Събота, 15 Декември 2018, 05:56
Frognews
0| 3589 |02.02.2018

Вижте къде ще спира токът

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 05 - 09 февруари 2018 г.  включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  

Община Банкя  

На 06.02.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: 11-та, Александър Стамболийски, Габър, Горски Път, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Зорница, Излет, Йордан Йовков, местност Селище, Никола Йонков Вапцаров, Огражден, Ручей, Селище, Топлика

На 06.02.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Никола Й. Вапцаров

Община Витоша  

На 09.02.2018 г. /11:00 - 15:15 ч./ -  Мърчаево: Втора

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Любляна/Й. Вишевградски/, Огнеборец, Средорек

На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва /Драгалевци/, 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 322-ра /Драгалевци/, 323-та /Драгалевци/, 323-та/Красна Поляна/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, Андрей Бачковски, Драгалевци, Крайречна, Лешникова Гора, Мащерка, местност Киноцентъра, Планина Витоша, Поп Тодор Врачански, Проф. Боньо Ангелов, ул. Мати Болгария

На 07.02.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  София: Акад. Михаил Арнаудов, Багра, Витошки Бор/712-та/, Горска Теменуга/Ник. Петрини, Ела/Стоян Стойков/, Елша, Искра, Калинка, Коприва, Марта

На 08.02.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Майстор Миленко Радомирец

На 08.02.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  София: Черни Връх

На 09.02.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София: VII-889 кв 127, XXVІІ-910 вилна зона Симеоново Драгалевци -, Атанас Яранов, Гергина, Дамян Дамянов, Драгалевци, Драгалевци Разширение Север, Драгалевци Север УПИ3-1016 кв126, Еловица /Кв. Драгалевци/, Иван Милев, Илина Църква, Кимчовец, Манастирски Ливади-Запад, Слънце /Драгалевци/

На 09.02.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: 633-та/Витоша/, Бай Михал, Вихрен /Филиповци, Вихрен/Петър Тонев/, Ген. Суворов, Симеон Радев/Кирил Янев/, УПИ XXXVIII-273, 274 кв. 265

На 09.02.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София: кв. Драгалевци

На 09.02.2018 г. /11:00 - 15:15 ч./ -  София: Белоток, Войводина Могила, Евлия Челеби/Мара Петлякова, Никола Петков/П. Напетов/, Планинец, Цар Борис III/Девети Септ.

Община Връбница  

На 05.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 06.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 07.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 08.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София: Връбница-2

Община Възраждане  

На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Перник

На 07.02.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Иларион Макариополски, Пиротска/Трети Април/

На 07.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  София: Жк. Зона Б-19

На 07.02.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Братя Миладинови, бул. Сливница/Моста Хр. Ботев, Гривица, Св. Св. Кирил и Методий, Сливница

Община Изгрев  

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Антон П. Чехов, Антон П. Чехов, Еужен Поатие, Пиер Дегейтър, Самоков

На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 132-ра/Изгрев/, Дианабад, Дианабад

На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Изток, Пиер Дегейтър

Община Илинден  

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/

На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Света Троица, Света Троица/Вълчо Иванов/

На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Света Троица, Света Троица, Света Троица

На 08.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  София: Йосиф Щросмайер, Света Троица/Вълчо Иванов/

На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Света Троица, Света Троица

Община Искър  

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2, Дружба 2

На 05.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 06.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 07.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 08.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Казичене: Кръстю Пастухов/Владо Благо, Прогрес, Троянов Път

На 05.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 06.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 07.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 08.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: ул. Васил Левски и ул. Кр. Пастухов

На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:01 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2

Община Красна Поляна  

На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Атанас Кирчев, Златна Добруджа

На 06.02.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  София: Александър Стамболийски, бул. Вардар/бул. Ал. Стамболийски, Вардар/Яне Сандански/, Илинден, Разсадника

На 06.02.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Западен Парк/Христо Михайлов

Община Красно Село  

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Балканджи Йово, Белите Брези, Нишава/Георги Аврамов/

На 06.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Иван П. Славейков

На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Белите Брези, Македония

На 06.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Константин Иречек

На 07.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Ген. Скобелев

На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 20-ти Април, Ами Буе, Ами Буе, Бузлуджа, Гебедже, Ген. Тотлебен, Ген. Тотлебен

На 07.02.2018 г. /12:00 - 17:00 ч./ -  София: Славия/Девети Септември/

На 08.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Лайош Кошут, Лайош Кошут

На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Ген. Тотлебен, Даскал Манол, Добрила, Хиподрума

На 08.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: бул. Ген. Михаил. Д. Скобелев , Лайош Кошут

На 09.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Прага, Тунджа, Тунджа

На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Константин Иречек, Лайош Кошут, Лайош Кошут

На 09.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Стрешер , Стрешер , Тунджа

Община Кремиковци  

На 05.02.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 06.02.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 07.02.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 08.02.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 09.02.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Долни Богров: 1, 11, 12, 13, 2, 35, 4, 7, 8, УПИ IX, кв. 24

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долни Богров: 1, 10, 15, 16, 3, 35, 4, 5, IX-356 кв. 18

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Долни Богров, Кремиковци

На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Б. Викторов /Ботунец 1/, Б. Викторов /Ботунец 1/, Балкан, Балкан /Ботунец 1/, Ботунец 1, Ботунец 1, Ботунец 2, Васил Левски /Ботунец 1/, Долни Богров, Кремиковци, Отец Паисий /Ботунец 1/, Тракийска Могила /Ботунец 1/

Община Лозенец  

На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Криволак

На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Бабуна Планина, Кричим/Петко Енев/

Община Люлин  

На 05.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 06.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 07.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София: Люлин, Люлин

На 06.02.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: 387-ма/Люлин/, Джавахарлал Неру, Люлин 6, Люлин 7

На 08.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 09.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София: Люлин

На 09.02.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  София: Люлин 6

Община Младост  

На 05.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч.; 08:00 - 16:30 ч./   На 09.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1

На 06.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София: 12-ти Април / Горубляне, 3-ти Май / Горубляне/, Витоша / Горубляне, Горубляне, Деян Попов, Долците, Младост 3, Пети Ноември /Горубляне, Пионерска, Самоковско Шосе, Синчец, Синчец / Горубляне, Урвишка Крепост, Царичина Поляна

На 07.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 2, Младост 2, Свети Киприян/К. Каприелов/

На 09.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 4

На 09.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост, Младост 1, Младост 1, Цариградско Шосе/Тракия/

Община Надежда  

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Надежда 1

Община Оборище  

На 05.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Георги С. Раковски

На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Будапеща

На 06.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Веслец

На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Георги С. Раковски

На 08.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Екзарх Йосиф

На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Искър

Община Овча Купел  

На 06.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./   На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Мало Бучино: Бенковска/В. З. Симоница/

На 05.02.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./   На 07.02.2018 г. /11:30 - 16:15 ч./ -  София: Обиколна, Овча Купел, Овча Купел 2

На 05.02.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: Ангелов Връх, Рачка

На 05.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Иван Радоев/456-та/

На 06.02.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Ангел Стоянов /Суходол/, Бели Брод, Дъб, Игрище, Кирил Христов, местност Суходол, Овче Поле, Орех, Перла, Прохладен Кът, Станислав Ангелов, Стоичко Станиславов, Суходол, Траян Танев, ХI-352 кв. 44а, Христо Андонов

На 06.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./   На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  София: 094015, 1-ва, 2-Ри Юни, 646-та/Овча Купел/, 647-ма/560/Овча Купел/, 68134. 111. 357, 740-та/Овча Купел/, 747-ма/Овча Купел/, 749-та/Овча Купел/, 752-ра/Овча Купел/, 753-та, 753-та/Овча Купел/, 754-та/Овча Купел/, 755-та/Овча Купел/, VIII-9969, Акад. Иван Буреш, Барите, Бегония, Богова Стъпка, Брегалница, Бъдеще, вилна зона Овча Купел УПИ І-449 кв. 94б, вилна зона Смърдана, Венец, Вечерница, Горна Баня, Горна Баня, УПИхііі-432 кв. 64а, Диамант/Горна Баня/, Димитър Шишманов/446-та/, Дон, Дъб, Еделвайс/Общ. Овча Купел/, Жоте Илков, Златна Есен, Каменица, кв. Суходол, М. Бачище, ПИ 68134. 3939. 22, Кирил Христов, Лазур/Горна Баня/, Лозище, Люлинска, Люлинска Котловина, М. вилна зона Горна Баня, местност Падината, местност Суходол, местност Горен Смърдан, местност Манилов Дол, местност Суходол, Момина Сълза / кв. Симеоново, Момина Сълза / кв. Суходол, Невен/Горна Баня/, Обзор, Овча Купел, Овче Поле, Овчо Поле/Емил Шекерджийски, Околовръстен Път, Орех, Павел Младенов, Перла, ПИ 251, К. Л. 420, М. Киселица, Прилеп, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райко Даскалов, Рид, Ридо, Рила/Вас. Главинов/, Роза, Смърдан, Софийска Панорама, София, Горна Баня, УПИ ХІІІ-57, кв. 28, Справедливост/Червени Ескад, Стоичко Станиславов, Суходолска, Траян Танев, Трети Март, Труд, ул. Прилеп , УПИ XXI- 3934. 18, УПИ IX - 101 , кв 94 Р-Н Овча Купел, УПИ Ix-514 кв. 21, УПИ VIII-1187, кв. 44а, УПИ Xl-989. кв. 55, УПИ XlV-689, УПИ XXIII-9970, кв. 59, УПИ ХII-358 кв. 64а кв. Горна Баня, УПИ ХХVІІ-3, кв. 93, М. Горна Баня, УПИ ХХХ-1146, 1147, кв. 55, УПИ-I-1387, кв. 71а, Фортов Път, Цар Борис III / Красна Поляна, Щит, Явор/Малчика/, Явор/Цв. Божков/

На 06.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 68134. 111. 357, Бъдеще, вилна зона Смърдана, местност Горен Смърдан, Смърдан, Суходолска, Фортов Път, Цар Борис III / Красна Поляна

На 06.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 09.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Овча Купел 1

На 07.02.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София: 696-та/Овча Купел/, Иван Радоев/Уляна Громова/, Народно Хоро, Проф. Михайло Парашчук/690-Т

На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Ангелов Връх, Витошка Поляна, Войводина Могила, Загребска/Атанас Мискетов/, Киевска/Баучер/, Любляна/Й. Вишевградски/, Никола Петков/П. Напетов/, Ново Село, Паскал Тодоров, Рачка

На 07.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Бъдеще, Суходолска

На 07.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Овча Купел, Овча Купел 1

На 08.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Овча Купел 2

На 09.02.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Букет, Евлия Челеби/Мара Петлякова, Житница, Калояново, Любляна/Й. Вишевградски/, Монтевидео/Пионерски Път/, Никола Петков/П. Напетов/

На 09.02.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София: Букет, Никола Петков/П. Напетов/

Община Панчарево  

На 05.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево: 22-ра, Самоковско Шосе

На 05.02.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./   На 06.02.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./   На 07.02.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево: Беликата, Вилна Зона Беликата, Невен/В. З. Беликата/, Роза/В. З. Беликата/, Хіх-299, Ягода/В. З. Беликата/

На 06.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Герман: Богатир/В. З. Врана-Герман/

На 06.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Герман: Дружба/23-та/

На 06.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево: 22-ра, 22-ра, Бор, Васил Левски/9 Септември/, Вилна Зона Ловджийска Чешма, Детски Град, Косанин Дол, Ловджийска Чешма, Лъката, местност Косанин Дол, Мечта, Риляник/Георги Димитров/, Самоковско Шосе, Самоковско Шосе, Шуманец/Димитър Благоев/, Яворов

На 06.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Панчаревско Езеро, Самоковско Шосе

На 08.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Герман: Васил Стоилов/Никифор Трайк, Вилите Ливадето, Г. П. Даскала/Теменужка/, Иглика/7-ма/, Искър/32-ра/, Липа/10-та/, Минзухар/6-та/, Патриарх Герман/9 Септември, Трети Март /3-та/, Явор/9-та/

На 08.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Арда/В. З. Врана-Лозен/

На 08.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Шумако / Симеоново

На 08.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 04234. 6979. 364, 101-ва, 114, 3-ти Март, 8-ми Март, XXIV-1656 кв. 92, XXVII-18 кв. 15, ІV-516013, Ііі-234, Алеко/15-та/, Бановец/45-та/, Беликата, Бистрица-Център, кв. 40, Бистришка Четворка/68-ма/, Бистришко Бранище, Бистришко Шосе ПИ 04234. 6941. 43, Богдана, Божур, Борова Гора, Бреза, Букет, Бучаро/Методи Гергов/, вилна зона Калугерово Ливаде, вилна зона Бистрица - Разширение, вилна зона Калугерово Ливаде ПИ 3202, вилна зона Шумако УПИ ХVііі-2976, кв. 2, Васил Левски/69-та/, Ведрина, Венец/Тане Джуков/, Вечерница/62-ра/, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Манастира, Вилна Зона Шумако, Витоша, Витошко Лале, Втори Юни/124-та/, Върла Поляна/111-та/, Гората, Горски Път, Гъбешница/52-ра/, Детелина/8-ма/, Дъбова Гора, Еделвайс, Загрене/Крум Карчин/, Здравец, Зорница/63-та/, Ивайло/42-ра/, Иглика, Калина/44-та/, Калугерица/П. Ценков/, Каменоделска/7-ма/, Капина, Катунище/Григор Гергов/, Клисурговец/Йордан Апостоло, Кооперативен Труд, Космонавт, Криволак/Ален Мак/, Латинка/64-та/, Липа, М. Хумата, М. Бялата Кал вилна зона Бункера, М. вилна зона Бистрица Вила Бреза, М. вилна зона Бистрица Вила Морена, М. Калугерица, М. Калугерица УПИ 2433;Пи 04234. 6938. 2433. , М. Петрефетин УПИ I-842 кв. 45, М. Хумата ПИ 04234. 6980. 317, Мали Дол/Йордан Терзийски/, Малина, Марина Поляна/9-та/, Махала Богдана ПИ 321, местност Стоилова Ливада, Минзухар, Младен Ангелов/39-та/, Младост/37-ма/, Момин Проход, Морените, Никола Крушкин/2-ра/, Перуника/14-та/, ПИ 04234. 6970. 3488, ПИ XIX-2436, кв. 13а, Пи, кв. 04234, Планински Гледки, Правец, Преспа/49-та/, Пролет, Просвета/Комсомолска/, Проф. Трайко Запрянов, Пчеларска/61-ва/, Разширението, Резньовете/16-та/, Роза, Росица, Св. Св. Кирил и Методий/Пионе, Синигер, Синчец/11-та/, Сп. Цонкина Махала, Спортист/3-та/, Стара Река/20-та/, Стефан Стамболов/Ник. Попов/, Стопански Двор, Сълзица/4-та/, Тинтява/36-та/, Тополите/53-та/, Трепетлика/51-ва/, ул. Манастирска №7 УПИ XII-3817, УПИ 11-141, 142 кв. 40, УПИ IX-3634, 3635, кв. 97, УПИ V-2546, кв. 91а, УПИ XVII-1942, Kв. 5б, УПИ І-254, кв. 42а, УПИ Іі-3002 кв. 90б, УПИ ХхV-2223, УПИ ХХІІ-1942 кв. 5б, Хайдушки Чукар/18-та/, Хризантема, Хумата, 513040, Цветна Градина//59-та/, Чемшир, Черни Връх, Чипровица/60-та/, Чучулига, Шараново Бърдо/5-та/, Шипка, Шоплук/Шопска Комуна/, Шопско Хоро/46-та/, Щастливеца, Ябълкова Градина, Янчовска Река

На 08.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Железница, Общ. Столична: вилна зона Ярема Имот 248 кв. 27, вилна зона Ярема УПИ III-289 кв. 30, вилна зона Ярема ул. 9-та, Вилна Зона Ярема, местност Елата, Тупанкови Кошари, ХХІІ, Ярема/20та/

На 08.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: вилна зона Ярема, вилна зона Ярема М. Високи Рид Пи1

На 08.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Плана: местност Елата

На 08.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Самоков: вилна зона Ярема УПИ XXII-176 кв. 23

На 08.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  София: 198/В. З. Малинова Долина/, 69-та/В. З. Симеоново Север-витоша/, 74-та, 75-та, 76-та, 77-ма /Кв. Симеоново/, 78-ма /Кв. Симеоново/, 79-та /Кв. Симеоново/, 80-та /Кв. Симеоново/, 81-ва /Кв. Симеоново/, 82-ра /Кв. Симеоново/, 83-та /Кв. Симеоново/, 84-та /вилна зона Симеоново Север/, 85-та /вилна зона Симеоново Север/, 86-та /Кв. Симеоново/, 87-ма /Кв. Симеоново/, 88-ма /Кв. Симеоново/, V-260, 2010, Kв. 13, Бистришко Шосе, вилна зона Симеоново - Драгалевци, вилна зона Симеоново-Север, вилна зона Симеоново-Север, Захари Зограф, Климент Охридски, Малинова Долина, Околовръстен Път, Света Магдалина, Симеоново, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, УПИ III-107 кв. 30, Шумако / Симеоново, Ягода

На 08.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Железница, Общ. Столична: 139020, 29150. 7102. 993, V-931, кв. 59, №29150. 7107. 1632, Ален Мак, Белишако, Боровец, Брезовица, Ваклинови Кошари, Вилна Зона Брезовица, Витоша/21ва/, Долна Планина, Еделвайс, Иглика, Изгрев/Велин Вукадинов/, Искърска/Христо Петков/, Калугер, Кимов Дол/13та/, Крушкини Кошари, Люляк, Манастирище/23та/, Мангови Кошари, Махала Ленище, местност Елата, местност Ковачки Кошари, местност Мангови Кошари, местност Пържови Кошари, местност Умни Дол, местност Цареви Кошари, местност Чемерник, Момин Проход, ПИ 29150. 7102. 995, ПИ 979 К. Л Г-19-2г, Плана Планина/4та/, Самоковско Шосе/1ва/, Стамболова Река, Тупанкови Кошари, УПИ VІ-674 кв. 38, УПИ ІІІ-404 кв. 17, Урвич/Цветан Милев/, Центъра, Черни Връх, Ярема/20та/

На 08.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Панчарево: Беликата, Детски Град, Лъката

На 08.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, 45-та /Кв. Симеоново/, 47-ма /Кв. Симеоново/, 48-ма /Кв. Симеоново/, 49-та /Кв. Симеоново/, 50-та /Кв. Симеоново/, 51-ва /Кв. Симеоново/, 52-ра /Кв. Симеоново/, 53-та /Кв. Симеоново/, 61-ва /Кв. Симеоново/, 69-та/вилна зона Симеоново Север-витоша/, 70-та /Симеоново/, 71-ва /Кв. Симеоново/, 72-ра /Кв. Симеоново/, 74-та, 75-та, 82-ра /Кв. Симеоново/, 83-та /Кв. Симеоново/, 84-та /вилна зона Симеоново Север/, 88-ма /Кв. Симеоново/, Балеви Ливади, Бистрица, Бистришко Шосе, Босилек /Кв. Симеоново/, вилна зона Калфин Дол ул. Полежан, вилна зона Калфин Дол, ул. Правец, вилна зона Симеоново - Драгалевци, вилна зона Калфин Дол ПИ 11985, Витоша-Вец Симеоново, Витошки Езера, Горски Пътник, Драгалевци, Еминица, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Зелена Гора, Иван Владислав, Извор, Калугерица, Каменица, Киселица /Кв. Симеоново/, Крайречна, Манастирски Ливади, местност Стария Мост, Момина Сълза / кв. Симеоново, Незабравка/вилна зона Бистрица/, Неофит Хилендарски, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Околовръстен Път, Падината, Роза, Света Магдалина, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Синчец, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Стопански Двор, Студено Кладенче /Кв. Симеоново/, ул. Манастирска КТП, ул. Незабравка, УПИ II-840 кв. 6а, УПИ Ix-440, кв 35, УПИ ІІ-2405, кв. 20а М. Бистрица, УПИ Х-2181 кв. 5, Чемшир /Симеоново/, Чифлишка, Шумако / Симеоново, Ябълкова Градина, Ягода

Община Подуяне  

На 05.02.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Ангел Войвода, Гинци, Лясковец, Немирович Данченко, Проф. Иван Шишманов, Сопот, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

На 05.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл. 57 Вх. А

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Златица, Резбарска, Хаджи Димитър

На 06.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл. 57 Вх. Б, В

На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Левски Зона Г

На 07.02.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: Левски Зона В, Левски Зона Г, Станислав Доспевски

На 07.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл. 118 Вх. А, Б

На 08.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл. 118 Вх. В, Г

На 09.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Владимир Вазов 39

Община Сердика  

На 05.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Банишора

На 06.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Козлодуй

На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Веслец, Клокотница

На 07.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Рила/Вас. Главинов/

На 08.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 09.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Княгиня Мария Луиза/Г. Дим. 

На 09.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Георги С. Раковски

Община Слатина  

На 05.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Едисон 27

На 06.02.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: бул. Н. Бончев

На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 22-Ри Септември, Борис Христов/Фильо Запрано, Симеонов Век, Сирак Скитник/Хр. Кърпачев/, Ситняково/Хр. Кабакчиев/, Съединение

На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Фон Хумболт, Гео Милев, Коста Лулчев/Асен Велчев/, Лидице

Община Средец  

На 05.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Ген. Гурко

На 06.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Иван Вазов

На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 6-ти Септември, Женева

На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Ген. Паренсов, Женева

На 08.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Иван Денкоглу

На 09.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Георги С. Раковски

Община Триадица  

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Княз Борис I

 

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 05.02.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Божурище: Европа, Ктп булет, Максим Горки, УПИ IX-75, 76, кв. 8, кв. Максим Горки, Хан Кубрат, Цар Борис Първи

На 05.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 06.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 07.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 08.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 09.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Храбърско: Махала Старо Село, Махала Черен Пешо, Микроязовир Храбърско

Община Ботевград  

На 05.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Краево: Махала Маринков Рът

На 05.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 06.02.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: Зпп, Кулинарен

На 06.02.2018 г. /13:15 - 15:30 ч./ -  Ботевград: България

На 07.02.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Ботевград: Витиня

На 07.02.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Горно Камарци

На 08.02.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070

На 08.02.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Краево: Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 кв. 4

На 08.02.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 08.02.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008

На 08.02.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 08.02.2018 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Осеновлаг: Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

Община Годеч  

На 06.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Годеч: Александър Стамболийски, Васил Друмев, Васил Левски, Видлич, Додовица, Дружба, Мерудая, Незабравка, Република, Свобода, Софийско Шосе, Стефан Караджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Горна Малина  

На 05.02.2018 г. /09:45 - 15:15 ч./   На 07.02.2018 г. /10:15 - 14:15 ч./ -  Горна Малина

На 06.02.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Гайтанево: VІІ-155, кв. 10, Центъра Населото

На 06.02.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Гайтанево: УПИ II-45, кв. 15, УПИ VІІІ-230, кв. 23

На 07.02.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Долно Камарци: Жп Гара

На 07.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Долно Камарци: Вилна Зона, жп гара, П-Л І-160, кв. 8

Община Драгоман  

На 07.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Беренде Извор; Беренде, Общ. Драгоман; Букоровци: УПИ V 130кв. 13; Върбница; Годеч: Нишава; Драгоил; Драгоман: Акация, Международно Шосе, Патриарх Евтимий; Каленовци: XI-83, кв. 22, УПИ-ХІ-257, кв. 12; Калотина: Втора, Калотина, Първа; Летница, Общ. Драгоман; Липинци; Мургаш: УПИ ХІІ-17, кв2;  Ново Бърдо; Прекръсте; Разбоище: Мес Стойков Връх;  Туден: 015065, кв. Мрамор, М. Марков Дол, Мах. Панинци, Мрамор кв. 22 УПИ XVІ- 150, Труден; Чепърлинци

Община Елин Пелин  

На 05.02.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Равно Поле: Верила

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Чурек: местност Жерково, П-Л ХI-275, кв. 4

На 05.02.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 07.02.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 14:15 - 14:45 ч./ -  Горна Малина;  Горно Камарци: . УПИ VI-61 кв 11, УПИ VI-38, кв. 7;  Долно Камарци: VIII-9 кв. 7, вилна зона, жп гара, П-Л І-160, кв. 8, Седма, ТП Център, Трета, ХІІІ-108 кв. 14, Четвърта;  Негушево: УПИ 9 - 020019;  Осоица: 10, 33-та, III-271 кв. 37, XI-400 вилна зона, XXV-256, Общ. Горна Малина, П-Л III-276, кв. 37, П-Л VI-137, кв. 1, Парцел VIII От кв. 53 вилна зона Осоица, Парцел Vі-54, кв. 28, УПИ IV-249, кв. 22, УПИ XI-317, кв. 39, УПИ Х-404 кв 1, УПИ ХІІІ-373, кв. 34;  Саранци: 000020 По квс;  Столник;  Стъргел: Имот 024027, Парцел Іі-269, кв. 39, УПИ, УПИ I-390, кв. 47, УПИ V-467, кв. 30, УПИ VII-309, кв. 52, УПИ Vі-275, кв. 39;

На 05.02.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Равно Поле: . ул. Равнополска Пролет №18, V-280, кв. 31, XVI-333, кв. 46, Акация, Бариовска, Верила, Дереджик, Киро Ст. Киров, Лазар Добрич, Пет Могили, Равнополска Пролет, Теменуга, Урожай, Хан Аспарух, Чекалска, Черковна;

На 06.02.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Арда, Георги Бенковски, Детелина, Дюла, Изгрев, Керамик, Кирил и Методий, Крушовица, Лесновска, Липа, Люляк, Марица, Отец Паисий, Първи Май, Синанец, Стефан Стефанов, Стп Явор С. Гара, Теменуга, Топола, Тунджа, Хан Крум, Хемус, Явор;

На 06.02.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 098028, Алеко Константинов, Арда, Георги Бенковски, Детелина, Дюла, Изгрев, Керамик, Кирил и Методий, Лесновска, Липа, Люляк, Отец Паисий, С. Гара, Синанец, Теменуга, Топола, Тунджа, Хан Крум;

На 06.02.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин;

На 06.02.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Равно Поле: ПИ 039003, . ул. Равнополска Пролет №18, II-27 кв. 69, IX-16 кв. 66, V-27 кв. 69, V-280, кв. 31, V// кв. 28, XVI-333, кв. 46, XXVIII-346 кв. 39, Акация, Бариовска, Благой Кръплев, Букет, Васил Левски, Венера, Верила, Геренска, Градинарска, Двора на Дзс, Дереджик, Житен Клас, Завоя, Зора, Иван Вазов, Иван Мишов, Изгрев, Киро Ст. Киров, Кокиче, Лазар Добрич, Латинка, Лилия, Мак, Минерален Извор, Минзухар, Младост, Николай Сандов Велев, Пет Могили, ПИ 025030, Поляна, Равно Поле кв. 68, Равнополска Пролет, Синчец, Славянска, Теменуга, Топола, УПИ I, кв. 58, ул. Верила, УПИ Ix-249, кв. 12, УПИ VI-196024 кв. 516, УПИ XXV-205 кв 39, УПИ XXVI-205 кв. 39, УПИ І-6 кв. 66, УПИ ХІІ-16, кв. 66, УПИVіі-16, кв. 66, УПИ VІІІ-16, кв. 66, Урожай, Хан Аспарух, Чекалска, Черковна, Шопска;

На 07.02.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин;

На 09.02.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Комбинат Сила

Община Етрополе  

На 07.02.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Бойковец: Орище, УПИ-І-142;

 Етрополе: 128, 27-ми Ноември, Акация, Вилна Зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-запад, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Махала Иванчовец, местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница, Сто Двадесет и Осми;

 Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски;

Община Ихтиман  

На 06.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман: Махала Широки Рът, Махала Широки Рът

На 07.02.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, извън регулация, извън регулация/АМ Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева Ливада, Малина, местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра

На 07.02.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Горна Василица;

 Мирово, Общ. Ихтиман;

 Стамболово, Общ. Ихтиман;

На 07.02.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Александър Стамболийски, извън регулация/АМ Тракия/, Калето, М. Добрева Ливада

На 07.02.2018 г. /09:30 - 14:30 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 08.02.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, извън регулация, извън регулация/АМ Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева Ливада, Малина, местност Еледжик, местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра

На 08.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ихтиман: Цар Освободител

Община Костенец  

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Освобождение, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Сакарджа, Тунджа, Черни Връх

На 06.02.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Очуша: Мах. Каменчанска, Мах. Кулева, Мах. Кьосева, Мах. Мартинска, Мах. Шатърска, Мах. Шехтова, УПИ ХV-39, кв. 7

На 06.02.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Горна Василица: Махала Нова, Махала Гледжова, Махала Нова, Махала Пердова, Нова, Пердова;

 Костенец, Общ. Костенец: Василишка;

 Подгорие: П-Л XIx, кв. 6, УПИ ХІV-174, кв. 20;

 Пчелин, Общ. Костенец: I-245 кв. 11, К. К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани, П-Л I-167, кв. 7, Пчелински Бани, ул. Рила, УПИ III-3 кв. 1, УПИ XII-270, УПИ-425, кв. 1, ХХІІ-419

На 06.02.2018 г. /08:45 - 13:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Търговска

Община Костинброд  

На 05.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 13:30 - 15:00 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Безден: . УПИ ІV-126, кв. 2 вилна зона Бистрица, Ix-60, кв. 12, вилна зона Бистрица УПИ ХVІ-164, М. Могилата УПИ77, 24, ПИ №243, кв. 25, С. Безден Общ. Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ 77. 9, УПИ ХІІ-47, кв. 10 вилна зона Бистрица;  Богьовци: Имот 5340057, Общ. Костинброд, УПИ II -29, кв. 9, УПИ X-126 кв. 25, УПИ ХІІ-127 кв. 25;  Костинброд: 4498, М.;Кока Кола; XV-3434 кв. 76в, Акация, Балкан, Бели Брези, Белица, Витоша, Г. М. Димитров, Гео Милев, Дванадесети Април, Драва, Жп Мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап. Петко Войвода, кв 76 Апарцел ХІІ, Кокиче, Малина, Марица, Маслово, Махала Беледие Хан, Махала Лешков Връх, местност Ленкови Кошари, местност Миткова Воденица, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Славянска, Средец, УПИ ХІ-3106, кв. 235, УПИ ХІІ-3254 кв 116, Черно Море, Шияковци;  Опицвет: 10, III-283, VII-92, кв. 24, XVII кв. 4, УПИ XIV-169 кв. 32   Петърч: Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Гарата, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап. Петко Войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Шопска Комуна  София: Райска Градина/Аврора/   Хераково: ПИ 145016

На 05.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 13:30 - 15:00 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/   На 06.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: 155, 6, Белидие Хан;  Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие Хан  На 05.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Костинброд: Фао

На 05.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 07.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 08.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 09.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд: 1-737, кв. 33, Бачо Киро, Иван Асен II, Индже Войвода, Княз Борис, Колю Фичето, Маслово, Обединена, ПИ 618159, Поп Богомил, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци

На 06.02.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Костинброд: Александър Стамболийски, Ален Мак, Бузлуджа, Вишня, Георги Бенковски, Йордан Йовков, Китка, Лилия, Ломско Шосе, Люляк, Мизия, Плиска, Родина, Русе, Славянска, София, Странджа, Шейново, Шипка, Янко Забунов

На 06.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд: 1-737, кв. 33, Бачо Киро, Възход, Иван Асен II, Индже Войвода, Княз Борис, Колю Фичето, Любен Каравелов, Маслово, Могила, Обединена, Обединена, Осми Март, ПИ 4379, кв 59 А, ПИ 618159, Поп Богомил, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Трети Март, УПИ XI-4381, кв. 59 А, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци

На 06.02.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд: Обединена

На 06.02.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Костинброд: IV-3944кв 63-А, Витошко Лале, Еделвайс, местност Бачийте, Св. Георги Победоносец, Спортист, ХV-1642, Шияковци

На 06.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд: Махала Беледие Хан

На 07.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Бучин Проход: УПИ III-10

На 07.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: УПИ Vі-225 кв. 30

На 07.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бучин Проход: Път II - 81

На 08.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дръмша

На 08.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дръмша: Гаго ПИ 87, 181, М Самовилски Връх, П-Л 81. 44, М. Самовилски Връх, местност Самовилски Връх, Самовилски Връх ПИ 82, 9

На 09.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Царичина: 126. 145, М. Сивил, М. Паликарци

На 09.02.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бучин Проход;  Костинброд: 4200, 4267, до кв. 20, 719030, VIII-3971. 4037. 4111. 4049 кв. 208, Антим I, Баба Тонка, Блато, Братя Миладинови, Бяло Море, Величко Величков, Велчова Завера, Възход, Генерал Влад. Заимов, Генерал Столетов, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Драва, Дравски Бой, Златен Век, Ивайло, Иван Асен II, Иван Вазов, Извор, Изгрев, Индже Войвода, Капитан Райчо, кв. 57 УПИ 3872, Клокотница, Ком, Константин Величков, Константин Преславски, Къпина, Ломско Шосе, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Марица, Маслово, Места, местност Св. Тройца, местност Бачийте, местност Стубела, местност Твърдака, Пи4269, Мир, Могила, Момина Сълза, Мургаш, Мърфи, Обединена, Опълченска, Орлово Гнездо, Осми Март, Парижка Комуна, Петко Енев, ПИ 4379, кв 59 А, Прохлада, Радецки, Рожен, Ручей, Сергей Румянцев, Славянска, Слана Бара, Софроний Врачански, Средорек, Стефан Стамболов, Страцин, Страцински Бой, Струма, Тополница, Трети Март, Турист, УПИ V-4395, кв. 243, УПИ XI-4381, кв. 59 А, УПИ XV-3798 кв. 2, УПИ ХIХ - Общ, кв. 50, УПИ ХХХІ-3890, кв. 50, УПИ- I 736 кв. 57, УПИ/Парцел4155, кв. 50, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Калоян, Черноризец Храбър, Шияковци, Шняковски Стопански Двор, Юрий Гагарин, Явор;  Петърч: Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иглика, Искър, Камчия, Кап. Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Мах . Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, УПИ I- 574 кв. 39, УПИ LX, УПИ VII кв. 34, УПИ IX-1009, кв. 57, УПИ XXІ-211, 207 кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна;

На 09.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Чибаовци: 101. 146, М. Разкръсте, ПИ 101, ПИ 266

Община Пирдоп  

На 05.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Пирдоп: Борис Темков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Марков, Дражил, Иван Вазов, Иван Клявков, извън регулация, Капитан Димитър Събев, Конска, Мухча, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Панайот Хитов, Петър Венков, Селска Река, Стефан Стамболов, Тополите, Харалампи Златанов, Христо Ботев, Христо Генчев

На 05.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Копривщица: Хаджи Ненчо Палавеев

На 05.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пирдоп: Александър Груев, Александър Стамболийски, Андрей Георгиев, Артьовица, Бобьовица, Бузола, Бяла Чешма, Вежен, Втора, Георги Бенковски, Георги Гергов, Димитър Ночев, Димитър Савов, Димчо Дебелянов, Доктор Марков, Евстати Иванов, Еленска, Емилиян Станев, Захари Стоянов, Златьовица, Иван Вазов, извън регулация, Калето, Капитан Баторски, Княз Александър Батенберг, Княз Момчил Пирдопски, Косица, Коста Ганчев, Манджерин, местност Дадола, Методи Стоянов, Невена Генчева, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Павел Загоров, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Петко Рачов Славейков, Първа, Саво Савов, Св. Св. Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Скока, Славци, Спас Соколов, Стефан Стамболов, Стоян Х. Петров, Тиньовец, Тодор Влайков, Тополница, Христо Ботев, Христо Генчев, Христо Смирненски, Христо Тотов, Христо Ясенов, Цар Освободител, Царьов Кладенец, Четвърта

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Златица: Баба Тонка, Батак, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Вилна Зона Черешака, Георги Златанов, Голеш, Гълъбец, Златишки Проход, извън регулация, Липа, местност Свети Спас, Оборище, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Рад Радев, Райна Княгиня, Рила, Родопи, Синчец, Спас Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Харалампи Самарджиев, Чайка

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Златица: I-870, кв. 69, XIII, кв. 169, Александър Стамболийски, Априлско Въстание, Блок-Енерго, Богдан, Боримечка, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Велко Болчев, Владислав Варненчик, Генерал Брок, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Гълъбец, Детелина, Димчо Дебелянов, Драва, Дядо Пенчо, Елин Пелин, Еп. Софроний Врачански, Захари и Мария Сергиеви, Захари Стоянов, Златишко Поле, Ивайло, Иван Вазов, Иван Русеков, извън регулация, Йордан Йовков, Кашана, Киро Стоянов, Козлодуй, Козница, Косица, Лулчо Гарчов, Любен Каравелов, Македония, Максим Горки, Медет, Момина Скала, Морава, Неделко Неделев, Нено Гугов, Неофит Рилски, Опълченска, П. Р. Славейков, Патриарх Евтимий, Пирин, Площад Македония, Полковник Мадрикин, Рад Радев, Розова Долина, Сава Чукалов, Свети Св. Кирил и Методий, Свещи Плаз, Софийско Шосе, Средна Гора, Стара Планина, Стоян Николов, Страцин, Събко Милков, Тодор Пеев, Тополница, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харалампи Самарджиев, Христо Ботев, Хъшове, Цар Калоян, Черешово Топче, Шипка, Юрий Гагарин, Якуб Враня

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пирдоп: Хан Аспарух

На 07.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Буново, Общ. Мирково: VIII-445, П-Л XII-376, кв. 43, П-Л XII-392, кв. 30, УПИ Ix-411, кв. 33, УПИ V-568, кв. 56;

 Златица: извън регулация, местност Курията, Стара Планина, Цар Калоян;

 Мирково: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бузлуджа, Генерал Дендевил, Градище, Димитър Стоянов, Емил Марков, Захари Стоянов, Зора, извън регулация, Мест. Попов Тор, местност Корията, местност Кукув Дол, местност Чуштарла, Опълченска, Орела, Поп Недельо;

 Църквище: извън регулация;

На 07.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Челопеч: Александър Стамболийски, Баба Куна, Бели Сип, Васил Левски, Воздол, Възрожденска, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Двадесет и Трети Септември, Димчо Дебелянов, Драва, Дружба, Здравец, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иван Сираков, извън регулация, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, местност Мургана, Миньорска, Младост, Мургана, Никола Вапцаров, Опълченска, Освобождение, Пейо К. Яворов, Проф. Алипи Матеев, Рила, Рудничар, Славчо Вълков, Средна Гора, Стара Планина, Студен Кладенец, Съединение, Тодор Влайков, Трети Март, Филип Тотьо, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен I, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Цвятко Кънчев, Червени Камък, Черковна, Юрий Гагарин

На 07.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково;  Златица: Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, извън регулация;  Каменица, Общ. Мирково: Махала Брестака, Махала Илинден, Махала Преспа, Махала Хвърчил, Махала Черковище, УПИ ХVІІІ-117, кв. 6;  Карлиево;  Мирково: 000592 местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г. М. Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък;  Петрич, Общ. Златица: Махала Бодят, П-Л ІІІ-124, кв. 12, Х-97, кв. 24;  Смолско: кв. 33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, кв. 21;  Църквище: V-19, кв. 3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;  Чавдар, Общ. Чавдар: УПИ ХХІІІ-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, местност Бостанлъка, местност Кьойдере, местност Чамдере, местност Шумето, местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов;  Челопеч: Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

На 08.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Пирдоп: Бачо Киро, Васил Левски, Върбите, Генерал Паприков, Георги Бенковски, Георги Гергов, Георги Геров, Димитър Димов, Димитър Ненов, Димитър Савов, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Джуров, извън регулация, Илчо Димов, Капитан Петко Войвода, кв. 80, Княз Александър Батенберг, Княз Борис І, Косица, Коста Ганчев, Лука Х. Павлов, Манол Златанов, Митрополит Серафим, Никола Петков, Никола Пушкаров, Опълченска, Отец Иван Гайдаров, Паисий Хилендарски, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Паскал, Пека и Карло Чоконяни, Петко Рачов Славейков, Райна Княгиня, Ръжана, Св. Св. Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Симеон Сърданов, Славци, Спас Соколов, Средна Гора, Тодор Влайков, Тодор Каблешков, Тодор Пирдопски, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Чавдар Войвода

Община Правец  

На 05.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 06.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 07.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 09.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Осиковска Лакавица: Луковешки Дол

На 05.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковска Лакавица: Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Рачовци

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Осиковска Лакавица: М. Гайдарско, П-Л VI-61, кв. 5

Община Самоков  

На 05.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Марица: 1-ва, 2-ра, 3-та, 4-та, 9-та, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово: УПИ -I кв. 65, УПИ VII- 82, кв. 5

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, Ружа, Странджа, Тинтява, ул. Здравец, ул. Здравец, Христо Максимов, Явор

На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белчински Бани: П-Л V кв, 21

На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Бреза, булаир, Генерал Раздишевски, Грънчар, Здравец, Зорница, Иван Вазов, Иречек, Искър, Кокиче, Латинка, Люляк, Македония, Никола Драмалиев, Оборище, Пашеница, Петър Попангелов, Ружа, Сини Вир, Софийско Шосе, Странджа, Тинтява, ул. Здравец, ул. Здравец, Христо Йовевич, Христо Максимов, Цар Борис III, Явор

На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 3-та, 4-та, 49-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 54-та, 55-та, XVIII, Пп II, кв. 58

Община Своге  

На 07.02.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Своге: Домишлярете, Махала Брестака, Махала Свиново, Общ. Своге МТП Свиново, Слатина, Слънце

На 07.02.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Бракьовци;  Брезе, Общ. Своге: Келемеровци, УПИ І-55, кв. 9, ХI-59, 60, кв. 9;  Гинци: местност Петрохан;  Добравица;  Завидовци;  Искрец: I-133, кв. 21, Vііі-369, кв. 16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, кв. Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, Махала Баломир, Махала Божица, Махала Букет, Махала Джагаловци, Махала Джуринци, Махала Дупни Камък, Махала Коньовци, Махала Кукла, Махала Кулинци, Махала Севкинци, Махала Тонинци, Махала Ценов Мост, Махала Чуй Петел, Меча Поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара Планина, Тепавицата, УПИ III-544 кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ VIII-581, кв. 69, Христо Ботев, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен;

На 07.02.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Искрец: 048015, I-133, кв. 21, VІІІ-369, кв. 16, Акация, Бор, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Извирало, Искър, Калоян, кв. Коньовци, Латинка, Ливаге, Махала Букет, Махала Джуринци, Махала Дупни Камък, Махала Коньовци, Махала Кулинци, Махала Ценов Мост, Махала Чуй Петел, Меча Поляна, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, УПИ III-544 кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ VIII-581, кв. 69, Христо Ботев, Църква, Чичер, Чуй Петел, Ясен;

На 07.02.2018 г. /09:30 - 16:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Добърчин;

На 09.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Бов, Общ. Своге: Волга, Вълчан Войвода, Демокрация, Издримец, Искър, Кокиче, Паисий, Садината, Сирак, Теменуга, Трескавец, УПИ VI-30;  Желен: П-Л ХІ-45, кв. 2;  Своге: Алилица, Възраждане, Градище, Грохотен, Желен, Заря, Махала Свиново, Път 16, Слънце, Турист;  Церово, Общ. Своге: VII, Александър Стамболийски, Балатон, Балкан, Бор, Възраждане, Искърско Дефиле, Кирил и Методий, Мах. Гламек, Мах. Орниче, Махала Бабин Дол, Мир, Неофит Рилски, Освобождение, Тодор Каблешков, УПИ III-524, Хан Аспарух, Читалище Христо Ботев, Явор;

Община Сливница  

На 05.02.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Алдомировци: 11-та, 15-та, 16-та, 21-ва, 23-та, 36-та, 41-ва, III-288 кв. 48, IV, 460, кв. 42, VII-275кв 50, Алдомировска (Г. Димитров), Главната, Детелина (Д. Благоев), Здравец (Бр. Станиславови), Иван Вазов, Парцел Три, кв. 19, Седма, УПИ - ХІІ-138 кв5, УПИ XIV-203, УПИ ХХVІІІ-188, кв49, Четвърта

На 05.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Алдомировци: М. Лозище ПИ 126009;

 Сливница, Общ. Сливница: Батак, Бачо Киро, Безименна, Княз Александър I-Батенберг, УПИ І кв. 1, Хан Аспарух, Цар Симеон Велики, Щастие

На 05.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Опицвет: Под Костело Землище С. Опицвет;  Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Алеко Константинов, Ален Мак, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-Р Димитър Китов, Еделвайс, Жп. Гара, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, кв. 107, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Любен Каравелов, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черно Море, Юрий Гагарин

На 05.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 06.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/   На 07.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 08.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 09.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Извор, Общ. Сливница

На 05.02.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Войнишка Махала, Гълъбовци, Девети Май, Капитан Радко Димитриев, Кооператор, Кореняк, Липите, Младост, Работник, Ракита, Труд

На 05.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ракита, Общ. Сливница

На 05.02.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Сливница, Общ. Сливница: 000345, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Вишая, Владимир Димитров-майстора, Войнишка Махала, Георги С. Раковски, Горна Махала, Гургулят, Гълъбовци, Двора на Апк, Девети Май, Дедо Пуне, Доктор Памукчиев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Имот 189, УПИ XXVIII, кв. 3, Капитан Коста Паница, Капитан Олимпи Панов, Капитан Радко Димитриев, Кирил и Методий, Клисура, Клокотница, Княз Александър I-Батенберг, Княз Борис I, Кооператор, Кореняк, Кочо Честименски, Лев Толстой, Липите, Лозан Тончев, Любен Каравелов, Мир, Михаил Георгиев Кенин, Младост, Оборище, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Петко Славейков, Работник, Райна Княгиня, Ракита, Ротм. Ат. Бендерев (Д. Бенд, Сливнишки Герой, Софроний Врачански, Спартак, Съединение, Тодор Каблешков, Три Уши, Труд, УПИ Х-1749, кв. 102, УПИ Хх-764, кв 30, УПИ-VІ-721 кв. 12, УПИ764, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христо Ботев, ХХХIII 1860, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

На 06.02.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Драгоман: Акация, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Балкан, Васил Левски, Велчова Завера, Витоша, Гео Милев, Граничар, Драгония, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Искър, кв. 81, УПИ І, Кирил Богданов, Кирил и Методи, Кольо Фичето, Космонавт, Любен Каравелов, Люляк, М. Окол УПИ І-21, 22, 23 кв. 1, Малина, Международно Шосе, Мест. Космина, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, ПИ 162112, Пирин, Първи Май, Рила, Свети Климент Охридски, Свети Стефан, Септемвриец, Синчец, Стара Планина, Стефан Стамболов, Три Уши, УПИ XII-828, кв. 57, ХVII-366 кв. 55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон Велики, Чепън, Черноризец Храбър, Шести Септември, Шипка

На 06.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Пищане: Мах. Пометковци

На 06.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Повалиръж

На 06.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Цацаровци, Общ. Драгоман

На 06.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/   На 09.02.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Драготинци

На 07.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Бърдо

 Драгоил: местност Локва

 Калотина: Втора, Гкпп Калотина, Калотина, Първа

 Чорул: УПИ-Іх-130, кв. 18

На 07.02.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Драгоил

 Драгоман;

 Чорул;

На 08.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница;

На 08.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин;

На 08.02.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Беренде, Общ. Драгоман;  Бърля;  Врачеш: Александър Стамболийски;  Връдловци;  Годеч: Академик Игнат Емануилов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баба Тонка, Бор, Борова Гора, Брест, Васка Емануилова, Височка, Градина, Грамада, Елечанова, Заводска, Зли Дол, Иван Вазов, Иглика, Игнат Емануилов, Йовкина, Ком, Липа, Люляк, М. Молак, Махала Елечанова, Махала Молак, Молак, Молашка, Нишава, Новодомска, Нягулова, Петров Рид, Петрова Бара, Пуалица, Ракета, Раковски, Свобода, Синчец, Слънчев Бряг, Стойкина, Теменуга, УПИ 4-344 , кв. 45, Христо Смирненски, Царина, Шипка, Явор;  Голеш, Общ. Годеч: Парцел Vііі-413, кв. 26;  Губеш: УПИ VII-125, кв. 18;  Комщица;  Равна, Общ. Годеч;  Ропот;  Смолча;  Станинци;  Чепърлинци;

На 08.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Сливница, Общ. Сливница: Кариери Козяк;

На 09.02.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Бърложница: П-Л XIII-61, кв. 14, УПИ IX-Общ, кв. 2;

На 09.02.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Цацаровци, Общ. Драгоман: Махала Под Камък, Махала; Под Камъка;;

На 09.02.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Алдомировци: 27 Ма, Алдомировска (Г. Димитров), Васил Левски, Люляк (Ст. Лазов); Сливница, Общ. Сливница: VII-180, кв. 140, Безименна, Бъдеще, Войнишка Махала, Кореняк, Лозан Арсов, Победа, Работник; Храбърско: Махала Черен Пешо

 

 

ПЛЕВЕНСКА ОБЛАСТ  

Община Гулянци  

На 06.02.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Гулянци

На 06.02.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Дъбован: Арда, Беласица, Бенковски, Ботевград, Будапеща, Бузлуджа, В Априлов, В Левски, Варна, Варшава, Велики Преслав, Витоша, Г Милев, Г С Раковски, Гладстон, Добруджа, Дойран, Драаган Цанков, Драва, Дунав, Иван Вазов, Искър, К и Методий, Космос, Латинка, Любен Каравелов, М Дринов, Марица, Места, Мизия, Москва, Надежда, Огоста, Опълченска, П Славейков, Париж, Пирин, Плевен, Плиска, Прага, Радецки, Рила, Родопи, Скопие, Солун, София, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ц. Церковски, Цар Освободител, Шипка, Янтра

На 06.02.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Загражден, Общ. Гулянци: IV-387, кв. 26, Арда, Асен Златаров, Б Киро, Бенковски, В Коларов, В Левски, Велин, Вит, Г Димитров, Г Кирков, Г Милев, Д Благоев, Дунав, и Вазов, Искър, Й Николова, К Маркс, Ленин, Ленко Мишев, Люлин, Марек, Марица, Маршал Толбухин, Мичурин, Москва, Н Вапцаров, Н Гигенски, Н Дуканов, Нахимов, Оборище, П Берон, Пирин, Първи Май, Раковски, Родопи, С Румянцев, София, Стара Планина, Суворов, Тракия, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка, Янтра

На 06.02.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Дъбован: Арда, Варшава, Витоша, Иван Вазов, К и Методий, М Дринов, Места, П Славейков, Плиска, София, Стара Планина, Струма, Тракия, Тунджа, Христо Ботев, Цар Освободител, Шипка

На 06.02.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Сомовит: Велека, Вит, Ив Вазов

На 07.02.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 13:20 - 13:30 ч./ -  Брест, Общ. Гулянци: Хан Аспарух

На 07.02.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 13:20 - 13:30 ч./ -  Гиген: Ан Кънчев, Байкалска, Велико Търново, Вит, Волга, Г Делчев, Г Димитров, Градище, Д Благоев, Д Груев, Дунав, Иван Вазов, Й Николова, Козлодуй, Л Мишев, Ливада, М Палаузов, Н Гигенски, Н. Дуканов, Осъм, Отец Паисий, П Евтимий, Панега, Пощенска, Преслав, Раковска, Роза, Русенска, Силистра, Скопие, Стрела, Тодор Каблешков, Троянска, Трън, Трявна, Христо Смирненски

На 07.02.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 09:40 - 13:20 ч.; 13:20 - 13:30 ч./ -  Байкал: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бенковски, Васил Левски, Вит, Г Димитров, Гаврил Генов, Георги Кирков, Георги Михайлов, Георги Раковски, Градинарска, Дунав, Искър, Лом, Любен Каравелов, Марица, Н Дъбовянов, Оборище, Огоста, Пирин, Рила, Родопи, Росица, Сакар, Средна Гора, Стадиона, Стара Загора, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шипка

Община Долна Митрополия  

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ставерци: Александър Димитров, Александър Стамболийски, Байкал, Братя Рулински, Волга, Гено Грънчарски, Гео Милев, Георги Кирков, Драва, Йордан Йовков, Петрини, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Спас Дупаринов, Струма, Христо Ботев, Цанко Церковски, Яворов

На 05.02.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Долна Митрополия: Георги Бенковски, Заводска, Лозарски Дол, Прогрес, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Караджа, Съединение, Янтра

На 05.02.2018 г. /12:10 - 12:20 ч.; 12:20 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:10 ч./ -  Долна Митрополия: Заводска, Зърнобаза

На 05.02.2018 г. /12:10 - 12:20 ч.; 15:00 - 15:10 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия

На 06.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ставерци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Петлешков, Г. Милков, Д. Дебелянов, Кайлъка, Митко Палаузов, П. Р. Славейков, Софроний Врачански, Трайчо Костов

На 06.02.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Ставерци: Бал Езеро, Васил Левски, Васил Петлешков, Д. Чинтулов, Софроний Врачански, Христо Смирненски, Черно Море, Шипка

На 06.02.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Староселци: Прещипа

На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ставерци: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Г. Милков, Генерал Скобелев, Мончо Гетов, Правда, Струма, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно Море

На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ставерци: Александър Стамболийски, Батак, Будапеща, Г. С. Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Д. Грънчаров, Козлодуй, Н. Й. Вапцаров, Освобождение, Петко Д. Петков, Победа, Правда, Прага, Райна Княгиня, Ракета, Св. Параскева, Средна Гора, Стара Планина, Трети Март, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Шейново

На 08.02.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Брегаре: Димитър Благоев

На 08.02.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Александър Стамболийски, Анастасия Димитрова, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Асен Халачев, Баба Тонка, Бачо Киро, България, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Благоева, Виктор Юго, Вит, Вихрен, Владимир Заимов, Вола, Волга, Възраждане, Ганецки, Ген Столетов, Георги Кирков, Георги Кочев, Горталов, Гоце Делчев, Гурко, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Добрич, Дон, Дунав, Зайчар, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Изгрев, Илинден, Искър, Калиакра, Кирил и Методий, Копривщица, Люлин, Малчика, Месност Пасището, Места, Милин Камък, Митко Палаузов, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Доровски, Одрин, Пасището, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петър Берон, Победа, Райна Княгиня, Родопи, Росица, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Скобелев, Славянска, Сливница, Средец, Стара Планина, Сторгозия, Съединение, Тодор Каблешков, Тракия, Фердинанд Александров, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Царевец, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 09.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ставерци: Беласица, В Иванов, Гаврил Генов, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лев Толстой, Максим Горки, Неофит Рилски, Отец Паисий, Славянска, Хан Аспарух, Цветан Гевезовски

На 09.02.2018 г. /09:40 - 11:50 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Арда, Батак, Вардар, Вежен, Веслец, Витоша, Възраждане, Ген Столетов, Георги Бенковски, Драва, Иван Вазов, Илия Бешков, Кайлъшка Долина, Камчия, Матей Преображенски, Мизия, Опълченска, Охрид, Панайот Волов, Панайот Хитов, Петко Воевода, Плиска, Преслав, Радецки, Раковски, Тодор Луканов, Тракия, Трети Март, Фердинанд Александров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветан Спасов

На 09.02.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Ставерци: Бачо Киро, Георги Димитров, Иван Вазов, Искър, Лев Толстой, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Отец Паисий, П Хитов, Патриарх Евтимий, Теменуга, Хан Аспарух, Яне Сандански

Община Долни Дъбник  

На 07.02.2018 г. /08:00 - 08:45 ч./   На 08.02.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./   На 09.02.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дисевица: 10 Конгрес, Ангел Кънчев, Васил Костов, Г. Томов, Ген Радецки, Георги Петров, Девети Септември, Иван Вазов, Изгрев, К. Златарев, К. Христов, Месност Торбовото, Н. Вапцаров, П. Волов, С. Караджа, Св. Св. Кирил и Методий, Юнско Въстание

На 06.02.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 07.02.2018 г. /08:00 - 08:45 ч./   На 08.02.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./   На 09.02.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Къртожабене

На 07.02.2018 г. /08:00 - 08:45 ч./   На 08.02.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./   На 09.02.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Плевен: 56722. 35. 726, С. Дисевица ПИ 000137 и С. Търнене ПИ 000108

На 07.02.2018 г. /08:00 - 08:45 ч./   На 08.02.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./   На 09.02.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев, Месност Азманското, местност Азманското, местност Ватовото, местност Под Селото

На 07.02.2018 г. /08:15 - 08:45 ч./   На 08.02.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Долни Дъбник: Ал Стамболийски, България, В Априлов, В Левски, В Петлешков, Велчова Завера, Г Бенковски, Г. М. Димитров, Ген Скобелев, Гео Милев, Д. Дебелянов, Захари Стоянов, Любен Каравелов, Максим Горки, Никола Обретенов, Никола Петков, Общ. Пд Нефт и Газ, П Волов, П. К. Яворов, Радецки, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Христо Янчев

На 07.02.2018 г. /08:15 - 08:45 ч./   На 08.02.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 09.02.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: 87597. 403. 101, V-444, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Халачев, Братя Миладинови, Васил Левски, Вила, Вит, Витоша, Волов, Генерал Колев, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Железничар, Жп Блок, Жп Общежитие, Иван Вазов, Иван Винаров, Иван Стойчев, Иван Тод. Христов, Илия Бешков, Катя Попова, Кирил и Методий, Коста Златарев, Локомотив, Любен Каравелов, М-Ст Над Село, местност Лъката, Митко Палаузов, Недю Личев, Никола Тинков, Перущица, Петко Р. Славейков, Радецки, Район Жп Гара, Слави Алексиев, Сопот, Софроний Врачански, Тимок, Тодор Митранов, Тодор Пенчев, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов, Ю. А. Гагарин, Янко Сакъзов

Община Левски  

На 05.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 06.02.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 07.02.2018 г. /10:45 - 11:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Аспарухово, Общ. Левски: Адалберт Антонов-малчика, Арда, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Камчия, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Огоста, Осъм, Панайот Волов, Пирин, Родопи, Ропотамо, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янтра

На 05.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 10:30 - 15:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 06.02.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 07.02.2018 г. /10:45 - 11:45 ч.; 11:45 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Деляновци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.02.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Индустриална

На 05.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 06.02.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 07.02.2018 г. /10:45 - 11:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски

Община Никопол  

На 05.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 06.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 07.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 08.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 09.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети Март, Хаджи Димитър

Община Плевен  

На 05.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген. Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 05.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 05.02.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Брестовец: УПИ-III-171

На 05.02.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Радишево: I - 280, XIII- 89 кв. 34, XIX-447 кв. 15, Васил Априлов, Г. С. Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин Камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи

На 05.02.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Тученица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Ген. Вл. Заимов, Генерал Гурко, Генерал Колев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Кайлъка, Любен Вешков, местност Пасището, Пирин, Радецки, Рила, Среброструй, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин

На 05.02.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Плевен: Велико Търново, Клисура, Мургаш, Русе/Д-Р Бешев/

На 06.02.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Ал. Стамболийски, Бяло Море/Н. Тинков/, Враня/Ат. Георгиев/, Средец, Хаджи Димитър

На 06.02.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Плевен: местност Русково Бърдо

На 07.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Възраждане, Дойран/Толбухин К. Златарев/, Свободата

На 07.02.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Плевен: Стоян Заимов, Хаджи Димитър

На 07.02.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Бивша Автогара Север, Вит, Георги Кочев, Индустриална Зона

На 08.02.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Плевен: Индустриална Зона, местност Западна Идустриална Зона

На 08.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Плевен: Георги Кочев, Иван Миндиликов /Република/, Индустриална Зона, местност Западна Идустриална Зона, Сторгозия

На 08.02.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Плевен: Иван Миндиликов /Република/, Сторгозия

На 08.02.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Плевен: Б. Шивачев/Главинкова/, Васил Левски/Г. Димитр/, Данаил Попов /В. Ленин/, Ракитин, Хан Аспарух, Цар Калоян/Б. Бараков/

На 09.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Плевен: местност Стража I

На 09.02.2018 г. /08:45 - 12:45 ч./ -  Плевен: 56722. 701. 3200, Детелини, Месност Стражата, местност Стража I, местност Стража, местност Стража 701, Стража I

Община Пордим  

На 05.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

Община Червен бряг  

На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Койнаре: Ал. Стамболийски, Антон Страшимиров, В. Коларов, Гео Милев, Кирил и Методий, Л. Димитрова, Милчо Симеонов, Тринадесета, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 07.02.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 09.02.2018 г. /10:15 - 15:15 ч./ -  Койнаре: Ал. Матросов, Александър Димитров, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Бето Петров, Бузлуджа, В. Коларов, В. Левски, Владимир Поптомов, Възраждане, Ген. Шиновски, Димо Хаджидимов, Единадесета, Ивайло, Иван Вазов, Иван Точев, Искър, К. Пешунков, М-Ст Мечина Бара, Милчо Симеонов, Отец Паисий, П Напетов, Петко Петков, Петър Динков Симеонов, Родопа, Сергей Румянцев, Софр Врачански, Спартак, Ст Караджа, Станке Димитров, Хисар, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Черно Море

На 08.02.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Чомаковци: 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 29-та, 30-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 47-ма, 50-та, 51-ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 63-та, 64-та, 65-та, 66-та, 67-ма, 68-ма, 69-та, 70-та, 71-ва, 72-ра, 74-та, 75-та, 77-ма, 78-ма, 8-ма, 80-та, 81-ва, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Априлов, Васил Левски, Г С Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, Любен Каравелов, П Волов, П К Яворов, Петдесет и Втора, Плиска, Тридесет и Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц. Кръстев, Четиридесет и Трета, Шипка, Ю. А. Гагарин

 

 

ПЕРНИШКА ОБЛАСТ  

Община Брезник  

На 05.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Режанци

На 06.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Конска: УПИ ІІІ-202, кв. 6

На 07.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Кошарево

На 08.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Красава

На 09.02.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Брезник: 06286. 72. 21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров;  Велковци, Общ. Брезник: 083011, местност Страище, Мах. Пали Лула, С. Велковци, УПИ ІV-105, кв. 40;  Ноевци;  Селищен Дол;  Слаковци;  Сопица;  Ярджиловци: Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора;

Община Ковачевци  

На 08.02.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Егълница;

 Извор, Общ. Радомир: Махала Канджулица

Община Перник  

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Асеновград, Брезник, Враца, Карлово, Кино Салон, Кракра, Петко Каравелов, Пирдоп, Розова Долина, Струма, Търговище;

На 06.02.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Батановци: 3ти Март, Бела Вода, бл ДЦЗ Васил Коларов, Мах. Трънска и Кащерова, Св. Св. Кирил и Методий, Свети Спас;

На 06.02.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Перник: Ангел Кънчев, Антим Първи, Ахелой, Бела Вода, Ботьо Петков, Иван Асен Втори, Иван Страцимир, Иларион Макариополски, Клокотница, Марин Дринов, Мария Луиза, Матей Преображенски, Мъглиж, Неофит Бозвели, Никола Обретенов, Света Гора, Филип Тотю, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Симеон, Юрий Гагарин;

На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник: Банско, Ботевград, Граово, Казанлък, Красно Село, Нов Безистен, Нови Пазар, Пирдоп, Пловдив, Радомир, Разлог, Самоков, Физкултурна;

На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Асеновград, Ахтопол, Болград, Брацигово, Брезник, Вардар, Варна, Враца, Гарата Атц, Гарата Мрц, Железничарска, Железничарска, Инжинерен, Карлово, Кино Салон, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кърджали, Найчо Цанов, Петко Каравелов, Пирдоп, Преспа, Прилеп, Райко Даскалов, Розова Долина, Русе, Самара, Струма, Струма, Тунджа, Търговище, Търговска, Физкултурна, Централен Градски Парк;

На 06.02.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Друган: УПИ ХV-407 кв. 49;

 Перник: Арчар, Васил Левски, Горно Могиличе, Ела, Железни Заводи, Захари Зограф, Калина, Калкас, Караманица, Куциян, Липа, Могиличе, Незабравка, Резервоара, Чинар;

 Радомир: Върба, Райко Даскалов;

 Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Егреците;

На 07.02.2018 г. /08:15 - 10:15 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 14:45 - 16:15 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Диканя: X-1583 , кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел ХІХ-1127, кв. 116а, ПИ203, УПИ І-1517 кв. 211, УПИ Х-1306, кв. 165;  Гълъбник: кв. 25 УПИ XІІІ-353, УПИ VІІ-112, кв. 16, УПИ ХV-45, кв. 6;  Долна Диканя: 884 кв. 67а и 67б, 926, XIII-755, кв. 47, Гаджова Махала, Градините, кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, кв. 62, УПИ Ix=883 кв 67а, УПИ VII- 852, 854 кв. 65, УПИ XI-261, кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, кв. 48, Х-260 кв 40;  Дрен: V-420 кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета;  Старо Село, Общ. Радомир: VII-157 кв. 17, XXVІІ-XXVІІІ кв. 12, Мах. Дукова;  Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, извън регулация С. Студена Кариера, Каражинец, Мах. Кашова, Мах. Рулева, местност Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев;  Чуковец, Общ. Радомир;

На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник: Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Варна, Враца, Граово, Казанлък, Красно Село, Кърджали, Нов Безистен, Нови Пазар, Нови Пазар, Пирдоп, Пловдив, Радомир, Разлог, Русе, Самоков, Физкултурна, Физкултурна;

На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: V-502. 1010, Асеновград, Ахтопол, Берковица, Болград, Ботевград, Брацигово, Брезник, Брезник, Брезник, булаир, Вардар, Варна, Варна, Враца, Враца, Гарата Атц, Гарата Мрц, Гергина, Гоце Делчев, Драгановец, Екзарх Йосиф, Железничарска, Железничарска, Железничарска, Знеполе, Илинден, Инжинерен, Казанлък, Калиманци, Карлово, Кино Салон, Клепало, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Косово Поле, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Кърджали, Кърджали, Мелник, Найчо Цанов, Отец Паисий, Павликени, Петко Каравелов, Петко Каравелов, Пирдоп, Пирдоп, Пловдив, Погреби, Преспа, Прилеп, Райко Даскалов, Розова Долина, Руй, Русе, Самара, Самоков, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Севлиево, Стримон, Струма, Струма, Струма, Трън, Тунджа, Търговище, Търговска, Търговска, Угърчин, Физкултурна, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Централен Градски Парк, Яне Сандански;

На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 252 Цгч ул. Отец Паисий, V-502. 1010, Асеновград, Ахтопол, Берковица, Болград, Ботевград, Брацигово, Брезник, Брезник, Брезник, Брезник, булаир, Бяла Слатина, Вардар, Варна, Варна, Враца, Враца, Гарата Атц, Гарата Мрц, Гергина, Гоце Делчев, Драгановец, Екзарх Йосиф, Железничарска, Железничарска, Железничарска, Златица, Знеполе, Илинден, Инжинерен, Искър, Ихтиман, Казанлък, Калиманци, Карлово, Кино Салон, Клепало, Клепало, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Косово Поле, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Красно Село, Кърджали, Кърджали, Мелник, Найчо Цанов, Найчо Цанов, Нова Загора, Нови Пазар, Отец Паисий, Отец Паисий, Павликени, Петко Каравелов, Петко Каравелов, Пирдоп, Пирдоп, Пирдоп, Пловдив, Погреби, Преспа, Прилеп, Радомир, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Розова Долина, Руй, Русе, Самара, Самоков, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Св. Св. Кирил и Методий, Севлиево, Стримон, Струма, Струма, Струма, Трън, Тунджа, Търговище, Търговище, Търговска, Търговска, Угърчин, УПИ 2, кв. 202, Физкултурна, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Централен Градски Парк, Черешово Топче, Яне Сандански;

На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 252 Цгч ул. Отец Паисий, V-502. 1010, Асеновград, Ахтопол, Берковица, Болград, Ботевград, Брацигово, Брезник, Брезник, Брезник, Брезник, булаир, Бяла Слатина, Вардар, Вардар, Варна, Варна, Велинград, Видин, Враца, Враца, Гарата Атц, Гарата Мрц, Гергина, Гоце Делчев, Граово, Добруджа, Драгановец, Екзарх Йосиф, Железничарска, Железничарска, Железничарска, Златица, Знеполе, Илинден, Инжинерен, Искър, Ихтиман, Казанлък, Казанлък, Калиманци, Карлово, Клепало, Клепало, Клепало, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Косово Поле, Котел, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Красно Село, Кърджали, Кърджали, Лясковец, Мелник, Найчо Цанов, Найчо Цанов, Нова Загора, Нови Пазар, Омуртаг, Отец Паисий, Отец Паисий, Павликени, Павликени, Петко Каравелов, Пирдоп, Пирдоп, Пирдоп, Пловдив, Пловдив, Погреби, Преспа, Прилеп, Радомир, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Розова Долина, Руй, Русе, Самара, Самоков, Самоков, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Св. Св. Кирил и Методий, Севлиево, Севлиево, Стара Загора, Стримон, Струма, Струма, Струма, Трън, Трявна, Тунджа, Търговище, Търговище, Търговска, Търговска, Угърчин, УПИ 2, кв. 202, Физкултурна, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Централен Градски Парк, Черешово Топче, Шумен, Яне Сандански;

На 09.02.2018 г. /12:45 - 14:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Горна Диканя;  Даскалово: Втора;  Драгичево: Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра;  Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост. Темелков/;  Перник: Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, Мах. Горна Църква, Мах. Тутулова, Махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово;  Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах. Бугьовец, Мах. Каназирова, Мах. Кюлова, Мах. Опашиница, Мах. Шестакова, Мах. Язовира, местност Буката/И. Р. /, местност Шарков Дол /И. Р. /, местност Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра;

На 09.02.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Големо Бучино: Бачова Махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, УПИ XXIV кв. 39, Яланджийска, Ясен;  Драгичево: V-14, кв. 83, Vіі-555 кв. 80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М. Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах. Крушите, местност Горно Драгичево, местност Горно Драгичево/Ал Танев, местност Горно Драгичево/Борова Гора, местност Горно Драгичево/Вилите, местност Горно Драгичево/Гола Могила, местност Горно Драгичево/Копринено Орище, местност Горно Драгичево/Крушите, местност Горно Драгичево/Селимите, местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625, М. Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Черни Връх, Янтра;  Мало Бучино: Люлин/2-ра/;  Мърчаево: 10-та;  Перник: Бучински Път;

На 09.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Драгичево: Възраждане, Иван Вазов, Кокиче, Кракра, Любен Каравелов, Физкултурна;

Община Радомир  

На 06.02.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Батановци: Граово;

На 07.02.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Владимир: ПИ 149 кв, 14;  Долна Диканя;  Долни Раковец: кв. 22, УПИ Х-206, М-Ст Банята , УПИ XI-306, П-Л IX-428, кв. 27, УПИ 1-167 кв. 11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, кв. 1;  Друган: Vі-485, кв. 45, Чачулова Махала;  Кондофрей: Общ. Радомир;  Радомир: Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах. Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг;  Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Горни Раковец, Мах. Егреците, УПИ Іx-1083, 1084;  Червена Могила;

На 08.02.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Драгичево: Магистрала;  Извор, Общ. Радомир: Махала Канджулица;  Радомир: Върба;

На 09.02.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Батановци: 3ти Март, 6-ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах. Кабранови, Мах. Яшарска, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св. Св. Кирил и Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна;  Борнарево: УПИи I-066007 кв. 66;  Копаница;  Лесковец, Общ. Перник: Бившо ТКЗС;  Перник: Железничарска;  Планиница, Общ. Перник: П-Л ХХІІ, кв. 14, УПИ I-108, кв. 1;  Радомир: Мах. Арбанас;  Черна Гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, Мах. Ваклинови, Мах. Димеви, Мах. Кюрчийски, Мах. Сугареви, Мах. Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин;  Ярджиловци: Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража;

Община Трън  

На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Пенкьовци

На 07.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Радово

На 08.02.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Мрамор, Общ. Трън: Стълб 32, Клон А

На 09.02.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Трън: Мах. Дърводелна

 

 

МОНТАНСКА ОБЛАСТ  

Община Берковица  

На 08.02.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Берковица: 23 Септември, Акация, извън регулацията, местност Петрохан, Страцимировска

На 08.02.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Бързия: Акация, Артец, Здравец, Клисура, Петроханска, Пръшковица, Равнище, Стругарница

На 08.02.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Берковица: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Берковска Река, Битоля, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Захари Стоянов, Здравченица, Кирил и Методи, Ком, Лерин, Охрид, Синия Вир, Христо Смирненски, Шабовица, Явор

На 08.02.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Берковица: Александровска, Александровска, Изгрев

Община Бойчиновци  

На 08.02.2018 г. /08:00 - 08:05 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ -  Бели Брег: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Стопански Двор, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 05.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Портитовци: Втора, Втора, Дванадесет, Девета, Девета, Единадесет, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесет, Петнадесет, Първа, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 08.02.2018 г. /08:00 - 08:05 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ -  Бели Брод: Александър Стамболийски, Ангел Дамянов, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, извън регулация, Илия Ст. Дамянов, Йорданка Чанкова, Каменодолска, Любен Каравелов, Малчика, Марин Станков, Нако Дамянов, Никола Й. Вапцаров, Панайот Волов, Райко Даскалов, Септемврийци, Столетов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин;  Бойчиновци: Георги Трайков, Иван Андреев;  Владимирово, Общ. Бойчиновци: 1 кв. 56, 125280, 922041, 952006, Александър Стамболийски, Ангел Петков, Бачо Киро, Васил Иванов Йосифов, Васил Левски, Витан Младенов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Георги Петров Лилов, Давид Тонов, Замфир Попов, Иван Донков, извън регулацията, Камен Тошев, Лютенска Дружина, Мест. Край Село, местност Манастира, Найден Коцов Вълов, Никола Ефремов, Никола Й. Вапцаров, Нов Път, Огоста, Панталей Димитров, Парка на Свободата, Петко Димитров Петков, Петко Коцов Лечев, Стамен Илиев, Стефан Караджа, Стопански Двор, УПИ VI, кв. 6, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Коцов, Христо Михайлов, Цветан Василев, Черковна;  Градешница;  Громшин: 13, Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вели Манчов, Генерал Колев, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Драва, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Бърдарски, Кирил и Методи, Коста Велков, Кубадин, Лало Божинов, М-Р Борис Костадинов, Маданска, Маршал Толбухин, местност Край Огоста, Никит Иванов, Одрин, Панайот Волов, Петър Берон, Райко Даскалов, Сан Стефано, Сливница, Ставри Георгиев, Ставри Крумов, Стефан Караджа, Страцин, Тито, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Янка Кирилова;  Кобиляк: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Вазов, Кирил и Методи, местност Езерото, Никола Й. Вапцаров, Опълченска, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Христо Ботев, Христо Смирненски;  Лехчево: 000252, 216081, I кв. 104, Алеко Константинов, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Антим Първи, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Бенковски, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Веселец, Владимир Заимов, Воденичарска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Димов, Димитър Димов, Добруджа, Елин Пелин, Елин Пелин, Ивайло, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Шишман, извън регулацията, извън регулацията, Йордан Йовков, Кирил и Методи, Кирил и Методи, Климент Охридски, Колхозна, Крайселска, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Македония, Марин Дринов, Марин Дринов, местност Маданска Бара, Милин Камък, Надежда, Никола Й. Вапцаров, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Огоста, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Партизанска, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петър Берон, ПИ 000105, Райко Даскалов, Сан Стефано, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Семерджиев, УПИ 12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Крум, Цар Симеон, Цветко Терзийски, Цветко Терзийски, Чаталджа, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин;  Охрид: 560078, Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Палилула: Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;  Портитовци: XVII, кв. 1, Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шестнадесет;

Община Брусарци  

На 07.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Дондуково: Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Кокиче, Ломска, Синчец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юндола

Община Вълчедръм  

За периода 05-06.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 09.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Мокреш, Общ. Вълчедръм: Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четиринадесета, Шестдесет и Първа, Шестнадесета

На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мокреш, Общ. Вълчедръм: Втора, Втора А, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Шеста, Петдесета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесета, Четиринадесета

На 07.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Мокреш, Общ. Вълчедръм: Втора, Двадесет и Девета, извън регулацията, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта

На 08.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Мокреш, Общ. Вълчедръм: Двадесет и Първа, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Осма, Пета, Седма, Четвърта, Шеста, Шестдесет и Първа

Община Лом  

За периода 05-09.02.2018 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Замфир: Беласица, Васил Коларов, Витоша, Георги Димитров, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Никола Й. Вапцаров, Пиротска, Рила, Струма, Толбухин, Царибродска, Шипка

Община Медковец  

На 07.02.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Медковец: Димитър Пандурски, Екзарх Йосиф, Марица, Методи Подойнишки, Оборище, Христо Ботев

На 07.02.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Расово: Александър Македонски, Ахелой, Баба Тонка, Васил Коларов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Москов, Георгица Карастоянова, Димитър Вълнев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Михайлов, Лилия Карастоянова, Любен Каравелов, Младен Йорданов, Никола Йонков Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Хитов, Първи Май, Свилен Русев, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветан Йонов Бояджиев, Юрий Гагарин

Община Монтана  

За периода 05-09.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: 22-Ри Септември, Ангел Кънчев, Атон(Пирин), Вардар, Веренишка(М. Веренишки), Гоце Делчев(Лика Рачин), Жеравица, Княз Александър Батенберг, Никола Сапунджиев(П. Сред), Нишка, Огоста, Парта, Плиска, Рила, Свети Патриарх Евтимий(П. , Стефан Стамболов(Заводска, Трети Март(Г. Димитров), Тунджа, Христо Ботев, Цар Симеон;

На 05.02.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 07.02.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх;

 Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал. Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка;

На 05.02.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 кв. 3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;

На 05.02.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 07.02.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Помеждин: 500. 110, ІV-148 кв. 9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста;

 Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта;

На 05.02.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 07.02.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Видлица: извън регулация; Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;  Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта;  Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;

На 05.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Бенковска, Берковска, Георги Димитров, Говедарника, Замфир Попов, извън регулацията, Любен Каравелов, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Охрид, Пирот, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Христо Ботев, Цар Самуил, Ътъла на ул. Охрид и З. Попов;

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Крапчене: Б Киро, Вит, Главна(Георги Димитров), извън регулацията, Клокотница(В. Пеева), Лозарска(И. Дамянов), Лъка(Г. Кирков), Пчела, Райко Даскалов, УПИ 6, кв. 19, Хан Кубрат(Г. Генов), Цар Калоян(Д. Благоев), Цар Симеон(Д. Тодоров), Шипка(В. Коларов);

На 05.02.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Монтана: Жеравица, Захари Стоянов, Цар Иван Александър(Т. Тр. ;

На 05.02.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Долно Белотинци: 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген. Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Пъстрина, Синчец, Христо Михайлов;

На 06.02.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Видлица: 348025, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Шеснадесета, Шеста;  Каменна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Спадалище, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Чемиш: Втора, Главна, Дванадесет, Девета, Десет, Единадесет, местност Край Село, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста;

На 06.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Студено Буче: Антон Иванов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Замфир Попов, Здравец, Каблешков, Лика Рачин, Симеон Иванов, Славейков, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски;

На 06.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Габровница, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Асен Беломелски, Васил Априлов, Васил Коларов, Георги Димитров, Гробарска, Иван Беломелски, Китката, Мильо Мильов, Петър Лазаров, Стоян Ненков, Училищна, Христо Смирненски;

На 07.02.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 кв. 3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;

На 07.02.2018 г. /09:05 - 15:55 ч./ -  Георги Дамяново: извън регулацията;

На 08.02.2018 г. /08:00 - 08:05 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 16:25 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Монтана: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Асен Златаров, бул. А. Стамболийски - ул. Д. Подвързагов, Върбан Пенов, Д-Р Иван Каманов, Д-Р Торосян(Т. Благоев), Димитър Подвързачов(Ж. Кр, Елин Пелин(Жданов), Елин Пелин(Жданов), Иван Димитров, Иван Хаджийски(Д. Николов), Йордан Цеков, местност Лазарова Воденица, Никола Вапцаров, Панчо Владигеров(Малчика), Поп Андрей, Пъстрина, Пъстрина, Сирма Войвода(С. Димитров), Филип Станиславов, Христо Смирненски;

Община Чипровци  

На 05.02.2018 г. /08:45 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Белимел: 000313, 000448, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ 1415, кв. 20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;

На 05.02.2018 г. /08:45 - 09:40 ч.; 09:40 - 15:20 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Митровци: Д-Р Тодор Иванов Живков, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;

На 05.02.2018 г. /08:45 - 09:40 ч.; 13:00 - 16:30 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Горна Ковачица: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Пета, Петнадесет, ПИ 1, кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, кв. 17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста;

На 05.02.2018 г. /08:45 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Горна Лука: Александър Стамболийски, Балова Шума, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Иван Бобанов, Ленин, Лика Рачин, Маршал Толбухин, местност Верлото, Миньорска, Младост, Оборище, Огоста, Родопи, Стара Планина, Тодор Нонин, Тодор Токин, Христо Ботев, Шипка, Янтра;  Железна: 413058, Втора, Двадесет, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, местност Бабичке Ливаде, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Превала: Адмирал Нахидов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Заводска, Замфир Попов, Иван Бобанов, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методи, Ленин, Лика Рачин, местност Ширина, Младост, Морава, Огоста, Орешак, Пеньо Пенев, Петър Калафатов, Родопи, Септемврийци, Стара Планина, Стопанска, Тунджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Широка Планина, Янтра;  Челюстница: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеснадесет, Шеста;  Чипровци: извън регулацията;

На 06.02.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Чипровци: Волга, извън регулацията, Люляк, Петър Парчевич;

На 07.02.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Мартиново: Трета;

На 07.02.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Чипровци: Д-Р Тако Андреев, извън регулацията, Павлето (В. Коларов), Петър Богдан;

 

 

ЛОВЕШКА ОБЛАСТ  

Община Априлци  

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Острец/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

На 05.02.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Драшкова Поляна: Липова Могила, местност Балинцова, местност Липова Могила, Христо Ботев

На 07.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Балкан/Видима/, Барата/Видима/, Бъзов Дял/Видима/, Стърна Река/Видима/

Община Ловеч  

За периода 05-06.02.2018 г. /07:00 - 15:30 ч./   За периода 05-09.02.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Ловеч: Здравец, Мизия

Община Тетевен  

На 05.02.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Дванадесети Конгрес, Дончовци, Махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов

На 07.02.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Тетевен: Васил Левски, Гачо Василков, Двадесет и Трети Септември, Емил Марков, Иван Вазов, Марин Урманов, Марко Йончев, Михал Казначея, Никола Вапцаров, Първи Май, Христо Ботев

На 08.02.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Тетевен: 72343 500 5090, 72343. 30. 105, 72343. 30. 197, 72343. 30. 87, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баньо Маринов, Гечовото, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Здравец, Калена Плоча, Махала Гечовото, Тодор Михайлов, Трескавец

На 09.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен: Махала Свидово, Махала Скрибътна, местност Глотното, местност Гугуновото, местност Пладнището, местност Преграда, местност Просеченик, местност Скрибътна, Свидово

На 09.02.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Глогово: Елов Дол, Мах. Къдря, Мах. Равнището, Мах. Ръбя, местност Три Могили, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Троян  

На 05.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Патрешко: местност Предела

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска

На 06.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Балабанско: Мах. Магунска, Мах. Мутевска, Мах. Факирска, Район Центъра

На 06.02.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Вежен, Ген. Карцов, Македония, Пряспа

На 06.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Балабанско: Мах. Факирска, Район Центъра

На 08.02.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Байкал, Балатон, Васил Левски, Георги С. Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Захари Стоянов, Опълченска, Тодор Петков, Христо Гадевски

На 09.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Бели Осъм: Козя Стена, Мах. Църовска, Стоян Българенчето

На 09.02.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Акад. Ангел Балевски, Георги С. Раковски, кв. Ливадето, Крайречна, Мах. Райковска, местност Лисичи Дупки

Община Угърчин  

На 05.02.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Васил Левски, Възраждане, Герганица, Мах. Шумака, Оборище, Пердевойка, Петриш, Софийска, Угърчинска, Шойка

На 06.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Мах. Съевска

Община Ябланица  

На 07.02.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Батулци: Присоето, Стоян Панов, Христо Ботев

На 07.02.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дъбравата: Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

На 08.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 067316, 075133, Доктор Ради Цанов, местност Ламбовци, местност Шумака, местност Шумнене

На 08.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Драгойца, местност Пали Лула, местност Шумнене, Шумнене

 

 

КЮСТЕНДИЛСКА ОБЛАСТ  

Община Бобов дол  

На 05.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бобов Дол: 009065, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Люляк, местност Илчови Егреци, Стубело, Цар Симеон

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина, Х-21, кв. 2

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шатрово: 067016, Vі-255, кв. 27

На 07.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бобов Дол: Васил Коларов, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Никола Й. Вапцаров, Осми Март, Свилен Русев, Стефан Стамболов

На 08.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бобов Дол: Иван Вазов, Малчика, Свилен Русев

Община Бобошево  

На 05.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобошево: XIII-591 кв. 65, Георги С. Раковски, Д-Р Стефан Волев, Здравец, Иван Кепов, Кирил и Методий, Лоза, Момина Сълза, Самуил, Спартак, Спортист

На 05.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бобошево: Ал. Константинов, Васил Левски, Георги С. Раковски, Единство, Иван Кепов, Кирил и Методий, местност Тупузица, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Роза, Силистра, Стефан Караджа, Струма, Сълза

На 06.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бобошево: Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Еделвайс, Иван Кепов, Изгрев, Липа, Николай Поп Величков, Опълченска, Отец Паисий, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Теменуга, Христо Бачев, Христо Ботев, Череша

На 06.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобошево: 14532. 040. 017, Ал. Константинов, Александър Стамболийски, Братя Д. и К. Миладинови, Георги С. Раковски, Герена, Детелина, Заводска, Иван Кепов, Изгрев, местност Герена, местност Секелица, Морава, Околище, Опълченска, Път 104, Свети Иван Рилски, Цар Борис

На 07.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобошево: Ал. Шиников, Алекси Величков, Алекси Величков, Божур, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Васил Левски, Върба, Върба, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Еделвайс, Еделвайс, Единство, Ела, Ела, Иван Кепов, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иван Попмихайлов, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Лале, местност Галенковци, местност Миладин, местност Мърдище, Морава, Никифор Бибин, Пирин, Пламък, Роза, Руен, Свети Иван Рилски, Свобода, Сотир Бранков, Спартак, Струма, Струма, Сълза, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Явор

На 07.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бобошево: Гагарин, Георги С. Раковски, Домокрайска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иглика, Ловна Среща, М. Турсуно ПИ №135017, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Свети Иван Рилски, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Фильовица, Христо Ботев

Община Дупница  

На 06.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Гюргево

На 05.02.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 06.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крайни Дол: ХIх-51

На 05.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Самораново: 65245. 1. 214, Балкан, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, кв. 16, Крайречна, Митко Палаузов, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Пейо Яворов, Раковска, Самуил, Стаменко Градевски, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, Нупи-1609

На 06.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Дупница: 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ Vііі, кв. 8, ПИ 68789. 602. 65, Яхинско Шосе  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански  Пиперево   Самораново: Митко Палаузов, Саморанска   Сапарева Баня: 65365. 46. 10, XV-2268, кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин  Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка  Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 20. 25, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 06.02.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски, Бончук, Васил Коларов, Георги Димитров, Джубрена, Димитър Благоев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Максим Горки, Митко Палаузов, Общ. Дупница, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Хаджи Димитър, Шипка

На 08.02.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Дупница: Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Венелин, Лилия, Никола Малашевски, Свети Иван Рилски, Тишина

Община Кочериново  

На 08.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бараково: Александър Стамболийски, В. Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К. Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Костадин Лазаров, М. Полето, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Струма, УПИ - Vііі-157, Христо Ботев

На 08.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кочериново: Никола Вапцаров

На 08.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бараково: Баба Гена, Беласица, В. Везенков, Вела Пеева, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, Методи Попгеоргиев, Никола Парапунов, Септемврийска, Христо Ботев

На 08.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кочериново: Асен Рашков, В. Везенков

На 09.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бараково: Крайречна, местност до Кантона, Рила

На 09.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кочериново: XVI-1390, Биньо Иванов, Бончук, Гео Милев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Никола Вапцаров, Септемврийска, Трети Март, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, кв. 94, УПИ ХVI-1390, кв. 94, УПИ-ІІІ-1397 кв. 89, ХІІ-1390, Христо Смирненски

На 09.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бараково: Александър Стамболийски

На 09.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кочериново: Антон Иванов, В. Везенков, Владимир Заимов, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Климент Готвалд, Малчика, Никола Вапцаров, Толбухин, УПИ ХVIII-1396, кв. 88, УПИ-ХіV-1395, кв. 88, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

Община Кюстендил  

На 05.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:15 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил

На 05.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:15 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Пиперков Чифлик: Махала Суха Река, Община Кюстендил

На 05.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим. Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов, извън регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност до Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 05.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Берсин

На 05.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 05.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 05.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 05.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Долна Козница: 22112. 500. 2

На 05.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Друмохар: Мах. Брашненица

На 05.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 05.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 05.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Кюстендил: местност Николичевски Път

На 05.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Лиляч: местност Войника

На 05.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ IX-61, 63, 70, кв. 22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 05.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 05.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Плешивец: Дванадесета

На 05.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 05.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 05.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Четирци: М. Топилата, Махала Ямен

На 05.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Неделкова Гращица

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч./ -  Търсино

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Гърличка, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Русулска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Длъхчево-Сабляр: Мах. Милчовска, местност Орехчето

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Друмохар: Мах. Ангеловци, Мах. Джоганска, Мах. Табачка, Мах. Таушанска, местност Сврътките

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Еремия: Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Згурово

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Кадровица: Мах. Постолска, Мах. Станкова

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Лелинци: Васил Левски, Махала Горна

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Пелатиково: Мах. Брусарска, Мах. Бумбарска, Мах. Горовска, Мах. Дръчките, Мах. Карпуска, Мах. Кацарска, Мах. Леската, Мах. Лодарска, Мах. Манчовска, Мах. Орешарска, Мах. Очипалска, Мах. Попанска, Мах. Раковска, Мах. Селишка, Мах. Суровичка, Мах. Сърнатичка, Мах. Траянци, Мах. Тръстеник, Мах. Харизанска, Мах. Чифлико, Мах. Шеовци, Мах. Шишовска, Мах. Шопска, Мах. Янкуловци

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св. Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Страдалово: Мах. Борачичка, Мах. Геберо, Мах. Дъбовска, Мах. Заячка, Мах. Иванковци, Мах. Кьосевци, Мах. Лингурска, Мах. Логодашка, Мах. Нечемска, Мах. Орничарска, Мах. Пешовска, Мах. Реката, Мах. Рудишка, Мах. Рудище, Мах. Стамболийска, Мах. Шаинска, Мах. Ширилийска, Мах. Шияне, Мах. Шиячка

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Богослов: 037149, Махала Топилата, местност Саманли Баир

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ветрен, Общ. Невестино: Мах. Агушка, Мах. Дамянска, Мах. Капралска, Мах. Ковачевска, Мах. Новаковска, Мах. Ризовци, Мах. Смиленска

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Илия

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ново Село, Общ. Кюстендил: Махала Двете Реки

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Раково, Общ. Невестино: Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала Реката, Махала Решанска, Махала Чеканец

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Савойски: Махала Бреза, Махала Пелтечка

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сажденик: Махала Златанска

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка

На 06.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Цървена Ябълка: Таскова Плевня

На 06.02.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Запад, Петър Ников

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Побит Камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Добри Дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Злогош: Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Метохия: Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Полетинци

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Трекляно: Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Табаци, Махала Центъра, Махала Шумановци

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Уши: 030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска

На 07.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре

На 07.02.2018 г. /09:15 - 15:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Драгойчинци: Мах. Богданова, Мах. Бозкина, Мах. Гигина, Мах. Гигинци, Мах. Градско Ливаде, Мах. Дайчова, Мах. Деяница, Мах. Джикаре, Мах. Дълги Лом, Мах. Дърнелци, Мах. Зеинци, Мах. Злондон, Мах. Корита, Мах. Куркина, Мах. Малка Падина, Мах. Митарци, Мах. Пейчинова, Мах. Село, Мах. Средно Осое, Мах. Чорбаджийска, Мах. Ширилова

Община Сапарева баня  

На 07.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ресилово: 027007

 

 

БЛАГОЕВГРАДСКА ОБЛАСТ  

Община Благоевград  

На 05.02.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 06.02.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 07.02.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 08.02.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 09.02.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград: Махала Камбитци, местност Търлите, Селище, Общ. Благоевград

На 05.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рилци: Васил Левски, Диновица, Илинден, местност Диновица, Св. Иван Рилски, Трети Март, УПИ Ix-144, кв. 17, Хі-482, Нв. 22, Хан Аспарух, Цар Борис I

На 05.02.2018 г. /08:15 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната

На 05.02.2018 г. /08:15 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 14-ти Полк, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, местност Герено, местност Среден Път-Ш-9, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, Мир, Пътен Възел, Средния Път-Ш. 09, Стоимен Календерски

На 05.02.2018 г. /08:15 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Грамада, местност Герено, местност Чикуто, местност Чукито, Осогово, Промишлена Зона

На 05.02.2018 г. /08:15 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Бучино: Ахмедово, до Моста на Р. Струма, Лозята, Махала Каракачанка, Махала Мичевци, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, Местността Чукарски Рид, Община Благоевград, Мах. Тасковска

На 05.02.2018 г. /08:15 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Българчево: Змиярски Рид, местност Дългата Нива, местност Терзийска, Студеното Кладенче

На 05.02.2018 г. /08:15 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Българчево: местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища

На 05.02.2018 г. /08:15 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Дренково: Махала Балевска, местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р

На 05.02.2018 г. /08:15 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, УПИ IV-220, кв. 8

На 05.02.2018 г. /08:15 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Зелен Дол: местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката

На 05.02.2018 г. /08:15 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Клисура, Общ. Благоевград: Гяурска, Мах. Гяурска и Мах. Рекарска, Мах. Гяурска, Махала Миладинци, местност Лозята, Падината

На 05.02.2018 г. /08:15 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Лешко

На 05.02.2018 г. /08:15 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Логодаж: УПИ-ІV-195 кв. 14, Беров Валог, Голяма Нива, Махала Савева, местност Клисурски Мост, местност Присоето, С. Логодаж извън регулация, Стоилова Кория, УПИ I-113

На 05.02.2018 г. /08:15 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Логодаж: Гръчка Махала, Махала Гелинска, Махала Мазневци, Махала Нединска, местност Палански Валог

На 05.02.2018 г. /08:15 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Обел: Махала Крайковска, Равнище

На 05.02.2018 г. /08:15 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Покровник: Махала Равначка

На 05.02.2018 г. /08:15 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Рилци: УПИ VI-465, кв. 27, Цигларката

На 05.02.2018 г. /08:15 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград: УПИ Vі-297, кв. 10, 180, 382, кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, кв. 17, УПИ VIII-198, Махала Камбитци, местност Беглика, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, местност Пощека, местност Търлите, Оралище, Под Училището, Път № 106, Селище, Общ. Благоевград

На 05.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 06.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 07.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 08.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 09.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Благоевград: 14-ти Полк, Асен Чаушки, Балкан, Детелина, Егея, Марулевска, Младост, Полковник Дрангов, Търново

На 05.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Банско: Хан Тервел

На 05.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Чехов, Босилек, Васил Левски, Васил Левски, Даме Груев, Даме Груев, Джеймс Баучер, Джеймс Баучер, Дойран, Дружба, Дружба, Еленово, Илинден, Илинден, Ичко Бойчев, кв. 216 В, 2-Ри Микрорайон, Комплекс Вароша, Коста Босилков, Крали Марко, Крушево, Крушево, Македония, Марица, Марулевска, Менча Кърничева, местност Международно Шосе, местност Чакалица, Мите Марков, Никола Вапцаров, Орцето, Пазара, Петър Зографски, Петър Зографски, Плиска, Полковник Димов, Полковник Димов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Прилеп, Промишлена Зона, Радовиш, Радовиш, Рила, Сандо и Петър Китанови, Св. Димитър Солунски, Св. Св. Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Спартак, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Страцин, Страцин, Тодор Александров, Тодор Александров, Тракия, ул. Даме Груев, кв. 216, УПИ-XII, ПИ04279. 617. 14 и 04279. 617, УПИ ІІ-427, кв. 30а, УПИ-І-04279. 616. 90, кв. 125, Хилендар, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чакалица

На 06.02.2018 г. /08:15 - 11:30 ч./ -  Благоевград: Св. Димитър Солунски

На 06.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Благоевград: 04279. 603. 195, 04279. 603. 410, 04279. 604. 62, 04279. 611. 2, кв. 40, 7-ма Рилска Дивизия, XX-1017, 04279. 604. 403. 1, Алеко Константинов, Алея на Здравето, Ангел Кънчев, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Асен Христов, Бадемите, Бадемите, Баларбаши, Баларбаши, Бистрица, Бор, Борис Сарафов, Борис Сарафов, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Григор Пърличев, Данаил Крапчев, Димитър Димов, Димитър Йосифов, Дъбравска, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Иван Михайлов, Изгрев, Ильо Войвода, К. и Никола Хайдукови, К. и Никола Хайдукови, Костур, Кръстьо Асенов, Мелник, Мелник, местност Баларбаши, местност Баларбаши, местност Бачиново, местност Медунски Андък, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Николай Петрини, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Петър Ичев, Петър Стоянов, Полк. Кирил Чамишки, Преспа, Родолюбие, Родолюбие, Сан Стефано, Сапунджи Дере, Св. Иван Рилски, Свети Наум, Сергей Румянцев, Славянска, Сотир Атанасов, Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Струмско Център, Теменуга, Трети Март, УПИ ХхV 8846, Вр. Захранване, Хан Омуртаг, Христо Силянов, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Борис I, Цар Борис I

На 06.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Симитли: Христо Ботев

На 06.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 07.02.2018 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: Тевнико

На 06.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 07.02.2018 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: извън регулация, до С. Дъбрава

На 06.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 07.02.2018 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: 006009, 006010, 035028, Въчевица, Изгрев, Имот 27231. 501. 203, местност Буковец, местност Валтата, местност Гошевица, местност Ушите, местност Чуката, Пи-125 кв. 12, С. Еленово, М. Еминова Нива, , УПИ XV-117, кв. 2, УПИ №Х, кв. 1, УПИ Х-182, кв. 5, УПИ-III-214, 212, 301

На 06.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 07.02.2018 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: 005014, 005018, Васил Левски, местност Кури Дере, ул. Предел, УПИ VI-405, кв. 26, УПИ XV-391, кв. 6, УПИ-І-394, кв. 13, УПИ-Х-159, кв. 4

На 07.02.2018 г. /08:00 - 14:30 ч./ -  Благоевград: Ален Мак, Владо Черноземски, Св. Димитър Солунски

На 07.02.2018 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Благоевград: Алея на Здравето, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Бадемите, Баларбаши, Бистрица, Борис Сарафов, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Изгрев, К. и Никола Хайдукови, Мелник, местност Баларбаши, местност Бачиново, местност Медунски Андък, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Петър Стоянов, Преспа, Родолюбие, Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Струмско Център, Христо Силянов, Христо Чернопеев, Цар Борис I

На 07.02.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антим I, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Талев, Македония, Мизия, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Сандо и Петър Китанови, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Тракия, Цар Иван Шишман, Янко Забунов

На 08.02.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Асен Итов, Асен Йотов, Егея, Липа, Околчица, Предел, Търново

На 08.02.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Грамада, местност Под Грамадите-Ш13, местност Под Черквата, местност Царевско Шосе, местност Чикуто-Ш16, местност Чукито, Орбита

На 11.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 16:00 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Благоевград: Васил Левски

Община Гоце Делчев  

На 06.02.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Гоце Делчев: Бузлуджа, Драгоман, Драма, Екзарх Антим, Иларион Макариополски, Потока, Тодор Александров, Тодор Паласкаря, Тодор Стоянов

На 06.02.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Мусомища: Анещи Узунов, Гоце Делчев, Лозята, Марица, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Рила, Сан Стефано, Струга, Хан Аспарух, Цар Симеон, Шипка

На 07.02.2018 г. /11:00 - 13:30 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Попови Ливади

Община Петрич  

На 05.02.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Владимир Заимов, Възраждане, Жданов, Любен Каравелов, Малчика, Октомври, Пейо Яворов, Подгорие, Просвета, Радомир, Симеон Кавракиров, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Самуил

На 05.02.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Яворница: Победа

На 05.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Владимир Заимов, Гоце Делчев, Иван Вазов, Липите, Македония, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Подгорие, Просвета, Струмешница, Чавдарка

На 06.02.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Габрене: местност Златарево

На 06.02.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Долна Крушица: местност Златарево, местност Лъката

На 06.02.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: местност Златарево

На 06.02.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Варна, Иларион Макариополски, Кочо Мавродиев, Михо Попов, Одрин, Охрид, Полковник Дрангов, Рила, Стою Хаджиев, Тракия, Чаталджа

На 06.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Беласица, местност Стопански Двор, местност Чалтията, Местонст Гьоло Оризарнико, Москва, Огражден, Хоризонт, Яне Сандански

На 07.02.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Бяло Море, Даме Груев, Кавала, Кочо Мавродиев, Круша, Полковник Дрангов, Родопи, Св. Св. Кирил и Методи, Стефан Караджа, Стою Хаджиев, Струмешница, Тракия

На 07.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ел-Тепе, Изток, Кочо Мавродиев

На 08.02.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Арда, Изток, Полковник Дрангов, Тетово

На 08.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ел-Тепе, Изток, Полковник Дрангов, Рокфелер

На 09.02.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Братя Миладинови, България, Вардар, Възраждане, Гео Милев, Гоце Делчев, Кукуш, Лазар Маджаров, Македония, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Пере Тошев, Полковник Дрангов, Пощенска, Славянска, Тома Митов, Цар Борис III

Община Разлог  

На 06.02.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Иван Вазов, Кокиче, Комсомолска, Минно Селище, Младост, Рила, Трета, Четвърта

На 06.02.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Васил Бельов, Георги Димитров, Единадесета, Имот 026026, Минно Селище, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон

Община Сандански  

На 05.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 06.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 07.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 08.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 09.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Сандански: Александър Буйнов, Ангел Ташков, Банска, Башлийца, Беласица, Борис Сарафов, България, Воден, Георги Бенковски, Георги Казепов, Горно Броди, Княз Александър Батенберг, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Мелник, Осми Март, Пере Тошев, Петър Сарафов, Пирин, Първи Май, Радецки, Свобода, Свобода, Свобода, Свобода, Свобода, Скопие, Скопие, Станке Димитров, Тевното Езеро, Теменуга, Хан Аспарух, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Юрий Гагарин

На 05.02.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 06.02.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 07.02.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 08.02.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 09.02.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Сандански: Башлийца, Воден, Григор Пърличев, Коста Калимански, Марица, Пазара, Свобода, Серес

На 05.02.2018 г. /08:30 - 15:45 ч./   На 06.02.2018 г. /08:30 - 15:45 ч./   На 07.02.2018 г. /08:30 - 15:45 ч./   На 08.02.2018 г. /08:30 - 15:45 ч./   На 09.02.2018 г. /08:30 - 15:45 ч./ -  Сандански: Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Казепов, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Княз Борис I, Отец Паисий, Петър Сарафов, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методи, Свети Георги, Свобода, Солунска, Спас Харизанов

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански: местност Струма

На 05.02.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Лиляново: Полатица

На 05.02.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Сандански: местност 10-ти Километър, Свобода

На 06.02.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Поленица: 6-ти Септември, Бяло Море, Изгрев, Младост, Никола Вапцаров, Полски Път, Стопанска, Съединение, Трети Март

На 06.02.2018 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  Голешово

На 06.02.2018 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  Петрово, Общ. Сандански: местност Извора

На 06.02.2018 г. /11:00 - 13:15 ч./ -  Джигурово: УПИ VII-381

На 07.02.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Сандански: Гео Милев, Гоце Делчев, Македония, Осми Март, Плиска, Свобода, Сирма Войвода

На 07.02.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Струма: местност Полето, Песоците, Полето

На 09.02.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Велющец

На 09.02.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Вълково: Барата, Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ V, кв. I, УПИ І-127

На 09.02.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Игралище: Околовръстен Полигон

На 09.02.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Кръстилци

На 09.02.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Мелник: Мелник

На 09.02.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Никудин

На 09.02.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Палат

На 09.02.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Сандански: 65334, 104, 23, местност Речичка Река, местност Соколовец, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Стара Гара, Р-Н Топливо, Топорков Орман, Юрий Гагарин

Община Сатовча  

На 05.02.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Сатовча: Васил Даракчиев, Г. С. Раковски, Дунав, Еделвайс, Иглика, Кокиче, Лазар Карабожиков, Майор Топалов, Неуточнен Адрес, Никола Карталов, Орфей, Освобождение, Родопи, Стопански Двор, Тодор Шопов, Хаджи Димитър, Шипка

На 05.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков

На 05.02.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Сатовча: Атанас Харизанов, Букет, Васил Даракчиев, Вела Пеева, Георги Мутафчиев, Драгийца, Иглика, Илинден, Кирил и Методи, Лале, Лиляна Димитрова, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, Отец Паисий, Площада, Полени, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Юри Гагарин

На 06.02.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Ваклиново: Бор, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кл. Охридски, Лале, Места, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Партазанска, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Струма, Трети Март

На 06.02.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Кочан: Младост

На 06.02.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Ваклиново: Възрожденска, Граничарска, Иглика, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Партазанска, Пирин

На 06.02.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Кочан: Антон Иванов, Бузлуджа, Васил Левски, Вергил Ваклинов, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, местност Стопански Двор, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Отец Паисий, Панайот Хитов, Пирин, Площада, Победа, Пролет, Рила, Родопи, Свилен Русев, Септемврийска, Христо Ботев

Община Симитли  

На 05.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Железница, Общ. Симитли: местност Джалева Махала, местност Долно Церово, местност Караджевица

На 05.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Ораново

На 09.02.2018 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  Симитли: Васил Априлов, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Панайот Хитов, Победа, Септемврийска, Симитли, Славянска, Хаджи Димитър, Яне Даракчийски

На 09.02.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Крупник: Влахина, Георги Димитров, Кресненско Въстание, Лев Писарев, Пайсий Хилендарски, Средорек

На 09.02.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Полена: Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, местност Мездрата-2, Чайка

Община Струмяни  

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Микрево: 81, Берово, Берово, Васил Левски, Василево, Десислава, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Иван Вазов, Криа Вриси, Неуточнен Адрес, Орфей, Орфей, Пейо Яворов, Рождество Христово, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Тервел, Цар Самуил, Чинара, Юрто

На 05.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Струмяни: Неуточнен Адрес

Община Хаджидимово  

На 07.02.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Хаджидимово: Ореляк

 

 

ВРАЧАНСКА ОБЛАСТ  

Община Враца  

На 07.02.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:00 - 12:45 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Враца: Ален Мак, Безименна, Бистрец, Бистрешко Шосе, Бистрица-Б, Блокове на Противочумен Инст. , Бориките, Боровица, Ботуня, Гаврил Бистричанин, Дружба, Еделвайс, Езерото, Илинден, Индустриална, Калето, Касината, кв. Бистрец, М. Чудна, Люляците-Б, Маджар, Манастирска, Мътница, Радовене, Рила, Рула, Скът, Славов Дол, Сливница, Стоян Орловски, Студен Извор, Студил, Суходолска, УПИ 8, 19, 31, Хранително-Вкусова Зона, Чудна

На 05.02.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Враца: Бистрешко Шосе, Илинден

На 07.02.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Враца: Дъбника, Сениче

Община Козлодуй  

На 07.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Козлодуй: 36-ти Полк, Бургас, Варна, Георги Димитров, Добруджа, Екзарх Йосиф, Орлин Василев, Пловдив, Преслав, Раб. Сел. Зав. Строежи-1700, Тракия, Търново

На 07.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Хайредин: Савчо Дишов

 

 

ВИДИНСКА ОБЛАСТ  

Община Белоградчик  

На 05.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Пролазница: Втора, Махала Среден Рът, Махала Чуката, Осма, Пета, Първа, Седма

На 06.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белоградчик: Цоло Тодоров

Община Видин  

За периода 05-09.02.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Градец, Общ. Видин: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Първа, Шеста, Шестнадесета

За периода 05-09.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Градец, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Първа, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета

За периода 05-09.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Новоселци: Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 338, Първа, Първа, Път 14, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Тринадесета, ул. Първа до Площада, Четвърта, Четиридесет и Седма, Четиридесета, Четиринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шеста, Шестнадесета

На 05.02.2018 г. /08:30 - 08:35 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ -  Видин: VII-5029 кв. 600 Юпз, Акад. Стефан Младенов, Акад. Стефан Младенов, Безименна, Безименна, Заводско Селище, Имот 10971. 157. 14 М. Шуговец, Парцел 10971. 502. 972, УПИ I-5051, Цар Александър II, Цар Иван Асен II, Южна Пром. Зона, Южна Пром. Зона, Южна Промишлена Зона, Южна Промишлена Зона, Юпз

На 05.02.2018 г. /08:30 - 08:35 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Цар Борис III

На 08.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Видин: Южна Пром. Зона

На 08.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 14:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Войница: |||-79 кв. 15, Втора, Девети Септември, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста, Яташка

На 08.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Бела Рада: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, ул. Втора, УПИ XI-276 кв. 11, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Новоселци: до Тп Сметище, Трета

На 08.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Слана Бара: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация № на Имото 020054, Осемнадесета, Осма, Парцел 2 кв 4, Парцел 6 кв 6, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ 21 - 248 - кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Чичил: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.02.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Капитановци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, кв. 49 Парцел 704, Осма, Пета, Пета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма, Трета, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта

На 08.02.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Плакудер: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 09.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Кошава: 592, кв. 65, Ix . кв. 60, Двадесет и Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма-А, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 09.02.2018 г. /13:00 - 13:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Видин: 10971. 409, 2, 10971. 511. 200, 10971. 511. 34, V-3876 Зап. Скл. Зона, Акад. Стефан Младенов, Безименна, Бонония, Екзарх Йосиф I, Зап. Склад. Зона-10971. 511. 175. 1, Запад, Запад, Западна Складова Зона, Землището на Видин № 000741, Зпз, Зпз Тп Тпк Окс - Рем Р-Ца, Зпз 10971. 511. 300, Зсз, Зсз Окс 10971511171, извън регулация-База Кос, местност Алимана, местност Северна Промишлена Зона, местност Северна Промишлена Зона, Нора Пизанти, Пчеларска, УПИ 1-5109 кв. 557 Зсз, УПИ 10971. 511. 154, УПИ 10971. 511. 167, УПИ IV-5110 Зсз, УПИ-V-5097 Зсз, Южна Пром. Зона

Община Димово  

На 05.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Бела: I кв. 64, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 05.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Гранитово, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 05.02.2018 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  Димово, Общ. Димово: Александър Стамболийски

Община Макреш  

За периода 05-09.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Киреево: Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Ново село  

На 09.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Ново Село, Общ. Ново Село: VI-62, кв. 75, Архитект Илия Попов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Полянов, Иван Рилски, Отец Паисий, Рибарска, Страцин

Община Чупрене  

На 05.02.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Чупрене: Асен Балкански, Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Тридесет и Първа

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде ще спира водата в София 0| 3236 |28.01.2018 . Къде ЧЕЗ спира тока? 0| 3752 |26.01.2018 . Вижте къде ще спира токът 0| 3447 |19.01.2018 . Вижте прощалното писмо на магьосника Роналдиньо 0| 3437 |18.01.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах