Неделя, 18 Ноември 2018, 21:31
Frognews
0| 2873 |24.08.2018

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
Източник: БГНЕС
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 27 - 31 август 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.
СОФИЯ ГРАД
Община Банкя
На 29.08.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Булаир, В. З. Градоман, Детелина, Заря, Китна Пролет, Копривщица, Кракра, Мальовица/Комсомолска/, Незабравка, Огражден, Приморска, Ропотамо, Свобода, Синчец, Стефан Стамболов/Будишин/, Търнов Рид/Партизанска/, Хан Кардам, Хан Крум, Хан Омуртаг, Явор, Ясен
На 29.08.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - София: Мальовица, Явор/Малчика/
Община Витоша
На 27.08.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: Белите Брези, Бояна, Боянско Езеро, Василашко Езеро, Воденичница /Ал. Пушкин/, Ела/Стоян Стойков/, Елите, Живата Вода, Каменно Здание, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Ралевица, Сборище
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Малинова Долина, местност Киноцентъра, Полк. Антон Кръстев
На 27.08.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ - Пп Витоша
На 27.08.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ - Хотел Морени
На 27.08.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Владая: 22-ра, Алеко Константинов/К. Димитр, Бистър Поток, Брезова Гора, Войнишко Въстание, Любомир Миланов, Полски Синчец
На 27.08.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - София: Войнишко Въстание, Лазар Михайлов/Хр. Манов/
На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Голяма Могила, Канала, М. Манастирски Ливади УПИ IV-834,803,835 Кв. 82б, местност Киноцентъра, Полк. Антон Кръстев, Свети Сава, Тричкова Могила
На 29.08.2018 г. /10:45 - 13:15 ч./ - София: Черни Връх
На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Владая: Академик Петко Стайнов, Алеко Константинов/К. Димитр, Алеко Константинов/Офелиите, Бели Брег, Борика, Боровинка, Владая, Горелица, Малка Поляна, Равнище, Слънчев Залез, Спортист, Тополите, Чаладинка
На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Голяма Могила, Канала, М. Манастирски Ливади УПИ IV-834,803,835 Кв. 82б, местност Киноцентъра, Офелиите /Владая/, Полк. Антон Кръстев, Свети Сава, Тричкова Могила
На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Парк Витоша, Планина Витоша, ПП Витоша ТП Павел Хинов , Природен Парк Витоша
На 31.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: Парк Витоша, Планина Витоша
Община Връбница
На 27.08.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ На 28.08.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ На 29.08.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ На 30.08.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ - Волуяк: Волуяк
Община Възраждане
На 31.08.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Одрин, Пиротска/Трети Април/
Община Илинден
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Захарна Фабрика, Илинден, Пиротска/Трети Април/, Света Троица/Вълчо Иванов/, Царица Йоанна
На 31.08.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Качаник, Света Троица/Вълчо Иванов/
Община Искър
На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Казичене: Аличо/Траян Кардашки/, Витоша, Дружба, Илия Велинов, Кирил и Методи, Кокиче, Мито Войнишки, Никола Петков/Кирил Маджаро, Околовръстна, Път 18, Христо Ботев
На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Никола Петков/П. Напетов/, Ул. Витоша и Ул. Никола Петков
На 28.08.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Казичене: Апостол Ламбов, Васил Левски/Черв. Армия/, Видните, Витоша, Илия Велинов, Любен Каравелов/Димитър Мут, Мито Войнишки, Момин Кладенец, Мургаш, Никола Петков/Кирил Маджаро, УПИ XIX-387, Хаджи Димитър, Хан Аспарух/Кооперативна/
На 28.08.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: Любен Каравелов, Мургаш, Хаджи Димитър
На 29.08.2018 г. /08:15 - 10:15 ч./ - Бусманци: Просвета(Ул. 1-ва)
На 29.08.2018 г. /08:15 - 10:15 ч./ - Долни Пасарел: Градина
На 29.08.2018 г. /08:15 - 10:15 ч./ - Казичене: 1605, 3-ти Март №20, 35239,6110,1433 П-Л IX -1176 Кв. 4, 35239. 6106. 2245, XXI-1300. 1301. Кв. 70, Александър Стамболийски, Аличо/Траян Кардашки/, Апостол Ламбов, Балевица, Васил Левски/Черв. Армия/, Видните, Видрица, Витоша, Гарата, Георги Бенковски, Димитър Ашов, Дружба, Дъбрава, Дюла, Изгрев, Изток, Илия Велинов, Кирил и Методи, Кокиче, Кръстю Пастухов/Владо Благо, Липите, Любен Каравелов/Димитър Мут, Местн. Стопански Двор, Мито Войнишки, Младост, Момин Кладенец, Мургаш, Никола Петков/Кирил Маджаро, Околовръстен Път, Околовръстна, Пейо Яворов, Пи Идн. 35239. 6110, Път 18, Серафим Стоев, Стопански Двор, Ул. Трети Март, Ул. Циклама, УПИ XIX-387, УПИ ХХХII-151, Кв. 1 До Ул. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух/Кооперативна/, Хан Крум/Дружба/, Христо Ботев, Цар Борис III/Дим. Благоев/, Цар Симеон/Ален Мак/
На 29.08.2018 г. /08:15 - 10:15 ч./ - София: 1-ва, 11-та, Абдовица, Видните №2, Гара Искър, Димитър Миленков, Любен Каравелов, Младост 3, Мургаш, Никола Петков/П. Напетов/, Околовръстен Път, Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Стопански Двор, Ул. Витоша и Ул. Никола Петков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христофор Колумб, Циклама
На 29.08.2018 г. /10:15 - 16:15 ч./ - София: Абдовица
На 30.08.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Казичене: Околовръстен Път
На 30.08.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Казичене: Видните, Околовръстен Път
На 30.08.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - София: Видните №2
Община Красна Поляна
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Атанас Кирчев, Братин Дол, Булина Ливада/Р. Петков/, Горнобански/Комун. Манифест, Западен Парк/Христо Михайло, Западен Парк/Христо Михайло, Красна Поляна I Част, Красна Поляна I Част, Красна Поляна I Част, Красна Поляна II Част, Красна Поляна III Част, Никола Мушанов, Разсадника, Рибен Буквар, Сирма Войвода, Суходолска, Суходолска, Ул. Рибен Буквар/Ул. Хъшове
На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Добротич, Красна Поляна II Част
Община Красно Село
На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Борово, Княгиня Клементина/Д. Милано, Красно Село
На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Кърниградска/Гочо Гопин/, Хиподрума, Цар Борис III/Девети Септ. .
Община Лозенец
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/
На 27.08.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - София: Кораб Планина/Илия Филипов/, Плачковица
На 28.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - София: Бунтовник, Милевска Планина
На 28.08.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - София: Бунтовник, Ул. Н. Лилиев
На 28.08.2018 г. /12:30 - 13:30 ч./ - София: Бунтовник
На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Кричим/Петко Енев/
На 29.08.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - София: Могилата
На 29.08.2018 г. /13:15 - 15:45 ч./ - София: Черни Връх
Община Люлин
На 27.08.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Люлин 6
На 28.08.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Люлин 4
На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:45 - 16:15 ч./ - София: Люлин, Люлин 3
На 29.08.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Арх. Георги Ненов/3029/701/, Георги Дражев, Добри Немиров/702-Люлин/, Захари Стоянов, Люлин 2, Люлин 3, Панчо Владигеров, Фортов Път
На 30.08.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 338-ма/Люлин/, 340-та/Люлин/, Велико Търново/Г. Г. Деж/, Гоце Делчев, Люлин 8, Панчо Владигеров, Търново, Филиповско Шосе, Щастие
На 30.08.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: 339-та/Люлин/
На 31.08.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Люлин 7
Община Младост
На 27.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - София: Младост 3
На 31.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - София: Младост
Община Надежда
На 29.08.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ - София: XVIII-806, Военна Рампа, Надежда
На 30.08.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ - София: Илиянско Шосе
Община Нови Искър
На 27.08.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ На 28.08.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ На 29.08.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ На 30.08.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ - Доброславци: Доброславци
На 27.08.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ На 28.08.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ На 29.08.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ На 30.08.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ - Мировяне: Мировяне
На 27.08.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ На 28.08.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ На 29.08.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ На 30.08.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ - Нови Искър: Нови Искър
Община Овча Купел
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва, 637-ма/Овча Купел/, 638-ма/Овча Купел/, 639-та/Горна Баня/, 640-та/Овча Купел/, 641-ва/Овча Купел/, 643-та/Витоша Овча Купел/, 648-ма/Овча Купел/, 649-та/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Васил Попов, Горна Баня, Д-Р Люба Григорова, Димитър Чинтулов/554/, Дрян/643-та/, Дъбето, Инж. Борислав Огойски/Кр. Вас, Никола Петков/П. Напетов/, Овча Купел, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Урал, Харманлийско Въстание
На 28.08.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: 675-та/Овча Купел/, Крушовски Връх, Маестро Кънев/В. Марков/, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2
На 28.08.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: 756-та/Овча Купел/, 757-ма/Овча Купел/, 758-ма/Овча Купел/, 759-та/Овча Купел/, XVII-1, Кв. 96, Горна Баня, Гръстниче, Дон, Лозище, Лотос, Николай Хрелков, Перуника/Ол. Кошевой/
На 28.08.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ - София: Монтевидео/Пионерски Път/, Овча Купел, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2
Община Панчарево
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Герман: Дружба/23-та/
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Панчарево: 22-ра, Бор, Васил Левски/9 Септември/, Детски Град, Косанин Дол, Лъката, местност Косанин Дол, Мечта, Самоковско Шосе
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Панчаревско Езеро
На 28.08.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Герман: Вилна Зона Враня, Иглика/7-ма/, Кокиче/4-та/, Липа/10-та/, Минзухар/6-та/, Младежка/12-та/, Явор/9-та/
На 28.08.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Лозен, Общ. Столична: 44063,6207,4430, Арда/В. З. Врана-Лозен/, Веслец/В. З. Врана-Лозен/, Вилна Зона Враня, Висо/В. З. Врана-Лозен/, Ерма/В. З. Врана-Лозен/, Люлин Планина/В. З. Врана-Лоз, М. Врана Лозен Триъгълника, Марица/В. З. Врана-Лозен/, Рила/В. З. Врана-Лозен/, Родопи/В. З. Врана-Лозен/, Ропотамо/В. З. Врана-Лозен/, Стара Планина/В. З. Врана-Лоз, УПИ Vіі-290, Кв. 4 Вз Враня-Лозен, УПИ XVI-168 Кв. 17, УПИ Іі 351 Кв. 19
На 28.08.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Панчарево: 3-та/В. З. Малинова Долина/, М. Враня Лозен Триъгълника Пи 44063. 6207. 4777
На 28.08.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: 11-та, 492,Кв,31-Панчерево, М. Врана Лозен Триъгълника УПИ , местност Враня, Пловдивско Шосе, Рила/В. З. Врана-Лозен-Триъгълника/, Родопи, Хі-292, Цариградско Шосе/Тракия/
На 29.08.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Герман: Вилна Зона Враня, Осми Март/15-та/, Старият Път
На 29.08.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Вилна Зона Враня Триъгълника, Марица/В. З. Врана-Лозен/, Стар Лозенски Път, Стара Планина/В. З. Врана-Лоз
На 29.08.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Панчарево
На 29.08.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: 1-ва/Студентска/, XVIII 115 М. Враня Лозен Триъг. , Враня, Враня-Лозен-Триъгълника, местност Враня, Пловдивско Шосе, Рила/В. З. Врана-Лозен-Триъгълника/, Ул. Стар Лозенски Път, Цариградско Шосе/Тракия/
На 29.08.2018 г. /08:45 - 16:16 ч./ - Герман: Дружба/23-та/, Патриарх Герман/9 Септември
На 30.08.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Герман: Вилна Зона Враня
На 30.08.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Висо/В. З. Врана-Лозен/, Пи 44063. 6207. 4748 М. Висо, Стар Лозенски Път, Стара Планина/В. З. Врана-Лоз, Хх-4492,4493, 4494
На 30.08.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: Борис Христов/Фильо Запрано, местност Враня, Хі-426
На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Герман: Дружба/23-та/, Старата Чешма/Апостол Янков
На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Стар Лозенски Път
На 31.08.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Бяло Море/В. З. Врана-Лозен/
На 31.08.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: Бяло Поле
На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Герман: 2512, Вилна Зона Кариерата, Патриарх Герман/9 Септември
Община Сердика
На 29.08.2018 г. /11:00 - 15:15 ч./ - София: Илиянско Шосе
На 30.08.2018 г. /11:00 - 15:15 ч./ - София: Бул. Илиянци 70
Община Слатина
На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Гео Милев, Кривина, Слатина, Христо Смирненски
На 29.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - София: Искърско Шосе, Кавак/Цвета Юрукова/
Община Студентски Град
За периода 01-02.09.2018 г. /08:00 - 18:00 ч./ - София: Студентски Град
Община Триадица
На 28.08.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ - София: Ул. Нишава , Ул. Твърдишки Проход
На 28.08.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - София: М. Южен Парк III
На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Черни Връх
На 29.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - София: Ж. К. Стрелбище
На 29.08.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ - София: Ж. К. Стрелбище , Нишава
На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Баба Неделя, Витоша, Димитър Манов, Цар Самуил


СОФИЙСКА ОБЛАСТ
Община Божурище
На 27.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Божурище: Асен Йорданов, Европа, Жилища, Заимов, Захари Стоянов, УПИ II, УПИ Vі-Общ, Кв. 32, УПИ Ііі, Кв 32, Явор
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: Георги Аспарухов - Гунди, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, Пейо Яворов, Пчела, УПИ 3-227 Кв. 18, УПИ ХVіі-Общ, Кв. 19, УПИ -190кв 15, УПИ V-016025 Кв. 1
На 27.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - С. Делян
На 31.08.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Хераково: XIII-43 Кв. 9, Царица Йоанна
На 31.08.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Храбърско: IV-278 Кв. 42, Нарцис
Община Ботевград
На 27.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Боженица: махала Барбушовци, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Томовци
На 27.08.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ - Ботевград: Александър Стамболийски, Божко Божилов, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Опълченска, Орхание, Стара Планина
На 27.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци
На 27.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Радотина
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Зеленград, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев
На 27.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Ботевград: М. Калница, 036152, местност Бенчова Курия, местност Бенчовска Курия, Пи-037081, Пик
На 27.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Трудовец: Александър Стамболийски, Беласица, Бистрица, Бор, Бързашка (Партизанска), В. Зона Лозята, Вардар, Васил Ангелов Цоцов, Васил Левски, Вилна Зона, Витоша, Влашко Поле, Георги Попиванов, Д-Р Димитър Василев, Девети Май, Драган Черния, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зелин, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, извън регулация До С. Трудовец, Кирил и Методи, Любен Каравелов, махала Манастирица, Никола Иванов (Н. Драганов), Огоста, Опълченска (Комсомолска), Отец Паисий, Панчовска (Панчо Геровски), Петко Златарски, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Републиканска, Рибарниците, Сан Стефано, Славянска, Спортна Среща, Стара Планина, Стубелска, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон I, Цеко Вълков (М. Палаузов), Черковна (Марин Димитров), Шейново, Шипка
На 27.08.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Ботевград: Пик
На 27.08.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски, Академик Стоян Романски, Боженишки Урвич, Боженишки Урвич, Бузлуджа, България, България, Витиня, Витиня, Гурко, До Сграда Ткзс, До Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн, Незнайният Войн, Нов Кооперативен Пазар, Нов Кооперативен Пазар, Освобождение, Пл. Форум УПИ І, Кв. 65, Свобода, Свобода, Севаст Огнян, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Седемнайсти Ноември, ТП Бетонов Център, Трети Март, Трети Март, Янтра
На 27.08.2018 г. /15:00 - 15:30 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски, Боженишки Урвич, Бузлуджа, България, Витиня, Гурко, До Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн, Нов Кооперативен Пазар, Освобождение, Пл. Форум УПИ І, Кв. 65, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, ТП Бетонов Център, Трети Март, Янтра
На 28.08.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ На 29.08.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Ботевград: Армеец, България, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Парка, Павилион
На 28.08.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ На 29.08.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски Пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, извън регулация До С. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи Май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара Планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М. Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен
На 28.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч./ - Ботевград: 1 Кв. 249, 16-ти Ловчански Полк, Адмирал Фьодор Ушаков, Бенковска, България, В. З. Чеканица, Васил Левски, Васил Петров, Витиня, Витоша, Георги С. Раковски, Гурко, До Автогара, Захари Стоянов, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Индустриална Зона, Искър, М. Чеканица, Пи - 001088, местност Чеканица, Мургаш, Освобождение, Райна Княгина, Сан Стефано, Саранск, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Стефан Стамболов, Страцин, Трети Март, УПИ І-3516 Кв. 235, Хан Крум, Цар Иван Шишман, Чеканица
На 28.08.2018 г. /13:15 - 15:00 ч./ - Ботевград: Извор, Княз Борис I, Сан Стефано, Стефан Караджа, Трети Март, Шести Септември
На 28.08.2018 г. /13:30 - 15:00 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методий, Козлодуй, Медвен, Новаченка (Филип Кръстев), Опълченска, Сан Стефано, Съединение (Ленин), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта
На 28.08.2018 г. /13:30 - 15:00 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол
На 28.08.2018 г. /13:30 - 15:00 ч./ - Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър
На 30.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: XIII, Кв. 175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен Парк, Иван Вазов, Опълченска, Рила, ТП Мантовска Градина, Трети Март, УПИ Ix, Кв. 175, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Иван Шишман, Цар Освободител
На 30.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Ботевград: АМ Хемус
На 30.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Етрополе: Георги Антонов
На 30.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Правец: Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ Іі Кв. 117, извън регулация, До Гр. Правец, Кв. Езерото, Лесковец, махала Поповска, махала Пушкарско, махала Скърнава, местност Христовото, Серпухов
На 30.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Разлив: 13022 махала Щапалска, №061016 М. Каменяка, махала Багелейска, махала Боновска, махала Влъчковска, махала Груевска, махала Куевска, махала Маргинска, махала Милинско, махала Сираковско, махала Стопански Двор, махала Чорбанско, Фелиов Рът
На 30.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Попиванов, Зелин, Марица, местност Пейовица, Мургаш, Никола Иванов (Н. Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Райчин Комитина (В. Башев), Ракитин, Стефан Караджа, Стубелска, Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка, Янтра
На 30.08.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ - Правец: Бор, извън регулация, До Гр. Правец
На 30.08.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ - Разлив: 13022 махала Щапалска, махала Багелейска, махала Влъчковска, махала Куевска, махала Маргинска, махала Сираковско
Община Годеч
На 29.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Каленовци: Кв. 22
Община Горна Малина
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гайтанево: УПИ II-45, Кв. 15, УПИ VІІІ-230, Кв. 23
Община Драгоман
На 31.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Калотина: Първа
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Начево
Община Елин Пелин
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Саранци: 000020 По Квс
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Ботевград: Витиня, Пик, Саранск, Цар Освободител
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Врачеш: Бела, Севаст Огнян (Партизанска)
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Горна Малина
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Горно Камарци: . Упи VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв. 7
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Долно Камарци: VIII-9 Кв. 7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв. 8, Седма, ТП Център, Трета, Хііі-108 Кв. 14, Четвърта
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Негушево: УПИ 9 - 020019
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Осоица: 10, 33-та, III-271 Кв. 37, XI-400 Вилна Зона, XXV-256, Общ. Горна Малина, П-Л III-276, Кв. 37, П-Л VI-137, Кв. 1, Парцел VIII От Кв. 53 В. З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв. 28, УПИ IV-249, Кв. 22, УПИ XI-317, Кв. 39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХІІІ-373,Кв. 34
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Столник
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Стъргел: Имот 024027, Парцел ІІ-269, Кв. 39, УПИ , УПИ I-390, Кв. 47, УПИ V-467, Кв. 30, УПИ VII-309, Кв. 52, УПИ Vі-275, Кв. 39
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Нови Хан: 037044, В. З Побит Камън М. Търнавска Река ПИ 037018, В. З. Побит Камък, Вилна Зона Побит Камък, ПИ 319005, Побит Камък
Община Ихтиман
На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 29.08.2018 г. /10:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Белица, Общ. Ихтиман: махала Барата, махала Бойчиновци, махала Горобий, махала Градеж, махала Гроздьовци, махала Средищна, махала Суевци, махала Широки Рът, махала Шуглеовци, УПИ VІІ Кв. 8
На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 29.08.2018 г. /10:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Хан Крум
На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 29.08.2018 г. /10:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Бузяковци: Заевица, махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17а
На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 29.08.2018 г. /10:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Бърдо: УПИ №113 Кв. №25а
На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 29.08.2018 г. /10:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Вакарел: Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златарев, Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Паунов, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулацията, Искър, Кръста, Латинка, Люлин, Люляк, М. Зубевица Им. №913037, махала Драгиовци, Освобождение, П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо, Пирин, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Стефан Стамболов, Теменуга, Тинтява, УПИ V-391,Кв. 38, Хан Кубрат, Хановете, Харамлиец, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чешма Ангелина, Шипка
На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 29.08.2018 г. /10:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Джамузовци
На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 29.08.2018 г. /10:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Мечковци: УПИ Vііі-89, Кв. 3
На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 29.08.2018 г. /10:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Пановци: 22
На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 29.08.2018 г. /10:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Ръжана: УПИ VІІ-27, Кв. 5
На 28.08.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Голема Раковица
На 28.08.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Селянин: П-Л ІІ,Кв. 11, УПИ VІІІ-255, Кв. 27, УПИ ХІІІ-116, Кв. 31
На 29.08.2018 г. /11:15 - 12:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Вакарел: Александър Стамболийски, Асен Златарев, Бальовци, Веслец, Витоша, Дренов Ръд, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Кирил и Методи, Костадинка Трайкова, М. Дренов Ръд Пи 298, махала Дренов Рът, Младост, Никола Вапцаров, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Свети Патриарх Евтимий, ХV-260, Кв 58, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чинар, Шипка, Янтра
На 29.08.2018 г. /11:15 - 15:15 ч./ - Вакарел: Александър Стамболийски, Бальовци, Веслец, Витоша, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Костадинка Трайкова, М. Дренов Ръд Пи 298, махала Дренов Рът, Младост, Никола Петков, Пейо Яворов, Свети Патриарх Евтимий, ХV-260, Кв 58, Цар Симеон, Чинар, Янтра
На 29.08.2018 г. /11:15 - 15:15 ч.; 11:15 - 12:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Бальовци: 114 УПИ XIV Кв 10
Община Костенец
На 27.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Василишка, Върба, Извор, Морава, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Пчелинска
На 27.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 29.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Боровец, Васил Левски, Иван Вазов, Искра, Кокиче, Първенец, Свобода, Търговска, Хан Исперих
На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Бреза, Бузлуджа, Екзарх Йосиф, Еледжик, Зорница, Иглика, Китка, Липа, Райна Княгиня, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Чайка, Шипка, Ястребец
На 29.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Белмекен, Белмекен, Боровец, Боровец, Венетица, Иван Вазов, Искра, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Китка, Китка, Малина, Малина, Младежка, Нишава, Олимпиада, Петър Берон, Пи 1928 Част От УПИ V, Кв. 90, Пролет, Родопи, Родопи, Синчец, Трети Март, Търговска, Цариградско Шосе
На 30.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Пчелин, Общ. Костенец: I-245 Кв. 11, К. К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани, П-Л I-167, Кв. 7, Пчелински Бани, Ул. Рила, УПИ III-3 Кв. 1, УПИ XII-270, УПИ -425, Кв. 1, ХХІІ-419
На 30.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Горна Василица: махала Нова, махала Гледжова, махала Нова, махала Пердова, Нова, Пердова
На 30.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Търговска
На 30.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Василишка
На 30.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Очуша: махала Каменчанска, махала Кулева, махала Кьосева, махала Мартинска, махала Шатърска, махала Шехтова, УПИ ХV-39,Кв. 7
На 30.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Подгорие: П-Л XIX, Кв. 6, УПИ ХІV-174, Кв. 20
На 30.08.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Горна Василица: махала Гледжова
На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Василишка, Василишка, Липа, Липа, Морава, Морава, Очушница, Очушница, Панайот Волов, Панайот Волов, Пердова, Пердова, Пчелинска, Пчелинска, Янтра, Янтра
На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Момин Проход: Ален Мак, Венера, Дрена, Еделвайс, Еделвайс, Княз Борис, Княз Борис, Круша, Луна, Луна, Победа, Пчела, Радост, Свежест, Славянска, Тодор Ненчев, Тодор Ненчев, Христо Ботев
Община Костинброд
На 27.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: Валери Чкалов, Васил Левски, Детелина, Димчо Дебелянов, Йордан Йовков, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чакалов
На 28.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Костинброд: Бели Брези, Белица, Витоша, Гео Милев, Искър, Марица, Острова, Петровден, Пирин, Райна Княгиня, Средец, Черно Море
На 28.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: УПИ II 4162, Георги С. Раковски, Зора, Йордан Йовков, Нарцис, Охрид, Поп Богомил, Славянска, Цар Калоян
На 29.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Костинброд: 3479, Кв. 239, Александър Стамболийски, Балван, Безименна, Ломско Шосе, Маслово, Рила, София, Стефан Караджа, Стопански Двор, Хаджи Димитър
На 30.08.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Дръмша
На 30.08.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Царичина: 126. 145,М. Сивил, М. Паликарци
На 30.08.2018 г. /13:30 - 15:00 ч./ - Костинброд: Дванадесети Април, Жп Кантон, Липа, Малина, Момчил Войвода, Незабравка, Обединена, Петър Берон, Роза, Средна Гора, УПИ XVI 2844 Ul 91, Фондови Жилища, Цар Самуил, Цветна
На 30.08.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: Възход, Захари Зограф, Йордан Йовков, Момина Сълза, Обединена, Ул Илинден
Община Пирдоп
На 28.08.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Бенковски, Общ. Мирково
На 28.08.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Златица: Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, извън регулация
На 28.08.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Каменица, Общ. Мирково: махала Брестака, махала Илинден, махала Преспа, махала Хвърчил, махала Черковище, УПИ ХVІІІ-117, Кв. 6
На 28.08.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Карлиево
На 28.08.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Мирково: 000592 местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г. М. Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък
На 28.08.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Петрич, Общ. Златица: махала Бодят, П-Л ІІІ-124, Кв. 12, Х-97, Кв. 24
На 28.08.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Смолско: Кв. 33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв. 21
На 28.08.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Църквище: V-19, Кв. 3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 28.08.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Чавдар, Общ. Чавдар: УПИ Ххііі-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, местност Бостанлъка, местност Кьойдере, местност Чамдере, местност Шумето, местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов
На 28.08.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Челопеч: Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна
На 28.08.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Петрич, Общ. Златица: П-Л ІІІ-124, Кв. 12, Х-97, Кв. 24
На 28.08.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Чавдар, Общ. Чавдар: Акация, Ангел Ласков, Васил Коларов, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Еделвайс, Здравец, Иван Узунов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, местност Бостанлъка, местност Чамдере, местност Шумето, местност Южека, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Плиска, Секята, Средна Гора, Стефан Караджа, Христо Ботев, Яворов
Община Правец
На 27.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 29.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Боженица: махала Ласковци
На 27.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 29.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Манаселска Река: махала Драгоица, махала Череша
На 27.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 29.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Своде: махала Бурньовица, махала Требеш
Община Самоков
На 28.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Венковец: УПИ III-28 Кв. 4
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Поповяне
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Рельово: УПИ -I Кв. 65, УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5, УПИ VII- 82, Кв. 5
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: местност Дългата Поляна, местност Мечката, местност Татарски Брод, местност Татарски Брод
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: местност Татарски Брод
На 27.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Драгушиново
На 27.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Горни Окол: 128,Кв. 16, Ix-302, Kw. 41, XXIII, Кв. 2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел VI--43 Кв. 5
На 27.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Долни Окол: П-Л 150 Кв. 19, УПИ Vі-162, Кв. 20
На 27.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков: местност Лавандула , Общ. Самоков
На 27.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Панчарево: Пи000733,Яз. Искър,М. Коеджик
На 27.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Самоков: местност Дългата Поляна, местност Калковско Манастирче, местност Лавандула, местност Мало Равнище, местност Мечката, местност Пашо, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод, местност Циментово Кладенче, местност Червената Земя, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър
На 27.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Широки Дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, местност Татарски Брод
На 27.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Самоков: местност Мало Равнище, местност Ренов Дол, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър
На 28.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Самоков: Курорт Боровец
На 28.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Долни Пасарел: 22472. 7449. 174
На 28.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: 093360,М. Шабан Дере
На 28.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Ихтиман: местност Ушите
На 28.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Ново Село, Общ. Самоков
На 28.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Полянци
На 28.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Самоков: Грънчар, М. Катранджията, Имот 65231. 915. 100, местност Шишманово, местност Язовир Искър, Софийско Шосе
На 28.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Черньово: V-68, Кв. 24, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVІ-6,Кв. 1, УПИ ХІV-105, Кв. 16
На 28.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Шипочане
На 28.08.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Самоков: местност Язовир Искър
Община Своге
На 28.08.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Волга, Вълчан Войвода, Демокрация, Издримец, Искър, Кокиче, Паисий, Садината, Сирак, Теменуга, Трескавец, УПИ VI-30
На 28.08.2018 г. /10:30 - 16:15 ч./ - Бов, Общ. Своге: Волга, Издримец, Искър, Паисий, Садината, Сирак, Трескавец
На 28.08.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Желен: П-Л ХІ-45, Кв. 2
На 29.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Градище, Кокиче, Кръстат Камък, Първи Май
На 27.08.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 28.08.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 29.08.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 30.08.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 31.08.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Своге: Акация, Бисер, Бойка, Буря, Велико Търново, Джиджовица, Дреновско Храсте, Зора, Калина, Капина, Косматица, Къпина, Лале, Липа, Остриката, Панорамен Път, Победа, Хризантема
На 28.08.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Своге: Алилица, Възраждане, Градище, Грохотен, Желен, Заря, махала Свиново, Път 16, Слънце, Турист
На 28.08.2018 г. /10:30 - 16:15 ч./ - Своге: Алилица, Възраждане, Градище, Грохотен, Желен, махала Свиново, Слънце, Турист
На 30.08.2018 г. /09:45 - 15:45 ч./ - Своге: Кв. Домишлярете, махала Домишлярете, Република, Слатина
На 28.08.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Церово, Общ. Своге: VII, Александър Стамболийски, Балатон, Балкан, Бор, Възраждане, Искърско Дефиле, Кирил и Методий, махала Гламек, махала Орниче, махала Бабин Дол, Мир, Неофит Рилски, Освобождение, Тодор Каблешков, УПИ III-524, Хан Аспарух, Читалище Христо Ботев, Явор
На 28.08.2018 г. /10:30 - 16:15 ч./ - Церово, Общ. Своге: махала Орниче, махала Бабин Дол
Община Сливница
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ракита, Общ. Сливница



ОБЛАСТ ПЛЕВЕН
Община Белене
На 27.08.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ - Белене: България, Васил Левски, Войнишка, Възраждане, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Клокотница, Любен Каравелов, Отец Паисий, Охрид, Светлин, Трайчо Костов, Христо Смирненски
На 28.08.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Белене: Бр Миладинови, Добруджа, Дойран, Дунав, Епископ Евгени Босилков, Малчика, Оборище, Персин, Петър Манчев, Рибарска, Трети Март, Фердинад Дечев, Хисарлъка, Янтра
На 29.08.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Белене: 03366. 601. 1217, местност Вратница, местност Калмиша извън регулация, Трояне
На 30.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 13:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Татари: 177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр. Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка
На 30.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Божурлук: Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна Гора, Тунджа, Хвойна, Черни Връх, Шипка
На 30.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Петокладенци: 189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра
На 30.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Стежерово: Аксаков, Ал. Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл. Заимов, Вл. Тричков, Г. Бенковски, Г. Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д. Бендерски, Д. Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив. Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л. Каравелов, Л. Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара Планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански
Община Гулянци
На 27.08.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./ - Комарево, Общ. Долна Митрополия: Аврора, Акация, Ангел Кънчев, Арда, Балкан, Бенковски, Бяло Море, В Априлов, В Левски, Вардар, Вежен, Веслец, Винарска, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Гео Милев, Гнилата, Гранит, Гренадирска, Гръстелника, Дунав, Железничарска, Здравец, Зелена Гора, Иван Вазов, Иглика, Искър, Кирил и Методий, Китка, Кл Охридски, Козлодуй, Кокиче, Кръвенишка, Л Каравелов, Лозенка, Лозица, Лъката, Люлин, Люляк, Македонска, Марица, местност Край Село, Морава, Мусала, Н Рилски, Надежда, Нач. У-Ще, Незабравка, Осогово, Осъм, Отец Паисий, П. Евтимий, П. К. Яворов, Пирин, Полтава, Пробуда, Първи Май, Радецки, Раковски, Рила, Родопи, Росица, С Румянцев, Свобода, Скобелев, Славейков, Слави Алексиев, Сливница, Ср Гора, Стара Планина, Стопанска, Странджа, Страцин, Струмица, Тракия, Трети Март, Тунджа, Уилиам Гладстон, УПИ І-42 Стр. Кв. 98, Успех, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Самуил, Черни Връх, Шар Планина, Шипка
На 27.08.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./ - Крета, Общ. Гулянци: А. Стамболийски, Ален Мак, Бистрица, Боровец, Васил Левски, Вит, Г. С. Раковски, Габър, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Качица, Люляк, местност Зад Ормана, Пирин, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Широка Поляна
На 27.08.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./ - Подем: Александър Стамболийски, Априлов, Арда, Божур, Бузлуджа, Букурещ, В. Левски, Вит, Витско Шосе, Г. Бенковски, Дунав, Еделвайс, Ж. П. Район, Железничарска, Иван Вазов, Иван Винаров, Кирил и Методий, Климент Охридски, Комсомолска, Краище, Куба, Кюстендилска, Лиляна Бърдарова, Макаренко, Малчика, Марица, Мъртвица, Октомври, Отец Паисий, Пирин, Плевен, Победа, Рибенско Шосе, Рила, Родопи, Руен, София, Софроний, Стара Планина, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Звезда, Черно Море, Ю. А. Гагарин
На 27.08.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./ - Рибен: 047003, Антон Иванов, Братя Миладинови, Бузлуджа, В Левски, В Терешкова, Вит, Г Димитров, Дружба, Дунав, Иван Вазов, Кирил и Методий, местност на Греда, Мичурин, Младост, Отец Паисий, Пирин, Пробива, Р Даскалов, Радецки, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чавдар, Ю. А. Гагарин, Явор
Община Долна Митрополия
На 27.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ - Биволаре
Община Долни Дъбник
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горни Дъбник: Ал Стамболийски, Вл и Ленин, Гоце Делчев, Гурко, Д Благоев, Ив Вазов, Кирил Методий, Опълченска, Христо Ботев, Черно Море, Яне Сандански
Община Искър
На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Брегаре: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Искър, Кирил и Методий, Коста Златарев, Любен Каравелов, Несебър, Отец Паисий, П. Волов, Петър Берон, Пирин, Пролетарска, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ставерци: VIII-000323, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бал Езеро, Батак, Бачо Киро, Беласица, Борис I, Братя Рулински, Будапеща, В Иванов, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Волга, Г. Милков, Г. С. Раковски, Гаврил Генов, Генерал Скобелев, Гено Грънчарски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д. Грънчаров, Д. Дебелянов, Д. Чинтулов, Драва, Елин Пелин, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Йордан Йовков, Кайлъка, Калето, Кирил и Методий, Климент Охридски, Козлодуй, Кочо Честименски, Лев Толстой, Максим Горки, местност Ормана, Митко Палаузов, Мончо Гетов, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Освобождение, Отец Паисий, П Хитов, П. Р. Славейков, Патриарх Евтимий, Петко Д. Петков, Петрини, Победа, Правда, Прага, Преслав, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Ракета, Св. Параскева, Сергей Румянцев, Славянска, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Теменуга, Трайчо Костов, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Гевезовски, Черно Море, Чиган, Шейново, Шипка, Яворов, Яне Сандански
На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Староселци: Прещипа
Община Кнежа
На 31.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа: 021113 С Екатте 06375
На 27.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Кнежа: Бистрица, Бузлуджа, Кирил и Методий, Козница, Марица, Места, Пирин, Рила, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Янтра
На 28.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Кнежа: Арда, Витоша, Гостиля, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Рила, Странджа, Черно Море, Шабла
На 29.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Кнежа: Васил Левски, Димитър Бутански, Марин Боев, Цар Самуил
На 29.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Кнежа: Втори Стопански Двор, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Иван Бонов, Ильо Войвода, местност Мерата, Преслав, Райко Даскалов, Янко Сакъзов
На 30.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Кнежа: Алеко Константинов, Димитър Бутански, Маршал Толбухин, Никола Петков, Опълченска, Петко Напетов, Страцин, Хаджи Димитър
На 31.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Кнежа: 23-ти Септември, Бузлуджа, Вит, Гостиля, Кирил и Методий, Марин Боев, Презвитер Кузма, Стефан Цанов, Черноризец Храбър
На 31.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долни Луковит: I-ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, извън регулация, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П. К. Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор II, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра
На 31.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кнежа: 6610067, 6610100, Беласица, Вела Пеева, Верила, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Елин Пелин, Изгрев, Ильо Войвода, Искър, Калиакра, Камчия, Козница, Кресна, Лисичи Валог, Люлин, Мерата, местност Къмпинга, местност Лисичи Валог, местност Мерата, Назъм Хикмет, Никола Вапцаров, Огоста, Осогово, Панайот Хитов, Пролет, Райко Даскалов, Родопи, Ропотамо, Скът, Софроний Врачански, Струма, Тимок, Филип Тотю, Чавдар Войвода, Чайка
На 31.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Кнежа: Беласица, Вела Пеева, Верила, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Елин Пелин, Иван Бонов, Изгрев, Ильо Войвода, Искър, Камчия, Козница, Люлин, Мерата, местност Мерата, Назъм Хикмет, Никола Вапцаров, Огоста, Осогово, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Преслав, Пролет, Райко Даскалов, Родопи, Ропотамо, Скът, Софроний Врачански, Струма, Тимок, Филип Тотю, Чавдар Войвода, Янко Сакъзов
Община Левски
На 28.08.2018 г. /08:30 - 15:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ - Асеновци: 1-ви Май, 23-ти Септември, 8-ми Март, 9-ти Май, Александър Стамболийски, Асен Банчев, Асен Вълев, Асен Халачев, Бахчалъка, Бузлуджа, Бързаца, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Г. С. Раковски, Гастело, Гено Борисов, Евтим Костов, Емил Михайлов, Иван Кунчев, извън регулацията, Индустриална, Калето, Липето, Любен Каравелов, Люлин, Малчика, Манол Нисторов, Милан Кунчев, Мир, Митко Палаузов, Мусала, Никифор Йорданов, Николай Панчев, Огоста, Огражден, Осмо Калугерово, Осъм, Пеньо Йончев, Райко Даскалов, Раковска, Рила, Ропотамо, Селище, Сергей Румянцев, Сливница, Софка Вълева, Стадиона, Стара Планина, Трети Март, Филип-Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Яворов
На 27.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Варана: Александър Филипов, Витоша, Дунав, Елията, Иван Колев, Лом, Огоста, Острицата, Осъм, Рашко Колев, Рила, Родопи, Ропотамо, Росица, Странджа, Струма, Хемус, Чайка, Чуката
На 27.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Червена: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 27.08.2018 г. /09:30 - 13:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Градище, Общ. Левски: 23-ти Септември, Ален Мак, Альоша, Априлско Въстание, Атанас Пенев Косев, Батак, Бели Брези, Бузлуджа, Вит, Витоша, Воденицата, Възраждане, Генчо Хинчев, Девети Май, Девети Юни, Днепър, Добруджа, Драва, Дунав, Еделвайс, Етър, Искър, Йордан Вачев, Камчия, Климент Борисов, Клокотница, Козлодуй, Комсомолска, Локомотив, Лом, Мургаш, Мусала, Незабравка, Оборище, Огоста, Околовръстна, Околчица, Опълченска, Осъм, Панагюрище, Паркова, Партизанска, Партизанска Среща, Пеню Колев, Пеню Пенев, Перущица, Пионерски Път, Пирин, Република, Рила, Родопи, Ропотамо, Самоцвете, Септември, Стара Планина, Странджа, Тараклъка, Трети Март, Цар Калоян, Чавдарци, Черно Море, Шипка, Юбилейна, Янтра, Ясна Поляна
На 27.08.2018 г. /09:30 - 13:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Левски, Общ. Левски: М-Ст Шаварна
На 29.08.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Малчика: Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив. Вазов, Мир, Осъм, Панайот Хитов, Петър Берон, Стара Планина, Столетов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин
На 29.08.2018 г. /08:00 - 14:00 ч.; 08:00 - 09:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Обнова: 9-ти Септември, XV-438, Kb. 125, Ал. Стамболийски, Арда, Б. Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Г Бенковски, Гео Милев, Гробарска, Д. Дебелянов, Дунав, Еделвайс, Заря, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Клисура, Козлодуй, Л. Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Н. Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осъм, П. Р. Славейков, Пионерска, Плиска, Победа, Преслав, Първи Май, Радецки, Ракета, Раковски, Рила, Родопи, С. Румянцев, Сакар, София, Ст. Караджа, Ст. Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Тръпката, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю. А. Гагарин, Янтра
На 30.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ - Летница, Общ. Летница: Александър Димитров, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Балкан, Бачо Киро, Безименна, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Генерал Радецки, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Доктор Г. М. Димитров, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Клокотница, Козл0дуй, Летница, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Москва, Мусала, Неофит Рилски, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Петко Д. Петков, Петко Ф. Атев, Пирин, Пишмана, Райко Даскалов, Райна Княгина, Рила, Сергей Румянцев, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Страцин, Стрелча, Тодор Икономов, Тодор Каблешков, Трапезица, УПИ I, Кв. 45, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царевец, Шипка
Община Никопол
На 27.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 29.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 30.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 31.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Асеново, Общ. Никопол: Васил Левски, Д-Р Петър Берон, Трети Март, Христо Ботев, Чавова
Община Плевен
На 27.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 28.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 29.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 30.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 31.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Горталово: 071020- местност Сушица, VI-87 Кв. 3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин
На 27.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 28.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 29.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 30.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 31.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Къртожабене: Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон
На 27.08.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 27.08.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен
На 27.08.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Горталово: 071020- местност Сушица, 078002, VI-87 Кв. 3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин
На 27.08.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Ралево: 028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 27.08.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /08:30 - 13:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Тодорово, Общ. Плевен: Ал. Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, Местността Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ -I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание
На 27.08.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Плевен: Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Захари Стоянов, Кокиче, Котел, Кръстец, Лайка, Орлица, Петър Берон, Ст. Стамболов/Черв. Звез/, Стефан Стамболов, Сторгозия
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: Ал Димитров, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Вола, Кракра, Маршал Толбухин, Одерец, П Р Славейков, Панагюрище, Шейново
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г. С. Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю. А. Гагарин
На 27.08.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ На 28.08.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ - Плевен: Дойран/Толбухин К. Златарев/, Панега
На 28.08.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Ласкар: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Кратово, Н. Й. Вапцаров, Под Село, Рила, Стоп Двор, Стоян Едрев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка
На 28.08.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Алабин, Варна, Васил Левски, Вит, Волга, Гоце Делчев, Дон, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Исперих, Кирил и Методий, Краварник, Латинка, Любен Каравелов, Марица, Месност Коджакър, Места, местност Трите Дърве, Никола Вапцаров, Огоста, Одеса, Осъм, Отец Паисий, П. Хитов, Панайот Волов, Пирин, Полтава, Раковски, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, София, Странджа, Струма, Тимок, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Хан. Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра
На 28.08.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Бохот
На 28.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Лозарска Среща Кл 1
На 28.08.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Плевен: Миладинови Братя, Неофит Рилски, П. Р. Славейков, Пирин
На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Кайлъка, Кайлъшка, Летен Театър, Местн. Кайлъка, Местн. Плочата, местност Кайлъка, Плочата
На 29.08.2018 г. /09:45 - 13:15 ч./ - Плевен: Варна, Васил Левски/Г. Димитр/, Димитър Тотев, Дойран/Толбухин К. Златарев/, Княз Борис I/В. Ангелов/, Тодор Табаков
На 30.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Плевен: Местн. Кайлъка, Парк Кайлъка
На 30.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Буковлък: 11-ти Декември, 244, 670 Кв. 51, Іі и Ііі, Аврора, Балкан, Беласица, Белград, Белмекен, Бенковски, Богомил, Буря, Вежен, Демокрация, Димитровград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Изток, Илинден, Крайцер Аврора, Латинка, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Оборище, Орлица, Патриарх Евтимий, Пирин, Плевен, Правда, Преслав, Прилеп, Район Апк, Раковски, Рила, Родопи, Русе, Сан Стефано, Силистра, Срещу Кат, Стара Планина, Стопански Двор, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Трети Март, Тутракан, УПИ 1, Хайнбоаз, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка
На 30.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: 000259, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Кирил и Методий, Лозенка, Трети Март
На 30.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Плевен: извън регулация, До Гр. Плевен, Лозарска Среща Кл 1
На 30.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Къшин: Аврора, Васил Друмев, Г. С. Раковски, Етрополе, Кирил и Методий, Къшински Дол, М-та Над Село, Майор Горталов, местност Над Село, Преслав, Рибарица, Рудозем, Стоански Двор, УПИ 16 Стр. Кв. 1, УПИ -XII Кв. 19, Ю. А. Гагарин
На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: извън регулация, до гр. Плевен
На 30.08.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ - Плевен: Богданци, Бяло Море/Н. Тинков/, Димчо Дебелянов, Драгоман/Ц. Кисьов/, Дряново, Княз Борис I/В. Ангелов/, Хилендар
На 30.08.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Плевен: извън регулация, До Гр. Плевен, Лозарска Среща Кл 1, Местн. Плочата
На 31.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Брестовец: 158012, М. Съдовете, Александър Петров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Кочев, Елин Пелин, Иван Вазов, Никола Й Вапцаров, Пирин, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 31.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Плевен: извън регулация, до гр. Плевен, Кайлъка, Кайлъшка, Летен Театър, Лозарска Среща Кл 1, местност Кайлъка, местност Плочата, местност Кайлъка, Плочата, Сан Стефано, Стража 2 Клон 1
На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Плевен: Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Халачев, В. И. Ленин, Гео Милев, Дунав, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Свобода, Средна Гора, Странджа, Суворов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Смирненски
На 31.08.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ - Плевен: Бяло Море/Н. Тинков/, Гео Милев, Дойран/Толбухин К. Златарев/, Драгоман/Ц. Кисьов/, Ник. Д. Петков/В. Заимов/
Община Пордим
На 27.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна
Община Червен бряг
На 27.08.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 29.08.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 30.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Горник: Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра
На 27.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Девенци: 000246, 1-ви Май, Ал Стамболийски, Байкал, Бенковски, Бузлуджа, В Левски, Васил Петлешков, Волга, Г Димитров, Ген Скобелев, Д Благоев, Д Дебелянов, Девети Май, Добруджа, Драва, Дунав, Крайна-2, Л Бенов, Л Каравелов, М Дринов, Мато Стефанов, местност Велчов Геран, Мур, Ниш, П Яворов, Пирот, С Киров, Сливница, Ст Караджа, Тодор Каблешков, Украйна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 27.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Рупци, Общ. Червен Бряг: 206034, Вл Заимов, Г Бенковски, Г Димитров, Г Милев, Г Стойчев, Дядо Иван Комитата, К и Методий, М Палаузов, Млада Гвардия, Христо Смирненски
На 27.08.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 08:15 - 16:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 29.08.2018 г. /08:15 - 16:15 ч.; 08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 31.08.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 08:15 - 16:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Сухаче: Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети Септември, Дядо Вълко, Л Димитрова, Л Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов
На 27.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Чомаковци: Отвъде


ОБЛАСТ ПЕРНИК
Община Брезник
На 27.08.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Долни Романци
На 27.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Долна Секирна
На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезник: Андрей Михайлов, Георги Ив Бунджулов
На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банище
На 31.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Брезник: 06286. 72. 21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров
На 31.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Велковци, Общ. Брезник: 083011, Местн. Страище, махала Пали Лула, С. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40
На 31.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Селищен Дол
На 31.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Слаковци
На 31.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Сопица
На 31.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Ярджиловци: Братя Чакрини, Вердин Александров, извън плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора
На 31.08.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Ноевци
Община Ковачевци
На 27.08.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Светля
Община Перник
На 27.08.2018 г. /12:45 - 16:15 ч.; 12:45 - 13:30 ч./ - Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, махала Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св. Св. Кирил и Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 27.08.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 31.08.2018 г. /14:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник: Бучински Път, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, УПИ IV, Кв. 21, Златоград, Изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Кишинев, Краснодар, Куйбишев, Луганск, махала Портарева, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Рига, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин
На 27.08.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./ На 31.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ - Перник: Бучински Път, Златоград, Изток, Мошино, Рашо Димитров, Рига, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин Пи 58781,5146784
На 27.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Перник: Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Изток, Изток, Изток, Изток, Калинин, Калинин, Клемент Готвалд, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Ленински Проспект, Ленински Проспект, Минск, Рашо Димитров, Созопол, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин
На 27.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Ален Мак, Благой Гебрев, Васил Априлов, Витоша, Вихрен, Георги Мамарчев, Ивайло, Иван Вазов, Изток, Изток, Кадиевка, Капитан Векилски, Карл Маркс, Ленински Проспект, Луганск, Люлин, Минск, Миньор, Младен Стоянов, Мошино, Одеса, Пейо Яворов, Перелик, Рашо Димитров, Рила, Роза, Софийско Шосе, Стара Планина, Стоян Заимов, Тева, Търговска, Хумни Дол, Чавдар, Юрий Гагарин
На 27.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 12:45 - 16:15 ч.; 12:45 - 13:30 ч./ На 28.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 29.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 30.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 31.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Вискяр: ІІ-253 Кв. 30
На 27.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 12:45 - 16:15 ч.; 12:45 - 13:30 ч./ На 28.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 29.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 30.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 31.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Расник: Брод, Казанджийска, Околовръстен Път
На 27.08.2018 г. /08:30 - 17:15 ч./ На 28.08.2018 г. /08:30 - 17:15 ч./ На 29.08.2018 г. /08:30 - 17:15 ч./ На 30.08.2018 г. /08:30 - 17:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:30 - 17:15 ч./ - Перник: Владайско Въстание, Изток
На 27.08.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Лесковец, Общ. Перник: Бившо Ткзс
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Батановци: Бистрица, Владимир Заимов, Желю Демиревски, Коста Тричков, махала Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св. Св. Кирил и Методий, Старо Село, Стране, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 27.08.2018 г. /12:45 - 13:30 ч.; 12:45 - 16:15 ч./ - Богданов Дол: Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, махала Дълга Бара, махала Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига
На 27.08.2018 г. /12:45 - 13:30 ч.; 12:45 - 16:15 ч./ - Зидарци
На 27.08.2018 г. /12:45 - 13:30 ч.; 12:45 - 16:15 ч./ - Мещица: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв. 3 УПИ Vііі-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл. №140,Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIII Кв. 55а, Юрий Гагарин, Ястребино
На 27.08.2018 г. /12:45 - 13:30 ч.; 12:45 - 16:15 ч./ - Радуй
На 27.08.2018 г. /12:45 - 13:30 ч.; 12:45 - 16:15 ч./ - Ярджиловци: Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски
На 27.08.2018 г. /12:45 - 16:15 ч.; 12:45 - 13:30 ч./ - Витановци: Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л ІV-241, Кв. 29, УПИ І-51 Кв. 14
На 27.08.2018 г. /12:45 - 16:15 ч.; 12:45 - 13:30 ч./ - Гоце Делчев: Ючдорушко Дере
На 27.08.2018 г. /12:45 - 16:15 ч.; 12:45 - 13:30 ч./ - Перник: Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил
На 27.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Батановци
На 27.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Черна Гора, Общ. Перник: Лесковски Път, Магюшница, Нова Махала, Раец, Стара Планина, Юрий Гагарин
На 28.08.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ - Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бистрица, Вардар, Ерма, Иван Вазов, Каражинец, махала Кашова, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Ропотамо, Стария Площад, Струма, Христо Ботев
На 28.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Перник: Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Калинин, Калинин, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Клемент Готвалд, Клемент Готвалд, Крали Марко, Ленински Проспект, Ленински Проспект, Ленински Проспект, махала Чекърчийска, Минск, Младен Стоянов, Одеса, Рашо Димитров, Силистра, Сини Вир, Созопол, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети Март, Урса, Цоф Бараки, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин
На 28.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Ален Мак, Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Васил Априлов, Витоша, Вихрен, Георги Мамарчев, Ивайло, Иван Вазов, Изток, Изток, Изток, Изток, Кадиевка, Капитан Векилски, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Луганск, Люлин, Минск, Миньор, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Мошино, Мошино, Мошино, Одеса, Пейо Яворов, Перелик, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рила, Роза, Софийско Шосе, Стара Планина, Стоян Заимов, Тева, Търговска, Хумни Дол, Чавдар, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин
На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Перник: Благой Гебрев, Изток, Максим Горки, Младен Стоянов, Мошино, Юрий Гагарин
На 28.08.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Люлин, Общ. Перник: Дванадесета, Единадесета, Петнадесета, Тринадесеста, Четиринадесета
На 28.08.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Перник: Благой Гебрев, Бучински Път, Изток, Калинин, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, махала Портарева, Минск, Несебър, Одеса, Оряхово, Стомана, Търговска, Хасково, Юрий Гагарин
На 28.08.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Перник: Благой Гебрев, Бучински Път, Изток, Изток, Калинин, Карл Маркс, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, Лом, махала Портарева, Минск, Несебър, Несебър, Одеса, Одеса, Оряхово, Стомана, Търговска, Хасково, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин
На 28.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Люлин, Общ. Перник: Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Десета, Кв. 31,Упи1-577, махала Стакьовец и Манастира, Първа, Шеснадесета
На 28.08.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ - С. Чуйпетлово
На 29.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Перник: Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Калинин, Калинин, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Клемент Готвалд, Клемент Готвалд, Крали Марко, Ленински Проспект, Ленински Проспект, Ленински Проспект, Максим Горки, махала Чекърчийска, Минск, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Одеса, Рашо Димитров, Силистра, Сини Вир, Созопол, Съединение, Тева, Тева, Тева /Къщи/, Трети Март, Урса, Цоф Бараки, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин
На 29.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Ален Мак, Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Васил Априлов, Витоша, Вихрен, Ивайло, Иван Вазов, Изток, Изток, Изток, Изток, Кадиевка, Капитан Векилски, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Луганск, Люлин, Минск, Миньор, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Мошино, Мошино, Мошино, Одеса, Пейо Яворов, Перелик, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рила, Роза, Софийско Шосе, Стара Планина, Стоян Заимов, Търговска, Чавдар, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин
На 29.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ - Перник: Алеко Константинов, Бродо, Бунтовник, Васил Априлов, Гео Милев, Георги Мамарчев, Димова Махала, Димчо Дебелянов, Добруджа, Дойран, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Иван Вазов, Капитан Векилски, Клисура, Кокиче, Любен Каравелов, Люлин, Миньор, Мургаш, Мусала, Найден Геров, Никола Козлев, Оборище, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Перелик, Протожерица, Родопи, Сан Стефано, Св. Св. Кирил и Методий, Селимица, Силистра, Синчец, Софийско Шосе, Станционна, Стара Планина, Стефан Караджа, Тева, Теменуга, Тодор Каблешков, Тутракан, Христо Ботев, Хумни Дол, Шибой
На 29.08.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ - Перник: Алеко Константинов, Бродо, Бродо, Бунтовник, Васил Априлов, Гео Милев, Георги Мамарчев, Димова Махала, Димова Махала, Димчо Дебелянов, Добруджа, Дойран, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Иван Вазов, Капитан Векилски, Клисура, Кокиче, Любен Каравелов, Люлин, Миньор, Мургаш, Мусала, Найден Геров, Никола Козлев, Оборище, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Перелик, Протожерица, Родопи, Сан Стефано, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Селимица, Силистра, Силистра, Синчец, Софийско Шосе, Станционна, Стара Планина, Стефан Караджа, Тева, Теменуга, Тодор Каблешков, Тутракан, Христо Ботев, Хумни Дол, Хумни Дол, Шибой
На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Перник: Благой Гебрев, Варшава, Изток, Изток, Луганск, Максим Горки, Максим Горки, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Мошино, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Улан Батор, Хавана, Ханой, Юрий Гагарин
На 29.08.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Мещица: Васил Коларов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Детелина, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Кв. 3 УПИ Vііі-165, Кокиче, Лилия, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, С. Мещица, Стадион, Пл. №140,Кв62
На 29.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Перник: Архитект Йордан Пешев, Арчар, Бела Вода, Бели Кладенци, Бистрица, Будиславец, Бързия, Васил Левски, Вит, Въча, Голо Бърдо, Горицвет, Джерман, Захари Зограф, Златна Панега, Иван Асен Втори, Калкас, Кап. Петко Войвода, Караманица, Кариери, Китка, Кладенец, Колуница, Кристал, Кристал Блокове, Куциян, Луда Яна, Люлин, Люлякова, Майска Роза, Манастирски Път, махала Ракьовец, Местн. Шевърляк, Металик, Мир, Младост, Нов Живот, Осъм, Отдих, Палма, Победа, Резервоара, Ропотамо, Рудничар, Съзлийка, Тополница, Шамък
На 29.08.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Перник: Архитект Йордан Пешев, Арчар, Бели Кладенци, Бистрица, Будиславец, Бързия, Васил Левски, Вит, Въча, Джерман, Захари Зограф, Златна Панега, Калкас, Караманица, Кариери, Кладенец, Колуница, Куциян, Луда Яна, махала Ракьовец, Металик, Мир, Младост, Нов Живот, Осъм, Победа, Резервоара, Ропотамо, Тополница
На 29.08.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Богданов Дол: Георги Сава Раковски, махала Стаменова, Отец Паисий, Струма
На 30.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Перник: Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Бучински Път, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Калинин, Карл Маркс, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Клемент Готвалд, Крали Марко, Ленински Проспект, Ленински Проспект, Ленински Проспект, Лом, Максим Горки, махала Чекърчийска, Минск, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Мошино, Несебър, Огнян Станков, Одеса, Одеса, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Силистра, Сини Вир, Созопол, Съединение, Тева, Тева, Тева /Къщи/, Трети Март, Урса, Цоф Бараки, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин
На 30.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Изток, Изток, Изток, Изток, Кадиевка, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Луганск, Минск, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Мошино, Мошино, Мошино, Одеса, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Търговска, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин
На 30.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ - Перник: 1-ва, 104, 105, 14-та, 16-та, 17-та, 3-та, 5-та, 6-та, 603, 616-та, 7-ма, 8-ма, Балканджи Йово, Батак, Блокове на Р-К Тева, Бродо, Велчова Завера, Димова Махала, Елена, Кв. Радина Чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Кв. Тева, Кв. Тева, УПИ XI, Кв. 193, Козлодуи, Крушовска Република, Къкринско Ханче, Мадара, Освобождение, Парижка Комуна, Перущица, Петко Ефтимов, Пирдоп, Преслав, Радина Чешма, Радина Чешма Имот 611-406, Радомирска Република, Разпределителна, Република, Рудничар, Св. Св. Кирил и Методий, Силистра, Сини Вир, Стара Тева, Струма, Тева, Тева /Къщи/, Търново, Урса, Христо Смирненски, Чипровско Въстание
На 30.08.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Перник: Тева
На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Перник: Благой Гебрев, Варшава, Изток, Изток, Изток, Луганск, Максим Горки, Максим Горки, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Мошино, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Рашо Димитров, Улан Батор, Хавана, Ханой, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин
На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Перник: Бучински Път, Изток, Карл Маркс, Луганск
На 30.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Перник: Блокове на Р-К Тева, Кв. Тева, Тева
На 30.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Кладница: Ix-409, Vііі-29,Кв. 18, XI-29 Кв. 18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна Зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп. Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище Делта Хил , София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИ II-35,Кв. 17 Делта Хил, УПИ V||-Кв. 20, УПИ XXIX-29,Кв. 20 Делта Хил, УПИ ІІІ-21 Кв. 20, УПИ -Ix 29, ХVіі-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв. 68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец
На 30.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Рударци
На 30.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Пояс №1на Язовир Студена
На 30.08.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Кладница: Хижа Селимица
На 31.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Изток, Изток, Изток, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Минск, Младен Стоянов, Мошино, Мошино, Одеса, Рашо Димитров, Търговска, Юрий Гагарин
На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Горна Диканя: X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, махала Джорговица, Парцел ХІХ-1127, Кв. 116а, ПИ203, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165
На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Гълъбник: Кв. 25 УПИ XІІІ-353, УПИ VІІ-112,Кв. 16, УПИ ХV-45, Кв. 6
На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Долна Диканя: 884 Кв. 67а и 67б, 926, XIII-755,Кв. 47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838,Кв. 62, УПИ IX=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40
На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Дрен: V-420 Кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова Махала, махала Мали Дрен, махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета
На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Старо Село, Общ. Радомир: VII-157 Кв. 17, XXVІІ-XXVІІІ Кв. 12, махала Дукова
На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Пи 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, извън регулация С. Студена Кариера, Каражинец, махала Кашова, махала Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев
На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Чуковец, Общ. Радомир
На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Драгичево: Васил Левски, Калиница, Каменица, Люлин, местност Горно Драгичево, Оборище, Република, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426
На 31.08.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Перник: Изток, Рашо Димитров, Юрий Гагарин
На 31.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Перник: Васил Левски, Калкас
Община Радомир
На 28.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Радомир: Антим I, Априлско Въстание, Върба, Иван Георгиев, Климент Охридски, махала Гьорева, Райна Княгиня, Роза, Станко Косовски, Хан Омуртаг
На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Касилаг: УПИ ІІІ-230, УПИ ХІV-191
На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Беланица
На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Бобораци: ІІІ - 323 Кв. 26, ХVIII-136, Кв. 23
На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Житуша: П-Л ІV Пл. №711, Кв. 56, УПИ Vі
На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Извор, Общ. Радомир: Кв. 1,Упи ХіV, махала Канджулица
На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Кленовик: Кв. 20
На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Кошарите: П-Л VII-117, Кв. 18, УПИ Vііі,Кв. 17
На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Негованци: VI-355, УПИ -130 Кв. 37
На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Поцърненци: махала Калугерски Чифлик 65
На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Прибой
На 30.08.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Жедна
Община Трън
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Трън: Атанас Ботев, Васил Левски, Еднофамилни Жилища, Мосаловска, Тенеси, Чарчалат
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Дълга Лука: УПИ IV-71, Кв. 17
На 27.08.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Лялинци: I-259 Кв. 13
На 28.08.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Радово
На 28.08.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Студен Извор
На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ерул
На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костуринци


ОБЛАСТ МОНТАНА
Община Берковица
На 27.08.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./ На 31.08.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ - Балювица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, извън регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка
На 27.08.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./ На 31.08.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ - Берковица
На 27.08.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./ На 31.08.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ - Бокиловци: 000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45,Кв. 15, Четвърта, Шеста
На 27.08.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./ На 31.08.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ - Боровци: 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул. Р. Даскалов и Д. Благоев
На 27.08.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./ На 31.08.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ - Бързия
На 27.08.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./ На 31.08.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ - Замфирово: 000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб. и Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла на Ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра
На 27.08.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./ На 31.08.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ - Комарево, Общ. Берковица: Втора, Девета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста
На 27.08.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./ На 31.08.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ - Мездрея: Втора, Главна, извън регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 27.08.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./ На 31.08.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ - Песочница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III , Кв. 33, Четвърта, Шеста
На 27.08.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./ На 31.08.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ - Рашовица: Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Берковица: 086014 Землището на С. Бързия
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Бързия: 036022, 9 Ти Септември, №017047, Акация, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Землището С. Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов Живот, Петроханска, Пи 086028 и Пи 086029, Пръшковица, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Тодорини Кукли, УПИ ХVі, Кв. 29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Монтана: Христо Ботев
На 27.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Бързия: 9 Ти Септември, Акация, Артец, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Ела, Иван Вазов, Клисура, Липа, Малка Бързия, Минзухар, Петроханска, Тодорини Кукли, Христо Ботев, Черковна
Община Брусарци
На 30.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Брусарци: 23-ти Септември, Ал. Стамболийски, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Иван Козарев, Кремиковска, Ленин, Митко Палаузов, Падинска, Стара Планина
На 29.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Василовци, Общ. Брусарци: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Горан Генов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дора Габе, Дунав, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулайията, Камен Евстатиев, Кирил и Методи, Клокотница, Криволак, Кръстьо Пишурка, Ленин, Любен Каравелов, Май, Милин Камък, Никола Й. Вапцаров, Опълченска, Орион, Отец Паисий, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Берон, Плиска, Площада, Раковски, Св. Харалампия, Септември, Сидер Воевода, Синчец, Славянска, Сливница, Столетов, Толбухин, Труд, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Крум, Цар Петър, Цар Самуил, Цар Симеон, Шейново, Шипка, Юндола
На 29.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Дондуково: Александър Киров, Белоградчишка, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Вазов, Имот Пи 102002, Кокиче, Ломска, Любен Каравелов, Неразделна, Опълченска, Раковски, Синчец, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цано Рачкин, Чавдар Воевода, Юндола
На 29.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Крива Бара, Общ. Брусарци: 000090, 23 Ти Септември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Бозвели, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Владимир Максимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гробарска, Гьолска, Димитър Благоев, Емил Марков, Заря, Иван Вазов, Иван Тодорин, Иглика, извън регулацията, Искър, Кирил Рунчев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Митко Палаузов, Младост, Никола Парапунов, Овчарска, Огоста, Панайот Волов, Партизанска Среща, Река Лом, Родопа, Сини Вир, Станке Димитров, Трайчо Костов, Физкултурна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 29.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Василовци, Общ. Брусарци: 23-ти Септември, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Горан Генов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дора Габе, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулайията, Камен Евстатиев, Кирил и Методи, Кръстьо Пишурка, Ленин, Любен Каравелов, Май, Никола Й. Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петко Р. Славейков, Петър Берон, Раковски, Св. Харалампия, Септември, Сидер Воевода, Славянска, Столетов, Толбухин, Труд, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Симеон, Шипка
Община Вълчедръм
На 29.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Златия, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Поп Томов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гогол, Здравец, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Кубрат, Люляк, Мирон Тодоров, Мичурин, Млада Гвардия, Никола Кръстев, Пушкин, Стефан Караджа, Титов
Община Лом
На 28.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Добри Дол, Общ. Лом: Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
За периода 27-31.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лом: Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Камчия, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Огоста, Панайот Волов, Пелистър, Призрен(Неофит Ломски), Славянска(Г. Димитров), Тунджа, Хан Аспарух, Цибрица, Янтра
За периода 28-31.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Полк. Борис Дрангов(К. Бак), Славянска(Г. Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М. Стефанов), Цар Симеон(В. Коларов), Черковна(Г. Карастоянова)
За периода 28-31.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лом: Георги Кирков, Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, Ивайло, Никола Първанов, Хан Крум, Цар Симеон(В. Коларов)
На 27.08.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ - Лом: Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Бойка Войвода, Бреза, Горанова Чешма, Гредовете, Детелина(Ален Мак), Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т. Никодимов), Йолова Чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г. Димитров), Софийска, Страхил Войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен
На 27.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан. Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Трети Март, Хан Аспарух
На 27.08.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Лом: Веслец(Братя Ибренови), Генерал Владимир Заимов, Димитър Ангелов, Драгоман(Н. Вапцаров), Ком, Марин Дринов, Митко Палаузов, Пирот, Полковник Илиев, Стадиона, Тодор Овчарски(Бр. Зу-Ски), Хаджи Димитър, Цар Петър(М. Стефанов)
На 28.08.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ - Лом: Арда, Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Дедеагач(Ставри Генов), Димитър Гинин, Каблешков, Кубадин(Иван Георгиев), Менкова(Поп Андрей), Момчил, Никола Първанов, Скопие, Стефан Хаджийски, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман
На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч./ - Лом: 238035 М. Садовете, Акациева, Александър Атанасов, Александър Ликов, Асен Разцветников, Бачо Киро, Бело Море, Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Бойка Войвода, Бреза, Вакумна Фабрика, Войводова Бахча, Възраждане(2-ма Партизани, Въстаническа, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Голинци, Горанова Чешма, Гредовете, Девичи Бряг, Детелина(Ален Мак), Димитър Милков(В. Чкалов), Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Драгоман(Н. Вапцаров), Дългошевско Шосе, Елин Пелин, Елха, Иван Петков(Т. Никодимов), извън регулацията, Изгрев, Индустриална, Искра, Йолова Чешма, Калинка, Клокотница(Ср. Гора-Мл. ), Ковачишка, Коста Арсениев(С. Димитров, Крайна, Латинка, Лодовико Миланези(К-Ска), Лозарска, Люлин, Лястовичка, Магура, Минзухар, Мир, Митко Александров, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Момин Брод, Мусала, Найден Попнинов(Д. Радоев), Петър Попнинов, Подполковник Леонов, Пристанищна(Лом. Комуна), Пчела, Първи Май, Райна Княгиня, Рила Планина, Роза, Садовете, Септемврийци, Сергей Румянцев, Славейче, Славия, Славянска(Г. Димитров), Софийска, Спартак, Страхил Войвода, Съгласие(Аврора), Трети Март, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Физкултурна, Христо Ясенов, Черковна(Г. Карастоянова), Шиновец, Юнак(Толбухин), Юрий Гагарин, Явор, Яне Сандански, Ясен, Ястреб
На 28.08.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ - Лом: Антим I-ви(Бр. Чушкови), Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Кубадин(Иван Георгиев), Петър Берковски, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман, Черковна(Г. Карастоянова), Шипка
Община Медковец
На 30.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Расово: Акад. Тодор Павлов, Александър Македонски, Александър Стамболийски, Ахелой, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген. Христо Михайлов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Михайлов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Ок 184 и Ок 185, Ок 26 и Ок 194, Ок47а и Ок 203, Хан Аспарух, Юрий Гагарин
Община Монтана
На 27.08.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./ На 31.08.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ - Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на Ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор
На 27.08.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./ На 31.08.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ - Боровци: 1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, извън регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и В. Левски
На 27.08.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./ На 31.08.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ - Монтана: 48489. 26. 821, 48489. 27. 691, Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, извън регулацията, Индже Войвода(Л. Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л. Ст. , Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Пи 48489. 26. 671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М. Кутловица)
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Видлица: извън регулация
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал. Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Помеждин: 500. 110, ІV-148 Кв. 9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста
На 27.08.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Монтана: Младост
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 27.08.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Монтана: Александър Стамболийски, Антим, Жеравица, Извора(Б. Бистрица), Камен Цанов, Славянска, Трети Март(Г. Димитров), Цар Борис III-ти(З. Попов)
На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Георги Дамяново: извън регулацията
На 29.08.2018 г. /11:00 - 12:00 ч.; 11:00 - 11:10 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ - Монтана: Диана
Община Якимово
На 29.08.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Якимово: Георги Дамянов, Георги Кирков, Георги Комитски, Димитър Георгиев Терзийск, Иван Панов, Йордан Йовков, Любен Каравелов, Милаки Бояджийски, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Райна Княгиня, Славянска, Тодор Терзийски, Тракийска, Цанко Церковски

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ
Община Априлци
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/
На 27.08.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Априлско Въстание/Ново Село/, Васил Левски/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Кв. Ново Село, Ново Село/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Търговска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/
На 27.08.2018 г. /12:45 - 15:30 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Безименна/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Юмрукчал/Ново Село/
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски
Община Летница
На 27.08.2018 г. /10:15 - 14:00 ч./ - Крушуна: XxI-427 Кв. 52, Маарата
На 27.08.2018 г. /10:15 - 14:00 ч./ - Кърпачево: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Вата Кърпачева, Витоша, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Драгомир Пенчовски, Еделвайс, Иван Вазов, Козлодуй, Косм. Георги Иванов, Костадин Ганев, Митю Пенчев, Младост, Моню Минев, Москва, Осъм, Пирин, Пролет, Радост, Рила, Стара Планина, Стою Иванов, Христо Кърпачев, Черно Море, Шипка
На 27.08.2018 г. /10:15 - 14:00 ч./ - Чавдарци, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Беласица, Иван Вазов, Изгрев, Петко Войвода, Свети Кирил и Методий, Свобода, Средна Гора, Хан Омуртаг, Шипка
Община Ловеч
На 27.08.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Сливек: Трети Март
На 27.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Ловеч: Вардар, Ген. Доброволски, Ген. Столетов, Илинден, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Панайот Хитов, Тодор Каблешков, Трети Март, Харманска
На 27.08.2018 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Деветаки: Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж. Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Проф. Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен Бряг, Черковна, Черна Река, Чурковец, Янтра
На 27.08.2018 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Дойренци: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г. М. Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, местност Ваганска Бара, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман
На 27.08.2018 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Тепава: Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, местност Извора, местност Каптажа, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А. Гагарин
На 28.08.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:30 ч./ - Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Бяло Море, Източна Индустриална Зона, Осъмска, Филип Тотю, Хан Кубрат
На 28.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Бяло Море, Мизия, Освобождение
На 29.08.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ - Йоглав
На 29.08.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Абланица, Общ. Ловеч: 00028л500л320, Бабахлан, Буковец, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Делиорман, Зелен Здравец, Иван Вазов, Иван М. Пенчев, Иван Т. Генчевски, Климент Охридски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Ил. Цонев, Райна Княгина, Свети Кирил и Методий, София, Стефан Караджа, Тинко Иванов, Тотьо Иванов Орешаров, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 29.08.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Голец: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бакърска, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Карапанчев, Кирил и Методий, Княз Борис Първи, Кокиче, Лале, Лиляна Бърдарова, Люлин, махала Оломан, махала Пазар Дере, Никола Григоров, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Панчев, Свинево, Стара Планина, Теменуга, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цанко Фиденков, Цар Симеон
На 29.08.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Киркова Махала: България
На 29.08.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Монтана: Нов Живот
На 29.08.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Соколово, Общ. Ловеч: България, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, местност Бялка, Незабравка, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Петко Войвода, Под Липите, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Христо Смирненски
На 29.08.2018 г. /13:00 - 15:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Микре: Божко Божков, Бранище, Бузлуджа, Бялка, Васил Героя, Васил Кировски, Васил Левски, Генерал Столетов, Георги Иванов, Димитър Комитата, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Илия Вълков, Калето, Кольо Семов, Кольо Чолашки, Команското, Местн. Мирчевското, Опълченска, Освобождение, Осъм, Пашала, Пенчо Боевски, Пеньо Пенев, Петър Баръмски, Петър Мъньовски, Полковник Орлов, Руен, Семо Стоянов, Стаевска, Старшина Тарасов, Тодор Кочовски, Тонко Биволчето, Христо Ботев, Христо Краев, Христо Талигарски, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Черно Море, Шипка
На 30.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Васил Левски, Жп Спирка, местност Печковец, Митропол. Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Сирко Станчев, Тодор Кирков
На 30.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Ловеч: Жп Спирка, Мостова, Тодор Кирков
На 30.08.2018 г. /12:30 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ловеч: местност Липака, местност Синан Тепе
На 30.08.2018 г. /12:30 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Пресяка: местност Стравиц
На 31.08.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Ловеч: Северна Индустриална Зона
Община Луковит
На 27.08.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ На 28.08.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ На 29.08.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ На 30.08.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ На 31.08.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга
На 27.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Румянцево: Гробарска, Лозарска, Милин Камък, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, Съединение, Тутракан
На 28.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Дъбен: Васил Левски, Вутевска, Диевска, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кральовска, Пейо Яворов, Песовска, Петко Славейков, Петър Берон, Поповска, Сергей Румянцев, Урушка, Хаджи Димитър, Цоковска
На 28.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Тодоричене: Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Добри Войников, Иван Вазов, Капитан Дядо Никола, Любен Каравелов, Мочура, Петко Р. Славейков, Райна Княгиня, Рибарица, Старо Шосе, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 28.08.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ - Луковит: Възраждане, Синдикатска
Община Тетевен
На 29.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Иглика, Кокиче, Краището, Павлов Дол, Павлова Полица, Пангарата, Просвета, Филип Тотьо, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 29.08.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: Бряст, Васил Драганов, Двадесет и Трети Септември, Лальо Ненов Динов, Никола Врачев, Прогрес, Явор
На 30.08.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Градежница: Вежен, Иван Вазов, Люляк, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Самуил
Община Троян
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Захарий Зограф, Радецки, Симеон Велики, Христо Смирненски
На 28.08.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Неофит Калчев, Хемус
На 28.08.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв. Ливадето, махала Калчевска
На 28.08.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ На 29.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ На 30.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ - Балканец: Ангел Русков, Василево, Ген. Карцов, Жална, Идент. 73198. 268. 24, М. Бельово , Краю Колев, М. Жална, махала Жална, махала Караниколти, Пенчо Тодоров, Път № 35, Христо Петков, Чучул, Янко Войвода
На 28.08.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ На 29.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ На 30.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ - Бели Осъм: Балкан, Дочо Чакъров, Еделвайс, Заря, Зеленика, Козя Стена, Кокиче, Колю Бояджиев, махала Гунешка, махала Доновска, махала Калчевска, махала Катилска, махала Църовска, Сава Пенев, Стоян Българенчето
На 28.08.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ На 29.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ На 30.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ - Троян, Общ. Троян: Амбарица, Ген. Карцов, махала Голяма Рибна, махала Камен Мост, местност Беклемето, Стою Комитата
На 28.08.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ На 29.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ На 30.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ - Чифлик, Общ. Троян: Алашка, Бончевска, Вилна Зона, Зюмбюл, Калчевска, Кокиче, Кьосовска, махала Троянска, махала Цанковска, местност Лъжето, Никола Войновски, Тодор Каблешков, Хаджийска, Цановска
На 28.08.2018 г. /09:30 - 16:10 ч./ На 29.08.2018 г. /09:15 - 16:10 ч./ На 30.08.2018 г. /09:15 - 16:10 ч./ - Троян, Общ. Троян: местност Беклемето
На 28.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: 10-та, 12-та, Авксентий Дацин, Атанас Хасъмски, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Комуна, Осъм, Панайот Волов, Стара Планина, Хемус
На 29.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Черни Осъм: М. Бъзево, М. Жеравица, М. Кошутина, М. Стругът
На 29.08.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Черни Осъм: М. Жеравица
На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дерманци: 000268, М. Башивец, 079051, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Еледжиково, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Керамична, Козлодуй, Крайбрежна, Къчовското, Любен Каравелов, местност Батовото, Мизия, Оборище, Околовръстна, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К. Яворов, Петко Д. Петков, Подполковник Калитин, Радецки, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Свети Свети Кирил и Методи, Струмица, Съединение, Тракия, Трети Март, Филчов Връх, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Чернопеев, Цар Борис 1, Цар Калоян, Цар Симеон, Чаталджа, Шипка, Юрий А. Гагарин, Ямен, Яне Сандански
На 30.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв. Балкан, махала Средно Трапе
На 30.08.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Горно Трапе: Дочо Гадев, Мичо Димитров-Ганди, Мичо Райковски
На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Патрешко: Местн. Далешка, Местн. Златешка, Местн. Минева Къща, Местн. Предела, Местн. Спасовска
На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Димитър Икономов-Димитрика, Захарий Зограф, Радецки, Симеон Велики, Христо Смирненски
Община Угърчин
На 28.08.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Лесидрен: Балван, Балдуин, Бано Воевода, Братеш, Васил Левски, Васильовска, Вежен, Енча, Момина Пътека, Последна, Стара Планина, Юрий А. Гагарин
На 30.08.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Микре: Божко Божков, Бранище, Бялка, Васил Героя, Дунав, Елин Пелин, Местн. Мирчевското, Опълченска, Освобождение, Осъм, Пашала, Пеньо Пенев, Руен, Стаевска, Тодор Кочовски, Цар Калоян, Черно Море, Шипка
На 31.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, махала Съевска
Община Ябланица
На 27.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 28.08.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ На 29.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 30.08.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ На 31.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Лесидрен: местност Язовир Сопот
На 27.08.2018 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Ангел Кънчев, Васил Левски, Ген. Гурко, Доктор Ради Цанов, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Мико Петков, Нисевица, Оборище, Освобождение, Рила, Роза, Скобелев, Средна Гора, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Явор
На 27.08.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: местност Голяма Гора, местност Цоловци


ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ
Община Бобов дол
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Големо Село: VI,Кв. 10, Пи 452,Кв. 3
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мала Фуча: 44
На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Големо Село: Пи 361,Кв. 37
Община Бобошево
На 30.08.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Бобошево: 14532. 040. 017, Ал. Константинов, Александър Стамболийски, Братя Д. и К. Миладинови, Георги С. Раковски, Герена, Детелина, Заводска, Иван Кепов, Изгрев, местност Герена, местност Секелица, Морава, Околище, Опълченска, Път 104, Свети Иван Рилски, Цар Борис
На 29.08.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Дупница, Иван Вазов, Иглика, Лоза, местност Слатинско Ханче, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пи 053012, Рила, Роза, Руен, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис
На 30.08.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Каменик
Община Дупница
За периода 27-28.08.2018 г. /08:45 - 11:30 ч./ На 28.08.2018 г. /14:00 - 16:30 ч.; 14:15 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, 04220. 9. 2, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Здравец, Зелен Път, Иван Вазов, Иглика, Каменния Път, Кв. 50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, М. Зад Реката Пи 04220,4,49,2, Максим Горки, Малина, Малчика, махала Доларска, Мест. Фандъклъка, местност Мантарлия, местност Прокопо, Мусала, Осми Март, Отец Паисий, Партизанска, Пи 04220. 11. 35, Пионерска, Победа, Първи Май, Русалка, Самоковище, Стопански Двор, Теменуга, Фенерка, ХI-124,Кв. 17, Христо Ботев
За периода 27-28.08.2018 г. /08:45 - 11:30 ч./ На 28.08.2018 г. /14:00 - 16:30 ч.; 14:15 - 16:00 ч./ - Дупница: 04220. 9. 147, Бистрица, Свобода
За периода 27-28.08.2018 г. /08:45 - 11:30 ч./ На 28.08.2018 г. /14:15 - 16:00 ч./ - Самораново: 4067,Местн. Кръстките, 65245. 7. 846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски
На 27.08.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Самораново: местност Отовица
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Генерал Георги Тодоров, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Максим Горки, Максим Горки, Метоха, Николаевска, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Теменуга, Фенерка, Фенерка
На 28.08.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Самораново: 4067,Местн. Кръстките, 65245. 7. 846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, местност Отовица, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски
На 29.08.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Джерман: Асен Орански, Бор, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Еделвайс, Здравец, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Голямата Порта, местност Китева Ливада, местност Мали Бельов Дол, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Скакавица
На 29.08.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Гюргево
На 29.08.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Дупница: 68789. 21. 19, 87727,16,179, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Самоковско Шосе, Саморанска, Софийско Шосе
На 29.08.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански
На 29.08.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Самораново: Митко Палаузов, Саморанска
На 29.08.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Сапарева Баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин
На 29.08.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода
На 29.08.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 29.08.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе
Община Кочериново
На 31.08.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Стоб: VII 640, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Божана и Васил Котеви, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Дунав, Здравец, Иван Лапев, Иглика, Кокиче, Комсомолска, Крали Марко, Лале, Лоза, местност Драките, Мир, Плиска, Ропотамо, Стобски Пирамиди, Струма, Три Могили, УПИ -ХІ-72,Кв. 60
На 31.08.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Стоб: Ален Мак, Асен Златаров, Божана и Васил Котеви, Георги Бачков, Доктор Петър Берон, Здравец, Иван Лапев, Кокиче, Крайречна, Крали Марко, Лале, Марек, местност Драките, Младост, Свобода, Сибирска, Три Могили
Община Кюстендил
На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар;
На 27.08.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Гърляно: махала Реката;
На 27.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Драгойчинци: махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова;
На 27.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село;
На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Лелинци: Васил Левски, махала Горна;
На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Търсино;
На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна Махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин; Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето; Друмохар: махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките; Еремия: махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска; Згурово; Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска; Неделкова Гращица; Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци; Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев; Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци; Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка; Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска; Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска;
На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Берсин: махала Стубела;
На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Кадровица: махала Постолска, махала Станкова;
На 28.08.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев;
На 28.08.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;
На 28.08.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин;
На 28.08.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;
На 30.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бобешино; Горно Уйно; Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух; Долно Село: М. Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци; Долно Уйно: махала Олтоманци; Ивановци, Общ. Кюстендил; Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър; Коприва; Кутугерци; Кършалево; Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец; Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река; Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска; Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска; Церовица: махала Бело Камене; Чудинци;
На 30.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гурбановци;
Община Рила
На 28.08.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Бараково: Александър Стамболийски
На 28.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В. Везенков, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ -VI-27,Кв. 100
На 28.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII ,Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390,Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ -Ііі-1397 Кв. 89, УПИ -ХіV-1395,Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв. 31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак
На 28.08.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Кочериново: Антон Иванов, В. Везенков, Владимир Заимов, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Климент Готвалд, Малчика, Никола Вапцаров, Толбухин, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ -ХіV-1395,Кв. 88, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Хан Аспарух
На 28.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон
Община Сапарева баня
На 27.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 28.08.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. Грабежо , местност Герена, местност Песоко, местност През Реката, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев; Паничище: 300 В Отдел 04,Ид. 65365. 210. 970, II, II,Кв. 8, Іх - Кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І ,Кв. 70, УПИ VIII Кв. 10; Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - Vіі-672,Кв. 36, ХIV-11,Кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра; Самораново: 65245,6,153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв. 16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин;
Сапарева Баня: 032046, 65365,601,10, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 186, 65365. 602. 602, I, Кв. 74, III, Кв. 125, LXXVІ, Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LXXXIV-2797, Кв. 74, ІІІ-3071, Кв. 120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи - 1351, Пи Lxxxііі; Кв. 74, Пи №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св. Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, Пи 65365. 601. 84, УПИ VI-147,Кв 12,Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759,Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода;
На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сапарева Баня: 65365,601,10, Германея, Йордан Попмихайлов, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, Славяни, УПИ - Х-2641, Пи 65365. 601. 84, УПИ VIII-2759,Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв. 108;
На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сапарева Баня: 65365,601,10, Бор, Бреза, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Германея, Германея, Здравец, Йордан Попмихайлов, Липа, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Паничище, Пчела, Радецки, Славяни, Славяни, УПИ - Х-2641, Пи 65365. 601. 84, УПИ VI-147,Кв 12,Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759,Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв. 108;


ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Община Банско
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Банско: България, Кирил и Методи, местност Рупчовец, Отец Паисий, Стефан Стамболов, Тодор Александров
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Баня, Общ. Разлог: III,Кв. 49, IV,Кв 29, IVI-348,Кв. 29, Xl,Кв. 41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Имот С Пл. №813, местност Бански Път, местност Камено, местност Конещица Пи, местност Конищица, местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ I-056017, М. Бански Път, УПИ XIx-610 Кв 44, Х-276 Кв. 25, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шестнадесета
На 27.08.2018 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Банско: местност Свети Георги, Патриарх Евтимий
На 27.08.2018 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гостун
На 27.08.2018 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Добринище: Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков
На 27.08.2018 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Места: І-92 Кв. 6
На 27.08.2018 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Обидим: 000024 ЕККТЕ 53059, местност Долене
На 27.08.2018 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Филипово, Общ. Банско: Vііі-138, Кв. 13, VІІІ-34 Кв. 13
На 27.08.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Добринище: 9ти Септември, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги. С. Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил и Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Македония, Места, Митко Палаузов, Москва, Незнаен Воин, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р. Славейков, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 27.08.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Банско: местност Малка Ливада, местност Рупчовец
На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Добринище: 9ти Септември, Адам Трънка, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги. С. Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил и Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Македония, Места, местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Митко Палаузов, Москва, Незнаен Воин, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р. Славейков, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 29.08.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Банско: Драма, Цар Симеон
На 29.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Банско: Асаница
На 29.08.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ - Банско: Братя Миладинови, Ген. Стилян Ковачев, Георги Бенковски, Иван Вазов, Н. Й. Вапцаров, Никола Вапцаров, Ст. Л. Костов, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Тодорин Връх, Христо Ботев, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон
Община Благоевград
На 27.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: Андрей Ляпчев, Броди, Ветрен, Иван Михайлов, Освобождение, Пейо К. Яворов, Питу Гули, Славянска, Струмско Център, Трудолюбие, УПИ -V,Кв. 192,Идн. 04279. 601. 131, Цар Самуил, Чавдар, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 27.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: Братя Иванови, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Менча Кърничева, Пейо К. Яворов, Полковник Димов, Тодор Александров, УПИ -III,Кв. 117,Инд. №04279. 612
На 27.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 29.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Логодаж
На 27.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 29.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Обнова: Ив. Вазов
На 27.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 29.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Покровник: Ленището
На 27.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 29.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 30.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 31.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Логодаж: УПИ -ІV-195 Кв. 14, Голяма Нива
На 27.08.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Благоевград: Васил Левски, Даме Груев, Илинден, Петър Зографски, УПИ -І-04279. 616. 90,Кв. 125
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Селище, Общ. Благоевград: УПИ VІ-297, Кв. 10, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв. 17, УПИ VIII-198, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, Оралище
На 27.08.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Васил Левски, Даме Груев, Крушево, Петър Зографски, Радовиш
На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: Ветрен, Иван Михайлов, Славянска, УПИ -V,Кв. 192,Идн. 04279. 601. 131
На 28.08.2018 г. /08:15 - 12:30 ч./ - Обел
На 29.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: Ветрен, Ветрен, Иван Михайлов, Иван Михайлов, Славянска, Славянска, УПИ -V,Кв. 192,Идн. 04279. 601. 131, УПИ -V,Кв. 192,Идн. 04279. 601. 131
На 31.08.2018 г. /10:15 - 13:15 ч./ - Благоевград: Иван Михайлов
Община Гоце Делчев
На 28.08.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ - Корница: Владимир Поптомов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Драгоман, Здравец, Октомврийска, Отец Паисий, Рила, Цар Самуил, Шипка
На 28.08.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Корница: Анещи Узунов, Георги Бенковски, Драгоман, Иван Вазов, Иван Козарев, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, местност Кръста, Неуточнен Адрес, Пирин, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Смирненски
На 30.08.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: местност Капсии, местност Пенковото
На 30.08.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Гоце Делчев: местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото
На 30.08.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Мусомища: Анещи Узунов, Гоце Делчев, Лозята, Марица, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Рила, Сан Стефано, Струга, Хан Аспарух, Цар Симеон, Шипка
На 31.08.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Господинци
Община Гърмен
На 28.08.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен: ||-42, Кв. 3, Благой Матеров, Горни Бани, Долни Бани, Неуточнен Адрес
На 31.08.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Рибново: Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, М. Бърдо, М. Плевнето, М. Селища, М. Снесеното, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Шеста
Община Кресна
На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кресна: Александър Македонски, местност Кресненско Ханче, Ново Село
На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Крупник: извън регулацията, местност Кресненско Ханче
На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Сандански
На 27.08.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Стара Кресна: местност Кулата
Община Петрич
На 27.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Георги С. Раковски, Георги Урумов, Градска, Д-Р Иван Цветков, Люле Бургас, местност Бухото, местност Неволница, местност Омондрос, Нерезлъците, Оборище, Отец Паисий, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Родопи, Славянска, Христо Ботев, Цанко Церковски
На 27.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 28.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 29.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 30.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 31.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Воден, Гарата, Гр. Петрич, УПИ II, Кв. 53, Д-Р Асен Златаров, Долна Джумая, Дунав, Дунав, Ильо Войвода, Каймак Чалан, Каймак Чалан, местност Кумли, местност Под Гарата, Морихово, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Рокфелер, Рокфелер, Свобода, Серска, Славянска, Стопански Двор, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Калоян, Шипка
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Кърналово: Бъкстон, Г. Димитров, Георги Раковски, Ленин, местност Сукако, местност Юрето, Оборище, Родопи, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Стою Хаджиев, Хан Аспарух, Хр. Чернопеев, Христо Ботев, Цветко Аврамов
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Полковник Дрангов
На 27.08.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Кърналово: 098002, М. Чикуто-2, Арда, Бъкстон, Бяло Море, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вела Благоева, Вит, Витоша, Г. Димитров, Георги Раковски, Георги Урумов, Долни Лозя, Иван Вазов, извън регулацията, Илинден, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Места, местност Бельовица, местност Борсата, местност Германско Летище, местност Горни Бари, местност Джуново, местност Ливарски Рид, местност Подливарски Път, местност Слонищата, местност Сукако, местност Улуко, местност Чикуто, местност Юрето, Мусала, Оборище, Одрин, Петко Р. Славейков, Плиска, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Свобода, Септемврийска, Симеон Кавракиров, Славянска, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански Двор, Стою Хаджиев, Струма, Съблекалня на Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Толбухин, УПИ 101021 извън регулация, Хан Аспарух, Хилендар, Хр. Чернопеев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цв. Радонов, Цветко Аврамов, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето, Юрий Гагарин
На 27.08.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: местност Джевезлъка, Полковник Дрангов, Рокфелер
На 27.08.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Богородица
На 27.08.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Дреново, Общ. Петрич
На 27.08.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Кавракирово: Антон Попов, Беласица, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Валого, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Зад Ридо, Златарево, Иглика, Илинден, Маркови Кладенци, Места, местност Исмаилица, местност Ризово Дере, местност Тополите, Местост Караач, Метлата, Мургаш, Неуточнен Адрес, Огоста, Огражден, Осогово, Пейо Яворов, Пирин, Порой, Ризов Андък, Синчец, Славянска, Спартак, Стопански Двор, Струма, Струмешница, Трапезица, Шипка, Явор, Яне Сандански
На 27.08.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Михнево: Айвански Гробища, Андрей Данаилов, Беласица, Бунаро, Бяло Море, Варна, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Ел-Тепе, извън регулация, извън регулацията, Искър, Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Ленин, Максим Горки, Марица, Местносt Дъбо, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Пирин, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Стопански Двор, Струма, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум, Червена Скала, Шипка
На 27.08.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Младост, Червен Път
На 27.08.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Рибник: Горни Лаки, Трапо
На 27.08.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Старчево: XVI-8, Кв. 3, Асанката, местност Асанката, местност Равнако, С. Старчево, Общ. Петрич, УПИ II, Кв. 11, Солун, Тафтинка
На 27.08.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Чучулигово: Чучулигово
На 27.08.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Яково
На 27.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма
На 27.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Долно Спанчево: местност Реката
На 27.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра
На 27.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, местност Дабето, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Порой, местност Фабриката, Петко Р. Славейков
На 27.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Банско Бърдо, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Корията, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра
На 27.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Марино Поле, Общ. Петрич: извън регулация, местност Вадата
На 27.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Монтана: Хан Кубрат
На 27.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, местност Бухото, местност Зиче, местност Караач-Дамяница, местност Кумли, местност Мерата, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала
На 27.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Рупите: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, извън регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, местност Корията, местност Пинговица, местност Свети Атанас, местност Средно Поле, местност Тафтино, местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, УПИ Ііі-131,Кв. 7, Хр. Ботев
На 27.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Старчево
На 27.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Капсиди, местност Янкулица
На 27.08.2018 г. /10:15 - 11:00 ч./ - Кърналово: местност Адата
На 27.08.2018 г. /10:15 - 11:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: местност Веран Чифлик, местност Караач-Дамяница, местност Лъките, Оборище, Ормански Път
На 27.08.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Кърналово: 098002, М. Чикуто-2, Арда, Бъкстон, Бяло Море, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вела Благоева, Вит, Витоша, Г. Димитров, Георги Раковски, Георги Урумов, Долни Лозя, Иван Вазов, извън регулацията, Илинден, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Места, местност Адата, местност Бельовица, местност Борсата, местност Германско Летище, местност Горни Бари, местност Джуново, местност Ливарски Рид, местност Подливарски Път, местност Слонищата, местност Сукако, местност Улуко, местност Чикуто, местност Юрето, Мусала, Оборище, Одрин, Петко Р. Славейков, Плиска, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Свобода, Септемврийска, Симеон Кавракиров, Славянска, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански Двор, Стою Хаджиев, Струма, Съблекалня на Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Толбухин, УПИ 101021 извън регулация, Хан Аспарух, Хилендар, Хр. Чернопеев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цв. Радонов, Цветко Аврамов, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето, Юрий Гагарин
На 27.08.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: местност Веран Чифлик, местност Джевезлъка, местност Караач-Дамяница, местност Лъките, Оборище, Ормански Път, Полковник Дрангов, Рокфелер
На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Старчево: XVI-8, Кв. 3, местност Асанката
На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Генерал Тодоров, Гео Милев, Драва, Искър, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Софрони Врачански, Цар Симеон, Черно Море
На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Рибник
На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Старчево: местност Равнако, С. Старчево, Общ. Петрич, УПИ II, Кв. 11, Тафтинка
На 30.08.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Георги Урумов, Ильо Войвода, местност Бухото, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, Тодор Александров
На 30.08.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Кавракирово: местност Тополите
На 30.08.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Митино: местност Порой
На 30.08.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Михнево: Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, извън регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка
На 30.08.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв. 18
На 30.08.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Андрей Сахаров
На 30.08.2018 г. /11:15 - 13:00 ч./ На 31.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Даме Груев, Осогово, Полковник Дрангов, Просвета, Солунска, Стопански Двор, Струма, УПИ ХІІІ-3694, Кв. 312, УПИ ХХ Кв. 314, ХІІІ, Христо Чернопеев
На 30.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Кърналово: Вит, Витоша, Г. Димитров, извън регулацията, местност Бельовица, местност Джуново, местност Юрето, Одрин, Петко Р. Славейков, Станке Лисичков, Стара Планина, Хилендар, Цар Калоян, Чекръко, Шипка, Юрето
На 31.08.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ - Гега: Боровичко, Боровичкото
На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ключ: Ал. Стамболийски, Антон Попов, Ген. Скобелев, извън регулацията, Ил. Макариоплски, Илинден, Кирил и Методий, Самуилова Крепост, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море
На 31.08.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Яворница: Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, извън регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, местност Прогон, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Христо Смирненски
Община Разлог
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета, извън регулация С. Баня, извън регулацията
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън регулация, местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Горно Краище
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М. Долни Мин. Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Краище, Общ. Белица: 39270. 25. 208, І-500, Кв. 35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Разлог: Александър Стамболийски
На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Градево: местност Бяла Поляна, местност Калугерица, местност Лаго - Изг. Чарк, местност махала Кацарска, местност Стружка Река - Лагове, Средорек, Требища, Требище
На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Разлог: База Предел, Бойков Рид, Изворите, местност Баба Цвета, местност Бойков Рид, местност Кошольовото, местност Кулата, местност Кулиното, местност Логовете, местност Мразеница, местност Пети Километър, местност Предел, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, местност Раплево, местност Скалата, местност Солището, местност Тишето, местност Шипоко, Предел, Черна Река
На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов
На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Разлог: 15-ти Септември, 5-ти Километър, Бела Река, Гоце Делчев, Кукурево/Бетолово, Местн. Янколова Река, местност Бельов Баир, местност Бетоловото, местност Извора, местност Катарино, местност Кукурево, местност Пети Километър, местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, местност Реденка, местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св. Климент Охридски
На 29.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Разлог: Bgl1203, 61813,558,483, Александър Стамболийски, Безименна, Бела Река, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги С Раковски, Георги Финдрин, Голак, Дълга Махала, Екзарх Йосиф, Иван Даскала, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Крапа, Л. Каравелов, Македония, местност Извора, местност Малък Чурулец, местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Младост, Пирин, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Хайдушка Чешма, Шейново
На 29.08.2018 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Разлог: Бела Река, Вихрен, Катарино, местност Банище, местност Катарино
На 29.08.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Бачево: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, местност Перивол, местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански
На 29.08.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: местност Семково
На 29.08.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Годлево
На 29.08.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Горно Драглище: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 29.08.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Добърско
На 29.08.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Долно Драглище: 026036, УПИ Ix 219 Кв 42
На 29.08.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Разлог: местност Перивол, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев, Черна Река
Община Сандански
На 27.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Сандански: IV - 1539, Връх Елен, Каменица, Кожух, Македония, Мусала, Огражден, Пресиян, Свобода, Синаница, Сирма Войвода, Славянка, Хан Крум
На 27.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Сандански: Берово, Иван Вазов, Свобода, Юрий Гагарин
На 28.08.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Сандански: Малашевска, Петър Берон, Скопие
На 28.08.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ - Сандански: Илинден
На 28.08.2018 г. /11:45 - 13:00 ч./ - Бельово
На 28.08.2018 г. /11:45 - 13:00 ч./ - Враня
На 28.08.2018 г. /11:45 - 13:00 ч./ - Голешово
На 28.08.2018 г. /11:45 - 13:00 ч./ - Горно Спанчево
На 28.08.2018 г. /11:45 - 13:00 ч./ - Катунци: Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска Комуна, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Вазов, Кочо Честименски, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Пейо К. Яворов, Петър Димитров, Стадиона, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Юри Гагарин, Яне Сандански
На 28.08.2018 г. /11:45 - 13:00 ч./ - Ковачево, Общ. Сандански
На 28.08.2018 г. /11:45 - 13:00 ч./ - Кромидово: 038008, местност Селището, Под Черквата, Реката
На 28.08.2018 г. /11:45 - 13:00 ч./ - Левуново: 019012, VIII+437, Кв. 40, Банята, Беласица, Вихрен, Георги Сава Раковски, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Девети Май, Дружба, Иван Козарев, Изгрев, Илинден, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Лозята, местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Октомври, Орловец, Осми Март, Отец Паисий, Пирин, Победа, Стефан Караджа, Струма, Цар Самуил, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка, Яне Сандански
На 28.08.2018 г. /11:45 - 13:00 ч./ - Лехово
На 28.08.2018 г. /11:45 - 13:00 ч./ - Ново Делчево: Георги Кирков, местност Кантона, местност Киселица
На 28.08.2018 г. /11:45 - 13:00 ч./ - Ново Кономлади
На 28.08.2018 г. /11:45 - 13:00 ч./ - Ново Ходжово
На 28.08.2018 г. /11:45 - 13:00 ч./ - Петрово, Общ. Сандански: Алибеговица, местност Извора
На 28.08.2018 г. /11:45 - 13:00 ч./ - Пиперица
На 28.08.2018 г. /11:45 - 13:00 ч./ - Пирин: местност Калугера
На 28.08.2018 г. /11:45 - 13:00 ч./ - Сандански: Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, местност Друма, местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев
На 28.08.2018 г. /11:45 - 13:00 ч./ - Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна; Черешница; Яново
На 28.08.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ - Враня: извън регулация, До С. Враня
На 28.08.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ - Калиманци, Общ. Сандански
На 28.08.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ - Капатово
На 28.08.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ - Катунци: Асен Лагадинов, Бельовска Комуна, Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Гьорче Петров, Димо Х. Димов, Еделвайс, Иван Вазов, Любен Каравелов, М. Раздол, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Опълченска, Петър Димитров, Район Мтс, Район Стопански Двор, Стадиона, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Яне Сандански
На 28.08.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ - Лешница, Общ. Сандански: УПИ VІ-203,Кв. 23
На 28.08.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ - Петрово, Общ. Сандански: Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, извън регулацията, Мали Дол, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 28.08.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, местност Друма
На 28.08.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ - Хърсово, Общ. Сандански: 00061, Бели Брег, местност Падарката
На 28.08.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, Беласица, местност Ушите, Пирин, Р-Н Ушите, Свобода
Община Сатовча
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Вълкосел: Бистрица, Божур, Бузлуджа, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Места, Неуточнен Адрес, Рила, Стопански Двор, Христо Ботев
Община Симитли
На 29.08.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ - Крупник: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Трайков, Даме Груев, Димитър Благоев, Карл Маркс, Кирил и Методий, Кресненско Въстание, Крупник, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яне Сандански
На 27.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 28.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 29.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 30.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 31.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Полето
Община Хаджидимово
На 29.08.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ - Копривлен: Александър Стаболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Петър Берон, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Симеон, Юрий Гагарин
На 29.08.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Хаджидимово: Акация, Бор, Вихрен, Възрожденска, Димо Хаджидимов, Драма, Панайот Волов, Петър Берон, Прогрес, Цар Калоян
Община Якоруда
На 30.08.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Никола Вапцаров, Осма, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Равен, Чавдар, Четвърта, Шеста
На 30.08.2018 г. /11:00 - 15:15 ч./ - Гр. Белица: Вец Галабница и Вец Станкова Река
На 30.08.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Дагоново
На 30.08.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: Безименна
На 30.08.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета
На 30.08.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако
На 30.08.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Якоруда: Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица

ОБЛАСТ ВРАЦА
Община Борован
На 29.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Борован: местност Изварковец, местност Рога
На 29.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ботево, Общ. Вълчедръм: Трета
На 29.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ботево, Общ. Хайредин: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Михайлов, Лазар Драйчев, местност Стублата, Петко Р. Славейков, Фердинанд Козовски, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 29.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бързина: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Дунав, Любен Каравелов, Мусала, Перник, Петко Д. Петков, Петко Р. Славейков, Сергей Румянцев, София, Станке Димитров, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Хубава Грозданка
На 29.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Малорад: 1-ви Май, 9-ти Септември, Ангел Бърдарски, Ангел Кънчев, Божур, Бор, Бреза, Валентина Терешкова, Васил Воденичарски, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Въло Бързашки, Въло Цоловски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Бързаков, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Еверест, Иван Вазов, Иван Козарев, Искър, Калиакра, Карамфил, Кестен, Кирил и Методий, Кокиче, Коста Петров, Липа, Минзухар, Митко Палаузов, Мусала, Нечовец, Никола Парапунов, Нино Гешовски, Огоста, Осъм, Партизанска, Петко Р. Славейков, Петър Гевезийски, Петър Джигански, Петър Къчев, Петър Сладкара, Пирин, Радецки, Рила, Семко Петков, Синчец, Славянка, Станой Попов, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Мишов, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветан Дуцов, Цветко Згориградски, Цено Къчовски, Черни Връх, Черно Море, Явор, Янтра, Ясен
На 29.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Рогозен: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Закачалски, Балканска, Бачо Киро, Битуля, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Левски, Витоша, Вълко Берекетски, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бързаков, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Герго Кр. Манчев, Гочо Гопин, Димитър Благоев, Добрич, Иван Вазов, Иван Рилски, Индустриална, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лозенград, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, местност Селска Мера, Никола Вапцаров, Никола Нинов, Оборище, Огоста, Около Село, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Петко Д. Петков, Петър Джигански, Пирин, Преспа, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, София, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тодор Брусарски, Тулча, УПИ 4 261 Кв52, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цветко Савовски, Чиган, Шипка
Община Бяла Слатина
На 27.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Бяла Слатина: Агиното Бранище
На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бяла Слатина: Арда, Бачо Киро, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Искър, Климент Охридски, Кръстовище Марица и Н. Вапцаров, Марица, местност Агеното Бранище, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Струма, Тимок, Трънска, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Янтра
Община Враца
На 27.08.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Враца: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арда, Демокрация, Иванчо Цветков, Морава, Софроний Врачански, Цвета Кръстенякова
Община Козлодуй
На 28.08.2018 г. /09:00 - 17:00 ч./ - Козлодуй: 36-ти Полк, Бургас, Варна, Георги Димитров, Добруджа, Екзарх Йосиф, Орлин Василев, Пловдив, Преслав, Раб. Сел. Зав. Строежи-1700, Тракия, Търново
На 28.08.2018 г. /09:00 - 17:00 ч./ - Хайредин: Савчо Дишов
Община Криводол
На 27.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 28.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 29.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 30.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 31.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Баурене: 9-ти Септември, Байкал, Божур, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дъб, Ивайло, Кокиче, Мусала, Пирин, Роза, Росица, Русалка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев
На 28.08.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Галатин: 106028, Аврора, Байкал, Бор, Васил Левски, Вежен, Венче, Веслец, Вихрен, Волга, Георги Димитров, Дунав, Еверест, Здравец, Искър, Китен, Кокиче, Ком, Липа, Марица, Минзухар, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Невен, Петров Дол, Рила, Ропотамо, Росица, Рубин, Ружа, Синчец, Топола, Христо Ботев, Чайка, Червена Роза, Шипка, Юрий Гагарин
На 28.08.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Девене: Александър Стамболийски, Ангел Георгиев, Арда, Байкал, Бачо Киро, Безименна, Белчовец, Божур, Ботева Поляна, Букара, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Волга, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Елин Пелин, Здравец, Искър, Комуна, Ленин, Марица, Маршал Будьони, Маршал Толбухин, местност Белчовец, Милин Камък, Москва, Огоста, Одеса, Петрохан, Пирин, Райна Княгиня, Ракьовец, Рангел Петков, Рила, Родопи, Роза, Росица, Септември, Станке Димитров, Стефан Караджа, Тракия, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шипка, Янтра
На 28.08.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Краводер: Димитър Благоев
На 28.08.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Криводол: 23-ти Септември, местност Андровото
На 28.08.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Лесура: Албена, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Арда, Байкал, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Веслец, Ветрен, Витиня, Витоша, Вихрен, Владая, Вола, Волга, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Еделвайс, Замфир Попов, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йордан Лютибродски, Кокиче, Мадара, Малчика, Неофит Рилски, Огоста, Околчица, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Парцел 7 Регулационен План, Плиска, Райко Даскалов, Речка, Рила, Ропотамо, Струма, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Шейново, Шипка, Янтра
На 28.08.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Осен, Общ. Криводол: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Вела Пеева, Витиня, Гаврил Генов, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Драва, Иванка Ботева, Иглика, Йордан Лютибродски, Кокиче, Ком, Лазар Станев, Лопушанска Дружина, Люлин, Малчика, Митко Палаузов, Мургаш, Околчица, Петко Д. Петков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Спортна, Станке Димитров, Стара Планина, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Томин Мост, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Шипка
На 28.08.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Три Кладенци: 1, 9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Балкан, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вестителя, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Детелина, Димитър Благоев, Драва, Иван Вазов, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Комсомолска, Краище, Крайбрежна, Мир, Митко Палаузов, Младост, Момина Сълза, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Радецки, Радослав Цветков, Речка, Роза, Русалка, Синчец, Стоян Радулов, Студен Извор, Тодор Георгиев Киров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин
На 28.08.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Фурен: Аврора, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Дружба, Дунав, Захари Стоянов, Комсомолска, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Опълченска, Панайот Волов, Пирин, Пролет, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Слатина, Стефан Караджа, Суха Слатина, Тодор Каблешков, Тотка Илиева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чукара


ОБЛАСТ ВИДИН
Община Брегово
На 27.08.2018 г. /12:45 - 15:30 ч./ - Брегово, Общ. Брегово
На 27.08.2018 г. /12:45 - 15:30 ч./ - Гъмзово
На 27.08.2018 г. /12:45 - 15:30 ч./ - Ракитница, Общ. Брегово: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Васил Левски, Вела Пеева, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Климент Охридски, Коста Йорданов, Любен Каравелов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Панайот Хитов, Презвитер Козма, Стефан Караджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Иван Асен
Община Видин
На 27.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Видин: Безименна, Бонония
На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гомотарци: 168 Квартал VII, В Близост До Автобусната Спирка, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Имот №005015, Осемнадесета, Осма, Парцел 49, Кв. 29, Пета, Петнадесета, Пи 000153, Пи 425, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Уния Маре, УПИ 99 Кв. 3, Четвърта, Четиридесет и Пета, Четиринадесета, Шеста
На 28.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Капитановци: 019071, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв. 49 Парцел 704, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Пи 4/412/8100604, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета
На 30.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Видин: Акад. Стефан Младенов, Безименна, Заводско Селище, Имот 10971. 157. 14 М. Шуговец, Парцел 10971. 502. 972, Цар Иван Асен II, Южна Пром. Зона, Южна Промишлена Зона
На 30.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Цар Борис III
На 30.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Видин: Акад. Стефан Младенов, Южна Пром. Зона
На 30.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Видин: VII-5029 Кв. 600 Юпз, УПИ I-5051, Цар Александър II, Южна Пром. Зона, Южна Промишлена Зона, Юпз
На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бела Рада: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ XI-276 Кв. 11, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Видин: Дунавска, Път, Южна Пром. Зона
На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Дунавци, Общ. Видин: 23 Септември, Асен Балкански, Бдин, Васил Левски, Видбол, Връшка Чука, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С Раковски, Добри Чинтулов, Драва, Дунав, Зоя Космодамянска, Капитан Петко Войвода, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Киров, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Седемнадесет Партизани, Сирма Войвода, Смирнов, Средец, Средна Гора, Хана, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Александров, Чавдарци, Шипка, Янтра
На 31.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Жеглица: 110011, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Път 1, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 31.08.2018 г. /09:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Дунавци, Общ. Видин: Асен Балкански, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Капитан Петко Войвода, Марин Киров, Пирин, Средна Гора, Ценко Александров, Шипка, Янтра
Община Грамада
На 27.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Медешевци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 27.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Срацимирово: Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста
Община Димово
На 29.08.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Воднянци, Общ. Димово: Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Пета, Първа, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 29.08.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Динково: 059011, Втора, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 29.08.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Дреновец: 23 Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Попов, Асен Балкански, Бдин, Божур, Боян Чонос, В Района на Жп Гарата, Васил Левски, Вела Пеева, Венеца, Витко Иванов, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Кирков, Градище, Девети Май, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Добруджа, Евгени Михайлов, Железничар, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Камен Петров, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Фичето, Космос, Коста Йорданов, Лале, Лебед, Лиляна Димитрова, Лом, Лотос, Любен Каравелов, Люлин, Магура, Малина, Марин Дринов, Марица, Металик, Миджур, Милин Камък, Минзухар, Митко Палаузов, Нарцис, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Никола Парапунов, Огоста, Осъм, Палма, Патриарх Евтимий, Перчо Йорданов, Пирин, Пролет, Райна Княгиня, Роза, Росица, Седемнадесет Партизани, Славянска, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Стела Благоева, Стефан Караджа, Строител, Струма, Тодор Петров, Толбухин, Тополница, Тунджа, УПИ -691, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цибър, Чавдар, Чепино, Черно Море, Юрий Гагарин, Явор, Ягода, Янтра, Ясен
На 29.08.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Карбинци: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Седма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, УПИ II - 000046, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 29.08.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Медовница: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 29.08.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Тополовец, Общ. Ружинци: Антон Иванов, Батак, Беласица, Бонония, Бузлуджа, Васил Априлов, Ведерник, Вихрен, Волгоград, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граничар, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Иван Козаров, Максим Горки, Мико Нинов, Мусала, Рила, Средец, Странджа, Филип Тотю, Хан Крум, Цанко Церковски
Община Ново село
На 27.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 31.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ясен, Общ. Ново Село: IV - 171 Кв. 18, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде ще спира водата в София 0| 2650 |23.08.2018 . Ето къде ЧЕЗ ще спира тока 0| 2983 |17.08.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2605 |15.08.2018 . Въпреки, че отговаря на закона, БАБХ спира обществената поръчка за диагностика на чума 1| 3070 |10.08.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах