Петък, 16 Ноември 2018, 02:10
Frognews
0| 2501 |26.10.2018

Вижте къде ще спират тока

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 29 октомври – 02 ноември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

 

София град

 

Община ВИТОША  

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бъкстон:   Ул.Юнашка Песен

На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Александър Пушкин, Байкал, Байкал, Бояна, Войводина Могила, Герганица, Карамфил, Княжевска/Валентин Андреев/, Мала Курия, Орешарска, Скакавица, Стоил Слатински/622/, Терелик, Цар Борис III/Девети Септ.

На 01.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Акад.Стоян Аргиров/502/, Боянски Водопад, В.З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Комплекс Аристократ, Красива Гледка /В.З Симеоново - Драгалевци Іі/, Кумата, Лескова Гора/Витоша/, Монах Спиридон/501/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Упи XVIII-208,Кв.3а

На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   10-та /Кв.Симеоново/, 11-та /Кв.Симеоново/, 13-та /Кв.Симеоново/, 2-ра /Драгалевци/, 2-ра /Кв.Симеоново/, 22/Кв.Симеоново/, 3-та /Кв.Симеоново/, 4-та /Кв.Симеоново/, 5-та /Кв.Симеоново/, 7-ма /Кв.Симеоново/, 8-ма /Кв.Симеоново/, X-704, Александър Пушкин, Байкал, Байкал, Боримечка, Бояна, Бяла Черква, Войводина Могила, Герганица, Княжевска/Валентин Андреев/, Мала Курия, Митрополит Партений Зогравски, Орешарска, Скакавица, Терелик, Цар Борис III/Девети Септ., Чичовци

На 02.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   54-та /Кв.Симеоново/, 729-та/Витоша/, Асен Георгиев/730/, Босилек /Кв.Симеоново/, Боянска Китка/Кв.Бояна/, Боянска Легенда/610/, Брезите, В.З.Бояна,Упи VII-53,Кв.8, Витошки Турист/Кв.Бояна/, Георги Войтех/734-та Витоша, Каменарче/631/, Каменно Здание, Света Магдалина, Упи Xvi-483,Кв.19, Шишманова Конница/620/, Яньовица/609/

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Драгалевци, Драгалевци-раширение,Упи ХII-886,Кв.95, Иван Милев

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Александър Пушкин, Байкал, Байкал, Бояна, Войводина Могила, Герганица, Княжевска/Валентин Андреев/, Мала Курия, Орешарска, Скакавица, Терелик, Цар Борис III/Девети Септ.

На 29.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Бояна, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Копитото, Кумата, Околовръстен Път, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   74-та, 75-та, 76-та, 79-та /Кв.Симеоново/, 80-та /Кв.Симеоново/, 81-Ва /Кв.Симеоново/, 82-ра /Кв.Симеоново/, 87-ма /Кв.Симеоново/, Света Магдалина, Симеоново, Шумако / Симеоново

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   324-та /Драгалевци/, 324-та/Люлин/, Александър Пушкин, Байкал, Байкал, Бояна, Войводина Могила, Герганица, Детски Мир, Княжевска/Валентин Андреев/, Мала Курия, Орешарска, Плиска/Д-Р Петър Вичев/, Скакавица, Терелик, Цар Борис III/Девети Септ.

На 30.10.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София:   Беловодски Път

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   626-та/Витоша/, 627-ма/Витоша/, Александър Пушкин, Байкал, Байкал, Бойна Слава/615/, Ботко Войвода/611/, Бояна, Войводина Могила, Герганица, Димитър Съсълов /Жк. Гърдова Глава/, Княжевска/Валентин Андреев/, Мала Курия, Местност Гърдова Глава, Орешарска, Панчерица, Скакавица, София, Терелик, Цар Борис III/Девети Септ.

На 31.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   732-ра/Витоша/, Кумата, Ралевица

Община ВРЪБНИЦА  

На 01.11.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Волуяк:   40-та, 41-Ва, Гара Волуяк, Зорница/Петър Малинов/, Орхидея, Ул.Зорница,Упи Іі-1487, Кв.75, Упи 1-2357 Кв.52а, XVIII-1173

На 01.11.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Световрачене:   Тракийска Могила

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Екзарх Йосиф, Стефан Стамболов/Георги Ки, Цар Самуил, Цар Симеон

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Георг Вашингтон, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим., Лъвов Мост, Поп Богомил, Сливница, Стефан Стамболов/Георги Ки

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Георг Вашингтон, Княз Борис I, Лозенград, Св.Св.Кирил И Методий, Сливница, Стефан Стамболов/Георги Ки

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Георг Вашингтон

Община ИЗГРЕВ  

На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Апостол Карамитев, Атанас Далчев/Коларовска/, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Димитър Л.Гичев, Драган Цанков, Еужен Поатие, Земляне/Тинтява/, Изток, Канала, Константин Щъркелов/Младежк, Кюри, Латинка, Латинка, Люлякова Градина, Майор Юрий Гагарин, Незабравка, Никола Мирчев, Пиер Дегейтър, Подпоручик Йордан Тодоров, Райко Алексиев/Тодор Петров, Райко Алексиев/Тодор Петров, Русаля, Тинтява, Цариградско Шосе/Тракия/, Чарлз Дарвин

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Апостол Карамитев, Атанас Далчев/Коларовска/, Гагарин, Гара Искър, Димитър Л.Гичев, Драган Цанков, Еужен Поатие, Земляне/Тинтява/, Изток, Канала, Константин Щъркелов/Младежк, Кюри, Латинка, Латинка, Люлякова Градина, Незабравка, Никола Мирчев, Пиер Дегейтър, Подпоручик Йордан Тодоров, Райко Алексиев/Тодор Петров, Райко Алексиев/Тодор Петров, Русаля, Тинтява, Цариградско Шосе/Тракия/, Чарлз Дарвин

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Апостол Карамитев, Атанас Далчев/Коларовска/, Гагарин, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Димитър Л.Гичев, Драган Цанков, Еужен Поатие, Земляне/Тинтява/, Изток, Канала, Константин Щъркелов/Младежк, Кюри, Латинка, Латинка, Люлякова Градина, Незабравка, Никола Мирчев, Пиер Дегейтър, Подпоручик Йордан Тодоров, Райко Алексиев/Тодор Петров, Райко Алексиев/Тодор Петров, Русаля, Тинтява, Цариградско Шосе/Тракия/, Чарлз Дарвин

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Гагарин, Константин Щъркелов/Младежк, Кюри, Латинка, Люлякова Градина, Незабравка, Никола Мирчев, Пиер Дегейтър, Подпоручик Йордан Тодоров, Русаля, Тинтява, Цариградско Шосе/Тракия/, Чарлз Дарвин

Община ИЛИНДЕН  

На 31.10.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София:   Майор Г.Векилски, Първа Българска Армия

Община ИСКЪР  

На 02.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Казичене:   Белица, Освобождение, Отец Паисий/Победа/, Прогрес, Троянов Път, Упи Х-1369, Кв.6, Христо Попбожилов, Цар Борис III/Дим.Благоев/

На 30.10.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Гара Искър

На 31.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Стар Лозенски Път

На 31.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  София:   Гара Искър, Димитър Миленков, Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Поручик Христо Топракчиев

На 31.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Казичене:   Местн. Дявалско Круше, Аличо/Траян Кардашки/, Гарата, Серафим Стоев, Стопански Двор

На 31.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:   М-Ст Стопански Двор, Упи II - 1553, Стопански Двор

Община КРАСНО СЕЛО  

На 29.10.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София:   Костенец

На 29.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Красно Село

На 30.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Красно Село, Лелинска Чука

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   1-Ва, Кремиковци

На 02.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   1-Ва, Балкан /Ботунец 1/, Ботунец 1, Ботунец 2, Васил Левски /Ботунец 1/, Здравец /Ботунец 1/, Искър /Ботунец 1/

На 31.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Долни Богров:   1, 1-Ва, 10, 13, 15, 16, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33

На 31.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   1-Ва, Долни Богров

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 01.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Лозенец , Мала Планина/Петър Стефанов

На 29.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:   Розова Долина

На 31.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

На 31.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Лозенец , Никола Й.Вапцаров

Община ЛЮЛИН  

На 30.10.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Волуяк:   Толева Махала

На 30.10.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София:   1-Ва, 1-Ва/Студентска/, 4-та /Толева Махала/, 8-ма /Толева Махала/, Европа/Баба Парашкева/, Република, Република 2, Сливница, Упи 2-164,Кв.33

Община МЛАДОСТ  

На 29.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:   Ц.Шосе №56а

Община НАДЕЖДА  

На 30.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Надежда 4

На 31.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Надежда 2

Община НОВИ ИСКЪР  

На 02.11.2018 г. /08:30 - 14:00 ч./ -  Нови Искър:   VIII-1050, Александър Стамболийски, Вихрен, Голо Бърдо, Добър Миле, Кипарис, Курило, Ливадски Път, Мальовица, Надежда, Оранжерии, Пирин, Рила, Упи  Іх-292, Кв.32

На 29.10.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Световрачене:   Синчец/Йордан Стоянов/

На 30.10.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Мировяне:   Ул.Каптажа

На 31.10.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Нови Искър:   Беласица, Веслец, Върбовка, Лале, Първа Шопска Дивизия/Дружба

Община ОБОРИЩЕ  

На 01.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Васил Априлов, Велико Търново/Г.Г.Деж/, Дондуков Корсаков Княз, Оборище, Сан Стефано, Търново

На 01.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Стара Планина, Христо Ковачев

На 02.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Княгиня Мария Луиза/Г.Дим., Поп Богомил

На 02.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Екзарх Йосиф, Искър

На 30.10.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София:   Константин Стоилов, Панагюрище, Сливница

На 31.10.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  София:   Васил Друмев

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Боряна, Букет, Любляна/Й.Вишевградски/, Нов Век/Инж.Жеко Георгиев/, Полски Венец, Упи Xіv-179

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Гръстниче, Еделвайс/Общ.Овча Купел/, Лотос, Николай Хрелков, Перуника/Ол.Кошевой/

На 29.10.2018 г. /12:15 - 16:15 ч./ -  София:   Месечинка/745-та/, Обиколна, Овча Купел 1

Община ПАНЧАРЕВО  

На 29.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Блазна, Масларица/13-та/, Св.Спас/Янаки Чокерски/, Съединение/Георги Димитров/

На 29.10.2018 г. /08:45 - 17:00 ч./   На 30.10.2018 г. /08:45 - 17:00 ч./   На 01.11.2018 г. /08:45 - 17:00 ч./   На 02.11.2018 г. /08:45 - 17:00 ч./ -  София:   198/В.З.Малинова Долина/, 2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, V-260,2010, Kв.13, Бистришко Шосе, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Малинова Долина, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Шумако / Симеоново

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   139020, V-931, Кв.59, №29150.7107.1632, Белишако, Местн.Чемерник, Самоковско Шосе/1ва/

На 29.10.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Марица/В.З.Врана-Лозен/

На 29.10.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:   Враня, Враня, Цариградско Шосе/Тракия/

На 29.10.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   3453, 2491, 2979, 44063,6207,4430, 44063.6201.33 М.Садина, 44063.6216.3559, II-2591. Кв.172, III-3030, Кв.151, X-1193,Кв.8, Азмаците, Азмаците К-Кс *Лозен Хайтс*, Акация/43/, Ален Мак/52/, Арда/В.З.Врана-Лозен/, Блазна, Бор/47/, Брождан/90/, Бръшлян/70/, Бузлуджа/69/, Бяло Море/В.З.Врана-Лозен/, Велкова Воденица/93/, Веслец/В.З.Врана-Лозен/, Вилна, Вилна Зона Враня, Вилна Зона Враня Триъгълника, Вилна Зона Свети Димитър, Висо/В.З.Врана-Лозен/, Габер, Гергана, Горица/85/, Горник/79/, Гороцвет/84/, Градище, Детелина/91/, Долни Лозен, Дъб/46/, Еделвайс/72/, Ерма/В.З.Врана-Лозен/, Здравец, Иглика, Извор/62/, Искра/81/, Кайгана, Калина, Каси Дол/50/, Кв 151а Упи V-3030, Китка, Кокиче/67/, Кория/49/, Крушите, Крушите/3-та/, Кръсто, Лале/63/, Латинка/61/, Лилия, Липа/48/, Люлин Планина/В.З.Врана-Лоз, Люляк/77/, М. Димовска Бара  Пи 520257, М. Димовска Бара Пи 2655, М. Св.Димитър, М.Брождан Пи 44063.6221.3033, М.Врана Лозен Триъгълника, М.Край Село Пи 44063.6214.573, М.Мала Круша, Малина/15-та/, Манастир Св.Ап.Петър И Павел, Марица/В.З.Врана-Лозен/, Масларица/13-та/, Местн.Крушите, Местн.Пешуница, Местност Висо, Местност Пилев Азмак ,Пи 3469, Могила/16-та/, Момина Сълза/87/, Мургаш/55/, Мусала/56/, Нарцис/76/, Невен, Незабравка/92/, Пешуница, Пи 172 М.Чикерица Шабаница, Пи 2886 Г-10-8-Б, Пи 44063.6207.4748 М.Висо, Пи 44063.6221.3990, Пилев Азмак, Простор/86/, Радилица/54/, Райкя/53/, Ралица/80/, Ридо/64/, Рила/В.З.Врана-Лозен/, Родопи/В.З.Врана-Лозен/, Ропотамо/В.З.Врана-Лозен/, Рудината/10-та/, Самоковски Път/78/, Св.Митър, Св.Св.Кирил И Методий/Кр.Гр, Св.Спас/Янаки Чокерски/, Синчец, Стар Лозенски Път, Стара Планина/В.З.Врана-Лоз, Стопански Двор Горни Лозен, Стопански Двор Долни Лозен, Стоян Йонков/66/, Студен Кладенец, Сукарица, Съединение/Георги Димитров/, Ул.Съединение/Ул.Явор, Упи  І-11040 Кв.107а, Упи  Ііі-11040 Кв.107а, Упи III-1167, Кв.84, Упи Vi-3030 Кв.151 А, Упи Vіі-290, Кв.4 Вз Враня-Лозен, Упи Vіі-3139,3193, Кв.154, Упи XII-1327  Кв.151, Упи Xvi-168 Кв.17, Упи І-141001 Кв.178 Р-Н Панчарево, Упи Іі 351 Кв.19, Хризантема/75/, Хх-4492,4493, 4494, Цветна Градина/73/, Чемшир/71/, Черковна, Черно Море/В.З.Врана-Лозен/, Шипка/59/, Шишивар/83/, Явор/44/, Янко Велинов/65/, Янко Панайотов/74/, Ясен/45/

На 29.10.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./   На 30.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  Герман:   Вилна Зона Враня, Дружба/23-та/, Иглика/7-ма/, Кокиче/4-та/, Липа/10-та/, Минзухар/6-та/, Младежка/12-та/, Осми Март/15-та/, Старата Чешма/Апостол Янков, Старият Път, Явор/9-та/

На 29.10.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  Казичене:   Местн. Дявалско Круше, 3-Ти Март №20, 35239,6110,1433 П-Л Ix -1176 Кв.4, Александър Стамболийски, Аличо/Траян Кардашки/, Вп 52150, Гарата, Местн. Дяволско Круше, Местн.Стопански Двор, Пи Идн.35239.6110, Серафим Стоев, Стопански Двор, Ул. Трети Март

На 29.10.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   3-та/В.З.Малинова Долина/, М.Враня Лозен Триъгълника Пи 44063.6207.4777, Шипка/В.З.Беликата/

На 29.10.2018 г. /12:15 - 13:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  София:   1-Ва, 1-Ва/Студентска/, 11-та, 492,Кв,31-Панчерево, XVIII 115 М.Враня Лозен Триъг., Іv-2534,Кв.115а С.Лозен, Азмаците К-Кс *Лозен Хайтс*, Ам Тракия До Мотел Черна Котка, Борис Христов/Фильо Запрано, Бяло Поле, Враня, Враня-Лозен-Триъгълника, Гара Искър, Горица, Крушите, М-Ст Стопански Двор, Упи II - 1553, М. Врана Лозен Триъгълника Упи, Местн.Изворска Могила, Местн.Лозен, Местност Враня, Околовръстен Път, Пловдивско Шосе, Простор, Рила/В.З.Врана-Лозен-Триъгълника/, Родопи, Стопански Двор, Съединение, Ул. Стар Лозенски Път, Хі-292, Хі-426, Христофор Колумб, Цариградско Шосе/Тракия/, Цветна Градина /Горубляне, Циклама

На 29.10.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  София:   Враня

На 29.10.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София:   Враня, Дворец Врана

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч./   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Герман:   2512, Вилна Зона Кариерата, Месност Терасите, Патриарх Герман/9 Септември

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч./   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   3296 М.Райовец, 44063.6207.817, Акация/43/, Вилна Зона Свети Димитър, Висо/В.З.Врана-Лозен/, Детелина/91/, Долни Лозен, Кайгана, Лозенска Планина/20/, М. Св.Димитър, М.Стопански Двор Упи Xli 2506, Местн.Пешуница, Пешуница, Пи 113141, М.Райовец, Пи 172 М.Чикерица Шабаница, Пи 44063.6214.4757, Пл.№2621, Кв.1, Проф. Никола Маринов, Рашовец, С.Лозен, Самоковски Път/78/, Св.Митър, Стопански Двор, Стопански Двор  М.Райовец Пи, Стопански Двор Горни Лозен, Съединение/Георги Димитров/, Черковна

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч./   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   Местн.Ефенди Мост

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч./   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  София:   Стопански Двор, Упи I-71, Кв.36г, М.Младост, Цариградско Шосе/Тракия/

На 30.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Казичене:   Местн. Дявалско Круше, Александър Стамболийски, Аличо/Траян Кардашки/, Вп 52150, Гарата, Местн. Дяволско Круше, Серафим Стоев, Стопански Двор

На 30.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   44063,6207,4430, 44063.6201.33 М.Садина, Акация/43/, Арда/В.З.Врана-Лозен/, Блазна, Бор/47/, Бяло Море/В.З.Врана-Лозен/, Веслец/В.З.Врана-Лозен/, Вилна Зона Враня, Вилна Зона Враня Триъгълника, Висо/В.З.Врана-Лозен/, Ерма/В.З.Врана-Лозен/, Люлин Планина/В.З.Врана-Лоз, М.Врана Лозен Триъгълника, М.Мала Круша, Малина/15-та/, Марица/В.З.Врана-Лозен/, Масларица/13-та/, Местн.Крушите, Местност Висо, Пи 44063.6207.4748 М.Висо, Рила/В.З.Врана-Лозен/, Родопи/В.З.Врана-Лозен/, Ропотамо/В.З.Врана-Лозен/, Рудината/10-та/, Св.Спас/Янаки Чокерски/, Стар Лозенски Път, Стара Планина/В.З.Врана-Лоз, Стопански Двор Горни Лозен, Съединение/Георги Димитров/, Упи Vіі-290, Кв.4 Вз Враня-Лозен, Упи Xvi-168 Кв.17, Упи Іі 351 Кв.19, Хх-4492,4493, 4494, Черно Море/В.З.Врана-Лозен/

На 30.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   3-та/В.З.Малинова Долина/, М.Враня Лозен Триъгълника Пи 44063.6207.4777

На 30.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  София:   1-Ва/Студентска/, 11-та, 492,Кв,31-Панчерево, XVIII 115 М.Враня Лозен Триъг., Ам Тракия До Мотел Черна Котка, Борис Христов/Фильо Запрано, Бяло Поле, Враня, Враня-Лозен-Триъгълника, Гара Искър, М-Ст Стопански Двор, Упи II - 1553, М. Врана Лозен Триъгълника Упи, Местност Враня, Околовръстен Път, Пловдивско Шосе, Рила/В.З.Врана-Лозен-Триъгълника/, Родопи, Стопански Двор, Ул. Стар Лозенски Път, Хі-292, Хі-426, Христофор Колумб, Цариградско Шосе/Тракия/

На 31.10.2018 г. /08:15 - 17:00 ч./ -  София:   198/В.З.Малинова Долина/, V-260,2010, Kв.13, Бистришко Шосе, Малинова Долина

На 31.10.2018 г. /08:45 - 17:00 ч./ -  София:   2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Шумако / Симеоново

На 31.10.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   3453, 2491, 2979, 44063,6207,4430, 44063.6201.33 М.Садина, 44063.6216.3559, II-2591. Кв.172, III-3030, Кв.151, X-1193,Кв.8, Азмаците, Азмаците К-Кс *Лозен Хайтс*, Акация/43/, Ален Мак/52/, Арда/В.З.Врана-Лозен/, Блазна, Божур, Бор/47/, Брождан/90/, Бръшлян/70/, Бузлуджа/69/, Бяло Море/В.З.Врана-Лозен/, Велкова Воденица/93/, Веслец/В.З.Врана-Лозен/, Вилна, Вилна Зона Враня, Вилна Зона Враня Триъгълника, Вилна Зона Свети Димитър, Висо/В.З.Врана-Лозен/, Габер, Гергана, Горица/85/, Горник/79/, Гороцвет/84/, Градище, Детелина/91/, Долни Лозен, Дъб/46/, Еделвайс/72/, Ерма/В.З.Врана-Лозен/, Здравец, Зорница/60/, Иглика, Извор/62/, Искра/81/, Кайгана, Калина, Каси Дол/50/, Кв 151а Упи V-3030, Китка, Кокиче/67/, Кория/49/, Крушите, Крушите/3-та/, Кръсто, Лале/63/, Латинка/61/, Лилия, Липа/48/, Люлин Планина/В.З.Врана-Лоз, Люляк/77/, М. Димовска Бара  Пи 520257, М. Димовска Бара Пи 2655, М. Св.Димитър, М.Брождан Пи 44063.6221.3033, М.Врана Лозен Триъгълника, М.Край Село Пи 44063.6214.573, М.Мала Круша, Малина/15-та/, Манастир Св.Ап.Петър И Павел, Марица/В.З.Врана-Лозен/, Масларица/13-та/, Местн.Крушите, Местн.Пешуница, Местност Висо, Местност Пилев Азмак ,Пи 3469, Могила/16-та/, Момина Сълза/87/, Мургаш/55/, Мусала/56/, Нарцис/76/, Невен, Незабравка/92/, Пешуница, Пи 172 М.Чикерица Шабаница, Пи 2886 Г-10-8-Б, Пи 44063.6207.4748 М.Висо, Пи 44063.6221.3990, Пилев Азмак, Простор/86/, Радилица/54/, Райкя/53/, Ралица/80/, Ридо/64/, Рила/В.З.Врана-Лозен/, Родопи/В.З.Врана-Лозен/, Ропотамо/В.З.Врана-Лозен/, Рудината/10-та/, С.Лозен Общ. Панчарево, Самоковски Път/78/, Св.Митър, Св.Св.Кирил И Методий/Кр.Гр, Св.Спас/Янаки Чокерски/, Синчец, Стар Лозенски Път, Стара Планина/В.З.Врана-Лоз, Стопански Двор Горни Лозен, Стопански Двор Долни Лозен, Стоян Йонков/66/, Студен Кладенец, Сукарица, Съединение/Георги Димитров/, Трънски Път/57/, Ул.Съединение/Ул.Явор, Упи  І-11040 Кв.107а, Упи  Ііі-11040 Кв.107а, Упи III-1167, Кв.84, Упи Vi-3030 Кв.151 А, Упи Vіі-290, Кв.4 Вз Враня-Лозен, Упи Vіі-3139,3193, Кв.154, Упи XII-1327  Кв.151, Упи Xvi-168 Кв.17, Упи І-141001 Кв.178 Р-Н Панчарево, Упи Іі 351 Кв.19, Упи ХXVI-2259 , Кв.110, Упи ХXVIII-2410, Кв.110, Хризантема/75/, Хх-4492,4493, 4494, Цветна Градина/73/, Чемшир/71/, Черковна, Черно Море/В.З.Врана-Лозен/, Шипка/59/, Шишивар/83/, Явор/44/, Янко Велинов/65/, Янко Панайотов/74/, Ясен/45/

Община ПОДУЯНЕ  

На 30.10.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София:   Ильо Войвода, Кочо Честименски

На 30.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   Проф.Иван Шишманов, Стефан Караджа, Теофил Ганев

Община СЕРДИКА  

На 30.10.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  София:   Милан Делчев, Нешо Бончев, Планинско Цвете, Първа Българска Армия, Разлог

Община СЛАТИНА  

На 31.10.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София:   Поручик Неделчо Бончев/Искъ

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   131 Ва, 131-та/Изгрев/, 6-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 8-Ми Декември, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Бели Мел, Въртопа, Г.М.Димитров, Д-Р Йордан Йосифов/Студентски Град/, Джон Ленън, Дружба 1, Дружба 2, Дъбница, Дървеница, Дякон Игнатий/Васил Левски/, Евгений Силянов, Жак Натан, Жеко Войвода, Зелена Поляна, Илия Димушев, Климент Охридски, Малинова Долина, Малинова Долина, Мусагеница, Пловдивско Поле , Проф.Кирил Попов/Върбан Ген, Св. Климент Охридски, Студ Град, Трайко Станоев, Яна

На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   131 Ва, 6-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 8-Ми Декември, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Бели Мел, Въртопо, Г.М.Димитров, Д-Р Йордан Йосифов/Студентски Град/, Джон Ленън , Дружба 1, Дружба 2, Дъбница, Дървеница, Дякон Игнатий/Васил Левски/, Евгений Силянов, Жак Натан, Жеко Войвода, Зелена Поляна, Илия Димушев, Йордан Йосифов, Климент Охридски, Малиновадолина, Мусагеница, Пловдивско Поле, Проф.Кирил Попов/Върбан Ген, Св. Климент Охридски, Студ. Град, Трайко Станоев, Яна

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   1-Ва Кв.Мал.Долина/Студентс, 131-та/Изгрев/, 8-Ми Декември, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Белимел, Въртопо, Г.М.Димитров, Д-Р Йордан Йосифов/Студентски Град/, Джон Ленън, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Дякон Игнатий/Васил Левски/, Евгений Силянов, Жак Натан, Жеко Войвода, Зелена Поляна, Илия Димушев, Йордан Йосифов, Климент Охридски, Малинова Долина, Мусагеница, Пловдивско Поле, Проф.Кирил Попов/Върбан Ген, Св. Климент Охридски, Студ  Град, Трайко Станоев, Яна

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   131 Ва, 131-та/Изгрев/, 6-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 8-Ми Декември, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Бели Мел, Въртопо, Г.М.Димитров, Д-Р Йордан Йосифов/Студентски Град/, Джон Ленън, Дружба 1, Дружба 2, Дъбница, Дървеница, Дякон Игнатий/Васил Левски/, Евгений Силянов, Жак Натан, Жеко Войвода, Зелена Поляна, Илия Димушев, Йордан Йосифов, Климент Охридски, Малинова Долина, Мусагеница, Пловдивскополе , Проф.Кирил Попов/Върбан Ген, Св. Климент Охридски, Студ  Град, Трайко Станоев , Яна

На 30.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  София:   Акад.Ангел Балевски, Дървеница, Проф.Витали Таджер, Проф.Николай Генчев, Студентски Град

На 30.10.2018 г. /11:00 - 13:15 ч./ -  София:   Малинова Долина, София Парк

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   131 Ва, 131-та/Изгрев/, 6-та Кв.Мал.Долина/Студентс, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Бели Мел, Въртопо, Г.М. Димитров , Д-Р Йордан Йосифов/Студентски Град/, Джон Ленън, Дружб 2, Дружба 1, Дъбница, Дървеница, Дякон Игнатий/Васил Левски/, Евгений Силянов, Жеко Войвода, Зелена Поляна, Илия Димушев, Йордан Йосифов, Климент Охридски, Малинова Долина, Мусагеница, Пловдивско Поле , Проф.Кирил Попов/Върбан Ген, Св. Климент Охридски, Студ   Град, Трайко Станоев , Яна

Община ТРИАДИЦА  

На 02.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Захари Круша, Крива Река , Яков Крайков/Макаренко/

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Ярослав Вешин

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Патриарх Евтимий

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Ген. Скобелев

 

Област Благоевград

Община Банско  

На 29.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Банско:   02676.501.4383, 24-Ти Май, Александър Буйнов, Атон, Братя Велеганови, Васил Левски, Ген. Стилян Ковачев, Георги Ковачев, Георги Настев, Гладстоун, Глазне, Гоце Делчев, Даме Груев, Еделвайс, Ел-Тепе, Захари Зограф, Иконом К.Чучулайн, Капитан Петко Войвода, Кирил И Методи, Кръсьо Асенов, М.Асаница Пи 02676.157.20, Местност Асаница, Местност Грамадето, Местност Средорек, Местност Страгите, Местност Шипоцко, Минго Тодев, Моратово Езеро, Муратово Езеро, Неофит Рилски, Никола Попфилипов, Орце Попйорданов, Отец Паисий, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пере Тошев, Пирин, Симеон Молеров, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Тевно Езеро, Терзи Никола, Тодор Каблешков, Топов Мост, Хаджи Кандит, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Матов, Христо Чернопеев, Цар Калоян, Явор

На 30.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Банско:   5-Ти Октомври, Баньо Маринов, България, Глазне, Гоце Делчев, Градски Парк До Хотел Пирин, Димитър Талев, Илинден, Луи Пастьор, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Охрид, Цар Симеон

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Банско:   България, Кирил И Методи, Местност Рупчовец, Отец Паисий, Стефан Стамболов, Тодор Александров

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   III,Кв. 49, Iv,Кв 29, Ivi-348,Кв.29, Xl,Кв.41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Имот С Пл.№813, Местност Бански Път, Местност Камено, Местност Конещица  Пи, Местност Конищица, Местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Упи  I-056017, М. Бански Път, Упи Xix-610 Кв 44, Х-276 Кв.25, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шестнадесета

На 31.10.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Банско:   Местност Малка Ливада, Местност Рупчовец, Местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 31.10.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев

На 31.10.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гостун

На 31.10.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Добринище:   9ти Септември, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Борис Парапунов, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги Темелков, Георги.С.Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил И Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, М. Тепченик, Македония, Места, Митко Палаузов, Москва, Незнаен Воин, Незнаен Воин, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Охрид, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р.Славейков, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 31.10.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кремен, Общ. Банско

На 31.10.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Места:   І-92  Кв.6

На 31.10.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Обидим:   000024 Еккте 53059, Местност Долене

На 31.10.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Филипово, Общ. Банско:   Vііі-138, Кв.13, Vііі-34 Кв.13

 

Община Белица  

На 01.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   Извън Регулация

На 01.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

 

Община Благоевград  

На 04.11.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   319001, 410002, Брезово, Мах. Калуцка, Мах. Центъра Мотела, Махала Брезово, Махала Брезовска, Махала Милово Тп Милово, Махала Петковци, Месност Демирево, Местност Горно Демирево, Местност Ковачница, Осойната

На 04.11.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов, Славово

На 04.11.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горно Хърсово:   Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Михтарци, Махала Мъртвако, Махала Новоселци, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Местност Валого, Местност Гьоловете, Ровината,

Шопови Ниви

На 04.11.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград:   000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, Мах. Ваканинци, Мах.Щърбевци, Махала Веляци, Извън Регулация, Местност Атанасова Падина, Местност Бобови Ниви, Местност Градището, Местност Клено, Местност Мучова Чука, Местност Ръженици, Местност Ръжениците, Местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид

На 04.11.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Рилци:   Местност Арсовото, Местност Цонева Межда, Телкиево Дере

На 29.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   04217.920.1.70, Местност Септемврийче

На 29.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Запад, Иван Михайлов, Илинден, Майор Стефан Иванов, Марица, Полк.Кирил Чамишки, Цар Симеон

На 29.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче

На 29.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Горно Хърсово:   Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Мъртвако, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Ровината

На 29.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 30.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   04279.927.30, Картала, Местност Бодрост, Местност Картала

На 29.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 30.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Асен Итов, Асен Йотов, Бодрост, Егея, Липа, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче, Околчица, Предел, Търново

На 29.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Благоевград:   Васил Левски, Вихрен, Промишлена, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски

На 29.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Благоевград:   04279.619.59, Авганцов Чифлик Ш.72, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вихрен, Даме Груев, Местност Международно Шосе, Промишлена, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Страцин

На 29.10.2018 г. /08:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Благоевград:   Св. Димитър Солунски

На 31.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Обел:   Махала Крайковска, Равнище

На 31.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Грамада, Местност Герено, Местност Чикуто, Местност Чукито, Осогово, Промишлена Зона

На 31.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Българчево:   Змиярски Рид, Местност Дългата Нива, Местност Терзийска, Студеното Кладенче

На 31.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Зелен Дол:   293, Валого-Краварник, Местност Валого-Краварник, Упи Iv-220,Кв.8

На 31.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Клисура, Общ. Благоевград:   Гяурска, Мах. Гяурска И Мах. Рекарска, Мах.Гяурска, Махала Миладинци, Местност Лозята, Падината

На 31.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Логодаж:   Упи-Іv-195 Кв.14, Беров Валог, Голяма Нива, Махала Савева, Местност Клисурски Мост, Местност Присоето, С.Логодаж Извън Регулация, Стоилова Кория, Упи I-113

На 31.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Покровник:   Махала Равначка

На 31.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград:   Упи Vі-297, Кв.10, 180, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв.17, Упи VIII-198, Махала Камбитци, Местност Беглика, Местност Гребовски Рид, Местност Гуйначки Андък, Местност Гьочковски Андък, Местност Пощека, Местност Търлите, Оралище, Под Училището, Път № 106, Селище, Общ. Благоевград

На 31.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Логодаж:   Местност Присоето, С.Логодаж Извън Регулация

Община Гоце Делчев  

На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Балдево:   Упи VII-97, Кв.9, Упи Ііі Кв.14

На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Паоло Ленц, Парцел Хіv, Кв.97а, Серес, Солун, Тодор Александров, Търговска, Юг

На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Вихрен, Гьорче Петров, Иларион Макариополски, Кичево, Ниш, Пирот, Преспа, Стефан Захариев, Хр.Смилянов 38а, Христо Силянов

На 29.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:40 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Капсии

На 29.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:40 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К.К. Попови Ливади, Кестените, Местност Стрелбището, Местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян

На 29.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:40 - 16:30 ч./ -  Делчево, Общ. Гоце Делчев:   020288 М. Ливадите

На 29.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:40 - 16:30 ч./ -  Добротино:   4043, Сарп Дере

На 29.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Кестените, Неофит Бозвели, Р-Н Манастирчето, Тодор Александров, Хотел Червенков, Христо Матов, Цар Калоян

На 29.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 30.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев:   Селището, Хі-99,131, Кв.22

На 29.10.2018 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Долно Дряново

На 30.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Балдево

На 30.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Баничан

На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Баничан:   Бахчите, Местност Поле, Пръдлището, Упи III, Кв.31, Упи-Іv-270, Кв. 28

На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Пи-18021, М. Мантара

На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Брезница:   29-Ти Декември, 31002, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, Местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, Упи-Іv, Кв.82, Упи-XVIII-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев:   Селището, Упи- XVIі-164, Кв.11, XVI-246, Кв.19, Хі-99,131, Кв.22

На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Господинци:   Упи-Хі, Кв.1

На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Драмски Път

На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Корница:   Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - Упи-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Лъжница:   029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, Местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Самоков:   Тинтява

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Пи-18021, М. Мантара, Птичарника

На 30.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Битоля, Брегалница, Бяло Море, Васил Левски, Гоце Делчев, Дойран, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, Жк.Юг Бл.3 Вх.А, Звънчарска, Иван Вазов, Илия Батаклиев, Кавала, Милан Конев, Неофит Бозвели, Паоло Ленц, Парцел Хіv, Кв.97а, Патриарх Евтими, Серес, Сестри Дукови, Солун, Струма, Тодор Александров, Търговска, Христо Ботев, Христо Матов, Юг

На 30.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Бяло Море, Гоце Делчев, Илия Батаклиев, Калапот, Кирил И Методий, Местност Мочура, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Панаирска Ливада, Панаирски Ливади, Панаирски Ливади-Продължение, Пейо К.Яворов, Попови Ливади, Рила, Руен, Серес, Симеон Радев, Солун, Търговска, Търлис, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Цариброд, Царица Йоана

На 30.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово:   Ангел Кънчев

На 30.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Дунав, Екзарх Йосиф, Жк.Юг Бл.3 Вх.А, Иван Вазов, Паоло Ленц, Парцел Хіv, Кв.97а, Серес, Солун, Тодор Александров, Търговска, Юг

На 31.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Мусомища:   Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Бяло Море, Владимир Поптомов, Георги Папалезов, Гоце Делчев, Д-Р.Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Дунав, Ивайло, Иван Козарев, Кулата, Места, Неуточнен Адрес, Пейо К. Яворов, Пирин, Стопански Двор, Струга, Топлика, Упи І-68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин

На 31.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Бяло Море, Кирил И Методий, Места, Пейо К.Яворов, Солун, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Симеон

На 31.10.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Иларион Макариополски, Криволак, Първи Май, Рила, Стара Планина

Община Гърмен  

На 30.10.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Дъбница:   055001, Десета, Стопански Двор, Шестнадесета

На 02.11.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:   034075, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Шеста, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Кирил И Методий, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Първа, Ст 2 Кл.В Тп Огняново 1, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет И Първа, Шестнадесета

Община Кресна  

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Стара Кресна:   Местност Кулата

Община Петрич  

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Баскалци

На 02.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Долна Джумая, Дунав, Иван Апостолов, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Серска, Цар Борис III, Цар Борис III

На 29.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 30.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Ал.Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Гр. Петрич, Упи II, Кв. 53, Градска, Люле Бургас, Отец Паисий, Папульо, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Родопи, Рокфелер, Свобода, Славянска, Славянска, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Борис III

На 29.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 30.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Кавракирово:   Местност Тополите

На 29.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 30.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Михнево:   Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Извън Регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 29.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Долна Джумая, Дунав, Иван Апостолов, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Серска, Цар Борис III, Цар Борис III

На 29.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кърналово:   Местност Фабриката

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Беласица:   Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, Местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн На Тп  Беласица - 3, Стълб При Обекта, Упи-1, Кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Габрене:   Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, Местност  Марена, Местност Буко, Местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, Пи 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, Упи 4 Кв 32, Упи ХII-19,Кв.5

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долна Крушица:   Каръчкото, Местност Златарево, Местност Лъката

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Камена:   Динко

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ключ:   Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил И Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-Ви, Цар Самуил, Чавдарка

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Гоце Делчев, Местност Чалтията

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич:   Васил Левски, Самуилово, Упи 1 Кв. 31, Упи Іv-57, Кв.18

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Скрът:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Яворница:   Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, Местност Прогон, Местност Самълък, Местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Генерал Тодоров

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Чуричени:   000248, Местност Куково

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Вишлене

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Гега:   Боровичко, Боровичкото

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долене

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долна Крушица

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долна Рибница

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Дреновица

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Зойчене

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кладенци, Общ. Петрич

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кукурахцево

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Мендово:   Слопотец

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Капитан Никола Парапанов, Местност Иловица

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Право Бърдо

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, Извън Регулацията, Македония, Маркови Кладенци, Местност Алачевото, Местност Орешката, Местност Стопански Двор, Местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Струмешница:   Струмешница

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Чурилово

На 29.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Драгуш

На 29.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Долна Крушица:   Каръчкото

На 29.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич

На 29.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Места

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кромидово:   Реката

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански:   Бегова Поляна

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Старчево

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Генерал Тодоров:   Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долно Спанчево:   Местност Реката

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Дрангово, Общ. Петрич:   Старо Село

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кулата:   Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кулата:   Местност Гкпп-Кулата

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кърналово:   Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, Местност Дабето, Местност Ливадите, Местност Острово, Местност Побиен Камък, Местност Порой, Местност Фабриката, Петко Р.Славейков

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Марикостиново:   Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, Местност Аджобица-Чалията, Местност Банско Бърдо, Местност Бонаро, Местност Високия Рид, Местност Горничето, Местност Корията, Местност Лозарски Андък, Местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Марикостиново:   Неуточнен Адрес

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Марино Поле, Общ. Петрич:   Извън Регулация, Местност Вадата

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Митино:   Местност Порой

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Монтана:   Хан Кубрат

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   56126.292.4, Местност Козлек, Местност Мерата, Одрин, Полковник Дрангов, Свети Георги, Свобода

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, Местност Бухото, Местност Зиче, Местност Караач-Дамяница, Местност Кумли, Местност Мерата, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Местност Омондрос, Местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Рупите:   Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Извън Регулацията, Илинден, Кирил И Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, Местност Корията, Местност Пинговица, Местност Свети Атанас, Местност Средно Поле, Местност Тафтино, Местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, Упи Ііі-131,Кв.7, Хр.Ботев

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ръждак:   56126.453.3, Белата Чешма, Упи V-86, Кв.20

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  София:   Андрей Сахаров

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Тополница, Общ. Петрич:   Гробището

На 30.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Чучулигово:   000242, Стопански Двор, Капсиди, Местност Янкулица

 

Община Разлог  

На 01.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог:   9-Ти Май, Васил Бельов, Васил Левски, Възраждане, Георги Димитров, Мечта, Минно Селище, Младост, Победа, Четвърта

На 01.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Градево:   Местност Калугерица, Местност Лаго - Изг. Чарк, Местност Мах.Кацарска, Местност Стружка Река - Лагове, Средорек, Требище

На 01.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Разлог:   Местност Баба Цвета, Местност Логовете, Местност Предел, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор

На 30.10.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:00 - 12:15 ч./   На 01.11.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Градево:   Местност Бяла Поляна, Местност Калугерица, Местност Лаго - Изг. Чарк, Местност Мах.Кацарска, Местност Стружка Река - Лагове, Средорек, Требища, Требище

На 30.10.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:00 - 12:15 ч./   На 01.11.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Разлог:   База Предел, Бойков Рид, Изворите, Местност Баба Цвета, Местност Бойков Рид, Местност Кошольовото, Местност Кулата, Местност Кулиното, Местност Логовете, Местност Мразеница, Местност Пети Километър, Местност Предел, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Местност Раплево, Местност Скалата, Местност Солището, Местност Тишето, Местност Шипоко, Предел, Черна Река

На 30.10.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Разлог:   Местн.Янколова Река, Местност Реденка

На 30.10.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   Алекса Сачков, Бор, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Георги Сачков, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Места, Никола Банков, Никола Вапцаров, Радецки, Седма, Фараонска, Чавдар, Чаталджа, Яким Цоков

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Деветнадесета, Извън Регулация С.Баня, Извън Регулацията

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов, Двадесет И Трета, Девета, Извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Горно Краище

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог:   9-Ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Разлог:   Александър Стамболийски

 

Община Сандански  

На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Местност Нишан Таши, Р-Н Поленишки Път

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сандански:   Димитър Талев, Иван Вазов, Пирин, Свобода, Тевното Езеро, Чудомир Кантарджиев, Юрий Гагарин

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Дамяница:   034018, Меснт. Кънлийца, Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Козарев, Ильо Войвода, Комсомолска, Кънлийца, Местност Мело, Местност Метлата, Местност Тухларна, Местност Чуката, Никола Вапцаров, П К Яворов, Пирин, Р-Н Жп Гара, Радецки, Струма, Черно Море, Шопов Гроб, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Ново Делчево:   033007, М. Купеница, Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Кирков, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Димчо Дебелянов, Здравец, Иван Вазов, Илинден, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Иловицата, Местност Кантона, Местност Кънлийца, Местност Шопов Гроб, Партизанска, Пейо Яворов, Погребите, Първи Май, Пътен Възел Ам Струма, Славянска, Студена Вода, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Поленица:   Дабо, Мацкова Градина, Местност Валога, Местност Друма, Местност Мацкова Градина

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Местност Друма, Местност Мацкова Градина, Местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Мацкова Градина, Р-Н Пътно Управление, Св.Св.Козма И Дамян, Свобода, Спас Харизанов, Стефан Стамболов

На 30.10.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Р-Н Главен Път Е-79, Св.Св.Козма И Дамян, Спас Харизанов

На 30.10.2018 г. /09:30 - 16:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански:   Друма, Местност Божанковица, Местност Друма, Синаница

На 31.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Белевехчево

На 31.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Дебрене, Общ. Сандански:   Местн. Свинарнико, Свети Никола

На 31.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Джигурово:   10-79, Упи VII-381

На 31.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Малки Цалим

На 31.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Мелник:   Идентификатор 47754.501.182.1.6, Мелник, Неуточнен Адрес, Упи 1 Кв. 19

На 31.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Разлог:   Дилберов Мост, Местност Пети Километър, Местност Скалата

На 31.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бождово

На 31.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Сандански:   Мелник, Осми Март

На 31.10.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Вардар, Георги Бенковски, Любен Каравелов, Места, Свобода, Станке Димитров

Община Сатовча  

На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Вълкосел:   Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр.Миладинови, Бузлуджа, Димчо Дебелянов, Лилия, Места, Михаил Антонов, Нерезе, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи Май, Светиката, Чавдар, Шипка

На 29.10.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Плетена:   М. Горна, М. Долна, Неуточнен Адрес

 

Област Кюстендил

Община Бобов дол  

На 02.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Големо Село

На 29.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Баланово:   Стопански Двор, Хііі - 329, Кв. 16

На 29.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Блато:   Махала Хановете, Местност Турските Ниви

На 29.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Големо Село:   Vi,Кв.10, Пи 361,Кв. 37, Пи 452,Кв.3

На 29.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Голям Върбовник:   011066, 262, Упи VIII-277,Кв. 23, Упи Ііі 247, Кв.25

На 29.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Локвата

На 29.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мали Върбовник:   Упи - 1-9

На 29.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мало Село:   Iv-17,Кв.3, Станке Димитров, Упи Vі-3,Кв.1

На 29.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мламолово:   371, Vi-618,Кв.19, VII-389,Кв.30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра

На 29.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мърводол

На 29.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Палатово:   083002

На 29.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Паничарево:   Упи-Vі-102,Кв. 16

На 29.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пастух:   Местност Падина

На 29.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Циклово

На 29.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Шатрово:   067016, Vі-255, Кв.27

На 29.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долистово:   I-89,Кв.25, ХII-257,Кв.19

На 29.10.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Мало Село:   Iv-17,Кв.3, Упи Vі-3,Кв.1

На 30.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол:   04501.000.059, Георги Димитров, Димитър Благоев

На 31.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Каменик

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Новоселяне

На 31.10.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Голям Върбовник:   262, Упи VIII-277,Кв. 23, Упи Ііі 247, Кв.25

Община Бобошево  

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Блажиево:   Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, Упи - V-77,Кв.11, ХII,Кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 01.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:   Александър Стамболийски, Божур, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Лоза, Никола Вапцаров, Стопански Двор, Цар Борис

На 01.11.2018 г. /10:45 - 15:00 ч./ -  Бобошево:   XIII-591 Кв.65, Георги С. Раковски, Д-Р Стефан Волев, Здравец, Иван Кепов, Кирил И Методий, Лоза, Момина Сълза, Самуил, Спартак, Спортист

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобошево:   14532.040.017, XIII-591 Кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. И К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил И Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно Пи №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Висока Могила:   Мильов Рид

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вуково:   087040, 12351.153.0030

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Грамаде, Общ. Дупница:   Іх - 136, Кв. 18

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Доброво:   Vі-293,  Кв. 20

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница:   Местност Мело

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Каменик

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Скрино:   116

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Слатино, Общ. Бобошево:   Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Смочево:   048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, Упи-Vііі-361,Кв.15, Христо Ботев

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сопово

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 02.11.2018 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.11.2018 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 04.11.2018 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила

Община Дупница  

На 01.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дупница:   Вардар, Ерусалим, Николаевска, Охрид, Преспа, Развесена Върба, Страхил Войвода, Цар Освободител

На 01.11.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Дупница:   Неофит Рилски

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Бадино:   Упи - Іі-113, Кв.21

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Бобошево:   Махала Въртен Камък

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Боровец:   II-259,Кв.14, XVIII-263 Кв.14, Упи-І

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Бураново:   007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483,Кв.50

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Джерман:   013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил И Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, Упи II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Драгодан:   №000026, Извън Регулация, Махала Ортакчийска

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Дупница:   68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Крайни Дол:   Хiх-51

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Крумово, Общ. Кочериново

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Мурсалево:   200002, 244,Кв.12, III- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:   Iv-123,Кв.15, Xvi - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пи 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Усойка:   Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Фролош

На 01.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Цървище:   Махала Ореевица, Цървище

На 01.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Джерман:   017022, Асен Орански, Васил Демиревски, Георги Димитров, Дупнишка Комуна, Коста Петров, Местност Кръсто, Рила, Христо Ботев

На 29.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Джерман:   207635051294

На 29.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дупница:   68789.173.5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, Местност Балановски Рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 29.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пиперево:   Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница

На 29.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дупница:   Кокиче, Латинка, Неофит Рилски, Одрин, Патриарх Евтимий, Плиска, Рилски Езера, Свобода, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Втори Януари, Горица, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Развесена Върба, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Свобода, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Палатово:   083002

На 29.10.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Дупница:   Генерал Владимир Вазов, Родопи, Скопие, Христо Смирненски

На 29.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 31.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 01.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Андон Величков, Войводска, Кирил И Методий, Княз Борис I, Никола Лазаров, Средна Гора, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Упи   II, Кв. 109, Фенерка, Христо Ботев

На 30.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дупница:   Страхил Войвода

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Гюргево

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Дупница:   68789.162.69, 68789.164.15, 68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, Упи Vііі,Кв. 8, Пи 68789.602.65, Яхинско Шосе

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Крайници:   39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Самораново:   Митко Палаузов, Саморанска

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Сапарева Баня:   65365.46.10, Xv-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил И Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Упи 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Сапарево:   00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Яхиново:   87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.20.25, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, Упи - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 30.10.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.17.56, 68789.607.145, Беласица, Георги Измирлиев, Иван Вазов, Никола Лазаров, Свети Иван Рилски, Свобода, Софроний, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител

На 31.10.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Дупница:   Иван Вазов

Община Кюстендил  

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Берсин:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 01.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 12:00 - 16:30 ч./ -  Ветрен, Общ. Невестино:   Мах.Агушка, Мах.Дамянска, Мах.Капралска, Мах.Ковачевска, Мах.Новаковска, Мах.Ризовци, Мах.Смиленска

На 01.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 12:00 - 16:30 ч./ -  Раково, Общ. Невестино:   Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала Реката, Махала Решанска, Махала Чеканец

На 01.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 16:30 ч./ -  Ново Село, Общ. Кюстендил:   Махала Двете Реки

На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 12:00 - 16:30 ч./ -  Илия

На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 16:30 ч./ -  Савойски:   Махала Бреза, Махала Пелтечка

На 01.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Богослов:   037149, Махала Топилата, Местност Саманли Баир

На 01.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:   Абоба, Белият Камък, Местност Планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка

На 01.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Сажденик:   Махала Златанска

На 01.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Слокощица:   247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил И Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Саманли Баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка

На 01.11.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Цървена Ябълка:   Таскова Плевня

На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Тишаново:   Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Реката, Мах.Хайдушка, Мах.Янчовска

На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Църварица:   Мах.Гракалска, Мах.Копривен

На 29.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Полска Скакавица

На 29.10.2018 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Раждавица

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 09:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Друмохар:   Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 16:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Търсино

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 14:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Илия:   Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Ваксево:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил И Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Длъхчево-Сабляр:   Мах.Милчовска, Местност Орехчето

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Еремия:   Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Згурово

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Кадровица:   Мах.Постолска, Мах.Станкова

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Лелинци:   Васил Левски, Махала Горна

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Неделкова Гращица

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Пелатиково:   Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Харизанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Рашка Гращица:   Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Смоличано:   Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св.Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ -  Страдалово:   Мах.Борачичка, Мах.Геберо, Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка, Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска, Мах.Реката, Мах.Рудишка, Мах.Рудище, Мах.Стамболийска, Мах.Шаинска, Мах.Ширилийска, Мах.Шияне, Мах.Шиячка

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Граница:   Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Кюстендил:   Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Пиперков Чифлик:   Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха Река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Слокощица:   Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Тишаново:   Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Хайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Църварица:   Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска

На 30.10.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  Еремия:   Махала Бумбарска, Махала Костовска, Махала Мурджовска, Махала Цоцоманска

На 30.10.2018 г. /11:00 - 14:30 ч./ -  Кюстендил:   Оборище

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно:   Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бъзовица:   Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горановци, Общ. Кюстендил:   Махала Оспротива

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горни Коритен:   Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горно Кобиле:   Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горно Уйно:   Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Добри Дол, Общ. Трекляно:   Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долни Коритен:   Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долно Кобиле:   Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драгойчинци:   Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Злогош:   Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Киселица:   Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Метохия:   Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Побит Камък, Общ. Трекляно:   Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Полетинци

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Средорек, Общ. Трекляно:   Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сушица, Общ. Трекляно:   Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Трекляно:   Махала Центъра

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Уши:   030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чешлянци:   Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре

 

Община Рила  

На 01.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 02.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 03.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Кочериново:   Асен Рашков, В.Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, Местност Джанговица, Местност Лаката, Никола Вапцаров, Пътен Възел, Струма

На 01.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 02.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 03.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Рила:   Бор, Васил Демиревски, Петко Войвода, Света Варвара, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спротива, Стопански Двор

На 01.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 02.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 03.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Бараково:   Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В.Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К.Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, М.Полето, Местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел Іv, Септемврийска, Струма, Упи - Vііі-157, Христо Ботев

На 01.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 02.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 03.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 04.11.2018 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пороминово:   000182, 017013, 0311025, 26073, I,Кв.8а, II-376, Кв. 9, Ix - 40, Кв. 5, І-379,Кв.36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, Местност Бачо, Местност Буката, Местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, Пи 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Упи I142, Упи II-26073, Упи III-26073, Упи-Іх-32, Упи-Хіі-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин

На 01.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 02.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 03.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 04.11.2018 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Стоб:   69261.501.13, 69261.501.5, VII 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана И Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, Местност Драките, Местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи Май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян  Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, Упи-Хі-72,Кв.60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 01.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, Xvi-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, Упи XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Стопански Двор, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, Упи - VII ,Кв.40, Упи 14, Кв. 38, Упи Iv 1397, Упи Х-1386, Кв.94, Упи Хvi-1390,Кв.94, Упи ХVIII-1396, Кв.88, Упи-Ііі-1397 Кв.89, Упи-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 01.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 02.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила:   Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 01.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 02.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бараково:   Александър Стамболийски, Беласица, В.Везенков, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, Местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, Упи-Vi-27,Кв.100

На 01.11.2018 г. /07:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Стоб:   69261.501.13, 69261.501.5, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана И Васил Котеви, Бреза, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Люляк, Марек, Местност Драките, Местност Турските Бахчи, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Първи Май, Родопи, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стоян  Котев, Тома Райчов, Три Могили, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 01.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Смочево:   048014, Асен Илиев, Бреза, Васил Левски, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Липа, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Симеон Заров, Христо Ботев

На 01.11.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кочериново:   Асен Рашков, В.Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, Местност Джанговица, Местност Лаката, Никола Вапцаров, Пътен Възел, Свети Иван Рилски, Стопански Двор, Струма

На 01.11.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Спротива, Стопански Двор, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Упи Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 02.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.11.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, Xvi-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, Упи XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, Упи - VII ,Кв.40, Упи 14, Кв. 38, Упи Iv 1397, Упи Х-1386, Кв.94, Упи Хvi-1390,Кв.94, Упи ХVIII-1396, Кв.88, Упи-Ііі-1397 Кв.89, Упи-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 02.11.2018 г. /07:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.11.2018 г. /07:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила:   Васил Демиревски, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Първи Май, Света Петка, Свети Георги, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Асен И Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 02.11.2018 г. /07:45 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.11.2018 г. /07:45 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила

На 02.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобошево:   Местност Манастира

На 02.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Смочево:   Бежбунар, Бор, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Инженер Сотиров, Инженер Сотиров, Кокиче, Мали Полич, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, Упи-Vііі-361,Кв.15

На 02.11.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.11.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, Xvi-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, Упи XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Стопански Двор, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, Упи - VII ,Кв.40, Упи 14, Кв. 38, Упи Iv 1397, Упи Х-1386, Кв.94, Упи Хvi-1390,Кв.94, Упи ХVIII-1396, Кв.88, Упи-Ііі-1397 Кв.89, Упи-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 02.11.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.11.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Васил Начев, Васил Христов, Възрожденска, Георги Бенковски, Георги Кирков, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Медник, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Орлица, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Петко Д.Петков, Планинска, Погар, Подгорица, Първи Май, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Рилски Езера, Роза, Света Варвара, Света Петка, Света Петка, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Упи Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 04.11.2018 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бараково:   Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, Беласица, В.Везенков, В.Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, К.Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Лазар Везенков, Люлин, М.Полето, Местност До Кантона, Местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел Іv, Рила, Септемврийска, Септемврийска, Струма, Упи - Vііі-157, Упи-Vi-27,Кв.100, Христо Ботев

На 04.11.2018 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, Xvi-1390, Аврора, Антон Иванов, Асен Рашков, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дом За Стари Хора, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, Упи XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Левски, Лот 2, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Местност Джанговица, Местност Лаката, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Пътен Възел, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Стопански Двор, Странджа, Струма, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, Упи - VII ,Кв.40, Упи 14, Кв. 38, Упи Iv 1397, Упи Х-1386, Кв.94, Упи Хvi-1390,Кв.94, Упи ХVIII-1396, Кв.88, Упи-Ііі-1397 Кв.89, Упи-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 04.11.2018 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Васил Начев, Васил Христов, Възрожденска, Георги Бенковски, Георги Кирков, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Медник, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Орлица, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Петко Д.Петков, Планинска, Погар, Подгорица, Първи Май, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Рилски Езера, Роза, Света Варвара, Света Варвара, Света Петка, Света Петка, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спортела, Спротива, Спротива, Стопански Двор, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Упи Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 04.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Рила:   Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Орлица, Планинска, Рилски Езера, Роза, Свети Иван Рилски, Христо Сокола

На 30.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 01.11.2018 г. /07:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 02.11.2018 г. /07:45 - 08:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.11.2018 г. /07:45 - 08:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кочериново:   Свети Иван Рилски, Стопански Двор

На 30.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 01.11.2018 г. /07:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 02.11.2018 г. /07:45 - 08:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.11.2018 г. /07:45 - 08:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Упи Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 30.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Кочериново:   Стопански Двор

 

Община Сапарева баня  

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Паничище:   300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970, II, II,Кв.8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, Упи - І ,Кв. 70, Упи VIII Кв.10

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ресилово:   026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, Упи - Vіі-672,Кв.36, Хiv-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Самораново:   65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Сапарева Баня:   032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I ,Кв.74, III, Кв.125, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxxiv-2797,Кв.74, Ііі-3071,Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи - 1351, Пи Lxxxііі; Кв.74, Пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, Упи - Х-2641, Пи 65365.601.84, Упи Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92, Упи VIII-2759,Кв.109, Упи І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 30.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Сапарева Баня:   65365.601.186, I ,Кв.74, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxxiv-2797,Кв.74, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Германея, Еделвайс, Кръстю Софрониев, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Омуртаг, Отец Паисий, Паничище, Пи Lxxxііі; Кв.74, Плиска, Победа, Раковски, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славяни, Стоил Косовски, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка, Явор, Ягода

 

 

Област Ловеч

Община Априлци  

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

На 29.10.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Барахарска/Зла Река/, Воденичарска/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/

На 29.10.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Ковашка/Острец/, Марагидик/Острец/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

Община Ловеч  

На 29.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Абланица, Общ. Ловеч:   00028л500л320, Бабахлан, Буковец, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Делиорман, Зелен Здравец, Иван Вазов, Иван М.Пенчев, Иван Т.Генчевски, Климент Охридски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Ил.Цонев, Райна Княгина, Свети Кирил И Методий, София, Стефан Караджа, Тинко Иванов, Тотьо Иванов Орешаров, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 01.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона

На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Радювене:   Бенковски, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Витоша, Вълко Тодоров, Вълчо Гетов, Гео Милев, Дебелец, Искър, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Марица, Митю Комитата, Опълченска, Панайот Волов, Първи Май, Раковски, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Христо Ясенов

На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Изгрев, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Пирин, Свети Кирил И Методий, Съединение, Хаджи Димитър, Хан Крум, Черно Море, Шипка

На 02.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ловеч:   Осъмска

На 02.11.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Георги С.Раковски, Осъмска, Търговска, Цар Освободител

На 29.10.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Ловеч:   Доктор Съйко Съев, Княз Александър I Батенберг, Княз Имеретински, Никола Петков, Отец Паисий

На 29.10.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Бачо Киро, Георги Мамарчев, Иван Вазов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пенчо Славейков, Пиперска, Плиска

На 29.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Голец:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бакърска, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Карапанчев, Кирил И Методий, Княз Борис Първи, Кокиче, Лале, Лиляна Бърдарова, Люлин, Мах.Оломан, Мах.Пазар Дере, Никола Григоров, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Панчев, Свинево, Стара Планина, Теменуга, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цанко Фиденков, Цар Симеон

На 29.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Киркова Махала:   България

На 29.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Микре:   Божко Божков, Бранище, Бузлуджа, Бялка, Васил Героя, Васил Кировски, Васил Левски, Генерал Столетов, Георги Иванов, Димитър Комитата, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Илия Вълков, Калето, Кольо Семов, Кольо Чолашки, Команското, Местн.Мирчевското, Опълченска, Освобождение, Осъм, Пашала, Пенчо Боевски, Пеньо Пенев, Петър Баръмски, Петър Мъньовски, Полковник Орлов, Руен, Семо Стоянов, Стаевска, Старшина Тарасов, Тодор Кочовски, Тонко Биволчето, Христо Ботев, Христо Краев, Христо Талигарски, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 29.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Монтана:   Нов Живот

На 29.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Соколово, Общ. Ловеч:   България, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Местност Бялка, Незабравка, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Петко Войвода, Под Липите, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Христо Смирненски

На 29.10.2018 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Ловеч:   Доктор Съйко Съев

На 30.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч:   Здравец, Мизия

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Къкрина:   Андрея Арабаджиев, Дружба, Илинден, Марин П.Луканов, Неофит Рилски, Патриарх Ефтимий, Райна Княгиня, Родината, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тепава:   Атанас Илиев, Зорница, Княз Борис, Княз Имеритински, Местност Каптажа, Оборище, Отец Паисий, Синчец, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Юрий А.Гагарин

На 30.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   България, Дунав, Любен Каравелов, Панайот Волов, Петко Р.Славейков, Проф.Беньо Цонев, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Търговска

На 30.10.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Княз Имеретински, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Баховица:   Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Пирин

На 31.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Умаревци:   Балатон, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Драгоман, Дунав, Кокиче, Кракра, Люлин, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Рила, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Шипка

На 31.10.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ -  Дойренци:   Гарова

На 31.10.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 31.10.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ -  Умаревци:   Местност Чоловски Баир, Опълченска

Община Луковит  

На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Луковит:   Александър Стамболийски, Възраждане, Деветнадесети Февруари, Кръгояр, Милин Камък, Момчилец, Никола Йорданов, Оряховска, Симов Дол, Съединение, Тополовска

На 29.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Тодоричене:   Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Сава Раковски, Капитан Дядо Никола, Любен Каравелов, Петко Р.Славейков, Рибарица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 29.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 29.10.2018 г. /08:30 - 18:00 ч./   На 30.10.2018 г. /08:30 - 18:00 ч./   На 31.10.2018 г. /08:30 - 18:00 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 18:00 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 18:00 ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 29.10.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Луковит:   Възраждане, Гето Йошев, Данте, Коларска, Кръгояр, Никола Йорданов

На 31.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Угърчин

На 31.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Луковит:   Александър Стамболийски, Ардино, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Велчо Комитата, Веслец, Деветнадесети Февруари, Ивайло, Костен Дол, Никола Бонев, Петър Берон, Сан Стефано, Симов Дол, Шейново

Община Тетевен  

На 02.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Брязово, Георги Бенковски, Даковото

На 02.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Махала Глотното, Махала Скрибътна, Местност Атанашкото, Местност Върбака, Местност Глотното, Местност Пейков Дол, Местност Преграда, Местност Присоето, Местност Просеченик, Преграда

На 29.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бабинци:   001104 С Екатте07884, Іv-52, Главна, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа

На 29.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   002105 Екатте 07884, Бабинци

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен:   Васил Левски, Иван Вазов, Михал Койчев, Ненка Павлова, Павел Койчев, Първи Ноември, Хаджи Генчо, Хиляда Осемстотин И Първа

На 31.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Черни Вит

На 31.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица:   Присойка

На 31.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   62579.168.546.1, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Костина, Отец Кирил, Пи-62579.164.2

Община Троян  

На 01.11.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 02.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Вежен, Ген.Карцов, Македония, Пряспа

На 01.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Врабево:   Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Маршал Толбухин, Първи Май, Св.Св.Кирил И Методий, Стамен Радев, Христо Ботев, Царевец

На 02.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Черни Осъм:   Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова

На 29.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Голяма Рибна

На 30.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Дрянска, Мах.Райковска

На 30.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Дядо Петър Табаков, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Минко Радковски, Петко Р.Славейков, Радецки, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Станев, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка

На 31.10.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Балкан, Мах.Средно Трапе

На 31.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Неофит Калчев, Хемус

На 31.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Ливадето, Мах.Калчевска

На 31.10.2018 г. /14:45 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Кирил И Методий, Петко Р.Славейков, Стара Планина

Община Угърчин  

На 01.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   68076.291.106, Аврамовска, Мах.Съевска

Община Ябланица  

На 01.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Златна Панега:   Димчо Дебелянов, Златановци, Йордан Йовков, Любен Каравелов, Опълченска, Стара Планина, Шипка

На 30.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица:   Бреза, Мах.Миревец, Миразчийска, Присойка

На 30.10.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица:   Александър Стамболийски, Арменска, Богданка, Богой, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман

На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Ангел Кънчев, Вежен, Възраждане, Ген.Гурко, Георги Бенковски, Георги Раковски, Дунав, Здравец, Искър, Кв.54 Пл.Възраждане, Лисец, Мико Петков, Оборище, Рила, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев

 

Област Монтана

Община Берковица  

На 01.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Балювица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, Извън Регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка

На 01.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бокиловци:   000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Упи VIII45,Кв.15, Четвърта, Шеста

На 01.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боровци:   1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла На Ул. Р.Даскалов И Д. Благоев

На 01.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бързия

На 01.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Замфирово:   000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб.  И Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов И Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла На Ул. З. Попов И Преслав, Яне Сандански, Янтра

На 01.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Комарево, Общ. Берковица:   Втора, Девета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 01.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Песочница:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Упи III , Кв.33, Четвърта, Шеста

На 01.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рашовица:   Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев

На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Замфирово:   9 Ти Септември, Андрей Жданов, Бузлуджа, Веслец, Гео Милев, Георги Бенковски, Дамян Арсенов, Димитър Благоев, Емил Марков, Замфир Попов, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Йордан Лютибродски, Карл Маркс, Краище, Лазар Младенов, Любен Каравелов, Мичурин, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Стефан Караджа, Тодор Благов, Фридрих Енгелс, Шипка, Янтра

На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Мездрея:   Втора, Главна, Извън Регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Берковица

На 02.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Берковица:   Лале, Пи 03928.66.32, Първи Май, Рако-Ца Ул.Братя Миладинови, Раковица, Раковица Ул. 1-Ви Май, Раковица Ул. Иглика, Раковица Ул. Крайречна, Раковица Ул. Криви Рог, Раковица Ул. Лале, Раковица Ул. Малина, Раковица Ул. Мир, Раковица Ул. Пролет, Раковица Ул. Свобода, Раковица Ул.Добри Чинтулов, Раковица Ул.Панайот Хитов, Раковица Ул.Усин Керим, Ружа, Свобода, Страцимировска, Чайка

Община Бойчиновци  

На 29.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Владимирово, Общ. Бойчиновци:   921164, Извън Регулацията

На 29.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Мадан, Общ. Бойчиновци:   000521, 000636, 927026, Александър Стамболийски, Балкан, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Владимир Илич Ленин, Владимир Минчев, Волга, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоцо Николов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Иван Вазов, Искър, Кирил И Методи, Ленинградска, Люлин, Местност Микови Падини, Млада Гвардия, Московска, Олег Кошевой, Опълченска, Отец Паисий, Пирин, Райко Даскалов, Родина, Ропотамо, Севастопол, Сергей Киров, Славянска, Странджа, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 29.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Вирове:   647011, Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Габровска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Иглика, Китката, Крушака, Ломска, Марица, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Пеньо Пенев, Път № 81 При Разклона На С.Габровница, Ручей, Септемврийци, Украйна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Шипка

На 29.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долно Церовене:   Извън Регулацията

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Габровница, Общ. Монтана:   231001, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Анастас Цанков, Асен Беломелски, Борис Киров, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Гарата, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Цаков, Гробарска, Д-Р Петър Берон, Двадесет И Трети Септемвр, Димитър Янкин, Захари Тошев, Ивайло, Иван Асен, Иван Беломелски, Иван Вазов, Иван Калиманишки, Иван Михайлов, Извън Регулация, Илия Стоянов, Индустриална, Йордан Йовков, Йордан Къшльов, Качо Първанов, Кирил Целков, Китката, Местност Стублата, Мильо Мильов, Никола Гмурски, Панталей Григоров, Петко Славейков, Петър Лазаров, Пею Яворов, Сава Стоянов, Стефан Караджа, Стоян Ненков, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цеко Видлишки

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Мърчево:   Втора, Двадесет, Двадесет И Девет, Двадесет И Осем, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Извора, Местност Лъката, Осемнадесет, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Три, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Безденица:   Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дара Михайлова, Двадесет И Трети Септемвр, Замфир Попов, Иван Каменов, Иван Костадинов, Иван Михайлов, Извън Регулацията, Йосин Връх, Кирил И Методий, Кооперативна, Крайна, Мито Веренишки, Панайот Хитов, Паркова, Пенков Вир, Розова Долина, Спортист, Христо Ботев, Цибрица

На 31.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Владимирово, Общ. Бойчиновци:   1 Кв.56, 125280, 922041, 952006, Александър Стамболийски, Ангел Петков, Бачо Киро, Васил Иванов Йосифов, Васил Левски, Витан Младенов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Георги Петров Лилов, Давид Тонов, Замфир Попов, Иван Донков, Извън Регулацията, Камен Тошев, Лютенска Дружина, Мест. Край Село, Местност Манастира, Найден Коцов Вълов, Никола Ефремов, Никола Й. Вапцаров, Нов Път, Огоста, Панталей Димитров, Парка На Свободата, Петко Димитров Петков, Петко Коцов Лечев, Стамен Илиев, Стефан Караджа, Упи Vi, Кв.6, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Коцов, Христо Михайлов, Цветан Василев, Черковна

На 31.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Портитовци:   XVII, Кв.1, Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шестнадесет

На 31.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Владимирово, Общ. Бойчиновци:   1 Кв.56, 952006, Александър Стамболийски, Ангел Петков, Васил Иванов Йосифов, Витан Младенов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Георги Петров Лилов, Давид Тонов, Извън Регулацията, Камен Тошев, Лютенска Дружина, Никола Й. Вапцаров, Огоста, Парка На Свободата, Петко Димитров Петков, Петко Коцов Лечев, Упи Vi, Кв.6, Христо Ботев, Христо Коцов, Христо Михайлов

Община Брусарци  

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Василовци, Общ. Брусарци:   23-Ти Септември, Георги Димитров, Горан Генов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил И Методи, Ленин, Любен Каравелов, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петър Берон, Раковски, Св.Харалампия, Септември, Толбухин, Труд, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 30.10.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Киселево:   Александър Стамболийски, Ботев, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Костов, Илия Луканов, Левски, Ленин, Любен Каравелов, Мито Цоцин, Михаил Илиев, Никола Й.Вапцаров, Симеон Тошев, Трайко Кънев, Трифон Павлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./ -  Белотинци:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Местност Бреста, Местност Верлото, Местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет И Девета, Четиредесет И Осма, Четиредесет И Седма, Четиредесет И Шеста, Четиридесет, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Шеста

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./ -  Долна Рикса:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./ -  Клисурица:   273007, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Едно, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Дола, Местност Извора, Местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./ -  Славотин:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пета, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет И Две, Петдесет И Едно, Петдесет И Пет, Петдесет И Три, Петдесет И Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Девет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Седем, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./ -  Сливовик:   23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил И Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, Местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./ -  Смоляновци:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Изгрев, Кирил И Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, Махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:00 - 16:15 ч./ -  Долно Церовене:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йорданка Петкова, Кирил И Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Белотинци:   Втора, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесет И Шеста, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Местност Бреста, Местност Бреста, Местност Верлото, Местност Верлото, Местност Цветкови Туфи, Местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Петдесета, Петдесета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Седма, Трета, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тридесета, Тринадесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиредесет И Девета, Четиредесет И Девета, Четиредесет И Осма, Четиредесет И Осма, Четиредесет И Седма, Четиредесет И Седма, Четиредесет И Шеста, Четиредесет И Шеста, Четиридесет, Четиридесет, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Четвърта, Шеста, Шеста

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долна Рикса:   Втора, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Трета, Трета, Тринадесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шеста, Шестнадесета, Шестнадесета

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Клисурица:   273007, 273007, Втора, Втора, Двадесет, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Две, Двадесет И Едно, Двадесет И Едно, Двадесет И Три, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Четвърта, Дванадесет, Дванадесет, Девета, Девета, Деветнадесет, Деветнадесет, Десета, Десета, Единадесет, Единадесет, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Местност Дола, Местност Дола, Местност Извора, Местност Извора, Местност Камика, Местност Камика, Осемнадесет, Осемнадесет, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесет, Петнадесет, Първа, Първа, Седемнадесет, Седемнадесет, Седма, Седма, Трета, Трета, Тринадесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шеста, Шестнадесет, Шестнадесет

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Славотин:   Втора, Втора, Двадесет, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Осем, Двадесет И Пета, Двадесет И Пета, Двадесет И Седем, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шест, Двадесет И Шест, Дванадесет, Дванадесет, Девета, Девета, Деветнадесет, Деветнадесет, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Извън Регулация, Извън Регулация, Местност Генова Воденица, Местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осемнадесет, Осма, Осма, Пета, Пета, Петдесет, Петдесет, Петдесет И Две, Петдесет И Две, Петдесет И Едно, Петдесет И Едно, Петдесет И Пет, Петдесет И Пет, Петдесет И Три, Петдесет И Три, Петдесет И Четири, Петдесет И Четири, Петнадесет, Петнадесет, Първа, Първа, Седемнадесет, Седемнадесет, Седма, Седма, Трета, Трета, Тридесет, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тридесет И Шест, Тринадесет, Тринадесет, Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Две, Четиридесет И Девет, Четиридесет И Девет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Седем, Четиридесет И Седем, Четиридесет И Три, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шеста, Шестнадесет, Шестнадесет

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сливовик:   23-Ти Септември, 23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Вела Пеева, Вела Пеева, Владимир Заимов, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Елин Пелин, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Кирил И Методий, Кирил И Методий, Ленин, Ленин, Лилия Карастоянова, Лилия Карастоянова, Местност Гръков Припек, Местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Пролет, Софрон Петров, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Шанко Петров, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Яким Атанасов, Яким Атанасов

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Смоляновци:   Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Аспарух, Аспарух, Байкал, Байкал, Бильов Дол, Бильов Дол, Бор, Бор, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Валентина Терешкова, Вапцаров, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Витоша, Витоша, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Дара Николова, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дунав, Дунав, Замфир Попов, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Зоя Космодемянская, Ивайло, Ивайло, Иван Вазов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Изгрев, Изгрев, Кирил И Методий, Кирил И Методий, Китка, Китка, Крали Марко, Крали Марко, Крум Ангелов, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лика Рачин, Лило Русинов, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лиляна Димитрова, Лоза, Лоза, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Людмила Живкова, Люляк, Люляк, Малина, Малина, Малчика, Малчика, Махала Блатото, Махала Блатото, Паисий, Паисий, Петър Берон, Петър Берон, Петър Иванов, Петър Иванов, Пионерска, Пионерска, Радецки, Радецки, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Рила, Рила, Розова Долина, Розова Долина, Самуил, Самуил, Скобелев, Скобелев, Славейко Горанов, Славейко Горанов, Спартак, Спартак, Стара Планина, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цибрица, Цибрица, Чайка, Чайка, Шести Септември, Шести Септември, Шипка, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Явор, Явор, Яворов, Яворов

Община Вълчедръм  

На 31.10.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Златия, Общ. Вълчедръм:   23-Ти Септември, Антон Иванов, Атанас Николов, Витоша, Вола, Гагарин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Места, Митко Палаузов, Осогово, Попович, Първи Май, Ракета, Славейков, Стара Планина, Тимок, Чарлс Дарвин

Община Вършец  

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вършец:   420.127.28, Васил Априлов, Васил Левски, Местност Милкина Ливада, Никола Й.Вапцаров, Раковска, Трети Март(Братя Леон), Хисаря, Цар Калоян(Г.Яничков), Червени Камък

Община Лом  

За периода 01-02.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Станево:   Двадесет И Девет, Петнадесет, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Шест, Четиридесет, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Три, Четиридесет И Шест

За периода 01-02.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Лом:   Арда, Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Дедеагач(Ставри Генов), Димитър Гинин, Каблешков, Кубадин(Иван Георгиев), Менкова(Поп Андрей), Момчил, Никола Първанов, Скопие, Стефан Хаджийски, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман

За периода 29-01.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

За периода 29-02.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Камчия, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Огоста, Пелистър, Призрен(Неофит Ломски), Тунджа, Цибрица, Янтра

За периода 29-30.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Станево:   Втора, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Девета, Деветнадесет, Единадесета, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Четиридесет И Три, Шеста, Шестнадесет

За периода 30-31.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Лом:   Васил Левски, Пирот, Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър

За периода 31-01.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ковачица:   Двадесет И Четвърта

За периода 31-01.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Станево:   Двадесет И Девет, Тридесет И Две, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест

На 02.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Кубадин(Иван Георгиев), Пирот, Стадиона, Стара Планина, Цар Петър(М.Стефанов), Шипка

На 29.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Лом:   Бенковски, Кавала, Ломски Казарми, Любен Каравелов, Пристанищна(Лом.Комуна), Раковска, Христо Ботев

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Орсоя:   Втора, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета

На 29.10.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Лом:   Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

На 30.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Трайково:   Боно Николов, Васил Коларов, Георги Димитров, Горан Илиев, Димитър Благоев, Извън Регулацията, Средна Гора, Христо Ботев, Янтра

На 30.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Аспарухово, Общ. Медковец:   Извън Регулацията

На 30.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Върбица(Тодор Илиев), Извън Регулацията, Латинка, Манойло Кънев(Вела Пеева), Опълченска(Л.Карастоянова, Поломие(Първан Генов), Райко Даскалов, Средна Гора, Х-309 Кв. 18 - М-Ст Момин Брод, Христо Савчов(Е.Тодоров), Цанко Церковски

На 30.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сталийска Махала:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Селото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесет И Девета, Петдесет И Осма, Петдесет И Пета, Петдесет И Първа, Петдесет И Седма, Петдесет И Шеста, Петдесет Трета, Петдесет Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Първа, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Четвърта, Шестдесета, Шестнадесета

На 30.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Трайково:   1-49, Арда, Асен Балкански, Батак, Боно Николов, Борис Златанов, Васил Коларов, Веслец, Ветрен, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Горан Илиев, Горан Никифоров, Димитър Благоев, Димитър Гаврилов, Дунав, Замфир Хаджийски, Иван Тодорин, Извън Регулацията, Искър, Камен Златанов, Ком, Комсомолска, Криводол, Левски, Лом, Местност Сондите, Младен Йорданов, Мусала, Неофит Ломски, Петко Р. Славейков, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Родопа, Славчо Борисов, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Шишман, Черно Море, Шейново, Шипка, Янтра

На 30.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Сталийска Махала:   Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Единадесета, Извън Селото, Първа, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Шестнадесета

Община Монтана  

На 01.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Благово, Общ. Монтана:   Вълчова, Георги Дамянов, Гората, Клисура, Лозенец, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Победа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Монтана:   Индустриална, Любен Каравелов, Христо Ботев

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Доктор Йосифово:   Бор, Д-Р Йосиф Иванов, Давид Цонков, Детелина, Дунав, Дъб, Люляк, Мито Мишов, Стублата, Тинтява, Топола, Цоновчето

Община Чипровци  

На 01.11.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Чипровци:   23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Балканска, Деяна Войвода, Дядо Лилчо, Ком, Михайл Шипков, Павлето (В.Коларов), Петър Богдан, Точо Войвода, Хаджи Димитър, Чавдар Войвода

На 01.11.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Чипровци:   Александър Стамболийски, Бенковски, Богдан Маринов, Витоша, Гагарин, Георги Димитров, Д-Р Тако Андреев, Даскал Стамен, Жельо Войвода, Люляк, Минзухар, Огоста, Петър Парчевич, Смит Войвода, Стефан Дуньов, Шипка

Община Якимово  

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Якимово:   Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Владимир Генков, Войн Петров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Европа, Единство, Качо Комитски, Комсомолска, Кръсто Божинов, Ленин, Малчика, Мечи Дол, Милан Йонов, Партизанска, Станчо Комитски, Тракийска, Христо Михайлов, Христо Смирненски

 

Област Перник

Община Брезник  

На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гърло:   Общ.Брезник

На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Конска:   Iv-310,311

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Горна Секирна:   Местн.Валога

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Озърновци

На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  ДОЛНА СЕКИРНА:   МТП&Quot;Д.СЕКИРНА&Quot;

На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Душинци

На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Ерул

На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Кошарево

На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Бегуновци

На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Беренде, Общ. Земен

На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Брезнишки Извор

На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Габровдол

На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Гигинци:   Упи Хіv-219, Кв.22

На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Непразненци

На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Режанци

На 31.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Садовик

На 31.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Станьовци

На 31.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Банище

На 31.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  БРЕЗНИК:   МТП&Quot;РЪЖДАВЕЦ&Quot;

На 31.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Велиново

На 31.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Милкьовци

Община Ковачевци  

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Косача

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Радибош

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Габровдол

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Горна Врабча:   Стопански Двор

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Горна Глоговица

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Дивля:   Мах.Кукувичарска, Мах.Фильова

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Долна Врабча

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Долна Секирна

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Еловдол:   Кв.15

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Калище

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Калотинци

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Ковачевци:   Xxiv-1148, Кв.49, Нупи 1,Масив 1,С.Ковачевци, Нупи 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци Местност Яз. Пчелина, Упи Xіі-343 Кв.36, Упи-XIII, Кв.53а, Циганка

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Кошарево:   000339

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Лобош

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Мурено

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Перник:   Хасково

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Ракиловци

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Светля

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Сирищник:   Упи Іv-494, Кв.38

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Слатино, Общ. Ковачевци

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Смиров Дол

На 30.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Чепино

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Габрешевци:   Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия Кът, Мах. Ущиринци

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Добри Дол, Общ. Трекляно:   Махала Горна Ливада, Махала Добридолски Воденици, Махала Паргова, Махала Савова

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Косово, Общ. Трекляно:   Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала Селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки Дол

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Трекляно:   Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Щроклинци

Община Перник  

На 01.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 03.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 04.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кралев Дол:   3-Ти Март, 3-Ти Март, Божилец, Боян Витков, В.Левски, Васил Левски, Велико Търново, Волга, Волга, Волга, Голо Бърдо, Граничар, Драва, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Извора, Искър, Искър, Калофер, Калужерец, Лале, Лале, Лале, Люлин, Люлин, Люляк, Махала Айдарица, Махала Айдарица, Махала Орниче, Металург, Металург, Минзухар, Минзухар, Миньор, Орниче, Орниче, Отец Паисий, Отец Паисий, Родопи, Светлина, Синчец, Славей, Струма

На 01.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Еверест, Илинден, Магистрала, Мах.Язовира, Младост, Мусала, Пролет, Рила, Сините Вълни, Черни Връх

На 01.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник

На 02.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Гълъбник:   Кв.25 Упи Xііі-353, Упи Vіі-112,Кв.16, Упи Хv-45, Кв.6

На 02.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горна Диканя:   X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв.116а, Пи203, Упи І-1517 Кв.211, Упи Х-1306, Кв.165

На 02.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долна Диканя:   884 Кв.67а И 67б, 926, XIII-755,Кв.47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, Упи V-955, 954, Упи Iv-838,Кв.62, Упи Ix=883 Кв 67а, Упи VII- 852, 854 Кв.65, Упи Xi-261, Кв.40, Упи XIII-990, Упи Хiv-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 02.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Дрен:   V-420 Кв.4, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет И Девета, Деветдесет И Осма, Деветдесет И Седма, Деветдесет И Трета, Деветдесет И Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет И Девета, Осемдесет И Осма, Осемдесет И Пета, Осемдесет И Първа, Осемдесет И Трета, Осемдесет И Четвърта, Осемдесет И Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесет И Девета, Петдесет И Осма, Петдесет И Пета, Петдесет И Първа, Петдесет И Седма, Петдесет И Трета, Петдесет И Четвърта, Петдесет И Шеста, Петнадесета, Първа, С.Дрен, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Девета, Седемдесет И Осма, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Седма, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Четвърта, Седемдесет И Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто И Втора, Сто И Девета, Сто И Единадесета, Сто И Осма, Сто И Пета, Сто И Петнадесета, Сто И Първа, Сто И Седма, Сто И Трета, Сто И Тринадесета, Сто И Четвърта, Сто И Шеста, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Девета, Шестдесет И Пета, Шестдесет И Първа, Шестдесет И Седма, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Четвърта, Шестдесет И Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 02.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Радомир:   VII-157 Кв.17, XXVІІ-XXVІІІ Кв.12, Мах.Дукова

На 02.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Пи 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Извън Регулация С.Студена Кариера, Каражинец, Мах.Кашова, Мах.Рулева, Местн.Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 02.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Чуковец, Общ. Радомир

На 02.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Богданов Дол:   Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Извор, Китка, Княз Борис I, Любен Каравелов, Отец Паисий, Петър Берон, Стара Планина, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон

На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Радуй

На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Батановци:   3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах.Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Богданов Дол:   Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, Мах.Дълга Бара, Мах.Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига

На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Вискяр:   Іі-253 Кв.30

На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Витановци:   Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л Іv-241, Кв.29, Упи І-51 Кв.14

На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Ючдорушко Дере

На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Зидарци

На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Мещица:   Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв.3 Упи Vііі-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл.№140,Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIII Кв.55а, Юрий Гагарин, Ястребино

На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Перник:   Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил

На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Расник:   Брод, Казанджийска, Околовръстен Път

На 02.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Ярджиловци:   Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски

На 02.11.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Расник

На 02.11.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Люлин, Общ. Перник:   С. Люлин, М. Чокладиновец

На 02.11.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   21-Ва, Арх. Йордан Миланов, Благой Гебрев, Блокове На Р-К Тева, Варшава, Велчова Завера, Владимир Комаров, Двадесет И Втора, Двадесет И Трета, Жк. Тева, Пи 725.25, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Кв. Тева, Кв. Тева, Упи Xi, Кв.193, Крушовска Република, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, Мах.Лалова, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Освобождение, Пушкин, Пхенян, Радомирска Република, Сергей Есенин, Сини Вир, Тева, Улан Батор, Упи V-7050 Кв.118, Урса, Хавана, Ханой, Хемус, Чернишевски, Юрий Гагарин

На 02.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Жк. Тева, Пи 725.25, Тева

На 04.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Ален Мак, Бачо Киро, Божур, Ела, Изток, Йордан Благоев, Калина, Калинин, Луганск, Могиличе, Момина Сълза, Никола Козлев, Палма, Рашо Димитров, Роза, Света Петка, Сергей Румянцев, Чинар, Юрий Гагарин

На 29.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 03.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   1-Ва, 1-Ва, 1-Ва, 10-та, 11-та, 12-та, 12-та, 14-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 2-ра, 3-та, 3-та, 4-та, 4-та, 5-та, 5-та, 6-та, 6-та, 7-ма, 7-ма, 8-ма, 8-ма, 9-та, Ален Мак, Батак, Бачо Киро, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Божур, Бродо, Бродо, Бродо, Бучински Път, Воронеж, Георги Мамарчев, Георги Мамарчев, Георги Мамарчев, Георги Мамарчев, Димова Махала, Димова Махала, Димова Махала, Димова Махала, Добруджа, Добруджа, Ела, Елена, Златоград, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Йордан Благоев, Йордан Благоев, Калина, Калинин, Карл Маркс, Кишинев, Козлодуи, Козлодуи, Краснодар, Куйбишев, Къкринско Ханче, Лом, Лом, Лом, Лом, Луганск, Луганск, Луганск, Мадара, Мадара, Мах.Портарева, Мах.Портарева, Мах.Портарева, Могиличе, Момина Сълза, Никола Козлев, Никола Чучулков, Новгород, Оряхово, Палма, Перущица, Преслав, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Роза, Рудничар, Рудничар, Рудничар, Рудничар, Св.Св.Кирил И Методий, Св.Св.Кирил И Методий, Света Петка, Сергей Румянцев, Силистра, Силистра, Силистра, Ставропол, Стомана, Стомана, Стомана, Струма, Тева, Тутракан, Търново, Търново, Харков, Хасково, Христо Смирненски, Хумни Дол, Хумни Дол, Хумни Дол, Хумни Дол, Чинар, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Ямбол

На 29.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Перник:   Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, Мах.Горна Църква, Мах.Тутулова, Махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово

На 29.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Горна Диканя

На 29.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Даскалово:   Втора

На 29.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Драгичево:   Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра

На 29.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Мърчаево:   Мърчаево Пи 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост.Темелков/

На 29.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Рударци:   1452, 3-Ти Март, Lxxxііі-1526 Кв.121, XVIII-1965,1967 Кв.127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил И Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн.Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, Ул.Вардар/Ул.Силистра, Упи LXXXIV-2229,Кв.21., Упи І-1427 Кв.80б, Упи Х|Х,Кв.107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец

На 29.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах.Бугьовец, Мах.Каназирова, Мах.Кюлова, Мах.Опашиница, Мах.Шестакова, Мах.Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 29.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Рударци:   Вела Пеева, Гео Милев, Камчия, Капенешка, Марица, Москва, Оборище, Първи Май, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Селимица, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Черни Връх, Шумнатица

На 29.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Перник:   V-502.1010, Братя Миладинови, Брегалница, Булаир, Владислав Граматик, Войниковец, Габрово, Ген Владимир Вазов, Гергина, Гоце Делчев, Гр. Перник, Кв. 4 УпиII, Граово, Григор Парличев, Даме Груев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Екзарх Йосиф, Златни Мостове, Знеполе, Иван Рилски, Илинден, Илия Бешков, Инженерна, Инжинерен, Калиманци, Кино Салон, Китка, Константин Величков, Косово Поле, Кракра, Кракра Пернишки, Кресна, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Ловеч, Мах.Зарина /И.Р./, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Никола Карев, Омуртаг, Пере Тошев, Петко Каравелов, Погреби, Поп Пейо, Презвитер Козма, Райна Княгиня, Розова Долина, Руй, Русалка, Самоков, Сандански, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил И Методий, Стримон, Струма, Тодор Влайков, Трявна, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Цанко Церковски, Централна Градска Част, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Яне Сандански

На 29.10.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник:   Кино Салон, Кракра, Петко Каравелов, Розова Долина, Струма

На 29.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Големо Бучино:   Бачова Махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, Упи Xxiv Кв. 39, Яланджийска, Ясен

На 29.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Драгичево:   V-14,Кв.83, Vіі-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М.Копринено Орище Пи 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах.Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова Гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, Пи 020003, Пи 1625,М.Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, Упи VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Черни Връх, Янтра

На 29.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Мало Бучино:   Люлин/2-ра/

На 29.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Перник:   Бучински Път

На 29.10.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Драгичево:   V-14,Кв.83, VІІ-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Бор, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Здравец, Ивайло, Лебед, М.Копринено Орище Пи 324, Мах.Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова Гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Мрамор, Оборище, Панайот Волов, Пи 020003, Пи 1625,М.Серимеж, Реката, Република, Сава Асенов, Серимеж

На 29.10.2018 г. /10:00 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Мърчаево:   10-та

На 29.10.2018 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Перник:   V-502.1010, Братя Миладинови, Брегалница, Булаир, Владайско Въстание, Владимир Комаров, Владислав Граматик, Войниковец, Волга, Възход, Габрово, Ген Владимир Вазов, Гергина, Гоце Делчев, Гр. Перник, Кв. 4 УпиII, Грамаге, Граово, Григор Парличев, Даме Груев, Димитър Благоев, Димитър Талев, Добри Миланов, Добри Чинтулов, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Екзарх Йосиф, Златни Мостове, Знеполе, Иван Рилски, Илинден, Илия Бешков, Инженерна, Инжинерен, Йордан Лютибродски, Калиманци, Кв. Старата Църква, Кино Салон, Китка, Климент Охридски, Константин Величков, Косово Поле, Костенец, Кракра, Кракра Пернишки, Кралевски Път, Кресна, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Лиляна Димитрова, Ловеч, Мах.Горна Църква, Мах.Зарина /И.Р./, Мах.Тутулова, Махала Стара Църква, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Карев, Никола Парапунов, Омуртаг, Пере Тошев, Петко Каравелов, Погреби, Поп Пейо, Презвитер Козма, Райна Княгиня, Рилски Езера, Розова Долина, Руй, Русалка, Самоков, Сандански, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил И Методий, Стримон, Струма, Танчовица, Тодор Влайков, Трайко Живков, Трявна, Физкултурна, Хайдут Велко, Хемус, Христо Ботев, Цанко Церковски, Централна Градска Част, Църква, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Чуйпетлово, Яне Сандански

На 30.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Перник:   Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Изток, Кадиевка, Клемент Готвалд, Луганск, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв.63 Парцел, Монтана, Мошино, Рашо Димитров, Юрий Гагарин

На 30.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Перник:   Алеко Константинов, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софийско Шосе

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кладница:   Горско Стоп.Витошко

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Пояс №1на Язовир Студена

На 30.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Перник:   Благой Гебрев, Бучински Път, Изток, Калинин, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, Мах.Портарева, Минск, Несебър, Одеса, Оряхово, Стомана, Търговска, Хасково, Юрий Гагарин

На 30.10.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник:   Благой Гебрев, Изток, Карл Маркс, Ленински Проспект, Минск, Одеса, Търговска

На 31.10.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Кладница:   Бор, Васил Левски, Витоша, Дабо, Калиница, Каменарска, Матница, Младост, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Рила, Спас Бурнов, Стамен Милкин, Струма, Цар Самуил, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яровец

На 31.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Димитър Благоев, Добри Миланов, Кв. Старата Църква, Мах.Горна Църква, Махала Стара Църква, Църква

Община Радомир  

На 02.11.2018 г. /08:15 - 09:45 ч./ -  Владимир:   Пи 149 Кв,14

На 02.11.2018 г. /08:15 - 09:45 ч./ -  Долна Диканя

На 02.11.2018 г. /08:15 - 09:45 ч./ -  Долни Раковец:   Кв.22,Упи Х-206, М-Ст Банята , Упи Xi-306, П-Л Іх-428, Кв.27, Упи 1-167  Кв.11, Упи Іі-26, Упи Хі-34, Кв.1

На 02.11.2018 г. /08:15 - 09:45 ч./ -  Друган:   Vі-485,Кв. 45, Чачулова Махала

На 02.11.2018 г. /08:15 - 09:45 ч./ -  Кондофрей:   Общ.Радомир

На 02.11.2018 г. /08:15 - 09:45 ч./ -  Радомир:   Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах.Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 02.11.2018 г. /08:15 - 09:45 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:   Мах.Горни Раковец, Мах.Егреците, Упи Іx-1083,1084

На 02.11.2018 г. /08:15 - 09:45 ч./ -  Червена Могила

На 31.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Радомир:   Райко Даскалов, Алеко Константинов, Александър Ботев, Александър Стамболийски, Арката, Батенберг, Бенковска, Блок Ное - 2, Вардар, Васил Левски, Войнишко Въстание, Върба, Генерал Кантарджиев, Деян Гебрев, Дупнишка, Евтим Рангелов, Иван Асен II, Кирил И Методи, Кубрат, Кюстендилска, Люлякова, Майор Чиляев, Мирчо Христов, Младост, Ное, Оборище, Пирин, Подпор. Константин Цанков, Полк. Митрев, Преспа, Райко Даскалов, Свилен Русев, Свобода, Стефан Пергелов, Търново, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Шар, Шейново

На 31.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Радомир:   Батенберг, Войнишко Въстание, Свобода, Цар Освободител

Община Трън  

На 01.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Трън:   8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, Мах.Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков

На 01.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Трън:   Александър Стамболийски

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън:   8ми Март, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Мах.Горно Баринци, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица

 

 

Област Плевен

Община Белене  

На 01.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Татари:   Алеко Константинов, Бузлуджа, Дойран, Кирил И Методий, Крум Тончев, Н.Й.Вапцаров, П.Р.Славейков, Радецки, Слави Алексиев, Странджа, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка

На 02.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петокладенци:   Витоша, Крум Христов, Янтра

На 31.10.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Божурлук:   Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна Гора, Тунджа, Хвойна, Черни Връх, Шипка

На 31.10.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Петокладенци:   189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра

На 31.10.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Стежерово:   Аксаков, Ал.Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл.Заимов, Вл.Тричков, Г.Бенковски, Г.Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д.Бендерски, Д.Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив.Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л.Каравелов, Л.Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара Планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански

На 31.10.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Татари:   177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил И Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр.Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка

Община Гулянци  

На 30.10.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Долни Вит:   Ас Златаров, В Заимов, В Левски, Вит, Искър, П.К.Яворов, Рила, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 30.10.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Искър, Общ. Гулянци:   Акация, Арда, В Левски, В Петлешков, Витоша, Дунав, Е Пелин, Искър, Пологара, Рила, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар

Община Долна Митрополия  

На 29.10.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Долна Митрополия:   Заводска, Кирил И Методий, Климент Охридски, Куба, Оборище, Огоста, Райко Даскалов, Св.Св.Кирил И Методий, Средна Гора, Стефан Караджа, Странджа, Тимок, Хан.Аспарух, Цар Самуил

Община Долни Дъбник  

На 01.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долни Дъбник:   290011, III Стопански Двор Пи 291019, Xix-1149 1148, Ііі Стопански Двор, Ал Стамболийски, Ас Златаров, Балкан, Бачо Киро, Беласица, Бр Миладинови, Брацигово, Бузлуджа, В Априлов, В Петлешков, Вардар, Вежен, Велчова Завера, Вит, Г С Раковски, Ген Ганецки, Ген Скобелев, Ген.В.Стойчев, Генерал Тотлебен, Гоце Делчев, Гурко, Д.Дебелянов, Даме Груев, Добри Чинтулов, Добрич, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Илия Бешков, Кирил И Методий, Кл Охридски, Ламби Кандев, Лесопарк, Македония, Мургаш, Назъм Хикмет, Неофит Рилски, Нефтеник, Никола Петков, Николай Ракитин, Оборище, Освобождение, Осогово, П Хитов, Перущица, Пирин, Първи Стопански Двор, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Ст.Заимов, Стара Планина, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тунджа, Упи - І Кв.83, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Янчев, Цар Иван Шишман, Царевец, Цоню Матев, Шипка, Ъгъла На Ул. Тунджа И Ул. Перущица, Явор

На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Дъбник:   Ас Златаров, Ген Ганецки, Ст.Заимов, Стара Планина, Тодор Каблешков, Цоню Матев, Явор

На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник:   България, Вапцаров, Ген Ганецки, Дунав, Илия Бешков, Никола Петков, Отец Паисий, Страцин, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Янчев

На 02.11.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Бъркач:   І-445, Стр. Кв. 27, Александър Стамболийски, Анжело Димитров, Банска, В.И.Ленин, В.Коларов, Васил Левски, Васил Тодоров, Васил Цаков, Витоша, Въло Йотов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Край Село, Местност Барата, Механизатор, Мусала, Н.Й.Вапцаров, Найден Американски, Никола Радев, Околовръстна, Партизанска, Пирин, Река Вит, Родопи, Рубин, Руски Път, Сибирска, Слави Алексиев, Средна Гора, Стара Планина, Стоян Едрев, Студенец, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка

На 02.11.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Петърница:   Александър Стамболийски, Букурещ, Васил Атанасов, Васил Коларов, Васил Кръстев, Волга, Волгоград, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Гурко, Димитър Димитров, Иван Павлов Атанасов, Искър, Киев, Лозарска, Маршал Толбухин, Местност Пангала, Москва, Панайот Волов, Плачковска, Първи Май, Скобелев, София, Стара Планина, Стопанска, Стоян Едрев, Студентска, Шипка, Шумен

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долни Дъбник:   III Стопански Двор Пи 291019, Xix-1149 1148, Ііі Стопански Двор, Ал Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Беласица, Бр Миладинови, Бузлуджа, В Априлов, В Петлешков, Велчова Завера, Ген Скобелев, Гоце Делчев, Д.Дебелянов, Добри Чинтулов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Илия Бешков, Кирил И Методий, Кл Охридски, Македония, Мургаш, Назъм Хикмет, Нефтеник, Никола Петков, Осогово, Перущица, Първи Май, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Ст.Заимов, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тунджа, Упи - І Кв.83, Христо Ботев, Христо Янчев, Цар Иван Шишман, Царевец, Шипка, Ъгъла На Ул. Тунджа И Ул. Перущица

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Дъбник:   Ал Стамболийски, Ангел Кънчев, Първи Май, Струма, Христо Ботев, Христо Янчев

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник:   Вежен, Възраждане, Г Бенковски, Г С Раковски, Ген.В.Стойчев, Добрич, Захари Стоянов, Лесопарк, Неофит Рилски, Никола Петков, Никола Петков, Освобождение, П Хитов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Янчев, Христо Янчев, Цар Самоил

На 30.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Долни Дъбник:   България, Г С Раковски, Дунав, Кочо Честименски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Никола Петков, Христо Ботев, Христо Янчев

На 31.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Долни Дъбник:   В Левски, Ген Скобелев, Гео Милев, Захари Стоянов, Общ.Пд Нефт И Газ, П Волов, Радецки

На 31.10.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Долни Дъбник:   Ал Стамболийски, Балкан, Бр Миладинови, В Априлов, В Петлешков, Гоце Делчев, Захари Стоянов, Кирил И Методий, Македония, Никола Петков, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Струма, Тунджа, Царевец

Община Искър  

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър:   Ал Димитров, Вапцаров, Въло Йончев, Искър, Кирил И Методий, Малчика, Мара Денчева, Петлешков, Пирин, Силистра, Слави Алексиев, Тулча, Тутракан, Христо Наумов, Цвятко Георгиев

На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Писарово, Общ. Искър:   III-422, Кв. 81, Асен Халачев, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Рилски, Лазар Станев, Никола Й.Вапцаров, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Аврамов, Цвятко Георгиев, Цоню Матев, Яне Сандански

Община Кнежа  

На 29.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лазарово:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Гео Милев, Георги С. Раковски, Елин Пелин, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Родопи, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Юрий Гагарин

Община Левски  

На 01.11.2018 г. /09:45 - 16:00 ч.; 10:00 - 10:10 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Борислав:   Васил Априлов, Васил Левски, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Максим Горки, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, П.К.Яворов, П.Р.Славейков, Петър Берон, Пирин, Ракитин, Рила, Св.Св.Кирил И Методий, Средна Гора, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Ю.А.Гагарин

На 01.11.2018 г. /09:45 - 16:00 ч.; 10:00 - 10:10 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Вълчитрън:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Любен Каравелов, Македония, Мусала, Оборище, Огоста, Опълченска, П.К.Яворов, Паисий, Пенчо Славейков, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Ресен, Родопи, Росица, Св.Св.Кирил И Методий, Скопие, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черно Море, Янтра

На 01.11.2018 г. /09:45 - 16:00 ч.; 10:00 - 10:10 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Катерица:   Беласица, Божин Чулев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Бърдарова, Любен Вешков, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов

На 01.11.2018 г. /09:45 - 16:00 ч.; 10:00 - 10:10 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Одърне:   9-Ти Септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Али Шарифов, Безименна, Божин Чулев, Вапцаров, Васил Левски, Витоша, Владимир Ангелов, Възраждане, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Едно, Захари Стоянов, Любен Вешков, Н В Грамовски, Назъм Хикмет, Пенчо Славейков, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Стара Планина, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Спасов

На 01.11.2018 г. /10:00 - 10:10 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Каменец, Общ. Пордим:   Априлов, Атанас Митев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Индустриална, Искър, Кирил И Методий, Люлин, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Освобождение, Осъм, Отец Паисий, П.К.Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пирин, Радецки, Рила, Ропотамо, Сергей Румянцев, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Янтра

На 01.11.2018 г. /10:00 - 10:10 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Летница, Общ. Летница:   Александър Димитров

На 02.11.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Веселина Геновска, Гергана, Княз Борис, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Цар Иван Асен II

На 30.10.2018 г. /10:00 - 10:10 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Българене, Общ. Левски:   Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 30.10.2018 г. /10:00 - 10:10 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Малчика:   Васил Левски, Дружба, Ив.Вазов, Осъм, Панайот Хитов, Площад, Стара Планина, Столетов

На 30.10.2018 г. /10:00 - 16:30 ч.; 10:00 - 10:10 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бацова Махала:   Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 30.10.2018 г. /10:00 - 16:30 ч.; 10:00 - 10:10 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Левски:   Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор

На 30.10.2018 г. /10:00 - 16:30 ч.; 10:00 - 10:10 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Санадиново:   № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 30.10.2018 г. /10:00 - 16:30 ч.; 10:00 - 10:10 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Трънчовица:   Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра

Община Никопол  

На 29.10.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Дебово:   1-Ви Май, Ангел Мушатов, Г Димитров, Искър, Лиляна Димитрова, Н Й Вапцаров, Пирин, Росица, Цар Калоян, Чайка

На 30.10.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Асеново, Общ. Никопол:   Васил Левски, Д-Р Петър Берон, Трети Март, Христо Ботев, Чавова

На 30.10.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Дебово:   1-Ви Май, Ал Стамболийски, Ангел Мушатов, Асен Халачев, Бистрица, В Коларов, Вела Пеева, Г Биков, Г Димитров, Гоце Делчев, Д Благоев, Добри Ницов, Дунав, Ив Вазов, Искър, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Марица, Митре Тихов, Н Й Вапцаров, Недю Личев, Осъм, П.Берон, Пирин, Рила, Росица, Сл Алексиев, Стара Планина, Странджа, Тунджа, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цветан Спасов, Чайка

На 30.10.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Жернов:   Арда, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Искър, Огоста, Рила, Христо Ботев, Янтра

На 30.10.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Муселиево:   Арда, Беласица, Бенковски, В Коларов, В Левски, Вела Пеева, Витоша, Г Димитров, Гео Милев, Д Благоев, Дунав, Ив Вазов, Искър, Кирил И Методий, Л Герганов, Л Димитрова, Люлин, Малчика, Марица, Местн.Кантона, Местност Долни Върби, Н Рилски, Огоста, П Симеонов, Паисий, Пирин, Радецки, Раковски, Рила, Скобелев, Ст Караджа, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 30.10.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Никопол

На 30.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Муселиево:   Вела Пеева, Г Димитров, Дунав, Л Димитрова, Паисий, Рила, Скобелев, Стара Планина, Хаджи Димитър, Янтра

Община Плевен  

На 01.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бохот

На 01.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Плевен:   Местн.Кайлъка, Парк Кайлъка

На 01.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Плевен:   Иван Вазов, Парашкев Цветков, Полтава, Сопот

На 01.11.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Акд.Й.Трифонов, Изток, Молдавия, Момин Кладенец, Русе/Д-Р Бешев/, Стоян Михайловски

На 02.11.2018 г. /08:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Згалево:   Извън Регулация, До С.Згалево

На 02.11.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Акд.Й.Трифонов, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, Йордан Йовков, Русе/Д-Р Бешев/

На 02.11.2018 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  Згалево

На 29.10.2018 г. /08:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен:   Нипкитм

На 29.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горталово:   071020- Местност Сушица, Vi-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 29.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Къртожабене:   Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Местност Барата, Орлица, Студенец, Упи II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коиловци:   Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Г Димитров, Иван Вазов, Кирил И Методий, Ленко Мишев, Неофит Рилски, Христо Ботев

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мечка, Общ. Плевен:   Александър Стамболийски, Антим I, Г.С.Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю.А.Гагарин

На 29.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен:   000259

На 29.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Бръшляница

На 29.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Буковлък:   11-Ти Декември, 244, 670 Кв. 51, Іі И Ііі, Аврора, Балкан, Беласица, Белград, Белмекен, Бенковски, Богомил, Буря, Вежен, Демокрация, Димитровград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Изток, Илинден, Крайцер Аврора, Латинка, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Оборище, Орлица, Патриарх Евтимий, Пирин, Плевен, Правда, Преслав, Прилеп, Район Апк, Раковски, Рила, Родопи, Русе, Сан Стефано, Силистра, Срещу Кат, Стара Планина, Стопански Двор, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Трети Март, Тутракан, Упи 1, Хайнбоаз, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка

На 29.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:   Іv , Кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Арда, Асен Халачев, Бачо Киро, Братя Миладинови, В.И.Ленин, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Кирил И Методий, Ком, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, Освободител, Осогово, П.К.Яворов, Пирин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, Родопи, Свобода, София, Софроний Врачански, Средна Гора, Странджа, Суворов, Тодор Луканов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Шипка

На 29.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Коиловци:   000412, 9-Ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил И Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов

На 29.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Коиловци:   № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Божин Гърков, Братя Гъркови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Владимир Заимов, Г Димитров, Дунав, Иван Вазов, Кирил И Методий, Ленин, Ленко Мишев, Люлин, Маршал Толбухин, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Янко Сакъзов

На 29.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Стефан Караджа, Сторгозия

На 29.10.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен:   Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Дружба, Кирил И Методий, Трети Март

На 29.10.2018 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен:   000259, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Кирил И Методий, Лозенка, Трети Март

На 30.10.2018 г. /08:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен:   Местн.Западна Идустриална Зона

На 30.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Плевен:   Битоля/А.Дервишев/, Георги Кочев, Македония, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пирин, Тодор Каблешков, Цоню Матев

На 30.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Плевен:   България, Българска Авиациа /Индустр., Индустриална Зона, Местн.Акчара, Местн.Западна Идустриална Зона, Местност Русково Бърдо

На 30.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ -  Буковлък

На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Бохот:   Ал. Стамболийски, Вапцаров, Г.С.Раковски, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил И Методий, Местност Стадиона, Петко Д.Петков, Пирогов, Стамболийски, Христо Ботев

На 30.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен:   Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона, Местност Русково Бърдо

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Васил Левски/Г.Димитр/, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Д-Р Л.Заменхов, Данаил Попов /В.Ленин/, Райко Жинзифов, Ракитин, Цар Калоян/Б.Бараков/

На 30.10.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./   На 31.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Сторгозия

На 30.10.2018 г. /10:45 - 11:00 ч./ -  Плевен:   България, Българска Авиациа /Индустр., Местн.Акчара

На 31.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Плевен:   Местн.Бъчвата

На 31.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Кайлъка, Местн.Кайлъка, Сан Стефано, Стража 2 Клон 1

На 31.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тученица:   Ген.Вл.Заимов, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Дамян Пешев, Радецки, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 31.10.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Плевен:   Иван Тодоров, Майска, Панега

Община Червен бряг  

На 30.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лепица:   080011, 43311, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 01.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг:   Антим, Вардар, Голеж, Пирин, Рила, Средна Гора, Стара Планина, Струга, Шейново, Яна, Янтра

На 30.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сухаче:   В Левски, В Петлешков, Вешка Данова, Г Бенковски, Г Тошев, Девети Септември, Ив Вазов, Маршал Толбухин, Н Вапцаров, Райко Даскалов, Ст Едрев, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 30.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Чомаковци:   10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 29-та, 30-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-Ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 47-ма, 50-та, 51-Ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 63-та, 64-та, 65-та, 66-та, 67-ма, 68-ма, 69-та, 70-та, 71-Ва, 72-ра, 74-та, 75-та, 77-ма, 78-ма, 8-ма, 80-та, 81-Ва, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Априлов, Васил Левски, Г С Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет И Втора, Двадесет И Осма, Двадесет И Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил И Методий, Любен Каравелов, П Волов, П К Яворов, Петдесет И Втора, Плиска, Тридесет И Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц.Кръстев, Четиридесет И Трета, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 31.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг:   Ген.Колев, Дойран, Жк.Победа Кв.62, Победа, Яне Сандански

 

София-област

Община Божурище  

На 29.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище:   Георги Аспарухов - Гунди, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, Пейо Яворов, Пчела, Упи 3-227 Кв. 18, Упи XVIі-Общ, Кв.19, Упи-190кв 15, Упиv-016025 Кв.1

На 31.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Костинброд:   Гара Бригадир

На 31.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Божурище:   Бор, Георги С.Раковски, Дружба, Дунав, Европа, Жилища, Заимов, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Кокиче, Струма, Упи Xix Кв.14, Христо Ботев, Янтра

Община Ботевград  

На 01.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград:   1866 Година, Академик Стоян Романски, Александър Стамболийски, Армеец, Балканска, Бенковска, Божко Божилов, Букорска, България, Васил Левски, Гаврил Брънчов, Захари Стоянов, Извор, Княз Борис I, Кооперативен Пазар, Кооперативен Пазар Закрит, Люлин, Никола В.Ракитин, Патриарх Евтимий, Просвета, Рила, Сан Стефано, Саранск, Седемнайсти Ноември, Стамен Панчев, Стара Планина, Стефан Караджа, Тп Мантовска Градина, Трети Март, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Шести Септември

На 01.11.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград:   Академик Стоян Романски, Васил Левски, Сан Стефано, Стамен Панчев, Стефан Караджа, Шести Септември

На 29.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Паркинг, Саранск, Темуша

На 29.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Радотина

На 29.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 29.10.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Ботевград:   05815.13.34, Зелин-36-А, Зелин-42-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Кошарата, Курорт Зелин, Христо Ботев

На 29.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 01.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица:   Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци

На 29.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 01.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:   Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Зеленград, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона

На 29.10.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Индустриална Зона, Севаст Огнян

На 29.10.2018 г. /14:45 - 15:30 ч./ -  Ботевград:   Бенковска, България, Васил Левски, Витоша, Георги С.Раковски, Гурко, Захари Стоянов, Искър, Мургаш, Освобождение, Райна Княгина, Сан Стефано, Саранск, Седемнайсти Ноември, Стефан Стамболов, Трети Март, Хан Крум

На 30.10.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   Васил Друмев, Георги С. Раковски (Р.Доков, Дунав, Ивайло, Извън Регулацията

На 30.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Ботевград:   До Сграда Ткзс

На 30.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград:   Пи №027070

На 30.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът, Махала Славополе, Упи III-25 Кв. 4

На 30.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Литаково:   3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил И Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-Ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 30.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил И Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 30.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Осеновлаг:   Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

На 30.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Радотина:   Местност Дръстила, Пи №055008

На 30.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Скравена:   Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 30.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Литаково:   3ти Март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Боговина, Брезовица, Вълчи Град, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Кап.Тодор Тодоров, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Писана, Победа, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Шести Септември (9-Ти Iх)

На 30.10.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Академик Стоян Романски, Дондуков, Каблешков, Славейков, Трети Март, Цар Самуил

На 31.10.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Ботевград:   Бенковска, България, Васил Левски, Захари Стоянов, Княз Борис I, Седемнайсти Ноември, Стамен Панчев, Трети Март

На 31.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Академик Стоян Романски, Александър Батенберг, Боженишки Урвич, България, Витиня, До Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Любен Каравелов, Незнайният Войн, Нов Кооперативен Пазар, Патриарх Евтимий, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Славейков, Трети Март, Хаджи Димитър

На 31.10.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Йошовски Трап, Курорт Зелин, Плюскач, Цар Иван Шишман

Община Годеч  

На 01.11.2018 г. /11:30 - 15:00 ч./ -  Годеч:   М.Молак, Махала Молак, Молак

На 31.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Шума:   Упи Хv-23

Община Горна Малина  

На 29.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Горна Малина:   101, Блокове

На 29.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Макоцево:   В.З. Овче Бърдо Имот №219, Местност Крушака, Местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, Пи 093013, Пи 385 Кад.Район 232, Пи 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо, Упи II-49, Кв.3, Упи ХII -176 Кв. 31

На 29.10.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Макоцево:   Местност Крушака, Пи 093013

На 29.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Негушево:   068010, Vііі-3 Кв.2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ.Горна Малина, П-Л Xvi-27, Кв.3, Упи Vі-76, Кв.11, Упи Xi-185, Кв. 18, Упи Іі-16, Кв.2, Упи XVIII-195, Кв.18, Упи Хіv-157, Кв.18, Упи-87

На 29.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Осоица:   М.Мандрите-Катлъка

На 29.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Саранци:   Iх-42,Кв.7, Іх-95,Кв15, Божанчеви Ливади, Упи І Кв.37

На 29.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Чеканчево:   II-289, Кв.32, Vi-296 Кв.25, П-Л Х-373, Кв.35, П-Л XVIі, Им.Пл.№317, Кв.24, Упи Хх-246,Кв.11

 

Община Драгоман  

На 30.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Беренде Извор

Община Елин Пелин  

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Нови Хан:   Местност Чатърлък, Местност Чатърлък

На 30.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Саранци:   000020 По Квс

На 30.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Витиня, Пик, Саранск, Цар Освободител

На 30.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Врачеш:   Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 30.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Горна Малина

На 30.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Горно Камарци:   .Упи Vi-61 Кв 11, Упи Vi-38, Кв.7

На 30.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Долно Камарци:   VIII-9 Кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Седма, Тп Център, Трета, Хііі-108 Кв.14, Четвърта

На 30.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Негушево:   Упи 9 - 020019

На 30.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Осоица:   10, 33-та, III-271 Кв.37, Xi-400 Вилна Зона, Xxv-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, Кв.37, П-Л Vi-137, Кв.1, Парцел VIII От Кв.53 В.З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв.28, Упи Iv-249, Кв.22, Упи Xi-317, Кв.39, Упи Х-404 Кв 1, Упи Хііі-373,Кв.34

На 30.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Столник

На 30.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Стъргел:   Имот 024027, Парцел Іі-269, Кв.39, Упи, Упи I-390, Кв.47, Упи V-467, Кв.30, Упи VII-309, Кв.52, Упи Vі-275, Кв.39

На 30.10.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Чурек:   Местност Жерково, П-Л Хi-275, Кв.4

На 30.10.2018 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   II Кв.143, Xi-1764, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Новоселци, Плиска, София, Упи  I-15005, Кв.164д

На 30.10.2018 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин:   333016 - Извън Границите На Населеното Място, V-1, 59 Псд, VIII Кв. 55, VIII Кв.57, Vіі-42,Кв.8, Xi-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Бенковски, Витоша, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв.40,53,51,49, Дунав, Елин Пелин, Извора, Искър, Кв.57 Парцел 5, Кирил И Методий, Кольо Фичето, Люб.Каравелов, Местност Пазарски Път, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Пенчо Р.Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Сердика, Ул.Извора №1, Упи І-Общ Кв.57, Упи ІІІ-І, Кв.58-Псд, Упи Хх-365, Кв.33, Упи ХХІІІ-130 Кв.12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Чойна

На 30.10.2018 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Петърч:   Кап.Петко Войвода, Първи Май

Община Етрополе  

На 02.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Видраре:   157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі    Кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото

На 02.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Джурово:   Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Димитър Грънчаров, Матю Воденичаров, Махала Герановица, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин

На 02.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Осиковица:   Махала 57 Км Ам Хемус

На 02.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Манаселска Река:   Махала Гола Могила, Махала Драгоица, Махала Череша

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Етрополе:   І, Кв.16, 128, 145006, 27-Ми Ноември, 27-Ми Ноември, Iv,Кв.86,Гр.Етрополе, Акация, Александър Атанасов, Александър Михайлов, Александър Стамболийски, Асеновска, Батак, Батак, Богатирска, Братя Миладинови, Варовитец, Васил Левски, Васил Овчаров, Васил Петлешков, Вилна Зона Рибарника, Вранащица, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Георги Цариградски, Григор Гошев, Григор Михайлов, Дандевил, Двадесет И Седми Ноември, Девети Септември, Дончо Тепавичаров, Екзарх Йосиф, Елаците, Елин Пелин, Етрохимик - Алексиев, Здравец, Зольовец, Иван Канджаков, Изгрев, Йордан Кесяков, Калина Вескова, Каменица, Кв. 178, Кв.178, Китката, Кочо Честименски, Крушака, Лековец, Ленин, Любен Каравелов, Максим Горки, Малка Баба, Малки Искър, Малки Искър, Марийка Гаврилова, Мария Мишева, Марко Проданов, Мико Лаков, Млада Гвардия, Младост, Младост, Московска, Никола Вапцаров, Никола Михайлов, Осем, Осем, Партизански, Партизански, Партизански, Пейо Кринчев, Победа, Полковник Гридзевски, Преслав, Прогон, Пролет, Равнището, Рудината, Руски, Руски, Руски, Сашка, Свищи Плаз, Свобода, Сергей Румянцев, Славяни, Софроний, Софроний, Спортист, Сто Двадесет И Осми, Столетов, Тодор Доков, Тринадесет, Хаджи Димитър, Хаджи Османово, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чавдар, Часовникова Кула, Чертиград, Четвърта, Шиндарника, Ябланица

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рибарица, Общ. Етрополе:   194005, XVIII-14, Кв.2, Парцел Х-19, Кв.15, ХVIII, Кв.19

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ямна:   Мах.Златичора, Мах.Черти Град

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Боженица:   Махала Ласковци

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брусен, Общ. Етрополе:   229001, II, Кв.1, Кладевски Дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков Дол, Махала Радов Дол

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видраре:   157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі    Кв., Лъга, Махала Градище, Махала Джамбазите, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Семкова, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх, Пи-083145 М.Мариновото

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Джурово:   Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П.Стайков, М.Беляновец Кв.9 Упи Vііі, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Калугерово, Общ. Правец:   Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, Упи-Хі-8, Кв.4

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лопян:   005034, В.З.Лопян, Кв.6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв.6, Упи 6-22, Вилна Зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П.Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, Упи І-211, Кв.29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лъга

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Малки Искър

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Осиковица:   Махала 57 Км Ам Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Осиковска Лакавица:   Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам;, П-Л Vi-61, Кв.5

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Правец:   Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Опълченска, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, Упи 225 Кв. 110

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Правешка Лакавица:   001626, Голямата Ливада, Махала Церица

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Георги Бенковски

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Своде:   Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Средни Рът:   Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 02.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Манаселска Река:   Махала Буджов Дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 02.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Равнище:   I Кв.29, XVII-290, Кв.46, Мах. Грозьов Дол, Махала Големанско, Упи II-196 Кв.8

На 31.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Етрополе:   145006, Вилна Зона Рибарника, Вранащица, Георги Бакалов, Етрохимик - Алексиев, Руски, Софроний, Хаджи Османово

На 31.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Етрополе:   І, Кв.16, 128, 27-Ми Ноември, 27-Ми Ноември, Iv,Кв.86,Гр.Етрополе, Акация, Александър Атанасов, Александър Михайлов, Александър Стамболийски, Асеновска, Батак, Батак, Богатирска, Братя Миладинови, Варовитец, Васил Левски, Васил Овчаров, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Георги Цариградски, Григор Гошев, Григор Михайлов, Дандевил, Двадесет И Седми Ноември, Девети Септември, Дончо Тепавичаров, Екзарх Йосиф, Елаците, Елин Пелин, Здравец, Зольовец, Иван Канджаков, Изгрев, Йордан Кесяков, Калина Вескова, Каменица, Кв. 178, Кв.178, Китката, Кочо Честименски, Крушака, Лековец, Ленин, Любен Каравелов, Максим Горки, Малка Баба, Малки Искър, Малки Искър, Марийка Гаврилова, Мария Мишева, Марко Проданов, Мико Лаков, Млада Гвардия, Младост, Младост, Московска, Никола Вапцаров, Никола Михайлов, Осем, Осем, Партизански, Партизански, Партизански, Пейо Кринчев, Победа, Полковник Гридзевски, Преслав, Прогон, Пролет, Равнището, Рудината, Руски, Руски, Сашка, Свищи Плаз, Свобода, Сергей Румянцев, Славяни, Софроний, Спортист, Сто Двадесет И Осми, Столетов, Тодор Доков, Тринадесет, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чавдар, Часовникова Кула, Чертиград, Четвърта, Шиндарника, Ябланица

Община Ихтиман  

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /08:00 - 10:15 ч.; 12:15 - 15:15 ч./ -  Вакарел:   Дренов Рът, Махала Дренов Рът

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /08:00 - 10:15 ч.; 12:15 - 15:15 ч./ -  Веринско:   Ул.13, Упи Ix-23, Кв.13, Упи Ііі-124, Кв.6, Упи XVIі-131, Кв.6

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /08:00 - 10:15 ч.; 12:15 - 15:15 ч./ -  Ихтиман:   Автомагистрала Тракия, Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Йордан Балчев, Кирил И Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич, Пи 007083 М.Царчино, Пирин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, Упи -VII 27090, Упи III-2061,Кв.145, Упи Iv - 2853, Кв.191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Цар Самуил, Черни Връх, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 29.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Веринско

На 29.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ихтиман:   Извън Регулация

На 29.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /08:00 - 10:15 ч.; 12:15 - 15:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 30.10.2018 г. /08:00 - 12:15 ч./ -  Ихтиман:   Божур, Иглика, Кокиче, Липа, Люляк, Марица, Мизия, Пирин, Плиска, Рила, Руен, Странджа, Траянова Врата, Черни Връх, Явор, Янтра

На 30.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 14:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Ръжана:   Упи Vіі-27, Кв.5

На 30.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман:   Махала Барата, Махала Бойчиновци, Махала Горобий, Махала Градеж, Махала Гроздьовци, Махала Средищна, Махала Суевци, Махала Широки Рът, Махала Шуглеовци, Упи Vіі Кв.8

На 30.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Хан Крум

На 30.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Бузяковци:   Заевица, Махала Поповци, Упи III-186 Кв. 17а

На 30.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Бърдо:   Упи №113 Кв.№25а

На 30.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Вакарел:   Александър Стамболийски, Махала Драгиовци, П-Л Х, Кв.11 М.Бърдо

На 30.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Джамузовци

На 30.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Мечковци:   Упи Vііі-89, Кв.3

На 30.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Пановци:   22

На 30.10.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Бузяковци:   Заевица

На 30.10.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Вакарел:   Александър Стамболийски

Община Копривщица  

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Антон:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Васил Боримечков, Васил Левски, Вежен, Въртопа, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Граничар, Двадесет И Четвърти Май, Джемина, Дойранска Епопея, Дружба, Европа, Еделвайс, Елин Пелин, Зорница, Иван Вазов, Извън Регулация, Изгрев, Лайка, Липа, Лиска, Лъджене, Любен Каравелов, Местн.Козница, Мир, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Планински Извори, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис Ііі, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Душанци:   М. Долна Махала В Упи 018050

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Копривщица:   Барикадите, Баркаш, Богдан Войвода, Борис Захов, Брайко Енев, Бунтовна, Васил Икономов, Векилова, Вельо Врачев, Гара Копривщица, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Салчев, Георги Тиханек, Голомяхова, Груйо Ценов, Двадесет И Четвърти Март, Двадесети Април, Детелин Войвода, Димо Пиринджиев, Димчо Дебелянов, Дончо Ватах Войвода, Дончо Плачков, Душко Цаков, Дядо Либен, Здравец, Иван Бората, Иван Джартазанов, Иван Келчев, Иван Кривиралчев, Извън Регулация, Кв.122 Упи V-1983, Кирил Бояджиев, Коста Малказанов, Костадин Доганов, Любен  Каравелов, Мангър Войвода, Мандулова, Матея Кривиралчев, Местност Войводенец, Местност Попадия, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Геров, Найден Попстоянов, Нешо Попбрайков, Нешо Шабанов, Никола Беловеждов, Никола Белчев, Никола Герджиков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Пенчо Видин, Петко Кълев, Петко Шипочинов, Петровден, Петър Жилков, Попска Река, Първа Пушка, Радомирова, Райново Дере, Рашко Брайков, Рашко Х.Стойчев, Салчо Василев, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Тумангелова Чета, Фръго Доев, Хаджи Генчо, Хаджи Ненчо Палавеев, Христо Тороманов, Цоко Будин, Юрукова, Яко Доросиев

На 30.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Пирдоп:   Александър Стамболийски, Борис Темков, Братя Х. Димитрови, Бузола, Димитър Ночев, Еделвайс, Еленско, Здравец, Илчо Димов, Методи Стоянов, Отец Иван Гайдаров, Рорач, Рошава Могила, Сергей Румянцев, Славци, Стефан Стамболов, Тодор Влайков, Харалампи Златанов, Цено Евтимов

На 30.10.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Пирдоп:   Еделвайс, Еленско, Здравец, Илчо Димов, Отец Иван Гайдаров, Сергей Румянцев, Славци

Община Костенец  

На 01.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костенец, Общ. Костенец:   VII-858, Кв.68, Акация, Белмекен, Боровец, Васил Левски, Витоша, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Иван Вазов, Изгрев, Искра, Калинка, Кокиче, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Момина Сълза, Оборище, Пирин, Първенец, Рила, Самуил, Свети Георги, Свобода, Славей, Средна Гора, Стадионна, Трапезица, Търговска, Хан Исперих, Цар Симеон I, Цариградско Шосе, Чайка, Чучулига, Шипка, Ясен

На 02.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Василица:   Махала Гергичка, Махала Шуманска

На 02.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костенец, Общ. Костенец:   Акация, Балчовица, Белмекен, Бор, Бреза, Бунара, Вароша, Васил Левски, Витоша, Втора, Георги С.Раковски, Горна Черква, Детелина, Дренето, Дъбовица, Еделвайс, Езерище, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Инчовица, Искър, Кирил И Методий, Китка, Кокиче, Константин Костенечки, Кръстите, Курорт Вили Костенец, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Малина, Марица, Миликини Ниви, Младост, Мургаш, Мусала, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пета, Пипериче, Пирин, Пленщица, Първа, Равен, Радост, Република, Рила, Родопи, Роза, Сакарджа, Самуил, Света Петка, Свети Георги Победоносец, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил И Методий, Синчец, Соколовец, Софроний Врачански, Средна Гора, Стадионна, Стара Планина, Стефан Караджа, Съединение, Теменуга, Тинтява, Топола, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хризантема, Христо Ботев, Чавча, Череша, Черни Връх, Юрукова Поляна, Ягода, Ясен

На 29.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Василица:   Махала Нова, Махала Гледжова, Махала Нова, Махала Пердова, Нова, Пердова

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Баня:   Търговска

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Искрец:   048015, Габер, Христо Ботев

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Василишка

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Очуша:   Мах.Каменчанска, Мах.Кулева, Мах.Кьосева, Мах.Мартинска, Мах.Шатърска, Мах.Шехтова, Упи Хv-39,Кв.7

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Подгорие:   П-Л Xix, Кв. 6, Упи Хіv-174, Кв.20

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пчелин, Общ. Костенец:   I-245 Кв. 11, К.К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани, П-Л I-167, Кв.7, Пчелински Бани, Ул.Рила, Упи III-3 Кв. 1, Упи XII-270, Упи-425, Кв.1, Ххіі-419

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Василица:   000147

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Василица:   Махала Гьола

На 29.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Момин Проход:   Ален Мак, Бор, Борова Гора, Бряст, Венера, Гьолска, Детелина, Дрена, Дъбовица, Еделвайс, Княз Борис, Круша, Лале, Лоза, Луна, Мир, Мусала, Осика, Победа, Пчела, Радост, Ружа, Свежест, Славянска, Стара Планина, Сълзица, Тодор Ненчев, Топола, Трапезица, Траянови Врата, Трепетлика, Три Къщи, Христо Ботев, Цвят, Ягода

На 31.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костенец, Общ. Костенец:   Акация, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Василишка, Върба, Екзарх Йосиф, Еледжик, Заря, Зорница, Иглика, Извор, Изгрев, Китка, Лайка, Липа, Люляк, Момина Сълза, Морава, Оборище, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Перуника, Пчелинска, Райна Княгиня, Свети Георги, Стефан Караджа, Теменуга, Търговска, Цар Калоян, Цариградско Шосе, Чайка, Шипка, Явор, Янтра, Ястребец

Община Костинброд  

На 29.10.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Безден:   М. Могилата Упи77,24, Пи №243,Кв.25, Упи 77.9

На 29.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Костинброд:   Златен Век, Кв.57 Упи 3872, Константин Преславски, Любен Каравелов, Местн. Св.Тройца, Местност Бачийте, Могила, Момина Сълза, Мърфи, Обединена, Струма, Упи V-4395,Кв.243, Упи Хiх - Общ, Кв. 50, Упи Хххі-3890, Кв.50, Упи- I 736 Кв. 57, Шияковци, Шняковски Стопански Двор

На 30.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Опицвет:   III-283, XVII Кв.4

На 29.10.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  София:   Райска Градина/Аврора/

Община Пирдоп  

На 29.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково

На 29.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Златица:   Вилна Зона Черешака, Захари И Мария Сергиеви, Извън Регулация

На 29.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Каменица, Общ. Мирково:   Махала Брестака, Махала Илинден, Махала Преспа, Махала Хвърчил, Махала Черковище, Упи XVIII-117, Кв.6

На 29.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Карлиево

На 29.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Мирково:   000592 Местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, Извън Регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, Местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 29.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Петрич, Общ. Златица:   Махала Бодят, П-Л Ііі-124, Кв.12, Х-97, Кв.24

На 29.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Смолско:   Кв.33 Упи -9-383, П-Л Х-469, Кв.21

На 29.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар:   Упи Ххііі-1053, 9-Ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Местност Бостанлъка, Местност Кьойдере, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 29.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Челопеч:   Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, Извън Регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

На 29.10.2018 г. /09:30 - 15:45 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Църквище:   V-19, Кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 30.10.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Антон:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Европа, Здравец, Извън Регулация, Местност Тифула, Опълченска, Средна Гора, Съединение, Хан Крум, Цар Борис ІІІ

На 30.10.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Душанци:   Акация, Ал.Стамболийски, Ален Мак, Бор, Борова Гора, Бреза, Бялата Вода, Васил Левски, Георги Пирдопски, Георги Салчев, Георги Стойчев, Дебелска, Димитър Пенев, Димитър Шопов, Душанска Комуна, Здравец, Иван Костадинов-Агронома, Извор, Извън Регулация, Извън Регулацията, Искро Нейчев, Кирил И Методий, Колибанска, Костадин Илиев, Куфарита, Летците, Люляк, Местност Спасови Могили, Мир, Момин Камък, Найден Кирилов, Никола И Делчо Черневи, Никола Койчев, Пейчо Станчев, Пета, Първа, Свети Георги, Свобода, Селище, Средна Гора, Станьо Добрев, Тодор Душанцалията, Тополница, Упи I-164,Кв.15, Черковна, Юрий Гагарин

На 30.10.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Копривщица:   Борносузова, Васил Икономов, Вельо Врачев, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Тиханек, Георги Тосунов, Гергьовден, Груйо Ценов, Димчо Дебелянов, Дончо Плачков, Иван Бората, Иван Келчев, Извън Регулация, Костадин Доганов, Косьовец, Любен  Каравелов, М. Попска Река - 4, Пи38558.11.499, Мангър Войвода, Марин Тодоров, Матея Кривиралчев, Местност Попадия, Местност Равна Поляна, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Попстоянов, Нешо Шабанов, Никола Гайтанеков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Петровден, Полковник Кесяков, Първа Пушка, Райна Кацарова (Бор), Райново Дере, Ралчо Войвода, Рашко Х.Стойчев, Стайко Филипов, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Хаджи Ненчо Палавеев

На 30.10.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Пирдоп:   Еленско, Извън Регулация

На 30.10.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Челопеч:   Александър Стамболийски

На 31.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Пирдоп:   Борис Темков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Марков, Дражил, Иван Вазов, Иван Клявков, Извън Регулация, Капитан Димитър Събев, Конска, Мухча, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Панайот Хитов, Петър Венков, Селска Река, Стефан Стамболов, Тополите, Харалампи Златанов, Христо Ботев, Христо Генчев

На 31.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Пирдоп:   Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Марков, Иван Вазов, Иван Клявков, Извън Регулация, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе, Панайот Хитов, Стефан Стамболов, Тополите, Христо Ботев

Община Правец  

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец:   Махала Рударец, Упи-Хі-8, Кв.4

На 29.10.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Правец:   Борова Гора, Стара Река, Тодор Живков, Трети Март

На 29.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Правец:   Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, Упи 225 Кв. 110

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Равнище:   I Кв.29, Упи II-196 Кв.8

На 29.10.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Разлив:   13022 Махала Щапалска, Махала Багелейска, Махала Влъчковска, Махала Куевска

Община Самоков  

На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Генерал Велиаминов, Дим. Смрикаров, Димитър Талев, Житна Чаршия, Иван Йончев, Искър, Константин Фотинов, Манастирска, Местност Татарски Брод, Отец Паисий, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Търговска, Хр.Захариев, Христо Йончев, Цар Борис III

На 29.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 31.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Самоков:   Братя Миладинови, Вардар, Гоце Делчев, Гр. Самоков, Тп Искър - 3, Дунав, Еленин Връх, Любомир Чакалов, Македония, Овнарско, Орлови Скали, Охрид, Преспа, Райна Княгина, Рилска Малина, Самоково, Синчец, Струма, Упи 65231.909.365, Цар Симеон, Цареви Кладенци, Ястребец

На 29.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 31.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Гоце Делчев, Рилска Малина, Струма, Цар Симеон

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Ангел Кънчев, Арда, Асен Карастоянов, Баба Фота, Белмекен, Булаир, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Искър, Мано Филипов, Митр. Доситей Самоковски, Наум Хаджимладенов, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Петър Берон, Плана Планина, Софроний Врачански, Цар Борис III, Чакър Войвода

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Абаджийска, Авксенти Велешки, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, България, Генерал Велиаминов, Дим. Смрикаров, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Житна Чаршия, Захари Зограф, Иван Доспевски, Иван Йончев, Искър, Константин Фотинов, Македония, Манастирска, Местност Татарски Брод, Отец Паисий, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Рупите, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Търговска, Търговска, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Христо Йончев, Цар Борис III, Цар Борис III

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:   Местност Татарски Брод

На 31.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Ул. Цар Борис III Тп Бистрица, 65231.906.282, Абаджийска, Александрова, Ангел Кънчев, Асен Карастоянов, Баба Фота, Белмекен, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Булаир, Бяла Поляна, Васил Левски, Верила, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Двадесет И Девети Декември, Дунав, Елин Пелин, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Йордан Йовков, Кирил И Методи, Климент, Константин Фотинов, Коста Вальов, Луковица, Македония, Мальовица, Манастирска, Мано Филипов, Митрополитска, Мусала, Наум Хаджимладенов, Неофит Рилски, Никола Драмалиев, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пашеница, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Попангелов, Пи 65231.908.409, Пирин, Рила Планина, Рилски Езера, Розова Долина, Сини Вир, Скакавец, Соколец, Софроний Врачански, Търговска, Упи 65231.914.240, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Симеон, Център За Настаняване От Семеен Тип, Чакър Войвода, Шумнатица, Ястребец

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Ангел Кънчев, Арда, Асен Карастоянов, Баба Фота, Белмекен, Булаир, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Искър, Мано Филипов, Митр. Доситей Самоковски, Наум Хаджимладенов, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Отец Паисий, Петър Берон, Плана Планина, Софроний Врачански, Софроний Врачански, Цар Борис III, Цар Борис III, Чакър Войвода

На 31.10.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Ул. Цар Борис III Тп Бистрица, 65231.906.282, Абаджийска, Александрова, Ангел Кънчев, Асен Карастоянов, Баба Фота, Белмекен, Бистрица, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бузлуджа, Булаир, Бяла Поляна, Вардар, Васил Левски, Верила, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Гр. Самоков, Тп Искър - 3, Двадесет И Девети Декември, Дунав, Дунав, Еленин Връх, Елин Пелин, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Йордан Йовков, Кирил И Методи, Климент, Константин Фотинов, Коста Вальов, Луковица, Любомир Чакалов, Македония, Македония, Мальовица, Манастирска, Мано Филипов, Митрополитска, Мусала, Наум Хаджимладенов, Неофит Рилски, Никола Драмалиев, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Оборище, Овнарско, Орлови Скали, Отец Паисий, Охрид, Патриарх Евтимий, Пашеница, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Попангелов, Пи 65231.908.409, Пирин, Преспа, Райна Княгина, Рила Планина, Рилска Малина, Рилски Езера, Розова Долина, Самоково, Сини Вир, Синчец, Скакавец, Соколец, Софроний Врачански, Струма, Търговска, Упи 65231.909.365, Упи 65231.914.240, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Симеон, Цар Симеон, Цареви Кладенци, Център За Настаняване От Семеен Тип, Чакър Войвода, Шумнатица, Ястребец, Ястребец

Община Своге  

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Бракьовци

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Брезе, Общ. Своге:   Келемеровци, Упи І-55, Кв.9, Хi-59,60,Кв.9

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Гинци:   Местност Петрохан

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Добравица

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Добърчин

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Завидовци

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Искрец:   I-133, Кв.21, Vііі-369, Кв.16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, Кв.Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, Махала Баломир, Махала Божица, Махала Букет, Махала Джагаловци, Махала Джуринци, Махала Дупни Камък, Махала Коньовци, Махала Кукла, Махала Кулинци, Махала Севкинци, Махала Тонинци, Махала Ценов Мост, Махала Чуй Петел, Меча Поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара Планина, Тепавицата, Упи III-544 Кв 53, Упи Iv-Кв 72, Упи VIII-581, Кв.69, Христо Ботев, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен

На 31.10.2018 г. /10:30 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Свидня:   3-Ти Март, Ангел Кънчев, Балкан, Борова Гора, Васил Левски, Еверест, Еделвайс, Кокиче, Л. Каравелов, Манастирска Ливада, Мах Шагерица, Махала Гераковци, Махала Дашовци, Махала Стоевци, Оборище, Отец Паисий, Петко Войвода, Преслап, Първи Май, Христо Ботев (2-ра)

На 31.10.2018 г. /10:30 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Своге:   23 Септември, Александър Вутимски, Борис I, Гео Милев, Горски Пътник, Ивайло, Малина, Махала Домишлярете, Минзухар, Петър Делян, Радецки, Райна Княгиня, Република, Роза, Слатина, Староселска, Странджа, Тополите (Н. Парапунов), Чавдар

На 31.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 10:15 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Своге:   Домишлярете, Махала Брестака, Махала Свиново, Общ.Своге Мтп Свиново, Слатина, Слънце

Община Сливница  

На 30.10.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Алдомировци:   11-та, 15-та, 16-та, 21-Ва, 23-та, 36-та, 41-Ва, III-288 Кв.48, Iv, 460, Кв.42, VII-275кв 50, Алдомировска (Г.Димитров), Главната, Детелина (Д.Благоев), Здравец (Бр.Станиславови), Иван Вазов, Парцел Три,Кв.19, Седма, Упи - Хіі-138 Кв5, Упи Xiv-203, Упи ХXVIII-188, Кв49, Четвърта

На 02.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Гълъбовци:   Деянова Воденица

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алдомировци:   16-та, Алдомировска (Г.Димитров)

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Алдомировци:   Алдомировска (Г.Димитров), Главната, Парцел Три,Кв.19, Седма, Четвърта

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница

На 29.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Габер, Общ. Драгоман

На 29.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Драгоил

На 29.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Чорул

На 29.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Драгоман

На 30.10.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   000345, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Вишая, Владимир Димитров-майстора, Войнишка Махала, Георги С. Раковски, Горна Махала, Гургулят, Гълъбовци, Двора На Апк, Девети Май, Дедо Пуне, Доктор Памукчиев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Имот 189,Упи XxVIII, Кв.3, Капитан Олимпи Панов, Капитан Радко Димитриев, Кирил И Методий, Клисура, Клокотница, Княз Борис I, Кооператор, Кореняк, Кочо Честименски, Липите, Лозан Тончев, Любен Каравелов, Михаил Георгиев Кенин, Младост, Оборище, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Петко Славейков, Работник, Райна Княгиня, Ракита, Ротм. Ат.Бендерев (Д.Бенд, Софроний Врачански, Спартак, Тодор Каблешков, Три Уши, Труд, Упи Хх-764, Кв 30, Упи764, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христо Ботев, ХххIII 1860, Цар Калоян, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

На 30.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   000345, Имот 189,Упи XxVIII, Кв.3

 

 

Област Видин

Община Белоградчик  

На 29.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:   1850-То Лето, Алея На Героите, Дядо Божин, Иван Кулин, Княз Борис I, Лило Панов, Недялко Първанов, Пазарска, Петко Маринов, Поручик Чолаков, Трети Март, Цоло Тодоров

Община Брегово  

На 30.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Брегово, Общ. Брегово:   Алабин, Гаврил Генов, Д-Р Петър Берон, Дунав, Елещеф, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Розова Долина, Спортист, Станке Димитров, Тимок, Тодор Каблешков, Филип Тотю

На 31.10.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Брегово, Общ. Брегово:   Борис Попарданов, Вела Пеева, Генерал Тотлебен, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил И Методий, Климент Охридски, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Й.Вапцаров, Отец Паисий, Пенчо Р.Славейков, Полянска, Седми Ноември, Станко Маринцестов, Цанко Церковски

Община Видин  

На 02.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Дружба:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 02.11.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Видин:   Екзарх Йосиф I, Теодосий Търновски, Цар Асен I, Цар Иван Асен II

На 29.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Плакудер:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 30.10.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Дружба:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 30.10.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Рупци, Общ. Видин:   020059, II-182, Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, С.Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 31.10.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Дружба:   Втора, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, Десета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Първа, Първа, Седма, Трета, Трета, Тринадесета, Тринадесета, Четиринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шестнадесета

На 31.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Видин:   Ул.Славянска,Ул.Божур,Ул.Ружа, Ул.Чайка,Ул.Байкал От№45 До №95,Ул.Синчец,Ул.Детелина

Община Димово  

На 01.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Плешивец:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 01.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Ружинци:   23 Септември, Александър Ангелов, Александър Стамболийски, Ангел Хитров, Боян Статев, Боян Чонос, Васил Иванов, Васил Левски, Вихрен, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Младенов, Георги Първанов, Георги С.Раковски, Горан Богданов, Горан Ценов, Девети Септември, Драгомир, Живко Мончев, Живко Пуев, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Коста Йорданов, Ломска, Малчика, Миджур, Младост, Найден Найденов, Оборище, Петър Глухчев, Петър Първанов, Поп Андрей, Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 01.11.2018 г. /12:00 - 12:45 ч.; 12:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ботево, Общ. Видин:   VIII-74 . Кв.8, В Сервитута На Дунавска Дига, Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 01.11.2018 г. /12:00 - 12:45 ч.; 12:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Държаница:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 01.11.2018 г. /12:00 - 12:45 ч.; 12:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Цар Симеоново:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 01.11.2018 г. /12:00 - 12:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Арчар:   000021, 242 Кв.29, Археологическа, Арчарица, Бабуя Имот 054008, Бдин, Бързарци, Бързица, Валентина Терешкова, Васил Левски, Вида, Вилна Зона Рациария, Вит, Витоша, Волга, Георги Бенковски, Добрич, Дузлука, Дунав, Дъб, Елада, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Калето, Кирил И Методий, Кокиче, Крайбрежна, Марица, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Разлог, Райна Княгиня, Рациария, Рациария Блок 8 Кв.13 Парцел.5, Рибарска, Рила, Спортист, Тинтява, Тодор Каблешков, Търлите, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Шишман, Черковна

На 01.11.2018 г. /12:00 - 12:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Владиченци:   Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта

На 01.11.2018 г. /12:00 - 12:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Извор, Общ. Димово:   Вельо Бурдашки, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета

На 01.11.2018 г. /12:00 - 12:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лагошевци:   028024, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Трета, Шестнадесета

На 01.11.2018 г. /12:00 - 12:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мали Дреновец:   Втора, Пета, Първа, Трета

На 01.11.2018 г. /12:00 - 12:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Шипот:   Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 02.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Воднянци, Общ. Димово:   Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Пета, Първа, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 02.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Динково:   059011, Втора, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 02.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дреновец:   23 Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Попов, Асен Балкански, Бдин, Божур, Боян Чонос, В Района На Жп Гарата, Васил Левски, Вела Пеева, Венеца, Витко Иванов, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Кирков, Градище, Девети Май, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Добруджа, Евгени Михайлов, Железничар, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Камен Петров, Кирил И Методий, Кокиче, Кольо Фичето, Космос, Коста Йорданов, Лале, Лебед, Лиляна Димитрова, Лом, Лотос, Любен Каравелов, Люлин, Магура, Малина, Марин Дринов, Марица, Металик, Миджур, Милин Камък, Минзухар, Митко Палаузов, Нарцис, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Никола Парапунов, Огоста, Осъм, Палма, Патриарх Евтимий, Перчо Йорданов, Пирин, Пролет, Райна Княгиня, Роза, Росица, Седемнадесет Партизани, Славянска, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Стела Благоева, Стефан Караджа, Строител, Струма, Тодор Петров, Толбухин, Тополница, Тунджа, Упи-691, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цибър, Чавдар, Чепино, Черно Море, Юрий Гагарин, Явор, Ягода, Янтра, Ясен

На 02.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Карбинци:   Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Дванадесета, Девета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Седма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Шеста, Упи II - 000046, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 02.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Медовница:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 02.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Тополовец, Общ. Ружинци:   Антон Иванов, Батак, Беласица, Бонония, Бузлуджа, Васил Априлов, Ведерник, Вихрен, Волгоград, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граничар, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Иван Козаров, Максим Горки, Мико Нинов, Мусала, Рила, Средец, Странджа, Филип Тотю, Хан Крум, Цанко Церковски

На 31.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бела:   I Кв.64, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 31.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дълго Поле, Общ. Димово:   №I-164 Кв.19, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 31.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костичовци:   Васил Коларов, Георги Костадинов, Двете Партизанки, Живко Пуев, Илия Филипов, Кузман Георгиев, Никола Еленков, Партизани, Ремсисти, Ск Спартак, Сталинградска Битка, Стоян Георгиев, Христо Смирненски

На 31.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Скомля:   Втора, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 31.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:30 - 16:00 ч./ -  Гранитово, Общ. Белоградчик:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Кула  

На 29.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Бояново, Общ. Грамада:   Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Кула

На 29.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Полетковци

На 29.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Водна:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 29.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Грамада:   171022, 171028 Кв.171, 171029, Адалберт Антонов, Александър Стамболийски, Ангел Мишев, Байчов Кладенец, Бачо Киро, Безименна, Бели Брег, Боян Чонос, Бреслето, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Стойков, Видин, Гаврил Генов, Генерал Столетов, Генерал Тотлебен, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Живко Кръчмарски, Замфир Попов, Иван Вазов, Иван Козарев, Йордан Йовков, Коста Йорданов, Кочо Честименски, Крум Бъчваров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Мико Нинов, Никола Й.Вапцаров, Никола Парапунов, Паша Петко, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Перчо Йорданов, Петко Р.Славейков, Петко Стоевски, Рача, Сергей Румянцев, Спортист, Странджа, Страшен Брег, Тодор Каблешков, Тодор Титуренков, Тодор Тошков, Тошо Хаджийски, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Шестте Партизани, Широка

На 29.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Медешевци:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 29.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Милчина Лъка:   Втора, Девета, Единадесета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 29.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Тошевци:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 29.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./   На 30.10.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Бранковци, Общ. Грамада:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 29.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./   На 30.10.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Коста Перчево:   105002, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Девета, Десета, Осма, Първа, Трета, Тридесета

На 30.10.2018 г. /15:30 - 15:45 ч./ -  Грамада

Община Ново село  

На 30.10.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Неговановци:   Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Упи 3 - 451 Кв 35, Четвърта, Шеста

 

 

Област Враца

Община Бяла Слатина  

На 01.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Търнак:   9-Ти Септември, 9-Ти Септември, Бачо Киро, Бачо Киро, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Крайна, Крайна, Хан Аспарух, Хан Аспарух

На 29.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 30.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Попица:   Ген. Гурко, Георги Бенковски, Искър, Кръстовище Х.Димитър И Г.Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Пирин, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Шабански

На 30.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина:   Гимназиална, Димитър Благоев, Климент Охридски, Кръст.Кл.Охридски И Л.Каравелов

На 31.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Търнак:   9-Ти Септември, Бачо Киро, Димитър Благоев, Крайна, Хан Аспарух

Община Враца  

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Баница:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Батак, Ботуня, Брацигово, Бузлуджа, Васил Коларов, Вихрен, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Георгиев, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Нивянин, Иглика, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лена, Лозенец, Местност Банята, Местност Край Село, Местност Селски Площад, Милин Камък, Мир, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Нил, Одрин, Пети Конгрес, Петко Р. Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Роза, Скът, Спортна, Струма, Тракия, Трапезица, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Шипка

На 01.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Враца:   Алеко Константинов, Безименна, Вежен, Мито Орозов, Ученически Комплекс

На 01.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Враца:   Любен Каравелов, Мито Орозов, Св.Св.Кирил И Методий, Стоян Калъчев, Трайко Китанчев, Христо Ботев, Цар Борис I-Ви, Цар Калоян

На 01.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Враца:   Мито Орозов

На 02.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Враца:   Дъбника, Дъбника-Орбити

На 29.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Враца:   Атанас Йованович, Васил Кънчов, Младост

На 30.10.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Враца:   Втори Юни, Поп Боюклийски, Речка, Тодор Каблешков, Търговска, Хаджи Димитър, Христанчо Матов, Христо Ботев, Цвятко Бобошевски

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Враца:   Амур, Ангел Грамчев, Имот №9440172, Индустриална, Сениче, Стоян Ц. Даскалов, Череша

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Голямо Пещене:   Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Байкал, Бузлуджа, България, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Верила, Веслец, Витоша, Вихрен, Владая, Волга, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Есперанто, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Калиакра, Камчия, Ком, Лазар Петров, Ленин, Любен Каравелов, Местност Селскостопански Двор, Мир, Найден Геров, Никола Вапцаров, Нил, Орешака, Полето, Речка, Роза, Розова Долина, Ропотамо, Руен, Скът, Средна Гора, Страцин, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Драма

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Мраморен:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Амур, Ангел Вешев, Антон Иванов, Баба Тонка, Байкал, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бистрица, Божур, Бузлуджа, Бързия, Вешо Ангелов, Вит, Вихрен, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Иван Стоянов, Казашка, Камчия, Клокотница, Кокиче, Ком, Люлин, Люляк, Мак, Марица, Местност Голямо Пещене, Милин Камък, Мир, Младен Георгиев, Мраморчица, Мургаш, Найден Миков, Нено Георгиев, Одрин, Опълченска, Оряховска, Пирин, Рашко Гергов, Река Амур, Рупите, Тинтява, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Юрий Венелин

На 31.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Оходен:   20-Ти Фефруари, 9-Ти Септември, Балкан, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Георги Димитров, Гладно Поле, Детелина, Иван Нивянин, Искър, Йордан Лютибродски, Камен Дол, Комсомолска, Максим Горки, Малчика, Местност Военните, Митко Палаузов, Никола Марков-Колката, Осогово, Петър Дилов, Ропотамо, Септември, Скът, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Мало Пещене:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Нивянин, Ком, Косматица, Лазар Петров, Местност Входа На Селото, Околчица, Орешака, Скът, Трапезица, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка

Община Мизия  

На 31.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ -  Войводово, Общ. Мизия:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Кюстендилска, Никола Вапцаров, Пенчо Славейков, Христо Ботев

На 31.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ -  Липница, Общ. Мизия:   28-Ми Април, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Вардар, Васил Воденичарски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Горан Буджански, Драва, Дунав, Иван Вазов, Местност Ливадето, Никола Вапцаров, Осъм, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Пудрийски, Цоло Върбанов, Юрий Гагарин, Янтра

На 31.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Мизия:   Аврам Стоянов, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Бачо Киро, Безименна, Битуля, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Петлешков, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Дафинка Чергарска, Димитър Василев Станкулов, Димитър Тошков Петров, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Йончо Стайков, Лазар Драйчев, Ленин, Люлин, М.Шировица, Местност Турски Дол, Местност Червено Кладенче, Минко Костадинов, Неофит Бозвели, Никола Стефанов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Цветков, Пирин, Проф. Иван Митев, Райко Даскалов, Скът, Спас Гергов Дицов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Стаменов Гергов, Хаджи Димитър, Христо Ангелов Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цветко Найденов Тачов, Цоло Николов

На 31.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ -  Мизия:   Врачанско Шосе

На 31.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Крушовица, Общ. Мизия:   Аврам Стоянов, Антон Иванов, Асен Златаров, Безименна, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Петлешков, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Дафинка Чергарска, Димитър Василев Станкулов, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Лазар Драйчев, Ленин, М.Шировица, Местност Турски Дол, Местност Червено Кладенче, Минко Костадинов, Неофит Бозвели, Никола Стефанов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Петър Цветков, Пирин, Проф. Иван Митев, Райко Даскалов, Спас Гергов Дицов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Стаменов Гергов, Хаджи Димитър, Христо Ангелов Панов, Христо Ботев, Цар Асен, Цоло Николов

Община Оряхово  

За периода 29-30.10.2018 г. /08:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Оряхово:   6-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Арх.Васильов, Арх.Цолов, Безименна, Веслец, Витоша, Владая, Дунав, Захари Стоянов, Ильо Войвода, Кошарите, Марек, Найден Геров, Панайот Волов, Рила, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин

Община Роман  

На 31.10.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Мизия:   Александър Якимов

На 31.10.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Роман:   Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вунка Йотова, Гарван, Ген. Столетов, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д-Р Стоян Стоянов, Димитър Баковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Жил.К-С Роман, Захари Стоянов, Иван Вазов, Илия Темелски, Искър, Камен Петков, Капитан Петко Войвода, Карашка, Кв 61, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Малък Искър, Митко Палаузов, Митко Пешев, Нешо Миковски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Пирин, Полковник Гарденин, Рила, Родопи, Романова Крепост, Софроний Врачански, Средна Гора, Станка Филибинова, Стефан Караджа, Струпешка, Сухо Поле, Тодор Каблешков, Топчовец, Тотка Илиева, Търговска, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Чавдар, Шейново, Шипка

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

                           CEZ GROUP
 
 

 

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде ще спира водата в София 0| 2457 |22.10.2018 . Къде ЧЕЗ спира тока? 0| 2509 |19.10.2018 . Вижте разказа на нападнатата юристка Валентина Каменарска 6| 6192 |19.10.2018 . Вижте къде „Софийска вода” временно ще прекъсне водоснабдяването 0| 2403 |15.10.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах