Четвъртък, 22 Ноември 2018, 13:45
Frognews
0| 2533 |19.10.2018

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
Източник: БГНЕС
Уважаеми клиенти, ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 22 - 26 октомври 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

СОФИЯ ГРАД  

Община Банкя  

На 24.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: 269 кв.42, 269 кв.42, VII-7132, кв.41а, VII-7132, кв.41а, Авлига, Авлига, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Елиса, Елиса, Изгрев, Изгрев, Кочо Честименски, Кочо Честименски, Перуника/Х Конгрес на Бкп/, Перуника/Х Конгрес на Бкп/, Райна Княгиня, Райна Княгиня, София, София, ул. София, ул. София, УПИ VI кв.1, УПИ VI кв.1, УПИ ХХVІІІ-539, кв.43, УПИ ХхVііі-539, кв.43, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Чавдарица, Чавдарица

На 22.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: VI -247 кв.Изгрев, Блян/Катюшите/, Еделвайс, Иларион Макариополски/9 Сеп, Космонавт, Момина Сълза, Перущица/19-та/, София, Стефан Стамболов/Будишин/, Цар Освободител

На 22.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Цар Освободител/Руски/

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: 022001,М.Садината, Плана, Св.Св.Кирил и Методий, Шуманица

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Иваняне: Плана, Св.Св.Кирил и Методий/Л.Але, Тимок, Хемус, Шеовица

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София

На 23.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: 11-та, Плана, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ XXІV-738 кв.19б С.Иваняне

На 23.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Иваняне: Какач, Кокиче, Люти Брод, Орлово Гнездо, Плана, Св.Св.Кирил и Методий/Л.Але, УПИ V-53 кв.6, Хърсово, Щастие

На 24.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Методи Иванов, Окол, Свилен Миланов, Требето

На 24.10.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Варна

На 24.10.2018 г. /09:45 - 14:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Михайлово

На 24.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Алое, Алое, София, София, Хан Аспарух, Хан Аспарух

На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Иваняне

На 25.10.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: I-672, кв.46а, М. Стърната, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Секвоя

На 25.10.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Иваняне: Щастие

На 26.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Арбанаси/Възход/, В.З. Градоман, Градоман, Детелина, Заря, Кокиче, Копривщица, Кракра, Кракра, Мальовица/Комсомолска/, Нарцис, Огражден, Приморска, Роден Кът/14-та/, Хан Кардам, Хан Крум, Хан Омуртаг, Цар Симеон

На 26.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Мальовица

Община Витоша  

На 22.10.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София: 10-та /Кв.Симеоново/, 11-та /Кв.Симеоново/, 13-та /Кв.Симеоново/, 2-ра /Драгалевци/, 2-ра /Кв.Симеоново/, 22/Кв.Симеоново/, 3-та /Кв.Симеоново/, 4-та /Кв.Симеоново/, 5-та /Кв.Симеоново/, 7-ма /Кв.Симеоново/, 8-ма /Кв.Симеоново/, X-704, Боримечка, Бяла Черква, Митрополит Партений Зогравски, Чичовци

На 22.10.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Драгалевци, Драгалевци-раширение,Упи ХII-886,Кв.95, Иван Милев

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 614-та/Витоша/, Іі-981, 508, кв.23, Александър Пушкин, Александър Пушкин, Байкал, Ботко Войвода/611/, Ботко Войвода/611/, Бояна, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Войводина Могила, Гърдова Глава, Деян Гьоргов/612/, Иваница Данчев, Карамфил, Княжевска/Валентин Андреев/, Мала Курия, Маломир, местност Гърдова Глава, местност Гърдова Глава, Никола Петков/П.Напетов/, Панорамен Път, Панчерица, Пирин, Радин Дол, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Росен, Студен Кладенец, Хіі-507,Кв.183а, Цар Борис III / Красна Поляна, Цар Борис III/Девети Септ., Цар Борис III/Девети Септ., Чукар

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Асен Георгиев/730/, Брезите, Георги Войтех/734-та Витоша, Кикиш, Краище /735-витоша/, Кумата, Подграмада, Преки Път/Димитър Монов/, Севастократор Калоян/Алекса, Шишманова Конница/620/

На 22.10.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  София: 774/В.З.Беловодски Път/, Акация/Бояна/, Беловодски Път, Бялата Чешма/Кв.Бояна/, Синята Скала, Стар Беловодски Път, Сълзица

На 22.10.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София: Беловодски Път

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Пушкин, Александър Пушкин, Байкал, Ботко Войвода/611/, Бояна, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Войводина Могила, Гърдова Глава, Иваница Данчев, Карамфил, Княжевска/Валентин Андреев/, Мала Курия, Маломир, местност Гърдова Глава, Панорамен Път, Панчерица, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Цар Борис III/Девети Септ., Чукар

На 23.10.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  София: 626-та/Витоша/, 627-ма/Витоша/, Бойна Слава/615/, Ботко Войвода/611/, Димитър Съсълов /Жк. Гърдова Глава/, местност Гърдова Глава, Панчерица, София

На 23.10.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  София: Панорамен Път

На 23.10.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  София: Бял Равнец/621-ва/, Панорамен Път

На 23.10.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  София: Еровете, Мадара, Цар Борис III/Девети Септ.

На 23.10.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София: Карамфил, Стоил Слатински/622/

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Пушкин, Александър Пушкин, Александър Пушкин, Байкал, Ботко Войвода/611/, Бояна, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Войводина Могила, Гърдова Глава, Дъбова Гора, Иваница Данчев, Карамфил, Княжевска/Валентин Андреев/, Мала Курия, Маломир, местност Гърдова Глава, Найден Николов/607/, Острица, Панорамен Път, Панчерица, Поетична/606/, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Цар Борис III/Девети Септ., Чукар

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Асен Георгиев/730/, Брезите, Георги Войтех/734-та Витоша, Даскал Стоян Попандреев, Кикиш, Краище /735-витоша/, Кумата, Подграмада, Преки Път/Димитър Монов/, Севастократор Калоян/Алекса, Шишманова Конница/620/

На 24.10.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  София: В.З Бояна, УПИ Хі-224, кв.2, Краище /735-витоша/, Кумата, Радецки/733/-Кв.Бояна, Розариум

На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Пушкин, Александър Пушкин, Байкал, Балеви Ливади, Ботко Войвода/611/, Бояна, Боянска Песен/774/, Боянска Река, В.З. Симеоново - Драгалевци, Витоша-Вец Симеоново, Витошки Езера, Войводина Могила, Георги Войтех/734-та Витоша, Гърдова Глава, Еминица, Зелена Гора, Иваница Данчев, Калоянова Крепост/731/, Каменица, Карамфил, Киселица /Кв.Симеоново/, Княжевска/Валентин Андреев/, Мала Курия, Маломир, местност Гърдова Глава, местност Стария Мост, Падината, Панорамен Път, Панчерица, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Студено Кладенче /Кв. Симеоново/, Цар Борис III/Девети Септ., Чемшир /Симеоново/, Чифлишка, Чукар

На 25.10.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  София: Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Шумако / Симеоново

На 25.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: местност Гърдова Глава, Юри Буков /М. Гърдова Глава/

На 25.10.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  София: Александър Пушкин, Иваница Данчев

На 26.10.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  София: 15-та /Кв.Симеоново/, Нова Земя, Симеоновска

На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 614-та, 614-та/Витоша/, 619-та, Асен Георгиев/730/, Балканска Война, Божур, Боянска Песен/774/, Брезите, Бръшлян/620-та/, Букара/Дим.Грънчаров/, Булаир/613/, Бял Равнец/621-ва/, Васил Чекаларов, Георги Войтех/734-та Витоша, Деян Гьоргов/612/, Кикиш, Клек/618/616/, Краище /735-витоша/, Кумата, Морени/Червена Искра/, Панорамен Път, Петко Войвода, Подграмада, Преки Път/Димитър Монов/, Росен, Севастократор Калоян/Алекса, Сребриста Липа/630-та/, Студен Кладенец, Тис/619-та/, Шишманова Конница/620/

На 26.10.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София: 773-та/Витоша/, 774/В.З.Беловодски Път/, Панорамен Път, Саша Попов, Секвоя, УПИ VII-701,Кв.6, Шиндра

Община Връбница  

На 23.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: 108-ма, 2-ра/Обеля/, Акад.Дмитрий Лихачов, Обеля 2

На 24.10.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Обеля 1

Община Възраждане  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ген. Цончев, Гюешево/Ламби Кандев/, Сердика, Сердика

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Гюешево/Ламби Кандев/, Гюешево/Ламби Кандев/, Охридско Езеро, Сердика

На 24.10.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Позитано, Цар Самуил

Община Изгрев  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Апостол Карамитев, Атанас Далчев/Коларовска/, Гагарин, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Димитър Л.Гичев, Драган Цанков, Еужен Поатие, Земляне/Тинтява/, Изток, Канала, Кюри, Латинка, Латинка, Люлякова Градина, Никола Мирчев, Пиер Дегейтър, Подпоручик Йордан Тодоров, Райко Алексиев/Тодор Петров, Русаля, Тинтява, Фредерик Жолио Кюри, Цариградско Шосе/Тракия/, Чарлз Дарвин

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Апостол Карамитев, Атанас Далчев/Коларовска/, Гагарин, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Димитър Л.Гичев, Драган Цанков, Еужен Поатие, Земляне/Тинтява/, Изток, Канала, Константин Щъркелов/Младежк, Кюри, Латинка, Латинка, Люлякова Градина, Никола Мирчев, Пиер Дегейтър, Подпоручик Йордан Тодоров, Райко Алексиев/Тодор Петров, Райко Алексиев/Тодор Петров, Русаля, Тинтява, Цариградско Шосе/Тракия/, Чарлз Дарвин

На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 170-та/Изгрев/, 21 Век/449-та Студентска/, 6-ти Септември, Айдемир, Акад.Стефан Младенов/Арсо П, Аксаков, Алабин И.Вл., Александър Невски, Алея Яворов, Антон П.Чехов, Апостол Карамитев, Атанас Далчев/Коларовска/, Атанас Далчев/Коларовска/, Васил Левски, Витоша, Вълко Радински, Г.М.Димитров, Гагарин, Гара Искър, Ген. Гурко, Ген. Паренсов, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Гео Милев, Георги Бакалов, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Градина, Граф Игнатиев, Данте, Дианабад, Дим.Страшимиров/451-ва/, Димитър Л.Гичев, Драган Цанков, Драган Цанков, Дъбница, Дъбница, Дървеница, Дървеница, Дякон Игнатий/Васил Левски/, Евлоги и Христо Георгиеви, Еужен Поатие, Жеко Войвода, Земляне/Тинтява/, Иван Вазов, Иван Денкоглу, Ивац Войвода, Изток, Изток, Канала, Карнеги, Климент Охридски, Княз Александър Батемберг, Константин Игнатов, Константин Щъркелов/Младежк, Константин Щъркелов/Младежк, Кракра, Крали Марко, Кюри, Латинка, Латинка, Леге, Луи Леже, Любен Каравелов, Люлякова Градина, Люлякова Градина, Майор Юрий Гагарин, Малинова Долина, Младост 1, Московска, Мургаш, Мусагеница, Народно Събрание, Незабравка, Никола Габровски, Никола Мирчев, Николай В.Гогол, Обиколна, Петко Р.Славейков, Петър Делян, Пиер Дегейтър, Пловдивско Поле, Подпоручик Йордан Тодоров, Проф. Александър Фол, Проф.Георги Брадистилов, Проф.Георги Златарски/454-Т, Проф.Д-Р Иван Странски, Проф.Кирил Попов/Върбан Ген, Проф.Кирил Попов/Върбан Ген, Проф.Николай Генчев, Проф.Стоян Киркович/31 Ви Я, Проф.Стоян Киркович/31 Ви Я, Проф.Христо Вакарелски, Райко Алексиев/Тодор Петров, Райко Алексиев/Тодор Петров, Русаля, Сан Стефано, Св. Климент Охридски, Св.Св.Кирил и Методий, Света Неделя/Вл.Ил.Ленин/, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Славянска, Солунска/Васил Коларов/, Софийско Поле, Стефан Караджа, Студентски Град, Студентски Град, Съборна, Тарас Шевченко, Тинтява, Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/, Трайко Станоев, Фредерик Жолио Кюри, Фритьоф Нансен, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Христо Георгиев, Цар Иван Асен II, Цар Освободител/Руски/, Цар Шишман, Цариградско Шосе/Тракия/, Цариградско Шосе/Тракия/, Цариградско Шосе/Тракия/, Чавдар Войвода, Чарлз Дарвин, Чарлз Дарвин, Шейново, Шипка, Яворов/Ленин/, Яна

На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва кв.Мал.Долина/Студентс, 131-та/Изгрев/, 6-та кв.Мал.Долина/Студентс, 8-ми Декември, Акад. Жак Натан, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Апостол Карамитев, Атанас Далчев/Коларовска/, Бели Мел, Въртопо, Г.М.Димитров, Гагарин, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Д-Р Йордан Йосифов /Студентски Град/, Джон Ленън, Димитър Л.Гичев, Драган Цанков, Дружба 1, Дружба 2, Дъбница, Дървеница, Дякон Игнатий/Васил Левски/, Евгений Силянов, Еужен Поатие, Жеко Войвода, Земляне/Тинтява/, Изток, Илия Димушев, Йордан Йосифов, Канала, Кирил Попов, Климент Охридски, Константин Щъркелов/Младежк, Кюри, Латинка, Латинка, Люлякова Градина, Малинова Долина, Малинова Долина Изток УПИхііі-348, Мусагеница, Незабравка, Никола Мирчев, Обиколна, Пиер Дегейтър, Пловдивско Поле, Подпоручик Йордан Тодоров, Проф. Александър Фол, Проф.Георги Златарски/454-Т, Проф.Марко Семов, Проф.Стоян Киркович/31 Ви Я, Проф.Цветан Лазаров/Мом.Чеш, Равногор, Райко Алексиев/Тодор Петров, Райко Алексиев/Тодор Петров, Русаля, Св. Климент Охридски, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Софийско Поле, Студентски Град, Тинтява, Трайко Станоев, Цариградско Шосе/Тракия/, Чарлз Дарвин, Яна

Община Илинден  

На 23.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Кукуш/Кирил Пчелински/

Община Красна Поляна  

На 23.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Възкресение/Стоян Лепоев/, Горнобански/Комун.Манифест, Красна Поляна I Част, Красна Поляна II Част

На 23.10.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София: Красна Поляна I Част, Радичевци

Община Красно село  

На 22.10.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  София: Македония

Община Кремиковци  

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горни Богров: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Ботунски Път, Васил Левски, Здравец, Кирил и Методий, Кладенците, Люлин/Лиляна Димитрова/, М. Шабаница, М.Шабаница,Пи 16448.7721.566, местност Б.Убрещ, местност Воденицата, местност Долна махала, местност Кръста, Морава/Георги Димитров/, Мургаш, Мусала/Васил Коларов/, Незабравка, Никола Вапцаров, Обреща, Поп Груйо, Рендова/Толбухин/, Рибарица, Стара Планина/Ганчо Шопа/, Стефан Караджа, Стубела/Ленин/, Трайчо Костов, Трети Март/9 Септември/, ул.В.Левски/Ал.Стамболийски, УПИ III-Кв.29 М. Горни Богров, Хан Богров, Хемус, Христо Ботев, Чавдар, Черковна/Мироско Райчев/, Шабаница, Шипка

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долни Богров: 1, 1-ва, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 5, 7, 8, 9, ІХ-356 кв.18, Стопански Двор Чочая, УПИ IV-376 кв.28, УПИ ІХ, кв.24

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Ботевградско Шосе/Мизия/, Долна махала, Долни Богров, Долни Богров, М.Герено, Кремиковци, Незабравка, Чавдар, Чепинско Шосе

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Яна: Безименна

На 24.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Долни Богров: 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, Стопански Двор Чочая

На 24.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Долни Богров, Кремиковци

Община Люлин  

На 23.10.2018 г. /13:30 - 16:15 ч./ -  София: Ж.К. Люлин

Община Младост  

На 23.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1а

На 24.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2

На 26.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 3

Община Надежда  

На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Йордан Хаджиконстантинов, Йордан Хаджиконстантинов-Джинот, Търновска Конституция

Община Нови Искър  

На 26.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Сборище

Община Оборище  

На 23.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Георги С.Раковски, Екзарх Йосиф

На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бачо Киро, Будапеща, Екзарх Йосиф, Цар Симеон

Община Овча Купел  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Обиколна, Овча Купел, Овча Купел 1, Президент Линкълн, Промишлена

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Боряна, Букет, Любляна/Й.Вишевградски/, Нов Век/Инж.Жеко Георгиев/, Полски Венец, УПИ XІV-179

На 22.10.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  София: 675-та/Овча Купел/, Крушовски Връх, Маестро Кънев/В.Марков/, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2

На 22.10.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Мало Бучино: Бански Път, Борис Найденов/11-та/, Еделвайс/6-та/, Кольо Фичето, Липа/12-та/, Люлин/2-ра/, Орлица, Филип Б.Костов/1-ва/

На 22.10.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва, Колю Фичето

На 24.10.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино: Градомански Път/В.З.Симоница/

На 26.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Брезов Рид, Буземска, Бързарица

Община Панчарево  

За периода 24-25.10.2018 г. /15:45 - 18:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 04234.6979.364, 101-ва, 114, 3-ти Март, 8-ми Март, XXIV-1656 кв.92, XXVII-18 кв.15, ІV-516013, ІІІ-234, Алеко/15-та/, Бановец/45-та/, Беликата, Бистрица-Център,Кв.40, Бистришка Четворка/68-ма/, Бистришко Бранище, Бистришко Шосе ПИ 04234.6941.43, Богдана, Божур, Борова Гора, Бреза, Букет, Бучаро/Методи Гергов/, В.З Калугерово Ливаде, В.З. Бистрица - Разширение, В.З.Калугерово Ливаде ПИ 3202, В.З.Шумако УПИ ХVІІІ-2976, кв.2, Васил Левски/69-та/, Ведрина, Венец/Тане Джуков/, Вечерница/62-ра/, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Манастира, Вилна Зона Шумако, Витоша, Витошко Лале, Втори Юни/124-та/, Върла Поляна/111-та/, Гората, Горски Път, Гъбешница/52-ра/, Детелина/8-ма/, Дъбова Гора, Еделвайс, Загрене/Крум Карчин/, Здравец, Зорница/63-та/, Ивайло/42-ра/, Иглика, Калина/44-та/, Калугерица/П. Ценков/, Каменоделска/7-ма/, Капина, Катунище/Григор Гергов/, Клисурговец/Йордан Апостоло, Кооперативен Труд, Космонавт, Криволак/Ален Мак/, Латинка/64-та/, Липа, М. Хумата, М.Бялата Кал В.З Бункера, М.В.З.Бистрица Вила Бреза, М.В.З.Бистрица Вила Морена, М.Калугерица, М.Калугерица УПИ 2433;Пи 04234.6938.2433., М.Петрефетин УПИ I-842 кв.45, М.Хумата ПИ 04234.6980.317, Мали Дол/Йордан Терзийски/, Малина, Марина Поляна/9-та/, махала Богдана ПИ 321, местност Стоилова Ливада, Минзухар, Младен Ангелов/39-та/, Младост/37-ма/, Момин Проход, Морените, Никола Крушкин/2-ра/, Перуника/14-та/, ПИ 04234.6970.3488, ПИ XIX-2436, кв.13а, Пи, кв.04234, Планински Гледки, Правец, Преспа/49-та/, Пролет, Просвета/Комсомолска/, Проф.Трайко Запрянов, Пчеларска/61-ва/, Разширението, Резньовете/16-та/, Роза, Росица, Св.Св.Кирил и Методий/Пионе, Синигер, Синчец/11-та/, Сп.Цонкина махала, Спортист/3-та/, Стара Река/20-та/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Стопански Двор, Сълзица/4-та/, Тинтява/36-та/, Тополите/53-та/, Трепетлика/51-ва/, ул.Манастирска №7 УПИ XII-3817, УПИ 11-141,142 кв. 40, УПИ IX-3634,3635, кв.97, УПИ V-2546, кв.91а, УПИ XVII-1942, Kв. 5б, УПИ І-254,Кв.42а, УПИ ІІ-3002 кв.90б, УПИ ХХV-2223, УПИ ХХІІ-1942 кв.5б, Хайдушки Чукар/18-та/, Хризантема, Хумата, 513040, Цветна Градина//59-та/, Чемшир, Черни Връх, Чипровица/60-та/, Чучулига, Шараново Бърдо/5-та/, Шипка, Шоплук/Шопска Комуна/, Шопско Хоро/46-та/, Щастливеца, Ябълкова Градина, Янчовска Река

За периода 24-25.10.2018 г. /15:45 - 18:15 ч./ -  Железница, Общ. Столична: 139020, 29150.7102.993, V-931, кв.59, №29150.7107.1632, Ален Мак, Белишако, Боровец, Брезовица, Ваклинови Кошари, Вилна Зона Брезовица, Витоша/21ва/, Долна Планина, Еделвайс, Иглика, Изгрев/Велин Вукадинов/, Искърска/Христо Петков/, Калугер, Кимов Дол/13та/, Крушкини Кошари, Люляк, Манастирище/23та/, Мангови Кошари, махала Ленище, местност Елата, местност Ковачки Кошари, местност Мангови Кошари, местност Пържови Кошари, местност Умни Дол, местност Цареви Кошари, местност Чемерник, Момин Проход, ПИ 29150.7102.995, ПИ 979 К.Л Г-19-2г, Плана Планина/4та/, Самоковско Шосе/1ва/, Стамболова Река, Тупанкови Кошари, УПИ VІ-674 кв.38, УПИ ІІІ-404 кв.17, Урвич/Цветан Милев/, Центъра, Черни Връх, Ярема/20та/

За периода 24-25.10.2018 г. /15:45 - 18:15 ч./ -  София: 1-ва, 2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 45-та /Кв.Симеоново/, 47-ма /Кв.Симеоново/, 48-ма /Кв.Симеоново/, 49-та /Кв.Симеоново/, 50-та /Кв.Симеоново/, 51-ва /Кв.Симеоново/, 52-ра /Кв.Симеоново/, 53-та /Кв.Симеоново/, 61-ва /Кв.Симеоново/, 69-та/В.З. Симеоново Север-витоша/, 71-ва /Кв.Симеоново/, 74-та, 82-ра /Кв.Симеоново/, 83-та /Кв.Симеоново/, 84-та /В.З. Симеоново Север/, 88-ма /Кв.Симеоново/, Бистрица, Бистришко Шосе, Босилек /Кв.Симеоново/, В.З. Калфин Дол ул. Полежан, В.З. Калфин Дол, ул. Правец, В.З. Симеоново - Драгалевци, В.З.Калфин Дол ПИ 11985, Горски Пътник, Драгалевци, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Иван Владислав, Калугерица, Манастирски Ливади, Незабравка/В.З. Бистрица/, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Околовръстен Път, Роза, Света Магдалина, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Синчец, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Стопански Двор, ул. Манастирска Ктп, ул. Незабравка, УПИ Іі-2405, кв.20а М.Бистрица, УПИ Х-2181 кв.5, Шумако / Симеоново, Ябълкова Градина

На 22.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Ален Мак/52/, Гергана, Горник/79/, Гороцвет/84/, Еделвайс/72/, Люляк/77/, Мургаш/55/, Мусала/56/, Нарцис/76/, Райкя/53/, Св.Св.Кирил и Методий/Кр.Гр, Съединение/Георги Димитров/, Хризантема/75/, Чемшир/71/, Янко Панайотов/74/

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел: Акация, Белия Камък, Божур, Борова Гора, Вец Пасарел, Вилна Зона Пасарелско Езеро, Вилна Зона Пасарелско Езеро, Върба, Детелина, Дъбова Кория, Иглика, Искър, Кап. Петко Войвода, Минзухар, Момина Скала, Ракита, Русама/6-та/, Самоковско Шосе, Урвич, Хризантема/8-ма/, Щъркелови Гнезда

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кокаляне: Явор

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична: 139020, V-931, кв.59, №29150.7107.1632, Белишако, местност Чемерник, Самоковско Шосе/1ва/

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: 22472, Албена/41-ва/, Бреза, Вилна Зона Пасарелско Езеро, Гергана/36-та/, Градина, Детелина, Диляна, Димитър Вучков, Дълга Поляна, Иглика, Извор, Кап. Петко Войвода, Люляк, М.Язовир Искър, Роза, ул. Диляна V-305.308 кв.52, ул.Диляна УПИ 305,307, кв.52, Хвойна, Череша, Щъркелови Гнезда, Явор, Язовир Искър, Ясен

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: Искър

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево: 22-ра

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Витоша-Вец Симеоново, Искърско Шосе

На 22.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 23.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Симеоново

На 23.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Божур, Брождан/90/, Зорница/60/, Момина Сълза/87/, Радилица/54/, Райкя/53/, С.Лозен Общ. Панчарево, Синчец, Съединение/Георги Димитров/, Трънски Път/57/, УПИ ХХVІ-2259 , кв.110, УПИ ХХVІІІ-2410, кв.110, Шипка/59/

На 23.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Съединение

На 24.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Враня, Цариградско Шосе/Тракия/

На 24.10.2018 г. /08:45 - 11:15 ч./   За периода 24-25.10.2018 г. /15:45 - 18:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 18:15 ч./ -  Панчарево: Беликата, Детски Град, Лъката

На 24.10.2018 г. /08:45 - 11:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 18:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 04234.6979.364, 101-ва, 114, 13-та, 1914 кв.Г-11-3-Г, 3-ти Март, 3-ти Март, 73-та, 8-ми Март, 92034, XXIV-1656 кв.92, XXVII-18 кв.15, ІV-516013, Ііі-234, Алеко/15-та/, Бановец/45-та/, Беликата, Бистрица-Център,Кв.40, Бистришка Четворка/68-ма/, Бистришка Четворка/68-ма/, Бистришко Бранище, Бистришко Шосе ПИ 04234.6941.43, Богдана, Божур, Борова Гора, Бреза, Букет, Бучаро/Методи Гергов/, В.З Калугерово Ливаде, В.З. Бистрица - Разширение, В.З.Калугерово Ливаде ПИ 3202, В.З.Шумако УПИ ХVІІІ-2976, кв.2, Васил Левски/69-та/, Васил Левски/69-та/, Ведрина, Ведрина, Венец/Тане Джуков/, Вечерница/62-ра/, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Манастира, Вилна Зона Шумако, Витоша, Витошко Лале, Витошко Лале, Втори Юни/124-та/, Върла Поляна/111-та/, Гората, Горски Път, Гъбешница/52-ра/, Детелина/8-ма/, Дъбова Гора, Еделвайс, Загрене/Крум Карчин/, Здравец, Зорница/63-та/, Ивайло/42-ра/, Ивайло/42-ра/, Иглика, Калина/44-та/, Калугерица/П. Ценков/, Каменоделска/7-ма/, Капина, Катунище/Григор Гергов/, Клисурговец/Йордан Апостоло, Клисурговец/Йордан Апостоло, Кооперативен Труд, Космонавт, Криволак/Ален Мак/, Латинка/64-та/, Липа, Люляк, М. Хумата, М.Бялата Кал В.З Бункера, М.В.З.Бистрица Вила Бреза, М.В.З.Бистрица Вила Морена, М.Калугерица, М.Калугерица УПИ 2433; ПИ 04234.6938.2433., М.Петрефетин УПИ I-842 кв.45, М.Хумата ПИ 04234.6980.317, Мали Дол/Йордан Терзийски/, Малина, Марина Поляна/9-та/, махала Богдана ПИ 321, местност Стоилова Ливада, местност Големият Чукар, Минзухар, Младен Ангелов/39-та/, Младен Ангелов/39-та/, Младост/37-ма/, Момин Проход, Морените, Никола Крушкин/2-ра/, Никола Крушкин/2-ра/, Паметника/Иван Балин/, Перуника/14-та/, ПИ 04234.6970.3488, ПИ XIX-2436, кв.13а, ПИ, кв.04234, Планински Гледки, Правец, Преспа/49-та/, Пролет, Просвета/Комсомолска/, Проф.Трайко Запрянов, Пчеларска/61-ва/, Разширението, Резньовете/16-та/, Роза, Росица, Св.Св.Кирил и Методий/Пионе, Синигер, Синчец/11-та/, Сп.Цонкина махала, Спортист/3-та/, Спортист/3-та/, Стара Река/20-та/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Стопански Двор, Сълзица/4-та/, Тинтява/36-та/, Тинтява/36-та/, Тополите/53-та/, Трепетлика/51-ва/, ул.Манастирска №7 УПИ XII-3817, УПИ 11-141,142 кв. 40, УПИ Ix-3634,3635, кв.97, УПИ V-2546, кв.91а, УПИ XVII-1942, Kв. 5б, УПИ І-254,Кв.42а, УПИ Іі-3002 кв.90б, УПИ ХХV-2223, УПИ ХХІІ-1942 кв.5б, Хайдушки Чукар/18-та/, Хризантема, Хумата, 513040, Цар Асенов Път, Цар Асенов Път и ул. Крушкин, Цветна Градина//59-та/, Чемшир, Чемшир, Черни Връх, Чипровица/60-та/, Чучулига, Шараново Бърдо/5-та/, Шипка, Шоплук/Шопска Комуна/, Шопско Хоро/46-та/, Щастливеца, Ябълкова Градина, Ягода/56-та/, Янчовска Река

На 24.10.2018 г. /08:45 - 11:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 18:15 ч./ -  Железница, Общ. Столична: 139020, 29150.7102.993, V-931, кв.59, №29150.7107.1632, Ален Мак, Ален Мак, Белишако, Белишако, Боровец, Брезовица, В.З Ярема Имот 248 кв. 27, В.З Ярема УПИ III-289 кв. 30, В.З. Ярема ул.9-та, Ваклинови Кошари, Ведена/8ма/, Вилна Зона Брезовица, Вилна Зона Ярема, Витево, Вителски Дол, Витоша/21ва/, Долна Планина, Долна Планина, Дрен, Дъбова Гора/11та/, Еделвайс, Здравец/10та/, Иглика, Иглика, Изгрев/Велин Вукадинов/, Искърска/Христо Петков/, Калугер, Кимов Дол/13та/, Крушкини Кошари, Лева Река/7ма/, Ленище/24та/, Лозенска Планина/3та/, Люляк, Мала Железница/25та/, Манастирище/23та/, Мангови Кошари, махала Ленище, Мест.Пандачки Кошари, местност Елата, местност Елата, местност Ковачки Кошари, местност Ковачки Кошари, местност Мангови Кошари, местност Мангови Кошари, местност Пържови Кошари, местност Пържови Кошари, местност Умни Дол, местност Цареви Кошари, местност Чемерник, Момин Проход, ПИ 29150.7102.995, ПИ 29150.7110.973, ПИ 979 К.Л Г-19-2г, Плана Планина/4та/, Плана Планина/4та/, Пробуда, Самоковско Шосе/1ва/, Самоковско Шосе/1ва/, Стамболова Река, Стамболова Река, Тупанкови Кошари, Тупанкови Кошари, УПИ VІ-674 кв.38, УПИ ІІІ кв.25, УПИ Ііі-404 кв.17, УПИ ХІ-866 кв. 28а, Урвич/Цветан Милев/, Урвич/Цветан Милев/, Ххіі, Центъра, Черни Връх, Шипка, Ярема/20та/, Ярема/20та/

На 24.10.2018 г. /08:45 - 11:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:45 - 18:15 ч./ -  София: 1-ва, 1-ва, 198/В.З.Малинова Долина/, 2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 2-ра/278/, 45-та /Кв.Симеоново/, 47-ма /Кв.Симеоново/, 48-ма /Кв.Симеоново/, 49-та /Кв.Симеоново/, 50-та /Кв.Симеоново/, 51-ва /Кв.Симеоново/, 52-ра /Кв.Симеоново/, 53-та /Кв.Симеоново/, 61-ва /Кв.Симеоново/, 69-та/В.З. Симеоново Север-витоша/, 69-та/В.З. Симеоново Север-витоша/, 71-ва /Кв.Симеоново/, 74-та, 74-та, 75-та, 76-та, 77-ма /Кв.Симеоново/, 78-ма /Кв.Симеоново/, 79-та /Кв.Симеоново/, 80-та /Кв.Симеоново/, 81-ва /Кв.Симеоново/, 82-ра /Кв.Симеоново/, 82-ра /Кв.Симеоново/, 83-та /Кв.Симеоново/, 83-та /Кв.Симеоново/, 84-та /В.З. Симеоново Север/, 84-та /В.З. Симеоново Север/, 85-та /В.З. Симеоново Север/, 86-та /Кв.Симеоново/, 87-ма /Кв.Симеоново/, 88-ма /Кв.Симеоново/, 88-ма /Кв.Симеоново/, V-260,2010, Kв.13, Бистрица, Бистришко Шосе, Бистришко Шосе, Босилек /Кв.Симеоново/, В.З. Калфин Дол ул. Полежан, В.З. Калфин Дол, ул. Правец, В.З. Симеоново - Драгалевци, В.З. Симеоново - Драгалевци, В.З. Симеоново-Север, В.З.Калфин Дол ПИ 11985, В.З.Симеоново-Север, Горски Пътник, Драгалевци, Захари Зограф, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Иван Владислав, Калугерица, Климент Охридски, Малинова Долина, Манастирски Ливади, Незабравка/В.З. Бистрица/, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Околовръстен Път, Околовръстен Път, Пробуда, Роза, Самоковско Шосе, Света Магдалина, Света Магдалина, Симеоново, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Синчец, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Стопански Двор, ул. Манастирска Ктп, ул. Незабравка, УПИ III-107 кв.30, УПИ Іі-2405, кв.20а М.Бистрица, УПИ Х-2181 кв.5, Шумако / Симеоново, Шумако / Симеоново, Ябълкова Градина, Ягода

На 24.10.2018 г. /08:45 - 11:15 ч.; 15:45 - 18:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 18:15 ч.; 15:45 - 18:15 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: В.З. Ярема, В.З.Ярема М.Високи Рид Пи1, В.З.Ярема Поз Имот 4

На 24.10.2018 г. /08:45 - 11:15 ч.; 15:45 - 18:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 18:15 ч.; 15:45 - 18:15 ч./ -  Плана: Ix - 6, XVI-58, В.З.Кантона, М. Църна Трева, махала Горна Календарова, махала Джамбова, махала Календарова, махала Кьосева, махала Манчева, махала Масова, махала Новачка, махала Риджова, махала Тодорова, махала Чорбаджийска, махала Бурнаска, махала Велчева, махала Славкова, махала Турмачка, махала Чаршийска, местност Елата, ПИ 976, УПИ ІІІ-31, кв.11

На 24.10.2018 г. /08:45 - 11:15 ч.; 15:45 - 18:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 18:15 ч.; 15:45 - 18:15 ч./ -  Самоков: В.З. Ярема, В.З.Ярема УПИ XXII-176 кв.23, Ярема

На 24.10.2018 г. /08:45 - 18:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 101-ва, 3-ти Март, В.З Калугерово Ливаде, В.З.Калугерово Ливаде ПИ 3202, В.З.Шумако УПИ ХVііі-2976, кв.2, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Манастира, Вилна Зона Шумако, М.Калугерица, М.Калугерица УПИ 2433;Пи 04234.6938.2433., Спортист/3-та/

На 24.10.2018 г. /08:45 - 18:15 ч./ -  София: 1-ва, 71-ва /Кв.Симеоново/, 74-та, Бистрица, В.З. Калфин Дол ул. Полежан, В.З. Калфин Дол, ул. Правец, В.З.Калфин Дол ПИ 11985, Калугерица, Манастирски Ливади, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Шумако / Симеоново

На 24.10.2018 г. /08:45 - 18:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 18:15 ч./ -  Панчарево

На 24.10.2018 г. /15:45 - 18:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 13-та, 1914 кв.Г-11-3-Г, 3-ти Март, 73-та, 92034, Бистришка Четворка/68-ма/, Васил Левски/69-та/, Ведрина, Витошко Лале, Ивайло/42-ра/, Клисурговец/Йордан Апостоло, Люляк, местност Големият Чукар, Младен Ангелов/39-та/, Никола Крушкин/2-ра/, Паметника/Иван Балин/, Спортист/3-та/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Тинтява/36-та/, Цар Асенов Път, Цар Асенов Път и ул. Крушкин, Чемшир, Ягода/56-та/

На 24.10.2018 г. /15:45 - 18:15 ч./ -  София: 1-ва, 198/В.З.Малинова Долина/, 2-ра/278/, 69-та/В.З. Симеоново Север-витоша/, 74-та, 75-та, 76-та, 77-ма /Кв.Симеоново/, 78-ма /Кв.Симеоново/, 79-та /Кв.Симеоново/, 80-та /Кв.Симеоново/, 81-ва /Кв.Симеоново/, 82-ра /Кв.Симеоново/, 83-та /Кв.Симеоново/, 84-та /В.З. Симеоново Север/, 85-та /В.З. Симеоново Север/, 86-та /Кв.Симеоново/, 87-ма /Кв.Симеоново/, 88-ма /Кв.Симеоново/, V-260,2010, Kв.13, Бистришко Шосе, В.З. Симеоново - Драгалевци, В.З. Симеоново-Север, В.З.Симеоново-Север, Захари Зограф, Климент Охридски, Малинова Долина, Околовръстен Път, Пробуда, Самоковско Шосе, Света Магдалина, Симеоново, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, УПИ III-107 кв.30, Шумако / Симеоново, Ягода

На 24.10.2018 г. /15:45 - 18:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 18:15 ч./ -  Железница, Общ. Столична: Ален Мак, Белишако, В.З Ярема Имот 248 кв. 27, В.З Ярема УПИ III-289 кв. 30, В.З. Ярема ул.9-та, Ведена/8ма/, Вилна Зона Ярема, Витево, Вителски Дол, Долна Планина, Дрен, Дъбова Гора/11та/, Здравец/10та/, Иглика, Лева Река/7ма/, Ленище/24та/, Лозенска Планина/3та/, Мала Железница/25та/, Мест.Пандачки Кошари, местност Елата, местност Ковачки Кошари, местност Мангови Кошари, местност Пържови Кошари, ПИ 29150.7110.973, Плана Планина/4та/, Пробуда, Самоковско Шосе/1ва/, Стамболова Река, Тупанкови Кошари, УПИ Ііі кв.25, УПИ Хі-866 кв. 28а, Урвич/Цветан Милев/, Ххіі, Шипка, Ярема/20та/

На 25.10.2018 г. /08:45 - 18:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 101-ва, 13-та, 1914 кв.Г-11-3-Г, 3-ти Март, 73-та, 92034, Бистришка Четворка/68-ма/, В.З Калугерово Ливаде, В.З.Калугерово Ливаде ПИ 3202, В.З.Шумако УПИ ХVііі-2976, кв.2, Васил Левски/69-та/, Ведрина, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Манастира, Вилна Зона Шумако, Витошко Лале, Ивайло/42-ра/, Клисурговец/Йордан Апостоло, Люляк, М.Калугерица, М.Калугерица УПИ 2433;Пи 04234.6938.2433., местност Големият Чукар, Младен Ангелов/39-та/, Никола Крушкин/2-ра/, Паметника/Иван Балин/, Спортист/3-та/, Спортист/3-та/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Тинтява/36-та/, Цар Асенов Път, Цар Асенов Път и ул. Крушкин, Чемшир, Ягода/56-та/

На 25.10.2018 г. /08:45 - 18:15 ч./ -  София: 1-ва, 1-ва, 198/В.З.Малинова Долина/, 2-ра/278/, 69-та/В.З. Симеоново Север-витоша/, 71-ва /Кв.Симеоново/, 74-та, 74-та, 75-та, 76-та, 77-ма /Кв.Симеоново/, 78-ма /Кв.Симеоново/, 79-та /Кв.Симеоново/, 80-та /Кв.Симеоново/, 81-ва /Кв.Симеоново/, 82-ра /Кв.Симеоново/, 83-та /Кв.Симеоново/, 84-та /В.З. Симеоново Север/, 85-та /В.З. Симеоново Север/, 86-та /Кв.Симеоново/, 87-ма /Кв.Симеоново/, 88-ма /Кв.Симеоново/, V-260,2010, Kв.13, Бистрица, Бистришко Шосе, В.З. Калфин Дол ул. Полежан, В.З. Калфин Дол, ул. Правец, В.З. Симеоново - Драгалевци, В.З. Симеоново-Север, В.З.Калфин Дол ПИ 11985, В.З.Симеоново-Север, Захари Зограф, Калугерица, Климент Охридски, Малинова Долина, Манастирски Ливади, Околовръстен Път, Пробуда, Самоковско Шосе, Света Магдалина, Симеоново, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, УПИ III-107 кв.30, Шумако / Симеоново, Шумако / Симеоново, Ягода

Община Сердика  

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Враня

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бенковски, Лазар Михайлов/Хр.Манов/, Напредък, Родна Песен, Родно Село, Родолюбие, Яшарица

На 27.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Илиянци/Лиляна Димитрова/

Община Средец  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 6-ти Септември, Асен Игнатов, Белчев, Васил Левски, Витоша, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Граф Игнатиев, Гургулят/Т.Киркова В.Благо/, Драган Цанков, Дружба 1, Евлоги Георгиев, Искърско Шосе, Кирили Методий, Климент Охридски, Кръстю Пастухов/Улан Батор/, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паренсов, Патриарх Евтимий, Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Раковски, Хан Аспарух, Хан Крум, Чарлз Дарвин

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 6-ти Септември, Васил Левски, Витоша, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Граф Игнатиев, Гургулят/Т.Киркова В.Благо/, Гурко, Драган Цанков, Дружба 1, Искърско Шосе, Каравелов, Кирили Методий, Климент Охридски, Кръстю Пастухов/Улан Батор/, Неделчо Бончев, Неофит Рилски, Паренсов, Патриарх Евтимий, Раковски, Хан Крум, Христо Белчев, Чарлз Дарвин

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 6-ти Септември, В. Левски, Витоша, Гара Искър, Граф Игнатиев, Гургулят, Гурко, Драган Цанков, Дружба, Евлоги Георгиев, Кръстю Пастухов/Улан Батор/, Неделчо Бончев, Неофит Рилски, Паренсов, Раковски, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Чарлз Дарвин, Щерю Атанасов

На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 6-ти Септември, В. Левски, Витоша, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Граф Игнатиев, Гургулят/Т.Киркова В.Благо/, Гурко, Драган Цанков, Дружба, Евлоги Георгиев, Искърско Шосе, Кирили Методий, Климент Охридски, Кр. Пастюхов, Л. Каравелов, Неофит Рилски, Паренсов, Патриарх Евтимий, Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Раковски, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Чарлз Дарвин

На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 6-ти Септември, Васил Левски, Витоша, Гара Искър, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Гургулят/Т.Киркова В.Благо/, Гурко, Драган Цанков, Дружба, Евлоги и Христо Георгиеви, Искърско Шосе, Кирил и Методий(12 и 14), Климент Охридски, Кръстю Пастухов/Улан Батор/, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паренсов, Патриарх Евтимий, Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Чарлз Дарвин

Община Студентски Град  

На 23.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  София: Никола Недев

На 23.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  София: Акад.Ангел Балевски, Дървеница, Проф.Витали Таджер, Проф.Николай Генчев, Студентски Град

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 6-та кв.Мал.Долина/Студентс, 8-ми Декември, 93, Акад. Жак Натан, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Бели Мел, Въртопо, Г.М.Димитров, Д-Р Йордан Йосифов /Студентски Град/, Джон Ленън, Дружба 1, Дружба 2, Дъбница, Дървеница, Дякон Игнатий/Васил Левски/, Евгений Силянов, Жеко Войвода, Зелена Поляна, Илия Димушев, Йордан Йосифов, Климент Охридски, Константин Игнатов, Малинова Долина, Мусагеница, Пловдивско Поле, Проф. Александър Фол, Проф.Георги Златарски/454-Т, Проф.Д-Р Иван Странски, Проф.Кирил Попов/Върбан Ген, Проф.Стоян Киркович/31 Ви Я, Самоковско Шосе, Св. Климент Охридски, Софийско Поле, Студентски Град, Трайко Станоев, Яна

На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 131-та/Изгрев/

На 25.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Малинова Долина

На 25.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична: местност Лъката

На 25.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Малинова Долина, Малинова Долина УПИ I, Малинова Долина УПИ I кв.30

Община Триадица  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Гатьо Шишков/492-ра/

 

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Антон  

На 22.10.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Антон: извън регулация, местност Тифула

Община Ботевград  

На 26.10.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Ботевград: 003036, 05815.13.34, АМ Хемус кв.Зелин, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин,Ул.4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, местност Пръдлювец, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 22.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: 05815.13.34, Зелин-36-А, Зелин-42-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Кошарата, Курорт Зелин, Христо Ботев

На 22.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 23.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 24.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец: Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)

На 22.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Паркинг, Саранск, Темуша; Радотина; Рашково

На 22.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 24.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч.; 09:00 - 15:15 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: В.З. Чеканица, Зелин-Д-Р Асен Златаров, М.Чеканица, ПИ - 001088, местност Чеканица, Страцин, Чеканица

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Врачеш: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Зеленград, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев

На 22.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски, Боженишки Урвич, Бузлуджа, България, Васил Петров, Витиня, Витоша, Гурко, До Автогара, До Сграда Ткзс, Индустриална Зона, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн, Нов Кооперативен Пазар, Освобождение, Пл.Форум УПИ І, кв.65, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, ТП Бетонов Център, Трети Март, Янтра

На 22.10.2018 г. /12:45 - 15:00 ч./ -  Ботевград: Витиня, Витоша, До Автогара, Индустриална Зона, Свобода, Севаст Огнян

На 22.10.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Ботевград: Бенковска, България, Васил Левски, Витоша, Георги С.Раковски, Гурко, Захари Стоянов, Искър, Мургаш, Освобождение, Райна Княгина, Сан Стефано, Саранск, Седемнайсти Ноември, Стефан Стамболов, Трети Март, Хан Крум

На 22.10.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Ботевград: 16-ти Ловчански Полк, 1866 Година, Бензиностанция, Божко Божилов, Васил Левски, Зад Зрч, Илия Стоянов, Индустриална, Оборище, Цар Иван Шишман, Цар Освободител

На 23.10.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Ботевград: До Сграда Ткзс

На 23.10.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070

На 23.10.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 кв. 4

На 23.10.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 23.10.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 23.10.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол

На 23.10.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008

На 23.10.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 23.10.2018 г. /08:15 - 15:00 ч./ -  Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Боговина, Брезовица, Вълчи Град, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Кап.Тодор Тодоров, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Павел Бързашки, Парцел V-41, кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Писана, Победа, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Шести Септември (9-ти Iх)

На 26.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ботевград: Йошовски Трап, Курорт Зелин, Плюскач, Цар Иван Шишман

Община Горна Малина  

На 26.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Макоцево: В.З. Овче Бърдо Имот №219, местност Крушака, местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, ПИ 093013, ПИ 385 Кад.Район 232, ПИ 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо, УПИ II-49, кв.3, УПИ ХII -176 кв. 31

На 26.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Негушево: 068010, Vііі-3 кв.2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ.Горна Малина, П-Л XVI-27, кв.3, УПИ Vі-76, кв.11, УПИ XI-185, кв. 18, УПИ Іі-16, кв.2, УПИ ХVііі-195, кв.18, УПИ ХіV-157, кв.18, УПИ-87

На 26.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Осоица: М.Мандрите-Катлъка

На 26.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Саранци: Iх-42,Кв.7, Іх-95,Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І кв.37

На 26.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Чеканчево: II-289, кв.32, VI-296 кв.25, П-Л Х-373, кв.35, П-Л ХVіі, Им.Пл.№317, кв.24, УПИ Хх-246,Кв.11

На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Негушево: Имот 000718 Км 36+961

На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Горна Малина: 101, Блокове

Община Елин Пелин  

На 22.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Григорево: 017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ ІV-102 кв.11, УПИ Vііі-25, кв. 3, УПИ XI-319, кв.32, УПИ XV-128, кв.15, УПИ ХI-264 кв. 18, УПИ Хіх-262, кв.18, Черковна

На 22.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Липа

На 22.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 08832, Баба Тонка Обретенова, Витоша, Върбето, Елин Пелин, Захари Стоянов, Лесновска, М.Шеовица ПИ -031155, Новоселци, Пирин, Росица, София, Тодор Каблешков, Уо кв.Върбето, Шиовица

На 22.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /10:00 - 16:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Столник: XIII-178, кв.24, МТП Складова База, П-Л І-38, кв.9, УПИ -272

На 23.10.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Григорево

На 24.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ботевград: Витиня, Пик, Саранск, Цар Освободител

На 24.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Врачеш: Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 24.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Горна Малина

На 24.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Горно Камарци: .Упи VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, кв.7

На 24.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Долно Камарци: VIII-9 кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Седма, ТП Център, Трета, Хііі-108 кв.14, Четвърта

На 24.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Негушево: УПИ 9 - 020019

На 24.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Осоица: 10, 33-та, III-271 кв.37, XI-400 Вилна Зона, XxV-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, кв.37, П-Л VI-137, кв.1, Парцел VIII От кв.53 В.З. Осоица, Парцел Vі-54, кв.28, УПИ IV-249, кв.22, УПИ XI-317, кв.39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХІІІ-373,Кв.34

На 24.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Столник

На 24.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Стъргел: Имот 024027, Парцел ІІ-269, кв.39, УПИ, УПИ I-390, кв.47, УПИ V-467, кв.30, УПИ VII-309, кв.52, УПИ VІ-275, кв.39

На 24.10.2018 г. /09:30 - 16:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Саранци: 000020 по КВС

Община Етрополе  

На 22.10.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Етрополе: IV,Кв.86,Гр.Етрополе, Батак, Варовитец, Васил Петлешков, Двадесет и Седми Ноември, Здравец, Китката, Любен Каравелов, Марийка Гаврилова, Мико Лаков, Младост, Никола Михайлов, Осем, Партизански, Победа, Прогон, Пролет, Свищи Плаз, Софроний, Четвърта

На 22.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Етрополе: 128, 27-ми Ноември, Акация, Александър Атанасов, Александър Михайлов, Александър Стамболийски, Асеновска, Батак, Богатирска, Братя Миладинови, Васил Левски, Васил Овчаров, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Георги Цариградски, Григор Гошев, Григор Михайлов, Дандевил, Девети Септември, Дончо Тепавичаров, Екзарх Йосиф, Елаците, Елин Пелин, Зольовец, Иван Канджаков, Изгрев, Йордан Кесяков, Калина Вескова, Каменица, Кочо Честименски, Крушака, Лековец, Ленин, Максим Горки, Малка Баба, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Млада Гвардия, Младост, Московска, Никола Вапцаров, Партизански, Пейо Кринчев, Полковник Гридзевски, Преслав, Рудината, Руски, Сашка, Свобода, Сергей Румянцев, Славяни, Спортист, Сто Двадесет и Осми, Столетов, Тодор Доков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чавдар, Часовникова Кула, Чертиград, Шиндарника, Ябланица

На 22.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Правец: Опълченска

На 22.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски

На 22.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  С.Ямна

На 22.10.2018 г. /15:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Етрополе: 128, 27-ми Ноември, IV,Кв.86,Гр.Етрополе, Акация, Александър Атанасов, Александър Михайлов, Александър Стамболийски, Асеновска, Батак, Батак, Богатирска, Братя Миладинови, Варовитец, Васил Левски, Васил Овчаров, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Георги Цариградски, Григор Гошев, Григор Михайлов, Дандевил, Двадесет и Седми Ноември, Девети Септември, Дончо Тепавичаров, Екзарх Йосиф, Елаците, Елин Пелин, Здравец, Зольовец, Иван Канджаков, Изгрев, Йордан Кесяков, Калина Вескова, Каменица, Китката, Кочо Честименски, Крушака, Лековец, Ленин, Любен Каравелов, Максим Горки, Малка Баба, Малки Искър, Марийка Гаврилова, Мария Мишева, Марко Проданов, Мико Лаков, Млада Гвардия, Младост, Младост, Московска, Никола Вапцаров, Никола Михайлов, Осем, Партизански, Партизански, Пейо Кринчев, Победа, Полковник Гридзевски, Преслав, Прогон, Пролет, Рудината, Руски, Сашка, Свищи Плаз, Свобода, Сергей Румянцев, Славяни, Софроний, Спортист, Сто Двадесет и Осми, Столетов, Тодор Доков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чавдар, Часовникова Кула, Чертиград, Четвърта, Шиндарника, Ябланица

На 23.10.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ -  Етрополе: 114, 27-ми Ноември, VI, кв.73, Акация, Александър Атанасов, Александър Спасов, Александър Стамболийски, Батак, Бенковски, Васил Левски, Васил Петлешков, Владимир Заимов, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Гладстон, Двадесет и Седми Ноември, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Гръбчев, Екатерина и Цеко Костови, Елаците, Иван Вазов, Йорданка Чанкова, Квартал 73, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Люляк, М.Равнище №210042, Максим Горки, Малина, Малки Искър, Марийка Гаврилова, Марко Марков, Недялко Йосифов, Никола Вапцаров, Никола Михайлов, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Партизански, Пионер, Победа, Пролетарска, Раковска, Руски, Софроний, Спортист, Стефан Караджа, Сто и Втори, Сто и Четринадесети, Столетов, Тодор Доков, Тодор Пеев, Трети Март, УПИ-І -Парк, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чертиград

На 23.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бойковец: Орище, УПИ-І-142

На 23.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Етрополе: Вилна Зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, махала Иванчовец, местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница

На 24.10.2018 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Етрополе

На 25.10.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Боженица: махала Ласковци

На 25.10.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Видраре: махала Градище, махала Кленака, махала Ликовци, махала Мусатете, махала Пешната Лъка, махала Раздолата, махала Свин Дол, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Черни Връх

На 25.10.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец: махала Бундаците, махала Венчарете, махала Връбчовци, махала Габрика, махала Димитровци, махала Дола, махала Златовци, махала Кардашица, махала Костадиновец, махала Репавище, махала Рударец, махала Свин Дол, махала Смесите, махала Стайковци, махала Трънето, махала Чекотин, УПИ-Хі-8, кв.4

На 25.10.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Лъга

На 25.10.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Дръвница, махала Манастирица, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, местност Елисов Рът, местност Стилковски Рът, местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 кв. 110

На 25.10.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, махала Церица

На 25.10.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Своде: махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман, махала Лъга, махала Преход, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци

На 25.10.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Средни Рът: махала Бечовското, махала Голяма Глава, махала Дунавското, махала Койчовци, махала Кондурите, махала Куваница, махала Мончово Търне, махала Средни Рът, махала Краева Бачия, махала Кръста, махала Марково Равнище, махала Скр. Колиби

Община Златица  

На 23.10.2018 г. /11:30 - 11:45 ч./ -  Златица

На 24.10.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Златица: извън регулация

Община Ихтиман  

На 22.10.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 22.10.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Вакарел: Дренов Рът, махала Дренов Рът

На 22.10.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Веринско: ул.13, УПИ Ix-23, кв.13, УПИ Ііі-124, кв.6, УПИ ХVіі-131, кв.6

На 22.10.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Автомагистрала Тракия, Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Йордан Балчев, Кирил и Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич, ПИ 007083 М.Царчино, Пирин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИ III-2061,Кв.145, УПИ IV - 2853, кв.191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Цар Самуил, Черни Връх, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 22.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 14:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Ръжана: УПИ Vіі-27, кв.5

На 22.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман: махала Барата, махала Бойчиновци, махала Горобий, махала Градеж, махала Гроздьовци, махала Средищна, махала Суевци, махала Широки Рът, махала Шуглеовци, УПИ Vіі кв.8

На 22.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Ботевград: Хан Крум

На 22.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Бузяковци: Заевица, махала Поповци, УПИ III-186 кв. 17а

На 22.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Бърдо: УПИ №113 кв.№25а

На 22.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Вакарел: Александър Стамболийски, махала Драгиовци, П-Л Х, кв.11 М.Бърдо

На 22.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Джамузовци

На 22.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Мечковци: УПИ Vііі-89, кв.3

На 22.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Пановци: 22

На 22.10.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Бузяковци: Заевица

На 22.10.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Вакарел: Александър Стамболийски

На 23.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  Веринско

На 23.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  Ихтиман: извън регулация

На 24.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман: махала Горобий

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Витоша, Дунав, Иглика, Изток, Кокиче, Люляк, Рила, Странджа, Янтра

Община Копривщица  

На 24.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Васил Боримечков, Васил Левски, Вежен, Въртопа, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Граничар, Двадесет и Четвърти Май, Джемина, Дойранска Епопея, Дружба, Европа, Еделвайс, Елин Пелин, Зорница, Иван Вазов, извън регулация, Изгрев, Лайка, Липа, Лиска, Лъджене, Любен Каравелов, местност Козница, Мир, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Планински Извори, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис Ііі, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин

На 24.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Душанци: М. Долна махала В УПИ 018050

На 24.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Копривщица: Барикадите, Баркаш, Богдан Войвода, Борис Захов, Брайко Енев, Бунтовна, Васил Икономов, Векилова, Вельо Врачев, Гара Копривщица, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Салчев, Георги Тиханек, Голомяхова, Груйо Ценов, Двадесет и Четвърти Март, Двадесети Април, Детелин Войвода, Димо Пиринджиев, Димчо Дебелянов, Дончо Ватах Войвода, Дончо Плачков, Душко Цаков, Дядо Либен, Здравец, Иван Бората, Иван Джартазанов, Иван Келчев, Иван Кривиралчев, извън регулация, кв.122 УПИ V-1983, Кирил Бояджиев, Коста Малказанов, Костадин Доганов, Любен Каравелов, Мангър Войвода, Мандулова, Матея Кривиралчев, местност Войводенец, местност Попадия, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Геров, Найден Попстоянов, Нешо Попбрайков, Нешо Шабанов, Никола Беловеждов, Никола Белчев, Никола Герджиков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Пенчо Видин, Петко Кълев, Петко Шипочинов, Петровден, Петър Жилков, Попска Река, Първа Пушка, Радомирова, Райново Дере, Рашко Брайков, Рашко Х.Стойчев, Салчо Василев, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Тумангелова Чета, Фръго Доев, Хаджи Генчо, Хаджи Ненчо Палавеев, Христо Тороманов, Цоко Будин, Юрукова, Яко Доросиев

На 24.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Пирдоп: Александър Стамболийски, Борис Темков, Братя Х. Димитрови, Бузола, Димитър Ночев, Еделвайс, Еленско, Здравец, Илчо Димов, Методи Стоянов, Отец Иван Гайдаров, Рорач, Рошава Могила, Сергей Румянцев, Славци, Стефан Стамболов, Тодор Влайков, Харалампи Златанов, Цено Евтимов

На 24.10.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Копривщица: Гара Копривщица, местност Войводенец, Хаджи Ненчо Палавеев

Община Костенец  

За периода 24-26.10.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Ихтиман: местност Шиндар

На 22.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Акация, Боровец, Боровец, Заря, Заря, Изгрев, Изгрев, Момина Сълза, Момина Сълза, Оборище, Оборище, Самуил, Самуил, Средна Гора, Средна Гора, Цариградско Шосе, Цариградско Шосе

На 23.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Пчелин, Общ. Костенец

На 23.10.2018 г. /09:15 - 11:15 ч.; 10:15 - 11:15 ч./   За периода 23-26.10.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Гуцал: IV Вк.3а

На 23.10.2018 г. /09:15 - 11:15 ч.; 10:15 - 11:15 ч./   За периода 23-26.10.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски

На 23.10.2018 г. /09:15 - 11:15 ч.; 10:15 - 11:15 ч./   За периода 23-26.10.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Долна Василица

На 23.10.2018 г. /09:15 - 11:15 ч.; 10:15 - 11:15 ч./   За периода 23-26.10.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Боровец

На 23.10.2018 г. /09:15 - 11:15 ч.; 10:15 - 11:15 ч./   За периода 23-26.10.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев

На 23.10.2018 г. /09:15 - 11:15 ч.; 10:15 - 11:15 ч./   За периода 23-26.10.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Радуил: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 23.10.2018 г. /09:15 - 11:15 ч.; 10:15 - 11:15 ч./   За периода 23-26.10.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Самоков: 3-та

На 24.10.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./   На 26.10.2018 г. /14:15 - 16:15 ч./ -  Горна Василица

На 24.10.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./   На 26.10.2018 г. /14:15 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 24.10.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./   На 26.10.2018 г. /14:15 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх.Генадий Ихтимански, Баба Вида, Белмекен, Васил Левски, Витоша, Вражебъра, Ген.Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Дунав, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Йордан Цонев, Калето, Кирил и Методи, Кокиче, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Люляк, М.Добрева Ливада, Македония, Малина, Малчика, Марин Дринов, местност Еледжик, местност Чикийца, местност Шиндар, Мизия, Мусала, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Пчелин, Рила, Роса, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Странджа, Теменужка, Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Чайка, Шести Септември, Шиндар, Шипка, Явор, Янтра

На 24.10.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./   На 26.10.2018 г. /14:15 - 16:15 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман

На 24.10.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./   На 26.10.2018 г. /14:15 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

Община Костинброд  

На 25.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Безден

На 25.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Костинброд: УПИ II 4162, УПИ II 4162, 18-2059, кв. 150, 18-2059, кв. 150, IV-3944кв 63-А, IV-3944кв 63-А, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ален Мак, Асен Златаров, Асен Златаров, Асен Златаров, Бачо Киро, Бачо Киро, Бачо Киро, Бузлуджа, Бузлуджа, Букет, Букет, Валери Чкалов, Валери Чкалов, Васил Левски, Васил Левски, Витошко Лале, Витошко Лале, Вишня, Вишня, Възход, Възход, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Дванадесети Април, Дванадесети Април, Детелина, Детелина, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Еделвайс, Жп Кантон, Жп Кантон, Захари Зограф, Захари Зограф, Здраве, Здраве, Зора, Зора, Зора, Иван Вазов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йордан Йовков, Йордан Йовков, Китка, Китка, Крайбрежна, Крайбрежна, Лилия, Лилия, Липа, Липа, Ломско Шосе, Ломско Шосе, Люляк, Люляк, Малина, Малина, местност Бачийте, местност Бачийте, Мизия, Мизия, Момина Сълза, Момина Сълза, Момчил Войвода, Момчил Войвода, Мургаш, Мургаш, на Площада В Селото, на Площада В Селото, Нарцис, Нарцис, Незабравка, Незабравка, Никола Й Вапцаров, Никола Й Вапцаров, Обединена, Обединена, Охрид, Охрид, Охрид, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Петър Берон, Плиска, Плиска, Плиска, Поп Богомил, Поп Богомил, Поп Богомил, Преслав, Преслав, Преслав, Родина, Родина, Роза, Роза, Розова Долина, Розова Долина, Русе, Русе, Св. Георги Победоносец, Св. Георги Победоносец, Синчец, Синчец, Славянска, Славянска, София, София, Спортист, Спортист, Средна Гора, Средна Гора, Странджа, Странджа, Тодор Спасов, Тодор Спасов, Тунджа, Тунджа, Ул Илинден, Ул Илинден, УПИ Vі -3723 кв.173, УПИ Vі -3723 кв.173, УПИ XVI 2844 Ul 91, УПИ XVI 2844 Ul 91, УПИ-ХVII-1758, УПИ-ХVII-1758, Фондови Жилища, Фондови Жилища, ХV-1642, ХV-1642, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Самуил, Цветна, Цветна, Чакалов, Чакалов, Шейново, Шейново, Шипка, Шипка, Шияковци, Шияковци, Шияковци УПИ 38978,38 кв.42, Шияковци УПИ 38978,38 кв.42, Янко Забунов, Янко Забунов, Янтра, Янтра

На 25.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Божурище: 022145, 8-ми Март, I-015169 кв.13, кв.Девети Септември, Акация, Атон, Божур, Бор, Витоша, Далия, Даме Груев, Двора на Апк, Девети Май, Девети Септември, Дунав, Европа, Еделвайс, Жилища, Здравец, Иглика, Искър, Кипарис, Кокиче, Ктп Булет, Лотос, Любен Каравелов, Лястовица, Максим Горки, Момина Сълза, Мура, Отец Паисий, Пирин, Пролет, Рила, Родопи, Руен, Снежанка, Стара Планина, Струма, Ткзс кв.21, УПИ 16-826,Кв.76, УПИ I, кв. 76, УПИ XIX кв.14, УПИ XXII-133, кв.4, УПИ Ііі-Общ., кв.19, УПИ ІХ-75,76, кв.8, кв.Максим Горки, УПИ ХІІІ-015133, Феникс, Х-54,100 кв.11, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Цар Борис Първи, Шести Септември, Щъркел, Явор, Янтра

На 25.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бучин Проход: местност Раниславци

На 25.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Голяновци: 401001, XVI-131, Георги С. Раковски, М. „Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, местност Ул.Централна, ПИ 403046,М.Червилак, Ул Лилия УПИ 322 кв.22, Ул Нарцис УПИ III-92.Кв 21, УПИ Ііі-298, кв.4, УПИ ХVі-219, кв.13, Централна Лъката

На 25.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: 11,Кв 152, В.З. Градец, М.Пояке, местност Пояке, Парцел VIII, Поляке, С. Градец, УПИ ІІ-323, кв. 20, УПИ Ix-275 кв.35, УПИ VІ-225 кв.30

На 25.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гурмазово: I-212, кв.20, II-020068 44, IV-024064, Гурмазовско Шосе, Парцел ІІ-77, кв.28, ПИ 001140, ПИ 001019 М. Матерка, Стопански Двор, УПИ II-021103 кв. 43, УПИ VII-270, кв.24, УПИ І-254 кв.25, УПИ ІV-38, кв.4, УПИ Х-299 кв.29, УПИ-II-022022

На 25.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Делян, Общ. Божурище: IV-052034, Писател Спас Антонов, ХVIII-115,Кв.15

На 25.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд: 020400, 101, 160140, 433,92, 507.88, 556, IV -185 кв.33, XIx-163,Кв.24, І кв.33, Батковци, Белидие Хан, Бригандия, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Девета, кв. Батковци, М.Брегандия Имот Пл.№42, М.Бригандия, М.Бригандия Им.Пл.№116, М.Бригандия Им.Пл.№75, М.Бяла Земя, М.Лъка Изомат ПИ 140180, Мест. Брегандия, Мест. Бригандия, Мест.Бригандия, местност Бригандия, местност Бригадия, Осма, Парцел 601 До Кв2, Пета, ПИ 541 До кв.22, ПИ 543 До кв. 22, Първа, Седемнадесета, Стожера, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста, УПИ 508113,М.Стожера, УПИ-16,Кв.502в.З.Брегандия, Четвърта

На 25.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дреново, Общ. Костинброд: 15, IV-73 кв.11, Кърна Орница, ПИ № 169

На 25.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  ДРЪМША: 106.910, ГАГО ПИ 87,181, М Самовилски Връх, П-Л 81.44, М.Самовилски ВРЪХ, махала Паралъжовци , местност Самовилски Връх, Паралъжовци, Паралъжовци ПИ 015033, Самовилски Връх ПИ 82,9

На 25.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Златуша: № ІІІ А-56 Кв 5, Вилна Зона Витошица, УПИ X-59 кв. 25

На 25.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Костинброд: УПИ II 4162, 050260, 18-2059, кв. 150, 3479, кв.239, 4200,4267,До кв.20, 4498, М. Кока Кола , 719030, IV-2482, кв.230а, IV-3944кв 63-А, VIII-3971.4037.4111.4049 кв. 208, XV-3434 кв.76в, XxxVI-1362 Кв 180, І-4397 кв.259 М. Под Селото, Акация, Александър Стамболийски, Ален Мак, Антим I, Асен Златаров, Баба Тонка, Балван, Балкан, Бачо Киро, Безименна, Бели Брези, Белица, Блато, Братя Миладинови, Бреза, Бригандия, Бузлуджа, Букет, Валери Чкалов, Варна, Васил Левски, Величко Величков, Велчова Завера, Витоша, Витошко Лале, Вихрен, Вишня, Възход, Г.М.Димитров, Генерал Влад.Заимов, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Герена, Гоце Делчев, Дванадесети Април, Детелина, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Драва, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Жп Кантон, Жп Мост, Захари Зограф, Захари Стоянов, Заяковица, Здраве, Здравец, Златен Век, Зора, Ивайло, Иван Асен II, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън Плана, Изгрев, Индже Войвода, Индустриална Зона местност Полето, Искър, Йордан Йовков, Калиакра, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел ХІІ, кв.57 УПИ 3872, Кирил и Методий, Китка, Клокотница, Кокиче, Ком, Константин Величков, Константин Преславски, Кооперативен Пазар, Крайбрежна, Къпина, Лилия, Липа, Ломско Шосе, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Македония, Малина, Малка Падина, Марица, Маслово, махала Лешков Връх, Места, местност Св.Тройца, местност Малка Падина, местност Балван Градина, местност Бачийте, местност Ленкови Кошари, местност Миткова Воденица, местност Стубела, местност Шкендерица, Мизия, Мир, Младост, Могила, Момина Сълза, Момчил Войвода, Мургаш, Мусала, Мърфи, на Площада В Селото, Нарцис, Незабравка, Никола Д. Петков, Никола Й Вапцаров, Никола Обретенов, Обединена, Оборище, Опълченска, Орлово Гнездо, Осми Март, Острова, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Парижка Комуна, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Петко Енев, Петровден, Петър Берон, ПИ 3675,Кв.99а, ПИ 4379, Кв 59 А, Пирин, Плиска, Поморие, Поп Богомил, Поп Харитон, Преслав, Преспа, Прохлада, Първи Май, Път 81, Радецки, Райна Княгиня, Рила, Родина, Рожен, Роза, Розова Долина, Ропотамо, Руен, Русе, Ручей, Св. Георги Победоносец, Светлина, Сергей Румянцев, Синчец, Славянска, Слана Бара, София, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Средец, Средна Гора, Средорек, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Костадинов, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Странджа, Страцински Бой, Струма, Теменуга, Тодор Спасов, Топола, Тополница, Трети Март, Тунджа, Ул Илинден, Умни Брег, УПИ 1-4082, УПИ 33,Кв.510,М.П/Ст София Запад, УПИ III кв.100, УПИ V-4395,Кв.243, УПИ Vі -3723 кв.173, УПИ XI-4381, кв.59 А, УПИ XII кв.103, УПИ XV-3798 кв.2, УПИ XVI 2844 Ul 91, УПИ XVIII-2309 кв.148, УПИ XXII-1362, кв.180180, УПИ ІІ-891, 892, кв. 204, УПИ ХIх - Общ, кв. 50, УПИ Хі-3106,Кв.235, УПИ ХІІ-3254 Кв 116, УПИ Ххх-3981 кв.154, УПИ Хххі-3890, кв.50, УПИ- I 736 кв. 57, УПИ-ХVII-1758, УПИ/Парцел4155,Кв.50, Филип Тотю, Фондови Жилища, ХV-1642, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Самуил, Царевец, Цветна, Чакалов, Червиляка, Черни Връх, Черно Море, Черноризец Храбър, Шейново, Шипка, Шияковци, Шияковци УПИ 38978,38 кв.42, Шняковски Стопански Двор, Юрий Гагарин, Явор, Янко Забунов, Янтра

На 25.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мала Раковица: С.Мала Раковица, УПИ VI-5, кв.2

На 25.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Петърч: Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап.Петко Войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Шопска Комуна

На 25.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище: 123.106, VІІІ-485,Кв.34, Александър Александров, Георги Аспарухов - Гунди, Казана, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, местност Могила, Пейо Яворов, Пчела, УПИ 1-034007 , Кв1,М.Добър Мъж, УПИ 3-227 кв. 18, УПИ VI-105 кв.8, УПИ Іі 379/Кв27, УПИ ХVіі-Общ, кв.19, УПИ ХІІ-369, кв.29, УПИ-190кв 15, УПИV-016025 кв.1

На 25.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Понор: .Упи VI-26 кв.1, Понор, Стопански Двор

На 25.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Росоман: Гранит, М.Падината, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 кв.22, Черква

На 25.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хераково: XIII-43 кв.9, ПИ 145016, Ридо, УПИ VIII - 321, УПИ XVII-262 , кв.22, Царица Йоанна, Черковна

На 25.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Цръклевци

На 26.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Костинброд: УПИ II 4162, 18-2059, кв. 150, IV-3944кв 63-А, Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златаров, Бачо Киро, Бузлуджа, Букет, Валери Чкалов, Васил Левски, Витошко Лале, Вишня, Възход, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Дванадесети Април, Детелина, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Жп Кантон, Захари Зограф, Здраве, Зора, Иван Вазов, Йордан Йовков, Китка, Крайбрежна, Лилия, Липа, Ломско Шосе, Люляк, Малина, местност Бачийте, Мизия, Момина Сълза, Момчил Войвода, Мургаш, на Площада В Селото, Нарцис, Незабравка, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Плиска, Поп Богомил, Преслав, Родина, Роза, Розова Долина, Русе, Св. Георги Победоносец, Синчец, Славянска, София, Спортист, Средна Гора, Странджа, Тодор Спасов, Тунджа, Ул Илинден, УПИ Vі -3723 кв.173, УПИ XVI 2844 Ul 91, УПИ-ХVII-1758, Фондови Жилища, ХV-1642, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветна, Чакалов, Шейново, Шипка, Шияковци, Шияковци УПИ 38978,38 кв.42, Янко Забунов, Янтра

На 26.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Костинброд: УПИ II 4162, УПИ II 4162, 18-2059, кв. 150, IV-3944кв 63-А, Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златаров, Бачо Киро, Бузлуджа, Букет, Валери Чкалов, Васил Левски, Витошко Лале, Вишня, Възход, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Дванадесети Април, Детелина, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Жп Кантон, Захари Зограф, Здраве, Зора, Зора, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йордан Йовков, Китка, Крайбрежна, Лилия, Липа, Ломско Шосе, Люляк, Малина, местност Бачийте, Мизия, Момина Сълза, Момчил Войвода, Мургаш, на Площада В Селото, Нарцис, Нарцис, Незабравка, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Охрид, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Плиска, Поп Богомил, Поп Богомил, Преслав, Родина, Роза, Розова Долина, Русе, Св. Георги Победоносец, Синчец, Славянска, Славянска, София, Спортист, Средна Гора, Странджа, Тодор Спасов, Тунджа, Ул Илинден, УПИ VІ -3723 кв.173, УПИ XVI 2844 Ul 91, УПИ-ХVII-1758, Фондови Жилища, ХV-1642, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветна, Чакалов, Шейново, Шипка, Шияковци, Шияковци УПИ 38978,38 кв.42, Янко Забунов, Янтра

Община Пирдоп  

На 23.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково

На 23.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Златица: Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, извън регулация

На 23.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Каменица, Общ. Мирково: махала Брестака, махала Илинден, махала Преспа, махала Хвърчил, махала Черковище, УПИ ХVііі-117, кв.6

На 23.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Карлиево

На 23.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Мирково: 000592 местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 23.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Петрич, Общ. Златица: махала Бодят, П-Л Ііі-124, кв.12, Х-97, кв.24

На 23.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Смолско: кв.33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, кв.21

На 23.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Църквище: V-19, кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 23.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар: УПИ Ххііі-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, местност Бостанлъка, местност Кьойдере, местност Чамдере, местност Шумето, местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 23.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Челопеч: Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

На 23.10.2018 г. /10:30 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Буново, Общ. Мирково: VIII-445, П-Л XII-376, кв.43, П-Л XII-392, кв.30, УПИ Ix-411, кв.33, УПИ V-568, кв.56

На 23.10.2018 г. /10:30 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Златица: извън регулация, местност Курията, Стара Планина, Цар Калоян

На 23.10.2018 г. /10:30 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Мирково: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бузлуджа, Генерал Дендевил, Градище, Димитър Стоянов, Емил Марков, Захари Стоянов, Зора, извън регулация, Мест. Попов Тор, местност Корията, местност Кукув Дол, местност Чуштарла, Опълченска, Орела, Поп Недельо

На 23.10.2018 г. /10:30 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Църквище: извън регулация

На 23.10.2018 г. /10:30 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Челопеч: Александър Стамболийски, Баба Куна, Бели Сип, Васил Левски, Воздол, Възрожденска, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Двадесет и Трети Септември, Димчо Дебелянов, Драва, Дружба, Здравец, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иван Сираков, извън регулация, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, местност Мургана, Миньорска, Младост, Мургана, Никола Вапцаров, Опълченска, Освобождение, Пейо К.Яворов, Проф.Алипи Матеев, Рила, Рудничар, Славчо Вълков, Средна Гора, Стара Планина, Студен Кладенец, Съединение, Тодор Влайков, Трети Март, Филип Тотьо, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен I, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Цвятко Кънчев, Червени Камък, Черковна, Юрий Гагарин

На 23.10.2018 г. /10:45 - 11:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Златица: Баба Тонка, Батак, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Вилна Зона Черешака, Георги Златанов, Голеш, Гълъбец, Златишки Проход, извън регулация, Липа, местност Свети Спас, Оборище, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Рад Радев, Райна Княгиня, Рила, Родопи, Синчец, Спас Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Харалампи Самарджиев, Чайка

На 24.10.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Европа, Здравец, извън регулация, местност Тифула, Опълченска, Средна Гора, Съединение, Хан Крум, Цар Борис ІІІ

На 24.10.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Душанци: Акация, Ал.Стамболийски, Ален Мак, Бор, Борова Гора, Бреза, Бялата Вода, Васил Левски, Георги Пирдопски, Георги Салчев, Георги Стойчев, Дебелска, Димитър Пенев, Димитър Шопов, Душанска Комуна, Здравец, Иван Костадинов-Агронома, Извор, извън регулация, извън регулацията, Искро Нейчев, Кирил и Методий, Колибанска, Костадин Илиев, Куфарита, Летците, Люляк, местност Спасови Могили, Мир, Момин Камък, Найден Кирилов, Никола и Делчо Черневи, Никола Койчев, Пейчо Станчев, Пета, Първа, Свети Георги, Свобода, Селище, Средна Гора, Станьо Добрев, Тодор Душанцалията, Тополница, УПИ I-164,Кв.15, Черковна, Юрий Гагарин

На 24.10.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Копривщица: Борносузова, Васил Икономов, Вельо Врачев, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Тиханек, Георги Тосунов, Гергьовден, Груйо Ценов, Димчо Дебелянов, Дончо Плачков, Иван Бората, Иван Келчев, извън регулация, Костадин Доганов, Косьовец, Любен Каравелов, М. Попска Река - 4, Пи38558.11.499, Мангър Войвода, Марин Тодоров, Матея Кривиралчев, местност Попадия, местност Равна Поляна, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Попстоянов, Нешо Шабанов, Никола Гайтанеков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Петровден, Полковник Кесяков, Първа Пушка, Райна Кацарова (Бор), Райново Дере, Ралчо Войвода, Рашко Х.Стойчев, Стайко Филипов, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Хаджи Ненчо Палавеев

На 24.10.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пирдоп: Еленско, извън регулация

На 24.10.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Челопеч: Александър Стамболийски

На 25.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Златица: извън регулация, местност Медет, Почивен Дом Средна Гора

На 25.10.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Златица: извън регулация

Община Правец  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец: махала Рударец, УПИ-Хі-8, кв.4

На 22.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Драганско, махала Манастирица, махала Пушкарско, местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 кв. 110

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Равнище: I кв.29, УПИ II-196 кв.8

Община Самоков  

За периода 22-24.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: Софийско Шосе

На 22.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Самоков: ул. Цар Борис III ТП Бистрица, 65231.906.282, Абаджийска, Александрова, Ангел Кънчев, Асен Карастоянов, Баба Фота, Белмекен, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Булаир, Бяла Поляна, Васил Левски, Верила, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Двадесет и Девети Декември, Дунав, Елин Пелин, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Йордан Йовков, Кирил и Методи, Климент, Константин Фотинов, Коста Вальов, Луковица, Македония, Мальовица, Манастирска, Мано Филипов, Митрополитска, Мусала, Наум Хаджимладенов, Неофит Рилски, Никола Драмалиев, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пашеница, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Попангелов, ПИ 65231.908.409, Пирин, Рила Планина, Рилски Езера, Розова Долина, Сини Вир, Скакавец, Соколец, Софроний Врачански, Търговска, УПИ 65231.914.240, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Симеон, Център За Настаняване От Семеен Тип, Чакър Войвода, Шумнатица, Ястребец

На 22.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: 65231.907.178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231.916, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, местност Ридо, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Рупите, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети Декември, Търговска, УПИ 65231.906.319, УПИ 65231.911.36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис III, Черни Връх, Черно Море, Шейново, Шипка

На 22.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Самоков: България, Захари Зограф, Захари Райнов, Иглика, Крали Марко, Луковица, Мургаш, Мусала, Пирин, Подридна, Рила Планина, Сан Стефано

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Арда, Арда, Асен Карастоянов, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Димитър Димов, Еделвайс, Еделвайс, Елица, Елица, Здравец, Здравец, Искър, Искър, Курорт Боровец, Митр. Доситей Самоковски, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Незабравка, Николай Николаевич, Николай Николаевич, Осогово, Осогово, Плана Планина, Плана Планина

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Абаджийска, Авксенти Велешки, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, България, Генерал Велиаминов, Дим. Смрикаров, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Житна Чаршия, Захари Зограф, Иван Доспевски, Иван Йончев, Искър, Константин Фотинов, Македония, Манастирска, местност Дългата Поляна, местност Мечката, местност Татарски Брод, местност Татарски Брод, Отец Паисий, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Рупите, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Търговска, Търговска, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Христо Йончев, Цар Борис III, Цар Борис III

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол: местност Татарски Брод

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белчин: 15-та, 16-та, 18-та, 286, 5-та, 6-та, 7-ма, Георги Димитров, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Продановци, Общ. Самоков

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Арда, Арда, Асен Карастоянов, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Димитър Димов, Еделвайс, Еделвайс, Елица, Елица, Здравец, Здравец, Искър, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Незабравка, Николай Николаевич, Николай Николаевич, Осогово, Осогово, Плана Планина, Плана Планина

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Марица

На 23.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Венковец: УПИ III-28 кв. 4

На 23.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: 22472.7449.174

На 23.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Драгушиново

На 23.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман: 093360, М.Шабан Дере

На 23.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Ихтиман: местност Ушите

На 23.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Ново Село, Общ. Самоков

На 23.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Полянци

На 23.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Самоков: Грънчар, М. Катранджията, Имот 65231.915.100, местност Шишманово, местност Язовир Искър, Софийско Шосе

На 23.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Своде

На 23.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Черньово: V-68, кв.24, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVІ-6,Кв.1, УПИ ХІV-105, кв.16

На 23.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Шипочане

На 24.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Мала Църква

На 24.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 09:30 - 13:30 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Курорт Боровец

На 24.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Бели Искър: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, П-Л V, УПИ IV кв. 20

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Доспей: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 3-та, 30-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Площада

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 25-та

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Продановци, Общ. Самоков: 040171,040187

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Райово: 1-ви Май, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 4-та, 5-та, 6-та, 8-ма, 9-та, Краля, Лаго, Маро, П.Пейчинов, Площада, Подридна, Самоковско Шосе, ХV кв.53

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рельово: УПИ VІ-135,Кв.10

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 26.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Алино: П-Л ІІ, Пл.№160, кв.48, УПИ I-345, кв.18

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 26.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI.Кв.5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. XI, кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470,471 кв.38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 26.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Белчински Бани: П-Л V Кв,21

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 26.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 26.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, ПП II,Кв.58

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 26.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Поповяне: ПИ 000368

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 26.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Рельово: №000527, извън регулация, УПИ -I кв.65, УПИ VII- 82, кв.5

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 26.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Ярлово: .Упи Хіі-562, кв.55, 002159,Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова Гора, М.Грамаге, ПИ 013001 местност Св.Петка, ПИ №578, Стоп.Двор, УПИ XVI Пл.260 кв.16

На 24.10.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Самоков: Имот 65231.916, местност Ридо

На 25.10.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /08:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: Гюрови Градини, к.к. Боровец, ПИ №65231.919.110, пред КВЛ, к.к. Боровец, ПИ №65231.919.86, пред БЧК, Курорт Боровец

Община Своге  

На 23.10.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Своге: 23 Септември, Александър Стамболийски, Воденицата, Георги Бенковски, Джоджовска, Каменярски Дол, Пенчо Славейков, Пирин, Стара Планина, Старопланинска, Цар Симеон

На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Бов, Общ. Своге: Луково

На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Губислав

На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Дружево

На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, махала Радеж ТП Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина

На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Левище

На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Ком, махала Кат, махала Мъжев Дел, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, Ропотамо, Стара Планина, УПИ-XV-46

На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Оплетня: Парцел V-94, кв.3

На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  София: Костенски Водопад/Васил Дим

На 25.10.2018 г. /10:30 - 10:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница

На 25.10.2018 г. /10:30 - 10:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге: УПИ V-68, кв.19

На 25.10.2018 г. /10:45 - 15:15 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге

Община Сливница  

На 22.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Алдомировци: 16-та, Алдомировска (Г.Димитров), Алдомировска (Г.Димитров), Главната, Парцел Три,Кв.19, Седма, Четвърта

На 22.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница

На 22.10.2018 г. /10:15 - 16:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Ангел Кънчев, Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Капитан Олимпи Панов, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Опицвет: Под Костело Землище С.Опицвет

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Алеко Константинов, Ален Мак, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-Р Димитър Китов, Еделвайс, Жп.Гара, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, кв.107, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Любен Каравелов, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черно Море, Юрий Гагарин

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин

 

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 25.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Божурлук: Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна Гора, Тунджа, Хвойна, Черни Връх, Шипка

На 25.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Петокладенци: 189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра

На 25.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Стежерово: Аксаков, Ал.Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл.Заимов, Вл.Тричков, Г.Бенковски, Г.Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д.Бендерски, Д.Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив.Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л.Каравелов, Л.Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара Планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански

На 25.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Татари: 177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр.Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка

Община Долна Митрополия  

На 22.10.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 23.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Биволаре

На 22.10.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 23.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Победа, Общ. Долна Митрополия: Индустриална Зона

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Горна Митрополия: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Кирил и Методий, Марагидик, Мургаш, Панайот Хитов, Раковски, Родопа, Сливница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 25.10.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Долна Митрополия: Васил Левски, Дунав, Ивайло, Искър, Мизия, Росица, Св.Св.Кирил и Методий, Ю.А.Гагарин

На 26.10.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Георги Кирков, Горталов, Гурко, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Искър, Копривщица, Люлин, Милин Камък, Мусала, Сан Стефано, Скобелев, Славянска, Сторгозия, Съединение

Община Долни Дъбник  

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Градина, Общ. Долни Дъбник: V-297, кв. 68/Стопански Двор/, Васил Априлов, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Първи Май, Симеон Василев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Шипка

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник: XIx-1149 1148, Беласица, Велчова Завера, Ген Скобелев, Добри Чинтулов, Мургаш, Назъм Хикмет, Райко Даскалов, Христо Ботев, Христо Янчев

Община Искър  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брегаре: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Искър, Кирил и Методий, Коста Златарев, Любен Каравелов, Несебър, Отец Паисий, П.Волов, Петър Берон, Пирин, Пролетарска, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Староселци

На 23.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Староселци: Прещипа

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ставерци: VIII-000323, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бал Езеро, Батак, Бачо Киро, Беласица, Борис I, Братя Рулински, Будапеща, В Иванов, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Волга, Г.Милков, Г.С.Раковски, Гаврил Генов, Генерал Скобелев, Гено Грънчарски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д.Грънчаров, Д.Дебелянов, Д.Чинтулов, Драва, Елин Пелин, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Йордан Йовков, Кайлъка, Калето, Кирил и Методий, Климент Охридски, Козлодуй, Кочо Честименски, Лев Толстой, Максим Горки, местност Ормана, Митко Палаузов, Мончо Гетов, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Освобождение, Отец Паисий, П Хитов, П.Р.Славейков, Патриарх Евтимий, Петко Д.Петков, Петрини, Победа, Правда, Прага, Преслав, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Ракета, Св.Параскева, Сергей Румянцев, Славянска, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Теменуга, Трайчо Костов, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Гевезовски, Черно Море, Чиган, Шейново, Шипка, Яворов, Яне Сандански

На 24.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Ставерци: Бал Езеро, Будапеща, Любен Каравелов, Правда, Стадион, Хан Кубрат

На 24.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Староселци: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхелм Пик, Г Димитров, Гачо Митков, Гео Милев, Георги Кирков, Гурко, Д-Р Бешев, Даме Груев, Димитър Благоев, Доровски, Дунав, извън регулация, Искър, Карл Маркс, Кирил и Методий, Коста Златарев, Кръстю Бешков, Ленин, Лило Тодоров, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митка Гръбчева, Митко Палаузов, Московска, Н Й Вапцаров, Неофит Бозвели, Нинко Тодоров, Огоста, Отец Паисий, П Р Славейков, П.К.Яворов, Панайот Хитов, Пеловска, Пирин, Поп Андрей, Първи Май, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Средна Гора, Станке Димитров, Стапански Двор, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Даскалов, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Тодор Матков, Фердо, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Манчев, Христо Смирненски, Христо Стоянов, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Яне Сандански, Янтра

На 26.10.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Долни Луковит: Босилеградска, Братя Миладинови, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Спасов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Пирин, Хаджи Димитър, Цар Симеон

Община Кнежа  

На 25.10.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Кнежа: местност Мерата

На 25.10.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Червен Бряг: Стефан Караджа

Община Левски  

На 22.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Бенковски, Братя Миладинови, Васил Априлов, Княз Александър Батенберг, Малчика, Никола Вапцаров, Стара Планина, Тодор Каблешков, Филип-Тотю

На 22.10.2018 г. /12:15 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /12:15 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Бенковски, Кирил и Методий, Княз Александър Батенберг, Крум Попов, Малчика, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий

На 23.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Трънчовица: Бистрица, Волга, Григор Вачков, Камчия, Места, Митко Палаузов

На 23.10.2018 г. /10:45 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /10:45 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Веселина Геновска, Гергана, Княз Борис, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Цар Иван Асен II

На 25.10.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Летница, Общ. Летница: Александър Димитров

На 26.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Ангел Кънчев, Витоша, Гергана, Милин Камък, Осъм, Патриарх Евтимий, Райко Даскалов, Софроний Врачански, Странджа, Ясна Поляна

Община Никопол  

На 23.10.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Бацова махала: Александър Стамболийски, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Захари Стоянов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Панайот Волов, Сергей Румянцев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю.А.Гагарин

На 23.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Черковица: Бачо Киро, Васил Левски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Димитър Стойков, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Панайот Волов, Пеньо Пенев, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 23.10.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Плевен: Сан Стефано

На 23.10.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Сомовит: Велека, Вит, Ив Вазов, местност Могилата

Община Плевен  

На 22.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Бохот: 281003

На 22.10.2018 г. /08:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен: местност Западна Идустриална Зона

На 22.10.2018 г. /08:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен: Гривишко Шосе

На 22.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горталово: 071020- местност Сушица, VI-87 кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 22.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Къртожабене: Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 22.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пелишат: 17 Партизани, VIII кв. 5, Арда, Бенковски, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Въча, Гередава, Гривишкото, Гудима, Гурко, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Коста Златарев, Кръстю Конов, Лом, Любен Вешков, Люлин, Малчика, Москва, Мусала, Общинска Мера, Одеса, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Пелезо, Пирин, Победа, Пробуда, Раковски, Ресен, Рила, Сингур, Стопански Двор, Трети Март, Трифон Гърчев, Христо Ботев, Христо Кънчев, Цветан Спасов, Черешин Камък, Шейново, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 22.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Радишево: Аврора, Атон, Васил Априлов, Върха ПИ 029026, Драва, Емине, Ивайло, Кирил и Методий, местност Върха, Николай Ракитин, Пероника, Прилеп, Родопи, Стража Върха

На 22.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Пелишат: 17 Партизани, Вит, Въча, Гурко, Дунав, Иван Вазов, Кръстю Конов, Любен Вешков, Люлин, Осъм, Победа, Раковски, Христо Ботев

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г.С.Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар махала, Тодор Александров, Ю.А.Гагарин

На 22.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 15:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   На 24.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Радишево: местност Стража

На 22.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Плевен: Кайлъка, Кайлъшка, местност Кайлъка

На 23.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр.

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: Асен Халачев, Вит, Дамян Пачев, Кирил и Методий, Тодор Пенчев, Христо Ботев

На 23.10.2018 г. /09:15 - 12:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч./   На 24.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./   На 25.10.2018 г. /10:15 - 13:15 ч./   На 26.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен: Сторгозия

На 23.10.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Плевен: извън регулация, До Гр.Плевен

На 23.10.2018 г. /09:45 - 15:30 ч.; 10:00 - 10:45 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Къшин: Аврора, Васил Друмев, Г.С.Раковски, Етрополе, Кирил и Методий, Къшински Дол, М-та Над Село, Майор Горталов, местност Над Село, Преслав, Рибарица, Рудозем, Стоански Двор, УПИ 16 Стр.Кв.1, УПИ-XII кв. 19, Ю.А.Гагарин

На 23.10.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Плевен: извън регулация, До Гр.Плевен, Лозарска Среща Кл 1

На 23.10.2018 г. /12:00 - 13:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Плевен: Георги Кочев, Иван Миндиликов /Република/, Индустриална Зона, местност Западна Идустриална Зона, Сторгозия

На 23.10.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Д.Константинов/Ц.Спасо/, Катя Попова, Мусала, Ниш/Ал.Пъшев/, Радецки, Сан Стефано, Средна Гора

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Георги Димитров, Дамян Пачев, Иван Вазов, Иван Винаров, Илия Бешков, Любен Каравелов, Софроний Врачански, Тодор Пенчев, Янко Сакъзов

На 24.10.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Кирков, Иван Нанов, Иван Нанов, Каменна Могила, Кирил и Методий, местност Под Село, Панайот Волов, Петър Габровски, Петър Габровски, Рила, Старо Село, Стопански Двор, Съгласие, Съгласие, Трети Март, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Сръбски, Цветан Спасов, Цветан Спасов, Янко Забунов

На 24.10.2018 г. /14:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен: 56722.651.187, кв.603, ул.Витска Долина, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, местност Витска Равнина, Плевен, Сторгозия

На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев, Асен Златаров, Георги Димитров, Иван Винаров, Любен Каравелов, Перущица, Хаджи Димитър, Цветан Спасов, Янко Сакъзов

На 25.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Плевен: Дружба

На 26.10.2018 г. /08:15 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Буковлък: 11-ти Декември, 244, 670 кв. 51, Іі и Ііі, Аврора, Балкан, Беласица, Белград, Белмекен, Бенковски, Богомил, Буря, Вежен, Демокрация, Димитровград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Изток, Илинден, Крайцер Аврора, Латинка, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Оборище, Орлица, Патриарх Евтимий, Пирин, Плевен, Правда, Преслав, Прилеп, Район Апк, Раковски, Рила, Родопи, Русе, Сан Стефано, Силистра, Срещу Кат, Стара Планина, Стопански Двор, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Трети Март, Тутракан, УПИ 1, Хайнбоаз, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка

На 26.10.2018 г. /08:15 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Опанец, Общ. Плевен: 000259, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Кирил и Методий, Лозенка, Трети Март

На 26.10.2018 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Плевен: Александър Малинов

На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев, Асен Златаров, Волов, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Иван Вазов, Иван Стойчев, Митко Палаузов, Недю Личев, Трети Март, Хаджи Димитър, Ю.А.Гагарин

На 26.10.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: Ал. Димитров, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Вола, Кракра, Маршал Толбухин, Одерец, П. Р. Славейков, Панагюрище, Шейново

Община Червен бряг  

На 22.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 23.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг: 510001, Барбарати, Братя Миладинови, Гурко, Ивайло, Лазар Ръжанов, Сава Младенов

На 22.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 23.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 24.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг: Бузлуджа, Панайот Волов, Християнска

На 22.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ракита, Общ. Червен Бряг: Г Димитров, Дойновска, Илия Илиев, Комитска, Опълченска, Осем Опълченци, Съпкарска, Топалска, Шипка

На 24.10.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Горник: Бузлуджа, В Левски, В Пеева, Искър, Ком, Марица, П К Яворов, Петко Хр Петков, Първа, Райко Даскалов, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 24.10.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Червен Бряг: Победа, Яне Сандански

На 25.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг: 23 Септември, Вихрен, Г.С.Раковски, Ген. Тошев, Дойран, Дядо Вълко, Иван Вазов, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Панайот Волов, Тома Петков, Търговска, Християнска, Цар Калоян

На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг: Ген. Тошев, Княз Борис I, Тома Петков, Цар Калоян

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 24.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Брезник: 06286.0502.021 Бив.Под.Мно, 9-ти Септември, Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Жданов, Андрей Михайлов, Богдан Митов, Борис Антов, Борис Калев, Борова Гора, Бреза, Варош, Велин Ваклинов, Владо Радославов, Воин, Генерал Владимир Заимов, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Д-Рйордан Стефанов, Евстати Николов, Елена Георгиева, Енчо Николов, Ефтим Стоянов, Жданов, Йордан Стефанов, Комсомолец, Крум Савов, Лазар Лумбаров, Макаренко, Мала Река, Марин Асенов, Нестор Петров, Пети Конен Полк, Пролетарска, Първи Май, Радослав Григоров, Росица, Синчец, Славей, Стадион, Стоян Миленков, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Шипка

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Станьовци

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гърло

На 24.10.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Брезник: Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Михайлов, Велин Ваклинов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Д-Рйордан Стефанов, Йордан Стефанов, Лазар Лумбаров, Макаренко, Марин Асенов, Нестор Петров, Пролетарска, Първи Май, Радослав Григоров, Росица, Стадион, Цвета Лумбарова

На 24.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Брезник: 9-ти Септември, 9ти Септември, Александър Тинков, Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Михайлов, Асен Алексов, Борис Антов, Борис Калев, Бреза, Бърдо, Васил Левски, Велин Ваклинов, Видрица, Владо Захариев, Владо Радославов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Гледан, Гоце Делчев, Граово, Гребен, Димитър Хранов, Евстати Николов, Елена Георгиева, Железна Вода, Зеленище, Зора, Иван Вазов, Иглика, извън регулацията, Изгрев, Йордан Стефанов, Любаш, Макаренко, Могилица, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Нестор Петров, Нов Живот, Октомври, Радослав Григоров, Разцвет, Славянска, Сливница, Строител, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Чайка, Чорни, Чуряк, Шейново, Яне Сандански, Яровец, Ясна Поляна

На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник: С.Велковци, УПИ ІV-105, кв.40

На 26.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Брезник: 06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 26.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник: 083011, местност Страище, махала Пали Лула, С.Велковци, УПИ ІV-105, кв.40

На 26.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Селищен Дол

На 26.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Слаковци

На 26.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сопица

На 26.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ярджиловци: Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 26.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ноевци

Община Перник  

На 22.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Перник: Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Изток, Кадиевка, Клемент Готвалд, Луганск, Младен Стоянов, Младен Стоянов кв.63 Парцел, Мошино, Рашо Димитров, Юрий Гагарин

На 22.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Големо Бучино: Бачова махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, София, Струма, УПИ XxIV кв. 39, Яланджийска, Ясен

На 22.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Рударци: 1452, 3-ти Март, LXXXІІІ-1526 кв.121, XVIII-1965,1967 кв.127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Йовчова, Кало, Кало, Кало, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, местност Кало, Металург, Минерал, Миньор, Миньор, Михаил Дойчев, Михаил Дойчев, Москва, Москва, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Перник, Пирин, Пирин, Пловдив, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Родопи, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Средна Гора, Стара Планина, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, ул.Вардар/Ул.Силистра, УПИ LXXXIV-2229, Кв.21., УПИ І-1427 кв.80б, УПИ Х|Х,Кв.107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Черни Връх, Черни Връх, Черни Връх, Черни Връх, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец

На 22.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Кладница: XI-29 кв.18 Делта Хил, Берлин, Виена, Лондон, София

На 22.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Кладница: VІІІ-29,Кв.18, XI-29 кв.18 Делта Хил, Берлин, Брюксел, Виена, Делта Хил, Лондон, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище  Делта Хил , София, УПИ II-35,Кв.17 Делта Хил, УПИ XXIX-29,Кв.20 Делта Хил, УПИ-IX 29

На 22.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Перник: Благой Гебрев, Бучински Път, Изток, Калинин, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, махала Портарева, Минск, Несебър, Одеса, Оряхово, Стомана, Търговска, Хасково, Юрий Гагарин

На 22.10.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник: Изток, Лом, Юрий Гагарин

На 22.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Горна Диканя: X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, кв.116а, Пи203, УПИ І-1517 кв.211, УПИ Х-1306, кв.165

На 22.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Гълъбник: кв.25 УПИ XІІІ-353, УПИ VІІ-112,Кв.16, УПИ ХV-45, кв.6

На 22.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Долна Диканя: 884 кв.67а и 67б, 926, XIII-755,Кв.47, Гаджова махала, Градините, кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838,Кв.62, УПИ IX=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 кв.65, УПИ XI-261, кв.40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, кв. 48, Х-260 Кв 40

На 22.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Дрен: V-420 кв.4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова махала, махала Мали Дрен, махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С.Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 22.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Радомир: VII-157 кв.17, XXVІІ-XXVІІІ кв.12, махала Дукова

На 22.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, извън регулация С. Студена Кариера, Каражинец, махала Кашова, махала Рулева, местност Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 22.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Чуковец, Общ. Радомир

На 23.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Перник: Крали Марко, махала Чекърчийска, Младен Стоянов, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети Март, Урса, Цоф Бараки

На 23.10.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Перник: Рашо Димитров

На 23.10.2018 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Перник: Инжинерен, Физкултурна, централен градски парк

На 23.10.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Перник: Калкас, Караманица, Куциян

На 23.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Бучински път, Юрий Гагарин

На 24.10.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Батановци: 3-ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Вергил Ваклинов, Витоша, Граово, Княз Борис I, Република, Средорек

На 24.10.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Боснек: 558, Божур, В.Левски, Грамаге, Добри Дол, Духлата, Еделвайс, Игличе, Извора, Кокиче, махала Влахова, Незабравка, Струма, Х. Димитър, Христо Ботев, Явор

На 24.10.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Боснек: махала Влахова

На 24.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Куциян

На 25.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Перник: Раковска, Раковски

На 25.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Кладница: Брюксел, Лондон, Рим, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище  Делта Хил , София, Стадиона, УПИ V||-Кв.20, УПИ Ііі-21 кв.20, ХVіі-11010,11038

На 25.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Перник: 101, Бенковска, Вардар, Васил Левски, Васил Стоин, Железничарска, Искър, Княз Александър Батенберг, Кракра, Миньор, Найчо Цанов, Отец Паисий, Раковска, Раковски, Търговска

На 25.10.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Перник: Васил Левски, Миньор, Отец Паисий, Раковска, Раковски

На 25.10.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Перник: Благой Гебрев, Волгоград, Изток, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, Минск, Несебър, Одеса, Созопол, Юрий Гагарин

На 25.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Изток, Ленински Проспект, Минск, Созопол, Юрий Гагарин

На 26.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ахтопол, Балчик, Бели Брег, Берковица, Битоля, Болград, Брацигово, Брезник, Варна, Враца, Граово, Дубровник, Есперанто, Етрополе, Илия Бешков, кв. Рудничар, Клепало, Кърджали, Мелник, Одрин, Охрид, Павликени, Пирот, Преспа, Прилеп, Проучване, Рудничар, Русе, Самара, Самоков, Св.Св.Кирил и Методий, Свищов, Севлиево, Стара Чешма, Твърди Ливади, Троян, Трън, Угърчин, УПИ V кв.7 кв.Рудничар, Цанко Церковски, Шумен

На 26.10.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар

На 26.10.2018 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Перник: Благой Гебрев, Владайско Въстание, Владайско Въстание, Изток, Стомана, УПИ V,Кв.201,Кв.Изток, Ямбол

Община Радомир  

На 26.10.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, махала Кабранови, махала Яшарска, махала Андрейна, махала Андронова, махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил и Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна

На 22.10.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Владимир: ПИ 149 Кв,14

На 22.10.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Долна Диканя

На 22.10.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Долни Раковец: кв.22,Упи Х-206, М-Ст Банята , УПИ XI-306, П-Л ІХ-428, кв.27, УПИ 1-167 кв.11, УПИ ІІ-26, УПИ ХІ-34, кв.1

На 22.10.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Друган: Vі-485,Кв. 45, Чачулова махала

На 22.10.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Кондофрей: Общ.Радомир

На 22.10.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Радомир: Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, махала Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 22.10.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: махала Горни Раковец, махала Егреците, УПИ Іx-1083,1084

На 22.10.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Червена Могила

На 23.10.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 13:45 - 15:15 ч./ -  Радомир: Архимандрит Зинови, Батенберг, Васил Левски, Витоша, Гаврил Радомир, Гео Милев, Георги Маджаров, Георги Янев, Голобръдска, Гурко, Гърляница, Драгоман, Дупнишка, Дядо Анани Николов, Екзарх Йосиф, Земеделска, Ивайло, Иглика, Изворска, Кракра, Люлякова, Милан Грънчаров, Младост, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Осогово, Острица, Панайот Волов, Парижка Комуна, Патриарх Евтимий, Преслав, Пчелинци, път №627, Рилска, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Струма, Училищна, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хайдут Дамшо, Хайдут Румяна, Хан Аспарух, Цар Борис I, Цар Симеон, Черковна, Шаблин, Шипка, Широки Дол, Юрий Гагарин

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Радомир: Автогарата, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Арката, Батенберг, Бачо Киро, Бузлуджа, Драган Цанков, Захари Кръстев, Каблешков, Кирил и Методий, Кракра, Люлякова, Майор Чиляев, Милан Грънчаров, Ное, Панайот Волов, Пчелинци, Райко Даскалов, Свобода, Търговска, Черковна, Шаблин

На 23.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Радомир: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Драган Цанков, Кирил и Методи, Милан Грънчаров, Ное

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Беланица

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Извор, Общ. Радомир: махала Канджулица

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Негованци: VI-355, УПИ-130 кв.37

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Прибой

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Бобораци: ІІІ - 323 кв.26, ХVIII-136, кв.23

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Кошарите: П-Л VII-117, кв.18, УПИ Vііі,Кв. 17

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бобораци

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Поцърненци: махала Калугерски Чифлик 65

На 25.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гълъбник: кв.25 УПИ Xііі-353

На 26.10.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Борнарево: УПИ I-066007 кв.66

На 26.10.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Копаница

На 26.10.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Лесковец, Общ. Перник: Бившо Ткзс

На 26.10.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Перник: Железничарска

На 26.10.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Планиница, Общ. Перник: П-Л ХХІІ, кв.14, УПИ I-108, кв.1

На 26.10.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Радомир: махала Арбанас

На 26.10.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Черна Гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, махала Ваклинови, махала Димеви, махала Кюрчийски, махала Сугареви, махала Толева, Нова махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 26.10.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Ярджиловци: Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража

На 26.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Батановци: Бушляк, махала Кабранови, махала Андрейна, махала Андронова, махала Тричкова

 

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 25.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Берковица: Александър Стамболийски, Антим I, Беговица, Д-Р Иван Панов, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Екзарх Йосиф, Звезда, Здравченица, Кестенарска, Кирил и Методи, Ком, Отец Паисий, Петър Берон, Професор Петко Наумов, Тодорини Кукли, Христо Ботев, Черковна, Шабовица, Шипка, Щърковица

На 25.10.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Гаганица: Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Златица, Иван Вазов, Кумбарка, Люляк, Мусала, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Шипка

Община Бойчиновци  

На 22.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Бели Брод: Александър Стамболийски, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, Илия Ст.Дамянов, Йорданка Чанкова, Любен Каравелов, Нако Дамянов, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 25.10.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Бойчиновци: 216023, 23-ти Септември, 922004, Александър Стамболийски, Георги Димитров, извън регулацията, Кирил и Методи, Комсомолска, Пионерска, Цанко Церковски

Община Брусарци  

На 24.10.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Киселево: Александър Стамболийски, Ботев, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Костов, Илия Луканов, Левски, Ленин, Любен Каравелов, Мито Цоцин, Михаил Илиев, Никола Й.Вапцаров, Симеон Тошев, Трайко Кънев, Трифон Павлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

Община Вълчедръм  

На 23.10.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Златия, Общ. Вълчедръм: 23-ти Септември, Антон Иванов, Атанас Николов, Витоша, Вола, Гагарин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Места, Митко Палаузов, Осогово, Попович, Първи Май, Ракета, Славейков, Стара Планина, Тимок, Чарлс Дарвин

Община Лом  

За периода 22-23.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

За периода 22-24.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Трайково: Асен Балкански, Боно Николов, Борис Златанов, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Гаврилов, Замфир Хаджийски, извън регулацията, Камен Златанов, Криводол, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Славчо Борисов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Шейново

За периода 22-26.10.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Лом: Ангел Кънчев, Бабуна(Н.Караджата), Бозвели, Драгоман(Н.Вапцаров), Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хан Омуртаг(23 Септември)

За периода 24-25.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Трайково: Арда, Ветрен, Горан Никифоров, Димитър Гаврилов, Дунав, Иван Тодорин, извън регулацията, Искър, местност Сондите, Петко Р. Славейков, Трайко Попов, Хаджи Димитър, Цар Шишман, Черно Море

За периода 24-26.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

За периода 25-26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Трайково: 1-49, Батак, Васил Коларов, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ком, Комсомолска, Левски, Младен Йорданов, Неофит Ломски, Родопа, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

За периода 25-26.10.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Лом: Дунавска(Д Благоев), Любен Каравелов, Петър Евстатиев, Солун, Стефан Караджа, Филип Тотю

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Орсоя: Втора, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета

На 24.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом: Лодовико Миланези(К-Ска)

На 24.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Лом: Борил(Аспарух Яков), Георги Манавски(Н.Чуков), Дунавска(Д Благоев), Петър Берковски, Славянска(Г.Димитров), Хан Крум, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

На 24.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Трайково: Боно Николов, Васил Коларов, Георги Димитров, Горан Илиев, Димитър Благоев, извън регулацията, Средна Гора, Христо Ботев, Янтра

На 24.10.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Лом: Кубадин(Иван Георгиев), Пирот, Стадиона, Стара Планина, Цар Петър(М.Стефанов), Шипка

На 24.10.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Лом: Генерал Владимир Заимов, Добруджа, Драгоман(Н.Вапцаров), Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Юрий Венелин

На 26.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Лом: Бенковски, Кавала, Ломски Казарми, Любен Каравелов, Пристанищна(Лом.Комуна), Раковска, Христо Ботев

Община Монтана  

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Помеждин: 500.110, ІV-148 кв.9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 25.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Монтана: Агликина Поляна, Жеравица, Захари Стоянов, Свети Патриарх Евтимий(П., Цар Иван Александър(Т.Тр.

На 25.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Монтана: Васил Левски, Георги С.Раковски, Св.Св.Кирил и Методий, Трети Март(Г.Димитров)

Община Якимово  

На 23.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Якимово: Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Владимир Генков, Войн Петров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Европа, Единство, Качо Комитски, Комсомолска, Кръсто Божинов, Ленин, Малчика, Мечи Дол, Милан Йонов, Партизанска, Станчо Комитски, Тракийска, Христо Михайлов, Христо Смирненски

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски

На 23.10.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: махала Свинова Поляна, Черни Връх/Ново Село/

На 23.10.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Соколска/Острец/

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, махала Маришница, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

Община Летница  

На 22.10.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Горско Сливово: Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Веселин Краев, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кирил и Методий, Клокотница, Петър Стоянов, Радецки, Ремсова Петорка, Тодор Каблешков, Цачо Сяров, Шипка

Община Ловеч  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Васил Левски, Мадара, Сирко Станчев

На 22.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч

На 22.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Изворче: 43952.525.0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 22.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 22.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 22.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 22.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Катунец: 36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 22.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Луковит

На 23.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Младост

На 23.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Ловеч: Мизия

На 23.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Абланица, Общ. Ловеч: Буковец, Васил Левски, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Климент Охридски, Любен Каравелов, Петко Ил.Цонев, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Дикисанска, Иларион Ловчански, Княз Александър I Батенберг, Отец Паисий, Съйко Съйчев, Цар Самуил

На 23.10.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, местност Стратеш

На 23.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лешница, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Балкан, Иван Вазов, Иван Марков Марковски, Кап. Илия Цанков, Любен Каравелов, Минко Раевски, Свети Иван Рилски, Стара Планина, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море

На 24.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Освобождение

На 24.10.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Акад.Иван Урумов, Доктор Съйко Съев, Отец Климент, Черно Море

На 24.10.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Генерал Скобелев, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Свети Свети Кирил и Методи

На 25.10.2018 г. /08:15 - 08:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Безименна, България, Васил Йонков-Гложенеца, Велики Преслав, Генерал Скобелев, Димитър Пъшков, Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Неофит Рилски, Никола Петков, Оборище, Патриарх Евтимий, Тома Давидов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков

На 25.10.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: България, Димитър Пъшков, Оборище, Патриарх Евтимий, Търговска, Хаджи Димитър, Цачо Шишков

На 25.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Ловеч: Осъмска

На 25.10.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Ловеч: Доктор Съйко Съев, Княз Александър I Батенберг, Княз Имеретински, Никола Петков, Отец Паисий

На 25.10.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: България, Свобода, Търговска

На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тепава: Атанас Илиев, Зорница, Княз Борис, Княз Имеритински, местност Каптажа, Оборище, Отец Паисий, Синчец, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Юрий А.Гагарин

На 26.10.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Бачо Киро, Васил Героя, местност Бабаковец, Младост, Пано Рогозаров

На 26.10.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Иван Йонков Врацанлията, Пейо К.Яворов, Хаджи Димитър, Хаджийска, Шарбанци, Яница

Община Луковит  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 26.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Беленци: Батак, Беласица, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Втори Юни, Георги Бенковски, Главна, Деница, Изгрев, Каноското, Кошута, местност Селския Връх, Могилата, Обзор, Оборище, Пазара, Първи Май, Ратица, Рила, Свети Илия, Синчец, Стара Планина, Тодоришка, Христо Ботев, Чавдар, Чуканска, Шипка

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 26.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Горник: Делницата

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 26.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Дъбен: Васил Левски, Вутевска, Диевска, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кральовска, Пейо Яворов, Песовска, Петко Славейков, Петър Берон, Поповска, Сергей Румянцев, Урушка, Хаджи Димитър, Цоковска

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 26.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Карлуково: 36511, 44327, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги Раковски, Градище, Девети Май, Детска Песен, Дико Илиев, Дунав, Железничарска, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Искър, Искъра-Сладината, Кап Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Лале, Латко Лилов, местност Григора, Младост, Оборище, Околовръстен Път, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Петър Трантеев, Пролет, Проходна, Първи Май, Работническа, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Андреев, Христо Ботев, Юрий А.Гагарин

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 26.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Луковит: Възраждане, местност Бяло Поле, местност Искъра, Стопански Двор

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 26.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Петревене: Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Левски, Витиня, Ген.Гурко, Георги Иванов, Георги Сава Раковски, Здравец, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Изгрев, местност Жп Спирка, местност При Панега, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Радецки, Райна Княгиня, Рила, Розова Долина, Сергей Румянцев, Синчец, Софроний Врачански, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Шипка, Юрий А.Гагарин, Явор

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 26.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Румянцево: 069012 М. Лъките, Бела Лъка, Божур, Бузлуджа, Веслец, Гергана, Гробарска, Дунав, Златинска, Златна Панега, Искър, Йоловска, Йорговска, Капитан Стефан Павлов, Карлуковска, Кокиче, Коларска, Крайще, Кракра, Лозарска, Люлин, Маркони, Милин Камък, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Предел, Разделна, Рила, Родина, Родопа, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, Стара Планина, Странджа, Страцин, Съединение, Тутракан, Цачевска, Централна, Чукара, Шипка

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 26.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Тодоричене: 116009, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Добри Войников, Добри Войников, Иван Вазов, Капитан Дядо Никола, Капитан Петко Войвода, Кочо Честименски, Любен Каравелов, Мочура, Никола Обретенов, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Рибарица, Старо Шосе, Старо Шосе, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 23.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дерманци: Базова Станция Теленор

На 25.10.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Луковит: Александър Стамболийски, Ардино, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Велчо Комитата, Веслец, Деветнадесети Февруари, Ивайло, Костен Дол, Никола Бонев, Петър Берон, Сан Стефано, Симов Дол, Шейново

На 26.10.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Луковит: Възраждане, Златна Панега, Кирил и Методий, Общинска, Христо Ботев

На 26.10.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Луковит: Момчилец

Община Тетевен  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бабинци: 001104 С ЕКАТТЕ07884, ІV-52, Главна, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 22.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен: 002105 Екатте 07884, Бабинци

На 22.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Люляк, местност Пладнището, Пладнището

На 23.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Козница, Лечо Гайдаря, Мария Михайлова, махала Козница, местност Балинци, Петрахиля

На 23.10.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Български Извор: Баба Тонка, Бузлуджа, Демокрация, махала Солун, Райна Княгина, Рила, Родопа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 23.10.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Малка Желязна: махала Байовене

На 25.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Димитър Благоев, Кардан, Крачун Иванов, Христо и К. Цакови

Община Троян  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Черни Осъм: Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник: Клиновци, махала Реката, УПИ I кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 22.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Лъгът

На 23.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 24.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Балабанско: Зона Вилите, махала Магунска, махала Мутевска, махала Факирска, махала Шошковска, местност Габърска, Район Центъра, Район Центъра

На 23.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 24.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Горно Трапе: Дочо Гадев, махала Длъжковска, Мичо Димитров-Ганди, Мичо Райковски, Стара Планина

На 23.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 24.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян: Баба Тонка, Балкан, Васил Левски, Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Дочев Дочковски, Изгрев, Караулна Четворка, Кирил и Методий, Ковачовец, Коман, местност Коман, местност Пъпровци, Найден Минков Стоевски, Никола Даскалов, Първомайска, Стойко Л.Донковски, Стойко Хр.Дулевски, Терзийска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Цвятковски

На 23.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 24.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Арх.Макари, Бочо Донев, Буковец, Здравец, Иван Памукчиев, Криволак, махала Длъжковска, местност Алдишки Рът, Минко Ив.Марковски, Пейо К.Яворов, Проф.Никола Шипковенски, Радецки, Симеон Велики, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черногор

На 23.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 24.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Шипково: Александър Стамболийски, Ангел Дръндаров, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Васильов, Вежен, Венеца, Вилна Зона, Георги Димитров, Димитър Илиев, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов, Капитан Никола Войновски, Кирил и Методий, Ковачевец, Комсомолска, Крушево, Мир, Първомайска, Ръждавец, Слънчев Бряг, Стадион, Стара Планина, Христо Ботев, Червено Знаме, Шипковски Бани

На 23.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Калейца: местност Калейшко Ханче

На 23.10.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./   На 24.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Борова, Димитър Гимиджийски, Мир, Неофит Бозвели, Стадион, Христо Ботев

На 24.10.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Добродан: Стара Планина

На 24.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 25.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Неофит Калчев, Хемус

На 24.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 25.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: кв.Ливадето, махала Калчевска

На 25.10.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Ангел Кънчев, Борова, Васил Левски, Възраждане, Ген.Карцов, Димитър Гимиджийски, Добруджа, Мир, Неофит Бозвели, Стадион, Христо Ботев, Цар Калоян

На 25.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 73198.158.104.1, 73198.158.124, кв.Попишка, Нейчо Войвода

На 26.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч.; 12:30 - 16:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: Централна, Шарбан

На 26.10.2018 г. /14:45 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Ангел Кънчев, Васил Левски, Възраждане, Ген.Карцов, Добруджа, Христо Ботев, Цар Калоян

Община Угърчин  

На 23.10.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Лесидрен: Александър Стамболийски, Бано Воевода, Васил Левски, Кършар, Раковска, Стара Планина, Урница, Христо Ботев

На 24.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Лесидрен: местност Площа

Община Ябланица  

На 25.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Батулци: Гео Милев, местност Сух Дол, Присоето, Свети Кирил и Методи, Стоян Панов, Христо Ботев, Христо Ботев

На 22.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Златна Панега: Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Извор Златна Панега, Кап.Петко Войвода, Никола Вапцаров, Опълченска, Път №103, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 23.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вутю Малков, Единство, Никола Петков, Оборище, Петър Василев, Равнището, Стара Планина, Стоянковото, Съева Пещера

На 25.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дъбравата: Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

На 25.10.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Арменска, Богданка, Богой, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман

На 26.10.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Български Извор: махала Начови Воденици

На 26.10.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 26.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица: Васил Левски, Георги Петров, Драгойца, Захари Стоянов, Калето, Кокиче, Опълченска, Христо Ботев, Централна

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Български Извор: 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, махала Боаза, махала Солун, местност Белилото, местност Боаза, местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А.Гагарин

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Галата: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К.Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М.Езерото, махала Водна, махала Джебин Трап, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, местност Три Могили, местност Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: 101001

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Голяма Желязна: Дачо Михайлов

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махала Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А.Гагарин

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, ХІІ кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Лесидрен: 43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Малка Желязна: махала Байовене

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: 68076.291.106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, махала Съевска, махала Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ ІІ-346, Чепля, Шойка

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 23.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 25.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бабино

На 23.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 25.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бабинска Река: Іх-59

На 23.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 25.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Голема Фуча

На 23.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 25.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Козница: местност Абрашица, П-Л ХІV-234, кв.23, УПИ Іх-252

На 23.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 25.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Коркина: Коркина, Х-21,Кв.2

На 23.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 25.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мала Фуча: 44

На 23.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 25.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Новоселяне

На 23.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол: Александър Костадинов, Александър Стамболийски, Алекси Янев, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Чучуков, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Имот №390, кв.75, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кокиче, Митко Палаузов, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11,Кв.39, ПИ 019035, М.Цаган, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Свети Спас, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор

На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Големо Село: VI, Кв.10, ПИ 452,Кв.3

Община Бобошево  

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77,Кв.11, ХII,Кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 23.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Каменик

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобошево: 14532.040.017, XIII-591 кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Висока Могила: Мильов Рид

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вуково: 087040, 12351.153.0030

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Грамаде, Общ. Дупница: ІХ - 136, кв. 18

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Доброво: Vі-293, кв. 20

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница: местност Мело

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Скрино: 116

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-Vііі-361,Кв.15, Христо Ботев

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сопово

На 24.10.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Бобошево: XIII-591 кв.65, Георги С. Раковски, Д-Р Стефан Волев, Здравец, Иван Кепов, Кирил и Методий, Лоза, Момина Сълза, Самуил, Спартак, Спортист

Община Дупница  

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Бадино: УПИ - Іі-113, кв.21

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Бобошево: махала Въртен Камък

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Боровец: II-259,Кв.14, XVIII-263 кв.14, УПИ-І

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483,Кв.50

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Драгодан: №000026, извън регулация, махала Ортакчийска

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Дупница: 68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Крайни Дол: ХIх-51

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Крумово, Общ. Кочериново

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Мурсалево: 200002, 244,Кв.12, III- 279, V-688 кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123,Кв.15, XVI - 385, кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Фролош

На 22.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч./   На 26.10.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Цървище: махала Ореевица, Цървище

На 22.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дяково

На 22.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 24.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол: Антим Първи, Двадесет и Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, Стубело

На 22.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 24.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Делян, Общ. Дупница: Хіх-164,Кв. 12, III-21.Кв.4, Парцел ІV-485, кв.13

На 22.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 24.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, Нупи-1609

На 22.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /11:15 - 12:00 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 22.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /11:15 - 12:00 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница: 68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 22.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /11:15 - 12:00 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ Ііі-204,205,206,Кв.20, УПИ ХІV

На 22.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /11:15 - 12:00 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кременик: XXII-98,Кв.10

На 22.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /11:15 - 12:00 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мламолово: IX-25,Кв.9, Iх-179,Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 22.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /11:15 - 12:00 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:15 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пиперево: 56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхVIII,Кв.39

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бистрица, Брегалница, Вардар, Верила, Верила, Втори Януари, Горица, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Дупница, Елица, Ерусалим, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Липа, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Николаевска, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Патриарх Евтимий, Преспа, Професор Александър Балан, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, УПИ Хі, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Цар Освободител, Черни Връх, Шейново

На 22.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: Андон Величков, Войводска, Кирил и Методий, Княз Борис I, Никола Лазаров, Средна Гора, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, УПИ II, кв. 109, Фенерка, Христо Ботев

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 10:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Дупница: 68789.162.69, 68789.164.15, 68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ VІІІ,Кв. 8, ПИ 68789.602.65, Яхинско Шосе

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 10:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Крайници: 39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 10:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 10:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 10:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Яхиново: 87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.20.25, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 23.10.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Яхиново: 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Раковски, Марин Дринов, П Р Славейков, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 23.10.2018 г. /10:00 - 10:45 ч./   На 24.10.2018 г. /10:00 - 10:45 ч./ -  Джерман: 207635051294

На 23.10.2018 г. /10:00 - 10:45 ч./   На 24.10.2018 г. /10:00 - 10:45 ч./ -  Дупница: 68789.173.5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, местност Балановски Рид, местност Гурдево, местност Караболюка, местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 23.10.2018 г. /10:00 - 10:45 ч./   На 24.10.2018 г. /10:00 - 10:45 ч./ -  Пиперево: МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница

На 23.10.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Джерман: местност Пульова Воденица

На 23.10.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Дупница: местност Пульова Воденица, Разметаница

На 23.10.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789.17.56, 68789.607.145, Беласица, Георги Измирлиев, Иван Вазов, Никола Лазаров, Свети Иван Рилски, Свобода, Софроний, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител

На 23.10.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./   На 24.10.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Село Големо Село

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бистрица, Брегалница, Вардар, Верила, Верила, Втори Януари, Горица, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Дупница, Елица, Ерусалим, Ивайло, Иван Вазов, Изгрев, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Липа, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Николаевска, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Патриарх Евтимий, Преспа, Професор Александър Балан, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Свобода, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, УПИ 68789.17.103., УПИ Хі, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Освободител, Черни Връх, Шейново

На 24.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница: Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Венелин, Лилия, Никола Малашевски, Свети Иван Рилски, Тишина

На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Баланово

На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бистрица, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Верила, Верила, Втори Януари, Генерал Георги Тодоров, Горица, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Елица, Ерусалим, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Липа, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Николаевска, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Патриарх Евтимий, Преспа, Професор Александър Балан, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стефан Караджа, Струга, Тракия, УПИ ХІ, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Цар Освободител, Черни Връх, Шейново

На 25.10.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Дупница: Генерал Владимир Вазов, Родопи, Скопие, Христо Смирненски

На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Баланово: Хііі - 329, кв. 16

На 26.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница: Кокиче, Латинка, Неофит Рилски, Одрин, Патриарх Евтимий, Плиска, Рилски Езера, Свобода, Христо Ботев, Цанко Церковски

Община Кюстендил  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч./ -  Кюстендил: Александър Стамболийски, Антим I, Асен Суичмезов, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Герена, Голак, Гороцветна, Гранички Път, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Ж.К. Герена, УПИ XxI, кв. 415, Запад, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Кадин Мост, Камчия, Кокиче, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, местност Самали Баир, местност Турски Гробища, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Морава, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Пролет, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Рила, Самуил, Седемнадесети Януари, Синчец, Софроний, Станкевско Шосе, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански

На 22.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Асен Суичмезов, Герена, Синчец

На 22.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Александър Стамболийски, Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански

На 22.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Асен Суичмезов, Батак, Герена, Гранички Път, Ж.К. Герена, УПИ XxI, кв. 415, Запад, Кадин Мост, Кокиче, местност Турски Гробища, Морава, Пролет, Рила, Синчец, Станкевско Шосе, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител

На 23.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 18:00 ч.; 15:30 - 18:00 ч./ -  Раково, Общ. Невестино: махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец

На 23.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 18:00 ч./ -  Богослов: 037149, махала Топилата, местност Саманли Баир

На 23.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 18:00 ч./ -  Цървена Ябълка: Таскова Плевня

На 23.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 18:00 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка

На 23.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 18:00 ч./ -  Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка

На 23.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Абоба, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка

На 23.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Слокощица: махала Маркова, махала Рошковци, местност Саманли Баир

На 23.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 18:00 ч.; 15:30 - 18:00 ч./ -  Ветрен, Общ. Невестино: махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска

На 23.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 18:00 ч.; 15:30 - 18:00 ч./ -  Илия

На 23.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 18:00 ч.; 15:30 - 18:00 ч./ -  Савойски: махала Бреза, махала Пелтечка

На 23.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 18:00 ч.; 15:30 - 18:00 ч./ -  Търсино

На 23.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 18:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 18:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Кюстендил: махала Двете Реки

На 24.10.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Кюстендил: местност Николичевски Път

На 24.10.2018 г. /12:00 - 15:30 ч./ -  Кюстендил: Стубело, Цар Освободител

На 25.10.2018 г. /08:45 - 18:00 ч./ -  Слокощица: махала Маркова, махала Рошковци

На 25.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Полска Скакавица

На 25.10.2018 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Раждавица

Община Рила  

На 24.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В.Везенков, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27,Кв.100

На 24.10.2018 г. /07:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /07:30 - 16:30 ч./ -  Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Орлица, Планинска, Рилски Езера, Роза, Свети Иван Рилски, Христо Сокола

На 24.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кочериново: Свети Иван Рилски, Стопански Двор

На 24.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила: 62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 24.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, кв.4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, кв.38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII ,Кв.40, УПИ 14, кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, кв.94, УПИ ХVI-1390,Кв.94, УПИ ХVIII-1396, кв.88, УПИ-ІІІ-1397 кв.89, УПИ-ХіV-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 24.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Рила: Васил Демиревски, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Първи Май, Света Петка, Свети Георги, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

Община Сапарева баня  

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: 65365.601.186, I ,Кв.74, LXXVІ,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, LxxxIV-2797,Кв.74, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Буйов Рид, Валявица, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Германея, Германея, Германея, Дъга, Еделвайс, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кокиче, Кръстю Софрониев, Ловна, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Омуртаг, Отец Паисий, Отец Паисий, Паничище, Паничище, ПИ - 1351, ПИ LXXXІІІ; кв.74, Плиска, Плиска, Победа, Раковски, Серафим Йорданов, Синчец, Синчец, Скакавица, Скакавица, Скобелев, Славяни, Стоил Косовски, Стоил Косовски, Тракия, Трети Март, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Явор, Явор, Ягода

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: Александър Стамболийски, Валявица, Васил Петлешков, Германея, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Славяни, Стоил Косовски, Фенерка, Христо Ботев

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: Бачо Киро, Болярица, Буйов Рид, Васил Априлов, Васил Левски, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Германея, Дъга, Кокиче, Ловна, Паничище, ПИ - 1351, Синчец, Скакавица, Тракия, Христо Смирненски, Явор

 

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Банско: България, Неуточнен Адрес

На 23.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Банско: Цар Симеон

На 23.10.2018 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  Банско: 296, Ангел Кънчев, Вардар, Васил Друмев, Георги Настев, Лазар/Ланката/Тренчев, Найден Геров, Неофит Рилски

На 23.10.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Банско: Драма, Христо Г.Данов, Цар Симеон

На 24.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Банско: 02676.501.3746, 02676.501.4674, 02676.501.4674, Байкушева Мура, Беласица, Борис Голев, Братя Миладинови, България, България, Бъндерица, Бъндерица, Бяло Море, Васил Априлов, Георги Голев, Георги Голев, Герачни Улици, Глазне, Граф Игнатиев, Димчо Дебелянов, Забиница, Забиница, Иван Джолев, Иконом К.Чучулайн, Илинден, Княз Борис I, Княз Борис I, Кръсьо Асенов, Места, местност Герачини Улици, местност Герачини Улици, местност Забиница, местност Забиница, местност Малка Ливада, местност Малка Ливада, местност Парцалето, местност Рупчовец, местност Шипоцко, Митрополит Пимен, Моратово Езеро, Муратово Езеро, Найден Геров, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Одрин, Одрин, Опълченска, Орце Попйорданов, Отец Стефан Камберов, Отец Стефан Камберов, Палиго Ден, Палиго Ден, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Пере Тошев, Плиска, Плиска, Предел, Първа, Рила, Родопи, Родопи, Славянка, Славянка, Сливница, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Тодор Александров, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Симеон, Цар Симеон, Явор, Явор, Яне Сандански

На 24.10.2018 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Банско: Грамадето, Кралев Двор, местност Грамадето, Найден Геров

На 25.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Банско: Еделвайс, местност Кошерината, местност Свети Иван, Меча Дупка, Найден Геров, Пирин, Рибно Езеро, Симеон Молеров, Сливница, Христо Г.Данов, Цар Симеон, Юлен, Яне Сандански

На 25.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Банско: Братя Велеганови, Захари Стоянов, Княз Борис I, местност Грамадето, местност Гуровица, Мозговица, Найден Геров, Солун, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Царица Йоанна

На 25.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Банско: 02676.13.54.3.1, Георги Настев, местност Грамадето, Найден Геров

На 25.10.2018 г. /12:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Банско: 02676.21.48.3, 02676.26.2, България, Грамадето, извън регулация-Ски Зона Банско, Карантията 028028, местност Грамадето, местност Кошерината, местност Малка Ливада, местност Овиначе, Меча Дупка, Найден Геров, Овиначе, Пирин, Рила, УПИ 163010

На 26.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Банско: местност Малка Ливада, местност Рупчовец

На 26.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Добринище: 9ти Септември, Адам Трънка, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги.С.Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил и Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Македония, Места, местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Митко Палаузов, Москва, Незнаен Воин, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р.Славейков, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

Община Благоевград  

На 22.10.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Банско: Хан Тервел

На 22.10.2018 г. /08:00 - 12:30 ч./ -  Рилци: 000399, XV-273, Амитица, Диновица, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Крушите, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Стремата, УПИ Х-463, кв.6, УПИ ХIII-261, кв.11, УПИ-Ііі-63, ХIх-33, кв.7, Хан Аспарух, Цар Иван Асен

На 22.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 04217.920.1.70, местност Септемврийче

На 22.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче

На 22.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 04279.927.30, Картала, местност Бодрост, местност Картала

На 22.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Бодрост, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче

На 22.10.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Благоевград: Армутлука, Струмско Център

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 23.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Картала, местност Конярнико, местност Септемврийче, местност Тепавиците, местност Широканска, ПИ №001451

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 23.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: Тевнико

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Алея на Здравето, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Бадемите, Баларбаши, Бистрица, Борис Сарафов, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Изгрев, К. и Никола Хайдукови, Мелник, местност Баларбаши, местност Бачиново, местност Медунски Андък, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Петър Стоянов, Преспа, Р-Н Рибарника, Родолюбие, Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Струмско Център, Христо Силянов, Христо Чернопеев, Цар Борис I

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: извън регулация, До С.Дъбрава

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: 006009, 006010, 035028, Въчевица, Изгрев, Имот 27231.501.203, местност Буковец, местност Валтата, местност Гошевица, местност Ушите, местност Чуката, Пи-125 кв.12, С. Еленово, М. Еминова Нива,, УПИ XV-117, кв. 2, УПИ №Х, кв.1, УПИ Х-182, кв.5, УПИ-III-214,212,301

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: 005014, 005018, Васил Левски, местност Кури Дере, ул. Предел, УПИ VI-405, кв.26, УПИ XV-391,Кв.6, УПИ-І-394,Кв.13, УПИ-Х-159,Кв.4

На 22.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, Брезово, махала Калуцка, махала Центъра Мотела, махала Брезово, махала Брезовска, махала Милово ТП Милово, махала Петковци, Месност Демирево, местност Горно Демирево, местност Ковачница, Осойната

На 22.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Славово

На 22.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Рилци: местност Арсовото, местност Цонева Межда, Телкиево Дере

На 22.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горно Хърсово: Горни Валог, махала Буровци, махала Горни Двояци, махала Долни Двояци, махала Михтарци, махала Мъртвако, махала Новоселци, махала Панчовци, махала Пържово, махала Стойковци, махала Тачовци, махала Шоповци, местност Валого, местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви

На 22.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: 000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, махала Ваканинци, махала Щърбевци, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, местност Градището, местност Клено, местност Мучова Чука, местност Ръженици, местност Ръжениците, местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид

На 22.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: 000533, махала Ваканинци, махала Щърбевци, местност Градището, местност Мучова Чука, местност Ръженици, местност Ръжениците, местност Топузица, Митовци, Ръжениците

На 22.10.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Васил Левски, Даме Груев, Джеймс Баучер, Крушево, Радовиш, ул. Даме Груев, кв. 216, УПИ-XII, Пи04279.617.14 и 04279.617

На 22.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, 319001, 410002, Брезово, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, махала Калуцка, махала Центъра Мотела, махала Брезово, махала Брезовска, махала Милово ТП Милово, махала Петковци, Месност Демирево, местност Бодрост, местност Горно Демирево, местност Добро Поле, местност Картала, местност Ковачница, местност Конярнико, местност Септемврийче, местност Тепавиците, местност Широканска, Осойната, ПИ №001451

На 22.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче, Славово

На 23.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Благоевград: местност Бачиново, Стефан Стамболов

На 24.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово, Пейо К.Яворов, Преслав, УПИ-II-0427962660

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград: 14204.501.10, махала Хамбарджийска, Тугулска

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Лешко: 163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, махала Корянска, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч./ -  Дебочица

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч./ -  Мощанец: XVI-122,123, кв. 14, извън регулация, махала Поповска, махала Кантурска, УПИ XI-75, кв. 6

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч./ -  Покровник: 3-ти Март, Валого, Ленището, местност Гладно Поле, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, кв.28, УПИ-9-369,Кв.17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград: 14204.501.10, 14204.501.10, махала Хамбарджийска, махала Хамбарджийска, Тугулска, Тугулска

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лешко: 163, М. Реката-Тополата, 163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Горно Лешко, Долно Лешко, Долно Лешко, махала Корянска, махала Корянска, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч./ -  Железница, Общ. Симитли: местност Ръждавец, Поповска

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч./ -  Обнова: Ив.Вазов

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч./ -  Падеш: Бреза, Будишка, махала Ушите, Месност Миджевци, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Стопански Двор, местност Ушите, Падеш, УПИ II-207,Кв.13, УПИ V-74, кв.5

На 24.10.2018 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, VII - 5799, кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, местност Армутлука, местност Пенков Чифлик, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко, местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, ул. Кресна и ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

Община Гоце Делчев  

На 22.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, ХІ-99,131, кв.22

На 23.10.2018 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Долно Дряново

На 24.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Брегалница, Бяло Море, Васил Левски, Гоце Делчев, Илия Батаклиев, Кавала, Солун, Струма

Община Гърмен  

На 25.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Долно Дряново

Община Кресна  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Влахи: Драколово

На 22.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кресна: Александър Македонски, Главен Път Е-79, Македония, местност Кресненско Ханче, местност Солунско Дере, Ново Село

На 22.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Крупник: извън регулацията, местност Кресненско Ханче

На 22.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ощава: 54537.600.31.1, Германци, местност Русенци

На 22.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Сандански

На 22.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли

На 22.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Стара Кресна: местност Кулата

Община Петрич  

На 22.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Баскалци

На 22.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал.Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Гр. Петрич, УПИ II, кв. 53, Градска, Люле Бургас, Отец Паисий, Папульо, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Родопи, Рокфелер, Свобода, Славянска, Славянска, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Борис III

На 22.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 24.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Кавракирово: местност Тополите

На 22.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 24.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Михнево: Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, извън регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 22.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кърналово: местност Фабриката

На 22.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Долна Джумая, Дунав, Иван Апостолов, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Серска, Цар Борис III, Цар Борис III

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал.Стамболийски, Ал.Стамболийски, Ал.Стамболийски, Александър Буйнов, Баучер, Беласица, Братя Миладинови, България, България, Бяло Море, Вардар, Васил Кънчев, Васил Кънчев, Васил Кънчев, Гладстон, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Градска, Д-Р Асен Златаров, Лазар Маджаров, Лазар Маджаров, Люле Бургас, Отец Паисий, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Родопи, Родопи, Рокфелер, Св.Св. Кирил и Методи, Славянска, Славянска, Стоян Търнаджиев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Цанко Церковски, Яне Сандански

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кромидово: Реката

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна

На 22.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гега: Боровичко, Боровичкото

На 22.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Зойчене

На 22.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов, местност Иловица

На 22.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, извън регулацията, Македония, Маркови Кладенци, местност Алачевото, местност Орешката, местност Стопански Двор, местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански

На 22.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Вишлене

На 22.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долене

На 22.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Рибница

На 22.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драгуш

На 22.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кладенци, Общ. Петрич

На 22.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мендово: Слопотец

На 22.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Право Бърдо

На 22.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Струмешница: Струмешница

На 22.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чуричени: 000248, местност Куково

На 22.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Крушица

На 22.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кукурахцево

На 22.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чурилово

На 23.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, Генерал Тодоров, Д-Р Колинс, Калабак, Полковник Дрангов, Пролет, Търново, Цар Борис III

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 28-ми Октомври, Ал.Стамболийски, Ал.Стамболийски, Ал.Стамболийски, Александър Буйнов, Баучер, Беласица, Братя Миладинови, България, България, България, Бяло Море, Вардар, Варна, Варна, Васил Кънчев, Васил Кънчев, Васил Кънчев, Васил Кънчев, Гладстон, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Градска, Д-Р Асен Златаров, Даме Груев, Ел-Тепе, Изток, Иларион Макариополски, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Лазар Маджаров, Лазар Маджаров, Люле Бургас, местност Иловица, местност Козлек, Михо Попов, Одрин, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Охрид, Папульо, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Плевен, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Родопи, Рокфелер, Рокфелер, Рокфелер, Св.Св. Кирил и Методи, Славянска, Славянска, Стою Хаджиев, Стою Хаджиев, Стоян Търнаджиев, Тракия, Тракия, Тракия, УПИ І,Кв177 А, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Цанко Церковски, Чаталджа, Яне Сандански, Яне Сандански

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 28-ми Октомври, Ал.Стамболийски, Ал.Стамболийски, Ал.Стамболийски, Александър Буйнов, Атон, Атон, Баучер, Беласица, Беласица, Братя Миладинови, България, България, България, Бяло Море, Вардар, Варна, Варна, Варна, Васил Кънчев, Васил Кънчев, Васил Кънчев, Васил Кънчев, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Гладстон, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Градска, Д-Р Асен Златаров, Даме Груев, Деде Агач, Ел-Тепе, Зографски Манастир, Зографски Манастир, Изток, Иларион Макариополски, Йордан Йовков, Кавала, Княз Александър Батемберг, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Круша, Лазар Маджаров, Лазар Маджаров, Люле Бургас, местност Иловица, местност Козлек, местност Козлек, местност Козлек, Михо Попов, Одрин, Одрин, Одрин, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Охрид, Охрид, Папульо, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Плевен, Плевен, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Родопи, Рокфелер, Рокфелер, Рокфелер, Св.Св. Кирил и Методи, Света София, Свети Георги, Свети Георги, Славянска, Славянска, Стою Хаджиев, Стою Хаджиев, Стою Хаджиев, Стоян Търнаджиев, Тракия, Тракия, Тракия, УПИ І,Кв177 А, УПИ Іі, кв.245, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Борис III, Чаталджа, Яне Сандански, Яне Сандански

На 24.10.2018 г. /10:45 - 11:15 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ -  Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел АМ Струма

На 24.10.2018 г. /10:45 - 11:15 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ -  Долно Спанчево: местност Реката

На 24.10.2018 г. /10:45 - 11:15 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 24.10.2018 г. /10:45 - 11:15 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ -  Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, местност Дабето, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Порой, местност Фабриката, Петко Р.Славейков

На 24.10.2018 г. /10:45 - 11:15 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ -  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Банско Бърдо, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Корията, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел АМ Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 24.10.2018 г. /10:45 - 11:15 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ -  Марино Поле, Общ. Петрич: извън регулация, местност Вадата

На 24.10.2018 г. /10:45 - 11:15 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ -  Монтана: Хан Кубрат

На 24.10.2018 г. /10:45 - 11:15 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, местност Бухото, местност Зиче, местност Караач-Дамяница, местност Кумли, местност Мерата, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала

На 24.10.2018 г. /10:45 - 11:15 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ -  Рупите: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, извън регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, местност Корията, местност Пинговица, местност Свети Атанас, местност Средно Поле, местност Тафтино, местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, УПИ Ііі-131,Кв.7, Хр.Ботев

На 24.10.2018 г. /10:45 - 11:15 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ -  Старчево

На 24.10.2018 г. /10:45 - 11:15 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ -  Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Капсиди, местност Янкулица

На 24.10.2018 г. /10:45 - 13:45 ч./ -  Чучулигово: 000242, Стопански Двор

На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До МТП Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на ТП Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански

На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Габрене: Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, местност Марена, местност Буко, местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19,Кв.5

На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Генерал Тодоров

На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Крушица: Каръчкото, местност Златарево, местност Лъката

На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дреновица

На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Камена: Динко

На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ключ: Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, извън регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, местност Джаловец, местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка

На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Капитан Никола Парапанов, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Златарево, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, местност Иловица, местност Конгоро, местност Ляшница, местност Омондрос, местност Пильови Орехи, местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица

На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Златарево, извън регулацията, Македония, Маркови Кладенци, местност Алачевото, местност Орешката, местност Стопански Двор, местност Чалията, местност Чалтията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански

На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 кв. 31, УПИ ІV-57, кв.18

На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Скрът: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда

На 25.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Яворница: Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, извън регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 25.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Габрене: местност Златарево

На 25.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Долна Крушица: местност Златарево, местност Лъката

На 25.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: местност Златарево

На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 28-ми Октомври, Ал.Стамболийски, Ал.Стамболийски, Ал.Стамболийски, Александър Буйнов, Арда, Атон, Атон, Баучер, Беласица, Беласица, Братя Миладинови, България, България, България, Бяло Море, Вардар, Варна, Варна, Варна, Васил Кънчев, Васил Кънчев, Васил Кънчев, Васил Кънчев, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Гладстон, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Градска, Д-Р Асен Златаров, Д-Р Асен Златаров, Д-Р Асен Златаров, Даме Груев, Деде Агач, Дунав, Ел-Тепе, Ел-Тепе, Зографски Манастир, Зографски Манастир, Изток, Изток, Изток, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Йовков, Кавала, Каймак Чалан, Княз Александър Батемберг, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Круша, Лазар Маджаров, Лазар Маджаров, Люле Бургас, местност Иловица, местност Козлек, местност Козлек, местност Козлек, Михо Попов, Одрин, Одрин, Одрин, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Охрид, Охрид, Папульо, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Плевен, Плевен, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Родопи, Рокфелер, Рокфелер, Рокфелер, Рокфелер, Рокфелер, Самуилова Крепост, Св.Св. Кирил и Методи, Света София, Свети Георги, Свети Георги, Славянска, Славянска, Стою Хаджиев, Стою Хаджиев, Стою Хаджиев, Стоян Търнаджиев, Тетово, Тракия, Тракия, Тракия, УПИ І,Кв177 А, УПИ Іі, кв.245, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Чаталджа, Шипка, Яне Сандански, Яне Сандански

На 26.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Демир Хисар, Изток, Кочо Мавродиев, Полковник Дрангов, Тетово

На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 28-ми Октомври, 28-ми Октомври, Ал.Стамболийски, Ал.Стамболийски, Ал.Стамболийски, Александър Буйнов, Арда, Атон, Баучер, Беласица, Беласица, Братя Миладинови, България, България, България, Бяло Море, Вардар, Варна, Варна, Васил Кънчев, Васил Кънчев, Васил Кънчев, Васил Кънчев, Васил Кънчев, Генерал Скобелев, Гладстон, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Градска, Д-Р Асен Златаров, Д-Р Асен Златаров, Д-Р Асен Златаров, Даме Груев, Даме Груев, Деде Агач, Демир Хисар, Дунав, Ел-Тепе, Ел-Тепе, Ел-Тепе, Зографски Манастир, Изток, Изток, Изток, Изток, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Йовков, Кавала, Каймак Чалан, Княз Александър Батемберг, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Круша, Лазар Маджаров, Лазар Маджаров, Люле Бургас, местност Иловица, местност Козлек, местност Козлек, Михо Попов, Одрин, Одрин, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Охрид, Папульо, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Пирин, Пирин, Плевен, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Родопи, Рокфелер, Рокфелер, Рокфелер, Рокфелер, Рокфелер, Рокфелер, Рокфелер, Самуилова Крепост, Св.Св. Кирил и Методи, Света София, Свети Георги, Славянска, Славянска, Стою Хаджиев, Стою Хаджиев, Стоян Търнаджиев, Тетово, Тетово, Тома Митов, Тракия, Тракия, Тракия, УПИ І,Кв177 А, Хилендарски Манастир, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Борис III, Цар Борис III, Чаталджа, Шипка, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански

Община Разлог  

На 24.10.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Банско: Пирин

На 24.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Разлог: Георги Финдрин, Екзарх Йосиф, Изворите, Хайдушка Чешма

На 24.10.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Възраждане, Иван Даскала, Изгрев, Иларион Макариополски, Лазар Топалов, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Родопи, Саровица, Св.Климент Охридски, Св.Св.Кирил и Методий, Телемах Илиев, Хан Пресиян, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон, Черна Река, Яне Сандански

На 24.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Разлог: Баба Магдалена, Джинджерица, Дълга махала, Мирчо Кипрев, Младост, Саровица, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Цар Иван Асен II

На 24.10.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Разлог: Бела Река, Васил Левски, Възраждане, Иван Вазов, Крапа, Места, Поп Богомил, Преображение, Родопи, Тодор Александров, Хан Крум

Община Сандански  

На 22.10.2018 г. /08:45 - 11:45 ч./ -  Сандански: Баба Тонка, Връх Елен, Гнилник, Зарово, извън регулацията Север, Каменица, Кукуш, Осогово, Райна Княгиня, Рила, Свобода, Славянка, Спано Поле

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сандански: Димитър Талев, Иван Вазов, Пирин, Свобода, Тевното Езеро, Чудомир Кантарджиев, Юрий Гагарин

На 22.10.2018 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Горно Спанчево

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долени

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Златолист, Общ. Сандански

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кашина

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кърланово: Реката

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Любовище

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Виногради

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горна Сушица

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Зорница, Общ. Сандански

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ладарево: местност Църквата

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ласкарево: 004056, местност Свети Спас

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Лозеница: Джигерица

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Любовка: Краколеница

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  МЕЛНИК: ПИ 00052, местност  РЕКАТА

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Склаве: 2 -97, кв.14, 7-ми Конгрес, Асен Лагадинов, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Комсомолска, Лале, Марица, местност Вангелов Андък, местност Панаира, местност Стопански Двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Отец Паисий, Партизанска, Пирин, Първи Май, Соколова Скала, Спартак, Черно Море

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Спатово

На 23.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Хотово: Баня, местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански

На 23.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Рожен: местност Равнако, По Плана на Срожен Общ.Сандански

На 23.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Сандански: Роженски Манастир

На 23.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Сугарево

На 24.10.2018 г. /08:45 - 10:45 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански: Друма, местност Божанковица, местност Друма

На 24.10.2018 г. /08:45 - 10:45 ч./ -  Сандански: Св.Св.Козма и Дамян, Спас Харизанов

На 24.10.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Плоски: Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Дружба, Иван Козарев, Кокиче, Методи Христов, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 25.10.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Склаве: 2 -97, кв.14, 7-ми Конгрес, Асен Лагадинов, Веселин Бабалеев, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Марица, Никола Лазаров, Партизанска, Пирин, Соколова Скала, Черно Море

На 25.10.2018 г. /10:00 - 12:00 ч.; 12:45 - 14:45 ч./ -  Пирин

Община Сатовча  

На 23.10.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Плетена: М. Горна, М. Долна, Неуточнен Адрес

На 23.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл.Охридски, Лале, Мвец Црънча, Места, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март

На 23.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста

На 23.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Иван Козарев, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пета, Пирин, Площада, Победа, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 23.10.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Кочан: Антон Иванов, Бузлуджа, Васил Левски, Вергил Ваклинов, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, местност Стопански Двор, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Отец Паисий, Панайот Хитов, Пирин, Площада, Победа, Пролет, Рила, Родопи, Свилен Русев, Септемврийска, Христо Ботев

Община Симитли  

На 22.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Градево: махала Еленов Чарк, местност Мадана

На 22.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска

На 22.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Ораново, Оцетари, Предел, Симитли, Христо Ботев

На 25.10.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Симитли: Аврора, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Даме Груев, Марек, местност Лочката, местност Чифлико, Неуточнен Адрес, Ораново, Пазара, Предел, Свобода, Симитли, Шипка, Юрий Гагарин

На 25.10.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Крупник: Васил Коларов, Васил Левски, Гладстон, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Ленин, местност Текелев Шумак, Пайсий Хилендарски, Текелев Шумак, Хан Аспарух, Яне Сандански

Община Хаджидимово  

На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен: Бачо Киро, Васил Левски, Драва, Драма, Илинден, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петър Берон, Първи Май, Славянска, Тодор Паница, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Парил

Община Якоруда  

На 23.10.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бел Камен

На 23.10.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бунцево

На 23.10.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Смолево: 038217

На 23.10.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Юруково: местност Каменако

На 23.10.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Якоруда: Васил Левски, Витоша, местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/, Яворов, Якорущица

На 23.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Якоруда: Яворов

На 23.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Конарско

На 23.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Разлог: Баница

На 23.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Рохлева

На 23.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Черна Места

На 26.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бабяк

На 26.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Краище, Общ. Белица: Десета

На 26.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Палатик

На 26.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица

На 26.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Гълъбово, Общ. Белица

На 26.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Лютово

На 26.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Юруково

На 26.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Якоруда: Васил Левски, Кирил и Методи, Лазарец, Цар Борис III/Георги Димитр

На 26.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Кузьово

На 26.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Орцево

На 26.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Черешово, Общ. Белица

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 22.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Попица: Ген. Гурко, Георги Бенковски, Искър, Кръстовище Х.Димитър и Г.Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Пирин, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Шабански

Община Враца  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Враца: Индустриална, Сениче, Стоян Ц. Даскалов

На 22.10.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 13:15 - 14:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Паволче

На 22.10.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Враца: Втори Юни, Индустриална, Христо Смирненски

На 22.10.2018 г. /13:15 - 14:45 ч./ -  Враца: Втори Юни

На 24.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Баница: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Батак, Ботуня, Брацигово, Бузлуджа, Васил Коларов, Вихрен, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Георгиев, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Нивянин, Иглика, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лена, Лозенец, местност Банята, местност Край Село, местност Селски Площад, Милин Камък, Мир, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Нил, Одрин, Пети Конгрес, Петко Р. Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Роза, Скът, Спортна, Струма, Тракия, Трапезица, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Шипка

На 24.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Враца: Амур, Ангел Грамчев, Имот №9440172, Индустриална, Сениче, Стоян Ц. Даскалов, Череша

На 24.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Голямо Пещене: Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Байкал, Бузлуджа, България, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Верила, Веслец, Витоша, Вихрен, Владая, Волга, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Есперанто, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Калиакра, Камчия, Ком, Лазар Петров, Ленин, Любен Каравелов, местност Селскостопански Двор, Мир, Найден Геров, Никола Вапцаров, Нил, Орешака, Полето, Речка, Роза, Розова Долина, Ропотамо, Руен, Скът, Средна Гора, Страцин, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян

На 24.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Драма

На 24.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Мало Пещене: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Нивянин, Ком, Косматица, Лазар Петров, местност Входа на Селото, Околчица, Орешака, Скът, Трапезица, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка

На 24.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Мраморен: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Амур, Ангел Вешев, Антон Иванов, Баба Тонка, Байкал, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бистрица, Божур, Бузлуджа, Бързия, Вешо Ангелов, Вит, Вихрен, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Иван Стоянов, Казашка, Камчия, Клокотница, Кокиче, Ком, Люлин, Люляк, Мак, Марица, местност Голямо Пещене, Милин Камък, Мир, Младен Георгиев, Мраморчица, Мургаш, Найден Миков, Нено Георгиев, Одрин, Опълченска, Оряховска, Пирин, Рашко Гергов, Река Амур, Рупите, Тинтява, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Юрий Венелин

На 24.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Оходен: 20-ти Фефруари, 9-ти Септември, Балкан, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Георги Димитров, Гладно Поле, Детелина, Иван Нивянин, Искър, Йордан Лютибродски, Камен Дол, Комсомолска, Максим Горки, Малчика, местност Военните, Митко Палаузов, Никола Марков-Колката, Осогово, Петър Дилов, Ропотамо, Септември, Скът, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Баница: Александър Стамболийски, Батак, Ботуня, Брацигово, Бузлуджа, Вихрен, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Георгиев, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Нивянин, Иглика, Йордан Лютибродски, Комсомолска, местност Селски Площад, Милин Камък, Никола Вапцаров, Одрин, Петко Р. Славейков, Райко Даскалов, Скът, Спортна, Струма, Тракия, Трапезица, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Шипка

На 25.10.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Враца: Авлига, Априлско Въстание, Вардар, Козлодуйски Бряг, Кръстьо Пишурка, Цено Тодоров

На 26.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Враца: Венец, Вихрен, Медковец, Стефанка, Страцин

Община Мездра  

На 23.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Дърманци: Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Веслец, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Кирил и Методий, Ком, Хан Аспарух, Цар Калоян

На 23.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Караш: Акация, Александър Стамболийски, Безименна, Брусника, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Дунав, Искър, Любен Каравелов, Марковец, Надежда, Незабравка, Панайот Волов, Пано Кънчев, Петко Р. Славейков, Пеща, Почивен Дом Воденицата, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Караджа, Тоновец, Христо Ботев, Цар Калоян, Чукара

На 23.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Курново: Ален Мак, Бачо Киро, Ботевградска, Васил Левски, Велики Преслав, Витоша, Вратица, Гео Милев, Дружба, Еделвайс, Иван Вазов, Лъга, Любен Каравелов, Мусала, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Рашов Дол, Росица, Сергей Румянцев, Стара Планина, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви

На 23.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Лик: Александър Стамболийски, Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Ветрен, Възраждане, Георги Димитров, Дъб, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Климент Охридски, Кокиче, Ком, Комунари, Люлин, Люляк, Мануш Войвода, Милин Камък, Митко Палаузов, Опълченска, Остри Връх, Подбалканска, Родопи, Студен Извор, Тинтява, Трапезица, Цар Калоян, Цвятко Радойнов, Цена Илчева, Чапаев, Чичера, Шипка, Янтра, Ясен

На 23.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Мездра: Жп Район

На 23.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Ослен Криводол: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Васил Левски, Вина, Вункенец, Ген. Столетов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Люляк, Минзухар, Роза, Стара Планина, Странджа, Тотка Илиева, Търновица, Христо Ботев, Янтра

На 23.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Роман: 068031, М. Долно Присое , Александър Малинов, Ангел Кънчев, Вунка Йотова, Д-Р Стоян Стоянов, Жил.Блок Казармите, Жил.К-С Роман, Капитан Петко Войвода, Карашка, Люляк, Малък Искър, Нешо Миковски, Станка Филибинова, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Хубавенско Шосе

На 23.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Синьо Бърдо: Александър Стамболийски, Ален Мак, Батак, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги С. Раковски, Драва, Дружба, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Искър, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Околчица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пирин, Пишурата, Радецки, Речка, Родопи, Ропотамо, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Страцин, Тракия, Усойната, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I-ви, Цар Симеон I, Шипка, Янтра

На 23.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Струпец, Общ. Роман: Акация, Александър Стамболийски, Бука, Буря, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Голям Искър, Голяма Плоча, Грънчарска, Давидов Трап, Захари Стоянов, Здравец, Зелена Бара, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Капитан Петко Войвода, Комаревец, Липака, Любен Каравелов, Люляк, местност Усоето, Мико Нанов, Минзухар, Мир, Мирчовец, Момина Сълза, Оброка, Панайот Волов, Петте Дървета, Плочата, Райна Княгиня, Стефан Караджа, Струпешка, Тържище, УПИ V-64, кв.7, Усоето, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон I, Чешмата, Шипка, Шипковица

На 23.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Хубавене: Александър Стамболийски, Ален Мак, Божур, Васил Левски, Георги Димитров, Д-Р Стоян Стоянов, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Илия Темелски, Кокиче, Любен Каравелов, местност Искър, местност Ябълковата Градина, Момина Сълза, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Синчец, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Лютиброд: 3-ти Юни, V 608, XI-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, местност Парка, местност Тераса,Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш

На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница

На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Габровница, Общ. Своге

На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Еленов Дол

На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Елисейна: Безименна, Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Зверино: Vііі-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил и Методий, Комсомолска, Лиляна Димитрова, Люлин, местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин

На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Злидол: Ген.Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска

На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Мездра: Георги Кирков, Жп Район, Лещака, Принчовец, Св.Св. Кирил и Методий, Христо Ботев

На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, извън регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев

На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Очиндол: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 24.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Ребърково: Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин

На 24.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Зверино: Ангел Кънчев, Васил Левски, Димитър Благоев, местност Алиов Дол, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Пирин, Рътовете, Търговска

На 24.10.2018 г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Игнатица: 1-ви Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев

Община Мизия  

На 26.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ -  Войводово, Общ. Мизия: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Кюстендилска, Никола Вапцаров, Пенчо Славейков, Христо Ботев

На 26.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Мизия: Аврам Стоянов, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Бачо Киро, Безименна, Битуля, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Петлешков, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Дафинка Чергарска, Димитър Василев Станкулов, Димитър Тошков Петров, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Йончо Стайков, Лазар Драйчев, Ленин, Люлин, М.Шировица, местност Турски Дол, местност Червено Кладенче, Минко Костадинов, Неофит Бозвели, Никола Стефанов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Цветков, Пирин, Проф. Иван Митев, Райко Даскалов, Скът, Спас Гергов Дицов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Стаменов Гергов, Хаджи Димитър, Христо Ангелов Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цветко Найденов Тачов, Цоло Николов

На 26.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ -  Липница, Общ. Мизия: 28-ми Април, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Вардар, Васил Воденичарски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Горан Буджански, Драва, Дунав, Иван Вазов, местност Ливадето, Никола Вапцаров, Осъм, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Пудрийски, Цоло Върбанов, Юрий Гагарин, Янтра

На 26.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ -  Мизия: Врачанско Шосе

На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Липница, Общ. Мизия: 28-ми Април, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Вардар, Васил Воденичарски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Горан Буджански, Драва, Иван Вазов, Осъм, Хаджи Димитър, Христо Пудрийски, Юрий Гагарин, Янтра

Община Оряхово  

На 23.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 17:00 ч./   На 26.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Галово: Акация, Бутанска Падина, Васил Левски, Георги Димитров, Кирил и Методий, Кокиче, Лозенец, Люляците, Никола Вапцаров, Стефан Караджа, УПИ Іі Кв 53, Христо Ботев

На 23.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Оряхово: Георги Димитров, местност Казармите, Парк Изток, Райна Княгиня

На 23.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лесковец, Общ. Оряхово: Александър Стамболийски, Безименна, Божур, Васил Левски, Вит, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Еделвайс, Есперанто, Здравец, Иглика, Кокиче, Лозята, Люлин, местност Блатото, местност Казармите, Мир, Мичурин, Радецки, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин

На 23.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Селановци: 1-ви Май, 3-ти Март, III-1332 Кв 307, XI-19, Алеко Константинов, Александър Невски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрей Николов, Асен Златаров, Баба Тонка, Батак, Бачо Киро, Белослатинска, Боян Чонос, Валентина Терешкова, Васил Левски, Виктор Юго, Възраждане, Ген.Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дамян Дамянов, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дора Габе, Драгана Николова, Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Заря, извън регулацията, Йордан Йовков, Кап.Петко Войвода, Кирил и Методий, Лев Толстой, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Никола Вапцаров, Оборище, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Перущица, Петко Д. Петков, Петко Р.Славейков, Пламък, Пролет, Ракета, Сергей Румянцев, Сердика, Скакуц, Софроний Врачански, Спартак, Стефан Стамболов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чудомир, Шипка, Юрий Гагарин, Янко Забунов

На 23.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 17:00 ч./   На 26.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горни Вадин: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Добруджа, Дунав, Душков Дол, Иван Вазов, Леденика, Любен Каравелов, местност Дунав, Пирин, Сергей Румянцев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 23.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 17:00 ч./   На 26.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долни Вадин: Ален Мак, Божур, Владая, Дунав, Здравец, Иван Нивянин, Кирил и Методий, Кокиче, Люлин, Люляк, Митре Попесков, Младен Павлов, Никола Марков-Колката, Оборище, Олег Кошевой, Охрид, Павел Корчагин, Паисий Хилендарски, Роза, Ропотамо, Росица, Синчец, Хан Аспарух, Цар Самуил, Цветан Брайнов, Шипка

На 23.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 17:00 ч./   На 26.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Остров: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Бачо Киро, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Волга, Ген. Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Канарата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Мак, Малчика, Марин Дринов, местност Мазите, местност Селски Площад, Московска, Никола Войводов, Освобождение, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Пирин, Пиринска, Плиска, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чапаев

На 23.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч./ -  Оряхово: Алея на Мира и Дружбата, Анжело, Бачо Киро, Васил Петлешков, Ген. Тотлебен, Добруджа, Иван Вазов, Момчил Войвода, Проф.Петко Стоянов, Радецки, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, Христо Смирненски, Цар Калоян, Юрий Гагарин

На 23.10.2018 г. /09:00 - 17:00 ч./ -  Лесковец, Общ. Оряхово: Александър Стамболийски, Безименна, Божур, Васил Левски, Вит, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Еделвайс, Есперанто, Здравец, Иглика, Кокиче, Люлин, Мир, Мичурин, Радецки, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин

На 23.10.2018 г. /09:00 - 17:00 ч./ -  Оряхово: Георги Димитров, Райна Княгиня

На 25.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Оряхово: 22-ри Септември, 6-ти Септември, 9-ти Ноември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрей Чапразов, Арда, Арх.Васильов, Арх.Цолов, Асен Златаров, Бататовец, Безименна, Беласица, Бояна Войвода, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Витоша, Владая, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дико Илиев, Димитър Благоев, Добри Войников, Драгоман, Дунав, Жп Гара и Пристанище, Захари Стоянов, Ильо Войвода, Йордан Йонов, Кв 14 502622 502623, Кирил и Методий, Климент Охридски, Коста Лулчев, Кошарите, Лале, Ленин, Летнишка, Любен Каравелов, Люляк, Марек, Марин Дринов, Михаил Кремен, Найден Геров, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Парк Изток, Петко Р. Славейков, Петър Спасич, Пристанище Оряхово, Проф.Цеко Торбов, Рила, Синчец, Сливнишка, Софийска, Средец, Стефан Караджа, Топ Баир, УПИ XxVIII Кв 33, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цвети Иванов, Чавдар Войвода, Чорбаджи Цеко Вълчев, Юрий Гагарин

На 26.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мизия: Батак, Безименна, Босилеградска, Вежен, Веслец, Врачанско Шосе, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Грънчаров, И.Стоянов, Иван Савов, Косанска, Марин Чергарски, Мусала, П.Стоянов, Панайот Волов, Поп Богомил, Родопи, Сливница, Странджа, Хан Кубрат, Цар Освободител

На 26.10.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Оряхово: Алея на Мира и Дружбата, Анжело, Бачо Киро, Васил Петлешков, Ген. Тотлебен, Георги Димитров, Добруджа, Иван Вазов, местност Казармите, Момчил Войвода, Парк Изток, Проф.Петко Стоянов, Радецки, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, Христо Смирненски, Цар Калоян, Юрий Гагарин

 

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белоградчик: 085024 и 085025, II 58107

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вещица: Дванадесета, Десета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върба, Общ. Белоградчик: Ix-87 кв. 21, Десета, Първа, Седма, Тринадесета, Шеста

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ошане: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, махала Горния Край, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рабиша: 2 - 58107, Вилна Зона, Втора, Втора Вилна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Първа Вилна, Седемнадесета, Седма, Трета, Трета Вилна, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Четвърта, Четвърта Вилна, Шеста, Шестнадесета

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Раяновци, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, махала Барата, махала Долна Дъбрава, махала Средна Дъбрава, махала Стублица, махала Щукарски, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливовник: махала Атанасова Падина, махала Мунча, ПИ 82, Първа

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Струиндол: Първа

Община Брегово  

На 23.10.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Видин

На 23.10.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Градец, Общ. Видин: 290, 345, 53, XIx-100, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, ПИ 224, ПИ 492, Пи19, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ, УПИ VI ПИ 1, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 23.10.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Динковица: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 23.10.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Калина, Общ. Брегово: Георги Димитров, Кирил и Методий, Розова Долина, Толбухин, Филип Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка

На 23.10.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Плакудер: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 23.10.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Тияновци: Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Ген.Тотлебен, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Иван Вазов, Индже Войвода, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Мичурин, Райчо Даскалов, Станко Маринцестов, Толбухин

На 24.10.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Косово, Общ. Брегово: Александър Димитров, Антим Първи, Асен Балкански, Асен Халачев, Борис Бенчев, Борис Янев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Димитър Зограф, Иван Вазов, Ленин, Неофит Рилски, ПИ 000366, Първи Май, Тимок, Тодор Петров, Юрий Гагарин

На 25.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Гъмзово: Асен Балкански, Васил Левски, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Кирил и Методий, Ленин, Мико Нинов, Никола Й.Вапцаров, Петко Д.Петков, Тодор Петров, Толбухин, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон

На 26.10.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Косово, Общ. Брегово: Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Виктор Юго, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Полянов, Елин Пелин, Емил Марков, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Никола Й.Вапцаров, Отец Паисий, Роза Люксембург, Тимок

Община Видин  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Антимово, Общ. Видин: 96007

На 22.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Антимово, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, ул.Първа, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 22.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Кошава: 2 - 000030, 249, 592, кв. 65, Ix .Кв.60, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Квартал 33, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма-А, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Кутово: Двадесет и Девета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Четвърта, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесета, Тридесет и Пета, Тридесет и Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета

На 22.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Покрайна: 224, 290, 3 531 Кв 23, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Имот 000230, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Стълб 14 От Тп4, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Сланотрън: I -000098, М. Излаз, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Пета, Първа, С.Сланотрън, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 23.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 24.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 26.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Видин: ул.Славянска,Ул.Божур,Ул.Ружа, ул.Чайка,Ул.Байкал От№45 До №95,Ул.Синчец,Ул.Детелина

На 22.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Видин: Имот №000827, Панония, Цар Симеон Велики

На 22.10.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Капитановци: Първа

На 22.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Видин

На 22.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кутово: Осемдесет и Втора, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесета, Петдесет и Девета, Петдесет и Пета, ПИ 098055, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Шеста, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта

На 22.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сланотрън

На 24.10.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Рупци, Общ. Видин: 020059, II-182, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, С.Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 26.10.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Дружба: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 26.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Покрайна: 3 531 Кв 23, Втора, Дванадесета, Девета, Имот 000230, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Димово  

На 26.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Плешивец: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 26.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Ружинци: 23 Септември, Александър Ангелов, Александър Стамболийски, Ангел Хитров, Боян Статев, Боян Чонос, Васил Иванов, Васил Левски, Вихрен, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Младенов, Георги Първанов, Георги С.Раковски, Горан Богданов, Горан Ценов, Девети Септември, Драгомир, Живко Мончев, Живко Пуев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Коста Йорданов, Ломска, Малчика, Миджур, Младост, Найден Найденов, Оборище, Петър Глухчев, Петър Първанов, Поп Андрей, Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Макреш  

На 24.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Киреево: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

                           CEZ GROUP
 
 

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде „Софийска вода” временно ще прекъсне водоснабдяването 0| 2422 |15.10.2018 . Липсата на върховенство на закона ще спира ефрофондове без единодушно одобрение 4| 2829 |12.10.2018 . Вижте къде ще спира токът 0| 2555 |12.10.2018 . Мотористи са нахлули в ромските квартали в Русе, където е живеел Северин 5| 3773 |11.10.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах