Сряда, 21 Ноември 2018, 00:53
Frognews
0| 2810 |29.06.2018

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 02 - 06 юли 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.
ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД
Община Витоша
На 02.07.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: 773-та/Витоша/, 774/В. З. Беловодски път/, Саша Попов, Секвоя
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 230-та, Капина, Маестро Георги Атанасов, Отец Генадий, Панайот Пипков, Росен, Студен Кладенец, Христина Морфова, Ябълкова Градина
На 02. 07.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - София: Голяма Могила, Кикиш, местност Голяма Могила, Сири Дол, Шишманова Конница/620/
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Пелистер
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Крушова Градина
На 02. 07.2018 г. /10:30 - 16:15 ч./ - София: Андезит, Васка Баларева, Голяма Могила, Голяма Могила/В. З. Киноцентър/, Детски Мир, Околовръстен път, Тричкова Могила
На 02. 07.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ - София: Бояна, Витоша, Голяма Могила, Голяма Могила/В. З. Киноцентър/, Сири Дол, Тричкова Могила
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 230-та, VI-1055, Кв. 108, ул. Наум, В. З. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Драгалевци, Драгалевци, УПИ IX-1316, Кв. 105, Калето, Капина, Маестро Георги Атанасов, Маестро Георги Атанасов, Отец Генадий, Отец Генадий, Панайот Пипков, Панайот Пипков, Св. Наум /Драгалевци, УПИ І-294, Кв. 107, Христина Морфова, Ябълкова Градина
На 03. 07.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: 82-та /Кв. Симеоново/, Света Магдалина, УПИ III-107 Кв. 30
На 03. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Ветрушка, Деспот Слав, Плевен, Цар Борис III/Девети Септ.
На 03. 07.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: VII-889 Кв 127, XxVіі-910 В. З Симеоново Драгалевци -, Атанас Яранов, Гергина, Дамян Дамянов, Драгалевци, Драгалевци Разширение Север, Драгалевци Север УПИ3-1016 Кв126, Еловица /Кв. Драгалевци/, Иван Милев, Илина Църква, Кимчовец, Крушова Градина, Манастирски Ливади-Запад, Слънце /Драгалевци/, УПИ XVII-1054, Кв. 916
На 03. 07.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ - София: 74-та, 75-та, 76-та, 79-та /Кв. Симеоново/, 80-та /Кв. Симеоново/, 81-ва /Кв. Симеоново/, 82-та /Кв. Симеоново/, 87-ма /Кв. Симеоново/, Света Магдалина, Симеоново, Шумако / Симеоново
На 04. 07.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - София: 82-та /Кв. Симеоново/, 83-та /Кв. Симеоново/, 84-та /В. З. Симеоново Север/, Света Магдалина
На 04. 07.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 22/Кв. Симеоново/, 61-ва /Кв. Симеоново/, 62-та /Кв. Симеоново/, 63-та /Кв. Симеоново/, 64-та /Кв. Симеоново/, 65-та /Кв. Симеоново/, 67-ма, 68-ма /Кв. Симеоново/, 9-та /Кв. Симеоново/, Акад. Стоян Аргиров/502/, Босилек /Кв. Симеоново/, Вельо Топаловски, Горска Ела, Златен Век, Неофит Хилендарски, Света Магдалина, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 14:15 ч./ - София: 72-та /Кв. Симеоново/, 75-та, Божур, В. З. Симеоново - Драгалевци, Витошко Лале /Симеоново/, Извор, Каменица, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Шумако / Симеоново, Ягода
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: Самодивски Езера
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Панчарево: Иглика/8-ма/
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Правец: Поп Марко
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 1-ва, 1-ва/ В. З. Малинова Долина/, 11-та, 12-та /Ж. К. Бункера/, 13-та /Ж. К. Бункера/, 14-та/Бункера/, 15-та, 2-та /Ж. К. Бункера/, 25-та /Ж. К. Бункера/, 29-та, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, 9-та, 9-та Кв. Мал. Долина/Студентс, IV-771, 1475, Кв. 20, Бистришко Шосе, В. З. Бункера, Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв. 20, Еленски Езера, Здравец, Местн. В. З. Бункера, Местн. В. Збункера, УПИ I - 607, Кв. 15а, Юрушка Църква
На 04. 07.2018 г. /10:30 - 16:15 ч./ - София: Каменица, Крайречна, Момина Сълза / Кв. Симеоново, Симеоновско Шосе, УПИ II-840 Кв. 6а
На 04. 07.2018 г. /11:45 - 16:15 ч./ - София: 503/Драгалевци/, 507-ма/В. З. Симеоново-Драгаревци/, В. З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Захари Зограф, Симеоново, Симеоновска
На 05. 07.2018 г. /08:45 - 14:15 ч./ - София: 1-ва, 66-та /Кв. Симеоново/, 67-ма, 73-та /Кв. Симеоново/, 74-та, Неофит Хилендарски, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Ягода
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: 1-ва, 49-та /Кв. Симеоново/, 61-ва /Кв. Симеоново/, 69-та/В. З. Симеоново Север-витоша/, 70-та /Симеоново/, 71-ва /Кв. Симеоново/, 72-та /Кв. Симеоново/, 74-та, 75-та, 88-ма /Кв. Симеоново/, Босилек /Кв. Симеоново/, Извор, Неофит Хилендарски, Света Магдалина, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, УПИ IX-440, Кв 35, Ягода
На 05. 07.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Бъкстон
На 05. 07.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - София: Братя Бъкстон
На 05. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Малинова Долина ул. 3-та, Малинова Долина ул. 4-та, Малинова Долина ул. 6-та
На 05. 07.2018 г. /10:00 - 13:30 ч./ - София: 722-та, 774/В. З. Беловодски път/, I-649, 650, Кв. 7в. З. Белов. път, XXXI-1203, Кв. 2, Акация/Бояна/, Беловодски път, Владимир Дим. -майстора/772-, Къси Дол/В. З. Беловодски път/, Меча Поляна, Планинарска Песен, Стамен Панчев/771/
На 05. 07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: 505/Драгалевци/, 506/Драгалевци/, 507-ма/В. З. Симеоново-Драгаревци/, 508/Драгалевци/, 509-та /В. З. Симеоново - Драгалевци/, 510-та /В. З. Симеоново - Драгалевци/, В. З. Симеоново - Драгалевци, Павел Дованлийски, Преспанските Камбани/505/В. З. Симеоново-Драгалевци/, Проф. Йордан Иванов/508//В. З. Симеоново-Драгалевци/, Христо Бръзицов/506//В. З. Симеоново-Драгалевци/
На 05. 07.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/
На 05. 07.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ - София: Божур, Каменица, Малина / Симеоново, Самоковско Шосе, Симеоновска, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Ягода
На 05. 07.2018 г. /11:30 - 16:15 ч./ - София: Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Шумако / Симеоново
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: 45-та /Кв. Симеоново/, 47-ма /Кв. Симеоново/, 48-ма /Кв. Симеоново/, 49-та /Кв. Симеоново/, 50-та /Кв. Симеоново/, 51-ва /Кв. Симеоново/, 52-та /Кв. Симеоново/, 53-та /Кв. Симеоново/, Босилек /Кв. Симеоново/, Драгалевци, Иван Владислав, Симеоново
На 06. 07.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Буката, Венец, Витошки Езера, Каменица, Китка, Крайречна, Момина Сълза / Кв. Симеоново, Панорама, Прека Поляна, Проф. Димитър Пасков, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Шумако / Симеоново
На 06. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Панчарево: Бяла Река, местност Дупките
На 06. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 1-ва, 2-та, 5-та, В. З. Дупките
Община ВРЪБНИЦА
На 06. 07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - София: 10-та/Обеля/, 108-ма, 2-та/Обеля/, 266-та/Обеля/, 273-та/Връбница/, 275-та/Обеля/, VI-2091, Кв. 3, Акад. Дмитрий Лихачов, Бак. Ф-Ка УПИхіV-1118, 1956, 2047, Ломско Шосе, Обелски път/Об. Шосе/, Обелско Шосе, Обеля, Обеля 2, Обряне, Панчо Владигеров, ПИ 174 Кл. 117/Ломско Шосе, УПИ IV-1001 Кв. 30
Община Възраждане
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Отец Паисий
Община Илинден
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - София: жк. В. Иванов
На 03. 07.2018 г. /08:15 - 15:15 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/
Община Искър
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 1
Община Красна Поляна
На 06. 07.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - София: Шел
Община Красно Село
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Алабин И. Вл., Бистрица
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Патриарх Евтимий
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Владайска/Димо Хаджидимов/, Ген. Стефан Тошев/Д. Зехтинко, Григор Пърличев
На 05. 07.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - София: Братя Бъкстон
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Завалска Китка, Карпати, Княгиня Клементина/Д. Милано, Лерин
Община Кремиковци
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Владимир Вазов
Община Лозенец
На 05. 07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Черни Връх №157, Гет Работилница, ул. Нелсън Мандела №16
На 06. 07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Гет ул. Нелсън Мандела №16
Община Люлин
На 03. 07.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /10:00 - 12:30 ч./ - София: Люлин 3
На 03. 07.2018 г. /10:00 - 12:30 ч./ - София: Бул. Сливница
На 04. 07.2018 г. /10:00 - 12:30 ч./ - София: Бул. П. Дертлиев/11
Община Младост
На 02. 07.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Горубляне, Гродно, Обреща, Поручик Мороз, Пролет / Горубляне, Роса /Горубляне, Самоковско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Цариградско Шосе/Тракия/
На 03. 07.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Виднище / Горубляне, Висока Ела, Георги Зоев, Горубляне, Искър / Горубляне, Манол Велев, Освобождение / Горубляне, Павел Красов / Горубляне, Петър Дипларов, Самоковско Шосе, Цветна Градина /Горубляне
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 4
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Боте Бърборков, Горубляне, Деян Попов, Искър / Горубляне, Лазар Плачков, Манол Велев, Петър Дипларов, Самоковско Шосе, Шамако, Шумако / Симеоново
На 05. 07.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Виднище / Горубляне, Горубляне, Искър / Горубляне, Минзухар, Младост, Освобождение / Горубляне, Павел Красов / Горубляне, Палма, Пловдивско Шосе, Селището, УПИ ІІІ-1266, Кв. 82 М. Горубляне, Цветна Градина /Горубляне
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Владичина Ливада, Самоковско Шосе, Цветна Градина /Горубляне
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Освобождение / Горубляне
Община Надежда
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: До Бл. 272, Екзарх Стефан/Георги Костов, Ломско Шосе, Надежда, Надежда 2, Старозагорско Въстание
За периода 02-03. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: ул. Петър Панайотов 10а
Община Нови Искър
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Нови Искър: Акациите, Вировете, Две Могили, Дъбиците, Кумарица, Малина, Светлина
На 03. 07.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Нови Искър: Бялата Могила, Долна Лака, Капина, Лозята, Смолничето, Христо Ботев/23 Септември/
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Нови Искър: Връх Могилата, Жълтурче, Кестен, Кокиче, Курило, Ласка, Мимоза, Тодорини Кукли
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Вз. Ласка УПИ 13/122
На 05. 07.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Нови Искър: Върбите, Искърско Дефиле, Космонавт, Малко Бърдо, Мальовица, Теменуга, Тодорини Кукли, Чавдар Войвода/Чавдарци/
На 06. 07.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Нови Искър: Васил Левски, Георги С. Раковски/Пионерска, Додо Наков/Георги Токев/, Искърско Дефиле, Липите, Младост, Победа, Средна Гора/Млада Гвардия/
Община Оборище
На 05. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Стара Планина
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: ул. Кирил и Методий
Община ОВЧА КУПЕЛ
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Овча Купел 1
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва, 637-ма/Овча Купел/, 638-ма/Овча Купел/, 639-та/Горна Баня/, 640-та/Овча Купел/, 641-ва/Овча Купел/, 643-та/Витоша Овча Купел/, 648-ма/Овча Купел/, 649-та/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Васил Попов, Горна Баня, Д-Р Люба Григорова, Димитър Чинтулов/554/, Дрян/643-та/, Дъбето, Инж. Борислав Огойски/Кр. Вас, Никола Петков/П. Напетов/, Овча Купел, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Урал, Харманлийско Въстание
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва, 637-ма/Овча Купел/, 638-ма/Овча Купел/, 639-та/Горна Баня/, 640-та/Овча Купел/, 641-ва/Овча Купел/, 643-та/Витоша Овча Купел/, 648-ма/Овча Купел/, 649-та/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Васил Попов, Горна Баня, Д-Р Люба Григорова, Димитър Чинтулов/554/, Дрян/643-та/, Дъбето, Иван Хаджийски, Инж. Борислав Огойски/Кр. Вас, Монтевидео/Пионерски път/, Никола Петков/П. Напетов/, Овча Купел, Овча Купел, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2, Президент Линкълн, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Урал, Феникс, Харманлийско Въстание
На 06. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Прохладен Кът, Траян Танев
Община Панчарево
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: Беликата, Бистришка Четворка/68-ма/, Васил Левски/69-та/, Гъбешница/52-та/, Загрене/Крум Карчин/, Здравец, Ивайло/42-та/, Клисурговец/Йордан Апостоло, Криволак/Ален Мак/, Мали Дол/Йордан Терзийски/, Младен Ангелов/39-та/, Проф. Трайко Запрянов, Стефан Стамболов/Ник. Попов/, Тинтява/36-та/, Тополите/53-та/, Трепетлика/51-ва/, Чемшир
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична: Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: В. З. Ярема Поз Имот 4
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плана: махала Велчева
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Самоков: В. З. Ярема, Ярема
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 1-ва, 2-та/278/
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: Беликата
На 05. 07.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: Бистришка Четворка/68-ма/, Васил Левски/69-та/, Ведрина, Клисурговец/Йордан Апостоло, Люляк, Младен Ангелов/39-та/, Стефан Стамболов/Ник. Попов/, Тинтява/36-та/, Чемшир, Ягода/56-та/
Община Подуяне
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Стефан Караджа Бл. 150
Община Сердика
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Панагюрище
На 06. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Яворова Чука
Община Слатина
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Христо Смирненски 20 Вх. А, Б
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Христо Смирненски 20 Вх. В, Г
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Христо Смирненски 20 Вх. Д, Е
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Гео Милев 49а
Община Средец
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 21 Век/449-та Студентска/, Витоша, Георги Златаски, Дианабад, Иван Странски, Кирил Попов, Петър Джидров, Росарио Хаджихристов, Симеоновско Шосе, Стефан Младенов, Студ. Град
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 21 Век/449-та Студентска/, Витоша, Георги Златарски, Дианабад, Иван Странски, Кирил Попов, Петър Джидров, Росарио Хаджихристов, Симеоновско Шосе, Стефан Младенов
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 21 Век/449-та Студентска/, Витоша, Дианабад, Иван Странски, Кирил Попов, Петър Джидров, Проф Георги Златарски, Росарио Хаджихристов, Симеоновско Шосе, Студ Град
На 04. 07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: Любен Каравелов
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 21 Век/449-та Студентска/, Витоша, Георги Златарски, Дианабад, Дианабад, Иван Странски, Кирил Попов, Петър Джидров, Росарио Хаджихристов, Симеоновско Шосе, Стефан Младенов, Студ Град
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 21 Век/449-та Студентска/, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Златарски, Дианабад, Иван Странски, Кирил Попов, Росарио Хаджихристов, Симеоновско Шосе, Стефан Младенов, Студ Град
На 06. 07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: Фритьоф Нансен
Община Студентски Град
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 131-ва Изгрев, 21 Век, 8 Ми Декември, Днон Ленън, Жеко Войвода, Иван Димушев, Йордан Йосифов, Климент Охридски, Малинова Долина, Мусагеница, Равногор, Студ Град
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 131-ва Изгрев, Джон Ленън, Жеко Войвода, Илия Димушев, Йордан Йосифов, Климент Охридски, Малинова Долина, Мусагеница, Осми Декември, Равногор
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 131-ва Изгрев, 8 Ми Декември, Джон Ленън, Жеко Войвода, Илия Димушев, Йордан Йосифов, Климент Охридски, Малинова Долина, Мусагеница, Равногор
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 131-ва Изгрев, Джон Ленън, Жеко Войвода, Жеко Войвода, Илия Димушев, Илия Димушев, Йордан Йосифов, Климент Охридски, Климент Охридски, Малинова Долина, Мусагеница, Осми Декември, Равногор, Стоян Киркович
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 131-ва Изгрев, 8-ми Дек., Джон Ленън, Жеко Войвода, Илия Димушев, Йордан Йосифов, Климент Охридски, Мусагеница, Равногор, Стоян Киркович
Община Триадица
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Витоша
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: България, Ген. Скобелев, Ивайло, Кестенова Гора, Костина, Кърниградска/Гочо Гопин/, Христо Ботев
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Неофит Рилски, Петър Парчевич, Солунска/Васил Коларов/
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Три Уши/Адалберт Антонов/, Хан Аспарух, Цар Самуил

СОФИЙСКА ОБЛАСТ
Община Божурище
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Храбърско
Община Ботевград
На 02. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Боженица: махала Барбушовци, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Томовци
На 05. 07.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Ботевград: 003036, 05815. 13. 34, Ам Хемус Кв. Зелин, В. З. Чеканица, В. З. Зелин, В. З. Зелин, ул. 4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, местност Пръдлювец, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: Александър Стамболийски, Божко Божилов, Зелин-13-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Средния път, Зелин-Тодор Петров, Курорт Зелин, местност Пръдлювец, Опълченска
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ - Ботевград: До Сграда Ткзс
На 02. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 03. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 04. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин
На 05. 07.2018 г. /08:30 - 14:15 ч./ - Ботевград: Курорт Зелин, Стубеля
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ - Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4
На 02. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ - Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г. Димитро, Георги Раковски (Д. Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М. Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап. Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв. 9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н. Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 14:15 ч./ - Литаково: Архангела (Петко Буковански, Бачо Киро, Боговина, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Вуто Койчев, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Една Българка (М. Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Мургаш, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Павел Бързашки, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Светлина, Станковска Курия, Столетов, Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ - Радотина: местност Дръстила, Пи №055008
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ - Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Трудовец: Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)
Община Годеч
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Годеч: Елечанова, Йовкина, махала Елечанова
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Туден: М. Марков Дол, махала Панинци
Община Горна Малина
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Ботевград: Витиня, Пик
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Врачеш: Бела, Севаст Огнян (Партизанска)
На 04. 07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Горна Малина: 101, Блокове
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Горно Камарци
На 04. 07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Макоцево: В. З. Овче Бърдо Имот №219, местност Крушака, местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, Пи 093013, Пи 385 Кад. Район 232, Пи 463 Кад. Р. 232 М. Овче Бърдо, УПИ II-49, Кв. 3, УПИ ХII -176 Кв. 31
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Макоцево: местност Крушака, Пи 093013
На 04. 07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Негушево: 068010, VІІІ-3 Кв. 2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ. Горна Малина, П-Л XVI-27, Кв. 3, УПИ VІ-76, Кв. 11, УПИ XI-185, Кв. 18, УПИ Іі-16, Кв. 2, УПИ ХVІІІ-195, Кв. 18, УПИ ХіV-157, Кв. 18, УПИ-87
На 04. 07.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Негушево
На 04. 07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Осоица: М. Мандрите-Катлъка
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Саранци: 000020 По Квс
На 04. 07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Саранци: IХ-42, Кв. 7, ІХ-95, Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І Кв. 37
На 04. 07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Чеканчево: II-289, Кв. 32, VI-296 Кв. 25, П-Л Х-373, Кв. 35, П-Л ХVІІ, Им. Пл. №317, Кв. 24, УПИ ХХ-246, Кв. 11
Община Елин Пелин
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Ботевград: Витиня, Пик
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Врачеш: Бела, Севаст Огнян (Партизанска)
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Горна Малина
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 14:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Горно Камарци: . УПИ VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв. 7
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 14:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Долно Камарци: VIII-9 Кв. 7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160, Кв. 8, Седма, Тп Център, Трета, Хііі-108 Кв. 14, Четвърта
На 02. 07.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Керамик, път 105, Райна Княгиня, Стара Планина, Трепетлика, Цар Симеон
На 02. 07.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Витоша, Керамик, Райна Княгиня, Стара Планина, Цар Симеон
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Негушево: УПИ 9 - 020019
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Осоица: 10, 33-та, III-271 Кв. 37, XI-400 Вилна Зона, XxV-256, Общ. Горна Малина, П-Л III-276, Кв. 37, П-Л VI-137, Кв. 1, Парцел VIII От Кв. 53 В. З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв. 28, УПИ IV-249, Кв. 22, УПИ XI-317, Кв. 39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ Хііі-373, Кв. 34
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Осоица
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Саранци: 000020 По Квс
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Столник
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 14:30 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Стъргел: Имот 024027, Парцел ІІ-269, Кв. 39, УПИ, УПИ I-390, Кв. 47, УПИ V-467, Кв. 30, УПИ VII-309, Кв. 52, УПИ Vі-275, Кв. 39
Община Етрополе
На 04. 07.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Бойковец: Орище
На 04. 07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Бойковец: Орище, УПИ-І-142
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв. 1, Кладевски Дол, махала Бобища, махала Гарсовец, махала Дупковец, махала Нейков Дол, махала Радов Дол
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв., Лъга, махала Джамбазите, махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ Vііі, Малък Искър, Матю Воденичаров, махала Беляновец, махала Герановица, махала Камилче, махала Мечи Трън, махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ - Джурово: махала Камилче
На 02. 07.2018 г. /08:45 - 12:15 ч.; 12:30 - 15:15 ч./ - Етрополе: Акация, Бенковски, Васил Левски, Георги Антонов, Георги Димитров, Девети Септември, Кирил и Методи, Марийка Гаврилова, Оборище, Партизански
На 03. 07.2018 г. /08:30 - 12:15 ч./ - Етрополе: Александър Атанасов, Александър Спасов, Георги Димитров, Девети Септември, Руски, Христо Ясенов
На 04. 07.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Етрополе: Вилна Зона Язовира
На 04. 07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Етрополе: Вилна Зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, махала Иванчовец, местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Етрополе: Равнището
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Лопян: 005034, В. З. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, махала Черешовица, местност Растака, местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Лъга
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Малки Искър
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Манаселска Река: махала Буджов Дол, махала Вила Манаселски Мост, махала Гараж, махала Гола Могила, махала Долна Липа, махала Драгоица, махала Липа, махала Печор, махала Смолевица, махала Череша, махала Чульовци, Укопете
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Осиковица: махала 57 Км Ам Хемус, махала Балинска, махала Баренска, махала Вельовци, махала Витьовци, махала Владовци, махала Войновци, махала Вълчиновци, махала Габрика, махала Гетовци, махала Господарска, махала Дачовци, махала Дрена, махала Кратунете, махала Манастира, махала Манговци, махала Робовица, махала Стойковци, махала Цековци, махала Чифлика, махала Ямата
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М. Гайдарско, махала Гроздене, махала Драйчовци, махала Нанковска, махала Рачовци, Общ. Правец, АМ Хемус, П-Л VI-61, Кв. 5
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, махала Грозьов Дол, махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8
Община Златица
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Златица: Блок-Енерго, Васил Друмев, Владислав Варненчик, Генерал Гурко, Драва, Захари и Мария Сергиеви, Македония, Медет, Площад Македония, Сава Чукалов, Софийско Шосе, Шипка, Юрий Гагарин
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Златица: Генерал Гурко, Драва, Елин Пелин, Еп. Софроний Врачански, Иван Русеков, Киро Стоянов, Македония, Медет, Неделко Неделев, Пирин, Свети Св. Кирил и Методий, Софийско Шосе, Събко Милков, Хан Аспарух, Якуб Враня
Община Ихтиман
На 03. 07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:15 - 14:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:30 - 14:15 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Бальовци: 114 УПИ XIV Кв 10
На 03. 07.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:00 - 15:15 ч./ - Белица, Общ. Ихтиман: махала Барата, махала Бойчиновци, махала Горобий, махала Градеж, махала Гроздьовци, махала Средищна, махала Суевци, махала Широки Рът, махала Шуглеовци, УПИ VІІ Кв. 8
На 06. 07.2018 г. /14:00 - 15:15 ч./ - Богдановци
На 03. 07.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: Хан Крум
На 03. 07.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:00 - 15:15 ч./ - Бузяковци: Заевица, махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17а
На 03. 07.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:00 - 15:15 ч./ - Бърдо: УПИ №113 Кв. №25а
На 03. 07.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ - Вакарел: Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златарев, Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Паунов, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулацията, Искър, Кръста, Латинка, Люлин, Люляк, М. Зубевица Им. №913037, махала Драгиовци, Освобождение, П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо, Пирин, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Стефан Стамболов, Теменуга, Тинтява, УПИ V-391, Кв. 38, Хан Кубрат, Хановете, Харамлиец, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чешма Ангелина, Шипка
На 03. 07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:15 - 14:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Вакарел: Александър Стамболийски, Асен Златарев, Бальовци, Веслец, Витоша, Дренов Ръд, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Кирил и Методи, Костадинка Трайкова, М. Дренов Ръд Пи 298, махала Дренов Рът, Младост, Никола Вапцаров, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Свети Патриарх Евтимий, ХV-260, Кв 58, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чинар, Шипка, Янтра
На 03. 07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ - Вакарел: Александър Стамболийски, Асен Златарев, Витоша, Дренов Ръд, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Кирил и Методи, Костадинка Трайкова, Младост, Никола Вапцаров, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пирин, Свети Патриарх Евтимий, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Шипка
На 06. 07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:00 - 15:15 ч./ - Вакарел: Александър Стамболийски, махала Драгиовци, П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо
На 06. 07.2018 г. /09:30 - 14:15 ч./ - Вакарел: Бальовци, Дренов Рът, махала Дренов Рът
На 03. 07.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:00 - 15:15 ч./ - Джамузовци
На 03. 07.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:00 - 15:15 ч./ - Мечковци: УПИ VІІІ-89, Кв. 3
На 03. 07.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:00 - 15:15 ч./ - Пановци: 22
На 03. 07.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:00 - 15:15 ч./ - Ръжана: УПИ VІІ-27, Кв. 5
На 02. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 03. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 04. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Селянин: П-Л ІІ, Кв. 11, УПИ VІІІ-255, Кв. 27, УПИ ХІІІ-116, Кв. 31
Община Костенец
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./ на 04. 07.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./ - Горна Василица: махала Нова, махала Гледжова, махала Нова, махала Пердова, Нова, Пердова
За периода 02-04. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 02. 07.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./ на 04. 07.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Търговска
На 05. 07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 14:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ - Долна Василица: махала Гергичка, махала Шуманска
На 05. 07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Балчовица, Белмекен, Бор, Бреза, Бунара, Вароша, Васил Левски, Витоша, Втора, Георги С. Раковски, Горна Черква, Детелина, Дренето, Дъбовица, Еделвайс, Езерище, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Инчовица, Искър, Кирил и Методий, Китка, Кокиче, Константин Костенечки, Кръстите, Курорт Вили Костенец, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Малина, Марица, Миликини Ниви, Младост, Мургаш, Мусала, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пета, Пипериче, Пирин, Пленщица, Първа, Равен, Радост, Република, Рила, Родопи, Роза, Сакарджа, Самуил, Света Петка, Свети Георги Победоносец, Свети Иван Рилски, Свети Св. Кирил и Методий, Синчец, Соколовец, Софроний Врачански, Средна Гора, Стадионна, Стара Планина, Стефан Караджа, Съединение, Теменуга, Тинтява, Топола, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хризантема, Христо Ботев, Чавча, Череша, Черни Връх, Юрукова Поляна, Ягода, Ясен
На 02. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Белмекен, Бор, Васил Левски, Витоша, Витоша, Георги С. Раковски, Дренето, Дренето, Еделвайс, Езерище, Езерище, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Инчовица, Инчовица, Кирил и Методий, Кокиче, Кокиче, Константин Костенечки, Курорт Вили Костенец, Курорт Вили Костенец, Липа, Липа, Люляк, Младост, Младост, Мусала, Мусала, Отец Паисий, Охрид, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пета, Пета, Пипериче, Пирин, Пирин, Радост, Република, Република, Света Петка, Свети Георги Победоносец, Свети Св. Кирил и Методий, Свети Св. Кирил и Методий, Синчец, Синчец, Софроний Врачански, Съединение, Теменуга, Тинтява, Тинтява, Хан Аспарух
На 03. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Бор, Вароша, Георги С. Раковски, Екзарх Йосиф, Здравец, Иван Вазов, Искър, Китка, Константин Костенечки, Любен Каравелов, Марица, Марица, Пипериче, Радост, Република, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Св. Кирил и Методий, Стадионна, Христо Ботев, Шипка
На 04. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Бор, Васил Левски, Езерище, Иван Вазов, Иглика, Кръстите, Кръстите, Македония, Миликини Ниви, Мургаш, Оборище, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Родопи, Родопи, Роза, Сакарджа, Свети Георги Победоносец, Свети Георги Победоносец, Свети Иван Рилски, Соколовец, Софроний Врачански, Средна Гора, Средна Гора, Стадионна, Стара Планина, Стефан Караджа, Топола, Топола, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хризантема, Чавча, Ягода
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./ на 04. 07.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Василишка
На 05. 07.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона, Водопада, извън регулация, Инчовица, Курорт Вили Костенец, Миликини Ниви, Пипериче, Самуил
На 05. 07.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Изгрев, Юрукова Поляна
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./ на 04. 07.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./ - Очуша: махала Каменчанска, махала Кулева, махала Кьосева, махала Мартинска, махала Шатърска, махала Шехтова, УПИ ХV-39, Кв. 7
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./ на 04. 07.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./ - Подгорие: П-Л XIX, Кв. 6, УПИ ХіV-174, Кв. 20
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./ на 04. 07.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./ - Пчелин, Общ. Костенец: I-245 Кв. 11, К. К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани, П-Л I-167, Кв. 7, Пчелински Бани, ул. Рила, УПИ III-3 Кв. 1, УПИ XII-270, УПИ-425, Кв. 1, ХХІІ-419
Община Костинброд
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв 152, М. Пояке, местност Пояке, Поляке, С. Градец, УПИ Іі-323, Кв. 20
На 04. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: Кърна Орница
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: 1-737, Кв. 33, Бачо Киро, Иван Асен II, Индже Войвода, Княз Борис, Колю Фичето, Маслово, Обединена, Пи 618159, Поп Богомил, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Опицвет: 10, УПИ XIV-169 Кв. 32
Община Пирдоп
На 05. 07.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Европа, Здравец, извън регулация, местност Тифула, Опълченска, Средна Гора, Съединение, Хан Крум, Цар Борис Ііі
На 05. 07.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Душанци: Акация, Ал. Стамболийски, Ален Мак, Бор, Борова Гора, Бреза, Бялата Вода, Васил Левски, Георги Пирдопски, Георги Салчев, Георги Стойчев, Дебелска, Димитър Пенев, Димитър Шопов, Душанска Комуна, Здравец, Иван Костадинов-Агронома, Извор, извън регулация, извън регулацията, Искро Нейчев, Кирил и Методий, Колибанска, Костадин Илиев, Куфарита, Летците, Люляк, местност Спасови Могили, Мир, Момин Камък, Найден Кирилов, Никола и Делчо Черневи, Никола Койчев, Пейчо Станчев, Пета, Първа, Свети Георги, Свобода, Селище, Средна Гора, Станьо Добрев, Тодор Душанцалията, Тополница, УПИ I-164, Кв. 15, Черковна, Юрий Гагарин
На 05. 07.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Копривщица: Борносузова, Васил Икономов, Вельо Врачев, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Тиханек, Георги Тосунов, Гергьовден, Груйо Ценов, Димчо Дебелянов, Дончо Плачков, Иван Бората, Иван Келчев, извън регулация, Костадин Доганов, Косьовец, Любен Каравелов, М. Попска Река - 4, Пи38558. 11. 499, Мангър Войвода, Марин Тодоров, Матея Кривиралчев, местност Попадия, местност Равна Поляна, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Попстоянов, Нешо Шабанов, Никола Гайтанеков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Петровден, Полковник Кесяков, Първа Пушка, Райна Кацарова (Бор), Райново Дере, Ралчо Войвода, Рашко Х. Стойчев, Стайко Филипов, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Хаджи Ненчо Палавеев
На 05. 07.2018 г. /11:00 - 13:30 ч./ - Копривщица: извън регулация
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Пирдоп: Александър Груев, Димитър Савов, Доктор Марков, извън регулация, Панагюрско Шосе, Скока
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Пирдоп: Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Димов, Княз Борис І, Манол Златанов, Митрополит Серафим, Св. Св. Кирил и Методий, Средна Гора, Тодор Каблешков, Тодор Пирдопски, Цар Освободител, Чавдар Войвода
На 07. 07.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Пирдоп: Георги Бенковски, Цар Освободител
На 05. 07.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Пирдоп: Еленско, извън регулация
На 05. 07.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Челопеч: Александър Стамболийски
Община Правец
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Осиковица: махала Габрика, махала Гетовци, махала Цековци
Община Самоков
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Алино: П-Л ІІ, Пл. №160, Кв. 48
На 02. 07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Говедарци: Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Бреза, Георги Димитров, Дванадесета, Доспей махала, Златибор, Искър, Петнадесета, Сълзица, Христо Ботев, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета, Юрий Гагарин
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мала Църква
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ново Село, Общ. Самоков
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Рельово: УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Авксенти Велешки, Арда, Асен Карастоянов, Баба Неделя, Бор, Бреза, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Велико Търново, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генади Шигорин, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Грънчар, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Елица, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231. 916, Иречек, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Княз Дондуков, Кокиче, Константин Фотинов, Крали Марко, Латинка, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Манастирска, Марица, местност Ридо, Мечит, Митр. Доситей Самоковски, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Отец Паисий, Пирин, Плана Планина, Подридна, Преслав, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Ружа, Сан Стефано, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Странджа, Тинтява, Тодор Пеев, Тракия, Тридесети Декември, Търговска, УПИ 65231. 911. 36, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Цар Борис III, Черно Море, Шипка, Явор
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Авксенти Велешки, Бистрица, България, Бяла Поляна, Бяла Поляна, Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Кирил и Методи, Климент, Климент, Люляк, Манастирска, Марица, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод, местност Червената Земя, Митрополитска, Никола Образописов, Никола Образописов, Николай Николаевич, Отец Паисий, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Розова Долина, Сан Стефано, Скакавец, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Христо Смирненски
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина, ул. Здравец
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Бистрица, Бяла Поляна, Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Кирил и Методи, Климент, Люляк, Манастирска, Марица, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод, местност Червената Земя, Митрополитска, Никола Образописов, Николай Николаевич, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Розова Долина, Скакавец, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Христо Смирненски
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Самоков: Грънчар, Македония
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: местност Татарски Брод
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ярлово: 1-ва, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 21-ва, 22-та, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 3-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 45-та, 5-та, Борова Гора, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16
Община Сливница
На 05. 07.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Драготинци

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН
Община Белене
На 03. 07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Белене: местност Горната Могила, Ангел Кънчев, Апостол Високов, Асен Златаров, Беласица, Бр Миладинови, Вит, Витоша, Волов, Възраждане, Гео Милев, Горната Могила, Димитър Благоев, Добруджа, Дойран, Драва, Дунав, Епископ Евгени Босилков, Здравец, Иван Вазов, Кантон, Кирил и Методий, Клокотница, Ловна, Малчика, Марица, Оборище, Одрин, Персин, Петър Манчев, Първи Май, Рибарска, Сборна, Столетов, Странджа, Тетово, Трети Март, Фердинад Дечев, Фердинанд Дечев, Хисарлъка, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Червен Бряг, Янтра
Община Долна Митрополия
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Крушовене: Антон Иванов, Витоша, Владимир Илич Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Михайлов, Димитър Благоев, Лазар Станев, Плиска, Раковска, Стара Планина, Фердинанд Козовски, Филип-Тотю, Цар Самуил, Цветан Спасов, Цеко Нинов, Чавдар, Ю. А. Гагарин
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Крушовене: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Искър, Любен Каравелов, Оборище, Опълченска
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Крушовене: 9-ти Септември, Априлов, Васил Левски, Георги Димитров, Елин Пелин, Климент Охридски, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Оборище, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Крушовене: 10-ти Конгрес, 23-ти Септември, I-345, Кв. 72, Асен Халачев, Васил Коларов, Владимир Заимов, Владимир Илич Ленин, Вълчо Иванов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Дунав, Лазар Станев, Мара Денчева, Свилен Русев, Слави Алексиев, Средец, Стара Планина, Цар Самуил, Ю. А. Гагарин
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Крушовене: 9-ти Май, Бузлуджа, Вълчо Иванов, Георги Димитров, Георги Михайлов, Катя Попова, Маршал Толбухин, Райко Даскалов, Ростов на Дон, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цеко Нинов, Шипка, Янко Забунов
Община Долни Дъбник
На 05. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бъркач: І-445, Стр. Кв. 27, Александър Стамболийски, Анжело Димитров, Банска, В. И. Ленин, В. Коларов, Васил Левски, Васил Тодоров, Васил Цаков, Витоша, Въло Йотов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Край Село, местност Барата, Механизатор, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Найден Американски, Никола Радев, Околовръстна, Партизанска, Пирин, Река Вит, Родопи, Рубин, Руски път, Сибирска, Слави Алексиев, Средна Гора, Стара Планина, Стоян Едрев, Студенец, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка
На 05. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Горни Дъбник: 23 Септември, Ангел Кънчев, Васил Левски, Вл и Ленин, Г Бенковски, Г Г Деж, Г Пърличев, Ген Лавров, Лиляна Бърдарова, Марин Дринов, Митко Палаузов, Н Й Вапцаров, П Пенев, Панайот Волов, Ст Георгиев, Филип-Тотю
На 05. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Петърница: Александър Стамболийски, Букурещ, Васил Атанасов, Васил Коларов, Васил Кръстев, Волга, Волгоград, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Гурко, Димитър Димитров, Иван Павлов Атанасов, Искър, Киев, Лозарска, Маршал Толбухин, местност Пангала, Москва, Панайот Волов, Плачковска, Първи Май, Скобелев, София, Стара Планина, Стопанска, Стоян Едрев, Студентска, Шипка, Шумен
На 06. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Горни Дъбник: Боженска, Бузлуджа, Вл Заимов, Г Г Деж, Г Димитров, Ген Лавров, Лазар Станев, Маршал Толбухин, П Р Славейков, П Яворов, Р Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Градина, Общ. Долни Дъбник: V-297, Кв. 68/Стопански Двор/, Бачо Киро, В. Левски, Васил Априлов, Вит, Витоша, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колю Фичето, Любен Каравелов, Марица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Осогова, Отец Паисий, Панайот Волов, Прага, Първи Май, Рила, Симеон Василев, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дисевица: Волинска, Г. С. Раковски, Г. Томов, Девети Септември, Изгрев, Московска, С. Алексиев
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Къртожабене: 000340, М. Каменец, Аврора, Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Кокиче, М-Ст Булин Дол, местност Барата, Огнеборец, Орлица, Радецки, Ралица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Чернялка
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Къшин
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Петърница: Александър Стамболийски, Арда, Босфора, Бузлуджа, Букурещ, В Левски, Васил Атанасов, Васил Коларов, Васил Кръстев, Велико Търново, Вит, Волга, Волгоград, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Гурко, Девети Септември, Димитър Димитров, Дунав, Еделвайс, Иван Генов Пеев, Иван Павлов Атанасов, Искър, Киев, Край Село, Лозарска, Маршал Толбухин, Месност Край Село, местност Пангала, Москва, Мусала, Н. Хикмет, Оджовото, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Плачковска, Плевен, Плиска, Първи Май, Рила, Скобелев, Славия, София, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопанска, Стоян Едрев, Студентска, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шейново, Шипка, Шумен
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Местн. Табакова Чешма, Местн. Табакова Чешма IV, местност Табакова Чешма, Текийски Орман
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Търнене: 10-ти Конгрес, 11-ти Конгрес, Ал. Стамболийски, В. Левски, Васил Априлов, Вит, Върбишка, Г. Бенковски, Г. Кирков, Ген. Скобелев, Ив. Митов, Ивайло, Кюнка, Л. Каравелов, Лато Лачев, Найден Рачев, Опълченска, Освобождение, П. Р. Славейков, Филип Тотю, Хаджи Димитрър, Хаджи Димитър, Хр Смирненски, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чернялка, Ю. А. Гагарин
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Градина, Общ. Долни Дъбник: Бачо Киро, В. Левски, Вит, Витоша, Кирил и Методий, Колю Фичето, Марица, Мусала, Осогова, Прага, Рила, Симеон Василев, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шар Планина
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Петърница: Александър Стамболийски, Арда, Босфора, Бузлуджа, Букурещ, В Левски, Васил Коларов, Велико Търново, Вит, Георги Кирков, Девети Септември, Димитър Димитров, Дунав, Еделвайс, Иван Генов Пеев, Иван Павлов Атанасов, Край Село, Маршал Толбухин, Месност Край Село, Москва, Мусала, Н. Хикмет, Оджовото, Опълченска, Осъм, Плачковска, Плевен, Плиска, Рила, Славия, Стара Планина, Стефан Караджа, Студентска, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шейново
Община Искър
На 02. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Писарово, Общ. Искър: XII-295 Кв. 72, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Боримечката, Братя Миладинови, Волга, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Даме Груев, Димитър Грънчаров, Мара Балева, Никола Й. Вапцаров, Николай Петрини, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Христо Кърпачев, Цанко Церковски
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Искър, Общ. Искър: Априлов, Бенковски, Бр Миладинови, Васил Левски, Велинград, Велко Кръстев, Вит, Волов, Георги Димитров, Ернст Телман, Иван Ведер, Корейска, Кънчо Илиев, Любен Каравелов, Мургаш, Петрохан, Плевен, Родопи, Септември, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Страцин, Трявна, Хаджи Димитър, Христо Кърпачев, Чавдарци
На 02. 07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ - Искър, Общ. Искър: Адил Дервишев, Ал Димитров, Ал Стамболийски, Ас Халачев, Байкал, Балкан, Балчик, Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Велико Търново, Велко Кръстев, Въло Йончев, Г. Димитров/М. Балева, Георги Димитров, Драва, Иван Вазов, Искър, Йорданка Николова, Каварна, Калинин, Кемал Ататюрк, Кирил и Методий, Коста Златарев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люле Бургас, Малчика, Мара Балева, Мара Денчева, Маркс, Михаил Кочев, Назъм Хикмет, Николай Петрини, Одрин, Осогово, Отец Паисий, П Р Славейков, Перущица, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Преслав, Първи Май, Райко Даскалов, Рила, Силистра, Слави Алексиев, Средна Гора, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Таламбушковец, Тодор Каблешков, Трифон Ангелов, Тулча, Тунджа, Тутракан, Урал, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Наумов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Чавдарци, Чапаев, Чаталджа, Ю. А. Гагарин, Яне Сандански, Янтра
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Ставерци: Бал Езеро, Будапеща, Любен Каравелов, Правда, Стадион, Хан Кубрат
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Староселци: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхелм Пик, Г Димитров, Гачо Митков, Гео Милев, Георги Кирков, Гурко, Д-Р Бешев, Даме Груев, Димитър Благоев, Доровски, Дунав, извън регулация, Искър, Карл Маркс, Кирил и Методий, Коста Златарев, Кръстю Бешков, Ленин, Лило Тодоров, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митка Гръбчева, Митко Палаузов, Московска, Н Й Вапцаров, Неофит Бозвели, Нинко Тодоров, Огоста, Отец Паисий, П Р Славейков, П. К. Яворов, Панайот Хитов, Пеловска, Пирин, Поп Андрей, Първи Май, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Средна Гора, Станке Димитров, Стапански Двор, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Даскалов, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Тодор Матков, Фердо, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Манчев, Христо Смирненски, Христо Стоянов, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Яне Сандански, Янтра
На 04. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Писарово, Общ. Искър: Александър Стамболийски, Валерий Чкалов, Васил Коларов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Даме Груев, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Христо Ботев, Христо Наумов, Цано Нанов
На 04. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Брегаре: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Искър, Кирил и Методий, Коста Златарев, Любен Каравелов, Несебър, Отец Паисий, П. Волов, Петър Берон, Пирин, Пролетарска, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 04. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Староселци
Община Кнежа
На 02. 07.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа: 23-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Бреза, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вит, Витоша, Възраждане, Въча, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Дунав, Етъра, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Ангелов, Искър, Йордан Каменополски, Йорданка Чанкова, Кап. Петко Войвода, Климент Охридски, Кочо Чистеменски, Кънчо Пешунов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Марин Пешев, Марица, Милин Камък, Михаил Йончев, Неофит Бозвели, Огоста, Одрин, Опълченска, Осъм, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Поп Харитон, Рила, Руен, Свилен Русев, Сидер Войвода, Скът, Солун, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Стопански Двор, Стоян Михайловски, Странджа, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон I-ви, Царевец, Черно Море, Шипка, Яне Сандански, Янтра
На 02. 07.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ - Еница: 000191, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Бачо Киро, Безименна, Бистрица, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вит, Витоша, Вихрен, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Карл Маркс, Кирил и Методий, Клокотница, Коста Гергов, Лазар Станев, Ленин, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Одрин, Паисий Хилендарски, Партизанска, С. Еница, Станке Димитров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Чапаев, Шипка
На 02. 07.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ - Кнежа: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Баба Тонка, Бистрица, Бузлуджа, Витоша, Въча, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гостиля, Д-Р Петър Берон, Димчо Дебелянов, Иван Бонов, Иларион Макариополски, Искър, Йоан Екзарх, Камчия, Кап. Георги Мамарчев, Кирил и Методий, Козница, Константин Фотинов, Любен Каравелов, Марин Боев, Марица, Места, местност Мерата, Неофит Бозвели, Огнян Михайлов, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Петко Р. Славейков, Пею Тодоров, Пирин, Презвитер Кузма, Преслав, Райко Даскалов, Рила, Росица, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Цанов, Стоян Михайловски, Странджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черно Море, Шабла, Янко Сакъзов, Янтра
На 02. 07.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ - Лазарово: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Вит, Витоша, Владая, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Цонов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Ильо Войвода, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Около Село, Осогово, Панайот Хитов, Пирин, Поп Богомил, Река Амур, Рила, Родопи, Софроний Врачански, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон I-ви, Юрий Гагарин
На 02. 07.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ - Търнак: 9-ти Септември, І-529, Кв. 43а, Айра, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Божур, Васил Кънчев, Васил Нинов, Васил Тодоров, Вит, Владая, Вълю Симеонов, Гено Петров, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Димитър Благоев, Иван Бонов, Иван Вазов, Иван Ненов, Иван Нивянин, Илия Станев, Ком, Крайбрежна, Крайна, Ленин, Марин Стоянов, Месност Белослатенски път, местност Печов Вир, Мир, Обнова, Оборище, Опълченска, Плиска, Речка, Ропотамо, Сан Стефано, Септемврийци, Стопански Двор, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин
На 02. 07.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ - Еница: 000191, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Батак, Бистрица, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вит, Гаврил Генов, Ген. Тотлебен, Георги Димитров, Георги Михайлов, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Клокотница, Коста Гергов, Ленин, Любен Каравелов, Малчика, Одрин, Паисий Хилендарски, Христо Ботев, Чапаев
На 05. 07.2018 г. /09:45 - 15:45 ч./ - Кнежа: 23-ти Септември, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Петлешков, Вит, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гостиля, Дунав, Иван Бонов, Иларион Макариополски, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Криволак, Лом, Мадара, Марин Боев, Огнян Михайлов, Опълченска, Охрид, Пею Тодоров, Плиска, Презвитер Кузма, Ракитин, Росица, Стефан Цанов, Стражин, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черноризец Храбър, Юрий Венелин, Янтра
Община Левски
На 02. 07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Градище, Общ. Левски: Ален Мак, Априлско Въстание, Генчо Хинчев, Локомотив, Околовръстна, Панагюрище, Пеню Колев, Пионерски път, Трети Март, Чавдарци
На 03. 07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Левски, Общ. Левски: Антон Страшимиров, Васил Априлов, Васил Друмев, Димчо Дебелянов, Княз Александър Батенберг, Пролет
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Левски, Общ. Левски: Индустриална
На 05. 07.2018 г. /08:45 - 11:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ - Бацова махала : Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин
На 05. 07.2018 г. /08:45 - 11:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ - Изгрев, Общ. Левски: Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор
На 05. 07.2018 г. /08:45 - 11:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ - Санадиново: № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра
На 05. 07.2018 г. /08:45 - 11:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ - Трънчовица: Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра
На 05. 07.2018 г. /08:45 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ - Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, Веселин Кръстев, Витоша, Клисура, Крум Драголов, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа
На 05. 07.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Левски, Общ. Левски: Цар Симеон
На 05. 07.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Геоги Парцалев
Община Плевен
На 02. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев
На 02. 07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Горталово: 071020- местност Сушица, VI-87 Кв. 3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бохот
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Местн. Кайлъка, Парк Кайлъка
На 02. 07.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Плевен: Свети Горазд, Трите Бора
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Плевен: Анастасия Димитрова, Люляк, Мир, Синчец, Сторгозия
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Плевен: Сторгозия
На 03. 07.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Плевен: България, Дружба, Свети Горазд, Трите Бора
На 03. 07.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Плевен: Асен Златаров, Веслец, Генерал Ганецки, Десети Декември, Осогово, Пловдив, Христо Ботев
На 04. 07.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Плевен: Дружба
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Плевен: Веслец, Генерал Ганецки, Десети Декември, Дружба, Ем. Васкидович/Аврора/, Жеравна/А. Стоянов/, Сергей Румянцев
На 05. 07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Плевен: Битоля/А. Дервишев/, Георги Кочев, Македония, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пирин, Тодор Каблешков, Цоню Матев
На 05. 07.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Плевен: България, Дружба, Кайлъка
На 05. 07.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Плевен: Варна, Васил Левски/Г. Димитр/, Димитър Тотев, Дойран/Толбухин К. Златарев/, Княз Борис I/В. Ангелов/, Тодор Табаков
На 06. 07.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Плевен: Драган Цанков, Мара Денчева, Петко Каравелов
Община Пордим
На 02. 07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Борислав: Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Захари Стоянов, Неофит Рилски, Пирин, Христо Ботев
На 02. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна
Община Червен бряг
На 02. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Телиш: В Друмев, В Михайлова, Георги Димитров, Дунав, Езерна, Индустриална, К и Методий, Маршал Толбухин, С Румянцев, Янко Забунов
На 03. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Телиш: В Михайлова, Васил Коларов, Георги Димитров, Девети Септември, Езерна, Пръвчанска Рампа, Христо Кърпачев
На 04. 07.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Ракита, Общ. Червен Бряг: Бренишка, Дойновска, Комитска, Матинска, Осем Опълченци, Христо Ботев
На 05. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Койнаре: Мило Нанов, Н Вапцаров
На 05. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Телиш: Богдан Димитров, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Раковски, Девети Септември, К и Методий, Митко Палаузов, Пело Пеловски, Филип-Тотю, Цеко Ненов

ОБЛАСТ ПЕРНИК
Община Брезник
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Сопица;
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Брезник: 06286. 72. 21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров; Велковци, Общ. Брезник: 083011, Местн. Страище, махала Пали Лула, С. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40; Ноевци; Селищен Дол; Слаковци; Ярджиловци: Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора;
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезнишки Извор;
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Велковци, Общ. Брезник: С. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40;
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Велковци, Общ. Брезник: махала Пали Лула;
На 03. 07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 14:15 - 15:30 ч./ - Долна Секирна: МТП Д. Секирна; Душинци; Ерул; Кошарево; Милкьовци;
На 03. 07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 14:15 - 15:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезник: МТП Ръждавец;
На 03. 07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:30 ч./ - Бегуновци; Беренде, Общ. Земен; Габровдол; Гигинци: УПИ ХІV-219, Кв. 22; Непразненци; Режанци; Садовик;
На 03. 07.2018 г. /09:15 - 15:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:30 ч./ - Банище; Велиново; Горна Секирна: Местн. Валога; Станьовци;
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ребро;
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Видрица: Видрица, Парцел VІІ-94в, Кв. 17;
Община Ковачевци
На 03. 07.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 11:30 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ - Габровдол; Горна Врабча: Стопански Двор; Горна Глоговица; Долна Секирна; Мурено; Смиров Дол;
На 03. 07.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ - Калище; Ковачевци, Общ. Ковачевци: XXIV-1148, Кв. 49, Нупи 1, Масив 1, С. Ковачевци, Нупи 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци местност Яз. Пчелина, УПИ XІІ-343 Кв. 36, УПИ-XIII, Кв. 53а, Циганка; Косача; Кошарево: 000339; Лобош; Перник: Хасково; Радибош; Ракиловци; Светля; Сирищник: УПИ ІV-494, Кв. 38; Слатино, Общ. Ковачевци; Чепино;
На 03. 07.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /10:00 - 11:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ - Дивля: махала Кукувичарска, махала Фильова; Долна Врабча; Еловдол: Кв. 15; Калотинци;
На 03. 07.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Ковачевци;
Община Перник
На 02. 07.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Зидарци;
На 02. 07.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, махала Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св. Св. Кирил и Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка; Богданов Дол: Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, махала Дълга Бара, махала Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига; Вискяр: Іі-253 Кв. 30; Витановци: Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л ІV-241, Кв. 29, УПИ І-51 Кв. 14; Гоце Делчев: Ючдорушко Дере; Мещица: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв. 3 УПИ VІІІ-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл. №140, Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIII Кв. 55а, Юрий Гагарин, Ястребино; Перник: Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил; Радуй; Расник: Брод, Казанджийска, Околовръстен път; Ярджиловци: Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски;
На 02. 07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Кралев Дол: 3-ти Март, Божилец, Боян Витков, В. Левски, Васил Левски, Велико Търново, Волга, Голо Бърдо, Граничар, Драва, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Извора, Искър, Калофер, Калужерец, Лале, Люлин, Люляк, махала Айдарица, махала Орниче, Металург, Минзухар, Миньор, Орниче, Отец Паисий, Родопи, Светлина, Синчец, Славей, Струма
На 02. 07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Перник: Аврора, Айдарица, Баба Парашкева, Балева махала /Даскалово/, Белоградчишки Скали, Бор, Боровец, Братя Кокарешкови, Волга, Грамаге, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Драва, Евгении Ачанов, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Климент Охридски, Костенец, Кралевски път, Лазар Робев, Леденика, Ленин, махала Захаринова, махала Чешкарова, Момин Проход, Рилски Езера, Станке Димитров, УПИ І Кв. 81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква, Чехов, Чуйпетлово
На 02. 07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Бор, Боровец, Волга, Кралевски път, Райко Даскалов, Христо Ботев
На 02. 07.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ - Перник: Белоградчишки Скали, Братя Кокарешкови, Волга, Грамаге, Димитър Благоев, Йордан Лютибродски, Климент Охридски, Костенец, Леденика
На 02. 07.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Боснек: 070008, Ален Мак, Божур, Бор, В. Левски, Грамаге, Духлата, Жива Вода, Игличе, Извора, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, махала Влахова, махала Джамбазка, Могиля, Момина Сълза, Н. Й. Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, С. Боснек, Стефан Караджа, Струма, УПИ І-536, Кв. 43, Х. Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Ясен
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ - Дивотино: 3-ти Март, 34069, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетиседма, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв29 УПИV -642, Комсомолска, Люлин, махала Герен, махала Ливаге, махала Светавода, махала Тенов Дол, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетипета, Петдесетитрета, Петнадесета, Първа, Рила, Седемнадесета, Седма, Слатина, Струма, Тенов Дол, Тридесета, Тридесетивтора, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, УПИ VIII - 296 Kb. 21, УПИ ІІ Кв. 746, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четирдесетитрета, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ - Люлин, Общ. Перник: V-614 Кв 59, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв. 31, УПИ1-577, махала Лесков Дол, махала Стакьовец и Манастира, Местн. Задбудилица, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 874, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесеста, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ - Перник: Рашо Димитров, Цалева Круша
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Дивотино: Двадесетипета, Люлин, Първа, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тринадесета, УПИ VIII - 296 Kb. 21, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетипета, Четирдесетитрета
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Перник: Цалева Круша
На 02. 07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Перник: 603, 616-та, Балканджи Йово, Блокове на Р-К Тева, Велчова Завера, Кв. Тева, Кв. Тева, УПИ XI, Кв. 193, Крушовска Република, Освобождение, Парижка Комуна, Петко Ефтимов, Радомирска Република, Разпределителна, Република, Сини Вир, Тева, Урса, Чипровско Въстание
На 02. 07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Люлин, Общ. Перник: С. Люлин, М. Чокладиновец
На 02. 07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Перник: 21-ва, Арх. Йордан Миланов, Благой Гебрев, Варшава, Владимир Комаров, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Жк. Тева, Пи 725. 25, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Крали Марко, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, махала Лалова, махала Чекърчийска, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Сергей Есенин, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети Март, улан Батор, УПИ V-7050 Кв. 118, Урса, Хавана, Ханой, Хемус, Цоф Бараки, Чернишевски, Юрий Гагарин
На 02. 07.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Перник: махала Лалова, Юрий Гагарин
На 02. 07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Барбеш, Боровец, Вършец, Голо Бърдо, махала Рулева, Рила, Родопи, Рулева, Сините Вълни, Христо Ботев
На 03. 07.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Перник: Владая, Кладница, Петко Каравелов
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Горна Диканя: X-1583, Кв 195, Горна Диканя, махала Джорговица, Парцел ХІХ-1127, Кв. 116а, ПИ203, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Долна Диканя: 884 Кв. 67а и 67б, 926, XIII-755, Кв. 47, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ IX=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Долна Диканя: 884 Кв. 67а и 67б, 926, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ IX=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Големо Бучино: Кедър, Кракра, София, Струма, Яланджийска
На 03. 07.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Перник: Бучински път, Изток, Карл Маркс, Луганск
На 03. 07.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ - Расник
На 03. 07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Драгичево: Магистрала, Първа, Рударска
На 04. 07.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Големо Бучино: Даскала, Дъбрава, Люлин, Република, София
На 04. 07.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ - Батановци: 6ти Септември, Батан Войвода, Братя Миладинови, Граово, Княз Борис I, Никола Вапцаров, Средорек, Стефан Караджа, Трендафил Георгиев
На 04. 07.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ - Перник
На 04. 07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Кладница: IX-409, Бакиница, Варшава, Воденичище, Градинарска, Ивайло, Кракра, Матница, Минзухар, Мирковица, Победа, Прага, Райна Княгиня, Стадиона, Суха Кладница, Цар Самуил, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Язовирска
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Перник: Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Изток, Кадиевка, Клемент Готвалд, Луганск, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв. 63 Парцел, Монтана, Мошино, Рашо Димитров, Юрий Гагарин
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Перник: Изток, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв. 63 Парцел, Мошино, Юрий Гагарин
На 05. 07.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Перник: Благой Гебрев, Изток, Максим Горки, Младен Стоянов, Мошино, Юрий Гагарин
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Перник: Бачо Киро, Божур, Васил Петлешков, Зюмбюл, Лилия, Никола Козлев, Света Петка, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Христо Ясенов
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Рударци: Бели Брег, Божур, Бор, Ген. Столетов, Гурко, Добрич, Дренов Дол, Захари Зограф, Иван Вазов, Йовчова, Кирил Пчелински, Кракра, Лопянска Гора, Мария Луиза, Москва, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Презвитер Козма, Пчелинска, Рудничар, Св. Иван Рилски, Скобелев, Стримон, Темелко Ненков, УПИ І-1427 Кв. 80б, Цветaна Живкова, Черни Връх
На 06. 07.2018 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Витановци: П-Л ІV-241, Кв. 29
На 06. 07.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Перник: Бучински път, Гр. Перник, Кв. Изток, ул. Луганск, УПИ IV, Кв. 21, Златоград, Изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Кишинев, Краснодар, Куйбишев, Луганск, махала Портарева, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Рига, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин
На 06. 07.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Перник: Златоград, Изток, Йордан Благоев, Куйбишев, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин
Община Трън
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Богойна; Врабча; Ломница, Общ. Трън: М. Ждрелото; Трън: 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Китка, махала Китка, Мосаловска, Петко Д. Петков, Яким Тошков;
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Трън;
На 06. 07.2018 г. /12:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Трън: 8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, махала Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков;
На 06. 07.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Трън: Атанас Ботев, Васил Левски, Еднофамилни Жилища, Мосаловска, Тенеси, Чарчалат;

ОБЛАСТ МОНТАНА
Община Берковица
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Балювица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, извън регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Берковица
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Бокиловци: 000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45, Кв. 15, Четвърта, Шеста
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Боровци: 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на ул. Р. Даскалов и Д. Благоев
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Бързия
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Комарево, Общ. Берковица: Втора, Девета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Мездрея: Втора, Главна, извън регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Песочница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III, Кв. 33, Четвърта, Шеста
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Замфирово: 000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, ул. Ал. Стамб. и ул. Янтра, ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла на ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Рашовица: Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев
Община Бойчиновци
За периода 02-03. 07.2018 г. /08:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бойчиновци: Георги Димитров, извън регулацията, Квартал Огоста, местност Стадиона
За периода 02-03. 07.2018 г. /08:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ерден: 438019, 438021
На 04. 07.2018 г. /08:20 - 08:40 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ на 05. 07.2018 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бойчиновци: 216023, 23-ти Септември, 922004, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Кирков, извън регулацията, Кирил и Методи, Комсомолска, Лале, Марица, Пионерска, Поличката, Симеон Влахов, Спартак, Стадион, Стефан Влахов, Тодор Дечев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Юри Гагарин
На 04. 07.2018 г. /08:20 - 08:40 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ на 05. 07.2018 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ерден: 000010, 080068, 972014, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Бойчиновци: Александър Стамболийски, Ботуня, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Милев, Димитър Благоев, Дунав, Железничарска, Зора, Комсомолска, Пионерска, Поличката, Поп Андрей, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Яворов
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ - Бойчиновци: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковска, Ботуня, Валентина Терешкова, Васил Друмев, Васил Коларов, Вела Пеева, Витоша, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Милев, Георги Трайков, Димитър Благоев, Дунав, Железничарска, Замфир Попов, Здравец, Зора, Иван Андреев, Иван Вазов, извън регулацията, Квартал Огоста, Кирил и Методи, Комсомолска, Малчика, местност Харитов Чифлик, Митко Палаузов, Никола Й. Вапцаров, Пилицтница, Пионерска, Поличката, Поп Андрей, Райко Даскалов, Рила, Спас Илиев, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ - Мърчево: Втора, Двадесет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет и Две, Четиринадесет, Шеста
Община Брусарци
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ - Долна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ - Долно Церовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Йорданка Петкова, Кирил и Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ - Клисурица: 273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Дола, местност Извора, местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ - Славотин: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулация, местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ - Сливовик: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ - Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Изгрев, Кирил и Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Славотин: Втора, Двадесет и Девет, Пета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Смоляновци: Георги Димитров
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ - Белотинци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Бреста, местност Верлото, местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста
Община Лом
За периода 02-03. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М. Стефанов), Шести Септември
За периода 02-06. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Варош(Димитър Маринов), Георги Манавски(Н. Чуков), Дунавска(Д Благоев), Кубадин(Иван Георгиев), Петър Евстатиев, Пирот, Солун, Стадиона, Стара Планина, Филип Тотю, Цар Петър(М. Стефанов), Шипка
За периода 04-05. 07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лом: Георги Кирков, Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, Ивайло, Никола Първанов, Хан Крум, Цар Симеон(В. Коларов)
За периода 05-06. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Долно Линево: Александър Стамболийски, Васил Петлешков(Л. Димитро, Вишна(Г. Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, Покрайна, Първа, Рила(Р. Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев
На 02. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Калетата, Пристанищна(Лом. Комуна)
На 02. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Трайково: Асен Балкански, Боно Николов, Борис Златанов, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Гаврилов, Замфир Хаджийски, извън регулацията, Камен Златанов, Криводол, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Славчо Борисов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Шейново
На 03. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Кубадин(Иван Георгиев), Пирот, Стадиона, Стара Планина, Цар Петър(М. Стефанов), Шипка
На 03. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Станево: Двадесет и Девет, Петнадесет, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Шест, Четиридесет, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Три, Четиридесет и Шест
На 04. 07.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Лом: Хан Аспарух
На 04. 07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Лом: Пристанищна(Лом. Комуна), Филип Тотю
На 05. 07.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Лом: Върбица(Тодор Илиев), Латинка, Манойло Кънев(Вела Пеева), Опълченска(Л. Карастоянова, Поломие(Първан Генов), Райко Даскалов, Средна Гора, Христо Савчов(Е. Тодоров), Цанко Церковски
На 05. 07.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Лом: Върбица(Тодор Илиев), Гаврил Карастоянов(В. Тер), Генерал Скобелев, Гео Милев, Добруджа, Дружба, Кокиче, Крайречна(Димитър Ганев), Латинка, Момин Брод, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Синчец-Момин Брод, Средна Гора, Христо Иванов Кулин(Ц. М), Цанко Церковски, Цвятко Панов Комитата(Лд)
На 06. 07.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ - Лом: Бабуна(Н. Караджата), Васил Левски, Генерал Владимир Заимов, Добруджа, Драгоман(Н. Вапцаров), Дядо Цеко Войвода, Каварна, Осогово, Пирот, Хан Омуртаг(23 Септември)
На 06. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Георги Спасов(Ан. Иванов), Кирил Петров(Ал. Беремл. ), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, Пирин, Полк. Борис Дрангов(К. Бак), Пристанищна(Лом. Комуна), Свобода, Славянска(Г. Димитров), Славянска(Г. Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Асен, Цар Петър(М. Стефанов), Цар Симеон(В. Коларов), Черковна(Г. Карастоянова)
На 06. 07.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Лом: Генерал Владимир Заимов, Шести Септември
Община Монтана
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Винище: 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Бенковски, Богдан Чукар, Боян Чонос, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Васил Левски, Гергана, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Русинов, Еделвайс, Иван Вазов, извън регулацията, Йордан Цеков, Йорданка Чанкова, Калугерица, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Малчика, местност Лъките, Митко Палаузов, Младост, Песъка, Петър Берон, Петър Трендафилов, Синчец, Славейко Първанов, Тодор Трифонов, Христо Ботев, Червен Бряг, Шести Септември, Юри Гагарин
За периода 04-06. 07.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Монтана: Александър Стамболийски, Георги С. Раковски, Кокиче, Хаджи Димитър, Хан Аспарух
За периода 04-06. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана: 48489. 25. 738, Александър Стамболийски, Атон(Пирин), Бузлуджа, Васил Левски, Васил Левски, Веренишка(М. Веренишки), Генерал Арнолди, Генерал Столетов(А. Греков, Георги С. Раковски, Димитър Талев(Ц. Тодоров), извън регулацията, Искър, Клокотница(Г. Михайлов), Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Монтана, Никола Трендафилов-Колич, Нишка, Огоста, Опълченска, Отец Паисий, Охрид, Райна Княгиня, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Свети Патриарх Евтимий(П., Славчо Красински(Н. Куката, Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Александър(Т. Тр., Цар Симеон, Черковна(Иван Бобанов), Шипка
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Васил Петлешков, Детелина, Еделвайс М Кутловица, Мала Кутловица, Никола Вапцаров, Стара Планина, Тодорини Кукли
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Войници: Васил Левски, Гено Бонов, Георги Димитров, Дунав, местност Барата, Момчил, Самота, Средец, Христо Ботев, Чавдар
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Долни Богров: 27
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Монтана: 48489. 1. 946, Арда, Беласица, Витоша, Димитър Ерийски(Ст. Алов), Добри Войников, Захари Янчев, Ивайло, извън регулацията, Камчия, Константин Фотинов, Кошарhик, Мальовица, местност Главчина Бабка, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, П. А. Славков(Г. Николов), Петко Каравелов, Петър Богдан, Петър Делян, Тинтява, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Пресиян, Черноризец Храбър, Чучулига
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Студено Буче: Антон Иванов, Бенковски, Боровец, Боян Чонос, Гаврил Генов, Гагарин, Георги Димитров, Данко Арсов, Димитър Благоев, Замфир Попов, Здравец, Иван Младенов, извън регулацията, Каблешков, Кирил и Методи, Лика Рачин, Михаил Маринов, Никола Цеков, Опълченска, Първан Георгиев, Раковска, Симеон Иванов, Славейков, Стефан Караджа, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Чавдар, Шипка, Ъгъла на ул. Данчо Арсов и ул. Г. Димитров, Юри Венелин
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Студено Буче: Бенковски, Боровец, Боян Чонос, Гаврил Генов, Георги Димитров, Данко Арсов, извън регулацията, Кирил и Методи, Лика Рачин, Михаил Маринов, Опълченска, Първан Георгиев, Раковска, Тодор Йорданов, Христо Михайлов, Чавдар, Шипка, Ъгъла на ул. Данчо Арсов и ул. Г. Димитров, Юри Венелин
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Доктор Йосифово: Ален Мак, Ангел Йончев, Балена, Бельовец, Божур, Бор, Възход, Голомош, Д-Р Йосиф Иванов, Давид Цонков, Детелина, Дунав, Дъб, Еделвайс, Ела, Здравец, извън регулацията, Изгрев, Илия Цеков, Лековника, Липа, Лозарска, Люляк, Марица, местност Песъка, Мито Мишов, Огоста, Перуника, Пирин, Редака, Роза, Стублата, Тинтява, Топола, Тунджа, Цибрица, Цоновчето, Ъгъла на ул. Балена и ул. Марица, Янтра, Ясен
На 04. 07.2018 г. /08:20 - 08:40 ч./ на 05. 07.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Долно Белотинци: 460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген. Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Христо Михайлов, Цеко Тодоров
На 04. 07.2018 г. /08:20 - 08:40 ч./ на 05. 07.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Ерден: извън регулацията
На 04. 07.2018 г. /08:20 - 08:40 ч./ на 05. 07.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Лом: Филип Тотю
На 04. 07.2018 г. /08:20 - 08:40 ч./ на 05. 07.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Монтана: 1290029, 48489. 2. 534, 48489. 2. 643 местност Гламата, 48489. 4. 502, Жеравица, Захари Зограф, извън регулацията, Пи 48489. 2. 537
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Горна Вереница: Вацинска, Витоша, Връбовчец, Главна, Гробарска, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Индустриална, Копривска, Мърфи, Осма, Панорама, Паньовска, Пета, Петнадесета, Пладнище, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Филинска, Цолинска, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Монтана: извън регулацията, Кошарhик, местност Палековото
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Долна Вереница: 283014, 283017, 329200, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Якимово
На 02. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Якимово: Алекси Беремлиев, Антон Иванов, Бузлуджа, Вела Пеева, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Елин Пелин, Кирил и Методи, Осми Конгрес, Отец Паисий, Север, Струма

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ
Община Априлци
На 03. 07.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гумощник: Вилна Зона 1, Клиновци, Лакарево, махала Лакарево, махала Реката, махала Селце, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска
На 03. 07.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Велчево, Общ. Априлци: Васил Левски, Местн. Джокари, Местн. Мачковци
На 03. 07.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дебнево: 20300. 161. 87, Балкан, Боровец, Буковец, Васил Драганов, Видима, Възраждане, Девети Септември, Доктор Казаков, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Калето, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Липака, Лъгът, Люлякова, махала Беров Мост, Мир, Оборище, Осми Март, Петко Колев, Преспа, Първомайска, Радецки, Стара Планина, Троян, Христо Ботев, Христо Чулев, Червено Знаме, Червещица, Явор
На 03. 07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Велчево, Общ. Априлци: Местн. Джокари
На 05. 07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Безименна/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Юмрукчал/Ново Село/
Община Летница
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Крушуна: Александър Ганчев, Георги Котев, Денчо Христов, Дечо Николов, Димитричка Чолакова, Димитър Попов, Крайбрежна, Марийка Мончева, Митко Пройнов, Моню Ив. Минев, Неделчо Котев, Цветан Петров
Община Ловеч
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ловеч: Васил Левски, Мадара, Сирко Станчев
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Ана Предич, Граф Игнатиев, Доктор Никола Сяров, Младост, Отец Климент, Проф. Д-Р Стефан Ватев
На 02. 07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Ловеч: Дзс-М. Музговото, Мизия, Освобождение, Северна Индустриална Зона, Хан Кубрат
На 03. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Радювене: Арда, Бялка, Иванова Могила, Камчия, Козя Стена, Марагидик, Марин Колев, Милин Камък, Никола Д. Петков, Пирин, Радецки, Райко Даскалов, Република, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Тополница, Трети Март, Христо Ботев
На 03. 07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Дойренци: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г. М. Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, местност Ваганска Бара, местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман
На 03. 07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Цонев
На 03. 07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Йоглав
На 03. 07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Ловеч: Северна Индустриална Зона
На 05. 07.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 15:10 - 15:30 ч./ - Гостиня: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил и Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев
На 05. 07.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 15:10 - 15:30 ч./ - Дойренци: Гарова
На 05. 07.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 15:10 - 15:30 ч./ - Йоглав: Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев
На 05. 07.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 15:10 - 15:30 ч./ - Пресяка: Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, местност Стравиц, местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски
На 05. 07.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 15:10 - 15:30 ч./ - Смочан: Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 05. 07.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 15:10 - 15:30 ч./ - Умаревци: Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С. Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф. Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка
На 05. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Пресяка: местност Стравиц
На 05. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 09:50 ч.; 15:10 - 15:30 ч./ - Ловеч: местност Липака, местност Синан Тепе
На 06. 07.2018 г. /10:15 - 15:15 ч./ - Александрово, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Борис Данков, Борислав, Братя Павлови, Васил Априлов, Васил Левски, Владайска, Габровска, Генерал Скобелев, Гено Димов, Денчо Влайчев, Димитър Рашков, Дунав, Иван Вазов, Козлодуй, Крайна, Любен Каравелов, Мадара, местност Ямата, Нейко Найденов, Одринска, Опълченска, Осъм, Покой, Поляна, Преспа, Район Ж. П. Гара, Рачо Радев, Рила, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Цариград, Цоньо Василев, Чайка, Шипка, Явор
На 06. 07.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Хлевене: Банчо Еврев, Васил Левски, Даскал Стефанов, Дълбок Дол, Кочо Иванов, Отец Паисий, Свирлив Кладенец, Стойчова, Трети Март
Община Луковит
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Луковит: 44327. 80. 25, Божур, Бор, Възраждане, Кирил и Методий, Козлодуй, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Мак, местност Голия Връх, Момина Сълза, Начална, Пролет, Роза, Синчец, Теменуга
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Луковит: Божур, Бор, Кирил и Методий, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Момина Сълза, Начална, Пролет, Роза, Синчец, Теменуга
На 04. 07.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ - Луковит: Ген. Гурко, Гето Йошев, Княз Борис 1, Христо Ботев, Христо Ясенов, Цар Симеон 1
Община Тетевен
На 04. 07.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ - Асен, Общ. Тетевен
На 02. 07.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Дивчовото: 20996. 12. 27, 20996. 7. 50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, махала Зеленика, махала Косица, Местн. Боатин, Сава Младенов
На 02. 07.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Тетевен: Козница, махала Байовица, махала Ванковци, махала Недковци, махала Свидово, местност Банков Дол, местност Гурга, местност Недковци, Полатен
На 02. 07.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Черни Вит: 80902. 18. 151, Ангел Крачунов, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Дружба, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, махала Бръшленица, махала Делиевци, махала Златевци, махала Петровци, махала Платуница, местност Дъскот, местност Остриля, Миковци, Момина Поляна, Нейо Крачунов, Орлов Камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев
На 02. 07.2018 г. /12:00 - 15:30 ч./ - Дивчовото: Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Местн. Боатин, Сава Младенов
На 04. 07.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: Бор, Васил Драганов, Васил Йонков, Възход, Георги Пискулев, Гецо Атанасов, Дако Йонков, Детелина, Дъб, Здравец, Иглика, Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Йото Пеев, Йото Стойков, Камен Лисец, Кара Георги, Лальо Ненов Динов, Липа, Люляк, Малина, местност Байнов Поток, местност Видрите, местност Левица, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Никола Милчев, Нягол Войвода, Петко Найденов, Роза, Синчец, Славотин, Стоян Войвода, Теменуга, Тодор Христов, Цачо Ненов
На 04. 07.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ - Тетевен: Дванадесети Конгрес, Дончовци, махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Тетевен: Пеновото
Община Троян
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гумощник: Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска
На 02. 07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Голяма Желязна: Ганчо Моев, Георги Бенковски, Желязвенска Комуна, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, махала Сойчанско, Октомврийска, Петко Доневски, Симеон Маринов, Тринайсет Века България, Цано Драголов
На 02. 07.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски, махала Сеновоза
На 02. 07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Голяма Желязна: махала Чолдарско, Тринайсет Века България
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Велчево, Общ. Априлци: Местн. Джокари
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Гумощник: махала Реката, Цанко Влаховски
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Дебнево: махала Беров Мост
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Черни Осъм: Амбарица, М. Стойновска, Първи Май, Стойновска
На 04. 07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: местност Беклемето
На 04. 07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Чифлик, Общ. Троян: Зюмбюл, Калчевска, Кокиче, Кьосовска, Никола Войновски, Тодор Каблешков
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Амбарица, Ген. Карцов
На 06. 07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: 13-та, 15-та, 16-та, 53707. 504. 148, Архимадрит Хаджи Макарий, Данчо Василешки, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Пенко Йотов, Стара Планина, Христо Ботев, Цочо Стоянов
Община Угърчин
На 03. 07.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Драгана: Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Горник, Иван Вазов, Калето, Коларска, Ловешка, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Раковска, Сан Стефано, Хаджийска, Христо Смирненски, Шаферска
На 06. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля
Община Ябланица
На 03. 07.2018 г. /10:30 - 10:40 ч.; 10:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М. Езерото, махала Водна, махала Джебин Трап, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, Местн. Три Могили, Местн. Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А. Гагарин
На 03. 07.2018 г. /10:30 - 15:30 ч.; 10:30 - 10:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махала Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А. Гагарин
На 03. 07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка
На 03. 07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ - Български Извор: 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, махала Боаза, махала Начови Воденици, махала Солун, местност Белилото, местност Боаза, местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А. Гагарин
На 03. 07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ - Галата: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К. Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон
На 03. 07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: 101001
На 03. 07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ - Голяма Желязна: Дачо Михайлов
На 03. 07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ - Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, ХІІ Кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море
На 03. 07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ - Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Кол. Барашки, Кол. Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот
На 03. 07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ - Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка
На 03. 07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ - Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С. Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 03. 07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, махала Съевска, махала Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка
На 05. 07.2018 г. /09:45 - 14:30 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: 067316, 075133, 87017, III-10 Кв. 13, XV-549, Кв. 20, Александър Стамболийски, Борьов Дол, Доктор Ради Цанов, Драгойца, местност Братевец, местност Гераня, местност Девет Дола, местност Ламбовци, местност Пали Лула, местност Шумака, местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец, Шумнене
На 06. 07.2018 г. /10:30 - 13:30 ч./ - Батулци: Мишкарете, Слатина


ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ
Община Бобов дол
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мала Фуча: 44
Община Бобошево
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:45 - 10:15 ч./ на 03. 07.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ на 04. 07.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77, Кв. 11, ХII, Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис; Бобошево: 14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно Пи №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор; Висока Могила: Мильов Рид; Вуково: 087040, 12351. 153. 0030; Грамаде, Общ. Дупница: Іх - 136, Кв. 18; Доброво: VІ-293, Кв. 20; Дупница: местност Мело; Каменик; Рила; Скрино: 116; Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис; Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VІІІ-361, Кв. 15, Христо Ботев; Сопово;
Община Дупница
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Бобов Дол: Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев;
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Дупница: I, Кв. 79, 68789. 17. 56, 68789. 17. 76, 68789. 603. 401. 1, 68789. 605. 153, 68789. 607. 145, I, Кв. 79, ІІІ, Кв. 95, Андон Величков, Антим I, Балкан, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бенковски, Бисеров, Бистрица, Благодарност, Бричи Бор, Булаир, Вардар, Васил Друмев, Велчова Завера, Верила, Вихрен, Втори Януари, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Димитър Радев, Дора Габе, Дунав, Елисавета Багряна, Ерусалим, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Китка, Клокотница, Княз Борис I, Крайречна, Кулата, Лоза, Македония, Марица, Морава, Начо Величков, Неофит Бозвели, Никола Лазаров, Николаевска, Орлинска, Отовица, Охрид, П-Нг Учителски Институт, Пазарна, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Пиротска, Поп Харитон, Преслав, Преспа, Пролет, Развесена Върба, Раковска, Рила, Саморанска, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Славейков, Солун, Софроний, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, ул. Николаевска УПИ687889. 29. 7, УПИ - Іі, Кв. 261, УПИ 68789. 17. 103., УПИ I, Кв. О. Т. 2189-2190, УПИ I, Кв. 79, УПИ І, Кв. 78, УПИ Ііі, Кв. 95, Фани Попова Мутафова, Хан Аспарух, Хан Крум, Хемус, Хисара, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка, Яворов;
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Разсолков, Верила, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Лакатица, Мадара, Марков Камък, местност Дренски Рид, местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Невена Коканова, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Петрохан, Победа, Развесена Върба, Райна Княгина, Рупите, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ 68789. 606. 1, УПИ XI-3482, Кв. 264, Хан Омуртаг, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чайка;
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Град Дупница: ул. Хемус № 4;
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Академик Петър Динеков, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бузлуджа, Велико Търново, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Двадесет и Втори Март, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Максим Горки, Максим Горки, Метоха, Николаевска, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Средец, Теменуга, Фенерка, Фенерка, Чавдар Войвода;
На 02. 07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 20. 626, Кв. 248, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бистрица, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Велико Търново, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори Март, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Жива Вода, Иван Шишман, Искър, Калина, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Люляк, Максим Горки, махала Гиздова, Никола Чомаков, Отец Полихроний, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Росица, Средец, Фенерка, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода;
На 02. 07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Самораново: Георги Димитров;
На 02. 07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Дупница: Александър Стамболийски, Бричи Бор, Бузлуджа, Велико Търново, Влахина Планина, Дупница, Еделвайс, Иван Шишман, Калина, Люляк, Максим Горки, махала Гиздова, Никола Чомаков, Отец Полихроний, Фенерка;
На 02. 07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ - Бадино: УПИ - ІІ-113, Кв. 21; Бобошево: махала Въртен Камък; Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І; Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483, Кв. 50; Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор; Драгодан: №000026, извън регулация, махала Ортакчийска; Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода; Крайни Дол: ХIХ-51; Крумово, Общ. Кочериново; Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански; Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пи 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис; Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов; Фролош; Цървище: махала Ореевица, Цървище;
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дупница: I, Кв. 124 Ж. П Гара, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Бистрица, Васил Левски, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв. 191, Доктор Сапунджиев, Дунав, Дупница, Жп Гара Приемна, Крайречна, Кресна, Любен Каравелов, Македония, местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Площад Независимост, Прогона, Раковска, Родопи, Руен, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Скопие, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тракия, Тютюнева Долина, УПИ II - 449, Кв. 1911, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен;
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Академик Петър Динеков, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бузлуджа, Велико Търново, Велико Търново, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Гр. Дупница, УПИ V, Кв. 191, Двадесет и Втори Март, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Максим Горки, Максим Горки, местност Курт Дере, Метоха, Николаевска, Патриарх Евтимий, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Средец, Теменуга, УПИ II - 449, Кв. 1911, Фенерка, Фенерка, Чавдар Войвода, Чавдар Войвода;
На 03. 07.2018 г. /10:45 - 11:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Джерман: 207635051294;
На 03. 07.2018 г. /10:45 - 11:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Дупница: 68789. 173. 5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, местност Балановски Рид, местност Гурдево, местност Караболюка, местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат;
На 03. 07.2018 г. /10:45 - 11:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Пиперево: МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница;
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Академик Петър Динеков, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Бистрица, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бузлуджа, Велико Търново, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Двадесет и Втори Март, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Максим Горки, Максим Горки, Метоха, Николаевска, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Средец, Теменуга, Фенерка, Фенерка, Чавдар Войвода;
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Дупница: Вардар, Ерусалим, Николаевска, Охрид, Преспа, Развесена Върба, Цар Освободител;
На 05. 07.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Дупница: местност Бунищерица, местност Сух Андък, Свети Иван Рилски, Свобода;
На 05. 07.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Дупница: Джерман, Разметаница, Самоковско Шосе;
На 05. 07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Дупница: Прогона;
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Дупница: 68789. 609. 179 Никола Малашевски, 68789. 609. 55. 1, 68789. 609. 601, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, Тп Помпена Станция на Тец Б. Дол, Труд, Хаджи Димитър, Чаталджа, Яворов;
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Дупница: Разметаница;
На 06. 07.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Дупница: Аракчийски Мост, Разметаница;
На 06. 07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Гюргево;
Дупница: 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ VІІІ, Кв. 8, Пи 68789. 602. 65, Яхинско Шосе; Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански; Самораново: Митко Палаузов, Саморанска; Сапарева Баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин; Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода; Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка; Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 20. 25, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе;
На 06. 07.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Саморанска;
На 06. 07.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ - Дупница: Аракчийски Мост, Прогона;
На 06. 07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Самораново: Саморанска;
Община Кюстендил
На 02. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Гърляно: махала Реката;
На 02. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Търсино;
На 04. 07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар; Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин; Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев; Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето; Друмохар: махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките; Еремия: махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска; Згурово; Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска; Кадровица: махала Постолска, махала Станкова; Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител; Лелинци: Васил Левски, махала Горна; Неделкова Гращица; Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци; Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин; Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев; Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски; Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци; Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка; Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска; Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска;
На 04. 07.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Слокощица: Ален Мак, Васил Коларов, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Иван Шишман, Любен Каравелов, махала Селото, местност Змиярника, местност Ридо, местност Саманли Баир, Никола Въжаров, Пролет, Пролетарска, Стоян Лудев;
Община Рила
На 02. 07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ на 03. 07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ на 04. 07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В. Везенков, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27, Кв. 100
За периода 02-04. 07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Рила: 62671. 500. 2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506, Кв. 111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов
На 02. 07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ на 03. 07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ на 04. 07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII, Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ІІІ-1397 Кв. 89, УПИ-ХІV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, ХІІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак
На 02. 07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ на 03. 07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ на 04. 07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон
На 04. 07.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Орлица, Планинска, Рилски Езера, Роза, Свети Иван Рилски, Христо Сокола
На 05. 07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Пастра: 55539. 100. 132, местност Туфано, Пастра, Пи №55539. 100. 207, Стопански Двор
На 05. 07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Перник: Кристал Блокове
На 05. 07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Рила: местност Горхим, местност Елешница
На 05. 07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Рилски Манастир: 028005, местност Бачкова Чешма, местност Биволарника, местност Владичина Поляна, местност Горско Стопанство, местност Горхим, местност Елешница, местност Илийна Река, местност Кирилова Поляна, местност Пчелина, местност Турското Парче
На 05. 07.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Рилски Манастир: 028005, местност Бачкова Чешма, местност Кирилова Поляна
На 05. 07.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Кочериново: Свети Иван Рилски, Стопански Двор

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Община Белица
На 06. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Краище, Общ. Белица: Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Петнадесета, Седемнадесета, Тринадесета, Четирнадесета, Шестнадесета
Община Благоевград
На 02. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 03. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 04. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, махала Центъра Мотела, махала Петковци
На 02. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 03. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 04. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: Алеко Константинов, Витоша, Детелина, Ел-Тепе, Лале, Листопад, местност Баларбаши, Освобождение, Панайот Хитов, Полковник Дрангов, Прилеп, Чаталджа, Шар Планина
На 02. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 03. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 04. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: Вардар, Ридо, Скакавица, Шар Планина
На 02. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 03. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 04. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Покровник: 3-ти Март, Ленището, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, При Цветковски Воденици, Тодор Александров, УПИ-9-369, Кв. 17, Христо Смирненски
На 02. 07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Бреза, Делвинска, Околчица, Свобода, Синчец, Славово, Търново
На 02. 07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Дебочица
На 02. 07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Падеш: Будишка
На 02. 07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Покровник: Покровнишко Шосе
На 03. 07.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Еленово, Общ. Благоевград: Имот 27231. 501. 203, местност Валтата, местност Гошевица, местност Чуката, Пи-125 Кв. 12, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв. 1, УПИ Х-182, Кв. 5, УПИ-III-214, 212, 301
Община Гоце Делчев
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, местност Вельов Рид, местност Лозята, местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П. Р. Славейков, Пи -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ ІІ, Кв. 44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Крибул: 262
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев: Драма, местност Мочура
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гърмен: местност Маноле
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Долно Дряново
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Копривлен: Неуточнен Адрес
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ново Лески
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Теплен
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Хаджидимово: Мержането
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв. 2
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, Кв. 10, Іх-108
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово: 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, местност Вельов Рид, местност Лозята, местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П. Р. Славейков, Пи -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ ІІ, Кв. 44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Боголин: 253
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово: Неуточнен Адрес
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ореше, Общ. Гърмен
Община Гърмен
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дебрен: Втора, Осемнадесета, Първа, Седма, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл А Тп Дебрен 2, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Скребатно
Община Кресна
На 04. 07.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ - Горна Брезница: Іі-90 Кв. 11
На 04. 07.2018 г. /11:15 - 13:15 ч./ - Горна Брезница
На 04. 07.2018 г. /14:00 - 15:15 ч./ - Драката: местност Селимица
На 04. 07.2018 г. /14:00 - 15:15 ч./ - Илинденци: Гладно Поле
На 04. 07.2018 г. /14:00 - 15:15 ч./ - Микрево: 6-ти Септември, 81, Александър Стамболийски, Берово, Будутел, Васил Априлов, Васил Левски, Василево, Вихрен, Георги Бенковски, Даме Груев, Десислава, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крали Марко, Кресненско-тазложко Въстание, Криа Вриси, Малешевска, Митрополит Борис, Неуточнен Адрес, Нова махала, Орфей, Освобождение, Палат, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Пейо Яворов, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Рождество Христово, Св. Георги, Св. Паисий Хилендарски, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Струма, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чинара, Юрто, Яне Сандански
На 04. 07.2018 г. /14:00 - 15:15 ч./ - Сливница, Общ. Кресна: Кв. 12а, УПИ VI-162, Кв. 22
На 04. 07.2018 г. /14:00 - 15:15 ч./ - Струмяни: 221, 33, 7-Април, Будител, България, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен път Е79, Горемско Възстание, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Княз Бориз I Михаил, Любен Каравелов, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Пенчо Славейков, Пирин, Р-Н Стопански Двор, Св. Св. Кирил и Методи, Свети Георги, Струма, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики
Община Петрич
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Баскалци
На 02. 07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Искър, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Места, Мусала, Полковник Дрангов, Свобода, Серска, Скопие, Хан Аспарух, Цар Борис III, Цар Иван Шишман
На 02. 07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Даме Груев, Ел-Тепе, Ел-Тепе, Здравец, Изгрев, Изток, Каймак Чалан, Калина, Кестен, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Марица, Осогово, Осогово, Отец Паисий, Папульо, Полковник Дрангов, Просвета, Просвета, Солунска, Софрони Врачански, Стопански Двор, Струма, Тетово, УПИ ХІІІ-3694, Кв. 312, УПИ ХХ Кв. 314, ХІІІ, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Самуил, Черно Море, Явор
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 13:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Драгуш
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Вишлене
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Гега: Боровичко, Боровичкото
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Долене
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Долна Крушица
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Долна Рибница
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Дреновица
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Зойчене
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Кладенци, Общ. Петрич
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Кукурахцево
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Мендово: Слопотец
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов, местност Иловица
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Право Бърдо
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, извън регулацията, Македония, Маркови Кладенци, местност Алачевото, местност Орешката, местност Стопански Двор, местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Струмешница: Струмешница
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Чурилово
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Чуричени: 000248, местност Куково
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов
На 04. 07.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Чуричени: местност Куково
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на Тп Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, Кв. 27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Генерал Тодоров
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Габрене: Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, местност Марена, местност Буко, местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, Пи 000486, М. Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19, Кв. 5
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Долна Крушица: Каръчкото, местност Златарево, местност Лъката
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Камена: Динко
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Ключ: Ал. Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген. Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, извън регулацията, Ил. Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, местност Джаловец, местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Златарево, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, местност Конгоро, местност Ляшница, местност Омондрос, местност Пильови Орехи, местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв. 18
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Скрът: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Яворница: Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, извън регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Долна Крушица: Каръчкото
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Коларово, Общ. Петрич
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Любен Каравелов, Места, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, местност Конгоро, местност Ляшница, местност Омондрос, местност Пильови Орехи, местност Тръстен, Свети Георги, Хижа Беласица
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, местност Чалтията
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Долна Крушица: местност Златарево, местност Лъката
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: местност Златарево
Община Разлог
На 04. 07.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Разлог: Гоце Делчев
На 04. 07.2018 г. /14:30 - 16:15 ч./ - Разлог: местност Баба Цвета, местност Кошольовото, местност Мразеница, местност Предел, Предел
На 05. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Разлог: Арх. Александър Г. Баров, Бела Река, Братя Каназиреви, Възраждане, Гоце Делчев, Иван Вазов, Македония, Мехомия, Опълченска, Пейо К. Яворов, Преображение, Св. Климент Охридски, Х|X Кв. 79, Шейново, Яне Сандански
На 05. 07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бачево: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, местност Перивол, местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански
На 05. 07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: местност Семково
На 05. 07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Годлево
На 05. 07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горно Драглище
На 05. 07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Разлог: Бела Река, Вихрен, Катарино, местност Банище, местност Катарино, местност Перивол, Черна Река
На 05. 07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Бачево: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Неуточнен Адрес, Оборище, Партизанска, Пенчо Славейков, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка
На 05. 07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Разлог: Черна Река
На 06. 07.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Разлог: 5-ти Километър, местност Пети Километър
Община Сандански
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Лешница, Общ. Сандански
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Лешница, Общ. Сандански: УПИ Vі-203, Кв. 23
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сандански: България, Васил Левски, Георги Казепов, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Македония, Свобода, Солунска
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Сандански: Гео Милев, Гоце Делчев, Македония, Осми Март, Плиска, Свобода, Сирма Войвода
На 03. 07.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Мелник: Мелник, Неуточнен Адрес
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Левуново: 019012, Беласица, Георги Сава Раковски, Девети Май, Изгрев, Йорданка Николова, Кочо Лютата, Лозята, местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Орловец, Осми Март, Отец Паисий, Пирин, Стефан Караджа, Чавдарци
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Сандански: Свобода
На 05. 07.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Левуново: VIII+437, Кв. 40, Главен път Е-79, Девети Май, Иван Козарев, Илинден, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Никола Вапцаров, Орловец, Победа, Стефан Караджа, Струма, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Катунци: Георги Сава Раковски
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Яново
Община Сатовча
На 04. 07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Вълкосел: Балтите, Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр. Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Заря, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Места, Михаил Антонов, Нерезе, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Отец Паисий, Прогрес, Първи Май, Рила, Светиката, Стопански Двор, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар, Шипка
На 04. 07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Годешево: 509, Арсо Пандурски, Беласица, Бистрица, Бяло Море, Вардар, Гранит, Граничарска, Драма, Кв. 16 Парцел 496, Кокиче, Македония, Марица, Места, Мир, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Огоста, Одрин, Орела, Осми Март, Пирин, Предела, Рила, Родопи, Розова Долина, Средна Гора, Стара Планина, УПИ-І, Кв. 16, М. Стоп. Двор
На 04. 07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Жижево: 273
На 04. 07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Слащен: Божур, Вергил Ваклинов, Габер, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Йовков, Лилия, М. Развана, Места, местност Папалев Дол, Неуточнен Адрес, Освобождение, Панайот Волов, Пейо Яворов, Република, Римски Мостове, Родина, Родопи, Свобода, Стадиона, Стопански Двор, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Чичова Бърчина, Шипка
На 04. 07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Туховища: 382
На 04. 07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Фъргово: 189
На 04. 07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Слащен: Божур, Габер, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Йордан Йовков, Лилия, Места, Неуточнен Адрес, Панайот Волов, Република, Родина, Стадиона, Стопански Двор, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон
Община Симитли
На 03. 07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Градево: Десислаго, Еленковци, махала Еленов Чарк, махала Кърджалийска, махала Марево, махала Стамболийска, местност Въковица, местност Мадана, местност Свини Дол, Свини Дол
На 03. 07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Долно Осеново: 291, Кв. 9, II--255, Долна махала, махала Горна, махала Долна, Пи-061004 М. Лаката
На 03. 07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Полето: 026023, Кв. 3 УПИ V-17, местност Кьосеви Рудини, местност Страните, УПИ VI-381, 382, Кв. 2, УПИ-I, Кв. 21
На 03. 07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Симитли: ІІ-760 Кв. 53, Аврора, Васил Априлов, Георги Бенковски, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Козарев, Искра, Кв. Ораново, Любен Каравелов, М. Ливадите, местност Салиовица, Миразица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Осогово, Оцетари, Паисйй Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Пирин, Победа, Предел, Преспа, Прилеп, Руен, Септемврийска, Симитли, Славянска, УПИ Іі-339, 338, Кв. 33, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Яне Даракчийски
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Полето: Галабарци
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ракитна: 004077, 010040, махала Лулейска
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Черниче: М. Сухата Река
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска, Чакърска
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Симитли: Симитли
Община Струмяни
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Игралище: Околовръстен Полигон
На 03. 07.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Игралище
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - С. Микрево
На 04. 07.2018 г. /14:15 - 16:15 ч./ - Струмяни: Главен път Е79, Цар Калоян
Община Хаджидимово
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Копривлен: Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански
Община Якоруда
На 04. 07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Бел Камен
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Никола Вапцаров, Осма, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Равен, Чавдар, Четвърта, Шеста
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Дагоново
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: Безименна
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Якоруда: Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Гоце Делчев, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Якоруда: Яворов
На 03. 07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Юруково: местност Каменако
На 04. 07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Бунцево
На 04. 07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Конарско
На 04. 07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Разлог: Баница
На 04. 07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Рохлева
На 04. 07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Смолево: 038217
На 04. 07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Черна Места
На 04. 07.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Якоруда: Васил Левски, Витоша, местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г. Бицин/, Яворов, Якорущица


ОБЛАСТ ВРАЦА
Община Бяла Слатина
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Бърдарски Геран: Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дунав, Ленин, Месност Край Селото, Рила, Стара Планина, Урожай, Христо Ботев
На 03. 07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Бяла Слатина: Васил Левски, Васил Петлешков, Д-Р Петър Берон, Златия, Кръстовище Златия и Мир, Ломска, Любен Каравелов, Мир, Огоста, Първи Стопански Двор, Родопи, Росица, Тодор Каблешков, Христо Ботев
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Бъркачево: 9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, местност Вутов Геран, местност Криволя, местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Враняк: Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Върбица, Общ. Враца: Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Габаре: Белия път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Стефан Караджа, Тлаченски път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Чечера, Шипка
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Комарево, Общ. Бяла Слатина: Месност Врачанка
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Попица: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище Х. Димитър и Г. Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Соколаре: Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин
Община Враца
На 02. 07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Враца: Васил Кънчов, Източна Промишлена Зона
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Три Кладенци: 9-ти Май, 9-ти Септември, Братя Миладинови, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Иван Вазов, Крайбрежна, Мир, Митко Палаузов, Момина Сълза, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Радецки, Речка, Роза, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев
На 04. 07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Враца: Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин
Община Криводол
На 03. 07.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Власатица: Александър Стамболийски, Байкал, Витоша, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Калиакра, Ленин, Маршал Толбухин, Радецки, Христо Ботев
На 03. 07.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Долни Пасарел: ул. Диляна V-305. 308 Кв. 52
На 03. 07.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Криводол: Васил Левски, Райко Даскалов, Томин Мост
На 03. 07.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Лиляче: Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Бачо Киро, Безименна, Божур, Бързия, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Венеция, Веслец, Вилхем Пик, Витиня, Витоша, Вихрен, Вола, Ген. Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Йорданка Чанкова, Кирил и Методий, Клокотница, Козлодуйски Бряг, Комсомолска, Лиляна Димитрова, Люляк, Мак, Милин Камък, Минзухар, Мусала, Никола Войводов, Никола Марков-Колката, Околчица, Опълченска, Панайот Хитов, Петрохан, Петър Пенков, Поп Андрей, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Река Лева, Скът, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тодор Каблешков, Тракия, Тунджа, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ценов, Цанко Бакалов, Чепино
На 03. 07.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Чирен: 9-ти Септември, Ален Мак, Байкал, Гаврил Генов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Здравец, Ком, Комсомолска, Ленин, Люлин, Милин Камък, Мир, Мургаш, Мусала, Никола Марков-Колката, Оборище, Октомври, Опълченска, Пирин, Подбалканска, Райко Даскалов, Река Амур, Родопи, Стопански Двор, Тутракан, Церово Бърдо, Шипка, Янтра
На 03. 07.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Криводол
На 03. 07.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Чирен: местност Осен
Община Мездра
На 02. 07.2018 г. /08:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мездра: Христо Ботев
На 04. 07.2018 г. /08:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мездра: Секаста

ОБЛАСТ ВИДИН
Община Белоградчик
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белоградчик: Васил Савчев, Вълчо Бочев, Георги С. Раковски, Кале, Княз Борис I, Лило Панов, Миджур, Недялко Първанов, Никола Й. Вапцаров, Освобождение, Стара Планина, Трети Март, Хайдут Велко, Христо Смирненски
Община Бойница
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бойница: Асен Балкански, Боян Българанов, Боян Чонос, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методи, Коста Йорданов, Лайка, Марица, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Огоста, Опълченска, Палма, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Петко Р. Славейков, Поляна, Пуйо Войвода, Разлог, Рила, Стара Планина, Тополовец, Трапезица, Хаджи Димитър, Хайдук Чешма, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Самуил, Черни Връх, Юрий Гагарин
Община Брегово
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 10:10 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Брегово, Общ. Брегово
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 10:10 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гъмзово
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 10:10 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ракитница, Общ. Брегово: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Васил Левски, Вела Пеева, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Климент Охридски, Коста Йорданов, Любен Каравелов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Панайот Хитов, Презвитер Козма, Стефан Караджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Иван Асен
На 02. 07.2018 г. /10:30 - 11:10 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Видин
На 02. 07.2018 г. /10:30 - 11:10 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Градец, Общ. Видин: 290, 345, 53, XIX-100, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Пи 224, Пи 492, Пи19, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ, УПИ VI Пи 1, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 02. 07.2018 г. /10:30 - 11:10 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Динковица: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 02. 07.2018 г. /10:30 - 11:10 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Калина, Общ. Брегово: Георги Димитров, Кирил и Методий, Розова Долина, Толбухин, Филип Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка
На 02. 07.2018 г. /10:30 - 11:10 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Плакудер: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 02. 07.2018 г. /10:30 - 11:10 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Тияновци: Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Ген. Тотлебен, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Иван Вазов, Индже Войвода, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Мичурин, Райчо Даскалов, Станко Маринцестов, Толбухин
На 02. 07.2018 г. /11:30 - 12:10 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Балей: 000091, Албена, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бондоков, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дом Социални Грижи, Дунав, Иван Вазов, Тодор Петров, Трую Христов, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 02. 07.2018 г. /11:30 - 12:10 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Брегово, Общ. Брегово: 1-1244 Кв. 121, 320, 518, Адалберт Антонов, Алабин, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антим Първи, Асен Балкански, Асен Халачев, Безименна, Белене, Борис Бенчев, Борис Попарданов, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бондоков, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Димитър Зограф, Димитър Полянов, Димо Хаджидимов, Дунав, Елещеф, Елин Пелин, Емил Марков, Ернст Телман, Заря на Комунизма, Иван Вазов, Индже Войвода, Кирил и Методий, Климент Охридски, Константин Фотинов, Кочо Честименски, Лев Толстой, Ленин, Любен Каравелов, Мико Нинов, Мирон Брезоев, Митко Палаузов, Мичурин, Найден Геров, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Ботушев, Никола Й. Вапцаров, Олег Кошевой, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пенчо Р. Славейков, Пеньо Пенев, Петко Д. Петков, Полянска, Презвитер Козма, Първи Май, Райчо Даскалов, Роза Люксембург, Розова Долина, Седми Ноември, Сергей Румянцев, Спортист, Станке Димитров, Станко Маринцестов, Тимок, Тодор Каблешков, Тодор Петров, Толбухин, УПИ-255, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Иван Срацимир, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Чарлз Дарвин, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Янко Сакъзов
На 02. 07.2018 г. /11:30 - 12:10 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Косово, Общ. Брегово: Александър Димитров, Антим Първи, Асен Балкански, Асен Халачев, Борис Бенчев, Борис Янев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Зограф, Иван Вазов, Ленин, Неофит Рилски, Пи 000366, Първи Май, Тимок, Тодор Петров, Юрий Гагарин
На 02. 07.2018 г. /11:30 - 12:10 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ракитница, Общ. Брегово: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Васил Коларов, Васил Левски, Втори Юни, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Карл Маркс, Кочо Честименски, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Никола Й. Вапцаров, Свилен Русев, Спортист, Стефан Караджа, Тодор Петров, Фридрих Енгелс, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Самуил
Община Видин
На 02. 07.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Видин: Акад. Стефан Младенов, Александър Стамболийски, Баба Вида, Баба Тонка, Бдин, Бонония, Васил Левски, Вида, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Гладстон, Дунавска, Екзарх Йосиф I, Зад Вида Стил, Западна Промишлена Зона, Княз Борис I, Княз Дондуков, Крум Бъчваров, Панония, Пейо Яворов, Петко Каравелов, Пирин, Плиска, Поп Русинова, Райна Княгиня, Строител, Химик, Христо Ботев, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Широка
На 02. 07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Видин: Първа
На 02. 07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Ивановци, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 02. 07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Синаговци: 236, Кв. 21, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвъра, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Пи 001009 - Стоп. Двор, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 02. 07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ на 06. 07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Въртоп: Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 02. 07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ на 06. 07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Гайтанци: 213, Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета
На 02. 07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ на 06. 07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Димово, Общ. Димово
На 02. 07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ на 06. 07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Срацимир
На 02. 07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ на 06. 07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Срацимирово: XI-82, Кв. 17, Втора, Девета, Десета, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Градец, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Осма, Първа, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта
На 02. 07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ на 06. 07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Гомотарци: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, УПИ 99 Кв. 3, Четвърта, Четиридесет и Пета, Шеста
На 02. 07.2018 г. /12:45 - 13:45 ч./ - Видин: Имот № 024004 Екатте 14698
На 02. 07.2018 г. /12:45 - 13:45 ч./ - Генерал Мариново: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 02. 07.2018 г. /12:45 - 13:45 ч./ - Градец, Общ. Видин: Първа
На 02. 07.2018 г. /12:45 - 13:45 ч./ - Долни Бошняк: Втора, Девета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Шеста
На 02. 07.2018 г. /12:45 - 13:45 ч./ - Дружба: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 02. 07.2018 г. /12:45 - 13:45 ч./ - Каленик, Общ. Видин: Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 02. 07.2018 г. /12:45 - 13:45 ч./ - Новоселци: I - 37, Кв. 101, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Паземлен Имот 52283, 420, 38, Пета, Петдесета, Петнадесета, Пи 338, Първа, път 14, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, ул. Първа До Площада, Четвърта, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 02. 07.2018 г. /12:45 - 13:45 ч./ - Пешаково: Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 02. 07.2018 г. /12:45 - 13:45 ч./ - Рупци, Общ. Видин: 020059, II-182, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, С. Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 02. 07.2018 г. /12:45 - 13:45 ч./ - Тополовец, Общ. Кула: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ-VI Кв. 27, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ - Буковец, Общ. Видин: 119002, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ - Видин
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ - Дунавци, Общ. Видин: 1519, Кв. 115, 23 Септември, I -248, Кв. 24, II-1045 Кв 99, III . Кв111, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Баба Вида, Безименна, Беляев, Боян Чонос, Васил Левски, Видбол, Виктор Юго, Вит, Витоша, Войнишка, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С Раковски, Девети Септември, Десети Конгрес, Добри Чинтулов, Драва, Дунав, Зоя Космодамянска, Иван Вазов, Искър, Ком, Комсомолска, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Мир, Огоста, Осъм, Панайот Волов, Парцел 2 Квартал 111, Плиска, Ровно, Родопа, Седемнадесет Партизани, Смирнов, Средец, Стара Планина, Страцин, Струма, Тома Костов, Търнянска, УПИ 2-308 Кв. 29, УПИ VIII -Кв. 115, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Александров, Чавдарци, Юрий Гагарин
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ - Търняне: Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Имот 009017, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Дунавци, Общ. Видин: 1519, Кв. 115, I -248, Кв. 24, III . Кв111, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Видбол, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Мир, Осъм, Парцел 2 Квартал 111, Плиска, Седемнадесет Партизани, Смирнов, Стара Планина, Търнянска, УПИ 2-308 Кв. 29, УПИ VIII -Кв. 115, Хайдут Велко, Христо Ботев, Ценко Александров, Чавдарци, Юрий Гагарин
На 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Синаговци: Първа
На 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Синаговци: Втора, Първа, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта
Община Димово
На 05. 07.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Арчар: 242 Кв. 29, Арчарица, Бързарци, Васил Левски, Вит, Витоша, Дунав, Елада, Иван Вазов, Кирил и Методий, Осъм, Разлог, Спортист, Хемус, Христо Ботев
Община Ново село
На 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ясен, Общ. Ново Село: 008 До Плажната Ивица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Четвърта, Тринадесета

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Спират вноса на свинско заради африканска чума 0| 2944 |26.06.2018 . Жалба до ВАС спира поръчката за закупуване на линейки 0| 3115 |25.06.2018 . Цацаров ще спира бегълците от затвора с униформи 2| 3528 |22.06.2018 . Ето къде ЧЕЗ ще спира тока 0| 3645 |22.06.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах