Петък, 16 Ноември 2018, 02:09
Frognews
0| 2500 |02.11.2018

Вижте къде ще спира токът

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 05 – 09 ноември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

СОФИЯ ГРАД

Община Банкя  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:Вежен, Роза

На 05.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: VI-789, кв. 12, Ангел Каралийчев, Вз. Иваняне ул. Мусала, Вз. Иваняне, Ул. Богдан и ул. Мусала, Връх Богдан, Мусала/15-та/, Петър Генчев /В. З. Иваняне/, УПИ XVII- 726 кв. 9

На 05.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Иваняне:Богданов Дол

На 05.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:Богдан

На 06.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:Еделвайс, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, София, Стефан Стамболов/Будишин/

На 06.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:Шосе Банкя

На 07.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:Витоша/М. Палаузов/, Гергина, Листопад/Пирин/, Мадара, Преслав/Кр. Кюлявков/, Странджа, УПИIV-1856, кв. 15, Юрий Гагарин, Янтра/Язовирка/

На 08.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:Варна, махала Клисурска

На 08.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Клисура, Общ. Столична:2-ра, 4-та, 5-та, VI-264, кв. 27, Балканска, махала Радово, махала Щетница, Старо Село

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:7-ма, Александър Стамболийски, Горски път, Гоце Делчев, Никола Йонков Вапцаров, ПИ 02659. 2249. 96, Христо Ясенов

Община Витоша  

На 06.11.2018 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:31-ва, Соколна

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:10-та/Драгалевци/, 104-та/В. З. Киноцентър/, 6-та/Драгалевци/, 8-ма /Драгалевци/, Александър Пушкин, Байкал, Байкал, Байкал, Бояна, Герганица, Герганица, Драгалевци, Иваница Данчев, Нарцис/Методи К. Димитров/, Орешарска, Орешарска, Севастократор Калоян/Алекса, Скакавица, Терелик, Тончо Жечев

На 05.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:Вълшебно Биле/Кв. Драгалевци/, Драгалевско Шосе, Драгалевци, Драгалевци-разширение Север

На 05.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:406-та, Ваклинец, Вера Недкова, Горски Синчец, Св. Наум /Драгалевци, Св. Наум/Трайчо Костов/

На 05.11.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  София:1-ва /Драгалевци/, 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 322-ра /Драгалевци/, 323-та /Драгалевци/, 323-та/Красна Поляна/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, Андрей Бачковски, Драгалевци, Крайречна, Лешникова Гора, Мащерка, местност Киноцентъра, Планина Витоша, Поп Тодор Врачански, Проф. Боньо Ангелов, ул. Мати Болгария

На 05.11.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  София:Ген. Суворов, Тодор Каблешков

На 06.11.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:15-та /Кв. Симеоново/, Нова Земя, Симеоновска

На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:Александър Пушкин, Байкал, Байкал, Байкал, Бояна, Герганица, Герганица, Иваница Данчев, Орешарска, Орешарска, Севастократор Калоян/Алекса, Скакавица, Терелик

На 06.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град, 3-та /Кв. Обеля/, 3-та /Кв. Симеоново/, 4-та /Кв. Симеоново/, 4-та/Драгалевци/, 6-та/Драгалевци/, 7-ма/Драгалевци/, 8-ма /Драгалевци/, 9-та, 9/Драгалевци/, Димитър Кантакузин, Драгалевци, Екатерина Божилова

На 06.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:Акад. Петър Динеков/445-та/, Ангел Букурещлиев, Маестро Георги Атанасов, Папрат, Христина Морфова

На 06.11.2018 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  София:13-та /Ж. К. Бункера/, 16-та /В. З. Малинова Долина/, 17-та /Ж. К. Бункера/, 18-та /Ж. К. Бункера/, 19-та/275/, 22-ра /Ж. К. Бункера/, 23-та /Ж. К. Бункера/, 25-та /Ж. К. Бункера/, 26-та /Ж. К. Бункера/, 27-ма /Ж. К. Бункера/, 28-ма /Ж. К. Бункера/, 29-та, 30-та, 31-ва /Ж. К. Бункера/, 32-ра /Ж. К. Бункера/, 33-та /Ж. К. Бункера/, 34-та /Ж. К. Бункера/, 38-ма /Ж. К. Бункера/, 9-та кв. Мал. Долина/Студентс, VIII-581, кв. 10 Малинова Долина, В. З. Бункера, Вз. Малинова Долина-Герена, УПИII-562, кв. 11, Зелени Връх, Малинова Долина, Мургана, Папур, Пейова Бука, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Соколна, ул. Трилистник, УПИ І-СНС кв. 12/Ул. Луда Река 12

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:Александър Пушкин, Александър Пушкин, Байкал, Байкал, Байкал, Бояна, Герганица, Герганица, Дъбова Гора, Иваница Данчев, Орешарска, Орешарска, Резньовете, Севастократор Калоян/Алекса, Скакавица, Терелик

На 07.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:323-та /Драгалевци/, 324-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, XVII-828 Кв 5, Глухарче, Драгалевци, Драгалевци, Лешникова Гора, Мавровец, Мащерка, Младост, Папрат, Рудинача /Драгалевци/, Светулка

На 07.11.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  София:Акад. Петър Динеков/445-та/, Драгалевци, Околовръстен път, Паиде Судисов, Света Петка Българска, УПИIV- 3047, Черни Връх

На 08.11.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София:Александър Пушкин, Братя Бъкстон, Велики Прелом, Воденичница /Ал. Пушкин/, Камчатка, Никола Петков/П. Напетов/, Симеон Радев/Кирил Янев/

На 08.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:311/Драгалевци/, 311/Киноцентър/, 314-та /Драгалевци/, 316-та /Драгалевци/, 317-та, 318/Киноцентър/, В. З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Захарий Княжевски, Подгорица, Хмел

На 08.11.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  София:Герена/Драгалевци/, Захари Зограф, Крушова Градина

На 08.11.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:Боянски Възход, Братя Бъкстон, Бъкстон, Ген. Суворов, Иван Сусанин, Манастирски Ливади-Запад, Симеон Радев/Кирил Янев/

На 08.11.2018 г. /17:00 - 23:00 ч./ -  София:633-та/Витоша/, Братя Бъкстон, Бъкстон, Българска Легия, Вихрен/Петър Тонев/, кв. 23

На 09.11.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:72-ра /Кв. Симеоново/, 75-та, Божур, В. З. Симеоново - Драгалевци, Витошко Лале /Симеоново/, Извор, Каменица, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Шумако / Симеоново, Ягода

На 09.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:1-ва, 1654, 2159, VI-1055, кв. 108, Ул. Наум, Акад. Петър Динеков/445-та/, Бяла Мура, В. З. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Веселие/Драгалевци/, Драгалевци, Драгалевци, Драгалевци, УПИIx-1316, кв. 105, Калето, Къпинка, Маестро Георги Атанасов, Отец Генадий, Панайот Пипков, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/, Св. Наум /Драгалевци, УПИVІ-1171, кв. 149, УПИ І-294 , кв. 107, Черни Връх

На 09.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: VII-889 Кв 127, XXVІІ-910 В. З Симеоново Драгалевци -, Атанас Яранов, Гергина, Дамян Дамянов, Драгалевци, Драгалевци Разширение Север, Драгалевци Север УПИ3-1016 Кв126, Еловица/Кв. Драгалевци/, Иван Милев, Илина Църква, Кимчовец, Манастирски Ливади-Запад, Слънце /Драгалевци/

На 09.11.2018 г. /09:45 - 14:30 ч./ -  София:1-ва/ В. З. Малинова Долина/, 16-та /В. З. Малинова Долина/, 2-ра /Ж. К. Бункера/, 25-та /Ж. К. Бункера/, Бистришко Шосе, Луда Река, Малинова Долина, ул. Широки път

На 09.11.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София:74-та, 75-та, 76-та, 79-та /Кв. Симеоново/, 80-та /Кв. Симеоново/, 81-ва /Кв. Симеоново/, 82-ра /Кв. Симеоново/, 87-ма /Кв. Симеоново/, Света Магдалина, Симеоново, Шумако / Симеоново

Община Връбница  

На 05.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:Васил Левски/Мраморско Шосе, М. Магараница, ПИ 49206. 2667. 36, Руйни Води

На 05.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  София

На 07.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:3020-та/Връбница/, Захарна Фабрика, Суходол

Община Възраждане  

На 10.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:Георг Вашингтон

Община Искър  

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Казичене:Александър Стамболийски, Васил Левски/Черв. Армия/, Георги Бенковски, Кръстю Пастухов/Владо Благо, Липите, Момин Кладенец, ПИ Ид 35239. 6106. 2205 М. Валого и Балевица, Прогрес, Спас Андреев, Троянов път, Хан Крум/Дружба/, Цар Борис III/Дим. Благоев/

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: ул. Васил Левски и ул. Кр. Пастухов

На 07.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Казичене:Васил Левски, Васил Левски/Черв. Армия/, Вп 52150, Дружба, Мито Войнишки, Общ. Димитър Благоев, Общ. Стела Благоева, Отец Паисий/Победа/, С Ид. 35239. 6102. 36, XXV-36, кв. 79, Стария Искър, Троянов път, Хаджи Димитър, Хан Аспарух/Кооперативна/, Христо Попбожилов, Цар Борис III/Дим. Благоев/, Яворов

На 07.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:Цар Борис III/Девети Септ.

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Казичене:Апостол Ламбов, Васил Левски/Черв. Армия/, Видните, Витоша, Илия Велинов, Любен Каравелов/Димитър Мут, Мито Войнишки, Момин Кладенец, Мургаш, Никола Петков/Кирил Маджаро, УПИ XIx-387, Хаджи Димитър, Хан Аспарух/Кооперативна/

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:Любен Каравелов, Мургаш, Хаджи Димитър

Община Красно Село  

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София:Иван Йончев , Красно Село, Леринска Чука

На 05.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:Ж. К. Гоце Делчев

На 06.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:Ж, К. Гоце Делчев

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:Ж. К. Гоце Делчев, ул. Кестенова Гора , Червена Роза

На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:Гоце Делчев

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:Ж. К. Г. Делчев

Община Кремиковци  

На 08.11.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Долни Богров:1

На 08.11.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София:Ботевградско Шосе/Мизия/

Община Лозенец  

На 09.11.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  София:Емануил Попдимитров/432-ра/

Община Младост  

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:Младост 2

На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:Младост 1а

На 06.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:Владичина Ливада, Самоковско Шосе, Цветна Градина /Горубляне

На 09.11.2018 г. /09:45 - 14:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:Вилна Зона Бункера

На 09.11.2018 г. /09:45 - 14:30 ч./ -  София:2-ра /Ж. К. Бункера/, 532, 6-та /Ж. К. Бункера/, Липа, Малинова Долина

Община Нови Искър  

На 06.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Негован:Езерата

На 06.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Нови Искър:022016

На 06.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  София:Чепинско Шосе

На 06.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Чепинци, Общ. Столична:17009, 3-та, Чепинско Шосе

Община Оборище  

На 05.11.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  София:Васил Левски, Врабча/Янко Забунов/, Панайот Волов, Янко Сакъзов/Ген. Владимир

На 05.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:Оборище

На 05.11.2018 г. /09:45 - 12:15 ч./ -  София:Княз Александър Дондуков, Панайот Волов, Янко Сакъзов, Янко Сакъзов/Ген. Владимир

На 06.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: ул. Анжело Ронкали

На 07.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:Велико Търново/Г. Г. Деж/, Марин Дринов

На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:Панайот Волов

На 08.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:Поп Богомил

На 08.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: ул. Алеко Константинов

На 09.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:Мадрид

Община Овча Купел  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:Боряна, Букет, Любляна/Й. Вишевградски/, Монтевидео/Пионерски път/, Нов Век/Инж. Жеко Георгиев/, Овча Купел, Овча Купел 1, Полски Венец, УПИ XіV-179

На 06.11.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:Ангелов Връх, Загребска/Атанас Мискетов/, Киевска/Баучер/, Любляна/Й. Вишевградски/, Народен Герой, Никола Петков/П. Напетов/, УПИVі-470 кв. 88

На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:Боряна, Букет, Любляна/Й. Вишевградски/, Нов Век/Инж. Жеко Георгиев/, Полски Венец, УПИ XіV-179

На 06.11.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:668-ма/Овча Купел/, XVIII-252, кв. 87, Ливада, Любляна/Й. Вишевградски/, Народен Герой, Рачка, ул. Народен Герой

На 06.11.2018 г. /12:15 - 16:15 ч./ -  София:Месечинка/745-та/, Обиколна, Овча Купел 1

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:Ангелов Връх, Боряна, Букет, Войводина Могила, Любляна/Й. Вишевградски/, Народен Герой, Никола Петков/П. Напетов/, Нов Век/Инж. Жеко Георгиев/, Ок ул. Народен Герой, Полски Венец, Рачка, УПИ XіV-179

На 08.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  София:Македония, Паскал Тодоров, Рачка

Община Панчарево  

На 06.11.2018 г. /08:45 - 17:15 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 17:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:101-ва, 114, 3-ти Март, Бистришка Четворка/68-ма/, Бистришко Шосе ПИ 04234. 6941. 43, В. З Калугерово Ливаде, В. З. Калугерово Ливаде ПИ 3202, В. З. Шумако УПИ ХVііі-2976, кв. 2, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Манастира, Вилна Зона Шумако, М. Бялата Кал В. З Бункера, М. Калугерица, М. Калугерица УПИ 2433;Пи 04234. 6938. 2433. , Спортист/3-та/

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:139020, V-931, кв. 59, №29150. 7107. 1632, Белишако, Местн. Чемерник, Самоковско Шосе/1ва/

На 06.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:Альовица/34/, Блазна/29/, Бреза/30/, Вилна, Вилна Зона Караджин, Връх Острокап/32/, Ибровица, Иван Пешев/Цветко Рогльов/, Караджин, Караджин/31/, М. Караджин, Наш Дом, Ракита/19-та/, УПИIx-1852 кв. 129

На 06.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:1-ва

На 06.11.2018 г. /08:45 - 17:15 ч./   На 07.11.2018 г. /08:45 - 17:15 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 17:00 ч./ -  Панчарево

На 06.11.2018 г. /08:45 - 17:15 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 17:00 ч./ -  София:1-ва, 71-ва /Кв. Симеоново/, 74-та, Бистрица, Бистришко Шосе, В. З. Калфин Дол ул. Полежан, В. З. Калфин Дол, ул. Правец, В. З. Калфин Дол ПИ 11985, Калугерица, Манастирски Ливади, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Шумако / Симеоново

На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево:Вилна Зона Градище, Младежка/В. З. Градище/, Незабравка/В. З. Градище/, Ралица/В. З. Градище/, Тинтява/В. З. Градище/, Топола/В. З. Беликата/

На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: местност Косанин Дол

На 07.11.2018 г. /08:45 - 17:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:В. З Калугерово Ливаде, В. З. Калугерово Ливаде ПИ 3202, В. З. Шумако УПИ ХVІІІ-2976, кв. 2, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Шумако, М. Калугерица, М. Калугерица УПИ 2433;Пи 04234. 6938. 2433.

На 07.11.2018 г. /08:45 - 17:15 ч./ -  София:1-ва, 71-ва /Кв. Симеоново/, 74-та, Бистрица, В. З. Калфин Дол ул. Полежан, В. З. Калфин Дол, ул. Правец, В. З. Калфин Дол ПИ 11985, Калугерица, Манастирски Ливади, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Шумако / Симеоново

На 08.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Герман:2512, Вилна Зона Кариерата, Месност Терасите, Патриарх Герман/9 Септември

На 08.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:3296 М. Райовец, 44063. 6207. 817, Висо/В. З. Врана-Лозен/, Детелина/91/, Лозенска Планина/20/, М. Стопански Двор УПИ XlI 2506, ПИ 113141, М. Райовец, ПИ 44063. 6214. 4757, Пл. №2621, кв. 1, Проф. Никола Маринов, Рашовец, С. Лозен, Самоковски път/78/, Стопански Двор, Стопански ДворМ. Райовец Пи, Стопански Двор Горни Лозен, Съединение/Георги Димитров/

На 08.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Панчарево:Местн. Ефенди Мост

На 08.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София:Стопански Двор, Цариградско Шосе/Тракия/

На 08.11.2018 г. /08:30 - 16:45 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:3-ти Март

На 08.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:Борова Гора, Васил Левски/Люти Дол, Вилна Зона Караджин, Връх Острокап/32/, Габер, Единство, Заградена Поляна/36/, Караджин/31/, М. Караджин44063. 6229. 1821, Минзухар/37/, Пролетна/Комсомолска/, Стадиона, Съединение/Георги Димитров/

Община Подуяне  

На 06.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:Проф. Иван Шишманов, Стефан Караджа, Теофил Ганев

Община Слатина  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:Шипченски Проход 18 Вх. Д

На 06.11.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:Гара Искър

На 06.11.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:Шипченски Проход 18 Вх. Б, Г

На 07.11.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:Шипченски Проход 18 Вх. А, В

Община Средец  

На 08.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:Хан Аспарух

На 09.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:Яворов Бул. Цариградско Шосе 6

Община Студентски Град  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:131 Ва, 131-та/Изгрев/, 6-та кв. Мал. Долина/Студентс, 7а, 8-ми Декември, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Въртопо, Г. М. Димитров, Д-Р Йордан Йосифов/Студентски Град/, Джон Ленън , Дружба 1, Дружба 2, Дъбница, Дървеница, Дякон Игнатий/Васил Левски/, Евгений Силянов, Жак Натан, Жеко Войвода, Зелена Поляна, Йордан Йосифов, Мусагеница, Св. Климент Охридски, Студ. Град, Трайко Станоев, Яна

На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:131ва, 6-та кв. Мал. Долина/Студентс, 8-ми Декември, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Бели Мел, Въртопо, Г. М. Димитров, Д-Р Йордан Йосифов/Студентски Град/, Джон Ленън, Дружба 1, Дружба 2, Дъбница, Дървеница, Евгений Силянов, Жак Натан, Жеко Войвода, Йордан Йосифов, Климент Охридски, Ммалинова Долина, Мусагеница, Пловдивско Поле , Проф. Кирил Попов/Върбан Ген, Св. Климент Охридски, Студ. Град, Яна

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:131ва, 4-та кв. Мал. Долина/Студентс, 8-ми Декември, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Бели Мел, Въртопо, Г. М. Димитров, Д-Р Йордан Йосифов/Студентски Град/, Джон Ленън, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Дякон Игнатий/Васил Левски/, Евгений Силянов, Жак Натан, Жеко Войвода, Зелена Поляна, Илия Димушев, Йордан Йосифов, Климент Охридски, Малинова Долина, Мусагеница, Св. Климент Охридски, Студ. Град, Яна

На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:131 Ва, 4-та кв. Мал. Долина/Студентс, 8-ми Декември, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Бели Мел, Въртопо, Г. М. Димитров, Д-Р Йордан Йосифов/Студентски Град/, Джон Ленън, Дружба 1, Дружба 2, Дъбница, Дървеница, Дякон Игнатий/Васил Левски/, Евгений Силянов, Жак Натан, Жеко Войвода, Илия Димушев, Климент Охридски, Малинова Долина, Мусагеница, Пловдивско Поле , Проф. Кирил Попов/Върбан Ген, Св. Климент Охридски, Студ. Град, Яна

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:131ва, 6-та кв. Мал. Долина/Студентс, 8-ми Декември, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Бели Мел , Въртопо, Г. М. Димитров, Д-Р Йордан Йосифов/Студентски Град/, Дружба , Дружба 1, Дъбница, Дървеница, Дякон Игнатий/Васил Левски/, Евгений Силянов, Жак Натан, Жеко Войвода, Зелена Поляна, Илия Димушев, Климент Охридски, Малинова Долина, Мусагеница, Пловдивско 2поле, Пловдивско Поле, Проф. Кирил Попов/Върбан Ген, Св. Климент Охридски, Студ. Град, Яна

Община Триадица  

На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:Бул. Гоце Делчев , Бул. Гоце Делчев , Стрелбище, Тулча/Петър Богданов/, Червена Роза

 

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 05.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище:Георги Аспарухов - Гунди, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, Пейо Яворов, Пчела, УПИ 3-227 кв. 18, УПИ ХVІІ-Общ, кв. 19, УПИ-190кв 15, УПИV-016025 кв. 1

На 06.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Пролеша

На 06.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Божурище:Девети Септември

Община Ботевград  

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица: махала Барбушовци, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Томовци

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:Паркинг, Саранск, Темуша

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Радотина

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци

На 05.11.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Ботевград:05815. 13. 34, Зелин-36-А, Зелин-42-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Кошарата, Курорт Зелин, Христо Ботев

На 05.11.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:В. З. Чеканица, Зелин-Д-Р Асен Златаров, М. Чеканица, ПИ - 001088, местност Чеканица, Страцин, Чеканица

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Врачеш:Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Зеленград, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев

На 06.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Ботевград:до сграда ТКЗС

На 06.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070

На 06.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИIII-25 кв. 4

На 06.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Литаково:3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г. Димитро, Георги Раковски (Д. Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М. Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап. Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, кв. 9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н. Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-тиIх), Шипка, Юри Гагарин

На 06.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 06.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Осеновлаг:Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол

На 06.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008

На 06.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Скравена:Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 06.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Литаково:3ти Март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Боговина, Брезовица, Вълчи Град, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г. Димитро, Една Българка (М. Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Кап. Тодор Тодоров, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Павел Бързашки, Парцел V-41, кв. 9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Писана, Победа, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Шести Септември (9-тиIх)

На 07.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Ботевград:003036, 05815. 13. 34, Ам Хемус кв. Зелин, В. З. Чеканица, В. З. Зелин, В. З. Зелин, Ул. 4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, местност Пръдлювец, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 07.11.2018 г. /09:30 - 12:45 ч./ -  Трудовец:Беласица, Васил Левски, Зелин, Никола Иванов (Н. Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Цар Борис, Черниш, Шипка

На 07.11.2018 г. /13:00 - 15:45 ч./ -  Врачеш:Георги Бенковски, Ивайло, Кирил и Методий, Орлово Гнездо, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Цар Иван Шишман (М. Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Шипка, Ясен

Община Годеч  

На 08.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Шума: УПИ ХV-23

На 09.11.2018 г. /11:30 - 15:00 ч./ -  Годеч:М. Молак, махала Молак, Молак

Община Горна Малина  

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Макоцево:В. З. Овче Бърдо Имот №219, местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо

На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Макоцево:Овчо Бърдо, ПИ 385 Кад. Район 232, ПИ 463 Кад. Р. 232 М. Овче Бърдо

Община Долна баня  

На 09.11.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Долна Баня:Търговска

Община Драгоман  

На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Драгоман:Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Люляк, Свети Стефан

Община Елин Пелин  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Нови Хан: местност Чатърлък, местност Чатърлък

На 05.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 15:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Врачеш:Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 05.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Горна Малина

На 05.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Горно Камарци: . УПИVI-61 Кв 11, УПИVI-38, кв. 7

На 05.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Долно Камарци: VIII-9 кв. 7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160, кв. 8, Седма, ТП Център, Трета, ХІІІ-108 кв. 14, Четвърта

На 05.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Негушево: УПИ 9 - 020019

На 05.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Осоица:10, 33-та, III-271 кв. 37, XI-400 Вилна Зона, XXV-256, Общ. Горна Малина, П-Л III-276, кв. 37, П-Л VI-137, кв. 1, Парцел VIII От кв. 53 В. З. Осоица, Парцел VІ-54, кв. 28, УПИIV-249, кв. 22, УПИ XI-317, кв. 39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХІІІ-373, кв. 34

На 05.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Саранци:000020 по КВС

На 05.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Столник

На 05.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Стъргел:Имот 024027, Парцел ІІ-269, кв. 39, УПИ, УПИI-390, кв. 47, УПИV-467, кв. 30, УПИVII-309, кв. 52, УПИVІ-275, кв. 39

На 05.11.2018 г. /09:30 - 15:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Ботевград:Витиня, Пик, Саранск, Цар Освободител

На 06.11.2018 г. /12:30 - 12:45 ч.; 12:30 - 16:30 ч.; 13:30 - 13:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Столник:XIII-178, кв. 24, Мтп Складова База, П-Л І-38, кв. 9, УПИ -272

На 06.11.2018 г. /12:30 - 12:45 ч.; 13:30 - 13:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Григорево:017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ ІV-102 кв. 11, УПИVІІІ-25, кв. 3, УПИ XI-319, кв. 32, УПИ XV-128, кв. 15, УПИ ХI-264 кв. 18, УПИ ХІХ-262, кв. 18, Черковна

На 06.11.2018 г. /12:30 - 12:45 ч.; 13:30 - 13:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:Липа

На 06.11.2018 г. /12:30 - 12:45 ч.; 13:30 - 13:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:08832, Баба Тонка Обретенова, Витоша, Върбето, Елин Пелин, Захари Стоянов, Лесновска, М. Шеовица ПИ -031155, Новоселци, Пирин, Росица, София, Тодор Каблешков, Уо кв. Върбето, Шиовица

На 06.11.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Григорево

На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Нови Хан:Геренска, Здравец, Калоян, Марица, Оборище, Рила, Студеница, Юрий Гагарин

На 09.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин: I, кв. 7, М. Гладно Поле, Гладно Поле, Гладно Поле-вили, М. Гладно Поле, Месност Гладно Поле

На 09.11.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:Витоша, Георги Бенковски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Максим Горки, Новоселци, Пазар Автогара, Синчец, София, Стара Планина, УПИ 1-161165, УПИ Х-292, кв. 23, Цар Симеон, Чаталджа

На 09.11.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Елисейна:Безименна

Община Етрополе  

На 05.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Малки Искър

На 06.11.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Ямна:Мах. Златичора, Мах. Черти Град

На 06.11.2018 г. /13:00 - 16:45 ч./ -  С. Ямна

На 08.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Етрополе:145006, Вилна Зона Рибарника, Вранащица, Георги Бакалов, Етрохимик - Алексиев, Руски, Софроний, Хаджи Османово

На 08.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Рибарица, Общ. Етрополе:194005, XVIII-14, кв. 2, Парцел Х-19, кв. 15, ХVIII, кв. 19

На 08.11.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Етрополе:Вилна Зона Рибарника

На 08.11.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Рибарица, Общ. Етрополе:194005, XVIII-14, кв. 2, Парцел Х-19, кв. 15

Община Ихтиман  

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:30 - 13:00 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 05.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./   На 07.11.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 13:45 - 15:15 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Вакарел:Дренов Рът, махала Дренов Рът

На 05.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./   На 07.11.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 13:45 - 15:15 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Веринско: ул. 13, УПИIX-23, кв. 13, УПИ ІІІ-124, кв. 6, УПИ ХVІІ-131, кв. 6

На 05.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./   На 07.11.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 13:45 - 15:15 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 05.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./   На 07.11.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 13:45 - 15:15 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Ихтиман:Автомагистрала Тракия, Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Йордан Балчев, Кирил и Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич, ПИ 007083 М. Царчино, Пирин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИIII-2061, кв. 145, УПИIV - 2853, кв. 191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Цар Самуил, Черни Връх, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 06.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Бърдо: УПИ №113 кв. №25а

На 06.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Вакарел:Александър Стамболийски, махала Драгиовци, П-Л Х, кв. 11 М. Бърдо

На 06.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Мечковци: УПИVІІІ-89, кв. 3

На 06.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман: махала Барата, махала Бойчиновци, махала Горобий, махала Градеж, махала Гроздьовци, махала Средищна, махала Суевци, махала Широки Рът, махала Шуглеовци, УПИVіі кв. 8

На 06.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч./ -  Бузяковци:Заевица, махала Поповци, УПИIII-186 кв. 17а

На 06.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч./ -  Ръжана: УПИVІІ-27, кв. 5

На 06.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Бърдо: УПИ №113 кв. №25а, УПИ №113 кв. №25а

На 06.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Вакарел:Александър Стамболийски, махала Драгиовци, П-Л Х, кв. 11 М. Бърдо, П-Л Х, кв. 11 М. Бърдо

На 06.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Мечковци: УПИVІІІ-89, кв. 3, УПИVІІІ-89, кв. 3

На 06.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 10:15 ч./ -  Ботевград:Хан Крум

На 06.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 10:15 ч./ -  Джамузовци

На 06.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 10:15 ч./ -  Пановци:22

На 06.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Боерица:Пи640030, 640027, УПИVІ-111, кв. 16, УПИ ІІ-124, кв. 13

На 06.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Борика, Общ. Ихтиман:П-Л ІV-109, кв. 8, Парцел VІІ-59, кв. 20, УПИ 9-128 Кв 5, УПИ ІV-165, кв. 24

На 06.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Бузяковци: махала Поповци

На 06.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Вакарел: махала Поповци, Чешма Ангелина

На 06.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Веринско

На 06.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман: УПИIV-103 Кв 27, П-Л ХІ-39, кв. 4

На 06.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Ихтиман:Предгарова

На 06.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Костадинкино:Мах. Семковци УПИ ХVІ-88, кв. 12, махала Брънковци, махала Полиовци, махала Семковци, махала Яздирастовци, Яздирастовци

На 06.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Пауново: V-142, кв. 23, П-Л VІІІ-198, кв. 15, П-Л І-84, кв. 15а, махала Поповци, Поповци ПИ 028069, УПИIII-220, кв. Ихтиман, УПИV- 199 кв. 14 Близо До Църквата, УПИV-129 , Кв 21, УПИ XI-35, кв. 4, УПИ XXV-114, кв. 20

На 06.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Поповци, Общ. Ихтиман: УПИ ІІ-91, кв. 13

На 07.11.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Ихтиман:Божур, Иглика, Кокиче, Липа, Люляк, Марица, Мизия, Пирин, Плиска, Рила, Руен, Странджа, Траянова Врата, Цар Самуил, Черни Връх, Явор, Янтра

Община Костенец  

На 05.11.2018 г. /09:15 - 11:30 ч.; 09:30 - 11:30 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Гуцал: IV Вк. 3а

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:Акация, Акация, Боровец, Боровец, Заря, Заря, Изгрев, Изгрев, Момина Сълза, Момина Сълза, Оборище, Оборище, Самуил, Самуил, Средна Гора, Средна Гора, Цариградско Шосе, Цариградско Шосе

На 05.11.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Долна Баня:Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски

На 05.11.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Долна Василица

На 05.11.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:Боровец

На 05.11.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Марица:1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал. Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев

На 05.11.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Радуил:1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б. Хаджисотиров, Бреза, В. Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г. Зуйбаров, Г. Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив. Вазов, Изгрев, Каменити път, М. Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н. Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 05.11.2018 г. /09:15 - 11:30 ч.; 09:30 - 11:30 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Самоков:3-та

На 05.11.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Долна Баня

На 05.11.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Марица

На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Пчелин, Общ. Костенец:К. К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани

Община Костинброд  

На 05.11.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Безден:М. Могилата УПИ77, 24, ПИ №243, кв. 25, УПИ 77. 9

На 05.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Костинброд:Златен Век, кв. 57 УПИ 3872, Константин Преславски, Любен Каравелов, Местн. Св. Тройца, местност Бачийте, Могила, Момина Сълза, Мърфи, Обединена, Струма, УПИV-4395, кв. 243, УПИ ХIх - Общ, кв. 50, УПИ Хххі-3890, кв. 50, УПИ- I 736 кв. 57, Шияковци, Шняковски Стопански Двор

На 05.11.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  София:Райска Градина/Аврора/

На 07.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  С. Безден

На 07.11.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Опицвет: III-283, XVII кв. 4

На 07.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Опицвет

Община Мирково  

На 05.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Буново, Общ. Мирково

На 06.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково

На 07.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Мирково:Васил Левски, Георги Раковски, Захари Груев, Никола Пантов, Опълченска, Поп Недельо, Христо Ботев

На 08.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Мирково:Васил Левски, извън регулация, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Пенчо Славейков, Средна Гора

Община Правец  

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Правешка Лакавица:001626, махала Церица

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Правец:Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Драганско, махала Манастирица, махала Пушкарско, местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 кв. 110

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Равнище: I кв. 29, УПИII-196 кв. 8

На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Правец:Васил Левски, Градешница, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Драганско, махала Манастирица, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 кв. 110

Община Самоков  

На 05.11.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 10:15 - 12:00 ч./   На 09.11.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Венковец: УПИIII-28 кв. 4

На 05.11.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 10:15 - 12:00 ч./   На 09.11.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел:22472. 7449. 174

На 05.11.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 10:15 - 12:00 ч./   На 09.11.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Драгушиново

На 05.11.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 10:15 - 12:00 ч./   На 09.11.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман:093360, М. Шабан Дере

На 05.11.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 10:15 - 12:00 ч./   На 09.11.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Ихтиман: местност Ушите

На 05.11.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 10:15 - 12:00 ч./   На 09.11.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Ново Село, Общ. Самоков

На 05.11.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 10:15 - 12:00 ч./   На 09.11.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Полянци

На 05.11.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 10:15 - 12:00 ч./   На 09.11.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Самоков:М. Катранджията, Имот 65231. 915. 100, местност Шишманово, местност Язовир Искър, Софийско Шосе

На 05.11.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 10:15 - 12:00 ч./   На 09.11.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Черньово: V-68, кв. 24, УПИIV-146 Кв 17, УПИ ХVІ-6, кв. 1, УПИ ХІV-105, кв. 16

На 05.11.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 10:15 - 12:00 ч./   На 09.11.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Шипочане

На 05.11.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Самоков: ул. Цар Борис III ТП Бистрица, 65231. 906. 282, Абаджийска, Александрова, Ангел Кънчев, Асен Карастоянов, Баба Фота, Белмекен, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Булаир, Бяла Поляна, Васил Левски, Верила, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Двадесет и Девети Декември, Дунав, Елин Пелин, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Йордан Йовков, Кирил и Методи, Климент, Константин Фотинов, Коста Вальов, Луковица, Македония, Мальовица, Манастирска, Мано Филипов, Митрополитска, Мусала, Наум Хаджимладенов, Неофит Рилски, Никола Драмалиев, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пашеница, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Попангелов, ПИ 65231. 908. 409, Пирин, Рила Планина, Рилски Езера, Розова Долина, Сини Вир, Скакавец, Соколец, Софроний Врачански, Търговска, УПИ 65231. 914. 240, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Симеон, Център За Настаняване От Семеен Тип, Чакър Войвода, Шумнатица, Ястребец

На 05.11.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 09.11.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Самоков:65231. 907. 178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231. 916, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, местност Ридо, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Рупите, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети Декември, Търговска, УПИ 65231. 906. 319, УПИ 65231. 911. 36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр. Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис III, Черни Връх, Черно Море, Шейново, Шипка

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Самоков:България, Захари Зограф, Захари Райнов, Иглика, Крали Марко, Луковица, Мургаш, Мусала, Пирин, Подридна, Рила Планина, Сан Стефано

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:Авксенти Велешки, Баба Неделя, Дим. Смрикаров, Димитър Талев, Иван Йончев, Константин Фотинов, Манастирска, местност Татарски Брод, Отец Паисий, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Христо Йончев, Цар Борис III

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол: местност Татарски Брод

На 05.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бели Искър:1-ва

На 06.11.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./   На 08.11.2018 г. /14:45 - 16:00 ч./ -  Самоков:Гр. Самоков, ул. Рилска Малина ТП Гсм, Любомир Чакалов, Македония, Преспа, Рилска Малина, Ястребец

На 06.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Самоков:Братя Миладинови, Вардар, Гоце Делчев, Гр. Самоков, ТП Искър - 3, Дунав, Еленин Връх, Любомир Чакалов, Македония, Овнарско, Орлови Скали, Охрид, Преспа, Райна Княгина, Рилска Малина, Самоково, Синчец, Струма, УПИ 65231. 909. 365, Цар Симеон, Цареви Кладенци, Ястребец

На 06.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Самоков:Вардар, Овнарско, Охрид, Преспа, Райна Княгина, УПИ 65231. 909. 365

На 08.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Самоков:65231. 907. 178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231. 916, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Константин Фотинов, Крали Марко, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Македония, Манастирска, местност Ридо, местност Ридо, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Подридна, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Рупите, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети Декември, Търговска, Търговска, УПИ 65231. 906. 319, УПИ 65231. 911. 36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр. Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис III, Черни Връх, Черно Море, Черно Море, Шейново, Шипка

На 09.11.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Самоков:България, Връх Вихрен, Константин Фотинов, Крали Марко, Македония, местност Ридо, Подридна, Слави Генев, Търговска, Черно Море

Община Сливница  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алдомировци:16-та, Алдомировска (Г. Димитров), Алдомировска (Г. Димитров), Главната, Парцел Три, кв. 19, Седма, Четвърта

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:1300 Години България, Иван Вазов, Иван Германов, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Неделище, Паисий Хилендарски, Тодор Влайков, Цар Симеон Велики

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Гулянци  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Милковица:Арда, Веслец, Витоша, Гурко, Изгрев, Одеса, Осогово, П. К. Яворов, Силистра

Община Долни Дъбник  

На 05.11.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Дисевица:10 Конгрес, Ангел Кънчев, Васил Костов, Г. Томов, Ген Радецки, Георги Петров, Девети Септември, Иван Вазов, Изгрев, К. Златарев, К. Христов, Месност Торбовото, Н. Вапцаров, П. Волов, С. Караджа, Св. Св. Кирил и Методий, Юнско Въстание

На 05.11.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен:С. Дисевица ПИ 000137 и С. Търнене ПИ 000108

На 05.11.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен:Адил Дервишев, Месност Азманското, местност Азманското, местност Ватовото, местност Под Селото

Община Искър  

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър:Ал Димитров, Ас Халачев, Байкал, Балкан, Балчик, Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Велико Търново, Велко Кръстев, Въло Йончев, Георги Димитров, Искър, Калинин, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Мара Денчева, Маркс, Николай Петрини, Петлешков, Пирин, Преслав, Първи Май, Райко Даскалов, Рила, Силистра, Слави Алексиев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Трифон Ангелов, Тулча, Тунджа, Тутракан, Урал, Христо Ботев, Христо Наумов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Чавдарци, Чапаев, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър:Ал Димитров, Вапцаров, Въло Йончев, Искър, Кирил и Методий, Малчика, Мара Денчева, Петлешков, Пирин, Силистра, Слави Алексиев, Тулча, Тутракан, Христо Наумов, Цвятко Георгиев

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър:Георги Димитров

Община Кнежа  

На 07.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Кнежа:Йоан Екзарх, Криволак, Огнян Михайлов, Опълченска, Презвитер Кузма, Христо Ботев

На 08.11.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Лазарово:23-ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Лазар Митов, Панайот Хитов, Тодор Каблешков, Юрий Гагарин

Община Левски  

На 06.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Летница, Общ. Летница:Александър Димитров

На 06.11.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски:Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Веселина Геновска, Гергана, Княз Борис, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Цар Иван Асен II

На 08.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски:Александър Стамболийски, Панайот Хитов, Цанко Бакалов, Цар Симеон

Община Плевен  

На 05.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Плевен:Местн. Бъчвата

На 05.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горталово:071020- местност Сушица, VI-87 кв. 3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 05.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен:Александър Стамболийски, Иван Нанов, Кирил и Методий, Петър Габровски, Трети Март, Христо Ботев, Христо Сръбски

На 05.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Плевен:Лозарска Среща Кл 1

На 05.11.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Плевен:Георги Кочев, Десети Декември, Ем. Васкидович/Аврора/, Молдавия, Русе/Д-Р Бешев/

На 06.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Плевен:Кайлъка

На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:Ал Стамболийски, Васил Левски, Лом, Марица, Мусала, Нова Загора, Отец Паисий, Троян, Чепеларе, Ямбол

На 06.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Плевен:Люляк, Незабравка, Обединение, Оряхово, Синчец, Сторгозия

На 06.11.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Плевен:Генерал Тошев, Георги Кочев, Десети Декември, Молдавия, Русе/Д-Р Бешев/, Трифон Кунев/Лагерна/

На 06.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:Вардар/П. Пеловски/, Генерал Атанас Стефанов, Добруджа, Драган Цанков, Рибарица

На 07.11.2018 г. /08:15 - 08:45 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бохот

На 07.11.2018 г. /08:15 - 08:45 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Плевен:Местн. Кайлъка, Парк Кайлъка

На 07.11.2018 г. /10:30 - 14:00 ч./ -  Плевен:Буря, Мария Кюри, Стадионка/Б. Мъжкаров/, Цар Самуил/В. Топалски/

На 07.11.2018 г. /10:45 - 11:15 ч.; 10:45 - 13:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Бохот:281003

На 07.11.2018 г. /10:45 - 13:15 ч.; 10:45 - 11:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Плевен:Местн. Кайлъка

На 07.11.2018 г. /10:45 - 13:15 ч.; 10:45 - 11:15 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Радишево: местност Стража

На 07.11.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:Ал Димитров, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Вола, Кракра, Маршал Толбухин, Одерец, П Р Славейков, Панагюрище, Шейново

На 08.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пелишат:17 Партизани, VIII кв. 5, Арда, Бенковски, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Въча, Гередава, Гривишкото, Гудима, Гурко, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Коста Златарев, Кръстю Конов, Лом, Любен Вешков, Люлин, Малчика, Москва, Мусала, Общинска Мера, Одеса, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Пелезо, Пирин, Победа, Пробуда, Раковски, Ресен, Рила, Сингур, Стопански Двор, Трети Март, Трифон Гърчев, Христо Ботев, Христо Кънчев, Цветан Спасов, Черешин Камък, Шейново, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 08.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Радишево:Аврора, Атон, Васил Априлов, Върха ПИ 029026, Драва, Емине, Ивайло, Кирил и Методий, местност Върха, Николай Ракитин, Пероника, Прилеп, Родопи, Стража Върха

На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пелишат:17 Партизани, Вит, Въча, Гурко, Дунав, Иван Вазов, Кръстю Конов, Любен Вешков, Люлин, Осъм, Победа, Раковски, Христо Ботев

На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: VII 1814, Бузлуджа, Вола, П Р Славейков, Плевен, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Юмрукчал

На 08.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Плевен:Генерал Владимир Вазов

На 08.11.2018 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Плевен:Бузлуджа, Генерал Колев, Илю Войвода, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 08.11.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Плевен:Вит, Втора Задгарова, Георги Кочев, Източна Индустриална Зона, Индустриална Зона, Осъм/Бала Баир/

На 08.11.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Плевен:Вит, Георги Кочев

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Ивайло, Искър, Кракра Пернишки, Марица, Освободител, Прилеп, Рила, Родопи

На 09.11.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Плевен:Дружба

На 09.11.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Плевен:Генерал Тотлебен, Железничар, Крали Марко/Мл. Гвардия/, Лъчезарна, Люляк, Мрамор, Мъглиж, Рудозем, Сторгозия

Община Пордим  

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Vі-319, кв. 50, Ал. Стамболийски, Асен Златаров, Асен Халачев, Бачо Киро, Букурещ, Буря, Валтер Мъръчиняну, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги Кочев, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Дунавия, Ив. Винаров, Иван Вазов, Извор, Изгрев, Искър, Козлодуй, Кострама, Любен Каравелов, Майор Горталов, Майор Шонцу, Марица, Митко Палаузов, Москва, Отец Паисий, Панайот Хитов, Подполк Николае Нанкович, Прогрес, Редник Грегоре Йон, Скобелев, Слави Алексиев, Тулча, Филип Тотьо, Христо Ботев, Шипка

Община Червен бряг  

На 06.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Червен Бряг:Победа

На 06.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 14:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:Гарван Дол

На 06.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Койнаре:Мило Нанов, Н Вапцаров

На 06.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Ракита, Общ. Червен Бряг

На 06.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Садовец:634, I-ри Стопански Двор, Ал. Батенберг, Ангел Кънчев, Арда, Барата, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бор, Бреза, Брест, Вазов, Васил Левски, Вит, Витоша, Волов, Врабче, Върба, Г Бенковски, Гарвандолска, Генерал Тотлебен, Гергана, Гургулят, Гъмза, Демокрация, Драва, Дунав, Дълбок Дол, Еверест, Еделвайс, Запад, Заря, Захари Стоянов, Иван Асен II, Искър, Камчия, Каравелов, Карпати, Княз Борис I, Кокиче, Крайна, Кремениш, Лале, Леска, Люлин, Македонска, Малина, Марица, Месност Бончовец, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Омайниче, Опълченска, Орех, Орляк, Осогово, Осъм, П. К. Яворов, Паисий, Пеевска, Перущица, Пирин, Плевен, Победа, Пробива, Пчелина, Първомайска, Район Циглена Фабрика, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Росица, Ружа, Руски, Св. Св. Кирил и Методий, Светулка, Синчец, Скобелев, Славейче, Сливница, София, Стамболийски, Стари Кладенец, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Странджа, Струма, Студенец, Съединение, Теменуга, Усойна, Хаджи Димитър, Хайдушко Изворче, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Церака, Цнст Садовец, Черно Море, Чукара, Шипка, Ю. А. Гагарин, Яйчарски Баир, Янтра, Янтра 1

На 06.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Телиш:Ал Стамболийски, Бежанска, Богдан Димитров, В Друмев, В Йотов, В Михайлова, Васил Коларов, Вежен, Витоша, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Дунав, Езерна, Иван Вазов, Индустриална, К и Методий, Л Димитрова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пело Пеловски, Перпелицин, Пръвчанска Рампа, Р Даскалов, С Румянцев, Странджа, Страцин, Тодор Луканов, Филип-Тотю, Х. Витков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Цеко Ненов, Шипка, Янко Забунов

На 07.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 14:30 ч./ -  Горник:Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра

На 07.11.2018 г. /09:15 - 14:00 ч.; 09:15 - 14:30 ч.; 09:15 - 09:45 ч./ -  Бресте:Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Васил Коларов, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген. Вл. Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и Шести Юни, Девети Септември, Димитър Кьосовски, Иван Вазов, Иван Диловски, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Н. Й. Вапцаров, Никола Горанов, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чудна

На 07.11.2018 г. /09:15 - 14:30 ч.; 09:15 - 09:45 ч./ -  Сухаче:Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети Септември, Дядо Вълко, Л Димитрова, Л Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов

На 08.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг:Вежен, Велико Търново, Дойран, Македония, Панайот Волов, Силистра, Християнска, Цар Самуил

На 09.11.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Садовец:Ал. Батенберг, Ангел Кънчев, Арда, Барата, Бачо Киро, Беласица, Бор, Брест, Врабче, Г Бенковски, Гарвандолска, Генерал Тотлебен, Гъмза, Демокрация, Драва, Еверест, Еделвайс, Запад, Заря, Захари Стоянов, Иван Асен II, Камчия, Каравелов, Карпати, Кокиче, Кремениш, Лале, Леска, Македонска, Марица, Месност Бончовец, Мусала, Оборище, Одрин, Омайниче, Опълченска, Орех, Орляк, Осогово, П. К. Яворов, Паисий, Пеевска, Пирин, Плевен, Пробива, Първомайска, Район Циглена Фабрика, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руски, Св. Св. Кирил и Методий, Светулка, Скобелев, Славейче, Сливница, София, Стамболийски, Стари Кладенец, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Странджа, Струма, Студенец, Съединение, Усойна, Хайдушко Изворче, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Христо Ботев, Церака, Черно Море, Чукара, Ю. А. Гагарин, Яйчарски Баир

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 05.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ -  Брезник:06286. 72. 21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 05.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник:083011, Местн. Страище, Мах. Пали Лула, С. Велковци, УПИ ІV-105, кв. 40

На 05.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ -  Ноевци

На 05.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ -  Сопица

На 05.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ -  Ярджиловци:Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 05.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Слаковци

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ -  Селищен Дол

На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник:Александър Филипов, Видрица, Владо Захариев, Граово, Гребен, Могилица, Нестор Петров

На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долна Секирна

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Горни Романци

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Брезник:Андрей Михайлов, Георги Ив Бунджулов

Община Перник  

На 05.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 07.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:603, 616-та, Балканджи Йово, Блокове на Р-К Тева, кв. Тева, Парижка Комуна, Петко Ефтимов, Разпределителна, Република, Сини Вир, Тева, Урса, Чипровско Въстание

На 05.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 07.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Люлин, Общ. Перник:С. Люлин, М. Чокладиновец

На 05.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 07.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Перник:21-ва, Арх. Йордан Миланов, Благой Гебрев, Варшава, Велчова Завера, Владимир Комаров, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Жк. Тева, ПИ 725. 25, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, кв. Тева, УПИ XI, кв. 193, Крали Марко, Крушовска Република, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, Мах. Лалова, Мах. Чекърчийска, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Освобождение, Пушкин, Пхенян, Радомирска Република, Сергей Есенин, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети Март, Улан Батор, УПИV-7050 кв. 118, Урса, Хавана, Ханой, Хемус, Цоф Бараки, Чернишевски, Юрий Гагарин

На 05.11.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./   На 06.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Гълъбник: кв. 25 УПИ XІІІ-353, УПИVІІ-112, кв. 16, УПИ ХV-45, кв. 6

На 05.11.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./   На 06.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Дрен: V-420 кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова махала , махала Мали Дрен, махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 05.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Арх. Йордан Миланов, Асен Златаров, Бенковска, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Бучински път, Бучински път, Бучински път, Бучински път, Васил Левски, Васил Левски, Воронеж, Георги Мамарчев, Георги Мамарчев, Девин, Добруджа, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Кракра Пернишки, Лом, Лом, Лом, Мах. Портарева, Мах. Портарева, Миньор, Миньор, Младен Стоянов, Мошино, Мошино, Оряхово, Отец Паисий, Отец Паисий, Петко Каравелов, Раковска, Раковска, Раковски, Раковски, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рудничар, Стомана, Стомана, Тева, Тутракан, Хумни Дол, Хумни Дол, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Ямбол

На 05.11.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Перник:Благой Гебрев, Ленински Проспект

На 05.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:Пояс №1на Язовир Студена

На 05.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кладница: Ix-409, Vііі-29, кв. 18, XI-29 кв. 18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна Зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп. Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище Делта Хил, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИII-35, кв. 17 Делта Хил, УПИV||-Кв. 20, УПИ XXIX-29, кв. 20 Делта Хил, УПИ ІІІ-21 кв. 20, УПИ-IX 29, ХVІІ-11010, 11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, ХХХ-1257 кв. 68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец

На 05.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рударци

На 05.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кладница:Горско Стоп. Витошко

На 05.11.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Кралев Дол:Волга, Драва, Лале, Люлин, махала Айдарица, Металург, Минзухар, Миньор, Отец Паисий

На 06.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Арх. Йордан Миланов, Асен Златаров, Бенковска, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Бучински път, Бучински път, Бучински път, Бучински път, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Воронеж, Георги Мамарчев, Георги Мамарчев, Девин, Добруджа, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Калкас, Кракра Пернишки, Лом, Лом, Лом, махала Портарева, махала Портарева, Миньор, Миньор, Младен Стоянов, Мошино, Мошино, Оряхово, Отец Паисий, Отец Паисий, Петко Каравелов, Раковска, Раковска, Раковски, Раковски, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рудничар, Стомана, Стомана, Тева, Тутракан, Хумни Дол, Хумни Дол, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Ямбол

На 06.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ -  Горна Диканя

На 06.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ -  Даскалово:Втора

На 06.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ -  Драгичево:Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра

На 06.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ -  Мърчаево:Мърчаево ПИ 52, Рударски път, Цар Симеон I/Кост. Темелков/

На 06.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ -  Перник:Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски път, Лиляна Димитрова, махала Горна Църква, махала Тутулова, махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово

На 06.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ -  Рударци:1452, 3-ти Март, LXXXІІІ-1526 кв. 121, XVIII-1965, 1967 кв. 127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген. Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн. Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С. Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, ул. Вардар/Ул. Силистра, УПИ LXXXIV-2229, кв. 21. , УПИ І-1427 кв. 80б, УПИ Х|Х, кв. 107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец

На 06.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник:Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Илинден, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Ком, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Магистрала, махала Бугьовец, махала Каназирова, махала Кюлова, махала Опашиница, махала Шестакова, махала Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков Дол /И. Р. /, Местн. Шумнатица, Младост, Могилата, Мусала, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Пролет, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Рила, Самуил, Сините Вълни, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Черни Връх, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 06.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Перник:Белоградчишки Скали, Братя Кокарешкови, Волга, Грамаге, Димитър Благоев, Йордан Лютибродски, Климент Охридски, Костенец, Леденика

На 06.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Рударци:Вела Пеева, Гео Милев, Камчия, Капенешка, Марица, Москва, Оборище, Първи Май, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Селимица, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Черни Връх, Шумнатица

На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Арх. Йордан Миланов, Асен Златаров, Бенковска, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Бучински път, Бучински път, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Воронеж, Георги Мамарчев, Георги Мамарчев, Добруджа, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Калкас, Кракра Пернишки, Лом, Лом, Лом, махала Портарева, махала Портарева, Миньор, Миньор, Младен Стоянов, Мошино, Мошино, Оряхово, Отец Паисий, Отец Паисий, Петко Каравелов, Раковска, Раковска, Раковски, Раковски, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рудничар, Стомана, Стомана, Тева, Тутракан, Хумни Дол, Хумни Дол, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Ямбол

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Черна Гора, Общ. Перник:Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански път, Китка, Магюшница, махала Ваклинови, махала Димеви, махала Кюрчийски, махала Сугареви, махала Толева, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 07.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Витановци:Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л ІV-241, кв. 29, УПИ І-51 кв. 14

На 07.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев:Ючдорушко Дере

На 07.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Батановци:3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, махала Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св. Св. Кирил и Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 07.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Богданов Дол:Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, махала Дълга Бара, махала Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига

На 07.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Вискяр:ІІ-253 кв. 30

На 07.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Зидарци

На 07.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Мещица:Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, кв. 3 УПИVііі-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл. №140, Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIII кв. 55а, Юрий Гагарин, Ястребино

На 07.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Перник:Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил

На 07.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Радуй

На 07.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Расник:Брод, Казанджийска, Околовръстен път

На 07.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Ярджиловци:Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски

На 08.11.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 13:45 - 15:00 ч./ -  Дивотино:3-ти Март, 34069, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетиседма, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв29 УПИV -642, Комсомолска, Люлин, махала Герен, махала Ливаге, махала Светавода, махала Тенов Дол, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетипета, Петдесетитрета, Петнадесета, Първа, Рила, Седемнадесета, Седма, Слатина, Струма, Тенов Дол, Тридесета, Тридесетивтора, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, УПИVIII - 296 Kb. 21, УПИ Іі кв. 746, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четирдесетитрета, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.11.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 13:45 - 15:00 ч./ -  Люлин, Общ. Перник: V-614 Кв 59, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, кв. 31, УПИ1-577, махала Лесков Дол, махала Стакьовец и Манастира, Местн. Задбудилица, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 874, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесеста, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 08.11.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 13:45 - 15:00 ч./ -  Перник:Рашо Димитров, Цалева Круша

На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:Владислав Граматик, Добри Чинтулов, Михаил Георгиев, Никола Карев, Презвитер Козма, Тако Пеев, Тодор Влайков, Тодор Паница

На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник:Братя Миладинови, Владислав Граматик, Даме Груев, Константин Величков, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Пере Тошев, Презвитер Козма, Райна Княгиня, Чичо Стоян

На 08.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Мещица:Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Димитров, Даме Груев, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Маршал Жуков, Октомврийска Революция, път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, Сергей Румянцев, Синчец, ХVIII кв. 55а, Юрий Гагарин

На 09.11.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник:603, 616-та, Балканджи Йово, Блокове на Р-К Тева, Велчова Завера, кв. Тева, кв. Тева, УПИ XI, кв. 193, Крушовска Република, Освобождение, Парижка Комуна, Петко Ефтимов, Радомирска Република, Разпределителна, Република, Сини Вир, Тева, Урса, Чипровско Въстание

На 09.11.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Перник:603, 616-та, Балканджи Йово, Парижка Комуна, Петко Ефтимов, Разпределителна, Република, Сини Вир, Тева, Урса, Чипровско Въстание

На 11.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:Васил Левски, Миньор, Отец Паисий, Раковска, Раковски

Община Радомир  

На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Батановци:3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, махала Кабранови, махала Яшарска, махала Андрейна, махала Андронова, махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св. Св. Кирил и Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 06.11.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Владимир: ПИ 149 Кв, 14

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 06.11.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Долна Диканя

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 06.11.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Долни Раковец: кв. 22, УПИ Х-206, М-Ст Банята , УПИ XI-306, П-Л ІХ-428, кв. 27, УПИ 1-167 кв. 11, УПИ ІІ-26, УПИ Хі-34, кв. 1

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 06.11.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Друган: Vі-485, кв. 45, Чачулова махала

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 06.11.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Кондофрей:Общ. Радомир

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 06.11.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Радомир:Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, махала Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 06.11.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: махала Горни Раковец, махала Егреците, УПИ Іx-1083, 1084

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 06.11.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Червена Могила

На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Борнарево: УПИи I-066007 кв. 66

На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Копаница

На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лесковец, Общ. Перник:Бившо Ткзс

На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник:Железничарска

На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Планиница, Общ. Перник:П-Л ХХІІ, кв. 14, УПИI-108, кв. 1

На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Радомир: махала Арбанас

На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Черна Гора, Общ. Перник:Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански път, Китка, Лесковски път, Магюшница, махала Ваклинови, махала Димеви, махала Кюрчийски, махала Сугареви, махала Толева, Нова махала , Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ярджиловци:Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража

На 08.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Радомир:Архимандрит Зинови, Батенберг, Васил Левски, Витоша, Гаврил Радомир, Гео Милев, Георги Маджаров, Георги Янев, Голобръдска, Гурко, Гърляница, Драгоман, Дупнишка, Дядо Анани Николов, Екзарх Йосиф, Земеделска, Ивайло, Иглика, Изворска, Кракра, Люлякова, Милан Грънчаров, Младост, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Осогово, Острица, Панайот Волов, Парижка Комуна, Патриарх Евтимий, Преслав, Пчелинци, път №627, Рилска, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Струма, Училищна, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хайдут Дамшо, Хайдут Румяна, Хан Аспарух, Цар Борис I, Цар Симеон, Черковна, Шаблин, Шипка, Широки Дол, Юрий Гагарин

На 08.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Радомир:Гърляница, Люлякова

Община Трън  

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Неделково

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Стрезимировци:56

На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ярловци

На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Джинчовци

На 08.11.2018 г. /08:45 - 11:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Трън:8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, махала Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков

На 08.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Трън:Вельо Стоянов, Владо Тричков, Мосаловска

На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Туроковци

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Цветкова Бара:Главна, Гороница, извън регулация, Черемошница

На 05.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Ягодово, Общ. Берковица:Александър Стамболийски, Васил Левски, Вречна, Георги Димитров, Георги Трайков, Дълбоки Дол, Еделвайс, Карян, Малка Река, Марков Кладенец, Разсланица, Синчец, Среченска Бара, Христо Ботев, Ягода

На 05.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ -  Слатина, Общ. Берковица:Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, местност Стопански Двор, Н. Й. Вапцаров, Христо Ботев

На 05.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Драганица:Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 05.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Пърличево:9-ти Септември, Ал Стамболийски, Бор, Васил Левски, Витоша, Г Димитров, Гробарска, Димитър Благоев, Дружба, Замфир Попов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Морава, Пирин, Раковски, Рила, Средец, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Явор

На 05.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ -  Черкаски:Акация (21), Божур (25 А), Бозаджийска (Дванадесет), Бор (Единадесет), Бреза (Двадесет), Вароша (Първа А), Върбица (Дванадесета), Върха (24), Гавгалия (Шестнадесет), Гурнов (Трета), Дребако (Четиринадесет), Еделвайс (23), Ела (Четвърта), Иглика (Тринадесет Б), Игрище (25), Извора, Изгрев (Деветнадесет), Казанджийска (Девета А), Калина (Двадесет и Втора), Кестените (Осма), Ком (Втора), Корийски Дол (22 Б), Корията (Двадесет и Втора А, Крайна (Седемнадесет), Липа (29), Метохска (Девета), Перуника (Петнадесет), Речна (27 ), Роза (Пета), Ружа (27 А), Синчец (Десет), Стубла (Десета), Теменуга (28 ), Хризантема (26), Христо Ботев (Първа), Църковна (Седма), Червен Брег (Тринадесет), Ямачо (Тринадесета)

На 06.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Берковица:23 Септември, Акация, извън регулацията, местност Петрохан, Страцимировска

На 06.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Бързия:Акация, Артец, Здравец, Клисура, Петроханска, Пръшковица, Равнище, Стругарница

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Берковица:Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Н. Й. Вапцаров, Христо Ботев

Община Бойчиновци  

За периода 05-09.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Владимирово, Общ. Бойчиновци:Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Замфир Попов, Лютенска Дружина, Мест. Край Село, Найден Коцов Вълов, Никола Ефремов, Парка на Свободата, Петко Коцов Лечев, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Коцов, Цветан Василев

Община Вълчедръм  

 

За периода 05-09.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бъзовец, Общ. Вълчедръм:Александър Стамболийски, Димитър Благоев, Иван Вазов, Игрище, Лиляна Димитрова, Ломска, Любен Каравелов, Септемврийска

На 07.11.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Бъзовец, Общ. Вълчедръм:Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Игрище, Лиляна Димитрова, Ломска, Любен Каравелов, местност Ткзс, Покрайна, Септемврийска

На 07.11.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Септемврийци, Общ. Вълчедръм:22 Септември(8-ми Септемв, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Балканска(Т. Костов), Бачо Киро, Бенковски, Васил Левски, Волга, Възрожденска(В. Коларов), Генерал Скобелев(Волгогра, Гео Милев, Гробарска, Добри Чинтулов, Добруджа(Г-Л Заимов), Дунав, Егея, Елин Пелин, Захари Стоянов, Златия(Катюша), Климент Охридски(Г. Кирков, Любен Каравелов, Марица, местност Вадището, Мизия(Зоя), Морава(Д. Благоев), Мърчево, Мътница, Никола Й. Вапцаров, Николай Петриний, Общинска, Опълченска(С. Трънски), Паисий(Ц. Драгойчева), Патриарх Евтимий(Ф. Козов), Пейо Яворов, Петър Берон, Пловдив, Райко Даскалов, Самуил(Московска), Свобода(Г. Димитров), Сергей Румянцев, Синчец(Т. Павлов), Славянска(А. Балкански), Стара Планина, Тито, Тодор Каблешков(И. Николов, Тракия(Хр. Михайлов), Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Калоян(Е. Ангелов), Янтра

Община Вършец  

На 08.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Вършец:12961, 24, 12961. 15. 858, 12961. 24. 4, 12961. 24. 6, 12961. 24. 934, 12961. 51. 7, 12961. 54. 52, 12961. 57. 9, Алеко Константинов, Банкя, Ботуня(9-ти Септември), България(В. Коларов), Гламео, Д-Р Дамян Иванов, Д-Р Елена Теодосиева(Л. С), Д-Р Константин Пенев(З. К), Иван Вазов, кв. 1 12961. 422. 111, кв. Изток извън регулация, Климент Охридски(И. Манк. ), местност Пречиствателна Станция, Република(Г. Димитров), Сан Стефано, Тодорини Кукли, Янко Сакъзов(Строителна)

На 08.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горна Бела Речка:Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 08.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горно Озирово:Бенковски(7), Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Васил Петлешков(17), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Камен Дол(9), Кирил и Методий(20), Кокиче(4), Ком(35), Котля(11), Кубрат(25), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Малина(6), Минзухар(2), Младост(40), Момина Сълза(21), Мусала(31), Н. Й. Вапцаров(29), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Синчец(3), Стара Планина(34), Стефан Караджа(41), Стрешер(8), Теменужка(5), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Хан Аспарух(12), Хан Крум(22), Христо Ботев(27), Цар Борис I(19), Цар Калоян(18), Явор(24)

На 08.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долно Озирово: I-161, кв. 47, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лютаджик:23-ти Септември, Ален Мак, Безименна, Васил Левски, Ген. Иван Кинов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Дунав, Кокиче, Крайбрежна, Кресна, Люляк, Мир, Христо Ботев, Черна Река

На 08.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Спанчевци:Арто, Билото, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, извън регулация, Илинден, местност Минкови Бани - Топилата, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Седма, Селището, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански

На 08.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Стояново, Общ. Вършец:Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долна Бела Речка:325051, Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вършец: кв. 1 12961. 422. 111

Община Лом  

На 08.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Лом:Ангел Кънчев, Бабуна(Н. Караджата), Бозвели, Генерал Владимир Заимов, Добруджа, Драгоман(Н. Вапцаров), Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Хаджи Димитър, Хан Омуртаг(23 Септември), Юрий Венелин

За периода 05-09.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:Веслец(Братя Ибренови), Драгоман(Н. Вапцаров), Кнес Иван Кулин, Ком, Полк. Борис Дрангов(К. Бак), Славянска(Г. Димитров), Софроний, Стадиона, Тодор Овчарски(Бр. Зу-Ски), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М. Стефанов), Цар Петър(М. Стефанов), Цар Симеон(В. Коларов), Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман, Черковна(Г. Карастоянова), Черковна(Г. Карастоянова), Шипка

За периода 05-09.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:Бозвели, Георги Спасов(Ан. Иванов), Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Камчия, Крум Пастърмаджиев, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Огоста, Пелистър, Призрен(Неофит Ломски), Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Трети Март, Тунджа, Хан Аспарух, Цибрица, Янтра

Община Монтана  

За периода 05-09.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Доктор Йосифово:Ален Мак, Бельовец, Божур, Възход, Д-Р Йосиф Иванов, Еделвайс, Ела, Изгрев, Марица, Мито Мишов, Огоста, Пирин, Тунджа, Цибрица, Ъгъла на ул. Балена и ул. Марица, Янтра, Ясен

За периода 05-09.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Монтана:22-ри Септември, 22-ри Септември, Арх. Младен Кръстев(Н. Ил. ), Д-Р Стамен Илиев, Драган Цанков(Московска), Жеравица, Жеравица, Княз Александър Батенберг, Неофит Рилски, Панайот Хитов, Пейо Яворов(Г. Дамянов), Петър Парчевич, Свети Климент Охридски(Г. Свети Климент Охридски(Г. , Свети Климент Охридски(Г. Стефан Савов(М. Пенов), Трапезица, Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Хан Аспарух, Юлиус Ирасек(Житомирска), Юлиус Ирасек(Житомирска), Юрий Венелин, Юрий Венелин

Община Чипровци  

За периода 05-09.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Горна Лука:Александър Стамболийски, Балова Шума, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Иван Бобанов, Лика Рачин, Маршал Толбухин, Миньорска, Младост, Оборище, Родопи, Христо Ботев, Шипка

 

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, махала Маришница, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:Васил Левски

Община Ловеч  

На 05.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:Александър Стамболийски, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Гоце Делчев, Паисий, Петко Р. Славейков, Първи Май, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Янтра

На 05.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч: местност Синан Тепе, Осъмска, Хан Кубрат

На 05.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дренов:Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Априлов, Никола Вапцаров, Патриарх Евтимий, Райна Княгиня, Христо Смирненски

На 05.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: местност Полето, Северна Индустриална Зона

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:Баховско Шосе, Здравец, Кантон 11 12, местност Полето, Мизия, Могилата, Осъмска

На 06.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Пресяка:Александър Стамболийски, Иван Вазов, Любен Каравелов, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Съби Даскалов, Тодор Каблешков

На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дойренци:Алеко Константинов, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Добри Цвятков, Иван Вазов, местност Ваганска Бара, Овчарска, Опълченска, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Сергей Румянцев, Търговска, Цанко Начков

На 06.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Славяни:Свети Иван Рилски

На 06.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:Васил Левски

На 06.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Пресяка:Георги Бенковски, Калето, Потока, Свети Кирил и Методи, Стефан Караджа

На 06.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Смочан:Васил Левски

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:Георги Бенковски, Иван Вазов, Магильов, Селищен Дол, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шипка

На 07.11.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Ловеч: I кв. 2а, Източна Индустриална Зона

На 07.11.2018 г. /13:15 - 15:15 ч./ -  Ловеч:България, Свобода, Търговска

На 08.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:Здравец, Мизия

На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тепава:Атанас Илиев, Зорница, Княз Борис, Княз Имеритински, местност Каптажа, Оборище, Отец Паисий, Синчец, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Юрий А. Гагарин

На 08.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч:Дзс-М. Музговото

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Деветаки:Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж. Павел Петров, Искър, Липовец, Марица, Осъм, Отец Паисий, Римна, Росица, Свети Кирил и Методий, Черковна, Черна Река

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Къкрина:Андрея Арабаджиев, Дружба, Илинден, Марин П. Луканов, Неофит Рилски, Патриарх Ефтимий, Райна Княгиня, Родината, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч

Община Луковит  

На 05.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Луковит:Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 05.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Румянцево:069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 09.11.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Карлуково:Кариера Бдж

На 07.11.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Луковит:Гето Йошев, Данте, Никола Йорданов

На 08.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Златна Панега:Долене

На 08.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Луковит

Община Тетевен  

На 05.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Градежница:Александър Стамболийски, Васил Левски, Еделвайс, Иван Вазов, Стара Планина

На 06.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:Брязово, Георги Бенковски, Даковото

На 09.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:005041, 72343. 31. 148, махала Гечовото

На 06.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Тетевен:Козница, Лечо Гайдаря, Мария Михайлова, махала Козница, местност Балинци, Петрахиля

На 05.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:Лечо Гайдаря

Община Троян  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Балабанско: махала Магунска, махала Мутевска, махала Факирска, Район Центъра

На 05.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Балабанско:Зона Вилите, махала Магунска, махала Факирска, Район Центъра

На 05.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Калейца:Васил Ватев, местност Калейшко Ханче

На 06.11.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:34-ти Троянски Полк, 73198. 503. 557, Бочо Донев, Буковец, Васил Левски, Власи Илиев, Д-Р Спас Бояджиев, Еделвайс, Захарий Зограф, Здравец, Канъчка, Кирил и Методий, Крайречна, Любен Каравелов, Минко Ив. Марковски, Минко Николов, Минко Радковски, Младост, Незабравка, Осми Март, Охрид, Пейо К. Яворов, Пенчо Х. Найденов, Петко Р. Славейков, Проф. Никола Шипковенски, Радецки, Симеон Велики, Стара Планина, Стефан Караджа, Тома Хитров, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черногор, Шипка

На 07.11.2018 г. /10:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Троян, Общ. Троян:Васил Левски, Дунав, Дядо Христо Ковачът, Разклон Калейца

На 07.11.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 13:00 - 16:00 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Врабево:Антон Иванов, Арх. Борис Боев, Васил Левски, Вилна Зона, Втора, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи Май, Раздоле, Св. Св. Кирил и Методий, Стамен Радев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А. Гагарин

На 07.11.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Белиш: VIII-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню и Додю Докови, Марин Лазаров, махала Маргатина, махала Минковска, Микренска, Милевска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара Планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов, Чакърска

На 07.11.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Добродан:Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети Септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн. Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара Планина, Стефан Тонков, Стопански Двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

На 07.11.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Калейца:Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, местност Калейшко Ханче, Селски Дол, Терзийска, Христо Ботев

На 07.11.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Ломец:Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра

На 07.11.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:Акад. Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Васил Спасов, Дунав, Разклон Калейца, Троянско Поле

На 07.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:34-ти Троянски Полк, Д-Р Спас Бояджиев, Еделвайс, Захарий Зограф, Любен Каравелов, Минко Николов, Незабравка, Радецки, Симеон Велики, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 08.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 09.11.2018 г. /14:45 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:Вежен, Грънчарска, Изкуство, Пряспа, Стефан Стамболов

На 08.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Добродан:Братя Пацекови, Девети Септември, Иван Данчев, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Станю Минков, Стара Планина

На 09.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Врабево:Георги Димитров, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленинград, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Минко Карата, Москва, Нено Даракчиев, Никола Пънков, Раздоле, Стара Планина, Христо Ботев, Царевец

На 09.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Врабево:Георги Димитров

Община Ябланица  

На 05.11.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Златна Панега:Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Извор Златна Панега, Кап. Петко Войвода, Никола Вапцаров, Опълченска, път №103, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 07.11.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:Драгойца, махала Драгойца, местност Голяма Гора, местност Цоловци

На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Златна Панега:Шипка

На 08.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Златна Панега:Димчо Дебелянов, Златановци, Йордан Йовков, Любен Каравелов, Опълченска, Стара Планина, Шипка

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горна Козница:П-Л ХІV-234, кв. 23

На 08.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол:Александър Костадинов, Александър Стамболийски, Алекси Янев, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Чучуков, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Имот №390, кв. 75, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кокиче, Митко Палаузов, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11, кв. 39, ПИ 019035, М. Цаган, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Свети Спас, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор

На 08.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Новоселяне

На 08.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Бабино

На 08.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Бабинска Река:Іх-59

На 08.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Голема Фуча

На 08.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Горна Козница: местност Абрашица, П-Л ХІV-234, кв. 23, УПИ Іх-252

На 08.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Коркина:Коркина, Х-21, кв. 2

На 08.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала Фуча:44

На 08.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бобов Дол:009065, Александър Костадинов, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Дружба, Иван Вазов, Комсомолска, Люляк, Малчика, местност Илчови Егреци, Никола Й. Вапцаров, Светлин Русев, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Строител, Стубело, УПИI, кв. 51, Цар Симеон

На 08.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Бобов Дол:Иван Вазов, Малчика, Свилен Русев

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долистово: I-89, кв. 25, ХII-257, кв. 19

Община Бобошево  

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Блажиево:Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77, кв. 11, ХII, кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бобошево:14532. 040. 017, XIII-591 кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Висока Могила:Мильов Рид

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Вуково:087040, 12351. 153. 0030

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Грамаде, Общ. Дупница:ІХ - 136, кв. 18

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Доброво: VІ-293, кв. 20

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: местност Мело

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Каменик

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рила

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Скрино:116

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Смочево:048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VІІІ-361, кв. 15, Христо Ботев

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сопово

Община Дупница  

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бадино: УПИ - ІІ-113, кв. 21

На 05.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бистрица, Общ. Дупница:04220. 8. 70, 04220. 9. 2, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Здравец, Зелен път, Иван Вазов, Иглика, Каменния път, кв. 50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, М. Зад Реката ПИ 04220, 4, 49, 2, Максим Горки, Малина, Малчика, махала Доларска, Мест. Фандъклъка, местност Мантарлия, местност Прокопо, Мусала, Осми Март, Отец Паисий, Партизанска, ПИ 04220. 11. 35, Пионерска, Победа, Първи Май, Русалка, Самоковище, Стопански Двор, Теменуга, Фенерка, ХI-124, кв. 17, Христо Ботев

На 05.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница:04220. 9. 147, Бистрица, Свобода

На 05.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Самораново:4067, Местн. Кръстките, 65245. 7. 846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново

На 05.11.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Дупница:Кокиче

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобошево: махала Въртен Камък

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Боровец: II-259, кв. 14, XVIII-263 кв. 14, УПИ-І

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бураново:007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483, кв. 50

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Джерман:013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИII-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драгодан:№000026, извън регулация, махала Ортакчийска

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница:68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крайни Дол:ХIх-51

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крумово, Общ. Кочериново

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мурсалево:200002, 244, кв. 12, III- 279, V-688 кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, кв. 15, XVI - 385, кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Усойка:Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Фролош

На 05.11.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Цървище: махала Ореевица, Цървище

На 05.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:Христо Ботев

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гюргево

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИVііі, кв. 8, ПИ 68789. 602. 65, Яхинско Шосе

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Крайници:39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Паничище:300 В Отдел 04, Ид. 65365. 210. 970, II, II, кв. 8, Іх - кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І , кв. 70, УПИVIII кв. 10

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Самораново:Митко Палаузов, Саморанска

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сапарево:00455042, 045132, X-2698, І-2332, кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Червен Брег:Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Яхиново:87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 20. 25, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:032046, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 46. 10, 65365. 601. 186, 65365. 602. 602, I, кв. 74, III, кв. 125, LxxVі, кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LxxxIV-2797, кв. 74, XV-2268, кв. 44, Ііі-3071, кв. 120, Албена, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Лакатница, Липа, Ловна, Лоза, Любен Каравелов, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Под Селото, местност Света Вода, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ Lxxxііі; кв. 74, ПИ №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пролет, Пчела, Радецки, Раковски, Рила, Рилски Езера, Роза, Св. Варвара, Св. Илия, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, УПИVI-147, Кв 12, Пи65365. 601. 92, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 06.11.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Дупница:68789. 25. 34, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Свети Иван Рилски, Свобода

На 06.11.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Дупница

На 06.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:Неофит Рилски

На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:032046, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 46. 10, 65365. 602. 602, III, кв. 125, XV-2268, кв. 44, Ііі-3071, кв. 120, Албена, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Лакатница, Липа, Ловна, Лоза, Любен Каравелов, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Под Селото, местност Света Вода, Момина Сълза, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пролет, Пчела, Радецки, Раковски, Рила, Рилски Езера, Роза, Св. Варвара, Св. Илия, Света Богородица, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, УПИVI-147, Кв 12, Пи65365. 601. 92, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Юри Гагарин, Явор

На 07.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дупница:Страхил Войвода

На 07.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: I, кв. 79, 68789. 17. 76, I, кв. 124 Ж. П Гара, I, кв. 79, Ііі, кв. 95, Андон Величков, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Батак, Бисеров, Бистрица, Булаир, Васил Левски, Велико Търново, Велчова Завера, Вихрен, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИV, кв. 191, Доктор Сапунджиев, Дунав, Елисавета Багряна, Жп Гара Приемна, Иван Вазов, Кирил и Методий, Княз Борис I, Крайречна, Кресна, Лоза, Любен Каравелов, Македония, местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Пазарна, Патриарх Евтимий, Площад Независимост, Поп Харитон, Преслав, Прогона, Пролет, Раковска, Родопи, Руен, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Скопие, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тракия, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, УПИI, кв. О. Т. 2189-2190, УПИI, кв. 79, УПИII - 449, кв. 1911, УПИ І, кв. 78, УПИ Ііі, кв. 95, Фани Попова Мутафова, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Черковна, Шейново, Южен, Яворов

На 07.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:68789. 17. 484, 68789. 23. 413, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Андон Величков, Арда, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бел Кладенец, Бешика, Бистрица, Битоля, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Булаир, Бяло Море, Велико Търново, Венелин, Витоша, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Войводска, Генерал Владимир Вазов, Гергана, Двадесет и Втори Март, Добруджа, Драган Овчаров, Дренски Рид, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Елица, Жива Вода, Здравец, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Калина, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Княз Борис I, Кокиче, Криволак, Латинка, Липа, Люляк, Максим Горки, Марин Дринов, махала Гиздова, местност Дренски Рид, местност Марек, Милин Камък, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Никола Чомаков, Одрин, Орляк, Оструган, Отец Полихроний, Патриарх Евтимий, Плиска, Побит Камък, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Рилски Езера, Ропотамо, Росица, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Средец, Средна Гора, Старите Жилища, Стръмна, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, УПИ II, кв. 109, УПИ - 68789. 24. 9, УПИ Хі, Фенерка, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Яне Сандански, Янтра

На 07.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница:Бачо Киро, Бешика, Братя Миладинови, Жива Вода, Максим Горки, Милин Камък, Патриарх Евтимий, Професор Ал. Балабанов, Свобода, Старите Жилища, Христо Ботев

На 08.11.2018 г. /14:00 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Блатино:000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 08.11.2018 г. /14:00 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница:68789. 551. 8, 68789. 552. 38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 08.11.2018 г. /14:00 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дяково:23, Дяково, махала Крич, УПИI-138, кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, кв. 20, УПИ ХІV

На 08.11.2018 г. /14:00 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кременик:XXII-98, кв. 10

На 08.11.2018 г. /14:00 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мламолово: Ix-25, кв. 9, IХ-179, кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 08.11.2018 г. /14:00 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пиперево:56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, кв. 39

На 08.11.2018 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:Антим Първи, Двадесет и Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, Стубело

На 08.11.2018 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Делян, Общ. Дупница:ХІХ-164, кв. 12, III-21. кв. 4, Парцел ІV-485, кв. 13

На 08.11.2018 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дяково

На 08.11.2018 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, Нупи-1609

На 09.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:68789. 16. 114, XxxIV-6620, кв. 130а, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Баба Ната, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Венелин, Възход, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори Март, Димчо Дебелянов, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Милин Камък, Мир, Оструган, Пазарна, Патриарх Евтимий, Прогона, Професор Александър Балан, Първи Май, Рилски Манастир, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стара Планина, Тишина, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Черни Връх

На 09.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:68789. 609. 179 Никола Малашевски, 68789. 609. 55. 1, 68789. 609. 601, I, кв. 124 Ж. П Гара, Ана Малашевска, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Бистрица, Васил Левски, Велико Търново, Венелин, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИV, кв. 191, Доктор Сапунджиев, Дунав, Жп Гара Приемна, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Кресна, Лилия, Любен Каравелов, Македония, Малина, местност Караболюка, местност Курт Дере, Миньор, Мир, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Пирин, Площад Независимост, Прогона, Разметаница, Раковска, Родопи, Руен, Свети Иван Рилски, Свобода, Скопие, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, ТП Помпена Станция на Тец Б. Дол, Тракия, Труд, Тютюнева Долина, УПИII - 449, кв. 1911, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен, Яворов

На 09.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:Прогона, Свети Иван Рилски, Цар Иван Асен II

Община Кочериново  

На 05.11.2018 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Пороминово:26073, II-376, кв. 9, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Вела Пеева, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Опълченска, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИI142, УПИII-26073, УПИIII-26073, Христо Ботев, Цар Крум, Шипка, Юри Гагарин

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Стоб: VII 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Златаров, Божана и Васил Котеви, Божана и Васил Котеви, Витоша, Георги Бачков, Георги Бачков, Гладно Поле, Доктор Петър Берон, Дунав, Здравец, Здравец, Иван Лапев, Иван Лапев, Иглика, Кокиче, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Крали Марко, Лале, Лале, Лоза, Марек, местност Драките, местност Драките, Мир, Младост, Плиска, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Стобски Пирамиди, Струма, Три Могили, Три Могили, УПИ-Хі-72, кв. 60

Община Кюстендил  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кюстендил:Абоба, Александър Димитров, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Архимандрит Зинови, Асен Златаров, Босилеградска, Бузлуджа, Бузлуджа, Булаир, България, България, Велбъжд, Вола, Вола, Врабча, Гаров Площад, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Георги Цариградски, Гороцветна, Гоце Делчев, Гургулят, Деветнадесети Февруари, Демокрация, Добри Чинтулов, Дондуков, Дондуков, Дондуков, Драгомир, Дрин, Еверест 84, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Ефрем Каранов, Жданов, Жп Гара, Земен, Ивайло, Иван Шишман, Иглика, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Индустриална, Искър, Йосиф Ковачев, Калосия, Калоян, Козлудуй, Козлудуй, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кубрат, Лавале, Левски, Липа, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Люле Бургас, Македония, Мара Гидик, Места, местност Гърлянски Черешарник, местност Дренов Дол, местност Сухи Бунар, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Обект 38 ТП Езерата, Оборище, Овощарска, Октомврийска Революция, Октомврийска Революция, Орлица, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Площад Войнишко Въстание, Полковник Стефан Манов, Преславска, Раковски, Раковски, Раковски, Родопи, Свети Георги, Свети Мина, Скобелев, Соволска, Спасовица, Стефан Караджа, Столетов, Столетов, Сухи Бунар, Тодор Ангелов - Божаната, Трайко Китанчев, Траянова, Три Уши, Търговска, Узунов, ул. Цар Калоян, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Петър, Цар Симеон 1-ви, Цар Симеон 1-ви, Цветна Градина, Църноок, Шейново, Шести Септември, Шести Септември, Юри Гагарин

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:Бузлуджа, Вола, Драгомир, Ефрем Каранов, Октомврийска Революция, Раковски, Столетов, Хаджи Димитър

На 06.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Полска Скакавица

На 06.11.2018 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:Оборище

На 06.11.2018 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Раждавица

На 06.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:Александър Димитров, Ангел Кънчев, Архимандрит Зинови, Босилеградска, Бузлуджа, Булаир, България, Вола, Гаров Площад, Дондуков, Драгомир, Ефрем Каранов, Жп Гара, Ивайло, Йосиф Ковачев, Козлудуй, Люле Бургас, Неофит Бозвели, Обект 38 ТП Езерата, Октомврийска Революция, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Спасовица, Стефан Караджа, Столетов, Три Уши, Узунов, Хаджи Димитър, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Шести Септември

На 06.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:Абоба, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Асен Златаров, Бузлуджа, България, Велбъжд, Вола, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Георги Цариградски, Гороцветна, Гоце Делчев, Гургулят, Деветнадесети Февруари, Демокрация, Добри Чинтулов, Дондуков, Дондуков, Дрин, Еверест 84, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Жданов, Земен, Иван Шишман, Иглика, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Индустриална, Искър, Калосия, Калоян, Козлудуй, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кубрат, Лавале, Левски, Липа, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Македония, Мара Гидик, Места, местност Гърлянски Черешарник, местност Дренов Дол, местност Сухи Бунар, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Оборище, Овощарска, Октомврийска Революция, Орлица, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Полковник Стефан Манов, Преславска, Раковски, Раковски, Родопи, Свети Георги, Свети Мина, Скобелев, Соволска, Столетов, Сухи Бунар, Тодор Ангелов - Божаната, Трайко Китанчев, Траянова, Търговска, ул. Цар Калоян, Хаджи Димитър, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Петър, Цар Симеон 1-ви, Цветна Градина, Църноок, Шейново, Шести Септември, Юри Гагарин

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Бобешино

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Гурбановци

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Долно Село:М. Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Долно Уйно: махала Олтоманци

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Кутугерци

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Кършалево

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Гюешево:000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Каменичка Скакавица:Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска

На 07.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Раненци:Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска

На 07.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска

На 07.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Раненци:Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска

На 07.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Горно Уйно

На 07.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Коприва

На 07.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река

На 07.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Церовица: махала Бело Камене

На 07.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Чудинци

На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Вратца: махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Горна Брестница

На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Грамаждано: местност Гола Велика

На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Гърляно:Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Смоквата, местност Средно Поле, Руен

На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Жиленци:Везенска махала , С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, махала Босачка, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев

На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, ул. Дупнишко Шосе

На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 09.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Ръсово: махала Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка

На 08.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кюстендил:Абоба, Александър Димитров, Александър Димитров, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Архимандрит Зинови, Асен Златаров, Босилеградска, Бузлуджа, Бузлуджа, Булаир, България, Вола, Вола, Гаров Площад, Георги Цариградски, Гоце Делчев, Деветнадесети Февруари, Добри Чинтулов, Дондуков, Дондуков, Драгомир, Дрин, Еверест 84, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Ефрем Каранов, Жп Гара, Земен, Ивайло, Иглика, Индустриална, Искър, Йосиф Ковачев, Козлудуй, Козлудуй, Липа, Люле Бургас, Мара Гидик, Места, местност Гърлянски Черешарник, местност Дренов Дол, местност Сухи Бунар, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Обект 38 ТП Езерата, Овощарска, Октомврийска Революция, Октомврийска Революция, Панайот Волов, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Раковски, Скобелев, Спасовица, Стефан Караджа, Столетов, Столетов, Сухи Бунар, Трайко Китанчев, Траянова, Три Уши, Узунов, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Цар Освободител, Цар Петър, Цар Симеон 1-ви, Цветна Градина, Църноок, Шести Септември

На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:България, Гаров Площад, Жп Гара, Козлудуй, Обект 38 ТП Езерата, Площад Войнишко Въстание, Цар Освободител

На 09.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:Абоба, Александър Димитров, Априлско Въстание, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Георги Цариградски, Гоце Делчев, Деветнадесети Февруари, Добри Чинтулов, Дондуков, Дрин, Еверест 84, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Земен, Иглика, Индустриална, Искър, Козлудуй, Липа, Мара Гидик, Места, местност Гърлянски Черешарник, местност Дренов Дол, местност Сухи Бунар, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Овощарска, Октомврийска Революция, Панайот Волов, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Скобелев, Столетов, Сухи Бунар, Трайко Китанчев, Траянова, Хаджи Димитър, Цар Петър, Цветна Градина, Църноок

Община Невестино  

На 06.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ваксево:Ленин, Юри Гагарин

Община Рила  

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Бараково:Александър Стамболийски, Беласица, В. Везенков, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27, кв. 100

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кочериново:Свети Иван Рилски, Стопански Двор

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рила:62671. 500. 2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506, кв. 111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Кочериново:Стопански Двор

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Кочериново:408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, кв. 38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Стопански Двор, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII, кв. 40, УПИ 14, кв. 38, УПИIV 1397, УПИ Х-1386, кв. 94, УПИ ХVI-1390, кв. 94, УПИ ХVIII-1396, кв. 88, УПИ-Ііі-1397 кв. 89, УПИ-ХіV-1395, кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, кв. 31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Рила:Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

Община Сапарева баня  

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. Грабежо, местност Герена, местност Песоко, местност През Реката, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Паничище:300 В Отдел 04, Ид. 65365. 210. 970, II, II, кв. 8, Іх - кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І , кв. 70, УПИVIII кв. 10

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ресилово:026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - Vіі-672, кв. 36, ХIV-11, кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Самораново:65245, 6, 153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, кв. 16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сапарева Баня:032046, 65365, 601, 10, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 186, 65365. 602. 602, I, кв. 74, III, кв. 125, LxxVі, кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LxxxIV-2797, кв. 74, Ііі-3071, кв. 120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ Lxxxііі; кв. 74, ПИ №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св. Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИVI-147, Кв 12, Пи65365. 601. 92, УПИVIII-2759, кв. 109, УПИ І - 2742, кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Банско: местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Гостун

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Добринище:Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Кремен, Общ. Банско

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Места:І-92 кв. 6

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Обидим:000024 Еккте 53059, местност Долене

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Филипово, Общ. Банско: Vііі-138, кв. 13, Vііі-34 кв. 13

На 06.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Банско:Еделвайс, Найден Геров, Пирин, Симеон Молеров, Сливница, Христо Г. Данов, Цар Симеон, Юлен, Яне Сандански

На 06.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Банско:Глазне, Гоце Делчев, Даме Груев, Иван Михайлов, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Пирин, Радон Тодев, Симеон Молеров, Стара Планина, Тодорин Връх, Цар Асен, Цар Иван Асен II, Цар Калоян

На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Добринище:Адам Трънка, Иван Козарев, местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Неуточнен Адрес, Тодор Каблешков, Хан Аспарух

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Добринище: местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Неуточнен Адрес

Община Благоевград  

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:001451, местност Бодрост, местност Добро Поле, ПИ №001451

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Карталско Дере

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:04279. 927. 30, Картала, местност Бодрост, местност Картала

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:Бодрост, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Българчево

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 16:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Покровник: махала Равначка

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:45 - 10:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Клисура, Общ. Благоевград:Гяурска, махала Гяурска и махала Рекарска, махала Гяурска, махала Миладинци, местност Лозята, Падината

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:45 - 10:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Обел: махала Крайковска, Равнище

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:45 - 10:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград: УПИVі-297, кв. 10, 180, 382, кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, кв. 17, УПИVIII-198, махала Камбитци, местност Беглика, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, местност Пощека, местност Търлите, Оралище, Под Училището, път № 106, Селище, Общ. Благоевград

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:50 - 16:30 ч./ -  Бучино:Ахмедово, До Моста на Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, Местността Чукарски Рид, Община Благоевград, махала Тасковска

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:50 - 16:30 ч./ -  Българчево:Змиярски Рид, местност Дългата Нива, местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, местност Терзийска, Студеното Кладенче, Турски Гробища

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:50 - 16:30 ч./ -  Дренково: махала Балевска, местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:50 - 16:30 ч./ -  Логодаж: УПИ-ІV-195 кв. 14, Беров Валог, Голяма Нива, Гръчка махала , махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, махала Савева, местност Клисурски Мост, местност Палански Валог, местност Присоето, С. Логодаж извън регулация, Стоилова Кория, УПИI-113

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /15:50 - 16:30 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград:Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /15:50 - 16:30 ч./ -  Благоевград:14-ти Полк, Грамада, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, местност Герено, местност Герено, местност Среден път-Ш-9, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, местност Чикуто, местност Чукито, Мир, Осогово, Промишлена Зона, пътен Възел, Средния път-Ш. 09, Стоимен Календерски

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /15:50 - 16:30 ч./ -  Зелен Дол:293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката, УПИIV-220, кв. 8

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /15:50 - 16:30 ч./ -  Рилци: УПИVI-465, кв. 27, Цигларката

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:50 - 16:30 ч./ -  Лешко

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бело Поле, Общ. Благоевград:Ванчо Богданов, УПИIII-63, кв. 5

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бистрица, Общ. Благоевград:319001, 410002, Брезово, махала Калуцка, махала Центъра Мотела, махала Брезово, махала Брезовска, махала Милово ТП Милово, махала Петковци, Месност Демирево, местност Горно Демирево, местност Ковачница, Осойната

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Благоевград:Антон Чехов, Антон Чехов, Васил Мечкуевски, Грамада, местност Герено, местност Под Грамадите-Ш13, местност Под Черквата, местност Среден път-Ш-9, местност Царевско Шосе, местност Чикуто-Ш16, местност Чимево Дере, местност Чукито, Орбита, Славово, Струма

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Зелен Дол:Стопански Двор, Чекуро

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рилци: IX-460, 000399, XV-273, Амитица, Васил Левски, Грънчарски Андък, Диновица, Илинден, Имот 023001, местност Амитица, местност Арсовото, местност Габеро, местност Диновица, местност Крушите, местност Цонева Межда, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Св. Иван Рилски, Стремата, Телкиево Дере, Трети Март, УПИIx-144, кв. 17, УПИ Х-463, кв. 6, УПИ ХIII-261, кв. 11, УПИ-I-468 кв. 25, УПИ-IV-451, кв. 27, УПИ-ІV-468, кв. 25, УПИ-Ііі-63, ХIх-33, кв. 7, Хі-482, Нв. 22, Хан Аспарух, Цар Борис I, Цар Иван Асен

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Горно Хърсово:Горни Валог, махала Буровци, махала Горни Двояци, махала Долни Двояци, махала Михтарци, махала Мъртвако, махала Новоселци, махала Панчовци, махала Пържово, махала Стойковци, махала Тачовци, махала Шоповци, местност Валого, местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград:000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, махала Ваканинци, махала Щърбевци, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, местност Градището, местност Клено, местност Мучова Чука, местност Ръженици, местност Ръжениците, местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:001451, 04217. 920. 1. 70, 04217. 929. 10. 29, 04279. 927. 30, 319001, 410002, Брезово, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, махала Калуцка, махала Центъра Мотела, махала Брезово, махала Брезовска, махала Милово ТП Милово, махала Петковци, Месност Демирево, местност Бодрост, местност Горно Демирево, местност Добро Поле, местност Картала, местност Ковачница, местност Конярнико, местност Септемврийче, местност Тепавиците, местност Широканска, Осойната, ПИ №001451

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Благоевград:Антон Чехов, Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче, Славово

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Рилци: местност Арсовото, местност Цонева Межда, Телкиево Дере

На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бело Поле, Общ. Благоевград:Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната, УПИIII-63, кв. 5

На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Благоевград:14-ти Полк, Антон Чехов, Васил Мечкуевски, Грамада, Грамада, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, местност Герено, местност Герено, местност Герено, местност Под Грамадите-Ш13, местност Под Черквата, местност Среден път-Ш-9, местност Среден път-Ш-9, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, местност Царевско Шосе, местност Чикуто, местност Чикуто-Ш16, местност Чимево Дере, местност Чукито, местност Чукито, Мир, Орбита, Осогово, Промишлена Зона, пътен Възел, Средния път-Ш. 09, Стоимен Календерски, Струма

На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Зелен Дол:293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката, Стопански Двор, УПИIV-220, кв. 8, Чекуро

На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рилци: Ix-460, 000399, XV-273, Амитица, Васил Левски, Грънчарски Андък, Диновица, Илинден, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Диновица, местност Крушите, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Св. Иван Рилски, Стремата, Трети Март, УПИIx-144, кв. 17, УПИVI-465, кв. 27, УПИ Х-463, кв. 6, УПИ ХIII-261, кв. 11, УПИ-I-468 кв. 25, УПИ-IV-451, кв. 27, УПИ-ІV-468, кв. 25, УПИ-Ііі-63, ХIх-33, кв. 7, Хі-482, Нв. 22, Хан Аспарух, Цар Борис I, Цар Иван Асен, Цигларката

На 06.11.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  Благоевград:Грамада, местност Герено, местност Чикуто, местност Чукито, Осогово, Промишлена Зона

На 06.11.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  Зелен Дол:293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, УПИIV-220, кв. 8

На 06.11.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  Логодаж: УПИ-ІV-195 кв. 14, Беров Валог, Голяма Нива, махала Савева, местност Клисурски Мост, местност Присоето, С. Логодаж извън регулация, Стоилова Кория, УПИI-113

На 06.11.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград:180, местност Беглика, Под Училището, път № 106

На 06.11.2018 г. /09:45 - 16:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ -  Българчево:Змиярски Рид, местност Дългата Нива, местност Терзийска, Студеното Кладенче

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград:14204. 501. 10, махала Хамбарджийска, Тугулска

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Железница, Общ. Симитли: местност Ръждавец, Поповска

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мощанец:XVI-122, 123, кв. 14, извън регулация, махала Поповска, махала Кантурска, УПИ XI-75, кв. 6

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Обнова:Ив. Вазов

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Падеш:Бреза, Будишка, махала Ушите, Месност Миджевци, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Стопански Двор, местност Ушите, Падеш, УПИII-207, кв. 13, УПИV-74, кв. 5

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Покровник:3-ти Март, Валого, Ленището, местност Гладно Поле, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИI-432, кв. 28, УПИ-9-369, кв. 17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Благоевград:Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

На 06.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Благоевград:Покровнишко Шосе, Христо Чернопеев

На 06.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:40 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Дебочица

На 06.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:40 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Лешко:163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, махала Корянска, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 08.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:Крали Марко, Тодор Александров, Цар Иван Шишман

На 09.11.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Благоевград:Струга, Яне Сандански

На 09.11.2018 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:Брод, Бяло Море, Витоша, Здраве, Освобождение, Рилски Езера, Славянска, УПИ-Vіі, кв. 19, Имот №04279, 602, 186, Шар Планина

Община Гоце Делчев  

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, местност Вельов Рид, местност Лозята, местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П. Р. Славейков, ПИ -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ Іі, кв. 44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин

На 05.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев:Селището, Хі-99, 131, кв. 22

На 06.11.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Копривлен:Александър Стаболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Драма, Кирил и Методи, Неуточнен Адрес, Петър Берон, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Симеон, Юрий Гагарин

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мусомища:027116, 32012, Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги Папалезов, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р. Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кавала, Каваците, Кирил и Методий, Клокотница, Краището, Кулата, Лозята, М. Отавата, Марица, Места, местност Ливадите, местност Параклиса, местност Стопански Двор, местност Чукутлука, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ниш, Орехите, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пирин, Плиска, Рила, Сан Стефано, Сливница, Стопански Двор, Струга, Судинград, Толбухин, Топлика, УПИ І-68, УПИ-Vіі , кв. 63, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Беслен:Парцел 227 по плана на с. Беслен

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Блатска:030023, Местн. Бозукдермен

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Боголин:253

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гайтаниново:021056 М. Жингов Бряст

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:Гоце Делчев, Драма, Дунав, местност Мочура, Царица Йоана

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гърмен: местност Маноле

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долно Дряново

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дъбница:Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Илинден, Общ. Хаджидимово

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Копривлен:000381, Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драма, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Малка Еловица, Младост, Паисий Хилендарски, Парка, Петър Берон, Пи-000186, Първи Май, Свети Георги, Свети Димитър, Славянска, Стопански Двор, Тодор Паница, Хіі-544 кв. 1, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Копривлен:024015, 585 кв. 3, Бачо Киро, Васил Левски, Драва, Драма, Илинден, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петър Берон, Първи Май, Славянска, Тодор Паница, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Крибул:262

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, кв. 10, Іх-108

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лъки, Общ. Хаджидимово

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ново Лески:М. Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Парил

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Петрелик

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Садово, Общ. Хаджидимово:М. Вършилата -Индентификатор №042003

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Теплен

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Тешово: УПИ-IV+106

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово:015002, X-551, кв. 44, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Долна Вария, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон, Пирин, Победа, Прогрес, Свети Георги, Стопански Двор, УПИ-Іх-74, кв. 73а, Тодор Каблешков, Трети, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово: VIII, І-319, кв. 81, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Илинденци, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Савака, местност Свети Димитър, местност Тумбата, Младост, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Отец Паисий, Пейо Яворов, Св. Димитър, Свети Георги, Свети Димитър, Спартак, Средни Ливади, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Трети

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хвостяне:28028, УПИ-V, кв. 2

На 06.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:Гоце Делчев, местност Мочура

На 06.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:Гоце Делчев, Царица Йоана

На 07.11.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Лъжница:029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Горна Бара, Лъжница, местност Дъбето, Никола Вапцаров, Опълченска, Ореляк, Партизани, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:Серес, Симеон Радев, Солун

На 08.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:Капсии

На 08.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Гоце Делчев:Kурортен KомплексПопови Ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К. К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището, местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян

На 08.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Делчево, Общ. Гоце Делчев:020288 М. Ливадите

На 08.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Добротино:4043, Сарп Дере

На 08.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Кестените, Неофит Бозвели, Р-Н Манастирчето, Тодор Александров, Хотел Червенков, Христо Матов, Цар Калоян

На 09.11.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Брезница:29-ти Декември, VІ, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Васил Петлешков, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-ІV, кв. 82, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин

Община Гърмен  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 14:30 ч.; 11:30 - 16:30 ч./ -  Долно Дряново

На 06.11.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Дъбница:Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 06.11.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Гърмен:Вальовица

На 06.11.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Дебрен:033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката

На 07.11.2018 г. /11:30 - 15:30 ч./ -  Марчево:Ст 19 ТП Марчево 2

На 07.11.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Гърмен: извън регулацията

На 07.11.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Марчево:047096 По Квс на С. Марчево

Община Кресна  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кресна:Александър Македонски, Главен път Е-79, Македония, местност Кресненско Ханче, местност Солунско Дере, Ново Село

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 11:15 ч./ -  Влахи:Драколово

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 11:15 ч./ -  Ощава:54537. 600. 31. 1, Германци, местност Русенци

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 11:15 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 11:15 ч./ -  Стара Кресна: местност Кулата

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:15 ч./ -  Крупник: извън регулацията, местност Кресненско Ханче

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:15 ч./ -  Сандански

На 05.11.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Кресна:Главен път Е-79, Македония, местност Солунско Дере

На 05.11.2018 г. /09:30 - 11:15 ч./ -  Кресна:Александър Македонски, местност Кресненско Ханче, Ново Село

Община Петрич  

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:Ал. Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Гр. Петрич, УПИII, кв. 53, Градска, Люле Бургас, Отец Паисий, Папульо, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Родопи, Рокфелер, Свобода, Славянска, Славянска, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Борис III

На 05.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Кавракирово: местност Тополите

На 05.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Михнево:Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, извън регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 05.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кърналово: местност Фабриката

На 05.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:Долна Джумая, Дунав, Иван Апостолов, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Серска, Цар Борис III, Цар Борис III

На 05.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:Александър Унев, Атанас Маджаров, Бистрица, Екзарх Йосиф, Иван Тасушев, Илинден, Княз Борис I, Мануш Георгиев, местност Реката, Орището, Орфано, Перманик, Полковник Дрангов

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кромидово:Реката

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански:Бегова Поляна

На 05.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: местност Бахчите, Местост Марковица

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Генерал Тодоров:Бащирите, Дебела Дръма, пътен Възел Ам Струма

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Кулата:Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Кърналово:Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, местност Дабето, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Порой, местност Фабриката, Петко Р. Славейков

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Марикостиново:Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Банско Бърдо, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Корията, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Марино Поле, Общ. Петрич: извън регулация, местност Вадата

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Монтана:Хан Кубрат

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, местност Бухото, местност Зиче, местност Караач-Дамяница, местност Кумли, местност Мерата, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Рупите:Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, извън регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, местност Корията, местност Пинговица, местност Свети Атанас, местност Средно Поле, местност Тафтино, местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, УПИ Ііі-131, кв. 7, Хр. Ботев

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Старчево

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Чучулигово:000242, Стопански Двор, Капсиди, местност Янкулица

На 05.11.2018 г. /10:15 - 14:30 ч./ -  Кулата:Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян

На 05.11.2018 г. /10:15 - 14:30 ч./ -  Чучулигово:000242, Стопански Двор

На 05.11.2018 г. /10:15 - 14:30 ч.; 10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Долно Спанчево: местност Реката

На 05.11.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Димитър Талев, Иваник Иловица, Карачали, М. Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Омондрос, местност Поляните, Полковник Дрангов, Първомайски път, Рокфелер, Цар Борис III

На 05.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:Даме Груев, Осогово, Полковник Дрангов, Просвета, Солунска, Стопански Двор, Струма, УПИ Хііі-3694, кв. 312, УПИ Хх кв. 314, Хііі, Христо Чернопеев

На 06.11.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:1, кв. 355, Агапий Войнов, Атанас Маджаров, България, Георги Урумов, Дончо Лазаров, Европа, Истра, Кат Петрич, Катя Паскалева, Марица, Места, местност Грамадите, Папульо, Параскева Филипова, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Софрони Врачански, Тодор Стоянов, Търговски Комлекс Биляна, УПИVІ-374, кв. 351, Хіі-3719, кв. 8, Цанко Церковски, Цар Самуил, Цар Симеон, Черно Море

На 06.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:Атанас Маджаров, Истра, Марица, местност Грамадите, Рокфелер, Свобода, УПИVІ-374, кв. 351, Цанко Церковски, Цар Самуил

На 06.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:Антон Попов, Беласица, Еделвайс, Калоян, Крайречна, Липите, Огражден, Октомври, Партизанска, Пирин

На 07.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:Агапий Войнов, Европа, Параскева Филипова, Цар Самуил

На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:Гр. Петрич, УПИII, кв. 53, Капитан Никола Парапанов, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Славянска, Цанко Церковски, Цар Борис III

На 08.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:Гр. Петрич, УПИII, кв. 53, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Славянска, Цанко Церковски, Цар Борис III

На 09.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Беласица

На 09.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:Местост Марковица, Неуточнен Адрес

На 09.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:22-ри Октомври, 28-ми Октомври, VII, кв. 177, ул. Рокфелер, Александър Унев, Атанас Маджаров, Беласица, Бистрица, Брегалница, България, Ванга/Опълченска/, Васил Кънчев, Васил Левски, Връх Бузлуджа, Гоце Делчев, Даме Груев, Даме Груев, Демир Капия, Демир Хисар, Димитър Гощанов, Дунав, Екзарх Йосиф, Ел-Тепе, Здравец, Иван Вазов, Иван Тасушев, Илинден, Калабак, Калина, Капитан Джингаров, Кестен, Княз Борис I, Кочо Мавродиев, Кукуш, Македония, Мануш Георгиев, Маркова Скала, Места, местност Мерата, местност Реката, Митрополит Герасим, Михаил Вардев, Орището, Орфано, Осогово, Отец Паисий, Перманик, Пирин, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Пощенска, Промишлена Зона, Просвета, Рокфелер, Рокфелер, Св. Св. Кирил и Методи, Сграда на Тк Гум, Славянска, Солунска, Стадионска, Стопански Двор, Стоян Търнаджиев, Струма, Струма УПИ ІІІ Кв312, Тетово, Тома Митов, УПИ Хііі-3694, кв. 312, УПИ ХХ кв. 314, ХІІІ, Хан Крум, Хилендарски Манастир, Христо Ботев, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Явор, Яне Сандански

На 09.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:28-ми Октомври, Ал. Стамболийски, Александър Буйнов, Арда, Атон, Баучер, Бежанка, Беласица, Братя Миладинови, България, Бяло Море, Валандово, Вардар, Варна, Васил Кънчев, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Гео Милев, Гладстон, Гоце Делчев, Градска, Д-Р Асен Златаров, Даме Груев, Деде Агач, Демир Хисар, Ел-Тепе, Здравец, Зографски Манастир, Изгрев, Изток, Иларион Макариополски, Йордан Йовков, Кавала, Калина, Кестен, Княз Александър Батемберг, Кожух, Кочо Мавродиев, Круша, Кукуш, Лазар Маджаров, Люле Бургас, Македония, местност Иловица, местност Козлек, местност Младежки Дом, местност Яворите, Митрополит Герасим, Михо Попов, Одрин, Осогово, Отец Паисий, Охрид, Папульо, Патриарх Евтимий, Пере Тошев, Петко Р. Славейков, Плевен, Полковник Дрангов, Пощенска, Просвета, Рила, Родопи, Рокфелер, Св. Св. Кирил и Методи, Света София, Свети Георги, Славянска, Стефан Караджа, Стою Хаджиев, Стоян Търнаджиев, Струмешница, Тетово, Тома Митов, Тракия, УПИ І, Кв177 А, УПИ Іі, кв. 245, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Борис III, Чаталджа, Явор, Яне Сандански

На 09.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:28-ми Октомври, България, Васил Кънчев, Даме Груев, Кочо Мавродиев, местност Иловица, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Полковник Дрангов, Рокфелер, Стою Хаджиев, Тракия, Яне Сандански

Община Разлог  

На 05.11.2018 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Разлог:15-ти Септември, Братя Миладинови, Възраждане, Георги С Раковски, Изворите, Македония, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Тодор Александров, Тодорица Попова

Община Сандански  

На 05.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Сандански:Александър Буйнов, местност Друма

На 05.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч./ -  Катунци:Асен Лагадинов, Бельовска Комуна, Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Гьорче Петров, Димо Х. Димов, Еделвайс, Иван Вазов, Любен Каравелов, М. Раздол, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Опълченска, Петър Димитров, Район Мтс, Район Стопански Двор, Стадиона, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Яне Сандански

На 05.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Враня: извън регулация, До С. Враня

На 05.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Калиманци, Общ. Сандански

На 05.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Капатово

На 05.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански: УПИVІ-203, кв. 23

На 05.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Сандански:Александър Буйнов

На 05.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч./ -  Петрово, Общ. Сандански:Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, извън регулацията, Мали Дол, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 05.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански:00061, Бели Брег, местност Падарката

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Сандански:Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, местност Друма, местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч./ -  Враня

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч./ -  Катунци:Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска Комуна, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Вазов, Кочо Честименски, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Пейо К. Яворов, Петър Димитров, Стадиона, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч./ -  Петрово, Общ. Сандански:Алибеговица, местност Извора

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горно Спанчево

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кромидово:038008, местност Селището, Под Черквата, Реката

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Левуново:019012, VIII+437, кв. 40, Банята, Беласица, Вихрен, Георги Сава Раковски, Главен път Е-79, Гоце Делчев, Девети Май, Дружба, Иван Козарев, Изгрев, Илинден, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Лозята, местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Октомври, Орловец, Осми Март, Отец Паисий, Пирин, Победа, Стефан Караджа, Струма, Цар Самуил, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка, Яне Сандански

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пиперица

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пирин: местност Калугера

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Черешница

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Яново

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Сандански:Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански:Бегова Поляна

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бельово

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Голешово

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ковачево, Общ. Сандански

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лехово

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ново Делчево:Георги Кирков, местност Кантона, местност Киселица

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ново Кономлади

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ново Ходжово

На 05.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Катунци:Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска Комуна, Бельовска Комуна, Бистрица, Васил Левски, Васил Левски, Вела Пеева, Вела Пеева, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Гьорче Петров, Даме Груев, Димо Х. Димов, Еделвайс, Иван Вазов, Иван Вазов, Кочо Честименски, Любен Каравелов, М. Раздол, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Опълченска, Пейо К. Яворов, Петър Димитров, Петър Димитров, Район Мтс, Район Стопански Двор, Стадиона, Стадиона, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Явор, Яне Сандански, Яне Сандански

На 05.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Петрово, Общ. Сандански:Алибеговица, Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, извън регулацията, Мали Дол, местност Извора, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 05.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Сандански:Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, местност Друма, местност Друма, местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев

На 05.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански:00061, Бегова Поляна, Бели Брег, местност Падарката

На 06.11.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Любовка:Краколеница

На 06.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Горна Сушица

На 06.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Ладарево: местност Църквата

На 06.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Ласкарево:004056, местност Свети Спас

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Виногради

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Долени

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Златолист, Общ. Сандански

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Зорница, Общ. Сандански

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Кашина

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Кърланово:Реката

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Лозеница:Джигерица

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Любовище

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Мелник: ПИ 00052, местност Реката

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Сандански:Роженски Манастир

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Склаве:2 -97, кв. 14, 7-ми Конгрес, Асен Лагадинов, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Комсомолска, Лале, Марица, местност Вангелов Андък, местност Панаира, местност Стопански Двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Отец Паисий, Партизанска, Пирин, Първи Май, Соколова Скала, Спартак, Черно Море

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Спатово

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Сугарево

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Хотово:Баня, местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./   На 08.11.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Рожен: местност Равнако, По Плана на Срожен Общ. Сандански

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:Панайот Волов

На 08.11.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  Джигурово: УПИVII-381

На 09.11.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Сандански:Димитър Талев, Иван Вазов, Пирин, Свобода, Тевното Езеро, Чудомир Кантарджиев, Юрий Гагарин

На 09.11.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:Никола Вапцаров

Община Симитли  

На 09.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Сушица, Общ. Симитли

На 09.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Крупник:000024 местност Реката, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Беглико, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов, Васил Левски, Влахина, Георги Димитров, Георги Трайков, Гладстон, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Даме Груев, Дан Колов, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Талев, Ернст Телман, Иван Вазов, Иван Козарев, Карл Маркс, Кирил и Методий, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Лев Писарев, Ленин, М. Извор/Гроздовец, Малчика, местност Виро, местност Въчева, местност Извор/Калуцик, местност Стопански Двор, местност Текелев Шумак, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Промишлена Зона, Средорек, Стефан Караджа, Стефка Филипова, Текелев Шумак, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яне Сандански

На 09.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Полена:Вела Пеева, Георги Димитров, Димитър Благоев, Зеленка, Кокиче, Ленин, махала Ширината, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Мездрата-2, местност Училището, Победа, Потока, Роза, Руен, УПИ-V-18, кв. 18, УПИ-Хі-58 кв. 11, Христо Ботев, Чайка, Ширините

На 09.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Симитли:Свобода, Симитли

На 09.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Черниче:9-ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Кирил и Методи, Ленин, М. Сухата Река, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, ПИ 156 кв. 6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Яне Сандански

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Полена: махала Ширината

Община Хаджидимово  

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Ново Лески:М. Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003

Община Якоруда  

На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бел Камен

На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Конарско

На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Смолево:038217

На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Якоруда:Васил Левски, Витоша, местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г. Бицин/, Яворов, Якорущица

На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Якоруда:Яворов

На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бунцево

На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Разлог:Баница

На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рохлева

На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Черна Места

На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Юруково: местност Каменако

 

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Попица:Ген. Гурко, Георги Бенковски, Искър, Кръстовище Х. Димитър и Г. Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Пирин, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Шабански

На 06.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Бъркачево:9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, местност Вутов Геран, местност Криволя, местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин

На 06.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Габаре:Акация, Белия път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Вацина пътека, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Дядо Вълко, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кокиче, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Средния Връх, Стефан Караджа, Тлаченски път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Череша, Чечера, Шипка

На 06.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Върбица, Общ. Враца:Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 06.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Попица:Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище Х. Димитър и Г. Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра

На 06.11.2018 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Комарево, Общ. Бяла Слатина:Месност Врачанка

На 06.11.2018 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Враняк:Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина

На 06.11.2018 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Соколаре:Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин

На 06.11.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Търнак:Ален Мак, Васил Тодоров, Владая, Гено Петров, Гео Милев, Иван Ненов, Илия Станев, Крайбрежна, Крайна, Оборище, Опълченска, Септемврийци, Христо Смирненски

На 06.11.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Търнак:Георги С. Раковски, Иван Вазов, Ленин, Сан Стефано, Тодор Каблешков, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Шипка, Юрий Гагарин

На 08.11.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Търнак:Айра, Батак, Васил Кънчев, Васил Нинов, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Иван Вазов, Крайна, Ленин, Марин Стоянов, Мир, Обнова, Плиска, Христо Ботев

На 08.11.2018 г. /10:30 - 14:15 ч./ -  Търнак:І-529, кв. 43а, Байкал, Васил Кънчев, Вит, Иван Вазов, Ком, Марин Стоянов, Септемврийци, Цар Асен

На 08.11.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Търнак:9-ти Септември, Бачо Киро, Димитър Благоев, Крайна, Хан Аспарух

Община Враца  

На 05.11.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  С. Мраморен:Птицекомбинат

На 05.11.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Враца:Ген. Скобелев, Георги Бързашки, Мито Бояджиев, Хаджи Димитър

На 06.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Враца:Драган Цанков, Дъбника, Околчица

На 07.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Враца:Иван Ангелов, Мусала, Подбалканска, Рила

На 10.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Враца:Антим I-ви, Одрин, Петропавловска, Река Лева, Христо Ботев

Община Мездра  

На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мездра:Георги Димитров, Динко Петров, Петко Р. Славейков, Родопи, Св. Св. Кирил и Методий, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 05.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:Димчо Дебелянов, Княз Борис I, Пазарска, Петко Ковача, Съединение, Тодор Илиев, Хан Крум, Цар Асен I, Четник Йоцо

На 07.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Белоградчик:Елин Пелин, Капитан Кръстьо, Княз Борис I, Съединение, Цар Асен I

Община Брегово  

На 08.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Видин

На 08.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Градец, Общ. Видин:290, 345, 53, XIx-100, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, ПИ 224, ПИ 492, Пи19, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ, УПИVI ПИ 1, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.11.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Гъмзово:Асен Балкански, Васил Левски, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Кирил и Методий, Ленин, Мико Нинов, Никола Й. Вапцаров, Петко Д. Петков, Тодор Петров, Толбухин, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон

На 08.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Динковица:Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 08.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Калина, Общ. Брегово:Георги Димитров, Кирил и Методий, Розова Долина, Толбухин, Филип Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка

На 08.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плакудер:Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 08.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тияновци:Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Ген. Тотлебен, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Иван Вазов, Индже Войвода, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Мичурин, Райчо Даскалов, Станко Маринцестов, Толбухин

Община Видин  

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Антимово, Общ. Видин:Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, ул. Първа, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 05.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Рупци, Общ. Видин:020059, II-182, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, С. Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 06.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч./ -  Видин:Безименна, Бонония, Ведерник, Гоце Делчев, Девети Май, Константин Кисимов, Отец Матей Миткалото, Панония, Преславска, Цар Симеон Велики

На 06.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Дружба:Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 07.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Дружба:Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 07.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Гомотарци:168 Квартал VII, В Близост До Автобусната Спирка, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Имот №005015, Осемнадесета, Осма, Парцел 49, кв. 29, Пета, Петнадесета, ПИ 000153, ПИ 425, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Уния Маре, УПИ 99 кв. 3, Четвърта, Четиридесет и Пета, Четиринадесета, Шеста

На 07.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Капитановци:019071, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, кв. 49 Парцел 704, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 4/412/8100604, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Видин

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Капитановци:Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, ПИ 857 кв. 50, Първа, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 09.11.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Видин:Акад. Стефан Младенов, Безименна, Южна Пром. Зона

Община Кула  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:50 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:10 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бранковци, Общ. Грамада:Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:50 ч.; 15:10 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Грамада:Ангел Мишев, Безименна

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:50 ч.; 15:10 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Коста Перчево:105002, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Осма, Първа, Трета, Тридесета

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:50 ч.; 15:10 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кула

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:50 ч.; 15:10 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Полетковци

На 09.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кула:Батенберг, Братя Миладинови, Васил Априлов, Възраждане, Иван Рилски, Кирил и Методий, Мусала, Толбухин, Христо Ботев

Община Ружинци  

На 05.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 07.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дреновец:Асен Балкански, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Камен Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Минзухар, Нарцис, Никола Парапунов, Перчо Йорданов, Роза, Славянска, Стела Благоева, Строител, Тодор Петров, УПИ-691, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

Община Чупрене  

На 06.11.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Горни Лом:Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 06.11.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Долни Лом:Асен Живков, Васил Левски, Десета Партизанска, Димитър Благоев, Еделвайс, Лиляна Димитрова, Миджур, Петър Петров, Плиска, УПИ 1 Кв 47, Чайка, Шипка

На 06.11.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Горни Лом:Двадесет и Първа

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

CEZ GROUP
 
 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Банско: местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Гостун

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Добринище:Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Кремен, Общ. Банско

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Места:І-92 кв. 6

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Обидим:000024 Еккте 53059, местност Долене

На 05.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Филипово, Общ. Банско: Vііі-138, кв. 13, Vііі-34 кв. 13

На 06.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Банско:Еделвайс, Найден Геров, Пирин, Симеон Молеров, Сливница, Христо Г. Данов, Цар Симеон, Юлен, Яне Сандански

На 06.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Банско:Глазне, Гоце Делчев, Даме Груев, Иван Михайлов, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Пирин, Радон Тодев, Симеон Молеров, Стара Планина, Тодорин Връх, Цар Асен, Цар Иван Асен II, Цар Калоян

На 07.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Добринище:Адам Трънка, Иван Козарев, местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Неуточнен Адрес, Тодор Каблешков, Хан Аспарух

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Добринище: местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Неуточнен Адрес

Община Благоевград  

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:001451, местност Бодрост, местност Добро Поле, ПИ №001451

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Карталско Дере

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:04279. 927. 30, Картала, местност Бодрост, местност Картала

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:Бодрост, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Българчево

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 16:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Покровник: махала Равначка

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:45 - 10:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Клисура, Общ. Благоевград:Гяурска, махала Гяурска и махала Рекарска, махала Гяурска, махала Миладинци, местност Лозята, Падината

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:45 - 10:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Обел: махала Крайковска, Равнище

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:45 - 10:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград: УПИVі-297, кв. 10, 180, 382, кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, кв. 17, УПИVIII-198, махала Камбитци, местност Беглика, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, местност Пощека, местност Търлите, Оралище, Под Училището, път № 106, Селище, Общ. Благоевград

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:50 - 16:30 ч./ -  Бучино:Ахмедово, До Моста на Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, Местността Чукарски Рид, Община Благоевград, махала Тасковска

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:50 - 16:30 ч./ -  Българчево:Змиярски Рид, местност Дългата Нива, местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, местност Терзийска, Студеното Кладенче, Турски Гробища

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:50 - 16:30 ч./ -  Дренково: махала Балевска, местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:50 - 16:30 ч./ -  Логодаж: УПИ-ІV-195 кв. 14, Беров Валог, Голяма Нива, Гръчка махала , махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, махала Савева, местност Клисурски Мост, местност Палански Валог, местност Присоето, С. Логодаж извън регулация, Стоилова Кория, УПИI-113

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /15:50 - 16:30 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград:Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /15:50 - 16:30 ч./ -  Благоевград:14-ти Полк, Грамада, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, местност Герено, местност Герено, местност Среден път-Ш-9, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, местност Чикуто, местност Чукито, Мир, Осогово, Промишлена Зона, пътен Възел, Средния път-Ш. 09, Стоимен Календерски

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /15:50 - 16:30 ч./ -  Зелен Дол:293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката, УПИIV-220, кв. 8

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /15:50 - 16:30 ч./ -  Рилци: УПИVI-465, кв. 27, Цигларката

На 05.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:50 - 16:30 ч./ -  Лешко

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бело Поле, Общ. Благоевград:Ванчо Богданов, УПИIII-63, кв. 5

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бистрица, Общ. Благоевград:319001, 410002, Брезово, махала Калуцка, махала Центъра Мотела, махала Брезово, махала Брезовска, махала Милово ТП Милово, махала Петковци, Месност Демирево, местност Горно Демирево, местност Ковачница, Осойната

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Благоевград:Антон Чехов, Антон Чехов, Васил Мечкуевски, Грамада, местност Герено, местност Под Грамадите-Ш13, местност Под Черквата, местност Среден път-Ш-9, местност Царевско Шосе, местност Чикуто-Ш16, местност Чимево Дере, местност Чукито, Орбита, Славово, Струма

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Зелен Дол:Стопански Двор, Чекуро

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рилци: IX-460, 000399, XV-273, Амитица, Васил Левски, Грънчарски Андък, Диновица, Илинден, Имот 023001, местност Амитица, местност Арсовото, местност Габеро, местност Диновица, местност Крушите, местност Цонева Межда, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Св. Иван Рилски, Стремата, Телкиево Дере, Трети Март, УПИIx-144, кв. 17, УПИ Х-463, кв. 6, УПИ ХIII-261, кв. 11, УПИ-I-468 кв. 25, УПИ-IV-451, кв. 27, УПИ-ІV-468, кв. 25, УПИ-Ііі-63, ХIх-33, кв. 7, Хі-482, Нв. 22, Хан Аспарух, Цар Борис I, Цар Иван Асен

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Горно Хърсово:Горни Валог, махала Буровци, махала Горни Двояци, махала Долни Двояци, махала Михтарци, махала Мъртвако, махала Новоселци, махала Панчовци, махала Пържово, махала Стойковци, махала Тачовци, махала Шоповци, местност Валого, местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви

На 05.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград:000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, махала Ваканинци, махала Щърбевци, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, местност Градището, местност Клено, местност Мучова Чука, местност Ръженици, местност Ръжениците, местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:001451, 04217. 920. 1. 70, 04217. 929. 10. 29, 04279. 927. 30, 319001, 410002, Брезово, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, махала Калуцка, махала Центъра Мотела, махала Брезово, махала Брезовска, махала Милово ТП Милово, махала Петковци, Месност Демирево, местност Бодрост, местност Горно Демирево, местност Добро Поле, местност Картала, местност Ковачница, местност Конярнико, местност Септемврийче, местност Тепавиците, местност Широканска, Осойната, ПИ №001451

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Благоевград:Антон Чехов, Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче, Славово

На 06.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Рилци: местност Арсовото, местност Цонева Межда, Телкиево Дере

На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бело Поле, Общ. Благоевград:Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната, УПИIII-63, кв. 5

На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Благоевград:14-ти Полк, Антон Чехов, Васил Мечкуевски, Грамада, Грамада, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, местност Герено, местност Герено, местност Герено, местност Под Грамадите-Ш13, местност Под Черквата, местност Среден път-Ш-9, местност Среден път-Ш-9, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, местност Царевско Шосе, местност Чикуто, местност Чикуто-Ш16, местност Чимево Дере, местност Чукито, местност Чукито, Мир, Орбита, Осогово, Промишлена Зона, пътен Възел, Средния път-Ш. 09, Стоимен Календерски, Струма

На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Зелен Дол:293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката, Стопански Двор, УПИIV-220, кв. 8, Чекуро

На 06.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рилци: Ix-460, 000399, XV-273, Амитица, Васил Левски, Грънчарски Андък, Диновица, Илинден, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Диновица, местност Крушите, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Св. Иван Рилски, Стремата, Трети Март, УПИIx-144, кв. 17, УПИVI-465, кв. 27, УПИ Х-463, кв. 6, УПИ ХIII-261, кв. 11, УПИ-I-468 кв. 25, УПИ-IV-451, кв. 27, УПИ-ІV-468, кв. 25, УПИ-Ііі-63, ХIх-33, кв. 7, Хі-482, Нв. 22, Хан Аспарух, Цар Борис I, Цар Иван Асен, Цигларката

На 06.11.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  Благоевград:Грамада, местност Герено, местност Чикуто, местност Чукито, Осогово, Промишлена Зона

На 06.11.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  Зелен Дол:293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, УПИIV-220, кв. 8

На 06.11.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  Логодаж: УПИ-ІV-195 кв. 14, Беров Валог, Голяма Нива, махала Савева, местност Клисурски Мост, местност Присоето, С. Логодаж извън регулация, Стоилова Кория, УПИI-113

На 06.11.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград:180, местност Беглика, Под Училището, път № 106

На 06.11.2018 г. /09:45 - 16:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ -  Българчево:Змиярски Рид, местност Дългата Нива, местност Терзийска, Студеното Кладенче

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград:14204. 501. 10, махала Хамбарджийска, Тугулска

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Железница, Общ. Симитли: местност Ръждавец, Поповска

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мощанец:XVI-122, 123, кв. 14, извън регулация, махала Поповска, махала Кантурска, УПИ XI-75, кв. 6

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Обнова:Ив. Вазов

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Падеш:Бреза, Будишка, махала Ушите, Месност Миджевци, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Стопански Двор, местност Ушите, Падеш, УПИII-207, кв. 13, УПИV-74, кв. 5

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Покровник:3-ти Март, Валого, Ленището, местност Гладно Поле, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИI-432, кв. 28, УПИ-9-369, кв. 17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 06.11.2018 г. /10:00 - 10:40 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Благоевград:Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

На 06.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Благоевград:Покровнишко Шосе, Христо Чернопеев

На 06.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:40 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Дебочица

На 06.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:40 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Лешко:163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, махала Корянска, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 08.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:Крали Марко, Тодор Александров, Цар Иван Шишман

На 09.11.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Благоевград:Струга, Яне Сандански

На 09.11.2018 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:Брод, Бяло Море, Витоша, Здраве, Освобождение, Рилски Езера, Славянска, УПИ-Vіі, кв. 19, Имот №04279, 602, 186, Шар Планина

Община Гоце Делчев  

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, местност Вельов Рид, местност Лозята, местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П. Р. Славейков, ПИ -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ Іі, кв. 44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин

На 05.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев:Селището, Хі-99, 131, кв. 22

На 06.11.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Копривлен:Александър Стаболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Драма, Кирил и Методи, Неуточнен Адрес, Петър Берон, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Симеон, Юрий Гагарин

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мусомища:027116, 32012, Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги Папалезов, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р. Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кавала, Каваците, Кирил и Методий, Клокотница, Краището, Кулата, Лозята, М. Отавата, Марица, Места, местност Ливадите, местност Параклиса, местност Стопански Двор, местност Чукутлука, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ниш, Орехите, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пирин, Плиска, Рила, Сан Стефано, Сливница, Стопански Двор, Струга, Судинград, Толбухин, Топлика, УПИ І-68, УПИ-Vіі , кв. 63, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Беслен:Парцел 227 по плана на с. Беслен

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Блатска:030023, Местн. Бозукдермен

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Боголин:253

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гайтаниново:021056 М. Жингов Бряст

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:Гоце Делчев, Драма, Дунав, местност Мочура, Царица Йоана

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гърмен: местност Маноле

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долно Дряново

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дъбница:Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Илинден, Общ. Хаджидимово

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Копривлен:000381, Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драма, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Малка Еловица, Младост, Паисий Хилендарски, Парка, Петър Берон, Пи-000186, Първи Май, Свети Георги, Свети Димитър, Славянска, Стопански Двор, Тодор Паница, Хіі-544 кв. 1, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Копривлен:024015, 585 кв. 3, Бачо Киро, Васил Левски, Драва, Драма, Илинден, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петър Берон, Първи Май, Славянска, Тодор Паница, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Крибул:262

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, кв. 10, Іх-108

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лъки, Общ. Хаджидимово

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ново Лески:М. Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Парил

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Петрелик

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Садово, Общ. Хаджидимово:М. Вършилата -Индентификатор №042003

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Теплен

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Тешово: УПИ-IV+106

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово:015002, X-551, кв. 44, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Долна Вария, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон, Пирин, Победа, Прогрес, Свети Георги, Стопански Двор, УПИ-Іх-74, кв. 73а, Тодор Каблешков, Трети, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово: VIII, І-319, кв. 81, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Илинденци, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Савака, местност Свети Димитър, местност Тумбата, Младост, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Отец Паисий, Пейо Яворов, Св. Димитър, Свети Георги, Свети Димитър, Спартак, Средни Ливади, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Трети

На 06.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хвостяне:28028, УПИ-V, кв. 2

На 06.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:Гоце Делчев, местност Мочура

На 06.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:Гоце Делчев, Царица Йоана

На 07.11.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Лъжница:029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Горна Бара, Лъжница, местност Дъбето, Никола Вапцаров, Опълченска, Ореляк, Партизани, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:Серес, Симеон Радев, Солун

На 08.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:Капсии

На 08.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Гоце Делчев:Kурортен KомплексПопови Ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К. К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището, местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян

На 08.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Делчево, Общ. Гоце Делчев:020288 М. Ливадите

На 08.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Добротино:4043, Сарп Дере

На 08.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Кестените, Неофит Бозвели, Р-Н Манастирчето, Тодор Александров, Хотел Червенков, Христо Матов, Цар Калоян

На 09.11.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Брезница:29-ти Декември, VІ, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Васил Петлешков, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-ІV, кв. 82, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин

Община Гърмен  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 14:30 ч.; 11:30 - 16:30 ч./ -  Долно Дряново

На 06.11.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Дъбница:Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 06.11.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Гърмен:Вальовица

На 06.11.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Дебрен:033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката

На 07.11.2018 г. /11:30 - 15:30 ч./ -  Марчево:Ст 19 ТП Марчево 2

На 07.11.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Гърмен: извън регулацията

На 07.11.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Марчево:047096 По Квс на С. Марчево

Община Кресна  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кресна:Александър Македонски, Главен път Е-79, Македония, местност Кресненско Ханче, местност Солунско Дере, Ново Село

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 11:15 ч./ -  Влахи:Драколово

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 11:15 ч./ -  Ощава:54537. 600. 31. 1, Германци, местност Русенци

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 11:15 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 11:15 ч./ -  Стара Кресна: местност Кулата

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:15 ч./ -  Крупник: извън регулацията, местност Кресненско Ханче

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:15 ч./ -  Сандански

На 05.11.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Кресна:Главен път Е-79, Македония, местност Солунско Дере

На 05.11.2018 г. /09:30 - 11:15 ч./ -  Кресна:Александър Македонски, местност Кресненско Ханче, Ново Село

Община Петрич  

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:Ал. Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Гр. Петрич, УПИII, кв. 53, Градска, Люле Бургас, Отец Паисий, Папульо, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Родопи, Рокфелер, Свобода, Славянска, Славянска, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Борис III

На 05.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Кавракирово: местност Тополите

На 05.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Михнево:Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, извън регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 05.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кърналово: местност Фабриката

На 05.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:Долна Джумая, Дунав, Иван Апостолов, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Серска, Цар Борис III, Цар Борис III

На 05.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:Александър Унев, Атанас Маджаров, Бистрица, Екзарх Йосиф, Иван Тасушев, Илинден, Княз Борис I, Мануш Георгиев, местност Реката, Орището, Орфано, Перманик, Полковник Дрангов

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кромидово:Реката

На 05.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански:Бегова Поляна

На 05.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: местност Бахчите, Местост Марковица

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Генерал Тодоров:Бащирите, Дебела Дръма, пътен Възел Ам Струма

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Кулата:Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Кърналово:Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, местност Дабето, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Порой, местност Фабриката, Петко Р. Славейков

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Марикостиново:Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Банско Бърдо, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Корията, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Марино Поле, Общ. Петрич: извън регулация, местност Вадата

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Монтана:Хан Кубрат

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, местност Бухото, местност Зиче, местност Караач-Дамяница, местност Кумли, местност Мерата, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Рупите:Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, извън регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, местност Корията, местност Пинговица, местност Свети Атанас, местност Средно Поле, местност Тафтино, местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, УПИ Ііі-131, кв. 7, Хр. Ботев

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Старчево

На 05.11.2018 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Чучулигово:000242, Стопански Двор, Капсиди, местност Янкулица

На 05.11.2018 г. /10:15 - 14:30 ч./ -  Кулата:Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян

На 05.11.2018 г. /10:15 - 14:30 ч./ -  Чучулигово:000242, Стопански Двор

На 05.11.2018 г. /10:15 - 14:30 ч.; 10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Долно Спанчево: местност Реката

На 05.11.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Димитър Талев, Иваник Иловица, Карачали, М. Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Омондрос, местност Поляните, Полковник Дрангов, Първомайски път, Рокфелер, Цар Борис III

На 05.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:Даме Груев, Осогово, Полковник Дрангов, Просвета, Солунска, Стопански Двор, Струма, УПИ Хііі-3694, кв. 312, УПИ Хх кв. 314, Хііі, Христо Чернопеев

На 06.11.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:1, кв. 355, Агапий Войнов, Атанас Маджаров, България, Георги Урумов, Дончо Лазаров, Европа, Истра, Кат Петрич, Катя Паскалева, Марица, Места, местност Грамадите, Папульо, Параскева Филипова, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Софрони Врачански, Тодор Стоянов, Търговски Комлекс Биляна, УПИVІ-374, кв. 351, Хіі-3719, кв. 8, Цанко Церковски, Цар Самуил, Цар Симеон, Черно Море

На 06.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:Атанас Маджаров, Истра, Марица, местност Грамадите, Рокфелер, Свобода, УПИVІ-374, кв. 351, Цанко Церковски, Цар Самуил

На 06.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:Антон Попов, Беласица, Еделвайс, Калоян, Крайречна, Липите, Огражден, Октомври, Партизанска, Пирин

На 07.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:Агапий Войнов, Европа, Параскева Филипова, Цар Самуил

На 08.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:Гр. Петрич, УПИII, кв. 53, Капитан Никола Парапанов, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Славянска, Цанко Церковски, Цар Борис III

На 08.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:Гр. Петрич, УПИII, кв. 53, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Славянска, Цанко Церковски, Цар Борис III

На 09.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Беласица

На 09.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:Местост Марковица, Неуточнен Адрес

На 09.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:22-ри Октомври, 28-ми Октомври, VII, кв. 177, ул. Рокфелер, Александър Унев, Атанас Маджаров, Беласица, Бистрица, Брегалница, България, Ванга/Опълченска/, Васил Кънчев, Васил Левски, Връх Бузлуджа, Гоце Делчев, Даме Груев, Даме Груев, Демир Капия, Демир Хисар, Димитър Гощанов, Дунав, Екзарх Йосиф, Ел-Тепе, Здравец, Иван Вазов, Иван Тасушев, Илинден, Калабак, Калина, Капитан Джингаров, Кестен, Княз Борис I, Кочо Мавродиев, Кукуш, Македония, Мануш Георгиев, Маркова Скала, Места, местност Мерата, местност Реката, Митрополит Герасим, Михаил Вардев, Орището, Орфано, Осогово, Отец Паисий, Перманик, Пирин, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Пощенска, Промишлена Зона, Просвета, Рокфелер, Рокфелер, Св. Св. Кирил и Методи, Сграда на Тк Гум, Славянска, Солунска, Стадионска, Стопански Двор, Стоян Търнаджиев, Струма, Струма УПИ ІІІ Кв312, Тетово, Тома Митов, УПИ Хііі-3694, кв. 312, УПИ ХХ кв. 314, ХІІІ, Хан Крум, Хилендарски Манастир, Христо Ботев, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Явор, Яне Сандански

На 09.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:28-ми Октомври, Ал. Стамболийски, Александър Буйнов, Арда, Атон, Баучер, Бежанка, Беласица, Братя Миладинови, България, Бяло Море, Валандово, Вардар, Варна, Васил Кънчев, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Гео Милев, Гладстон, Гоце Делчев, Градска, Д-Р Асен Златаров, Даме Груев, Деде Агач, Демир Хисар, Ел-Тепе, Здравец, Зографски Манастир, Изгрев, Изток, Иларион Макариополски, Йордан Йовков, Кавала, Калина, Кестен, Княз Александър Батемберг, Кожух, Кочо Мавродиев, Круша, Кукуш, Лазар Маджаров, Люле Бургас, Македония, местност Иловица, местност Козлек, местност Младежки Дом, местност Яворите, Митрополит Герасим, Михо Попов, Одрин, Осогово, Отец Паисий, Охрид, Папульо, Патриарх Евтимий, Пере Тошев, Петко Р. Славейков, Плевен, Полковник Дрангов, Пощенска, Просвета, Рила, Родопи, Рокфелер, Св. Св. Кирил и Методи, Света София, Свети Георги, Славянска, Стефан Караджа, Стою Хаджиев, Стоян Търнаджиев, Струмешница, Тетово, Тома Митов, Тракия, УПИ І, Кв177 А, УПИ Іі, кв. 245, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Борис III, Чаталджа, Явор, Яне Сандански

На 09.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:28-ми Октомври, България, Васил Кънчев, Даме Груев, Кочо Мавродиев, местност Иловица, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Полковник Дрангов, Рокфелер, Стою Хаджиев, Тракия, Яне Сандански

Община Разлог  

На 05.11.2018 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Разлог:15-ти Септември, Братя Миладинови, Възраждане, Георги С Раковски, Изворите, Македония, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Тодор Александров, Тодорица Попова

Община Сандански  

На 05.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Сандански:Александър Буйнов, местност Друма

На 05.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч./ -  Катунци:Асен Лагадинов, Бельовска Комуна, Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Гьорче Петров, Димо Х. Димов, Еделвайс, Иван Вазов, Любен Каравелов, М. Раздол, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Опълченска, Петър Димитров, Район Мтс, Район Стопански Двор, Стадиона, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Яне Сандански

На 05.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Враня: извън регулация, До С. Враня

На 05.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Калиманци, Общ. Сандански

На 05.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Капатово

На 05.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански: УПИVІ-203, кв. 23

На 05.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Сандански:Александър Буйнов

На 05.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч./ -  Петрово, Общ. Сандански:Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, извън регулацията, Мали Дол, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 05.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански:00061, Бели Брег, местност Падарката

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Сандански:Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, местност Друма, местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч./ -  Враня

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч./ -  Катунци:Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска Комуна, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Вазов, Кочо Честименски, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Пейо К. Яворов, Петър Димитров, Стадиона, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч./ -  Петрово, Общ. Сандански:Алибеговица, местност Извора

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горно Спанчево

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кромидово:038008, местност Селището, Под Черквата, Реката

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Левуново:019012, VIII+437, кв. 40, Банята, Беласица, Вихрен, Георги Сава Раковски, Главен път Е-79, Гоце Делчев, Девети Май, Дружба, Иван Козарев, Изгрев, Илинден, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Лозята, местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Октомври, Орловец, Осми Март, Отец Паисий, Пирин, Победа, Стефан Караджа, Струма, Цар Самуил, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка, Яне Сандански

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пиперица

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пирин: местност Калугера

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Черешница

На 05.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Яново

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Сандански:Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански:Бегова Поляна

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бельово

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Голешово

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ковачево, Общ. Сандански

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лехово

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ново Делчево:Георги Кирков, местност Кантона, местност Киселица

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ново Кономлади

На 05.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ново Ходжово

На 05.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Катунци:Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска Комуна, Бельовска Комуна, Бистрица, Васил Левски, Васил Левски, Вела Пеева, Вела Пеева, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Гьорче Петров, Даме Груев, Димо Х. Димов, Еделвайс, Иван Вазов, Иван Вазов, Кочо Честименски, Любен Каравелов, М. Раздол, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Опълченска, Пейо К. Яворов, Петър Димитров, Петър Димитров, Район Мтс, Район Стопански Двор, Стадиона, Стадиона, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Явор, Яне Сандански, Яне Сандански

На 05.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Петрово, Общ. Сандански:Алибеговица, Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, извън регулацията, Мали Дол, местност Извора, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 05.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Сандански:Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, местност Друма, местност Друма, местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев

На 05.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански:00061, Бегова Поляна, Бели Брег, местност Падарката

На 06.11.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Любовка:Краколеница

На 06.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Горна Сушица

На 06.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Ладарево: местност Църквата

На 06.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Ласкарево:004056, местност Свети Спас

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Виногради

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Долени

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Златолист, Общ. Сандански

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Зорница, Общ. Сандански

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Кашина

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Кърланово:Реката

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Лозеница:Джигерица

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Любовище

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Мелник: ПИ 00052, местност Реката

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Сандански:Роженски Манастир

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Склаве:2 -97, кв. 14, 7-ми Конгрес, Асен Лагадинов, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Комсомолска, Лале, Марица, местност Вангелов Андък, местност Панаира, местност Стопански Двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Отец Паисий, Партизанска, Пирин, Първи Май, Соколова Скала, Спартак, Черно Море

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Спатово

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Сугарево

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Хотово:Баня, местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански

На 06.11.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./   На 08.11.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Рожен: местност Равнако, По Плана на Срожен Общ. Сандански

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:Панайот Волов

На 08.11.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  Джигурово: УПИVII-381

На 09.11.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Сандански:Димитър Талев, Иван Вазов, Пирин, Свобода, Тевното Езеро, Чудомир Кантарджиев, Юрий Гагарин

На 09.11.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:Никола Вапцаров

Община Симитли  

На 09.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Сушица, Общ. Симитли

На 09.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Крупник:000024 местност Реката, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Беглико, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов, Васил Левски, Влахина, Георги Димитров, Георги Трайков, Гладстон, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Даме Груев, Дан Колов, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Талев, Ернст Телман, Иван Вазов, Иван Козарев, Карл Маркс, Кирил и Методий, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Лев Писарев, Ленин, М. Извор/Гроздовец, Малчика, местност Виро, местност Въчева, местност Извор/Калуцик, местност Стопански Двор, местност Текелев Шумак, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Промишлена Зона, Средорек, Стефан Караджа, Стефка Филипова, Текелев Шумак, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яне Сандански

На 09.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Полена:Вела Пеева, Георги Димитров, Димитър Благоев, Зеленка, Кокиче, Ленин, махала Ширината, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Мездрата-2, местност Училището, Победа, Потока, Роза, Руен, УПИ-V-18, кв. 18, УПИ-Хі-58 кв. 11, Христо Ботев, Чайка, Ширините

На 09.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Симитли:Свобода, Симитли

На 09.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Черниче:9-ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Кирил и Методи, Ленин, М. Сухата Река, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, ПИ 156 кв. 6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Яне Сандански

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Полена: махала Ширината

Община Хаджидимово  

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Ново Лески:М. Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003

Община Якоруда  

На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бел Камен

На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Конарско

На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Смолево:038217

На 07.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Якоруда:Васил Левски, Витоша, местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г. Бицин/, Яворов, Якорущица

На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Якоруда:Яворов

На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бунцево

На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Разлог:Баница

На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рохлева

На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Черна Места

На 07.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Юруково: местност Каменако

 

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 05.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Попица:Ген. Гурко, Георги Бенковски, Искър, Кръстовище Х. Димитър и Г. Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Пирин, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Шабански

На 06.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Бъркачево:9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, местност Вутов Геран, местност Криволя, местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин

На 06.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Габаре:Акация, Белия път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Вацина пътека, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Дядо Вълко, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кокиче, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Средния Връх, Стефан Караджа, Тлаченски път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Череша, Чечера, Шипка

На 06.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Върбица, Общ. Враца:Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 06.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Попица:Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище Х. Димитър и Г. Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра

На 06.11.2018 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Комарево, Общ. Бяла Слатина:Месност Врачанка

На 06.11.2018 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Враняк:Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина

На 06.11.2018 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 08.11.2018 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   На 09.11.2018 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Соколаре:Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин

На 06.11.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Търнак:Ален Мак, Васил Тодоров, Владая, Гено Петров, Гео Милев, Иван Ненов, Илия Станев, Крайбрежна, Крайна, Оборище, Опълченска, Септемврийци, Христо Смирненски

На 06.11.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Търнак:Георги С. Раковски, Иван Вазов, Ленин, Сан Стефано, Тодор Каблешков, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Шипка, Юрий Гагарин

На 08.11.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Търнак:Айра, Батак, Васил Кънчев, Васил Нинов, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Иван Вазов, Крайна, Ленин, Марин Стоянов, Мир, Обнова, Плиска, Христо Ботев

На 08.11.2018 г. /10:30 - 14:15 ч./ -  Търнак:І-529, кв. 43а, Байкал, Васил Кънчев, Вит, Иван Вазов, Ком, Марин Стоянов, Септемврийци, Цар Асен

На 08.11.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Търнак:9-ти Септември, Бачо Киро, Димитър Благоев, Крайна, Хан Аспарух

Община Враца  

На 05.11.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  С. Мраморен:Птицекомбинат

На 05.11.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Враца:Ген. Скобелев, Георги Бързашки, Мито Бояджиев, Хаджи Димитър

На 06.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Враца:Драган Цанков, Дъбника, Околчица

На 07.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Враца:Иван Ангелов, Мусала, Подбалканска, Рила

На 10.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Враца:Антим I-ви, Одрин, Петропавловска, Река Лева, Христо Ботев

Община Мездра  

На 06.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мездра:Георги Димитров, Динко Петров, Петко Р. Славейков, Родопи, Св. Св. Кирил и Методий, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 05.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 06.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:Димчо Дебелянов, Княз Борис I, Пазарска, Петко Ковача, Съединение, Тодор Илиев, Хан Крум, Цар Асен I, Четник Йоцо

На 07.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 08.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Белоградчик:Елин Пелин, Капитан Кръстьо, Княз Борис I, Съединение, Цар Асен I

Община Брегово  

На 08.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Видин

На 08.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Градец, Общ. Видин:290, 345, 53, XIx-100, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, ПИ 224, ПИ 492, Пи19, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ, УПИVI ПИ 1, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.11.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Гъмзово:Асен Балкански, Васил Левски, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Кирил и Методий, Ленин, Мико Нинов, Никола Й. Вапцаров, Петко Д. Петков, Тодор Петров, Толбухин, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон

На 08.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Динковица:Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 08.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Калина, Общ. Брегово:Георги Димитров, Кирил и Методий, Розова Долина, Толбухин, Филип Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка

На 08.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плакудер:Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 08.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тияновци:Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Ген. Тотлебен, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Иван Вазов, Индже Войвода, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Мичурин, Райчо Даскалов, Станко Маринцестов, Толбухин

Община Видин  

На 09.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Антимово, Общ. Видин:Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, ул. Първа, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 05.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Рупци, Общ. Видин:020059, II-182, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, С. Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 06.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч./ -  Видин:Безименна, Бонония, Ведерник, Гоце Делчев, Девети Май, Константин Кисимов, Отец Матей Миткалото, Панония, Преславска, Цар Симеон Велики

На 06.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Дружба:Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 07.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./   На 08.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Дружба:Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 07.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Гомотарци:168 Квартал VII, В Близост До Автобусната Спирка, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Имот №005015, Осемнадесета, Осма, Парцел 49, кв. 29, Пета, Петнадесета, ПИ 000153, ПИ 425, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Уния Маре, УПИ 99 кв. 3, Четвърта, Четиридесет и Пета, Четиринадесета, Шеста

На 07.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Капитановци:019071, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, кв. 49 Парцел 704, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 4/412/8100604, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Видин

На 07.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Капитановци:Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, ПИ 857 кв. 50, Първа, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 09.11.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Видин:Акад. Стефан Младенов, Безименна, Южна Пром. Зона

Община Кула  

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:50 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:10 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бранковци, Общ. Грамада:Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:50 ч.; 15:10 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Грамада:Ангел Мишев, Безименна

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:50 ч.; 15:10 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Коста Перчево:105002, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Осма, Първа, Трета, Тридесета

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:50 ч.; 15:10 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кула

На 05.11.2018 г. /09:00 - 10:50 ч.; 15:10 - 16:00 ч./   На 06.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Полетковци

На 09.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кула:Батенберг, Братя Миладинови, Васил Априлов, Възраждане, Иван Рилски, Кирил и Методий, Мусала, Толбухин, Христо Ботев

Община Ружинци  

На 05.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 06.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 07.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дреновец:Асен Балкански, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Камен Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Минзухар, Нарцис, Никола Парапунов, Перчо Йорданов, Роза, Славянска, Стела Благоева, Строител, Тодор Петров, УПИ-691, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

Община Чупрене  

На 06.11.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Горни Лом:Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 06.11.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Долни Лом:Асен Живков, Васил Левски, Десета Партизанска, Димитър Благоев, Еделвайс, Лиляна Димитрова, Миджур, Петър Петров, Плиска, УПИ 1 Кв 47, Чайка, Шипка

На 06.11.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Горни Лом:Двадесет и Първа

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Спират движението между Владая и Горно Драгичево 0| 2454 |02.11.2018 . Спират пречиствателната станция на Ветко Арабаджиев в „Елените“ 1| 2601 |01.11.2018 . Държавната администрация спира да използва хартия 0| 2513 |31.10.2018 . Спират метрото от ”Сердика” до Стадион ”Васил Левски” събота и неделя 0| 2579 |31.10.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах