Сряда, 20 Февруари 2019, 22:51
Frognews
0| 2843 |01.02.2019

Вижте къде ще спират тока

.
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 04-08.02.2019 г.

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 02 - 08 февруари 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

СОФИЯ ГРАД  

Община Банкя  

На 05.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Банкя, Шейново

На 05.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Шейново

Община Витоша  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Акация/Бояна/, Беловодски път, Боянец, Боянска Река, Бялата Чешма/Кв.Бояна/, Десислава, Иваница Данчев, Карамфил, Марини Круши, Пантелей Николов/624/, Синята Скала, Стар Беловодски път, Сълзица

На 04.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Росен

На 04.02.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Драгалевци, Крайречна, Крайречна /Драгалевци/, Нарцис/Методи К.Димитров/, Папрат, Подграмада, Проф. Илия Йосифов, Ул.Подграмада, Цар Иван Александър/Симеон

На 04.02.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Бела Дона, Крайречна, Папрат

На 05.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 06.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 732-ра/Витоша/, 775-та/Витоша/, Бояна, В.З.Бояна УПИ XXV-776, Кв.20а, Емануил Попдимитров/432-ра/, Калоянова Крепост/731/, Кв.1 8УПИ III-75, Кумата, Подграмада, Пролет/Бояна/, Радецки/733/-Кв.Бояна, Розариум

На 05.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Беловодски път, Панорамен път

На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 614-та/Витоша/, Акация/Бояна/, Беловодски път, Божур, Боянец, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Бялата Чешма/Кв.Бояна/, Десислава, Деян Гьоргов/612/, Иваница Данчев, Карамфил, Марини Круши, Панорамен път, Пантелей Николов/624/, Синята Скала, Стар Беловодски път, Сълзица

На 06.02.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Бояна, Витоша, Голяма Могила, Голяма Могила/В.З.Киноцентър/, Сири Дол, Тричкова Могила

На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Акация/Бояна/, Беловодски път, Беловодски път, Боянец, Боянска Река, България, Бялата Чешма/Кв.Бояна/, Герганица, Десислава, Иваница Данчев, Иваница Данчев, Илия Кутев/608/, Карамфил, Марини Круши, Пантелей Николов/624/, Поетична/606/, Севастократор Калоян/Алекса, Синята Скала, Стар Беловодски път, Стар Беловодски път, Сълзица, Църковна

На 07.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Дъбова Гора, Карамфил, Маринковица

На 07.02.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва /Драгалевци/, 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 322-ра /Драгалевци/, 323-та /Драгалевци/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, Акад.Сандерс, Андрей Бачковски, Бойка Войвода, Драгалевци, Лешникова Гора, Мащерка, Планина Витоша, Поп Тодор Врачански, Природен Парк Витоша, Проф. Боньо Ангелов

На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Акация/Бояна/, Беловодски път, Боянец, Боянска Река, Брезите, Бялата Чешма/Кв.Бояна/, Десислава, Дренето, Иваница Данчев, Каменно Здание, Карамфил, Кумата, Марини Круши, Пантелей Николов/624/, Ралевица, Севастократор Калоян/Алекса, Синята Скала, Стар Беловодски път, Сълзица

На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Проф. Илия Йосифов

Община Връбница  

На 04.02.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: 362-ра/Връбница/, Връх Манчо, Иван Дим.Ненов, Модерно Предградие, Стефан Дуньов/Седми Конгрес, Цветница/Димитър Г.Марче/

На 07.02.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: 2-ра /Толева махала/, Европа/Баба Парашкева/, Сливница

Община Изгрев  

На 07.02.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Цариградско Шосе/Тракия/

Община Илинден  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/

На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гевгелийски, Света Троица/Вълчо Иванов/

На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гевгелийски

На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гевгелийски, Гевгелийски

На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Захарна Фабрика, Света Троица/Вълчо Иванов/

Община Искър  

На 04.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Казичене: XVI-1516,Кв.32, Никола Петков/Кирил Маджаро

На 05.02.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  София: Враня, Гара Искър, Димитър Миленков, Дружба 2

На 05.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Димитър Миленков

На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Бусманци, Бусманци

На 06.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Казичене: Серафим Стоев

На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гара Искър

Община Красно Село  

На 04.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Ген. Суворов, Тодор Каблешков, Цар Борис III/Девети Септ., Чучулига

Община Кремиковци  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  София: 28-ма/Враждебна/, 38-ма/Враждебна/, 40-та/Враждебна/, 48-ма/Враждебна/, 59-та/Враждебна/, Враждебна

На 05.02.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  София: Стефан Киров

Община Лозенец  

На 04.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Ж.К.Градина

На 05.02.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  София: Синчец

На 05.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Бигла, Йоан Екзарх, Света Гора

На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Кричим/Петко Енев/

На 06.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Ж.К. Градина

На 06.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Бабуна Планина, Златовръх/Лука Кунин/, Кораб Планина/Илия Филипов/, Кричим/Петко Енев/

На 07.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Ангел Каралийчев/433-та/, Иван Пейчев/443-та/, Кирил Буюклийски, Проф.Жечо Атанасов

На 07.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Беломорски Проход

На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Ул.Леа Иванова, Чавдар Мутафов/452-ра/

На 08.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Ул.Леа Иванова

На 08.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Драгалевска, Майор Томпсън

Община Люлин  

На 05.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ -  София: Люлин 1

На 06.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч.; 13:00 - 16:15 ч./   На 07.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: 106-та, Люлин, Люлин 2

На 06.02.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Люлин, Люлин 4

На 06.02.2019 г. /15:00 - 16:15 ч./ -  София: Люлин

На 07.02.2019 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  София: Ген. Михаил Савов, Люлин, Люлин 2, Царица Йоанна

На 08.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ -  София: Люлин 2

На 08.02.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Ген. Асен Николов/Ив.Ботев/, Красино, Люлин 8

Община МЛАДОСТ  

На 04.02.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 05.02.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 06.02.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 07.02.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 08.02.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Младост 1

На 05.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Александър Малинов, Младост 1, Младост 2

Община Надежда  

На 04.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 05.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Надежда 1

На 06.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 07.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 08.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Свобода

Община Нови Искър  

На 04.02.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  София

На 04.02.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Чепинци, Общ. Столична: II-222034 Кв.104б, Генади Никифоров, Георги Никифоров, Зора, Искър, Напредък, Орфей/Трайко Чонев/, Отечество, Радост, Реката/Иван Пугачов/, Стара Планина/Милчо Иванов/, Ул.Искър, Училищна, Хан Аспарух/19-ти Април/, Хоризонт, Читалищна/Тодор Пецов/

На 05.02.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Чепинци, Общ. Столична: Іі-1002 Кв. 36а, Воденичарска, Възрожденска/Дойчин Манолов, Генади Никифоров, Герена, Градинарска/Недялко Кьосев/, Извор, Комитин Петре/Пролет/, Надежда, Светльовци/Михаил Светлов/, Спортист, Тополите/Богдан Тренин/, Чепинско Шосе

На 06.02.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  София: Околовръстен път

На 06.02.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Чепинци, Общ. Столична: 32-ра, 80409.5812.49, 80409.5842.45, Воденичарска, Възрожденска/Дойчин Манолов, Георги Никифоров, Голяма Могила, Градинарска/Недялко Кьосев/, Дзуката/Партизанин/, Изгрев, Имот 1300, Липа, Орфей/Трайко Чонев/, Освободителна, ПИ 80409.5836.13, Стефан Недялков, Тополите/Богдан Тренин/, Чепинско Шосе

На 07.02.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Чепинци, Общ. Столична: 202044, 3-та, 80409.5993.87, Георги Никифоров, Железничарска/Реката/, Зора, Напредък, Отечество, Пресвета/Полет/, Реката/Иван Пугачов/, Светльовци/Михаил Светлов/, Стара Планина/Милчо Иванов/, Училищна, ХIх-160,Кв.97, Читалищна/Тодор Пецов/

На 08.02.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Ленково: С.Ленково

На 08.02.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Чепинци, Общ. Столична: Ангел Илчов-Гело, Възрожденска/Дойчин Манолов, Генади Никифоров, Георги Никифоров, Герена, Долец, Изгрев, Комитин Петре/Пролет/, Манастирска/Чавдарци/, Надежда, Светлина, Светльовци/Михаил Светлов/, Спортист, Стара Планина/Милчо Иванов/, Читалищна/Тодор Пецов/

Община Оборище  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Каймакчалан

Община Овча Купел  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Драгоман, Иван Радоев/Уляна Громова/, Маестро Кънев/В.Марков/, Маньово Бърдо, УПИ-VIII-902

На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Драгоман, Маньово Бърдо

На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Дъб, Жоте Илков, Златна Есен, Павел Младенов, Перла, Справедливост/Червени Ескад, Стоичко Станиславов, Траян Танев, УПИ Ix-514 Кв.21

Община Панчарево  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 3-ти Март, Васил Левски/69-та/, Калугерица/П. Ценков/, Младен Ангелов/39-та/, Никола Крушкин/2-ра/, Просвета/Комсомолска/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Тинтява/36-та/, Шоплук/Шопска Комуна/

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Герман: Вилна Зона Кариерата

На 06.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Манастира

На 07.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 0423.6992.6, 3-ти Март, III-234, Богдана, Вилна Зона Бистрица, Иглика, М.В.З.Бистрица Вила Бреза, М.В.З.Бистрица Вила Морена, Просвета/Комсомолска/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, УПИ І-254,Кв.42а, Чучулига

На 07.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Незабравка/В.З. Бистрица/

На 08.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 3-ти Март, XXVII-3658, Божур, Калугерица/П. Ценков/, Кооперативен Труд, Мали Дол/Йордан Терзийски/, Младост/37-ма/, Никола Крушкин/2-ра/, Пролет, Просвета/Комсомолска/, Щастливеца

Община Подуяне  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Баба Тонка, Григорий Цамблак, Дряновски Манастир, Иван Добровски, Станислав Доспевски

На 06.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Немирович Данченко 6

Община СЕРДИКА  

На 04.02.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Железопътна/23-ти Януари/, Костадин Т.Петров, Костадин Трайков, Локорска, Мара Бунева/Социалистическа, Подем, Пощенска, Свобода

На 05.02.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Бенковски, Бодра Смяна, Геле Китов, Единство, Зеленска, Игрище, Лазар Михайлов/Хр.Манов/, местност Стария Мост, Наука, Руски Воин

На 06.02.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Бенковски, Лазар Михайлов/Хр.Манов/, УПИ І-923,Кв.52г,М.Бенковски

На 07.02.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Бенковски, Бодра Смяна, Лазар Михайлов/Хр.Манов/, УПИ І-923,Кв.52г,М.Бенковски

На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Клокотница, М.Зона В-17, Опълченска, Охрид/Станка Първанова/, Странджа

На 08.02.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Александровска/Ил.Манов/, Варшавско Въстание/Тр.Цонев, Есперанто, Калач, Лавандула, Първа Българска Армия, Разливо, Рояк/Ст.Димитров/, Сините Камъни

Община Слатина  

На 07.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Съединение 5

На 08.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Лидице 14

Община Средец  

На 06.02.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Ген. Паренсов

Община Студентски Град  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 21-ви Век, Вец Симеоново , Висарион Белински , Георги Златаров , Дианабад, Йордан Трифонов, Кирил Попов  , Малинова Долина , Никола Габровски , Петър Джидров , Симеоновско Шосе , Стефан Младенов  , Христо Вакарелски

На 05.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: 1-ва Кв.Мал.Долина/Студентс, 3-та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град, Инж. Стоимен Сарафов, Климент Охридски, Малинова Долина, ПИ 68134.1604.744, Св. Климент Охридски

На 05.02.2019 г. /08:15 - 08:30 ч./ -  София: Никола Недев 16

Община Триадица  

На 05.02.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Емилиян Станев/490/, Ул. Д. Дюлгеров

 

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Ботевград  

На 04.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 05.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 06.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 07.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 08.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона, Лозята

На 04.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 04.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Александър Стамболийски, Божко Божилов, България, България, България, Витоша, Гурко, Гурко, Индустриална, Опълченска, Седемнайсти Ноември, Цар Иван Шишман

На 04.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: 16-ти Ловчански Полк, 1866 Година, Бензиностанция, Илия Стоянов, Индустриална, Цар Освободител

На 05.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Александър Стамболийски, Божко Божилов, България, България, България, В.З.Зелин, Витоша, Воденицата, Гурко, Гурко, Зелин-13-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Средния път, Зелин-Тодор Петров, Индустриална, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, М.Воденицата, местност Пръдлювец, Мухалница, Опълченска, Павитта, Седемнайсти Ноември, Стара Планина, Трети Март, Цар Иван Шишман, Широко Ливаде

На 05.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: М.Калница, 036152, местност Бенчова Курия, местност Бенчовска Курия, Пи-037081, Пик

На 05.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Трудовец: Александър Стамболийски, Беласица, Бистрица, Бор, Бързашка (Партизанска), В.Зона Лозята, Вардар, Васил Ангелов Цоцов, Васил Левски, Вилна Зона, Витоша, Влашко Поле, Георги Попиванов, Д-Р Димитър Василев, Девети Май, Драган Черния, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зелин, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, извън регулация До С. Трудовец, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Марица, махала Манастирица, Мургаш, Никола Иванов (Н.Драганов), Огоста, Опълченска (Комсомолска), Отец Паисий, Панчовска (Панчо Геровски), Петко Златарски, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Райчин Комитина (В.Башев), Републиканска, Рибарниците, Сан Стефано, Славянска, Спортна Среща, Стара Планина, Стефан Караджа, Стубелска, Трети Март (Ал. Иков), Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), УПИ IV-1671, Кв.88, Урвич, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон I, Цеко Вълков (М. Палаузов), Черковна (Марин Димитров), Черниш, Шейново, Шипка, Янтра

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./   На 06.02.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Етрополе: Георги Антонов

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./   На 06.02.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Правец: Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ Іі Кв.117, извън регулация, До Гр.Правец, Кв.Езерото, Лесковец, махала Поповска, махала Пушкарско, махала Скърнава, Месност Орниче, местност Христовото, Нанин Дол, Орниче, Серпухов, Скърнава

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./   На 06.02.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разлив: 000134, 13022 махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, махала Багелейска, махала Боновска, махала Влъчковска, махала Груевска, махала До Ресторанта, махала Куевска, махала Маргинска, махала Милинско, махала Сираковско, махала Стопански Двор, махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./   На 06.02.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, X-916, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Зелин, Лозята, местност Пейовица, Никола Иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка

На 05.02.2019 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Правец: Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ Іі Кв.117, Кв.Езерото, Лесковец, махала Поповска, махала Пушкарско, махала Скърнава, Месност Орниче, местност Христовото, Нанин Дол, Орниче, Серпухов, Скърнава

На 05.02.2019 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Разлив: 000134, 13022 махала Щапалска, махала Багелейска, махала Боновска, махала Влъчковска, махала Куевска, махала Милинско, махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 05.02.2019 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./   На 06.02.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: Ам Хемус

На 05.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски, Васил Левски, Дондуков, Каблешков, Славейков, Трети Март, Цар Самуил

На 06.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград

На 06.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: махала Преславица

На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: 003036, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, Зелин-11-А, Зелин-16-А, Зелин-20-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-36-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Средния път, Казармен, Курорт Зелин, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Стефан Стамболов, Чеканица

На 07.02.2019 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Правец: IV, Кв.9, IV-6393, VI,Кв.2, VI-179, Кв.104, VII,Кв. 2,От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Епископ Генадий, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв.9,Упи VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Живковска, махала Манастирица, махала Поповска, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, махала Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, местност Стилковски Рът, местност Топилата, местност Тошински Рът, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ 225 Кв. 110, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв.57, УПИ ХI-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 07.02.2019 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Разлив: махала Маргинска

На 07.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Ботевград: Васил Левски, Илия Стоянов

На 08.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: Александър Войницки, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Ваньо Македонски, Гаврил Брънчов, Гълъб Войвода, До Младост, Освобождение, Патриарх Евтимий, Рила, Саранск, Севаст Огнян, Склад на Едро, Стамен Панчев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Шипка

На 08.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Ботевград: Адрян Атанасов, Васил Левски, Д-Р Адриян Атанасов, Илия Стоянов, ХХVIII

Община Годеч  

На 07.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 08.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Шума: извън регулация, П-Л XIx-53, Кв.3, УПИ XVII-41,Кв.11, УПИ ХV-23, УПИ-VII-78

На 08.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Годеч: Софийско Шосе

Община Горна Малина  

На 04.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./   На 05.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Априлово, Общ. Горна Малина: V-26 Кв 34, XIV-9, Кв.23, Десета, Единадесета, П-Л XVII-27, Кв.34, Тридесет и Осем, УПИ III-393, Кв.50, УПИ XIx-159,Кв.13, УПИ XXII-26, Кв.34, УПИ Хх-Общ, Кв.55, ХI-385-СПТД, Кв.49, Четвърта, Четриридесет и Първа, Шеста

На 04.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./   На 05.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Долна Малина: IV-132,Кв.15, М. Край Село, Стопански Двор, УПИ -285, Кв.23, УПИ II-180 Кв.190, УПИ III-43,Кв.10, УПИ V-18057 Кв.5, УПИ XXI-339,340, Кв.25, УПИ ХіV-278 Кв.24, УПИ-XII-341, Кв.26

На 04.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./   На 05.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Петково, Общ. Елин Пелин: №000002, По Одобрен Квс на С.Петково, Имот № 000138, Оборище, Площада, С.Петково, С.Петково ТП Входа на Ткзс, С.Петково Ул.Кирил и Методий, С. Петково Ул.Н.Рилски 10, С.Петково Ул.Хан Аспарух 29, С.Петково Ул.Хан Аспарух 33, С.Петково Ул.Хан Аспарух 37, С.Петково Ул.Хан Аспарух 39, Ул.В.Левски №7, УПИ II-127, Кв. 38, УПИ IX-283 Кв.23, УПИ XV-26 Кв.4, УПИ ІV-232, Кв 36, УПИ ХI-239, Кв.36

На 04.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./   На 05.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Столник: XXII-57, Св.Св.Кирил и Методии, Ул.Бот.Шосе № 32, Ул.Бот.Шосе № 40, Ул.Св.Св.Кирил и Методий №2, УПИ ІV-124

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Стъргел: УПИ I-390, Кв.47, УПИ VII-309, Кв.52, УПИ XI-286, Кв.41

На 07.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Осоица: 10, Ix 140 Кв.1, XI-400 Вилна Зона, Общ.Горна Малина, П-Л VI-137, Кв.1, Парцел VIII От Кв.53 В.З. Осоица, УПИ IV-249, Кв.22, УПИ V-226,Кв.20, УПИ XIV-151, Кв.4, УПИ Х-404 Кв 1

Община Долна баня  

На 06.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Александър Стамболийски, Белмекенска, Бистришка, Васил Левски, Деница, Димитър Благоев, Дружба, Елин Пелин, Захари Стоянов, Илинденско Въстание, Опълченска, Павел Вежинов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Славейков, Рилска Вода, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух

Община Драгоман  

На 05.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Беренде, Общ. Драгоман

На 05.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VIII-149, Кв.20

На 05.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Прекръсте

На 05.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Драгоман: Международно Шосе, Патриарх Евтимий

На 06.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Калотина: Втора, Първа

На 06.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Калотина

На 07.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Калотина: Втора, Калотина

На 07.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Цацаровци, Общ. Драгоман: махала Под Камъка

Община Елин Пелин  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин: VIII Кв.57, Водна Помпа Отпадни Води, Кв.57 Парцел 5, Пейо Яворов, Радецки, Рила, УПИ І-Общ Кв.57, Хаджи Димитър, Чойна

Община Етрополе  

На 05.02.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Бойковец: Орище, УПИ-І-142

На 05.02.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Етрополе: Вилна Зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, махала Иванчовец, Месност Ябланица, местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница, Ябланица

На 05.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Етрополе: местност Баш Самоков

На 06.02.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Етрополе: 114, 27-ми Ноември, VI, Кв.73, Акация, Александър Атанасов, Александър Спасов, Александър Стамболийски, Батак, Бенковски, Васил Левски, Васил Петлешков, Владимир Заимов, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Гладстон, Двадесет и Седми Ноември, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Гръбчев, Екатерина и Цеко Костови, Елаците, Иван Вазов, Йорданка Чанкова, Квартал 73, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Люляк, М.Равнище №210042, Максим Горки, Малина, Малки Искър, Марийка Гаврилова, Марко Марков, Недялко Йосифов, Никола Вапцаров, Никола Михайлов, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Партизански, Пионер, Победа, Пролетарска, Раковска, Руски, Софроний, Спортист, Стефан Караджа, Стефан Червеняков, Сто и Втори, Сто и Четринадесети, Столетов, Тодор Доков, Тодор Пеев, Трети Март, УПИ-І -Парк, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чертиград

На 06.02.2019 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Етрополе: 27-ми Ноември, Александър Стамболийски, Двадесет и Седми Ноември, Люляк, М.Равнище №210042, Партизански, Пионер, Руски, Тодор Доков

Община Ихтиман  

На 04.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./   На 07.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 05.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино

На 05.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Полянци: XIX-107, УПИ III-92, Кв. 8

На 05.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Черньово: УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVі-6,Кв.1, УПИ ХІV-105, Кв.16

На 06.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман

На 06.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман: VII-138, Стопанска Сграда

На 06.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Генерал Гурко, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, местност Еледжик, местност Шиндар, Предгарова

На 06.02.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Дунав, Здравец, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, местност Еледжик, местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Ружа, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра

На 06.02.2019 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ -  Горна Василица

Община Копривщица  

На 04.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Васил Боримечков, Васил Левски, Вежен, Въртопа, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Граничар, Двадесет и Четвърти Май, Джемина, Дойранска Епопея, Дружба, Европа, Еделвайс, Елин Пелин, Зорница, Иван Вазов, извън регулация, Изгрев, Лайка, Липа, Лиска, Лъджене, Любен Каравелов, Местн.Козница, местност Тифула, Мир, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Планински Извори, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис III, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин

На 04.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Душанци: М. Долна махала В УПИ 018050

На 04.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Копривщица: Барикадите, Баркаш, Богдан Войвода, Бор, Борис Захов, Брайко Енев, Бунтовна, Васил Икономов, Векилова, Вельо Врачев, Гара Копривщица, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Салчев, Георги Тиханек, Голомяхова, Груйо Ценов, Двадесет и Четвърти Март, Двадесети Април, Детелин Войвода, Димо Пиринджиев, Димчо Дебелянов, Дончо Ватах Войвода, Дончо Плачков, Дядо Либен, Здравец, Иван Бората, Иван Джартазанов, Иван Келчев, Иван Кривиралчев, извън регулация, Имот С Идент. 38558.3.85, Кв.122 УПИ V-1983, Кирил Бояджиев, Коста Малказанов, Костадин Доганов, Любен Каравелов, Мангър Войвода, Мандулова, Матея Кривиралчев, местност Войводенец, местност Попадия, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Геров, Найден Попстоянов, Нешо Попбрайков, Нешо Шабанов, Никола Беловеждов, Никола Белчев, Никола Герджиков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Пенчо Видин, Петко Кълев, Петко Шипочинов, Петровден, Петър Жилков, Попска Река, Първа Пушка, Радомирова, Райново Дере, Рашко Брайков, Рашко Х.Стойчев, Салчо Василев, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Тумангелова Чета, УПИ XXIII-1270, Кв.79, Хаджи Генчо, Хаджи Ненчо Палавеев, Христо Тороманов, Цоко Будин, Юрукова, Яко Доросиев

На 04.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пирдоп: Александър Стамболийски, Борис Темков, Братя Х. Димитрови, Бузола, Димитър Ночев, Еделвайс, Еленско, Здравец, Илчо Димов, Имот 000564, Местн. Еленско, Методи Стоянов, Отец Иван Гайдаров, Рорач, Рошава Могила, Сергей Румянцев, Славци, Стефан Стамболов, Цено Евтимов, Шеста

Община Костенец  

На 06.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Горна Василица: 3-479 Кв.68 махала Пердова, махала Пердова, Пердова

На 04.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Балчовица, Бор, Бунара, Вароша, Георги С.Раковски, Здравец, Иван Вазов, Иван Вазов, Инчовица, Искър, Искър, Китка, Константин Костенечки, Любен Каравелов, Марица, Освобождение, Пейо Яворов, Пипериче, Радост, Република, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил и Методий, Свети Св.Кирил и Методий, Соколовец, Софроний Врачански, Христо Ботев, Христо Ботев, Чавча, Череша, Ягода

На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Белмекен, ПИ 1928,1935 От УПИ XI,Кв.90, Търговска, Цариградско Шосе

Община Костинброд  

На 04.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: VIII-476 Кв.27, местност Лешке, Парцел VIII, УПИ Ix-275 Кв.35

На 04.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 07.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 08.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд: Бели Брези, Белица, Витоша, Гео Милев, Искър, Кап. Петко Войвода, Марица, Острова, Петровден, Пирин, Райна Княгиня, Средец, Черно Море

На 04.02.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Божурище: Европа, КТП Булет, Максим Горки, УПИ XXX-70, Кв.8, Хан Кубрат, Цар Борис Първи

На 04.02.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Гурмазово

На 04.02.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Костинброд: Обединена

На 04.02.2019 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Бучин Проход: път II - 81, УПИ ХIII, Кв. 11

На 04.02.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Бучин Проход

На 05.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 06.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Голяновци: 401001, XVI-131, Кирил и Методи, М. „Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, ПИ 001242, ПИ 403046,М.Червилак, УПИ 2-127,129,227 Кв.10, УПИ III-298, Кв.4

На 06.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костинброд: Индустриална Зона местност Полето

На 07.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Божурище: Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Иван Вазов, Отец Паисий, Ягода

На 08.02.2019 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Божурище: Акация, Беласица, Божур, Генерал Гурко, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Кв.15, Любен Каравелов, Люлин, Малина, Неофит Рилски, Трети Март, УПИ Ix-Общ Кв.25, УПИ VII Кв.25, Христо Ботев

Община Пирдоп  

На 04.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Европа, Здравец, извън регулация, местност Тифула, Опълченска, Средна Гора, Хан Крум, Цар Борис III

На 04.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Душанци: VIII-538, Кв.33, Акация, Ал.Стамболийски, Ален Мак, Бор, Борова Гора, Бреза, Бялата Вода, Васил Левски, Георги Пирдопски, Георги Салчев, Георги Стойчев, Дебелска, Димитър Пенев, Димитър Шопов, Душанска Комуна, Здравец, Иван Костадинов-Агронома, Извор, извън регулация, извън регулацията, Искро Нейчев, Кирил и Методий, Колибанска, Костадин Илиев, Куфарита, Летците, Люляк, местност Спасови Могили, Мир, Момин Камък, Найден Кирилов, Никола и Делчо Черневи, Никола Койчев, Пейчо Станчев, Пета, Първа, Свети Георги, Свобода, Селище, Средна Гора, Станьо Добрев, Тодор Душанцалията, Тополница, УПИ I-164,Кв.15, Черковна, Юрий Гагарин

На 04.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Копривщица: Бор, Борносузова, Васил Икономов, Вельо Врачев, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Тиханек, Георги Тосунов, Гергьовден, Груйо Ценов, Димчо Дебелянов, Дончо Плачков, Душко Цаков, Иван Бората, Иван Келчев, извън регулация, Костадин Доганов, Косьовец, Любен Каравелов, М. Попска Река - 4, Пи38558.11.499, Мангър Войвода, Марин Тодоров, Матея Кривиралчев, местност Попадия, местност Равна Поляна, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Попстоянов, Нешо Попбрайков, Нешо Шабанов, Никола Гайтанеков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Петровден, Полковник Кесяков, Попска Река, Първа Пушка, Райна Кацарова (Бор), Райново Дере, Ралчо Войвода, Рашко Х.Стойчев, Стайко Филипов, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Фръго Доев, Хаджи Ненчо Палавеев

На 04.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пирдоп: Еленско, извън регулация

На 04.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Челопеч: Александър Стамболийски

На 05.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Златица: I-870, Кв.69, XIII, Кв.169, Александър Стамболийски, Априлско Въстание, Блок-Енерго, Богдан, Боримечка, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Велко Болчев, Владислав Варненчик, Генерал Брок, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Гълъбец, Детелина, Димчо Дебелянов, Драва, Дядо Пенчо, Елин Пелин, Еп.Софроний Врачански, Захари и Мария Сергиеви, Захари Стоянов, Златишко Поле, Ивайло, Иван Вазов, Иван Русеков, извън регулация, Йордан Йовков, Кашана, Киро Стоянов, Козлодуй, Козница, Косица, Лулчо Гарчов, Любен Каравелов, Македония, Максим Горки, Медет, Момина Скала, Морава, Неделко Неделев, Нено Гугов, Неофит Рилски, Опълченска, П.Р.Славейков, Патриарх Евтимий, Пирин, Площад Македония, Полковник Мадрикин, Рад Радев, Розова Долина, Сава Чукалов, Свети Св.Кирил и Методий, Свещи Плаз, Софийско Шосе, Средна Гора, Стара Планина, Страцин, Събко Милков, Тодор Пеев, Тополница, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харалампи Самарджиев, Христо Ботев, Хъшове, Цар Калоян, Черешово Топче, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин, Якуб Враня

На 05.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пирдоп: Хан Аспарух

На 05.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Златица: Баба Тонка, Батак, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Вилна Зона Черешака, Георги Златанов, Голеш, Гълъбец, Златишки Проход, извън регулация, Липа, местност Свети Спас, Оборище, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Рад Радев, Райна Княгиня, Рила, Родопи, Синчец, Спас Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Харалампи Самарджиев, Чайка

На 06.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бенковски, Общ. Мирково

На 06.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Златица: Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, извън регулация, Черешака

На 06.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Каменица, Общ. Мирково: махала Брестака, махала Илинден, махала Преспа, махала Хвърчил, махала Черковище, УПИ ХVIII-117, Кв.6

На 06.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Карлиево

На 06.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мирково: 48324,200,860, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 06.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Петрич, Общ. Златица: махала Бодят, П-Л III-124, Кв.12, Х-97, Кв.24

На 06.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Смолско: Кв.33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв.21

На 06.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Църквище: V-19, Кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 06.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Чавдар, Общ. Чавдар: УПИ ХХIII-1053, 055080,Масив 55,М.Кьойдере, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Белмекен, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Димитър Божинов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Кирил и Методий, Кокиче, Липа, Лука Кунин, Любен Каравелов, Люляк, М. Южека, извън регулация, Малина, местност Бостанлъка, местност Кьойдере, местност Чамдере, местност Шумето, местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Панчо Комитата, ПИ 040041, М. „Карагачето , Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Рила, Родопи, Роза, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 06.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Челопеч: Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

На 07.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Златица: извън регулация, местност Медет, Почивен Дом Средна Гора

На 07.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Златица: извън регулация, местност Калето

Община Правец  

На 04.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Джурово: М.Беляновец Кв.9 УПИ VIII, махала Беляновец

На 04.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 05.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв.

На 08.02.2019 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Правец: Владин Рът, Лесковец, махала Поповска, махала Пушкарско, махала Скърнава, местност Христовото, Серпухов

На 08.02.2019 г. /08:00 - 17:15 ч./ -  Своде: махала Преход

Община Самоков  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: II-1901 Кв.140, Авксенти Велешки, Бузлуджа, Булаир, България, България, България, България, Васил Стоин, Велико Търново, Връх Вихрен, Възраждане, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Захари Хаджигюров, Здравец, Иван Вазов, Иван Доспевски, Иван Шишман, Искър, Ихтиманско Шосе, Константин Фотинов, Коста Вальов, Крали Марко, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Люляк, Макгахан, Македония, Марица, местност Ридо, Момина Сълза, Мусала, Никола Драмалиев, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Оборище, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пашеница, Пейо Яворов, Петър Попангелов, Петър Попангелов-Старши, Пирин, Подридна, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Самоково, Сини Вир, Слави Генев, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тинтява, Тракия, Тридесети Декември, Търговска, Търговска, УПИ 65231.911.36, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Максимов, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Борис III, Център За Настаняване От Семеен Тип, Черно Море, Шипка, Шумнатица

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Говедарци: Александър Стамболийски, Борис Хаджисотиров, Бреза, Буря, Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Доспей махала, Дружба, Единадесета, Кокиче, Мир, Осемнадесета, Отец Паисий, П-Л Хіі-486, Кв.11, Пионерска, Победа, Преспа, Роза, Седемнадесета, Славянска, Спортна, Труд, Христо Ботев, Ягода

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне

На 06.02.2019 г. /10:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.02.2019 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  Самоков: Софийско Шосе

На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Доспей: 1-ва, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 15-та, 16-та, 16-та, 17-та, 18-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 21-ва, 22-ра, 22-ра, 24-та, 24-та, 25-та, 26-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 4-та, 5-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 7-ма, 8-ма, 8-ма, 9-та, Площада, Площада

На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: II-1901 Кв.140, Авксенти Велешки, Бузлуджа, Булаир, България, България, България, България, Васил Стоин, Велико Търново, Връх Вихрен, Възраждане, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димчо Дебелянов, Еленин Връх, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Захари Хаджигюров, Здравец, Иван Вазов, Иван Доспевски, Иван Шишман, Искър, Ихтиманско Шосе, Константин Фотинов, Коста Вальов, Крали Марко, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Люляк, Макгахан, Македония, Марица, местност Ридо, Момина Сълза, Мусала, Никола Драмалиев, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Оборище, Опълченска, Орлови Скали, Освобождение, Отец Паисий, Пашеница, Пейо Яворов, Петър Попангелов, Петър Попангелов-Старши, Пирин, Подридна, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Самоково, Самоково, Сини Вир, Слави Генев, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тинтява, Тракия, Тридесети Декември, Търговска, Търговска, УПИ 65231.911.36, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Максимов, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Симеон, Цареви Кладенци, Център За Настаняване От Семеен Тип, Черно Море, Шипка, Шумнатица, Ястребец

На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шипочане

Община Своге  

На 04.02.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 09:15 - 09:30 ч./   На 05.02.2019 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /11:45 - 12:00 ч./ -  Бов, Общ. Своге: Луково

На 04.02.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 09:15 - 09:30 ч./   На 05.02.2019 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /11:45 - 12:00 ч./ -  Губислав

На 04.02.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 09:15 - 09:30 ч./   На 05.02.2019 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /11:45 - 12:00 ч./ -  Дружево

На 04.02.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 09:15 - 09:30 ч./   На 05.02.2019 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /11:45 - 12:00 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, махала Радеж ТП Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина

На 04.02.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 09:15 - 09:30 ч./   На 05.02.2019 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /11:45 - 12:00 ч./ -  Левище

На 04.02.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 09:15 - 09:30 ч./   На 05.02.2019 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /11:45 - 12:00 ч./ -  Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Градище, Ком, махала Кат, махала Мъжев Дел, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, П-Л XIII, Пл.№165, Кв.39, Ропотамо, Соколец, Стара Планина, УПИ-XV-46

На 04.02.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 09:15 - 09:30 ч./   На 05.02.2019 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /11:45 - 12:00 ч./ -  Оплетня: Парцел V-94, Кв.3

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Своге: Зли Дол, Околовръсна, Репище

На 06.02.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Бракьовци: местност Полеглица

На 06.02.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Брезе, Общ. Своге: 06272.159.9901, Келемеровци, УПИ І-55, Кв.9, ХI-59,60,Кв.9

На 06.02.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Гинци: местност Петрохан, Парцел 255, УПИ II-466,87,88, УПИ Ix-485 Кв.14

На 06.02.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Добравица

На 06.02.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Брезе, Общ. Своге

На 06.02.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ -  Добърчин: М. Люшничец

На 06.02.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ -  Завидовци

На 06.02.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ -  Искрец: 048015, 055051м.Ливадите, I-133, Кв.21, VII-630,Кв.59, VIII-369, Кв.16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, Кв.Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, махала Баломир, махала Божица, махала Букет, махала Джагаловци, махала Джуринци, махала Дупни Камък, махала Коньовци, махала Кукла, махала Кулинци, махала Сврачковци, махала Севкинци, махала Тонинци, махала Ценов Мост, махала Чуй Петел, Меча Поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара Планина, Тепавицата, УПИ I-436 Кв.28, УПИ III-481 Кв.29, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, Христо Ботев, ХхIх-608,Кв.34, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен

На 06.02.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ -  Своге: Домишлярете, махала Брестака, махала Свиново, Общ.Своге МТП Свиново, Слатина

На 07.02.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Миланово, Общ. Своге: Мъжев Дел, УПИ-XV-46

На 07.02.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Искрец: 055051м.Ливадите, Акация, Васил Левски, Ливаге, махала Кулинци, УПИ I-436 Кв.28, УПИ III-481 Кв.29

На 07.02.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Томпсън: УПИ VI-267,Кв.3, Франк Томпсън

Община Сливница  

На 06.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Алдомировци: 27 Ма, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Имот №569, Люляк (Ст.Лазов)

На 06.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Костинброд

На 06.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: VII-180, Кв. 140, Безименна, Бъдеще, Войнишка махала, Кореняк, Лозан Арсов, Победа, Работник

На 06.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Храбърско: махала Черен Пешо

 

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Гулянци  

На 08.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Байкал: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бенковски, Васил Левски, Вит, Г Димитров, Гаврил Генов, Георги Кирков, Георги Михайлов, Георги Раковски, Градинарска, Дунав, Искър, Лом, Любен Каравелов, Марица, Н Дъбовянов, Оборище, Огоста, Пирин, Рила, Родопи, Росица, Сакар, Средна Гора, Стадиона, Стара Загора, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шипка

На 07.02.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Гулянци: В.Левски, Вит, Г.С.Раковски, Ген Гурко, Георги Бенковски, Отец Паисий, Пеньо Пенев, Петър Берон, Родопи, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март

На 08.02.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Гулянци: Ал Стамболийски, В.Петлешков, Иван Асен II, Кирил и Методий, Милин Камък, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 08.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брест, Общ. Гулянци: Хан Аспарух

На 08.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гиген: Ан Кънчев, Байкалска, Велико Търново, Вит, Волга, Г Делчев, Г Димитров, Градище, Д Благоев, Д Груев, Дунав, Иван Вазов, Й Николова, Козлодуй, Л Мишев, Ливада, М Палаузов, Н Гигенски, Н. Дуканов, Осъм, Отец Паисий, П Евтимий, Панега, Пощенска, През Ливада, Преслав, Раковска, Роза, Русенска, Силистра, Скопие, Стрела, Тодор Каблешков, Троянска, Трън, Трявна, Христо Смирненски

Община Долна Митрополия  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ставерци: Бачо Киро, Георги Димитров, Иван Вазов, Искър, Лев Толстой, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Отец Паисий, П Хитов, Патриарх Евтимий, Теменуга, Хан Аспарух, Яне Сандански

Община Долни Дъбник  

На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Градина, Общ. Долни Дъбник: V-297, Кв. 68/Стопански Двор/, Васил Априлов, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Първи Май, Симеон Василев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Шипка

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петърница: Велико Търново, Вит, Георги Кирков, Москва, Опълченска, Осъм, Плачковска, Плиска, Славия, Студентска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов

На 06.02.2019 г. /08:45 - 13:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долни Дъбник: III Стопански Двор ПИ 291019, XIx-1149 1148, III Стопански Двор, Ал Стамболийски, Балкан, Беласица, Бр Миладинови, Бузлуджа, Велчова Завера, Ген Скобелев, Гоце Делчев, Д.Дебелянов, Добри Чинтулов, Иван Вазов, Иван Рилски, Илия Бешков, Кирил и Методий, Кл Охридски, Македония, Мургаш, Назъм Хикмет, Нефтеник, Осогово, Перущица, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Ст.Заимов, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тунджа, УПИ - І Кв.83, Христо Ботев, Христо Янчев, Цар Иван Шишман, Царевец, Шипка, Ъгъла на Ул. Тунджа и Ул. Перущица

На 07.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Долни Дъбник: В Левски, Ген Скобелев, Гео Милев, Захари Стоянов, Общ.Пд Нефт и Газ, П Волов, Радецки

На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник: Социално Включване Хр.Янчев, В Левски, Г.М.Димитров, Никола Петков, П.К.Яворов, Христо Янчев

На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петърница: В Левски, Георги Кирков, Девети Септември, Димитър Димитров, Еделвайс, Иван Генов Пеев, Иван Павлов Атанасов, Маршал Толбухин, Москва, Мусала, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Студентска, Христо Ботев

На 08.02.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник: 290011, III Стопански Двор ПИ 291019, XIx-1149 1148, III Стопански Двор, Ал Стамболийски, Ангел Кънчев, Ас Златаров, Балкан, Бачо Киро, Беласица, Бр Миладинови, Брацигово, Бузлуджа, Вардар, Вежен, Велчова Завера, Вит, Г С Раковски, Ген Ганецки, Ген Скобелев, Ген.В.Стойчев, Генерал Тотлебен, Гоце Делчев, Гурко, Д.Дебелянов, Даме Груев, Добри Чинтулов, Добрич, Иван Вазов, Иван Рилски, Илия Бешков, Кирил и Методий, Кл Охридски, Ламби Кандев, Лесопарк, Македония, Мургаш, Назъм Хикмет, Неофит Рилски, Нефтеник, Никола Петков, Николай Ракитин, Оборище, Освобождение, Осогово, П Хитов, Перущица, Пирин, Първи Май, Първи Стопански Двор, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Ст.Заимов, Стара Планина, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тунджа, УПИ - І Кв.83, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Янчев, Цар Иван Шишман, Царевец, Цоню Матев, Шипка, Ъгъла на Ул. Тунджа и Ул. Перущица, Явор

На 08.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник: 290011, Първи Стопански Двор, Стопански Двор

Община Искър  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Долни Луковит: Босилеградска, Братя Миладинови, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Спасов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Пирин, Хаджи Димитър, Цар Симеон

На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Староселци: Антон Иванов, Асен Халачев, Димитър Благоев, Доровски, Митко Палаузов, П Р Славейков, П.К.Яворов, Раковски, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хан Крум, Христо Стоянов

Община Кнежа  

На 05.02.2019 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Кнежа

Община Левски  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Христо Смирненски

На 04.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Васил Левски, Малчика, Найден Геров, П.К.Яворов, Христо Смирненски

На 05.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Беласица, Васил Левски, Любен Каравелов, Малчика, Найден Геров, Никола Вапцаров, П.Р.Славейков, Родопи, Христо Смирненски, Цар Симеон

На 05.02.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Васил Левски, Георги Раковски, Гоце Делчев, П.К.Яворов, Свобода, Сергей Румянцев

На 06.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Друмев, Димчо Дебелянов, Йордан Йовков, Княз Александър Батенберг, Райна Княгиня, Христо Ботев, Цар Иван Шишман

На 06.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Веселина Геновска, Ивайло, Кирил и Методий, Отец Паисий

На 07.02.2019 г. /10:00 - 14:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Васил Априлов, Захари Зограф, Иван Вазов, Малчика, Никола Вапцаров

Община Плевен  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Ал.Стамболийски, Бачо Киро, Валтер Мъръчиняну, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Кирков, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Марица, Прогрес, Филип Тотьо

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тодорово, Общ. Плевен: Ал.Стамболийски, Батак, Беласица, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Оборище, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Стефан Караджа, Сторгозия, Хаджи Димитър, Шар Планина, Шейново

На 04.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Плевен: Враня/Ат.Георгиев/, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Стоян Заимов, Хаджи Димитър, Янко Сакъзов

На 04.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Детелини, Месност Стражата, Местн.Стража I, местност Стража, местност Стража 701, местност Стражата, Месттност Стражата, Стража, Стража 701, Стража I

На 04.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Плевен: Генерал Владимир Вазов, Солун/Юнско Въстание/, Страцин, Тунджа/Б.Станчев/

На 05.02.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Плевен: Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Марин Дринов, Пирот, Стефан Караджа, Тулча/Д.Аврамов/

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: 404134, I, Кв.67, VII 1814, Адил Дервишев, Ал Димитров, Ал Стамболийски, Алексей Сегренски, Анастас Тодоров, Асен Златаров, Батак, Белмекен, Божин Гърков, Бузлуджа, Бяло Море, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Витоша, Вола, Г Димитров, Ген Скобелев, Генерал Бирюзов, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Хаджиев, Д.Д.Баучър, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Димитър Дачев, Добри Войников, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Индустриална, Козлодуй, Кокиче, Кракра, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Лом, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Милин Камък, Мусала, Назъм Хикмет, Нова Загора, Оборище, Одерец, Осогово, Осъм, Отец Паисий, П К Яворов, П Р Славейков, Палаза, Панагюрище, Патриарх Евтимий, Пенчо Славейков, Петко Петков, Петрини, Петър Берон, Пещера, Плевен, Първа, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Спас Дупаринов, Станке Димитров-марек, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоил Енчев, Стопански Двор, Струма, Суворов, Тополница, Троян, Хемус, Хималаи, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Цанко Бакалов, Цоню Матев, Чепеларе, Чепино, Черни Връх, Шар Планина, Шейново, Юмрукчал, Яворец, Ямбол, Янко Сакъзов, Янтра

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Тотлебен: 500048, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен и Петър, Асен Халачев, Васил Априлов, Васил Левски, Велес, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Добрич, Екзарх Антим Първи, Иван Вазов, Иван Рилски, Иларион Макариополски, Каварна, Кирил и Методий, Княз Борис Първи, Крум Страшни, Крушева, Лагерна, Любен Каравелов, Люле Бургас, Местн.Над Село, местност Над Село, Мизия, Ниш, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Хитов, ПИ 200023, Пирот, Прилеп, Райко Даскалов, Ростов, Скопие, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Тетевен, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Цариброд, Чорлу

На 05.02.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: 404134, Стопански Двор

На 05.02.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Плевен: Дружба

На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пелишат: Арда, Бенковски, Васил Левски, Дунав, Иван Вазов, Любен Вешков, Охрид, Раковски, Ресен, Черешин Камък

На 06.02.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Плевен: Петър Берон, Сторгозия

На 07.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Коиловци: Божин Гърков, Братя Гъркови, Владимир Заимов, Дунав, Ленин, Люлин, Мусала, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Слави Алексиев, Цветан Спасов, Чаталджа, Янко Сакъзов

На 07.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Плевен: Босилеград, Генерал Гурко, Мур/Болшевик/, Тулча/Д.Аврамов/, Хаджи Димитър, Цар Самуил/В.Топалски/

На 07.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Плевен: Кайлъка, Мара Денчева, Местн.Стража I

На 08.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 14:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Плевен: Дружба, Местн.Чаира, Чаталджа/Н.Доровски/

На 08.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Плевен: Васил Друмев, Гренадирска, Данаил Попов /В.Ленин/, Иван Рилски, Митрополит Климент, П.Р.Славейков, Родопи

На 08.02.2019 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Плевен: Емил Димитров/Марица/, Солун/Юнско Въстание/, Странджа, Тунджа/Б.Станчев/, Яне Сандански

Община Пордим  

На 04.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 05.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Каменец, Общ. Пордим: Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Индустриална, Искър, Пирин, Радецки, Стефан Караджа, Христо Ботев

Община Червен бряг  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Горник: Бузлуджа, Дванадесета, Дядо Вълко, Елена, Искър, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ненов, Янка Митова

На 05.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Червен Бряг: местност Ежков Връх, Победа

На 06.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Реселец: Б Клен, Босилек, Г Поляна, Гробарска, Д Дачев, Дзс Комуна, Здравец, Иван Христов, Искър, Люляк, Могилата, Опанец, П Димитров, Пробуда, Свобода, Церовица

На 06.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Червен Бряг: Победа

На 07.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Червен Бряг: XX-2461 Кв. 177а, XXVIII-2464, Европа, Земеделска Земя, местност Ежков Връх

На 07.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Червен Бряг: Победа, Яне Сандански

На 08.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Реселец: Балканска, Голеж, Д Дачев, Девети Май, Дружба, Иван Христов, Милиндол, Младост, Опанец, Ръчене, Стефан Бацов

На 08.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Червен Бряг: Антим, Вардар, Средна Гора, Стара Планина, Струга, Шейново, Янтра

На 08.02.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Червен Бряг: V 291 Кв 61, Ал Стамболийски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Митко Палаузов, Охрид, Сава Младенов, Цар Симеон

На 08.02.2019 г. /12:30 - 13:30 ч./ -  Радомирци: Александър Македонски, Александър Стамболийски, Антим Първи, Антон Иванов, В.Априлов, Витоша, Екзарх Йосиф, Иван Бунданов, Иван Вазов, Княз Александър Батенберг, Л Станев, Н Рилски, Плиска, Радецки, Ракитска, Родопи, С Димитров, Цар Асен Първи

 

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Видрица: Видрица, Парцел VІІ-94в, Кв.17

На 05.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Муртинци

На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник

На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гърло: Общ.Брезник

На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник: С.Велковци, УПИ ІV-105, Кв.40

На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бабица: С.Бабица

Община Перник  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Йордан Корчев, махала Кюлова, Местн.Шарков Дол /И.Р./, местност Шумнатица, Цар Иван Асен I

На 05.02.2019 г. /08:45 - 11:00 ч.; 14:15 - 16:30 ч./ -  Боснек: махала Джамбазка

На 05.02.2019 г. /08:45 - 11:00 ч.; 14:15 - 16:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник: махала Язовира, Пролет, Сините Вълни

На 05.02.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Барбеш, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, извън регулация С.Студена Кариера, Каражинец, махала Кашова, Рила, Христо Ботев

На 05.02.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Горна Диканя: III-1699,Кв.194, X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв.116а, Пи203, УПИ I-1026,Kb.103, УПИ І-1517 Кв.211, УПИ Х-1306, Кв.165

На 05.02.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Гълъбник

На 05.02.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Долна Диканя: 884 Кв.67а и 67б, 926, IV-744, Кв.49, V-648, XIII-755,Кв.47, XIV-990,Кв.71, Гаджова махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ I,Кв.43, УПИ IV-838,Кв.62, УПИ Ix=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв.65, УПИ XI-261, Кв.40, УПИ XIII-990, УПИ XXI-338, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 05.02.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Дрен: V-420 Кв.4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова махала, махала Мали Дрен, махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С.Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 05.02.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Радомир: I-51, Кв.11, VII-157 Кв.17, XXVІІ-XXVIII Кв.12, махала Дукова

На 06.02.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник

На 07.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Барбеш, Голо Бърдо, Рила, Христо Ботев

Община Радомир  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 05.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гълъбник

На 04.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 05.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Извор, Общ. Радомир

На 04.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 05.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Кленовик

На 05.02.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Владимир: ПИ 149 Кв,14

На 05.02.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гълъбник: Кв.25 УПИ XIII-353, ПИ 110, Кв.16, УПИ Vіі-112,Кв.16, УПИ ХV-45, Кв.6

На 05.02.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Диканя

На 05.02.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долни Раковец: Кв.22,УПИ Х-206, М-Ст Банята , УПИ XI-306, П-Л Іх-428, Кв.27, УПИ 1-167 Кв.11, УПИ ІІ-26, УПИ ХІ-34, Кв.1

На 05.02.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Друган: Vі-485,Кв. 45, УПИ VI-337, Кв.25, Чачулова махала

На 05.02.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кондофрей: Общ.Радомир, УПИ I Кв 43а

На 05.02.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Радомир: Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, махала Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 05.02.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: X-350, махала Горни Раковец, махала Егреците, УПИ ІX-1083,1084

На 05.02.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Червена Могила

На 05.02.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чуковец, Общ. Радомир

Община Трън  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Вукан: УПИ III-130 Кв.12

На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мрамор, Общ. Трън: Стълб 32, Клон А

На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Главановци, Общ. Трън

На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дълга Лука: УПИ IV-71, Кв.17

На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Реяновци

 

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 05.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Берковица: 086014 Землището на С.Бързия

На 05.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бързия: 017038, 036022, 085035, 086032, 9 Ти Септември, №017047, Акация, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Землището С.Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов Живот, Петроханска, ПИ 086028 и ПИ 086029, Пръшковица, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Тодорини Кукли, УПИ ХVі, Кв.29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода

На 05.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Монтана: Христо Ботев

На 05.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бързия: 9 Ти Септември, Артец, Бор, Букет, Изгрев, Кирил и Методи, Ком, Липа, Малка Бързия, Петроханска, Роза, Синчец, УПИ ХVІ, Кв.29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Шипка, Ягода

На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Берковица: Александровска

На 08.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Берковица: 23 Септември, Акация, извън регулацията, местност Петрохан, Страцимировска

На 08.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бързия: 068021, 9 Ти Септември, Акация, Артец, Здравец, Клисура, Петроханска, Пръшковица, Равнище, Стругарница

На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Берковица: извън регулацията, Страцимировска

Община Брусарци  

На 07.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брусарци: 23-ти Септември, Ал.Стамболийски, Бенковска, Георги Димитров, Дунав, Заводска, Иван Бобанов, Иван Вазов, Иван Козарев, извън регулацията, Искър, Карл Маркс, Кремиковска, Ленин, Мересиев, Митко Палаузов, Московска, Никола Й.Вапцаров, Падинска, Пирин, Пролет, Стадион, Стара Планина, Тодор Кънчев

На 07.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дъбова махала: Александър Стамболийски, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Трайков, Добруджа, Иван Вазов, Каравелов, Комсомолска, Ленин, Методи Григоров, Методи Маджаров, Никола Й.Вапцаров, Христо Ботев, Чешмата

На 07.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Киселево: Александър Стамболийски, Борис Горанов, Ботев, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Костов, Иван Вазов, Илия Луканов, Левски, Ленин, Любен Каравелов, Мито Цоцин, Михаил Илиев, Никола Й.Вапцаров, Симеон Тошев, Трайко Кънев, Трифон Павлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 07.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Княжева махала: Васил Левски, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кочо Честименски, Н.Й.Вапцаров, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Христо Ботев

На 07.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крива Бара, Общ. Брусарци: Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Тодорин, извън регулацията, Кв 68 УПИ, Кокиче, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Панайот Волов, Петко Напетов, Пирин, Рибарска, Станке Димитров, Тимок, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 07.02.2019 г. /09:30 - 09:40 ч.; 14:50 - 15:00 ч./ -  Василовци, Общ. Брусарци: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Горан Генов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дора Габе, Дунав, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулайията, Камен Евстатиев, Кирил и Методи, Клокотница, Криволак, Кръстьо Пишурка, Ленин, Любен Каравелов, Май, Милин Камък, Никола Й.Вапцаров, Опълченска, Орион, Отец Паисий, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Плиска, Площада, Раковски, Св.Харалампия, Септември, Сидер Воевода, Синчец, Славянска, Сливница, Столетов, Толбухин, Труд, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Крум, Цар Петър, Цар Самуил, Цар Симеон, Шейново, Шипка, Юндола

На 07.02.2019 г. /09:30 - 09:40 ч.; 14:50 - 15:00 ч./ -  Дондуково: Александър Киров, Белоградчишка, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Вазов, Имот ПИ 102002, Кокиче, Ломска, Любен Каравелов, Неразделна, Опълченска, Раковски, Синчец, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цано Рачкин, Чавдар Воевода, Юндола

На 07.02.2019 г. /09:30 - 09:40 ч.; 14:50 - 15:00 ч./ -  Крива Бара, Общ. Брусарци: 000090, 23 Ти Септември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Бозвели, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Владимир Максимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гробарска, Гьолска, Димитър Благоев, Емил Марков, Заря, Иван Вазов, Иван Тодорин, Иглика, извън регулацията, Искър, Кирил Рунчев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Митко Палаузов, Младост, Никола Парапунов, Овчарска, Огоста, Панайот Волов, Партизанска Среща, Река Лом, Родопа, Сини Вир, Станке Димитров, Трайчо Костов, Физкултурна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 07.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Василовци, Общ. Брусарци: 23-ти Септември, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Горан Генов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дора Габе, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулайията, Камен Евстатиев, Кирил и Методи, Кръстьо Пишурка, Ленин, Любен Каравелов, Май, Никола Й.Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Раковски, Св.Харалампия, Септември, Сидер Воевода, Славянска, Столетов, Толбухин, Труд, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Симеон, Шипка

На 07.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брусарци: 23-ти Септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна

На 07.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Буковец, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 07.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Одоровци: Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет и Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев

На 07.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Смирненски, Общ. Брусарци: Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра

Община Лом  

За периода 04-07.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом: Кубадин(Иван Георгиев), Пирот, Стадиона

На 04.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лом: Дядо Цеко Войвода, Ломски Казарми, Пелистър

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачица: Втора, Двадесет, извън регулацията, Осма, Пета, Първа, Трета, Тридесет и Седем, Тридесет и Шест, Четвърта, Четиридесет и Две, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Шест

На 04.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Алеко Константинов, Гоце Делчев, Пирот, Стара Планина, Цар Петър(М.Стефанов)

На 05.02.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Лом: Антим I-ви(Бр.Чушкови), Веслец(Братя Ибренови), Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман

На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачица: Втора, Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Едно, Петнадесет, Тридесет, Тринадесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Шестнадесет

На 08.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

Община Монтана  

За периода 04-08.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Монтана: 48489.22.482, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, Велико Търново(Ил.Царев), Велико Търново(Ил.Царев), Велико Търново(Ил.Царев), Велико Търново(Ил.Царев), Велико Търново(Ил.Царев), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка/М.Веренишки/, Генерал Столетов(А.Греков, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Данчов(Д.Данов), Гоце Делчев(Лика Рачин), Граф Игнатиев(В.Коларов), Д-Р Стамен Илиев, Д-Р Стамен Илиев, Д-Р Стамен Илиев, Д-Р Стамен Илиев, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Дунав, Жельо Войвода, Жельо Войвода, Жеравица, Жеравица, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Иван Аврамов, Иван Вазов, Иван Козарев, Извора(Б.Бистрица), Илия Маринов, Индже Войвода(Л.Димитрова, Искър, Калето, Камен Цанов, Капитан Дядо Никола(Л.Ст., Клокотница(Г.Михайлов), Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Комплекс Базара, Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Лацията, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люлякова, Мала Кутловица, Мала Кутловица, Марица, Марица, Марица, Марица, Мария Димова(Б.Стоилов), Мария Димова(Б.Стоилов), Мария Димова(Б.Стоилов), Митко Палаузов, Младен Томов, Морава, Морава, Морава, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Никола Обретенов, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Парта, Парта, Парта, Пейо Яворов(Г.Дамянов), Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Берон, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Пирин М Кутловица, Под Баира, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Наум Охридски, Свети Патриарх Евтимий(П., Синчец, Славейков, Стара Планина, Стефан Савов(М.Пенов), Стефан Стамболов(Заводска, Стефан Стамболов(Заводска, Странджа, Теменуга, Тимок, Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Тунджа, Тунджа, Тунджа, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ясенов, Цар Асен, Цар Асен, Цар Борис III-ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Иван Шишман(Цар Шишма, Цар Калоян, Червен Бряг, Черковна(Иван Бобанов), Черковна(Иван Бобанов), Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.), Яница(Ямите-М.Кутловица), Янтра, Янтра, Янтра, Янтра

На 04.02.2019 г. /19:00 - 20:00 ч./ -  Монтана: 48489.4.341, Диана, Иван Давидков, Иван Димитров, Индустриална, Искър, Мала Кутловица, Сирма Войвода(С.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Христо Ботев, ХхI Век

На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Славотин: Втора, Двадесет и Девет, Пета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири

Община Чипровци  

На 05.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Белимел: Върбан Пенов /Първа/, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Пета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета

 

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 04.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Васил Левски/Ново Село/, Зора/Зла Река/, Лале/Ново Село/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/, Табашка/Ново Село/, Чайка/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 04.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Смолян/Острец/, Соколска/Острец/

На 08.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Скандалото: Априлци, За Моста, махала Лъката, Старото Скандало

Община Ловеч  

За периода 06-08.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Радювене: местност Динковското

На 04.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Баховско Шосе, местност Полето

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Деветаки: Васил Левски, Осъм, Пирин, Проф.Асен Златаров, Христо Ботев, Червен Бряг, Чурковец, Янтра

На 04.02.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Радювене

На 04.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Баховица: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил и Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 04.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч: Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски път, Белия път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гладен Рът, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 04.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин

На 04.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Любен Каравелов

На 04.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил и Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 04.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Славяни: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 04.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, местност Кремъка, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 04.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Славяни: Бачо Киро

На 04.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 08.02.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 04.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 08.02.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Катунец: 36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 04.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 08.02.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч

На 04.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 08.02.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 05.02.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Дикисанска, Иларион Ловчански, Княгиня Невинна, Тракийска, Цар Иван Шишман, Чаталджа

На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Йоглав: Опълченска, Пирин, Христо Ботев

На 05.02.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Александър Стамболийски, Свети Свети Кирил и Методи

На 05.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Дикисанска, Иларион Ловчански, Никола Петков, Отец Паисий, Тракийска

На 06.02.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   За периода 06-08.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 08.02.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Изворче: 43952.525.0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 06.02.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 08.02.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Радювене: 69523.320.42, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 06.02.2019 г. /11:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Доктор Съйко Съев, Княз Александър I Батенберг, Никола Петков, Отец Паисий

На 06.02.2019 г. /11:15 - 15:45 ч./ -  Ловеч: Акад.Иван Урумов, Доктор Съйко Съев, Отец Климент, Проф. Д-Р Стефан Ватев, Черно Море

На 07.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.02.2019 г. /10:15 - 14:15 ч./ -  Ловеч: Северна Индустриална Зона

На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владиня: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Здравец, Кирил и Методий, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Тодор Каблешков

На 07.02.2019 г. /11:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Ангел Кънчев, Дунав, Тодор Каблешков, Търговска

На 07.02.2019 г. /11:15 - 15:45 ч./ -  Ловеч: Александър Стамболийски, Двадесет и Втори Август, Свети Свети Кирил и Методи, Търговска, Христо Ботев

На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владиня: Александър Стамболийски, Иван Вазов, Кокиче, Маршал Толбухин, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Страцин, ТП №4, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 08.02.2019 г. /11:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Акад.Анастас Иширков, България, Васил Левски, Маестро Камен Луков, Хаджи Димитър, Цачо Шишков

На 08.02.2019 г. /11:15 - 15:45 ч./ -  Ловеч: Безименна, Подп.Александър Кусев, Хан Крум, Харманска, Цар Асен Първи, Цачо Шишков, Черковна

На 09.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 09.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски пътник, Илинден, местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 09.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 09.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 09.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 10.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци

На 09.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 09.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Ловеч: Баховско Шосе, Гарата, местност Полето, Мизия, Плевенско Шосе, Подп.Александър Кусев, Северна Инд.Зона, Северна Индустриална Зона

На 09.02.2019 г. /10:15 - 14:15 ч./ -  Умаревци

Община Луковит  

На 04.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 05.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Луковит: Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С.Раковски, Кирил и Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 04.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 05.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 04.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 08.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Дерманци: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Вит, Ген.Гурко, Ген.Столетов, Георги Раковски, Елин Пелин, Захари Стоянов, Крайбрежна, Оборище, Радецки, Райна Княгиня, Трети Март, Христо Ботев, Цар Симеон, Чаталджа

На 04.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Луковит: Васил Левски, Възраждане, местност Бяло Поле, Оборище, Предел

На 05.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Горник: Делницата

На 05.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Луковит: Стопански Двор

На 05.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Петревене: Александър Стамболийски, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Изгрев, Райна Княгиня, Рила, Розова Долина, Софроний Врачански, Шипка

На 06.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тодоричене: Баба Тонка, Георги Бенковски, Добри Войников, Иван Вазов, Мочура, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Старо Шосе, Стефан Караджа, Филип Тотю

На 08.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Ъглен: Васил Левски, Дуловска, Иглен, Илинден, Илия Волен, Лиляна Димитрова, Освобождение, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон

Община Тетевен  

На 04.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Горуньово

На 05.02.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: 62579.88.23, Георги Бенковски, Черна Река

На 05.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Малка Желязна: Бузлуджа, Васил Левски, Двадесет и Трети Септември, Матей Петков, Христо Рачев, Шипка

На 05.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Васил Левски, Георги Бенковски, Стара Рибарица

На 06.02.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Присойка

На 06.02.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: 62579.167.3, 62579.168.546.1, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Костина, Отец Кирил, Пи-62579.164.2

На 06.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Гугла, Еделвайс, Захари Стоянов, Костина, Старчов Дол

На 07.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Брязово, Георги Бенковски, Даковото, Никола Вапцаров, Студентска

На 07.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: 0503083, махала Зоренишки Дол, махала Топилище

На 07.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Баба Тонка, Георги Бенковски, Иван Капетан, Нецов Дол, Шалски Дол

На 08.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен: Атанашкото, Върбака, махала Глотното, махала Скрибътна, местност Атанашкото, местност Върбака, местност Глотното, местност Пейков Дол, местност Преграда, местност Присоето, местност Просеченик, Преграда

На 08.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен: махала Скрибътна, местност Атанашкото, местност Върбака, местност Преграда

Община Троян  

На 04.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Врабево: Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Маршал Толбухин, Първи Май, Св.Св.Кирил и Методий, Стамен Радев, Христо Ботев, Царевец

На 04.02.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Здравец, Иван Памукчиев, Криволак, Минко Ив.Марковски, Проф.Никола Шипковенски, Радецки, Стефан Караджа

На 04.02.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Възраждане, Дрянска Чешма, Феликс Каниц, Христо Ботев

На 05.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Дебнево: Буковец, Калето, Липака, Петко Колев, Христо Ботев

На 05.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Байкал, Балатон, Бочо Попов, Георги С.Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Христо Гадевски

На 05.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дебнево: Боровец, Васил Драганов, Видима, Девети Септември, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Лъгът, Люлякова, Петко Колев, Христо Ботев, Христо Чулев, Явор

На 05.02.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Георги Бенковски, Осъм, Петко Р.Славейков

На 06.02.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:30 - 10:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Крайречна

На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: махала Дрянска, махала Райковска

На 06.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Хан Аспарух, Шипка

На 06.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Балабанско: махала Шошковска

На 06.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Горно Трапе: махала Длъжковска

На 06.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: махала Длъжковска

На 06.02.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Георги С.Раковски, Петко Р.Славейков, Стара Планина

На 07.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София: Студентски Град

На 07.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Черни Осъм: М.Жеравица

На 07.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 08.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска

На 07.02.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: махала Райковска, местност Лисичи Дупки

На 07.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Черни Осъм: Жеравица, М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Стругът

На 07.02.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Буковец, Власи Илиев, Канъчка, Незабравка, Христо Ботев, Шипка

На 08.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Добродан: Димитър Рупов, Иван Марковски, Кирил и Методий, Комсомолска, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Мир, Пенко Маринов, Раковска, Стара Планина, Стефан Тонков, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

На 08.02.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Захарий Зограф, Радецки, Симеон Велики, Христо Смирненски

На 08.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Добродан: Братя Пацекови, Девети Септември, Иван Данчев, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Станю Минков, Стара Планина

Община Угърчин  

На 05.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Лесидрен: местност Площа, Стара Планина

На 05.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Драгана: Беклемето, Васил Коларов, Георги Бенковски, Гороглед, Изгрев, Каменица, Освобождение, Сан Стефано, Стоян Заимов, Тинтява, Шаферска

На 07.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Кирчево: Александър Стамболийски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Хан Аспарух, Черно Море

На 08.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Аврамовска, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Николовска, Последна Поляна, Радковец, УПИ Іі-346, Чепля

Община Ябланица  

На 04.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица: Буревец, Васил Левски, Георги Петров, Захари Стоянов, Люляк, Паисий Хилендарски, Ратица, Христо Ботев, Централна

На 06.02.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Голяма Брестница: Александър Стамболийски, Георги С.Раковска, Любен Каравелов, Ниновци, Хан Крум

На 06.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Батулци: Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Панайот Волов, Първи Май, Стоян Панов, Христо Ботев

На 06.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Дъбравата: Христо Ботев

На 08.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Батулци: Мишкарете, Слатина

 

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 04.02.2019 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол: Васил Коларов, Васил Чучуков, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Комсомолска, Младост, Негулица, Пролет, Самуил, Свети Спас, Свилен Русев, Стубело

На 04.02.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол: Васил Коларов, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Комсомолска, Свилен Русев

На 04.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: местност Абрашица, УПИ Іх-252

На 07.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Мали Върбовник

Община Бобошево  

На 07.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Усойка: Бор, Васил Левски, Васил Левски, Гагарин, Е79, Е79, Иван Вазов, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

Община Дупница  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Влахина Планина, Влахина Планина, Дамка, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Искър, Искър, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рупите, Русалка, Свети Никола, Фенерка, Фенерка, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики

На 04.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: Горица, Драгой Болярин, Мадара, Марков Камък, местност Подридна, Отовица, Победа, Саморанска, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ XI-3482,Кв. 264

На 04.02.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница

На 05.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Комсомолска

На 05.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Бобов Дол: Младост

На 05.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Гюргево

На 05.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Дупница: 87727,16,179, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Рилски Манастир, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Софийско Шосе, Стръмна

На 05.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Крайници: 39339.117.68, 39339.142.19, I-1,2,3, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, УПИ II-302,Кв.79, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 05.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Самораново: Митко Палаузов

На 05.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Сапарева Баня: 65365.46.10, 65365.602.106, XV-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Серафим Йорданов, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 05.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Сапарево: 002002, 00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, УПИ ХХV,Кв.20, Х-2149,Кв.11, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 05.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 05.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Яхиново: 87724.10.5, 87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ VI-185 Кв.28, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 05.02.2019 г. /09:30 - 14:30 ч.; 09:30 - 12:00 ч./ -  Червен Брег: Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Стопански Двор

На 05.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дяково: 23

На 05.02.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Дяково

На 06.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 06.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 06.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ III-204,205,206,Кв.20, УПИ ХіV

На 06.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кременик: XXII-98,Кв.10

На 06.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мламолово: Ix-25,Кв.9, Iх-179,Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 06.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Пиперево: 56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхVIII,Кв.39

На 06.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дяково: УПИ I-138,Кв. 10, УПИ III-204,205,206,Кв.20, УПИ ХіV

На 06.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Пиперево

Община Кочериново  

На 08.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мурсалево: V-688 Кв.66, Бузлуджа, Васко Манолов, Волга, Георги Раковски, Калоян, Москва, Мусала, Плиска, Стопански Двор, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 08.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Мурсалево: Бузлуджа, Волга, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Калоян, Марек, Москва, Мусала, Плиска, Струма, Христо Ботев, Юри Гагарин

Община Кюстендил  

На 04.02.2019 г. /12:30 - 13:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Кюстендил: 41112.503.4194, Асен Суичмезов, Батак, Герена, Гранички път, Ж.К. Герена, УПИ XXI, Кв. 415, Запад, Кадин Мост, Кокиче, местност Турски Гробища, Морава, Пролет, Рила, Синчец, Станкевско Шосе, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител

На 04.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Кюстендил: Герена, Запад, Синчец

На 05.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: Александър Димитров, Ангел Кънчев, Архимандрит Зинови, Босилеградска, Бузлуджа, Булаир, България, Вола, Гаров Площад, Дондуков, Драгомир, Ефрем Каранов, Жп Гара, Ивайло, Йосиф Ковачев, Козлудуй, Люле Бургас, Неофит Бозвели, Обект 38 ТП Езерата, Октомврийска Революция, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Спасовица, Стефан Караджа, Столетов, Три Уши, Узунов, Хаджи Димитър, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Шести Септември

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./   На 07.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Горно Уйно

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./   На 07.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Гурбановци

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./   На 07.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./   На 07.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Долно Село: М.Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./   На 07.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Долно Уйно: махала Олтоманци

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./   На 07.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./   На 07.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./   На 07.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Кутугерци

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./   На 07.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Кършалево

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./   На 07.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./   На 07.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./   На 07.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./   На 07.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./   На 07.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Церовица: махала Бело Камене

На 05.02.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./   На 07.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Чудинци

На 05.02.2019 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска

На 06.02.2019 г. /12:15 - 13:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Аверки, Александър Стамболийски, Антим I, Братя Миладинови, България, Велбъжд, Гладстон, Гороцветна, Двадесет и Осми Февруари, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Драгоман, Екзарх Йосиф, Запад, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иларион Макариополски, Индустриална, Калоян, Каменица, Кирил и Методий, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Кресна, Лиляна Димитрова, Лозенград, Людмил Янков, Македония, Манастирска, местност Гърлянски Черешарник, Метохия, Оборище, Орлица, Осоговска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Мина, Сливница, Соволска, Средна Гора, Стрема, Тодор Пеев, Три Кладенци, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Освободител, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шести Септември

На 06.02.2019 г. /12:15 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Екзарх Йосиф, Запад, Иван Вазов, Манастирска, Цар Освободител, Шейново

На 06.02.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Добрич, Добруджа, Запад, Йордан Захариев, Ракла, Славянска, Филип Тотю, Черна Река

На 07.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: Банска, Бащовица, Бузлуджа, Витоша, Зимница, Казанлък, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, местност Гърлянски Черешарник, местност Дренов Дол, местност Николичевски път, местност Полски Имоти, местност Сухи Бунар, Овощарска, Пловдив, Прогона, Решетка, Риша, Ропотамо, Самодивска, София, Стрелча, Сухи Бунар, Цар Освободител, Ямбол

На 07.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Бобешино

На 07.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Коприва

Община Сапарева баня  

На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сапарево: X-2698, X-2698, Бачо Киро, Бачо Киро, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Левски, Витоша, Витоша, Вражалец, Вражалец, Дамка, Дамка, Искър, Искър, Калоян, Калоян, Киндо, Киндо, Никлин Камък, Никлин Камък, Павел Бобеков, Павел Бобеков, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Средна Гора, Средна Гора, Старио Камък, Старио Камък, Тодор Влайков, Тодор Влайков, Х-2149,Кв.11, Х-2149,Кв.11, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хаджи Иван, Цар Асен, Цар Асен, Ягода, Ягода

 

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Благоевград  

На 04.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 05.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Българчево

На 04.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 05.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: местност Пенков Чифлик, Огражден, Пенков Чифлик, Струма

На 04.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Ален Мак, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Гемеджиите, Георги Попов, Искър, Люляк, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Струмско Център, Яне Сандански

На 04.02.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Ален Мак, Владо Черноземски, Св. Димитър Солунски

На 04.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Благоевград: Велико Търново, Еленово, Здравец, Иглика, Околчица, Полковник Дрангов, Свобода

На 05.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Астра, Бялата Висота, Пейо К.Яворов, Перелик

На 05.02.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Ален Мак, Астра, Бялата Висота, Люлин

На 06.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград: Баздо, махала Кацарска, местност Преслапо, Пл. 11

На 06.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Ален Мак, Бялата Висота, Еленово

На 06.02.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Витоша, Листопад, местност Баларбаши, Освобождение, Шар Планина

На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово, Орион

На 07.02.2019 г. /10:00 - 10:40 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Дебочица

На 07.02.2019 г. /10:00 - 10:40 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Падеш: Бреза, Будишка, махала Ушите, Месност Миджевци, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Пушовица, местност Ридината, местност Стопански Двор, местност Ушите, Падеш, УПИ I-219, Кв.17, УПИ II-207,Кв.13, УПИ V-74, Кв.5

На 07.02.2019 г. /10:00 - 10:40 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, Карамихайлов Бунар, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

На 07.02.2019 г. /10:00 - 10:40 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Железница, Общ. Симитли: местност Ръждавец, Поповска

На 07.02.2019 г. /10:00 - 10:40 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Мощанец: XVI-122,123, Кв. 14, извън регулация, махала Поповска, махала Кантурска, ПИ №110, Кв.13, ПИ №69, Кв.12, УПИ XI-75, Кв. 6, УПИ-16-104,Кв.13, Четирка

На 07.02.2019 г. /10:00 - 10:40 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Обнова: Ив.Вазов

На 07.02.2019 г. /10:00 - 10:40 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Покровник: 3-ти Март, Валого, Веселинци, Ленището, местност Гладно Поле, местност Ленището, местност Реката, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, Кв.28, УПИ I-546, Кв.13, УПИ XXxI-78, Кв.6, УПИ-9-369,Кв.17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 07.02.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Благоевград: Христо Чернопеев

На 07.02.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Покровник: Поповка

На 07.02.2019 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:40 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград: 14204.501.10, махала Хамбарджийска, Синаница / Реката, Тугулска

На 07.02.2019 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:40 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Лешко: 163, М. Реката-Тополата, Велковци, Горно Лешко, Долно Лешко, махала Корянска, местност Реката-Чуката, местност Селището, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 07.02.2019 г. /13:00 - 13:40 ч.; 13:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: 00701, 33.432, X-333, XI-333, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, махала Деянци, местност Айдарово, местност Кури Дере, местност Пейчинска Чука, местност Саковска Нива, местност Чуката, ПИ №352, Кв.21, УПИ IV 87, УПИ Ix-317, Кв.25, УПИ Хх-320, Кв.22, УПИ-XVI-312,Кв.19, УПИ-Хі218 Кв.21, УПИ/Парцел 6, Кв.30, Христо Ботев, Чуката

На 07.02.2019 г. /13:00 - 13:40 ч.; 13:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: местност Кантона, местност Попова Глава, Надежда, Осми Март, П. Яворов, При Полигона, УПИ VIII-111,112, Кв.15, УПИ XI, Пл. №76, УПИ І-139,Кв.12, УПИ ІV-110,Кв.15, УПИ-XXxIV-170, Кв.5

На 07.02.2019 г. /13:00 - 13:40 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Айдаровско Дере, Гладно Бърдо, Димитър Талев, К. и Никола Хайдукови, местност Айдаровско Дере, местност Арнаутски Гроб, местност Колзодуй, местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, местност Полигона, местност Река Струма, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Огражден, Петко Р.Славейков, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански

На 07.02.2019 г. /13:00 - 13:40 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград: Баздо, Вировете, Дома, махала Кацарска, местност Мицански Андък, местност Преслапо, Мицански Андък, Пл. 11, Поповска, Преслапо

На 07.02.2019 г. /13:00 - 13:40 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Марулево

На 07.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Айдаровско Дере, Гладно Бърдо, Димитър Талев, местност Айдаровско Дере, местност Арнаутски Гроб, местност Колзодуй, местност Полигона, местност Река Струма, Огражден, Петко Р.Славейков, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански

На 07.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч.; 13:00 - 13:40 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград

На 08.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово, Клокотница, Орфей, Пейо К.Яворов, Чудомир Кантарджиев

На 08.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: местност Срещу Кравефермата

Община Гоце Делчев  

На 05.02.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Гоце Делчев, Кирил и Методий, Одрин, Охрид, Скопие, Стара Планина, ХVі-763 Кв.138, Цар Самуил

На 07.02.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Брезница: Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Каменица, Лозята, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Падарката, Панайот Хитов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Суда, Теофик Хаджи, Туфча, Ходжова Поляна, Цар Калоян, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 07.02.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Брезница: Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пирин, Промишлена, Речище, Ридът, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стефан Караджа, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ХVIII-72138, Кв. 58, Хан Аспарух, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чифлика

На 07.02.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Драмски път

На 07.02.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Лъжница: Драва

На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Корница: Ал. Стамболийски, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Еделвайс, Климент Охридски, Петър Берон, Пирин, Христо Ботев, Черно Море

Община Гърмен  

На 05.02.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката

На 05.02.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв.2

Община Кресна  

На 05.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:15 ч./ -  Кресна: I-821,823,824 Кв.63, Александър Македонски, Братя Миладинови, Вардар, Васил Левски, Вихрен, Влахинска, Влахински Езера, Гоце Делчев, Грънчар, Еделвайс, Здравец, Китка, Кресненски Пролом, Крива Ливада, Македония, Мело, Мир, Момина Скала, Ново Село, Олимпия, Орбел, Отец Паисий, Перун, Пирински Бор, Разколска, Синаница, Солунска, Спартак, Стадиона, Стоян Войвода, Струма, Тиса, Тодорин Връх, УПИ I 821 Кв.63 По Пр, Цар Борис III, Цар Самуил, Цар Симеон, Шемето, Яне Сандански

На 05.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:15 ч./ -  Кресна: Александър Македонски, Завоя, Македония, местност Завоя, Неуточнен Адрес, Район Жп Гара, Струма

На 05.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:15 ч./ -  Сандански: път І-1

Община Петрич  

На 04.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 05.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Димитър Талев, Иваник Иловица, Карачали, М.Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Омондрос, местност Поляните, Полковник Дрангов, Първомайски път, Първомайски път 44, Рокфелер, Цар Борис III

На 04.02.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Михнево: Андрей Данаилов, Гоце Делчев, Ленин, Марица, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Струма, Тома Митов

На 04.02.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, Вит, Ильо Войвода, Река Осъм, Свети Климент Охридски, Христо Смирненски, Цар Симеон

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кавракирово: 1-Кантар Кв.40, Антон Попов, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Георги Димитров, Димитър Благоев, Илинден, Караач, местност Исмаилица, Местост Караач, Метлата, Митрова Нива, Неуточнен Адрес, Огражден, Пирин, Пърловица, Синчец, Стопански Двор, Тердух, Шипка

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Дунав, Полковник Дрангов, Цар Борис III, Цар Борис III, Червена Скала

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Младост

На 04.02.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, местност Бунаро, Младост, Отец Паисий, Пирин, Русия, Салиица, Самуилова Крепост, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански

На 04.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Осогово, Полковник Дрангов, Солунска, Стопански Двор, Струма, УПИ ХIII-3694, Кв.312, УПИ ХХ Кв.314, ХIII, Христо Чернопеев

На 08.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Скрът: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Доксаница, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда

На 08.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, до МТП Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на ТП Беласица - 3, стълб при обекта, УПИ-1, Кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чифлико, Яне Сандански

На 08.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Габрене: Аджийца, Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, местност Марена, местност Буко, местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19,Кв.5

На 08.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Генерал Тодоров

На 08.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Долна Крушица: Каръчкото, местност Златарево, местност Лъката

На 08.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Камена: Воденицата, Динко

На 08.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Ключ: Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, извън регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, местност Джаловец, местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 08.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Асен Златаров, Баларе, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Гранит, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Марин Дол, местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка

На 08.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Любен Каравелов, Ляшница, Места, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Златарево, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, местност Конгоро, местност Ляшница, местност Омондрос, местност Пильови Орехи, местност Тръстен, Полковник Дрангов, Свети Георги, Хижа Беласица

На 08.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, местност Чалтията

На 08.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв.18

На 08.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Яворница: Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, извън регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 08.02.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Габрене: Александър Матрасов, Здравец, извън регулацията, Комсомолска, Марена, местност Марена, Октомври, Освобождение, Радецки, Родина, Стопански Двор

На 08.02.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Ключ: Ал.Стамболийски, Альоша, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, извън регулацията, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, местност Джаловец, местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

Община Сатовча  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Вълкосел: Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр.Миладинови, Бузлуджа, Димчо Дебелянов, Лилия, Места, Михаил Антонов, Нерезе, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи Май, Светиката, Чавдар, Шипка

На 04.02.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Годешево: Бистрица, Гранит, Граничарска, Марица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Огоста, Пирин, Рила, Стара Планина

Община Симитли  

На 06.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брежани: ІV-36, Васил Левски, Георги Димитров, Горна махала, Гоце Делчев, Еделвайс, Здравец, Ленин, местност Вощинарци, местност Кръстьова, местност Света Петка, Миньор, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пирин, Рангел Димитров, Станой Крекмански, Христо Апостолов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Център, Яне Сандански

На 06.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Симитли: Бреза, Георги Димитров, Долен Герен, Зеленка, Кокиче, Никола Вапцаров, Пазара, Симитли, Струма, УПИ 1-538 Кв.22, Христо Ботев

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Брестово, Общ. Симитли: Калугеровец

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Мечкул: местност Зад Къщи

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Полето: Галабарци

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Ракитна: 004077, 010040, махала Лулейска

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска, Чакърска

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Симитли: Васил Левски, Ливадите, М.Драката, М.Дрънкалица, М.Ливадите, местност Стария Андък, Симитли, Симитли, Христо Смирненски, Яне Даракчийски

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Тросково: Баров път, местност Ливадище

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Черниче: Георги Димитров, М.Сухата Река, М.Сухата Река

На 06.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крупник: местност Ормана

На 06.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Полето: Нивото

На 06.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Симитли: М.Ливадите, местност Кантона, Неуточнен Адрес, Симитли

На 06.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Черниче: Детелина, Зора, М.Сухата Река, местност Кантона, местност Орловец, Роза

На 06.02.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Симитли: XXXVII, Коматиница, УПИ II-1437,Кв.19, УПИ II-1437,Кв.20, УПИ XVIII-437, УПИ-XlII-1437,Kb.14

На 08.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Симитли: 000866, Беласица, Георги Димитров, Герена, Герена, Гоце Делчев, Здравец, Ивайло, Илинден, Комсомолска, Лале, М.Дрънкалица, М.Ливадите, М.Чобанци, Малина, махала Чубан Дере, Момина Сълза, Октомврийска, Пейо К Яворов, Плиска, Рила, Родопи, Свобода, Симитли, Стара Планина, Трети Март, УПИ-III-1466 Кв.51, Чобанско Дере, Шипка, Ямбол

На 08.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Симитли: Редки Метали

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 06.02.2019 г. /10:00 - 10:10 ч.; 10:00 - 14:00 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ -  Бъркачево: 9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Кр-Ще Л.Каравелов Ал.Стамболийски, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, местност Вутов Геран, местност Криволя, местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин

На 05.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина: Крайбрежна

На 06.02.2019 г. /10:00 - 10:10 ч.; 10:00 - 14:00 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ -  Габаре: Акация, Белия път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Вацина пътека, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Дядо Вълко, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кокиче, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Средния Връх, Стефан Караджа, Тлаченски път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Череша, Чечера, Шипка

На 06.02.2019 г. /10:00 - 10:10 ч.; 10:00 - 14:00 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ -  Комарево, Общ. Бяла Слатина: Месност Врачанка

На 06.02.2019 г. /10:00 - 10:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ -  Попица: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище, Кръстовище Хр.Ценов Ангел Кънчев, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра

На 06.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:00 - 10:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ -  Враняк: Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина

На 06.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:00 - 10:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ -  Върбица, Общ. Враца: Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 06.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:00 - 10:10 ч.; 13:50 - 14:00 ч./ -  Соколаре: Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Кр-Ще Петко Коташки и Цар Асен, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин

На 07.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина: Васил Левски, Крайбрежна, Любомир, Сладница, Христо Ботев

На 08.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина: Васил Левски, Климент Охридски, Лозарска, местност Герена, местност Циганския Брод, Хан Крум

Община Враца  

На 04.02.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Мраморен: Вешо Ангелов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Стоянов, Камчия, Клокотница, Кръст.Д.Благоев и Камчия, Люлин, Люляк, Мак, Марица, Мир, Младен Георгиев, Мраморчица, Мургаш, Одрин, Опълченска, Пирин, Цар Калоян

На 04.02.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Мраморен: Антон Иванов, Баба Тонка, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бистрица, Божур, Бузлуджа, Вихрен, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Найден Миков, Нено Георгиев, Рашко Гергов, Рупите, Христо Ботев, Юрий Венелин

На 07.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Враца: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Демокрация, Иванчо Цветков

Община Козлодуй  

На 04.02.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Гложене, Общ. Козлодуй: Бели Брег, Васил Друмев, Видин, Иван Вазов, Маршал Бирюзов, Минзухар, Христо Смирненски

На 04.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Гложене, Общ. Козлодуй: Безименна, Васил Друмев, Георги С. Раковски, Иван Димитров, Йордан Юнчев, Ленин, Маршал Бирюзов, Мир, Никола Вапцаров, Христо Смирненски, Яким Деспотов

На 05.02.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Гложене, Общ. Козлодуй: Александър I-ви, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Друмев, Маршал Бирюзов, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 05.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Гложене, Общ. Козлодуй: Витоша, Йонко Милев, Йордан Юнчев, Ленин, Оборище, Огоста, Петко Р. Славейков

На 06.02.2019 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Гложене, Общ. Козлодуй: Бели Брег, Ленин, Погранична, Христо Смирненски, Цар Самуил

На 06.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Гложене, Общ. Козлодуй: Александър I-ви, Александър Стамболийски, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Ленин, Стефан Караджа

На 07.02.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Гложене, Общ. Козлодуй: Братя Миладинови, Васил Друмев, Гео Милев, Искър, Кирил и Методий, Ленин, Маршал Бирюзов, Мур

На 07.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Гложене, Общ. Козлодуй: Васил Коларов, Йонко Милев, Йордан Юнчев, Оборище, Огоста, Яким Деспотов

На 08.02.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Гложене, Общ. Козлодуй: Васил Коларов, Гео Милев, Кирил и Методий, Рила, Скът, Стефан Караджа

На 08.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Гложене, Общ. Козлодуй: Акация, Васил Друмев, Вела Пеева, Ленин, Маршал Бирюзов, Стара Планина, Юрий Гагарин

Община Криводол  

На 05.02.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Криводол: 23-ти Септември, Ботуня, Васил Априлов, Венера, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Искър, Олег Кошевой, Освобождение, Панайот Волов, Преспа, Райна Княгиня, Сан Стефано, Септемврийска Слава, Средна Гора, Хан Омуртаг, Царевец

На 04.02.2019 г. /09:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Криводол: Неизвестна

На 05.02.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Криводол: Бул.Освобождение, Васил Коларов, Георги Димитров, Черно Море

На 05.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Криводол: Алабин, Васил Коларов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Замфир Попов, Кокиче, Ком, Ленин, Марин Дринов, Освобождение, Пейо Яворов, Пирин, Преслав, Река Лева, Филип Тотю, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Червена Роза, Шипка

На 06.02.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Уровене: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ивайло, Иван Вазов, Кв.18 УПИ 1 - 69, Кв.21, УПИ IV-500.5, Ленин, Никола Вапцаров, Орешака, Поп Андрей, Райко Даскалов, Струма, Томин Мост, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чапаев, Шар Планина

Община Мездра  

За периода 04-05.02.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Елисейна

На 04.02.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 08:15 - 09:15 ч.; 09:00 - 09:15 ч./   На 05.02.2019 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /11:45 - 12:15 ч./ -  Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Очиндол: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Зверино: VIII-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил и Методий, Комсомолска, Косетрово Бърдо, Лиляна Димитрова, Люлин, местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Игнатица: 1-ви Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Лютиброд: 3-ти Юни, V 608, XI-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, местност Парка, местност Тераса,Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Лютидол

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Мездра: Жп Район, Лещака, Принчовец, Св.Св. Кирил и Методий, Христо Ботев

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, извън регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев

На 06.02.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Ребърково: Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин

На 06.02.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница

На 06.02.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Габровница, Общ. Своге

На 06.02.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Еленов Дол

На 06.02.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Злидол: Ген.Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска

На 07.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Руска Бела: Александър Стамболийски, Благой Иванов, Ген.Иван Кинов, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Кирил и Методий, Кръстьо Ташев, Митко Палаузов, Мътница, Оборище, Околчица, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цена Ташева, Ятак

На 07.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Мездра: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Рила, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

На 08.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Крапец, Общ. Мездра: Ален Мак, Враца, Вълчо Проданов, Драва, Извор, Искър, Камен Павлов, Леденика, Минзухар, Мир, Околчица, Рила, Роза, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин

На 08.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Мездра: Александър Стамболийски, Динко Петров, Любен Каравелов, Околчица, Петко Р. Славейков, Св.Св. Кирил и Методий

Община Оряхово  

На 06.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Галово: Акация, Бутанска Падина, Васил Левски, Георги Димитров, Кирил и Методий, Кокиче, Лозенец, Люляците, Никола Вапцаров, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 06.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горни Вадин: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Добруджа, Дунав, Душков Дол, Иван Вазов, Леденика, Любен Каравелов, местност Дунав, Пирин, Сергей Румянцев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 06.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долни Вадин: Ален Мак, Божур, Владая, Дунав, Здравец, Иван Нивянин, Кирил и Методий, Кокиче, Люлин, Люляк, Митре Попесков, Младен Павлов, Никола Марков-Колката, Оборище, Олег Кошевой, Охрид, Павел Корчагин, Паисий Хилендарски, Роза, Ропотамо, Росица, Синчец, Хан Аспарух, Цар Самуил, Цветан Брайнов, Шипка

На 06.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лесковец, Общ. Оряхово: Александър Стамболийски, Безименна, Божур, Васил Левски, Вит, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Еделвайс, Есперанто, Здравец, Иглика, Кокиче, Люлин, Мир, Мичурин, Радецки, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин

На 06.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Оряхово: Георги Димитров

На 06.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Остров: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Бачо Киро, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Волга, Ген. Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Канарата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Мак, Малчика, Марин Дринов, местност Мазите, местност Селски Площад, Московска, Никола Войводов, Освобождение, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Пирин, Пиринска, Плиска, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чапаев

Община Роман  

На 05.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Кунино: Акациите, Георги Ив.Димитров, Градище, Йоло Бърдаров, Куна Кралица, Липите, Петко Лалов, Христо Кънински, Цветан Гановски, Цено Тодоров

На 05.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кунино: Катарашка, Кокиче, Люляк, Надлеза, Отец Паисий, Петко Василев, Петко Лалов, Симеон Найденов, Софроний Врачански, Червеница

На 08.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Роман: Христо Ботев

 

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Видин  

На 04.02.2019 г. /08:20 - 08:40 ч./ -  Видин: 10971.409,2, 10971.511.200, 10971.511.34, V-3876 Зап.Скл.Зона, Акад.Стефан Младенов, Безименна, Бонония, Екзарх Йосиф I, Зап. Склад. Зона-10971.511.175.1, Запад, Запад, Западна Складова Зона, Землището на Видин № 000741, ЗПЗ, ЗПЗ ТП ТПК Окс - Рем Р-Ца, Зпз 10971.511.300, ЗСЗ, ЗСЗ ОКС 10971511171, Иглика, извън регулация-База Кос, местност Алимана, местност Северна Промишлена Зона, местност Северна Промишлена Зона, Нора Пизанти, Пчеларска, УПИ 1-5109 Кв.557 Зсз, УПИ 10971.511.154, УПИ 10971.511.167, УПИ IV-5110 Зсз, УПИ-V-5097 Зсз, Южна Пром.Зона, Южна Пром.Зона

На 04.02.2019 г. /08:20 - 12:30 ч.; 08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видин: 10971.511.200, 10971.511.34, Акад.Стефан Младенов, Зап. Склад. Зона-10971.511.175.1, Запад, Западна Складова Зона, Зпз, Зпз ТП ТПК Окс - Рем Р-Ца, Зпз 10971.511.300, Зсз, Зсз Окс 10971511171, извън регулация-База Кос, местност Северна Промишлена Зона, УПИ 1-5109 Кв.557 Зсз, УПИ 10971.511.154, УПИ 10971.511.167, УПИ-V-5097 Зсз, Южна Пром.Зона

На 04.02.2019 г. /12:10 - 12:30 ч./ -  Видин: 10971.409,2, V-3876 Зап.Скл.Зона, Безименна, Бонония, Екзарх Йосиф I, Запад, Землището на Видин № 000741, Иглика, местност Алимана, местност Северна Промишлена Зона, Нора Пизанти, Пчеларска, УПИ IV-5110 Зсз, Южна Пром.Зона

На 05.02.2019 г. /08:20 - 08:40 ч.; 15:50 - 16:10 ч./ -  Видин: VII-5029 Кв.600 Юпз, Акад.Стефан Младенов, Акад.Стефан Младенов, Безименна, Безименна, Заводско Селище, Имот 10971.157.14 М.Шуговец, Парцел 10971.502.972, УПИ I-5051, Цар Александър II, Цар Иван Асен II, Южна Пром.Зона, Южна Пром.Зона, Южна Промишлена Зона, Южна Промишлена Зона, Юпз

На 05.02.2019 г. /08:20 - 12:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видин: VII-5029 Кв.600 Юпз, Акад.Стефан Младенов, Безименна, УПИ I-5051, Цар Александър II, Южна Пром.Зона, Южна Промишлена Зона, Юпз

На 05.02.2019 г. /12:30 - 16:10 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видин: Акад.Стефан Младенов, Безименна, Заводско Селище, Имот 10971.157.14 М.Шуговец, Парцел 10971.502.972, Цар Иван Асен II, Южна Пром.Зона, Южна Промишлена Зона

На 07.02.2019 г. /08:20 - 08:45 ч.; 08:20 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч./ -  Новоселци: до ТП Сметище, Трета

На 07.02.2019 г. /08:20 - 08:45 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Бела Рада: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Ул.Втора, УПИ I-71 Кв.208 Имот 208071, УПИ XI-276 Кв.11, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 07.02.2019 г. /08:20 - 08:45 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Войница: |||-79 Кв.15, Втора, Девети Септември, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста, Яташка

На 07.02.2019 г. /08:20 - 08:45 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Слана Бара: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация № на Имото 020054, Осемнадесета, Осма, Парцел 2 Кв 4, Парцел 6 Кв 6, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ 21 - 248 - Кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 07.02.2019 г. /08:20 - 08:45 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Чичил: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видин: Неизвестна

На 08.02.2019 г. /12:50 - 13:10 ч.; 12:50 - 16:10 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:50 - 16:10 ч./ -  Видин: Първа

На 08.02.2019 г. /12:50 - 13:10 ч.; 15:50 - 16:10 ч./ -  Въртоп: Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 08.02.2019 г. /12:50 - 13:10 ч.; 15:50 - 16:10 ч./ -  Гайтанци: 213, 216, Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета

На 08.02.2019 г. /12:50 - 13:10 ч.; 15:50 - 16:10 ч./ -  Димово, Общ. Димово

На 08.02.2019 г. /12:50 - 13:10 ч.; 15:50 - 16:10 ч./ -  Ивановци, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.02.2019 г. /12:50 - 13:10 ч.; 15:50 - 16:10 ч./ -  Синаговци: 236 , Кв.21, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвъра, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 001009 - Стоп.Двор, ПИ 232004, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.02.2019 г. /12:50 - 13:10 ч.; 15:50 - 16:10 ч./ -  Срацимир

На 08.02.2019 г. /12:50 - 13:10 ч.; 15:50 - 16:10 ч./ -  Срацимирово: XI-82, Кв.17, Втора, Девета, Десета, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 08.02.2019 г. /12:50 - 16:10 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Синаговци: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвъра, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Пета, Петнадесета, ПИ 001009 - Стоп.Двор, ПИ 232004, Площада, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Шеста, Шестнадесета

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

        
 

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Боил Банов: БСП взеха помия от двама изнудвачи, сега да се чудя къде да ми учи детето 12| 4461 |31.01.2019 . Вижте къде утре ще спират водата в София 0| 2960 |30.01.2019 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2966 |29.01.2019 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 3192 |27.01.2019

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads
Реклама / Ads

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах