Понеделник, 17 Юни 2019, 14:47
Реклама / Ads
Frognews
0| 3225 |08.02.2019

Вижте къде ще спират тока

.
Вижте планираните прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 11-15.02.2019 г.

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 14-18 януари 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

 

София град

Община Банкя  

На 11.02.2019   /09:00 - 13:15  / -  Банкя, Общ. Столична:   Авлига, Кочо Честименски, Перуника/Х Конгрес На БКП/, Райна Княгиня, София, Ул. София, УПИ XXVIII-539, Кв.43

На 12.02.2019   /08:45 - 16:30  /   На 13.02.2019   /08:45 - 16:30  / -  Банкя, Общ. Столична:   Махала Клисурска

На 11.02.2019   /11:00 - 16:15  / -  Банкя, Общ. Столична:   УПИ I-3008  М.Бели Брег

На 12.02.2019   /08:45 - 16:30  /   На 13.02.2019   /08:45 - 16:30  / -  Златуша:   Вилна Зона Витошица

На 12.02.2019   /08:45 - 16:30  /   На 13.02.2019   /08:45 - 16:30  / -  Клисура, Общ. Столична:   2-ра, 4-та, 5-та, 7-ма, 8-ма, XXXVI-499 Ul=25, Балканска, М.Загряна, Махала Витковица, Махала Радово, Махала Щетница, Радова Махала, Старо Село

На 12.02.2019   /08:45 - 16:30  /   На 13.02.2019   /08:45 - 16:30  / -  Мала Раковица:   54.277, Местност Витошица

На 11.02.2019   /09:00 - 13:15  / -  София:   София, Хан Аспарух

Община Витоша  

На 11.02.2019   /09:30 - 10:00  ; 14:30 - 16:15  / -  София:   1-Ва/Студентска/, 201-Ва, 201-Ва/Драгалевци/, 201а/Драгалевци/, 203-та/Драгалевци/, 209-та/457/, 209-та/Драгалевци/, 211-та/Драгалевци/, 212-та/Драгалевци/, 732-ра/Витоша/, Боянска /Драгалевци/, Гробарска, Драгалевци, Околовръстен Път, Плиска/Д-Р Петър Вичев/, Подграмада, Ул.Нейчо Попов-Ул.Н.Коканова

На 11.02.2019   /09:30 - 16:00  / -  София:   732-ра/Витоша/, Гробарска, Подграмада

На 12.02.2019   /09:00 - 16:30  / -  София:   Александър Пушкин, Байкал, Велики Прелом, Карамфил, Михаил Панталеев

На 13.02.2019   /09:00 - 16:30  / -  София:   Александър Пушкин, Велики Прелом, Георги Рилски, Карамфил, Михаил Панталеев, УПИ ХХІІІ-638 Кв 31

На 11.02.2019   /09:00 - 16:30  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:30  / -  София:   Александър Пушкин, Велики Прелом, Карамфил, Михаил Панталеев

На 15.02.2019   /09:00 - 16:30  / -  София:   Александър Пушкин, Велики Прелом, Карамфил, Михаил Панталеев, Ул.Матей Пребраженски

На 11.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  София:   Боянец, Боянска Река, Витоша, Десислава, Иваница Данчев, Казаните, Карамфил, Марини Круши, Пантелей Николов/624/

На 12.02.2019   /09:00 - 16:15  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:15  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:15  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  София:   Боянец, Боянска Река, Десислава, Иваница Данчев, Карамфил, Марини Круши, Пантелей Николов/624/

На 12.02.2019   /14:00 - 16:15  / -  София:   Ваклинец, Св.Наум /Драгалевци

На 14.02.2019   /09:45 - 16:15  / -  София:   Васка Баларева, Голяма Могила

На 13.02.2019   /14:00 - 16:15  / -  София:   Георги Георгиев-Гец, УПИ-XVII-89.1071,Кв.4

На 13.02.2019   /10:00 - 15:00  / -  София:   Йордан Радичков

На 13.02.2019   /09:15 - 16:15  / -  София:   Местност Киноцентъра

На 13.02.2019   /09:15 - 16:30  / -  София:   Мусала, Цар Борис III/Девети Септ.

На 14.02.2019   /08:45 - 16:15  / -  София:   Сири Дол

На 15.02.2019   /09:15 - 16:30  / -  София:   Ул.Беловодски Път

Община Връбница  

На 15.02.2019   /09:15 - 16:00  / -  Житен, Общ. Столична:   Акация/10та/, Кокиче/12та/, Крива Река/16та/, Лале/13та/, Липа/11та/, Люляк/Комсомолска/, Надежда/Юрий Гагарин/, Стубел/17та/

На 13.02.2019   /10:30 - 12:15  / -  София:   Обеля 2

Община Изгрев  

На 13.02.2019   /09:30 - 16:30  / -  София:   Акад.Методи Попов

Община Илинден  

На 12.02.2019   /09:00 - 12:15  / -  София:   Качаник, Света Троица/Вълчо Иванов/, Цар Симеон

Община Искър  

На 14.02.2019   /08:15 - 10:15  ; 14:30 - 16:30  / -  Бусманци:   004035, 0109.1425.652, 10-та, 6-Ти Май(Ул.8-ма), 736, I-649, Кв.5б, Iii-134, Кв.12, V-44, Xvi-271, Кв.26, Xxxiv-644 Кв.11, Асен Игнатов(Ул.16-та), Беговица(Ул.2-ра), Владимир Георгиев(Ул.4-та), Вучко Игнатов/Ул.23-та/, Ген.Гурко(27 И 10), Гълъбец(Ул.25-та), Д-Р Ив.Стаменов/Ул.24-та/, Детска Радост(Ул.30-та), Елин Пелин, Кирил И Методий(12 И 14), Крива Ливада(Ул.3-та), Лашова(Ул.15-та), Ловджийска(Ул.22-ра), Милин Камък(Ул.17-та), Мома Ирина (Ул.5-та), П-Л Vііі, Кв.19, Перуника(Ул.11-та), Пробуда(Ул.6-та), Просвета(Ул.1-Ва), Пчелина(Ул.20-та), Родината(Ул.21-Ва), Средно Ливаде(Ул.31-Ва), Сух Искър(Ул.13-та), Татарски Път(Ул.26 И 28), Троянски Път/18 И 19/, Циклама(Ул.7-ма), Чукура(Ул.29-та)

На 14.02.2019   /08:15 - 16:30  / -  Бусманци

На 14.02.2019   /14:30 - 16:30  / -  Казичене:   1605, 35239,6110,1433 П-Л Ix -1176 Кв.4, Xvi-1516,Кв.32, Балевица, Видните, Видрица, Гарата, Георги Бенковски, Любен Каравелов/Димитър Мут, Местн.Стопански Двор, Никола Петков/Кирил Маджаро, Околовръстен Път, Околовръстна, Пейо Яворов, Серафим Стоев, Стопански Двор, УПИ ХХХII-151, Кв.1  До Ул. 5, Фармапарк, Хан Крум/Дружба/, Христо Ботев, Цар Борис III/Дим.Благоев/

На 14.02.2019   /08:00 - 10:30  / -  Казичене:   1605, 35239,6110,1433 П-Л Ix -1176 Кв.4, XVI-1516,Кв.32, Балевица, Видните, Видрица, Гарата, Георги Бенковски, Любен Каравелов/Димитър Мут, Местн.Стопански Двор, Никола Петков/Кирил Маджаро, Околовръстен Път, Околовръстна, Пейо Яворов, Серафим Стоев, Стопански Двор, УПИ ХХХII-151, Кв.1  До Ул. 5, Хан Крум/Дружба/, Христо Ботев, Цар Борис III/Дим.Благоев/

На 14.02.2019   /08:15 - 10:15  / -  Казичене:   Фармапарк

На 14.02.2019   /08:15 - 10:15  ; 14:30 - 16:30  / -  Кривина, Общ. Столична:   Балкан/Костадин Георгиев/, Градина/3-та/

На 14.02.2019   /14:30 - 16:30  / -  София:   212-та, Абдовица, Бусманци, Бусманци, Гара Искър, Ген. Гурко, Димитър Миленков, Кв. Бусманци, Площад Елин Пелин №1, Кв.Димитър Миленков Пи Ii-415 Кв.3, Младост 3, Околовръстен Път, Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Стопански Двор, Христофор Колумб

На 14.02.2019   /08:00 - 10:30  / -  София:   212-та, Абдовица, Бусманци, Гара Искър, Димитър Миленков, Кв.Димитър Миленков Пи II-415 Кв.3, Младост 3, Околовръстен Път, Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Стопански Двор, Христофор Колумб

На 14.02.2019   /08:00 - 16:30  / -  София:   Бусманци

На 14.02.2019   /08:15 - 10:15  / -  София:   Бусманци, Ген. Гурко, Кв. Бусманци, Площад Елин Пелин №1

На 12.02.2019   /09:30 - 16:30  / -  София:   Дружба 1

Община Красно Село  

На 11.02.2019   /08:45 - 16:00  / -  София:   Гоце Делчев/Жк Емил Марков/, Ул.Кестенова Гора   , Червена Роза

На 12.02.2019   /08:45 - 16:00  / -  София:   Ж.К. Гоце Делчев/Жк Емил Марков/

На 13.02.2019   /08:45 - 16:00  / -  София:   Метличина Поляна/Васил Ленк

На 14.02.2019   /08:30 - 16:00  / -  София:   Цар Борис Iii/Девети Септ.

Община Кремиковци  

На 15.02.2019   /09:00 - 14:15  / -  Долни Богров:   1

На 15.02.2019   /09:00 - 14:15  / -  София:   Ботевградско Шосе/Мизия/, Долни Богров

На 14.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  София:   Ботунец 1, Ботунец 2

На 12.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  София:   Ботунец 1, Ботунец 2, Витиня /Ботунец 1/

На 13.02.2019   /09:00 - 14:15  / -  София:   Долни Богров, М.Герено

Община Лозенец  

На 14.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  София:   438-ма/Братя Чакрин/Лозенец, Константин Петканов/437-ма/

На 11.02.2019   /09:15 - 16:30  / -  София:   Арх.Йордан Миланов, Митрополит Кирил Видински, Цанко Церковски

На 15.02.2019   /09:15 - 16:30  / -  София:   Васил Кирков, Св.Наум/Трайчо Костов/

На 13.02.2019   /09:15 - 16:30  / -  София:   Добри Войников, Драган Цанков, Момин Кладенец/Антон Недялк, Папа Йоан Павел II, Сава Огнянов

На 11.02.2019   /10:00 - 15:00  / -  София:   Иван Пейчев/443-та/

На 14.02.2019   /09:15 - 16:30  / -  София:   Криволак, Миджур, Цанко Церковски

На 14.02.2019   /09:45 - 15:00  / -  София:   .Ул.435  , Братя Чакрин , Йордан Бадев/436-та/, Константин Петканов/437-ма/

На 12.02.2019   /09:15 - 16:30  / -  София:   Цанко Церковски

На 12.02.2019   /10:00 - 15:00  / -  София:   Чавдар Мутафов/452-ра/

Община Люлин  

На 13.02.2019   /09:30 - 12:30  ; 13:00 - 16:30  / -  София:   Ген. Михаил Савов, Люлин, Люлин 2, Царица Йоанна

На 11.02.2019   /09:30 - 11:30  / -  София:   Захари Стоянов, Люлин 3, р-н Люлин Базар Искра

На 12.02.2019   /09:30 - 16:30  / -  София:   Люлин 2

На 11.02.2019   /09:30 - 15:15  /   На 12.02.2019   /09:30 - 15:15  /   На 13.02.2019   /09:30 - 15:15  / -  София:   Люлин 2, Люлин 4, Люлин 6

На 15.02.2019   /09:30 - 15:15  / -  София:   Люлин 3, Люлин 4

На 14.02.2019   /09:30 - 15:15  / -  София:   Люлин 3, Люлин 4, Люлин 6

На 15.02.2019   /09:30 - 16:15  / -  София:   Люлин 4

На 14.02.2019   /09:30 - 16:15  / -  София:   Люлин, Люлин 1, Люлин 4, Люлин 6

На 15.02.2019   /09:30 - 16:30  / -  София:   Люлин, Люлин 1, Люлин 6

Община Младост  

На 16.02.2019   /08:45 - 16:30  / -  София:   Александър Малинов

На 12.02.2019   /08:30 - 12:30  / -  София:   Александър Малинов, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Младост 1, Младост 1а, Младост 2

На 14.02.2019   /08:30 - 16:30  / -  София:   Борис Рангелов, Горубляне, Детелина / Горубляне, Люляк / Горубляне/, Младен Карадашев, Самоковско Шосе, Ул.42-ра/Кв.Горубляне

На 15.02.2019   /08:30 - 16:30  / -  София:   Боте Бърборков, Горубляне, Деян Попов, Искър / Горубляне, Самоковско Шосе, Шамако

На 15.02.2019   /09:00 - 16:30  / -  София:   Горубляне, Гродно, Дружба 2, Искърско Шосе, Павел Красов / Горубляне, Пловдивско Шосе, Преслав / Горубляне, Самоковско Шосе, УПИ XV-2567,Kb 9, Цариградско Шосе/Тракия/

На 12.02.2019   /08:30 - 16:30  / -  София:   Горубляне, Самоковско Шосе

На 12.02.2019   /08:45 - 16:30  / -  София:   Инж.Георги Белов

На 11.02.2019   /08:15 - 16:30  /   На 12.02.2019   /08:15 - 16:30  /   На 13.02.2019   /08:15 - 16:30  /   На 14.02.2019   /08:15 - 16:30  /   На 15.02.2019   /08:15 - 16:30  / -  София:   Младост 2

На 11.02.2019   /08:30 - 16:30  / -  София:   Младост 4

На 13.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:30  / -  София:   Самоковско Шосе

Община Нови Искър  

На 11.02.2019   /09:30 - 15:15  /   На 12.02.2019   /09:30 - 15:15  / -  Нови Искър:   Искърско Дефиле

На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  София:   Кв.Локорско,Пи №589,К.Л.Б-10-7-В, Стара Планина, Стопански Двор

На 14.02.2019   /09:15 - 16:00  / -  София:   Околвръстен Път До С. Чепинци

На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Чепинци, Общ. Столична:   32-ра, Xvi-58, Кв.90, Дол, Железничарска/Реката/, Зора, Кооператор, Манастирска/Чавдарци/, Мургаш, Незабравка, Пи 160034, Радост, Ридо/Животновъд/, Светльовци/Михаил Светлов/, Ст.Планина УПИ 12-1101 Кв.113, Стара Ливада, Стара Планина/Милчо Иванов/, Стопански Двор, УПИ Xi-1101  Кв.113, Училищна, Хризантема, Чепинско Шосе, Читалищна/Тодор Пецов/

На 14.02.2019   /09:15 - 16:00  / -  Чепинци, Общ. Столична:   80409.5829.9, Ангел Илчов-Гело, Бъдеще/Добриян Недялков/, Генади Никифоров, Георги Никифоров, Гергов Кладенец, Градинарска/Недялко Кьосев/, Имот 164032 М.Доло, Кокиче, Комитин Петре/Пролет/, Манастирска/Чавдарци/, Незабравка, Отечество, Пресвета/Полет/, Простор, Свежест, Светльовци/Михаил Светлов/, Спортист, Стара Планина/Милчо Иванов/, Теменуга, Читалищна/Тодор Пецов/

На 12.02.2019   /08:30 - 16:00  / -  Чепинци, Общ. Столична:   Ангел Илчов-Гело, Георги Никифоров, Детелина, Зора, Инж.Симеон Овчаров, Искър, Лесновска, Липа, Минерален Извор, Мургаш, Напредък, Орфей/Трайко Чонев/, Пи 80409,5866,13, Пролет, Радост, Разлив, Реката/Иван Пугачов/, Стара Планина/Милчо Иванов/, Тополите/Богдан Тренин/, Хан Аспарух/19-ти Април/, Чепинско Шосе

Община Оборище  

На 13.02.2019   /09:30 - 16:15  / -  София:   Будапеща, Веслец, Екзарх Йосиф, Искър

На 14.02.2019   /09:15 - 16:30  /   На 15.02.2019   /09:15 - 16:30  / -  София:   Чаталджа

Община Овча Купел  

На 13.02.2019   /09:00 - 16:30  / -  София:   Бул. Цар Борис Iii

На 12.02.2019   /09:00 - 16:30  / -  София:   Дъб, Жоте Илков, Златна Есен, Павел Младенов, Перла, Справедливост/Червени Ескад, Стоичко Станиславов, Траян Танев, УПИ IX-514 Кв.21

На 12.02.2019   /09:15 - 16:30  / -  София:   Жамбилица, Овча Купел 1, Планиница, Урал

На 14.02.2019   /08:45 - 16:15  / -  София:   Монтевидео/Пионерски Път/, Овча Купел, Овча Купел 1

На 15.02.2019   /09:15 - 16:15  / -  София:   Обиколна, Овча Купел, Овча Купел 2, Президент Линкълн

Община Панчарево  

На 11.02.2019   /09:00 - 14:00  / -  Герман:   Вилна Зона Кариерата, Вилна Зона Лозето, Вилна Зона Шамако

На 11.02.2019   /09:00 - 14:00  / -  София:   Околовръстен Път

Община Подуяне  

На 13.02.2019   /09:00 - 16:30  / -  София:   Владимир Вазов, Сухата Река, Тодорини Кукли, Черковна/Паун Грозданов/

На 15.02.2019   /09:30 - 15:30  / -  София:   Йордан Радичков  , Петър Карапетров

На 11.02.2019   /09:00 - 15:00  / -  София:   Левски Зона Г Бл.10 Вх.Д, Левски Зона Г Бл.9 Вх.В

Община Сердика  

На 14.02.2019   /09:15 - 16:15  / -  София:   Бенковски, Владайска Река, Любен Каравелов, Оралица

На 12.02.2019   /09:30 - 16:15  / -  София:   Бенковски, Знание, Стар Кладенец, Яшарица

На 12.02.2019   /09:30 - 15:30  / -  София:   Козлодуй

На 13.02.2019   /09:30 - 16:15  / -  София:   Любен Каравелов

На 13.02.2019   /09:30 - 15:30  /   На 14.02.2019   /09:30 - 15:30  /   На 15.02.2019   /09:30 - 15:30  / -  София:   Струга

На 11.02.2019   /09:30 - 15:30  / -  София:   Христо Ботев

Община Слатина  

На 15.02.2019   /08:30 - 16:30  / -  София:   Алфред Нобел, Цветан Радославов/Лазар Ста, Шипченски Проход

На 15.02.2019   /09:00 - 15:00  / -  София:   Атанас Узунов 56, Слатина Бл.47

На 11.02.2019   /09:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:30  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:30  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:30  / -  София:   Баба Тонка, Григорий Цамблак, Д-Р Иван Селимински, Иван Добровски, Княгиня Косара, Летоструй, Поп Грую, Саранци, Станислав Доспевски, Стоян Попов

На 14.02.2019   /09:00 - 15:00  / -  София:   Братован 3 Вх.Б, Попова Шапка 49

На 13.02.2019   /09:00 - 15:00  / -  София:   Велчо Атанасов 55, Димитър Софиянец 4

На 12.02.2019   /09:00 - 15:00  / -  София:   Иван Миланов 2, Погледец/Марко Добрев/ 22 Вх.Б

Община Студентски Град  

На 15.02.2019   /09:45 - 15:30  / -  София:   Нилс Бор  , Милко Борисов 9а Блок

На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  София:   21 Ви Век                                      , Висарион Белински , Витоша-Вец Симеоново , Георги Златаров , Дианабад , Дървеница, Жеко Войвода, Йордан Трифонов , Кирил Попов , Малинова  Долина Кв.20, Никола Габровски, Петър Джидров , Симеоновско Шосе                 , Стефан Младенов , Христо Вакарелски

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  София:   21 Ви Век                                      , Висарион Белински , Витоша-Вец Симеоново , Георги Златаров , Дианабад , Дървеница, Жеко Войвода, Йордан Трифонов , Кирил Попов , Малинова  Долина , Никола Габровски , Петър Джидров , Симеоновско Шосе                 , Стефан Младенов , Христо Вакарелски

На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  София:   21 Ви Век                                      , Висарион Белински , Витоша-Вец Симеоново , Георги Златаров , Дианабад , Йордан Трифонов , Кирил Попов , Малинова  Долина , Никола Габровски , Петър Джидров , Симеоновско Шосе                 , Стефан Младенов , Христо Вакарелски

На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  София:   21 Ви Век                                      , Висарион Белински , Витоша-Вец Симеоново , Георги Златаров , Дианабад , Дървеница, Жеко Войвода, Йордан Трифонов , Кирил Попов , Малинова  Долина Кв.20, Никола Габровски, Петър Джидров , Симеоновско Шосе                 , Стефан Младенов , Христо Вакарелски

На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  София:   21 Ви Век                                      , Висарион Белински , Витоша-Вец Симеоново , Георги Златаров , Дианабад , Йордан Трифонов , Кирил Попов , Малинова  Долина Кв.20, Никола Габровски, Петър Джидров , Проф.Христо Вакарелски, Симеоновско Шосе                 , Стефан Младенов , Христо Вакарелски

На 15.02.2019   /09:00 - 16:30  / -  София:   Айдемир, Дъбница, Дървеница, Дървенишка Река, УПИ V-205а,205б

На 14.02.2019   /09:30 - 16:30  / -  София:   Студентски Град

Община Триадица  

На 16.02.2019   /08:00 - 14:15  / -  София:   Балша/Д-Р Минчо Нейчев/, България, Д-Р Стефан Сарафов, Димитър Манов

На 14.02.2019   /11:00 - 11:30  / -  София:   Ул. Флора Кънева  , Черни Връх

 

Област Благоевград

Община Банско                             

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Банско:   Местност Свети Георги

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Буково, Общ. Гоце Делчев

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Гостун

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Добринище:   Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Темелков, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Кремен, Общ. Банско

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Места:   І-92  Кв.6

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Обидим:   000024 Еккте 53059, Местност Долене

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Филипово, Общ. Банско:   001319, VІІІ-138, Кв.13, VІІІ-34 Кв.13

Община Благоевград  

На 15.02.2019   /09:00 - 16:30  / -  Благоевград:   Атон

На 14.02.2019   /08:30 - 10:00  ; 15:00 - 16:30  / -  Благоевград:   Атон, Еленово, Клокотница, Орион, Орфей, Пейо К.Яворов, Преслав, Хвойна

На 11.02.2019   /08:30 - 16:30  / -  Благоевград:   Атон, Еленово, Орфей, Преслав

На 11.02.2019   /08:15 - 16:30  / -  Благоевград:   Атон, Еленово, Преслав, Тракия

На 13.02.2019   /08:00 - 16:30  / -  Благоевград:   Ахелой, Еленово, Стефан Стамболов

На 11.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 12.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 13.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 14.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 15.02.2019   /08:00 - 16:15  / -  Благоевград:   Босилек, Марица, Св. Димитър Солунски, Св.Св. Кирил И Методий, Спартак, УПИ ІІ-427, Кв.30а

На 13.02.2019   /08:15 - 16:30  /   На 14.02.2019   /08:45 - 16:30  ; 09:00 - 16:30  / -  Благоевград:   Еленово

На 12.02.2019   /08:00 - 16:30  ; 08:15 - 16:30  / -  Благоевград:   Еленово, Хвойна

На 14.02.2019   /08:30 - 16:30  / -  Благоевград:   Еленово-2 УПИ VIII, Пейо К.Яворов, Покровнишко Шосе

На 11.02.2019   /08:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /08:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /08:00 - 16:30  /   На 14.02.2019   /08:00 - 16:30  /   На 15.02.2019   /08:00 - 16:30  / -  Българчево

На 15.02.2019   /09:30 - 16:30  / -  Дебочица

На 14.02.2019   /08:30 - 10:00  ; 15:00 - 16:30  / -  Еленово, Общ. Благоевград:   022039 М.Гошевица, Местност Еленовско Дере, УПИ-2-91,Кв.2

На 11.02.2019   /08:30 - 16:30  / -  Еленово, Общ. Благоевград:   УПИ-2-91,Кв.2

На 14.02.2019   /08:30 - 10:00  ; 15:00 - 16:30  / -  Изгрев, Общ. Благоевград:   Местност Кури Дере

Община Гоце Делчев  

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Абланица, Общ. Хаджидимово:   000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил И Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, Местност Вельов Рид, Местност Лозята, Местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П.Р.Славейков, Пи -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет И Пета, Тридесет И Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв.44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Балдево:   УПИ Vii-97, Кв.9, УПИ ІІІ Кв.14

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Баничан:   Бахчите, Местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв.31, УПИ-ІV-270, Кв. 28

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Блатска:   030023, Местн. Бозукдермен

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Боголин:   253

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Балтовици, Капсии, Местност Капсии, Местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С.Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Брезница:   29-Ти Декември, 31002, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Кв. 84, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, Местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Промишлена, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-Іv, Кв.82, УПИ-Хvііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 15.02.2019   /09:00 - 16:30  / -  Брезница:   Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пирин, Промишлена, Речище, Ридът, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стефан Караджа, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ХVІІІ-72138, Кв. 58, Хан Аспарух, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чифлика

На 14.02.2019   /09:00 - 16:30  / -  Брезница:   Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Каменица, Лозята, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Падарката, Панайот Хитов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Суда, Теофик Хаджи, Туфча, Ходжова Поляна, Цар Калоян, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 11.02.2019   /09:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:30  / -  Буково, Общ. Гоце Делчев:   Мвец Каменица, Момина Кула

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Буково, Общ. Гоце Делчев:   Селището, УПИ- Хvіі-164, Кв.11, Хvі-246, Кв.19, Хі-99,131, Кв.22

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Ваклиново:   124, Алексей Морев, Белтога, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил И Методи, Кл.Охридски, Лале, Места, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Вълкосел:   Балтите, Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр.Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Заря, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Места, Михаил Антонов, Нерезе, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Отец Паисий, Прогрес, Първи Май, Рила, Светиката, Свобода, Стопански Двор, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар, Шипка

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Годешево:   509, Арсо Пандурски, Беласица, Бистрица, Бяло Море, Вардар, Гранит, Граничарска, Драма, Кв.16 Парцел 496, Кокиче, Македония, Марица, Места, Мир, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Огоста, Одрин, Орела, Осми Март, Пирин, Предела, Рила, Родопи, Розова Долина, Средна Гора, Стара Планина, УПИ-І, Кв.16, М. Стоп. Двор

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Господинци:   УПИ-Хі, Кв.1

На 14.02.2019   /14:30 - 16:30  / -  Гоце Делчев:   Алеко Константинов, Бензиностанция Еко И Района Около Нея, Вардар, Васил Левски, Гоце Делчев, Детска, Драма, Дунав, Кмет Никола Атанасов, Местност Мочура, Местност Текето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Петър Сарафов, Радецки, Серес, Ташков Мост, Тащков Мост, Текето, Христо Ботев, Черна Гора, Юрий Гагарин

На 12.02.2019   /09:00 - 10:00  ; 15:30 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 10:00  ; 15:30 - 16:30  / -  Гоце Делчев:   Ален Мак, Байкал, Бяло Море, Гоце Делчев, Долно Броди, Дунав, Здравец, Иларион Макариополски, Илия Батаклиев, Кирил И Методий, Криволак, Места, Михаил Даев, Никола Вапцаров, Николай Добрев, Панаирски Ливади-Продължение, Паоло Ленц, Пейо К.Яворов, Първи Май, Рила, Симеон Радев, Солун, Стара Планина, Тодор Александров, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Симеон, Царица Йоана, Юрий Гагарин

На 12.02.2019   /12:30 - 13:00  ; 15:00 - 15:30  / -  Гоце Делчев:   Горилата, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Китка, Криволак, Местност Стопнаски Двор, Местност Стопнаски Двор, Панаирски Ливади, Панаирски Ливади, Попови Ливади, Рила, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 15.02.2019   /09:00 - 16:30  / -  Гоце Делчев:   Драмски Път

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Гоце Делчев:   Драмски Път, Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 12.02.2019   /09:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:30  / -  Гоце Делчев:   Дунав, Паоло Ленц, Симеон Радев, Солун

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Гоце Делчев:   Местност Мочура

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Гърмен

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Долен, Общ. Сатовча:   1, М. Банян  Пи-073034

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Долно Дряново:   000181, Местност Реката, УПИ-I, Кв.30

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Дъбница:   Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Жижево:   273

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Копривлен:   Цар Симеон

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Корница:   Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Бузлуджа, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 13.02.2019   /11:30 - 16:30  / -  Корница:   Анещи Узунов, Георги Бенковски, Драгоман, Иван Вазов, Иван Козарев, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Местност Кръста, Неуточнен Адрес, Пирин, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 13.02.2019   /09:00 - 14:30  / -  Корница:   Владимир Поптомов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Драгоман, Здравец, Октомврийска, Отец Паисий, Рила, Цар Самуил, Шипка

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Кочан:   012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил И Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, Местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Кремен, Общ. Банско

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Крибул:   262

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Крушево, Общ. Гърмен:   Vі-138, Кв.10, Іх-108

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Лъжница:   029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, Местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 12.02.2019   /09:00 - 16:30  / -  Лъжница:   Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 15.02.2019   /09:00 - 16:30  / -  Лъжница:   Драва

На 14.02.2019   /14:30 - 16:30  / -  Мусомища:   Местност Стопански Двор

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Огняново, Общ. Гърмен

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Ореше

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Плетена:   М. Горна, М. Долна, М. Забърдо, Неуточнен Адрес

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Самоков:   Тинтява

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Сатовча:   Ii-920,Кв.74 По Плана На С. Сатовча, І, Кв.77, Ал.Стамболийски, Атанас Харизанов, Бистрица, Букет, Васил Даракчиев, Васил Левски, Вела Пеева, Възход,  С.Раковски, Георги Мутафчиев, Георги Шомов, Девети Септември, Детелина, Драгийца, Дружба, Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Илинден, Кирил И Методи, Кокиче, Коца И Георги Сачеви, Лазар Карабожиков, Лале, Лиляна Димитрова, Людмила Живкова, Майор Топалов, Малчика, Местност Батала, Местност Стайков Дол, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, Неуточнен Адрес, Никола Карталов, Орфей, Освобождение, Отец Паисий, Петдесета, Пи-030054 М. Дренов Дол, Площада, Полени, Родопи, Свилен Русев, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Хаджи Димитър, Червеноармейска, Четирдесет И Девета, Четирдесет И Осма, Четирдесет И Седма, Шипка, Юри Гагарин

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Слащен:   Божур, Вергил Ваклинов, Габер, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Йовков, Лилия, М.Развана, Места, Местност Папалев Дол, Неуточнен Адрес, Освобождение, Панайот Волов, Пейо Яворов, Република, Римски Мостове, Родина, Родопи, Свобода, Стадиона, Стопански Двор, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Чичова Бърчина, Шипка

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Теплен

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Туховища:   382

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Фъргово:   189

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Хаджидимово

На 13.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 14:30 - 15:30  / -  Хвостяне:   28028, УПИ-V, Кв.2

Община Гърмен  

На 14.02.2019   /09:30 - 16:00  / -  Горно Дряново:   Клиентите Захранени От Тп1, Клв

На 11.02.2019   /14:30 - 16:30  / -  Огняново, Общ. Гърмен:   034075, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Шеста, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петдесет, Първа, Ст 2 Кл.В Тп Огняново 1, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет И Първа, Шестнадесета

Община Петрич  

На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Дрангово, Общ. Петрич:   Местност Болницата, Старо Село

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Кавракирово:   1-Кантар Кв.40, Антон Попов, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Георги Димитров, Димитър Благоев, Илинден, Караач, Местност Исмаилица, Местост Караач, Метлата, Митрова Нива, Неуточнен Адрес, Огражден, Пирин, Пърловица, Синчец, Стопански Двор, Тердух, Шипка

На 11.02.2019   /09:30 - 10:00  ; 11:30 - 12:00  / -  Коларово, Общ. Петрич:   Местост Марковица

На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Кърналово:   Бельовица, Бъкстон, Вит, Витоша,  Димитров, Извън Регулацията, Местност Бельовица, Местност Джуново, Местност Юрето, Одрин, Петко Р.Славейков, Станке Лисичков, Стара Планина, Хилендар, Цар Калоян, Чекръко, Шипка, Юрето

На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Марино Поле, Общ. Петрич:   Местност Вадата

На 11.02.2019   /09:30 - 10:00  ; 11:30 - 12:00  / -  Петрич, Общ. Петрич:   22-Ри Октомври, 28-Ми Октомври, Атанас Маджаров, Бистрица, Брегалница, България, Ванга/Опълченска/, Васил Кънчев, Гоце Делчев, Даме Груев, Демир Капия, Димитър Гощанов, Екзарх Йосиф, Ел-Тепе, Здравец, Иван Вазов, Иван Тасушев, Калабак, Калина, Капитан Джингаров, Кестен, Княз Борис I, Македония, Мануш Георгиев, Маркова Скала, Михаил Вардев, Орището, Отец Паисий, Пирин, Полковник Дрангов, Пощенска, Рокфелер, Св.Св. Кирил И Методи, Сграда На Тк Гум, Славянска, Стоян Търнаджиев, Тетово, Тома Митов, Хан Крум, Хилендарски Манастир, Цар Борис Iii, Явор, Яне Сандански

На 11.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 12.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 13.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 14.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 15.02.2019   /08:30 - 16:30  / -  Петрич, Общ. Петрич:   Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Димитър Талев, Иваник Иловица, Карачали, М.Омондрос, Местност Айран Бунар, Местност Бела Мара, Местност Джевезлъка, Местност Иваник, Местност Омондрос, Местност Поляните, Полковник Дрангов, Първомайски Път, Първомайски Път 44, Рокфелер, Цар Борис Iii

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Петрич, Общ. Петрич:   Битоля, Даме Груев, Дунав, Кочо Мавродиев, Петко Р.Славейков, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Стою Хаджиев, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Червена Скала, Яне Сандански

На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Петрич, Общ. Петрич:   Битоля, Дунав, Полковник Дрангов, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Червена Скала

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Първомай, Общ. Петрич:   Младост

Община Разлог  

На 12.02.2019   /10:00 - 14:30  ; 10:00 - 10:30  ; 14:00 - 14:30  / -  Бачево:   Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил И Методи, Костадин Катранджиев, Местност Перивол, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Рила, Тодор Каблешков, Шипка, Яне Сандански

На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Белица, Общ. Белица:   Алекса Сачков, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Места, Никола Вапцаров

На 12.02.2019   /10:00 - 14:30  ; 10:00 - 10:30  ; 14:00 - 14:30  / -  Белица, Общ. Белица:   Местност Семково

На 12.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 14:00 - 14:30  / -  Годлево

На 12.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 14:00 - 14:30  / -  Горно Драглище:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 12.02.2019   /09:15 - 09:45  ; 09:15 - 16:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Градево:   Калугерица, Местност Бяла Поляна, Местност Калугерица, Местност Лаго - Из  Чарк, Местност Лаго-равнако, Местност Лаговете-Стр.Река, Местност Мах.Кацарска, Местност Стружка Река - Лагове, Пи №46, Средорек, Требища, Требище

На 12.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 14:00 - 14:30  / -  Добърско

На 12.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 14:00 - 14:30  / -  Долно Драглище:   026036, УПИ Ix  219 Кв 42

На 15.02.2019   /12:30 - 16:00  / -  Елешница, Общ. Разлог:   9-Ти Май, Васил Бельов, Възраждане, Георги Димитров, Девета, Десета, Кокиче, Родопи

На 15.02.2019   /09:00 - 12:00  / -  Разлог:   Баба Магдалена, Джинджерица, Дълга Махала, Мирчо Кипрев, Младост, Саровица, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Цар Иван Асен Ii

На 12.02.2019   /09:15 - 09:45  ; 09:15 - 16:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Разлог:   База Предел, Бел Път, Бойков Рид, Горен Стопански Двор, Изворите, Местност Баба Цвета, Местност Бойков Рид, Местност Кошольовото, Местност Кулата, Местност Кулиното, Местност Логовете, Местност Мразеница, Местност Мразеницаа, Местност Пети Километър, Местност Предел, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Местност Раплево, Местност Скалата, Местност Солището, Местност Тишето, Местност Шипоко, Предел, Саровица Кулата, Черна Река

На 12.02.2019   /10:00 - 14:30  / -  Разлог:   Местност Перивол

На 12.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 14:00 - 14:30  / -  Разлог:   Местност Перивол, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев

Община Сандански  

На 13.02.2019   /09:00 - 13:15  / -  Малки Цалим

На 12.02.2019   /11:45 - 12:15  / -  Сандански:   Банска, Башлийца, Божин Димов, Борис Сарафов, България, Васил Кънчев, Воден, Гео Милев, Гоце Делчев, Имот 813, УПИ Ii, Кв. 39, Кв.89, УПИ Ii-1677 (Нов Идентификатор №65334.3024, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, Осми Март, Пере Тошев, Петър Берон, Петър Сарафов, Плиска, Св.Св. Кирил И Методи, Свети Георги, Свобода, Сирма Войвода, Скопие, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен

На 11.02.2019   /13:00 - 16:15  / -  Сандански:   Бистрица, Генерал Гурко, Рила, Сердика, Солидарност, Шейново

На 12.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  Сандански:   Васил Левски, Георги Казепов, Даскал Козарев, Спас Харизанов

На 15.02.2019   /09:30 - 12:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Сандански:   Змп,С.Б Фармахим 1

На 11.02.2019   /09:00 - 13:00  / -  Сандански:   Христо Ботев

Община Сатовча  

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 16:00 - 16:30  / -  Сатовча:   Ii-920,Кв.74 По Плана На С. Сатовча, Атанас Харизанов, Бистрица, Букет, Васил Даракчиев, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Мутафчиев, Девети Септември, Драгийца, Здравец, Иглика, Илинден, Кирил И Методи, Лале, Лиляна Димитрова, Местност Батала, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, Отец Паисий, Петдесета, Площада, Полени, Свилен Русев, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Червеноармейска, Четирдесет И Девета, Юри Гагарин

На 11.02.2019   /09:00 - 16:30  / -  Сатовча:   Атанас Харизанов, Букет, Васил Даракчиев, Вела Пеева, Георги Мутафчиев, Драгийца, Иглика, Илинден, Кирил И Методи, Лале, Лиляна Димитрова, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, Отец Паисий, Площада, Полени, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Тодор Шопов, Юри Гагарин

Община Симитли  

На 15.02.2019   /09:45 - 16:30  / -  Градево:   Десислаго, Еленковци, Лаката-Еленковци, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Марево, Махала Стамболийска, Местност Въковица, Местност Мадана

На 15.02.2019   /09:45 - 10:45  ; 14:45 - 16:30  / -  Градево:   Десислаго, Еленковци, Лаката-Еленковци, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Марево, Махала Стамболийска, Местност Въковица, Местност Мадана, Местност Свини Дол, Свини Дол

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 11:30 - 12:00  / -  Градево:   Местност Струма Изливер Хиляд, Струма

На 15.02.2019   /09:45 - 16:30  ; 09:45 - 10:45  ; 14:45 - 16:30  / -  Долно Осеново:   291, Кв. 9, Ii--255, Долна Махала, Лаката, Махала Горна, Махала Долна, Местност Шалевец, Пи №111, Пи №162, Пи №466, Пи-061004 М.Лаката, УПИ 5, Кв.12, Чардака

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 11:30 - 12:00  / -  Железница, Общ. Симитли:   003141, Vii-122, Имот 002867, Местност Бачева Махала, Местност Джалева Махала, Местност Джалевци, Местност Долно Церово, Местност Дременец, Местност Караджевица, Местност Старата Върба, Местност Шебечковица, Пи №001414, Рибарска, УПИ-Xii-52, Кв. 8, УПИ-Ххіv-50, Център-Над Жп Спирката

На 11.02.2019   /09:30 - 16:30  / -  Крупник:   Божиница / Гроздовец, Граф Игнатиев, Димитър Ацев, Ернст Телман, Иван Вазов, Карл Маркс, Ленин, М.Извор/Гроздовец, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Стефан Караджа, Трайчо Костов, УПИ X-544,Кв.45

На 15.02.2019   /09:45 - 10:45  ; 14:45 - 16:30  / -  Полето:   026023, Кв.3 УПИ V-17, Местност Кьосеви Рудини, Местност Страните, УПИ Vi-381,382,Кв.2, УПИ-I, Кв.21

На 15.02.2019   /09:45 - 10:45  ; 14:45 - 16:30  / -  Симитли:   Іі-760 Кв. 53, Аврора, Васил Априлов, Георги Бенковски, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Козарев, Искра, Кв.Ораново, Любен Каравелов, М.Ливадите, Местност Дарако, Местност Салиовица, Миразица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Осогово, Оцетари, Паисйй Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Пирин, Победа, Предел, Преспа, Прилеп, Руен, Септемврийска, Симитли, Славянска, Стоилково Дере, УПИ I-57,58, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Яне Даракчийски

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 11:30 - 12:00  / -  Симитли:   I-819 Кв.25, Xxxvii, Аврора, Бреза, Васил Левски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Герена, Герена, Гр.Симитли, Даме Груев, Димитър Благоев, Долен Герен, Еделвайс, Зеленка, Илинден, Искра, Кокиче, Коматиница, М.Драгова, М.Духарска, Малина, Марек, Местност Бангеови Тополи, Местност Герено, Местност Лочката, Местност Чифлико, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ораново, Ораново, Пазара, Пазара, Победа, Полето, Предел, Предел, Първи Май, Руен, Свобода, Септемврийска, Симитли, Симитли, Симитли,УПИ II-1437,Кв.18,, Славянска, Струма, УПИ 1-538 Кв.22, УПИ II-1437, Кв.16, УПИ II-1437,Кв.19, УПИ II-1437,Кв.20, УПИ XVIII-437, УПИ-XLII-1437,Kb.14, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чифлико, Шипка, Юрий Гагарин

На 15.02.2019   /09:45 - 16:30  / -  Симитли:   М.Ливадите, Ораново, Симитли

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 11:30 - 12:00  / -  Церово, Общ. Благоевград:   Местност Поището, С.Долно Церово

Община Струмяни  

На 13.02.2019   /12:00 - 13:15  / -  Вракуповица

На 13.02.2019   /12:00 - 13:15  / -  Гореме

На 13.02.2019   /12:00 - 13:15  / -  Горна Рибница

На 13.02.2019   /12:00 - 13:15  / -  Добри Лаки

На 13.02.2019   /12:00 - 13:15  / -  Каменица, Общ. Струмяни

На 13.02.2019   /12:00 - 13:15  / -  Клепало

На 13.02.2019   /12:00 - 13:15  / -  Колибите

На 13.02.2019   /12:00 - 13:15  / -  Кърпелево

На 13.02.2019   /12:00 - 13:15  / -  Раздол

На 13.02.2019   /12:00 - 13:15  / -  Седелец:   Валого

На 13.02.2019   /12:00 - 13:15  / -  Цапарево:   VI-69, Кв.69, Махала Глинджурци, Махала Дръно Бърдо, Махала Седелски Рид, Махала Чуките, УПИ ХХ, Кв.12 Бивш Стопански Двор

Община Якоруда  

На 14.02.2019   /10:30 - 11:00  ; 12:30 - 13:00  / -  Банско:   Княз Ал.Батемберг, Св.Иван Рилски

На 14.02.2019   /10:30 - 11:00  ; 12:30 - 13:00  / -  Якоруда:   Айдаре, Алпийска, Белмекен, Богдан Войвода, Букет/Петнадесета/, Бунтишка, Бърдо, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гоце Делчев, Грагьовец/Стефан Чернев/, Градище/Трета/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Дванадесета, Девета, Джебре/Иван Ботушанов/, Джебре/Иван Ботушанов/, Добро Ниве/Партизанска/, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Попкостов, Изгрев, Кирил И Методи, Кожух, Кожух, Лазарец, Любен Каравелов/Ат.Хаджиянч, Македония, Места/П.Джеджеров/, Места/П.Джеджеров/, Местност Буковец, Местност Трещеник, Местност Трещеник, Миланица/Осма/, Мусала, Неуточнен Адрес, Никифор Филипов, Ореховица, Ореховица, Освобождение, Пелистър, Пета/Поп Филип Стоянов/, Петко Р.Славейков, Пирин, Първа/Илия Колев/, Рила, Родопи, Седма, Солун/Мустафа Кьоров/, Софроний, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа/Никола Карад, Стойко Маджере, Стокевица, Стоян Табаков, Трещеник, Трещеник, Хаджи Никола Вардев, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Цар Борис Iii/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта / Бицин/, Четиринадесета, Шеста/Асен Вригазов/, Яворов, Якорудски Бор, Якорущица, Яне Сандански

 

Област Кюстендил

Община Бобов Дол  

На 13.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Баланово:   XII  - 429, Кв. 80, Стопански Двор, УПИ-1 За Сонс, Кв.30, Хііі - 329, Кв. 16

На 13.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Блато:   Махала Хановете, Местност Турските Ниви

На 12.02.2019   /13:30 - 14:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Бобов Дол:   Васил Коларов, Васил Чучуков, Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Комсомолска, Младост, Негулица, Пролет, Самуил, Свети Спас, Свилен Русев, Стубело

На 12.02.2019   /13:30 - 16:00  / -  Бобов Дол:   Васил Коларов, Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Комсомолска, Свилен Русев

На 12.02.2019   /10:00 - 15:00  / -  Бобов Дол:   Васил Коларов, Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Никола Й. Вапцаров, Осми Март, Свилен Русев, УПИ I-874,Кв.46

На 13.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Големо Село:   VI,Кв.10, ПИ 361,Кв. 37, Пи 452,Кв.3, УПИ - II-444,Кв.9

На 13.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Голям Върбовник:   011066, 262, УПИ VIII-277,Кв. 23, УПИ ІІІ 247, Кв.25

На 12.02.2019   /09:30 - 16:00  / -  Горна Козница:   Местност Абрашица, УПИ Іх-252

На 13.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Долистово:   I-89,Кв.25, Хii-257,Кв.19

На 13.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Локвата

На 13.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Мали Върбовник:   УПИ - 1-9, УПИ X-199,Кв.18

На 13.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Мало Село:   Iv-17,Кв.3, Станке Димитров, УПИ Iii -226, УПИ Vі-3,Кв.1, УПИ Xvii-215

На 13.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Мламолово:   371, Vi-618,Кв.19, Vii-389,Кв.30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра

На 13.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Мърводол:   УПИ Vii-23, Кв.5

На 13.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Палатово:   083002

На 13.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Паничарево:   УПИ-Vі-102,Кв. 16

На 13.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Пастух:   Местност Падина

На 13.02.2019   /09:30 - 16:30  / -  Село Мало Село

На 13.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Циклово

На 13.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Шатрово:   067016, VІ-255, Кв.27

Община Бобошево  

На 14.02.2019   /09:30 - 16:00  / -  Усойка:   Бор, Васил Левски, Васил Левски, Гагарин, Е79, Е79, Иван Вазов, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

Община Дупница  

На 15.02.2019   /10:00 - 11:00  ; 10:30 - 11:30  ; 14:30 - 15:30  ; 15:00 - 15:30  / -  Бадино:   УПИ - ІІ-113, Кв.21

На 12.02.2019   /11:30 - 14:00  / -  Бистрица, Общ. Дупница:   Комсомолска

На 11.02.2019   /14:30 - 15:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Блатино:   000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 11.02.2019   /14:30 - 16:00  / -  Блатино

На 15.02.2019   /10:00 - 11:00  ; 10:30 - 11:30  ; 14:30 - 15:30  ; 15:00 - 15:30  / -  Бобошево:   Махала Въртен Камък

На 15.02.2019   /10:00 - 11:00  ; 10:30 - 11:30  ; 14:30 - 15:30  ; 15:00 - 15:30  / -  Боровец:   Ii-259,Кв.14, Xviii-263 Кв.14, УПИ Xii-99q, УПИ Xv-172, УПИ-І

На 15.02.2019   /10:00 - 11:00  ; 10:30 - 11:30  ; 14:30 - 15:30  ; 15:00 - 15:30  / -  Бураново:   007004, 023014, 025033, 267, Селището, Хiii-483,Кв.50

На 15.02.2019   /10:00 - 11:00  ; 10:30 - 11:30  ; 14:30 - 15:30  ; 15:00 - 15:30  / -  Джерман:   013024, 017022, 059050, Viii-419,Кв.35, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил И Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ Ii-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 15.02.2019   /10:00 - 11:00  ; 10:30 - 11:30  ; 14:30 - 15:30  ; 15:00 - 15:30  / -  Драгодан:   №000026, Извън Регулация, Махала Ортакчийска

На 11.02.2019   /14:30 - 15:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Дупница:   68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, Местност Бели Янко, Местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 11.02.2019   /14:30 - 16:00  / -  Дупница:   68789.551.8, 68789.552.38, Местност Бели Янко, Местност Лъката, Софийско Шосе

На 13.02.2019   /10:00 - 11:00  ; 12:00 - 13:00  / -  Дупница:   I,Кв.124 Ж.П Гара, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Васил Левски, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Георги Икономов, Доктор Сапунджиев, Жп Гара Приемна, Крайречна, Любен Каравелов, Местност Курт Дере, Опълченска, Отец Паисий, Прогона, Свети Иван Рилски, Свобода, Скопие, Тракия, Тютюнева Долина, Хаджи Димитър, Чавдар Войвода, Шейново, Южен

На 13.02.2019   /10:00 - 11:00  ; 12:30 - 13:00  / -  Дупница:   Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Индустриална, Местност Караболюка, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пирин, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Страхил Войвода, Тишина, Труд, Тютюнева Долина, Хаджи Димитър, Чаталджа, Яворов

На 12.02.2019   /09:30 - 12:00  / -  Дупница:   Антон Страшимиров, Георги Икономов, Свети Иван Рилски, Тютюнева Долина

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Дамка, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, РУПИте, Русалка, Свети Никола, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител

На 11.02.2019   /09:30 - 14:00  /   На 12.02.2019   /09:30 - 14:00  /   На 13.02.2019   /09:30 - 14:00  / -  Дупница:   Бистрица, Иван Шишман

На 11.02.2019   /09:30 - 16:00  / -  Дупница:   Горица, Драгой Болярин, Мадара, Марков Камък, Местност Подридна, Отовица, Победа, Саморанска, Ул. Отовица УПИ Iv И V Кв. 268, УПИ Xi-3482,Кв. 264

На 15.02.2019   /10:00 - 11:00  ; 10:30 - 11:30  ; 14:30 - 15:30  ; 15:00 - 15:30  / -  Дупница:   Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 13.02.2019   /09:30 - 16:00  / -  Дупница:   Прогона

На 12.02.2019   /11:30 - 14:00  / -  Дупница:   Саморанска

На 11.02.2019   /09:30 - 16:00  / -  Дяково:   23

На 11.02.2019   /14:30 - 15:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Дяково:   23, Дяково, Махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ Ііі-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv

На 13.02.2019   /09:30 - 16:00  / -  Дяково:   УПИ I-138,Кв. 10, УПИ Ііі-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv

На 11.02.2019   /12:00 - 16:00  / -  Дяково

На 15.02.2019   /10:00 - 11:00  ; 10:30 - 11:30  ; 14:30 - 15:30  ; 15:00 - 15:30  / -  Крайни Дол:   Iii-33,43,Кв.5, УПИ - Vii-86, Хiх-51

На 11.02.2019   /14:30 - 15:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Кременик:   Xxii-98,Кв.10

На 15.02.2019   /10:00 - 11:00  ; 10:30 - 11:30  ; 14:30 - 15:30  ; 15:00 - 15:30  / -  Крумово, Общ. Кочериново

На 11.02.2019   /14:30 - 15:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Мламолово:   Ix-25,Кв.9, Iх-179,Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, Местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 15.02.2019   /10:00 - 11:00  ; 10:30 - 11:30  ; 14:30 - 15:30  ; 15:00 - 15:30  / -  Мурсалево:   200002, 244,Кв.12, Ii-353,Кв.11, Iii- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пи 056021 Местност Деве Богаз, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 11.02.2019   /14:30 - 16:00  / -  Пиперево:   56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, 68789.252.15.1, 68789.252.19, 68789.252.22.1, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, Ххviii,Кв.39

На 11.02.2019   /14:30 - 15:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Пиперево:   56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, Ххviii,Кв.39

На 15.02.2019   /10:00 - 11:00  ; 10:30 - 11:30  ; 14:30 - 15:30  ; 15:00 - 15:30  / -  Слатино, Общ. Бобошево:   Iv-123,Кв.15, Xvi - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пи 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, УПИ Xii-406, Христо Смирненски, Цар Борис

На 15.02.2019   /10:00 - 11:00  ; 10:30 - 11:30  ; 14:30 - 15:30  ; 15:00 - 15:30  / -  Усойка:   Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 15.02.2019   /10:00 - 11:00  ; 10:00 - 15:30  ; 10:30 - 11:30  ; 14:30 - 15:30  ; 15:00 - 15:30  / -  Фролош

На 15.02.2019   /10:00 - 11:00  ; 10:30 - 11:30  ; 14:30 - 15:30  ; 15:00 - 15:30  / -  Цървище:   Махала Ореевица, Цървище

Община Кочериново  

На 15.02.2019   /09:30 - 16:00  / -  Мурсалево:   200002, 244,Кв.12, Ii-353,Кв.11, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Волга, Гео Милев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Септемврийска Слава, Тинтява, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Шейново, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

Община Кюстендил  

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Бобешино

На 11.02.2019   /10:45 - 11:30  / -  Богослов:   037149, Махала Топилата, Местност Саманли Баир

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Брест, Общ. Трекляно:   Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 09:30 - 16:00  ; 15:00 - 16:00  / -  Бъзовица:   Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Вратца:   Махала Вучкова, Махала Гаджалска, Махала Илчова, Махала Ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала Рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Горановци, Общ. Кюстендил:   Махала Оспротива

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Горна Брестница

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Горна Гращица:   Xiii-212.Кв.18, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Болшевик, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Горни Коритен:   Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Горно Кобиле:   Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Горно Уйно:   Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка

На 14.02.2019   /10:00 - 15:00  / -  Горно Уйно:   Махала Дудевска

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Горно Уйно

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Грамаждано:   Местност Гола Велика

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Гърляно:   Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, Махала Балиндол, Махала Баовец, Махала Биковска, Махала Джопарска, Махала Долна, Махала Леските, Махала Реката, Махала Ресенска, Махала Ярешка, Местност Смоквата, Местност Средно Поле, Руен

На 14.02.2019   /09:15 - 16:00  / -  Гърляно:   Махала Реката

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Гюешево:   000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Дворище, Общ. Кюстендил:   Девети Септември, Лиляна Димитрова, Махала Томанова, Махала Чорбаджийска, Местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Добри Дол, Общ. Трекляно:   Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Долни Коритен:   Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Долно Кобиле:   Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Долно Село:   М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 14.02.2019   /10:00 - 15:00  / -  Долно Уйно:   Махала Корнец

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Долно Уйно:   Махала Олтоманци

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Iv , Кв. 77, Стопански Двор, Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, Местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Драгойчинци:   Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Жиленци:   Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Злогош:   Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Киселица:   Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Коняво:   000906 Кв.38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил И Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, Местност Драките, Местност Маровски Път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Копиловци, Общ. Кюстендил:   Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, Местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, УПИ Хiii-12 Кв.2, Христо Смирненски, Щастие

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Коприва

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Кутугерци

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Кършалево

На 11.02.2019   /13:00 - 14:00  ; 15:00 - 16:00  / -  Кюстендил:   41112.503.4194, Асен Суичмезов, Батак, Герена, Гранички Път, Ж.К. Герена, УПИ Xxi, Кв. 415, Запад, Кадин Мост, Кокиче, Местност Турски Гробища, Морава, Пролет, Рила, Синчец, Станкевско Шосе, Цар Борис 1-Ви, Цар Освободител

На 11.02.2019   /10:45 - 11:30  / -  Кюстендил:   Абоба, Белият Камък, Местност Планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка

За Периода 11-14.02.2019   /11:30 - 13:00  /   На 14.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Кюстендил:   Аверки, Александър Стамболийски, Антим I, Братя Миладинови, България, Велбъжд, Гладстон, Гороцветна, Двадесет И Осми Февруари, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Драгоман, Екзарх Йосиф, Запад, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иларион Макариополски, Индустриална, Калоян, Каменица, Кирил И Методий, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Кресна, Лиляна Димитрова, Лозенград, Людмил Янков, Македония, Манастирска, Местност Гърлянски Черешарник, Метохия, Оборище, Орлица, Осоговска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Мина, Сливница, Соволска, Средна Гора, Стрема, Тодор Пеев, Три Кладенци, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Освободител, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шести Септември

На 11.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Кюстендил:   Александър Димитров, Александър Стамболийски, Банщица, Бачо Киро, Бенковски, Бистрица, Васил Друмев, Веса Паспалеева, Власина, Гладстон, Глоговска, Двадесет И Осми Февруари, Двадесети Април, Девети Май, Димитър Беровски, Екзарх Йосиф, Запад, Иван Вазов, Йордан Захариев, Каблешков, Карпош, Клокотница, Колуша, Лиляна Димитрова, Лисец, Людмил Янков, Македония, Могилата, Осогово, Отец Паисий, Петър Берон, Петър Ников, Ракла, Руен, Сливница, Спартак, Стаматов, Стоян Венев, Тодор Пеев, Тракия, УПИ I Кв.147, Чаталджа, Черенец, Шейново

На 13.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Кюстендил:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, България, Велбъжд, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гороцветна, Гургулят, Демокрация, Дондуков, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Калосия, Калоян, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кубрат, Лавале, Левски, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Македония, Неофит Рилски, Оборище, Орлица, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Преславска, Раковски, Родопи, Свети Георги, Свети Мина, Соволска, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Шейново, Шести Септември, Юри Гагарин

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Кюстендил:   Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов Дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Жабокрътски Рид, Местност Полски Имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе

На 13.02.2019   /09:00 - 12:00  / -  Кюстендил:   България, Велбъжд, Неофит Рилски, Отец Паисий, Патриарх Евтимий

На 11.02.2019   /13:00 - 16:00  / -  Кюстендил:   Герена, Запад, Синчец

На 11.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Кюстендил:   Добрич, Запад, Професор Асен Василев, Ракла

На 11.02.2019   /09:00 - 10:00  ; 11:30 - 13:00  / -  Кюстендил:   Запад, Любчо Кечев, Петър Ников, Харалампи Митев, Цар Освободител

На 13.02.2019   /12:30 - 15:30  / -  Кюстендил:   Запад, Ракла

На 14.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Кюстендил:   Индустриална, Соволска

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Кюстендил:   Местност Дренов Дол, Местност Николичевски Път, София

На 12.02.2019   /13:00 - 16:00  / -  Кюстендил:   Местност Хисарлъка

На 11.02.2019   /09:00 - 13:00  / -  Кюстендил:   Цар Освободител

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Ломница, Общ. Кюстендил:   Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Мазарачево:   Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Метохия:   Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Николичевци:   Васил Левски, Васил Петлешков, Велбъжд, Георги Бенковски, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Лиляна Димитрова, М.Присоето, Мусала, Никола Вапцаров, Николичевски Път, Овощарска, Овощарски Институт, Панайот Волов, Рила, Стоян Лудев, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черемидарница, Черенец, Ябълка

На 11.02.2019   /09:30 - 10:15  ; 09:30 - 11:30  ; 10:45 - 11:30  / -  Ново Село, Общ. Кюстендил:   Махала Двете Реки

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Побит Камък, Общ. Трекляно:   Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Полетинци

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Полска Скакавица:   393025, Махала Бойчовци, Махала Терзийска

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Преколница:   Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Раждавица:   Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Раненци:   Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска

На 14.02.2019   /09:15 - 16:00  ; 09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Ръсово:   Мах. Рекалска, Община Кюстендил, Махала Лесичка

На 11.02.2019   /09:30 - 11:30  ; 09:30 - 10:15  ; 10:45 - 11:30  / -  Савойски:   Махала Бреза, Махала Пелтечка, Местност Предела

На 11.02.2019   /09:30 - 10:15  ; 09:30 - 11:30  ; 10:45 - 11:30  / -  Сажденик:   Махала Златанска

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Скриняно:   Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, Извън Регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Скриняно:   Георги С. Раковски, Георги Трайков, Местност Чуката, П.Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев

На 11.02.2019   /10:45 - 11:30  / -  Слокощица:   247, № 021067 Местност Дупката, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил И Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Реката, Местност Саманли Баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Хайдушка Ливада, Шипка

На 12.02.2019   /09:00 - 12:00  / -  Слокощица:   247, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Кирил И Методий, Кубрат, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Руен, Стефан Караджа

На 12.02.2019   /13:00 - 16:00  / -  Слокощица:   Александър Димитров, Георги Кръстев, Иглика, Калоян, Местност Галеница, Местност Змиярника, Мичурин, Пролет, Радецки, Синчец, Теменужка, Шипка

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Средорек, Общ. Трекляно:   Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък

На 15.02.2019   /09:30 - 16:00  / -  Средорек, Общ. Трекляно:   Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Явор, Местностдупни Камък

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Стенско:   240 Кв.13, Извън Регулацията, Стенско

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Сушица, Общ. Трекляно:   Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар

На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Трекляно:   Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Табаци, Махала Центъра, Махала Шумановци

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  / -  Трекляно:   Махала Центъра

На 11.02.2019   /09:30 - 10:15  ; 09:30 - 11:30  ; 10:45 - 11:30  / -  Търсино

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Уши:   030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Церовица:   Махала Бело Камене

На 11.02.2019   /10:45 - 11:30  / -  Цървена Ябълка:   Таскова Плевня

На 11.02.2019   /09:30 - 11:30  ; 09:30 - 10:15  / -  Цървена Ябълка

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Цървеняно:   002224, Махала Грънчарица, Махала Мърдевци, Махала Новия Квартал, Мест.Пояница

На 14.02.2019   /10:00 - 11:30  ; 13:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 10:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Чешлянци:   Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре

На 14.02.2019   /09:15 - 10:30  ; 14:00 - 16:00  / -  Чудинци

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Шипочано

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:00 - 16:00  / -  Шишковци:   Александър Стамболийски, Андон И Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, Местност Ридо, Местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ Xiv - 464 Кв.14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Ябълково, Общ. Кюстендил:   X-198,Кв.21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил И Методий, Махала Бански Мост, Местност Пешо Поле, Местност Река Бистрица, Местност Соволска Река, Овощарска, Пи 87062.11.80.1, Първи Май, Славейков, Христо Ботев

Община Сапарева Баня  

На 14.02.2019   /09:30 - 12:00  / -  Гюргево

На 15.02.2019   /13:00 - 14:30  / -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   Верила, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Здравец, Кокиче, Лозана, Местност Герена, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Прогона, Ридо, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Сталевица, Хаджи Димитър

На 14.02.2019   /09:30 - 12:00  / -  Сапарева Баня:   Бор, Вихрен, Германея, Джерман, Джуганица, Иван Вазов, Кирил И Методи, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Пролет, Раковски, Рила, Синчец, Скобелев, Стефан Караджа, Юри Гагарин

На 14.02.2019   /13:00 - 14:30  / -  Сапарева Баня:   Иван Рилски

На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Сапарево:   X-2698, X-2698, Бачо Киро, Бачо Киро, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Левски, Витоша, Витоша, Вражалец, Вражалец, Дамка, Дамка, Искър, Искър, Калоян, Калоян, Киндо, Киндо, Никлин Камък, Никлин Камък, Павел Бобеков, Павел Бобеков, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Средна Гора, Средна Гора, Старио Камък, Старио Камък, Тодор Влайков, Тодор Влайков, Х-2149,Кв.11, Х-2149,Кв.11, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хаджи Иван, Цар Асен, Цар Асен, Ягода, Ягода

 

Област Ловеч

Община Априлци  

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 12.02.2019   /13:15 - 15:30  / -  Велчево, Общ. Априлци:   Алиевото, Васил Левски, Велчо Ночев, Йорговци, Местн.Йорговци, Местн.Мачковци, Христо Ботев

На 12.02.2019   /10:00 - 12:00  / -  Велчево, Общ. Априлци:   Велчо Ночев, Местн.Мачковци, Христо Ботев

На 15.02.2019   /10:00 - 12:00  / -  Скандалото:   Априлци, Главна, Еделвайс, За Моста, Махала Врабците, Махала Лъката, Местност Кованджиите, Местност Левището, Местност Чернево, Павловото

На 15.02.2019   /13:00 - 15:30  / -  Скандалото:   Априлци, За Моста, Махала Лъката, Старото Скандало

На 12.02.2019   /10:00 - 12:00  / -  Скандалото:   Местност Чернево

Община Летница  

На 13.02.2019   /09:00 - 15:30  / -  Горско Сливово:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Йордан Мичев, Лиляна Димитрова, Марин Домузов, Христо Кърпачев

На 15.02.2019   /09:00 - 15:30  / -  Горско Сливово:   Ангел Кънчев, Ген.Карцов, Георги Минов, Георги Папазов, Гоце Делчев, Данка Минова, Дечо Алтънов, Драгомир Пенчовски, Марин Дринов, Москва, Оборище, Осъмска, Славейков, Стоян Едрев, Тодор Митев, Христо Кърпачев

На 14.02.2019   /09:00 - 15:30  / -  Горско Сливово:   Бузлуджа, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Минов, Георги Папазов, Георги Раковски, Данка Минова, Стефан Караджа, Тодор Митев, Христо Ботев, Юрий А.Гагарин, Юсеин Мутков, Юсменови

На 12.02.2019   /09:15 - 15:30  / -  Летница, Общ. Летница:   Асен Златаров, Бузлуджа, България, Васил Левски, Марица, Никола Петков, Филип Тотю, Христо Ботев, Цар Калоян, Царевец

Община Ловеч  

На 11.02.2019   /09:30 - 10:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Баховица:   Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил И Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 12.02.2019   /09:00 - 12:00  / -  Брестово, Общ. Ловеч:   Александър Бойчев, Братойска, Васил Левски, Волов, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, Местност Горни Каменец, Орешковска, Осми Март, Пиронковска, Пирот, Родопи, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 12.02.2019   /12:30 - 16:00  / -  Брестово, Общ. Ловеч:   Братойска, Васил Левски, Витоша, Волов, Георги С.Раковски, Каймазка, Лальо Винчев, Орешковска, Славовска, Странджа, Чаталджа, Шипка, Ялмовска

На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Владиня:   Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Здравец, Кирил И Методий, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Тодор Каблешков

На 15.02.2019   /09:00 - 15:30  / -  Горан:   Бачо Киро, Вит, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Общинска, Освобождение, Осъм, Стефан Караджа, Тополите, Училищна

На 14.02.2019   /14:00 - 14:30  / -  Дойренци:   Гарова

На 11.02.2019   /15:30 - 16:00  /   На 12.02.2019   /15:30 - 16:00  /   На 13.02.2019   /15:30 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 09:00 - 16:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Каленик, Общ. Угърчин:   Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 11.02.2019   /15:30 - 16:00  /   На 12.02.2019   /15:30 - 16:00  /   На 13.02.2019   /15:30 - 16:00  / -  Катунец:   36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил И Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 11.02.2019   /09:30 - 10:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Лисец, Общ. Ловеч:   Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гладен Рът, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 14.02.2019   /11:15 - 16:00  / -  Ловеч:   Александър Стамболийски, Ивайло, Осъмска, Търговска, Цар Освободител

На 12.02.2019   /11:00 - 16:00  / -  Ловеч:   Амбарица, Гарата, Ген.Паренсов, Перущица, Сливница, Хан Крум, Харманска, Цар Асен Първи, Шипка

На 11.02.2019   /09:30 - 10:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Ловеч:   Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин

На 13.02.2019   /11:00 - 16:00  / -  Ловеч:   България, Ген.Столетов, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Свети Свети Кирил И Методи, Харманска, Цар Асен Първи, Черковна

На 14.02.2019   /11:00 - 16:00  / -  Ловеч:   Вардар, Илинден, Княз Александър I Батенберг, Княз Имеретински, Панайот Хитов, Цар Асен Първи

На 15.02.2019   /11:00 - 15:30  / -  Ловеч:   Велики Преслав, Княгиня Невинна, Осъмски Юнак, Тракийска, Цар Иван Шишман

На 11.02.2019   /11:00 - 15:30  / -  Ловеч:   Дикисанска, Княз Александър I Батенберг, Отец Паисий

На 12.02.2019   /11:15 - 16:00  / -  Ловеч:   Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Княз Имеритински И Д-Р С Съев, Неофит Рилски, Сливница, Цар Асен Първи

На 13.02.2019   /11:15 - 16:00  / -  Ловеч:   Княз Имеретински, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков

На 12.02.2019   /15:30 - 16:00  /   На 13.02.2019   /15:30 - 16:00  / -  Ловеч

На 14.02.2019   /15:00 - 15:30  / -  Малиново, Общ. Ловеч:   Георги С.Раковски

На 11.02.2019   /09:30 - 10:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Малиново, Общ. Ловеч:   Любен Каравелов

На 11.02.2019   /15:30 - 16:00  /   На 12.02.2019   /15:30 - 16:00  /   На 13.02.2019   /15:30 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  ; 09:00 - 09:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Орляне:   Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 11.02.2019   /08:45 - 09:15  ; 08:45 - 16:00  ; 15:30 - 16:00  /   На 12.02.2019   /08:45 - 16:00  ; 08:45 - 09:15  ; 15:30 - 16:00  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  ; 09:00 - 09:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Радювене

На 11.02.2019   /09:30 - 10:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Скобелево, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил И Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 11.02.2019   /09:30 - 10:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 11.02.2019   /09:30 - 16:00  / -  Славяни:   Бачо Киро

На 11.02.2019   /09:30 - 10:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Местност Кремъка, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Гоце Делчев, Паисий, Петко Р.Славейков, Първи Май, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Янтра

Община Луковит  

На 12.02.2019   /09:00 - 14:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Голяма Брестница:   Александър Стамболийски, Биволарника, Васил Левски, Геновци, Георги С.Раковска, Гетовци, Двадесет И Трети Декември, Девети Септември, Жидевица, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Данчова Могила, Местност Жидевица, Никола Й.Вапцаров, Ниновци, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Родината, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 13:30 - 14:00  / -  Дерманци:   Баба Тонка

На 11.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 12.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 13.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 14.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 15.02.2019   /08:30 - 16:30  / -  Луковит:   Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С.Раковски, Кирил И Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 13:30 - 14:00  / -  Луковит:   Възраждане

На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 13:30 - 14:00  / -  Пещерна:   Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Васил Левски, Васил Петлешков, Витска Долина, Гео Милев, Георги Бенковски, Елин Пелин, Иван Вазов, Лозарска, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Пчелиня, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 11.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 12.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 13.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 14.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 15.02.2019   /08:30 - 16:30  / -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 15.02.2019   /09:00 - 15:30  / -  Тодоричене:   Баба Тонка, Георги Бенковски, Добри Войников, Иван Вазов, Мочура, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Старо Шосе, Стефан Караджа, Филип Тотю

На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 13:30 - 14:00  / -  Торос:   157023, 48058, Александър Стамболийски, Априлци, Бреза, Бузлуджа, Валето, Васил Левски, Витска, Вишиндол, Възраждане, Вълчо Русковски, Върбан Йотов Теслов, Гатил, Георги Бенковски, Градинска, Грънчар, Дило Йотов, Димитър Ковач, Дойчин Димитров, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Кирил И Методий, Китка, Кичера, Кокиче, Крайселска, Кулата, Лозарска, Люляк, Марин Табаков, Мелнична, Младост, Незабравка, Нено Върбанов, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Орешака, Пейо К.Яворов, Под.Тарасов, Полето, Поручик Софронов, Потока, Равнището, Райна Княгиня, Речна, Стоян Георгиев, Теменуга, Торос, УПИ V, Филип Бутозов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Цвятко Алексиев, Шипка, Явор, Ягода

Община Тетевен  

На 14.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Български Извор:   112005, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Мах.Солун, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Райна Княгина, Хемус

На 14.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Български Извор:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Раковски, Демокрация, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Местност Роденец, Странджа, Черно Море, Юрий А.Гагарин

На 13.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Галата:   036003, 048041 Екатте 14386, Васил Левски, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Туйков, Капитан Петко Войвода, Лиляна Димитрова, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пеньо Пенев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев

На 13.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Галата:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Димитър Благоев, Капитан Петко Войвода, Пеньо Пенев, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цар Симеон

На 11.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Витко Лалев, Георги Стойков, Поп Стефан Диков, Първомайска

На 15.02.2019   /09:30 - 14:30  / -  Градежница:   Александър Стамболийски, Бръшлян, Васил Левски, Двадесет И Втори Септември, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Люляк, Хаджи Димитър, Юрий А.Гагарин

На 15.02.2019   /09:30 - 14:00  / -  Градежница:   Вежен, Иван Вазов, Люляк, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Самуил

На 11.02.2019   /09:00 - 13:00  / -  Малка Желязна:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах.Байовене, Махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 12.02.2019   /09:00 - 12:00  / -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Брязово, Георги Бенковски, Даковото

На 12.02.2019   /13:00 - 16:00  / -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Брязово, Георги Бенковски, Даковото, Иван Вазов

На 12.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Георги Бенковски, Павлов Дол, Старчов Дол, Христо Ботев

На 15.02.2019   /09:30 - 14:00  / -  Тетевен:   Иван Вазов

Община Троян  

На 14.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 12:00 - 13:00  / -  Балабанско:   Район Центъра

На 13.02.2019   /10:00 - 12:00  / -  Велчево, Общ. Априлци:   Местн.Джокари

На 13.02.2019   /13:00 - 15:30  / -  Гумощник:   Клиновци, Мах.Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 13.02.2019   /10:00 - 12:00  / -  Гумощник:   Клиновци, Цанко Влаховски

На 12.02.2019   /12:30 - 16:00  / -  Дебнево:   Боровец, Васил Драганов, Видима, Девети Септември, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Лъгът, Люлякова, Петко Колев, Христо Ботев, Христо Чулев, Явор

На 12.02.2019   /09:30 - 12:00  / -  Дебнево:   Буковец, Калето, Липака, Петко Колев, Христо Ботев

На 14.02.2019   /13:30 - 16:00  / -  Добродан:   Гара Добродан, Местн.Доброданското

На 14.02.2019   /10:00 - 12:00  / -  Калейца:   Васил Ватев, Дамян Банчев, Местност Калейшко Ханче

На 14.02.2019   /13:30 - 16:00  / -  Калейца:   Васил Ватев, Калейшко Ханче, Местност Калейшко Ханче

На 11.02.2019   /13:00 - 15:30  / -  Калейца:   Васил Ватев, Ламар, Местност Калейшко Ханче, Селски Дол, Терзийска, Христо Ботев

На 11.02.2019   /10:00 - 12:00  / -  Калейца:   Ламар, Христо Ботев

На 13.02.2019   /09:30 - 12:00  / -  София:   Студентски Град

На 11.02.2019   /09:00 - 12:00  / -  Троян, Общ. Троян:   34-Ти Троянски Полк, Захарий Зограф, Симеон Велики, Христо Смирненски

На 15.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Троян, Общ. Троян:   Акад.Ангел Балевски, Георги С.Раковски, Кв.Ливадето, Крайречна, Мах.Райковска, Местност Лисичи Дупки

На 14.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 12:00 - 13:00  / -  Троян, Общ. Троян:   Арх.Макари, Буковец, Здравец, Иван Памукчиев, Криволак, Минко Ив.Марковски, Пейо К.Яворов, Проф.Никола Шипковенски, Радецки, Симеон Велики, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черногор

На 11.02.2019   /12:00 - 14:00  / -  Троян, Общ. Троян:   Ген.Карцов

На 15.02.2019   /08:30 - 12:30   По Искане На "Есо" Еад/ -  Троян, Общ. Троян:   Дунав

На 13.02.2019   /13:30 - 16:00  / -  Троян, Общ. Троян:   Незабравка

На 14.02.2019   /13:30 - 16:00  / -  Троян, Общ. Троян:   Разклон Калейца

На 13.02.2019   /12:30 - 15:30  / -  Черни Осъм:   Жеравица, М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Стругът

На 13.02.2019   /09:30 - 12:00  / -  Черни Осъм:   М.Жеравица

Община Угърчин  

На 11.02.2019   /09:30 - 15:30  / -  Драгана:   Беклемето, Васил Коларов, Георги Бенковски, Гороглед, Изгрев, Каменица, Освобождение, Сан Стефано, Стоян Заимов, Тинтява, Шаферска

На 11.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Лесидрен:   Балван, Балдуин, Бано Воевода, Братеш, Васил Левски, Васильовска, Вежен, Енча, Момина Пътека, Последна, Стара Планина, Юрий А.Гагарин

На 11.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Сопот, Общ. Угърчин:   Васил Левски, Възраждане, Герганица, Мах.Шумака, Оборище, Пердевойка, Петриш, Софийска, Угърчинска, Шойка

Община Ябланица  

На 15.02.2019   /09:30 - 14:00  / -  Батулци:   Гео Милев, Местност Сух Дол, Свети Кирил И Методи, Христо Ботев

На 15.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Батулци:   Присоето, Стоян Панов, Христо Ботев

На 12.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Брестница, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Георги Бенковски, Девети Май, Джорковци, Лало Йотов, Мильовци, Осми Март, Победа, Прогрес, Серванска, Сергей Румянцев

На 15.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Дъбравата:   Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

На 13.02.2019   /09:30 - 14:00  / -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Баба Мария, Васил Левски, Възраждане, Ген.Гурко, Доктор Иван Божинов, Доктор Ради Цанов, Дядо Ковач, Здравец, Кирил И Методий, Радост, Рила, Сергей Румяецев, Скобелев, Стара Планина, Христо Ботев

На 14.02.2019   /09:30 - 14:00  / -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Ген.Гурко, Гео Милев, Драгойца, Здравец, Иван Вазов, Изгрев, Кирил И Методий

Област Монтана Населено Място

Община Берковица  

На 16.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Берковица:   Здравченица, Йордан Радичков, Кирил И Методи, Площад Славейков, Ст.Планина Бл.Здравец 5, Христо Ботев

На 15.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Замфирово:   1 Ви Май, 5 Ти Декември, Аметица, Гаврил Генов, Замфир Попов, Карл Маркс, Ком, Лазар Младенов, Ленин, Марек, Москва, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Преславска, Рила, Стара Планина, Тодор Благов, Христо Ботев, Христо Михайлов, Ъгъла На Ул. З. Попов И Преслав

Община Бойчиновци  

На 11.02.2019   /08:30 - 12:30   По Искане На "Есо" Еад/ -  Бойчиновци:   Георги Димитров, Извън Регулацията, Квартал Огоста, Местност Стадиона

На 13.02.2019   /13:00 - 16:30  / -  Владимирово, Общ. Бойчиновци:   Ангел Петков, Владимир Петков Минчев, Лютенска Дружина, Найден Коцов Вълов, Огоста, Панталей Димитров, Стамен Илиев, Христо Коцов, Черковна

На 14.02.2019   /13:00 - 16:30  / -  Громшин:   Вели Манчов, Генерал Колев, Драва, Коста Велков, Кубадин, Сливница, Ставри Крумов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка

На 11.02.2019   /08:30 - 12:30   По Искане На "Есо" Еад/ -  Ерден:   438019, 438021

На 14.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Лехчево:   Александър Стамболийски, Антим Първи, Васил Априлов, Васил Коларов, Веселец, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Любен Каравелов, Никола Й.Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Тодор Семерджиев, УПИ 12, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цветко Терзийски, Юрий Гагарин

На 13.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Охрид:   560078, Двадесет И Едно, Двадесет И Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Тринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

Община Брусарци  

На 12.02.2019   /08:30 - 16:15  / -  Василовци, Общ. Брусарци:   Бузлуджа, Васил Левски, Гаврил Генов, Димитър Благоев, Екзарх Йосиф, Клокотница, Ленин, Пейо Яворов, Плиска, Синчец, Славянска, Цар Асен, Цар Крум, Цар Петър, Цар Самуил, Шейново

Община Вълчедръм  

На 11.02.2019   /09:00 - 09:10  ; 15:20 - 15:30  / -  Дългоделци:   000053, 23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Йотов, Баба Тонка, Бачо Киро, Бдинска, Бенковска, Благой Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Волов, Възраждане, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Горанов, Георги Димитров, Георги Стоянов, Гурко, Дамян Найденов, Девети Май, Девети Септември, Димитър Благоев, Евгени Дамянов, Замфир Попов, Извън Селото, Кирил И Методи, Лика Рачин, Лилия Карастоянова, Лиляна Димитрова, Ломска, Любен Каравелов, Мерата, Милко Василев, Оборище, Паисий, Петър Берон, Пролет, Първи Май, Райко Даскалов, Раковска, Румянцев, Станко Тодоров, Тодор Станков, Торловица, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Попов, Чайка, Червената Стена, Шипка, Юри Гагарин

На 11.02.2019   /09:00 - 09:10  ; 15:20 - 15:30  / -  Комощица:   006015, М. &Quot;Фондовете&Quot;, Антим Първи, Антон Иванов, Асен Златаров, Бачо Киро, Бенковски, Борис Първанов, Братя Миладинови, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Гео Милев, Гладстон, Граф Игнатиев, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Каблешков, Кирил И Методи, Ломска, Любен Каравелов, Малчика, Местност Стопански Двор, Мизия, Паисий, Райко Даскалов, Симеон Ив. Бонев, Славейков, Хаджи Димитър, Христо  Смирненски, Христо Ботев, Шипка, Яворов

На 11.02.2019   /09:00 - 15:30  / -  Комощица:   006015, М. &Quot;Фондовете&Quot;, Антим Първи, Антон Иванов, Асен Златаров, Бачо Киро, Бенковски, Борис Първанов, Братя Миладинови, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Каблешков, Кирил И Методи, Ломска, Любен Каравелов, Малчика, Местност Стопански Двор, Мизия, Паисий, Райко Даскалов, Симеон Ив. Бонев, Славейков, Хаджи Димитър, Христо  Смирненски, Христо Ботев, Шипка, Яворов

На 11.02.2019   /09:00 - 09:10  ; 09:00 - 15:30  ; 15:20 - 15:30  / -  Расово:   Извън Регулацията

Община Лом  

За Периода 12-13.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Ковачица:   Втора, Двадесет И Седем, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет И Едно, Петнадесет, Тридесет, Тринадесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седем, Четиридесет И Три, Шестнадесет

На 11.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  Ковачица:   Втора, Двадесет, Извън Регулацията, Осма, Пета, Първа, Трета, Тридесет И Седем, Тридесет И Шест, Четвърта, Четиридесет И Две, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Шест

За Периода 14-15.02.2019   /08:45 - 16:00  / -  Ковачица:   Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Петнадесет, Трета, Тридесет, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет

За Периода 13-15.02.2019   /08:30 - 16:15  / -  Лом:   Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска( Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

На 12.02.2019   /09:00 - 15:00  / -  Лом:   Даме Груев

За Периода 11-15.02.2019   /08:30 - 16:00  / -  Лом:   Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска( Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна( Карастоянова)

Община Медковец  

На 12.02.2019   /09:00 - 15:15  / -  Аспарухово, Общ. Медковец:   135031, Георги Димитров, Елин Пелин, Извън Регулацията, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Хаджи Димитър

На 12.02.2019   /09:00 - 15:00  / -  Аспарухово, Общ. Медковец:   Антон Иванов, Васил Коларов, Вела Пеева, Ворошилов, Георги Димитров, Дунавска, Леонид Брежнев, Лиляна Димитрова, Малчика, Никола Йонков Вапцаров, Одрин, Поп Андрей, Сталинградска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Юрий Гагарин

Община Монтана  

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 15:30 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 10:00  ; 15:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Крапчене:   Александър Стамболийски, Асен И Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, Извън Регулацията, Клокотница(В.Пеева), Лозарска(И.Дамянов), Лъка( Кирков), Любен Каравелов, Манастира, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв.19, Хан Аспарух(Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат( Генов), Христо Ботев, Цар Калоян(Д.Благоев), Цар Симеон(Д.Тодоров), Шипка(В.Коларов), Ъгъла На Ул. Главна И Асен И Петър

На 11.02.2019   /08:45 - 16:00  ; 09:00 - 09:30  ; 15:30 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 10:00  ; 15:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Липен:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Местн. Край Село, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла На Ул. Първа И Втора, Ъгъла С Ул. Единадесета И Ул. Дванадесета

За Периода 11-15.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  Лом:   Хаджи Димитър

На 12.02.2019   /08:45 - 16:00  / -  Монтана:   1

За Периода 11-15.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  Монтана:   22-Ри Септември, 48489.22.482, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Левски, Велико Търново(Ил.Царев), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка/М.Веренишки/, Генерал Арнолди, Генерал Столетов(А.Греков, Генерал Столетов(А.Греков, Генерал Столетов(А.Греков, Генерал Столетов(А.Греков, Георги Данчов(Д.Данов), Георги Данчов(Д.Данов), Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Граф Игнатиев(В.Коларов), Димитър Талев(Ц.Тодоров), Димитър Талев(Ц.Тодоров), Екзарх Йосиф, Жеравица, Жеравица, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Иван Аврамов, Иван Вазов, Извора(Б.Бистрица), Иларион Драгостинов(В.М.), Илия Маринов, Калето, Камен Цанов, Клокотница( Михайлов), Клокотница( Михайлов), Княз Александър Батенберг, Кокиче, Комплекс Базара, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Мария Димова(Б.Стоилов), Младост, Младост, Младост, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Парта, Пейо Яворов( Дамянов), Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Берон, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Плиска, Плиска, Под Баира, Поп Харитон(Д.Вълков), Пъстрина, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски( , Свети Климент Охридски( , Свети Климент Охридски( , Свети Климент Охридски( , Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Славейков, Стефан Савов(М.Пенов), Стоян Марков( Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Трапезица, Трети Март( Димитров), Трети Март( Димитров), Трети Март( Димитров), Трети Март( Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Тервел(Н.Алексиев), Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис Iii-Ти(З.Попов), Цар Борис Iii-Ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Иван Александър(Т.Тр., Черковна(Иван Бобанов), Черковна(Иван Бобанов), Черковна(Иван Бобанов), Шести Септември, Шипка, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.)

На 11.02.2019   /09:00 - 15:00  / -  Монтана:   Дунав, Жельо Войвода, Капитан Дядо Никола(Л.Ст., Лацията, Люлякова, Мала Кутловица, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Стара Планина, Яница(Ямите-М.Кутловица)

На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Монтана:   Извън Регулацията

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 15:30 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 10:00  ; 15:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Монтана:   Извън Регулацията, Ккрайпътен Комплекс;Пъстрина;

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 15:30 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 10:00  ; 15:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Николово, Общ. Монтана:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Семков Дол, Трета, Тридесет И Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ I ,Кв.10, УПИ Xviii-238 Кв.23, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла На Ул. Първа И Втора

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 15:30 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 10:00  ; 15:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Стубел:   302006, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Втора, Тридесет И Девет, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тринадесет, Ул. Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 15:30 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 10:00  ; 15:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  ; 09:00 - 09:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Сумер:   179040, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Седемнадесет, Седма, Станой Стоянов, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 11.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 15:30 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 10:00  ; 15:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  ; 09:00 - 09:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Трифоново:   Втора, Двадесет, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, УПИ 2, Кв.41, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

Община Якимово  

На 12.02.2019   /13:00 - 16:00  / -  Долно Церовене:   Бдин, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Георги Димитров, Георги Кирков, Замфир Попов, Здравец, Йорданка Петкова, Кирил И Методи, Лиляна Димитрова, Малина, Найден Миков, Опълченска, Пионерска, Пирин, Рила, Славянска, Сливница, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юрий Гагарин, Янтра

На 12.02.2019   /13:00 - 16:00  / -  Търнава, Общ. Бяла Слатина:   Петър Тъмнишки

На 14.02.2019   /13:45 - 16:00  / -  Якимово:   Александър Стамболийски, Алекси Беремлиев, Възраждане, Георги Димитров, Георги Маринков-Качо, Димитър Благоев, Елин Пелин, Искра, Кирил И Методи, Кубрат, Пенчо Славейков, Сливница, Стефан Караджа, Тангра, Толбухин, Хаджи Димитър

На 14.02.2019   /11:00 - 15:15  / -  Якимово:   Борис Димитров Цимов, Димитър Георгиев Терзийск, Извън Регулацията, Кръсто Божинов, Любен Каравелов, Мирон Дановски, Петър Димитров, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Славянска

На 14.02.2019   /08:00 - 12:00  / -  Якимово:   Георги Дамянов, Георги Кирков, Георги Комитски, Димитър Георгиев Терзийск, Иван Панов, Йордан Йовков, Любен Каравелов, Милаки Бояджийски, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Райна Княгиня, Славянска, Тодор Терзийски, Тракийска, Цанко Церковски

 

Област Перник

Община Брезник  

На 14.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  Брезник:   9-Ти Септември, Ангел Коцелянов, Борис Антов, Владо Радославов, Ефтим Стоянов, Крум Савов, Синчец

На 12.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  Брезник:   Александър Тинков, Варош, Нестор Петров

На 13.02.2019   /09:00 - 16:15  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  Брезник:   Андрей Михайлов, Борис Калев, Борова Гора, Бреза, Воин, Георги Ив Бунджулов, Жданов, Комсомолец, Мала Река, Пети Конен Полк, Славей, Стоян Миленков, Цвета Лумбарова, Шипка

На 12.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  Гърло:   Общ.Брезник

На 15.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  Ноевци

На 11.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  Станьовци

Община Земен  

На 14.02.2019   /09:00 - 12:00  / -  Земен:   1404, Евтим Арсов, Земенски Манастир, Мах.Митова, Никола Вапцаров, Пещерско Шосе, Райна Княгиня, Струма, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00  / -  Земен:   Гоце Делчев, Груйова, Д-Р  М.Димитров, Земенски Манастир, Земенско Кале, Калоян, Манастирска, Риша, Симеон, Хан Тервел

Община Ковачевци  

На 11.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  / -  Габровдол

На 11.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  / -  Горна Врабча:   Стопански Двор

На 11.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  / -  Горна Глоговица

На 11.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  / -  Дивля:   Мах.Кукувичарска, Мах.Фильова

На 11.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  / -  Долна Врабча

На 11.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  / -  Долна Секирна

На 11.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  / -  Еловдол:   Iv-355 Кв.23, Кв.15

На 11.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  / -  Калище

На 11.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  / -  Калотинци

На 11.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  / -  Ковачевци, Общ. Ковачевци:   Xxiv-1148, Кв.49, Xxxii,Кв.54а, Махала Калайджийска, НУПИ 1,Масив 1,С.Ковачевци, НУПИ 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци Местност Яз. Пчелина, УПИ Xіі-343 Кв.36, УПИ-Xiii, Кв.53а, Циганка

На 11.02.2019   /09:00 - 15:00  ; 10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 15:00  /   На 13.02.2019   /09:00 - 15:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 15:00  / -  Косача

На 11.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  / -  Кошарево:   000339

На 11.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  / -  Лобош:   НУПИ 14

На 11.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  / -  Мурено

На 11.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  / -  Радибош

На 11.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  / -  Ракиловци

На 11.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  / -  Светля:   УПИ Xix-298 Кв.22

На 11.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  / -  Сирищник:   УПИ Iv-1161 Кв.39, УПИ Іv-494, Кв.38

На 11.02.2019   /10:00 - 11:30  / -  Сирищник

На 11.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  / -  Слатино, Общ. Ковачевци

На 11.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  / -  Смиров Дол

На 11.02.2019   /10:00 - 10:30  ; 11:00 - 11:30  / -  Чепино

Община Перник  

На 12.02.2019   /10:30 - 11:00  / -  Дивотино:   3-Ти Март, Витоша, Двадесетиосма, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Люлин, Махала Ливаге, Махала Светавода, Махала Тенов Дол, Първа, Тенов Дол

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Кладница:   Цар Самуил

На 12.02.2019   /10:30 - 11:00  / -  Люлин, Общ. Перник:   Двадесет И Пета, Мах.Лесков Дол, Мах.Стакьовец И Манастира, Местн.Задбудилица, Пета, Трета, Четвърта

На 11.02.2019   /11:45 - 13:00  / -  Люлин, Общ. Перник:   С. Люлин, М. Чокладиновец

На 12.02.2019   /09:15 - 11:00  ; 09:15 - 09:30  / -  Люлин, Общ. Перник

На 11.02.2019   /09:00 - 13:00  / -  Перник:   88,89

На 11.02.2019   /09:00 - 10:00  ; 12:00 - 13:00  / -  Перник:   Балканджи Йово, Велчова Завера, Кв. Тева, УПИ Xi, Кв.193, Освобождение, Република, Сини Вир, Тева, Урса

На 15.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 10:30 - 11:00  / -  Перник:   Благой Гебрев, Владайско Въстание, Вулкан, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Иван Шишман, Изток, Крум Накев, Огоста, Стомана, Църква, Юрий Гагарин

На 15.02.2019   /09:00 - 11:00  / -  Перник:   Вулкан, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Иван Шишман, Крум Накев, Огоста, Църква

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Перник:   Георги Мамарчев, Хумни Дол

На 11.02.2019   /11:45 - 13:00  / -  Перник:   Изток, Лев Толстой, Максим Горки, Младен Стоянов, Мошино, Сини Вир, Съединение, Тева, Урса, Чернишевски, Юрий Гагарин

На 12.02.2019   /10:30 - 11:00  / -  Перник:   Цалева Круша

На 13.02.2019   /08:00 - 16:00  / -  Расник

На 13.02.2019   /11:00 - 12:00  / -  Студена, Общ. Перник

На 15.02.2019   /08:00 - 16:00  / -  Ярджиловци:   Витоша, Партизан

Община Радомир  

На 15.02.2019   /09:00 - 12:00  / -  Беланица

На 15.02.2019   /13:00 - 16:00  / -  Бобораци:   Xiii-216 ,Kw.31, Ііі - 323 Кв.26, УПИ V-219,Kw.32, Хviii-136, Кв.23

На 13.02.2019   /09:00 - 12:00  ; 13:00 - 16:00  / -  Жедна

На 11.02.2019   /09:00 - 15:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 15:00  /   На 13.02.2019   /09:00 - 15:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 15:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 15:00  / -  Извор, Общ. Радомир

На 11.02.2019   /09:00 - 15:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 15:00  /   На 13.02.2019   /09:00 - 15:00  / -  Кленовик

На 12.02.2019   /13:00 - 16:00  / -  Кондофрей:   Общ.Радомир

На 12.02.2019   /09:00 - 12:00  / -  Кондофрей

Община Трън  

На 15.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  Бераинци

На 14.02.2019   /13:00 - 16:15  / -  Глоговица

На 14.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  Долна Мелна:   НУПИ 12

На 13.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  Парамун:   Xi - 89, Кв.18, Мах.Парамунска Чука, УПИ-V, Кв.15

На 13.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  Слишовци

На 14.02.2019   /08:30 - 12:15  / -  Трън:   9ти Септември, Възраждане, Георги Димитров, Денчо Знеполски, Захари Иванов

На 11.02.2019   /09:00 - 16:15  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:15  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  Трън:   Вельо Стоянов, Владо Тричков, Петко Д. Петков, Хараламби Стоянов

На 12.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  Цегриловци:   Пи 197

 

Област Плевен

Община Белене  

На 12.02.2019   /08:30 - 15:15  / -  Деков:   Александър Стамболийски, Асен Халачев, Буря, Васил Левски, Владимир Попов, Димитър Благоев, Дунав, Кирил И Методий, Неделчо Георгиев, Свещеник Владимир Попов, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Странджа, Христо Ботев, Цвятко Въбленски, Чаталджа, Шипка

На 15.02.2019   /08:30 - 16:15  / -  Кулина Вода:   Александър Матровсов, Витоша, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Люлин, П.Р.Славейков, Пеньо Пенев, Пирин, Сергей Румянцев, Тодор Луканов, Христо Смирненски

На 14.02.2019   /08:30 - 16:15  / -  Петокладенци:   Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Огоста, Пирин, Шипка

На 13.02.2019   /08:30 - 16:15  / -  Татари:   Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски,  С.Раковски, Георги Димитров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хр.Смирненски

Община Гулянци  

На 11.02.2019   /09:00 - 13:00  / -  Сомовит:   Бенковски, Витоша, Г Мушатов, Г Някшев, Дунав, Искър, Н Вапцаров, Осъм, Пирин, Стара Планина, Христо Ботев, Цв.Гойчев

Община Долни Дъбник  

На 11.02.2019   /09:30 - 13:30  / -  Търнене

Община Искър  

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Искър, Общ. Искър:   Байкал, Балкан, Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Велко Кръстев, Калинин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Преслав, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Цвятко Георгиев, Чавдарци, Янтра

На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Староселци:   Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Кирков, Дунав, Искър, Ленин, Лило Тодоров, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Московска, Нинко Тодоров, Панайот Хитов, Пеловска, Първи Май, Христо Манчев, Янтра

На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Староселци:   Васил Коларов, Васил Левски, Г Димитров, Гачо Митков, Карл Маркс, Ленин, Митка Гръбчева, Нинко Тодоров, П Р Славейков, Пеловска, Стапански Двор, Стоян Даскалов, Христо Ботев

Община Кнежа  

На 11.02.2019   /12:00 - 13:00  / -  Бреница, Общ. Кнежа:   021113 С Екатте 06375

На 11.02.2019   /12:00 - 13:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Бреница, Общ. Кнежа:   021113 С Екатте 06375, 23-Ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Бреза, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вит, Витоша, Възраждане, Въча, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Дунав, Етъра, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Ангелов, Искър, Йордан Каменополски, Йорданка Чанкова, Кап. Петко Войвода, Климент Охридски, Кочо Чистеменски, Кънчо Пешунов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Марин Пешев, Марица, Милин Камък, Михаил Йончев, Неофит Бозвели, Огоста, Одрин, Опълченска, Осъм, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Поп Харитон, Рила, Руен, Свилен Русев, Сидер Войвода, Скът, Солун, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Стопански Двор, Стоян Михайловски, Странджа, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон I-Ви, Царевец, Черно Море, Шипка, Яне Сандански, Янтра

На 12.02.2019   /09:00 - 15:30  / -  Бреница, Общ. Кнежа:   Възраждане, Гоце Делчев, Иван Ангелов, Пирин, Скът, Средна Гора, Христо Ботев, Цар Симеон I-Ви, Черно Море

На 11.02.2019   /12:00 - 13:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Гостиля:   Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Пирин, Рила, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Хаджи Димитър, Цветан Радойски

На 11.02.2019   /12:00 - 13:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Долни Луковит:   I-Ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Извън Регулация, Искър, Кирил И Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П.К.Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Писаровска Могила, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор Ii, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра

На 11.02.2019   /12:00 - 13:00  / -  Долни Луковит:   I-Ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Извън Регулация, Искър, Кирил И Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П.К.Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор Ii, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра

На 11.02.2019   /12:00 - 13:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Еница:   000191, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Бачо Киро, Безименна, Бистрица, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вит, Витоша, Вихрен, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Карл Маркс, Кирил И Методий, Клокотница, Коста Гергов, Лазар Станев, Ленин, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Одрин, Паисий Хилендарски, Партизанска, С.Еница, Станке Димитров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Чапаев, Шипка

На 13.02.2019   /09:00 - 15:30  / -  Еница:   000191, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Гаврил Генов, Ген. Тотлебен, Георги Димитров, Георги Михайлов, Иван Вазов, Клокотница, Любен Каравелов, Паисий Хилендарски

На 14.02.2019   /09:00 - 15:30  / -  Еница:   Батак, Бистрица, Васил Коларов, Вежен, Вит, Гаврил Генов, Георги Димитров, Коста Гергов, Ленин, Христо Ботев

На 11.02.2019   /12:00 - 13:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Кнежа:   23-Ти Септември, 6610067, 6610100, 735082, Местност Криволя, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Баба Тонка, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бистрица, Благой Иванов, Брацигово, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Верила, Вит, Витоша, Втори Стопански Двор, Върбица, Въча, Гаговска Кошара, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гостиля, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Драва, Дунав, Елин Пелин, Ивайло, Иван Бонов, Иван Вазов, Изгрев, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Искър, Йоан Екзарх, Калиакра, Камчия, Кап. Георги Мамарчев, Кирил И Методий, Клокотница, Козлодуй, Козница, Ком, Константин Фотинов, Кресна, Криволак, Липа, Лисичи Валог, Лозенец, Лом, Лонгоза, Любен Каравелов, Люлин, Мадара, Марин Боев, Марица, Маршал Толбухин, Мерата, Места, Местност Град Кнежа, Местност Криволя, Местност Къмпинга, Местност Лисичи Валог, Местност Мерата, Местност Трите Декара, Местносттрите Декара, Митко Палаузов, Н.Вапцаров И Софр. Врачански, Назъм Хикмет, Найден Геров, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Никола Петков, Огнян Михайлов, Огоста, Околчица, Опълченска, Осогово, Охрид, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Перущица, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Петко Р. Славейков, Пею Тодоров, Пи 083025, Пирин, Плиска, Презвитер Кузма, Преслав, Пролет, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Ракитин, Рила, Родопи, Ропотамо, Росица, Св.Наум, Скът, Славчо Н. Вълчинков, Солун, Софроний Врачански, Сребрен, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Цанов, Стоян Михайловски, Стражин, Странджа, Страцин, Струма, Тимок, Тодор Каблешков, Тракия, Трите Декара, Тунджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Чавдар Войвода, Чайка, Черни Връх, Черно Море, Черноризец Храбър, Шабла, Шейново, Шипка, Юрий Венелин, Юрий Гагарин, Янко Сакъзов, Янтра

На 11.02.2019   /12:00 - 13:00  / -  Кнежа:   6610067, 6610100, Беласица, Вела Пеева, Верила, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Елин Пелин, Изгрев, Ильо Войвода, Искър, Калиакра, Камчия, Козница, Кресна, Лисичи Валог, Люлин, Мерата, Местност Къмпинга, Местност Лисичи Валог, Местност Мерата, Н.Вапцаров И Софр. Врачански, Назъм Хикмет, Никола Вапцаров, Огоста, Осогово, Панайот Хитов, Пролет, Райко Даскалов, Родопи, Ропотамо, Скът, Софроний Врачански, Струма, Тимок, Филип Тотю, Чавдар Войвода, Чайка

На 11.02.2019   /12:00 - 13:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Лазарово:   23-Ти Септември, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Вит, Витоша, Владая, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Цонов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Ильо Войвода, Искър, Кирил И Методий, Ком, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Мургаш, Около Село, Осогово, Панайот Хитов, Пирин, Поп Богомил, Река Амур, Рила, Родопи, Софроний Врачански, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон I-Ви, Юрий Гагарин

На 11.02.2019   /12:00 - 13:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Търнак:   9-Ти Септември, І-529, Кв. 43а, Айра, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Божур, Васил Кънчев, Васил Нинов, Васил Тодоров, Вит, Владая, Вълю Симеонов, Гено Петров, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Димитър Благоев, Иван Бонов, Иван Вазов, Иван Ненов, Иван Нивянин, Илия Станев, Ком, Крайбрежна, Крайна, Кръстовище Ив. Ненов    Петров, Ленин, Марин Стоянов, Месност Белослатенски Път, Местност Печов Вир, Мир, Обнова, Оборище, Опълченска, Плиска, Речка, Ропотамо, Сан Стефано, Септемврийци, Стопански Двор, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

Община Левски  

На 11.02.2019   /09:00 - 15:30  /   На 12.02.2019   /09:00 - 15:30  / -  Българене, Общ. Левски:   Беласица, В Априлов, Витоша, Родопи, Средна Гора, Стоян Едрев, Съботин Генов, Янтра

На 13.02.2019   /09:45 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:45 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:45 - 16:00  / -  Левски, Общ. Левски:   Ангел Кънчев, Витоша, Гергана, Милин Камък, Осъм, Патриарх Евтимий, Райко Даскалов, Софроний Врачански, Странджа, Ясна Поляна

На 11.02.2019   /08:30 - 15:30  /   На 12.02.2019   /08:30 - 15:30  / -  Левски, Общ. Левски:   България, Васил Левски, Кирил И Методий, П.К.Яворов, Христо Смирненски

На 13.02.2019   /09:00 - 15:30  /   На 15.02.2019   /09:00 - 15:30  / -  Левски, Общ. Левски:   Владимир Заимов, П.К.Яворов, Патриарх Евтимий, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Христо Смирненски

Община Никопол  

На 13.02.2019   /08:30 - 15:15  / -  Въбел:   Ал. Стамболийски,   Милев,   С. Раковски, Д. Благоев, Дунав, Ленин, Н. Вапцаров, Райко Даскалов, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 12.02.2019   /08:30 - 16:15  / -  Лозица, Общ. Никопол:   Борис Ганев,  С.Раковски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Христо Енчев

На 11.02.2019   /08:45 - 10:30  / -  Муселиево:   Арда

Община Плевен  

На 13.02.2019   /09:15 - 15:45  /   На 15.02.2019   /09:15 - 10:15  ; 15:00 - 16:00  / -  Брестовец:   Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-Iv+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св.Св.Кирил И Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Брестовец:   Александър Петров, Бинка Парашкевова, Георги Кочев, Кв 83 Пи-Iv+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Младост, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър

На 12.02.2019   /08:45 - 16:00  / -  Бръшляница

На 15.02.2019   /09:15 - 16:00  ; 09:15 - 10:15  ; 15:00 - 16:00  / -  Горталово:   071020- Местност Сушица, 078002, Vi-87 Кв.3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша,  С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 12.02.2019   /08:45 - 16:00  / -  Коиловци:   9-Ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Владимир Заимов, Г Димитров, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил И Методий, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Янко Сакъзов

На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Николаево, Общ. Плевен:   Алабин, Варна, Васил Левски, Иван Вазов, Латинка, Места, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Полтава, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чернялка, Шипка, Янтра

На 13.02.2019   /09:15 - 15:45  /   На 15.02.2019   /09:15 - 10:15  ; 15:00 - 16:00  / -  Николаево, Общ. Плевен

На 12.02.2019   /09:30 - 10:30  / -  Опанец, Общ. Плевен:   Александър Стамболийски, Кирил И Методий, Петър Габровски, Трети Март, Христо Ботев, Христо Сръбски

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Пелишат:   17 Партизани, Viii Кв. 5, Бенковски, Бенковски, Васил Левски, Гередава, Гудима, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Коста Златарев, Любен Вешков, Малчика, Мусала, Мусала, Одеса, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Пелезо, Раковски, Ресен, Стопански Двор, Трети Март, Трифон Гърчев, Христо Кънчев, Христо Кънчев, Цветан Спасов, Цветан Спасов, Шейново, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 13.02.2019   /09:30 - 14:30  / -  Плевен:   Акд.Й.Трифонов, Браила, Враня/Ат.Георгиев/, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Йордан Йовков, К.Охридски/Карл Маркс/, Одеса, Републиканска, Рила/Ю.Гагарин/, Сергей Румянцев, Стоян Заимов, Трифон Кунев/Лагерна/, Хаджи Димитър, Христо Ясенов, Янко Сакъзов

На 11.02.2019   /09:30 - 14:00  / -  Плевен:   Ал.Стамболийски, Гевгели, Георги Кочев, Кала Тепе, Кратово, Кресна, Мургаш, Христо Ботев, Царевец

На 14.02.2019   /09:30 - 14:30  / -  Плевен:   Антим Първи, Генерал Тотлебен, Димитър  Пападжаков, Иларион, Марагидик, Стара Планина, Сторгозия, Шейново, Юмрукчал

На 12.02.2019   /09:30 - 14:30  / -  Плевен:   Асен Халачев, Б.Шивачев/Главинкова/, Васил Левски/ Димитр/, Гена Димитрова, Гренадирска, Изгрев, К.Охридски/Карл Маркс/, Лерин, Миладинови Братя, Митрополит Климент, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Цар Борис Iii

На 11.02.2019   /08:30 - 10:00  / -  Плевен:   Васил Априлов, Морава, П.Р.Славейков, Парашкев Цветков, Тимок

На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Плевен:   Вихър, Генерал Атанас Стефанов, Драва, Илинден, Маргит, Марибор, Нестор Марков, Перуника, Проф.Христо Бръмбаров

На 15.02.2019   /09:30 - 14:30  / -  Плевен:   Втора Задгарова, Генерал Гурко, Гълъбец, Емил Димитров/Марица/, Кавала, Тунджа/Б.Станчев/, Хаджи Димитър, Цар Самуил/В.Топалски/

За Периода 11-12.02.2019   /10:15 - 12:30  / -  Плевен:   Генерал Владимир Вазов, Солун/Юнско Въстание/, Страцин, Тунджа/Б.Станчев/

На 13.02.2019   /09:30 - 14:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 14:00  / -  Плевен:   Данаил Попов /В.Ленин/, Даскал Димо, Св.Параскева/Ц.Станчев/, Софроний Врачански, Хаджи Ангел

На 12.02.2019   /09:30 - 15:00  ; 09:30 - 10:00  ; 14:30 - 15:00  / -  Плевен:   Детелини, Месност Стражата, Местн.Стража I, Местност Стража, Местност Стража 701, Местност Стражата, Месттност Стражата, Стража, Стража 701, Стража I

На 11.02.2019   /09:15 - 10:00  / -  Плевен:   Западна Идустриална Зона, Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона

На 11.02.2019   /09:15 - 11:00  ; 10:00 - 11:00  / -  Плевен:   Индустриална Зона

На 12.02.2019   /09:30 - 14:00  / -  Плевен:   Кайлъка, Кайлъшка, Местн.Кайлъка

На 13.02.2019   /09:30 - 16:00  ; 09:30 - 10:00  ; 15:00 - 16:00  / -  Плевен:   Местн.Кайлъка, Сан Стефано, Стража 2 Клон 1

На 11.02.2019   /10:00 - 15:45  / -  Плевен

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Пордим:   Базова Станция 3582

На 15.02.2019   /09:15 - 16:00  ; 09:15 - 10:15  ; 15:00 - 16:00  / -  Ралево:   028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил И Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 11.02.2019   /09:30 - 14:00  / -  София:   Синята Скала

На 13.02.2019   /09:15 - 15:45  /   На 15.02.2019   /09:15 - 10:15  ; 15:00 - 16:00  / -  Тодорово, Общ. Плевен:   Ал.Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил И Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, Местността Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Ясен, Общ. Плевен:   Братя Миладинови, Дамян Пачев, Железничар, Иван Винаров, Коста Златарев, Радецки, Цветан Спасов

Община Пордим  

На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Згалево:   Аврора, Асен Халачев, Бачо Киро, Божин Чулев, Божин Чулев, Васил Левски, Владимир Поптомов, Восток, Гаврил Генов, Генерал Столетов, Георги Димитров, Герман Титов, Дунав, Елтепе, Искър, Килиманджаро, Комуна, Космос, Костурна, Любен Каравелов, Москва, Осъм, Пирин, Пловдив, Разград, Ракета, Раковски, Сердика, София, Средна Гора, Станке Димитров, Стара Планина, Странджа, Три Чешми, Христо Ботев, Черна Гора, Ю.А.Гагарин, Юмрукчал

На 11.02.2019   /08:30 - 15:30  / -  Каменец, Общ. Пордим:   Априлов, Възраждане, Гео Милев, Ивайло, Оборище, П.К.Яворов, Панайот Волов, Радецки

Община Червен Бряг  

На 16.02.2019   /09:00 - 14:30  / -  Червен Бряг:   Вежен, Велико Търново, Дойран, Македония, Панайот Волов, Силистра, Християнска, Цар Самуил

На 15.02.2019   /09:30 - 15:30  / -  Червен Бряг:   Дойран, Жк.Победа Кв.62, Победа, Яне Сандански

 

София Област

Община Антон  

На 12.02.2019   /09:00 - 15:00  / -  Антон:   Александър Стамболийски, България, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Двадесет И Четвърти Май, Дружба, Европа, Средна Гора, Стара Планина, Хан Аспарух, Цар Симеон, Шипка

Община Ботевград  

На 12.02.2019   /10:15 - 15:30  / -  Боженица:   319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Близнаковци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Дончовци, Махала Кръста, Махала Мурта, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански Двор, УПИ Xi-71,Кв.7, Х-38, Кв.41

На 14.02.2019   /12:45 - 15:45  / -  Боженица:   Толовско Ливаде, Тополовско Ливаде

На 11.02.2019   /15:00 - 15:30  / -  Ботевград:   1866 Година, Академик Стоян Романски, Александър Стамболийски, Армеец, Балканска, Бенковска, Божко Божилов, Букорска, България, Васил Левски, Гаврил Брънчов, Гурко, Захари Стоянов, Извор, Княз Борис I, Кооперативен Пазар, Кооперативен Пазар Закрит, Люлин, Никола В.Ракитин, Освобождение, Патриарх Евтимий, Просвета, Рила, Сан Стефано, Саранск, Седемнайсти Ноември, Стамен Панчев, Стара Планина, Стефан Караджа, Тп Мантовска Градина, Трети Март, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Шести Септември

На 15.02.2019   /09:15 - 15:15  / -  Ботевград:   Александър Войницки, Божко Божилов, Рила, Севаст Огнян, Склад На Едро, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Освободител

На 11.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 12.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 13.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 14.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 15.02.2019   /08:00 - 16:15  / -  Ботевград:   Александър Стамболийски, Божко Божилов, България, България, България, Витоша, Гурко, Гурко, Индустриална, Опълченска, Седемнайсти Ноември, Цар Иван Шишман

На 14.02.2019   /08:00 - 15:15  / -  Ботевград:   Александър Стамболийски, Ваньо Македонски, Патриарх Евтимий, Рила, Хаджи Димитър

На 15.02.2019   /09:30 - 12:00  / -  Ботевград:   Ам Хемус

На 11.02.2019   /14:45 - 15:00  / -  Ботевград:   Бенковска, България, Васил Левски, Витиня, Витоша, Георги С.Раковски, Гурко, До Автогара, Захари Стоянов, Искър, Мургаш, Освобождение, Райна Княгина, Сан Стефано, Саранск, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Стефан Стамболов, Трети Март, Хан Крум

На 13.02.2019   /09:15 - 15:15  / -  Ботевград:   Бузлуджа, Зелинград, Каблешков, Панайот Волов, Свети Св. Кирил И Методий, Славейков, Тп Бузлуджа, Цар Самуил

На 11.02.2019   /09:00 - 16:15  / -  Ботевград:   До Младост, Освобождение, Саранск, Цар Освободител

На 11.02.2019   /10:00 - 10:15  / -  Ботевград:   Зад Зрч, Индустриална

На 12.02.2019   /09:15 - 10:00  ; 13:30 - 14:15  / -  Ботевград:   М.Калница, 036152, Местност Бенчова Курия, Местност Бенчовска Курия, Пи-037081, Пик

На 11.02.2019   /09:00 - 15:15  / -  Ботевград:   Освобождение

На 11.02.2019   /13:00 - 13:15  ; 13:00 - 14:30  ; 14:15 - 14:30  / -  Гурково, Общ. Ботевград:   Пи №027070, УПИ Хіv-191, Кв.48

На 14.02.2019   /12:45 - 15:45  / -  Елов Дол

На 15.02.2019   /09:30 - 12:00  / -  Етрополе:   Георги Антонов

На 11.02.2019   /13:00 - 13:15  ; 13:00 - 14:30  ; 14:15 - 14:30  / -  Краево:   Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ Iii-25 Кв. 4

На 12.02.2019   /10:15 - 15:30  / -  Липница, Общ. Ботевград:   За Провеждане На 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец

На 11.02.2019   /13:00 - 13:15  ; 14:15 - 14:30  / -  Новачене, Общ. Ботевград:   Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил И Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Рударка, Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), УПИ Ix-238 Кв.12, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 12.02.2019   /10:15 - 15:30  / -  Новачене, Общ. Ботевград

На 11.02.2019   /13:00 - 14:30  ; 13:00 - 13:15  ; 14:15 - 14:30  / -  Осеновлаг:   Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

На 14.02.2019   /09:15 - 14:30  / -  Правец:   Iv, Кв.9, Iv-6393, Vi,Кв.2, Vi-179, Кв.104, Vii,Кв. 2,От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Епископ Генадий, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв.9,УПИ Viii, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Живковска, Махала Манастирица, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност Стилковски Рът, Местност Топилата, Местност Тошински Рът, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ 225 Кв. 110, УПИ Iii-862  В. 50, УПИ Х  Кв.57, УПИ Хi-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 15.02.2019   /09:30 - 12:00  / -  Правец:   Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ Іі Кв.117, Извън Регулация, До Гр.Правец, Кв.Езерото, Лесковец, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Скърнава, Месност Орниче, Местност Христовото, Нанин Дол, Орниче, Серпухов, Скърнава

На 11.02.2019   /13:00 - 13:15  ; 13:00 - 14:30  ; 14:15 - 14:30  / -  Радотина:   Местност Дръстила, Пи №055008

На 15.02.2019   /09:30 - 12:00  / -  Разлив:   000134, 13022 Махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала До Ресторанта, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански Двор, Махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 14.02.2019   /09:15 - 14:30  / -  Разлив:   Махала Маргинска

На 11.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 12.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 13.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 14.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 15.02.2019   /08:00 - 16:15  / -  Рашково

На 11.02.2019   /13:00 - 13:15  ; 14:15 - 14:30  / -  Скравена:   Любен Каравелов

На 13.02.2019   /08:00 - 15:15  / -  С.Разлив

На 15.02.2019   /09:30 - 12:00  / -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника, X-916, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Зелин, Лозята, Местност Пейовица, Никола Иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка

На 11.02.2019   /08:30 - 15:00  /   На 12.02.2019   /08:30 - 15:00  /   На 13.02.2019   /08:30 - 15:00  /   На 14.02.2019   /08:30 - 15:00  /   На 15.02.2019   /08:30 - 15:00  / -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона, Лозята

На 12.02.2019   /09:15 - 10:00  ; 13:30 - 14:15  / -  Трудовец:   Александър Стамболийски, Беласица, Бистрица, Бор, Бързашка (Партизанска), В.Зона Лозята, Вардар, Васил Ангелов Цоцов, Васил Левски, Вилна Зона, Витоша, Влашко Поле, Георги Попиванов, Д-Р Димитър  Василев, Девети Май, Драган Черния, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зелин, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън Регулация До С. Трудовец, Кирил И Методи, Любен Каравелов, Марица, Мах.Манастирица, Мургаш, Никола Иванов (Н.Драганов), Огоста, Опълченска (Комсомолска), Отец Паисий, Панчовска (Панчо Геровски), Петко Златарски, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Райчин Комитина (В.Башев), Републиканска, Рибарниците, Сан Стефано, Славянска, Спортна Среща, Стара Планина, Стефан Караджа, Стубелска, Трети Март (Ал. Иков), Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), УПИ Iv-1671, Кв.88, Урвич, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон I, Цеко Вълков (М. Палаузов), Черковна (Марин Димитров), Черниш, Шейново, Шипка, Янтра

На 14.02.2019   /08:00 - 16:15  / -  Трудовец:   Васил Левски, Иглика, Опълченска (Комсомолска), Поп Михо (Поп Нако), Републиканска, Славянска, Спортна Среща, Стубелска, Христо Ботев, Цар Симеон I, Цеко Вълков (М. Палаузов), Черковна (Марин Димитров)

На 12.02.2019   /09:15 - 14:15  / -  Трудовец:   Васил Левски, Цар Освободител, Цар Симеон I

Община Драгоман  

На 14.02.2019   /10:00 - 15:00  / -  Василовци, Общ. Драгоман:   УПИ Vііі-149, Кв.20

На 11.02.2019   /09:30 - 12:30  / -  Габер, Общ. Драгоман:   Бурел

На 11.02.2019   /12:00 - 15:00  / -  Габер, Общ. Драгоман:   Градище, УПИ I-318.Kb 34

На 12.02.2019   /14:00 - 16:00  / -  Големо Малово:   УПИ І-340,Кв.32а, УПИ Хi-92,Кв.15

На 14.02.2019   /14:00 - 16:00  / -  Драгоман:   Международно Шосе, Патриарх Евтимий

На 12.02.2019   /11:30 - 13:30  / -  Мало Малово

Община Елин Пелин  

На 13.02.2019   /10:00 - 11:00  / -  Григорево:   017009, Xvi-128,129,Кв.15, Георги Раковски, Никола Вапцаров, П-Л Viii-65, Кв.6, Паисий Хилендарски, УПИ  Іv-102 Кв.11, УПИ Ii-341, УПИ Ii-349-Пстд,Кв.35, УПИ Vііі-25, Кв. 3, УПИ Xi-319, Кв.32, УПИ Xv-128, Кв.15, УПИ Xvi-243, Кв.22, УПИ Хi-264 Кв. 18, УПИ Хii-150, Кв. 13, УПИ Хіх-262, Кв.18, Черковна

На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Доганово:   УПИ Ix-304, Кв.26

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Елешница, Общ. Елин Пелин:   Мтп Зора, УПИ Хіі-121, Кв.15

На 12.02.2019   /09:00 - 09:15  ; 12:01 - 12:15  / -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Алеко Константинов, Арда, Георги Бенковски, Детелина, Дюла, Изгрев, Керамик, Кирил И Методий, Крушовица, Лесновска, Липа, Люляк, Марица, Отец Паисий, Първи Май, Синанец, Стефан Стефанов, Стп Явор С.Гара, Теменуга, Топола, Тунджа, УПИ Xv-298, Кв. 39, Хан Крум, Хемус, Явор

На 11.02.2019   /09:30 - 15:30  / -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Лесновска

На 13.02.2019   /10:00 - 11:00  / -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Липа

На 13.02.2019   /10:00 - 11:00  / -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   08832, Баба Тонка Обретенова, Витоша, Върбето, Елин Пелин, Захари Стоянов, Лесновска, М.Шеовица Пи -031155, Новоселци, Пирин, Росица, София, Тодор Каблешков, Уо Кв.Върбето, Шейново, Шиовица

На 12.02.2019   /09:00 - 09:15  ; 12:01 - 12:15  / -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   098028, Алеко Константинов, Арда, Георги Бенковски, Детелина, Дюла, Изгрев, Керамик, Кирил И Методий, Лесновска, Липа, Люляк, Отец Паисий, С. Гара, Синанец, Теменуга, Топола, Тунджа, Хан Крум

На 11.02.2019   /09:30 - 15:30  / -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Добри Чинтулов, Кирил И Методий, Кочо Честименски, Лесновска, Никола Петков, Новоселци, Пейо К.Яворов

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Мусачево, Общ. Елин Пелин:   Viii Кв.57, Водна Помпа Отпадни Води, Кв.57 Парцел 5, Пейо Яворов, Радецки, Рила, УПИ Ii, Кв. 57, УПИ І-Общ Кв.57, Хаджи Димитър, Чойна

На 12.02.2019   /09:00 - 09:15  ; 09:00 - 12:15  ; 12:01 - 12:15  / -  Мусачево, Общ. Елин Пелин

На 13.02.2019   /13:00 - 14:00  / -  Нови Хан

На 12.02.2019   /09:00 - 09:15  ; 12:01 - 12:15  / -  Равно Поле:   Пи 039003, .Ул.Равнополска Пролет №18, Ii-27 Кв.69, Ix-16 Кв.66, V-27 Кв.69, V-280,Кв.31, V// Кв.28, Viii-196024, Xii-365,Кв.41, Xvi-333, Кв.46, Xxviii-346 Кв. 39, Акация, Бариовска, Благой Кръплев, Букет, Васил Левски, Венера, Верила, Геренска, Градинарска, Двора На Дзс, Дереджик, Житен Клас, Завоя, Зора, Иван Вазов, Иван Мишов, Изгрев, Киро Ст. Киров, Кокиче, Лазар Добрич, Латинка, Лилия, Мак, Минерален Извор, Минзухар, Младост, Николай Сандов Велев, Пет Могили, Пи 025030, Поляна, Равно Поле Кв.68, Равнополска Пролет, Синчец, Славянска, Теменуга, Топола, УПИ I,Кв.58, Ул.Верила, УПИ I-196024 Кв.51, УПИ Ii 196024, УПИ Iii-196024,Кв.51б, УПИ Ix - 151,Кв.26, УПИ Ix-249, Кв. 12, УПИ V-263 Кв.22, УПИ Vi-196024 Кв.516, УПИ Vi-27,Кв.69, УПИ Xi-17 Кв.66, УПИ Xxv-205 Кв  39, УПИ Xxvi-205 Кв.39, УПИ І-6 Кв.66, УПИ Хіі-16, Кв.66, УПИ-Ix,Кв.3, УПИvіі-16,Кв.66, УПИvііі-16,Кв.66, Урожай, Хан Аспарух, Чекалска, Черковна, Шопска

На 12.02.2019   /09:00 - 12:15  / -  Равно Поле:   Пи 039003, .Ул.Равнополска Пролет №18, V-280,Кв.31, V// Кв.28, Xvi-333, Кв.46, Акация, Бариовска, Букет, Васил Левски, Верила, Геренска, Градинарска, Дереджик, Житен Клас, Завоя, Зора, Иван Вазов, Киро Ст. Киров, Кокиче, Лазар Добрич, Мак, Минерален Извор, Минзухар, Николай Сандов Велев, Пет Могили, Пи 025030, Поляна, Равнополска Пролет, Синчец, Славянска, Теменуга, УПИ Ix-249, Кв. 12, УПИ V-263 Кв.22, УПИ-Ix,Кв.3, Урожай, Хан Аспарух, Чекалска, Черковна

На 12.02.2019   /11:00 - 12:00  ; 11:45 - 13:00  ; 14:00 - 15:00  /   На 13.02.2019   /09:45 - 11:00  ; 11:00 - 12:00  / -  Равно Поле:   Верила

На 12.02.2019   /13:00 - 14:00  / -  Равно Поле:   Индустриална Зона Верила

На 13.02.2019   /15:00 - 16:00  / -  Равно Поле:   Керамикс

На 13.02.2019   /12:00 - 13:00  / -  Равно Поле:   Конска Ливада

На 12.02.2019   /10:00 - 11:00  / -  Равно Поле:   Петров П И М

На 12.02.2019   /11:45 - 13:00  ; 14:00 - 15:00  / -  София:   Елин Пелин

На 13.02.2019   /10:00 - 11:00  / -  Столник:   Xiii-178, Кв.24, Мтп Складова База, П-Л І-38, Кв.9, УПИ -272, УПИ I-508  Кв.48, УПИ Xiii-334, Кв.39

Община Етрополе  

На 11.02.2019   /08:00 - 15:15  / -  Етрополе:   Махала Иванчовец, Руски

На 11.02.2019   /08:00 - 16:15  / -  Лъга

Община Ихтиман  

На 14.02.2019   /08:00 - 16:15  / -  Вакарел:   Viii-186, Кв. 187

На 14.02.2019   /09:00 - 10:15  ; 09:00 - 16:15  ; 14:00 - 16:15  / -  Вакарел:   Дренов Ръд, Дренов Рът, Елин Пелин, Махала Дренов Рът, С.Вакарел, Общ. Ихтиман, Ам Тракия, Чавдар Войвода, Чакър Войвода, Чешма Ангелина

На 14.02.2019   /09:00 - 10:15  ; 14:00 - 16:15  / -  Веринско:   X-36, Кв.14, Ул.13, УПИ Ix-23, Кв.13, УПИ Ііі-124, Кв.6, УПИ Хvіі-131, Кв.6

На 15.02.2019   /08:00 - 16:15  / -  Веринско:   УПИ Ііі-124, Кв.6, УПИ Хvіі-131, Кв.6

На 14.02.2019   /09:00 - 10:15  ; 14:00 - 16:15  / -  Живково, Общ. Ихтиман

На 14.02.2019   /09:00 - 10:15  ; 14:00 - 16:15  / -  Ихтиман:   Автомагистрала Тракия, Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Градинка Кв.192, Даскал Цветко, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Йордан Балчев, Кирил И Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Околовръстна, Парчевич, Пи 007083 М.Царчино, Пирин, Плиска, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -Vii 27090, УПИ Iii-2061,Кв.145, УПИ Iv - 2853, Кв.191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Черни Връх, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 14.02.2019   /08:00 - 16:15  / -  Ихтиман:   Баба Вида, Ген.Столетов, Гео Милев, Ивайло, Околовръстна, Средна Гора, Стара Планина, Цар Освободител, Цар Самуил

На 15.02.2019   /08:00 - 16:15  / -  Ихтиман:   Витоша, Дунав, Иглика, Изток, Кокиче, Люляк, Рила, Странджа, Янтра

На 14.02.2019   /08:00 - 16:15  / -  Костадинкино:   Махала Полиовци

На 11.02.2019   /08:00 - 16:15  / -  Мирово, Общ. Ихтиман

На 11.02.2019   /08:00 - 16:15  / -  Полянци:   Xix-107, УПИ Iii-92, Кв. 8

На 11.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 12.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 13.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 14.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 15.02.2019   /08:00 - 16:15  / -  Стамболово, Общ. Ихтиман

Община Костенец  

На 15.02.2019   /08:00 - 16:15  / -  Горна Василица:   3-479 Кв.68 Мах.Пердова, Махала Пердова, Пердова

Община Костинброд  

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30   По Искане На "Есо" Еад/ -  Балша

На 12.02.2019   /09:45 - 10:15  ; 13:45 - 14:00  / -  Богьовци

На 11.02.2019   /12:00 - 14:30  / -  Бучин Проход:   Път Ii - 81, УПИ Хiii, Кв. 11

На 11.02.2019   /14:30 - 16:00  / -  Бучин Проход

На 12.02.2019   /10:30 - 11:00  ; 13:30 - 14:00  / -  Голяновци:   401001, 408.91, Vi-Общ,Кв.25, Xvi-131, Георги С. Раковски, Кирил И Методи, М. „Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, Местн.Ул.Централна, Пи 001242, Пи 350028,М.Керената, Пи 403046,М.Червилак, Ул Лилия УПИ 322 Кв.22, Ул Нарцис УПИ Iii-92.Кв 21, УПИ 2-127,129,227 Кв.10, УПИ Iv-40  Кв.19, УПИ V-Общ. Кв.25, УПИ Xix-50  Кв.6, УПИ Xxiii-50, УПИ Ііі-298, Кв.4, УПИ Хvі-219, Кв.13, Централна Лъката

На 15.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30   По Искане На "Есо" Еад/ -  Голяновци

На 12.02.2019   /09:45 - 10:15  ; 13:45 - 14:00  / -  Градец, Общ. Костинброд:   11,Кв 152, Viii-476  Кв.27, В.З. Градец, М.Пояке, Местност Лешке, Местност Пояке, Парцел Viii, Поляке, С. Градец, УПИ Іі-323, Кв. 20, УПИ Ix-275  Кв.35, УПИ Vі-225 Кв.30, УПИ Xvii-180

На 11.02.2019   /09:30 - 12:30  / -  Градец, Общ. Костинброд:   Viii-476  Кв.27, Местност Лешке, Парцел Viii, УПИ Ix-275  Кв.35

На 12.02.2019   /10:30 - 11:00  ; 13:30 - 14:00  / -  Драговищица, Общ. Костинброд:   М. Змиярника, 020400, 101, 160140, 433,92, 507.26, 507.88, 556, I-487,Кв.13, Iv -185 Кв.33, Xix-163,Кв.24, І  Кв.33, Батковци, Белидие Хан, Бригандия, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Дванадесета, Девета, Кв. Батковци, М.Брегандия Имот Пл.№42, М.Бригандия, М.Бригандия Им.Пл.№116, М.Бригандия Им.Пл.№75, М.Бяла Земя, М.Лъка Изомат Пи 140180, Мест. Брегандия, Мест. Бригандия, Мест.Бригандия, Местн.Бригандия, Местност Бригадия, Местност Бяла Земя, Осемнадесета, Осма, Парцел 601 До Кв2, Пета, Пи 541 До Кв.22, Пи 543 До Кв. 22, Първа, Седемнадесета, Стожера, Тридесет И Втора, Тридесет И Шеста, УПИ 508113,М.Стожера, УПИ-16,Кв.502в.З.Брегандия, Четвърта

На 12.02.2019   /09:45 - 10:15  ; 13:45 - 14:00  / -  Дреново, Общ. Костинброд:   15, Iv-73 Кв.11, Кв 29, Кърна Орница, Пи № 169

На 12.02.2019   /09:45 - 10:15  ; 13:45 - 14:00  / -  Дръмша:   106.910, 87,331 М.Над Училището, 87.196, Гаго Пи 87,181, М Самовилски Връх, П-Л 81.44, М.Самовилски Връх, Махала&Quot;Паралъжовци&Quot;, Местност Самовилски Връх, Паралъжовци, Паралъжовци  Пи 015033, Самовилски Връх Пи 82,9, УПИ-Viii-7

На 15.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30   По Искане На "Есо" Еад/ -  Костинброд:   УПИ Ii 4162, 18-2059, Кв. 150, Iv-3944кв 63-А, Xxii-4400 Кв.63, Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златаров, Бачо Киро, Бреза, Бузлуджа, Букет, Валери Чкалов, Васил Левски, Витошко Лале, Вишня, Възход, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Дванадесети Април, Детелина, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Екатте 38978, Гр, Костинброд, Жп Кантон, Захари Зограф, Зора, Иван Вазов, Йордан Йовков, Китка, Крайбрежна, Лилия, Липа, Ломско Шосе, Люляк, Малина, Местност Бачийте, Мизия, Момина Сълза, Момчил Войвода, Мургаш, На Площада В Селото, Нарцис, Незабравка, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Пи 38978.900.5361, Плиска, Поп Богомил, Преслав, Родина, Роза, Розова Долина, Русе, Св. Георги Победоносец, Синчец, Славянска, София, Спортист, Средна Гора, Странджа, Тодор Спасов, Тунджа, Ул Илинден, УПИ 8 Кв.232 Пи 38978.900.7511, УПИ Vi-1524, УПИ Vі -3723 Кв.173, УПИ Xix-4400 Кв.63, УПИ Xvi -4234 Кв.63, УПИ Xviii-1600, Кв.61, УПИ Xxvii-4019, Кв.60а, УПИ Xxxii-3751, УПИ УПИ Xv-4234 Кв.63, УПИ Хх-4400, УПИ Хххi-1524, Кв.85, УПИ-Хvii-1758, Фондови Жилища, Хv-1642, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветна, Чакалов, Шейново, Шипка, Шияковци, Шияковци УПИ 38978,38 Кв.42, Шияковци УПИ Xvii-4234 Кв.63, Янко Забунов, Янтра

На 12.02.2019   /10:30 - 11:00  ; 13:30 - 14:00  / -  Костинброд:   050260, 508,161, Xxxvi-1362 Кв 180, Александър Стамболийски, Балван, Бригандия, Вихрен, Здравец, Кирил И Методий, Крайбрежна, Лилия, Ломско Шосе, Люлин, Люляк, Малка Падина, Мест.Червиляка, Местн.Малка Падина, Местност Балван Градина, Местност Шкендерица, Младост, Никола Обретенов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пи 050020 Цех За Щори, Поморие, Преспа, Първи Май, Руен, Светлина, Синчец, Славянска, Стара Планина, Стефан Костадинов, Теменуга, Топола, УПИ 1-4082, УПИ Xiv-1070, Кв.188, УПИ Xxi-1362 Кв.180, УПИ Xxii-1362, Кв.180180, УПИ Xxxii-1364, Kw.180, УПИ Іі-891, 892, Кв. 204, Филип Тотю, Хан Кубрат, Царевец, Червиляка

На 12.02.2019   /10:30 - 14:00  / -  Костинброд:   050260, Александър Стамболийски, Балван, Здравец, Крайбрежна, Ломско Шосе, Люлин, Мест.Червиляка, Местност Балван Градина, Никола Обретенов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Поморие, Преспа, Първи Май, Руен, Славянска, Стефан Костадинов, УПИ 1-4082, УПИ Xiv-1070, Кв.188, УПИ Іі-891, 892, Кв. 204, Филип Тотю, Червиляка

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Костинброд:   16-1929 Кв.120, 38978.624.23, 4200,4267,До Кв.20, 719030, Viii-3971.4037.4111.4049 Кв. 208, Xi-5206,Кв.51, Антим I, Баба Тонка, Блато, Братя Миладинови, Бяло Море, Величко Величков, Велчова Завера, Възход, Генерал Влад.Заимов, Генерал Столетов, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Драва, Дравски Бой, Златен Век, Ивайло, Иван Асен Ii, Иван Вазов, Извор, Изгрев, Индже Войвода, Капитан Райчо, Кв.57 УПИ 3872, Клокотница, Ком, Константин Величков, Константин Преславски, Къпина, Ломско Шосе, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Марица, Маслово, Места, Местн. Св.Тройца, Местност Бачийте, Местност Стубела, Местност Твърдака, Пи4269, Мир, Могила, Момина Сълза, Мургаш, Мърфи, Обединена, Опълченска, Орлово Гнездо, Осми Март, Парижка Комуна, Петко Енев, Пи 3951  Кв.255, Пи 4379, Кв 59 А, Прохлада, Радецки, Рожен, Ручей, Сергей Румянцев, Славянска, Слана Бара, Софроний Врачански, Средорек, Стефан Стамболов, Страцин, Страцински Бой, Струма, Тополница, Трети Март, Турист, УПИ Ix-4329 Кв.52, УПИ V-3692, 4039, УПИ V-4395,Кв.243, УПИ Xi-4381, Кв.59 А, УПИ Xiii-249.3532, УПИ Xv-3798 Кв.2, УПИ Xxxiii-3532, УПИ Xxxiv-6208 Кв.260, УПИ Хiх - Общ, Кв. 50, УПИ Хххі-3890, Кв.50, УПИ- I 736 Кв. 57, УПИ-Xxiii-7334, УПИ/Парцел4155,Кв.50, УПИviii-605 Кв.205, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Калоян, Черноризец Храбър, Шияковци, Шняковски Стопански Двор, Юрий Гагарин, Явор

На 11.02.2019   /09:30 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:30 - 16:00  /   На 13.02.2019   /09:30 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 16:00  / -  Костинброд:   Бели Брези, Белица, Витоша, Гео Милев, Искър, Кап. Петко Войвода, Марица, Острова, Петровден, Пирин, Райна Княгиня, Средец, Черно Море

На 11.02.2019   /08:30 - 16:30   По Искане На "Есо" Еад/ -  Костинброд:   Бетонов Възел

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30   По Искане На "Есо" Еад/ -  Костинброд:   Ломско Шосе

На 12.02.2019   /09:45 - 10:15  ; 13:45 - 14:00  / -  Костинброд:   Ломско Шосе, УПИ 33,Кв.510,М.П/Ст София Запад

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Петърч:   Xxv, Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иглика, Искър, Камчия, Кап.Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Мах .Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, УПИ I- 574 Кв.39, УПИ I-1102, Кв. 54а, УПИ Ix-651,Кв.41, УПИ Lx, УПИ Vii Кв.34, УПИ Vii-596 Кв.50, УПИ Xiii-207 Кв.8, УПИ Xlix, УПИix-1009,Кв.57, УПИxxі-211,207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна

На 12.02.2019   /09:45 - 10:15  ; 13:45 - 14:00  / -  Понор:   .УПИ Vi-26 Кв.1, Понор, Стопански Двор

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30   По Искане На "Есо" Еад/ -  Понор

На 12.02.2019   /09:30 - 11:30  ; 09:45 - 10:15  ; 13:45 - 14:00  / -  Цръклевци

Община Мирково  

На 13.02.2019   /09:00 - 15:00  / -  Карлиево

Община Пирдоп  

На 14.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Бенковски, Общ. Мирково

На 14.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30   По Искане На "Есо" Еад/ -  Буново, Общ. Мирково:   Vi-60, Viii-445, П-Л Ii-44, Кв.15, П-Л Xii-376, Кв.43, П-Л Xii-392, Кв.30, УПИ Ix-411, Кв.33, УПИ V-568, Кв.56

На 11.02.2019   /09:00 - 15:00  / -  Душанци:   Ален Мак, Дебелска, Димитър Пенев, Димитър Шопов, Душанска Комуна, Извън Регулацията, Летците, Момин Камък

На 11.02.2019   /12:00 - 15:00  / -  Душанци:   Бялата Вода, Георги Пирдопски, Георги Салчев, Георги Стойчев, Душанска Комуна, Здравец, Куфарита, Люляк, Найден Кирилов, Никола И Делчо Черневи, Свети Георги, Свобода, Средна Гора, Тодор Душанцалията, Тополница

На 13.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Златица:   I-870, Кв.69, Xiii, Кв.169, Александър Стамболийски, Априлско Въстание, Блок-Енерго, Богдан, Боримечка, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Велко Болчев, Владислав Варненчик, Генерал Брок, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Гълъбец, Детелина, Димчо Дебелянов, Драва, Дядо Пенчо, Елин Пелин, Еп.Софроний Врачански, Захари И Мария Сергиеви, Захари Стоянов, Златишко Поле, Ивайло, Иван Вазов, Иван Русеков, Извън Регулация, Йордан Йовков, Кашана, Киро Стоянов, Козлодуй, Козница, Косица, Лулчо Гарчов, Любен Каравелов, Македония, Максим Горки, Медет, Момина Скала, Морава, Неделко Неделев, Нено Гугов, Неофит Рилски, Опълченска, П.Р.Славейков, Патриарх Евтимий, Пирин, Площад Македония, Полковник Мадрикин, Рад Радев, Розова Долина, Сава Чукалов, Свети Св.Кирил И Методий, Свещи Плаз, Софийско Шосе, Средна Гора, Стара Планина, Страцин, Събко Милков, Тодор Пеев, Тополница, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харалампи Самарджиев, Христо Ботев, Хъшове, Цар Калоян, Черешово Топче, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин, Якуб Враня

На 13.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30   По Искане На "Есо" Еад/ -  Златица:   Баба Тонка, Батак, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Вилна Зона Черешака, Георги Златанов, Голеш, Гълъбец, Златишки Проход, Извън Регулация, Липа, Местност Свети Спас, Оборище, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Рад Радев, Райна Княгиня, Рила, Родопи, Синчец, Спас Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Харалампи Самарджиев, Чайка

На 14.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Златица:   Вилна Зона Черешака, Захари И Мария Сергиеви, Извън Регулация, Черешака

На 14.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30   По Искане На "Есо" Еад/ -  Златица:   Извън Регулация, Местност Курията, Стара Планина, Цар Калоян

На 14.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Каменица, Общ. Мирково:   Махала Брестака, Махала Илинден, Махала Преспа, Махала Хвърчил, Махала Черковище, УПИ Хvііі-117, Кв.6

На 14.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Карлиево

На 14.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Мирково:   48324,200,860, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р  М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, Извън Регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, Местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 14.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30   По Искане На "Есо" Еад/ -  Мирково:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бузлуджа, Генерал Дендевил, Градище, Димитър Стоянов, Емил Марков, Захари Стоянов, Зора, Извън Регулация, Мест. Попов Тор, Местност Корията, Местност Кукув Дол, Местност Чуштарла, Опълченска, Орела, Поп Недельо

На 14.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Петрич, Общ. Златица:   Махала Бодят, П-Л Ііі-124, Кв.12, Х-97, Кв.24

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:30 - 16:30  /   На 15.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Пирдоп:   Александър Груев, Александър Стамболийски, Андрей Георгиев, Артьовица, Бобьовица, Бузола, Бяла Чешма, Вежен, Втора, Георги Бенковски, Георги Гергов, Димитър Ночев, Димитър Савов, Димчо Дебелянов, Доктор Марков, Евстати Иванов, Еленска, Емилиян Станев, Захари Стоянов, Златьовица, Иван Вазов, Извън Регулация, Калето, Капитан Баторски, Княз Александър Батенберг, Княз Момчил Пирдопски, Косица, Коста Ганчев, Манджерин, Местност Дадола, Методи Стоянов, Невена Генчева, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Павел Загоров, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Първа, Саво Савов, Св.Св.Кирил И Методий, Сергей Румянцев, Скока, Славци, Спас Соколов, Стефан Стамболов, Стоян Х. Петров, Тиньовец, Тодор Влайков, Тополница, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Генчев, Христо Смирненски, Христо Тотов, Христо Ясенов, Цар Освободител, Царьов Кладенец, Четвърта, Шеста

На 11.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:30 - 16:30  /   На 15.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30   По Искане На "Есо" Еад/ -  Пирдоп:   Бачо Киро, Васил Левски, Върбите, Генерал Паприков, Георги Бенковски, Георги Гергов, Георги Геров, Димитър Димов, Димитър Ненов, Димитър Савов, Иван Вазов, Иван Джуров, Извън Регулация, Илчо Димов, Капитан Петко Войвода, Кв.80, Княз Александър Батенберг, Княз Борис І, Косица, Коста Ганчев, Лука Х.Павлов, Манол Златанов, Митрополит Серафим, Никола Петков, Никола Пушкаров, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Паскал, Пека И Карло Чоконяни, Петко Рачов Славейков, Райна Княгиня, Ръжана, Св.Св.Кирил И Методий, Сергей Румянцев, Симеон Сърданов, Славци, Спас Соколов, Средна Гора, Тодор Влайков, Тодор Каблешков, Тодор Пирдопски, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Чавдар Войвода, Шеста

На 12.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30   По Искане На "Есо" Еад/ -  Пирдоп:   Борис Темков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Марков, Дражил, Иван Вазов, Иван Клявков, Извън Регулация, Капитан Димитър Събев, Конска, Мухча, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Панайот Хитов, Петър Венков, Селска Река, Стефан Стамболов, Тополите, Харалампи Златанов, Христо Ботев, Христо Генчев

На 11.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30   По Искане На "Есо" Еад/ -  Пирдоп:   Георги Бенковски, Цар Освободител

На 13.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Пирдоп:   Хан Аспарух

На 14.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Смолско:   Кв.33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв.21

На 14.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Църквище:   V-19, Кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 14.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30   По Искане На "Есо" Еад/ -  Църквище:   Извън Регулация

На 14.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Чавдар, Общ. Чавдар:   УПИ Ххііі-1053, 055080,Масив 55,М.Кьойдере, 9-Ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Белмекен, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Димитър Божинов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Кирил И Методий, Кокиче, Липа, Лука Кунин, Любен Каравелов, Люляк, М. Южека, Извън Регулация, Малина, Местност Бостанлъка, Местност Кьойдере, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Панчо Комитата, Пи 040041, М. „Карагачето&Quot;, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Рила, Родопи, Роза, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 14.02.2019   /08:30 - 09:30   По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30   По Искане На "Есо" Еад/ -  Челопеч:   80323.150.6, Александър Стамболийски, Баба Куна, Бели Сип, Васил Левски, Воздол, Възрожденска, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Двадесет И Трети Септември, Димчо Дебелянов, Драва, Дружба, Здравец, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иван Сираков, Извън Регулация, Калето, Кирил И Методий, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Местност Мургана, Миньорска, Младост, Мургана, Никола Вапцаров, Опълченска, Освобождение, Пейо К.Яворов, Проф.Алипи Матеев, Рила, Рудничар, Славчо Вълков, Средна Гора, Стара Планина, Студен Кладенец, Съединение, Тодор Влайков, Трети Март, Филип Тотьо, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен I, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Цвятко Кънчев, Червени Камък, Черковна, Юрий Гагарин

На 14.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Челопеч:   Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, Извън Регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

Община Правец  

На 11.02.2019   /09:00 - 15:15  /   На 12.02.2019   /09:00 - 15:15  /   На 13.02.2019   /09:00 - 15:15  /   На 14.02.2019   /09:00 - 15:15  /   На 15.02.2019   /09:00 - 15:15  / -  Видраре:   157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі    Кв.

На 11.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 12.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 13.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 14.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 15.02.2019   /08:00 - 16:15  / -  Джурово:   М.Беляновец Кв.9 УПИ Vііі, Махала Беляновец

На 13.02.2019   /08:00 - 16:15  / -  Правец:   Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110

На 11.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 12.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 14.02.2019   /08:00 - 16:15  /   На 15.02.2019   /08:00 - 16:15  / -  Правец:   Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110

Община Самоков  

На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Белчин:   10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Иван Вазов, УПИ 100592 И УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470,471 Кв.38а, Христо Ботев

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Говедарци:   Александър Стамболийски, Борис Хаджисотиров, Бреза, Буря, Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Доспей Махала, Дружба, Единадесета, Кокиче, Мир, Осемнадесета, Отец Паисий, П-Л Хіі-486, Кв.11, Пионерска, Победа, Преспа, Роза, Седемнадесета, Славянска, Спортна, Труд, Христо Ботев, Ягода

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Горни Окол:   М. Щъркелово Гнездо, Пи 61

На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Доспей:   1-Ва, 1-Ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 15-та, 16-та, 16-та, 17-та, 18-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-Ва, 21-Ва, 22-ра, 22-ра, 24-та, 24-та, 25-та, 26-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 4-та, 5-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 7-ма, 8-ма, 8-ма, 9-та, Площада, Площада

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Поповяне

На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Райово:   10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 21-Ва, 22-ра, 23-та, 29-та, 31-Ва, 32-ра, 4-та, 9-та, Краля, Лаго, Маро, П.Пейчинов, Площада, Подридна, Самоковско Шосе

На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Самоков:   65231.906.282, Асен Карастоянов, Бузлуджа, Булаир, България, България, Връх Вихрен, Възраждане, Генерал Раздишевски, Граф Игнатиев, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Зограф, Иван Вазов, Искър, Константин Фотинов, Коста Вальов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Макгахан, Македония, Македония, Местност Дългата Поляна, Местност Мало Равнище, Местност Ридо, Местност Татарски Брод, Местност Щъркелово Гнездо, Мусала, Никола Драмалиев, Никола Корчев, Никола Образописов, Оборище, Опълченска, Освобождение, Пашеница, Пейо Яворов, Петър Попангелов, Петър Попангелов-Старши, Пирин, Подридна, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Самоково, Сини Вир, Слави Генев, Спартак, Тридесети Декември, Търговска, Търговска, Търговска, УПИ 65231.914.240, Христо Ботев, Христо Максимов, Христо Смирненски, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Център За Настаняване От Семеен Тип, Черно Море, Шипка, Шумнатица

На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Самоков:   Бузлуджа, Булаир, България, България, Връх Вихрен, Възраждане, Генерал Раздишевски, Граф Игнатиев, Димчо Дебелянов, Еленин Връх, Захари Зограф, Захари Зограф, Иван Вазов, Искър, Константин Фотинов, Коста Вальов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Макгахан, Македония, Местност Дългата Поляна, Местност Мало Равнище, Местност Ридо, Местност Татарски Брод, Местност Щъркелово Гнездо, Мусала, Никола Драмалиев, Никола Корчев, Никола Образописов, Оборище, Опълченска, Орлови Скали, Освобождение, Пашеница, Пейо Яворов, Петър Попангелов, Петър Попангелов-Старши, Пирин, Подридна, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Самоково, Самоково, Сини Вир, Слави Генев, Спартак, Тридесети Декември, Търговска, Търговска, Христо Ботев, Христо Максимов, Христо Смирненски, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Симеон, Цареви Кладенци, Център За Настаняване От Семеен Тип, Черно Море, Шипка, Шумнатица, Ястребец

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Самоков:   Бузлуджа, Булаир, България, България, Връх Вихрен, Възраждане, Генерал Раздишевски, Граф Игнатиев, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Захари Зограф, Иван Вазов, Искър, Константин Фотинов, Коста Вальов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Макгахан, Македония, Местност Дългата Поляна, Местност Мало Равнище, Местност Ридо, Местност Татарски Брод, Местност Щъркелово Гнездо, Мусала, Никола Драмалиев, Никола Корчев, Никола Образописов, Оборище, Опълченска, Освобождение, Пашеница, Пейо Яворов, Петър Попангелов, Петър Попангелов-Старши, Пирин, Подридна, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Самоково, Сини Вир, Слави Генев, Спартак, Тридесети Декември, Търговска, Търговска, Христо Ботев, Христо Максимов, Христо Смирненски, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Център За Настаняване От Семеен Тип, Черно Море, Шипка, Шумнатица

На 15.02.2019   /10:30 - 11:30  ; 13:00 - 14:00  / -  Самоков:   Грънчар, Софийско Шосе

На 11.02.2019   /10:30 - 15:00  /   На 15.02.2019   /10:30 - 14:00  / -  Самоков:   Софийско Шосе

На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Шипочане

Община Своге  

На 11.02.2019   /11:45 - 12:15  / -  Бов, Общ. Своге:   Луково

На 11.02.2019   /11:45 - 12:15  / -  Губислав

На 11.02.2019   /11:45 - 12:15  / -  Дружево

На 13.02.2019   /12:30 - 15:30  / -  Еленов Дол

На 11.02.2019   /11:45 - 12:15  / -  Лакатник, Общ. Своге:   Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, Мах.Радеж Тп Равна Нива, Махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина

На 11.02.2019   /11:45 - 12:15  / -  Левище

На 11.02.2019   /11:45 - 12:15  / -  Миланово, Общ. Своге:   Васил Левски, Градище, Ком, Мах.Кат, Мах.Мъжев Дел, Мах.Ръжища, Мах.Свражен, Мъжев Дел, П-Л Xiii, Пл.№165, Кв.39, Ропотамо, Соколец, Стара Планина, УПИ-Xv-46

На 11.02.2019   /11:45 - 12:15  / -  Оплетня:   Парцел V-94, Кв.3

На 13.02.2019   /10:30 - 15:00  / -  Редина:   И 73040 ,М.Шурдилица, М. Текьова Нива

На 13.02.2019   /10:30 - 15:00  / -  Своге:   Дреновско Храсте

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Своге:   Зли Дол, Околовръсна, Репище

Община Сливница  

На 12.02.2019   /09:30 - 10:00  ; 09:30 - 13:00  / -  Драгоил

На 12.02.2019   /09:30 - 10:00  ; 09:30 - 13:00  / -  Драгоман

На 12.02.2019   /09:30 - 10:00  ; 09:30 - 13:00  / -  Чорул

 

Област Видин

Община Белоградчик  

На 15.02.2019   /09:00 - 09:45  ; 15:15 - 16:00  / -  Белоградчик:   085024 И 085025, Ii 58107, Лило Панов

На 15.02.2019   /09:00 - 09:45  ; 15:15 - 16:00  / -  Вещица:   Дванадесета, Десета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 15.02.2019   /09:00 - 09:45  ; 15:15 - 16:00  / -  Върба, Общ. Белоградчик:   Ix-87 Кв. 21, Десета, Първа, Седма, Тринадесета, Шеста

На 15.02.2019   /09:00 - 09:45  ; 15:15 - 16:00  / -  Ошане:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Махала Горния Край, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 15.02.2019   /09:00 - 09:45  ; 15:15 - 16:00  / -  Рабиша:   2  -   58107, Вилна Зона, Втора, Втора Вилна, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Първа Вилна, Седемнадесета, Седма, Трета, Трета Вилна, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесета, УПИ 135010, Четвърта, Четвърта Вилна, Шеста, Шестнадесета

На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Рабиша:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Осма, Първа, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 15.02.2019   /09:00 - 09:45  ; 15:15 - 16:00  / -  Раяновци, Общ. Белоградчик:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Осма, Двадесет И Седма, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Махала Барата, Махала Долна Дъбрава, Махала Средна Дъбрава, Махала Стублица, Махала Щукарски, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Първа, Тридесета, Ул.Десета№14а УПИ Vi-47 Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 15.02.2019   /09:00 - 09:45  ; 15:15 - 16:00  / -  Сливовник:   Махала Атанасова Падина, Махала Мунча, Пи 82, Първа

На 15.02.2019   /09:00 - 09:45  ; 15:15 - 16:00  / -  Струиндол:   Първа

Община Брегово  

На 12.02.2019   /09:30 - 15:30  / -  Брегово, Общ. Брегово:   320, Асен Балкански, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Вазов, Кирил И Методий, Климент Охридски, Ленин, Мико Нинов, Митко Палаузов, Никола Ботушев, Никола Й.Вапцаров, Олег Кошевой, Петко Д.Петков, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 12.02.2019   /08:30 - 12:30   По Искане На "Есо" Еад/ -  Косово, Общ. Брегово:   Неизвестна

На 14.02.2019   /09:30 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:30 - 16:00  / -  Ново Село, Общ. Ново Село:   УПИ Iii Кв.44

Община Видин  

На 11.02.2019   /12:50 - 13:05  / -  Видин:   10971.409,2, 10971.511.200, 10971.511.34, V-3876 Зап.Скл.Зона, Акад.Стефан Младенов, Безименна, Бонония, Екзарх Йосиф I, Зап. Склад. Зона-10971.511.175.1, Запад, Запад, Западна Складова Зона, Землището На Видин № 000741, Зпз, Зпз  Тп Тпк Окс - Рем Р-Ца, Зпз 10971.511.300, Зсз, Зсз Окс  10971511171, Иглика, Извън Регулация-База Кос, Местност Алимана, Местност Северна Промишлена Зона, Местност Северна Промишлена Зона, Нора Пизанти, Пчеларска, УПИ 1-5109 Кв.557 Зсз, УПИ 10971.511.154, УПИ 10971.511.167, УПИ Iv-5110 Зсз, УПИ-V-5097 Зсз, Южна Пром.Зона, Южна Пром.Зона

На 11.02.2019   /15:50 - 16:10   По Искане На "Есо" Еад/ -  Видин:   10971.409,2, V-3876 Зап.Скл.Зона, Безименна, Бонония, Екзарх Йосиф I, Запад, Землището На Видин № 000741, Иглика, Местност Алимана, Местност Северна Промишлена Зона, Нора Пизанти, Пчеларска, УПИ Iv-5110 Зсз, Южна Пром.Зона

На 11.02.2019   /15:55 - 16:10  / -  Видин:   10971.511.200, 10971.511.34, Акад.Стефан Младенов, Зап. Склад. Зона-10971.511.175.1, Запад, Западна Складова Зона, Зпз, Зпз  Тп Тпк Окс - Рем Р-Ца, Зпз 10971.511.300, Зсз, Зсз Окс  10971511171, Извън Регулация-База Кос, Местност Северна Промишлена Зона, УПИ 1-5109 Кв.557 Зсз, УПИ 10971.511.154, УПИ 10971.511.167, УПИ-V-5097 Зсз, Южна Пром.Зона

На 15.02.2019   /09:00 - 10:30  / -  Видин:   Безименна, Бонония, Ведерник, Гоце Делчев, Девети Май, Константин Кисимов, Отец Матей Миткалото, Панония, Преславска, Цар Симеон Велики

На 12.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Видин:   Младост, Неизвестна

На 13.02.2019   /09:00 - 14:00  / -  Гомотарци:   В Близост До Автобусната Спирка, Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Шеста, Девета, Имот №005015, Кръст.М/У Осма И Тридесет И Шеста, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Първа, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четиринадесета

За Периода 11-15.02.2019   /08:00 - 08:15  / -  Кутово:   Осемдесет И Втора, Осемдесет И Първа, Осемдесет И Трета, Осемдесета, Петдесет И Девета, Петдесет И Пета, Пи 098055, Първа, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Девета, Седемдесет И Осма, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Първа, Седемдесет И Седма, Седемдесет И Шеста, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Четвърта

За Периода 11-15.02.2019   /08:00 - 16:15  / -  Майор Узуново:   Втора, Девета, Десета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

Община Грамада  

На 11.02.2019   /09:00 - 15:00  / -  Милчина Лъка:   Втора, Девета, Единадесета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Кула  

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Бойница:   Ангел Кънчев, Асен Балкански, Боян Българанов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Владимир Поптомов, Връшка Чука, Ген.Скобелев, Ген.Столетов, Генчо Косовски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Дунавска, Еделвайс, Иван Вазов, Искър, Йонка Маркова, Кирил И Методи, Ком, Коста Йорданов, Лайка, Марек, Марица, Мико Нинов, Михайлова, Мишо Мишев, Мусала, Несебър, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Огоста, Опълченска, Палма, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Петко Р. Славейков, Пирин, Поляна, Поповчец, Преспа, Промишлена, Пуйо Войвода, Пуйо Войвода, Разлог, Рила, Симеонова, Славянска, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Толбухин, Тополовец, Трайчо Костов, Трапезица, Хаджи Димитър, Хайдук Чешма, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Урманов, Цанко Церковски, Цар Самуил, Царевец, Цибър, Цоко Кюртов, Черни Връх, Шипка, Юрий Гагарин

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Бориловец:   Васил Коларов, Втора, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Ленин, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Големаново:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Градсковски Колиби:   Пи Пл.Сн.№7, Първа

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Извор Махала:   32439,117, Втора, Главна, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Каниц:   Втора, Първа, Трета, Четвърта

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Киреево:   140203, Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Кула:   4 Кв 1, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Батенберг, Баучер, Братя Миладинови, Васил Априлов, Възраждане, Възраждане, Генерал Гурко, Гено Цанов, Георги Градинаров, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Иречек, Мусала, Никола Петков, Пи 40525.701.1723, Стара Планина, Толбухин, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Периловец:   Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Четвърта, Шеста

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Подгоре:   Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Бдин, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Видин, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В.Сталин, Кв.7, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Михаил Здравков, Огоста, Осъм, Пейо К.Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Рила, Седемнадесет Партизани, Стара Планина, Стопански Двор, Стоян Милков, Тодор Петров, УПИ Xxiv-643 Кв.54, Христо Ботев, Царевец, Черно Море, Юрий Гагарин

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Полетковци:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Раброво:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Първа, Петдесет И Трета, Петдесет И Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Ракитница, Общ. Брегово:   Тодор Петров

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Раковица:   236005, 251001, Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемдесет И Втора, Осемдесет И Девета, Осемдесет И Осма, Осемдесет И Пета, Осемдесет И Първа, Осемдесет И Седма, Осемдесет И Трета, Осемдесет И Трета, Осемдесет И Четвърта, Осемдесет И Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесет И Втора, Петдесет И Девета, Петдесет И Осма, Петдесет И Седма, Петдесет И Трета, Петдесет И Шеста, Петдесета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Девета, Седемдесет И Осма, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Първа, Седемдесет И Седма, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Четвърта, Седемдесет И Шеста, Седемдесет И Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Девета, Шестдесет И Девета, Шестдесет И Осма, Шестдесет И Пета, Шестдесет И Първа, Шестдесет И Седма, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Старопатица:   336002, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Толовица:   Валентина Терешкова, Ленин, Първа, Трета, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Цар Шишманово:   070134, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Ленин, Лиляна Димитрова, Малчика, Мико Нинов, Митко Палаузов, Петко Р.Славейков, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черни Връх

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Шипикова Махала:   Първа

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Шишенци:   Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Махала Драгичева, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Шишманово

Община Чупрене  

На 13.02.2019   /09:30 - 15:30  / -  Горни Лом:   Двадесет И Първа

 

Област Враца

Община Бяла Слатина  

На 12.02.2019   /09:00 - 09:10  ; 15:50 - 16:00  / -  Алтимир:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим I-Ви, Баба Тонка, Божур, Васил Левски, Велчо М. Хумарски, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Водотечна, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Захариев, Димитър Матрозов, Драва, Дъб, Иван Горанчовски, Извор, Кирил И Методий, Ком, Лозенец, Мак, Марин Ганински, Местност Ибришима, Местност Изварковец, Местност Край Село, Местност Селска Мера, Милчо Стефанов, Минко Т. Драгиевски, Мусала, Околчица, Октомври, Октомврийска, Охрид, Паисий Хилендарски, Петко   Симеонковски, Петко Канчев, Петър Т. Нинов, Пи 2 От Масив 96 Имот №096002, Рила, Русалка, Савчо Бренишки, Скът, Солун, Спортна, Стара Планина, Стоян Войвода, Странджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-Ви, Шипка

На 14.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/   На 15.02.2019   /13:00 - 16:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Бяла Слатина:   Безименна

На 15.02.2019   /10:00 - 15:00  / -  Бяла Слатина:   Блок Пионер-Западна Страна, Захари Стоянов, Сребрена, Търнавска

На 13.02.2019   /10:00 - 15:00  / -  Бяла Слатина:   Васил Левски, Васил Петлешков, Д-Р Петър Берон, Златия, Кръстовище Златия И Мир, Ломска, Любен Каравелов, Мир, Огоста, Първи Стопански Двор, Родопи, Росица, Тодор Каблешков, Христо Ботев

На 12.02.2019   /09:00 - 09:10  ; 15:50 - 16:00  / -  Бяла Слатина:   Герена Пи101036 Екатте07702

На 14.02.2019   /10:00 - 15:00  / -  Бяла Слатина:   Д-Р Петър Берон, Местност Край Града

На 12.02.2019   /09:00 - 09:10  ; 09:00 - 16:00  ; 15:50 - 16:00  / -  Галиче:   1-Ви Май, 23-Ти Септември, 8-Ми Март, Арда, Батак, Беласица, Биволарките, Бузлуджа, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Водотечна, Войвода, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гълъбец, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извън Регулацията, Изгрев, Илинден, Искър, Кирил И Методий, Княз Дондуков, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Ленин, Месност Горното Ливаде, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Трънска, Търговска, УПИ Vііі 818 Кв.55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов

На 12.02.2019   /09:00 - 09:10  ; 15:50 - 16:00  / -  Търнава, Общ. Бяла Слатина:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аспарух Симеонов, Благою Коминкьовски, Боян Ташовски, Васил Левски, Вълка Ташовска, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Даскалов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Балев, Иван Вазов, Кирил И Методий, Край Село, Кръст.Ал.Стамбол.И Ив.Вазов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Марин Пеков, Местност Селска Мера, Местност Средорек, Местност Стублата, Местност Туланеца, Никола Кръстевски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Тъмнишки, Победа, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Скът, Стадиона, Стара Планина, Ул. Димитров И Ул.В.Левски, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Янко Сакъзов

Община Враца  

На 14.02.2019   /09:00 - 10:15  / -  Враца:   Дъбника, Кръгово Околовръстен Път Оряхово, Местност Занкиното, Мито Орозов, Складова

На 14.02.2019   /09:00 - 10:15  / -  Монтана:   48489.2.482

На 14.02.2019   /09:00 - 10:15  / -  Чирен:   9-Ти Септември, Безименна, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Калето, Ком, Комсомолска, Ленин, Лозарка, Люлин, Милин Камък, Мир, Мусала, Оборище, Околчица, Понора, Радецки, Рила, Ружа, Стара Планина, Странджа, Страцин, Тутракан, Христо Ботев, Цар Калоян, Церово Бърдо

Община Козлодуй  

На 14.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Гложене, Общ. Козлодуй:   8-Ми Март, Георги С. Раковски, Дунав, Кокиче, Ленин, Марица, Никола Вапцаров, Роза, Цар Самуил, Яким Деспотов

На 15.02.2019   /09:30 - 15:30  / -  Гложене, Общ. Козлодуй:   Александър Стамболийски, Дунав, Йордан Лютибродски, Ленин, Паисий Хилендарски, Петко Р. Славейков

На 11.02.2019   /12:30 - 16:00  / -  Гложене, Общ. Козлодуй:   Братя Миладинови, Васил Коларов, Искър, Юрий Гагарин

На 13.02.2019   /08:30 - 12:00  / -  Гложене, Общ. Козлодуй:   Васил Друмев, Драва, Извън Регулацията, Ленин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Деспотов

На 12.02.2019   /08:45 - 12:00  / -  Гложене, Общ. Козлодуй:   Васил Коларов, Извън Регулацията, Йонко Милев, Ленин, Паисий Хилендарски, Христо Ботев

На 11.02.2019   /08:45 - 12:00  / -  Гложене, Общ. Козлодуй:   Йонко Милев

Община Криводол  

На 11.02.2019   /15:00 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:15 - 09:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Криводол:   Фридрих Енгелс

На 11.02.2019   /15:00 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:15 - 09:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Уровене:   23-Ти Септември, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ивайло, Иван Вазов, Кв.18 УПИ 1 - 69, Кв.21, УПИ Iv-500.5, Ленин, Никола Вапцаров, Орешака, Поп Андрей, Райко Даскалов, Струма, Томин Мост, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Чапаев, Шар Планина

Община Мездра  

На 11.02.2019   /09:15 - 12:30  ; 09:15 - 09:45  ; 12:00 - 12:30  / -  Бов, Общ. Своге:   Бовска Габровница

На 11.02.2019   /09:15 - 09:45  ; 09:15 - 12:30  ; 12:00 - 12:30  / -  Габровница, Общ. Своге

На 12.02.2019   /14:00 - 14:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Дърманци:   Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Веслец, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Кирил И Методий, Ком, Хан Аспарух, Цар Калоян

На 11.02.2019   /09:15 - 12:30  ; 09:15 - 09:45  ; 12:00 - 12:30  /   На 13.02.2019   /09:00 - 12:00  / -  Еленов Дол

На 11.02.2019   /09:15 - 09:45  ; 12:00 - 12:30  / -  Елисейна:   Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 11.02.2019   /11:45 - 12:15  / -  Елисейна:   Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов

На 11.02.2019   /09:15 - 12:30  / -  Елисейна:   Георги Марков, Димитър Бояджиев, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 11.02.2019   /09:15 - 09:45  ; 12:00 - 12:30  / -  Зверино:   Vііі-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил И Методий, Комсомолска, Косетрово Бърдо, Лиляна Димитрова, Люлин, Местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин

На 11.02.2019   /09:15 - 09:45  ; 09:15 - 12:30  ; 12:00 - 12:30  / -  Злидол:   Ген.Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска

На 11.02.2019   /09:15 - 09:45  ; 12:00 - 12:30  / -  Игнатица:   1-Ви Май, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев

На 12.02.2019   /14:00 - 14:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Караш:   Акация, Александър Стамболийски, Безименна, Брусника, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Дунав, Искър, Любен Каравелов, Марковец, Надежда, Незабравка, Панайот Волов, Пано Кънчев, Петко Р. Славейков, Пеща, Почивен Дом Воденицата, Св.Св.Кирил И Методий, Стефан Караджа, Тоновец, УПИ I-272, Христо Ботев, Цар Калоян, Чукара

На 12.02.2019   /14:00 - 14:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Курново:   Ален Мак, Бачо Киро, Ботевградска, Васил Левски, Велики Преслав, Витоша, Вратица, Гео Милев, Дружба, Еделвайс, Иван Вазов, Лъга, Любен Каравелов, Мусала, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Рашов Дол, Росица, Сергей Румянцев, Стара Планина, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви

На 12.02.2019   /14:00 - 14:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Лик:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Ветрен, Възраждане, Георги Димитров, Дъб, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Климент Охридски, Кокиче, Ком, Комунари, Люлин, Люляк, Мануш Войвода, Милин Камък, Митко Палаузов, Опълченска, Остри Връх, Подбалканска, Родопи, Студен Извор, Тинтява, Трапезица, Цар Калоян, Цвятко Радойнов, Цена Илчева, Чапаев, Чичера, Шипка, Янтра, Ясен

На 11.02.2019   /09:15 - 09:45  ; 12:00 - 12:30  / -  Лютиброд:   3-Ти Юни, V 608, Xi-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, Местност Парка, Местност Тераса,Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш

На 11.02.2019   /09:15 - 09:45  ; 12:00 - 12:30  / -  Лютидол

На 12.02.2019   /14:00 - 14:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Мездра:   Жп Район

На 11.02.2019   /09:15 - 09:45  ; 12:00 - 12:30  / -  Мездра:   Жп Район, Лещака, Принчовец, Св.Св. Кирил И Методий, Христо Ботев

На 11.02.2019   /09:15 - 09:45  ; 12:00 - 12:30  / -  Оселна, Общ. Мездра:   Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, Извън Регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев

На 12.02.2019   /14:00 - 14:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Ослен Криводол:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Васил Левски, Вина, Вункенец, Ген. Столетов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Люляк, Минзухар, Роза, Стара Планина, Странджа, Тотка Илиева, Търновица, Христо Ботев, Янтра

На 11.02.2019   /09:15 - 12:30  ; 09:15 - 09:45  ; 12:00 - 12:30  / -  Очиндол:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, Махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 11.02.2019   /09:15 - 09:45  ; 12:00 - 12:30  / -  Ребърково:   Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин

На 12.02.2019   /14:00 - 16:00  ; 14:00 - 14:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Роман:   068031, М.&Quot;Долно Присое&Quot;, Жил.Блок Казармите, Христо Ботев, Хубавенско Шосе

На 12.02.2019   /14:00 - 14:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Синьо Бърдо:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Батак, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги С. Раковски, Драва, Дружба, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Искър, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Околчица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пирин, Пишурата, Радецки, Речка, Родопи, Ропотамо, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Страцин, Тракия, Усойната, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I-Ви, Цар Симеон I, Шипка, Янтра

На 11.02.2019   /10:00 - 15:00  / -  Старо Село, Общ. Мездра:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Георги Димитров, Горната Махала, Дружба, Здравец, Мир, Райко Даскалов, Средна Чешма, Шипка, Янтра

На 12.02.2019   /14:00 - 14:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Хубавене:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Божур, Васил Левски, Георги Димитров, Д-Р Стоян Стоянов, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Илия Темелски, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Искър, Местност Ябълковата Градина, Момина Сълза, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Синчец, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, УПИ Iii-385 Кв.29, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон I-Ви, Шипка

На 12.02.2019   /14:00 - 16:00  / -  Хубавене

Община Мизия  

На 13.02.2019   /12:30 - 16:00  / -  Гложене, Общ. Козлодуй:   Ддф Видин

Община Роман  

На 15.02.2019   /09:00 - 12:00  / -  Караш:   Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Дунав, Искър, Надежда, Незабравка, Панайот Волов, Пано Кънчев, Петко Р. Славейков, Св.Св.Кирил И Методий, Стефан Караджа, Тоновец, УПИ I-272, Христо Ботев, Цар Калоян

На 15.02.2019   /12:30 - 15:30  / -  Караш:   Акация, Брусника, Васил Левски, Дунав, Искър, Любен Каравелов, Марковец, Пеща, Св.Св.Кирил И Методий, Тоновец, Христо Ботев, Цар Калоян, Чукара

На 14.02.2019   /09:00 - 12:00  / -  Кунино:   Илия Пенчовски, Йоло Бърдаров, Липите, Люляк, Петко Лалов, Пишурата, Самуилица, Симеон Найденов, Софроний Врачански, Теменуга, Трифон Даскала, Цветан Гановски, Цено Тодоров

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.


 

 

 

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. МВнР съобщава къде гръцките фермери ще блокират пътища 0| 3163 |07.02.2019 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2870 |05.02.2019 . Вижте къде утре ще спират водата в София 0| 3069 |04.02.2019 . Спират водата в някои райони в София 0| 2924 |03.02.2019

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads
Реклама / Ads

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах