Петък, 14 Декември 2018, 11:09
Frognews
0| 2607 |16.11.2018

Вижте къде ЧЕЗ ще спира тока заради профилактика

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 19-23 ноември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  

Община Банкя  

На 20.11.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: 20 Април, Ген. Стефан Славчев, Георги Сава Раковски, Шейново

На 20.11.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  София: V-1719, Шейново

На 21.11.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Варна, Кресна, Чешма II

На 22.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Ангел Каралийчев, Еделвайс, Люляк, Морава/Дзерджински/, Мусала/15-та/, Невен, Некрасов, Шуманица

На 22.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Иваняне: Богданов Дол

На 23.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Антим I, Беласица, Ботьо Петков, Княз Борис I/Д. Благоев/, Люлин, Персенк, Трапезица, Христо Ботев

Община Витоша  

На 19.11.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: Кв. Бояна, Кв. Драгалевци, Кв. Симеоново

На 19.11.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  София: 201-ва, 201-ва/Драгалевци/, 201а/Драгалевци/, 203-та/Драгалевци/, Боянска /Драгалевци/, Драгалевци, Нарцис/Методи К. Димитров/, Околовръстен път

На 19.11.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: 203-та/Драгалевци/, 209-та/457/, 209-та/Драгалевци/, 210-та, 211-та/Драгалевци/, 212-та/Драгалевци/, Д-Р Кръстьо Кръстев/211-та, Захари Зограф, Невена Коканова, ул.   Нейчо Попов-Ул. Н. Коканова

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Байкал, Байкал, Бояна, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Герганица, Герганица, Иваница Данчев, Копитото, Кумата, Околовръстен път, Орешарска, Орешарска, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Ралевица, Севастократор Калоян/Алекса, Скакавица, Терелик

На 19.11.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Парк Витоша, Планина Витоша, Пп &Quot;Витоша&Quot; ТП &Quot;Павел Хинов&Quot;, Природен Парк Витоша

На 19.11.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва, Атанас Яранов, Нарцис/Методи К. Димитров/, Черешов Цвят

На 19.11.2018 г. /12:45 - 16:30 ч./ -  Киноцентър: ул.   Градина

На 20.11.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: Кв. Бояна, Кв. Симеоново, Кв. Драгалвци

На 20.11.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: Войводина Могила, Звездица/Георги К. Дим. /, Люлински път/Народно Въстание/, Цар Борис III/Девети Септ.

На 20.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 101-ва, 106-та, 107-ма/Драгалевци/, 108-ма, 108/Драгалевци/, 13-та/Драгалевци/, 202/Драгалевци/, 204-та, 204-та/Драгалевци/, 205-та /Драгалевци/, 209-та/457/, 4-та/Драгалевци/, 5-та /Кв. Симеоново/, 5/Киноцентър//Драгалевци/, 6-та/Драгалевци/, 603-та/Витоша/, 7-ма/Драгалевци/, 7-ма/Драгалевци/, 714-та/Витоша/, 714-та/Витоша/, 715-та, 717-та/Витоша/, 717-та/Витоша/, 717-та/Витоша/, 718-та/Витоша/, 719-та/Витоша/, 719-та/Витоша/, 719-та/Витоша/, 719-та/Витоша/, 720-та/Витоша/, 722-ра/Витоша/, 724-та/Витоша/, 776-та, 781-ва/Витоша/, IV-1053 Кв. 30, V-47, Кв. 17, XxI-998, Kw. 124, Акад. Михаил Арнаудов, Акад. Михаил Арнаудов, Безименна, Боянска /Драгалевци/, В. З. Симеоново - Драгалевци, Веселин Стоянов/109/ В. З. Киноцентър/, Вз Киноцентър 1 Част, Упи XIII-1075, Виден Табаков, Витошки Извори, Витошко Цвете/Княжево/, Гергьовче/Драгалевци/, Детелина, Детелина, Детелина/Княжево/, Детелина/Княжево/, Димитър Ненов, Драгалевци, Екатерина Божилова, Еловица /Кв. Драгалевци/, Иван Милев, Илина Църква, Кимчовец, Киноцентър I-ва Част, Крушова Градина, Люти Дол, Марин Големинов, местност Киноцентъра, Нарцис/Методи К. Димитров/, Патриарх Йоан Дебърски, Полско Цвете, Полско Цвете, Полско Цвете, Проф. Боян Пенев, Роза, Синята Скала, Синята Скала, Синята Скала, Синята Скала, Синята Скала, УПИ IV-579 Кв. 26, УПИ IV-438 Кв. 14а, Утринна Роса, Утринна Роса, Христо Патрев, Цар Борис III/Девети Септ. , Църквище

На 20.11.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  София: Момино Венче/Драгалевци/, УПИ VI-2312, Кв. 128

На 20.11.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  София: 10-та/Драгалевци/, 104-та/В. З. Киноцентър/, 6-та/Драгалевци/, 8-ма /Драгалевци/, Драгалевци, Нарцис/Методи К. Димитров/, Тончо Жечев

На 20.11.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Копрен, Медвен/Маргарита Георгиева/, Цар Борис III/Девети Септ.

На 20.11.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Княжево: Ал. Стамболийски

На 20.11.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София: Витоша, Д-Р Д. Съселов, Цар Борис III/Девети Септ.

На 21.11.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: Братя Бъкстон, Бъкстон, Тодор Каблешков

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Байкал, Бояна, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Герганица, Иваница Данчев, Копитото, Кумата, Околовръстен път, Орешарска, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Ралевица, Севастократор Калоян/Алекса

На 21.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Боянец, Боянска Река, Десислава, Иваница Данчев, Карамфил, Марини Круши, Пантелей Николов/624/, Резньовете

На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Байкал, Бояна, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Герганица, Иваница Данчев, Копитото, Кумата, Околовръстен път, Околовръстен път, Орешарска, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Ралевица, Севастократор Калоян/Алекса

На 22.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Александър Пушкин, Будилник, Ваклинец, Велики Прелом, Ген. Кутузов, Никола Петков/П. Напетов/, Преки път/Димитър Монов/

На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София: Местн. Офелиите, Парк Витоша

На 23.11.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  София: Проф. Боньо Ангелов

На 23.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 1-ва /Драгалевци/, 2-ра /Драгалевци/, 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, 5/Киноцентър//Драгалевци/, Гена Димитрова, Драгалевци, Ламар, Лешникова Гора, УПИ XxVIII-660, Кв. 3, Чемшир /Драгалевци/

На 23.11.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Киноцентър: Родна Стряха

На 23.11.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София: Акад. Петър Динеков/445-та/, Витоша

Община Връбница  

За периода 20-21.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Ломско Шосе

Община Възраждане  

На 19.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Българска Морава/Жеко Димит

Община Изгрев  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Методи Попов, Васил Калчев, Г. М. Димитров, Канала

На 20.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Дианабад

На 21.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Акад. Тодор Павлов, Дианабад

На 22.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Гара Пионер, Дианабад, Никола Габровски, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/

Община Илинден  

На 20.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Гевгелийски, Попчево/Павел Попандов/, Сава Михайлов

На 24.11.2018 г. /09:00 - 15:15 ч.; 09:30 - 15:15 ч./ -  София: Пчелински 1

На 24.11.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  София: Кукуш/Кирил Пчелински/

Община Искър  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба

На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Методи Попов, Васил Калчев, Г. М. Димитров, Дружба, Канала

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Методи Попов, Васил Калчев, Г. М. Димитров, Канала

На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Васил Калчев, Г. М. Димитров, Канала, Методи Попов

Община Красно Село  

На 19.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София: Хиподрума

Община Кремиковци  

На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Горни Богров: Александър Стамболийски, Васил Левски, Здравец, Кирил и Методий, Люлин/Лиляна Димитрова/, Местн. Б. Убрещ, Местн. Долна махала, Мусала/Васил Коларов/, Незабравка, Обреща, Поп Груйо, Рендова/Толбухин/, Рибарица, Стефан Караджа, Стубела/Ленин/, Трайчо Костов, Трети Март/9 Септември/, ул.   В. Левски/Ал. Стамболийски, УПИ III-Кв. 29 М. Горни Богров, Хан Богров, Христо Ботев, Черковна/Мироско Райчев/, Шипка

На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Богров: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 25, 3, 35, 4, 5, 8, 9, ІХ-356 Кв. 18, УПИ IV-376 Кв. 28

На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Долни Богров, Кремиковци

На 22.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Кремиковци

На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Незабравка

Община Лозенец  

На 23.11.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: Стоян Михайловски

Община Младост  

На 19.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1а

Община Надежда  

На 23.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Горни Порой/Илия Джагаров/, Екзарх Стефан/Георги Костов, Илинденско Въстание, Надежда 2, Свети Климент, Свети Климент/Ямб. Стачка/

Община Оборище  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Оборище

На 19.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Васил Априлов, Оборище

На 20.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Кръстю Раковски, Цар Симеон

На 21.11.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  София: Бенковски, Будапеща, Георги Бенковски, Екзарх Йосиф, Св. Св. Кирил и Методий

Община Овча Купел  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: Ангелов Връх, Витошка Поляна, Войводина Могила, Загребска/Атанас Мискетов/, Киевска/Баучер/, Любляна/Й. Вишевградски/, Никола Петков/П. Напетов/, Ново Село, Паскал Тодоров, Рачка

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Боряна, Букет, Любляна/Й. Вишевградски/, Нов Век/Инж. Жеко Георгиев/, Полски Венец, УПИ XіV-179

На 19.11.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Ангелов Връх, Рачка

На 21.11.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Овча Купел, Овча Купел 1

На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: 761-ва/Овча Купел/, 765-та/Овча Купел/, 770-та/Овча Купел/, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2, Промишлена, Чемшир /Драгалевци/

На 23.11.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: 761-ва/Овча Купел/, 762-ра/Овча Купел/, 763-та/Красна Поляна Овча К, Монтевидео/Пионерски път/, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2

Община Панчарево  

На 23.11.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 3-ти Март, В. З Калугерово Ливаде, В. З. Калугерово Ливаде ПИ 3202, В. З. Шумако УПИ ХVІІІ-2976, Кв. 2, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Шумако, М. Калугерица, М. Калугерица УПИ 2433;Пи 04234. 6938. 2433.

На 19.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, Бистрица, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Шумако / Симеоново

На 19.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Герман: Вилна Зона Враня, Иглика/7-ма/, Кокиче/4-та/, Липа/10-та/, Минзухар/6-та/, Младежка/12-та/, Явор/9-та/

На 19.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: 44063, 6207, 4430, Арда/В. З. Врана-Лозен/, Веслец/В. З. Врана-Лозен/, Вилна Зона Враня, Висо/В. З. Врана-Лозен/, Ерма/В. З. Врана-Лозен/, Люлин Планина/В. З. Врана-Лоз, М. Врана Лозен Триъгълника, Марица/В. З. Врана-Лозен/, Рила/В. З. Врана-Лозен/, Родопи/В. З. Врана-Лозен/, Ропотамо/В. З. Врана-Лозен/, Стара Планина/В. З. Врана-Лоз, УПИ VІІ-290, Кв. 4 Вз Враня-Лозен, УПИ XVI-168 Кв. 17, УПИ ІІ 351 Кв. 19

На 19.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Панчарево: 3-та/В. З. Малинова Долина/, М. Враня Лозен Триъгълника ПИ 44063. 6207. 4777

На 19.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: 11-та, 492, Кв, 31-Панчерево, М. Врана Лозен Триъгълника УПИ, местност Враня, Пловдивско Шосе, Рила/В. З. Врана-Лозен-Триъгълника/, Родопи, Хі-292, Цариградско Шосе/Тракия/

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична: 139020, V-931, Кв. 59, №29150. 7107. 1632, Белишако, Местн. Чемерник, Самоковско Шосе/1ва/

На 20.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: 45-та /Кв. Симеоново/, 47-ма /Кв. Симеоново/, 48-ма /Кв. Симеоново/, 49-та /Кв. Симеоново/, 50-та /Кв. Симеоново/, 51-ва /Кв. Симеоново/, 52-ра /Кв. Симеоново/, 53-та /Кв. Симеоново/, 82-ра /Кв. Симеоново/, 83-та /Кв. Симеоново/, 84-та /В. З. Симеоново Север/, Босилек /Кв. Симеоново/, В. З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Иван Владислав, Околовръстен път, Света Магдалина, Симеоново, Шумако / Симеоново

На 20.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Малинова Долина, Околовръстен път, Симеоново

На 20.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Герман: Вилна Зона Враня

На 20.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Висо/В. З. Врана-Лозен/, ПИ 44063. 6207. 4748 М. Висо, Стар Лозенски път, Стара Планина/В. З. Врана-Лоз, Хх-4492, 4493, 4494

На 20.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Борис Христов/Фильо Запрано, местност Враня, Хі-426

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Герман: ПИ 14831. 6540, 2730, 14831, 14831. 6507. 14, Божур/Ален Мак/, Боне Хаджибонев/Бузлуджа/, В. З. Терасите, В. Пеева/27-ма/, Вилна Зона Лозето, Герман, Градина/21-ва/, Дружба/23-та/, Емилиян Станев/18-та/, Идентификатор 14831. 6507. 31, М. Смереката, 14831. 6541. 60, М. Смреката, М. Терасите, М. Терасите ПИ 14831. 6508. 208, Местост Терасите, местност Зимника, местност Смреката, Незабравка/22-ра/, Терасите, Хан Аспарух/29-та/, Хан Крум/31-ва/, Цар Симеон Велики/Митко Пал

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва, Незабравка

На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: 71-ва /Кв. Симеоново/, 74-та, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Шумако / Симеоново

На 23.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Герман: Боне Хаджибонев/Бузлуджа/, Градина/21-ва/, Емилиян Станев/18-та/, Милуш Станоев/Пею Яворов/, Осми Март/15-та/, Патриарх Герман/9 Септември, Хан Аспарух/29-та/, Чучура/16-та/

На 23.11.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Панчарево

На 23.11.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  София: 1-ва, 198/В. З. Малинова Долина/, 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, 71-ва /Кв. Симеоново/, 74-та, V-260, 2010, Kв. 13, Бистрица, Бистрица, Бистришко Шосе, В. З. Калфин Дол ул.   Полежан, В. З. Калфин Дол, ул.   Правец, В. З. Калфин Дол ПИ 11985, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Калугерица, Малинова Долина, Манастирски Ливади, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Шумако / Симеоново

Община Подуяне  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Тодорини Кукли 7

На 19.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Сухата Река Бл. 224 Вх. А, Б, В, Г

На 20.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Сухата Река Бл. 224 Вх. Д, Сухата Река Бл. 225 Вх. А, Б, В

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Сухата Река, Тодорини Кукли

На 23.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  София: Васил Петлешков, Кап. Георги Мамарчев

Община Сердика  

На 23.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Банишора

На 20.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Банишора, Опълченска 117

На 22.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Клокотница, Опълченска, Охрид/Станка Първанова/, Странджа

Община Слатина  

На 20.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Кривина

Община Средец  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 6-ти Септември, Васил Левски, Витоша, Ген. Паренсов, Гургулят, Драган Цанков, Дружба 1, Евлоги Георгиев, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паренсов, Раковски, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев, Юри Венелин

На 20.11.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Евлоги и Христо Георгиеви, Климент Охридски, Св. Климент Охридски, Христо Георгиев, Цар Освободител/Руски/, Шипка

На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 6-ти Септември, Васил Левски, Витоша, Гургулят, Драган Цанков, Дружба 1, Евлоги Георгиев, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паренсов, Раковски, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев

На 20.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Добруджа, Златна Добруджа, Иван Вазов, Славянска

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 6-ти Септември, Васил Левски, Витоша, Ген. Паренсов, Гургулят, Драган Цанков, Дружба 1, Евлоги Георгиев, Каравелов, Неофит Рилски, Раковски, Хан Апарух, Хан Крум, Христо Белчев

На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 6-ти Септември, Васил Левски, Витоша, Ген. Паренсов, Гургулят, Драган Цанков, Дружба 1, Евлоги Георгиев, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Раковски, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев

На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 6-ти Септември, Васил Левски, Витоша, Ген. Паренсов, Гургулят, Драган Цанков, Дружба 1, Евлоги Георгиев, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Ракоски, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев

Община Студентски Град  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Стефан Младенов, Апостол Карамите, Борис Стефанов, Вец Симеоново, Г. М. Димитров, Георги Брадистилов, Георги Златарски, Гурко, Дианабад, Дружба 2, Дървеница, Жак Натан, Иван Боримечката, Иван Багрянов, Иван Странски, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Ловен Парк, Малинова Долина, Никола Габровски, Пъстър Свят, Росарио/Пр. Хаджихристов/, Симеоновско Шосе, Славянска, Студентски Град, Университетски Парк, Христо Данов, Цветан Лазаров

На 20.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Христо Вакарелски

На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Стефан Младенов, Апостол Карамитев, Борис Стефанов, Брадистилов, Вец Симеоново, Г. М. Димитров, Гурко, Дианабад, Дървеница, Дървеница, Жак Натан, Златарски, Иван Боримечката, Иван Багрянов, Иван Странски, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Ловен Парк, Малинова Долина, Никола Габровски, Пъстър Свят, Росарио/Пр. Хаджихристов/, Симеоновско Шосе, Славянска, Студентски Град, Университетски Парк, Христо Данов, Цветан Лазаров

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Стефан Младенов, Акад. Стефан Младенов, Апостол Карамитев, Борис Стефанов, Вец Симеоново, Г. М. Димитров, Георги Брадистилов, Георги Златарски, Гурко, Дианабад, Дружба 2, Дървеница, Жак Натан, Иван Боримечката, Иван Багрянов, Иван Странски, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Ловен Парк, Малинова Долина, Никола Габровски, Пъстър Свят, Росарио/Пр. Хаджихристов/, Симеоновско Шосе, Славянска, Студентски Град, Университетски Парк, Христо Данов, Цветан Лазаров

На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Стефан Младенов, Апостол Карамитев, Борис Стефанов, Вец Симеоново, Г. М. Димитров, Георги Брадистилов, Георги Златарски, Гурко, Дианабад, Дружба, Дървеница, Иван Багрянов, Иван Странски, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Ловен Парк, Никола Габровски, Пъстър Свят, Росарио/Пр. Хаджихристов/, Симеоновско Шосе, Студентски Град, Христо Данов 19, 21, Цветан Лазаров

На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Стефан Младенов, Апостол Карамитев, Борис Стефанов, Вец Симеоново, Г. М. Димитров, Георги Брадистилов, Георги Златарски, Гурко, Дианабад, Дружба, Дървеница, Иван Боримечката, Иван Багрянов, Иван Странски, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Ловен Парк, Малинова Долина, Никола Габровски, Пъстър Свят, Росарио/Пр. Хаджихристов/, Симеоновско Шосе, Славянска, Студентски Град, Христо Данов, Цветан Лазаров

Община Триадица  

На 23.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Околовръстен път

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ

Община Антон  

На 23.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Антон: Александър Стамболийски, България, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Двадесет и Четвърти Май, Дружба, Европа, Средна Гора, Стара Планина, Хан Аспарух, Цар Симеон, Шипка

На 22.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Антон: България, Васил Боримечков, Джемина, Иван Вазов, извън регулация, Мир, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Планински Извори, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Хаджи Димитър, Юрий Гагарин

Община Божурище  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Пролеша: УПИ ||-259, Кв. 75

На 22.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Божурище: Ангел Кънчев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Даме Груев, Дружба, Европа, Иван Вазов, Люлин, Малина, ТП Мълния

На 23.11.2018 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  Божурище: Божур, Далия, Даме Груев, Европа, Еделвайс, Здравец, Искър, Кипарис, Лотос, Максим Горки, Отец Паисий, Пролет, Рила, УПИ 16-826, Кв. 76, Х-54, 100 Кв. 11, Явор, Янтра

На 23.11.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Пролеша: Лале

Община Ботевград  

На 19.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Витиня, Витоша, До Автогара, Свобода, Севаст Огнян

На 19.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Паркинг, Саранск, Темуша

На 19.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Радотина

На 19.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 19.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 20.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица: махала Барбушовци, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Томовци

На 19.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 20.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: България, Георги С. Раковски, Мургаш, Сан Стефано, Стефан Стамболов, Хан Крум

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Врачеш: Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Георги Бенковски, Горски пътник, Гурко, Дунав, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Извор, Кокиче, Малчика, Околчица, Освобождение (9-ти Септемвр, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първи Май, Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев, Цар Самуил (М. Найденова), Шипка

На 20.11.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: 1866 Година, Васил Левски, Илия Стоянов, Индустриална, Цар Иван Шишман, Цар Освободител

На 20.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: В. З. Зелин, ул.   4-та 1, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-4-та, Зелин-5-та, Зелин-7-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Средния път, Зелин-Тодор Петров, Курорт Зелин, Паркинг, Паркинг, Саранск, Саранск, Темуша, Темуша

На 20.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Витиня, Витиня, Витоша, Витоша, До Автогара, До Автогара, Свобода, Свобода, Севаст Огнян, Севаст Огнян

На 20.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Ботевград: Александър Войницки, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Ваньо Македонски, Гаврил Брънчов, Гълъб Войвода, До Младост, Освобождение, Патриарх Евтимий, Рила, Саранск, Севаст Огнян, Склад на Едро, Стамен Панчев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Шипка

На 20.11.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Ботевград: Александър Стамболийски, Ваньо Македонски, Патриарх Евтимий, Саранск, Цар Иван Шишман, Цар Освободител

На 20.11.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: В. З. Чеканица, Зелин-Д-Р Асен Златаров, М. Чеканица, ПИ - 001088, местност Чеканица, Страцин, Чеканица

На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Врачеш: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Левски, Витиня, Витиня, Зеленград, Зеленград, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Плиска, Преслав, Преслав, Първи Май, Първи Май, Славейков (Васил Коларов), Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев, Христо Ботев

На 21.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Паркинг, Паркинг, Саранск, Саранск, Темуша, Темуша

На 22.11.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Правец: IV, Кв. 9, IV-6393, VI, Кв. 2, VI-179, Кв. 104, VII, Кв. 2, От 514-От. 424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В. Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв. 9, Упи VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, махала Живковска, махала Поповска, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, махала Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, местност Топилата, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О. Т. 211-О. Т. 202, №1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв. 57, УПИ ХI-Кв. 2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 22.11.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Разлив: махала Маргинска

На 22.11.2018 г. /08:15 - 15:15 ч./ -  Правец: Бор

Община Горна Малина  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Стъргел: УПИ I-390, Кв. 47, УПИ VII-309, Кв. 52

На 23.11.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Осойца

Община Драгоман  

На 21.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Годеч: Академик Игнат Емануилов, Бригадир, Георги С. Раковски, Никола Й. Вапцаров, Раковски

На 23.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Бучин Проход: път II - 81, УПИ III-10

На 23.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VІІІ-149, Кв. 20

На 23.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Годеч: 003670, I-994, Кв. 134 I-995, Кв. 72, VI-1405, Кв. 130, Академик Игнат Емануилов, Акация, Александър Милев, Александър Стамболийски, Ахтопол, Бригадир, Васил Друмев, Васил Левски, Видлич, Водопад, Гео Милев, Георги С. Раковски, Грамада, Детелина, Додовица, Дружба, Дунав, Елин Пелин, Елха, Заводска, Здравец, Зли Дол, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков, Клокотиш, Кокиче, Ком, Космонавт, М. Свинарника, Мали Ком, Мах. Джуричова, махала Трап, Мерудая, Местн. Цоланова, местност Ваге, Найденова, Найденова махала, Незабравка, Никола Й. Вапцаров, Никола Петков, Нишава, Осми Март, Отец Паисий, Паисии, Панджина и Пешичова, Парижка Комуна, Петрова Бара, Петрохан, ПИ 004087, Поляница, Проф. Александър Милев, Първи Май, Раковски, Република, Рибарска, Русе, Свобода, Софийско Шосе, Сохая, Старо Село, Стефан Караджа, Тинтява, Тодор Каблешков, Трап, ул.   3-та №35а, УПИ 006939, УПИ VІІ-1927, Кв72, УПИ ІІ-837, УПИ-І, Кв. 138, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цикура, Цоланова, Явор, Ямбол

На 23.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Големо Малово: УПИ ХI-92, Кв. 15

На 23.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Лопушня: 008010

На 23.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Мало Малово

На 23.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Раяновци, Общ. Драгоман

На 23.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Цръклевци

На 23.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Шума: Ракето, УПИ ХV-23

Община Елин Пелин  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин: VIII Кв. 57, Водна Помпа Отпадни Води, Кв. 57 Парцел 5, Пейо Яворов, Радецки, Рила, УПИ І-Общ Кв. 57, Хаджи Димитър, Чойна

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Нови Хан: местност Чатърлък, местност Чатърлък

На 20.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Елисейна: Безименна

На 20.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Копривщица: Любен Каравелов

На 20.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Григорево: 0004028

На 20.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Алеко Константинов, Детелина, Кирил и Методий

На 20.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: II-941 Кв 88, IV 805, VI-142, Автогара, Акация, Алеко Константинов, Белите Брези, Борис I, България, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Гайдарец, Георги Бенковски, Десислава, Детелина, Дунав, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Зорница, Ивайло, Иван Асен Втори, Иван Вазов, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Климент Охридски, Кольо Фичето, Кочо Честименски, Лесновска, Лозенец, Любен Каравелов, Максим Горки, Марица, Мургаш, Независимост, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Новоселци, Околовръстен път, Пазар Автогара, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Плиска, Синчец, Славянска, София, Софроний Врачански, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Михайловски, Трети Март, УПИ XVIII-619 Кв. 10а, УПИ 1-161165, УПИ XIX-164, Кв. 32, УПИ XxIII-361, Кв. 42, УПИ І-185 Кв. 166, УПИ Х-292, Кв. 23, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Асен I, Цар Симеон, Чаталджа, Шипка

На 20.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин

На 20.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Борис I, Васил Априлов, Витоша, Георги Бенковски, Иван Вазов, Калоян, Кирил и Методий, Климент Охридски, Максим Горки, Новоселци, Околовръстен път, Пазар Автогара, Синчец, София, Стара Планина, УПИ 1-161165, УПИ XIx-164, Кв. 32, УПИ І-185 Кв. 166, УПИ Х-292, Кв. 23, Хан Аспарух, Цар Симеон, Чаталджа

На 21.11.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска

На 21.11.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, Захари Стоянов, Йоан Екзарх, Лесновска, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Средна Гора, УПИ ХV -182 Кв. 65, Чавдар Войвода, Шейново

На 22.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Кирил и Методий

На 22.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Алеко Константинов, България, Витоша, Зорница, Иван Асен Втори, Средец, Стефан Караджа, Трети Март, Филип Тотю, Христо Ботев

На 22.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Григорево: 017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ ІV-102 Кв. 11, УПИ Vііі-25, Кв. 3, УПИ XI-319, Кв. 32, УПИ XV-128, Кв. 15, УПИ ХI-264 Кв. 18, УПИ Хіх-262, Кв. 18, Черковна

На 22.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Липа

На 22.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 08832, Баба Тонка Обретенова, Витоша, Върбето, Елин Пелин, Захари Стоянов, Лесновска, М. Шеовица ПИ -031155, Новоселци, Пирин, Росица, София, Тодор Каблешков, Уо Кв. Върбето, Шиовица

На 22.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Столник: XIII-178, Кв. 24, Мтп Складова База, П-Л І-38, Кв. 9, УПИ -272

На 23.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Столник

Община Етрополе  

На 21.11.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Етрополе: Осем, Партизански

На 23.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв. , Лъга, махала Джамбазите, махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото

На 23.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Джурово: Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Димитър Грънчаров, Матю Воденичаров, махала Герановица, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин

На 23.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Манаселска Река: махала Буджов Дол, махала Вила Манаселски Мост, махала Гараж, махала Гола Могила, махала Долна Липа, махала Драгоица, махала Липа, махала Печор, махала Смолевица, махала Череша, махала Чульовци, Укопете

На 23.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Осиковица: махала 57 Км Ам Хемус

На 23.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, Мах. Грозьов Дол, махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8

На 23.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Манаселска Река: махала Гола Могила, махала Драгоица, махала Череша

Община Златица  

На 21.11.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Златица: Бор, Бузлуджа, Голеш, Липа, местност Свети Спас, Оборище, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Стара Планина, Тодор Каблешков, Харалампи Самарджиев, Чайка

Община Ихтиман  

На 19.11.2018 г. /08:00 - 10:15 ч.; 08:30 - 10:15 ч.; 08:45 - 11:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /08:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 19.11.2018 г. /08:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Вакарел: Дренов Рът, махала Дренов Рът

На 19.11.2018 г. /08:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Веринско: ул.   13, УПИ IX-23, Кв. 13, УПИ ІІІ-124, Кв. 6, УПИ ХVІІ-131, Кв. 6

На 19.11.2018 г. /08:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Автомагистрала Тракия, Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Йордан Балчев, Кирил и Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич, ПИ 007083 М. Царчино, Пирин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИ III-2061, Кв. 145, УПИ IV - 2853, Кв. 191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Цар Самуил, Черни Връх, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 19.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /08:00 - 10:15 ч.; 08:00 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 19.11.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Веринско

На 19.11.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, извън регулация, Йордан Балчев, Кирил и Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич, Пирин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИ III-2061, Кв. 145, УПИ IV - 2853, Кв. 191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Цар Самуил, Черни Връх, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 19.11.2018 г. /08:45 - 11:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх. Генадий Ихтимански, Баба Вида, Васил Левски, Вражебъра, Ген. Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, извън регулация, Йордан Цонев, Калето, Кирил и Методи, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Марин Дринов, местност Чикийца, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Шести Септември, Шипка

На 20.11.2018 г. /08:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Горна Василица

На 20.11.2018 г. /08:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева Ливада, Малина, местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра

На 20.11.2018 г. /08:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман

На 20.11.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Ихтиман: Витоша, Дунав, Здравец, Изток, Малина, Мусала, Пирин, Пчелин, Странджа, Чайка, Шиндар

Община Копривщица  

На 20.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:00 - 10:20 ч.; 10:40 - 11:00 ч./ -  Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Васил Боримечков, Васил Левски, Вежен, Въртопа, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Граничар, Двадесет и Четвърти Май, Джемина, Дойранска Епопея, Дружба, Европа, Еделвайс, Елин Пелин, Зорница, Иван Вазов, извън регулация, Изгрев, Лайка, Липа, Лиска, Лъджене, Любен Каравелов, Местн. Козница, Мир, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Планински Извори, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис Ііі, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин

На 20.11.2018 г. /10:00 - 10:20 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 10:40 - 11:00 ч./ -  Душанци: М. Долна махала В УПИ 018050

На 20.11.2018 г. /10:00 - 10:20 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 10:40 - 11:00 ч./ -  Копривщица: Барикадите, Баркаш, Богдан Войвода, Борис Захов, Брайко Енев, Бунтовна, Васил Икономов, Векилова, Вельо Врачев, Гара Копривщица, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Салчев, Георги Тиханек, Голомяхова, Груйо Ценов, Двадесет и Четвърти Март, Двадесети Април, Детелин Войвода, Димо Пиринджиев, Димчо Дебелянов, Дончо Ватах Войвода, Дончо Плачков, Душко Цаков, Дядо Либен, Здравец, Иван Бората, Иван Джартазанов, Иван Келчев, Иван Кривиралчев, извън регулация, Кв. 122 УПИ V-1983, Кирил Бояджиев, Коста Малказанов, Костадин Доганов, Любен Каравелов, Мангър Войвода, Мандулова, Матея Кривиралчев, местност Войводенец, местност Попадия, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Геров, Найден Попстоянов, Нешо Попбрайков, Нешо Шабанов, Никола Беловеждов, Никола Белчев, Никола Герджиков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Пенчо Видин, Петко Кълев, Петко Шипочинов, Петровден, Петър Жилков, Попска Река, Първа Пушка, Радомирова, Райново Дере, Рашко Брайков, Рашко Х. Стойчев, Салчо Василев, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Тумангелова Чета, Фръго Доев, Хаджи Генчо, Хаджи Ненчо Палавеев, Христо Тороманов, Цоко Будин, Юрукова, Яко Доросиев

На 20.11.2018 г. /10:00 - 10:20 ч.; 10:40 - 11:00 ч./ -  Пирдоп: Александър Стамболийски, Борис Темков, Братя Х. Димитрови, Бузола, Димитър Ночев, Еделвайс, Еленско, Здравец, Илчо Димов, Методи Стоянов, Отец Иван Гайдаров, Рорач, Рошава Могила, Сергей Румянцев, Славци, Стефан Стамболов, Тодор Влайков, Харалампи Златанов, Цено Евтимов

На 20.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Пирдоп: Еделвайс, Здравец, Илчо Димов, Отец Иван Гайдаров, Рошава Могила, Сергей Румянцев, Славци, Тодор Влайков

Община Костенец  

На 19.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Горна Василица: махала Пердова, Пердова

На 19.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Пчелин, Общ. Костенец: Курорт Пчелински Бани, Пчелински Бани, ул.   Рила, УПИ III-3 Кв. 1

На 19.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе

На 19.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 09:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Гуцал: IV Вк. 3а

На 19.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:30 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Долна Баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски

На 19.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:30 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал. Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев

На 19.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:30 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Самоков: 3-та

На 19.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 09:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Долна Василица

На 19.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 09:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Боровец

На 19.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 09:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Радуил: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б. Хаджисотиров, Бреза, В. Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г. Зуйбаров, Г. Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив. Вазов, Изгрев, Каменити път, М. Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н. Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 21.11.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Гуцал

На 21.11.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Долна Баня

На 21.11.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Марица

Община Костинброд  

На 21.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Костинброд: 4200, 4267, До Кв. 20, 719030, VIII-3971. 4037. 4111. 4049 Кв. 208, Антим I, Баба Тонка, Блато, Братя Миладинови, Величко Величков, Велчова Завера, Възход, Генерал Влад. Заимов, Генерал Столетов, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дравски Бой, Златен Век, Ивайло, Иван Асен II, Иван Вазов, Изгрев, Индже Войвода, Кв. 57 УПИ 3872, Клокотница, Ком, Константин Величков, Константин Преславски, Къпина, Ломско Шосе, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Марица, Маслово, Места, Местн. Св. Тройца, местност Бачийте, местност Стубела, местност Твърдака, Пи4269, Мир, Могила, Момина Сълза, Мургаш, Мърфи, Обединена, Опълченска, Орлово Гнездо, Осми Март, Парижка Комуна, Петко Енев, ПИ 4379, Кв 59 А, Прохлада, Радецки, Рожен, Ручей, Сергей Румянцев, Славянска, Слана Бара, Софроний Врачански, Средорек, Стефан Стамболов, Страцински Бой, Струма, Тополница, Трети Март, УПИ V-4395, Кв. 243, УПИ XI-4381, Кв. 59 А, УПИ XV-3798 Кв. 2, УПИ ХIХ - Общ, Кв. 50, УПИ ХХХІ-3890, Кв. 50, УПИ- I 736 Кв. 57, УПИ/Парцел4155, Кв. 50, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Калоян, Черноризец Храбър, Шияковци, Шняковски Стопански Двор, Юрий Гагарин, Явор

На 21.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Петърч: Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иглика, Искър, Камчия, Кап. Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Мах . Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, УПИ I- 574 Кв. 39, УПИ Lx, УПИ VII Кв. 34, УПИIx-1009, Кв. 57, УПИxxі-211, 207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Костинброд: VIII-3971. 4037. 4111. 4049 Кв. 208, Златен Век, Кв. 57 УПИ 3872, Константин Преславски, Любен Каравелов, Местн. Св. Тройца, местност Бачийте, Могила, Момина Сълза, Мърфи, Обединена, Струма, УПИ V-4395, Кв. 243, УПИ ХIХ - Общ, Кв. 50, УПИ ХХХІ-3890, Кв. 50, УПИ- I 736 Кв. 57, Шияковци, Шняковски Стопански Двор

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Бучин Проход

На 21.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Костинброд: XxxVI-1362 Кв 180, Александър Стамболийски, Лилия, Ломско Шосе, Люляк, Младост, Синчец, Теменуга, Топола, УПИ XxII-1362, Кв. 180180, Царевец

На 21.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд: Акация, Белица, Бреза, Варна, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иглика, Калиакра, Ломско Шосе, Мусала, път 81, Ропотамо, Славянска, Спартак, Умни Брег, УПИ XVIII-2309 Кв. 148, Филип Тотю

На 22.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Голяновци: Георги С. Раковски, Местн. ул.   Централна, Ул Нарцис УПИ III-92. Кв 21, УПИ ХVі-219, Кв. 13

На 22.11.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Костинброд: Вихрен, Здравец, Кирил и Методий, Люлин, Оборище, Отец Паисий, Първи Май, Светлина, Стара Планина, Хан Кубрат

На 22.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд: Александър Стамболийски, Ален Мак, Бузлуджа, Вишня, Георги Бенковски, Йордан Йовков, Китка, Лилия, Ломско Шосе, Люляк, Мизия, Плиска, Родина, Русе, Славянска, София, Странджа, Шейново, Шипка, Янко Забунов

На 23.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Костинброд: Ломско Шосе, Местн. Малка Падина, местност Шкендерица

На 23.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Понор: . Упи VI-26 Кв. 1, Понор, Стопански Двор

На 23.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Цръклевци

На 23.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Костинброд: Регионално Депо За Тбо

На 23.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ -  Бучин Проход: Местн. Раниславци

На 23.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв 152, В. З. Градец, М. Пояке, местност Пояке, Парцел VIII, Поляке, С. Градец, УПИ Іі-323, Кв. 20, УПИ Ix-275 Кв. 35, УПИ Vі-225 Кв. 30

На 23.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ -  Дреново, Общ. Костинброд: 15, IV-73 Кв. 11, Кърна Орница, ПИ № 169

На 23.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ -  Дръмша: 106. 910, Гаго ПИ 87, 181, М Самовилски Връх, П-Л 81. 44, М. Самовилски Връх, махала &Quot;Паралъжовци&Quot;, местност Самовилски Връх, Паралъжовци, Паралъжовци ПИ 015033, Самовилски Връх ПИ 82, 9

На 23.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ -  Костинброд: Ломско Шосе, УПИ 33, Кв. 510, М. П/Ст София Запад

Община Мирково  

На 20.11.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Буново, Общ. Мирково

Община Правец  

На 19.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Драганско, махала Манастирица, махала Пушкарско, местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Равнище: I Кв. 29, УПИ II-196 Кв. 8

Община Самоков  

На 19.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал. Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Сотир Иванов, Тодор Янакиев

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алино

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово: УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, местност Мечката, местност Татарски Брод, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Драгушиново

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Авксенти Велешки, Баба Неделя, Дим. Смрикаров, Димитър Талев, Иван Йончев, Константин Фотинов, Манастирска, местност Татарски Брод, Отец Паисий, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Христо Йончев, Цар Борис III

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол: местност Татарски Брод

На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белчин: 15-та, 16-та, 18-та, 286, 5-та, 6-та, 7-ма, Георги Димитров, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Доспей: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 27-ма, 28-ма, 30-та, 4-та, 5-та, 7-ма, 8-ма, Площада

На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Продановци, Общ. Самоков

На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Бистрица, България, Бяла Поляна, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Здравец, Искър, Ихтиманско Шосе, Кирил и Методи, Климент, Леон Крудов, Манастирска, Митр. Доситей Самоковски, Митрополитска, Незабравка, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Плана Планина, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Розова Долина, Скакавец, Христо Смирненски

На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Белчински Бани: П-Л V Кв, 21

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 22.11.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Алино: П-Л Іі, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18

На 22.11.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI. Кв. 5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470, 471 Кв. 38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 22.11.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация

На 22.11.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II, Кв. 58

На 22.11.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне: ПИ 000368

На 22.11.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Рельово: №000527, извън регулация, УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5

На 22.11.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ярлово: . Упи Хіі-562, Кв. 55, 002159, Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова Гора, М. Грамаге, ПИ 013001 местност Св. Петка, ПИ №578, Стоп. Двор, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16

На 22.11.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /11:30 - 13:00 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Доспей: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 3-та, 30-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Площада

На 22.11.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /11:30 - 13:00 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 25-та

На 22.11.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /11:30 - 13:00 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Продановци, Общ. Самоков: 040171, 040187

На 22.11.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /11:30 - 13:00 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Райово: 1-ви Май, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 4-та, 5-та, 6-та, 8-ма, 9-та, Краля, Лаго, Маро, П. Пейчинов, Площада, Подридна, Самоковско Шосе, ХV Кв. 53

На 22.11.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /11:30 - 13:00 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Рельово: УПИ VІ-135, Кв. 10

Община Своге  

На 19.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Своге: Желенско Шосе, Искър

На 19.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Своге: Акация, Бисер, Бойка, Буря, Велико Търново, Джиджовица, Дреновско Храсте, Зора, Калина, Капина, Косматица, Къпина, Лале, Липа, Остриката, Панорамен път, Победа, Хризантема

На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:15 ч./ -  Реброво: Искърско Дефиле, М. Чуклата, Мах. Старо Село, Мах. Старо Село, махала Старо Село М. Света Троица, Стара Планина, Старо Село

На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Луково: Купeн, Общ. Своге Мтп Орничето, Общ. Своге ТП Сърце

На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Владо Тричков: махала Клисура, махала Ромча

На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Нови Искър: В. З. Кореа, Вз. Радеви Круши, Гниляне, местност Радеви Круши, Минзухар, Пл. №165 и 166 В. З. Кореа

На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  София: 1-ва

На 20.11.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Бакьово

На 20.11.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Батулия: махала Кукура, местност Манастиро и Градо

На 20.11.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Буковец, Общ. Своге

На 20.11.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Огоя: II-24, 075039, махала Войкин Дол-Реката

На 20.11.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Реброво: Батулийска Битка, Васил Левски, Искърско Дефиле, М. Чуклата, Мах. Старо Село, Мах. Бивола, Мах. Брестово, Мах. Кори, Мах. Реката, Мах. Слатина, Мах. Старо Село, махала Старо Село М. Света Троица, Пейо К. Яворов, Стара Планина, Старо Село, Търговска, УПИ Vіі - 345 Кв. 25, УПИ XV 221, Кв 25, Хаджи Димитрър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски

На 20.11.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Своге: Мах. Две Реки, Общ. Своге Мтп Тихов Дол

Община Сливница  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Хераково: махала Белица

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Алдомировци: 242068, М. Слатина, 32-ра, 348, Кв. 62, 46-та, Алдомировска (Г. Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), Мах. Слатина, Мах. Шишкова

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Братушково: V-263, VII-299 Кв. 19, УПИ XVI-300

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Гургулят: XVI-17 Кв. 9

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Гълъбовци: 1 Ва, 10 Та, 17 Та, 18 Та, 20-та, 22-ра, 3 Та, 500179, 7 Ма, 8 Ма, XI-1. 3 Кв 8, XVII-418, Кв. 51, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Деянова Воденица, Драганица, махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец, УПИ 240 Кв. 38, УПИ III-219 Кв. 34, УПИ XIV-531 Кв. 26, УПИ І--410 Кв. 50, ХVII-244

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Радуловци: Мах. Рейна Река, ХІІІ-47, Кв. 19

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Ракита, Общ. Сливница

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Храбърско: I-075017 Кв. 54, II-044016, IV-278 Кв. 42, махала Старо Село, махала Черен Пешо, Местн. Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис, УПИ -2-Кв. 20, УПИ 3-076020 Кв. 57, УПИ I-076022, Кв. 57, УПИ III-1981, УПИ-V-18, Кв. 3, Черковна

На 19.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Храбърско: II-044016, IV-278 Кв. 42, махала Старо Село, махала Черен Пешо, Местн. Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Алдомировци: 16-та, Алдомировска (Г. Димитров), Алдомировска (Г. Димитров), Главната, Парцел Три, Кв. 19, Седма, Четвърта

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Иван Вазов, Иван Германов, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Неделище, Паисий Хилендарски, Тодор Влайков, Цар Симеон Велики

На 20.11.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Драгоман: Васил Левски, Граничар, Захари Стоянов, Здравец, Кирил и Методий, Патриарх Евтимий, Рила, Свети Стефан, Черноризец Храбър

На 20.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Гълъбовци: Деянова Воденица

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 23.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Петокладенци: 189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра

На 23.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Стежерово: Аксаков, Ал. Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл. Заимов, Вл. Тричков, Г. Бенковски, Г. Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д. Бендерски, Д. Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив. Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л. Каравелов, Л. Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара Планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански

На 23.11.2018 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Божурлук: Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна Гора, Тунджа, Хвойна, Черни Връх, Шипка

На 23.11.2018 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Татари: 177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр. Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка

Община Гулянци  

На 19.11.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Байкал: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бенковски, Васил Левски, Вит, Г Димитров, Гаврил Генов, Георги Кирков, Георги Михайлов, Георги Раковски, Градинарска, Дунав, Искър, Лом, Любен Каравелов, Марица, Н Дъбовянов, Оборище, Огоста, Пирин, Рила, Родопи, Росица, Сакар, Средна Гора, Стадиона, Стара Загора, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шипка

На 19.11.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Брест, Общ. Гулянци: Хан Аспарух

На 19.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Брест, Общ. Гулянци

На 19.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Гиген: Ан Кънчев, Байкалска, Велико Търново, Вит, Волга, Г Делчев, Г Димитров, Градище, Д Благоев, Д Груев, Дунав, Иван Вазов, Й Николова, Козлодуй, Л Мишев, Ливада, М Палаузов, Н Гигенски, Н. Дуканов, Осъм, Отец Паисий, П Евтимий, Панега, Пощенска, Преслав, Раковска, Роза, Русенска, Силистра, Скопие, Стрела, Тодор Каблешков, Троянска, Трън, Трявна, Христо Смирненски

На 20.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 08:10 ч.; 16:20 - 16:30 ч./ -  Гулянци: В. Левски, Вит, Д-Р Александър Войников, Йордан Йовков, Патр. Евтимй, Плевен, Родопи, Софроний Врачански, Христо Смирненски, Юмрукчал

На 21.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Гулянци: В. Левски, В. Петлешков, Васил Априлов, Махмудица, Пирин, Преслав Каменов, Славейков, Сливница, Средна Гора, Струма

На 21.11.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гулянци: Ал Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Неделя, Бачо Киро, Бузлуджа, В. Левски, В. Петлешков, Васил Априлов, Вит, Витоша, Възраждане, Г. С. Раковски, Ген Гурко, Ген Скобелев, Георги Бенковски, Гецов Геран, Гоце Делчев, Демокрация, Драва, Дунав, Зора, Иван Асен II, Иван Вазов, К-Н Г. Мамарчев, Камчия, Кап. Петко Воевода, Карабоаз, Кирил и Методий, Климент Охридски, Крайречна, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Махмудица, местност Беглика, Мизия, Милин Камък, Московска, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Ракитин, Николай Хрелков, Оборище, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, П. К. Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пеньо Пенев, Перущица, Петко Каравелов, Петър Берон, Пирин, Плевен, Преслав Каменов, Радецки, Рила, Родопи, Роза, Симеон Йоргов, Славейков, Сливница, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Трети Март, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Симеон, Чайковска, Шести Септември, Шипка, Яне Сандански

На 21.11.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ленково: Гео Милев, Жасмин, Иглика, Ленко Нанков Мишев, Москва, Ю. А. Гагарин

Община Долна Митрополия  

На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ставерци: Бачо Киро, Георги Димитров, Иван Вазов, Искър, Лев Толстой, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Отец Паисий, П Хитов, Патриарх Евтимий, Теменуга, Хан Аспарух, Яне Сандански

Община Долни Дъбник  

На 19.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник: Ас Златаров, Вардар, Вит, Даме Груев, Ламби Кандев, Оборище, Пирин, Рила, Ст. Заимов

На 21.11.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Долни Дъбник: България, Вапцаров, Ген Ганецки, Дунав, Илия Бешков, Никола Петков, Отец Паисий, Страцин, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Янчев

На 21.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник: Ал Стамболийски, Балкан, Бр Миладинови, В Априлов, В Петлешков, Гоце Делчев, Захари Стоянов, Кирил и Методий, Македония, Никола Петков, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Струма, Тунджа, Царевец

На 22.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Къртожабене

На 22.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Плевен: 56722. 35. 726

На 22.11.2018 г. /09:00 - 13:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен

Община Кнежа  

На 19.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кнежа: Георги Михайлов, Димитър Бутански

На 20.11.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 22.11.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Лазарово: Вит, Георги Димитров, Дунав, Осогово, Пирин, Рила, Стара Планина, Странджа, Христо Смирненски, Цар Симеон I-ви

Община Никопол  

На 19.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Муселиево: Беласица, Бенковски, В Коларов, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Малчика, Местн. Кантона, Христо Ботев

Община Плевен  

На 21.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Беглеж: 19-ти Юни, Бочо Йочев, Васил Топалски, Витошка, Гена Димитрова, Георги Ненов, Дочко Дочев, Иван Коларов, Илия Нанев, Йочо Гетов, Мачо Пепеля, Отряд В. Левски, Пано Дончев, Партизанска, Петко Патарински, Стоян Едрев, Христо Ботев, Цанко Славчев, Цанко Станчев, Цоню Матев

На 19.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горталово: 071020- местност Сушица, VI-87 Кв. 3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 19.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бохот

На 19.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Плевен: Местн. Кайлъка, Парк Кайлъка

На 19.11.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Плевен: Асен Златаров, Генерал Ганецки, Гривица, К. Охридски/Карл Маркс/, Осогово, Републиканска, Рила/Ю. Гагарин/, Фридрих Енгелс, Христо Ботев

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Буковлък: 11-ти Декември, Балкан, Бенковски, Вежен, Димитровград, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Рила, Родопи, Сан Стефано, Тодор Каблешков

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Валтер Мъръчиняну, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Кирков, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Марица, Прогрес, Филип Тотьо

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Радишево: Аврора, Атон, Васил Априлов, Върха ПИ 029026, Драва, Емине, Ивайло, Кирил и Методий, местност Върха, Николай Ракитин, Пероника, Прилеп, Родопи, Стража Върха

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ралево: Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Къртожабене: Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Плевен: ул.   Георги Кочев N: 94

На 19.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Брестовец: Бенковски, Ген Тотлебен, Маршал Толбухин, Петко Р Славейков, Скобелев

На 19.11.2018 г. /12:00 - 15:30 ч./   На 20.11.2018 г. /10:30 - 15:15 ч./ -  Плевен: Дружба

На 20.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 21.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 22.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Плевен: Сторгозия

На 20.11.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: Център 7, на &Quot;Славяна&Quot; Ад

На 20.11.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Плевен: Браила, Десети Декември, К. Охридски/Карл Маркс/

На 20.11.2018 г. /10:15 - 15:00 ч./ -  Плевен: УПИ-XxIV, Кв. 604

На 20.11.2018 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  Плевен: Васил Априлов, Васил Друмев, Гренадирска, Данаил Попов /В. Ленин/, Иван Рилски, Митрополит Климент, П. Р. Славейков, Родопи

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев, Асен Златаров, Волов, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Иван Вазов, Иван Стойчев, Митко Палаузов, Недю Личев, Трети Март, Хаджи Димитър, Ю. А. Гагарин

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горталово: 078002, Александър Стамболийски, Бинка Парашкевова, Витоша, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка

На 21.11.2018 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Плевен: Битоля/А. Дервишев/, Георги Кочев, Македония, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пирин, Тодор Каблешков, Цоню Матев

На 21.11.2018 г. /10:15 - 15:00 ч./ -  Плевен: Дружба, Местн. Момин Геран

На 21.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Беглеж: Бочо Йочев, Гена Димитрова, Георги Ненов, Йочо Гетов, Никола Славчев, Петър Ив. Мацъка, Петър П. Бръчков, Рачо Печев, Софроний Врачански, Цанко Славчев, Цветан Спасов, Цветко Мачев

На 22.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Беглеж: Бинка Парашкевова, Боримечката, Владайско Въстание, Водана, Въло Йончев, Гена Димитрова, Георги Ненов, Илия Б. Микин, Рачо Печев, Стойчо Татара, Стоян Едрев, Трети Септември, Цвятко Георгиев, Черкезка

На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен: Алабин, Васил Левски, Вит, Дунав, Елин Пелин, Исперих, Кирил и Методий, Марица, Огоста, Отец Паисий, П. Хитов, Раковски, Сливница, Хан Омуртаг, Хан. Аспарух, Христо Ботев

На 22.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Плевен: Ангел Кънчев, Преслав, Св. Св. Кирил и Методий, Уилиам Гладстон, Христо Ботев

На 22.11.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Брацигово, Генерал Тошев, Георги Кочев, Огоста

На 22.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Беглеж: Бинка Парашкевова, Гена Димитрова, Иван Магарашки, Комплексна Механизация, Кривокрой, Любен Каравелов, Никола Славчев, Цанко Славчев

На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тодорово, Общ. Плевен: Ал. Стамболийски, Батак, Беласица, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Оборище, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Стефан Караджа, Сторгозия, Хаджи Димитър, Шар Планина, Шейново

На 23.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Плевен: Ангел Кънчев, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Кайзерслаутерн, Св. Св. Кирил и Методий, Уилиам Гладстон

На 23.11.2018 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  Тотлебен: 500048, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен и Петър, Асен Халачев, Васил Априлов, Васил Левски, Велес, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Добрич, Екзарх Антим Първи, Иван Вазов, Иван Рилски, Иларион Макариополски, Каварна, Кирил и Методий, Княз Борис Първи, Крум Страшни, Крушева, Лагерна, Любен Каравелов, Люле Бургас, Местн. Над Село, местност Над Село, Мизия, Ниш, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Панайот Хитов, ПИ 200023, Пирот, Прилеп, Райко Даскалов, Ростов, Скопие, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Тетевен, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Цариброд, Чорлу

На 23.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 12:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Горталово: 071020- местност Сушица, 078002, VI-87 Кв. 3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 23.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 23.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен

На 23.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Тодорово, Общ. Плевен: Ал. Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, местност та Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание

На 23.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Ралево: 028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 23.11.2018 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Плевен: Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Лозенка, Найден Геров

Община Червен бряг  

На 23.11.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Девенци: местност Девенски Камък

На 21.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Койнаре: Ал. Матросов, Александър Димитров, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Бето Петров, Бузлуджа, В. Коларов, В. Левски, Владимир Поптомов, Възраждане, Ген. Шиновски, Димо Хаджидимов, Единадесета, Ивайло, Иван Вазов, Иван Точев, Искър, К. Пешунков, М-Ст Мечина Бара, Милчо Симеонов, Отец Паисий, П Напетов, Петко Петков, Петър Динков Симеонов, Родопа, Сергей Румянцев, Софр Врачански, Спартак, Ст Караджа, Станке Димитров, Хисар, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Черно Море

На 21.11.2018 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Червен Бряг: Вежен, Велико Търново, Дойран, Македония, Панайот Волов, Силистра, Християнска, Цар Самуил

На 22.11.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг: Г. С. Раковски, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Панайот Волов, Тома Петков, Търговска, Християнска

На 23.11.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Червен Бряг: Маркова Могила

На 23.11.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Чомаковци: Г С Раковски

 

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник: Мах. Пали Лула

На 20.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Долна Секирна

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Садовик

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Станьовци

На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Красава

На 22.11.2018 г. /12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Арзан: Рангелова махала

На 22.11.2018 г. /12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бабица: С. Бабица

На 22.11.2018 г. /12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брезник: 06286. 502. 39, Александър Тинков, Александър Филипов, Андрей Михайлов, Велин Ваклинов, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Гледан, Гоздовска, Гребен, Елена Георгиева, Еретин, Забел, Иван Тимофеев, извън регулацията, извън регулацията, Изгрев, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Логатор, Нестор Петров, Октомври, Петров Камък, Трън, Трън, Шипка

На 22.11.2018 г. /12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брусник

На 22.11.2018 г. /12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоз: Мах. Логатор, местност Янкулица, П-Л ХіV-110, Кв. 13

На 22.11.2018 г. /12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горни Романци

На 22.11.2018 г. /12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долни Романци

На 22.11.2018 г. /12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Завала

На 22.11.2018 г. /12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Озърновци

На 22.11.2018 г. /12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ярославци

На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник

Община Перник  

На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Богданов Дол: Георги Сава Раковски, Иглика, Китка, Княз Александър Батенберг, Любен Каравелов, Мах. Дълга Бара, Петър Берон, Пирин, Рила, Струма, Христо Ботев, Цар Симеон

На 19.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 21.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Големо Бучино: Бачова махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, УПИ XxIV Кв. 39, Яланджийска, Ясен

На 19.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 21.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драгичево: V-14, Кв. 83, Vіі-555 Кв. 80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М. Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах. Крушите, местност Горно Драгичево, местност Горно Драгичево/Ал Танев, местност Горно Драгичево/Борова Гора, местност Горно Драгичево/Вилите, местност Горно Драгичево/Гола Могила, местност Горно Драгичево/Копринено Орище, местност Горно Драгичево/Крушите, местност Горно Драгичево/Селимите, местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625, М. Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Черни Връх, Янтра

На 19.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 21.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мърчаево: 10-та

На 19.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 21.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: Бучински път

На 19.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 21.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Боснек: 070008, 3-ти Март, 558, Ален Мак, Божур, Бор, Борич, В. Левски, Витоша, Грамаге, Добри Дол, Духлата, Евлоги Агайн, Еделвайс, Жива Вода, Иван Вазов, Игличе, Извора, Йордан Йовков, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, Ловен Дом, махала Влахова, махала Джамбазка, Минзухар, Могиля, Момина Сълза, Н. Й. Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, Ранковица, С. Боснек, Славей, Стефан Караджа, Струма, УПИ І-536, Кв. 43, Х. Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Яворов, Ясен

На 19.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 21.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Владая: 1736, К. Л. В-8-7-А, Блокови Жилища Гарата, Жп Гара Владая, ПИ 1111394, 1797, 1743, ПИ 1741, К. Л. №В-8-7-А

На 19.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 21.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Диканя

На 19.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 21.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Даскалово: Втора

На 19.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 21.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Драгичево: Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра

На 19.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 21.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кладница: Ix-409, VІІІ-29, Кв. 18, XI-29 Кв. 18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна Зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп. Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИ II-35, Кв. 17 Делта Хил, УПИ V||-Кв. 20, УПИ XXIX-29, Кв. 20 Делта Хил, УПИ ІІІ-21 Кв. 20, УПИ-IX 29, ХVІІ-11010, 11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв. 68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец

На 19.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 21.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски път, Цар Симеон I/Кост. Темелков/

На 19.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 21.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски път, Лиляна Димитрова, Мах. Горна Църква, Мах. Тутулова, махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово

На 19.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 21.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Рударци: 1452, 3-ти Март, Lxxxііі-1526 Кв. 121, XVIII-1965, 1967 Кв. 127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген. Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн. Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С. Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, ул.   Вардар/Ул. Силистра, УПИ LXXXIV-2229, Кв. 21. , УПИ І-1427 Кв. 80б, УПИ Х|Х, Кв. 107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец

На 19.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 21.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Илинден, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Ком, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Магистрала, Мах. Бугьовец, Мах. Каназирова, Мах. Кюлова, Мах. Опашиница, Мах. Шестакова, Мах. Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков Дол /И. Р. /, Местн. Шумнатица, Младост, Могилата, Мусала, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Пояс №1на Язовир Студена, Пролет, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Рила, Самуил, Сините Вълни, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Черни Връх, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 19.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 21.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мало Бучино: Люлин/2-ра/

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Балева махала /Даскалово/, Мах. Захаринова, Мах. Чешкарова, Църква

На 19.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ -  Перник: Благой Гебрев, Бучински път, Изток, Калинин, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, Мах. Портарева, Минск, Несебър, Одеса, Оряхово, Стомана, Търговска, Хасково, Юрий Гагарин

На 19.11.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Перник: Изток, Лом, Юрий Гагарин

На 19.11.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Бели Брег, Бродо, Георги Мамарчев, Димова махала, Добруджа, Куциян, Миньор, Мърквичка, Първи Май, Св. Св. Кирил и Методий, Силистра, Твърди Ливади, Тева, Трети Март, Тутракан, Хумни Дол

На 19.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Куциян, Миньор, Св. Св. Кирил и Методий, Твърди Ливади, Хумни Дол

На 20.11.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Благой Гебрев, Владайско Въстание, Изток, Стомана, УПИ V, Кв. 201, Кв. Изток, Ямбол

На 20.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Благой Гебрев, Владайско Въстание, Изток, Стомана, УПИ V, Кв. 201, Кв. Изток

На 20.11.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ -  Перник: Владайско Въстание, Изток

На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Ален Мак, Витоша, Вихрен, Люлин, Рила, Роза, Стара Планина, Стоян Заимов, Чавдар

Община Радомир  

На 21.11.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Гр. Радомир От ТП Рп Радомир

На 21.11.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 13:15 - 15:15 ч./ -  Радомир: I-1259 Кв. 117, Алеко Константинов, Батенберг, Братя Миленкови, Войнишко Въстание, Гърляница, Добруджа, Дупнишка, Евлоги Георгиев, Люлякова, Марица, Раковска, Рилска, Родопа, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 21.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Радомир: Автогарата, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Арката, Батенберг, Бачо Киро, Бузлуджа, Драган Цанков, Захари Кръстев, Каблешков, Кирил и Методи, Кракра, Люлякова, Майор Чиляев, Милан Грънчаров, Ное, Панайот Волов, Пчелинци, Райко Даскалов, Свобода, Търговска, Черковна, Шаблин

На 21.11.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Радомир: Люлякова, Раковска, Рилска, Училищна

Община Трън  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Горочевци

На 20.11.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 13:45 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Трън: 8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, Мах. Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков

На 20.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Трън: Вельо Стоянов, Владо Тричков, Мосаловска

На 21.11.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън: 8ми Март, Атанас Ботев, Гочо Гопин, Десета, Мосаловска, Народна Воля, Петър Асенов, Тако Пеев

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Парамун: Мах. Парамунска Чука, УПИ-V, Кв. 15

На 21.11.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Трън: Александър Стамболийски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Георги Димитров, Младост, Мосаловска, Петко Д. Петков

На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Слишовци

На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън: 8ми Март, Атанас Ботев, Атанас Ботев, Васил Левски, Гочо Гопин, Десета, Еднофамилни Жилища, Мосаловска, Мосаловска, Народна Воля, Петър Асенов, Тако Пеев, Тенеси, Чарчалат

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Бистрилица: Мир

На 19.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гаганица: 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Вапцаров, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Иван Вазов, Исперих, Кирил и Методи, Кумбарка, Мусала, Тимок, Христо Ботев, Чайка, Шумашки Дол, Явор

На 20.11.2018 г. /08:30 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Берковица: Александровска, извън регулацията, Промишлена Зона

Община Брусарци  

На 19.11.2018 г. /12:00 - 12:45 ч./ -  Белотинци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Бреста, местност Верлото, местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста

На 19.11.2018 г. /12:00 - 12:45 ч./ -  Долна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 19.11.2018 г. /12:00 - 12:45 ч./ -  Долно Церовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Йорданка Петкова, Кирил и Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра

На 19.11.2018 г. /12:00 - 12:45 ч./ -  Клисурица: 273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Дола, местност Извора, местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 19.11.2018 г. /12:00 - 12:45 ч./ -  Славотин: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулация, местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 19.11.2018 г. /12:00 - 12:45 ч./ -  Сливовик: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов

На 19.11.2018 г. /12:00 - 12:45 ч./ -  Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Изгрев, Кирил и Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов

Община Вълчедръм  

На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм: Черни Връх

На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Черни Връх, Общ. Вълчедръм: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Якимово: 23-Септември, Александър Бойчев, Александър Стамболийски, Алекси Беремлиев, Андрей Жданов, Антон Иванов, Аспарух, Бачо Киро, Борис Димитров Цимов, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Веслец, Витошка, Владимир Генков, Войн Петров, Възраждане, Върбан Лилов, Георги Бенковски, Георги Гърголов Данчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Георги Маринков-Качо, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Градище, Д-Р Петър Берон, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Георгиев Терзийск, Драгоевска, Дунав, Европа, Единство, Елин Пелин, Ивайло, Иван Вазов, Иван Лешев, Иван Панов, извън регулацията, Искра, Искър, Йордан Йовков, Йордан Чушков, Калоян, Качо Комитски, Кирил и Методи, Комсомолска, Кръсто Белчев, Кръсто Божинов, Кръсто Щърков, Кубрат, Ленин, Любен Каравелов, Македонска, Малчика, местност Стопански Двор, Мечи Дол, Милаки Бояджийски, Милан Йонов, Мирон Дановски, Митко Палаузов, Неофит Бозвели, Огоста, Осми Конгрес, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Крачолов Яворов, Пенко Щърков, Пенчо Славейков, Петър Димитров, Пиротска, Първо Трифонов, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Република, Рила, Росица, Самуил, Север, Сергей Румянцев, Симеон Иванов-Мончо, Славянска, Сливница, Спас Игнатов, Станке Димитров, Станчо Комитски, Стефан Караджа, Стопански Двор, Странджата, Струма, Султаница, Тангра, Тодор Каблешков, Тодор Терзийски, Толбухин, Тракийска, Тунджа, Филип Тотьо, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Асен, Цар Шишман, Цибрица, Чавдар, Черковна, Шипка, Ъгъла на ул.   Г. Димитров и Драгоевска, Янтра

На 20.11.2018 г. /09:45 - 15:45 ч./ -  Якимово: 23-Септември, Войн Петров, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Димитър Георгиев Терзийск, Драгоевска, Иван Панов, Йордан Йовков, Йордан Чушков, Качо Комитски, Кръсто Белчев, Любен Каравелов, Милаки Бояджийски, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Пиротска, Първо Трифонов, Райна Княгиня, Симеон Иванов-Мончо, Славянска, Султаница, Тодор Терзийски, Тракийска, Филип Тотьо, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Шипка, Ъгъла на ул.   Г. Димитров и Драгоевска

На 21.11.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Златия, Общ. Вълчедръм: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Атанас Николов, Беляев, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Веселец, Витоша, Владимир Поп Томов, Вола, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Гогол, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Егоров, Ел-Тепе, Елин Пелин, Здравец, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Каблешков, Китка, Кубрат, Ленин, Люляк, Малчика, Марин Негрилов, Места, Методи Попов, Мирон Тодоров, Митко Палаузов, Мичурин, Млада Гвардия, Мусала, Никола Кръстев, Огоста, Осогово, Отец Паисий, Петър Попов, Пирин, Попович, Пушкин, Първи Май, Ракета, Рила, Роза, Славейков, Совата, София, Стара Планина, Стефан Караджа, Столетов, Страхил Войвода, Струма, Суворов, Терешкова, Тимок, Титов, Толбухин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чапаев, Чарлс Дарвин, Черно Море, Янтра

На 21.11.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Разград, Общ. Вълчедръм: Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, извън регулацията, местност Ракчин Дол, Осемнадесет, Осма, Пета, Пета А, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Две-А, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Пет-А, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Първа А, Седемдесет и Едно, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Три, Седемнадесет, Седма, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет, Шестдесет и Девет, Шестдесет и Девета А, Шестдесет и Осем, Шестдесет и Седем, Шестдесет и Четири, Шестдесет и Шест, Шестнадесет

На 21.11.2018 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Златия, Общ. Вълчедръм: Атанас Николов, Беляев, Витоша, Вола, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Дунав, Егоров, Ел-Тепе, Елин Пелин, Каблешков, Ленин, Марин Негрилов, Места, Методи Попов, Огоста, Пирин, Попович, Столетов, Струма

Община Вършец  

На 19.11.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Вършец: Аспарух, Васил Левски, Дончо Станчев, Дунав, Климент Охридски(И. Манк. ), Република(Г. Димитров), Стефан Караджа(Ан. Златков), Хан Крум(Стоян Лилков), Цар Иван Асен II-ри(И. Бог

На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вършец: Ботуня(9-ти Септември), България(В. Коларов), Васил Левски, Георги Бенковски(11 Септ), Република(Г. Димитров), Стефан Стамболов(Г. Моцов), Четвърта, Шести Септември(Заводска), Шипка

На 22.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Вършец: Ботуня(9-ти Септември), България(В. Коларов), Васил Левски, Поп Исай, Република(Г. Димитров), Христо Ботев

Община Лом  

За периода 19-23.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Веслец(Братя Ибренови), Драгоман(Н. Вапцаров), Кнес Иван Кулин, Ком, Полк. Борис Дрангов(К. Бак), Славянска(Г. Димитров), Софроний, Стадиона, Тодор Овчарски(Бр. Зу-Ски), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М. Стефанов), Цар Петър(М. Стефанов), Цар Симеон(В. Коларов), Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман, Черковна(Г. Карастоянова), Черковна(Г. Карастоянова), Шипка

За периода 19-23.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан. Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

На 23.11.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Лом: Бабуна(Н. Караджата), Васил Левски, Генерал Владимир Заимов, Добруджа, Драгоман(Н. Вапцаров), Дядо Цеко Войвода, Каварна, Осогово, Пирот, Хан Омуртаг(23 Септември)

На 23.11.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Лом: Вакумна Фабрика, Димитър Милков(В. Чкалов), Елха, Магура, Софийска, Трифон Панов(Марин Цеков), Физкултурна, Черковна(Г. Карастоянова), Явор

Община Монтана  

На 20.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Благово, Общ. Монтана: Аспарух, Берковска, Бързия, Васил Левски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Софийска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ъгъла на ул.   Г. Томов и Ю. Гагарин, Юрий Гагарин, Явор

На 20.11.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: 48489. 22. 482, Агликина Поляна, Васил Априлов, Васил Друмев, Веренишка(М. Веренишки), Генерал Столетов(А. Греков, Димитър Талев(Ц. Тодоров), Димчо Дебелянов(П. Гаврило, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К. Трифонов, Извора(Б. Бистрица), извън регулация, До Гр. Монтана, извън регулацията, Калето, Клокотница(Г. Михайлов), Парта, Под Баира, Свети Патриарх Евтимий(П. , Семчин Дол, Хан Тервел(Н. Алексиев), Цар Борис III-ти(З. Попов), Цар Иван Александър(Т. Тр. , Черковна(Иван Бобанов)

На 20.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Монтана: извън регулация, До Гр. Монтана

На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Видлица: извън регулация

На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Помеждин: 500. 110, ІV-148 Кв. 9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал. Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 21.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана: Сирма Войвода(С. Димитров), Христо Ботев

На 21.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Монтана: Генерал Арнолди, Младост

На 22.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана: Дунав, Любен Каравелов, Христо Ботев

Община Чипровци  

На 20.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Железна: 413058, Втора, Двадесет, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, местност Бабичке Ливаде, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски

Община Ловеч  

На 19.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: България, Васил Йонков-Гложенеца, Велики Преслав, Димитър Пъшков, Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Неофит Рилски, Никола Петков, Оборище, Патриарх Евтимий, Тома Давидов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков

На 19.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч: Дядо Радоя Мариаша, Ловджийска, Мочор, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Цвятко Цачев

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч: България

На 19.11.2018 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Ловеч: Алексей Куропаткин, България, Васил Петлешков, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Търговска, Христо Ботев

На 19.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Търговска

На 19.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Тепава: Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Кокиче, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Петко Р. Славейков, Стара Планина, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А. Гагарин

На 20.11.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Тодор Каблешков

На 20.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Дойренци: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г. М. Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, местност Ваганска Бара, местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман

На 20.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч: България, Ген. Столетов, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Свети Свети Кирил и Методи, Харманска, Цар Асен Първи, Черковна

На 20.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Северна Индустриална Зона

На 20.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч: Владайска, Габровска, Денчо Влайчев, Крайна, Покой, Преспа, Район Ж. П. Гара, Трети Март, Цар Освободител, Цоньо Василев

На 20.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Пресяка: Александър Стамболийски, Васил Левски, Дунав, Иван Вазов, Райко Даскалов, Христо Смирненски

На 21.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Баховско Шосе, Здравец, Кантон 11 12, местност Полето, Мизия, Могилата, Осъмска

На 22.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Умаревци: Балатон, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С. Раковски, Драгоман, Дунав, Кокиче, Кракра, Люлин, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Шипка

На 22.11.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ -  Дойренци: Гарова

На 22.11.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ -  Йоглав: Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 22.11.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ -  Умаревци: местност Чоловски Баир, Опълченска

На 23.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Деветаки: Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж. Павел Петров, Искър, Липовец, Марица, Осъм, Отец Паисий, Римна, Росица, Свети Кирил и Методий, Черковна, Черна Река

На 23.11.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Безименна, Подп. Александър Кусев

Община Луковит  

На 22.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит: Xxіі, Алеко, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аско Махмудов, Бачо Киро, Беласица, Боровец, Бръшлян, Васил Левски, Вежен, Вит, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Дяков, Димитър Полянов, Добри Комитата, Дунав, Иван Вазов, Иван Иванов, Иван Роснев, Искър, Йордан Йовков, Калето, Клокотница, Козлодуй, Кокиче, Любен Каравелов, местност Куньовското, Мир, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Опълченска, Орелец, Осми Март, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Плевен, Първи Май, Сергей Румянцев, Сини Вир, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стублата, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Татарлийски, Юрий А. Гагарин

На 19.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 19.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Луковит: Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С. Раковски, Кирил и Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 19.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 19.11.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /15:45 - 16:15 ч./ -  Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1

На 20.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Златна Панега: Долене

На 20.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Луковит

На 22.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Драгана: Александър Стамболийски, Беклемето, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Горник, Гороглед, Гоце Делчев, Иван Вазов, Изгрев, Калето, Каменица, Коларска, Ловешка, Любен Каравелов, местност Езерото, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Раковска, Сан Стефано, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Тинтява, Хаджийска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шаферска, Яне Сандански

На 22.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Ъглен: Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Баба Илийца, Баба Тонка, Васил Левски, Васил Петлешков, Вратеник, Ген. Гурко, Георги Раковски, Дуловска, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иглен, Изгрев, Изток, Илинден, Илия Волен, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокаланска, Криволак, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Мизия, Освобождение, Осми Март, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, УПИ ХVІ-456, Кв. 47, Хан Крум, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайка, Шипка, Шопска

Община Тетевен  

На 19.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Тетевен: Иван Вазов, Козница, Лечо Гайдаря, Мария Михайлова, Първи Май, Христо Ботев

На 19.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен: Васил Левски, Гачо Василков, Двадесет и Трети Септември, Емил Марков, Иван Вазов, Марин Урманов, Марко Йончев, Михал Казначея, Никола Вапцаров, Първи Май, Христо Ботев

На 20.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Мария Михайлова, местност Балинци, Петрахиля

На 20.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Български Извор: Бузлуджа, Васил Левски, Демокрация, Здравец, Иван Вазов, Отец Паисий, Христо Ботев

На 21.11.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Тетевен: 72343. 14. 138, Вършец, Полатен, Смесите

На 21.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 23.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Козница, Лечо Гайдаря, махала Козница

На 21.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Васил Априлов, Габъра, Еделвайс, Иван Вазов, Кирил и Методий, Люляк, Мах. Лъма, Райна Княгиня, Хаджи Димитър, Цар Самуил

На 22.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Васильово: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Цачев Василев, Илия Кръстев, Суходолска, Христо Андреев, Юрий А. Гагарин

На 22.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Присойка

На 22.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: 62579. 150. 12, 62579. 168. 546. 1, Баба Тонка, Басарим, Брязово, Васил Левски, Вежен, Ген. Владимир Вазов, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Гугла, Даковото, Еделвайс, Заводна, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Капетан, Иглика, Кокиче, Костина, Краището, Крайречна, Лало Войвода, Лъга, Любен Каравелов, Нецов Дол, Никола Вапцаров, Отец Кирил, Отец Паисий, Павлов Дол, Павлова Полица, Пангарата, Пи-62579. 164. 2, Просвета, Стара Рибарица, Старчов Дол, Студентска, Филип Тотьо, Христо Ботев, Христо Смирненски, Царичина, Черна Река, Шалски Дол, Юрий Гагарин

На 22.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен: Люляк, махала Глотното, махала Свидово, махала Скрибътна, местност Атанашкото, местност Върбака, местност Глотното, местност Гугуновото, местност Пейков Дол, местност Пладнището, местност Преграда, местност Присоето, местност Просеченик, местност Скрибътна, Пладнището, Преграда, Свидово

Община Троян  

На 23.11.2018 г. /09:45 - 13:30 ч./ -  Борима: Васил Левски, Васильов, Ген. Скобелев, Генерал Тотлебен, Гурко, Девети Септември, Дочо Съев, Есперанто, Иван Дочев, Илия Маринов, Марин Стафунски, Минко Дочев, Освобождение, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Трети Март, Хаджи Димитър

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Лъгът

На 19.11.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 73198. 503. 557, Незабравка, Осми Март, Радецки, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 19.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: 9-та, Комсомолска, Стара Планина

На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Ген. Карцов

На 20.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./   На 22.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Ангел Кънчев, Васил Левски, Възраждане, Д-Р Спас Бояджиев, Любен Каравелов, Панайот Волов, Симеон Велики, Феликс Каниц, Христо Ботев, Черковна

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: Мах. Шарбан, Софийска, Шарбан

На 21.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Ломец: Александър Стамболийски, Балкан, Васил Коларов, Васил Левски, Венец, Джура, Илия Маринов, Кънчо Христов, Любен Каравелов, Осъм, Руен, Сергей Румянцев, Стойко Петков, Тинко Симов, Христо Начевски, Христо Смирненски

На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: Централна, Шарбан

На 22.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Горно Трапе: Дочо Гадев, Мичо Димитров-Ганди, Мичо Райковски

На 23.11.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Врабево: Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Маршал Толбухин, Първи Май, Св. Св. Кирил и Методий, Стамен Радев, Христо Ботев, Царевец

Община Угърчин  

На 19.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Караджата, Пенчо Славейков, Рила, Христо Ботев

На 21.11.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Голец: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Левски, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Бърдарова, Никола Григоров, Свинево, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Фиденков

На 21.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Лесидрен: Vі Кв. 95, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Възраждане, Кв 95 Стопански Двор, Кирил и Методий, Крайречна, местност Капин, Полк. Орлов, Радецки, Стара Планина, Сънджер, Тодор Комитата, Христо Смирненски, Цар Калоян, Чаршията

На 23.11.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Микре: Божко Божков, Бранище, Бялка, Васил Героя, Дунав, Елин Пелин, Местн. Мирчевското, Опълченска, Освобождение, Осъм, Пашала, Пеньо Пенев, Руен, Стаевска, Тодор Кочовски, Цар Калоян, Черно Море, Шипка

Община Ябланица  

На 23.11.2018 г. /10:30 - 16:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Арменска, Богданка, Богой, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман

На 19.11.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Аблан, Коритна

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 19.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Новоселяне

На 19.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бабино

На 19.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бабинска Река: Іх-59

На 19.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Голема Фуча

На 19.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Козница: местност Абрашица, П-Л ХіV-234, Кв. 23, УПИ Іх-252

На 19.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Коркина: Коркина, Х-21, Кв. 2

На 19.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мала Фуча: 44

На 19.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бобов Дол: Александър Костадинов, Александър Стамболийски, Алекси Янев, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Чучуков, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Имот №390, Кв. 75, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кокиче, Митко Палаузов, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11, Кв. 39, ПИ 019035, М. Цаган, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Свети Спас, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор

На 20.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:30 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Големо Село

На 20.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол: 009065, Александър Костадинов, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Дружба, Иван Вазов, Комсомолска, Люляк, Малчика, местност Илчови Егреци, Никола Й. Вапцаров, Светлин Русев, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Строител, Стубело, УПИ I, Кв. 51, Цар Симеон

На 20.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол: Иван Вазов, Малчика, Свилен Русев

На 23.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Баланово: Стопански Двор, ХІІІ - 329, Кв. 16

На 23.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Блато: махала Хановете, местност Турските Ниви

На 23.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Голям Върбовник: 011066, 262, УПИ VIII-277, Кв. 23, УПИ ІІІ 247, Кв. 25

На 23.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19

На 23.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Локвата

На 23.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мали Върбовник: УПИ - 1-9

На 23.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мало Село: IV-17, Кв. 3, Станке Димитров, УПИ VІ-3, Кв. 1

На 23.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мламолово: 371, VI-618, Кв. 19, VII-389, Кв. 30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра

На 23.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мърводол

На 23.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Палатово: 083002

На 23.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Паничарево: УПИ-VІ-102, Кв. 16

На 23.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Пастух: местност Падина

На 23.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Циклово

На 23.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Шатрово: 067016, Vі-255, Кв. 27

На 23.11.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Мало Село

На 23.11.2018 г. /09:15 - 13:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Големо Село: VI, Кв. 10, ПИ 361, Кв. 37, ПИ 452, Кв. 3

Община Бобошево  

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77, Кв. 11, ХII, Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобошево: 14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Висока Могила: Мильов Рид

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вуково: 087040, 12351. 153. 0030

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Грамаде, Общ. Дупница: Іх - 136, Кв. 18

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Доброво: Vі-293, Кв. 20

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница: местност Мело

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Каменик

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Скрино: 116

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-Vііі-361, Кв. 15, Христо Ботев

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сопово

На 19.11.2018 г. /09:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобошево: местност Друма, местност Манастира, пътен Възел Бобошево

На 19.11.2018 г. /09:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Смочево: 019027, 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Извън Рекулация, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-Vііі-361, Кв. 15, Христо Ботев

На 19.11.2018 г. /09:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис

Община Дупница  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Разсолков, Верила, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Лакатица, Мадара, Марков Камък, местност Дренски Рид, местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Невена Коканова, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Петрохан, Победа, Развесена Върба, Райна Княгина, Рупите, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, ул.   Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ 68789. 606. 1, УПИ XI-3482, Кв. 264, Хан Омуртаг, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чайка

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Дупница, Ивайло, Ивайло, Клисура, Клисура, Клисура, Клокотница, Клокотница, Кракра Пернишки, местност Дренски Рид, Николаевска, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Рупите, Русалка, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Христаки Павлович, Цар Освободител, Цар Освободител, Шейново

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Бадино: УПИ - Іі-113, Кв. 21

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Бобошево: махала Въртен Камък

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483, Кв. 50

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Драгодан: №000026, извън регулация, махала Ортакчийска

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Крайни Дол: ХIх-51

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Крумово, Общ. Кочериново

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Фролош

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Цървище: махала Ореевица, Цървище

На 19.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Дупница: 68789. 20. 626, Кв. 248, Бистрица, Иван Шишман, местност Савако

На 19.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Самораново: Георги Димитров

На 20.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Големо Село

На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново

На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дяково: УПИ I-138, Кв. 10, УПИ Ііі-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХіV

На 20.11.2018 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево: Александър Стамболийски, Божур, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Лоза, Никола Вапцаров, Стопански Двор, Цар Борис

На 21.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 609. 179 Никола Малашевски, 68789. 609. 55. 1, 68789. 609. 601, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, ТП Помпена Станция на Тец Б. Дол, Труд, Хаджи Димитър, Чаталджа, Яворов

На 21.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: I, Кв. 124 Ж. П Гара, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв. 191, Доктор Сапунджиев, Жп Гара Приемна, местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Прогона, Родопи, Свети Иван Рилски, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Тютюнева Долина, УПИ II - 449, Кв. 1911, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен

На 21.11.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Дупница: Никола Малашевски, ТП Помпена Станция на Тец Б. Дол

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Втори Януари, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Паисий, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дяково: 23

На 21.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 21.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 21.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ Ііі-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХіV

На 21.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кременик: XxII-98, Кв. 10

На 21.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мламолово: Ix-25, Кв. 9, Iх-179, Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 21.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхVIII, Кв. 39

На 21.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Блатино

На 21.11.2018 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Гюргево

На 21.11.2018 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Дупница: 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско Шосе, Стръмна

На 21.11.2018 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 21.11.2018 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

На 21.11.2018 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Сапарева Баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 21.11.2018 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 21.11.2018 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 21.11.2018 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 22.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 17. 484, 68789. 23. 413, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Андон Величков, Арда, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бел Кладенец, Бешика, Бистрица, Битоля, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Булаир, Бяло Море, Велико Търново, Венелин, Витоша, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Войводска, Генерал Владимир Вазов, Гергана, Двадесет и Втори Март, Добруджа, Драган Овчаров, Дренски Рид, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Елица, Жива Вода, Здравец, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Калина, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Княз Борис I, Кокиче, Криволак, Латинка, Липа, Люляк, Максим Горки, Марин Дринов, махала Гиздова, местност Дренски Рид, местност Марек, Милин Камък, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Никола Чомаков, Одрин, Орляк, Оструган, Отец Полихроний, Патриарх Евтимий, Плиска, Побит Камък, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Рилски Езера, Ропотамо, Росица, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Средец, Средна Гора, Старите Жилища, Стръмна, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, УПИ II, Кв. 109, УПИ - 68789. 24. 9, УПИ Хі, Фенерка, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Яне Сандански, Янтра

На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Велико Търново, Верила, Верила, Втори Януари, Гр. Дупница, УПИ V, Кв. 191, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, местност Дренски Рид, местност Курт Дере, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, УПИ II - 449, Кв. 1911, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чавдар Войвода, Шейново

На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дяково

На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Село Дяково

На 22.11.2018 г. /11:45 - 14:30 ч./ -  Джерман: 017022, Асен Орански, Васил Демиревски, Георги Димитров, Дупнишка Комуна, Коста Петров, местност Кръсто, Рила, Христо Ботев

На 23.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 16. 114, I, Кв. 124 Ж. П Гара, XxxIV-6620, Кв. 130а, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Асен Златаров, Баба Ната, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Велико Търново, Венелин, Втори Януари, Възход, Възход, Генерал Владимир Вазов, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв. 191, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори Март, Димчо Дебелянов, Доктор Сапунджиев, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Жп Гара Приемна, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, местност Курт Дере, Милин Камък, Мир, Мир, Никола Малашевски, Оструган, Отец Паисий, Пазарна, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Прогона, Прогона, Професор Александър Балан, Първи Май, Рилски Манастир, Родопи, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Скопие, Стара Планина, Стефан Караджа, Тракия, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Тютюнева Долина, УПИ II - 449, Кв. 1911, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Чаталджа, Черни Връх, Шейново, Южен

На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бачо Киро, Бешика, Братя Миладинови, Брегалница, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Жива Вода, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Максим Горки, местност Дренски Рид, Милин Камък, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Патриарх Евтимий, Професор Ал. Балабанов, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Свобода, Скопие, Старите Жилища, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Христо Ботев, Цар Освободител, Шейново

На 23.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Джерман: 207635051294

На 23.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Дупница: 68789. 173. 5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, местност Балановски Рид, местност Гурдево, местност Караболюка, местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 23.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Пиперево: Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница

Община Кюстендил  

На 22.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим. Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов, извън регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

За периода 22-23.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: местност Николичевски път

На 19.11.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 20.11.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Гърляно: махала Реката

На 19.11.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил: България, Велбъжд, Неофит Рилски, Отец Паисий, Патриарх Евтимий

На 19.11.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Горна Гращица: Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого

На 19.11.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Дворище, Общ. Кюстендил: Девети Септември, Лиляна Димитрова, махала Томанова, махала Чорбаджийска, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев

На 19.11.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Коняво: 000906 Кв. 38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил и Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, местност Маровски път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев

На 19.11.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Кюстендил: Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие

На 19.11.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Кюстендил: местност Дренов Дол, местност Николичевски път

На 19.11.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Николичевци: Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка

На 19.11.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Скриняно: Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, извън регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие

На 19.11.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Цървеняно: 002224, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест. Пояница

На 19.11.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил: X-198, Кв. 21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил и Методий, махала Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Соволска Река, Овощарска, Първи Май, Славейков, Христо Ботев

На 20.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Кюстендил: Авксенти Велешки, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антим I, Арда, България, Васил Априлов, Велбъжд, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Гороцветна, Гургулят, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Демокрация, Димитър Пешев, Дондуков, Евлоги Георгиев, Емил Шекерджийски, Жданов, Жданов, Златна Панега, Ивайло, Иван Шишман, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Индустриална, Кадин Мост, Калосия, Калоян, Капанска, Кв. 257 ул.   Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Климент Охридски, Константинова Баня, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Криволак, Кубрат, Лавале, Левски, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Македония, Марица, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Оборище, Одрин, Орлица, Отец Паисий, Охрид, Парчевич, Патриарх Евтимий, Пауталия, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Полковник Стефан Манов, Преславска, Първи Май, Райна Цанева, Раковски, Родопи, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Мина, Соволска, Солун, Софроний, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Ангелов - Божаната, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Търговска, ул.   Цар Калоян, Хаджи Димитър, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Крум, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Цар Симеон 1-ви, Шейново, Шести Септември, Юри Гагарин, Яворов

На 20.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Ангел Кънчев, България, Врабча, Дондуков, Иван Шишман, Кубрат, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Македония, Патриарх Евтимий, Родопи, Цар Крум, Цар Симеон 1-ви

На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кюстендил: Александър Димитров, Ангел Кънчев, Архимандрит Зинови, Белият Камък, Босилеградска, Бреза, Бузлуджа, Булаир, България, Вола, Гаров Площад, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Дондуков, Драгомир, Емил Марков, Ефрем Каранов, Жп Гара, Ивайло, Йосиф Ковачев, Козлудуй, Крум Зарев, Люле Бургас, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Атанасов, Обект 38 ТП Езерата, Октомврийска Революция, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Раденко Видински, Раковски, Светамински Бор, Спасовица, Станкевско Шосе, Стефан Караджа, Столетов, Три Уши, Узунов, ул.   Дупнишко Шосе, Хаджи Димитър, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Шести Септември

На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Вратца: махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Горна Брестница

На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Грамаждано: местност Гола Велика

На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Смоквата, местност Средно Поле, Руен

На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Жиленци: Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, махала Босачка, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев

На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Ръсово: Мах. Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка

На 20.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Вратца: махала Мазнево

На 20.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Жиленци: Деляница, махала Мазнево

На 20.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./   На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, ул.   Дупнишко Шосе

На 20.11.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил: Асен Суичмезов, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Пиянец, Стара Планина

На 20.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Оборище

На 20.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Авксенти Велешки, Александър Димитров, Ангел Кънчев, Антим I, Арда, Архимандрит Зинови, Босилеградска, Бузлуджа, Булаир, България, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Вола, Гаров Площад, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Димитър Пешев, Дондуков, Драгомир, Евлоги Георгиев, Емил Шекерджийски, Ефрем Каранов, Жданов, Жп Гара, Златна Панега, Ивайло, Ивайло, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Йосиф Ковачев, Кадин Мост, Капанска, Кв. 257 ул.   Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Климент Охридски, Козлудуй, Константинова Баня, Криволак, Любен Каравелов, Люле Бургас, Марица, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Обект 38 ТП Езерата, Одрин, Октомврийска Революция, Охрид, Парчевич, Пауталия, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Райна Цанева, Раковски, Родопи, Свети Иван Рилски, Солун, Софроний, Спасовица, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Столетов, Страцин, Тодор Ангелов - Божаната, Три Уши, Търговска, Узунов, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Цар Симеон 1-ви, Шести Септември, Яворов

На 20.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, България, Велбъжд, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гороцветна, Гургулят, Демокрация, Дондуков, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Калосия, Калоян, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кубрат, Лавале, Левски, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Македония, Неофит Рилски, Оборище, Орлица, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Преславска, Раковски, Родопи, Свети Георги, Свети Мина, Соволска, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, ул.   Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Шейново, Шести Септември, Юри Гагарин

На 21.11.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Авксенти Велешки, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Антим I, Арда, Архимандрит Зинови, Босилеградска, Бузлуджа, Булаир, България, България, Васил Априлов, Велбъжд, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Вола, Врабча, Гаров Площад, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Гороцветна, Гургулят, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Демокрация, Димитър Пешев, Дондуков, Дондуков, Драгомир, Евлоги Георгиев, Емил Шекерджийски, Ефрем Каранов, Жданов, Жданов, Жп Гара, Златна Панега, Ивайло, Ивайло, Иван Шишман, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Индустриална, Йосиф Ковачев, Кадин Мост, Калосия, Калоян, Капанска, Кв. 257 ул.   Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Климент Охридски, Козлудуй, Константинова Баня, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Криволак, Кубрат, Лавале, Левски, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Люле Бургас, Македония, Марица, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Обект 38 ТП Езерата, Оборище, Одрин, Октомврийска Революция, Орлица, Отец Паисий, Охрид, Парчевич, Патриарх Евтимий, Пауталия, Петър Берон, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Полковник Стефан Манов, Полковник Стефан Манов, Преславска, Първи Май, Райна Цанева, Раковски, Раковски, Родопи, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Мина, Соволска, Солун, Софроний, Спасовица, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Столетов, Страцин, Тодор Ангелов - Божаната, Тодор Ангелов - Божаната, Три Уши, Търговска, Търговска, Узунов, ул.   Цар Калоян, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Крум, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Цар Симеон 1-ви, Цар Симеон 1-ви, Шейново, Шести Септември, Шести Септември, Юри Гагарин, Яворов

На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Бобешино

На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Горно Уйно

На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Гурбановци

На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Долно Село: М. Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци

На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Долно Уйно: махала Олтоманци

На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Коприва

На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Кутугерци

На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Кършалево

На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец

На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река

На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска

На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска

На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Церовица: махала Бело Камене

На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Чудинци

На 21.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Гюешево: Васил Левски, Георги Раковски, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Центъра, махала Цървенджийска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стоян Лудев

На 21.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Преколница: махала Карадачка

На 21.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 22.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 23.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Александър Стамболийски, Антим I, Асен Суичмезов, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Герена, Голак, Гороцветна, Гранички път, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Ж. К. Герена, УПИ XxI, Кв. 415, Запад, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Кадин Мост, Камчия, Кокиче, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, местност Самали Баир, местност Турски Гробища, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Морава, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Пролет, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Рила, Самуил, Седемнадесети Януари, Синчец, Софроний, Станкевско Шосе, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански

На 22.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Герена, Кокиче, Пролет, Синчец, Цар Борис 1-ви

На 22.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Берсин

На 22.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 22.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 22.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 22.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Долна Козница: 22112. 500. 2

На 22.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Друмохар: Мах. Брашненица

На 22.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 22.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 22.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Лиляч: местност Войника

На 22.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61, 63, 70, Кв. 22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 22.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Неделкова Гращица

На 22.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 22.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Плешивец: Дванадесета

На 22.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 22.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 22.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 23.11.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Четирци: М. Топилата, махала Ямен

На 22.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Александър Стамболийски, Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански

На 22.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Асен Суичмезов, Батак, Герена, Гранички път, Ж. К. Герена, УПИ XxI, Кв. 415, Запад, Кадин Мост, Кокиче, местност Турски Гробища, Морава, Пролет, Рила, Синчец, Станкевско Шосе, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител

На 23.11.2018 г. /11:15 - 11:45 ч.; 13:00 - 14:30 ч./ -  Кюстендил: Александър Димитров, Ангел Кънчев, Архимандрит Зинови, Босилеградска, Бузлуджа, Булаир, България, Вола, Гаров Площад, Дондуков, Драгомир, Ефрем Каранов, Жп Гара, Ивайло, Йосиф Ковачев, Козлудуй, Люле Бургас, Неофит Бозвели, Обект 38 ТП Езерата, Октомврийска Революция, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Спасовица, Стефан Караджа, Столетов, Три Уши, Узунов, Хаджи Димитър, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Шести Септември

На 23.11.2018 г. /11:15 - 14:30 ч./ -  Кюстендил: Цар Симеон 1-ви

Община Невестино  

На 20.11.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Ваксево: Ленин, Юри Гагарин

Община Рила  

На 22.11.2018 г. /11:15 - 11:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В. Везенков, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27, Кв. 100

На 22.11.2018 г. /11:15 - 11:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII, Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-Ііі-1397 Кв. 89, УПИ-ХіV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 22.11.2018 г. /11:15 - 11:45 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 22.11.2018 г. /11:15 - 13:15 ч./ -  Рила

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 23.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Банско: Акад. Йордан Иванов, Алеко Константинов, Братя Миладинови, България, Възраждане, Гарибалди, Ген. Стилян Ковачев, Георги Бенковски, Глазне, Гоце Делчев, Даме Груев, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Иван Михайлов, Иконом К. Чучулайн, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Пирин, Радон Тодев, Св. Димитър Солунски, Симеон Молеров, Ст. Л. Костов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Тодорин Връх, Търново, Хаджи Вълчо, Хаджи Кандит, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон

На 19.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Банско: България, Кирил и Методи, местност Рупчовец, Отец Паисий, Стефан Стамболов, Тодор Александров

На 19.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: III, Кв. 49, IV, Кв 29, IVI-348, Кв. 29, Xl, Кв. 41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Имот С Пл. №813, местност Бански път, местност Камено, местност Конещица Пи, местност Конищица, местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ I-056017, М. Бански път, УПИ XIx-610 Кв 44, Х-276 Кв. 25, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шестнадесета

На 19.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, извън регулацията, Осма, Тридесет и Втора, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Шафле Дере, Шестнадесета

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Банско

На 20.11.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Банско: Беласица, Бъндерица, Васил Априлов, Димчо Дебелянов, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Явор

На 21.11.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Добринище: Адам Трънка, Иван Козарев, местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Тодор Каблешков, Хан Аспарух

На 22.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Банско: местност Малка Ливада, местност Рупчовец, местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 22.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев

На 22.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Гостун

На 22.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Добринище: 9ти Септември, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Борис Парапунов, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги Темелков, Георги. С. Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил и Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, М. Тепченик, Македония, Места, Митко Палаузов, Москва, Незнаен Воин, Незнаен Воин, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Охрид, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р. Славейков, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 22.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Кремен, Общ. Банско

На 22.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Места: І-92 Кв. 6

На 22.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Обидим: 000024 Еккте 53059, местност Долене

На 22.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Филипово, Общ. Банско: Vііі-138, Кв. 13, Vііі-34 Кв. 13

На 22.11.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  Добринище: 9ти Септември, Александър Стамболийски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Даме Груев, Десилица, Иван Галчев, Кирил и Методи, Ленин, Македония, Митко Палаузов, Москва, Търговска, Христо Ботев

На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Банско: България, Възраждане, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Н. Й. Вапцаров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Св. Димитър Солунски, Търново, Хаджи Кандит, Христо Ботев, Цар Симеон

На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица

Община Белица  

На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица: извън регулацията, Пета

Община Благоевград  

На 19.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бучино: махала Каракачанка

На 19.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Васил Левски, Илинден, Петър Зографски, Полковник Дрангов, Св. Димитър Солунски, Страцин, Тодор Александров

На 19.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Менча Кърничева, местност Международно Шосе, Св. Димитър Солунски, Страцин, Тодор Александров

На 19.11.2018 г. /08:30 - 11:30 ч./ -  Благоевград: Иван Михайлов. Димитър Димов, Скаптопара

На 19.11.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Благоевград: Промишлена Зона

На 19.11.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Благоевград: Васил Левски, Даме Груев, Илинден, Петър Зографски, УПИ-І-04279. 616. 90, Кв. 125

На 19.11.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Тухларната

На 19.11.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Благоевград: Еленово, местност Тухларната, Мир, Стоимен Календерски

На 19.11.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Рилци: УПИ VI-465, Кв. 27, Цигларката

На 19.11.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Рилци: 000399, XV-273, Амитица, Диновица, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Крушите, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Стремата, УПИ Х-463, Кв. 6, УПИ ХIII-261, Кв. 11, УПИ-Ііі-63, ХIх-33, Кв. 7, Хан Аспарух, Цар Иван Асен

На 20.11.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Банско: Хан Тервел

На 20.11.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Благоевград: Васил Левски, Даме Груев, Джеймс Баучер, Крушево, Радовиш, ул.   Даме Груев, Кв. 216, УПИ-XII, Пи04279. 617. 14 и 04279. 617

На 20.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Брод, Бяло Море, Витоша, Здраве, Освобождение, Рилски Езера, Славянска, УПИ-Vіі, Кв. 19, Имот №04279, 602, 186, Шар Планина

Община Гоце Делчев  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч./ -  Балдево

На 19.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч./ -  Баничан

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ ІІІ Кв. 14

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Брезница: 29-ти Декември, 31002, VІ, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, местност Чарка, Неврокоп, неуточнен адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, УПИ-ХVІІІ-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVІІ-164, Кв. 11, ХVІ-246, Кв. 19, Хі-99, 131, Кв. 22

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Господинци: УПИ-ХІ, Кв. 1

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Гоце Делчев: Драмски път, местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, местност Кръста, Михаил Антонов, неуточнен адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кремен, Общ. Банско

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, местност Дъбето, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Самоков: Тинтява

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: местност Капсии, местност Пенковото, ПИ-18021, М. Мантара, С. Борово, Село Борово, УПИ-V-183, Кв. 30

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: Пи-18021, М. Мантара

На 19.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, ХІ-99, 131, Кв. 22

На 19.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 20.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: 19-ти Октомври, Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Ал. Стамболийски, Бабуна, Беласица, Борис Чанджиев, Витоша, Вихрен, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Гьорче Петров, Даме Груев, Димитър Стоянов, Димо Хаджидимов, Добруджа, Дунав, Енос, Завоя на Черна, Захари Стоянов, Иван Кюлев, Иван Скендеров, Иларион Макариополски, Казармата, Кичево, Клокотница, Кмет Никола Атанасов, Лозенград, М. Бербат Хендек, Марица, местност Бербат Хендек, Мидия, Митрополит Макарий, Никола Мандушев, Никола Петков, Ниш, Ореляк, Панаирски Ливади-Продължение, Пирот, Полковник Борис Дрангов, Попови Ливади, Преспа, Райко Джинзифов, Сан Стефано, Саук Бунар, Свещник, Серес, Сливница, Спаска Фурнаджиева, Средна, Стара Планина, Стефан Веркович, Стефан Захариев, Стефан Стамболов, Стойо Льондев, Стражин, Страцин, Струга, Търговска, Хр. Смилянов 38а, Христо Силянов, Чаталджа, Шар Планина, Щип

На 20.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Средна

На 20.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Витоша, Гоце Делчев, Добруджа, Клокотница, Сан Стефано, Стара Планина, Стефан Стамболов, Чаталджа

На 20.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Мусомища: 027116, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Димо Хаджидимов, Здравец, Иван Козарев, Кавала, Кирил и Методий, Клокотница, Кулата, Марица, Никола Вапцаров, Орехите, Отец Паисий, Плиска, Рила, Судинград, Хан Крум, Юрий Гагарин

На 21.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Ал. Стамболийски, Алеко Константинов, Арда, Атанас Дуков, Атанас Свещаров, Атанас Тешовски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Враня, Генерал Ковачев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Гранична, Дебър, Димитър Димов, Драгоман, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Илинден, Илия Дуков, Кв. 157, 207, 216, 218, Кв. 158 УПИ І, Кичево, Комсалко Лако, Крива Паланка, Кръстьо Сарафов, Лакото, Майор Димитър Думбалаков, Марица, Марица 5а, местност Стрелбището, Михаил Антонов, Мише Баир, Неофит Бозвели, неуточнен адрес, Никола Мандушев, Ниш, Отец Паисий, Охрид, Патриарх Евтими, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Потока, Преспа, Прилеп, Солун, Стара Планина, Стефан Захариев, Стойо Льондев, Стоян Петралийски, Струма, Тодор Александров, Тодор Каблешков, Тодор Паласкаря, Тодор Стоянов, Тунджа, Търговска, Христо Матов, Христо Силянов, Цар Иван Асен, Цар Калоян, Цариброд, Царица Йоана, Шипка, Янко Атанасов

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Бяло Море, Гоце Делчев, Драгоман, Драма, Екзарх Антим, Кирил и Методий, Места, местност Стрелбището, Пейо К. Яворов, Пейо К. Яворов, Потока, Солун, Солун, Тодор Александров, Тодор Паласкаря, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Симеон, Царица Йоана

На 22.11.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Иларион Макариополски, Криволак, Първи Май, Рила, Стара Планина

На 22.11.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Лъжница: Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин

Община Гърмен  

На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Дъбница: Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, неуточнен адрес, Осма, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шестнадесета

На 22.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, неуточнен адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гърмен: Вальовица

На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, местност Рашманица, неуточнен адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката

На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Рибново: Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, М. Бърдо, М. Плевнето, М. Селища, М. Снесеното, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Шеста

Община Петрич  

На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Беласица: местност Бригадирски Стан, местност Зарзалиите, местност Седми Километър, Паприте

На 19.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Градска, Люле Бургас, Отец Паисий, Папульо, Полковник Дрангов, Родопи, Славянска, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 19.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Кавракирово: местност Тополите

На 19.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Михнево: Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, извън регулацията, Лазар Данаилов, Москва, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 19.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, Генерал Тодоров, Д-Р Колинс, Долна Джумая, Иван Апостолов, Каймак Чалан, Калабак, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Места, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Пролет, Серска, Търново, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Яворница: Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Васил Левски, Георги Измирлиев, Георги Измирлиев, извън регулацията, извън регулацията, извън регулацията, Изгрев, Изгрев, Изгрев, Комсомолска, Комсомолска, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Кузман Шапкаров, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Освобождение, Осогово, Осогово, Осогово, Панайот Волов, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Победа, Победа, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кромидово: Реката

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна

На 19.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Княз Борис I, Тома Митов, Хан Крум, Цар Борис III, Яне Сандански

На 20.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, Генерал Тодоров, Д-Р Колинс, Долна Джумая, Дунав, Иван Апостолов, Каймак Чалан, Калабак, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Пролет, Рокфелер, Свобода, Серска, Търново, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III

На 20.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кърналово: местност Фабриката

На 20.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 010024, 22-ри Октомври, Атанас Лютвиев, Бабуна, Битоля, Бъкстон, България, Васил Левски, Вит, Връх Бузлуджа, Връх Китка, Генерал Тодоров, Д-Р Асен Златаров, Екзарх Йосиф, Каймак Чалан, Калабак, Капитан Джингаров, Кожух, Македония, Михаил Вардев, Никола Вапцаров, Оборище, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Самуилова Крепост, Сандо Китанов, Стадионска, Струма, УПИ II, Кв. 49, Идент. 56126. 601. 8107, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Симеон, Червена Скала, Шипка, Янтра

На 20.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: местност Чалията

На 20.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Струмешница

На 20.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Драва

На 20.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, Битоля, България, Вит, Генерал Тодоров, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Георги Урумов, Д-Р Иван Цветков, Д-Р Колинс, Димитър Талев, Долна Джумая, Драва, Дунав, Иван Апостолов, Ильо Войвода, Искър, Калабак, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, местност Бухото, местност Неволница, местност Омондрос, Мусала, Нерезлъците, Никола Вапцаров, Оборище, Огражден, Охрид, Папульо, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Серска, Скопие, Софрони Врачански, Стадионска, Стара Планина, Тодор Александров, Търново, УПИ 6-1862, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Иван Шишман, Цар Симеон, Черно Море, Черноризец Храбър

На 20.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, България, Васил Левски, Вит, Екзарх Йосиф, Калабак, Полковник Дрангов, Цар Симеон, Янтра

На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Камена: Динко

На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Полковник Дрангов

На 20.11.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Любен Каравелов, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, Свети Георги

На 20.11.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, местност Чалтията

На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 010024, Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Джевезлъка, Димитър Талев, Зиче, Иваник Иловица, Карачали, М. Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Бухото, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Иваник, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Поляните, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Оборище, Омондрос-Потоко, Полковник Дрангов, Поляните, Първомайски път, Рокфелер, Тракия, Цар Борис III, Цар Симеон

На 21.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Васил Левски, Военна Градина -Абдал, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Златарево, извън регулацията, Македония, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, местност Бунаро, местност Моста, местност Стопански Двор, местност Траканите, местност Чалията, местност Чалтията, Местонст Гьоло Оризарнико, Младост, Москва, неуточнен адрес, Огражден, Оджовица Чалията, Отец Паисий, Пирин, Русия, Самуилова Крепост, Спартак, Х-245 Кв. 64, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански

На 21.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Георги С. Раковски, Георги Урумов, Д-Р Иван Цветков, местност Бухото, местност Неволница, местност Омондрос, Нерезлъците, Оборище, Полковник Дрангов

На 21.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Оборище

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Скрът: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Беласица, Беласица, Бруч, Васил Левски, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Димитър Ацев, Димитър Ацев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Ефтим Дойчев, Ефтим Дойчев, Лозен, Лозен, Младост, Младост, Никола Й Вапцаров, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Тумба, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Велев, Христо Велев, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Червена Звезда

На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Габрене: Акация, Акация, Александър Матрасов, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Иван Вазов, извън регулацията, извън регулацията, извън регулацията, извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Комсомолска, Комсомолска, Марена, местност Марена, местност Буко, Мир, Митко Палаузов, Митко Палаузов, неуточнен адрес, Октомври, Освобождение, Освобождение, Освобождение, Отец Паисий, Отец Паисий, Прогрес, Прогрес, Радецки, Радецки, Радецки, Родина, Родина, Родина, Стопански Двор, Струмешница, Струмешница, Теменуга, Тумба, Тумба, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19, Кв. 5

На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Беласица, Беласица, Беласица, Брегалница, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Вела Пеева, Владимир Заимов, Владимир Заимов, Възраждане, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Митко Палаузов, неуточнен адрес, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Огражден, Одрин, Октомври, Октомври, Отец Паисий, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Победа, Подгорие, Подгорие, Просвета, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Цар Самуил, Чавдарка

На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Яворница: Победа

Община Разлог  

На 19.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Банско: Цар Симеон

На 19.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: местност Кривосер

На 19.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Мусала, Народна Победа, неуточнен адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 19.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев

На 19.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: местност Семково

На 19.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета, извън регулация С. Баня, извън регулацията

На 19.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън регулация, местност Андрианов Чарк, неуточнен адрес, Р-Н Стопански Двор

На 19.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Горно Краище

На 19.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М. Долни Мин. Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, неуточнен адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 19.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Краище, Общ. Белица: 39270. 25. 208, І-500, Кв. 35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, неуточнен адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 19.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски

На 20.11.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Алекса Сачков, Бор, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Георги Сачков, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Места, Никола Банков, Никола Вапцаров, Радецки, Седма, Фараонска, Чавдар, Чаталджа, Яким Цоков

На 21.11.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 08:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Банско: Пирин

На 21.11.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Братя Каназиреви, Варош, Васил Левски, Вихрен, Възраждане, Голак, Д-Р Иларион Астинов, Дунав, Еделвайс, Занаятчийска, Иван Вазов, Иван Даскала, Изгрев, Изток, Иларион Макариополски, Искър, Калиново, Лазар Топалов, Марица, местност Бел път, местност Катарино, местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Нова, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Поп Богомил, Първа, Рила, Родопи, Саровица, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методий, Симеон Петеларов, Стара Планина, Странджа, Телемах Илиев, Тодор Александров, Трети Март, УПИ III, Хан Пресиян, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон, Черна Река, Шипка, Юндола, Явор, Яне Сандански

На 21.11.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Възраждане, Иван Даскала, Изгрев, Иларион Макариополски, Лазар Топалов, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Родопи, Саровица, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методий, Телемах Илиев, Хан Пресиян, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон, Черна Река, Яне Сандански

Община Сандански  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Поленица: Армейска, Георги Димитров, Димитър Благоев, Изгрев, Кирил и Методи, неуточнен адрес, Първи Май, Св. Иван Рилски, Стопанска, Шипка

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: местност Нишан Таши

На 20.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Ангел Ташков, Арда, Асен Хадживасилев, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Васил Левски, Вихрен, Георги Казепов, Гоце Делчев, Грамос, Даме Груев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димо Хаджидимов, Емануил Воскидович, Иларион Макариополски, Илинден, Индже Войвода, Княз Борис I, Кочо Чистименски, Македония, Одрин, Отец Паисий, Охридска, Пазара, Пейо К. Яворов, Пелистер, Пере Тошев, Петър Сарафов, Пирин, Първи Май, Роженски Манастир, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методи, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Славчо Ковачев, Солунска, Спас Харизанов, Стефан Карчев, Струма, Тодор Каблешков, Тодор Паница, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Яне Сандански

На 20.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Сандански: Свобода

На 21.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Вихрен

На 21.11.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Сандански: Атанас Давидов, Бачо Киро, Васил Кънчев, Вихрен, Димитър Икономов, Иван Рилски, Крушево, Мозговица, Надежда, Никола Вапцаров, Отец Ангел Столинчев, Перущица, Пирин, Полковник Дрангов, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Синчец, Смилово, Стефан Веркович, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Шипка

На 21.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Сандански: Отец Ангел Столинчев, Полковник Дрангов

На 21.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Влахи: Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ Іі, Кв. 4 - В. З. Въбите

На 21.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Илинденци: Боровец, Извън Регул. /Р. Шашка/, местност Боровец, местност Врабча, местност Врабче, Синаница, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста

На 21.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Кресна: Върбите, неуточнен адрес, Синаница

На 21.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Плоски: Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, местност Валога, местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора

На 21.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Сандански: Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, местност Калинките, местност Соколовец, местност Ушите, местност Хано, неуточнен адрес, Р-Н Индустриална Зона, район Опитна Станция, район пътно Управление, район Ушите, район Хано, Свобода

Община Сатовча  

На 19.11.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Долен, Общ. Сатовча: Дърводелска Работилница Даилов

Община Симитли  

На 19.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Васил Априлов, Георги Бенковски, Димитър Благоев, неуточнен адрес, Никола Парапунов, Ораново, Панайот Хитов, Победа, Септемврийска, Симитли, Славянска, Хаджи Димитър, Яне Даракчийски

Община Хаджидимово  

На 19.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Тешово

Община Якоруда  

На 20.11.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Черна Места

На 20.11.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Якоруда: Витоша, Екзарх Йосиф, Кирил и Методи, Места/П. Джеджеров/, неуточнен адрес, Средна Гора, Трещеник

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 19.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Попица: Бачо Киро, Васил Друмев, Ген. Столетов, Д-Р Петър Берон, Драва, Месност Под Село, Пирин, Свобода, Север, Стоян Калъчев, Хаджи Димитър, Христо Ценов

На 21.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Търнак: Ален Мак, Васил Тодоров, Владая, Гено Петров, Гео Милев, Иван Ненов, Илия Станев, Крайбрежна, Крайна, Оборище, Опълченска, Септемврийци, Христо Смирненски

Община Враца  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Враца: Вардар, Ген. Леонов, Георги Апостолов, Иван Тричков, Коста Бошнаков, Кръстьо Бързаков, Скакля

На 20.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Враца: Христо Смирненски

На 21.11.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Враца: Алеко Константинов, Арда, Морава, Никола Войводов

Община Козлодуй  

На 23.11.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Козлодуй: Безименна, Жилищен Комплекс 1, Жилищен Комплекс-3, Кв259 Парцел 5, Христо Ботев

Община Мездра  

На 20.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Мездра: Динко Петров, Любен Каравелов, Македония, Мургаш, Оборище, Христо Смирненски

На 20.11.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Мездра: Арда, Асен Златаров, Бачо Киро, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Жп Район, Пирин, Тракия, Янко Сакъзов

На 21.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Мездра: Георги Димитров, Динко Петров, Петко Р. Славейков, Родопи, Св. Св. Кирил и Методий, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

Община Мизия  

На 20.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Мизия: Александър Якимов, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Панайот Волов, Петко Банков, Преслав, Христо Якимов, Цанко Церковски

На 21.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Мизия: Георги Димитров, Лазар Драйчев, Мургаш, Осогово, Перущица, Петко Банков, Страцин

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Брегово  

На 21.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Брегово, Общ. Брегово: Адалберт Антонов, Асен Халачев, Безименна, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Дунав, Елещеф, Заря на Комунизма, Ленин, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Розова Долина, Станко Маринцестов

Община Видин  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 23.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Антимово, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, ул.   Първа, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 19.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./   На 20.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Иново: 547 Кв 51, Бдин, Битоля, Бяло Море, Димитровски Завет, Добруджа, Осма, Първа, Смърданска Битка, Солун, Тимок, Трета, Четвърта

На 19.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Видин: ул.   Славянска, ул.   Божур, ул.   Ружа, ул.   Чайка, ул.   Байкал От№45 До №95, ул.   Синчец, ул.   Детелина

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 23.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кошава: 2 - 000030, 249, 592, Кв. 65, Ix . Кв. 60, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Квартал 33, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма-А, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 23.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кутово: Двадесет и Девета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Четвърта, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесета, Тридесет и Пета, Тридесет и Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 23.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Покрайна: 224, 290, 3 531 Кв 23, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Имот 000230, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Стълб 14 От Тп4, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 19.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 23.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Сланотрън: I -000098, М. Излаз, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Пета, Първа, С. Сланотрън, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 19.11.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Гомотарци: В Близост До Автобусната Спирка, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Шеста, Девета, Имот №005015, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четиринадесета

На 20.11.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин: 23 Септември, Виктор Юго, Георги Димитров, Десети Конгрес, Зоя Космодамянска, Лиляна Димитрова, Ровно, Родопа, Смирнов, Христо Смирненски

На 21.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./   На 22.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./   На 23.11.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Иново: 290, Бдин, Васил Левски, Георги Димитров, Димитровски Завет, Добруджа, Еделвайс, Имот 030008, Индже Войвода, Лозенград, Лозенец, Мангалия, Мизия, Михалаки Георгиев, Пета, Пирин, Първа, Рила, Седма, Славянска, Солун, Тракия, Трета, Шеста

На 21.11.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Гомотарци: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, УПИ 99 Кв. 3, Четвърта, Четиридесет и Пета, Шеста

На 21.11.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Видин: Дунавска, път, Южна Пром. Зона

На 21.11.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин: 23 Септември, Асен Балкански, Бдин, Васил Левски, Видбол, Връшка Чука, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С Раковски, Добри Чинтулов, Драва, Дунав, Зоя Космодамянска, Капитан Петко Войвода, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Киров, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Седемнадесет Партизани, Сирма Войвода, Смирнов, Средец, Средна Гора, Хана, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Александров, Чавдарци, Шипка, Янтра

На 21.11.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Жеглица: 110011, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, път 1, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 21.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин: Зоя Космодамянска

На 22.11.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./   На 23.11.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Видин: Акад. Стефан Младенов, Безименна, Заводско Селище, Имот 10971. 157. 14 М. Шуговец, Парцел 10971. 502. 972, Цар Иван Асен II, Южна Пром. Зона, Южна Промишлена Зона

На 22.11.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./   На 23.11.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Цар Борис III

На 22.11.2018 г. /08:15 - 17:00 ч./   На 23.11.2018 г. /08:15 - 17:00 ч./ -  Видин

Община Димово  

На 22.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бело Поле, Общ. Ружинци: 23 Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Балкански, Боян Чонос, Будьони, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витко Иванов, Гаврил Генов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети Септември, Димитър Благоев, Жеков, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Йорданка Николова, Йото Велов, Коста Йорданов, Къкринско Ханче, Лиляна Димитрова, Мико Нинов, Милко Томов, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Панайот Волов, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Седемнадесет Партизани, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чиган, Юрий Гагарин

На 21.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Плешивец: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 21.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Ружинци: 23 Септември, Александър Ангелов, Александър Стамболийски, Ангел Хитров, Боян Статев, Боян Чонос, Васил Иванов, Васил Левски, Вихрен, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Младенов, Георги Първанов, Георги С. Раковски, Горан Богданов, Горан Ценов, Девети Септември, Драгомир, Живко Мончев, Живко Пуев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Коста Йорданов, Ломска, Малчика, Миджур, Младост, Найден Найденов, Оборище, Петър Глухчев, Петър Първанов, Поп Андрей, Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 22.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Гюргич: 23 Септември, Александър Стамболийски, Бор, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Веслец, Вихрен, Георги Димитров, Дъбравата, Йорданка Чанкова, Кирил и Методий, Ленин, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Отец Паисий, Първи Май, Рила

На 22.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дражинци: Алеко Константинов, Българска Роза, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Драгомир, Извън Село, Йорданка Николова, Лиляна Димитрова, Никола Й. Вапцаров, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Червена Роза, Червено Знаме

На 22.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Роглец: Георги Димитров, Иван Вазов, Ленин

На 22.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Ружинци: Вихрен, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Живко Мончев, Коста Йорданов, Оборище, Отдих, Панайот Волов, Петър Глухчев, Поп Андрей, Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 22.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Черно Поле: Александър Стамболийски, Бистра, Братя Средкови, Валентина Терешкова, Васил Левски, Владимир Займов, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Иван Вазов, Иван Козарев, Илия Вълчков, Йорданка Николова, Комсомолска, Коста Йорданов, Митко Палаузов, Павел Георгиев, Петко Славейков, Пионерска, Свилен Русев, Христо Ботев, Яким Гергов

Община Макреш  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Киреево: Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 21.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Раковица: Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемдесет и Трета, Осма, Пета, Петдесет и Първа, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Шеста, Шеста, Шестдесет и Шеста

Община Чупрене  

На 22.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Боровица, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, УПИ 17 Кв 47, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 20.11.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Протопопинци: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Горни Лом

На 21.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Горни Лом: Двадесет и Първа

На 22.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Яньовец: махала Фалковец

На 22.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Търговище, Общ. Чупрене: 129005, Безименна, Втора, Девета, Десета, До УПИ 24, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

                          
 
 

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Полицаи спират с лютив спрей бунтуващи се граждани във Варна 4| 4057 |13.11.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2437 |13.11.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2476 |11.11.2018 . Къде ЧЕЗ ще спира тока? 0| 2598 |09.11.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах