Петък, 22 Февруари 2019, 07:15
Frognews
0| 3616 |25.01.2019

Вижте къде ЧЕЗ Разпределение планово ще спира тока между 28 януари и 1 февруари

.
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 28.01-01.02.2019 г.

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 28 януари – 01 февруари 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  

Община Банкя  

На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Владо Марков, Майор Коста Паница/Толбухин, Перуника/Х Конгрес на Бкп/, Цар Калоян, Царевец

Община Витоша  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Бояна, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Копитото, Кумата, Околовръстен път, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  XIV-3047, Кв.148, Витоша, Витошка Зорница, Казаните, Черни Връх

На 29.01.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Голяма Могила, Канала, М.Манастирски Ливади УПИ IV-834, 803, 835 Кв. 82б, местност Киноцентъра, Полк.Антон Кръстев, Прохлада, Свети Сава, Тричкова Могила

На 29.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Околовръстен път

На 30.01.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София:  721-ва/Витоша/, 722-Ра/Витоша/, 777-ма, Поибрене, Цар Борис III/Девети Септ., Църквище

На 30.01.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Даскал Стоян Попандреев, местност Киноцентъра

На 31.01.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Васка Баларева, Голяма Могила

На 31.01.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Сири Дол

На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Маруша

На 01.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Беловодски път

На 01.02.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:  Иван Сусанин, Кота 1050, Маринковица

Община Връбница  

На 28.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Житен, Общ. Столична:  025005, 029017, 20-та, Възрожденска, Доброславски път/9та/, Житница/Пролетарска Победа/, Здравец/19та/, Златен Клас/25та/, Калоян/2ра/, Костинбродски път/21ва/, Крива Река/16та/, Липа/11та/, Мак/22ра/, Минзухар/15та/, Могила, Могила/27ма/, Равнище/14та/, УПИ II-550, Кв.31а, Р-Н Нови Искър, УПИ XVII-289, Кв.23

На 28.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:  Житница

На 29.01.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Житен, Общ. Столична:  20-та, Божур/18та/, Бор/23та/, Бреза/4та/, Доброславски път/9та/, Житница/Пролетарска Победа/, Калоян/2ра/, Липа/11та/, Люляк/Комсомолска/, Надежда/Юрий Гагарин/, Отец Паисий/7ма/, Равнище/14та/, Стубел/17та/, Теменуга/5та/, Търговска/Йорданка Николова, Хан Аспарух/8ма/

На 29.01.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Нови Искър:  Курило

На 29.01.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  София:  Надежда 5, Тп До Бл. 539

На 31.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  София:  1-ва, Връбница-1, Лазарица, Ломско Шосе, местност Стария Мост, Обелски път/Об.Шосе/, ПИ 267, Кв.21

Община Възраждане  

На 30.01.2019 г. /08:45 - 13:00 ч./ -  София:  Д-Р Калинков/Ив.Перчемлиев/, Димитър Петков, Зона Б-18, Зона Б-19, Позитано, Три Уши/Адалберт Антонов/, Царибродска/Никола Шопов/

На 30.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:  Д-Р Калинков/Ив.Перчемлиев/, Иван Перчемлиев, Царибродска, Царибродска/Никола Шопов/

На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Брегалница, Опълченска, Свети Никола Нови/Чавд.Отря, Цар Симеон

На 31.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Одрин 119

На 31.01.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Цар Симеон

Община Изгрев  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  21-ви Век, Вец Симеоново, Висарион Белински, Гагарин, Георги Златаров, Джерджински :, Дианабад, Е. Поатие, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Малинова Долина, Никола Габровски, Петър Джидров, Райко Алексиев, Симеоновско Шосе, Стефан Младенов, Тарас Шевченко :, Христо Вакарелски, Цариградско Шосе, Чехов

На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  21-ви Век, Вец Симеоново, Висарион Белински, Гагарин, Георги Златаров, Джерджински :, Дианабад, Е. Поатие, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Малинова Долина, Никола Габровски, Петър Джидров, Райко Алексиев:, Симеоновско Шосе, Стефан Младенов, Тарас Шевченко :, Христо Вакарелски, Цариградско Шосе, Чехов

На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Гагарин, Джерджински, Е. Поатие, Цариградско Шосе, Чехов

Община Искър  

На 28.01.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  София:  Проф.Станчо Ваклинов

На 29.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Казичене:  Стопански Двор

На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Борис Арсов 6

Община Красна Поляна  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  300-та/Красна Поляна/, 301-ва А/Красна Поляна/, 301-ва/Красна Поляна/, 302-Ра/Красна Поляна/, 303-та/Красна Поляна/, 304-та/Красна Поляна/, 305-та/Красна Поляна/, 306-та/Красна Поляна/, 315-та/Красна Поляна/, 321-ва/Красна Поляна/, 323-та/Красна Поляна/, 68134.1109.1532, Банско, Възкресение/Стоян Лепоев/, Метохия, Мирни Дни, Нов Живот, Павел Шатев/Докер/, ПИ 736, Кв.100, Тумба

На 29.01.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  София:  313-та/Красна Поляна/, 319-та/Красна Поляна/, Ботевград, Братска Дружба, Дръстър, Лайбниц, Несебър, Суходолска, Суходолска Парцел II Кв.5

На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Западен Парк/Христо Михайло, Суходолска, Тодор Александров/Н.Цанов/

Община Красно Село  

На 29.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Доспат

Община Кремиковци  

На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  47-ма/Враждебна/, Ботевградско Шосе/Мизия/

На 31.01.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  51-ва /Кв.Враждебна/, 55-та/Кв.Враждебна/, Ботевградско Шосе/Мизия/, Мизия

Община Лозенец  

На 30.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

На 31.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:  Чавдар Мутафов/452-Ра/

На 01.02.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  София:  Кирил Боюклийски

Община ЛЮЛИН  

На 29.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София:  Звънче, местност Смърдана-Южна Тангента, Смърдан, Фортов път

На 30.01.2019 г. /09:30 - 12:30 ч.; 13:00 - 16:30 ч./ -  София:  Димитър Талев, Люлин, Люлин 10, Петър Дертлиев /Ж.К.Люлин/

На 30.01.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  Джавахарлал Неру, Люлин, Люлин 7, Фортов път

На 31.01.2019 г. /09:30 - 12:30 ч.; 13:00 - 16:30 ч./ -  София:  214-та/Връбница/, 221-ва/Люлин/, Люлин 2

На 01.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София:  Люлин, Люлин 10, Тома Давидов

На 01.02.2019 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  София:  Люлин 10

Община Младост  

На 28.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 3

На 28.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София:  Шиндра

На 28.01.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Младост 4

На 28.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  31-ва, Камен Рид, Пейова Бука, Соколна, УПИ XI-562, Кв.11

На 28.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  13-та /Ж.К.Бункера/, 16-та /В.З.Малинова Долина/, 17-та /Ж.К.Бункера/, 18-та /Ж.К.Бункера/, 19-та/275/, 22-Ра /Ж.К.Бункера/, 23-та /Ж.К.Бункера/, 25-та /Ж.К.Бункера/, 26-та /Ж.К.Бункера/, 27-ма /Ж.К.Бункера/, 28-ма /Ж.К.Бункера/, 29-та, 30-та, 31-ва /Ж.К.Бункера/, 32-Ра /Ж.К.Бункера/, 33-та /Ж.К.Бункера/, 34-та /Ж.К.Бункера/, 38-ма /Ж.К.Бункера/, 4-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 5-та /Ж.К.Бункера/, 5-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 6-та /Ж.К.Бункера/, 6-та Кв.Мал.Долина/Студентс, Ix-18, Кв.12, VIII-581, Кв.10 Малинова Долина, X-639, Кв. 6, Башлийски Езера, В.З Малинова Долина II-Ра Б ул. Полски Бряст УПИ XVII -190, В.З. Бункера, Вз Малинова Долина-Герена, Вз.Малинова Долина-Герена, Упи II-562, Кв.11, Зелени Връх, Малинова Долина, Мургана, Папур, Пейова Бука, Соколна, ул. Трилистник, УПИ VI-1764, Кв.14, УПИ І-СНС Кв.12/Ул.Луда Река 12

На 29.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 3, Самоковско Шосе

На 30.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София:  Околовръстен път, Самоковско Шосе

На 30.01.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  Вилна Зона Бункера

На 30.01.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  София:  1-ва/ В.З. Малинова Долина/, 16-та /В.З.Малинова Долина/, 2-Ра /Ж.К.Бункера/, 25-та /Ж.К.Бункера/, 532, 6-та /Ж.К.Бункера/, Бистришко Шосе, Липа, Луда Река, Малинова Долина, ул. Широки път

На 01.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Панчарево:  55419.6703.270, 68134.6723.147, Детски Град, М. Градина ПИ 68134.6722.74, Самоковско Шосе, Черешова Градина

На 01.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София:  Горубляне, Крайречна, Крушите, Лазар Плачков, Малина / Горубляне, Околовръстен път, Самоковско Шосе

Община Надежда  

На 28.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Рожен, Св.Николай Чудотворец, Свобода

На 29.01.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  ХV Идент.68134.502.362

Община Нови Искър  

На 30.01.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Балша:  Банишора/4та/, Борова/Васил Коларов/, Бреста/22ра/, Васил Левски/7ма/, Връплина/3та/, Възрожденска/5та/, Иван Денкоглу/1ва/, Орехова/2ра/, Просвета/8ма/, Свилен Димитров, Стара Планина/14та/, УПИ XXXII-029019

На 30.01.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Доброславци:  М. Могилка, ПИ 21662.4760.19

На 31.01.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  София

На 31.01.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Балша:  Акация/Септемврийска Слава/, Бреста/22ра/, Гаджовица/10та/, Иван Денкоглу/1ва/, Липа/Девети Септември/, Мир/19та/, Раковска/Млада Гвардия/, Свобода/11та/, Спортист/12та/, Средорек/20та/, Стара Планина/14та/, УПИ III-462 Кв.39, Чавдар Войвода/13та/, Чемшир/15та/, Шипченски Проход/26та/

На 01.02.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Балша:  Акация/Септемврийска Слава/, Люляк/24та/, Медна Глава/17та/, ПИ 02511, 4604, 1132 Кв.10, Свобода/11та/, Стара Планина/14та/, Христо Ботев/16та/, Юрий Гагарин/25та/

Община Оборище  

На 30.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  ул. Хр. Ковачев

На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Янко Сакъзов

На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Черковна/Паун Грозданов/

На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Васил Друмев

Община Овча Купел  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  637-ма/Овча Купел/, 640-та/Овча Купел/, 643-та/Витоша Овча Купел/, 648-ма/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Горна Баня, Дрян/643-та/, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас, Никола Петков/П.Напетов/, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Харманлийско Въстание

На 28.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София:  Обиколна, Овча Купел, Овча Купел 2, Президент Линкълн

На 28.01.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:  640-та/Овча Купел/, 642-Ра/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, Божидарица, Градище, Ехо, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас, Лотос, Никола Петков/П.Напетов/, Николай Хрелков, Отец Михал/Стефан Досев/, Перуника/Ол.Кошевой/, Планиница, Прибойница, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Ракита, УПИ VIII-13 Кв.48

На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Букет

На 29.01.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./   На 30.01.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  София:  Овча Купел, Овча Купел 2

На 29.01.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:  Монтевидео/Пионерски път/, Овча Купел, Овча Купел 1

На 31.01.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  Монтевидео/Пионерски път/, Обиколна, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2, Президент Линкълн

На 31.01.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:  Каменица

На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Овча Купел

Община Подуяне  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Баба Тонка, Григорий Цамблак, Дряновски Манастир, Иван Добровски, Станислав Доспевски

Община Сердика  

На 31.01.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Воднянка, Лавандула, Липов Цвят, Пет Могили, Рояк/Ст.Димитров/

На 01.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Дан Колов, Лавандула, Нов Градец, Орач, Пет Могили, Рояк/Ст.Димитров/, Сините Камъни, Ясен

На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Жак Дюкло, Лавандула, Липов Цвят

Община Студентски Град  

На 29.01.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София:  1-ва Кв.Мал.Долина/Студентс, 3-та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град, Инж. Стоимен Сарафов, Климент Охридски, Малинова Долина, ПИ 68134.1604.744, Св. Климент Охридски

На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  21-ви Век, Вец Симеоново, Висарион Белински, Георги Златаров, Дианабад, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Малинова Долина, Никола Габровски, Петър Джидров, Симеоновско Шосе, Стефан Младенов, Христо Вакарелски

На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  21-ви Век, Вец Симеоново, Висарион Белински, Георги Златаров, Дианабад, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Малинова Долина, Никола Габровски, Петър Джидров, Симеоновско Шосе, Стефан Младенов, Христо Вакарелски

На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  21-ви Век, Вец Симеоново, Висарион Белински, Георги Златаров, Дианабад, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Малинова Долина, Никола Габровски, Петър Джидров, Симеоновско Шосе, Христо Вакарелски

 

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 28.01.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Божурище:  Акация, Европа, Землище С. Пролеша / Божурище, Максим Горки, Стп Максим Горки, Хан Кардам, Цар Иван Асен Втори, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна Бара

На 28.01.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Пролеша:  70, I-040225, IV-Училище, Ix-108, Кв.16, Васил Левски, Иван Вазов, Лале, ПИ 043001, ул.Кокиче, УПИ V-29 Кв.11, УПИ VІ-040021 Кв.65 Общ. Божурище, УПИ VІ-045140, УПИ VІІ-108, Кв.16, УПИ ||-259, Кв.75, УПИ ІV-296, УПИ ХVІІ - 014034 Кв.8 М.Лазар, УПИХІ-102 Кв.15, Христо Ботев, Христо Ботев/Бивш Стопански Двор, Цар Калоян УПИ IV-040022 Кв.71

На 28.01.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Хераково:  V-130086, М.Савина Водиеница 75, М. Скала, УПИ ІІІ-176111, Кв.2, УПИ ХV-545, Кв.70, М.Кантон, Хераково Ханче

На 31.01.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Гурмазово:  IV-020070, XI-020018 Кв.44, Гурмазовско Шосе 7, ПИ 001140, Стопански Двор, УПИ 6-292 Кв 26, УПИ III-001141, Кв.39, УПИ-VII-008035 Кв.34, Яне Сандански

Община Ботевград  

На 28.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  Паркинг, Саранск, Темуша

На 28.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин

На 29.01.2019 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Правец:  IV, Кв.9, IV-6393, VI, Кв.2, VI-179, Кв.104, VII, Кв. 2, От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Епископ Генадий, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв.9, Упи VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Живковска, махала Манастирица, махала Поповска, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, махала Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, местност Стилковски Рът, местност Топилата, местност Тошински Рът, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202, №1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ 225 Кв. 110, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв.57, УПИ ХI-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 29.01.2019 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Разлив:  махала Маргинска

На 30.01.2019 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Правец:  Владин Рът, Лесковец, махала Поповска, махала Пушкарско, махала Скърнава, Месност Орниче, местност Христовото, Орниче, Серпухов, Скърнава

На 30.01.2019 г. /09:30 - 14:15 ч./ -  Ботевград:  Рила

На 30.01.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Ботевград:  Академик Стоян Романски

На 31.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Етрополе:  Георги Антонов

На 31.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  Ам Хемус

На 31.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Правец:  Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ ІІ Кв.117, Извън Регулация, До Гр.Правец, Кв.Езерото, Лесковец, махала Поповска, махала Пушкарско, махала Скърнава, местност Христовото, Серпухов

На 31.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Разлив:  13022 махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, махала Багелейска, махала Боновска, махала Влъчковска, махала Груевска, махала Куевска, махала Маргинска, махала Милинско, махала Сираковско, махала Стопански Двор, махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 31.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Трудовец:  563032 местност Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Зелин, местност Пейовица, Никола Иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка

На 31.01.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Правец:  Бор, Извън Регулация, До Гр.Правец, махала Пушкарско

На 31.01.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Разлив:  13022 махала Щапалска, махала Багелейска, махала Влъчковска, махала Куевска, махала Маргинска, махала Сираковско

На 31.01.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Трудовец:  563032 местност Пазарника, X-916, Вилна Зона, Лозята, Цар Освободител

На 31.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Ботевград:  М.Калница, 036152, местност Бенчова Курия, местност Бенчовска Курия, ПИ-037081, Пик

На 31.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:45 - 13:15 ч./ -  Трудовец:  Александър Стамболийски, Беласица, Бистрица, Бор, Бързашка (Партизанска), В.Зона Лозята, Вардар, Васил Ангелов Цоцов, Васил Левски, Вилна Зона, Витоша, Влашко Поле, Георги Попиванов, Д-Р Димитър Василев, Девети Май, Драган Черния, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зелин, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън Регулация До С. Трудовец, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Марица, махала Манастирица, Мургаш, Никола Иванов (Н.Драганов), Огоста, Опълченска (Комсомолска), Отец Паисий, Панчовска (Панчо Геровски), Петко Златарски, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Райчин Комитина (В.Башев), Републиканска, Рибарниците, Сан Стефано, Славянска, Спортна Среща, Стара Планина, Стефан Караджа, Стубелска, Трети Март (Ал. Иков), Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), УПИ IV-1671, Кв.88, Урвич, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон I, Цеко Вълков (М. Палаузов), Черковна (Марин Димитров), Черниш, Шейново, Шипка, Янтра

На 31.01.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Трудовец:  Александър Стамболийски, Вардар, Д-Р Димитър Василев, Хан Аспарух, Цар Иван Шишман

На 31.01.2019 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Трудовец:  Георги Попиванов, Републиканска, Христо Ботев, Цар Симеон I

На 01.02.2019 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Ботевград:  Александър Стамболийски, Ваньо Македонски, Патриарх Евтимий, Саранск, Цар Иван Шишман, Цар Освободител

Община Годеч  

На 01.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Годеч:  Асен Златаров, Баба Тонка, Васка Емануилова, Заводска, Иван Вазов, Игнат Емануилов, Липа, Нишава, Петрова Бара, Свобода, Теменуга, Христо Смирненски, Шипка, Явор

На 01.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Туден:  015065, IV-86 Кв.3, Труден

На 01.02.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Туден:  XXVII-280, Кв.Мрамор, Мрамор Кв.22 УПИ XVІ- 150

Община Горна Малина  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 10:00 - 15:15 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Стъргел:  УПИ I-390, Кв.47, УПИ VII-309, Кв.52, УПИ XI-286, Кв.41

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Малина:  101, Блокове

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Макоцево:  000342, 294, Кад.Р.232, М.Овче Бърдо, 3-113 Кв.25, XxIII-355, Кв.41, В.З. Овче Бърдо Имот №219, местност Крушака, местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, ПИ 089030, М.Крушака, ПИ 093013, ПИ 385 Кад.Район 232, ПИ 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо, УПИ II-49, Кв.3, УПИ ХII -176 Кв. 31

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Негушево:  068010, Vііі-3 Кв.2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ.Горна Малина, П-Л XVI-27, Кв.3, УПИ VII-176, Кв.19, УПИ Vі-76, Кв.11, УПИ XI-185, Кв. 18, УПИ XIV-90, Кв.7, УПИ Іі-16, Кв.2, УПИ ХVііі-195, Кв.18, УПИ ХіV-157, Кв.18, УПИ-87

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Осоица:  М.Мандрите-Катлъка

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Саранци:  IХ-42, Кв.7, VII Кв. 24, XIX-185, Кв.27, Іх-95, Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ V-73, Kв.24, УПИ VII-273 Кв.29, УПИ І Кв.37

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Чеканчево:  II-289, Кв.32, VI-296 Кв.25, XIV-Общ, Кв.20, П-Л Х-373, Кв.35, П-Л ХVіі, Им.Пл.№317, Кв.24, УПИ II-68, Кв.9, УПИ Хх-246, Кв.11

На 30.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Байлово:  II-274 Кв.31, III-366, Кв.41, VI Общ Кв 1, XII-2.3, Пи048007, УПИ Ix-303, Кв.39, УПИ VII-366, Kв. 41, УПИ XII-024028, Кв.1, УПИ-XV-110, Кв.25

На 30.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белопопци:  ПИ 035049-Нива Земед.Земя, III-354, Кв. 34, VІ-266, Бивш Стопански Двор, М.Чукарката, Имот№027006, УПИ IV, Кв.39, УПИ IV-348, Кв.29, УПИ XII-256 Кв. 12, УПИ ІІІ-324, Кв.35, УПИ ІІІ-43, 44, УПИ Іх-Общ, Кв.40, УПИ Хіх-346 Кв.25

На 30.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гайтанево:  000541, VІІ-155, Кв.10, УПИ II-45, Кв.15, УПИ III-271, Кв.31, УПИ VIII-252, Кв.34, УПИ Vііі-230, Кв.23, УПИ Х-221, Кв.28, Центъра Населото

На 30.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Голема Раковица:  I-209 Кв. 70, XXIV-81 Кв.2, местност Азмако, П-Л IV, Кв.58, П-Л VIII-194, Кв.28, П-Л ІV-73, Кв.1, П-Л ІІ-272, Кв.37, Стопански Двор, УПИ VIII-519, Кв.52, УПИ VІІ-139, Кв.13, УПИ ІІ-531, УПИ ХVІІ-197, Кв.28

На 30.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Малина:  Втора, Двадесет и Първа, УПИ VIII-82а

На 30.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  Иван Вазов

На 30.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Горна Малина:  I-215 Кв.12, Двадесет и Първа, Дванадесета, Единадесета, УПИ VIII -214, Кв.11, УПИі-262 Кв.20, Четринадесета

На 30.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Априлово, Общ. Горна Малина:  000317, 053014, II, Кв.14, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Шеста, Двадесета, Осемнадесета, Пл.ІІ-45, Кв.43, УПИ VIII-250, УПИ І-67 и УПИ ХІV-67 Кв.38, УПИ-XVI-360, Х-274 Кв. 48, ХI-166, Кв. 13, Четиридесет и Втора, Четиридесета

На 31.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Априлово, Общ. Горна Малина:  V-26 Кв 34, XIV-9, Кв.23, Десета, Единадесета, П-Л XVII-27, Кв.34, Тридесет и Осем, УПИ III-393, Кв.50, УПИ XIX-159, Кв.13, УПИ XXII-26, Кв.34, УПИ Хх-Общ, Кв.55, ХI-385-Сптд, Кв.49, Четвърта, Четриридесет и Първа, Шеста

На 31.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Малина:  11-та*, 8-873 Кв.4, I-215 Кв.12, II - 613, Кв.31, IV-164, Кв.6, VI-595 Кв.62, XIII-462, Кв.40, XIV-364 Кв.50, XVII-886 Кв. 54, Блокове, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Единадесета, Кв52 УПИ XIII-607.608, Осемнадесета, П-Л Хііі-18, Кв.29, Парцел 9 Кв.25, ПИ 83057, Първа, Родолюбие, Тринадесета, УПИ I-821 Кв.92, УПИ I-857, УПИ III-54 Кв.3, УПИ III-Общ Кв.14, УПИ Iх Кв 14, УПИ VI-827, Кв. 90, УПИ VIII -214, Кв.11, УПИ XII-607, Кв.52, УПИ XIII-52 Кв. 3, УПИ ІІ-405, Кв.55, УПИ Х -519 Кв.8, УПИ ХVІІ-315, Кв.29, УПИ Хі -Общ, Кв.14, УПИі-262 Кв.20, Четринадесета, Шеста, Юг

На 31.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Малина:  IV-132, Кв.15, М. Край Село, Стопански Двор, УПИ -285, Кв.23, УПИ II-180 Кв.190, УПИ III-43, Кв.10, УПИ V-18057 Кв.5, УПИ XxI-339, 340, Кв.25, УПИ ХіV-278 Кв.24, УПИ-XII-341, Кв.26

На 31.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Петково, Общ. Елин Пелин:  №000002, По Одобрен Квс на С.Петково, Имот № 000138, Оборище, Площада, С.Петково, С.Петково Тп Входа на Ткзс, С.Петково ул.Кирил и Методий, С.Петково ул.Н.Рилски 10, С.Петково ул.Хан Аспарух 29, С.Петково ул.Хан Аспарух 33, С.Петково ул.Хан Аспарух 37, С.Петково ул.Хан Аспарух 39, ул.В.Левски №7, УПИ II-127, Кв. 38, УПИ Ix-283 Кв.23, УПИ XV-26 Кв.4, УПИ ІV-232, Кв 36, УПИ ХI-239, Кв.36

На 31.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Столник:  XxII-57, Св.Св.Кирил и Методии, ул.Бот.Шосе № 32, ул.Бот.Шосе № 40, ул.Св.Св.Кирил и Методий №2, УПИ ІV-124

На 01.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Априлово, Общ. Горна Малина

На 01.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Богданлия:, Ix-24005, XxIII-45, Местн.Богдалия Кв.17, ПИ 097010, УПИ IV-197, УПИ IV-35, Кв.20, УПИ XxV-36, Кв.20

На 01.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вакарел

На 01.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Доганово:  II-000369, Кв.1, М.&Quot;Могилата&Quot;, VI Кв.29, XII-348, І Кв.34, Местн.С.Доганово, УПИ IV-438, Кв.38, УПИ Ix-304, Кв.26, УПИ V-438, Кв.38, УПИ Іі-230, Кв.44, УПИ Ххіі-357, 358, Кв.8

На 01.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  001059 -001060, Караполци-IV-117

На 01.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Караполци:  017011-I, 017014, V-39, Кв.3, VII-120, Кв. 10, XI, Кв.12, XVII-11, №017013, ПИ 015010, УПИ XI-6 Кв.1

На 01.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лесново:  068012, IV-523 Кв.19, X-568 Кв.17, XxI-248, Кв.62, Втора, Двадесета, Кв.16, Петдесета, Седма, Тридесет и Осма, Уо С.Лесново, УПИ IV-277, Кв 60, УПИ XVI-438, Кв.53, УПИ Х-525, Кв.19, ХIV-164 Кв.53, Четвърта, Четиридесет и Девета, Шеста

На 01.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Огняново, Общ. Елин Пелин:  І-282, Кв.9, Кв.32, Упи.XIV-148, ПИ 046001, УПИ I- 119, Кв 30, УПИ II-225, Кв.20, УПИ ХV-283, Кв.16

На 01.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Петково, Общ. Елин Пелин

Община Елин Пелин  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин:  VIII Кв.57, Водна Помпа Отпадни Води, Кв.57 Парцел 5, Пейо Яворов, Радецки, Рила, УПИ І-Общ Кв.57, Хаджи Димитър, Чойна

На 28.01.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 29.01.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 30.01.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Равно Поле:  Акация, Бариовска, Васил Левски, Градинарска, Завоя, Иван Вазов, Кокиче, Мак, Минзухар, Пет Могили, ПИ 025030, Славянска, УПИ-Ix, Кв.3, Хан Аспарух, Черковна

На 31.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 01.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  Никола Петков, Петър Берон, Чавдар Войвода

Община Етрополе  

На 30.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бойковец:  Орище, УПИ-І-142

На 30.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Етрополе:  Вилна Зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, махала Иванчовец, Месност Ябланица, местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница, Ябланица

Община Златица  

На 30.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Златица:  Генерал Гурко, Драва, Елин Пелин, Еп.Софроний Врачански, Иван Русеков, Киро Стоянов, Македония, Медет, Неделко Неделев, Пирин, Свети Св.Кирил и Методий, Софийско Шосе, Събко Милков, Хан Аспарух, Якуб Враня

Община Ихтиман  

На 28.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 11:15 ч./   На 30.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 29.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 11:15 ч./ -  Горна Василица

На 29.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 11:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман:  VII-138, Стопанска Сграда

На 29.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 11:15 ч./ -  Ихтиман:  064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, местност Еледжик, местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Предгарова, Пчелин, Рила, Роса, Ружа, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра

На 29.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 11:15 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман

На 29.01.2019 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Ихтиман:  064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Ружа, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра

Община Костенец  

На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Белмекен, ПИ 1928, 1935 От УПИ XI, Кв.90, Търговска, Цариградско Шосе

Община Костинброд  

На 31.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Костинброд:  IV-3944кв 63-А, XxII-4400 Кв.63, Витошко Лале, Еделвайс, местност Бачийте, ПИ 38978.900.5361, Св. Георги Победоносец, УПИ XIx-4400 Кв.63, УПИ XVI -4234 Кв.63, УПИ УПИ XV-4234 Кв.63, УПИ Хх-4400, ХV-1642, Шияковци

Община Мирково  

На 30.01.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Мирково:  Александър Стамболийски, Захари Груев, Кооперативна Искра, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Отец Паисий, Панайот Волов, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Разкола, Симеон Попов, Средна Гора, Стоимен Танов, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Христо Ботев, Цвятко Караджов

Община Пирдоп  

На 31.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Златица:  Извън Регулация, местност Калето

На 31.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Златица:  Извън Регулация, местност Медет, Почивен Дом Средна Гора

На 01.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пирдоп:  Александър Груев, Александър Стамболийски, Андрей Георгиев, Артьовица, Бобьовица, Бузола, Бяла Чешма, Вежен, Втора, Георги Бенковски, Георги Гергов, Димитър Ночев, Димитър Савов, Димчо Дебелянов, Доктор Марков, Евстати Иванов, Еленска, Емилиян Станев, Захари Стоянов, Златьовица, Иван Вазов, Извън Регулация, Калето, Капитан Баторски, Княз Александър Батенберг, Княз Момчил Пирдопски, Косица, Коста Ганчев, Манджерин, местност Дадола, Методи Стоянов, Невена Генчева, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Павел Загоров, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Първа, Саво Савов, Св.Св.Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Скока, Славци, Спас Соколов, Стефан Стамболов, Стоян Х. Петров, Тиньовец, Тодор Влайков, Тополница, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Генчев, Христо Смирненски, Христо Тотов, Христо Ясенов, Цар Освободител, Царьов Кладенец, Четвърта, Шеста

На 01.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пирдоп:  Борис Темков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Марков, Дражил, Иван Вазов, Иван Клявков, Извън Регулация, Капитан Димитър Събев, Конска, Мухча, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Панайот Хитов, Петър Венков, Селска Река, Стефан Стамболов, Тополите, Харалампи Златанов, Христо Ботев, Христо Генчев

Община Правец  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Видраре:  157, Кв. 13, Сграда Кметство, ІІ  Кв.

На 28.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Правец:  Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Драганско, махала Манастирица, махала Пушкарско, местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110

Община Самоков  

На 28.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Марица

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Самоков:  52249.5.381

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Бузлуджа, Булаир, България, България, Възраждане, Генерал Раздишевски, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Иван Вазов, Искър, Ихтиманско Шосе, Коста Вальов, Крали Марко, Леон Крудов, Леон Крудов, Луковица, Момина Сълза, Мусала, Никола Драмалиев, Никола Корчев, Никола Образописов, Оборище, Опълченска, Опълченска, Освобождение, Пашеница, Пейо Яворов, Петър Попангелов, Петър Попангелов-Старши, Пирин, Подридна, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Сини Вир, Спартак, Тридесети Декември, Христо Ботев, Христо Максимов, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Борис III, Център За Настаняване От Семеен Тип, Шипка, Шумнатица

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шипочане

На 31.01.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Драгушиново

Община Своге  

На 29.01.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Владо Тричков:  махала Клисура, махала Ромча

На 29.01.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Луково:  Купeн, Общ.Своге Мтп Орничето, Общ.Своге ТП Сърце

На 29.01.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Нови Искър:  В.З. Кореа, местност Радеви Круши

На 29.01.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Реброво:  Искърско Дефиле, М.Чуклата, махала Старо Село, махала Старо Село, махала Старо Село М.Света Троица, Старо Село

На 29.01.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  София:  1-ва

На 29.01.2019 г. /10:15 - 14:30 ч./ -  Луково:  Общ.Своге Мтп Орничето

На 31.01.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Бов, Общ. Своге:  Волга, Вълчан Войвода, Демокрация, Издримец, Искър, Кокиче, Паисий, Садината, Сирак, Теменуга, Трескавец, УПИ VI-30

На 31.01.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Желен:  П-Л ХІ-45, Кв.2

На 31.01.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Своге:  Алилица, Възраждане, Градище, Грохотен, Желен, Заря, Култура, махала Едрева Нива, махала Свиново, път 16, Слънце, Турист

На 31.01.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Церово, Общ. Своге:  VII, XIV-368, Александър Стамболийски, Балатон, Балкан, Бор, Възраждане, Искърско Дефиле, Кирил и Методий, махала Гламек, махала Орниче, махала Бабин Дол, Мир, Неофит Рилски, Освобождение, Тодор Каблешков, УПИ III-524, Хан Аспарух, Читалище Христо Ботев, Явор

На 31.01.2019 г. /10:30 - 14:00 ч./ -  Церово, Общ. Своге:  Възраждане, Искърско Дефиле, Кирил и Методий, махала Гламек, Неофит Рилски, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Явор

На 01.02.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Бов, Общ. Своге:  Луково

На 01.02.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Губислав

На 01.02.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Дружево

На 01.02.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге:  Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, махала Радеж Тп Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина

На 01.02.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Левище

На 01.02.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Миланово, Общ. Своге:  Васил Левски, Градище, Ком, махала Кат, махала Мъжев Дел, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, П-Л XIII, Пл.№165, Кв.39, Ропотамо, Соколец, Стара Планина, УПИ-XV-46

На 01.02.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Оплетня:  Парцел V-94, Кв.3

Община Сливница  

На 28.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 13:30 - 15:30 ч./   На 29.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 30.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 31.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 01.02.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница

На 28.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Алдомировци:  242068, М.Слатина, 32-Ра, 348, Кв.62, 46-та, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), махала Слатина, махала Шишкова

На 28.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Братушково:  V-263, VII-299 Кв.19, УПИ XVI-300

На 28.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Гургулят:  XVI-17 Кв.9

На 28.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Гълъбовци:  1 Ва, 10 Та, 17-та, 18 Та, 20-та, 22-Ра, 3 Та, 500179, 7 Ма, 8 Ма, XI-1.3 Кв 8, XVII-418, Кв.51, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Деянова Воденица, Драганица, махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец, УПИ 240 Кв.38, УПИ III-219 Кв.34, УПИ XIV-531 Кв.26, УПИ І--410 Кв. 50, ХVII-244

На 28.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Радуловци:  махала Рейна Река, Хііі-47, Кв.19

На 28.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Ракита, Общ. Сливница

На 28.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Хераково:  II-024019, III-028096, Кв.1, IV-028096, Кв.1, V-028096, Кв.1, VI-028096, Кв.1, VII-028073, Кв.1, XII-396 и XII-397, Кв.39, Ііі-694, Кв.48, Мбобен, №3 Стопански Двор, Александър Стамболийски (Мах.Бобен), М. Балин Дол, махала Белица, УПИ 024020, Кв.4, УПИ I-694, Кв.48, УПИ V-024020 Кв.4, УПИ V-166, Кв.1, УПИ VIII-126, Кв.4, УПИ XII-029062, УПИ XXI-342, Кв.37, Хан Кубрат

На 28.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Храбърско:  I-075017 Кв.54, II-044016, IV-278 Кв.42, махала Старо Село, махала Черен Пешо, Местн.Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис, УПИ -2-Кв.20, УПИ 3-076020 Кв.57, УПИ I-076022, Кв.57, УПИ III-1981, УПИ-V-18, Кв.3, Черковна

На 28.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Хераково:  М.Белица, махала Белица

На 28.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Храбърско:  махала Старо Село, махала Черен Пешо, Микроязовир Храбърско

На 28.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Алдомировци:  Алдомировска (Г.Димитров), Алдомировска (Г.Димитров), Главната, Главната, Парцел Три, Кв.19, Парцел Три, Кв.19, Седма, Седма, Четвърта, Четвърта

На 29.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Гълъбовци:  1 Ва, 18 Та, 22-Ра, XVII-418, Кв.51, махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец, УПИ 240 Кв.38, УПИ III-219 Кв.34, УПИ І--410 Кв. 50, ХVII-244

На 29.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 30.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 31.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 01.02.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Алдомировци:  Алдомировска (Г.Димитров), Главната, Парцел Три, Кв.19, Седма, Четвърта

На 31.01.2019 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:  Алеко Константинов, Васил Друмев, Георги Бенковски, Кирил и Методий, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Съединение, Хаджи Димитър, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин

 

 

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 30.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Татари:  Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хр.Смирненски

Община Гулянци  

На 30.01.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Гиген:  Велико Търново, Г Делчев, Градище, Д Груев, Дунав, Иван Вазов, Л Мишев, Ливада, М Палаузов, Отец Паисий, Пощенска, Преслав, Роза, Русенска, Стрела, Трявна, Христо Смирненски

Община Долна Митрополия  

На 28.01.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Горна Митрополия:  Александър Стамболийски, Васил Априлов, Георги Бенковски, Кирил и Методий, Марагидик, Н.Й.Вапцаров, Родопа, Сливница, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Ю.А.Гагарин

На 28.01.2019 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Горна Митрополия:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Кирил и Методий, Марагидик, Мургаш, Панайот Хитов, Раковски, Родопа, Сливница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 29.01.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Горна Митрополия:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен и Петър, Балчик, Батак, Беласица, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Рилски, Кирил и Методий, Марагидик, Местн.Хрушково, Мургаш, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Паисий, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Пробива, Раковски, Рила, Родопа, Ропотамо, Силистра, Сливница, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Иван-Асен Втори, Цар Калоян, Черно Море, Шипка

На 29.01.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Искър, Общ. Искър:  Ресторант Чекръците

На 29.01.2019 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Горна Митрополия

На 29.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:  Александър Стамболийски, Асен Халачев, България, Вит, Владимир Заимов, Вола, Ганецки, Гоце Делчев, Дон, Калиакра, Кирил и Методий, Митко Палаузов, Никола Доровски, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Фердинанд Александров, Цветан Спасов

На 30.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:  Васил Левски, Добрич, Иван Вазов, Малчика, Никола Вапцаров, Пеньо Пенев, Петър Берон, Росица, Сан Стефано, Фердинанд Александров, Христо Смирненски, Царевец, Ю.А.Гагарин

На 30.01.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:  Баба Тонка, Вола, Волга, Ген Столетов, Георги Кочев, Гоце Делчев, Илинден, Митко Палаузов, Никола Доровски, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Средец, Хаджи Димитър, Шипка

На 31.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:  Арда, Витоша, Георги Бенковски, Иван Вазов, Илия Бешков, Камчия, Опълченска, Панайот Волов, Петко Воевода, Преслав, Фердинанд Александров, Цветан Спасов

На 31.01.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:  Васил Левски, Гео Милев, Космос, Максим Горки, Марица, Павел Павлов, Пейо Яворов, Свобода, Скобелев, Созопол, Стефан Караджа, Сторгозия, Чавдар, Черно Море

На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брегаре:  Георги Димитров, Искър, Пролетарска, Христо Ботев

Община Долни Дъбник  

На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Градина, Общ. Долни Дъбник:  V-297, Кв. 68/Стопански Двор/, Васил Априлов, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Първи Май, Симеон Василев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Шипка

Община Искър  

На 28.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Долни Луковит:  Димчо Дебелянов, Клокотница, Тулча, Тутракан, Хайдушка Поляна, Цар Асен Първи, Цар Освободител

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Писарово, Общ. Искър:  XII-295 Кв.72, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Боримечката, Братя Миладинови, Волга, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Даме Груев, Димитър Грънчаров, Мара Балева, Никола Й.Вапцаров, Николай Петрини, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Петко Д.Петков, Петко Напетов, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Христо Кърпачев, Цанко Церковски

Община Левски  

На 29.01.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Бацова Махала:  Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 29.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Стежерово:  Асен Златаров, Вапцаров, Вл.Тричков, Г.Бенковски, Жданов, Л.Станев, Маршал Толбухин, Морава, Петко Напетов, Райко Даскалов, УПИ VIII-720, Кв.119., Христо Ботев, Христо Смирненски

На 29.01.2019 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Бацова Махала:  Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Карл Маркс, Радецки, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 29.01.2019 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Изгрев, Общ. Левски:  Игнат Величков

На 29.01.2019 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Санадиново:  № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 29.01.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Българене, Общ. Левски:  Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 29.01.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Левски:  Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор

На 29.01.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Малчика:  Васил Левски, Дружба, Ив.Вазов, Осъм, Панайот Хитов, Площад, Стара Планина, Столетов

На 29.01.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Санадиново:  № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 29.01.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Трънчовица:  Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра

Община Никопол  

На 29.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Дебово:  Г Димитров, Гоце Делчев, Дунав, Марица, Недю Личев, Рила, Стара Планина, Тунджа, Христо Ботев

На 29.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сомовит

На 30.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Дебово:  1-ви Май, Ангел Мушатов, Г Димитров, Искър, Лиляна Димитрова, Н Й Вапцаров, Пирин, Росица, Цар Калоян, Чайка

Община Плевен  

На 28.01.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Плевен:  Г.С.Раковски, Д.Константинов/Ц.Спасо/, Константин Величков, Неофит Рилски, Парашкев Цветков

На 28.01.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Плевен:  Враня/Ат.Георгиев/, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Стоян Заимов, Хаджи Димитър, Янко Сакъзов

На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:  Арда, Бачо Киро, Витоша, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Тотев, Коста Златарев, Люлин, Н.Й.Вапцаров, Осогово, Пирин, Райко Даскалов, Тодор Луканов, Шипка

На 29.01.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Плевен:  Гена Димитрова, Изгрев, Миладинови Братя, Неофит Рилски, П.Р.Славейков

На 29.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Плевен:  Дружба, Местн.Чаира, Чаталджа/Н.Доровски/

На 30.01.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Плевен:  Карлово, Копривщица, Милин Камък, Плиска, Преслав, Христо Ботев

На 30.01.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Плевен:  Дружба

На 30.01.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Плевен:  Бреза, Бряст, Кайлъка, Местн.Кайлъка, Местн.Стража I, Местн.Чаира, местност Стража 701, Райски Кът, Стража, Стража 701, Явор

На 31.01.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Плевен:  Генерал Владимир Вазов, Гургулят, Емил Димитров/Марица/, Кукуш, Мур/Болшевик/, Странджа, Цар Иван Шишман

На 01.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Плевен:  Босилеград, Генерал Гурко, Мур/Болшевик/, Тулча/Д.Аврамов/, Хаджи Димитър, Цар Самуил/В.Топалски/

На 01.02.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Плевен:  Генерал Гурко, Гълъбец, Емил Димитров/Марица/, Кавала, Тунджа/Б.Станчев/, Хаджи Димитър, Цар Самуил/В.Топалски/

Община Пордим  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тотлебен:  Александър Стамболийски, Асен Халачев, Георги Бенковски, Иван Рилски, Иларион Макариополски, Каварна, Кирил и Методий, Люле Бургас, П.Р.Славейков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чорлу

На 30.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Каменец, Общ. Пордим:  Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Индустриална, Искър, Пирин, Радецки, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 30.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Каменец, Общ. Пордим:  Априлов, Бузлуджа, Витоша, Иван Вазов, Осъм, Отец Паисий, Рила, Стара Планина, Хан Крум, Шипка

Община Червен бряг  

На 29.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Червен Бряг:  Победа, Тодор Каблешков, Търговска, Яне Сандански

На 30.01.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Червен Бряг:  Антим, Вардар, Средна Гора, Стара Планина, Струга, Шейново, Янтра

На 31.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Червен Бряг:  местност Ежков Връх, Победа

 

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник:  Александър Тинков, Варош, Нестор Петров

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Садовик:  УПИ VII-288, 289, Кв.3

На 29.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник:  С.Велковци, УПИ ІV-105, Кв.40

На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Конска:  IV-310, 311, УПИ Ііі-202, Кв.6

На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Станьовци

На 01.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Долна Секирна:  Мтп&Quot;Д.Секирна&Quot;

На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долна Секирна

Община Ковачевци  

На 29.01.2019 г. /15:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Калище

На 29.01.2019 г. /15:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Блатешница:  МТП ТКЗС, П-Л XVII, Пл.N 48, Кв.9, УПИ ХVіі Кв.6

На 29.01.2019 г. /15:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Враня Стена

На 29.01.2019 г. /15:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горна Глоговица:  МТП Банков Рид

На 29.01.2019 г. /15:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Дивля:  Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Димитров-майстора, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крайречна, махала Бежанска, махала Бонева, махала Валявичарска, махала Войнова, махала Гогева, махала Джоманова, махала Дубрава, махала Дульова, махала Жъкова, махала Заякова, махала Ильова, махала Костадинова, махала Кукувичарска, махала Кушлина, махала Кушова, махала Милкова, махала Милошова, махала Никова, махала Панчова, махала Паунова, махала Пезулярска, махала Пешова, махала Преслъп, махала Славкова, махала Тумба, махала Ушанова, махала Фильова, махала Чавкова, махала Шумкова, Никола Вапцаров, Никола Петков, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев

На 29.01.2019 г. /15:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Жабляно:  29012.1.1

На 29.01.2019 г. /15:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Земен:  1404, Албена, Александър Стамболийски, Асен Златарев, Баба Тонка, Белово, Васил Левски, Вилна Зона Муршина Падина, Гео Милев, Гоце Делчев, Груйова, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Благоев, Евтим Арсов, Земенски Манастир, Земенско Кале, Ивайло, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кирил и Методи, Княз Борис, Кракра, Любен Каравелов, Майстор Миленко, Манастирска, махала Бакалска, махала Брънзова и Орлово Гнездо, махала Гледжарска, махала Дойчинова, махала Искренова, махала Митина, махала Митова, махала Царева, махала Язовира, Никола Вапцаров, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Петър Берон, Пещерско Шосе, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Риша, Самуил, Симеон, Стефан Стамболов, Струма, Тичък, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Тервел, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Яне Сандански

На 29.01.2019 г. /15:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Лобош:  020013 По Квс, М. Царски Рид, III-154, 155, Кв.39, Павлов Дол, УПИ VII-292 Кв.28, УПИ ІX Кв.305, УПИ ІІІ, Кв.42, Царски Рид

На 29.01.2019 г. /15:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Одраница

На 29.01.2019 г. /15:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Пещера, Общ. Земен

На 29.01.2019 г. /15:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Самоков:  Здравец

На 29.01.2019 г. /15:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Трекляно:  махала Антовци, махала Аплатовци, махала Бакъмска, махала Божуринци, махала Бойкинци, махала Бръзина, махала Връшинци, махала Гебовци, махала Горни Балабановци, махала Димитрина, махала Долни Балабановци, махала Долно Гъжинци, махала Дъбът, махала Караджинца, махала Караджинци, махала Корубинци, махала Кръстинци, махала Кьосинци, махала Лисичковци, махала Марикинци, махала Младост, махала Павлевци, махала Поповци, махала Стойковци, махала Сукинци, махала Табаци, махала Тодоровци, махала Тошинци, махала Трънярци, махала Тупарци, махала Цалакина, махала Центъра, махала Чавдаровци, махала Шавудинци, махала Шумановци, махала Щроклинци

На 29.01.2019 г. /15:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Габрешевци:  махала  Богдановци, махала  Бусарска, махала  Гелевци, махала  Зарковци, махала  Клисурци, махала  Костадиновци, махала  Мутарска, махала  Пешова, махала  Полоканска, махала  Равнище, махала  Тихия Кът, махала  Ущиринци, ПИ I-64

На 29.01.2019 г. /15:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Добри Дол, Общ. Трекляно:  махала Горна Ливада, махала Добридолски Воденици, махала Паргова, махала Савова

На 29.01.2019 г. /15:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Калотинци

На 29.01.2019 г. /15:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Косово, Общ. Трекляно:  махала Ангеловци, махала Върбица, махала Въргинци, махала Дузинци, махала Дурниловци, махала Качаревци, махала Лисичковци, махала Пашинци, махала Поповци, махала Селото, махала Сировичинци, махала Такламановци, махала Широки Дол

На 30.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Жабляно:  Цигански Брод

На 30.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Земен:  Пещерско Шосе

На 31.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Трекляно:  махала Антовци, махала Аплатовци, махала Бакъмска, махала Божуринци, махала Бойкинци, махала Връшинци, махала Гебовци, махала Горни Балабановци, махала Димитрина, махала Долни Балабановци, махала Долно Гъжинци, махала Корубинци, махала Кръстинци, махала Кьосинци, махала Лисичковци, махала Младост, махала Павлевци, махала Поповци, махала Стойковци, махала Сукинци, махала Тодоровци, махала Тошинци, махала Трънярци, махала Тупарци, махала Цалакина, махала Центъра, махала Чавдаровци, махала Шавудинци, махала Щроклинци

На 31.01.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Трекляно:  махала Връшинци, махала Гебовци, махала Долно Гъжинци, махала Корубинци, махала Сукинци, махала Тодоровци, махала Тошинци, махала Центъра

Община Перник  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Перник:  Русе

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:  Проучване

На 28.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Перник:  Зюмбюл

На 28.01.2019 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Големо Бучино:  Нарцис

На 28.01.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:  Еверест, махала Опашиница

На 29.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Горна Диканя:  III-1699, Кв.194, X-1583, Кв 195, Горна Диканя, махала Джорговица, Парцел ХІХ-1127, Кв.116а, Пи203, УПИ I-1026, Kb.103, УПИ І-1517 Кв.211, УПИ Х-1306, Кв.165

На 29.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Гълъбник

На 29.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Долна Диканя:  884 Кв.67а и 67б, 926, IV-744, Кв.49, V-648, XIII-755, Кв.47, XIV-990, Кв.71, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ I, Кв.43, УПИ IV-838, Кв.62, УПИ Ix=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв.65, УПИ XI-261, Кв.40, УПИ XIII-990, УПИ XXI-338, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 29.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Дрен:  V-420 Кв.4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова Махала, махала Мали Дрен, махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С.Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 29.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Радомир:  I-51, Кв.11, VII-157 Кв.17, XxVіі-XxVііі Кв.12, махала Дукова

На 29.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:  ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Барбеш, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Извън Регулация С.Студена Кариера, Каражинец, махала Кашова, Рила, Христо Ботев

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Боснек:  махала Джамбазка

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:  махала Язовира, Пролет, Сините Вълни

На 30.01.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Перник:  Димитър Благоев, Ленин, Чехов

На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:  Йордан Корчев, махала Кюлова, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Цар Иван Асен I

Община Радомир  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гълъбник

На 28.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Извор, Общ. Радомир

На 28.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Кленовик

На 29.01.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Владимир:  ПИ 149 Кв, 14

На 29.01.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Гълъбник:  Кв.25 УПИ Xііі-353, ПИ 110, Кв.16, УПИ Vіі-112, Кв.16, УПИ ХV-45, Кв.6

На 29.01.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Долна Диканя

На 29.01.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Долни Раковец:  Кв.22, Упи Х-206, местност Банята, УПИ XI-306, П-Л Іх-428, Кв.27, УПИ 1-167 Кв.11, УПИ ІІ-26, УПИ ХІ-34, Кв.1

На 29.01.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Друган:  Vі-485, Кв. 45, УПИ VI-337, Кв.25, Чачулова Махала

На 29.01.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Кондофрей:  Общ.Радомир, УПИ I Кв 43а

На 29.01.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Радомир:  Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, махала Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 29.01.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:  X-350, махала Горни Раковец, махала Егреците, УПИ Іx-1083, 1084

На 29.01.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Червена Могила

На 29.01.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Чуковец, Общ. Радомир

Община Трън  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Вукан:  УПИ III-130 Кв.12

На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мрамор, Общ. Трън:  Стълб 32, Клон А

На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костуринци

На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Горочевци

На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Докьовци

 

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 28.01.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Берковица:  Николаевска

На 28.01.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Берковица:  Александровска, Изгрев, Мусала

На 29.01.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Берковица:  03928.68.18, 03928.72.33, 03928.72.4, Извън Регулацията

На 29.01.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бистрилица:  1-ви Май, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, Извън Регулацията, Ленин, Людено, Люляк, местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка

На 29.01.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гаганица:  037265, 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил и Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна

На 29.01.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костенци:  314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 29.01.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Котеновци:  000910, Втора, Пета, ПИ 301018, Първа, Трета, Четвърта

На 29.01.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лесковец, Общ. Берковица:  047094, Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 29.01.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездрея:  000002

На 29.01.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Черешовица:  011002, Екатте 80635, Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Брусарци  

На 29.01.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Брусарци:  23-Ти Септември, Ал.Стамболийски, Георги Димитров, Дунав, Заводска, Иван Вазов, Иван Козарев, Кремиковска, Ленин, Митко Палаузов, Падинска, Пирин, Стадион, Стара Планина

На 30.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 31.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Брусарци:  23-Ти Септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна

На 30.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 31.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Смирненски, Общ. Брусарци:  Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра

На 30.01.2019 г. /09:30 - 15:45 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 31.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Буковец, Общ. Брусарци:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 30.01.2019 г. /09:30 - 15:45 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 31.01.2019 г. /09:30 - 15:45 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Одоровци:  Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет и Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев

Община Вършец  

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Вършец:  12961, 24, 12961.15.858, 12961.24.4, 12961.24.6, 12961.24.934, 12961.424.368, 12961.51.7, 12961.54.52, 12961.57.9, Алеко Константинов, Банкя, Ботуня(9-Ти Септември), България(В.Коларов), Гламео, Д-Р Дамян Иванов, Д-Р Елена Теодосиева(Л.С), Д-Р Константин Пенев(З.К), Иван Вазов, Кв.1 12961.422.111, Кв.Изток Извън Регулация, Климент Охридски(И.Манк.), местност Пречиствателна Станция, Република(Г.Димитров), Сан Стефано, Тодорини Кукли, Янко Сакъзов(Строителна)

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Озирово:  I-161, Кв. 47, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Бела Речка:  Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Озирово:  Бенковски(7), Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Васил Петлешков(17), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Камен Дол(9), Кирил и Методий(20), Кокиче(4), Ком(35), Котля(11), Кубрат(25), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Малина(6), Минзухар(2), Младост(40), Момина Сълза(21), Мусала(31), Н.Й.Вапцаров(29), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Синчец(3), Стара Планина(34), Стефан Караджа(41), Стрешер(8), Теменужка(5), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Хан Аспарух(12), Хан Крум(22), Христо Ботев(27), Цар Борис I(19), Цар Калоян(18), Явор(24)

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долна Бела Речка:  325051, Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лютаджик:  019076, 23-Ти Септември, Ален Мак, Безименна, Васил Левски, Ген.Иван Кинов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Дунав, Кокиче, Крайбрежна, Кресна, Люляк, Мир, Христо Ботев, Черна Река

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Спанчевци:  Арто, Билото, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, Извън Регулация, Илинден, местност Минкови Бани - Топилата, местност Селището, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Седма, Селището, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Стояново, Общ. Вършец:  Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Лом  

За периода 28-01.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Долно Линево:  Александър Стамболийски, Васил Петлешков(Л.Димитро, Вишна(Г.Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, Покрайна, Първа, Рила(Р.Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев

За периода 28-31.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:  Дядо Цеко Войвода, Призрен(Неофит Ломски)

На 28.01.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Лом:  Иван Петков, Елин Пелин, Детелина

На 28.01.2019 г. /11:30 - 13:20 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 11:30 - 14:00 ч./ -  Лом:  Младеново

На 29.01.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Лом:  Кв.Младеново

На 30.01.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Лом:  Голинци, Люлин, Славейче, Славия

На 30.01.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Лом:  Гредовете, Лястовичка

На 30.01.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Лом:  Люлин, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Подполковник Леонов, Райна Княгиня, Софийска, Съгласие(Аврора)

На 31.01.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Лом:  Замфировско Шосе, Вакуумна Фабрика, Кв. Младеново

На 31.01.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Лом:  Кв.Стадиона

На 01.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Лом:  Ковачишка

На 01.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лом:  Хумата

На 01.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Лом:  Хумата 2

Община Монтана  

За периода 28-01.02.2019 г. /08:30 - 08:15 ч./ -  Монтана:  Бързия, Вихрен, Елтепе, Захари Зограф, Здравец, Иван Павлов, Иглика, Крайна(П.Харитон), Лъката, Никола Вапцаров, Чайка, Червен Бряг, Чернила

За периода 28-01.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Монтана:  Андрей Попов(Й.Николова), Болярска(Г.Батора), Васил Петлешков, Детелина, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Жельо Войвода, Жельо Войвода, Иван Козарев, Индже Войвода(Л.Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л.Ст., Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Лацията, Люлякова, Мала Кутловица, Мала Кутловица, Мала Кутловица, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Никола Обретенов, Панайот Волов, Панайот Волов, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Червен Бряг, Яница(Ямите-М.Кутловица)

На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Крапчене:  Александър Стамболийски, Асен и Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, Извън Регулацията, Клокотница(В.Пеева), Лозарска(И.Дамянов), Лъка(Г.Кирков), Любен Каравелов, Манастира, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв.19, Хан Аспарух(Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат(Г.Генов), Христо Ботев, Цар Калоян(Д.Благоев), Цар Симеон(Д.Тодоров), Шипка(В.Коларов), Ъгъла на ул. Главна и Асен и Петър

На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Липен:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Местн. Край Село, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на ул. Първа и Втора, Ъгъла С ул. Единадесета и ул. Дванадесета

На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:  Извън Регулацията, Ккрайпътен Комплекс &Quot;Пъстрина&Quot;

На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Николово, Общ. Монтана:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Семков Дол, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ I, Кв.10, УПИ XVIII-238 Кв.23, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на ул. Първа и Втора

На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Стубел:  302006, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Втора, Тридесет и Девет, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесет, ул. Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сумер:  179040, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Седемнадесет, Седма, Станой Стоянов, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Трифоново:  Втора, Двадесет, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, УПИ 2, Кв.41, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

Община Чипровци  

На 28.01.2019 г. /11:45 - 13:00 ч./ -  Белимел:  000313, 000448, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, местност Ливагето, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ 1415, Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 28.01.2019 г. /11:45 - 13:00 ч./ -  Горна Ковачица:  Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, местност Равнището, Пета, Петнадесет, ПИ 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв.17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 28.01.2019 г. /11:45 - 13:00 ч./ -  Горна Лука:  Александър Стамболийски, Балова Шума, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Иван Бобанов, Ленин, Лика Рачин, Маршал Толбухин, местност Верлото, Миньорска, Младост, Оборище, Огоста, Родопи, Стара Планина, Тодор Нонин, Тодор Токин, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 28.01.2019 г. /11:45 - 13:00 ч./ -  Железна:  Втора, Двадесет, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, местност Бабичке Ливаде, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 28.01.2019 г. /11:45 - 13:00 ч./ -  Мартиново:  Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Имот 143 Кв.30, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 28.01.2019 г. /11:45 - 13:00 ч./ -  Митровци:  Д-Р Тодор Иванов Живков, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 28.01.2019 г. /11:45 - 13:00 ч./ -  Превала:  Адмирал Нахидов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Заводска, Замфир Попов, Иван Бобанов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методи, Ленин, Лика Рачин, местност Ширина, Младост, Морава, Огоста, Орешак, Пеньо Пенев, Петър Калафатов, Родопи, Септемврийци, Стара Планина, Стопанска, Тунджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Широка Планина, Янтра

На 28.01.2019 г. /11:45 - 13:00 ч./ -  Челюстница:  Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеснадесет, Шеста

На 28.01.2019 г. /11:45 - 13:00 ч./ -  Чипровци:  23-Ти Септември, 81390.128.663 Мангесина Ливада, Александър Костов, Александър Стамболийски, Балканска, Бенковски, Богдан Маринов, Васил Левски, Витоша, Волга, Гагарин, Георги Димитров, Георги Пеячевич, Д-Р Тако Андреев, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна Войвода, Димитър Благоев, Димитър Филипов, Дядо Лилчо, Ехо, Жельо Войвода, Иван Станиславов, Извън Регулацията, Калето, Ком, Лука Андреин, Люляк, Минзухар, Михайл Шипков, Никола Й. Вапцаров, Огоста, Осми Март, Павлето (В.Коларов), Петър Богдан, Петър Парчевич, Рила, Ропотамо, Семко Войвода, Септемврийци, Смит Войвода, Стара Планина, Стефан Дуньов, Точо Войвода, Три Чуки, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чипровска Комуна, Шипка, Яко Войвода

 

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 30.01.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Васил Левски/Ново Село/, Зора/Зла Река/, Лале/Ново Село/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/, Табашка/Ново Село/, Чайка/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

Община Летница  

На 01.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Летница, Общ. Летница:  Георги Бенковски, Никола Петков, Райна Княгина, Сергей Румянцев, Филип Тотю, Цар Калоян

На 28.01.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Крушуна:  Александър Ганчев, Георги Котев, Денчо Христов, Дечо Николов, Димитричка Чолакова, Димитър Попов, Крайбрежна, Марийка Мончева, Митко Пройнов, Моню Ив.Минев, Неделчо Котев, Цветан Петров

На 31.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Летница, Общ. Летница:  Дунав, Марин Дринов, Пирин, Рила, Сливница, Стара Планина, Стефан Стамболов, Странджа, Стрелча, Хан Аспарух, Цанко Бакалов, Цар Самуил, Шипка

На 31.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 08:15 ч./ -  Летница, Общ. Летница:  Александър Стамболийски, Балкан, Клокотница, Летница, Никола Петков, Пейо К.Яворов, Петко Ф.Атев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител

Община Ловеч  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч:  България, Васил Йонков-Гложенеца, Патриарх Евтимий, Търговска

На 28.01.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Славяни:  Бачо Киро, Васил Петлешков, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Искър, Оборище, Пейо Яворов, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Климент Охридски, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Деветаки:  Васил Левски, Осъм, Пирин, Проф.Асен Златаров, Христо Ботев, Червен Бряг, Чурковец, Янтра

На 28.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч./   На 29.01.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин:  Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 28.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч./   На 29.01.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч./ -  Орляне:  Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 28.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч./   На 29.01.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч./ -  Радювене

На 28.01.2019 г. /11:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч:  Гарата, Инж. Петър Иванчев, Инж.Ненчо Ганев, Клокотница, Подп.Александър Кусев, Трети Март, Харманска

На 28.01.2019 г. /11:15 - 15:45 ч./ -  Ловеч:  Бачо Киро, Васил Героя, местност Бабаковец, Младост, Пано Рогозаров

На 28.01.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 29.01.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Катунец:  36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 28.01.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 29.01.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 31.01.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч

На 29.01.2019 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч:  местност Липака, местност Синан Тепе

На 29.01.2019 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пресяка:  местност Стравиц

На 29.01.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Умаревци:  Балатон, Вежен, Генерал Скобелев, Драгоман, Дунав, Кокиче, Кракра, Люлин, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Шипка

На 29.01.2019 г. /11:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч:  Вардар, Ген.Доброволски, Ген.Столетов, Илинден, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Панайот Хитов, Тодор Каблешков, Трети Март, Харманска

На 29.01.2019 г. /11:15 - 15:45 ч./ -  Ловеч:  Княз Имеретински, Панайот Волов, Трети Март, Трети Март и Княз Имеритински, Червен Бряг

На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:  Владайска, Габровска, Денчо Влайчев, Крайна, Покой, Преспа, Район Ж.П.Гара, Трети Март, Цар Освободител, Цоньо Василев

На 30.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:  Източна Индустриална Зона, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 30.01.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч:  Баховско Шосе, местност Полето

На 30.01.2019 г. /10:15 - 15:45 ч./ -  Ловеч:  Дикисанска, Иларион Ловчански, Княз Александър I Батенберг, Отец Паисий, Съйко Съйчев, Цар Самуил

На 30.01.2019 г. /11:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч:  Велики Преслав, Княгиня Невинна, Осъмски Юнак, Тракийска, Цар Иван Шишман

На 31.01.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Изворче:  43952.525.0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 31.01.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Катунец:  Детелина

На 31.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Радювене:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Балика, Бенковски, Бранковска, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методий, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марица, местност Динковското, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първи Май, Раковски, Реката, Рила, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 31.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Горан:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Осъм, Петко Д.Петков, Раковски, Стефан Караджа, Трети Март, Училищна, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка

На 31.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:  Васил Левски, Гайдар Кольо, Георги С.Раковски, Дунав, Липа, Любен Каравелов, Пирин, Стара Планина, Христо Ботев

На 31.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 02.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:  Априлци

На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Казачево

На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливек:  Вежен, Иван Вазов, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Петър Граматик, Стара Планина, Тодор Кирков, Трети Март, Христо Ботев

На 31.01.2019 г. /11:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч:  Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Неофит Рилски, Тома Давидов, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков

На 31.01.2019 г. /11:15 - 15:45 ч./ -  Ловеч:  Велики Преслав, Димитър Пъшков, Доктор Съйко Съев, Никола Петков, Патриарх Евтимий, Хан Крум

На 01.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Лешница, Общ. Ловеч:  Минко Раевски, Осъмска, Свети Иван Рилски, Стара Планина, Христо Ботев, Черно Море

На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гостиня:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Илия Симеонов, Кирил и Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев

На 01.02.2019 г. /11:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч:  Дикисанска, Княз Александър I Батенберг, Отец Паисий

На 01.02.2019 г. /11:15 - 15:45 ч./ -  Ловеч:  Граф Игнатиев, Одрин, Проф. Д-Р Стефан Ватев, Стара Планина

На 02.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 03.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 02.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 03.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:  Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 02.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 03.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч:  Васил Левски, Горски пътник, Илинден, местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 02.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 03.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Прелом:  България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 02.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 03.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:  Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

Община Луковит  

На 28.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 31.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Луковит:  Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С.Раковски, Кирил и Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 28.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 31.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Румянцево:  069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Луковит:  Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 28.01.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Петревене:  Александър Стамболийски, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Изгрев, Райна Княгиня, Рила, Розова Долина, Софроний Врачански, Шипка

На 29.01.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Румянцево:  Бузлуджа, Веслец, Йорговска, Маркони, Петър Берон, Предел, Разделна, Родина, Страцин, Централна, Чукара

На 30.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Луковит:  44327.203.32, Александър Теодоров-Балан, Будевец, Васил Левски, Георги С.Раковски, Димитър Димов, Кирил и Методий, Козлодуй, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов, Христо Смирненски

На 31.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Дерманци

На 31.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Дъбен:  Васил Левски, Вутевска, Диевска, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кральовска, Пейо Яворов, Песовска, Петко Славейков, Петър Берон, Поповска, Сергей Румянцев, Урушка, Хаджи Димитър, Цоковска

На 31.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Тодоричене:  Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Добри Войников, Иван Вазов, Капитан Дядо Никола, Любен Каравелов, Мочура, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Рибарица, Старо Шосе, Стефан Караджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Тетевен  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  62579.88.23, Георги Бенковски, Черна Река

На 28.01.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  Георги Бенковски, Заводна, Нецов Дол, Павлов Дол

На 28.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Черни Вит:  местност Дъскот, Хан Крум

На 28.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Черни Вит:  80902.18.151, Васил Левски, Хан Крум

На 28.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  Васил Левски, Георги Бенковски, Стара Рибарица

На 28.01.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  Баба Тонка, Георги Бенковски, Иван Капетан, Нецов Дол, Шалски Дол

На 29.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  Вежен, Ген.Владимир Вазов, Георги Бенковски, Заводна, Лъга, Любен Каравелов, Филип Тотьо, Царичина

На 29.01.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  62579.150.12, Вежен, Заводна

На 29.01.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Тетевен:  I Кв.135, Пеновото

На 29.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  Георги Бенковски, Иглика, Кокиче, Краището, местност Павлова Полица, Павлов Дол, Павлова Полица, Пангарата, Филип Тотьо, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 29.01.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  Георги Бенковски, Павлов Дол, Старчов Дол, Христо Ботев

На 30.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  Баба Тонка, Васил Левски, Георги Бенковски, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Христо Смирненски

На 30.01.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Дивчовото:  20996.12.27, 20996.7.50, 20996.8.94, Местн.Боатин

На 30.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  ул. Георги Бенковски

На 31.01.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Тетевен:  72343 500 5090, 72343.30.105, 72343.30.197, 72343.30.198, 72343.30.87, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баньо Маринов, Гечовото, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Здравец, Калена Плоча, махала Гечовото, Тодор Михайлов, Трескавец

На 31.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:  махала Свидово

На 31.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Черни Вит:  Васил Левски, Миковци

На 01.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен:  махала Недковци, местност Гурга, местност Недковци, Полатен

На 01.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Градежница:  Вежен, Иван Вазов, Люляк, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Самуил

На 01.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Тетевен:  Иван Вазов

На 01.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен:  махала Байовица, махала Ванковци, махала Свидово, местност Банков Дол

На 01.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Черни Вит

Община Троян  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  махала Дрянска, махала Райковска

На 28.01.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Балкан, Ген.Карцов, Македония, Мизия, Стефан Стамболов

На 28.01.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Димитър Икономов-Димитрика, Захари Стоянов, Общ.Ж.П.Гара, Опълченска

На 28.01.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Акад.Ангел Балевски, Георги С.Раковски, Кв.Ливадето, Крайречна, махала Райковска, местност Лисичи Дупки

На 29.01.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София:  Студентски Град

На 29.01.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Черни Осъм:  М.Жеравица

На 29.01.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Асен и Петър, Васил Левски, Васил Спасов, Георги Бенковски, Петко Р.Славейков

На 29.01.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Черни Осъм:  Жеравица, М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Стругът

На 29.01.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Георги С.Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Опълченска, Поч.Дом Капина, Христо Гадевски

На 30.01.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Бочо Донев, Пейо К.Яворов, Проф.Никола Шипковенски, Радецки, Стефан Караджа, Черногор

На 30.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 31.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:  Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска

На 30.01.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  73198.503.557, Незабравка, Осми Март, Радецки, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 31.01.2019 г. /09:15 - 12:00 ч.; 12:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Ген.Карцов, Лъгът

На 31.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 01.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Врабево:  Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Маршал Толбухин, Първи Май, Св.Св.Кирил и Методий, Стамен Радев, Христо Ботев, Царевец

На 01.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Добродан:  Димитър Рупов, Иван Марковски, Кирил и Методий, Комсомолска, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Мир, Пенко Маринов, Раковска, Стара Планина, Стефан Тонков, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

На 01.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Васил Левски, Еделвайс, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Минко Николов, Охрид, Петко Р.Славейков

На 01.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Добродан:  Братя Пацекови, Девети Септември, Иван Данчев, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Станю Минков, Стара Планина

Община Угърчин  

На 29.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Орляне:  Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 31.01.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Лесидрен:  местност Берча

На 31.01.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Кирчево:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Георги Бенковски, Комитска, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

Община Ябланица  

На 28.01.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Батулци:  Гео Милев, местност Сух Дол, Свети Кирил и Методи, Христо Ботев

На 28.01.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Голяма Брестница:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги С.Раковска, Гетовци, Жидевица, Кокиче, Любен Каравелов, местност Данчова Могила, Ниновци, Панайот Волов, Христо Ботев

На 29.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица:  Александър Стамболийски, Бреза, Буревец, Георги Бенковски, Еделвайс, Лаловска, Трети Март, Явор, Ягода

На 30.01.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:  Баба Мария, Васил Левски, Възраждане, Ген.Гурко, Доктор Иван Божинов, Доктор Ради Цанов, Дядо Ковач, Здравец, Кирил и Методий, Радост, Рила, Сергей Румяецев, Скобелев, Стара Планина, Христо Ботев

На 30.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица:  Буревец, Васил Левски, Георги Петров, Захари Стоянов, Люляк, Паисий Хилендарски, Ратица, Христо Ботев, Централна

 

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 31.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница:  местност Абрашица, УПИ Іх-252

На 01.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница:  П-Л ХіV-234, Кв.23

Община Дупница  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Дамка, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Рупите, Русалка, Свети Никола, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител

На 28.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 29.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кременик:  XXII-98, Кв.10

На 28.01.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Кременик

На 29.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Блатино:  000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 29.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:  68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 29.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дяково:  23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв.20, УПИ ХіV

На 29.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мламолово:  Ix-25, Кв.9, Iх-179, Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 29.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Пиперево:  56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, Кв.39

На 29.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница

На 29.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дяково:  УПИ I-138, Кв. 10, УПИ Ііі-204, 205, 206, Кв.20, УПИ ХІV

На 29.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Пиперево

На 30.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дяково:  23

На 30.01.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Дяково

На 31.01.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница:  Комсомолска

На 31.01.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бобов Дол:  Младост

На 31.01.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Гюргево

На 31.01.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Дупница:  87727, 16, 179, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Рилски Манастир, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Софийско Шосе, Стръмна

На 31.01.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Крайници:  39339.117.68, 39339.142.19, I-1, 2, 3, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, УПИ II-302, Кв.79, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 31.01.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Самораново:  Митко Палаузов

На 31.01.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Сапарева Баня:  65365.46.10, 65365.602.106, XV-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Серафим Йорданов, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 31.01.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Сапарево:  002002, 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, УПИ ХхV, Кв.20, Х-2149, Кв.11, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 31.01.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Червен Брег:  Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 31.01.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Яхиново:  87724.10.5, 87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ VI-185 Кв.28, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 31.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Горица, Драгой Болярин, Мадара, Марков Камък, местност Подридна, Отовица, Победа, Саморанска, ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ XI-3482, Кв. 264

Община Кюстендил  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:  България, Велбъжд, Неофит Рилски, Отец Паисий, Патриарх Евтимий

На 28.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Слокощица:  247, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Кирил и Методий, Кубрат, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Руен, Стефан Караджа

На 28.01.2019 г. /12:30 - 13:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Кюстендил:  41112.503.4194, Асен Суичмезов, Батак, Герена, Гранички път, Ж.К. Герена, УПИ XxI, Кв. 415, Запад, Кадин Мост, Кокиче, местност Турски Гробища, Морава, Пролет, Рила, Синчец, Станкевско Шосе, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител

На 28.01.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Кюстендил:  Герена, Запад, Запад, Ракла, Синчец

На 28.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:  местност Хисарлъка

На 28.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Слокощица:  Александър Димитров, Георги Кръстев, Иглика, Калоян, местност Галеница, местност Змиярника, Мичурин, Пролет, Радецки, Синчец, Теменужка, Шипка

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  Жабокрът

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  Коняво

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  Копиловци, Общ. Кюстендил

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  Кюстендил

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил:  VIII-250, Кв.7, Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Кадъница, Кирил и Методий, Ленин, махала Бански Мост, махала Славейкова, махала Софийско Шосе, махала Трънярска, местност Кантона, местност Соволщица, Овощарска, Пладнището, Първи Май, С. Ябълково, Община Кюстендил, Славейков, Христо Ботев

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:15 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Шишковци

На 29.01.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Полска Скакавица

На 29.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:15 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Гърбино

На 29.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:  IV, Кв. 77, Стопански Двор, Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема

На 29.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Полска Скакавица:  393025, махала Бойчовци, махала Терзийска

На 29.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Раждавица:  Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин

На 29.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Скриняно:  Георги С. Раковски, Георги Трайков, местност Чуката, П.Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев

На 29.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Стенско:  240 Кв.13, Извън Регулацията, Стенско

На 29.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Шипочано

На 29.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Шишковци:  Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV - 464 Кв.14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 29.01.2019 г. /09:15 - 13:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Кариера Раждавица

На 29.01.2019 г. /10:00 - 11:15 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Богослов:  местност Ръжеве

На 29.01.2019 г. /10:00 - 11:15 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Вратца:  махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, местност Дервена, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 29.01.2019 г. /10:00 - 11:15 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Горна Брестница:  Влахов Дол, местност Влахов Дол

На 29.01.2019 г. /10:00 - 11:15 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Горна Брестница:  Кортин Дол

На 29.01.2019 г. /10:00 - 11:15 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Грамаждано:  II-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, местност Гола Велика, местност Динката, местност Исманица, местност Стрелбище Пи003007, Осогово, ПИ 17680.25.36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев

На 29.01.2019 г. /10:00 - 11:15 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Грамаждано:  местност Гола Велика, местност Колушка Река

На 29.01.2019 г. /10:00 - 11:15 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Гърляно:  IV-111, Кв 22, Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Доло, местност Смоквата, Руен

На 29.01.2019 г. /10:00 - 11:15 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Жиленци:  Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Кьошко, махала Везенска, махала Долна, махала Сиракова, махала Черковна, махала Чифлика, местност Баладърица, местност При Къщи, местност Разкръсие, местност Сбирище, местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, УПИ ХVIII -187 Кв.228, Христо Ботев

На 29.01.2019 г. /10:00 - 11:15 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Жиленци:  Везенска, Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, махала Босачка, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, местност Лешовица, Осогово, ПИ 003070 местност Грамаге, При Къщи, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев

На 29.01.2019 г. /10:00 - 11:15 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Каменичка Скакавица:  Сребърно Коло

На 29.01.2019 г. /10:00 - 11:15 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Кюстендил:  Белият Камък, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Крум Зарев, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, ул. Дупнишко Шосе

На 29.01.2019 г. /10:00 - 11:15 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Кюстендил:  Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, местност Влахов Дол, местност Гола Велика, местност Гърлянски Черешарник, местност Динката, местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, УПИ VII Кв.91 А, Цвятко Радойнов

На 29.01.2019 г. /10:00 - 11:15 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Лозно:  Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, махала Кепазка, местност Азна, местност Кочине, местност Лозище, местност Орачето, местност Пладнище, местност Стари Лозя, местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май

На 29.01.2019 г. /10:00 - 11:15 ч.; 12:30 - 14:00 ч./   На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Ръсово:  махала  Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Бобешино

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Вратца:  махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Горна Брестница

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Горно Уйно

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Грамаждано:  местност Гола Велика

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Гърляно:  Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Смоквата, местност Средно Поле, Руен

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Гюешево:  000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Долно Село:  М.Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Долно Уйно:  махала Олтоманци

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Жиленци:  Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, махала Босачка, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Каменичка Скакавица:  Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Коприва

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Кутугерци

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Кършалево

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:  Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, ул. Дупнишко Шосе

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил:  махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Мазарачево:  махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Преколница:  махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Раненци:  Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Церовица:  махала Бело Камене

На 30.01.2019 г. /09:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Чудинци

На 30.01.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Гърляно:  махала Реката

На 01.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, България, Велбъжд, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гороцветна, Гургулят, Демокрация, Дондуков, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Калосия, Калоян, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кубрат, Лавале, Левски, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Македония, Неофит Рилски, Оборище, Орлица, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Преславска, Раковски, Родопи, Свети Георги, Свети Мина, Соволска, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Шейново, Шести Септември, Юри Гагарин

На 01.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:  Индустриална, Оборище, Петър Берон, Соволска

Община Сапарева баня  

На 30.01.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ресилово:  100005, Бачо Киро, Вария, Гагарин, Иван Рилски, Отец Паисий, Раковски, Синчец, Спартак, Стопански Двор, ХIV-11, Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка

На 30.01.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Ресилово:  Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Васил Левски, Верила, Еделвайс, Захари Зограф, Иван Рилски, Иглика, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Любен Каравелов, Омуртаг, Плиска, Рила, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Стефан Караджа, Теменужка, Трети Март, Хан Аспарух, Цар Самуил, Цар Симеон, Яворов, Янтра

На 31.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Сапарева Баня:  65365.210.111, Бачо Киро, Болярица, Буйов Рид, Васил Априлов, Васил Левски, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Германея, Джерман, Джуганица, Дъга, Иван Вазов, Кокиче, Крайречна, Ловна, местност Зелени Преслап, Паничище, ПИ - 1351, ПИ №65365.210.111 М.Юрта, Раковски, Св.Варвара, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Слога, Стопански Двор, Тракия, Трети Март, УПИ Ix-999, Кв. 33, Христо Смирненски, Явор

На 31.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Паничище:  300 В Отдел 04, Ид.65365.210.970, II, II, Кв.8, Іх - Кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І, Кв. 70, УПИ III, УПИ VIII Кв.10

На 31.01.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Сапарева Баня:  Бор, Вихрен, Германея, Джерман, Джуганица, Иван Вазов, Кирил и Методи, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Пролет, Раковски, Рила, Синчец, Скобелев, Стефан Караджа, Юри Гагарин

На 31.01.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Сапарева Баня:  Иван Рилски

На 31.01.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:  020101, 027028, 53254.50.46, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, местност Герена, местност Песоко, местност През Реката, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 31.01.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Ресилово:  XI-742, Кв.53, 026170, 027007, 100005, III-548, Кв.58, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - VІІ-672, Кв.36, ХIV-11, Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 31.01.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Самораново:  65245, 6, 153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 31.01.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:  032046, 65365, 601, 10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.005, 65365.601.964, 65365.602.602, I, Кв.74, III, Кв.125, LxxVі, Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxx, Кв.74, LxxxIV-2797, Кв.74, XVIII, Кв. 98, Ііі-3071, Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ Lxxxііі; Кв.74, ПИ №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ Ix-999, Кв. 33, УПИ Lxxx, Кв.74, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365.601.92, УПИ VIII-2759, Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 31.01.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Гюргево

На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сапарево:  X-2698, X-2698, Бачо Киро, Бачо Киро, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Левски, Витоша, Витоша, Вражалец, Вражалец, Дамка, Дамка, Искър, Искър, Калоян, Калоян, Киндо, Киндо, Никлин Камък, Никлин Камък, Павел Бобеков, Павел Бобеков, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Средна Гора, Средна Гора, Старио Камък, Старио Камък, Тодор Влайков, Тодор Влайков, Х-2149, Кв.11, Х-2149, Кв.11, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хаджи Иван, Цар Асен, Цар Асен, Ягода, Ягода

На 01.02.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:  027028, Бор, Васил Попов, Водопада, Здравец, Иван Рилски, Искра, Липа, Мановица, местност Герена, местност Песоко, местност Ридо, Рила, Рилски Езера, Спартак, Сталевица, Христо Ботев

На 01.02.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:  Верила, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Здравец, Кокиче, Лозана, местност Герена, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Прогона, Ридо, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Сталевица, Хаджи Димитър

 

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Благоевград  

На 28.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград:  Долна Дъбрава, махала Веляци, Извън Регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, Яновски Рид

На 28.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 30.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 31.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 01.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  местност Пенков Чифлик, Огражден, Пенков Чифлик, Струма

На 28.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 30.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 31.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 01.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Българчево

На 28.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 30.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 31.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 01.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:  Имот 27231.501.203, местност Валтата, местност Гошевица, местност Чуката, Пи-125 Кв.12, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв.1, УПИ Х-182, Кв.5, УПИ-III-214, 212, 301

На 28.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Ален Мак, Еленово

На 29.01.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Ален Мак

На 29.01.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:  Кури Дере

На 29.01.2019 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Гр.Благоевград:  Бул.П.Яворов

На 30.01.2019 г. /08:45 - 10:20 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Братя Миладинови, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Георги Измирлиев, Георги Измирлиев-македончето, Иван Михайлов, Ильо Войвода, Крали Марко, Кръстьо Асенов, Майор Стефан Иванов, Менча Кърничева, Сан Стефано, Стефан Стамболов, Цар Симеон

На 30.01.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Менча Кърничева

На 30.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Ален Мак, Астра, Кури Дере, Мест.Кури Дере-Ш-22№082034, местност Шейница, Пейо К.Яворов

На 30.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:  местност Кури Дере

На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Ален Мак, Астра, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, УПИ XVIII 04279.625.15 Кв1, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, УПИ XVIII-04279.625.15, Кв.1 По Кк Благоевгр

На 01.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Ален Мак, Астра, Бялата Висота, Лотос

Община Гоце Делчев  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Брезница:  Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пирин, Промишлена, Речище, Ридът, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стефан Караджа, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ХVііі-72138, Кв. 58, Хан Аспарух, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чифлика

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Драмски път

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лъжница:  Драва

На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Корница:  Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Климент Охридски, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Парка - УПИ-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шипка

На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Брезница:  Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Каменица, Лозята, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Падарката, Панайот Хитов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Суда, Теофик Хаджи, Туфча, Ходжова Поляна, Цар Калоян, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лъжница:  Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 29.01.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Алеко Константинов, Бензиностанция Еко и Района Около Нея, Вардар, Васил Левски, Гоце Делчев, Детска, Драма, Дунав, местност Мочура, местност Текето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Петър Сарафов, Радецки, Серес, Ташков Мост, Тащков Мост, Текето, Христо Ботев, Черна Гора, Юрий Гагарин

На 29.01.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Мусомища:  местност Стопански Двор

На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Брегалница, Бяло Море, Звънчарска, Кавала, Серес, Солун, Тодор Александров

На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Гоце Делчев, Драгоман, Драма, Екзарх Антим, местност Стрелбището, Пейо К.Яворов, Потока, Солун, Тодор Александров, Тодор Паласкаря, Царица Йоана

На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Корница:  Ал. Стамболийски, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Еделвайс, Климент Охридски, Петър Берон, Пирин, Христо Ботев, Черно Море

На 31.01.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Ал.Стамболийски, Гоце Делчев, Кирил и Методий, Одрин, Охрид, Скопие, Стара Планина, ХVі-763 Кв.138, Цар Самуил

На 31.01.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Димитър Димов, Драгоман, Кв.157, 207, 216, 218, Кв.158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото, Потока, Стара Планина, Янко Атанасов

На 01.02.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Брезница:  29-Ти Декември, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Васил Петлешков, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-ІV, Кв.82, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин

Община Гърмен  

На 28.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горно Дряново:  Клиентите Захранени От Тп1, Клв

Община Кресна  

За периода 28-29.01.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Струмяни:  Главен път Е79, Неуточнен Адрес

На 28.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 29.01.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Струмяни:  221, 7-Април, Будител, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен път Е79, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Р-Н Стопански Двор, Св.Св.Кирил и Методи, Свети Георги, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян

На 30.01.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Кресна:  I-821, 823, 824 Кв.63, Александър Македонски, Братя Миладинови, Вардар, Васил Левски, Вихрен, Влахинска, Влахински Езера, Гоце Делчев, Грънчар, Детелина, Еделвайс, Здравец, Китка, Кресненски Пролом, Крива Ливада, Македония, Мело, Мир, Момина Скала, Неуточнен Адрес, Ново Село, Олимпия, Орбел, Отец Паисий, Перун, Пирин, Пирински Бор, Разколска, Рила, Синаница, Солунска, Спартак, Стадиона, Стоян Войвода, Струма, Теменуга, Тиса, Тодорин Връх, УПИ I 821 Кв.63 По Пр, Цар Борис III, Цар Самуил, Цар Симеон, Шемето, Яне Сандански

На 30.01.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Кресна:  Влахински Езера, Детелина, Еделвайс, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Перун, Пирин, Пирински Бор, Рила, Спартак, Теменуга, Яне Сандански

На 30.01.2019 г. /12:15 - 13:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Кресна:  Вардар, Васил Левски, Гоце Делчев, Даме Груев, Изида, Илинден, Кв.6 УПИ І-77 Кресна, Люти Връх, Македония, Малешевска, Моравска, Огражден, Олимпия, Пейо К.Яворов, Трети Март, Чинарите, Ягода

На 30.01.2019 г. /12:15 - 14:15 ч./ -  Кресна:  Вардар, Даме Груев, Изида, Илинден, Люти Връх, Македония, Малешевска, Моравска, Огражден, Олимпия, Трети Март, Ягода

На 30.01.2019 г. /12:15 - 13:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Горна Брезница:  Іі-90 Кв.11, УПИ IV-184, Кв.19

Община Петрич  

На 28.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 31.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Димитър Талев, Иваник Иловица, Карачали, М.Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Омондрос, местност Поляните, Полковник Дрангов, Първомайски път, Първомайски път 44, Рокфелер, Цар Борис III

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кавракирово:  1-Кантар Кв.40, Антон Попов, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Георги Димитров, Димитър Благоев, Илинден, Караач, местност Исмаилица, Местост Караач, Метлата, Митрова Нива, Неуточнен Адрес, Огражден, Пирин, Пърловица, Синчец, Стопански Двор, Тердух, Шипка

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Полковник Дрангов, Цар Борис III

На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Младост

Община Сандански  

На 28.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 29.01.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Влахи:  Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ ІІ, Кв.4 - В.З. Въбите

На 28.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 29.01.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Илинденци:  Боровец, Извън Регул./Р.Шашка/, местност Боровец, местност Врабча, местност Врабче, Синаница, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста

На 28.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 29.01.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Кресна:  Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница

На 28.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 29.01.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Плоски:  Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, местност Валога, местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, УПИ VI Кв.43, УПИ-VI-389, 390, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора

На 28.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 29.01.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Сандански:  6533.206.678, Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, местност Калинките, местност Соколовец, местност Ушите, местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода

На 28.01.2019 г. /11:45 - 12:15 ч./ -  Сандански:  Банска, Башлийца, Божин Димов, Борис Сарафов, България, Васил Кънчев, Воден, Гео Милев, Гоце Делчев, Имот 813, УПИ II, Кв. 39, Кв.89, УПИ II-1677 (Нов Идентификатор №65334.3024, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, Осми Март, Пере Тошев, Петър Берон, Петър Сарафов, Плиска, Св.Св. Кирил и Методи, Свети Георги, Свобода, Сирма Войвода, Скопие, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен

На 28.01.2019 г. /12:00 - 14:15 ч./ -  Лебница:  местност Горен Герен

На 28.01.2019 г. /12:00 - 14:15 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански:  местност Струма

На 28.01.2019 г. /12:00 - 14:15 ч./ -  Сандански:  Р-Н Индустриална Зона

На 28.01.2019 г. /12:00 - 14:15 ч./ -  Струма:  местност Полето, Песоците, Полето, Скалата

На 29.01.2019 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Сандански:  Димитър Талев, Иван Вазов, Пирин, Свобода, Чудомир Кантарджиев, Юрий Гагарин

На 29.01.2019 г. /11:00 - 13:15 ч./ -  Сандански:  Свобода, Спартак

Община Сатовча  

На 30.01.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Кочан:  015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков

На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кочан:  Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Единадесета, Здравец, Ивайло, Лиляна Димитрова, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Плиска, Победа, Тодор Каблешков, Тракия, Трета

Община Симитли  

На 29.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Мечкул:  местност Зад Къщи

На 29.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Полето:  Галабарци

На 29.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ракитна:  004077, 010040, махала Лулейска

На 29.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли:  Калайджийска, Чакърска

На 29.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Симитли:  Свобода, Симитли, Симитли

На 29.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Черниче:  9-Ти Септември, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Кирил и Методи, Ленин, М.Сухата Река, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, ПИ 156 Кв.6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Яне Сандански

На 29.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 31.01.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Крупник:  000024 местност Реката, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Беглико, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов, Васил Левски, Влахина, Георги Димитров, Георги Трайков, Гладстон, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Даме Груев, Дан Колов, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Талев, Ернст Телман, Иван Вазов, Иван Козарев, Карл Маркс, Кирил и Методий, Кресненско Въстание, Крупник, Лев Писарев, Ленин, М.Извор/Гроздовец, Малчика, местност Виро, местност Въчева, местност Извор/Калуцик, местност Стопански Двор, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Промишлена Зона, Средорек, Стефан Караджа, Стефка Филипова, Трайчо Костов, УПИ VIII-918, 921, 922, Кв.5, УПИ X-544, Кв.45, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яне Сандански

На 29.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 31.01.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Полена:  Вела Пеева, Георги Димитров, Димитър Благоев, Зеленка, Кокиче, Ленин, махала Ширината, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Мездрата-2, местност Училището, Победа, Потока, Роза, Руен, УПИ-V-18, Кв.18, УПИ-Хі-58 Кв.11, Христо Ботев, Чайка, Ширините

На 29.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 31.01.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Сушица, Общ. Симитли

На 29.01.2019 г. /09:30 - 11:25 ч./ -  Симитли:  Іі-760 Кв. 53, Аврора, Васил Априлов, Георги Бенковски, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Козарев, Искра, Кв.Ораново, Любен Каравелов, М.Ливадите, местност Дарако, местност Салиовица, Миразица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Осогово, Оцетари, Паисйй Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Пирин, Победа, Предел, Преспа, Прилеп, Руен, Септемврийска, Симитли, Славянска, Стоилково Дере, УПИ I-57, 58, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Яне Даракчийски

На 29.01.2019 г. /09:30 - 11:25 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Градево:  Десислаго, Еленковци, Лаката-Еленковци, махала Еленов Чарк, махала Кърджалийска, махала Марево, махала Стамболийска, местност Въковица, местност Мадана, местност Свини Дол, Свини Дол

На 29.01.2019 г. /09:30 - 11:25 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долно Осеново:  291, Кв. 9, II--255, Долна Махала, Лаката, махала Горна, махала Долна, местност Шалевец, ПИ №111, ПИ №162, ПИ №466, Пи-061004 М.Лаката, УПИ 5, Кв.12, Чардака

На 29.01.2019 г. /09:30 - 11:25 ч./   На 30.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Полето:  026023, Кв.3 УПИ V-17, местност Кьосеви Рудини, местност Страните, УПИ VI-381, 382, Кв.2, УПИ-I, Кв.21

На 30.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Симитли:  I-819 Кв.25, Іі-760 Кв. 53, Аврора, Аврора, Васил Априлов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Герена, Даме Груев, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Козарев, Искра, Кв.Ораново, Любен Каравелов, М.Ливадите, Марек, местност Дарако, местност Лочката, местност Салиовица, местност Чифлико, Миразица, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Ораново, Осогово, Оцетари, Пазара, Паисйй Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Пирин, Победа, Предел, Предел, Преспа, Прилеп, Руен, Свобода, Септемврийска, Симитли, Симитли, Славянска, Стоилково Дере, УПИ I-57, 58, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Чифлико, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Даракчийски

На 31.01.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Симитли:  Свобода, Симитли

На 31.01.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Черниче:  9-Ти Септември, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Кирил и Методи, Ленин, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, ПИ 156 Кв.6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Яне Сандански

На 31.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Крупник:  000024 местност Реката, Беглико, местност Виро

На 31.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Симитли:  Свобода

На 31.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Черниче:  9-Ти Септември, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Ленин, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Рила, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 31.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Благоевград:  Христо Смирненски

На 31.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Симитли:  000866, Беласица, Бор, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Петров, Георги Попов, Герена, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Здравец, Ивайло, Изворите, Изгрев, Илинден, Илинден, Кв. 43, Петно № 4 По Плана на Симитли, Квартал 26а, Петно №3 По Плана на Гр. Симитли, Кокиче, Коматиница, Комсомолска, Лале, М.Дрънкалица, М.Ливадите, М.Миндело, М.Чобанци, Македония, Малина, махала Чубан Дере, Места, местност Лозенски Андък, Момина Сълза, Надежда, Никола Вапцаров, Октомврийска, Ораново, Пазара, Пейо К Яворов, Петно №1, Кв.26а, Плиска, Първи Май, Р-Н Нова Махала, Рила, Рила, Родопи, Родопи, Роук, Свобода, Сердика, Симитли, Симитли, Славей, Стара Планина, Струма, Трети Март, Трети Март, УПИ IV-371, Кв.90, УПИ XXVII-1437, Кв.7, УПИ-III-1458, УПИ-ІІ-538, Кв.22, УПИ-ІІІ-1466 Кв.51, УПИ-ІХ-1437, Кв.4, УПИ-ХХVІ-1437, Кв.14, Х- 372, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц.Махала, Чайка, Чобанско Дере, Шипка, Шипка, Ямбол

На 31.01.2019 г. /12:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Симитли:  Георги Димитров, Герена, М.Дрънкалица, М.Ливадите, Рила, Симитли

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 28.01.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина:  Д-Р Петър Берон, Дунав, Княз Дондуков, Кръстовище Цар Асен и Хан Аспарух, Любомир, местност Край Града, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Симеон I-ви

На 29.01.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина:  Васил Левски, Кръстов.Х.Димитър Зад Бл.Младост 3, Кръстовище Х.Димитър и Любомир, Кръстовище Хр.Ботев и Цар Асен, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви

На 30.01.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина:  Васил Левски, Димитър Благоев, Климент Охридски, Кръстовище ул.Любомир и ул.Хан Крум, Любомир, Сладница, Хан Аспарух, Хан Крум

На 31.01.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина:  Васил Левски, Квартал 88, Сладница

На 01.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина:  Георги С. Раковски, Княз Дондуков, Кръстовище Дондуков и Л.Каравелов, Кръстовище Цар Асен и Г.С.Раковски, Любен Каравелов, Цар Асен

Община Враца  

На 28.01.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Веслец:  Георги Димитров, Извън Регулацията, Ленин, Христо Ботев

На 28.01.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Враца:  Васил Кънчов, Източна Промишлена Зона

На 28.01.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Враца:  Дъбника, Сениче

На 29.01.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Голямо Пещене:  местност Селскостопански Двор

На 29.01.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Горно Пещене:  9-Ти Септември, Бубарска, Бузлуджа, Васил Коларов, Веслец, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дружба, Иглика, Изток, Кирил и Методий, Кокиче, Ленин, Ленин, Лиляна Димитрова, Люлин, Мир, Младен Спасов, Околчица, Сердика, Скът, Хаджи Димитър, Цеко Георгиев, Цеко Каменов

На 29.01.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Нефела:  Витоша

На 29.01.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Горно Пещене:  9-Ти Септември, Александър Матросов, Ален Мак, Божур, Бор, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Коларов, Вежен, Георги Кирков, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Еделвайс, Йордан Лютибродски, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Ленин, Ленин, Ленин, Марин Иванчев, Младен Спасов, Нено Георгиев, Оборище, Околчица, Подбалканска, Роза, Роза, Сердика, Синчец, Скакля, Скът, Скът, Хаджи Димитър, Цеко Георгиев, Цеко Каменов, Цеко Каменов

На 29.01.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Враца:  Дъбника

На 31.01.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Враца:  Трапезица

Община Козлодуй  

На 28.01.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Бутан:  Вихрен, Ген. Гурко, Гроздан Пешов, Иван Вазов, Петър Костов, Радойково

На 28.01.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Бутан:  Благой Иванов, Дунав, Искър, Никола Вапцаров, Околоселска, Осогово, Проф.Методи Балевски, Руен

На 29.01.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Бутан:  Бачо Киро, Георги Димитров, Иван Вазов, Ленин, Огоста, Рила, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 29.01.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Бутан:  Антон Иванов, Бачо Киро, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Ломска Комуна, Околоселска, Петър Костов, Пирин, Плиска, Цар Калоян

На 30.01.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Бутан:  Благой Иванов, Вела Пискова, Ген. Копчев, Ген. Петър Панчевски, Ген. Скобелев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Йорданка Чанкова, Кирил и Методий, Ленин, Милин Камък, Петър Костов, Пирин, Плиска, Проф.Методи Балевски, Софроний Врачански, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Цар Самуил

На 31.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Бутан:  Георги Димитров, Ленин, Пирин, Проф.Методи Балевски, Стоянка Копчева

Община Криводол  

На 31.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Галатин:  106028, Аврора, Байкал, Бор, Васил Левски, Вежен, Венче, Веслец, Вихрен, Волга, Георги Димитров, Дунав, Еверест, Здравец, Искър, Китен, Кокиче, Ком, Липа, Марица, Минзухар, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Невен, Петров Дол, Рила, Ропотамо, Росица, Рубин, Ружа, Синчец, Топола, Христо Ботев, Чайка, Червена Роза, Шипка, Юрий Гагарин

На 31.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Девене:  А.Георгиев и Г.Кирков, Ал.Стамболийски и Гео Милев, Александър Стамболийски, Ангел Георгиев, Арда, Байкал, Бачо Киро, Безименна, Белчовец, Божур, Ботева Поляна, Букара, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Волга, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Елин Пелин, Здравец, Искър, Комуна, Ленин, Марица, Маршал Будьони, Маршал Толбухин, местност Белчовец, Милин Камък, Москва, Огоста, Одеса, Петрохан, Пирин, Райна Княгиня, Ракьовец, Рангел Петков, Рила, Родопи, Роза, Росица, Септември, Станке Димитров, Стефан Караджа, Тракия, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шипка, Янтра

На 31.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Криводол:  23-Ти Септември, местност Андровото

На 31.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лесура:  Албена, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Арда, Байкал, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Веслец, Ветрен, Витиня, Витоша, Вихрен, Владая, Вола, Волга, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Еделвайс, Замфир Попов, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йордан Лютибродски, Кокиче, Мадара, Малчика, Неофит Рилски, Огоста, Околчица, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Парцел 7 Регулационен План, Плиска, Райко Даскалов, Речка, Рила, Ропотамо, Струма, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Шейново, Шипка, Янтра

На 31.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Осен, Общ. Криводол:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Вела Пеева, Витиня, Гаврил Генов, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Драва, Иванка Ботева, Иглика, Йордан Лютибродски, Кокиче, Ком, Лазар Станев, Лопушанска Дружина, Люлин, Малчика, Митко Палаузов, Мургаш, Околчица, Петко Д. Петков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Спортна, Станке Димитров, Стара Планина, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Томин Мост, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Шипка

На 31.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Три Кладенци:  1, 9-Ти Май, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Балкан, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вестителя, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Детелина, Димитър Благоев, Драва, Иван Вазов, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Комсомолска, Краище, Крайбрежна, Мир, Митко Палаузов, Младост, Момина Сълза, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Радецки, Радослав Цветков, Речка, Роза, Русалка, Синчец, Стоян Радулов, Студен Извор, Тодор Георгиев Киров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин

На 31.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Фурен:  Аврора, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Дружба, Дунав, Захари Стоянов, Комсомолска, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Опълченска, Панайот Волов, Пирин, Пролет, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Слатина, Стефан Караджа, Суха Слатина, Тодор Каблешков, Тотка Илиева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чукара

На 31.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лесура:  Албена, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Арда, Бузлуджа, Ветрен, Витиня, Вихрен, Вола, Волга, Ген. Гурко, Георги Дамянов, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Драва, Еделвайс, Йордан Лютибродски, Кокиче, Мадара, Неофит Рилски, Огоста, Околчица, Паисий Хилендарски, Плиска, Райко Даскалов, Речка, Рила, Ропотамо, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Цар Самуил, Шейново

На 31.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Фурен:  Аврора, Аврора, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вела Пеева, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Кирков, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Дружба, Дунав, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Комсомолска, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Люляк, Малчика, Малчика, Марица, Марица, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Опълченска, Панайот Волов, Пирин, Пролет, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Суха Слатина, Суха Слатина, Тодор Каблешков, Тотка Илиева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чукара

Община Мездра  

На 29.01.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:15 - 11:15 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Роман:  068031, М.&Quot;Долно Присое&Quot;, Жил.Блок Казармите, Христо Ботев, Хубавенско Шосе

На 29.01.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Дърманци:  Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Веслец, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Кирил и Методий, Ком, Хан Аспарух, Цар Калоян

На 29.01.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Караш:  Акация, Александър Стамболийски, Безименна, Брусника, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Дунав, Искър, Любен Каравелов, Марковец, Надежда, Незабравка, Панайот Волов, Пано Кънчев, Петко Р. Славейков, Пеща, Почивен Дом Воденицата, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Караджа, Тоновец, УПИ I-272, Христо Ботев, Цар Калоян, Чукара

На 29.01.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Курново:  Ален Мак, Бачо Киро, Ботевградска, Васил Левски, Велики Преслав, Витоша, Вратица, Гео Милев, Дружба, Еделвайс, Иван Вазов, Лъга, Любен Каравелов, Мусала, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Рашов Дол, Росица, Сергей Румянцев, Стара Планина, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви

На 29.01.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Лик:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Ветрен, Възраждане, Георги Димитров, Дъб, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Климент Охридски, Кокиче, Ком, Комунари, Люлин, Люляк, Мануш Войвода, Милин Камък, Митко Палаузов, Опълченска, Остри Връх, Подбалканска, Родопи, Студен Извор, Тинтява, Трапезица, Цар Калоян, Цвятко Радойнов, Цена Илчева, Чапаев, Чичера, Шипка, Янтра, Ясен

На 29.01.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Мездра:  Жп Район

На 29.01.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Ослен Криводол:  Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Васил Левски, Вина, Вункенец, Ген. Столетов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Люляк, Минзухар, Роза, Стара Планина, Странджа, Тотка Илиева, Търновица, Христо Ботев, Янтра

На 29.01.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Синьо Бърдо:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Батак, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги С. Раковски, Драва, Дружба, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Искър, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Околчица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пирин, Пишурата, Радецки, Речка, Родопи, Ропотамо, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Страцин, Тракия, Усойната, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I-ви, Цар Симеон I, Шипка, Янтра

На 29.01.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Хубавене:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Божур, Васил Левски, Георги Димитров, Д-Р Стоян Стоянов, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Илия Темелски, Кокиче, Любен Каравелов, местност Искър, местност Ябълковата Градина, Момина Сълза, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Синчец, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, УПИ III-385 Кв.29, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 29.01.2019 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Хубавене

На 30.01.2019 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Мездра:  Георги Димитров, Динко Петров, Петко Р. Славейков, Родопи, Св.Св. Кирил и Методий, Христо Смирненски, Шипка

На 01.02.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Бов, Общ. Своге:  Бовска Габровница

На 01.02.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Габровница, Общ. Своге

На 01.02.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Еленов Дол

На 01.02.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Елисейна:  Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 01.02.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Злидол:  Ген.Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска

На 01.02.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Очиндол:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 01.02.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Зверино:  Vііі-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил и Методий, Комсомолска, Косетрово Бърдо, Лиляна Димитрова, Люлин, местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин

На 01.02.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Игнатица:  1-ви Май, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев

На 01.02.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Лютиброд:  3-Ти Юни, V 608, XI-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, местност Парка, местност Тераса, Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш

На 01.02.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Лютидол

На 01.02.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Мездра:  Жп Район, Лещака, Принчовец, Св.Св. Кирил и Методий, Христо Ботев

На 01.02.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Оселна, Общ. Мездра:  Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, Извън Регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев

На 01.02.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Ребърково:  Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин

На 01.02.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Роман:  Генерал Скобелев, Д-Р Петър Берон, Митко Палаузов, Паисий Хилендарски, Филип Тотю, Христо Ботев

На 01.02.2019 г. /13:15 - 13:30 ч./ -  Елисейна:  Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов

Община Оряхово  

На 30.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Оряхово

На 30.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Селановци:  1-ви Май, 3-Ти Март, III-1332 Кв 307, XI-19, Алеко Константинов, Александър Невски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрей Николов, Асен Златаров, Баба Тонка, Батак, Бачо Киро, Белослатинска, Боян Чонос, Валентина Терешкова, Васил Левски, Виктор Юго, Възраждане, Ген.Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дамян Дамянов, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дора Габе, Драгана Николова, Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Заря, Извън Регулацията, Йордан Йовков, Кап.Петко Войвода, Кирил и Методий, Лев Толстой, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Мишова Падина, Никола Вапцаров, Оборище, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Перущица, Петко Д. Петков, Петко Р.Славейков, Пламък, Пролет, Ракета, Сергей Румянцев, Сердика, Скакуц, Софроний Врачански, Спартак, Стефан Стамболов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чудомир, Шипка, Юрий Гагарин, Янко Забунов

На 31.01.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Оряхово:  Алея на Мира и Дружбата, Анжело, Бачо Киро, Васил Петлешков, Ген. Тотлебен, Добруджа, Иван Вазов, Момчил Войвода, Проф.Петко Стоянов, Радецки, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, Христо Смирненски, Цар Калоян, Юрий Гагарин

На 31.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лесковец, Общ. Оряхово:  Лозята, местност Блатото, местност Казармите

На 31.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Оряхово:  местност Казармите, Парк Изток

На 01.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Оряхово:  Александър Стамболийски, Арх.Цолов, Денкоуглу, Добри Чинтулов, Неофит Рилски, Улица 1, Цанко Церковски

 

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Брегово  

На 29.01.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Ново Село, Общ. Ново Село:  УПИ III Кв.44

Община Видин  

На 28.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Видин:  Акад.Стефан Младенов, Александър Стамболийски, Безименна, Панония, ПИ 10971.506.50.39, Тодор Велков, УПИ Хх Кв 565

На 31.01.2019 г. /08:20 - 09:00 ч./ -  Антимово, Общ. Видин:  Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Десета, Десета, Единадесета, Кръстовището М/У ул.&Quot;Четвърта &Quot;И ул.&Quot;Петнадесета&Quot;, Кръстовището М/У ул.Трета и ул.Деветнадесета, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Трета, Тринадесета, ул.Първа, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шеста, Шестнадесета

На 31.01.2019 г. /08:20 - 09:00 ч./ -  Кутово:  Двадесет и Девета, Двадесет и Девета, Изборна, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Четвърта, Осемдесета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, Първа, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета

На 31.01.2019 г. /08:20 - 09:00 ч./ -  Покрайна:  224, 290, 3 531 Кв 23, 562, 827, 898, Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Имот 000230, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Парцел 78.52, Пета, Пета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Стълб 14 От Тп4, Трета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 31.01.2019 г. /08:20 - 09:00 ч.; 15:50 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видин:  Имот 48.101, местност Северна Промишлена Зона, Южна Пром.Зона

На 31.01.2019 г. /08:20 - 09:00 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Кошава:  2 - 000030, 2 - 499 Кв 65, 249, 592, Кв. 65, Ix .Кв.60, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Квартал 33, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 370 Кв.45, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма-А, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 31.01.2019 г. /08:20 - 09:00 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Сланотрън:  I -000098, М. Излаз, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Пета, Първа, С.Сланотрън, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 31.01.2019 г. /15:50 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Антимово, Общ. Видин:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Кръстовището между ул. Четвърта  И ул. Петнадесета , Кръстовището между ул.Трета и ул.Деветнадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 31.01.2019 г. /15:50 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кутово:  Двадесет и Девета, Изборна, Осемдесет и Пета, Осемдесета, Петдесет и Първа, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета

На 31.01.2019 г. /15:50 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Покрайна:  562, 827, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Парцел 78.52, Пета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта

На 31.01.2019 г. /15:50 - 16:30 ч./ -  Антимово, Общ. Видин:  Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, ул.Първа, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 31.01.2019 г. /15:50 - 16:30 ч./ -  Кутово:  Двадесет и Девета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Четвърта, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесета, Тридесет и Пета, Тридесет и Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета

На 31.01.2019 г. /15:50 - 16:30 ч./ -  Покрайна:  224, 290, 3 531 Кв 23, 898, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Имот 000230, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Стълб 14 От Тп4, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 01.02.2019 г. /08:15 - 08:50 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Антимово, Общ. Видин:  96007

На 01.02.2019 г. /08:15 - 08:50 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Видин:  Безименна, Имот №000827, Панония, Цар Симеон Велики

На 01.02.2019 г. /08:15 - 08:50 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Капитановци: Първа

На 01.02.2019 г. /08:15 - 08:50 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Кутово:  Осемдесет и Втора, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесета, Петдесет и Девета, Петдесет и Пета, ПИ 098055, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Шеста, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта

На 01.02.2019 г. /08:15 - 08:50 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Сланотрън

На 01.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видин: Дунавска, местност Северна Промишлена Зона

 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

                
 
 

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. БОЕЦ питат шефа на КПКОНПИ къде е проверката на Горанов 2| 3332 |24.01.2019 . ЧЕЗ Разпределение България приключи проект за наемане и обучение на безработни лица 0| 3050 |24.01.2019 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2853 |24.01.2019 . Асен Агов: От ЕС и САЩ зависи откъде ще мине „Турски поток” 4| 2955 |24.01.2019

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads
Реклама / Ads

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах