Неделя, 19 Август 2018, 23:01
Frognews
0| 4272 |05.04.2018

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.
Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 10 – 13 април 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.
ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД
Община Банкя
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична:  Вършец, Несебър, Пейо Яворов, Стефан Стамболов/Будишин/, Хисаря
На 11.04.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична:  02659.2276.25, Алеко Константинов, Гоце Делчев, Даме Груев, Димчо Дебелянов, Иглика, Любен Каравелов, Никола Йонков Вапцаров, Пенчо Славейков/Д.Хаджидимо, Селище, Цар Симеон
На 11.04.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - София:  Гоце Делчев
На 12.04.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична:  3-та, 5-та, 6-та, Асен Разцветников, Бачо Киро, Бук, Габър, Дрен, Зорница, Китката, Копривщица, Мальовица/Комсомолска/, Никола Йонков Вапцаров, Цанко Церковски/4та/
На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична:  11-та, Александър Стамболийски, Габър, Горски път, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Зорница, Излет, Йордан Йовков, местност Селище, Никола Йонков Вапцаров, Огражден, Ручей, Селище, Топлика
На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:  Никола Й.Вапцаров
Община Витоша
На 10.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София:  717-та/Витоша/, 718-та/Витоша/, 719-та/Витоша/, 720-та/Витоша/, 776-та, Полско Цвете, Роза, Синята Скала, Утринна Роса
На 10.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./  На 11.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София:  Герена/Драгалевци/, Захари Зограф, Крушова Градина
На 10.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - София:  Планина Витоша
На 11.04.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - София:  Андезит, Васка Баларева, Голяма Могила, Голяма Могила/В.З.Киноцентър/, Детски Мир, Тричкова Могила
На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  местност Гърдова Глава, Юри Буков /М. Гърдова Глава/
На 12.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София:  714-та/Витоша/, 719-та/Витоша/, Детелина, Детелина/Княжево/, Полско Цвете, Синята Скала
На 12.04.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ - София:  Каменица, Планина Витоша
На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:  Буря, Великан, Дамяница, Здравец / Горна Баня, Княжевска/Валентин Андреев/, Полк.Стойно Бачийски/Филип, Русокастро/Ген.Д.Гръбчев/, Седянка
На 13.04.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - София:  Иван Сусанин, Иван Сусанин, Симеон Радев/Кирил Янев/
Община Връбница
На 10.04.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./  На 11.04.2018 г. /09:20 - 15:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч./  На 12.04.2018 г. /09:20 - 15:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч./  На 13.04.2018 г. /09:20 - 15:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч./ - София:  Надежда 6
Община Възраждане
На 10.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София:  Зайчар, Зона Б-19, Инж.Иван Иванов, Одрин, Одрин
На 11.04.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София:  Александър Стамболийски, Княз Борис I, Тодор Александров/Н.Цанов/
На 14.04.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - София:  Антим I
Община Изгрев
На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Димчо Дебелянов, Райко Алексиев/Тодор Петров
Община Искър
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Делийска Воденица, Дружба 2
На 10.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 11.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./  На 12.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./  На 13.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Казичене:  Александър Стамболийски, Белица, Васил Левски/Черв.Армия/, Околовръстен път
На 10.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 11.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./  На 12.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./  На 13.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Кривина, Общ. Столична:  Околовръстен път, Стопански Двор, УПИ XII-756 П.И. № 576, М Ливадето
На 10.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 11.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./  На 12.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./  На 13.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - София:  Кривина, Околовръстен път
На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Делийска Воденица, Дружба, Дружба 2
На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Дружба
Община Красна Поляна
За периода 10-13.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:  313-та/Красна Поляна/, 319-та/Красна Поляна/, Ботевград, Братска Дружба, Дръстър, Лайбниц, Несебър, Суходолска, Суходолска Парцел II Кв.5
На 12.04.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - София:  Горнобански/Комун.Манифест, Никола Мушанов
На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:  Суходолска
Община Красно Село
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Пирински Проход, Тодор Каблешков, Хубча, Цар Борис III/Девети Септ.
На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Владайска/Димо Хаджидимов/, Димитър Трайкович, Тодор Бурмов, Христо Ботев
На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Владайска/Димо Хаджидимов/, Дамян Груев/Ген.Христо Миха, Ивайло
На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  20-ти Април, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/, Дечко Йорданов, Красно Село, Родопски Извор, Славовица, Солун
Община Лозенец
На 10.04.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - София:  Бунтовник
На 11.04.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - София:  Неразделни
На 12.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - София:  Презвитер Козма
Община Люлин
На 10.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 11.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София:  Люлин 7
На 10.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - София:  Иван Бойчев, Люлин 9, Цветница/Димитър Г.Марче/, Череша
На 11.04.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./  На 12.04.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична:  Роза
На 11.04.2018 г. /09:00 - 12:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София:  Люлин 1
На 12.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София:  Люлин, Люлин 7
На 12.04.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./  На 13.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./ - София:  Люлин
Община Младост
На 10.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 13.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София:  Младост 1а
На 11.04.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София:  Младост 4
На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София:  Младост 3
Община Надежда
На 13.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София:  Надежда 2, Толстой
Община Нови Искър
На 10.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Нови Искър:  Билка, Голо Бърдо, Искърско Дефиле, Космонавт, Крушетата, Ливадски път, Малко Бърдо, Перла, Смагово/Прогрес/, Чавдар Войвода/Чавдарци/
На 11.04.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ - Нови Искър:  VIII-1050, Александър Стамболийски, Вихрен, Голо Бърдо, Добър Миле, Кипарис, Курило, Ливадски път, Мальовица, Надежда, Оранжерии, Пирин, Рила, УПИ ІХ-292, Кв.32
На 11.04.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Нови Искър:  127-ма, Бъдеще, Велико Търново, Върбовка, Гина Кунчева/Шопска Комуна/, Грозданка, Димитър Вачев/Сърп и Чук/, Заводско Шосе, Искърско Дефиле, Кумарица, Лозарски път, Оборище, Оброчище/Гранична/, Отдих, Първа Шопска Дивизия/Дружба, Спас Бенев/Червена Звезда/
На 11.04.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ - София:  Малобученски пътупи XV-133кв.7
На 12.04.2018 г. /09:45 - 12:30 ч./ - Нови Искър:  127-ма, Акациите, Вировете, Две Могили, Дъбиците, Зимница, Искърско Дефиле, Китка, Коце Петров Бургов/Антон Ив, Кумарица, Кътински път, Малина, Невен, Отдих, Плиска, Светлина, Шопска
На 12.04.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Нови Искър:  Победа
На 12.04.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ - София:  Победа
На 13.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Нови Искър:  Бисер, Враня, Герой, Гниляне, Зора/Интербригадир/, Кв.Гниляне, Латинка, Местн.Шумака Кв.Гниляне, Обновление, Пенчо Славейков/Бодра Смяна, Студенец, Съгласие/Кооператив/, Тополите, Христо Ботев, Христо Ботев/23 Септември/, Черешите
На 13.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София:  1-ва
Община Оборище
На 10.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София:  Оборище
На 11.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София:  ул.Кирил и Методий, Бачо Киро, Ев.И Хр.Георгиеви
На 12.04.2018 г. /09:10 - 16:15 ч./ - София:  Сан Стефано
На 12.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София:  Васил Априлов, Васил Априлов, ул. Кракра
На 13.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София:  Черковна/Паун Грозданов/
На 13.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София:  Проф.Асен Златаров
На 14.04.2018 г. /08:30 - 13:00 ч.; 08:30 - 13:15 ч./ - София:  Княгиня Мария Луиза/Г.Дим., Св.Св.Кирил и Методий
Община Овча Купел
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  736-та/Овча Купел/, VII - 939, Буен Поток, Велик Завет, Венец, Вечерница, Войнишка Песен, Горна Баня, Извор, Крива Падина, Лазурно Утро, Лилия, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Маргаритка, Нестинарка, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Опълченец/Кв.Горна Баня, Острушка, Пладнище/Рилски Партизани/, Планиница, Полет, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Чардаклия
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:  738-ма, 739-та/Овча Купел/, 740-та/Овча Купел/, 743-та, 743-та/Горна Баня/, 745-та/В.З.Горна Баня Овча Купел/, Белите Борове, Белите Борове, Буен Поток, Вечерна Прохлада/Г.Баня/, Дъга, Здравец / Горна Баня, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Местн.В.З.Горна Баня, Овча Купел, Панорама, Пладнище/Рилски Партизани/, Планета, Поглед, Поглед, Равнище/Кънчо Стоилов/, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Росна Китка/6рнс/, Салют, Св.Крал/Кирковска Трибуна/, Софийска Панорама, Чардаклия, Черешова Градина, Черешова Градина/Братушки/
На 10.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./  На 11.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./  На 12.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./  На 13.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София:  741-ва/Овча Купел/, 742-ра/Овча Купел/, Вз Горна Баня, Войнишко Въстание, Люлинско Поточе, Маджарица, Поглед, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св.Крал/Кирковска Трибуна/
На 10.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - София:  646-та/Овча Купел/, 647-ма/560/Овча Купел/, 740-та/Овча Купел/, 747-ма/Овча Купел/, 749-та/Овча Купел/, VIII-9969, Венец, Горна Баня, Каменица, Лазур/Горна Баня/, Люлинска Котловина, М.В.З.Горна Баня, Невен/Горна Баня/, Обзор, Софийска Панорама, София, Горна Баня, УПИХІІІ-57, Кв.28, УПИ Xl-989.Кв.55, УПИ XXIII-9970, Кв.59, УПИ ХХХ-1146, 1147, Кв.55, УПИ-I-1387, Кв.71а
На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:  738-ма, 739-та/Овча Купел/, 740-та/Овча Купел/, 743-та, 743-та/Горна Баня/, 745-та/В.З.Горна Баня Овча Купел/, Белите Борове, Белите Борове, Буен Поток, Вечерна Прохлада/Г.Баня/, Гръстниче, Дъга, Еделвайс/Общ.Овча Купел/, Здравец / Горна Баня, Лотос, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Местн.В.З.Горна Баня, Миле Попйорданов/Бр.Огън/, Николай Хрелков, Овча Купел, Панорама, Перуника/Ол.Кошевой/, Пладнище/Рилски Партизани/, Планета, Поглед, Поглед, Равнище/Кънчо Стоилов/, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Росна Китка/6рнс/, Салют, Св.Крал/Кирковска Трибуна/, Софийска Панорама, Чардаклия, Черешова Градина, Черешова Градина/Братушки/
На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:  640-та/Овча Купел/, 642-ра/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, 738-ма, 739-та/Овча Купел/, 740-та/Овча Купел/, 743-та, 743-та/Горна Баня/, 745-та/В.З.Горна Баня Овча Купел/, Белите Борове, Белите Борове, Божидарица, Буен Поток, Вечерна Прохлада/Г.Баня/, Градище, Дъга, Ехо, Здравец / Горна Баня, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас, Лотос, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Местн.В.З.Горна Баня, Никола Петков/П.Напетов/, Николай Хрелков, Овча Купел, Отец Михал/Стефан Досев/, Панорама, Перуника/Ол.Кошевой/, Пладнище/Рилски Партизани/, Планета, Планиница, Поглед, Поглед, Прибойница, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Равнище/Кънчо Стоилов/, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Ракита, Росна Китка/6рнс/, Салют, Св.Крал/Кирковска Трибуна/, Софийска Панорама, УПИ VIII-13 Кв.48, Чардаклия, Черешова Градина, Черешова Градина/Братушки/
На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:  738-ма, 739-та/Овча Купел/, 740-та/Овча Купел/, 743-та, 743-та/Горна Баня/, 745-та/В.З.Горна Баня Овча Купел/, Белите Борове, Белите Борове, Буен Поток, Вечерна Прохлада/Г.Баня/, Дъга, Здравец / Горна Баня, Каменица, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Местн.В.З.Горна Баня, Овча Купел, Панорама, Пладнище/Рилски Партизани/, Планета, Поглед, Поглед, Равнище/Кънчо Стоилов/, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Роза, Росна Китка/6рнс/, Салют, Св.Крал/Кирковска Трибуна/, Софийска Панорама, Чардаклия, Черешова Градина, Черешова Градина/Братушки/
На 13.04.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - София:  Подлозище
Община Панчарево
На 12.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична:  04234.6979.364, 101-ва, 3-ти Март, 8-ми Март, XXIV-1656 Кв.92, XXVII-18 Кв.15, Іv-516013, ІІІ-234, Алеко/15-та/, Бановец/45-та/, Беликата, Бистрица-Център, Кв.40, Бистришка Четворка/68-ма/, Бистришко Бранище, Богдана, Божур, Борова Гора, Бреза, Букет, Бучаро/Методи Гергов/, В.З Калугерово Ливаде, В.З. Бистрица - Разширение, В.З.Калугерово Ливаде ПИ 3202, В.З.Шумако УПИ Хvііі-2976, Кв.2, Васил Левски/69-та/, Ведрина, Венец/Тане Джуков/, Вечерница/62-ра/, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Манастира, Вилна Зона Шумако, Витоша, Витошко Лале, Втори Юни/124-та/, Върла Поляна/111-та/, Гората, Горски път, Гъбешница/52-ра/, Детелина/8-ма/, Дъбова Гора, Еделвайс, Загрене/Крум Карчин/, Здравец, Зорница/63-та/, Ивайло/42-ра/, Иглика, Калина/44-та/, Калугерица/П. Ценков/, Каменоделска/7-ма/, Капина, Катунище/Григор Гергов/, Клисурговец/Йордан Апостоло, Кооперативен Труд, Космонавт, Криволак/Ален Мак/, Латинка/64-та/, Липа, М. Хумата, М.В.З.Бистрица Вила Бреза, М.В.З.Бистрица Вила Морена, М.Калугерица, М.Калугерица УПИ 2433;Пи 04234.6938.2433., М.Петрефетин УПИ I-842 Кв.45, М.Хумата ПИ 04234.6980.317, Мали Дол/Йордан Терзийски/, Малина, Марина Поляна/9-та/, махала Богдана ПИ 321, Местн. Стоилова Ливада, Минзухар, Младен Ангелов/39-та/, Младост/37-ма/, Момин Проход, Морените, Никола Крушкин/2-ра/, Перуника/14-та/, ПИ 04234.6970.3488, ПИ XIX-2436, Кв.13а, ПИ, Кв.04234, Планински Гледки, Правец, Преспа/49-та/, Пролет, Просвета/Комсомолска/, Проф.Трайко Запрянов, Пчеларска/61-ва/, Разширението, Резньовете/16-та/, Роза, Росица, Св.Св.Кирил и Методий/Пионе, Синигер, Синчец/11-та/, Сп.Цонкина махала, Стара Река/20-та/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Стопански Двор, Сълзица/4-та/, Тинтява/36-та/, Тополите/53-та/, Трепетлика/51-ва/, ул.Манастирска №7 УПИ XII-3817, УПИ 11-141, 142 Кв. 40, УПИ IX-3634, 3635, Кв.97, УПИ V-2546, Кв.91а, УПИ XVII-1942, Kв. 5б, УПИ І-254, Кв.42а, УПИ ІІ-3002 Кв.90б, УПИ ХХV-2223, УПИ Ххіі-1942 Кв.5б, Хайдушки Чукар/18-та/, Хризантема, Хумата, 513040, Цветна Градина//59-та/, Чемшир, Черни Връх, Чипровица/60-та/, Чучулига, Шараново Бърдо/5-та/, Шипка, Шоплук/Шопска Комуна/, Шопско Хоро/46-та/, Щастливеца, Ябълкова Градина, Янчовска Река
На 10.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична:  Вилна Зона Свети Димитър, Детелина/91/, Кайгана, М. Св.Димитър, Местн.Пешуница, Пешуница, ПИ 172 М.Чикерица Шабаница, Св.Митър, Черковна
На 10.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична:  Детелина/91/, Здравец, Латинка/61/, Момина Сълза/87/, Незабравка/92/, Простор/86/, Ралица/80/, Съединение/Георги Димитров/, УПИ III-1167, Кв.84, Шишивар/83/, Янко Панайотов/74/
На 10.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София:  Местн.Лозен
На 10.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./  На 11.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./  На 13.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична:  Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/
На 10.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./  На 11.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./  На 13.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков:  В.З.Ярема Поз Имот 4
На 10.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./  На 11.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./  На 13.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Плана:  махала Велчева
На 10.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./  На 11.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./  На 13.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Самоков:  В.З. Ярема, Ярема
На 10.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./  На 11.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./  На 13.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София:  1-ва, 2-ра/278/
На 10.04.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Герман:  2512, Вилна Зона Кариерата, Месност Терасите, Патриарх Герман/9 Септември
На 10.04.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Лозен, Общ. Столична:  3453, 2491, 2979, 3296 М.Райовец, 44063.6207.817, 44063.6216.3559, 44063.6226.784.1, II-2591. Кв.172, III-3030, Кв.151, X-1193, Кв.8, XXVI-440, Кв.136, Азмаците, Азмаците К-Кс *Лозен Хайтс*, Акация/43/, Ален Мак/52/, Альовица/34/, Блазна/29/, Божур, Бор/47/, Борова Гора, Бреза/30/, Брождан/90/, Бръшлян/70/, Бузлуджа/69/, Варовита/7-ма/, Васил Левски/Люти Дол, Велкова Воденица/93/, Вилна, Вилна Зона Караджин, Вилна Зона Свети Димитър, Висо/В.З.Врана-Лозен/, Връх Острокап/32/, Габер, Георги Бенковски/Ал. Динков, Гергана, Горица/85/, Горник/79/, Гороцвет/84/, Градище, Детелина/91/, Дивано/5-та/, Димитровче, Долни Лозен, Дъб/46/, Еделвайс/72/, Единство, Заградена Поляна/36/, Здравец, Зора/Григор Бенев/, Зорница/60/, Ибровица, Иван Пешев/Цветко Рогльов/, Иглика, Извор/62/, Изгрев, Искра/81/, Кайгана, Калина, Караджин, Караджин/31/, Каси Дол/50/, Кв 151а УПИ V-3030, Кипарис/22/, Китка, Кокиче/67/, Кория/49/, Крушите, Крушите/3-та/, Кръсто, Лале/63/, Латинка/61/, Лилия, Липа/48/, Лозенска Планина/20/, Люляк/77/, М. Димовска Бара ПИ 520257, М. Димовска Бара ПИ 2655, М. Караджин, М. Караджин 44063.6229.1821, М. Св.Димитър, М.Брождан ПИ 44063.6221.3033, М.Край Село ПИ 44063.6214.573, М.Мрогоно ПИ 44063, М.Стопански Двор УПИ XlI 2506, Малина/15-та/, Манастир Св.Ап.Петър и Павел, Марица/В.З.Врана-Лозен/, Маркова Ливада/4-та/, Масларица/13-та/, Местн.Крушите, Местн.Пешуница, местност ПИлев Азмак , ПИ 3469, Методи Бегов/9-та/, Минзухар/37/, Могила/16-та/, Момина Сълза/87/, Мургаш/55/, Мусала/56/, Нарцис/76/, Наш Дом, Невен, Незабравка/92/, Ненко Германски/18-та/, Обретеница/26/, Пешуница, ПИ 113141, М.Райовец, ПИ 172 М.Чикерица Шабаница, ПИ 2886 Г-10-8-Б, ПИ 44063, 6229, 3170, ПИ 44063.6214.4757, ПИ 44063.6221.3990, ПИ 44063л6216л3202, ПИлев Азмак, Пл.№2621, Кв.1, Полуврак/24/, Преслав, Прогоно/28/, Пролетна/Комсомолска/, Простор/86/, Проф. Никола Маринов, Радилица/54/, Райкя/53/, Ракита/19-та/, Ралица/80/, Рашовец, Ридо/64/, Роза, Рудината/10-та/, С.Лозен, С.Лозен Общ. Панчарево, Садина/21/, Самоковски път/78/, Св.Митър, Св.Св.Кирил и Методий/Кр.Гр, Св.Спас/Янаки Чокерски/, Светлина, Сергин Сердарски/11-та/, Синчец, Сопох, Стадиона, Старата Чешма/6-та/, Стефан Стамболов/Г.Шебов/, Стопански Двор, Стопански Двор М.Райовец ПИ, Стопански Двор Горни Лозен, Стопански Двор Долни Лозен, Стоян Йонков/66/, Студен Кладенец, Сукарица, Суходол/27/, Съединение/Георги Димитров/, Теменуга, Трънски път/57/, ул.Съединение/Ул.Явор, УПИ І-11040 Кв.107а, УПИ ІІІ-11040 Кв.107а, УПИ III-1167, Кв.84, УПИ IX-1852 Кв.129, УПИ VI-3030 Кв.151 А, УПИ VІІ-3139, 3193, Кв.154, УПИ VІІІ-3374, Кв.146, УПИ XI-468, Кв.29, УПИ XII-1327 Кв.151, УПИ І-141001 Кв.178 Р-Н Панчарево, УПИ ХІХ-478 Кв.17, УПИ Ххvі-2259 , Кв.110, УПИ ХХVІІІ-2410, Кв.110, Хаджи Димитър/Стефан Вуков/, Хризантема/75/, Христо Ботев/Ненко Попов/, Цветна Градина/73/, Чемшир/71/, Черковна, Шипка/59/, Шишивар/83/, Явор/44/, Янко Велинов/65/, Янко Панайотов/74/, Ясен/45/
На 10.04.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Панчарево:  Местн.Ефенди Мост, Шипка/В.З.Беликата/
На 10.04.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - София:  1-ва, 1-ва/Студентска/, ІV-2534, Кв.115 А С.Лозен, Азмаците к-кс *Лозен Хайтс*, Враня, Горица, Крушите, Местн.Изворска Могила, Местн.Лозен, Простор, Стопански Двор, Суходол, Съединение, УПИ I-71, Кв.36г, М.Младост, Цариградско Шосе/Тракия/, Цветна Градина /Горубляне
На 11.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична:  Бор/47/, Бузлуджа/69/, Габер, Дъб/46/, Липа/48/, Синчец, Съединение/Георги Димитров/, Цветна Градина/73/, Чемшир/71/, Явор/44/, Ясен/45/
На 11.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична:  2979, Бръшлян/70/, Бузлуджа/69/, Горица/85/, Горник/79/, Еделвайс/72/, Калина, Люляк/77/, Самоковски път/78/, Цветна Градина/73/, Черковна, Шишивар/83/
На 11.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София:  Цветна Градина /Горубляне
На 12.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична:  139020, 29150.7102.993, V-931, Кв.59, №29150.7107.1632, Белишако, Брезовица, Ваклинови Кошари, Вилна Зона Брезовица, Витоша/21ва/, Долна Планина, Крушкини Кошари, Мангови Кошари, махала Ленище, Местн.Елата, Местн.Ковачки Кошари, Местн.Мангови Кошари, Местн.Пържови Кошари, Местн.Умни Дол, Местн.Цареви Кошари, Местн.Чемерник, ПИ 29150.7102.995, ПИ 979 К.Л Г-19-2г, Плана Планина/4та/, Самоковско Шосе/1ва/, Тупанкови Кошари, Черни Връх
На 12.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Панчарево:  Беликата, Детски Град, Лъката
На 12.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - София:  1-ва, 2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 45-та /Кв.Симеоново/, 47-ма /Кв.Симеоново/, 48-ма /Кв.Симеоново/, 49-та /Кв.Симеоново/, 50-та /Кв.Симеоново/, 51-ва /Кв.Симеоново/, 52-ра /Кв.Симеоново/, 53-та /Кв.Симеоново/, 61-ва /Кв.Симеоново/, 69-та/В.З. Симеоново Север-витоша/, 71-ва /Кв.Симеоново/, 74-та, 82-ра /Кв.Симеоново/, 83-та /Кв.Симеоново/, 84-та /В.З. Симеоново Север/, 88-ма /Кв.Симеоново/, Бистрица, Босилек /Кв.Симеоново/, Букет, В.З. Калфин Дол ул. Полежан, В.З. Калфин Дол, ул. Правец, В.З. Симеоново - Драгалевци, В.З.Калфин Дол ПИ 11985, Горски пътник, Дианабад, Драгалевци, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Иван Владислав, Калугерица, Манастирски Ливади, Незабравка/В.З. Бистрица/, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Околовръстен път, Роза, Света Магдалина, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Синчец, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, ул. Манастирска Ктп, ул. Незабравка, УПИ ІІ-2405, Кв.20а М.Бистрица, УПИ Х-2181 Кв.5, Шумако / Симеоново, Ябълкова Градина
На 12.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Лозен, Общ. Столична:  Альовица/34/, Васил Левски/Люти Дол, Зора/Григор Бенев/, Иван Пешев/Цветко Рогльов/, Лозенска Планина/20/, Пролетна/Комсомолска/, Ракита/19-та/, Садина/21/
На 12.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична:  В.З Калугерово Ливаде, В.З.Калугерово Ливаде ПИ 3202, В.З.Шумако УПИ ХVІІІ-2976, Кв.2, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Шумако, М.Калугерица, М.Калугерица УПИ 2433;Пи 04234.6938.2433.
На 12.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична:  Ален Мак/52/, Варовита/7-ма/, Дивано/5-та/, Зора/Григор Бенев/, Иван Пешев/Цветко Рогльов/, Малина/15-та/, Масларица/13-та/, Методи Бегов/9-та/, Ненко Германски/18-та/, Рашовец, Садина/21/, Съединение/Георги Димитров/, Христо Ботев/Ненко Попов/
На 12.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Панчарево
На 12.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София:  1-ва, Бистрица, В.З. Калфин Дол ул. Полежан, В.З. Калфин Дол, ул. Правец, В.З.Калфин Дол ПИ 11985, Калугерица, Манастирски Ливади, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Шумако / Симеоново
На 13.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична:  Блазна/29/, Васил Левски/Люти Дол, Заградена Поляна/36/, Ибровица, Иван Пешев/Цветко Рогльов/, Караджин/31/, Кипарис/22/, М.Мрогоно ПИ 44063, Могила/16-та/, Обретеница/26/, Полуврак/24/, Рашовец, Хаджи Димитър/Стефан Вуков/
Община Подуяне
На 10.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София:  Кочо Честименски Бл.76
Община Сердика
На 10.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 11.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София:  Банишора
На 12.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София:  Дунав
На 13.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София:  Клокотница
На 13.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София:  Георги С.Раковски
На 14.04.2018 г. /09:00 - 18:00 ч./ - Негован:  Могилата
На 14.04.2018 г. /09:00 - 18:00 ч./ - София:  Нешо Бончев, Никола Бонев
Община Слатина
На 12.04.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ - София:  Благородна, Едисон, М.Гео Милев, УПИ XXVI-1198, Кв.26, Манастирска/Васил Воденичар, Христо Максимов
Община Средец
На 12.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София:  Уйлям Гладстон/Вл.Поптомов/
На 14.04.2018 г. /09:00 - 18:00 ч./ - София:  Народно Събрание, Пл. Народно Събрание
Община Студентски Град
На 11.04.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - София:  В.З. Малинова Долина
На 12.04.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - София:  8-ми Декември, Студентски Град
 
 
ОБЛАСТ СОФИЯ
Община Ботевград
На 10.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Боженица:  махала Барбушовци, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Томовци
На 10.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 11.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 12.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 13.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Рашково:  махала Белчово
На 10.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Липница, Общ. Ботевград:  махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци
На 10.04.2018 г. /10:45 - 13:00 ч./  На 11.04.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ - Ботевград:  XIII, Кв.175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен Парк, Иван Вазов, Опълченска, УПИ IX, Кв.175, Христо Ботев, Цар Иван Шишман
На 12.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Ботевград:  003036, 05815.13.34, Ам Хемус Кв.Зелин, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин, ул.4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, местност Пръдлювец, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица
На 12.04.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Ботевград:  Курорт Зелин, Стубеля
На 14.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Правец:  IV, Кв.9, IV-6393, VI, Кв.2, VI-179, Кв.104, VII, Кв. 2, От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв.9, УПИ VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, махала Живковска, махала Поповска, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, махала Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, местност Топилата, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202, №1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв.57, УПИ ХI-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен
На 14.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Разлив:  махала Маргинска
На 14.04.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Гр.Правец
Община Горна Малина
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Гайтанево:  Vіі-155, Кв.10, Центъра Населото
На 11.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 13.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина:  Двадесет и Първа, Двадесета, Осемнадесета, Пл.ІІ-45, Кв.43, УПИ VIII-250, УПИ І-67 и УПИ ХІV-67 Кв.38, Четиридесет и Втора, Четиридесета
На 11.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Вакарел
На 11.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  Околовръстен път
На 11.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин
На 11.04.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Горна Малина:  101, Блокове
На 11.04.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Макоцево:  В.З. Овче Бърдо Имот №219, местност Крушака, местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, ПИ 093013, ПИ 385 Кад.Район 232, ПИ 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо, УПИ II-49, Кв.3, УПИ ХII -176 Кв. 31
На 11.04.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Негушево:  068010, VІІІ-3 Кв.2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ.Горна Малина, П-Л XVI-27, Кв.3, УПИ VІ-76, Кв.11, УПИ XI-185, Кв. 18, УПИ ІІ-16, Кв.2, УПИ ХVІІІ-195, Кв.18, УПИ Хіv-157, Кв.18, УПИ-87
На 11.04.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Осоица:  М.Мандрите-Катлъка
На 11.04.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Саранци:  IХ-42, Кв.7, Іх-95, Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І Кв.37
На 11.04.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Чеканчево:  II-289, Кв.32, VI-296 Кв.25, П-Л Х-373, Кв.35, П-Л ХVІІ, Им.Пл.№317, Кв.24, УПИ Хх-246, Кв.11
На 11.04.2018 г. /10:15 - 12:00 ч./ - Негушево
На 12.04.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина:  000317, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Шеста, Двадесета, Осемнадесета, Пл.ІІ-45, Кв.43, УПИ VIII-250, УПИ І-67 и УПИ Хіv-67 Кв.38, Х-274 Кв. 48, Четиридесет и Втора, Четиридесета
На 12.04.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Байлово:  II-274 Кв.31, III-366, Кв.41, VI Общ Кв 1, ПИ048007, УПИ-XV-110, Кв.25
На 12.04.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Белопопци:  ПИ 035049-Нива Земед.Земя, III-354, Кв. 34, Vі-266, Бивш Стопански Двор, М.Чукарката, Имот№027006, УПИ XII-256 Кв. 12, УПИ ІІІ-324, Кв.35, УПИ ІІІ-43, 44, УПИ ІХ-Общ, Кв.40, УПИ ХІХ-346 Кв.25
На 12.04.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Гайтанево:  Vіі-155, Кв.10, УПИ II-45, Кв.15, УПИ VІІІ-230, Кв.23, Центъра Населото
На 12.04.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Голема Раковица:  I-209 Кв. 70, XXIv-81 Кв.2, П-Л Iv, Кв.58, П-Л VIII-194, Кв.28, П-Л Іv-73, Кв.1, П-Л ІІ-272, Кв.37, Стопански Двор, УПИ VIII-519, Кв.52, УПИ VІІ-139, Кв.13, УПИ Іі-531, УПИ ХVІІ-197, Кв.28
На 12.04.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  Иван Вазов
Община Драгоман
На 11.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ - Цръклевци
На 12.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман
На 12.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Раяновци, Общ. Драгоман
На 13.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Мало Малово
На 13.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Големо Малово:  УПИ ХI-92, Кв.15
Община Елин Пелин
На 10.04.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин
На 10.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Доганово:  УПИ IX-304, Кв.26
На 10.04.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ - Ботевград:  Витиня
На 10.04.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ - Григорево:  УПИ III -283 Кв.20
На 10.04.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ - Елешница, Общ. Елин Пелин:  046008, 615, 662, Iх-191, Кв.34, Землището на С.Елешница, местност Равно Расте, Мтп Зора, П-Л Iv-263, Кв.19, Парцел ХІІ-385, Кв.39, ПИ 101 В I-ва Част, ПИ №913, УПИ I-861 Кв.34а, УПИ XVII - 205, Кв.35, УПИ Х-43, Кв.6, УПИ ХІІ-121, Кв.15
На 10.04.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ - Желява:  24-ти Май/Георги Димитров/, XVI-2103, Кв.7, XX-300, Кв.32, Александър Стамболийски, Бене Цендин/Мургаш/, Благой Тодоров/9 Септември/, Васил Левски, Ген.Николай Желявски/1 Май/, Герена/Иван Шонев/, Кирил и Методий, местност Добри Дол, местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск, ПИ -098018, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Мечката, Стоян Мисирски, Тодораки Пешев/Христо Ботев, Тоне Крайчев
На 10.04.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ - Потоп:  048064,  М. Прекръсте
На 10.04.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ - Чурек:  местност Жерково, П-Л XVI-256, Кв.30, П-Л ХI-275, Кв.4
На 10.04.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ - Чурек
Община Етрополе
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 14:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Лъга
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 13:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Видраре:  махала Градище, махала Кленака, махала Ликовци, махала Мусатете, махала Пешната Лъка, махала Раздолата, махала Свин Дол, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Черни Връх
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Боженица:  махала Ласковци
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Калугерово, Общ. Правец:  махала Бундаците, махала Венчарете, махала Връбчовци, махала Габрика, махала Димитровци, махала Дола, махала Златовци, махала Кардашица, махала Костадиновец, махала Репавище, махала Рударец, махала Свин Дол, махала Смесите, махала Стайковци, махала Трънето, махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв.4
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Правец:  Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Дръвница, махала Манастирица, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, местност Елисов Рът, местност Стилковски Рът, местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Правешка Лакавица:  001626, Голямата Ливада, махала Церица
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Своде:  махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман, махала Лъга, махала Преход, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Средни Рът:  махалаБечовското, махалаГоляма Глава, махалаДунавското, махалаКойчовци, махалаКондурите, махалаКуваница, махалаМончово Търне, махалаСредни Рът, махала Краева Бачия, махала Кръста, махала Марково Равнище, махала Скр. Колиби
На 11.04.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Правец:  Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Манастирица, махала Пушкарско, местност Елисов Рът, местност Стилковски Рът, местност Тошински Рът, Осма, Средора, УПИ 225 Кв. 110
На 11.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Брусен, Общ. Етрополе:  229001, II, Кв.1, Кладевски Дол, махала Бобища, махала Гарсовец, махала Дупковец, махала Нейков Дол, махала Радов Дол
На 11.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Видраре:  157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі  Кв., Лъга, махала Джамбазите, махала Семкова, ПИ-083145 М.Мариновото
На 11.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Джурово:  Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П.Стайков, М.Беляновец Кв.9 УПИ Vііі, Малък Искър, Матю Воденичаров, махала Беляновец, махала Герановица, махала Камилче, махала Мечи Трън, махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин
На 11.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Етрополе:  Равнището
На 11.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Манаселска Река:  махала Буджов Дол, махала Вила Манаселски Мост, махала Гараж, махала Гола Могила, махала Долна Липа, махала Драгоица, махала Липа, махала Печор, махала Смолевица, махала Череша, махала Чульовци, Укопете
На 11.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Осиковица:  махала 57 Км Ам Хемус, махала Балинска, махала Баренска, махала Вельовци, махала Витьовци, махала Владовци, махала Войновци, махала Вълчиновци, махала Габрика, махала Гетовци, махала Господарска, махала Дачовци, махала Дрена, махала Кратунете, махала Манастира, махала Манговци, махала Робовица, махала Стойковци, махала Цековци, махала Чифлика, махала Ямата
На 11.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Осиковска Лакавица:  Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, махала Гроздене, махала Драйчовци, махала Нанковска, махала Рачовци, Общ. Правец, Ам Хемус , П-Л VI-61, Кв.5
На 11.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Равнище:  I Кв.29, XVII-290, Кв.46, махала Грозьов Дол, махала Големанско, УПИ II-196 Кв.8
На 11.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 14:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Лопян:  005034, В.З.Лопян, Кв.6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв.6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, махала Черешовица, местност Растака, местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П.Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв.29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра
На 11.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 14:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Малки Искър
На 13.04.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Калугерово, Общ. Правец:  махала Бундаците, махала Връбчовци, махала Габрика, махала Димитровци, махала Дола, махала Златовци, махала Кардашица, махала Костадиновец, махала Свин Дол, махала Стайковци, махала Трънето
Община Ихтиман
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман:  Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Русинов, Люле Бургас, Мъти Вир, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Шипка
Община Копривщица
На 10.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Копривщица:  Брайко Енев, Георги Салчев, Дончо Ватах Войвода, Дядо Либен, Иван Бората, извън регулация, Петко Шипочинов, Хаджи Ненчо Палавеев
Община Костинброд
На 10.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Костинброд:  1-737, Кв.33, Бачо Киро, Иван Асен II, Индже Войвода, Княз Борис, Колю Фичето, Маслово, Обединена, ПИ 618159, Поп Богомил, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци
На 10.04.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:45 ч./ - Костинброд:  3479, Кв.239, Iv-2482, Кв.230а, Iv-3944кв 63-А, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Балван, Безименна, Витошко Лале, Георги С. Раковски, Герена, Дванадесети Април, Детелина, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Елин Пелин, Жп Кантон, Йордан Йовков, Кооперативен Пазар, Липа, Ломско Шосе, Малина, Маслово, местност Бачийте, Момина Сълза, Момчил Войвода, Незабравка, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Патриарх Евтимий, Петър Берон, ПИ 3675, Кв.99а, Райна Княгиня, Рила, Роза, Розова Долина, Св. Георги Победоносец, Славянска, София, Спортист, Средна Гора, Стефан Караджа, Стопански Двор, УПИ III Кв.100, УПИ XII Кв.103, УПИ XVI 2844 Ul 91, УПИ Ххх-3981 Кв.154, УПИ-ХvII-1758, Филип Тотю, Фондови Жилища, Хv-1642, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Цветна, Шияковци, Шияковци УПИ 38978, 38 Кв.42
На 10.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Костинброд:  Георги С. Раковски, Здраве, Иван Вазов, Черни Връх
Община Пирдоп
На 11.04.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Антон:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Европа, Здравец, извън регулация, местност Тифула, Опълченска, Средна Гора, Съединение, Хан Крум, Цар Борис Ііі
На 11.04.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Антон:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Европа, Здравец, извън регулация, Опълченска, Средна Гора, Съединение, Хан Крум, Цар Борис ІІІ
На 11.04.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Душанци:  Акация, Ал.Стамболийски, Ален Мак, Бор, Борова Гора, Бреза, Бялата Вода, Васил Левски, Георги ПИрдопски, Георги Салчев, Георги Стойчев, Дебелска, Димитър Пенев, Димитър Шопов, Душанска Комуна, Здравец, Иван Костадинов-Агронома, Извор, извън регулация, извън регулацията, Искро Нейчев, Кирил и Методий, Колибанска, Костадин Илиев, Куфарита, Летците, Люляк, местност Спасови Могили, Мир, Момин Камък, Найден Кирилов, Никола и Делчо Черневи, Никола Койчев, Пейчо Станчев, Пета, Първа, Свети Георги, Свобода, Селище, Средна Гора, Станьо Добрев, Тодор Душанцалията, Тополница, УПИ I-164, Кв.15, Черковна, Юрий Гагарин
На 11.04.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Копривщица:  Борносузова, Васил Икономов, Вельо Врачев, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Тиханек, Георги Тосунов, Гергьовден, Груйо Ценов, Димчо Дебелянов, Дончо Плачков, Иван Бората, Иван Келчев, извън регулация, Костадин Доганов, Косьовец, Любен Каравелов, М. Попска Река - 4, ПИ38558.11.499, Мангър Войвода, Марин Тодоров, Матея Кривиралчев, местност Попадия, местност Равна Поляна, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Попстоянов, Нешо Шабанов, Никола Гайтанеков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Петровден, Полковник Кесяков, Първа Пушка, Райна Кацарова (Бор), Райново Дере, Ралчо Войвода, Рашко Х.Стойчев, Стайко Филипов, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Хаджи Ненчо Палавеев
На 11.04.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Пирдоп:  Еленско, извън регулация
На 11.04.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Челопеч:  Александър Стамболийски
Община Правец
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Осиковска Лакавица:  Бостанището, махала Гроздене, махала Нанковска, махала Рачовци
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Осиковица:  махала Габрика, махала Гетовци, махала Цековци
На 12.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Осиковица:  махала Чифлика
Община Самоков
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Поповяне
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Рельово:  УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков:  България, Възраждане, Иван Йончев, Ихтиманско Шосе, Константин Фотинов, Леон Крудов, Манастирска, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Опълченска, Проф. Васил Захариев, Софроний Врачански, Цар Борис III
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ярлово:  1-ва, 17-та, 18-та, 18-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 32-ра, 32-ра, 35-та, 36-та, 37-ма, 42-ра, ПИ 013001 местност Св.Петка, Стоп.Двор
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков:  Абаджийска, Генерал Велиаминов, Житна Чаршия, Искър, Търговска, Хр.Захариев
На 12.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Самоков:  Грънчар, Софийско Шосе
На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков:  Абаджийска, Генерал Велиаминов, Житна Чаршия, Искър, Софийско Шосе, Търговска, Хр.Захариев
 
 
ОБЛАСТ ПЛЕВЕН
Община Белене
На 10.04.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Петокладенци:  Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Огоста, Пирин, Шипка
На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петокладенци:  Крум Христов, Осъм, Петко Блажев, Христо Генов
На 12.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Петокладенци:  189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра
На 12.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Стежерово:  Аксаков, Ал.Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл.Заимов, Вл.Тричков, Г.Бенковски, Г.Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д.Бендерски, Д.Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив.Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л.Каравелов, Л.Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара Планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански
На 12.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Татари:  177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр.Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка
На 12.04.2018 г. /09:30 - 15:15 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Божурлук:  Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна Гора, Тунджа, Хвойна, Черни Връх, Шипка
Община Гулянци
На 11.04.2018 г. /10:00 - 10:10 ч.; 12:00 - 12:10 ч./ - Брест, Общ. Гулянци:  000560 М.Садина, 27, І-995, 996 Кв. 12, А Кънчев, Ал Стамболийски, Амур, Баба Тонка, Батак, Бездремна, Болшевик, Бузлуджа, България, В Априлов, В Левски, Вардар, Вит, Въча, Г Бенковски, Г Делчев, Ген.Столетов, Градинарска, Д-Р П Берон, Демокрация, Детелина, Добруджа, Драва, Дунав, Еделвайс, Елтепе, З.Зограф, З.Стоянов, Здравец, Иван Вазов, извън регулация, Индже Войвода, К и Методий, Кирил Тодоров /ул. Витоша/, Крали Марко, Л Каравелов, Лом, Люляк, М.1-ви Бежански Квартал, Мизия, Морава, Мусала, Н Рилски, Одеса, Орфей, Осогово, Отец Паисий, П Р Славейков, П.К.Яворов, П.Хитов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Радецки, Раковски, Рила, Ружа, С Караджа, С Румянцев, С Стефано, С.Стамболов, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Стадиона, Странджа, Страцин, Струма, Трапезица, Трън, Тръстиката, Тунджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цанко Церковски, Чайка, Черно Море, Шипка, Юмрукчал, Яне Сандански
На 10.04.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Брест, Общ. Гулянци:  А Кънчев, България, В Левски, Демокрация, З.Стоянов, извън регулация, Л Каравелов, Мизия, П.К.Яворов, Рила, С Караджа, С Румянцев, Симеон Велики, Средна Гора, Струма, Хан Аспарух
На 10.04.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Долни Вит:  Ал Стамболийски, Ангел Каралийчев, Бенковска, В Левски, Люляк, Раковска, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин
На 10.04.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Милковица:  Априлов, Арда, Беласица, В Левски, Веслец, Витоша, Гаров Район, Гурко, Ив Вазов, Изгрев, Люлин, местност Край Село, Мир, Морава, Мусала, Одеса, Орлица, Осогово, Охрид, П.К.Яворов, Пирин, Победа, Преслав, Раковски, Ралица, Ресен, Родопи, Свобода, Силистра, Сливница, Стопански Двор, Тулча, Хан Кубрат, Христо Ботев, Шипка
На 11.04.2018 г. /10:00 - 10:10 ч.; 10:10 - 12:00 ч.; 12:00 - 12:10 ч./ - Гиген:  Аксаков, Ал Стамболийски, Арда, Асен Златаров, Б Киро, Байкалска, Бенковски, Борун Сабия, В Коларов, Вапцаров, Везувий, Вела ПИскова, Витоша, Г Димитров, Г Русинов, Д Благоев, Дебърска, Дойран, Искър, Кирил и Методий, Кавала, Казанлък, Котленска, Л Димитрова, Л Каравелов, Лагера, Ливада, М Гвардия, М Пачев, Марица, Морава, Н. Дуканов, Охрид, П Хитов, Пазарище, Перущица, Пирин, Русенска, Сашка, Славейков, Сливен, Солунска, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Тракийска, Трапезица, Троянска, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Чирпан, Шипка
На 11.04.2018 г. /10:00 - 10:10 ч.; 10:10 - 12:00 ч.; 12:00 - 12:10 ч./ - Искър, Общ. Гулянци:  Акация, Ангел Кънчев, Арда, Бенковски, В Левски, В Петлешков, Витоша, Дунав, Е Пелин, Искър, Калоян, Пирин, Пологара, Раковски, Рила, С Караджа, Стамболийски, Стара Планина, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар
На 11.04.2018 г. /10:00 - 10:10 ч.; 12:00 - 12:10 ч./ - Гулянци:  местност Крайсело
Община Долна Митрополия
На 12.04.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Горна Митрополия
Община Долни Дъбник
На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долни Дъбник:  Социално Включване Хр.Янчев, В Левски, Ген Ганецки, Долни Дъбник, Иван Вазов, Ропотамо, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Янчев
Община Кнежа
На 10.04.2018 г. /12:15 - 12:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа:  021113 С Екатте 06375
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа:  Васил Априлов, Георги Димитров, Йорданка Чанкова, Климент Охридски, Кънчо Пешунов, Марин Пешев, Стефан Кратунски, Стопански Двор
На 10.04.2018 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бреница, Общ. Кнежа:  23-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Бреза, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вит, Витоша, Възраждане, Въча, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Дунав, Етъра, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Ангелов, Искър, Йордан Каменополски, Йорданка Чанкова, Кап. Петко Войвода, Климент Охридски, Кочо Чистеменски, Кънчо Пешунов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Марин Пешев, Марица, Милин Камък, Михаил Йончев, Неофит Бозвели, Огоста, Одрин, Опълченска, Осъм, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Поп Харитон, Рила, Руен, Свилен Русев, Сидер Войвода, Скът, Солун, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Стопански Двор, Стоян Михайловски, Странджа, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон I-ви, Царевец, Черно Море, Шипка, Яне Сандански, Янтра
На 10.04.2018 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Еница:  000191, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Бачо Киро, Безименна, Бистрица, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вит, Витоша, Вихрен, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Карл Маркс, Кирил и Методий, Клокотница, Коста Гергов, Лазар Станев, Ленин, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Одрин, Паисий Хилендарски, Партизанска, С.Еница, Станке Димитров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Чапаев, Шипка
На 10.04.2018 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кнежа
На 10.04.2018 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Лазарово:  23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Вит, Витоша, Владая, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Цонов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Ильо Войвода, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Около Село, Осогово, Панайот Хитов, Пирин, Поп Богомил, Река Амур, Рила, Родопи, Софроний Врачански, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон I-ви, Юрий Гагарин
На 10.04.2018 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Търнак:  9-ти Септември, І-529, Кв. 43а, Айра, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Божур, Васил Кънчев, Васил Нинов, Васил Тодоров, Вит, Владая, Вълю Симеонов, Гено Петров, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Димитър Благоев, Иван Бонов, Иван Вазов, Иван Ненов, Иван Нивянин, Илия Станев, Ком, Крайбрежна, Крайна, Ленин, Марин Стоянов, Месност Белослатенски път, местност Печов Вир, Мир, Обнова, Оборище, Опълченска, Плиска, Речка, Ропотамо, Сан Стефано, Септемврийци, Стопански Двор, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин
На 10.04.2018 г. /12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кнежа:  Напоителни С-ми Враца
На 10.04.2018 г. /12:15 - 12:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ - Долни Луковит:  I-ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, извън регулация, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П.К.Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор II, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра
На 10.04.2018 г. /12:15 - 12:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ - Кнежа:  6610067, 6610100, Беласица, Вела Пеева, Верила, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Елин Пелин, Изгрев, Ильо Войвода, Искър, Калиакра, Камчия, Козница, Кресна, Лисичи Валог, Люлин, Мерата, местност Къмпинга, местност Лисичи Валог, местност Мерата, Назъм Хикмет, Никола Вапцаров, Огоста, Осогово, Панайот Хитов, Пролет, Райко Даскалов, Родопи, Ропотамо, Скът, Софроний Врачански, Струма, Тимок, Филип Тотю, Чавдар Войвода, Чайка
На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа:  Арда, Васил Априлов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Зоя Космодемянская, Йорданка Чанкова, Малчика, Осъм, Паисий Хилендарски, Стефан Кратунски, Яне Сандански
На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа:  Васил Коларов, Васил Левски, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон I-ви, Черно Море
Община Левски
На 11.04.2018 г. /09:30 - 10:10 ч.; 10:10 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Бацова махала:  Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин
На 11.04.2018 г. /09:30 - 10:10 ч.; 10:10 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Изгрев, Общ. Левски:  Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор
На 11.04.2018 г. /09:30 - 10:10 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Българене, Общ. Левски:  Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 12.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Левски, Общ. Левски:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Васил Априлов, Васил Друмев, Витоша, Гергана, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Йордан Йовков, Княз Александър Батенберг, Княз Борис, Лазар Станев, Милин Камък, Осъм, Патриарх Евтимий, Пролет, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Софроний Врачански, Странджа, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка, Ясна Поляна
На 12.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Левски, Общ. Левски:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Витоша, Гергана, Дунав, Елин Пелин, Княз Борис, Лазар Станев, Милин Камък, Осъм, Патриарх Евтимий, Райко Даскалов, Софроний Врачански, Странджа, Цар Калоян, Ясна Поляна
На 11.04.2018 г. /09:30 - 10:10 ч.; 10:10 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Санадиново:  № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра
На 11.04.2018 г. /09:30 - 10:10 ч.; 10:10 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Трънчовица:  Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра
Община Никопол
На 12.04.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 12:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Въбел:  Ал. Стамболийски, В. Друмев, В. Коларов, В. Левски, В. Пеева, Витоша, Г. Бенковски, Г. Бузев, Г. Димитров, Г. Кирков, Г. Милев, Г. С. Раковски, Д. Благоев, Д. Дебелянов, Дунав, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Л. Каравелов, Ленин, М. Горки, М. Край Селото, М. Старото Село, Малчика, местност Задовица, местност Петровски път, местност Старо Село, Н. Вапцаров, Н. Рилски, Отец Паисий, П.К.Яворов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю.А.Гагарин
На 10.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./  На 11.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./  На 12.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./  На 13.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Никопол:  23-ти Септември, 9-ти Септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети Март, Хаджи Димитър
На 12.04.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ - Евлогиево:  Арда, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Димитров, Ев.Ангелов, Иван Вазов, Искър, Люлин, Марица, Пирин, Рила, Усоята, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 12.04.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ - Любеново, Общ. Никопол:  Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Лазар Деков, Любен Дочев, Максим Горки, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Николай Петров, П.К.Яворов, път 52, Радецки, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Шипка
Община Плевен
На 10.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Бохот:  1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген.Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин
На 10.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пелишат:  Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев
На 10.04.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ - Плевен:  Божурица, Васил Петлешков, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Добри Чинтулов/Й.Никол/, Иван Тодоров, Копринка, Лозенка, Найден Геров, Орлица, Сторгозия
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Плевен:  България, Българска Авиациа /Индустр., Местн.Акчара
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен:  Алабин, Васил Левски, Вит, Дунав, Елин Пелин, Исперих, Кирил и Методий, Марица, Огоста, Отец Паисий, П.Хитов, Раковски, Сливница, Хан Омуртаг, Хан.Аспарух, Христо Ботев
На 10.04.2018 г. /09:45 - 13:30 ч./ - Плевен:  Сторгозия
На 11.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Плевен:  Асен Златаров, Генерал Ганецки, Дружба, Осогово, Плевенска Епопея /Пърличев/, Пордим, Рига, Сергей Румянцев, Трети Март, Чаталджа/Н.Доровски/
На 11.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Плевен:  Дружба, Местн.Витска Равнина, Редута, Сторгозия
На 12.04.2018 г. /08:15 - 09:15 ч./ - Плевен:  Васил Левски/Г.Димитр/, Д-Р Л.Заменхов, Д.Константинов/Ц.Спасо/, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Коста Хаджипакев, Свободата, Цанко Церковски, Цар Борис III
На 12.04.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ - Плевен:  Сторгозия, УПИ-IХ Кв722 Сторгозия с/у бл 15
На 12.04.2018 г. /09:15 - 15:45 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ - Плевен:  Кайлъка, Кайлъшка, Летен Театър, Местн.Кайлъка, Местн.Плочата, местност Кайлъка, Плочата
На 13.04.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ - Плевен:  Васил Левски/Г.Димитр/, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Княз Александър I Батемберг, Тетевен
На 13.04.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Плевен:  1036
Община Пордим
На 10.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пордим:  Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна
Община Червен бряг
На 11.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Девенци:  000246, 1-ви Май, Ал Стамболийски, Байкал, Бенковски, Бузлуджа, В Левски, Васил Петлешков, Волга, Г Димитров, Ген Скобелев, Д Благоев, Д Дебелянов, Девети Май, Добруджа, Драва, Дунав, Крайна-2, Л Бенов, Л Каравелов, М Дринов, Мато Стефанов, местност Велчов Геран, Мур, Ниш, П Яворов, ПИрот, С Киров, Сливница, Ст Караджа, Тодор Каблешков, Украйна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 11.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Чомаковци:  Отвъде
На 11.04.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Чомаковци:  10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 29-та, 30-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 47-ма, 50-та, 51-ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 63-та, 64-та, 65-та, 66-та, 67-ма, 68-ма, 69-та, 70-та, 71-ва, 72-ра, 74-та, 75-та, 77-ма, 78-ма, 8-ма, 80-та, 81-ва, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Априлов, Васил Левски, Г С Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, Любен Каравелов, П Волов, П К Яворов, Петдесет и Втора, Плиска, Тридесет и Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц.Кръстев, Четиридесет и Трета, Шипка, Ю.А.Гагарин
На 11.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Чомаковци:  Чомаковци
 
ОБЛАСТ ПЕРНИК
Община Брезник
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезник:  Бърдо
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Красава
На 11.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезник:  06286.502.39, Генерал Владимир Заимов, Гоздовска, Еретин, Забел, Клисура, Петров Камък
Община Перник
На 10.04.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Перник:  21-ва, Арх. Йордан Миланов, Благой Гебрев, Варшава, Владимир Комаров, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Жк. Тева, ПИ 725.25, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Крали Марко, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, махалаЛалова, махалаЧекърчийска, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Сергей Есенин, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети Март, Улан Батор, УПИ V-7050 Кв.118, Урса, Хавана, Ханой, Хемус, Цоф Бараки, Чернишевски, Юрий Гагарин
На 10.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 11.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 13.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Радуй
На 10.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник:  Кино Салон, Кракра, Петко Каравелов, Розова Долина, Струма
На 10.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Перник:  Волга, Грамаге, Евгении Ачанов, Кралевски път, Чуйпетлово
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Студена, Общ. Перник:  Блато, Божур, Бурковица, Вит, Градище, Еделвайс, Иглика, Извор, Йордан Корчев, Кокиче, Лебед, махалаКаназирова, махалаКюлова, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Перуника, Самуил, Съединение, Теменуга, Христо Ботев, Цар Иван Асен I, Чифлик, Янтра
На 10.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Перник:  Тева
На 11.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 13.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник:  Вардар, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Райко Даскалов, Розова Долина, Струма
Община Радомир
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 13:00 ч./ - Батановци:  3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, махалаКабранови, махалаЯшарска, махала Андрейна, махала Андронова, махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил и Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Ярджиловци:  Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 13:00 ч./ - Борнарево:  УПИи I-066007 Кв.66
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 13:00 ч./ - Копаница
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 13:00 ч./ - Перник:  Железничарска
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 13:00 ч./ - Планиница, Общ. Перник:  П-Л Ххіі, Кв.14, УПИ I-108, Кв.1
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 13:00 ч./ - Радомир:  махалаАрбанас
На 13.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Ярджиловци:  Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Орниче, Партизан, Партизан, Плиска, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Рила, Славчо Дяков, Стража
На 13.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./ - Лесковец, Общ. Перник:  Бившо Ткзс
На 13.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./ - Черна Гора, Общ. Перник:  Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански път, Китка, Лесковски път, Магюшница, махалаВаклинови, махалаДимеви, махалаКюрчийски, махалаСугареви, махалаТолева, Нова махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин
 
ОБЛАСТ МОНТАНА
Община Берковица
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Берковица:  Детелина, Заряница, Здравец, Калето, Люляк, Минзухар, ПИротска, Теменуга, Тузлата
Община Бойчиновци
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бели Брег:  Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Стопански Двор, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бойчиновци:  Георги Трайков, Иван Андреев
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Градешница
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Лехчево:  000252, 216081, I Кв. 104, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Воденичарска, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Елин Пелин, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методи, Македония, Марин Дринов, Милин Камък, Никола Й.Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Парчевич, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Симеон, Цветко Терзийски, Чаталджа, Юрий Гагарин
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Охрид:  560078, Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Палилула:  Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:05 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:55 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бели Брод:  Александър Стамболийски, Ангел Дамянов, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, извън регулация, Илия Ст.Дамянов, Йорданка Чанкова, Каменодолска, Любен Каравелов, Малчика, Марин Станков, Нако Дамянов, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Райко Даскалов, Септемврийци, Столетов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин
На 10.04.2018 г. /09:05 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:55 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Лехчево:  Георги Димитров
Община Вълчедръм
На 13.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Златия, Общ. Вълчедръм:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Поп Томов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гогол, Здравец, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Кубрат, Люляк, Мирон Тодоров, Мичурин, Млада Гвардия, Никола Кръстев, Пушкин, Стефан Караджа, Титов
За периода 10-13.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Разград, Общ. Вълчедръм:  Двадесет, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Пета А, Петдесет и Две, Петдесет и Две-А, Петнадесет, Първа, Първа А, Седемдесет и Едно, Седемдесет и Три, Седма, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет и Девет, Шестдесет и Девета А, Шестдесет и Четири
Община Лом
За периода 10-13.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Лом:  Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, ПИрот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември
Община Монтана
На 11.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Монтана:  Александър Стамболийски, Веренишка(М.Веренишки), Камен Цанов, Трети Март(Г.Димитров), Цар Борис III-ти(З.Попов), Черковна(Иван Бобанов)
На 11.04.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Видлица:  348025, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Шеснадесета, Шеста
На 11.04.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Каменна Рикса:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Спадалище, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 11.04.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Чемиш:  Втора, Главна, Дванадесет, Девета, Десет, Единадесет, местност Край Село, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста
На 11.04.2018 г. /13:45 - 16:00 ч./ - Гаврил Геново:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 11.04.2018 г. /13:45 - 16:00 ч./ - Георги Дамяново:  XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 11.04.2018 г. /13:45 - 16:00 ч./ - Главановци, Общ. Георги Дамяново:  Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх
На 11.04.2018 г. /13:45 - 16:00 ч./ - Говежда:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет  и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 11.04.2018 г. /13:45 - 16:00 ч./ - Дива Слатина:  Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 11.04.2018 г. /13:45 - 16:00 ч./ - Дълги Дел:  Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 11.04.2018 г. /13:45 - 16:00 ч./ - Еловица, Общ. Георги Дамяново:  Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 11.04.2018 г. /13:45 - 16:00 ч./ - Копиловци, Общ. Георги Дамяново:  7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка
На 11.04.2018 г. /13:45 - 16:00 ч./ - Меляне:  Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 11.04.2018 г. /13:45 - 16:00 ч./ - Помеждин:  500.110, ІV-148 Кв.9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста
На 11.04.2018 г. /13:45 - 16:00 ч./ - Равна, Общ. Чипровци:  Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта
Община Чипровци
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Белимел:  000313, 000448, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ 1415, Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 16:00 ч.; 15:55 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 16:00 ч.; 15:55 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 16:00 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Горна Лука:  Александър Стамболийски, Балова Шума, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Иван Бобанов, Ленин, Лика Рачин, Маршал Толбухин, местност Верлото, Миньорска, Младост, Оборище, Огоста, Родопи, Стара Планина, Тодор Нонин, Тодор Токин, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 16:00 ч.; 15:55 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 16:00 ч.; 15:55 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 16:00 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Превала:  Адмирал Нахидов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Заводска, Замфир Попов, Иван Бобанов, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методи, Ленин, Лика Рачин, местност Ширина, Младост, Морава, Огоста, Орешак, Пеньо Пенев, Петър Калафатов, Родопи, Септемврийци, Стара Планина, Стопанска, Тунджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Широка Планина, Янтра
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Горна Ковачица:  Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Пета, Петнадесет, ПИ 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв.17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Железна:  413058, Втора, Двадесет, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, местност Бабичке Ливаде, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Митровци:  Д-Р Тодор Иванов Живков, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Чипровци:  извън регулацията
На 11.04.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Челюстница:  Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеснадесет, Шеста
 
 
ОБЛАСТ ЛОВЕЧ
Община Априлци
На 10.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци:  Ковашка/Острец/, Марагидик/Острец/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/
Община Ловеч
На 10.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Ловеч:  Търговска
На 10.04.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./  На 12.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Ловеч:  Освобождение
На 11.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Ловеч:  местност Синан Тепе, Хан Кубрат
На 11.04.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ - Микре:  Васил Героя
На 11.04.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ - Соколово, Общ. Ловеч:  Васил Левски, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Незабравка, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Петко Войвода, Под Липите, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Христо Смирненски
На 11.04.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Ловеч:  Северна Индустриална Зона
На 12.04.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Славяни:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Изгрев, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Пирин, Свети Кирил и Методий, Съединение, Хаджи Димитър, Хан Крум, Черно Море, Шипка
На 12.04.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Ловеч:  Кооперативен Пазар, Осъмска, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Търговска
На 13.04.2018 г. /12:15 - 14:00 ч./ - Малиново, Общ. Ловеч:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, местност Юртлука
Община Тетевен
На 10.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Бабинци:  Главна, М-Ст Дунчевото
На 10.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Тетевен:  махала Гечовото, местност Дунчовото
На 10.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Дивчовото:  Георги Бенковски, Йото Генков
На 11.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Бабинци:  001104 С Екатте07884, Іv-52, Главна, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа
На 11.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Васильово:  Георги Бенковски, Георги Димитров, Христо Андреев, Юрий А.Гагарин
На 11.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Тетевен:  002105 Екатте 07884, Бабинци
На 12.04.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен:  Бряст, Васил Драганов, Двадесет и Трети Септември, Лальо Ненов Динов, Никола Врачев, Прогрес, Явор
На 13.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Черни Вит:  Васил Левски, Димитър Стойков, Еловска, махала Елов Дол, местност Боатин, Явор
На 13.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен:  Брязово, Георги Бенковски, Даковото, Иван Вазов
Община Троян
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бели Осъм:  Дочо Чакъров, Колю Бояджиев, Сава Пенев
На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян:  Кв.Балкан, махала Средно Трапе
На 11.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Велчево, Общ. Априлци:  Местн.Джокари
На 11.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Гумощник:  махалаРеката, Цанко Влаховски
На 11.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Дебнево:  махалаБеров Мост
На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Черни Осъм:  М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Стругът
На 13.04.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Дълбок Дол:  Бор, Васил Мочев, Васил Събчев, Иван Дончев, Пчелинът, Първи Май, Теменуга, Чучура
Община Ябланица
На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица:  Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Георги Бенковски, Глоговец, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Трети Март, Цоло Гетов, Шипка
На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин
На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ - Български Извор:  112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, махалаБоаза, махалаНачови Воденици, махалаСолун, местност Белилото, местност Боаза, местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А.Гагарин
На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ - Глогово:  020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М.Езерото, махалаВодна, махалаДжебин Трап, махалаКъдря, махалаРавнището, махалаРъбя, Местн.Три Могили, Местн.Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин
На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен:  101001
На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ - Голяма Желязна:  Дачо Михайлов
На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ - Градежница:  Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махалаЛъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А.Гагарин
На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ - Кирчево:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море
На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ - Лесидрен:  43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот
На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ - Малка Желязна:  Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махалаБайовене, махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка
На 12.04.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ - Славщица:  Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 12.04.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Български Извор:  Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, местност Белилото, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Стара Планина, Тракия, Христо Ботев
На 12.04.2018 г. /12:00 - 14:00 ч.; 12:00 - 12:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ - Галата:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К.Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон
На 12.04.2018 г. /13:50 - 14:00 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица:  Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка
На 12.04.2018 г. /13:50 - 14:00 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин:  68076.291.106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, махалаСъевска, махалаШумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка
 
 
ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ
Община Бобов дол
На 10.04.2018 г. /12:30 - 16:30 ч.; 13:00 - 15:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:30 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 12:00 ч./ - Бабино
На 10.04.2018 г. /12:30 - 16:30 ч.; 13:00 - 15:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:30 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 12:00 ч./ - Бабинска Река:  Іх-59
На 10.04.2018 г. /12:30 - 16:30 ч.; 13:00 - 15:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:30 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 12:00 ч./ - Голема Фуча
На 10.04.2018 г. /12:30 - 16:30 ч.; 13:00 - 15:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:30 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 12:00 ч./ - Горна Козница:  местност Абрашица, П-Л Хіv-234, Кв.23, УПИ Іх-252
На 10.04.2018 г. /12:30 - 16:30 ч.; 13:00 - 15:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:30 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 12:00 ч./ - Коркина:  Коркина, Х-21, Кв.2
На 10.04.2018 г. /12:30 - 16:30 ч.; 13:00 - 15:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:30 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 12:00 ч./ - Мала Фуча:  44
На 10.04.2018 г. /12:30 - 16:30 ч.; 13:00 - 15:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:30 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 12:00 ч./ - Новоселяне
Община Дупница
На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бобов Дол:  Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев
На 11.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Дупница:  I, Кв.124 Ж.П Гара, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Бистрица, Васил Левски, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв.191, Доктор Сапунджиев, Дунав, Жп Гара Приемна, Крайречна, Кресна, Любен Каравелов, Македония, местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Площад Независимост, Прогона, Раковска, Родопи, Руен, Свети Иван Рилски, Свобода, Скопие, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тракия, Тютюнева Долина, УПИ II - 449, Кв.1911, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен
На 11.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дупница:  68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.55.1, 68789.609.601, Александър Стамболийски, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Владимир Димитров Майстора, Втори Януари, Евтим Трайчев, Захари Бобошевски, Иван Шишман, Иглика, Индустриална, Искър, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Прогона, Разметаница, Рилски Манастир, Росица, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, Тп Помпена Станция на Тец Б.Дол, Труд, Хаджи Димитър, Чаталджа, Яворов
На 11.04.2018 г. /12:45 - 13:15 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дупница:  Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Разсолков, Верила, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Лакатица, Мадара, Марков Камък, местност Дренски Рид, местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Невена Коканова, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Петрохан, Победа, Развесена Върба, Райна Княгина, Рупите, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ 68789.606.1, УПИ XI-3482, Кв. 264, Хан Омуртаг, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чайка
На 11.04.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ - Дупница:  Васил Разсолков, Драгой Болярин, Изгрев, Орлинска, Отовица, Паничище, Свобода, Химик
На 11.04.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Дупница:  I, Кв.124 Ж.П Гара, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Бистрица, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Левски, Васил Разсолков, Велико Търново, Верила, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Георги Икономов, Горица, Гоце Делчев, Гр. Дупница, УПИ V, Кв.191, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дунав, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Жп Гара Приемна, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клокотница, Крайречна, Кракра Пернишки, Кресна, Криволак, Лакатица, Любен Каравелов, Мадара, Македония, Марков Камък, местност Дренски Рид, местност Курт Дере, местност Подридна, Метоха, Мир, Момина Сълза, Мусала, Невена Коканова, Никола Малашевски, Николаевска, Опълченска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отец Паисий, Отовица, Паничище, Патриарх Евтимий, Петрохан, Площад Независимост, Победа, Прогона, Развесена Върба, Райна Княгина, Раковска, Родопи, Руен, Рупите, Русалка, Саморанска, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Свобода, Свобода, Скопие, Солун, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, Тракия, Тютюнева Долина, ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ 68789.606.1, УПИ II - 449, Кв.1911, УПИ XI-3482, Кв. 264, Хаджи Димитър, Хан Крум, Хан Омуртаг, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Христо Смирненски, Цар Освободител, Чавдар Войвода, Чайка, Чаталджа, Шейново, Южен
На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дупница:  I, Кв. 79, 68789.17.56, 68789.17.76, 68789.603.401.1, 68789.605.153, 68789.607.145, I, Кв.79, ІІІ, Кв. 95, Андон Величков, Антим I, Балкан, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бенковски, Бисеров, Бистрица, Благодарност, Бричи Бор, Булаир, Вардар, Васил Друмев, Велчова Завера, Верила, Вихрен, Втори Януари, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Димитър Радев, Дора Габе, Дунав, Елисавета Багряна, Ерусалим, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Китка, Клокотница, Княз Борис I, Крайречна, Кулата, Лоза, Македония, Марица, Морава, Начо Величков, Неофит Бозвели, Никола Лазаров, Николаевска, Орлинска, Отовица, Охрид, П-Нг Учителски Институт, Пазарна, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, ПИротска, Поп Харитон, Преслав, Преспа, Пролет, Развесена Върба, Раковска, Рила, Саморанска, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Славейков, Солун, Софроний, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, ул.Николаевска УПИ687889.29.7, УПИ - ІІ, Кв. 261, УПИ 68789.17.103., УПИ I, Кв. О.Т.2189-2190, УПИ I, Кв.79, УПИ І, Кв. 78, УПИ ІІІ, Кв.95, Фани Попова Мутафова, Хан Аспарух, Хан Крум, Хемус, Хисара, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка, Яворов
Община Кочериново
На 10.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Стоб:  Ален Мак, Асен Златаров, Божана и Васил Котеви, Бор, Георги Бачков, Доктор Петър Берон, Здравец, Зорница, Иван Лапев, Иречек, Кокиче, Крайречна, Крали Марко, Лале, Марек, местност Драките, Младост, Никола Вапцаров, Партизанска, Свобода, Сибирска, Стобски ПИрамиди, Три Могили
На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бураново:  267
На 11.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Бураново:  007004, 023014, 025033, Селището, ХIII-483, Кв.50
На 12.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Боровец:  УПИ-І
На 12.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Боровец:  II-259, Кв.14, XVIII-263 Кв.14
На 13.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Кочериново:  Левски
Община Кюстендил
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Багренци:  Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С.Багренци и С.Граница, Иван Вазов, извън регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Берсин:  Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Берсин
На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бобешино
На 10.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 12:00 ч./ - Богослов:  037149, махала Топилата
На 10.04.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Богослов:  037149, махала Топилата, местност Саманли Баир
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ваксево:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин
На 10.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Ветрен, Общ. Невестино:  махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Гирчевци:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Горна Гращица:  Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горно Уйно
На 11.04.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Граница:  Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, ПИонерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гурбановци
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гюешево:  000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Длъхчево-Сабляр:  махалаМилчовска, местност Орехчето
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Долна Гращица:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Долна Козница:  22112.500.2
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Долно Село:  М.Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала ПИщилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Долно Уйно:  махала Олтоманци
На 12.04.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Драговищица, Общ. Кюстендил:  Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема
На 11.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Друмохар:  махалаАнгеловци, махалаДжоганска, махалаТабачка, махалаТаушанска, местност Сврътките
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Друмохар:  махалаБрашненица
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Еремия:  махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска
На 11.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Еремия:  махала Бумбарска, махала Костовска, махала Мурджовска, махала Цоцоманска
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Жабокрът:  Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка
На 11.04.2018 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Жабокрът:  Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, извън регулацията, Оборище, Овощарска, Пауталия, Помпулузки Бахчи, Средец, Суха Река, Христо Ботев
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Згурово
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ивановци, Общ. Кюстендил
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Илия:  махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска
На 10.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Илия
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кадровица:  махалаПостолска, махалаСтанкова
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Каменичка Скакавица:  Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала ПИлищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Катрище:  Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Коприва
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Кутугерци
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Кършалево
На 10.04.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Кюстендил:  Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка
На 10.04.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч./ - Кюстендил:  Абоба, местност Планина Осогово, местност Хисарлъка
На 11.04.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кюстендил:  Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител
На 12.04.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Кюстендил:  Бузлуджа
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Кюстендил:  местност Николичевски път
На 10.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./  На 11.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил:  Овощарска, Цар Освободител
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Лелинци:  Васил Левски, махала Горна
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Лиляч:  местност Войника
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ломница, Общ. Кюстендил:  махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Мазарачево:  махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Невестино, Общ. Невестино:  VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ ІХ-61, 63, 70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./  На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Неделкова Гращица
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Нови Чифлик:  Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 10.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Ново Село, Общ. Кюстендил:  махала Двете Реки
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Пелатиково:  махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци
На 11.04.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Пиперков Чифлик:  Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Плешивец:  Дванадесета
На 12.04.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Полска Скакавица:  махала Бойчовци, махала Терзийска
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Преколница:  махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска
На 12.04.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Раждавица:  Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин
На 10.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Раково, Общ. Невестино:  махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Раненци:  Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рашка Гращица:  Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев
На 10.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Савойски:  махала Бреза, махала Пелтечка
На 10.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Сажденик:  махала Златанска
На 12.04.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Скриняно:  Георги С. Раковски, Георги Трайков, местност Чуката, П.Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев
На 10.04.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Слокощица:  247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка
На 11.04.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Слокощица:  Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 10.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 12:00 ч./ - Слокощица:  махала Рошковци
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Смоличано:  махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св.Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци
На 12.04.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Стенско:  240 Кв.13, извън регулацията, Стенско
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Страдалово:  махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Таваличево:  Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Тишаново:  махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Търновлаг:  Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март
На 10.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./  На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч./ - Търсино
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Церовица:  махала Бело Камене
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Църварица:  махалаГракалска, махалаКарадачка, махалаКопривен, махалаРеката, махалаУкалска
На 10.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./  На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Цървена Ябълка:  Таскова Плевня
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Четирци:  М.Топилата, махала Ямен
На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Чудинци
На 12.04.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Шипочано
На 12.04.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Шишковци:  Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIv - 464 Кв.14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански
Община Сапарева баня
На 11.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня:  020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. Грабежо , местност Герена, местност Песоко, местност През Реката, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 11.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 14:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Паничище:  300 В Отдел 04, Ид.65365.210.970, II, II, Кв.8, Іх - Кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І , Кв. 70, УПИ VIII Кв.10
На 11.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Ресилово:  026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, местноста над селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - VІІ-672, Кв.36, ХIv-11, Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра
На 11.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Самораново:  65245, 6, 153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко ПИперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин
На 11.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Сапарева Баня:  032046, 65365, 601, 10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I , Кв.74, III, Кв.125, LXXVі, Кв. 74 Идент. 65365.602.375, LXXXIV-2797, Кв.74, ІІІ-3071, Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ LXXxііі; Кв.74, ПИ №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, ПИ 65365.601.84, УПИ VI-147, Кв 12, ПИ65365.601.92, УПИ VIII-2759, Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода
На 11.04.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Сапарева Баня:  65365.210.111, Бачо Киро, Болярица, Буйов Рид, Васил Априлов, Васил Левски, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Германея, Джерман, Джуганица, Дъга, Иван Вазов, Кокиче, Крайречна, Ловна, местност Зелени Преслап, Паничище, ПИ - 1351, ПИ №65365.210.111 М.Юрта, Раковски, Св.Варвара, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Слога, Стопански Двор, Тракия, Трети Март, Христо Смирненски, Явор
На 13.04.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Сапарево:  Айдарска, Васил Левски, Венелин, Лале, Могилата, Морава, Паисий, Пейо Яворов, Ръжана, Христо Ботев
 
 
ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Община Банско
На 11.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Банско:  Христо Г.Данов
Община Благоевград
На 11.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 12.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 13.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград:  Долна Дъбрава, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, Яновски Рид
На 11.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 12.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 13.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Падеш:  Будишка
На 11.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 12.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./  На 13.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Церово, Общ. Благоевград:  Осми Март, П. Яворов, УПИ VIII-111, 112, Кв.15, УПИ І-139, Кв.12
На 11.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 13.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Рилци:  000399, XV-273, Амитица, Диновица, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Крушите, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Стремата, УПИ Х-463, Кв.6, УПИ ХIII-261, Кв.11, УПИ-ІІІ-63, ХIХ-33, Кв.7, Хан Аспарух, Цар Иван Асен
На 12.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград:  Еленово
На 12.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Еленово, Общ. Благоевград:  021014, М.Ушите, местност Над Еленовски път
На 13.04.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Благоевград:  04279.912.87, 14-ти Полк, Акациите, Александър Стамболийски, Арсений Костенцев, Баба Тонка, Бистрица, Братя Иванови, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Воден, Георги Измирлиев, Грамада, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Кощанов, Димитър Талев, Зарево, Илинден, Калиманци, Крали Марко, Менча Кърничева, Никола Вапцаров, Огражден, Орцето, Освобождение, Пейо К.Яворов, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Полковник Димов, Полковник Дрангов, Св. Иван Рилски, Стефан Стамболов, Струма, Струмица, Ташко Малев, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, УПИ-III, Кв.117, Инд.№04279.612, Хилендар, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман
На 13.04.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Благоевград:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Даме Груев, Джеймс Баучер, Дойран, Дружба, Илинден, Ичко Бойчев, Кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Комплекс Вароша, Коста Босилков, Крали Марко, Крушево, Македония, Марулевска, местност Чакалица, Мите Марков, Никола Вапцаров, Орцето, Пазара, Петър Зографски, Плиска, Полковник Димов, Полковник Дрангов, Прилеп, Радовиш, Рила, Сандо и Петър Китанови, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Страцин, Тодор Александров, Тракия, УПИ-І-04279.616.90, Кв.125, Хилендар, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Чакалица
На 13.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Благоевград:  Васил Левски, Даме Груев, Крушево, Петър Зографски, Радовиш
Община Гоце Делчев
На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев:  Атанас Свещаров, Кръстьо Сарафов, Мише Баир, Христо Силянов
На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Делчево, Общ. Гоце Делчев:  Село Делчево
Община Гърмен
На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дебрен:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Деветнадесета, М. Решманица, Осемнадесета, Осма, Първа, Решманица, Седемнадесета, ст 22 кл. В ТП Дебрен 2, Трета, Четвърта
Община Петрич
На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долно Спанчево
На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коларово, Общ. Петрич:  Антон Попов, Беласица, Еделвайс, Калоян, Крайречна, Липите, Огражден, Октомври, Партизанска, Пирин
На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Марикостиново:  Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма
На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Марино Поле, Общ. Петрич:  местност Вадата
На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич:  Атон, Беласица, Генерал Скобелев, Деде Агач, Зографски Манастир, Йордан Йовков, Кавала, Княз Александър Батемберг, Кочо Мавродиев, Круша, местност Козлек, Одрин, Полковник Дрангов, Света София, Свети Георги
На 11.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Чучулигово:  Капсиди
Община Разлог
На 11.04.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./  На 13.04.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ - Разлог:  Bgl1203, 61813, 558, 483, Александър Стамболийски, Безименна, Бела Река, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги С Раковски, Георги Финдрин, Голак, Дълга махала, Екзарх Йосиф, Иван Даскала, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Крапа, Л.Каравелов, Македония, местност Извора, местност Малък Чурулец, местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Младост, Пирин, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Хайдушка Чешма, Шейново
На 11.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./  На 13.04.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ - Разлог:  Ііі-750, 123 ПИ 61813, 750, 123, Александър Стамболийски, Баба Магдалена, Братя Каназиреви, Братя Копанарови, Братя Кулини, Братя Юрукови, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Джинджерица, Дълга махала, Екзарх Йосиф, Иконом Никола Ангелов, Илийска, Илинден, Л.Каравелов, Македония, Мехомия, Мирчо Кипрев, Младост, Неуточнен Адрес, Подполковник Спиридонов, Саровица, Стефан Стамболов, Телемах Илиев, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Шаркьой, Шейново, Яне Сандански
На 11.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./  На 13.04.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Разлог:  Bgl1203, Безименна, Васил Левски, Георги Финдрин, Голак, Екзарх Йосиф, Изворите, Крапа, Македония, местност Извора, местност Малък Чурулец, местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Шейново
На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Долно Драглище:  026036, УПИ IX 219 Кв 42
На 11.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ - Баня, Общ. Разлог:  Ангел Даракчиев, Деветнадесета, извън регулация С.Баня, извън регулацията
На 11.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ - Белица, Общ. Белица:  Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън регулация, местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор
На 11.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ - Горно Краище
На 11.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ - Елешница, Общ. Разлог:  9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста
На 11.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ - Краище, Общ. Белица:  39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 11.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ - Разлог:  Александър Стамболийски
На 11.04.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Баня, Общ. Разлог:  III, Кв. 49, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Девета, Деветнадесета, Неофит Рилски, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, УПИ XIX-610 Кв 44, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 11.04.2018 г. /11:45 - 12:00 ч./  На 13.04.2018 г. /12:30 - 12:45 ч./ - Разлог:  Bgl1203, 61813, 558, 483, Безименна, Васил Левски, Георги Финдрин, Голак, Екзарх Йосиф, Изворите, Крапа, Македония, местност Извора, местност Малък Чурулец, местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Шейново
На 11.04.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Разлог:  Проф. Иван Кипров
На 13.04.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Баня, Общ. Разлог:  Iv, Кв 29, IVI-348, Кв.29, Xl, Кв.41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, извън регулацията, местност Конещица ПИ, местност Конищица, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Първа, Трета, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шафле Дере
На 13.04.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ - Баня, Общ. Разлог:  Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Деветнадесета, извън регулацията, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шафле Дере, Шеста
Община Сандански
На 11.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  На 12.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Влахи:  Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ ІІ, Кв.4 - В.З. Въбите
На 11.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  На 12.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Илинденци:  Боровец, Извън Регул./Р.Шашка/, местност Боровец, местност Врабча, местност Врабче, Синаница, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста
На 11.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  На 12.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Кресна:  Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница
На 11.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  На 12.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Плоски:  Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, местност Валога, местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора
На 11.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  На 12.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Сандански:  Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, местност Калинките, местност Соколовец, местност Ушите, местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н пътно Управление, Р-Н Ушите, р-н Хано, Свобода
На 11.04.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Сандански:  Ангел Ташков, Арда, Асен Хадживасилев, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Васил Левски, Вихрен, Георги Казепов, Гоце Делчев, Грамос, Даме Груев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димо Хаджидимов, Емануил Воскидович, Иларион Макариополски, Илинден, Индже Войвода, Княз Борис I, Кочо Чистименски, Македония, Одрин, Отец Паисий, Охридска, Пазара, Пейо К.Яворов, Пелистер, Пере Тошев, Петър Сарафов, Пирин, Първи Май, Роженски Манастир, Св.Климент Охридски, Св.Св. Кирил и Методи, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Славчо Ковачев, Солунска, Спас Харизанов, Стефан Карчев, Струма, Тодор Каблешков, Тодор Паница, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Яне Сандански
На 11.04.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ - Велющец
На 11.04.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ - Вълково:  Барата, Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ V, Кв. I, УПИ І-127
На 11.04.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ - Игралище:  Околовръстен Полигон
На 11.04.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ - Кръстилци
На 11.04.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ - Мелник:  Мелник
На 11.04.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ - Никудин
На 11.04.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ - Палат
На 11.04.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ - Сандански:  65334, 104, 23, местност Речичка Река, местност Соколовец, р-н Главен път Е-79, р-н Индустриална Зона, р-н Стара Гара, р-н Топливо, Топорков Орман, Юрий Гагарин
На 12.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Сандански:  Александър Буйнов, Беласица, Димитър Попгеоргиев, местност Ушите, Опълченска, Пирин, Пресиян, път І-1, р-н Главен път Е-79, р-н Ушите, Свобода, Спартак, Чудомир Кантарджиев
На 13.04.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Сандански:  Димитър Икономов, Надежда, Пирин, Св.Св.Козма и Дамян, Свобода, Хаджи Димитър, Шипка
Община Сатовча
На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ваклиново:  124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл.Охридски, Лале, Мвец Црънча, Места, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, ПИонерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март
На 12.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кочан:  012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста
На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кочан:  012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев
Община Симитли
На 11.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 12.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 13.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Симитли:  Беласица, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, махала Чубан Дере, Октомврийска, Пейо К Яворов, Плиска, Рила, Родопи, Свобода, Симитли, Трети Март, УПИ-Ііі-1466 Кв.51, Шипка
На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Крупник:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Трайков, Даме Груев, Димитър Благоев, Карл Маркс, Кирил и Методий, Кресненско Въстание, Крупник, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яне Сандански
На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Симитли:  Васил Левски, Георги Димитров, Герена, Еделвайс, Зеленка, Кокиче, Малина, местност Герено, Неуточнен Адрес, Първи Май, Симитли, Славянска, Струма, УПИIXXV-32, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./ - Полето:  Галабарци
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./ - Ракитна:  004077, 010040, махала Лулейска
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./ - Сенокос, Общ. Симитли:  Калайджийска, Чакърска
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./ - Симитли:  Симитли
На 11.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./ - Черниче:  М.Сухата Река
Община Хаджидимово
На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово:  Александър Стамболийски, Балтачица, Дунав, Елин Пелин, Йордан Йовков, Орфей, Отец Паисий, Площада, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Слатина, Теменуга, Тридесет и Шеста, Христо Ботев
На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Копривлен:  Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански
Община Якоруда
На 11.04.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Якоруда:  Букет/Петнадесета/, Васил Левски, Витоша, Грагьовец/Стефан Чернев/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Добро Ниве/Партизанска/, Иван Вазов, Кирил и Методи, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четвърта /Г.Бицин/
На 11.04.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ - Якоруда:  Даме Груев/Никола Вапцаров/, Джебре/Иван Ботушанов/, Кожух, Места/П.Джеджеров/, Ореховица
На 11.04.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Якоруда:  Васил Левски, Гоце Делчев, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Кирил и Методи, Пелистър, Петко Р.Славейков, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четиринадесета
На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Якоруда:  Алпийска, Белмекен, Бърдо, Васил Левски, Градище/Трета/, Изгрев, Никифор Филипов, Пета/Поп Филип Стоянов/, Пирин, Солун/Мустафа Кьоров/, Стара Планина, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Якорудски Бор
 
 
 
ОБЛАСТ ВРАЦА
Община Бяла Слатина
На 10.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ - Алтимир:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим I-ви, Баба Тонка, Божур, Васил Левски, Велчо М. Хумарски, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Водотечна, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Захариев, Димитър Матрозов, Драва, Дъб, Иван Горанчовски, Извор, Кирил и Методий, Ком, Лозенец, Мак, Марин Ганински, местност Ибришима, местност Изварковец, местност Край Село, местност Селска Мера, Милчо Стефанов, Минко Т. Драгиевски, Мусала, Околчица, Октомври, Октомврийска, Охрид, Паисий Хилендарски, Петко Г. Симеонковски, Петко Канчев, Петър Т. Нинов, ПИ 2 От Масив 96 Имот №096002, Рила, Русалка, Савчо Бренишки, Скът, Солун, Спортна, Стара Планина, Стоян Войвода, Странджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви, Шипка
На 10.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ - Галиче:  1-ви Май, 23-ти Септември, 8-ми Март, Арда, Батак, Беласица, Бузлуджа, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Водотечна, Войвода, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гълъбец, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, извън регулацията, Изгрев, Илинден, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Ленин, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Трънска, Търговска, УПИ VІІІ 818 Кв.55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов
На 10.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ - Търнава, Общ. Бяла Слатина:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аспарух Симеонов, Благою Коминкьовски, Боян Ташовски, Васил Левски, Вълка Ташовска, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Даскалов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Балев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Край Село, Кръст.Ал.Стамбол.И Ив.Вазов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Марин Пеков, местност Селска Мера, местност Средорек, местност Стублата, местност Туланеца, Никола Кръстевски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Тъмнишки, Победа, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Скът, Стадиона, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Янко Сакъзов
На 10.04.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Галиче:  1-ви Май, Батак, Беласица, Вардар, Васил Левски, Войвода, Върбица, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дунавец, Елин Пелин, Звезда, Златна Панега, Ивайло, Княз Дондуков, Козлодуй, Коста Златарев, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Партизанска, Петко Р. Славейков, Победа, Радецки, Сергей Румянцев, Солунска, София, Тодор Каблешков, Тракия, Търговска, Цар Иван Шишман, Цар Симеон I-ви
Община Враца
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Три Кладенци:  9-ти Май, 9-ти Септември, Братя Миладинови, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Иван Вазов, Крайбрежна, Мир, Митко Палаузов, Момина Сълза, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Радецки, Речка, Роза, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев
На 11.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Враца:  Антим I-ви, Георги Бенковски, Здравец, Петко Р. Славейков, Христо Ботев
На 13.04.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ - Враца:  Втори Юни, Индустриална, Христо Смирненски
На 13.04.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Паволче
На 13.04.2018 г. /10:15 - 10:30 ч./ - Враца:  извън регулация, До Гр.Враца, ПИскавец
На 13.04.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Костелево:  036026, Александър Стамболийски, Байкал, Батак, Божур, Ботева Поляна, Бунтовна, Веслец, Витоша, Волга, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дружба, Иглика, Изгрев, Искър, Кокиче, Люлин, Люляк, Мак, местност Шоя, Минзухар, Мир, Мътница, Оборище, Околчица, Опълченска, Орешка, Перуника, Плиска, Речка, Роза, Ропотамо, Русалка, Синчец, Скът, Теменуга, Тинтява, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 13.04.2018 г. /16:15 - 16:30 ч./ - Враца:  Втори Юни, извън регулация, До Гр.Враца, Индустриална, ПИскавец, Христо Смирненски
Община Криводол
На 10.04.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Криводол:  23-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Борова Гора, Ботуня, Васил Априлов, Васил Левски, Вела Пеева, Венера, Витоша, Върбанчовец, Гаврил Генов, Ген. Глухов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Ивайло, Иван Рилски, Индже Войвода, Искър, Йордан Лютибродски, Кирил и Методий, Комсомолска, Крайна, Куманица, Ленин, Малчика, Маршал Суворов, Маршал Толбухин, Мир, Мусала, Никола Вапцаров, Олег Кошевой, Опълченска, Освобождение, Панайот Волов, Пеньо Пенев, Плиска, Поп Андрей, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Река Марица, Рила, Сан Стефано, Септемврийска Слава, Сергей Румянцев, Синчец, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Тавтиомозис, Тепето, Томин Мост, Филип Тотю, Фридрих Енгелс, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Чавдар, Юрий Гагарин, Янко Забунов, Янтра
Община Мездра
На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Роман:  Христо Ботев
На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Струпец, Общ. Роман:  Акация, Александър Стамболийски, Бука, Буря, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Голям Искър, Голяма Плоча, Грънчарска, Давидов Трап, Захари Стоянов, Здравец, Зелена Бара, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Капитан Петко Войвода, Комаревец, Липака, Любен Каравелов, Люляк, местност Усоето, Мико Нанов, Минзухар, Мир, Мирчовец, Момина Сълза, Оброка, Панайот Волов, Петте Дървета, Плочата, Райна Княгиня, Стефан Караджа, Струпешка, Тържище, УПИ V-64, Кв.7, Усоето, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон I, Чешмата, Шипка, Шипковица
На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Брусен, Общ. Мездра
На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Синьо Бърдо:  местност Струпешки Манастир
На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Старо Село, Общ. Мездра:  9-ти Септември, Александър Стамболийски, Андрей Николов, Брега, Васил Левски, Веслец, Георги Димитров, Георги Кирков, Горната махала, Дружба, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кольо Фичето, Крайна, Кюрдовица, Люлин, местност Любчово Езеро, Мир, Райко Даскалов, Русалка, Санков Мост, Скакля, Средна Чешма, Струма, Хан Аспарух, Шипка, Янтра
На 12.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Царевец, Общ. Мездра:  9-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Тонка, Байкал, Безименна, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Дружба, Еделвайс, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Комсомолска, Лозенец, Мир, Никола Марков-Колката, Пирин, Рила, Роза, Стара Планина, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин, Янтра, Ясен
На 13.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Мездра:  Жп Район, Лещака, път Враца-Мездра, Христо Ботев
На 13.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Руска Бела:  местност Буешко Езеро, местност Садината
На 13.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Враца:  Авлига
На 13.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Моравица, Общ. Мездра:  Аламан, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Беласица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Емил Марков, Зелена Поляна, Иван Нивянин, Иглика, Искър, Кирил и Методий, Кокиче, Леденика, местност Макрешица, Минзухар, Никола Вапцаров, Околчица, Средна Поляна, Старата Воденица, Страхил Войвода, Теменуга, Тотка Илиева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Хъшове, Шипка, Юшан
На 13.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Паволче:  120 м/у Кв. 29 и Кв. 41, XXV-1, Александър Стамболийски, Батак, Безименна, Вежен, Веслец, Вихрен, Георги Бенковски, Драва, Дружба, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ильо Войвода, Йолковица, Казашка, Камарата, Княз Дондуков, Кокиче, Ком, Кракра, Купена, Люлин, Мадара, местност Бучил Имот 152002, Мир, Мургаш, Мусала, Оборище, Одрин, Околчица, Перущица, Погледец, Преслав, Станке Димитров, Струма, Тракия, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Шар Планина, Шипка
На 13.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Челопек:  V Кв.41, Александър Стамболийски, Ален Мак, Амур, Баба Илиица, Безименна, Г.Генов, Георги Бенковски, Д.Благоев, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Йолковица, Кокиче, Люляк, Марин Тошев, местност Входа на Селото, Мир, Никола Марков-Колката, Никола Петков, Околчица, Орешака, Плиска, Погледец, Ропотамо, Русалка, Спортна, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян
На 13.04.2018 г. /09:15 - 09:45 ч./ - Руска Бела:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Балкански Вихър, Благой Иванов, Ботуня, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Динко Петров, Иван Винаров, Кирил и Методий, Кръстьо Ташев, Маршал Толбухин, местност Садината, Митко Палаузов, Мътница, Оборище, Околчица, Олег Кошевой, Опълченска, Райко Даскалов, Суходолска, Тодор Каблешков, Тотка Илиева, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цена Ташева, Ятак
На 13.04.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:30 ч./ - Мездра:  Жп Район
На 13.04.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Боденец:  Антим I-ви, Арда, Бачо Киро, Безименна, Божур, Вит, Георги Димитров, Дружба, Огоста, Роза, Христо Ботев
На 13.04.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Върбешница:  1-ви Май, Александър Стамболийски, Ботуня, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Динко Петров, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Искър, Люлин, Марица, местност Белчов Дол, местност Езерото, Минзухар, Огоста, Осъм, Пирин, Райко Даскалов, Речка, Рила, Родопи, Скът, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Юрий Гагарин, Янтра
На 13.04.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Крапец, Общ. Мездра:  Ален Мак, Веслец, Волга, Враца, Вълчо Проданов, Драва, Здравец, Извор, Искър, Камен Павлов, Ком, Леденика, Лом, местност Крапешко Езеро, Минзухар, Мир, Околчица, Преслав, Рила, Роза, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин
На 13.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Мездра:  Лещака, път Враца-Мездра, Христо Ботев
На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Мездра:  Жп Район, Жп Район, Лещака, път Враца-Мездра, Христо Ботев
На 13.04.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Руска Бела:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Балкански Вихър, Благой Иванов, Ботуня, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Динко Петров, Иван Винаров, Кирил и Методий, Кръстьо Ташев, Маршал Толбухин, местност Буешко Езеро, местност Садината, местност Садината, Митко Палаузов, Мътница, Оборище, Околчица, Олег Кошевой, Опълченска, Райко Даскалов, Суходолска, Тодор Каблешков, Тотка Илиева, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цена Ташева, Ятак
 
 
ОБЛАСТ ВИДИН
Община Брегово
На 10.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 11.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Връв:  Антон Иванов, Асен Балкански, Асен Халачев, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Динов, Димитър Благоев, Дунав, Йордан Данов, Кирил и Методий, Комсомолска, Кочо Честименски, Ленин, Найден Геров, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пеньо Пенев, Станке Димитров, Тодор Каблешков, Толбухин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 13.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Връв:  Вела Пеева, Виктор Юго, Витко Иванов, Генерал Владимир Заимов, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Индже Войвода, Кирил и Методий, Коста Йорданов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Панайот Хитов, Пеньо Пенев, Тодор Младенов, Хан Крум
Община Видин
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Сланотрън
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Антимово, Общ. Видин:  96007
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Видин:  Имот №000827, Панония, Цар Симеон Велики
На 10.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Капитановци:  Първа
На 10.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./  На 11.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./  На 12.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./  На 13.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Акациево:  Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Първа, Селски път, Четвърта, Шеста
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Видин
На 10.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Кутово:  Осемдесет и Втора, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесета, Петдесет и Девета, Петдесет и Пета, ПИ 098055, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Шеста, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта
На 12.04.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Покрайна:  562, 827, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта
Община Грамада
На 10.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 11.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 13.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Милчина Лъка:  Втора, Девета, Единадесета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
Община Димово
На 10.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 11.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 12.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 13.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Димово, Общ. Димово:  Боян Чонос, Георги Кирков, Дванадесетте, Кокиче, Коста Йорданов, Коста Петков, Малчика, Пазарска, Свилен Русев, Тодор Титуренков, УПИXVII , Кв. 38
На 12.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Бела:  000148
На 12.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Димово, Общ. Димово:  Александър Стамболийски, Безименна, Белоградчик, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Благоев, Кръсто Трифонов, Пеньо Пенев, Работническа
На 12.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Кладоруб:  Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 12.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Острокапци:  Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Макреш
За периода 10-11.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Цар Шишманово:  Александър Стамболийски, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Димитрова, Малчика, Митко Палаузов, Петко Р.Славейков, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черни Връх
Община Ново село
За периода 10-13.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ново Село, Общ. Ново Село:  VI-62, Кв.75, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Архитект Илия Попов, Архитект Илия Попов, Архитект Илия Попов, Архитект Илия Попов, Асен Златарев, Балкан, Бачо Киро, Борис Бенчев, Велико Търново, Възраждане, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Марков, Георги С.Раковски, Георги С.Раковски, Демокрация, Демокрация, Димитър Полянов, Добруджа, Драва, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Ком, Кочо Честименски, Лермонтов, Ломоносов, Люлин, Максим Горки, Марица, Никола Петков, Никола Петков, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Преслав, Пристанищна, Пушкин, Рибарска, Родопи, Сава Огнянов, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стражица, Странджа, Страцин, Страцин, Тракия, Фантастика, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Цар Борис I, Цар Калоян, Цар Симеон I, Чавдар, Чавдар, Шипка, Шипка, Яне Сандански, Янтра
Община Чупрене
На 10.04.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Боровица, Общ. Белоградчик:  Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, УПИ 17 Кв 47, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 10.04.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Търговище, Общ. Чупрене:  129005, Безименна, Втора, Девета, Десета, До УПИ 24, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 10.04.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 13.04.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Яньовец: махала Фалковец

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.













Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. КЕВР ще спира сделки на енергодружества 2| 4288 |04.04.2018 . Бащата на Яна: Накъде отива България? 1| 3744 |03.04.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 3517 |02.04.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 4705 |29.03.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах

Вашите лични данни / GDPR

Скъпи потребители,

От 25 май 2018 г. - влиза в сила новото европейско законодателство за защита на личните данни, известно още и като GDPR. Във връзка с това "Фрог Нюз" EООД приема нова "Политика за поверителност" (тук), съобразена с GDPR. Целта на новите правила е да дадат на вас повече права за контрол над собствените ви данни и по-добра защита на неприкосновеността ви.

РАЗБРАХ