Събота, 16 Декември 2017, 16:49
Frognews
0| 2748 |13.10.2017

Вижте къде ще спира токът

.
Източник: БГНЕС
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 16 – 20 октомври 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

 

София - град

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община БАНКЯ  

На 17.10.2017 г. /08:15 - 15:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: ул. „Варна“

Община ВИТОША  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  София: Братя Бъкстон, Бъкстон, Тодор Каблешков

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Каменица, Парк Витоша, Планина Витоша

На 16.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Ген. Стефан Тошев

На 16.10.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Подграмада, Проф. Илия Йосифов, ул. Подграмада

На 17.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Парк Витоша

На 17.10.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Каменица, Планина Витоша

На 19.10.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: Драгалевци, Черни връх

Община ВРЪБНИЦА  

На 21.10.2017 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  София: Ломско шосе

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 16.10.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  София: Александър Стамболийски, Зона Б-5

На 17.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Пиротска/Трети април/, Софроний Врачански, Христо Ботев, Цар Симеон

На 19.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Ал. Стамбол - Т. Алескандров, Александър Стамболийски, Димитър Петков, Перник, Пиротска/Трети април/, Тодор Александров/Н. Цанов/

Община ИЗГРЕВ  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Антон П. Чехов, Дианабад, Цариградско шосе

На 17.10.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София: 170-та/Изгрев/, 21 век/449-та Студентска/, 6-ти септември, Айдемир, Акад. Стефан Младенов/Арсо П, Аксаков, Алабин И. Вл., Александър Невски, Алея Яворов, Антон П. Чехов, Атанас Далчев/Коларовска/, Васил Левски, Витоша, Вълко Радински, Г. М. Димитров, Ген. Гурко, Ген. Паренсов, Гео Милев, Георги Бакалов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Градина, Граф Игнатиев, Данте, Дианабад, Дим. Страшимиров/451-ва/, Драган Цанков, Драган Цанков, Дъбница, Дървеница, Дякон Игнатий/Васил Левски/, Евлоги и Христо Георгиеви, Иван Вазов, Иван Денкоглу, Ивац войвода, Изток, Карнеги, Климент Охридски, Княз Александър Батемберг, Константин Игнатов, Константин Щъркелов/Младежк, Кракра, Крали Марко, Леге, Луи Леже, Любен Каравелов, Люлякова Градина, майор Юрий Гагарин, Младост 1, Московска, Мургаш, Народно Събрание, Незабравка, Никола Габровски, Николай В. Гогол, Петко Р. Славейков, Петър Делян, Проф. Георги Брадистилов, Проф. Д-р Иван Странски, Проф. Кирил Попов/Върбан Ген, Проф. Николай Генчев, Проф. Стоян Киркович/31 Ви Я, Проф. Христо Вакарелски, Сан Стефано, Св. Св. Кирил и Методий, Света Неделя/Вл. Ил. Ленин/, Симеоновско шосе/Вол. шосе/, Славянска, Солунска/Васил Коларов/, Стефан Караджа, Студентски град, Съборна, Тарас Шевченко, Тинтява/Ф. Е. Дзерджински/, Тинтява/Ф. Е. Дзерджински/, Фредерик Жолио Кюри, Фритьоф Нансен, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Христо Георгиев, Цар Иван Асен II, Цар Освободител/Руски/, Цар Шишман, Цариградско шосе/Тракия/, Чавдар войвода, Чарлз Дарвин, Шейново, Шипка, Яворов/Ленин/

На 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Антон П. Чехов, Дианабад, Елемаг, Еужен Поатие, майор Юрий Гагарин, майор Юрий Гагарин, Незабравка, Райко Алексиев/Тодор Петров, Тодор Стоянов, Цар. шосе

На 18.10.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София: Еужен Поатие

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Антон П. Чехов, Дианабад, Драган Цанков, Елемаг, Незабравка, Цар шосе

На 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 132-ра/Изгрев/, Антон П. Чехов, Драган Цанков, Еужен Поатие, Русаля, Тинтява/Ф. Е. Дзерджински/, Тинтява/Ф. Е. Дзерджински/

На 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Антон П. Чехов, Дианабад, Драган Цанков, Елемаг, Еужен Поатие, Земляне/Тинтява/, майор Юрий Гагарин, Незабравка, Цар шосе

Община ИЛИНДЕН  

На 17.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  София: Иван Хаджиенев, Хайдут Сидер

На 17.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/, Света Троица/Вълчо Иванов/, Света Троица/Вълчо Иванов/

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Георче Петров, Георче Петров, Георче Петров, Коньовица/Мико Папо/, Коньовица/Мико Папо/, Коньовица/Мико Папо/, Преображение, Преображение, Преображение, Ружа, Ружа, Ружа, Света Троица/Вълчо Иванов/, Света Троица/Вълчо Иванов/, Света Троица/Вълчо Иванов/

На 20.10.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/

На 20.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Варна, Света Троица/Вълчо Иванов/

Община ИСКЪР  

На 16.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 18.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Димитър Миленков

На 19.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София: Проф. Цветан Лазаров/Мом. Чеш, Цариградско шосе/Тракия/

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 19.10.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Разсадника

Община КРАСНО СЕЛО  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 416-та, 419-та, Адриана Будевска, Акад. Иван Евстратиев Гешов, Александър Македонски, Балша/Д-р Минчо Нейчев/, Белите брези, Бокар, Бурел/Цона Петкова/, България, България, България, Виктор Григорович, Витоша, Владайска/Димо Хаджидимов/, Ворино/Ат. Дамянов/, Гатьо Шишков/492-ра/, Гоце Делчев/Емил Марков/, Гоце Делчев/Емил Марков/, Гургулят/Т. Киркова В. Благо/, Д-р Стефан Сарафов, Деде Агач, Джон Атанасов/487-ма/, Димитър Манов, Доспат, Доспат, Емилиян Станев/490/, Искърски Пролом, Йордан Бакалов-Стубел/419/, Кестенова гора, Киро Тулешков, Княз Борис I, Косово Поле, Костенски Водопад/Васил Дим, Кюстендил/Атанас Ненов/, Лагера, Лерин, Луи Айер/Никола Каменов/, майор Първан Тошев, Манфред Вьорнер/495/, Мила Родина, Мичман Тодор Саев/496/, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Нишава/Георги Аврамов/, Нишава/Георги Аврамов/, Пазар Иван Вазов, Патриарх Евтимий, Пенчо Славейков, Пенчо Славейков, Петко Ю. Тодоров/Мл. Проход/, Петър Парчевич, Пеш. Подлез на бул. България, Пирински Проход, Прага, Прага, Природа, Св. Георги Софийски/Георги С, Солун, Солунска/Васил Коларов/, Стрелбище, Стрешер/Божидар Митров/, Твърдишки Проход, Тодор Джебаров/417/, Тодор Каблешков, Троянски Проход, Тулча/Петър Богданов/, Тунджа, Хайдушка гора, Хан Аспарух, Хиподрума, Христо Ботев, Цар Борис III/Девети септ., Чепино, Червена Роза, Шандор Петьофи, Шандор Петьофи, Шарл Шампо/407 и 414/, Юнак, Яков Крайков/Макаренко/, Янко Забунов/Петър Топалов

На 18.10.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: Ами Буе, бул. Акад. Иван Евстратиев Гешов, Сотир Андонов, Феликс Каниц

На 18.10.2017 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  София: Македония

На 18.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети септ.

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 16.10.2017 г. /08:45 - 09:45 ч./; на 17.10.2017 г. /15:15 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горни Богров: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Ботунски път, Васил Левски, Здравец, Кирил и Методий, Кладенците, Люлин/Лиляна Димитрова/, М. Шабаница, М. Шабаница, ПИ 16448. 7721. 566, Местн. Б. Убрещ, Местн. Воденицата, Местн. Долна махала, Местн. Кръста, Морава/Георги Димитров/, Мургаш, Мусала/Васил Коларов/, Незабравка, Никола Вапцаров, Обреща, Поп Груйо, Рендова/Толбухин/, Рибарица, Стара планина/Ганчо Шопа/, Стефан Караджа, Стубела/Ленин/, Трайчо Костов, Трети март/9 Септември/, ул. В. Левски/Ал. Стамболийски, УПИ III-Кв. 29 М. Горни Богров, Хан Богров, Хемус, Христо Ботев, Чавдар, Черковна/Мироско Райчев/, Шабаница, Шипка;  Долни Богров: 1, 1-ва, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 5, 7, 8, 9, Іх-356 Кв. 18, Стопански двор Чочая, УПИ IV-376 Кв. 28, УПИ ІХ, Кв. 24;  София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Ботевградско шосе/Мизия/, Долна махала, Долни Богров, Долни Богров, М. Герено, Кремиковци, Незабравка, Чавдар, Чепинско шосе;  Яна: Безименна

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Богров: 1, 10, 15, 16, 3, 35, 4, 5, ІХ-356 Кв. 18;  София: Долни Богров, Кремиковци

На 16.10.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  София: Ботунец 1, Ботунец 2, Искър /Ботунец 1/

На 18.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:45 - 13:45 ч./ -  Бухово: 1 май;  София: 1-ва, ІІ-648, Кв. 29Б/Челопечене/, Ангел Маджаров /Челопечене/, Б. Викторов /Ботунец 1/, Балкан, Балкан /Ботунец 1/, Боримечката /Кремиковци/, Борис Петров /Челопечене/, Ботунец 1, Ботунец 2, Бузлуджа, Българка /Ботунец 1/, В. Николов /Ботунец 1/, Васил Левски, Васил Левски /Ботунец 1/, Вачова /Челопечене/, Витиня, Витиня /Ботунец 1/, Георги Бенковски /Кремиковци/, Гилица /Ботунец 1/, Гилица /Челопечене/, Градина /Челопечене/, Димитър П. Димитров /Кв. Челопечене/, Доло /Челопечене/, Здравец /Ботунец 1/, Зорница /Ботунец 1/, Извор /Ботунец 1/, Илинден /Кремиковци/, Искър /Ботунец 1/, Йордан Димчев /Челопечене/, Карашка /Челопечене/, Кежова /Челопечене/, Китка /Челопечене/, Кокиче /Челопечене/, Комсомолска /Челопечене/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско шосе, Кремиковци, Латинка /Челопечене/, Лесновска /Челопечене/, Лъката /Челопечене/, Манастира /Челопечене/, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Михаил Гелев /Челопечене/, Мусала /Ботунец 1/, Надежда /Ботунец 1/, Оборище /Кремиковци/, Отец Паисий /Ботунец 1/, Панайот Волов /Кремиковци/, Панова /Челопечене/, Петър Христов /Челопечене/, ПИ 129002/Челопечене/, Поручик Орозов, Пробуда /Кремиковци/, Радивой /Кремиковци/, Ралица /Кремиковци/, Ридо /Челопечене/, Св. Георги Победоносец /Кремиковци/, Светлина /Кремиковци/, Свобода /Ботунец 1/, Септемврийци /Челопечене/, Слънчево Утро /Челопечене/, Спортист, Спортист /Челопечене/, Ст. Костов /Ботунец 1/, Стари Искър /Челопечене/, Старо Селище /Челопечене/, Стефан Караджа /Кремиковци/, Стойно Кръстев /Челопечене/, Стопанска /Челопечене/, Стопански двор, Стоян Шонев /Челопечене/, Тракийска Могила /Ботунец 1/, ул. Радивоя, УПИ I-145А, Кв. 18, УПИ VI-670/Челопечене, Чавдар войвода /Челопечене/, Челопечене, Челопеченско шосе, Шопска /Ботунец 1/, Шопска Комуна /Челопечене/, Яне Стоянов /Челопечене/;  Челопеч: Александър Стамболийски;  Челопечене: Втора

На 19.10.2017 г. /08:45 - 09:45 ч./; на 20.10.2017 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва, Ботунец 1, Враждебна, Кокиче /Челопечене/, Кремиковско шосе, Кремиковци, Отец Паисий, Сеславци, Челопечене, Челопеченско шосе, Челопешко шосе, Чепинско шосе;  Челопечене: Извън регулацията

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 19.10.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: Братя Чакрин, Константин Петканов

Община ЛЮЛИН  

На 17.10.2017 г. /09:00 - 12:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Люлин 7

На 18.10.2017 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  София: Европа/Баба Парашкева/, Партений Зографски /ж. к. Люлин 10/, Сливница

На 18.10.2017 г. /11:00 - 12:15 ч./ -  София: Добри Немиров/702-Люлин/, Люлин 7

Община МЛАДОСТ  

На 17.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 2

На 17.10.2017 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  София: Младост 4

Община НОВИ ИСКЪР  

На 18.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Нови Искър: 00357. 883, Бачо Киро/Спасена Милева/, Бялата Могила, в. з. Кореа, в. з. Кореа, М. Лозята, Имот № 011015, Вилна, Водопад, Вяра/Двепартизанки/, Гниляне, Долна лака, Здравец, Изгрев, Капина, Ливадите, Лозянски дол, Лозята, Минзухар, Надежда, Надежда/Веска Гълъбова/, Нарцис, Ракета, Смолничето, Спортна, УПИ ХlVI-16010, Кв117 Гниляне, Христо Ботев, Христо Ботев/23 Септември/, Чемшир, Шипка;  Подгумер: Спортист;  София: 1-ва

Община ОБОРИЩЕ  

На 16.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Велико Търново/Г. Г. Деж/, Герлово, Евлоги и Христо Георгиеви, Марин Дринов, Оборище, Янко Сакъзов

На 17.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Асен Златаров, Буная, Васил Априлов, Де Пресансе, Джовани Горини, Мърфи, Оборище

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 17.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 676-та /Овча купел/, 680-та /Овча купел/, 682-ра /Овча купел/, Брезов Рид, Буземска, Бързарица, Драгоман, Крушов връх, Маестро Кънев 33, Народно Хоро, Овча купел, Рождество

На 18.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 661- Ва /Овча купел/, Ахелой, Босилек, Ген. Ковачев, Земляне, Лиза Кало, Обиколна, Овча купел 1, Орчо войвода, Първенец, Росна, Стефан Кънев

На 19.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Коломан, Крушовски връх, Маестро Кънев/В. Марков/, Момина баня, Момкова баня, Овча купел

На 20.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 658-ма/Овча купел/, 659-та /Овча купел/, 748-ма/Овча купел/, Босилек, Гълъбова, Кукуряк/651-ва/, Кърпикожух/744-та/, Лиза Кало, Овча купел 1, Президент Линкълн, Теменужка /653-та/

Община ПАНЧАРЕВО  

На 16.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Герман: М. Кръста, М. Смреката

На 17.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: 45-та /Кв. Симеоново/, 47-ма /Кв. Симеоново/, 48-ма /Кв. Симеоново/, 49-та /Кв. Симеоново/, 50-та /Кв. Симеоново/, 51-ва /Кв. Симеоново/, 52-ра /Кв. Симеоново/, 53-та /Кв. Симеоново/, 82-ра /Кв. Симеоново/, 83-та /Кв. Симеоново/, 84-та /в. з. Симеоново Север/, Босилек /Кв. Симеоново/, в. з. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Иван Владислав, Околовръстен път, Света Магдалина, Симеоново, Шумако / Симеоново

На 17.10.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Богдана, Вилна зона Бистрица, Липа, Пролет, Просвета/Комсомолска/, Разширението, Чучулига

На 18.10.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 04234. 6979. 364, 101-ва, 114, 3-ти март, 8-ми март, XXIV-1656 Кв. 92, XXVII-18 Кв. 15, ІV-516013, ІІІ-234, Алеко/15-та/, Бановец/45-та/, Беликата, Бистрица-Център, Кв. 40, Бистришка Четворка/68-ма/, Бистришко Бранище, Бистришко шосе ПИ 04234. 6941. 43, Богдана, Божур, Борова гора, Бреза, Букет, Бучаро/Методи Гергов/, В. З Калугерово Ливаде, в. з. Бистрица - Разширение, в. з. Калугерово Ливаде ПИ 3202, в. з. Шумако УПИ ХVІІІ-2976, Кв. 2, Васил Левски/69-та/, Ведрина, Венец/Тане Джуков/, Вечерница/62-ра/, Вилна зона Бистрица, Вилна зона Калфин дол, Вилна зона Манастира, Вилна зона Шумако, Витоша, Витошко Лале, Втори Юни/124-та/, Върла поляна/111-та/, Гората, Горски път, Гъбешница/52-ра/, Детелина/8-ма/, Дъбова гора, Еделвайс, Загрене/Крум Карчин/, Здравец, Зорница/63-та/, Ивайло/42-ра/, Иглика, Калина/44-та/, Калугерица/П. Ценков/, Каменоделска/7-ма/, Капина, Катунище/Григор Гергов/, Клисурговец/Йордан Апостоло, Кооперативен Труд, Космонавт, Криволак/Ален Мак/, Латинка/64-та/, Липа, М. Хумата, М. Бялата Кал В. З Бункера, М. в. з. Бистрица Вила Бреза, М. в. з. Бистрица Вила Морена, М. Калугерица, М. Калугерица УПИ 2433; ПИ 04234. 6938. 2433., М. Петрефетин УПИ I-842 Кв. 45, М. Хумата ПИ 04234. 6980. 317, Мали дол/Йордан Терзийски/, Малина, Марина поляна/9-та/, Махала Богдана ПИ 321, Местн. Стоилова Ливада, Минзухар, Младен Ангелов/39-та/, Младост/37-ма/, Момин проход, Морените, Никола Крушкин/2-ра/, Перуника/14-та/, ПИ 04234. 6970. 3488, ПИ XIX-2436, Кв. 13А, Пи, Кв. 04234, Планински Гледки, Правец, Преспа/49-та/, Пролет, Просвета/Комсомолска/, Проф. Трайко Запрянов, Пчеларска/61-ва/, Разширението, Резньовете/16-та/, Роза, Росица, Св. Св. Кирил и Методий/Пионе, Синигер, Синчец/11-та/, Сп. Цонкина махала, Спортист/3-та/, Стара река/20-та/, Стефан Стамболов/Ник. Попов/, Стопански двор, Сълзица/4-та/, Тинтява/36-та/, Тополите/53-та/, Трепетлика/51-ва/, ул. Манастирска № 7 УПИ XII-3817, УПИ 11-141, 142 Кв. 40, УПИ IX-3634, 3635, Кв. 97, УПИ V-2546, Кв. 91А, УПИ XVII-1942, Kв. 5Б, УПИ І-254, Кв. 42А, УПИ ІІ-3002 Кв. 90Б, УПИ ХЙV-2223, УПИ ХЙІІ-1942 Кв. 5Б, Хайдушки Чукар/18-та/, Хризантема, Хумата, 513040, Цветна Градина//59-та/, Чемшир, Черни връх, Чипровица/60-та/, Чучулига, Шараново Бърдо/5-та/, Шипка, Шоплук/Шопска Комуна/, Шопско Хоро/46-та/, Щастливеца, Ябълкова Градина, Янчовска река

На 18.10.2017 г. /08:45 - 09:30 ч./ -  София: 1-ва, 2-ра /Кв. Мал. долина-Студентски град/, 45-та /Кв. Симеоново/, 47-ма /Кв. Симеоново/, 48-ма /Кв. Симеоново/, 49-та /Кв. Симеоново/, 50-та /Кв. Симеоново/, 51-ва /Кв. Симеоново/, 52-ра /Кв. Симеоново/, 53-та /Кв. Симеоново/, 61-ва /Кв. Симеоново/, 69-та/в. з. Симеоново Север-витоша/, 70-та /Симеоново/, 71-ва /Кв. Симеоново/, 72-ра /Кв. Симеоново/, 74-та, 75-та, 82-ра /Кв. Симеоново/, 83-та /Кв. Симеоново/, 84-та /в. з. Симеоново Север/, 88-ма /Кв. Симеоново/, Балеви Ливади, Бистрица, Бистришко шосе, Босилек /Кв. Симеоново/, в. з. Калфин дол ул. Полежан, в. з. Калфин дол, ул. Правец, в. з. Симеоново - Драгалевци, в. з. Калфин дол ПИ 11985, Витоша-Вец Симеоново, Витошки Езера, Горски пътник, Драгалевци, Еминица, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Зелена гора, Иван Владислав, Извор, Калугерица, Каменица, Киселица /Кв. Симеоново/, Манастирски Ливади, Местност Стария Мост, Незабравка/в. з. Бистрица/, Неофит Хилендарски, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Околовръстен път, Падината, Роза, Света Магдалина, Симеоново, Симеоновско шосе, Симеоновско шосе/Вол. шосе/, Синчец, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Стопански двор, Студено кладенче /Кв. Симеоново/, ул. Манастирска КТП, ул. Незабравка, УПИ IX-440, Кв 35, УПИ ІІ-2405, Кв. 20А М. Бистрица, УПИ Х-2181 Кв. 5, Чемшир /Симеоново/, Чифлишка, Шумако / Симеоново, Ябълкова Градина, Ягода

На 18.10.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична: 139020, 29150. 7102. 993, V-931, Кв. 59, № 29150. 7107. 1632, Ален Мак, Белишако, Боровец, Брезовица, Ваклинови Кошари, Вилна зона Брезовица, Витоша/21Ва/, Долна планина, Еделвайс, Иглика, Изгрев/Велин Вукадинов/, Искърска/Христо Петков/, Калугер, Кимов дол/13Та/, Крушкини Кошари, Люляк, Манастирище/23Та/, Мангови Кошари, Махала Ленище, Местн. Елата, Местн. Ковачки Кошари, Местн. Мангови Кошари, Местн. Пържови Кошари, Местн. Умни дол, Местн. Цареви Кошари, Местн. Чемерник, Момин проход, ПИ 29150. 7102. 995, ПИ 979 К. Л Г-19-2Г, Плана планина/4Та/, Самоковско шосе/1Ва/, Стамболова река, Тупанкови Кошари, УПИ VI-674 Кв. 38, УПИ ІІІ-404 Кв. 17, Урвич/Цветан Милев/, Центъра, Черни връх, Ярема/20Та/

 Панчарево: Беликата, Детски град, Лъката

На 18.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 3-ти март

На 18.10.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва, 2-ра /Кв. Мал. долина-Студентски град/, 45-та /Кв. Симеоново/, 47-ма /Кв. Симеоново/, 48-ма /Кв. Симеоново/, 49-та /Кв. Симеоново/, 50-та /Кв. Симеоново/, 51-ва /Кв. Симеоново/, 52-ра /Кв. Симеоново/, 53-та /Кв. Симеоново/, 61-ва /Кв. Симеоново/, 69-та/в. з. Симеоново Север-витоша/, 70-та /Симеоново/, 71-ва /Кв. Симеоново/, 72-ра /Кв. Симеоново/, 74-та, 75-та, 82-ра /Кв. Симеоново/, 83-та /Кв. Симеоново/, 84-та /в. з. Симеоново Север/, 88-ма /Кв. Симеоново/, Балеви Ливади, Бистрица, Бистришко шосе, Босилек /Кв. Симеоново/, в. з. Калфин дол ул. Полежан, в. з. Калфин дол, ул. Правец, в. з. Симеоново - Драгалевци, в. з. Калфин дол ПИ 11985, Витоша-Вец Симеоново, Витошки Езера, Горски пътник, Драгалевци, Еминица, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Зелена гора, Иван Владислав, Извор, Калугерица, Каменица, Киселица /Кв. Симеоново/, Манастирски Ливади, Местност Стария Мост, Незабравка/в. з. Бистрица/, Неофит Хилендарски, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Падината, Роза, Света Магдалина, Симеоново, Симеоновско шосе, Симеоновско шосе/Вол. шосе/, Синчец, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Стопански двор, Студено кладенче /Кв. Симеоново/, ул. Манастирска КТП, ул. Незабравка, УПИ IX-440, Кв 35, УПИ ІІ-2405, Кв. 20А М. Бистрица, УПИ Х-2181 Кв. 5, Чемшир /Симеоново/, Чифлишка, Шумако / Симеоново, Ябълкова Градина, Ягода

На 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Панчарево: 38-ма в. з. Беликата, XVI-358, Акация/в. з. Беликата/, Беликата, Божур/в. з. Беликата/, Вилна зона Беликата, Вилна зона Градище, Липа/в. з. Беликата/, Люляк/30-та/, Мак/в. з. Беликата/, Морава/в. з. Беликата/, Нарцис/в. з. Беликата/, Парцел XIV Кв. 30;  София: І - 817, Кв. 24А, Акация, Беликата, София, Р-Н Панчарево, УПИхІІ-541, 663 Кв. 13

Община ПОДУЯНЕ  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Сухата река 209А, 209 вх. А

На 16.10.2017 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  София: до бл. 7, Левски Зона Г

На 17.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  София: Александър Екзарх, Сухата река, Тодорини кукли

Община СЕРДИКА  

На 18.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Банишора, Беласица, Враня, Клокотница, Козлодуй, Опълченска, Охрид/Станка Първанова/, Сливница 197, Странджа, Харалампи Карастоянов

На 20.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Фондови жилища

На 21.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Илиянци/Лиляна Димитрова, Илиянци/Лиляна Димитрова/

На 21.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Илиянци/Лиляна Димитрова

Община СЛАТИНА  

На 17.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Кутловица 51-53 вх. А, Б

На 17.10.2017 г. /11:00 - 12:30 ч./ -  София: Коста Петрунов, Христо Смирненски

На 18.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  София: Христо Смирненски

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, бул. Цариградско шосе, Гео Милев, Николай Коперник, Прелом/Асен Халачев/, Цариградско шосе/Тракия/

Община СРЕДЕЦ  

На 16.10.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София: Ев. Георгиев

 София: Ангел Кънчев, Васил Левски, Неофит Рилски, Хан Аспарух

На 16.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Юри Венелин

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Васил Левски, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Гургулят/Т. Киркова В. Благо/, Любен Каравелов

На 16.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Г. С. Раковски, Георги С. Раковски, Гургулят/Т. Киркова В. Благо/, П. Евтимии, Проф. Фритьоф Нансен, Фритьоф Нансен, Фритьоф Нансен

На 17.10.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  София: П. Евтимии

На 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Ангел Кънчев, Васил Левски, Васил Левски, Граф Игнатиев, Гургулят/Т. Киркова В. Благо/, Ев. Георгиев, Любен Каравелов, Неофит Рилски

На 17.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Георги С. Раковски, Хан Аспарух

На 18.10.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  София: Васил Левски

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Ангел Кънчев, Васил Левски, Георги С. Раковски, Гургулят/Т. Киркова В. Благо/, Ев. Георгиев, Юри Венелин

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Граф Игнатиев, Любен Каравелов

На 18.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Ангел Кънчев, Неофит Рилски, Фритьоф Нансен, Хан Аспарух

На 18.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Георги С. Раковски

На 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: № 10, Алея Яворов, Драган Цанков, Драган Цанков, Драган Цанков-Кръговото, Страхил войвода;  София: Васил Левски, Васил Левски, Граф Игнатиев, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Хан Аспарух

На 19.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Неофит Рилски, П. Евтимий

На 19.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Любен Каравелов

На 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 6-ти септември, Ангел Кънчев, Васил Левски, Граф Игнатиев, Гургулят/Т. Киркова В. Благо/, Любен Каравелов, Юри Венелин

На 20.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: 6-ти септември, Неофит Рилски, Фритьоф Нансен

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 17.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: 4-та Кв. Мал. долина/Студентс, 6-та Кв. Мал. долина/Студентс, 8-ма /Кв. Мал. долина-Студентски град/, 9-та, 9-та Кв. Мал. долина/Студентс, Въртопо, Дървеница, Евгений Силянов, Климент Охридски, Малинова долина, Малинова долина Изток УПИхІІІ-348, Св. Климент Охридски, УПИ ІІІ-2148, Кв. 3 М. Парк Въртопо

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Студентски град

Община ТРИАДИЦА  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Иван Буреш, Ангел Каралийчев/433-та/, Арарат, Асен Разцветников/431-ва/, Бяла, Градина, Данаил Крапчев/442-ра/, Зорница, Йордан Стубел/444-та/, Кишинев, Кожух планина, Козяк, Константин Петканов/437-ма/, Лозенска планина, Никола Й. Вапцаров, Орел, Проф. Васил Стоин/440-та/, Проф. Жечо Атанасов, Свети Теодосий Търновски, Симеоновско шосе/Вол. шосе/, Слав Караславов, Сребърна/Първомайска/, Трифон Кунев/441-ва/, Чавдар Мутафов/452-ра/, Червена Стена, Черни връх, Яна Язова/447-ма/

На 16.10.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  София: Княз Борис I, Позитано

На 19.10.2017 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  София: Стрелбище.

 

Софийска област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Божурище  

На 17.10.2017 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Божурище: ул. „Бор“, Дунав, Европа, Еделвайс, жилища, Здравец, Любен Каравелов, Момина сълза, Пролет, Родопи, Снежанка, Струма, УПИ XXII-133, Кв. 4, Явор, Янтра

На 17.10.2017 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Божурище: Европа, Максим Горки, Стп Максим Горки, Цар Иван Асен Втори, Цар Иван Шишман, Цар Самуил

На 17.10.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Божурище: Европа, КТП Булет, Максим Горки, УПИ Іх-75, 76, Кв. 8, Кв. Максим Горки, Хан Кубрат, Цар Борис Първи

На 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Божурище: Европа, Лазур, УПИ IV-601, 003, Кв. 100

На 19.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Божурище: Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски

Община Ботевград  

На 16.10.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: 16-ти Ловчански Полк, Адмирал Фьодор Ушаков, Бенковска, Георги С. Раковски, Захари Стоянов, Седемнайсти ноември, Хан Крум

На 16.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 18.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: ТП;  Литаково: 3Ти март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Боговина, Брезовица, Георги Бенковски (Г. Димитро, Иван Вазов (Ангел Миновски), Кап. Тодор Тодоров, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Люто войвода, Начо Иванов, Оборище, Парцел V-41, Кв. 9 Къща, Победа, Станковска кория, Стара планина (Кам. Първенс, Шести септември (9-ти IХ);  Радотина;  Скравена: Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Васил Априлов, Георги Апостолов, Георги Раковски, Герго Ценов, Грамаде, Лазар Стоянов, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, Свещ. Георги Поп Димитров, Сграда на Читалището, Тодор Попов, Христо Ботев, Цар Крум

На 16.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Ботевград: Саранск

На 16.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Правец

На 18.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Боженица: 319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански двор, Х-38, Кв. 41;  Ботевград: Стефан Караджа;  Гурково, Общ. Ботевград: ПИ № 027070;  Краево: Махала Маринков рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4;  Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец;  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, с. Новачене, Общ. Ботевград път № 1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара планина, Съединение (Ленин), Трети март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка;  Радотина: Местност Дръстила, ПИ № 055008;  Рашково: Махала Белчово, Махала Габровница;  Скравена: 000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап. Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К. Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, Мах. Диловска и Драганчовска, Махала Гледжовица, Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, ПИ № 000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, с. Скравена, Общ. Ботевград път № 1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, Сграда на Читалището, Синчец, Стара планина (Ил. Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика

На 18.10.2017 г. /09:15 - 15:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Осеновлаг: Зимнишки дол, Махала Зимнишки дол

Община Горна Малина  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Макоцево

Община Драгоман  

На 18.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Годеч: Нишава;  Калотина: Втора, Калотина, Първа

На 18.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:15 ч./ -  Беренде Извор;  Беренде, Общ. Драгоман;  Върбница;  Драгоил;  Драгоман: Акация, Международно шосе, Патриарх Евтимий;  Каленовци: XI-83, Кв. 22, УПИ-Хі-257, Кв. 12;  Летница, Общ. Драгоман;  Липинци;  Мургаш: УПИ ХІІ-17, Кв2;  Ново Бърдо;  Прекръсте

На 18.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Годеч: Нишава, Нишава

На 18.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Калотина: Втора, Втора, Калотина, Калотина, Първа, Първа

На 18.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ -  Букоровци: УПИ V 130Кв. 13;  Разбоище: Мес Стойков връх;  Туден: 015065, Кв. Мрамор, М. Марков дол, Мах. Панинци, Мрамор Кв. 22 УПИ XVI- 150, Труден;  Чепърлинци

На 20.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Драгоил: Местн. Локва

Община Елин Пелин  

На 17.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Равно Поле: Верила

Община Етрополе  

На 19.10.2017 г. /09:15 - 10:20 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Лъга

На 19.10.2017 г. /09:15 - 10:20 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Боженица: Махала Ласковци;  Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни връх;  Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв. 4;  Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов рът, Местност Стилковски рът, Местност Тошински рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110;  Правешка лакавица: 001626, Голямата Ливада, Махала Церица;  Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци;  Средни рът: Мах. Бечовското, Мах. Голяма Глава, Мах. Дунавското, Мах. Койчовци, Мах. Кондурите, Мах. Куваница, Мах. Мончово Търне, Мах. Средни рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби

На 19.10.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Правец: Махала Правешки ханове

На 19.10.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв. 1, Кладевски дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков дол, Махала Радов дол;  Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, ІІ Кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото;  Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ VІІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи май, Септемврийци, Стара планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин;  Етрополе: Равнището;  Лопян: 005034, в. з. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвърта; Малки Искър;  Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете;  Осиковица: Махала 57 Км АМ Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата;  Осиковска лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot; , П-л VI-61, Кв. 5;  Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, Мах. Грозьов дол, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8

На 20.10.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Джурово: Махала Камилче

Община Ихтиман  

На 16.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 18.10.2017 г. /08:00 - 16:06 ч./; на 19.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино

Община Костенец  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 18.10.2017 г. /09:10 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Горна Василица: 000147

 Момин проход: Ален Мак, Княз Борис, Лоза, Мусала, Радост, Ружа, Стара планина, Тодор Ненчев, Христо Ботев, Ягода

Община Костинброд  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Богьовци: Имот 5340057, УПИ II -29, Кв. 9

На 16.10.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Богьовци: Общ. Костинброд, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ ХІІ-127 Кв. 25

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: УПИ VI-225 Кв. 30

Община Мирково  

На 16.10.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./; на 18.10.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Петрич, Общ. Златица

Община Пирдоп  

На 16.10.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Пирдоп: Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Ненов, Княз Борис І, Лука Х. Павлов, Никола Петков, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Чавдар войвода

На 19.10.2017 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Буново, Общ. Мирково: VIII-445, П-л XII-376, Кв. 43, П-л XII-392, Кв. 30, УПИ IX-411, Кв. 33, УПИ V-568, Кв. 56;  Златица: Извън регулация, Местност Курията, Стара планина, Цар Калоян;  Мирково: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бузлуджа, Генерал Дендевил, Градище, Димитър Стоянов, Емил Марков, Захари Стоянов, Зора, Извън регулация, Мест. Попов Тор, Местност Корията, Местност Кукув дол, Местност Чуштарла, Опълченска, Орела, Поп Недельо;  Църквище: Извън регулация;  Челопеч: Александър Стамболийски, Баба Куна, Бели Сип, Васил Левски, Воздол, Възрожденска, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Двадесет и Трети септември, Димчо Дебелянов, Драва, Дружба, Здравец, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иван Сираков, Извън регулация, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Местност Мургана, Миньорска, Младост, Мургана, Никола Вапцаров, Опълченска, Освобождение, Пейо К. Яворов, Проф. Алипи Матеев, Рила, Рудничар, Славчо Вълков, Средна гора, Стара планина, Студен Кладенец, Съединение, Тодор Влайков, Трети март, Филип Тотьо, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен I, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Цвятко Кънчев, Червени камък, Черковна, Юрий Гагарин

На 19.10.2017 г. /11:00 - 15:30 ч./ -  Буново, Общ. Мирково: VIII-445, П-л XII-392, Кв. 30, УПИ IX-411, Кв. 33, УПИ V-568, Кв. 56;  Златица: Стара планина, Цар Калоян;  Мирково: Извън регулация

На 20.10.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково;  Златица: Вилна зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, Извън регулация;  Каменица, Общ. Мирково: Махала Брестака, Махала Илинден, Махала Преспа, Махала Хвърчил, Махала Черковище, УПИ ХVІІІ-117, Кв. 6;  Карлиево;  Мирково: 000592 Местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-р Г. М. Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, Извън регулация, Изток, Ильо войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, Местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна гора, Стара планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен камък;  Петрич, Общ. Златица: Махала Бодят, П-л ІІІ-124, Кв. 12, Х-97, Кв. 24;  Смолско: Кв. 33 УПИ -9-383, П-л Х-469, Кв. 21;  Църквище: V-19, Кв. 3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;  Чавдар, Общ. Чавдар: УПИ ХЙІІІ-1053, 9-ти септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Местност Бостанлъка, Местност Кьойдере, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов;  Челопеч: Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, Извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

На 20.10.2017 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар: Акация, Ангел Ласков, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Дечо Стефанов, Еделвайс, Здравец, Иван Филипов, Липа, Местност Бостанлъка, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мир, Мургаш, Република, Секята, Средна гора, Стара планина, Юрий Гагарин, Яворов

Община Правец  

На 16.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Видраре

На 16.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 18.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Равнище;  Своде: Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход

На 17.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 18.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, ІІ Кв.

Община Самоков  

На 16.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Самоков: Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, Ружа, Странджа, Тинтява, Христо Максимов, Явор

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 3-та, 30-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, БКТП Градина – Ковачевци;  Мала църква: с. Мала църква, Община Самоков;  Самоков: Йордан Йовков, Мальовица, ул. Здравец, Христо Смирненски, Цар Борис III;  Самоков: Местност Лавандула, Местност Ренов дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово кладенче

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 10:15 - 11:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков: М-ст Лавандула, Общ. Самоков

На 16.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Самоков: Софийско шосе

На 16.10.2017 г. /09:45 - 13:00 ч.; 11:30 - 14:00 ч./ -  Самоков: Местност Мало Равнище, Местност Ренов дол, Местност Щъркелово гнездо, Местност Язовир Искър

На 16.10.2017 г. /10:15 - 11:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Горни Окол: 128, Кв. 16, IX-302, Kw. 41, XXIII, Кв. 2, М. Щъркелово гнездо, Парцел VI--43 Кв. 5;  Долни Окол: П-л 150 Кв. 19, УПИ VI-162, Кв. 20;  Драгушиново;  Панчарево: Пи000733, Яз. Искър, М. Коеджик;  Самоков: Местност Дългата поляна, Местност Калковско манастирче, Местност Лавандула, Местност Мало Равнище, Местност Мечката, Местност Пашо, Местност Ренов дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово кладенче, Местност Червената Земя, Местност Щъркелово гнездо, Местност Язовир Искър;  Широки дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, Местност Татарски Брод

На 16.10.2017 г. /14:15 - 15:00 ч./; на 17.10.2017 г. /14:15 - 15:00 ч./; на 18.10.2017 г. /14:15 - 15:00 ч./; на 19.10.2017 г. /14:15 - 15:00 ч./; на 20.10.2017 г. /14:15 - 15:00 ч./ -  Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Бор, Бреза, Велико Търново, Генади Шигорин, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Искър, Ихтиманско шосе, Княз Дондуков, Кокиче, Латинка, Леон Крудов, Люляк, Марица, Мечит, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Плана планина, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Ружа, Странджа, Тинтява, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Зографски, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Шипка, Явор

На 17.10.2017 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Самоков: Курорт Боровец

На 18.10.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Самоков: ул. Цар Борис III Тп Бистрица, 65231. 906. 282, Абаджийска, Александрова, Ангел Кънчев, Асен Карастоянов, Баба Фота, Белмекен, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Булаир, Бяла поляна, Васил Левски, Верила, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Двадесет и Девети декември, Дунав, Елин Пелин, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Йордан Йовков, Кирил и Методи, Климент, Константин Фотинов, Коста Вальов, Луковица, Македония, Мальовица, Манастирска, Мано Филипов, Митрополитска, Мусала, Наум Хаджимладенов, Неофит Рилски, Никола Драмалиев, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пашеница, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Попангелов, ПИ 65231. 908. 409, Пирин, Рила планина, Рилски Езера, Розова долина, Сини Вир, Скакавец, Соколец, Софроний Врачански, Търговска, УПИ 65231. 914. 240, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Симеон, Център За Настаняване от Семеен Тип, Чакър войвода, Шумнатица, Ястребец

На 18.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: 65231. 907. 178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, Бяла поляна, Васил Стоин, Витоша, връх Вихрен, връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231. 916, Искър, Ихтиманско шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, Местност Ридо, Момина сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила планина, Рилски Скиор, Рупите, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети декември, Търговска, УПИ 65231. 906. 319, УПИ 65231. 911. 36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр. Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис III, Черни връх, Черно Море, Шейново, Шипка

На 18.10.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Самоков: България, Захари Зограф, Захари Райнов, Иглика, Крали Марко, Луковица, Мургаш, Мусала, Пирин, Подридна, Рила планина, Сан Стефано

На 18.10.2017 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  Мала църква

На 19.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Братя Миладинови, Вардар, Гоце Делчев, Гр. Самоков, Тп Искър - 3, Дунав, Еленин връх, Любомир Чакалов, Македония, Овнарско, Орлови Скали, Охрид, Преспа, Райна Княгина, Рилска Малина, Самоково, Синчец, Струма, УПИ 65231. 909. 365, Цар Симеон, Цареви Кладенци, Ястребец

На 19.10.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Самоков: Вардар, Охрид, Самоково, Цар Симеон

На 20.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Алино: П-л ІІ, Пл. № 160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18;  Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI. Кв. 5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, с. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 до Крепост Цари Мали град, УПИ І-470, 471 Кв. 38А, Христо Ботев, Юрий Гагарин;  Белчински Бани: П-л V Кв, 21;  Клисура, Общ. Самоков: Извън регулация;  Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, БКТП Градина - Ковачевци, Пп II, Кв. 58;  Поповяне: ПИ 000368;  Рельово: № 000527, Извън регулация, УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5;  Ярлово: . УПИ ХІІ-562, Кв. 55, 002159, Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова гора, М. Грамаге, ПИ 013001 Местност Св. Петка, ПИ № 578, Стоп. Двор, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16

На 20.10.2017 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  Алино

Община Своге  

На 17.10.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Бракьовци;  Гинци: Местност Петрохан

На 17.10.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Брезе, Общ. Своге: Келемеровци, УПИ І-55, Кв. 9, ХI-59, 60, Кв. 9;  Добравица;  Добърчин;  Завидовци;  Искрец: I-133, Кв. 21, VІІІ-369, Кв. 16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, Кв. Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, Махала Баломир, Махала Божица, Махала Букет, Махала Джагаловци, Махала Джуринци, Махала Дупни камък, Махала Коньовци, Махала Кукла, Махала Кулинци, Махала Севкинци, Махала Тонинци, Махала Ценов Мост, Махала Чуй Петел, Меча поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара планина, Тепавицата, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ VIII-581, Кв. 69, Христо Ботев, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен;  Своге: Домишлярете, Махала Брестака, Махала Свиново, Общ. Своге МТП Свиново, Слатина, Слънце

На 17.10.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Брезе, Общ. Своге

Община Сливница  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Капитан Коста Паница, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Максим Горки, Мир, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин

На 18.10.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бърдо;  Драгоил: Местн. Локва;  Калотина: Втора, Гкпп Калотина, Калотина, Първа; Чорул: УПИ-Іх-130, Кв. 18

На 19.10.2017 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  Опицвет: под Костело Землище с. Опицвет, под Костело Землище с. Опицвет, под Костело Землище с. Опицвет;  Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, 1300 Години България, Алеко Константинов, Алеко Константинов, Ален Мак, Ален Мак, Васил Друмев, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Левски, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Гео Милев, Гео Милев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Д-р Димитър Китов, Д-р Димитър Китов, Еделвайс, Еделвайс, Еделвайс, ЖП. Гара, ЖП. Гара, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Германов, Иван Германов, Искър, Искър, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Атанас Узунов, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Капитан Радко Димитриев, Кв. 107, Кв. 107, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Княз Александър I-Батенберг, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Константин Величков, Лев Толстой, Лев Толстой, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люляк, Люляк, Максим Горки, Максим Горки, Мир, Мир, Мир, Неделище, Неделище, Неделище, Нешо Бончев, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Волов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Пушкин, Пушкин, Първа, Първа, Сан Стефано, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски, Сливница, Сливница, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Съединение, Съединение, Тодор Влайков, Тодор Влайков, Тодор Влайков, Филип Тотю, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Кубрат, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Чавдар войвода, Чавдар войвода, Черни връх, Черни връх, Черно Море, Черно Море, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин

На 19.10.2017 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Опицвет;  Сливница, Общ. Сливница

На 21.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 22.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, ул. „Юрий Гагарин“.

 

Видинска област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Белоградчик  

На 19.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Граничак: ул. „Девета“, Десета, Махала Ангини, Махала Джокини, Махала Жикини, Махала Николини, Махала Първуловци, Махала Спасови, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста;  Дъбравка: Двадесет и Пета, Двадесет и Четвърта, Девета, Деветнадесета, Десета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 19.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Салаш: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Махала Куцаровци, Махала Пешини, Махала Стране, Осма, Парцел № 1, Пета, Петнадесета, ПИ 000343, ПИ № 037091, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 20.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Салаш: Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Единадесета, Махала Куцаровци, Махала Пешини, Махала Стране, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ № 037091, Първа, Седма, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета

Община Видин  

На 17.10.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Пешаково: Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 17.10.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Видин: Имот № 024004 Екатте 14698;  Генерал Мариново: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста;  Градец, Общ. Видин: Първа;  Долни Бошняк: Втора, Девета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Шеста;  Дружба: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Каленик, Общ. Видин: Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Новоселци: I - 37, Кв. 101, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Паземлен Имот 52283, 420, 38, Пета, Петдесета, Петнадесета, ПИ 338, Първа, път 14, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, ул. Първа до Площада, Четвърта, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Рупци, Общ. Видин: 020059, II-182, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, с. Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Тополовец, Общ. Кула: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ-VI Кв. 27, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 17.10.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 13:00 ч./ -  Винарово, Общ. Ново село: 156023, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Неговановци: 210061, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ 3 - 451 Кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Флорентин: I-062032, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански двор, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета;  Ясен, Общ. Ново село: 008 до Плажната Ивица, IV - 171 Кв. 18, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 17.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 09:45 - 12:00 ч./ -  Видин

На 17.10.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Дружба: Първа

На 22.10.2017 г. /08:30 - 14:00 ч./ -  Видин: VII-5029 Кв. 600 ЮПЗ, Акад. Стефан Младенов, Безименна, УПИ I-5051, Цар Александър II, Южна Пром. Зона, Южна Промишлена зона, ЮПЗ

Община Димово  

На 17.10.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Орешец, Общ. Димово: Асен Балкански, Боян Чонос, Васил Левски, Гара Орешец 44, Георги Бенковски, Живко Кръчмарски, Ленин, Мико Нинов, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Христо Ботев

На 18.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Арчар: 000021, 242 Кв. 29, Археологическа, Арчарица, Бабуя Имот 054008, Бдин, Бързарци, Бързица, Валентина Терешкова, Васил Левски, Вида, Вилна зона Рациария, Вит, Витоша, Волга, Георги Бенковски, Добрич, Дузлука, Дунав, Дъб, Елада, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Крайбрежна, Марица, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Разлог, Райна Княгиня, Рациария, Рациария Блок 8 Кв. 13 Парцел. 5, Рибарска, Рила, Спортист, Тинтява, Тодор Каблешков, Търлите, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Шишман, Черковна;  Ботево, Общ. Видин: VIII-74. Кв. 8, в Сервитута на Дунавска дига, Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста;  Владиченци: Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта;  Държаница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Извор, Общ. Димово: Вельо Бурдашки, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета;  Лагошевци: 028024, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Трета, Шестнадесета;  Мали Дреновец: Втора, Пета, Първа, Трета;  Цар Симеоново: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;  Шипот: Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Кула  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Подгоре: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Бдин, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Видин, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В. Сталин, Кв. 7, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Михаил Здравков, Огоста, Осъм, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Рила, Седемнадесет Партизани, Стара планина, Стопански двор, Стоян Милков, Тодор Петров, Христо Ботев, Царевец, Черно Море, Юрий Гагарин;  Раковица: 236005, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Трета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Шеста, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Стопански двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Осма, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета;  Старопатица: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 16.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Толовица: Валентина Терешкова, Ленин, Първа, Трета, Христо Ботев, Юрий Гагарин;  Цар Шишманово: 070134, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Ленин, Лиляна Димитрова, Малчика, Мико Нинов, Митко Палаузов, Петко Р. Славейков, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черни връх;  Шишманово

Община Ново село  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Ново село: IV - 171 Кв. 18, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Ново село: 008 до Плажната Ивица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Четвърта, ул. „Тринадесета“.

 

Област Монтана

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Берковица  

На 16.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Берковица: ул. „Акация“, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-р Иван Панов, Д-р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена

На 16.10.2017 г. /09:00 - 18:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 18:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 18:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 18:00 ч./; на 21.10.2017 г. /09:00 - 18:00 ч./ -  Берковица: Лале, ПИ 03928. 66. 32, Първи май, Рако-Ца ул. Братя Миладинови, Раковица, Раковица ул. 1-ви май, Раковица ул. Иглика, Раковица ул. Крайречна, Раковица ул. Криви Рог, Раковица ул. Лале, Раковица ул. Малина, Раковица ул. Мир, Раковица ул. Пролет, Раковица ул. Свобода, Раковица ул. Добри Чинтулов, Раковица ул. Панайот Хитов, Раковица ул. Усин Керим, Ружа, Свобода, Страцимировска, Чайка

Община Брусарци  

За периода 16-20.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Крива Бара, Общ. Брусарци: 23 Ти септември, 9 Ти септември, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гьолска, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Заря, Иван Вазов, Иглика, Извън регулацията, Искър, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Овчарска, Огоста, Сини Вир, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 17.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Аспарухово, Общ. Медковец: 135031, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Ворошилов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георгица Карастоянова, Дунавска, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън регулацията, Йорданка Чанкова, Кирил и Методи, Леонид Брежнев, Лиляна Димитрова, Ломска Комуна, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Младен Йорданов, Никола Йонков Вапцаров, Одрин, Опълченска, Поп Андрей, Сталинградска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Юрий Гагарин;  Пишурка: Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методи, Никола Йонков Вапцаров, Поп Андрей, Странджа, Урожай, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Юрий Гагарин

На 17.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долно Церовене: Извън регулацията;  Медковец: 340006, Аврамко Рацов, Алеко Константинов, Александър Батемберг, Ангел Конов, Ангел Кънчев, Андрей Конов, Андрей Симеонов, Антим Първи, Антон Димитров, Арда, Бачо Киро, Бежанска, Бенковски, Борис Дяволски, Бузлуджа, Васил Левски, Велес, Видинска, Възраждане, Георги Димитров, Гъчо Бонов, Дано Опинчев, Димитър Пандурски, Дойран, Дунав, Евлоги Георгиев, Евстати априлов, Екзарх Йосиф, Ивайло, Иван Вазов, Иван Кулин, Иван Рибарски, Иван Шишман, Извън Чертата на селото, Иларион Макариополски, Имот 340006, Искър, Калоян, Кирил и Методи, Кирил Рацов, Климент Охридски, Константин Величков, Любен Каравелов, майор Ванков, Марица, Местност Бреста, Методи Подойнишки, Милан Табаков, Миленчо Ванов, Митко Пашата, Митрополит Неофит, Найден Биволарски, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Конов, Оборище, Огоста, Охрид, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтими, Петър Берон, Поп Андрей, Пролетарска, Райко Даскалов, Рангел Симеонов, Самуил, Септември, Стамболийски, Станко Панов, Стефан Караджа, Стопански двор 2, Тодор Данков, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хилендарска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Асен, Цар Крум, Цар Симеон, Чаталджа, Чомаков, Ъгъла на ул. Хр. Ботев и Батенберг, Ъгъла С ул. Бузлуджа и А. Димитров, Ъгъла С ул. Евст. Априлов и Данчо Опинчев, Явор, Янтра

На 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Расово: 000355, 265002, Адалберт Антонов, Акад. Тодор Павлов, Александър Македонски, Александър Стамболийски, Ахелой, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Възраждане, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Ген. Христо Михайлов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Москов, Георгица Карастоянова, Гоце Делчев, Девети септември, Димитър Благоев, Димитър Вълнев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Кондарев, Иван Михайлов, Извън регулацията, Иларион Макариополски, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лилия Карастоянова, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Местност Греда, Митко Палаузов, Младен Йорданов, Неофит Рилски, Никола Йонков Вапцаров, Никола Парапунов, Ок 184 и Ок 185, Ок 26 и Ок 194, Ок47А и Ок 203, Осми март, Отец Паисий, Панайот Хитов, Поп Андрей, Първи май, Расоха, Свилен Русев, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Йонов Бояджиев, Шипка, Юрий Гагарин

На 19.10.2017 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Долно Церовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, Извън регулацията, Йорданка Петкова, Кирил и Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра;  Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети септември, Девети септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, Извън регулацията, Изгрев, Кирил и Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, Махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара планина, Стефан Караджа, Страхил войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов

На 19.10.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 16:45 ч./ -  Белотинци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Местност Бреста, Местност Верлото, Местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста;  Долна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Клисурица: 273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън регулацията, Местност Дола, Местност Извора, Местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Славотин: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън регулация, Местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Сливовик: 23-ти септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън регулацията, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, Местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов

На 19.10.2017 г. /09:15 - 16:45 ч./ -  Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Байкал, Бор, Братя Миладинови, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети септември, Девети септември, Дунав, Иван Вазов, Извън регулацията, Изгрев, Кирил и Методий, Крали Марко, Лика Рачин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Малчика, Махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Рила, Славейко Горанов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов

Община Георги Дамяново  

На 18.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Извън регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Тридесета, Четвърта, Четвърта, Четиринадесет, Шестнадесет

На 17.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Георги Дамяново: Втора, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Първа, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Трета, Тринадесет, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четвърта, Четиринадесет, Четиринадесет, Шеста

Община Лом  

За периода 16-22.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Замфир: 110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й. Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка

За периода 16-20.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Лом: Бенковски, Дунавска(Д Благоев), Кнес Иван Кулин, Стефан Караджа

За периода 16-22.10.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Лом: Акациева, Александър Атанасов, Бачо Киро, Вакумна Фабрика, Възраждане(2-ма Партизани, Генерал Гурко, Голинци, Детелина(Ален Мак), Димитър Милков(В. Чкалов), Димитър Милков(В. Чкалов), Елха, Изгрев, Искра, Ковачишка, Люлин, Магура, Минзухар, Младенова, Найден Попнинов(Д. Радоев), Подполковник Леонов, Рила планина, Роза, Славейче, Славия, Софийска, Софийска, Софийска, Трифон Панов(Марин Цеков), Физкултурна, Физкултурна, Физкултурна, Черковна(Г. Карастоянова), Юнак(Толбухин), Явор

За периода 16-22.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лом: Бели Ружи, Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Борис Гайдаров(П. Мойсеев), Васил Друмев, Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Димчо Дебелянов, Иглика(Нов Живот), Коваленко Петков(Партиз. ), Младенова, Могилата, Орляк, Пейо Яворов, Пчела, Софийска, Съгласие(Аврора)

Община Монтана  

На 20.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Монтана: Жеравица, Юлиус Ирасек(Житомирска)

На 22.10.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Монтана: Александър Стамболийски, ул. „Сирма войвода“ („С. Димитров“).

 

Област Враца

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Бяла Слатина  

На 16.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: ул. „Арда“, Бачо Киро, Искър, Марица, Места, Мизия, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Родопи, Тунджа, Цар Иван Шишман

На 16.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бяла Слатина: Арда, Бачо Киро, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Искър, Кръстовище Марица и Н. Вапцаров, Марица, Местност Агеното Бранище, Никола Вапцаров, Тимок, Цар Иван Шишман, Янтра

На 18.10.2017 г. /12:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.10.2017 г. /12:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бяла Слатина: Търнавска

На 21.10.2017 г. /12:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бяла Слатина: Акация, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Васил Левски, Георги С. Раковски, Градина, Димитър Благоев, Елин Пелин, Завод Гарант, Здравец, Златия, Искър, Китка, Княз Дондуков, Кръстовище Ал. Стамб. и Здравец, Кръстовище Бачо Киро и Родопи, Кръстовище Златия и Г. Раковски, Кръстовище на ул. Т. Каблешков, Кръстовище Цар Асен и Г. С. Раковски, Ломска, Любен Каравелов, Марица, Места, Мизия, Мир, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Панайот Волов, Пирин, Рила, Родопи, Росица, Сердика, Солунска, Средец, Струга, Съединение, Тодор Каблешков, Тунджа, Търнавска, Търнавска, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Иван Шишман

На 22.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Алтимир: Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим I-ви, Баба Тонка, Божур, Васил Левски, Велчо М. Хумарски, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Водотечна, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Захариев, Димитър Матрозов, Драва, Дъб, Иван Горанчовски, Извор, Кирил и Методий, Ком, Лозенец, Мак, Марин Ганински, Местност Ибришима, Местност Изварковец, Местност Край село, Местност Селска Мера, Милчо Стефанов, Минко Т. Драгиевски, Мусала, Околчица, Октомври, Октомврийска, Охрид, Паисий Хилендарски, Петко Г. Симеонковски, Петко Канчев, Петър Т. Нинов, ПИ 2 от Масив 96 Имот № 096002, Рила, Русалка, Савчо Бренишки, Скът, Солун, Спортна, Стара планина, Стоян войвода, Странджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви, Шипка;  Борован: Местност Рибине;  Бъркачево: 9-ти май, 9-ти септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Местност Вутов Геран, Местност Криволя, Местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин;  Бяла Слатина: Агиното Бранище, Захари Стоянов, Местност Скотовъден дол, Търнавска;  Враняк: Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина;  Върбица, Общ. Враца: Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, Местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин;  Габаре: Акация, Белия път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Вацина пътека, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Дядо Вълко, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кокиче, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Средния връх, Стефан Караджа, Тлаченски път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Череша, Чечера, Шипка;  Галиче: 1-ви май, 23-ти септември, 8-ми март, Арда, Батак, Беласица, Бузлуджа, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Водотечна, войвода, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гълъбец, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извън регулацията, Изгрев, Илинден, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Ленин, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Трънска, Търговска, УПИ VІІІ 818 Кв. 55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов;  Комарево, Общ. Бяла Слатина: Месност Врачанка;  Попица: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище Х. Димитър и Г. Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност под село, Милин камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра;  Соколаре: Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин;  Търнава, Общ. Бяла Слатина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аспарух Симеонов, Благою Коминкьовски, Боян Ташовски, Васил Левски, Вълка Ташовска, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Даскалов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Балев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Край село, Кръст. Ал. Стамбол. и Ив. Вазов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Марин Пеков, Местност Селска Мера, Местност Средорек, Местност Стублата, Местност Туланеца, Никола Кръстевски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Тъмнишки, Победа, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Скът, Стадиона, Стара планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Янко Сакъзов

Община Враца  

На 17.10.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Враца: 28-ми Октомври, Авлига, Безименна, Вилна зона Врачански Балкан, Илинден, Местност Рудник Плакалница;  Згориград

На 17.10.2017 г. /10:15 - 14:45 ч./ -  Враца: Вилна зона Врачански Балкан, Местност Рудник Плакалница

Община Оряхово  

На 16.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Оряхово: Алея на Мира и Дружбата, Бачо Киро, Васил Петлешков, Добруджа, Иван Вазов, Момчил войвода, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, Цар Калоян

На 18.10.2017 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Оряхово: Алея на Мира и Дружбата, Анжело, Бачо Киро, Васил Петлешков, Ген. Тотлебен, Добруджа, Иван Вазов, Момчил войвода, Проф. Петко Стоянов, Радецки, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, Христо Смирненски, Цар Калоян, Юрий Гагарин

На 20.10.2017 г. /08:15 - 08:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Оряхово: 22-ри септември, 6-ти септември, 9-ти ноември, 9-ти септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрей Чапразов, Арда, Арх. Васильов, Арх. Цолов, Асен Златаров, Бататовец, Безименна, Беласица, Бояна войвода, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Витоша, Владая, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Д-р Петър Берон, Дико Илиев, Димитър Благоев, Добри Войников, Драгоман, Дунав, ЖП Гара и Пристанище, Захари Стоянов, Ильо войвода, Йордан Йонов, Кв 14 502622 502623, Кирил и Методий, Климент Охридски, Коста Лулчев, Кошарите, Лале, Ленин, Летнишка, Любен Каравелов, Люляк, Марек, Марин Дринов, Михаил Кремен, Найден Геров, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Парк Изток, Петко Р. Славейков, Петър Спасич, Пристанище Оряхово, Проф. Цеко Торбов, Рила, Синчец, Сливнишка, Софийска, Средец, Стефан Караджа, Топ баир, УПИ XXVIII Кв 33, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цвети Иванов, Чавдар войвода, Чорбаджи Цеко Вълчев, Юрий Гагарин

На 20.10.2017 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Оряхово

Община Роман  

За периода 16-20.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Курново: Бачо Киро, Ботевградска, Васил Левски, Витоша, Вратица, Гео Милев, Дружба, Еделвайс, Иван Вазов, Любен Каравелов, Мусала, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Росица, Сергей Румянцев, Стара планина, Хан Аспарух, ул. „Цар Симеон I-ви“.

 

Ловешка област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Ловеч  

На 16.10.2017 г. /07:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч: Индустриална зона

На 16.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 17.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Горан: ул. „Бачо Киро“, Вит, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Общинска, Освобождение, Осъм, Стефан Караджа, Тополите, Училищна

На 17.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч: Бенковски, Борис Данков, Братя Миладинови, Братя Павлови, Бузлуджа, Васил Априлов, Витоша, Габровска, Гено Димов, Гео Милев, Ивайло, Кирил Павлов, Крайна, Леге, Лъга, Любен Каравелов, Местност Стопански двор, Нейко Найденов, Оборище, Опълченска, Осъм, Павел Баев, Пиринска, Преслав, Преспа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Раковска, Родопа, Свети Кирил и Методий, Свобода, Средна гора, Стара планина, Страцин, Съединение, Трети март, Хемус, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Освободител, Явор;  Деветаки: Местност Мутьова поляна;  Дойренци: Тодор Киров

На 18.10.2017 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Бачо Киро, Васил Данков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Г. М. Димитров, Оборище, Отец Паисий, Петър Стефанов, поляната, Тодор Кирков, Тодор Киров, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 19.10.2017 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Бяло Море, Мизия, Освобождение

На 20.10.2017 г. /08:30 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч: I Кв. 2А, Васил Левски, ЖП Спирка, Източна Индустриална зона, Местност Печковец, Местност Синан Тепе, Митропол. Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Сирко Станчев, Тодор Кирков, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 20.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Младост

Община Луковит  

На 16.10.2017 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Голяма Брестница: Александър Стамболийски, Биволарника, Васил Левски, Геновци, Георги С. Раковска, Гетовци, Двадесет и Трети декември, Девети септември, Жидевица, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Данчова Могила, Местност Жидевица, Никола Й. Вапцаров, Ниновци, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Родината, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 16.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Луковит: Александър Теодоров-Балан, Будевец, Възраждане, Георги С. Раковски, Кирил и Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 16.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 21.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1;  Торос: Бреза, Витска, Възраждане, Дило Йотов, Димитър Ковач, Захари Стоянов, Здравец, Лозарска, Мелнична, Нено Върбанов, Опълченска, Под. Тарасов, Поручик Софронов, Стоян Георгиев, Теменуга, Филип Бутозов, Хаджи Димитър

На 16.10.2017 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Дерманци: Баба Тонка;  Дъбен: Иван Вазов;  Луковит;  Угърчин: 75054. 448. 116. 1, Акация, Алеко Константинов, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Чехов, Баба Тонка, Бачо Киро, Безименна, Бели камък, Божур, Бойчо Огнянов, Бяло Море, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Витоша, Вълчо Русковски, Ген. Гурко, Ген. Сираков, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги С. Раковски, Гогол, Голи рът, Горник, Гоце Делчев, Демокрация, Димитър Полянов, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Доростолска, Елин Пелин, Забит камък, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Дял, Иван Рилски, Иглика, Йордан Йовков, Каменка, Кичира, Климент Охридски, Кнежа, Кокиче, Комитска, Кръстю Сарафов, Лев Н. Толстой, Лепетура, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Мара Петлешкова, Маргарец, Марица, Маркова Стъпка, Мусала, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Новоселска, Оборище, Околчица, Опълченска, Освобождение, Осми март, Осогово, Осъм, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Пейо К. Яворов, Петко войвода, Петър Берон, Пирин, Плевен, Поп Андрей, Поп Харитон, Райна Княгиня, Рила, Светулка, Свобода, Сергей Румянцев, Скачка, Софроний Врачански, Стара планина, Старчов дол, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Табашка, Теменуга, Тодор Каблешков, Топалска, Тракия, Търговище, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен Втори, Цар Калоян, Цар Симеон, Църковна, Чукара, Шейново, Шипка, Шумака, Юрий Гагарин, Юрий И. Венелин, Явор

На 16.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Угърчин: 75054. 448. 116. 1, Акация, Алеко Константинов, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Чехов, Бачо Киро, Бели камък, Божур, Бяло Море, Васил Левски, Витоша, Вълчо Русковски, Ген. Гурко, Ген. Сираков, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гогол, Гоце Делчев, Демокрация, Димитър Полянов, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Ивайло, Йордан Йовков, Каменка, Кичира, Климент Охридски, Кнежа, Кокиче, Комитска, Лев Н. Толстой, Марица, Маркова Стъпка, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Околчица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко войвода, Поп Харитон, Рила, Светулка, Свобода, Сергей Румянцев, Старчов дол, Стефан Стамболов, Табашка, Тодор Каблешков, Топалска, Търговище, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Църковна, Чукара, Юрий Гагарин, Юрий И. Венелин

На 16.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Торос: Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Дило Йотов, Кичера, Мелнична, Пейо К. Яворов, Стоян Георгиев, Цар Симеон

На 16.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Луковит: Байрон, Възраждане, Ген. Гурко, Гето Йошев, Иван Вазов, Йордан Йовков, Княз Борис 1, Местност Бяло Поле, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Панака, Пенчо Славейков, Страцин, Хаджи Димитър, Цар Калоян, Цар Симеон 1

На 16.10.2017 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Пещерна: Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Васил Левски, Васил Петлешков, Витска долина, Гео Милев, Георги Бенковски, Елин Пелин, Иван Вазов, Лозарска, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К. Яворов, Пчелиня, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Торос: 157023, 48058, Александър Стамболийски, Априлци, Бреза, Бузлуджа, Валето, Васил Левски, Витска, Вишиндол, Възраждане, Вълчо Русковски, Върбан Йотов Теслов, Гатил, Георги Бенковски, Градинска, Грънчар, Дило Йотов, Димитър Ковач, Дойчин Димитров, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Кирил и Методий, Китка, Кичера, Кокиче, Крайселска, Кулата, Лозарска, Люляк, Марин Табаков, Мелнична, Младост, Незабравка, Нено Върбанов, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Орешака, Пейо К. Яворов, Под. Тарасов, Полето, Поручик Софронов, Потока, Равнището, Райна Княгиня, Речна, Стоян Георгиев, Теменуга, Торос, УПИ V, Филип Бутозов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Цвятко Алексиев, Шипка, Явор, Ягода

На 16.10.2017 г. /11:00 - 11:30 ч./; на 21.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Луковит: Възраждане

На 17.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Карлуково: Кариера на БДЖ

На 17.10.2017 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Луковит: Александър Стамболийски, Димитър Талев, Кракра, Любен Каравелов, Милин камък, Момчилец, Сан Стефано, Скала, Съединение, Цоню Матев

На 18.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Луковит: 44327. 80. 25, Божур, Бор, Възраждане, Кирил и Методий, Козлодуй, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Мак, Местност Голия връх, Момина сълза, Начална, Пролет, Роза, Синчец, Теменуга

На 18.10.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Угърчин: Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Безименна, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вълчо Русковски, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Иванов, Голи рът, Горник, Доростолска, Захари Стоянов, Иван Дял, Иван Рилски, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Люлин, Максим Горки, Мара Петлешкова, Маргарец, Мусала, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Обретенов, Новоселска, Освобождение, Осми март, Осогово, Осъм, Паисий Хилендарски, Патриарх Ефтимий, Пейо К. Яворов, Петко войвода, Петър Берон, Пирин, Поп Андрей, Скачка, Софроний Врачански, Стара планина, Странджа, Табашка, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Калоян, Шейново, Шипка, Шумака, Юрий Гагарин, Явор

На 19.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Луковит: 44327. 203. 32, Александър Теодоров-Балан, Будевец, Васил Левски, Георги С. Раковски, Димитър Димов, Кирил и Методий, Козлодуй, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов, Христо Смирненски

На 19.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч./ -  Угърчин

На 19.10.2017 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  Дерманци: 079065, Атанасовото, Бяла Вур, Васил Левски, Вежен, Ивайло, Крайбрежна, Плиска, Преслав, Стадиона, Цар Калоян, Цар Симеон

Община Тетевен  

На 16.10.2017 г. /15:00 - 15:30 ч./; на 17.10.2017 г. /15:00 - 15:30 ч./; на 18.10.2017 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, М-ст Дунчевото, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа;  Тетевен: 002105 Екатте 07884, 005041, 72343. 31. 148, Бабинци, Конски дол, Махала Гечовото, Местност Года, Местност Дунчовото, Местност Конски дол

На 17.10.2017 г. /08:00 - 08:30 ч./; на 18.10.2017 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баньо Маринов, Бели Вит, Васил Левски, Вършец, Гачо Василков, Гечовото, Двадесет и Трети септември, Димитър Благоев, Димитър П. Ковач, Емил Марков, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Иван Фурнаджиев, Калена Плоча, Ключ, Козница, Конски дол, Костина, Лальо Пеев, Лечо Гайдаря, Марин Мръвков, Марин Урманов, Мария Михайлова, Марко Йончев, Махала Гечовото, Махала Драгиновдол, Махала Скрибътна, Михал Казначея, Никола Вапцаров, Паца Нейкова, Пеновото, Пладнището, Полк. Орлов, Първи май, Романов дол, Сава Младенов, Симеон Куманов, Станьо Врабевски, Стефан Павлов, Тодор Михайлов, Топлика, Трескавец, Усин Керим, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 17.10.2017 г. /08:15 - 08:45 ч./; на 18.10.2017 г. /15:15 - 15:45 ч./ -  Тетевен: Александър Стамболийски, Асен и Петър, Атанас Некович, Баньо Маринов, Безименна, Боева Могила, Братя Хаджи Иванови, Васил Йонков, Васил Левски, Васил Петров, Вежен, Върбанчовец, Вършец, Димитър Благоев, Димитър Д. Стойчев, Емил Марков, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Иван Туйков, Иван Фурнаджиев, Илия Темелски, Кардан, Крачун Иванов, Лальо Пеев, Марин Урманов, Мария Удренова, Махала Равнище, Михал Казначея, Михал Кефалов, Михал Койчев, Нейо Крачунов, Ненка Павлова, Павел Койчев, Палтен, Прокоп, Първи ноември, Симеон Куманов, Станьо Койчев, Стара планина, Стефан Павлов, Стоян Костов, Тодор Михайлов, Тома Василев, Трескавец, Усин Керим, Хаджи Генчо, Хиляда Осемстотин и Първа, Христо Габровчето, Христо и К. Цакови, Чаира, Червен

На 17.10.2017 г. /08:30 - 09:00 ч./; на 18.10.2017 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Васильово: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Цачев Василев, Илия Кръстев, Суходолска, Христо Андреев, Юрий А. Гагарин;  Малък Извор, Общ. Ябланица: Присойка;  Рибарица, Общ. Тетевен: 62579. 150. 12, 62579. 168. 546. 1, Баба Тонка, Басарим, Брязово, Васил Левски, Вежен, Ген. Владимир Вазов, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Гугла, Даковото, Еделвайс, Заводна, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Капетан, Иглика, Кокиче, Костина, Краището, Крайречна, Лало войвода, Лъга, Любен Каравелов, Нецов дол, Никола Вапцаров, Отец Кирил, Отец Паисий, Павлов дол, Павлова Полица, Пангарата, Пи-62579. 164. 2, Просвета, Стара Рибарица, Старчов дол, Студентска, Топилата, Филип Тотьо, Христо Ботев, Христо Пеев, Христо Смирненски, Царичина, Черна река, Шалски дол, Юрий Гагарин;  Тетевен: Люляк, Махала Глотното, Махала Свидово, Махала Скрибътна, Местност Атанашкото, Местност Върбака, Местност Глотното, Местност Гугуновото, Местност Пейков дол, Местност Пладнището, Местност Преграда, Местност Присоето, Местност Просеченик, Местност Скрибътна, Пладнището, Преграда, Свидово

На 17.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Черни Вит

На 19.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Тетевен: 005041, 72343. 31. 148, Махала Гечовото

На 20.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Тетевен: Мария Михайлова, Местност Балинци, Петрахиля

Община Троян  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Мах. Баба Стана

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бели Осъм: Козя Стена, Стоян Българенчето;  Чифлик, Общ. Троян: Мах. Троянска, Тодор Каблешков, Хаджийска

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник: Клиновци, Мах. реката, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 21.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Дрянска чешма, Захарий Зограф, Панайот Волов, Симеон Велики, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 16.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дълбок Дол: Бор, Васил Мочев, Васил Събчев, Иван Дончев, Пчелинът, Първи май, Теменуга, Чучура

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Вежен, Грънчарска, Изкуство, Пряспа, Стефан Стамболов

Община Угърчин  

На 20.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Лесидрен: Александър Стамболийски, Бано Воевода, Васил Левски, Кършар, Раковска, Стара планина, Урница, Христо Ботев

На 20.10.2017 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Местност камъка Правец, Местност Язовир Сопот

Община Ябланица  

На 16.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Бреза, Мах. Миревец, Миразчийска, Присойка

На 18.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 085054, Местност Девет Дола, Местност Камен дол, Местност Шумнене

На 19.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Голяма Желязна: Дачо Михайлов

На 19.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Кол. Барашки, Кол. Коник, Кол. Ябълчака, Местност Берча, Местност Гаджов дол, Местност Енча, Местност камъка Правец, Местност Коника, Местност Ябълчака, Местност Язовир Сопот

На 19.10.2017 г. /08:15 - 09:00 ч./; на 20.10.2017 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Български Извор: Мах. Начови Воденици;  Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, Местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, ХІІ Кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно море;  Лесидрен: Местност Берча;  Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети септември, Девети май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах. Байовене, Махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка;  Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С. Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, Местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Мах. Съевска, Мах. Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ ІІ-346, Чепля, Шойка.

 

Плевенска област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Белене  

На 16.10.2017 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Бяла Вода, Общ. Белене: ул. „Александър Стамболийски“, Безименна, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Гатев, Дунав, Здравец, Маршал Толбухин, Н. Й. Вапцаров, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 16.10.2017 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Лозица, Общ. Никопол: Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Борис Ганев, Васил Коларов, Г. С. Раковски, Георги Басаров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Ернст Телман, Иван Вазов, Кирил и Методий, Септември, Христо Енчев, Ю. А. Гагарин

Община Долна Митрополия  

На 16.10.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Буковлък: Край село;  Долна Митрополия: 057013, Арда, Батак, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Топалски, Вит, Г. С. Раковски, Дунав, Заводите, Заводска, Ивайло, Илю войвода, Индустриална зона, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Куба, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Москва, Оборище, Огоста, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Парижка Комуна, Плевен, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Росица, Св. Св. Кирил и Методий, София, Средна гора, Стефан Караджа, Странджа, Тимок, Трети март, Хаджи Димитър, Хан. Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цоню Матев, Ю. А. Гагарин;  Опанец, Общ. Плевен: 076008 М. Витска Елия;  Плевен: Витска Ялия

На 17.10.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Биволаре: Бяло Море, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, Градинарска, Кирил и Методий, Крайбрежна, Марица, Нова, Освобождение, Пирин, Плевен, Републиканска, Родопи, Славяни, Христо Ботев, Черно море;  Божурица: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Беласица, Божур, Бузлуджа, в Левски, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, К и Методий, Ком, Мургаш, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Надежда, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Павловец, Пролет, Равнище, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна гора, Ст Караджа, Стара планина, Странджа, Христо Ботев, Шар планина, Шипка, Ю. А. Гагарин;  Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 май, Васил Левски, Индустриална зона, Космос, Люлин, Новоселска, Петдесет и Четвърта, Радецки, Рила, Христо Ботев

Община Долни Дъбник  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Долни Дъбник: България, Г Бенковски, Захари Стоянов, Любен Каравелов, Максим Горки, Никола Обретенов, П Волов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петърница: Васил Атанасов, Васил Кръстев, Волгоград, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Димитров, Маршал Толбухин, Първи май, София, Стара планина, Стопанска, Стоян Едрев, Шумен;  Петърница: Александър Стамболийски, Арда, Босфора, Бузлуджа, Букурещ, Васил Коларов, Дунав, Н. Хикмет, Плачковска, Плевен, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шейново

На 19.10.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бъркач: І-445, Стр. Кв. 27, Александър Стамболийски, Анжело Димитров, Банска, В. И. Ленин, В. Коларов, Васил Левски, Васил Тодоров, Васил Цаков, Витоша, Въло Йотов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Край село, Местност Барата, Механизатор, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Найден Американски, Никола Радев, Околовръстна, Партизанска, Пирин, река Вит, Родопи, Рубин, Руски път, Сибирска, Слави Алексиев, Средна гора, Стара планина, Стоян Едрев, Студенец, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка;  Градина, Общ. Долни Дъбник: V-297, Кв. 68/Стопански двор/, Бачо Киро, В. Левски, Васил Априлов, Вит, Витоша, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колю Фичето, Любен Каравелов, Марица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Осогова, Отец Паисий, Панайот Волов, Прага, Първи май, Рила, Симеон Василев, Стара планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шар планина, Шипка;  Дисевица: Волинска, Г. С. Раковски, Г. Томов, Девети септември, Изгрев, Московска, с. Алексиев;  Къртожабене: 000340, М. Каменец, Аврора, Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Кокиче, М-ст Булин дол, Местност Барата, Огнеборец, Орлица, Радецки, Ралица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Чернялка;  Къшин;  Петърница: Александър Стамболийски, Арда, Босфора, Бузлуджа, Букурещ, в Левски, Васил Атанасов, Васил Коларов, Васил Кръстев, Велико Търново, Вит, Волга, Волгоград, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Гурко, Девети септември, Димитър Димитров, Дунав, Еделвайс, Иван Генов Пеев, Иван Павлов Атанасов, Искър, Киев, Край село, Лозарска, Маршал Толбухин, Месност Край село, Местност Пангала, Москва, Мусала, Н. Хикмет, Оджовото, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Плачковска, Плевен, Плиска, Първи май, Рила, Скобелев, Славия, София, Стара планина, Стефан Караджа, Стопанска, Стоян Едрев, Студентска, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шейново, Шипка, Шумен;  Плевен: Местн. Табакова чешма, Местн. Табакова чешма IV, Местност Табакова чешма, Текийски Орман;  Търнене: 10-ти Конгрес, 11-ти Конгрес, Ал. Стамболийски, В. Левски, Васил Априлов, Вит, Върбишка, Г. Бенковски, Г. Кирков, Ген. Скобелев, Ив. Митов, Ивайло, Кюнка, Л. Каравелов, Лато Лачев, Найден Рачев, Опълченска, Освобождение, П. Р. Славейков, Филип Тотю, Хаджи Димитрър, Хаджи Димитър, Хр Смирненски, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чернялка, Ю. А. Гагарин

На 19.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Къртожабене: 000340, М. Каменец, Аврора, Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Кокиче, Местност Барата, Огнеборец, Орлица, Радецки, Ралица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Чернялка

Община Левски  

На 16.10.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:00 - 12:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Каменец, Общ. Пордим: Трети март

На 16.10.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Летница, Общ. Летница: Александър Димитров

На 16.10.2017 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Обнова

На 18.10.2017 г. /09:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Асеновци: 1-ви май, 23-ти септември, 8-ми март, 9-ти май, Александър Стамболийски, Асен Банчев, Асен Вълев, Асен Халачев, Бахчалъка, Бузлуджа, Бързаца, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Г. С. Раковски, Гастело, Гено Борисов, Евтим Костов, Емил Михайлов, Иван Кунчев, Извън регулацията, Индустриална, Калето, Липето, Любен Каравелов, Люлин, Малчика, Манол Нисторов, Милан Кунчев, Мир, Митко Палаузов, Мусала, Никифор Йорданов, Николай Панчев, Огоста, Огражден, Осмо Калугерово, Осъм, Пеньо Йончев, Райко Даскалов, Раковска, Рила, Ропотамо, Селище, Сергей Румянцев, Сливница, Софка Вълева, Стадиона, Стара планина, Трети март, Филип-тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Яворов;  Горско Сливово: Георги Димитров;  Летница, Общ. Летница: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Балкан, Бузлуджа, България, Васил Левски, Георги Бенковски, Димчо Дебелянов, Кирил и Методий, Клокотница, Летница, Марица, Неофит Рилски, Никола Петков, Пейо К. Яворов, Петко Ф. Атев, Райко Даскалов, Райна Княгина, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Страцин, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Царевец

Община Никопол  

На 16.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол: 23-ти септември, 9-ти септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети март, Хаджи Димитър

На 17.10.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./; на 19.10.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Драгаш войвода: в Левски, Витоша, Драгаш войвода, Евлоги Ангелов, Изгрев, Любен Дочев, Месност Язгьол, Петър Велчев, Роден Кът, Спас Митев, Стопански двор, Страхил войвода, Ю. А. Гагарин

На 17.10.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./; на 19.10.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Никопол: Акация, Амбарица, Беласица, Борова гора, В. Левски, Вардар, Вежен, Веслец, Витоша, Вишнева, Ген Криденер, Дойран, Европа, Елия, Искър, Крепостна, Любен Дочев, Малка Чарталия, Мелник, Местност Висока зона, Местност Мерджанлъка, Местност Руски Паметник, Местност Харманлъка, Морава, Мусала, Оборище, Огоста, Одеса, Осъм, Петър Велчев, Победа, Родопа, Руен, Смолянови, Странджа, Струма, Текето, Тракия, Хижа 4-ти километър Черквица, Черни връх, Шипка, Янко Сакъзов, Янтра

Община Плевен  

На 16.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен

На 16.10.2017 г. /09:00 - 12:45 ч./ -  Плевен: Ангел войвода, Генерал Столетов, Драгаш войвода/Ал. Дими/, Индже войвода/Хр. Кърпа/, Петко войвода/8 Март/, Страхил войвода/С. Едре/

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:15 - 13:00 ч./; на 20.10.2017 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  Плевен: Дружба

На 16.10.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Плевен: Берковица, Добри Чинтулов/Й. Никол/, Елин Пелин, Захари Зограф/Л. Станев/, Ивайло, Лозенка, Симеон Коцов /А. Петров/

На 17.10.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: Арда, Бачо Киро, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Люлин, Марица, Н. Й. Вапцаров, Освободител, Осогово, Пирин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, Родопи, София, Тодор Луканов, Христо Кърпачев, Шипка

На 17.10.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Коиловци: 000412, 9-ти септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна гора, Стара планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов

На 17.10.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бръшляница

На 17.10.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Коиловци: Местност Биширица

На 17.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен: Вит, Георги Кочев, Индустриална зона, Осъм /Бала баир/

На 17.10.2017 г. /09:15 - 15:00 ч.; 14:55 - 15:00 ч./ -  Божурица

 Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 май, Васил Левски, Индустриална зона, Новоселска, Петдесет и Четвърта, Радецки, Рила, Христо Ботев

На 17.10.2017 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Васил Левски/Г. Димитр/, Дойран/Толбухин К. Златарев/, Полк. Инж. Цветан Лазаров, Тетевен

На 17.10.2017 г. /12:15 - 15:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Батак, Воден/Жк. Л. Мишев/, Георги Кочев, Дунав, Искър, Панайот Хитов, Чорлу

На 18.10.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бохот: 1-ви май, 192008 Над село, IV-860, Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Левски, Вит, Г. С. Раковски, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Дунав, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Местност Над село, Местност Стадиона, Мусала, Никола Петков, Осъм, Паисий, Петко Д. Петков, Пирин, Пирогов, Радецки, Рила, Средна гора, Стамболийски, Стара планина, Стефан Караджа, Стопански двор, Странджа, Струма, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 18.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бохот: IV-860, Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Левски, Г. С. Раковски, Ген. Скобелев, Дунав, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил и Методий, Марица, Местност Стадиона, Никола Петков, Паисий, Петко Д. Петков, Пирогов, Радецки, Стамболийски, Стара планина, Странджа, Христо Ботев

На 18.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Коиловци: 000412, 9-ти септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна гора, Стара планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов

На 18.10.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен: Генерал Владимир Вазов, Емил Димитров/Марица/, Кукуш, Лозенград/Хр. Згалевски/, Странджа, Страцин, Хаджи Димитър, Цар Иван Шишман

На 19.10.2017 г. /09:00 - 09:15 ч./; на 20.10.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Радишево: I - 280, XIII- 89 Кв. 34, XIX-447 Кв. 15, Васил Априлов, Г. С. Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи

На 19.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: 12-ти август, Георги Кочев, Заря, Изток, Магнолия, Момин Кладенец, Русе/Д-р Бешев/, Шести август

На 19.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Радишево: I - 280, I - 280, XIII- 89 Кв. 34, XIII- 89 Кв. 34, XIX-447 Кв. 15, XIX-447 Кв. 15, Васил Априлов, Васил Априлов, Г. С. Раковски, Г. С. Раковски, Григор Пърличев, Григор Пърличев, Драва, Драва, Знеполска, Знеполска, Ивайло, Ивайло, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Китка, Китка, Климент Охридски, Климент Охридски, Мадан, Мадан, Марибор, Марибор, Милин камък, Милин камък, Мир, Мир, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Нестор Марков, Нестор Марков, Орлица, Орлица, Пероника, Пероника, Прилеп, Прилеп, Ралица, Ралица, Република, Република, Рила, Рила, Родопи, Родопи

Община Пордим  

На 16.10.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./; на 17.10.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Катерица: Беласица, Божин Чулев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Бърдарова, Любен Вешков, Рила, Стара планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов

Община Червен бряг  

На 16.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Червен Бряг: Бузлуджа, Панайот Волов, Християнска

На 18.10.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Чомаковци: 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 26-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 47-ма, 50-та, 51-ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 68-ма, 70-та, 71-ва, 75-та, 77-ма, 78-ма, 8-ма, 80-та, 81-ва, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Априлов, Васил Левски, Г С Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, Любен Каравелов, П Волов, П К Яворов, Петдесет и Втора, Плиска, Тридесет и Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц. Кръстев, Четиридесет и Трета, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 18.10.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 10:15 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Лепица: 080011, 43311, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Сухаче: в Левски, в Петлешков, Вешка Данова, Г Бенковски, Г Тошев, Девети септември, Ив Вазов, Маршал Толбухин, Н Вапцаров, Райко Даскалов, Ст Едрев, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 18.10.2017 г. /10:15 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Чомаковци: 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 42-ра, 44-та, 47-ма, 50-та, 51-ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 8-ма, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Любен Каравелов, П К Яворов, Петдесет и Втора, Плиска, Тринадесета, Христо Ботев, ул. „Ц. Кръстев“.

 

Пернишка област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Брезник  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Душинци

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кошарево

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Режанци

На 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: 9-ти септември, Ангел Коцелянов, Борис Антов, Владо Радославов, Ефтим Стоянов, Крум Савов, Синчец

Община Земен  

На 18.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Пещера, Общ. Земен

На 18.10.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Враня Стена: Джоковци

Община Ковачевци  

На 17.10.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Габрешевци: Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия Кът, Мах. Ущиринци;  Добри дол, Общ. Трекляно: Махала Горна Ливада, Махала Добридолски Воденици, Махала Паргова, Махала Савова;  Калотинци;  Косово, Общ. Трекляно: Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки дол;  Трекляно: Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Щроклинци

На 17.10.2017 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Калище: УПИ VI-260, Кв. 15

На 17.10.2017 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Егълница: П-л VI-70, Кв. 8, УПИ IV, Кв 12, УПИ XII-197, 198 Кв. 28

Община Перник  

На 16.10.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.10.2017 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Друган: УПИ ХV-407 Кв. 49

 Кралев дол: 3-ти март, Божилец, Боян Витков, В. Левски, Васил Левски, Велико Търново, Волга, Голо Бърдо, Граничар, Драва, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Извора, Искър, Калофер, Калужерец, Лале, Люлин, Люляк, Махала Айдарица, Махала Орниче, Металург, Минзухар, Миньор, Орниче, Отец Паисий, Родопи, Светлина, Синчец, Славей, Струма;  Перник: Аврора, Аврора, Айдарица, Александър Стоянов, Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Арчар, Асен Търновски, Атанас Накев, Баба Парашкева, Балева махала/Даскалово/, Белоградчик, Белоградчишки Скали, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Бор, Бор, Боровец, Боян Чонос, Братя Кокарешкови, Бучински път, Бучински път, Ваклин Церковски, Валентина Терешкова, Васил Левски, Вела Пеева, Владайско Въстание, Волга, Волгоград, Воронеж, Вулкан, Горно Могиличе, Грамаге, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Димитър Хранов, Добри Миланов, Драва, Дъбрава, Евгении Ачанов, Еднофамилни Къщи, Ела, Железни Заводи, Жива Вода, Жива Вода, Захари Зограф, Ивайло, Иван Шишман, Изток, Изток, Изток, Изток, Йордан Лютибродски, Йордан Лютибродски, Кадиевка, Калина, Калинин, Калкас, Калофер, Калофер, Караманица, Карл Маркс, Карл Маркс, Кирил Тупанков, Кирил Тупанков, Клемент Готвалд, Клемент Готвалд, Клемент Готвалд, Климент Охридски, Ковачевци, Костенец, Кралевски път, Крум Накев, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Куциян, Кюстендил, Лазар Робев, Лазар Робев, Леденика, Ленин, Ленин, Ленински Проспект, Ленински Проспект, Лиляна Димитрова, Липа, Лом, Лом, Лом, Луганск, Мадарски Конник, Малчика, Маниш, Мануш войвода, Мах. Захаринова, Мах. Портарева, Мах. Портарева, Мах. Чешкарова, Металург, Минск, Минск, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв. 63 Парцел, Могиличе, Момин проход, Момин проход, Мошино, Незабравка, Несебър, Несебър, Никифор Панкев, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Огоста, Одеса, Одеса, Опълченска, Оряхово, Паисий Хилендарски, Петър Пенчев, Пещера, Превалец, Пушкин, Ракитовец, Рахила Ангелова, Рашо Димитров, Резервоара, Рилски Езера, Родина, Свети Спас, Сините Вълни, Созопол, Станке Димитров, Станке Димитров, Стомана, Стомана, Страцин, Стримон, Тинтява, Тодор Йорданов, Търговска, УПИ І Кв. 81, Училищна, Хан Крум, Хасково, Хасково, Христо Кърпачев, Христо Македонски, Христо Смирненски, Цветна Градина, Църква, Църква, Църква, Черни връх, Черно Море, Чехов, Чинар, Чуйпетлово, Юрий Гагарин, Явор, Ямбол;  Радомир: Върба, Райко Даскалов;  Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Егреците;  Студена, Общ. Перник: Бор, Боровец, Волга, Кралевски път, Райко Даскалов, Христо Ботев

На 16.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рударци: 3-ти март, Васил Априлов, Ваташка, Витоша, Дабо, Ерма, Здравец, Искър, Лиляна Димитрова, Людмила Димитрова, Люлин, Миньор, Райко Янков, с. Рударци, Синчец, Средна гора, Стара планина, Черни връх, Ясен

На 16.10.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 17:00 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч.; 13:30 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Горна Диканя: X-1583, Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв. 116А, Пи203, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165

На 16.10.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 17:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч.; 13:30 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Долна Диканя: 884 Кв. 67А и 67Б, 926, XIII-755, Кв. 47, Гаджова махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ IX=883 Кв 67А, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40;  Дрен: V-420 Кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, с. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета;  Старо село, Общ. Радомир: VII-157 Кв. 17, XXVIІ-XXVІІІ Кв. 12, Мах. Дукова

На 16.10.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 17:00 ч./; на 17.10.2017 г. /13:30 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище МКТП Щрабаг, Иван Вазов, Извън регулация с. Студена Кариера, Каражинец, Мах. Кашова, Мах. Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 16.10.2017 г. /08:45 - 17:00 ч./ -  Дрен, Общ. Радомир

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник: Бели Кладенци, Будиславец, Бързия, Голо Бърдо, Горицвет, Джерман, Захари Зограф, Захари Зограф, Златна Панега, Калкас, Калкас, Кариери, Колуница, Люлякова, майска Роза, Манастирски път, Мах. Ракьовец, Металик, Нов Живот, Отдих, Победа, Победа, Резервоара, Рудничар, Съзлийка

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 1-ва, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 14-та, 15-та, 16-та, 16-та, 17-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Кв. Рудничар, Рудничар, Рудничар, Цалева Круша

На 16.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кладница: Вилна зона, Еделвайс, Иглика, Лале, Латинка, Мак, Матница, Разкръске, Тинтява, Хан Крум, Хемус, Цар Самуил

На 16.10.2017 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Люлин, Общ. Перник: с. Люлин, М. Чокладиновец;  Перник: 21-ва, Арх. Йордан Миланов, Благой Гебрев, Варшава, Владимир Комаров, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Крали Марко, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, Мах. Лалова, Мах. Чекърчийска, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Сергей Есенин, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети март, Улан Батор, УПИ V-7050 Кв. 118, Урса, Хавана, Ханой, Хемус, Цоф Бараки, Чернишевски, Юрий Гагарин

На 16.10.2017 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Перник: ЖК Тева, ПИ 725. 25, Тева

На 17.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 10:00 ч./ -  Долна Диканя: 884 Кв. 67А и 67Б, 926, XIII-755, Кв. 47, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ IX=883 Кв 67А, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 17.10.2017 г. /08:30 - 10:30 ч.; 11:45 - 13:00 ч./ -  Боснек: 070008, 3-ти март, 558, Ален Мак, Божур, Бор, Борич, В. Левски, Витоша, Грамаге, Добри дол, Духлата, Евлоги Агайн, Еделвайс, Жива Вода, Иван Вазов, Игличе, Извора, Йордан Йовков, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, Ловен Дом, Махала Влахова, Махала Джамбазка, Минзухар, Могиля, Момина сълза, Н. Й. Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, Ранковица, с. Боснек, Славей, Стефан Караджа, Струма, УПИ І-536, Кв. 43, Х. Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Яворов, Ясен;  Студена, Общ. Перник: Еверест, Илинден, Ком, Магистрала, Мах. Язовира, Младост, Мусала, Пролет, Рила, Сините Вълни, Черни връх

На 17.10.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Гълъбник: Кв. 25 УПИ XІІІ-353, УПИ VIІ-112, Кв. 16, УПИ ХV-45, Кв. 6;  Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище МКТП Щрабаг, Иван Вазов, Каражинец, Мах. Кашова, Мах. Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев;  Чуковец, Общ. Радомир

На 17.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Рударци: Бреза, Загарица, Йовчова, Кирил и Методий, Минерал, Москва, Никола Вапцаров, Обеля, Рига, Солун, Христо Смирненски, Черни връх, Шумнатица

На 17.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник: Бели Кладенци, Будиславец, Джерман, Захари Зограф, Златна Панега, Калкас, Кариери, Колуница, Мах. Ракьовец, Нов Живот, Победа, Резервоара

На 17.10.2017 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ахтопол, Балчик, Бели Брег, Берковица, Битоля, Болград, Брацигово, Брезник, Варна, Враца, Граово, Дубровник, Есперанто, Етрополе, Илия Бешков, Кв. Рудничар, Клепало, Кърджали, Мелник, Одрин, Охрид, Павликени, Пирот, Преспа, Прилеп, Проучване, Рудничар, Русе, Самара, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Свищов, Севлиево, Стара чешма, Твърди Ливади, Троян, Трън, Угърчин, УПИ V Кв. 7 Кв. Рудничар, Цанко Церковски, Шумен

На 17.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./; на 21.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Драгичево: Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Владайска, Възраждане, Възраждане, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Копринено Орище, Здравец, М. Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Мария Луиза, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Оборище, ПИ 020003, Пирин, реката, Рила, Рударска, Сава Асенов, Стефан Караджа, Струма, Христо Ботев, Янтра;  Перник: Владайско Въстание

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Радуй

На 18.10.2017 г. /10:00 - 12:00 ч.; 10:15 - 12:00 ч./ -  Перник: Вардар, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Райко Даскалов, Розова долина, Струма

На 19.10.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Горна Диканя;  Даскалово: Втора;  Драгичево: Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра;  Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски път, Цар Симеон I/Кост. Темелков/;  Перник: Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски път, Лиляна Димитрова, Мах. Горна църква, Мах. Тутулова, Махала Стара църква, Момин проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово;  Рударци: 1452, 3-ти март, LXXXІІІ-1526 Кв. 121, XVIII-1965, 1967 Кв. 127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген. Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн. Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, с. Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, ул. Вардар/Ул. Силистра, УПИ LXXXIV-2229, Кв. 21., УПИ І-1427 Кв. 80Б, УПИ Х|Х, Кв. 107А, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец;  Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах. Бугьовец, Мах. Каназирова, Мах. Кюлова, Мах. Опашиница, Мах. Шестакова, Мах. Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков дол /И. Р. /, Местн. Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 19.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Перник: Волга, Грамаге, Евгении Ачанов, Кралевски път, Чуйпетлово

На 19.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Иван Вазов

На 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Драгичево: Александър Боянов, Александър Танев, Владайска, Възраждане, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Копринено Орище, Здравец, М. Копринено Орище ПИ 324, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Оборище, ПИ 020003, реката, Сава Асенов

Община Радомир  

На 16.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч.; 13:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  Кондофрей: Общ. Радомир

На 16.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 10:00 - 14:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./; на 18.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 19.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 20.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Долни Раковец

На 16.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 17.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 18.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 19.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 20.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Горни Раковец

На 17.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Радомир: Божур, Върба, Детелина, Драва, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Ильо войвода, Кокиче, Коста Миланов, Райко Даскалов, Роза, Соболч

На 17.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 11:30 - 13:00 ч./; на 18.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  Владимир: ПИ 149 Кв, 14;  Долна Диканя;  Друган: VI-485, Кв. 45, Чачулова махала;  Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Горни Раковец, Мах. Егреците, УПИ ІX-1083, 1084;  Червена Могила

На 17.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 11:30 - 13:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Кондофрей

На 17.10.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Долна Диканя: Градините, УПИ XI-261, Кв. 40, Х-260 Кв 40

На 17.10.2017 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Горна Диканя

На 18.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  Долни Раковец: Кв. 22, УПИ Х-206, М-ст Банята, УПИ XI-306, П-л Іх-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ ІІ-26, УПИ Хі-34, Кв. 1;  Радомир: Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах. Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети март, Хан Омуртаг

Община Трън  

На 17.10.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Джинчовци;  Забел;  Милославци: УПИ V-71, Кв. 18

На 17.10.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Бохова: УПИ-Х|-148;  Главановци, Общ. Трън;  Зелениград: Парцел ІІІ-253, Кв. 40;  Лешниковци;  Рани Луг: П-л ХХі-235, Кв. 7;  Стрезимировци;  Трън: 8Ми март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов;  Тураковци

На 17.10.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бохова: УПИ-ХI-148;  Главановци, Общ. Трън;  Зелениград: Общ, Трън, Парцел ІІІ-253, Кв. 40, УПИ XXXIII - 371Кв 20;  Лешниковци: Имот 32, Кв. 5;  Рани Луг: П-л ХХі-235, Кв. 7, УПИ ІV-280, Кв. 3 Мах. Пещер;  Стрезимировци: 56;  Трън: Денчо Знеполски, Мах. Кошарите;  Туроковци

На 17.10.2017 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Бераинци;  Насалевци;  Реяновци;  Слишовци;  Цегриловци: ПИ 197;  Ярловци

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън: Атанас Ботев, Васил Левски, Еднофамилни жилища, Мосаловска, Тенеси, Чарчалат

На 19.10.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Бусинци

На 20.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лялинци: I-259 Кв. 13.

 

Кюстендилска област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Бобов дол  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./; на 17.10.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Баланово: Стопански двор, ХІІІ - 329, Кв. 16;  Блато: Махала Хановете, Местност Турските ниви;  Големо село: VI, Кв. 10, ПИ 361, Кв. 37, ПИ 452, Кв. 3;  Голям Върбовник: 011066, 262, УПИ VIII-277, Кв. 23, УПИ ІІІ 247, Кв. 25;  Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19;  Локвата;  Мали Върбовник: УПИ - 1-9;  Мало село: IV-17, Кв. 3, Станке Димитров, УПИ VI-3, Кв. 1;  Мламолово: 371, VI-618, Кв. 19, VII-389, Кв. 30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра;  Мърводол;  Палатово: 083002;  Паничарево: УПИ-VI-102, Кв. 16;  Пастух: Местност Падина;  Циклово

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина, Х-21, Кв. 2

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шатрово: 067016, VI-255, Кв. 27

На 16.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Мало село

Община Бобошево  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сопово

На 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Каменик

Община Дупница  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./; на 17.10.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Джерман: 207635051294;  Дупница: 68789. 173. 5, № 1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, Местност Балановски Рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, пътен възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат;  Пиперево: МТП Шивашки цех, с. Пиперево, Общ. Дупница

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 21.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница: Местност Дрено, Нупи-1609

На 17.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Крайни дол: ХIх-51

На 18.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Бобошево: Струма;  Бураново: 023014, 267;  Джерман: 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Кръсто, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Теменуга, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор;  Драгодан;  Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Аракчийски Мост, Ботьо Петков, Бузлуджа, Люляк, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода;  Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;  Радомир: Отец Паисий;  Слатино, Общ. Бобошево: XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Минерални Води, Минзухар, Момина сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Рила, Роза, Руен, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис;  Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Тополите, Трети март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов;  Цървище: Махала Ореевица

На 18.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Бадино: УПИ - ІІ-113, Кв. 21;  Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І

На 18.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Усойка: Бор, Е79

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Втори Януари, Доктор Сапунджиев, Родопи, Свети Иван Рилски, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Шейново

На 18.10.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Бобошево: Махала Въртен камък;  Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483, Кв. 50;  Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор;  Драгодан: № 000026, Извън регулация, Махала Ортакчийска

 Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода;  Крумово, Общ. Кочериново;  Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис;  Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански двор, Тополите, Трети март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов;  Фролош;  Цървище: Махала Ореевица, Цървище

На 19.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Гюргево;  Дупница: 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, Извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско шосе, Стръмна;  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански двор, Стоян Лудев, Трети Гв. полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански;  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска;  Сапарева Баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност под селото, Момина сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар войвода, Юри Гагарин;  Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин камък, Осми март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна гора, Старио камък, Стопански двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода;  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;  Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе

На 19.10.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Крайници: 39339. 117. 68, Александър Димитров, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Васил Коларов, Верила, Генерал Заимов, Георги Бенковски, Гергана, Джубрена, Дунав, Захари Стоянов, Крайречна, Неофит Рилски, Самуил, Солун, Стопански двор, Трети Гв. полк, Хаджи Димитър;  Червен Брег: Георги Димитров

На 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Грамаде, Общ. Дупница: Іх - 136, Кв. 18

Община Кочериново  

На 18.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Боровец: УПИ-І

Община Кюстендил  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: България, Индустриална, Македония, Оборище, Петър Берон, Раковски, Соволска, Шести септември

На 16.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Аверки, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, България, Велбъжд, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гладстон, Гороцветна, Гургулят, Двадесет и Осми Февруари, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Драгоман, Екзарх Йосиф, Жданов, Захари Стоянов, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Калосия, Калоян, Каменица, Кирил и Методий, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Константинова баня, Крали Марко, Кресна, Лавале, Левски, Лиляна Димитрова, Лозенград, Людмил Янков, Македония, Местност Гърлянски Черешарник, Метохия, Неофит Рилски, Оборище, Орлица, Осоговска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Преславска, Румена войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Мина, Сливница, Соволска, Средна гора, Стрема, Тодор Ангелов - Божаната, Тодор Пеев, Три Кладенци, Търговска, ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Освободител, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шести септември, Юри Гагарин

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Индустриална, Оборище, Петър Берон, Соволска

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Ален Мак, Банска, Банска, Банска, Бащовица, Бащовица, Буревестник, Буревестник, Витоша, Витоша, Габрово, Зимница, Зимница, Казанлък, Казанлък, Казанлък, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Любимец, Любимец, Любимец, Люлин, Медковец, Медковец, Медковец, Мездра, Мездра, Мездра, Мездра, Местност Николичевски път, Местност Николичевски път, Младост, Плиска, Пловдив, Пловдив, Победа, Порой, Порой, Риша, Ропотамо, Ропотамо, Самодивска, Самодивска, Самодивска, Свищов, София, София, София, Стрелча, Стрелча, Сълза, Трън, Трън, Чайка, Ямбол, Янтра

На 16.10.2017 г. /09:30 - 09:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:15 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бобешино;  Горно Уйно;  Гурбановци;  Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;  Долно село: М. Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци;  Долно Уйно: Махала Олтоманци;  Ивановци, Общ. Кюстендил;  Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър;  Коприва;  Кутугерци;  Кършалево;  Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец;  Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна река;  Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска;  Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска;  Церовица: Махала Бело Камене

На 16.10.2017 г. /09:30 - 09:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:15 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чудинци

На 16.10.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Вратца: Махала Вучкова, Махала Гаджалска, Махала Илчова, Махала Ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, с. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил;  Горна Брестница;  Грамаждано: Местност Гола Велика;  Гърляно: Владимир Заимов, Девети септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, Махала Балиндол, Махала Баовец, Махала Биковска, Махала Джопарска, Махала Долна, Махала Леските, Махала реката, Махала Ресенска, Махала Ярешка, Местност Смоквата, Местност Средно Поле, Руен;  Жиленци: Везенска махала, с. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, рекалска, Стопански двор, Христо Ботев;  Кюстендил: Белият камък, Бреза, Гюешевско шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Жабокрътски Рид, Местност Полски Имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско шосе, ул. Дупнишко шосе;  Ръсово: Мах. рекалска, Община Кюстендил, Махала Лесичка

На 17.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 21.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Ален Мак, Банска, Банска, Банска, Бащовица, Бащовица, Буревестник, Буревестник, Витоша, Витоша, Габрово, Зимница, Зимница, Казанлък, Казанлък, Казанлък, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Любимец, Любимец, Любимец, Люлин, Медковец, Медковец, Медковец, Мездра, Мездра, Мездра, Мездра, Местност Николичевски път, Младост, Плиска, Пловдив, Пловдив, Победа, Порой, Порой, Риша, Ропотамо, Ропотамо, Самодивска, Самодивска, Самодивска, Свищов, София, София, София, Стрелча, Стрелча, Сълза, Трън, Трън, Чайка, Ямбол, Янтра

На 17.10.2017 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала селото, Махала Янкова;  Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала реката;  Габрешевци: Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия Кът, Мах. Ущиринци;  Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива;  Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева;  Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала селото;  Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка;  Добри дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горна Ливада, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Добридолски Воденици, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Паргова, Махала Пращенци, Махала Савова, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме;  Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска;  Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището;  Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска;  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница;  Злогош: Долна махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала селото, Махала Чиринци;  Косово, Общ. Трекляно: Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки дол;  Полетинци;  Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни камък;  Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала реката, Махала Старо село, Махала Ханове, Махала чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар;  Трекляно: Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Табаци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Шумановци, Махала Щроклинци;  Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала реката, Махала Стопански двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре

На 17.10.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 13:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница;  Побит камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала село;  Уши: 030001 М. под пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска;  Драгойчинци: Мах. Богданова, Мах. Бозкина, Мах. Гигина, Мах. Гигинци, Мах. Градско Ливаде, Мах. Дайчова, Мах. Деяница, Мах. Джикаре, Мах. Дълги Лом, Мах. Дърнелци, Мах. Зеинци, Мах. Злондон, Мах. Корита, Мах. Куркина, Мах. Малка Падина, Мах. Митарци, Мах. Пейчинова, Мах. село, Мах. Средно Осое, Мах. Чорбаджийска, Мах. Ширилова;  Метохия: Долна махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци

На 17.10.2017 г. /09:15 - 13:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Горно Кобиле: Махала Бучлинци;  Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Пладнище

На 18.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: V-908, Кв. 61, Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести септември, Ягода;  Дупница: 324+460 до 324+840;  Кюстендил: Соволска;  Мазарачево: Махала Боровица, Махала Валявица, Махала Маренска;  Соволяно: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, Местност Белуток, Местност Брегове, Местност Долбин, Местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 18.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Блатец, Общ. Кюстендил: Махала Граньова

На 18.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Радловци

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Соволяно: Александър Стамболийски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Девети септември, Иглика, Китка, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Местност Модро Поле, Незабравка, Пионер, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Цар Симеон, Череша

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дождевица;  Лисец, Общ. Кюстендил: 000520; На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Ален Мак, Банска, Банска, Бащовица, Бащовица, Буревестник, Буревестник, Витоша, Витоша, Габрово, Зимница, Казанлък, Казанлък, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Любимец, Любимец, Любимец, Люлин, Медковец, Медковец, Мездра, Мездра, Мездра, Местност Николичевски път, Младост, Плиска, Пловдив, Пловдив, Победа, Порой, Порой, Риша, Ропотамо, Самодивска, Самодивска, Свищов, София, София, София, Стрелча, Стрелча, Сълза, Трън, Трън, Чайка, Ямбол, Янтра

На 20.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Ален Мак, Банска, Банска, Банска, Банска, Бащовица, Бащовица, Бащовица, Буревестник, Буревестник, Витоша, Витоша, Витоша, Габрово, Зимница, Зимница, Зимница, Казанлък, Казанлък, Казанлък, Кв. Изток, УПИ I, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Любимец, Любимец, Любимец, Любимец, Люлин, Медковец, Медковец, Медковец, Медковец, Мездра, Мездра, Мездра, Мездра, Мездра, Местност Николичевски път, Младост, Плиска, Пловдив, Пловдив, Пловдив, Победа, Порой, Порой, Порой, Риша, Риша, Ропотамо, Ропотамо, Ропотамо, Самодивска, Самодивска, Самодивска, Свищов, София, София, София, София, Стрелча, Стрелча, Стрелча, Сълза, Трън, Трън, Трън, Чайка, Ямбол, Ямбол, Янтра

Община Рила  

На 17.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Бараково: Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В. Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К. Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, М. Полето, Местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел ІV, Септемврийска, Струма, УПИ - VІІІ-157, Христо Ботев;  Кочериново: Асен Рашков, В. Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, Местност Джанговица, Никола Вапцаров, пътен възел, Струма;  Пороминово: 000182, 017013, 0311025, 26073, I, Кв. 8А, II-376, Кв. 9, IX - 40, Кв. 5, І-379, Кв. 36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, Местност Бачо, Местност Буката, Местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, ПИ 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, УПИ-Іх-32, УПИ-ХІІ-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин;  Рила: Бор, Васил Демиревски, Петко войвода, Света Варвара, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спротива, Стопански двор;  Стоб: 69261. 501. 13, 69261. 501. 5, VII 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, Местност Драките, Местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, УПИ-Хі-72, Кв. 60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 17.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Бараково: Парцел ІV;  Кочериново.

 

Благоевградска област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Белица  

На 19.10.2017 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Бабяк

Община Благоевград  

На 16.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 18.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, УПИ III-63, Кв. 5;  Благоевград: Бреза, Делвинска, Околчица, Свобода, Синчец, Славово, Търново;  Логодаж: Местност Клисурски Мост, УПИ I-113;  Марулево

На 16.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: Осми март, П. Яворов, УПИ VIII-111, 112, Кв. 15, УПИ І-139, Кв. 12

На 16.10.2017 г. /08:30 - 13:15 ч./ -  Благоевград: Алея на Здравето, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Бадемите, Баларбаши, Бистрица, Борис Сарафов, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Изгрев, К. и Никола Хайдукови, Мелник, Местност Баларбаши, Местност Бачиново, Местност Медунски Андък, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Петър Стоянов, Преспа, Р-Н Рибарника, Родолюбие, Сотир Атанасов, Стара планина, Стефан Стамболов, Струмско Център, Христо Силянов, Христо Чернопеев, Цар Борис I;  Еленово, Общ. Благоевград: 006009, 006010, 035028, Въчевица, Изгрев, Имот 27231. 501. 203, Местност Буковец, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Ушите, Местност Чуката, Пи-125 Кв. 12, с. Еленово, М. Еминова Нива, , УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ № Х, Кв. 1, УПИ Х-182, Кв. 5, УПИ-III-214, 212, 301;  Изгрев, Общ. Благоевград: 005014, 005018, Васил Левски, Местност Кури Дере, ул. Предел, УПИ VI-405, Кв. 26, УПИ XV-391, Кв. 6, УПИ-І-394, Кв. 13, УПИ-Х-159, Кв. 4

На 16.10.2017 г. /08:30 - 13:15 ч.; 08:45 - 09:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: Тевнико;  Дъбрава, Общ. Благоевград: Извън регулация, до с. Дъбрава

На 16.10.2017 г. /08:45 - 09:30 ч./ -  Благоевград: Алея на Здравето, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Арсений Костенцев, Бадемите, Баларбаши, Бистрица, Борис Сарафов, Братя Иванови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Георги Измирлиев, Гьорче Петров, Д-р Владимир Бъчваров, Д-р Христо Татарчев, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Димитър Талев, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Изгрев, К. и Никола Хайдукови, Крали Марко, Македония, Мара Бунева, Мелник, Менча Кърничева, Местност Баларбаши, Местност Бачиново, Местност Медунски Андък, Мизия, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Охрид, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Петър Стоянов, Преспа, Райко Даскалов, Родолюбие, Родопа, Сандо и Петър Китанови, Св. Св. Кирил и Методий, Света гора, Сергей Румянцев, Сотир Атанасов, Стара планина, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Тракия, Трети март, Христо Ботев, Христо Силянов, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Янко Забунов

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 14-ти Полк, Акациите, Асен Чаушки, Балкан, Делвинска, Детелина, Егея, Еленово, Здравец, Марулевска, Младост, Орловица, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Свобода, Търново

На 17.10.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Железница, Общ. Симитли: Местност Ръждавец, Поповска

 Мощанец: Мах. Поповска, Махала Кантурска

На 19.10.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  Покровник: 3-ти март, Ленището, Местност Ленището, Местност Цветковици, Минковци, При Цветковски Воденици, Тодор Александров, УПИ-9-369, Кв. 17, Христо Смирненски

На 19.10.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Битоля, Струмско Център

На 20.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, УПИ III-63, Кв. 5

 Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279. 818. 47

На 20.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Бадемите, Борис Сарафов, Дъбравска, Мелник, Неофит Рилски, Родолюбие, Стара планина

Община Гоце Делчев  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.10.2017 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев: Битоля, Брегалница, Бяло Море, Васил Левски, Гоце Делчев, Дойран, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, Жк. Юг бл. 3 вх. А, Звънчарска, Иван Вазов, Илия Батаклиев, Кавала, Милан Конев, Неофит Бозвели, Паоло Ленц, Парцел ХіV, Кв. 97А, Патриарх Евтими, Серес, Сестри Дукови, Солун, Струма, Тодор Александров, Търговска, Христо Ботев, Христо Матов, Юг;  Хаджидимово: Ангел Кънчев

На 16.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 16:15 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 21.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезница: Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стефан Караджа, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ХVІІІ-72138, Кв. 58, Хан Аспарух, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чифлика

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 12:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 21.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гоце Делчев: Драмски път

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 21.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Димитър Димов, Драгоман, Дунав, Кв. 157, 207, 216, 218, Кв. 158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото, Потока, Стара планина, Янко Атанасов

На 16.10.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Брезница: 29-ти декември, VI, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Васил Петлешков, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, Хан Аспарух, Ходжова поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин

На 16.10.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Брезница: Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Каменица, Лозята, Неврокоп, неуточнен адрес, Падарката, Панайот Хитов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара планина, Суда, Теофик Хаджи, Туфча, Ходжова поляна, Хр. Смирненски, Цар Калоян, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански; На 17.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Горно Дряново: 029032 - М. Дяново

 Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Гоце Делчев, Местност Мочура, Местност Сушица, Пенковото, Пенчо Славейков, Преспа, Серес, Симеон Радев, Сушица, Юг;  Гърмен: Вальовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, М. Маноле, Пи-000490, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Ст 1 Кл Б Тп Гърмен 6, Ст 17 Кл А Тп Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Ценьов Тумба, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, Извън регулация ПИ 038014, Корилово, М. Решманица, Местност Рашманица, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Решманица, Седемнадесета, Седма, Ст 18 Кл Б Тп Дебрен 2, Ст 22 Кл в Тп Дебрен 2, Ст 31 Кл А Тп Дебрен 2, Ст 5 Кл Б Тп Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката;  Дъбница: 055001, Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, неуточнен адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Ковачевица: Кв. 23, УПИ ІV;  Копривлен: 142159, неуточнен адрес;  Лещен: УПИ II – 273;  Марчево: 042004, 042005 - М. Самуилска поляна, 047096 По Квс на с. Марчево, Канина, Ст 19 Тп Марчево 2;  Огняново, Общ. Гърмен: 034075, ||-42, Кв. 3, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Долни Бани, Иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, неуточнен адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петнадесета, Първа, Ст 2 Кл. в Тп Огняново 1, Ст 23 Кл Б Тп Огняново 3, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета;  Осиково, Общ. Гърмен;  Рибново: 048031, ІІІ-966, Кв. 56, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Ливаде, М. Бърдо, М. Плевнето, М. Селища, М. Снесеното, М. Тръне, Местност Бърдо, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Скребатно

На 17.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Гоце Делчев: Ел Жи, Местност Мочура

На 17.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Горна Бара, Лъжница, Местност Дъбето, Никола Вапцаров, Опълченска, Ореляк, Партизани, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стоян войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 17.10.2017 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Лъжница: Ал. Стамболийски, Васил Левски, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Стоян войвода

На 19.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Корница: Владимир Поптомов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Драгоман, Здравец, Октомврийска, Отец Паисий, Рила, Цар Самуил, Шипка

На 20.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев: 071003, Гоце Делчев, Драма, Илия Праматарски, Искър, Кавакли Дере, Местност Стрелбището, Първи май, Славянска, Солун, Средна гора, Тодор Александров, Юг

Община Гърмен  

На 18.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Дебрен: Втора, Осемнадесета, Първа, Седма, Ст 18 Кл Б Тп Дебрен 2, Ст 31 Кл А Тп Дебрен 2, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Рибново: Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, М. Бърдо, М. Плевнето, М. Селища, М. Снесеното, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Шеста

На 19.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен: 034075, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Кирил и Методий, неуточнен адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Първа, Ст 2 Кл. в Тп Огняново 1, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета

На 19.10.2017 г. /11:00 - 13:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен: Горни Бани, неуточнен адрес

На 19.10.2017 г. /13:45 - 16:00 ч./ -  Гърмен: Извън регулацията

На 19.10.2017 г. /13:45 - 16:00 ч./ -  Марчево: 047096 По Квс на с. Марчево

На 20.10.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Гърмен: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, неуточнен адрес, Общинска Администрация Гърмен, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Дебрен

На 20.10.2017 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Гърмен: Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Деветнадесета, Извън регулацията, неуточнен адрес, Осемнадесета, Трета

На 20.10.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Гърмен: Втора, Двадесет и Първа, Девета, Десета, неуточнен адрес, Площада, Суадживица, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 20.10.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Гърмен: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Шеста

Община Кресна  

На 18.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ощава: 54537. 600. 31. 1, Местност Русенци;  Сенокос, Общ. Симитли

На 18.10.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Кресна: Македония;  Ощава: Германци

Община Петрич  

На 16.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./; на 18.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./; на 19.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./; на 20.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Кърналово: Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вит, Г. Димитров, Георги Раковски, Извън регулацията, Мусала, Плиска, Полковник Дрангов, Симеон Кавракиров, Стара планина, Толбухин, Цв. Радонов;  Кърналово: Ванюша Валчук, Вит, Вит, Витоша, Г. Димитров, Г. Димитров, Георги Урумов, Извън регулацията, Ленин, Местност Бельовица, Местност Горни Бари, Местност Джуново, Местност Юрето, Одрин, Петко Р. Славейков, Септемврийска, Станке Лисичков, Стара планина, Стопански двор, Съблекалня на Стадион, с. Кърналово, Общ. Петрич, Хан Аспарух, Хилендар, Цар Калоян, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Арда, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, връх Китка, Гео Милев, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, неуточнен адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 16.10.2017 г. /10:30 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: VII, Кв. 177, ул. Рокфелер, Даме Груев, Дунав, Места, Местност Мерата, Осогово, Полковник Дрангов, Промишлена зона, Просвета, Рокфелер, Солунска, Стопански двор, Струма, Струма УПИ ІІІ Кв312, УПИ ХІІІ-3694, Кв. 312, УПИ ХЙ Кв. 314, ХІІІ, Христо Чернопеев

На 16.10.2017 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Стопански двор

На 16.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, пътен възел АМ Струма;  Долно Спанчево: Местност реката;  Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, ЖП Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, неуточнен адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра;  Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, Местност Дабето, Местност Ливадите, Местност Острово, Местност Побиен камък, Местност Порой, Местност Фабриката, Петко Р. Славейков;  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, Местност Аджобица-Чалията, Местност Банско Бърдо, Местност Бонаро, Местност Високия Рид, Местност Горничето, Местност Корията, Местност Лозарски Андък, Местност Падарка, Местонст Среден път, Москва, неуточнен адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, пътен възел АМ Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра;  Марино Поле, Общ. Петрич: Извън регулация, Местност Вадата;  Монтана: Хан Кубрат;  Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, Местност Бухото, Местност Зиче, Местност Караач-Дамяница, Местност Кумли, Местност Мерата, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Местност Омондрос, Местност под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала;  Рупите: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Извън регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, Местност Корията, Местност Пинговица, Местност Свети Атанас, Местност Средно Поле, Местност Тафтино, Местност Тухларка, Москва, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Осми март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански двор, Тракия, УПИ ІІІ-131, Кв. 7, Хр. Ботев;  Чучулигово: 000242, Стопански двор, Капсиди, Местност Янкулица

На 16.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./; на 18.10.2017 г. /14:30 - 15:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Старчево

На 16.10.2017 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Георги Бенковски, Местност Кумли, Местност Мерата

На 17.10.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Местост Марковица, неуточнен адрес;  Петрич, Общ. Петрич: 010024, 22-ри Октомври, Атанас Лютвиев, Бабуна, Битоля, Бъкстон, България, Васил Левски, Вит, връх Бузлуджа, връх Китка, Генерал Тодоров, Д-р Асен Златаров, Екзарх Йосиф, Каймак Чалан, Калабак, Капитан Джингаров, Кожух, Македония, Михаил Вардев, Никола Вапцаров, Оборище, Полковник Дрангов, Пролет, река Осъм, Рокфелер, Самуилова Крепост, Сандо Китанов, Стадионска, Струма, УПИ II, Кв. 49, Идент. 56126. 601. 8107, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Симеон, Червена Скала, Шипка, Янтра;  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, 28-ми Октомври, Александър Унев, Атанас Маджаров, Беласица, Бистрица, Брегалница, България, Ванга/Опълченска/, Васил Кънчев, Васил Левски, връх Бузлуджа, Гоце Делчев, Даме Груев, Демир Капия, Демир Хисар, Димитър Гощанов, Екзарх Йосиф, Ел-Тепе, Здравец, Иван Вазов, Иван Тасушев, Илинден, Калабак, Калина, Капитан Джингаров, Кестен, Княз Борис I, Кочо Мавродиев, Кукуш, Македония, Мануш Георгиев, Маркова Скала, Местност реката, Митрополит Герасим, Михаил Вардев, Орището, Орфано, Отец Паисий, Перманик, Пирин, Полковник Дрангов, Пощенска, Рокфелер, Св. Св. Кирил и Методи, Сграда на Тк Гум, Славянска, Стадионска, Стоян Търнаджиев, Тетово, Тома Митов, Хан Крум, Хилендарски Манастир, Христо Ботев, Цар Борис III, Явор, Яне Сандански;  Първомай, Общ. Петрич: Местност Чалията;  Струмешница

На 17.10.2017 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Рокфелер

На 17.10.2017 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 1, Кв. 355, Агапий Войнов, Атанас Маджаров, България, Георги Урумов, Дончо Лазаров, Европа, Истра, Кат Петрич, Катя Паскалева, Марица, Места, Местност Грамадите, Папульо, Параскева Филипова, Полковник Дрангов, Промишлена зона, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Софрони Врачански, Тодор Стоянов, Търговски Комлекс Биляна, УПИ VI-374, Кв. 351, ХІІ-3719, Кв. 8, Цанко Церковски, Цар Самуил, Цар Симеон, Черно Море

На 17.10.2017 г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./; на 20.10.2017 г. /13:45 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Капитан Никола Парапанов, Марица, Места, Папульо, Полковник Дрангов, Промишлена зона, Свобода, Свобода -Промишлена зона, Тошо Цеков, Януш Стойчев

На 17.10.2017 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Марица

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Арда, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Васил Левски, връх Китка, Гео Милев, Гео Милев, Кожух, Кожух, Люле Бургас, Люле Бургас, Максим Горки, Максим Горки, неуточнен адрес, Отец Паисй, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Цар Калоян, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 18.10.2017 г. /14:30 - 15:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Дрангово, Общ. Петрич: Старо село;  Кулата: Местност ГКПП-Кулата;  Марикостиново: неуточнен адрес;  Митино: Местност Порой;  Петрич, Общ. Петрич: 56126. 292. 4, Местност Козлек, Местност Мерата, Одрин, Полковник Дрангов, Свети Георги, Свобода;  Ръждак: 56126. 453. 3, Белата чешма, УПИ V-86, Кв. 20;  София: Андрей Сахаров;  Тополница, Общ. Петрич: Гробището

На 18.10.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Дрангово, Общ. Петрич

На 20.10.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Ново Кономлади

На 20.10.2017 г. /13:45 - 14:00 ч.; 13:45 - 15:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич

На 20.10.2017 г. /15:00 - 15:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Места, Свобода

Община Разлог  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 21.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Разлог: Вихрен, Дунав, Занаятчийска, Изгрев, Изток, Искър, Марица, Стара планина, Странджа, Трети март, Явор

На 16.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Градево: Местност Бяла поляна, Местност Калугерица, Местност Лаго - Изг. Чарк, Местност Мах. Кацарска, Местност Стружка река - Лагове, Средорек, Требища, Требище

На 16.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Разлог: База Предел, Бойков Рид, Изворите, Местност Баба Цвета, Местност Бойков Рид, Местност Кошольовото, Местност Кулата, Местност Кулиното, Местност Логовете, Местност Мразеница, Местност Пети километър, Местност Предел, Местност Пром. Зона-Долен Стопански двор, Местност Раплево, Местност Скалата, Местност Солището, Местност Тишето, Местност Шипоко, Предел, Черна река

На 16.10.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Разлог: База Предел, Бойков Рид, Изворите, Местност Баба Цвета, Местност Бойков Рид, Местност Кошольовото, Местност Кулата, Местност Кулиното, Местност Логовете, Местност Мразеница, Местност Пети километър, Местност Предел, Местност Пром. Зона-Долен Стопански двор, Местност Раплево, Местност Солището, Местност Тишето, Местност Шипоко, Предел, Черна река

На 17.10.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог: Безименна, Братя Миладинови, Васил Бельов, Георги Димитров, Дванадесета, Единадесета, Кокиче, Комсомолска, Минно Селище, Пирин, Родопи, Цар Симеон

На 19.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Разлог: Еделвайс, Местност Бел път, Охрид, Първа, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Черна река

Община Сандански  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Сандански: Башлийца, Воден, Македония, Мелник, Осми март, Петър Сарафов, Свобода, Скопие, Хан Аспарух

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Левуново: VIII+437, Кв. 40, Главен път Е-79, Девети май, Иван Козарев, Илинден, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Никола Вапцаров, Орловец, Победа, Стефан Караджа, Струма, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 21.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сандански: Баба Тонка, връх Елен, Гнилник, Зарово, Извън регулацията Север, Каменица, Кукуш, Осогово, Райна Княгиня, Рила, Свобода, Славянка, Спано Поле

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Джигурово: УПИ VII-381

На 16.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Сугарево

На 16.10.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Рожен: Местност Равнако, По Плана на Срожен Общ. Сандански

На 17.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Лиляново: Местност Туричка черква, Туричка черква;  Сандански: Ангел Ташков, Асен Златаров, Баба Тонка, Беласица, Божин Димов, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Вихрен, връх Елен, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Илинден, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Места, Местност Попина Лъка, Местност Туричка черква, Надежда, Огражден, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Петър Берон, Пирин, Първи май, Райна Княгиня, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Серес, Синаница, Сирма войвода, Скопие, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Стамболов, Струга, Струма, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 17.10.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Кръстилци

На 18.10.2017 г. /12:30 - 13:45 ч./ -  Дамяница: Р-Н ЖП Гара

Община Сатовча  

На 16.10.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Годешево: Бистрица, Гранит, Граничарска, Марица, неуточнен адрес, Никола Парапунов, Огоста, Пирин, Рила, Стара планина

На 17.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ваклиново: неуточнен адрес, Стефка Събчева, Стопански двор

На 17.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Граничарска, Дончо Ганев, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, неуточнен адрес, Парка, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Стефка Събчева, Страцин;  Кочан: Пристране

Община Симитли  

На 16.10.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  Крупник: 000024 Местност реката, Беглико, Местност Виро;  Симитли: Свобода;  Черниче: 9-ти септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Ленин, М. Сухата река, неуточнен адрес, Р-Н под Гарата, Рила, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 16.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 18.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 20.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долно Осеново: Долна махала, Махала Горна, Махала Долна;  Крупник: Влахина, Георги Димитров, Кресненско Въстание, Лев Писарев, Пайсий Хилендарски, Средорек;  Полена: Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Местност Мездрата-2, Чайка

На 16.10.2017 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Симитли: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги Попов, Гоце Делчев, Илинден, Кв. 43, Петно № 4 По Плана на Симитли, Квартал 26А, Петно № 3 По Плана на Гр. Симитли, Надежда, Ораново, Пазара, Първи май, Рила, Симитли, Славей, Трети март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Шипка

На 16.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Полето: 026023

На 17.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Васил Априлов, Георги Бенковски, Димитър Благоев, неуточнен адрес, Никола Парапунов, Ораново, Панайот Хитов, Победа, Септемврийска, Симитли, Славянска, Хаджи Димитър, Яне Даракчийски

На 18.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  С. Мечкул

Община Струмяни  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 17.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 18.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Микрево: 81, Александър Стамболийски, Берово, Берово, Василево, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Елин Пелин, Иван Вазов, Малешевска, Орфей, Палат, Петър Берон, Решково, Сирма войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Трети март, Чинара

Община Хаджидимово  

На 16.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 15:30 ч./ -  Блатска

На 16.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово: 015002, Ангел Кънчев, Бор, Бреза, Възрожденска, Георги Бенковски, Димо Хаджидимов, Драма, неуточнен адрес, Панайот Волов, Прогрес, Свети Георги, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Освободител, Цар Самуил

На 17.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен: Александър Стамболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи май, Свети Димитър, Стопански двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 18.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 19.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Садово, Общ. Хаджидимово: М. Вършилата -Индентификатор № 042003

Община Якоруда  

На 20.10.2017 г. /09:00 - 13:30 ч.; 13:00 - 16:30 ч./ -  Юруково.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Здравният министър ще смекчава мораториума 0| 243 |16.12.2017 . Нинова: Решението за мораториум върху новите молекули е на Борисов 0| 464 |16.12.2017 . Силният вятър събори изолацията на блок в София 1| 557 |16.12.2017 . Митрополит Киприан стана говорител на Св. Синод 1| 846 |16.12.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах