Кв.25

На 20.08.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./   На 21.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 23.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Белопопци:   ПИ 035049-Нива Земед.Земя, III-354, Кв. 34, Vі-266, Бивш Стопански Двор, М.Чукарката,Имот№027006, УПИ XII-256 Кв. 12, УПИ ІІІ-324, Кв.35, УПИ Ііі-43, 44, УПИ Іх-Общ,Кв.40, УПИ Хіх-346 Кв.25

На 20.08.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./   На 21.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 23.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Гайтанево:   VІІ-155, Кв.10, УПИ II-45, Кв.15, УПИ VІІІ-230, Кв.23, Центъра населото

На 20.08.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./   На 21.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 23.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Иван Вазов

На 20.08.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./   На 21.08.2018 г. /09:30 - 13:30 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 13:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 23.08.2018 г. /09:30 - 13:30 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:30 - 13:30 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Голема Раковица:   I-209 Кв. 70, XXIV-81 Кв.2, П-Л IV, Кв.58, П-Л VIII-194, Кв.28, П-Л ІV-73, Кв.1, П-Л ІІ-272, Кв.37, Стопански Двор, УПИ VIII-519, Кв.52, УПИ VІІ-139, Кв.13, УПИ ІІ-531, УПИ ХVІІ-197, Кв.28

Община Елин Пелин  

На 21.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Столник

На 21.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Витиня, Пик, Саранск, Цар Освободител

На 21.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Врачеш:   Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 21.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Горна Малина

На 21.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Горно Камарци: УПИ VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв.7

На 21.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Долно Камарци:   VIII-9 Кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Седма, ТП Център, Трета, ХІІІ-108 Кв.14, Четвърта

На 21.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Негушево:   УПИ 9 - 020019

На 21.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Осоица:   10, 33-та, III-271 Кв.37, XI-400 Вилна Зона, XXV-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, Кв.37, П-Л VI-137, Кв.1, Парцел VIII От Кв.53 В.З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв.28, УПИ IV-249, Кв.22, УПИ XI-317, Кв.39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХІІІ-373,Кв.34

На 21.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Саранци:   000020 По Квс

На 21.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Стъргел:   Имот 024027, Парцел Іі-269, Кв.39, УПИ, УПИ I-390, Кв.47, УПИ V-467, Кв.30, УПИ VII-309, Кв.52, УПИ Vі-275, Кв.39

Община Етрополе  

На 22.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Бойковец:   Орище, УПИ-І-142

На 22.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Етрополе:   Вилна Зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, махала Иванчовец, Местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница

На 22.08.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Бойковец:   Орище

На 23.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Боженица:   махала Ласковци

На 23.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Видраре:   махала Градище, махала Кленака, махала Ликовци, махала Мусатете, махала Пешната Лъка, махала Раздолата, махала Свин Дол, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Черни Връх

На 23.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец:   махала Бундаците, махала Венчарете, махала Връбчовци, махала Габрика, махала Димитровци, махала Дола, махала Златовци, махала Кардашица, махала Костадиновец, махала Репавище, махала Рударец, махала Свин Дол, махала Смесите, махала Стайковци, махала Трънето, махала Чекотин, УПИ-ХІ-8, Кв.4

На 23.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Лъга

На 23.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Правец:   Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Дръвница, махала Манастирица, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110

На 23.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Правешка Лакавица:   001626, Голямата Ливада, махала Церица

На 23.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Своде:   махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман, махала Лъга, махала Преход, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци

На 23.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Средни Рът:   махала Бечовското, махала Голяма Глава, махала Дунавското, махала Койчовци, махала Кондурите, махала Куваница, махала Мончово Търне, махала Средни Рът, махала Краева Бачия, махала Кръста, махала Марково Равнище, махала Скр. Колиби

На 23.08.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Правец:   Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Манастирица, махала Пушкарско, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110

Община Ихтиман  

На 22.08.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Бальовци:   114 УПИ XIV Кв 10

На 20.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Селянин:   П-Л Іі,Кв.11, УПИ VІІІ-255, Кв.27, УПИ ХІІІ-116, Кв.31

На 22.08.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Вакарел:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златарев, Бальовци, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Паунов, Дренов Ръд, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулацията, Искър, Кирил и Методи, Костадинка Трайкова, Кръста, Латинка, Люлин, Люляк, М.Дренов Ръд ПИ 298, М.Зубевица Им.№913037, махала Дренов Рът, Младост, Никола Вапцаров, Никола Петков, Освобождение, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Стефан Стамболов, Теменуга, Тинтява, УПИ V-391,Кв.38, ХV-260, Кв 58, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хановете, Харамлиец, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чешма Ангелина, Чинар, Шипка, Янтра

На 22.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Вакарел:   Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Паунов, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, извън регулацията, Искър, Кръста, Освобождение, Самуил, Свети Иван Рилски, Средна Гора, Теменуга, Тинтява, Хан Кубрат, Харамлиец, Христо Ботев

На 23.08.2018 г. /12:45 - 13:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Вакарел:   Дренов Рът, махала Дренов Рът

На 23.08.2018 г. /12:45 - 13:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Веринско:   000182, Ул.13, УПИ Ix-23, Кв.13, УПИ ІІІ-124, Кв.6, УПИ ХVіі-131, Кв.6

На 23.08.2018 г. /12:45 - 13:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 23.08.2018 г. /12:45 - 13:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   Автомагистрала Тракия, Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Йордан Балчев, Кирил и Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич, ПИ 007083 М.Царчино, Пирин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИ III-2061,Кв.145, УПИ IV - 2853, Кв.191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Цар Самуил, Черни Връх, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 23.08.2018 г. /12:45 - 15:15 ч./ -  Ихтиман:   Шипка

Община Копривщица  

На 20.08.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Пирдоп:   Еделвайс, Здравец, Илчо Димов, Отец Иван Гайдаров, Сергей Румянцев, Славци

Община Костенец  

На 20.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Екзарх Йосиф, Свети Георги, Стефан Караджа, Шипка

На 20.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе

На 20.08.2018 г. /12:00 - 15:15 ч./ -  Момин Проход:   Христо Ботев

На 21.08.2018 г. /08:00 - 12:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Екзарх Йосиф, Марица, Стадионна, Шипка

На 21.08.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Боровец, Васил Левски, Иван Вазов, Искра, Кокиче, Първенец, Свобода, Търговска, Хан Исперих

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Горна Василица

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Ихтиман:   064007-М.Добрева Ливада, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх.Генадий Ихтимански, Баба Вида, Белмекен, Васил Левски, Витоша, Вражебъра, Ген.Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Дунав, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Йордан Цонев, Калето, Кирил и Методи, Кокиче, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Люляк, М.Добрева Ливада, Македония, Малина, Малчика, Марин Дринов, Местност Еледжик, Местност Чикийца, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Пчелин, Рила, Роса, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Странджа, Теменужка, Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Чайка, Шести Септември, Шиндар, Шипка, Явор, Янтра

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 23.08.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Ихтиман:   Ген.Столетов, Георги Бенковски, Иван Шишман, Кръста, Пейо Яворов, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Цар Освободител

На 26.08.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Пчелин, Общ. Костенец:   П-Л I-167, Кв.7, УПИ XII-270, УПИ-425, Кв.1, ХХІІ-419

Община Костинброд  

На 22.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Безден: УПИ ІV-126, Кв.2 В.З. Бистрица, Ix-60, Кв.12, В.З.  Бистрица УПИ ХVІ-164, С.Безден Общ.Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ ХІІ-47, Кв.10 В.З.Бистрица

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петърч:   Виолина, Еделвайс, Здравец, Осми Март, Площада, Синчец, Теменуга, УПИIX-1009,Кв.57, Хан Аспарух, Шопска Комуна

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костинброд:   Георги С. Раковски, Здраве, Иван Вазов, Черни Връх

На 20.08.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Костинброд:   719030, Баба Тонка, Блато, Велчова Завера, Гоце Делчев, Клокотница, Македония, Марица, Маслово, Орлово Гнездо, Парижка Комуна, Прохлада, Рожен, Славянска, Софроний Врачански, Средорек, УПИ XV-3798 Кв.2, Юрий Гагарин, Явор

На 20.08.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд:   Иван Вазов, Изгрев, Ком, Ломско Шосе, Люляк, Местност Стубела, Мир, Мургаш, Цар Калоян

На 22.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Костинброд:   3479, Кв.239, Александър Стамболийски, Балван, Безименна, Ломско Шосе, Маслово, Рила, София, Стефан Караджа, Стопански Двор, Хаджи Димитър

На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Опицвет:   10, УПИ XIV-169 Кв.32

На 23.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Голяновци:   401001, XVI-131, Георги С. Раковски, М. „Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, Местност ул.Централна, ПИ 403046,М.Червилак, ул. Лилия УПИ 322 Кв.22, ул. нарцис УПИ III-92.Кв 21, УПИ ІІІ-298, Кв.4, УПИ ХVі-219, Кв.13, Централна Лъката

На 23.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд:   020400, 101, 160140, 433,92, 507.88, 556, IV -185 Кв.33, XIx-163,Кв.24, І  Кв.33, Батковци, Белидие Хан, Бригандия, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Дванадесета, Девета, Кв. Батковци, М.Брегандия Имот Пл.№42, М.Бригандия, М.Бригандия Им.Пл.№116, М.Бригандия Им.Пл.№75, М.Бяла Земя, М.Лъка Изомат ПИ 140180, Мест. Брегандия, Мест. Бригандия, Мест.Бригандия, Местн.Бригандия, Местност Бригадия, Осемнадесета, Осма, Парцел 601 До Кв2, Пета, ПИ 541 до Кв.22, ПИ 543 До Кв. 22, Първа, Седемнадесета, Стожера, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста, УПИ 508113,М.Стожера, УПИ-16, Кв.502в.З.Брегандия, Четвърта

На 23.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Костинброд:   050260, XXXVI-1362 Кв 180, І-4397 Кв.259 М. Под Селото, Александър Стамболийски, Балван, Бригандия, Вихрен, Здравец, Кирил и Методий, Крайбрежна, Лилия, Ломско Шосе, Люлин, Люляк, Малка Падина, Местн.Малка Падина, Местност Балван Градина, Местност Шкендерица, Младост, Никола Обретенов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Поморие, Преспа, Първи Май, Руен, Светлина, Синчец, Славянска, Стара Планина, Стефан Костадинов, Теменуга, Топола, УПИ 1-4082, УПИ XXII-1362, Кв.180180, УПИ ІІ-891, 892, Кв. 204, Филип Тотю, Хан Кубрат, Царевец, Червиляка

На 23.08.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд:   Двадесет и Трета, Дванадесета, Девета, Осемнадесета, Осма, Първа

На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Опицвет:   III-283, XVII Кв.4

Община Пирдоп  

На 21.08.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ -  Челопеч:   Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

На 21.08.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково

На 21.08.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Златица:   Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, извън регулация

На 21.08.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Каменица, Общ. Мирково:   махала Брестака, махала Илинден, махала Преспа, махала Хвърчил, махала Черковище, УПИ ХVІІІ-117, Кв.6

На 21.08.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Карлиево

На 21.08.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Мирково:   000592 Местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, Местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 21.08.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Петрич, Общ. Златица:   махала Бодят, П-Л Ііі-124, Кв.12, Х-97, Кв.24

На 21.08.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Смолско:   Кв.33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв.21

На 21.08.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Църквище:   V-19, Кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 21.08.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар:   УПИ Ххііі-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Местност Бостанлъка, Местност Кьойдере, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 21.08.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Буново, Общ. Мирково:   VIII-445, П-Л XII-376, Кв.43, П-Л XII-392, Кв.30, УПИ Ix-411, Кв.33

На 21.08.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Златица:   извън регулация, Местност Курията, Стара Планина, Цар Калоян

На 21.08.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Мирково:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бузлуджа, Генерал Дендевил, Градище, Димитър Стоянов, Емил Марков, Захари Стоянов, Зора, извън регулация, Мест. Попов Тор, Местност Корията, Местност Кукув Дол, Местност Чуштарла, Опълченска, Орела, Поп Недельо

На 21.08.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Църквище:   извън регулация

На 21.08.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Челопеч:   Александър Стамболийски, Баба Куна, Бели Сип, Васил Левски, Воздол, Възрожденска, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Двадесет и Трети Септември, Димчо Дебелянов, Драва, Дружба, Здравец, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иван Сираков, извън регулация, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Местност Мургана, Миньорска, Младост, Мургана, Никола Вапцаров, Опълченска, Освобождение, Пейо К.Яворов, Проф.Алипи Матеев, Рила, Рудничар, Славчо Вълков, Средна Гора, Стара Планина, Студен Кладенец, Съединение, Тодор Влайков, Трети Март, Филип Тотьо, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен I, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Цвятко Кънчев, Червени Камък, Черковна, Юрий Гагарин

На 21.08.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Златица:   Местност Курията

На 21.08.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Мирково:   извън регулация

На 21.08.2018 г. /15:15 - 15:45 ч./ -  Челопеч:   Здравец, извън регулация

Община Правец  

На 21.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Правец:   Васил Левски, Възраждане, Генерал Раух, Здравец, Моновец, Работническа, Свобода, Христо Ботев

На 21.08.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Разлив

Община Самоков  

На 20.08.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Алино:   П-Л Іі, Пл.№160, Кв.48, УПИ I-345, Кв.18

На 20.08.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /08:00 - 15:30 ч.; 08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков:   Извън Регурация

На 20.08.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Белчин:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI.Кв.5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470,471 Кв.38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 20.08.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Белчински Бани:   П-Л V Кв,21

На 20.08.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II,Кв.58

На 20.08.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне:   ПИ 000368

На 20.08.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рельово:   №000527, извън регулация, УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5

На 20.08.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ярлово:   .Упи Хіі-562,  Кв.55, 002159,Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова Гора, М.Грамаге, ПИ 013001 Местност Св.Петка, ПИ №578, Стоп.Двор, УПИ XVI Пл.260 Кв.16

На 20.08.2018 г. /08:15 - 15:00 ч./   На 21.08.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./   На 23.08.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./   На 24.08.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  Белчин

На 20.08.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бели Искър:   1-ва

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Местност Дългата Поляна, Местност Мечката, Местност Татарски Брод, Местност Татарски Брод

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:   Местност Татарски Брод

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово:   УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Горни Окол:   М. Щъркелово Гнездо

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Самоков:   Местност Дългата Поляна, Местност Мало Равнище, Местност Татарски Брод, Местност Щъркелово Гнездо

На 20.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Самоков:   Гр. Самоков, Ул. Рилска Малина ТП Гсм, Любомир Чакалов, Македония, Преспа, Рилска Малина, Ястребец

На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков

На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Самоков:   Местност Мало Равнище

На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ярлово:   1-ва, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 3-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 45-та, 5-та, Борова Гора, УПИ XVI Пл.260 Кв.16

На 22.08.2018 г. /09:15 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Самоков:   Бор, България, Възраждане, Генерал Раздишевски, Георги Сава Раковски, Иван Доспевски, Имот 65231.916, Ихтиманско Шосе, Леон Крудов, Местност Ридо, Неофит Бозвели, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Проф. Васил Захариев, Спартак, Тридесети Декември, Хаджи Димитър, Христо Максимов, Шипка

На 22.08.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Самоков:   Бор, България, Възраждане, Генерал Раздишевски, Леон Крудов, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Спартак, Тридесети Декември, Христо Максимов, Шипка

Община Своге  

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бов, Общ. Своге:   Луково

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Губислав

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Дружево

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге:   Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, махала Радеж ТП Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Левище

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Миланово, Общ. Своге:   Васил Левски, Ком, махала Кат, махала Мъжев Дел, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, Ропотамо, Стара Планина, УПИ-XV-46

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Оплетня:   Парцел V-94, Кв.3

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  София:   Костенски Водопад/Васил Дим

На 23.08.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Свидня:   3-ти Март, Ангел Кънчев, Балкан, Борова Гора, Васил Левски, Еверест, Еделвайс, Кокиче, Л. Каравелов, Манастирска Ливада, Мах Шагерица, махала Гераковци, махала Дашовци, махала Стоевци, Оборище, Отец Паисий, Петко Войвода, Преслап, Първи Май, Христо Ботев (2-ра)

На 23.08.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Своге:   23 Септември, Александър Вутимски, Борис I, Гео Милев, Горски Пътник, Ивайло, Малина, махала Домишлярете, Минзухар, Петър Делян, Радецки, Райна Княгиня, Република, Роза, Слатина, Староселска, Странджа, Тополите (Н. Парапунов), Чавдар

На 23.08.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Свидня

Община Сливница  

На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Васил Левски, Кв.107, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Любен Каравелов, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Съединение, Хаджи Димитър

На 24.08.2018 г. /13:30 - 14:00 ч./   На 26.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Безден:   УПИ ІV-126, Кв.2 В.З. Бистрица, Ix-60, Кв.12, В.З.  Бистрица УПИ ХVІ-164, М. Могилата УПИ77,24, ПИ №243,Кв.25, С.Безден Общ.Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ 77.9, УПИ Хіі-47, Кв.10 В.З.Бистрица

На 24.08.2018 г. /13:30 - 14:00 ч./   На 26.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Богьовци:   Имот 5340057, Общ.Костинброд, УПИ II -29, Кв.9, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ ХІІ-127 Кв.25

На 24.08.2018 г. /13:30 - 14:00 ч./   На 26.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд:   155,6, Белидие Хан

На 24.08.2018 г. /13:30 - 14:00 ч./   На 26.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд:   Белидие Хан

На 24.08.2018 г. /13:30 - 14:00 ч./   На 26.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд:   махала Беледие Хан

На 24.08.2018 г. /13:30 - 14:00 ч./   На 26.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Опицвет:   10, III-283, VII-92, Кв.24, XVII Кв.4, Под Костело Землище С.Опицвет, УПИ XIV-169 Кв.32

На 24.08.2018 г. /13:30 - 14:00 ч./   На 26.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Петърч:   Гарата, Шопска Комуна

На 24.08.2018 г. /13:30 - 14:00 ч./   На 26.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   1300 Години България, Алеко Константинов, Ален Мак, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-Р Димитър Китов, Еделвайс, Жп.Гара, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кв.107, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Любен Каравелов, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черно Море, Юрий Гагарин

На 24.08.2018 г. /13:30 - 14:00 ч./   На 26.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  София:   Райска Градина/Аврора/

На 26.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Опицвет

На 26.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница

 

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 20.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Белене

На 22.08.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Стежерово:   Аксаков, Ал.Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл.Заимов, Вл.Тричков, Г.Бенковски, Г.Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д.Бендерски, Д.Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив.Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л.Каравелов, Л.Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара Планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански

На 22.08.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Божурлук:   Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна Гора, Тунджа, Хвойна, Черни Връх, Шипка

На 22.08.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Петокладенци:   189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра

На 22.08.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Татари:   177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр.Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка

На 24.08.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Бяла Вода, Общ. Белене:   Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Гатев, Дунав, Здравец, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 24.08.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Лозица, Общ. Никопол:   Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Борис Ганев, Васил Коларов, Г.С.Раковски, Георги Басаров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Ернст Телман, Иван Вазов, Кирил и Методий, Септември, Христо Енчев, Ю.А.Гагарин

Община Гулянци  

На 23.08.2018 г. /08:30 - 14:00 ч./ -  Байкал:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бенковски, Васил Левски, Вит, Г Димитров, Гаврил Генов, Георги Кирков, Георги Михайлов, Георги Раковски, Градинарска, Дунав, Искър, Лом, Любен Каравелов, Марица, Н Дъбовянов, Оборище, Огоста, Пирин, Рила, Родопи, Росица, Сакар, Средна Гора, Стадиона, Стара Загора, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шипка

На 23.08.2018 г. /08:30 - 14:00 ч./ -  Брест, Общ. Гулянци:   Хан Аспарух

На 23.08.2018 г. /08:30 - 14:00 ч./ -  Гиген:   Ан Кънчев, Байкалска, Велико Търново, Вит, Волга, Г Делчев, Г Димитров, Градище, Д Благоев, Д Груев, Дунав, Иван Вазов, Й Николова, Козлодуй, Л Мишев, Ливада, М Палаузов, Н Гигенски, Н. Дуканов, Осъм, Отец Паисий, П Евтимий, Панега, Пощенска, Преслав, Раковска, Роза, Русенска, Силистра, Скопие, Стрела, Тодор Каблешков, Троянска, Трън, Трявна, Христо Смирненски

Община Долна Митрополия  

На 20.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Връх Богдан

На 20.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Долна Митрополия:   Ал Стамболийски, Алеко Константинов, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Оборище, Панайот Волов, Пирин, Св.Св.Кирил и Методий, Цанко Церковски, Янтра

На 20.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Рибен:   Антон Иванов, Братя Миладинови, В Терешкова, Кирил и Методий, Отец Паисий, Христо Ботев, Чавдар, Явор

На 21.08.2018 г. /09:45 - 13:15 ч./ -  Буковлък:   Край Село

На 21.08.2018 г. /09:45 - 13:15 ч./ -  Долна Митрополия:   057013, Арда, Батак, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Топалски, Вит, Г.С.Раковски, Дунав, Заводите, Заводска, Ивайло, Илю Войвода, Индустриална Зона, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Куба, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Москва, Оборище, Огоста, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Парижка Комуна, Плевен, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Росица, Св.Св.Кирил и Методий, София, Средна Гора, Стефан Караджа, Странджа, Тимок, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан.Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цоню Матев, Ю.А.Гагарин

На 21.08.2018 г. /09:45 - 13:15 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен:   076008 М.Витска Елия

На 21.08.2018 г. /09:45 - 13:15 ч./ -  Плевен:   Витска Ялия

На 21.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Долна Митрополия:   Батак, Бузлуджа, Васил Друмев, Г.С.Раковски, Заводска, Огоста, Райко Даскалов, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан.Аспарух

На 22.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Славовица, Общ. Долна Митрополия:   Васил Левски, Ген Скобелев, Георги Раковски, Иван Вазов, Искър, Местност Бобов Брест, Св.Св.Кирил и Методий, Стефаан Караджа, Цветан Спасов

Община Долни Дъбник  

На 20.08.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бъркач:   І-445, Стр. Кв. 27, Александър Стамболийски, Анжело Димитров, Банска, В.И.Ленин, В.Коларов, Васил Левски, Васил Тодоров, Васил Цаков, Витоша, Въло Йотов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Край Село, Местност Барата, Механизатор, Мусала, Н.Й.Вапцаров, найден Американски, Никола Радев, Околовръстна, Партизанска, Пирин, Река Вит, Родопи, Рубин, Руски Път, Сибирска, Слави Алексиев, Средна Гора, Стара Планина, Стоян Едрев, Студенец, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка

На 20.08.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Петърница:   Александър Стамболийски, Арда, Босфора, Бузлуджа, Букурещ, В Левски, Васил Атанасов, Васил Коларов, Васил Кръстев, Велико Търново, Вит, Волга, Волгоград, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Гурко, Девети Септември, Димитър Димитров, Дунав, Еделвайс, Иван Генов Пеев, Иван Павлов Атанасов, Искър, Киев, Край Село, Лозарска, Маршал Толбухин, Месност Край Село, Местност Пангала, Москва, Мусала, Н.Хикмет, Оджовото, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Плачковска, Плевен, Плиска, Първи Май, Рила, Скобелев, Славия, София, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопанска, Стоян Едрев, Студентска, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шейново, Шипка, Шумен

На 20.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Петърница:   Александър Стамболийски, Арда, Босфора, Бузлуджа, Букурещ, В Левски, Васил Коларов, Велико Търново, Вит, Георги Кирков, Девети Септември, Димитър Димитров, Дунав, Еделвайс, Иван Генов Пеев, Иван Павлов Атанасов, Край Село, Маршал Толбухин, Месност Край Село, Москва, Мусала, Н.Хикмет, Оджовото, Опълченска, Осъм, Плачковска, Плевен, Плиска, Рила, Славия, Стара Планина, Стефан Караджа, Студентска, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шейново

На 20.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Градина, Общ. Долни Дъбник:   Бачо Киро, В.Левски, Вит, Витоша, Кирил и Методий, Колю Фичето, Марица, Мусала, Осогова, Прага, Рила, Симеон Василев, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шар Планина

На 21.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бъркач

На 21.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Градина, Общ. Долни Дъбник:   V-297, Кв. 68/Стопански Двор/, Васил Априлов, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Първи Май, Симеон Василев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Шипка

На 21.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Дисевица:   Волинска, Г.С.Раковски, Г.Томов, Девети Септември, Изгрев, Московска, С.Алексиев

На 21.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Къртожабене:   000340 , М. Каменец, Аврора, Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Кокиче, М-Ст Булин Дол, Местност Барата, Огнеборец, Орлица, Радецки, Ралица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Чернялка

На 21.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Къшин

На 21.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Петърница

На 21.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Търнене:   10-ти Конгрес, 11-ти Конгрес, Ал.Стамболийски, В.Левски, Васил Априлов, Вит, Върбишка, Г.Бенковски, Г.Кирков, Ген.Скобелев, Ив.Митов, Ивайло, Кюнка, Л.Каравелов, Лато Лачев, найден Рачев, Опълченска, Освобождение, П.Р.Славейков, Филип Тотю, Хаджи Димитрър, Хаджи Димитър, Хр Смирненски, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чернялка, Ю.А.Гагарин

На 21.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Местн.Табакова Чешма, Местн.Табакова Чешма IV, Местност Табакова Чешма, Текийски Орман

На 24.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Къртожабене:   М-Ст Булин Дол

Община Кнежа  

На 20.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Кнежа:   Върбица, Георги Михайлов, Петко Д. Петков, Петко напетов, Славчо Н. Вълчинков

На 21.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Кнежа:   Александър Стамболийски, Д-Р Петър Берон, Йоан Екзарх, Огнян Михайлов, Петко напетов, Презвитер Кузма, Хаджи Димитър, Цанко Церковски

На 22.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Кнежа:   Георги Бенковски, Иван Бонов, Пейо Яворов, Преслав, Райко Даскалов, Янко Сакъзов

На 23.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 24.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Кнежа:   Георги Димитров, Георги С. Раковски, Кап. Георги Мамарчев, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Райко Даскалов, Янко Сакъзов

На 23.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   021113 С Екатте 06375

На 23.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Долни Луковит:   I-ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, извън регулация, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П.К.Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор II, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра

На 23.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Кнежа:   6610067, 6610100, Беласица, Вела Пеева, Верила, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Елин Пелин, Изгрев, Ильо Войвода, Искър, Калиакра, Камчия, Козница, Кресна, Лисичи Валог, Люлин, Мерата, Местност Къмпинга, Местност Лисичи Валог, Местност Мерата, назъм Хикмет, Никола Вапцаров, Огоста, Осогово, Панайот Хитов, Пролет, Райко Даскалов, Родопи, Ропотамо, Скът, Софроний Врачански, Струма, Тимок, Филип Тотю, Чавдар Войвода, Чайка

На 23.08.2018 г. /09:15 - 15:45 ч./   На 24.08.2018 г. /09:15 - 15:45 ч./ -  Долни Луковит:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Левски, Втори Стопански Двор, Демир Велиев, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Рилски, Климент Охридски, Клокотница, Криволак, Марин Дринов, Одрин, П.К.Яворов, Сопот, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор II, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хайдушка Поляна, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Шипка, Янтра

Община Левски  

На 21.08.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Асеновци:   1-ви Май, 23-ти Септември, 8-ми Март, 9-ти Май, Александър Стамболийски, Асен Банчев, Асен Вълев, Асен Халачев, Бахчалъка, Бузлуджа, Бързаца, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Г.С.Раковски, Гастело, Гено Борисов, Евтим Костов, Емил Михайлов, Иван Кунчев, извън регулацията, Индустриална, Калето, Липето, Любен Каравелов, Люлин, Малчика, Манол Нисторов, Милан Кунчев, Мир, Митко Палаузов, Мусала, Никифор Йорданов, Николай Панчев, Огоста, Огражден, Осмо Калугерово, Осъм, Пеньо Йончев, Райко Даскалов, Раковска, Рила, Ропотамо, Селище, Сергей Румянцев, Сливница, Софка Вълева, Стадиона, Стара Планина, Трети Март, Филип-Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Яворов

На 21.08.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Крушуна:   Александър Ганчев, Вежен, Вихрен, Ганчо Дочев, Георги Котев, Денчо Христов, Дечо Николов, Димитричка Чолакова, Димитър Попов, Дочо Нейков, Йордан Станчев, Костадин Стойков, Крайбрежна, Люлин, Маарата, Марийка Мончева, Митко Пройнов, Митю Киров, Моню Ив.Минев, Неделчо Генов Христов, Неделчо Котев, Опълченска, Осъм, Петър Червенков, Рила, Сава Попов, Сакар, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Симеонов, Странджа, Христо Плахчев, Цветан Петров

На 21.08.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Летница, Общ. Летница:   Александър Димитров, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Балкан, Бачо Киро, Безименна, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Ген.Скобелев, Генерал Радецки, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Клокотница, Козл0дуй, Летница, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Москва, Мусала, Неофит Рилски, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Петко Д.Петков, Петко Ф.Атев, Пирин, Пишмана, Райко Даскалов, Райна Княгина, Рила, Сергей Румянцев, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Страцин, Стрелча, Тодор Икономов, Тодор Каблешков, Трапезица, УПИ I, Кв.45, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царевец, Шипка

На 21.08.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Чавдарци, Общ. Ловеч:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Беласица, Бузлуджа, Вежен, Витоша, Възвишеска, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Сава Раковски, Дунав, Марица, Мусала, Никола Д.Петков, Огоста, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода, Пирин, Рила, Свети Кирил и Методий, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 22.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Малчика:   Ал.Стамболийски, Бачо Киро, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив.Вазов, Мир, Осъм, Панайот Хитов, Петър Берон, Стара Планина, Столетов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 22.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч.; 08:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Обнова:   9-ти Септември, XV-438, Kb. 125, Ал.Стамболийски, Арда, Б.Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Г Бенковски, Гео Милев, Гробарска, Д.Дебелянов, Дунав, Еделвайс, Заря, Ив.Вазов, Кирил и Методий, Клисура, Козлодуй, Л.Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н.Й.Вапцаров, Н.Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осъм, П.Р.Славейков, Пионерска, Плиска, Победа, Преслав, Първи Май, Радецки, Ракета, Раковски, Рила, Родопи, С.Румянцев, Сакар, София, Ст.Караджа, Ст.Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Тръпката, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю.А.Гагарин, Янтра

Община Никопол  

На 20.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 21.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 23.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 24.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Асеново, Общ. Никопол:   Васил Левски, Д-Р Петър Берон, Трети Март, Христо Ботев, Чавова

Община Плевен  

На 20.08.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./ -  Плевен:   Гривишко Шосе

На 20.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горталово:   071020- Местност Сушица, VI-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 20.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Къртожабене:   Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 20.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Батак, Воден/Жк.Л.Мишев/, Георги Кочев, Дунав, Искър, Панайот Хитов, Чорлу

На 20.08.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Асен Златаров, Букурещ, Дружба, Ем.Васкидович/Аврора/, Жеравна/А.Стоянов/, Сергей Румянцев, Сирма Войвода/Ст.Димит/, Стоян Михайловски, Тирана, Трети Март

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мечка, Общ. Плевен:   Александър Стамболийски, Антим I, Г.С.Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар махала, Тодор Александров, Ю.А.Гагарин

На 21.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Плевен:   Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона, Строител

На 21.08.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Дружба

На 21.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Плевен:   Ул.Георги Кочев N: 94

На 21.08.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Плевен:   Данаил Попов /В.Ленин/, Даскал Димо, Св.Параскева/Ц.Станчев/, Софроний Врачански, Хаджи Ангел

На 21.08.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Плевен:   Катя Попова, Руй, Христо Ботев, Шар Планина

На 22.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Плевен:   Местн.Кайлъка, Сан Стефано, Стража 2 Клон 1

На 22.08.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Плевен:   Бивша Автогара Север, Индустриална Зона

На 22.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Коиловци:   000412, 9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов

На 22.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бръшляница

На 22.08.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Дружба, Местн.Момин Геран

На 22.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Бръшляница:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, До Стадиона УПИ II- 92 и III- 92, Инж Г и Вълков, Кирил и Методий, Местн.Над Пресяката, Местн.Червен Фенер, Райна Княгиня, Сан Стефано, Цар Освободител

На 22.08.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Захари Зограф/Л.Станев/, Стара Гара, Сторгозия

На 23.08.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Коиловци:   000412, 9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов

На 23.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Коиловци:   Местност Биширица

На 23.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:   Арда, Бачо Киро, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Люлин, Марица, Н.Й.Вапцаров, Освободител, Осогово, Пирин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, Родопи, София, Тодор Луканов, Христо Кърпачев, Шипка

На 23.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Плевен:   Георги Кочев, Иван Миндиликов  /Република/, Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона, Сторгозия

На 23.08.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Дружба, Дружба Дюлюмсуза Кв. 34

На 24.08.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Дружба, Местн.Чаира, Чаталджа/Н.Доровски/

На 24.08.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   22-ри Септември, Дружба

Община Пордим  

На 20.08.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Гривица:   Vі-319, Кв.50, Ал.Стамболийски, Асен Златаров, Асен Халачев, Бачо Киро, Букурещ, Буря, Валтер Мъръчиняну, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги Кочев, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Дунавия, Ив.Винаров, Иван Вазов, Извор, Изгрев, Искър, Козлодуй, Кострама, Любен Каравелов, Майор Горталов, Майор Шонцу, Марица, Митко Палаузов, Москва, Отец Паисий, Панайот Хитов, Подполк Николае нанкович, Прогрес, Редник Грегоре Йон, Скобелев, Слави Алексиев, Струма, Тулча, Филип Тотьо, Христо Ботев, Шипка

На 20.08.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Згалево:   700035 Мест.Виная, II Кв.1, Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Антон Иванов, Асен Халачев, Бачо Киро, Божин Чулев, Васил Левски, Вит, Витоша, Владимир Поптомов, Восток, Гаврил Генов, Генерал Столетов, Георги Димитров, Герман Титов, Димитър Благоев, Дунав, Елтепе, Западна, Искър, Йорданка Николова, Килиманджаро, Клисура, Комуна, Космос, Костурна, Любен Каравелов, Марица, Москва, Мургаш, Оборище, Осъм, Пирин, Пловдив, Поп Андрей, Радомир, Разград, Ракета, Раковски, Сердика, София, Средна Гора, Станке Димитров, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Странджа, Три Чешми, Христо Ботев, Черна Гора, Шипка, Ю.А.Гагарин, Юмрукчал

На 20.08.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Габровец

На 20.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

Община Червен бряг  

На 20.08.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Девенци:   Местност Девенски Камък

На 20.08.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Койнаре:   Антон Иванов, Антон Страшимиров, Бузлуджа, В.Коларов, В.Левски, Владимир Поптомов, Иван Вазов, Иван Точев, Искър, Милчо Симеонов, Родопа, Христо Смирненски

На 20.08.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг:   Маркова Могила

На 20.08.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Чомаковци:   Г С Раковски

На 22.08.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Червен Бряг:   Панайот Волов, Тунджа, Християнска

На 23.08.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Койнаре:   Ал.Матросов, Александър Димитров, Бето Петров, Възраждане, Ген.Шиновски, Димо Хаджидимов, Единадесета, Ивайло, К.Пешунков, М-Ст Мечина Бара, Милчо Симеонов, Отец Паисий, П напетов, Петко Петков, Петър Динков Симеонов, Сергей Румянцев, Софр Врачански, Спартак, Ст Караджа, Станке Димитров, Хисар, Христо Михайлов, Цветан Спасов, Черно Море

На 24.08.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Горник:   Бузлуджа, Дванадесета, Дядо Вълко, Елена, Искър, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ненов, Янка Митова

 

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Муртинци

На 23.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Банкя, Общ. Трън;  Бераинци;  Билинци;  Богойна;  Бохова:   УПИ-ХI-148;  Брезник;  Бусинци;  Бутроинци;  Видрар;  Видрица:   Видрица, Парцел Vіі-94в, Кв.17;  Врабча:   УПИ Vіі-62,61,Кв.12;  Вукан:   УПИ III-130 Кв.12;  Главановци, Общ. Трън;  Горна Мелна:   87;  Горочевци;  Гърло:   Общ.Брезник;  Джинчовци;  Докьовци;  Долна Мелна:   Нупи 12;  Дълга Лука:   УПИ IV-71, Кв.17;  Ездимирци:   УПИ ІІІ-179, Кв.32;  Еловица, Общ. Трън;  Забел;  Зелениград:   Общ,Трън, Парцел ІІІ-253, Кв.40, УПИ XxxIII - 371кв 20;  Конска:   УПИ ІІІ-202, Кв.6;  Костуринци;  Кривонос;  Къшле;  Лева Река;  Лешниковци:   Имот 32, Кв.5;  Ломница, Общ. Трън:   М.Ждрелото;  Милославци:   УПИ V-71, Кв.18;  Мракетинци;  Мрамор, Общ. Трън:   Стълб 32, Клон А;  Насалевци;  Неделково:   махала Недялкови Ханове;  Парамун:   махала Парамунска Чука, ТП; Парамунска Чука, УПИ-V, Кв.15;  Пенкьовци;  Проданча;  Радово;  Рани Луг:   П-Л Ххі-235, Кв.7, УПИ ІV-280, Кв.3 махала Пещер;  Ребро;  Реяновци;  Слишовци;  Стайчовци;  Стрезимировци:   56;  Трън:   8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Възраждане, Георги Бабичев, Георги Димитров, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Захари Иванов, Имот 000697 Стопански Двор, Китка, махала Ахчийски Кошари, махала Горно Баринци, махала Китка, махала Кошарите, махала Кошаре, Мосаловска, Мурговица, Нов Живот, Петко Д. Петков, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов, Яким Тошков;  Туроковци;  Филиповци;  Цегриловци:   ПИ 197;  Шипковица;  Ярловци;

На 23.08.2018 г. /08:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Парамун:   махала Парамунска Чука, УПИ-V, Кв.15

На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банище

На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кошарево

На 24.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Слаковци

На 24.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Брезник:   06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров;  Велковци, Общ. Брезник:   083011, Местн. Страище, махала Пали Лула, С.Велковци, УПИ ІV-105, Кв.40;  Ноевци;  Селищен Дол;  Сопица;  Ярджиловци:   Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

Община Ковачевци  

На 23.08.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Егълница:   П-Л VI-70, Кв.8, УПИ IV,Кв 12, УПИ XII-197,198  Кв. 28

Община Перник  

На 26.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Батановци:   Бистрица, Владимир Заимов, Желю Демиревски, Коста Тричков, махала Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил и Методий, Старо Село, Стране, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 20.08.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 24.08.2018 г. /14:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:   Благой Гебрев, Владайско Въстание, Изток, Стомана, УПИ V,Кв.201,Кв.Изток, Ямбол

На 20.08.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:30 ч./   На 24.08.2018 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Перник:   Атанас накев, Благой Гебрев, Бучински Път, Владайско Въстание, Воронеж, Вулкан, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Иван Шишман, Изток, Калофер, Кирил Тупанков, Крум накев, Лом, махала Портарева, Никифор Панкев, Огоста, Петър Пенчев, Превалец, Стомана, Стримон, Хасково, Църква, Юрий Гагарин, Ямбол

На 20.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Ален Мак, Арчар, Бачо Киро, Бистрица, Божур, Будиславец, Бунтовник, Бързия, Бързия, Васил Априлов, Васил Петлешков, Вит, Витоша, Витоша, Волга, Възход, Въча, Гео Милев, Голо Бърдо, Горицвет, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дойран, Дунав, Дъбрава, Елбрус, Жива Вода, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Зюмбюл, Зюмбюл, Ивайло, Изток, Йордан Лютибродски, Калкас, Калкас, Капитан Векилски, Кладенец, Климент Охридски, Клисура, Кокиче, Колош, Колуница, Ком, Костенец, Краище, Лилия, Лилия, Лиляна Димитрова, Лисец, Луда Яна, Люлин, Люлин, Люлякова, Майска Роза, Малашевска, Манастирски Път, Марина Бара, Металик, Мир, Морозов, Мургаш, найден Геров, Никола Вапцаров, Никола Козлев, Никола Козлев, Оборище, Оборище, Оборище, Осъм, Отдих, Палма, Палма, Панайот Волов, Панайот Хитов, Победа, Протожерица, Протожерица, Ралица, Рила, Родопи, Ропотамо, Рудничар, Сан Стефано, Света Петка, Света Петка, Света Петка, Свети Спас, Селимица, Сергей Румянцев, Синчец, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Стара Планина, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Стоян Заимов, Странджа, Съзлийка, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Тополница, Трайко Живков, Хаджи Димитър, Христо Кърпачев, Христо Ясенов, Църква, Църква, Черни Връх, Чуйпетлово, Шибой, Шипка

На 20.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 25.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Богданов Дол:   Васил Левски, Витоша, Витоша, Георги Сава Раковски, Георги Сава Раковски, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Княз Борис I, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люлин, махала Дълга Бара, махала Стаменова, махала Стаменова, Отец Паисий, Отец Паисий, Петър Берон, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Струма, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Цар Симеон, Чучулига

На 20.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 25.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Мещица:   Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Скобелев, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв.3 УПИ Vііі-165, Кокиче, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл.№140,Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIII Кв.55а, Юрий Гагарин, Ястребино

На 20.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 09:15 - 15:15 ч./   На 23.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 25.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Ючдорушко Дере

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Драгичево:   Васил Левски, Калиница, Каменица, Люлин, Местност Горно Драгичево, Оборище, Република, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426

На 20.08.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Перник:   Атанас накев, Вулкан, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Иван Шишман, Калофер, Кирил Тупанков, Крум накев, Никифор Панкев, Огоста, Превалец, Стримон, Църква

На 21.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Перник:   Благой Гебрев, Бучински Път, Изток, Калинин, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, махала Портарева, Минск, Несебър, Одеса, Оряхово, Стомана, Търговска, Хасково, Юрий Гагарин

На 21.08.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Перник:   Изток, Карл Маркс, Лом, Несебър, Одеса, Юрий Гагарин

На 21.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:30 ч./ -  Перник:   Арда, Асенова Крепост, Вардар, Върбица, Гарата, Граховска, Железничарска, Искър, Камчия, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Отец Паисий, Райко Даскалов, Розова Долина, Росица, Средец, Струма, Тунджа, УПИ 1 Кв.263

На 21.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ -  Перник:   V-502.1010, Братя Миладинови, Брегалница, Булаир, Владислав Граматик, Войниковец, Габрово, Ген Владимир Вазов, Гергина, Гоце Делчев, Гр. Перник, Кв. 4 УПИII, Граово, Григор Парличев, Даме Груев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Екзарх Йосиф, Златни Мостове, Знеполе, Иван Рилски, Илинден, Илия Бешков, Инженерна, Инжинерен, Калиманци, Кино Салон, Китка, Константин Величков, Косово Поле, Кракра, Кракра Пернишки, Кресна, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Ловеч, махала Зарина /И.Р./, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Никола Карев, Омуртаг, Пере Тошев, Петко Каравелов, Погреби, Поп Пейо, Презвитер Козма, Райна Княгиня, Розова Долина, Руй, Русалка, Самоков, Сандански, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил и Методий, Стримон, Струма, Тодор Влайков, Трявна, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Цанко Церковски, Централна Градска Част, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Яне Сандански

На 21.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Перник:   V-502.1010, Булаир, Гергина, Гоце Делчев, Драгановец, Екзарх Йосиф, Знеполе, Илинден, Калиманци, Косово Поле, Погреби, Руй, Сандански, Стримон, Струма, Хайдут Велко, Христо Ботев, Яне Сандански

На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Блато, Бързатица, Витоша, Дъбрава, Извор, Искър, Капитан Петко Войвода, Лебед, Оборище, Рибарица, Слатина, Спортист, Стадионна, Хан Крум, Христо Ботев, Явор

На 22.08.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Вискяр:   Іі-253 Кв.30

На 22.08.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Мещица:   Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Димитров, Даме Груев, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, Синчец

На 22.08.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ -  Перник:   Балван, Връх Богдан, Еделвайс, Елбрус, Краище, Лисец, Морозов, Протожерица, Стара Планина, Столетов

На 23.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Перник:   Алеко Константинов, Бунтовник, Васил Априлов, Гео Милев, Димчо Дебелянов, Дойран, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Иван Вазов, Капитан Векилски, Клисура, Кокиче, Любен Каравелов, Люлин, Миньор, Мургаш, Мусала, найден Геров, Никола Козлев, Оборище, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Перелик, Протожерица, Родопи, Сан Стефано, Селимица, Синчец, Софийско Шосе, Станционна, Стара Планина, Стефан Караджа, Тева, Теменуга, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Шибой

На 23.08.2018 г. /08:45 - 13:00 ч./ -  Перник:   Гео Милев, Дойран, Захари Стоянов, Зюмбюл, Клисура, Кокиче, найден Геров, Никола Козлев, Оборище, Сан Стефано, Софийско Шосе, Стефан Караджа, Теменуга, Тодор Каблешков

На 23.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Перник:   21-ва, Арх. Йордан Миланов, Благой Гебрев, Варшава, Владимир Комаров, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Крали Марко, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, махала Лалова, махала Чекърчийска, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Сергей Есенин, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети Март, Улан Батор, УПИ V-7050 Кв.118, Урса, Хавана, Ханой, Хемус, Цоф Бараки, Чернишевски, Юрий Гагарин

На 23.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Перник:   21-ва, Арх. Йордан Миланов, Благой Гебрев, Варшава, Владимир Комаров, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Крали Марко, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, махала Лалова, махала Чекърчийска, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Сергей Есенин, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева, Тева /Къщи/, Трети Март, Улан Батор, УПИ V-7050 Кв.118, Урса, Хавана, Ханой, Хемус, Цоф Бараки, Чернишевски, Юрий Гагарин

На 23.08.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Перник:   Бели Брег, Бродо, Георги Мамарчев, Димова махала, Добруджа, Куциян, Миньор, Мърквичка, Първи Май, Св.Св.Кирил и Методий, Силистра, Твърди Ливади, Тева, Трети Март, Тутракан, Хумни Дол

На 24.08.2018 г. /08:30 - 12:15 ч./ -  Люлин, Общ. Перник:   Местн.Задбудилица

На 24.08.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Боснек:   3-ти Март, Борич, Витоша, Добри Дол, Духлата, Евлоги Агайн, Иван Вазов, Извора, Йордан Йовков, Клен, Ладивец, Ловен Дом, Минзухар, Могиля, Н.Й.Вапцаров, Ранковица, Славей, Струма, Христо Ботев, Явор, Яворов

На 24.08.2018 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Големо Бучино:   Бачова махала, Витоша, Кокиче, нарцис, УПИ XxIV Кв. 39, Ясен

На 24.08.2018 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Кралев Дол:   3-ти Март, Боян Витков, Велико Търново, Волга, Граничар, Дунав, Извора, Искър, Калофер, Калужерец, Лале, махала Орниче, Орниче, Синчец

На 25.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Ален Мак, Арчар, Бачо Киро, Бистрица, Божур, Будиславец, Бунтовник, Бързия, Васил Априлов, Васил Петлешков, Вит, Витоша, Витоша, Волга, Възход, Въча, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Елбрус, Жива Вода, Захари Зограф, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Изток, Йордан Лютибродски, Калкас, Капитан Векилски, Кладенец, Климент Охридски, Колош, Колуница, Ком, Костенец, Краище, Лилия, Лилия, Лиляна Димитрова, Лисец, Луда Яна, Люлин, Люлин, Малашевска, Марина Бара, Мир, Морозов, Мургаш, Никола Вапцаров, Никола Козлев, Оборище, Оборище, Осъм, Палма, Палма, Панайот Волов, Панайот Хитов, Протожерица, Протожерица, Ралица, Рила, Родопи, Ропотамо, Света Петка, Света Петка, Света Петка, Свети Спас, Селимица, Сергей Румянцев, Синчец, Софийско Шосе, Стара Планина, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Стоян Заимов, Странджа, Тодор Каблешков, Тополница, Трайко Живков, Хаджи Димитър, Христо Кърпачев, Христо Ясенов, Църква, Църква, Черни Връх, Чуйпетлово, Шибой, Шипка

Община Радомир  

На 20.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Извор, Общ. Радомир:   махала Канджулица

На 20.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 12:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 12:30 ч./ -  Кондофрей:   Общ.Радомир

На 20.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Владимир:   ПИ 149 Кв,14

На 20.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Друган:   Vі-485,Кв. 45, Чачулова махала

На 20.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 12:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:   махала Горни Раковец, махала Егреците, УПИ Іx-1083,1084

На 20.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 12:30 ч./ -  Червена Могила

На 20.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:30 - 12:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ -  Долна Диканя

На 20.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:30 - 12:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ -  Долни Раковец:   Кв.22,Упи Х-206, М-Ст Банята , УПИ XI-306, П-Л Іх-428, Кв.27, УПИ 1-167  Кв.11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, Кв.1

На 20.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:30 - 12:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ -  Радомир:   Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, махала Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 20.08.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./   На 21.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Долни Раковец

На 20.08.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Кондофрей

На 20.08.2018 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Извор, Общ. Радомир:   махала Пириница

На 21.08.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:   махала Горни Раковец, махала Егреците

На 21.08.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Долни Раковец:   П-Л Іх-428, Кв.27

На 22.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Друган:   Чачулова махала

На 22.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Владимир

На 23.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./   На 24.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:   махала Егреците

На 23.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Радомир:   Божур, Върба, Детелина, Драва, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Ильо Войвода, Кокиче, Коста Миланов, Райко Даскалов, Роза, Соболч

На 24.08.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Друган

На 24.08.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Владимир:   ПИ 149 Кв,14, ПИ 149 Кв,14

На 24.08.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Друган:   Vі-485,Кв. 45, Vі-485,Кв. 45, Чачулова махала, Чачулова махала

Община Трън  

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 08:30 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Дълга Лука:   УПИ IV-71, Кв.17

На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Врабча

На 22.08.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 08:30 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Долна Мелна:   Нупи 12

На 22.08.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 08:30 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Шипковица

На 22.08.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Бусинци

На 22.08.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Видрар

На 22.08.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Вукан:   УПИ III-130 Кв.12

На 22.08.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Горна Мелна:   87

На 22.08.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Горочевци

На 22.08.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Докьовци

На 22.08.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Еловица, Общ. Трън

На 22.08.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Костуринци

На 22.08.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Къшле

На 22.08.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Лева Река

На 22.08.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Мрамор, Общ. Трън:   Стълб 32, Клон А

На 22.08.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Пенкьовци

На 22.08.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Радово

На 22.08.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Стайчовци

 

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Брусарци  

На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брусарци:   23-ти Септември, Ал.Стамболийски, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Иван Козарев, Кремиковска, Ленин, Митко Палаузов, Падинска, Стара Планина

Община Вълчедръм  

На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Златия, Общ. Вълчедръм:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Поп Томов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гогол, Здравец, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Кубрат, Люляк, Мирон Тодоров, Мичурин, Млада Гвардия, Никола Кръстев, Пушкин, Стефан Караджа, Титов

Община Лом  

За периода 20-22.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 24.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Панайот Волов, Славянска(Г.Димитров), Хан Аспарух

За периода 20-24.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември

За периода 21-22.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

За периода 22-24.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Георги Кирков, Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, Ивайло, Никола Първанов, Хан Крум, Цар Симеон(В.Коларов)

На 20.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Лом:   Арда, Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Веслец(Братя Ибренови), Генерал Владимир Заимов, Дедеагач(Ставри Генов), Димитър Ангелов, Димитър Гинин, Драгоман(Н.Вапцаров), Каблешков, Ком, Кубадин(Иван Георгиев), Марин Дринов, Менкова(Поп Андрей), Митко Палаузов, Момчил, Никола Първанов, Пирот, Полковник Илиев, Скопие, Стадиона, Стефан Хаджийски, Тодор Овчарски(Бр.Зу-Ски), Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман

На 20.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка Войвода, Бреза, Георги Кирков, Горанова Чешма, Гредовете, Детелина(Ален Мак), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Дунавска(Д Благоев), Елин Пелин, Еремия Българов, Ивайло, Иван Петков(Т.Никодимов), Йолова Чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Никола Първанов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г.Димитров), Софийска, Страхил Войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Хан Крум, Христо Ясенов, Цар Симеон(В.Коларов), Шиновец, Ясен

На 20.08.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Добри Дол, Общ. Лом:   Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лом:   Бело Море, Лодовико Миланези(К-Ска)

Община Медковец  

На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Расово:   Акад.Тодор Павлов, Александър Македонски, Александър Стамболийски, Ахелой, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Христо Михайлов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Михайлов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Ок 184 и Ок 185, Ок 26 и Ок 194, Ок47а и Ок 203, Хан Аспарух, Юрий Гагарин

Община Монтана  

На 20.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   извън регулацията, Кошарhик, Местност Палековото

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Монтана:   Баба Тонка, Калиманица, Парта

На 21.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горно Церовене:   Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Крапчене:   Александър Стамболийски, Асен и Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, извън регулацията, Клокотница(В.Пеева), Лозарска(И.Дамянов), Лъка(Г.Кирков), Любен Каравелов, Манастира, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв.19, Хан Аспарух(Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат(Г.Генов), Христо Ботев, Цар Калоян(Д.Благоев), Цар Симеон(Д.Тодоров), Шипка(В.Коларов), Ъгъла на Ул. Главна и Асен и Петър

На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Липен:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Местн. Край Село, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на Ул. Първа и Втора, Ъгъла С Ул. Единадесета и Ул. Дванадесета

На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:   извън регулацията, Ккрайпътен Комплекс &Quot;Пъстрина&Quot;

На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Николово, Общ. Монтана:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Семков Дол, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ I ,Кв.10, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на Ул. Първа и Втора

На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Стубел:   Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Втора, Тридесет и Девет, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесет, Ул. Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сумер:   179040, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Седемнадесет, Седма, Станой Стоянов, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Трифоново:   Втора, Двадесет, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, УПИ 2, Кв.41, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

Община Чипровци  

На 22.08.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Чипровци:   Георги Димитров, Д-Р Тако Андреев, Деяна Войвода, Иван Станиславов, Осми Март, Павлето (В.Коларов), Петър Богдан, Петър Парчевич, Точо Войвода, Чипровска Комуна

Община Якимово  

На 21.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Якимово:   Александър Бойчев, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Войн Петров, Войн Петров, Върбан Лилов, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Единство, Йордан Чушков, Качо Комитски, Комсомолска, Ленин, Мечи Дол, Милан Йонов, Тодор Терзийски, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски

 

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Младост/Видима/, нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

На 24.08.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Воденичарска/Зла Река/, Георги Бенковски/Зла Река/, Иглика/Зла Река/, Кв.Зла Река, Липакът/Зла Река/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, нанко Пачника/Зла Река/, Пастуханска/Зла Река/, Първомайска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Св.Св.Кирил и Методий/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Теменуга/Зла Река/, Христо Ботев/Зла Река/

На 24.08.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Велчевска/Зла Река/, Велчо Ночев/Зла Река/, Воденичарска/Зла Река/, Георги Бенковски/Зла Река/, Зла Река/Зла Река/, Злиевска/Зла Река/, Зора/Зла Река/, Иглика/Зла Река/, Кв Зла Река Местност Стоилите, Кв.Зла Река, Креманлива/Зла Река/, Липакът/Зла Река/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Марин Сяров/Зла Река/, нанко Пачника/Зла Река/, Пастуханска/Зла Река/, Първомайска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Роза/Зла Река/, Салапийска/Зла Река/, Св.Св.Кирил и Методий/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Теменуга/Зла Река/, Тепавичарска/Зла Река/, Христо Ботев/Зла Река/

На 24.08.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Алиевото, Васил Левски, Велчо Ночев, Местн.Бранево, Местн.Йорговци, Местн.Коевци, Местн.Мачковци, Тончо Стаевски, Тотка Съева, Христо Ботев

На 24.08.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   махала Коевски Ливадки

На 24.08.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Скандалото:   Априлци, Главна, Еделвайс, За Моста, махала Врабците, махала Лъката, Местност Кованджиите, Местност Левището, Местност Чернево, Павловото, Старото Скандало

На 24.08.2018 г. /12:00 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Велчо Ночев/Зла Река/, Зла Река/Зла Река/, Злиевска/Зла Река/, Зора/Зла Река/, Кв Зла Река Местност Стоилите, Салапийска/Зла Река/

Община Ловеч  

На 20.08.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Борис Данков, Борислав, Братя Павлови, Васил Априлов, Васил Левски, Владайска, Габровска, Генерал Скобелев, Гено Димов, Денчо Влайчев, Димитър Рашков, Дунав, Иван Вазов, Козлодуй, Крайна, Любен Каравелов, Мадара, Местност Ямата, Нейко найденов, Одринска, Опълченска, Осъм, Покой, Поляна, Преспа, Район Ж.П.Гара, Рачо Радев, Рила, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Цариград, Цоньо Василев, Чайка, Шипка, Явор

На 20.08.2018 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч:   Освобождение

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дойренци:   Алеко Константинов, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Добри Цвятков, Иван Вазов, Местност Ваганска Бара, Овчарска, Опълченска, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Сергей Румянцев, Търговска, Цанко начков

На 20.08.2018 г. /12:30 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   34-ти Пехотен Полк, I Кв.2а, Васил Левски, Гарата, Източна Индустриална Зона, Мадара, Местност Велур, Местност Липака, Местност Синан Тепе, Местност Синан Тепе, Местност Стратеш, Сирко Станчев, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 21.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч:   Местност Синан Тепе, Осъмска, Хан Кубрат, Хан Кубрат

На 22.08.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч:   Младост

На 22.08.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:   Бяло Море, Източна Индустриална Зона

На 23.08.2018 г. /08:30 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч:   Местност Липака, Местност Синан Тепе

На 23.08.2018 г. /08:30 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пресяка:   Местност Стравиц

На 23.08.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч:   Военно Поделение Гурово

На 24.08.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 24.08.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Ловеч:   Здравец

На 24.08.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Пресяка:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Стравиц, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски

На 24.08.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Смочан:   Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 24.08.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Умаревци:   Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, Местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка

На 24.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Смочан:   Васил Левски, Дунав, Иван Вазов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Стара Планина, Тодор Каблешков

На 24.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Умаревци:   Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Липа, Люлин, Люляк, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка

Община Луковит  

На 20.08.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 21.08.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 23.08.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 24.08.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, начална, Пролет, Теменуга

На 20.08.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Дерманци:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1

На 21.08.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Луковит:   Възраждане, Синдикатска

На 23.08.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Луковит:   Воденичарска, Глигора, Йосиф Йосифов, Кирил и Методий, Левира, Македонска, Остреница, Отец Паисий, Сливница, Софроний Врачански, Странджа, Цанко Церковски

Община Тетевен  

На 20.08.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Градежница:   Асен Стипцов, Иван Вазов, Косовец, Люляк, Сава Младенов, Синчец, Хан Аспарух

На 21.08.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Дивчовото:   20996.12.27, 20996.7.50, Местн.Боатин

На 22.08.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Дивчовото:   20996.12.27, 20996.7.50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, махала Зеленика, махала Косица, Местн.Боатин, Сава Младенов

На 22.08.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен:   Козница, махала Байовица, махала Ванковци, махала Недковци, махала Свидово, Местност Банков Дол, Местност Гурга, Местност Недковци, Полатен

На 22.08.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Черни Вит:   80902.18.151, Ангел Крачунов, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Дружба, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, махала Бръшленица, махала Делиевци, махала Златевци, махала Петровци, махала Платуница, Местност Дъскот, Местност Остриля, Миковци, Момина Поляна, Нейо Крачунов, Орлов Камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев

На 24.08.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Галата:   Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Кирков, Гергана, Димитър Полянов, Йордан Йовков, Пейо К.Яворов, Пещера, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Троян  

На 22.08.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Борима:   Бочо Дуковски, Васил Левски, Васил Поппавлов, Васильов, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Георги Бенковски, Георги Попов, Георги С.Раковски, Гурко, Девети Септември, Димитър Рачев, Дочо Съев, Дъбрава, Есперанто, Здравец, Иван Дочев, Илия Маринов, Кап.Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Колю Кацаров, Колю Колев, Космос, Марин Банковски, Марин Стафунски, Минзухар, Минко Дочев, Освобождение, Пашалан, Пенка Стафунска, Петко Дочев, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Стефан Караджа, Тинко Симов, Тотка Съева, Трети Март, Урсел, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Патарински

На 20.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дълбок Дол:   Бреза, Васил Христов, Гробарска, Мерата, Местност Поляната, Орех, Петър Стойков, Поникът, Първи Май, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   34-ти Троянски Полк, Захарий Зограф, Радецки, Симеон Велики, Христо Смирненски

На 20.08.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дълбок Дол:   Бор, Гробарска, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Крайречна, Кузманица, Марин Дол, Момчилов Кладенец, Петър Стойков, Стойко Цочев, Суха, Тошко Тодоров, Чучура

На 21.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Централна, Шарбан

На 21.08.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   махала Шарбан, Софийска, Шарбан

На 22.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 23.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Младост

На 22.08.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Борима:   Бочо Дуковски, Георги Бенковски, Девети Септември, Димитър Рачев, Здравец, Космос, Марин Банковски, Минко Дочев, Пашалан, Петко Дочев, Стефан Караджа, Тинко Симов, Христо Ботев

На 22.08.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Голяма Желязна:   15703.44.5, Август 1926 Г., Братя Попски, Възраждане, Ганчо Моев, Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети Септември, Желязвенска Комуна, Колю Владов, Късера, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, махала Испирско, махала Козуря, махала Лъките, махала Разсадищата, махала Сойчанско, махала Топля, махала Чербин, махала Чолдарско, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Октомврийска, Петко Доневски, Разсадищата, Симеон Маринов, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Драголов, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев

На 22.08.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Дълбок Дол:   Божур, Бор, Бреза, Васил Мочев, Васил Събчев, Васил Христов, Гробарска, Дъб, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Извънградска, Крайречна, Кузманица, Лале, Марин Дол, Мерата, Местност Поляната, Момчилов Кладенец, Орех, Петър Стойков, Поникът, Пчелинът, Първи Май, Ракита, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Суха, Теменуга, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна, Чучура

На 22.08.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Калник, махала Шарбан, Мест.Стопански Двор, Местн.Трапът, Ралчевска, Софийска, Централна, Шарбан

На 23.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Врабево:   Георги Димитров, Минко Карата, Св.Св.Кирил и Методий, Христо Смирненски, Царевец, Цветан Спасов, Четвърта

На 23.08.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Врабево:   Георги Димитров, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленинград, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Минко Карата, Москва, Нено Даракчиев, Никола Пънков, Раздоле, Стара Планина, Христо Ботев, Царевец

На 24.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян

Община Угърчин  

На 20.08.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Лесидрен:   Vі Кв.95, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Възраждане, Кв 95 Стопански Двор, Кирил и Методий, Крайречна, Местност Капин, Полк.Орлов, Радецки, Стара Планина, Сънджер, Тодор Комитата, Христо Смирненски, Цар Калоян, Чаршията

На 20.08.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Угърчин:   Безименна, Люлин, Мара Петлешкова, Маргарец, Никола Обретенов, Освобождение, Осогово, Осъм, Патриарх Ефтимий, Пейо К.Яворов, Тракия, Цар Калоян, Шейново

На 21.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Корканска, Московска, Паисий Хилендарски, Последна, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 22.08.2018 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Катунец:   Братя Миладинови, Гоце Делчев, Детелина, Здравец, Казанджийска, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Максим Горки, Местност Драго Дол, Пенчо Славейков, Пирин, Първи Май, Родопска, Росица, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 23.08.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Лесидрен:   Васильовска, Енча, Кичера, Христо Ботев, Шумака

На 23.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Славщица:   Васил Левски, Рачовска

На 24.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Кьосовска, Марковска, Моновска, Нечовска, Никола Д. Петков, Палангурска

Община Ябланица  

На 20.08.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   87017, Александър Стамболийски, Борьов Дол, Местност Братевец, Местност Девет Дола, Местност Ламбовци, Местност Шумака, Местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец

На 20.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Драгойца, Местност Пали Лула, Местност Шумнене, Шумнене

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 20.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 21.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 22.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Големо Село

На 20.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:00 - 15:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 21.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:00 - 15:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 22.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Паничарево:   УПИ-VІ-102,Кв. 16

На 20.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:45  16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 21.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 22.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долистово:   I-89,Кв.25, ХII-257,Кв.19

На 20.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 21.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 22.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Шатрово:   067016, VІ-255, Кв.27

На 20.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 21.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 22.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 23.08.2018 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Баланово:   Стопански Двор, ХІІІ - 329, Кв. 16;  Блато:   махала Хановете, Местност Турските Ниви;  Големо Село:   VI,Кв.10, ПИ 361,Кв. 37, ПИ 452,Кв.3;  Голям Върбовник:   011066, 262, УПИ VIII-277,Кв. 23, УПИ ІІІ 247, Кв.25;  Локвата;  Мали Върбовник:   УПИ - 1-9;  Мало Село:   IV-17,Кв.3, Станке Димитров, УПИ Vі-3,Кв.1;  Мламолово:   371, VI-618,Кв.19, VII-389,Кв.30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра;  Мърводол;  Палатово:   083002;  Пастух:   Местност Падина;  Циклово;

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала Фуча:   44

На 22.08.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Големо Село:   VI,Кв.10, ПИ 452,Кв.3

На 23.08.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Град Дупница

На 23.08.2018 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Паничарево

На 24.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бобов Дол:   Васил Коларов, Васил Чучуков, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Комсомолска, Младост, Негулица, Пролет, Самуил, Свети Спас, Свилен Русев, Стубело

На 24.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол:   Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Малчика, махала Джельова, Никола Й. Вапцаров, Общински Пазар, Осми Март, Рила, Свети Спас, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Х Кв.49

На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Големо Село:   ПИ 361,Кв. 37

Община Дупница  

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Аракчийски Мост, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Генерал Георги Тодоров, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Каваклия, Комитска, М. Гурдево, Максим Горки, Максим Горки, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Метоха, Никола Малашевски, Николаевска, Орлинска, Патрики Сандев, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Теменуга, Фенерка, Фенерка, Хан Кубрат

На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Генерал Георги Тодоров, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Каваклия, Максим Горки, Максим Горки, Метоха, Николаевска, Орлинска, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Теменуга, Фенерка, Фенерка

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Блатино:   000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница:   68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, Местност Бели Янко, Местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дяково:   23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ ІІІ-204,205,206,Кв.20, УПИ ХіV

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кременик:   XXII-98,Кв.10

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мламолово:   IX-25,Кв.9, Iх-179,Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, Местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пиперево:   56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхVIII,Кв.39

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бобов Дол:   Антим Първи, Двадесет и Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, Стубело

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Делян, Общ. Дупница:   Хіх-164,Кв. 12, III-21.Кв.4, Парцел ІV-485, Кв.13

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дяково

На 23.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница:   Местност Дрено, Нупи-1609

На 23.08.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Дупница:   68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.55.1, 68789.609.601, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, Местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, ТП Помпена Станция на Тец Б.Дол, Труд, Хаджи Димитър, Чаталджа, Яворов

На 23.08.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Дупница:   I,Кв.124 Ж.П Гара, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Бистрица, Васил Левски, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв.191, Доктор Сапунджиев, Дунав, Жп Гара Приемна, Крайречна, Кресна, Любен Каравелов, Македония, Местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Площад Независимост, Прогона, Раковска, Родопи, Руен, Свети Иван Рилски, Свобода, Скопие, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тракия, Тютюнева Долина, УПИ II - 449, Кв.1911, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен

На 23.08.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Дупница:   Прогона

На 23.08.2018 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Джерман:   207635051294

На 23.08.2018 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.173.5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, Местност Балановски Рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 23.08.2018 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пиперево:   Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница

На 23.08.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Джерман

На 23.08.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Аракчийски Мост, Разметаница

На 24.08.2018 г. /11:15 - 11:45 ч.; 11:15 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Гюргево

На 24.08.2018 г. /11:15 - 11:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Дупница:   68789.21.19, 87727,16,179, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Самоковско Шосе, Саморанска, Софийско Шосе

На 24.08.2018 г. /11:15 - 11:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Крайници:   39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 24.08.2018 г. /11:15 - 11:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Самораново:   Митко Палаузов, Саморанска

На 24.08.2018 г. /11:15 - 11:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Сапарева Баня:   65365.46.10, XV-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 24.08.2018 г. /11:15 - 11:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 24.08.2018 г. /11:15 - 11:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Яхиново:   87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 24.08.2018 г. /11:15 - 13:00 ч./ -  Сапарева Баня:   65365.46.10, XV-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 24.08.2018 г. /11:15 - 13:00 ч.; 11:15 - 11:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Сапарево:   00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

Община Кюстендил  

На 20.08.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Гърляно:   махала Реката

На 20.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Багренци:   Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С.Багренци и С.Граница, Иван Вазов, извън регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 20.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Берсин

На 20.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Гирчевци:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 20.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Горна Гращица:   Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 20.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Долна Гращица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 20.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Долна Козница:   22112.500.2

На 20.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Друмохар:   махала Брашненица

На 20.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Жабокрът:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 20.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Катрище:   Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 20.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Кюстендил:   Местност Николичевски Път

На 20.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Лиляч:   Местност Войника

На 20.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Невестино, Общ. Невестино:   VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ ІХ-61,63,70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 20.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Нови Чифлик:   Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 20.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Плешивец:   Дванадесета

На 20.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Таваличево:   Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 20.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Търновлаг:   Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 20.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Четирци:   М.Топилата, махала Ямен

На 20.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./   На 21.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ -  Неделкова Гращица

На 20.08.2018 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Таваличево:   Васил Демиревски, Виден, Георги Димитров, Димитър Благоев, Искър, Костадин Чесновски, Осогово, Станке Димитров, Стефан Димитров, Харалампи Митов, Юри Гагарин

На 20.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Кюстендил:   Рудник Катрище

На 20.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Драгойчинци:   махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова

На 20.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Побит Камък, Общ. Трекляно:   махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село

На 21.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ -  Згурово

На 21.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ -  Пелатиково:   махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци

На 21.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ -  Рашка Гращица:   Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 21.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ -  Смоличано:   махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св.Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци

На 21.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ -  Страдалово:   махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка

На 21.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ -  Ваксево:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 21.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ -  Еремия:   махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска

На 21.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ -  Илия:   махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска

На 21.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ -  Лелинци:   Васил Левски, махала Горна

На 21.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ -  Тишаново:   махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска

На 21.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ -  Църварица:   махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска

На 21.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:15 ч./ -  Берсин:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 21.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:15 ч./ -  Друмохар:   махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, Местност Сврътките

На 21.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:15 ч./ -  Кадровица:   махала Постолска, махала Станкова

На 21.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:15 ч./ -  Търсино

На 21.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ -  Длъхчево-Сабляр:   махала Милчовска, Местност Орехчето

На 21.08.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Граница:   Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев

На 21.08.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 21.08.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Пиперков Чифлик:   Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 21.08.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Слокощица:   Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 23.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:   Боровец, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Еделвайс, Запад, Здравец, Изгрев, Йордан Йовков, Калосия, Колуша, Мария Грубешлиева, Местност Гола Велика, Млада Гвардия, Осоговска, Петко Войвода, Професор Георги Паспалев, Румена Войвода, Сенокос, Студен Кладенец, Теменужка, Тинтява, УПИ I Кв.385 Ул.Цар Освободител, Цар Освободител, Черешово Топче, Шипка

На 23.08.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 24.08.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:   Боровец, Здравец, Изгрев, Калосия, Колуша, Студен Кладенец, Тинтява, Черешово Топче

Община Рила  

На 22.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Пастра:   55539.100.132, Местност Туфано, Пастра, ПИ №55539.100.207, Стопански Двор

На 22.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Кристал Блокове

На 22.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рила:   Местност Горхим, Местност Елешница

На 22.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рилски Манастир:   028005, Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина Поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Илийна Река, Местност Кирилова Поляна, Местност Пчелина, Местност Турското Парче

На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рилски Манастир:   028005, Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника, Местност Кирилова Поляна

Община Сапарева баня  

На 23.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./   На 24.08.2018 г. /11:15 - 11:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 23.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./   На 24.08.2018 г. /11:15 - 11:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Паничище:   300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970, II, II,Кв.8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І ,Кв. 70, УПИ VIII Кв.10

На 23.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./   На 24.08.2018 г. /11:15 - 11:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Ресилово:   026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - Vіі-672,Кв.36, ХIV-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 23.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./   На 24.08.2018 г. /11:15 - 11:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Самораново:   65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 23.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./   На 24.08.2018 г. /11:15 - 11:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Сапарева Баня:   032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I ,Кв.74, III, Кв.125, LxxVі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, LxxxIV-2797,Кв.74, Ііі-3071,Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ Lxxxііі; Кв.74, ПИ №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, ПИ 65365.601.84, УПИ VI-147,Кв 12,Пи65365.601.92, УПИ VIII-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:   65365,601,10, Германея, Йордан Попмихайлов, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, Славяни, УПИ - Х-2641, ПИ 65365.601.84, УПИ VIII-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108

 

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Благоевград  

На 20.08.2018 г. /08:00 - 12:15 ч./ -  Рилци:   Васил Левски, Диновица, Илинден, Местност Диновица, Св.Иван Рилски, Трети Март, УПИ Ix-144, Кв. 17, Хі-482, Нв.22, Хан Аспарух, Цар Борис I

На 20.08.2018 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  Покровник:   Ленището

На 20.08.2018 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  С.Дъбрава

На 20.08.2018 г. /08:00 - 14:15 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Обнова:   Ив.Вазов

На 20.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Антон Страшимиров, Евтим Драганов, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Малешево, Мир, Обел, Орбита, УПИ V-3949, Кв.187а, ПИ №04279.608.520

На 20.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 20.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 21.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 23.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 24.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Логодаж:   УПИ-ІV-195 Кв.14, Голяма Нива

На 20.08.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 21.08.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 23.08.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 24.08.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Горно Хърсово:   Горни Валог, махала Буровци, махала Горни Двояци, махала Долни Двояци, махала Мъртвако, махала Панчовци, махала Пържово, махала Стойковци, махала Тачовци, махала Шоповци, Ровината

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград:   УПИ VІ-297, Кв.10, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв.17, УПИ VIII-198, Местност Гребовски Рид, Местност Гуйначки Андък, Местност Гьочковски Андък, Оралище

На 20.08.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Мощанец:   XVI-122,123, Кв. 14, УПИ XI-75, Кв. 6

На 20.08.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:   Имот 27231.501.203, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Чуката, Пи-125 Кв.12, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв.1, УПИ Х-182, Кв.5, УПИ-III-214,212,301

На 21.08.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Ичко Бойчев, Комплекс Вароша, Коста Босилков, Македония, Марулевска, Мите Марков, Никола Вапцаров, Прилеп, Рила, Сандо и Петър Китанови, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Тракия, Цар Иван Асен

На 21.08.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:   035028, Изгрев

На 21.08.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:   Васил Левски, УПИ VI-405, Кв.26, УПИ XV-391,Кв.6, УПИ-І-394,Кв.13, УПИ-Х-159,Кв.4

На 22.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, 319001, 410002, Брезово, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, махала  Калуцка, махала  Центъра Мотела, махала Брезово, махала Брезовска, махала Милово ТП Милово, махала Петковци, Месност Демирево, Местност Бодрост, Местност Горно Демирево, Местност Добро Поле, Местност Картала, Местност Ковачница, Местност Конярнико, Местност Септемврийче, Местност Тепавиците, Местност Широканска, Осойната, ПИ №001451

На 22.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов, Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Здравец, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче, Славово

На 22.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Горно Хърсово:   Горни Валог, махала Буровци, махала Горни Двояци, махала Долни Двояци, махала Михтарци, махала Мъртвако, махала Новоселци, махала Панчовци, махала Пържово, махала Стойковци, махала Тачовци, махала Шоповци, Местност Валого, Местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви

На 22.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград:   000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, махала  Ваканинци, махала Щърбевци, махала Веляци, извън регулация, Местност Атанасова Падина, Местност Бобови Ниви, Местност Градището, Местност Клено, Местност Мучова Чука, Местност Ръженици, Местност Ръжениците, Местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид

На 22.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Рилци:   Местност Арсовото, Местност Цонева Межда, Телкиево Дере

На 22.08.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Благоевград

На 23.08.2018 г. /08:00 - 14:30 ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Брегалница, Калиманци, Коста Босилков, Кукуш, Никола Вапцаров, Панайот Хитов, Прилеп, Струмско Център, Хаджи Димитър

На 23.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

На 23.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград:   14204.501.10, махала Хамбарджийска, Тугулска

На 23.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Дебочица

На 23.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Железница, Общ. Симитли:   Местност Ръждавец, Поповска

На 23.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Лешко:   163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, махала Корянска, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 23.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Мощанец:   XVI-122,123, Кв. 14, извън регулация, махала  Поповска, махала Кантурска, УПИ XI-75, Кв. 6

На 23.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Падеш:   Бреза, Будишка, махала  Ушите, Месност Миджевци, Местност Джабирци, Местност Джалеви Бахчи, Местност Златовръх, Местност Стопански Двор, Местност Ушите, Падеш, УПИ II-207,Кв.13, УПИ V-74, Кв.5

На 23.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Покровник:   3-ти Март, Валого, Ленището, Местност Гладно Поле, Местност Ленището, Местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, Кв.28, УПИ-9-369,Кв.17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 23.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Благоевград:   Армутлука, Кв. Струмско Стопански Двор, Стопански Двор Струмско, Струмско Център

На 23.08.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Александър Малинов, Ален Мак, Броди, Еленово, Запад, Зеленка, Марица, Пейо К.Яворов, Св. Димитър Солунски, Тракия

Община Гоце Делчев  

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Неофит Бозвели, Христо Матов, Цар Калоян

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Местност Мочура, Местност Сушица, Пенковото, Преспа, Симеон Радев, Сушица

На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Местност Капсии, Местност Пенковото

На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 24.08.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Атанас Свещаров, Кръстьо Сарафов, Мише Баир, Христо Силянов

На 24.08.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Драгоман, Драма, Екзарх Антим, Местност Стрелбището, Пейо К.Яворов, Потока, Солун, Тодор Александров, Тодор Паласкаря, Царица Йоана

Община Кресна  

На 20.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Влахи:   Драколово

На 20.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Кресна:   Главен Път Е-79, Македония, Местност Солунско Дере

На 20.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Ощава:   54537.600.31.1, Германци, Местност Русенци

На 20.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли

На 20.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Стара Кресна:   Местност Кулата

Община Петрич  

За периода 21-22.08.2018 г. /08:00 - 12:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Местност Омондрос

На 20.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Ал.Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Георги С.Раковски, Георги Урумов, Градска, Д-Р Иван Цветков, Люле Бургас, Местност Бухото, Местност Неволница, Местност Омондрос, Нерезлъците, Оборище, Отец Паисий, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Родопи, Славянска, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 20.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Воден, Гарата, Гр. Петрич, УПИ II, Кв. 53, Д-Р Асен Златаров, Долна Джумая, Дунав, Дунав, Ильо Войвода, Каймак Чалан, Местност Кумли, Местност Под Гарата, Морихово, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Рокфелер, Рокфелер, Свобода, Серска, Славянска, Стопански Двор, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Калоян, Шипка

На 21.08.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 22.08.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Беласица:   Местност Бригадирски Стан, Местност Зарзалиите, Местност Седми Километър, Паприте

На 21.08.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 22.08.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   010024, Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Джевезлъка, Димитър Талев, Зиче, Иваник Иловица, Карачали, М.Омондрос, Местност Айран Бунар, Местност Бела Мара, Местност Бухото, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Иваник, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Местност Омондрос, Местност Поляните, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Оборище, Омондрос-Потоко, Полковник Дрангов, Поляните, Първомайски Път, Рокфелер, Тракия, Цар Борис III, Цар Симеон

На 21.08.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 22.08.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов, Беласица, Вардар, Васил Левски, Военна Градина -Абдал, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Златарево, извън регулацията, Македония, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, Местност Бунаро, Местност Моста, Местност Стопански Двор, Местност Траканите, Местност Чалията, Местност Чалтията, Местонст Гьоло Оризарнико, Младост, Москва, Неуточнен Адрес, Огражден, Оджовица Чалията, Отец Паисий, Пирин, Русия, Самуилова Крепост, Спартак, Х-245 Кв.64, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански

Община Сандански  

На 23.08.2018 г. /11:00 - 15:15 ч./ -  Вец Арнаут Дере

Община Сатовча  

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Вълкосел:   Бистрица, Божур, Бузлуджа, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Места, Неуточнен Адрес, Рила, Стопански Двор, Христо Ботев

На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сатовча:   Възход, Дунав, Иглика, Коца и Георги Сачеви, Пи-030054 М. Дренов Дол, Площада, Тодор Шопов, Юри Гагарин

Община Симитли  

На 20.08.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 21.08.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 23.08.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 24.08.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Градево:   махала Кърджалийска, Местност Въковица

На 20.08.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 21.08.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 23.08.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 24.08.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Симитли:   Ораново

На 20.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 16:15 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Симитли:   Симитли

На 20.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Полето:   Галабарци

На 20.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Ракитна:   004077, 010040, махала Лулейска

На 20.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли:   Калайджийска, Чакърска

На 20.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Черниче:   М.Сухата Река

На 21.08.2018 г. /08:00 - 13:30 ч./ -  Брежани

На 21.08.2018 г. /08:00 - 13:30 ч./ -  Симитли:   Бангелови Тополи, Димитър Благоев, Искра, Местност Бангеови Тополи, Ораново, Победа, Септемврийска, Симитли, Славянска

На 22.08.2018 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  Долно Осеново:   Долна махала, махала Горна, махала Долна

На 22.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Крупник:   000024 Местност Реката, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Беглико, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов, Васил Левски, Влахина, Георги Димитров, Георги Трайков, Гладстон, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Даме Груев, Дан Колов, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Талев, Ернст Телман, Иван Вазов, Иван Козарев, Карл Маркс, Кирил и Методий, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Лев Писарев, Ленин, М.Извор/Гроздовец, Малчика, Местност Виро, Местност Въчева, Местност Извор/Калуцик, Местност Стопански Двор, Местност Текелев Шумак, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Промишлена Зона, Средорек, Стефан Караджа, Стефка Филипова, Текелев Шумак, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яне Сандански

На 22.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Полена:   Вела Пеева, Георги Димитров, Димитър Благоев, Зеленка, Кокиче, Ленин, махала Ширината, Местност Долна Сушица, Местност Епрец, Местност Мездрата-2, Местност Училището, Победа, Потока, Роза, Руен, УПИ-V-18,Кв.18, УПИ-Хі-58 Кв.11, Христо Ботев, Чайка, Ширините

На 22.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Симитли:   Свобода, Симитли

На 22.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Сушица, Общ. Симитли

На 22.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Черниче:   9-ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Кирил и Методи, Ленин, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, ПИ 156 Кв.6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Яне Сандански

На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Крупник:   Ленин

На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Черниче:   Васил Левски, Георги Димитров, Кирил и Методи, Ленин, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, ПИ 156 Кв.6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Яне Сандански

На 22.08.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Долно Осеново:   291, Кв. 9, II--255, Долна махала, махала Горна, махала Долна, Пи-061004 М.Лаката

 

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:   Васил Савчев, Вълчо Бочев, Георги С.Раковски, Кале, Княз Борис I, Лило Панов, Миджур, Недялко Първанов, Никола Й.Вапцаров, Освобождение, Стара Планина, Трети Март, Хайдут Велко, Христо Смирненски

Община Бойница  

На 23.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бориловец:   Васил Коларов, Втора, Георги Димитров, Ленин, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Трета, Четвърта, Четиринадесета

Община Видин  

На 20.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Видин:   Безименна, Бонония

На 21.08.2018 г. /13:00 - 13:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Видин:   VII-5029 Кв.600 Юпз, Акад.Стефан Младенов, Безименна, УПИ I-5051, Цар Александър II, Южна Пром.Зона, Южна Промишлена Зона, Юпз

На 21.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Видин:   Акад.Стефан Младенов, Безименна, Южна Пром.Зона

На 22.08.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Видин:   Баба Тонка, Безименна, Братя Миладинови, Двадесети Април, Екзарх Йосиф I, Лайош Кошут, Михалаки Георгиев, Патриарх Евтимий, Хан Аспарух, Цар Иван Асен II

На 22.08.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Видин:   Акад.Стефан Младенов, Александър Стамболийски, Безименна, Връшка Чука, Пазарска, Пазарска/С-У Спортната Зала/, Разлог, Цар Симеон Велики, Юри Венелин

На 24.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кошава:   Двадесет и Втора, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четвърта

На 24.08.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин:   Баба Вида, Беляев, Васил Левски, Виктор Юго, Витоша, Генерал Гурко, Добри Чинтулов, Драва, Искър, Коста Йорданов, Огоста, Средец, Страцин, Струма

На 24.08.2018 г. /12:45 - 13:45 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин:   Георги Димитров, Девети Септември, Тома Костов, Търнянска, Хан Аспарух

Община Грамада  

На 20.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Водна:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 20.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ -  Медешевци:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 20.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Срацимирово:   Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

Община Димово  

На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Арчар:   000021, 242 Кв.29, Археологическа, Арчарица, Бабуя Имот 054008, Бдин, Бързарци, Бързица, Валентина Терешкова, Васил Левски, Вида, Вилна Зона Рациария, Вит, Витоша, Волга, Георги Бенковски, Добрич, Дузлука, Дунав, Дъб, Елада, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Крайбрежна, Марица, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Разлог, Райна Княгиня, Рациария, Рациария Блок 8 Кв.13 Парцел.5, Рибарска, Рила, Спортист, Тинтява, Тодор Каблешков, Търлите, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Шишман, Черковна

На 22.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Средогрив:   Безименна, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 22.08.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Долни Лом

На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ботево, Общ. Видин:   VIII-74 . Кв.8, В Сервитута на Дунавска Дига, Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владиченци:   Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта

На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Държаница:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Извор, Общ. Димово:   Вельо Бурдашки, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета

На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лагошевци:   028024, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Трета, Шестнадесета

На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мали Дреновец:   Втора, Пета, Първа, Трета

На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Цар Симеоново:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шипот:   Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Макреш  

На 22.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Раковица:   Първа, Стопански Двор

Община Чупрене  

На 22.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Долни Лом:   Асен Живков, Васил Левски, Десета Партизанска, Димитър Благоев, Еделвайс, Лиляна Димитрова, Миджур, Петър Петров, Плиска, УПИ 1 Кв 47, Чайка, Шипка

 

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 20.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бяла Слатина:   Агиното Бранище

На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бяла Слатина:   Арда, Бачо Киро, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Искър, Климент Охридски, Кръстовище Марица и Н.Вапцаров, Марица, Местност Агеното Бранище, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Струма, Тимок, Трънска, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Янтра

На 23.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч./ -  Галиче:   1-ви Май, 23-ти Септември, 8-ми Март, Арда, Батак, Беласица, Бузлуджа, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Водотечна, Войвода, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гълъбец, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, извън регулацията, Изгрев, Илинден, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Ленин, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Трънска, Търговска, УПИ Vііі 818 Кв.55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов

На 23.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Алтимир:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим I-ви, Баба Тонка, Божур, Васил Левски, Велчо М. Хумарски, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Водотечна, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Захариев, Димитър Матрозов, Драва, Дъб, Иван Горанчовски, Извор, Кирил и Методий, Ком, Лозенец, Мак, Марин Ганински, Местност Ибришима, Местност Изварковец, Местност Край Село, Местност Селска Мера, Милчо Стефанов, Минко Т. Драгиевски, Мусала, Околчица, Октомври, Октомврийска, Охрид, Паисий Хилендарски, Петко Г. Симеонковски, Петко Канчев, Петър Т. Нинов, ПИ 2 От Масив 96 Имот №096002, Рила, Русалка, Савчо Бренишки, Скът, Солун, Спортна, Стара Планина, Стоян Войвода, Странджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 23.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Търнава, Общ. Бяла Слатина:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аспарух Симеонов, Благою Коминкьовски, Боян Ташовски, Васил Левски, Вълка Ташовска, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Даскалов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Балев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Край Село, Кръст.Ал.Стамбол.И Ив.Вазов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Марин Пеков, Местност Селска Мера, Местност Средорек, Местност Туланеца, Никола Кръстевски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Тъмнишки, Победа, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Скът, Стадиона, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Янко Сакъзов

На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алтимир:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим I-ви, Баба Тонка, Божур, Васил Левски, Велчо М. Хумарски, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Водотечна, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Захариев, Димитър Матрозов, Драва, Дъб, Иван Горанчовски, Извор, Кирил и Методий, Мак, Марин Ганински, Местност Ибришима, Местност Изварковец, Местност Край Село, Милчо Стефанов, Минко Т. Драгиевски, Мусала, Околчица, Октомври, Октомврийска, Охрид, Паисий Хилендарски, Петко Г. Симеонковски, Петко Канчев, Петър Т. Нинов, ПИ 2 От Масив 96 Имот №096002, Рила, Русалка, Савчо Бренишки, Скът, Спортна, Стоян Войвода, Странджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Галиче:   Загоре

На 23.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Галиче:   1-ви Май, Батак, Беласица, Вардар, Васил Левски, Войвода, Върбица, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дунавец, Елин Пелин, Звезда, Златна Панега, Ивайло, Княз Дондуков, Козлодуй, Коста Златарев, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Партизанска, Петко Р. Славейков, Победа, Радецки, Сергей Румянцев, Солунска, София, Тодор Каблешков, Тракия, Търговска, Цар Иван Шишман, Цар Симеон I-ви

На 23.08.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Галиче:   1-ви Май, 1-ви Май, 23-ти Септември, 8-ми Март, Арда, Батак, Батак, Беласица, Беласица, Бузлуджа, Вардар, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Водотечна, Войвода, Войвода, Върбица, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Гълъбец, Д-Р Петър Берон, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунавец, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Златна Панега, Зорница, Ивайло, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, извън регулацията, Изгрев, Илинден, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Княз Дондуков, Козлодуй, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Коста Златарев, Ленин, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Морава, Морава, Москва, Москва, Мургаш, Мургаш, Мусала, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Победа, Радецки, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, Солунска, София, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Тракия, Тракия, Трънска, Търговска, Търговска, УПИ Vііі 818 Кв.55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Цар Симеон I-ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов

Община Враца  

На 21.08.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Враца:   Бистрешко Шосе

На 22.08.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Враца:   Антим I-ви, Стефанаки Савов

Община Криводол  

На 20.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 21.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 22.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 23.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 24.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Баурене:   9-ти Септември, Байкал, Божур, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дъб, Ивайло, Кокиче, Мусала, Пирин, Роза, Росица, Русалка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев

На 23.08.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Ботуня:   9-ти Септември, Арда, Божур, Бузлуджа, Витоша, Волга, Георги Димитров, Драва, Дружба, Кокиче, Крайбрежна, Мургаш, Опълченска, Плиска, Спортна, Хан Аспарух, Шипка, Янтра

На 23.08.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Главаци:   23-ти Септември, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Безименна, Божур, Ботуня, Вит, Волга, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Йордан Стоянов, Кокиче, Лена, Ленин, Люлин, Малчика, Марица, Мирон Георгиев, Мургаш, Роза, Сердика, Славчо Конов, Стопански Двор, Стоян Якимов, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви

На 23.08.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Големо Бабино:   Александър Стамболийски, Борис Станчев, Ботуня, Волга, Георги Димитров, Д-Р Антон К.Тодоров, Здравец, Плиска, Поп Петър Тунчов, Речка, Рила, Роза, Руен, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Чапаев, Шипка

На 23.08.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Краводер:   23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Байкал, Безименна, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Волга, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Замфир Попов, Здравец, Ивайло, Иглика, Кирил и Методий, Кокиче, Комсомолска, Малчика, Мир, Никола Марков-Колката, Николай Хайтов, Октомври, Път Е 79, Роза, Росица, Русалка, Тинтява, Цар Калоян, Шипка

На 23.08.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Криводол:   Местност Мътница, Христо Смирненски

На 23.08.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Пудрия:   23-ти Септември, Ален Мак, Арда, Байкал, Батак, Бистрица, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Еделвайс, Здравец, Калиакра, Кокиче, Ком, Куманица, Лале, Леденика, Люляците, Марица, Мир, Митко Палаузов, Пирин, Радецки, Родопи, Роза, Росица, Сердика, Спортна, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стопански Двор, Цар Калоян, Шипка

Община Мездра  

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Лютиброд:   3-ти Юни, V 608, XI-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, Местност Парка, Местност Тераса,Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Оселна, Общ. Мездра:   Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, извън регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бов, Общ. Своге:   Бовска Габровница

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Габровница, Общ. Своге

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Еленов Дол

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Елисейна:   Безименна, Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Зверино:   Vііі-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил и Методий, Комсомолска, Лиляна Димитрова, Люлин, Местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Злидол:   Ген.Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Игнатица:   1-ви Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Мездра:   Георги Кирков, Жп Район, Лещака, Принчовец, Св.Св. Кирил и Методий, Христо Ботев

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Очиндол:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ребърково:   Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин

На 22.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Елисейна:   Безименна

На 22.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Зверино:   Беласица, Гео Милев, Георги Димитров, Златица, Искър, Канала, Кирил и Методий, Комсомолска, Митко Палаузов, Никола Войновски, Околчица, Стара Планина, Струма, Христо Ботев

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

                           CEZ GROUP
 
 

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде ще спира водата в София 0| 2535 |15.08.2018 . Въпреки, че отговаря на закона, БАБХ спира обществената поръчка за диагностика на чума 1| 2905 |10.08.2018 . Вижте къде ще спира токът 0| 2529 |10.08.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2512 |09.08.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах