Понеделник, 25 Март 2019, 06:52
Реклама / Ads
Frognews
0| 2962 |01.03.2019

Вижте планираните прекъсвания на електрозахранването в Западна България, за периода 05-08.03.2019 г.

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

 

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 05-08 март 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В текста по-долу са посочени датата, периода, максималното времетраене, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  

Община Витоша  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 722-ра, Акад. Стоян Аргиров/502/, Акация/Бояна/, Беловодски Път, Беловодски Път, Владимир Дим. -майстора/772-, Къси Дол/В. З. Беловодски Път/, Меча Поляна, Монах Спиридон/501/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/, Цветна

На 05.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Гоце Делчев/Емил Марков/, Черни Връх

На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 722-ра, Акад. Стоян Аргиров/502/, Акация/Бояна/, Беловодски Път, Беловодски Път, Владимир Дим. -майстора/772-, Къси Дол/В. З. Беловодски Път/, Меча Поляна, Монах Спиридон/501/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/, Мусала, Цветна

На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 722-ра, Акация/Бояна/, Беловодски Път, Владимир Дим. -майстора/772-, Къси Дол/В. З. Беловодски Път/, Меча Поляна

На 06.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Мусала, Цар Борис III/Девети Септ.

На 06.03.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  София: Борис Арсов, I-1470,1575, Кв. 122

На 07.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: УПИ XIV-2818, Кв. 121

На 07.03.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: В. З. Симеоново - Драгалевци, Зелена Гора, Кв. Симеоново, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Студено Кладенче /Кв. Симеоново/

На 08.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Бяло Поле

На 08.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Еловица /Кв. Драгалевци/, Иван Милев, Илина Църква, Кимчовец, Крушова Градина

На 09.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  София: Еровете, Лунна Папрат/669/, Преки Път/Димитър Монов/, Прохлада

Община Връбница  

На 05.03.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Волуяк: Никодим Тодоров, Синчец

На 08.03.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: Св. Св. Кирил и Методий

Община Възраждане  

На 05.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Сердика

Община Илинден  

На 10.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Кукуш/Кирил Пчелински/

Община Кремиковци  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  София: Іі-648, Кв. 29б/Челопечене/, Ангел Маджаров /Челопечене/, Борис Петров /Челопечене/, Ботунец 1, Вачова /Челопечене/, Враждебна, Гилица /Челопечене/, Градина /Челопечене/, Димитър П. Димитров /Кв. Челопечене/, Доло /Челопечене/, Йордан Димчев /Челопечене/, Карашка /Челопечене/, Кв. Челопечене, Кв. Челопечене, Кежова /Челопечене/, Китка /Челопечене/, Кокиче /Челопечене/, Комсомолска /Челопечене/, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Латинка /Челопечене/, Лесновска /Челопечене/, Лъката /Челопечене/, Манастира /Челопечене/, Манастирска /Челопечене/, Михаил Гелев /Челопечене/, Отец Паисий, Панова /Челопечене/, Петър Христов /Челопечене/, Пи 129002/Челопечене/, Пи 43 Кв. 49, Ридо /Челопечене/, Септемврийци /Челопечене/, Сеславци, Слънчево Утро /Челопечене/, Спортист, Спортист /Челопечене/, Стари Искър /Челопечене/, Старо Селище /Челопечене/, Стойно Кръстев /Челопечене/, Стопанска /Челопечене/, Стопански Двор, Стоян Шонев /Челопечене/, УПИ VI-670/Челопечене, Чавдар Войвода /Челопечене/, Челопечене, Челопеченско Шосе, Челопешко Шосе, Чепинско Шосе, Шопска Комуна /Челопечене/, Яне Стоянов /Челопечене/

На 05.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Челопеч: Александър Стамболийски

На 05.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Челопечене: Втора, Извън Регулацията

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бреза, Бреза /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/

На 05.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Враждебна, Кокиче /Челопечене/, Кремиковско Шосе, Стопански Двор, Челопеченско Шосе, Чепинско Шосе

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Враждебна

На 08.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 52-ра/Враждебна/, Ботевградско Шосе/Мизия/, Враждебна, Мизия, УПИ IV-103,Кв. 4а, УПИ Х Кв 6 М-Т Враждебна-Юг

Община Лозенец  

На 07.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Б. Руменов, Черни Връх

На 05.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Нилс Бор

На 06.03.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  София: Борис Арсов

На 06.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Иван Буреш, Арарат, Ул. Г. Янакиев, Флора Кънева

На 07.03.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  София: Константин Петканов, . Братя Чакрин

На 08.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/

На 08.03.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  София: Околовръстен Път

Община Люлин  

На 05.03.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 06.03.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 07.03.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 08.03.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 8

На 06.03.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: Васил Левски/Мраморско Шосе

На 06.03.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  София: Люлин

Община Младост  

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Г. М. Димитров, Г. М. Димитров, Младост 1, Младост 1

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Г. М. Димитров, Младост 1

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Горубляне, Гродно, Дружба 2, Искърско Шосе, Павел Красов / Горубляне, Пловдивско Шосе, Преслав / Горубляне, Самоковско Шосе, УПИ XV-2567,Kb 9, Цариградско Шосе/Тракия/

На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Детски Град, Местн. Студентски, Хитър Петър

На 06.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 07.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 08.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Младост 1

На 08.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 10:00 - 14:00 ч./ -  София: Младост 3, Филип Аврамов

На 08.03.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 4

На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево: Детски Град, Детски Град УПИ-XIV-3246, местност Лозето, Самоковско Шосе, УПИ XVI- 3284 Кв. 2, М. Детски Град, Хитър Петър

Община Надежда  

На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Любородие/Комунист/

На 06.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Житен/Комбайна/, Ломско Шосе, Надежда 3, Теодор Теодоров/Св. Бъдеще/

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Чудомир/Народен Страж/

Община Нови Искър  

На 06.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Войнеговци: 11884. 596. 247, 11884. 5964. 154, В. З. Войнеговци

На 05.03.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 06.03.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Нови Искър: Ул. Юри Гагарин

На 06.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Нови Искър: 359, Ул. Кочо Честименски

На 07.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кубратово: 013030, 40436. 5399. 32, 40436. 6713. 22, Александър Стамболийски, Васил Левски/Васил Коларов/, Герена, Железопътна/1-ва/, Здравец/2-ра/, Инд. № 40463,5399,15, Искър/6-та/, Кирил Христов, Кубратово Пи 005269, Куманица /Площада/, Кумаришки Път, Местн. През Линията, Никола Петков/Райко Даскало, Петко Д. Петков, Пи 5066, Пи40436,5395,65, София, Стара Планина/5-та/, Стефан Стамболов/Божил Мише, Стопанси Двор-Имот 035902 Кв 34, Стопански Двор, Тракийска Могила/4-та/, УПИ -2 99 Кв 11, Христо Ботев/Георги Димитро, Черковна/Андрей Жданов/

На 07.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София

На 08.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кубратово: 40463. 5396, XVII-321,Кв. 25, Александър Стамболийски, Железопътна/1-ва/, Иван Вазов/3-та/, Искър/6-та/, Куманица /Площада/, София, Христо Ботев/Георги Димитро, Черковна/Андрей Жданов/, Шипка/Андрей Шолев/

Община Оборище  

На 07.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Чумерна/Коста Янков/

На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ул. Христо Ковачев 17

Община Овча Купел  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Доброволец, Каменист Път, Лазурно Утро, Маркова Баня, Пладнище/Рилски Партизани/, Чардаклия

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Акад. Михаил Маджаров 14

На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 747-ма/Горна Баня/, Дон, Николай Хрелков, Околовръстен Път, Подлозище, Черни Връх

На 07.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Суходолска

На 08.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 757-ма/Овча Купел/

Община Панчарево  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Герман: Вилна Зона Враня, Воденицата/В. З. Врана-Герман, Герман, Христо Ботев

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична: Ведена/8ма/, Стамболова Река

На 05.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Герман: Вилите Ливадето, Минзухар/6-та/

На 06.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: 44063. 6201. 33 М. Садина

На 06.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Панчарево: 3-та/В. З. Малинова Долина/, Васил Левски/9 Септември/, Елин Пелин/Ленин/

На 06.03.2019 г. /10:45 - 13:00 ч./ -  Кокаляне: Вилна Зона Бяла Нива

На 06.03.2019 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Кокаляне: Александър Генков/Г. Панков/, Бор, Вилна Зона Бяла Нива, Изгрев, Кръстан Младенов, Околовръстна, Стефан Караджа/Лазар Симов/, Цар Иван Асен II/Петър Янев

На 06.03.2019 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Мекстн. Бялата Нива

На 06.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кокаляне: Бор, Валозите, Васил Левски/Лиляна Димитро, Ела, Латинка, Лъката, Пролет, Урвич

На 06.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Майстор Мил. Радомирец/667/

На 07.03.2019 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Панчарево: Дебело Гуно, Иван Шишман, Люляк/30-та/, Падинето, Урвич, Юри Гагарин

На 07.03.2019 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  София: Иван Радоев/456-та/, местност Стария Мост

Община Подуяне  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Сухата Рекабл. 102а Вх. А,Б

На 06.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Сухата Река Бл. 102 Вх. Б, Сухата Река Бл. 55 Вх. А

На 07.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Сухата Река Бл. 225 Вх. Б, Филип Тотю 69, Хаджи Димитър Бл. 110 Вх. Д

На 07.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Хан Тервел

На 08.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Боруй Бл. 92 Вх. Б

Община Сердика  

На 06.03.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  София: Козлодуй

Община Слатина  

На 06.03.2019 г. /17:00 - 22:30 ч./ -  София: Калина Малина/Павел Лилов/, Проф. Д-Р Г. Павлов, Шипченски Проход

Община Средец  

На 06.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  София: Витоша, Хан Аспарух, Христо Белчев/Гаврил Генов/

На 06.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Леонардо Да Винчи

На 08.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Райко Даскалов

Община Студентски Град  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 21-ви Век, Иван Странски, Малинова Долина, Проф. Христо Вакарелски, Пъстър Свят, Симеоновско Шосе, Студ Град, Христо Вакарелски, Христо Данов

На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 21-ви Век, Иван Странски, Малинова Долина, Проф. Христо Вакарелски, Пъстър Свят, Симеоновско Шосе, Студ Град, Студентски Град, Христо Вакарелски, Христо Данов

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 21-ви Век, Иван Странски, Малинова Долина, Проф. Христо Вакарелски, Пъстър Свят, Симеоновско Шосе, Студентски Град, Христо Данов

На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 21-ви Век, Иван Странски, Малинова Долина, Проф. Христо Вакарелски, Пъстър Свят, Симеоновско Шосе, Студентски Град, Христо Данов

 

СОФИЙСКА  ОБЛАСТ  

Община Антон  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Антон: Лиска, Планински Извори

На 06.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Европа, Здравец, Опълченска, Средна Гора, Хан Крум, Цар Борис III

Община Божурище  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Хераково: V-130086, М. Савина Водиеница 75, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон

На 05.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Божурище: Божур, Далия, Даме Груев, Европа, Еделвайс, Здравец, Искър, Кипарис, Лотос, Максим Горки, Отец Паисий, Пролет, Рила, УПИ 16-826,Кв. 76, УПИ VIII-Общ. Кв. 76, Х-54,100 Кв. 11, Явор, Янтра

На 07.03.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Божурище: Европа, Землище С. Пролеша / Божурище, Максим Горки, Черна Бара

На 07.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 08.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Храбърско

На 07.03.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Божурище: Асен Йорданов, Европа, Жилища, Заимов, Захари Стоянов, УПИ II, УПИ Vі-Общ, Кв. 32, УПИ III, Кв 32, Явор

На 07.03.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Божурище: 022145, VI -002024, Девети Септември, Кв. Девети Септември, Лястовица, Пи 65 Кв. 9ти Септември, Руен, УПИ V -002004 Кв. 4, УПИ V-02249 Кв. 10, УПИ XII -38 Кв. 3, УПИ XIII -002004 Кв. 4, УПИ ХIII-015133, Феникс, Щъркел

На 07.03.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Гурмазово

На 07.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Хераково: XIII-43 Кв. 9, Пи 000189, УПИ I-155010,Кв. 47, УПИ II-155010 Кв. 47, Царица Йоанна

Община Ботевград  

На 06.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./   На 07.03.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Боженица: 319004, Долапището, махала Барбушовци, махала Близнаковци, махала Брусен, махала Върха, махала Ганинци, махала Дончовци, махала Кръста, махала Мурта, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Плоча, махала Томовци, махала Урвич, махала Усойната, Стопански Двор, УПИ XI-71,Кв. 7, Х-38, Кв. 41

На 05.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Зелин-10-А, Зелин-13-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-36-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, местност Пръдлювец, Павитта, Стубеля, УПИ IV-737. 75, Чеканица

На 05.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 05.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 08.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона, Лозята

На 05.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Боженица: Долапището, махала Близнаковци, махала Брусен, махала Дончовци, махала Кръста, махала Мурта, махала Плоча, махала Урвич, махала Усойната

На 05.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Александър Стамболийски, Божко Божилов, Опълченска

На 05.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 06.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709,Кв. 38, Аспарух, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Дондуков, Дунав, Ивайло, Медвен, Опълченска, Рударка, Христо Ботев

На 05.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 06.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Скравена: Койдановец

На 05.03.2019 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Ботевград: 1866 Година, Балканска, Букорска, Люлин, Никола В. Ракитин, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев

На 06.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград

На 06.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./   На 07.03.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци, махала Ръждавец

На 06.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски, Армеец, България, Сан Стефано, Стамен Панчев, Стефан Караджа

На 06.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Ботевград: Ам Хемус

На 06.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Етрополе: Георги Антонов

На 06.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Правец: Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ Іі Кв. 117, Извън Регулация, До Гр. Правец, Кв. Езерото, Лесковец, махала Поповска, махала Пушкарско, махала Скърнава, Месност Орниче, местност Христовото, Нанин Дол, Орниче, Серпухов, Скърнава

На 06.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Разлив: 000134, 13022 махала Щапалска, №061016 М. Каменяка, махала Багелейска, махала Боновска, махала Влъчковска, махала Груевска, махала До Ресторанта, махала Куевска, махала Маргинска, махала Милинско, махала Сираковско, махала Стопански Двор, махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 06.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, X-916, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Зелин, Лозята, местност Пейовица, Никола Иванов (Н. Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка

На 06.03.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Александър Стамболийски, Гаврил Брънчов, Патриарх Евтимий, Христо Ботев, Цар Иван Шишман

На 07.03.2019 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Ботевград: Александър Батенберг, Зелинград, Панайот Волов, Преслав, Стубеля, Цар Самуил

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Гурко, Седемнайсти Ноември, Янтра

На 07.03.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Ботевград: Зад Зрч, Индустриална

На 07.03.2019 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  Ботевград

На 07.03.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: местност Тръстеник

На 07.03.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград: Пи №027070, УПИ ХіV-191, Кв. 48

На 07.03.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 07.03.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709,Кв. 38, Аспарух, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Георги С. Раковски (Р. Доков, Гурко, Дондуков, Дунав, Ивайло, Извън Регулацията, Медвен, местност Камен Дол, Московска, Опълченска, Пенчо Славейков, Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград Път№1, Сан Стефано, Свобода, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, Христо Ботев, Шипка

На 07.03.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол

На 07.03.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Рашково: махала Белчово, махала Габровница

На 07.03.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Скравена: Койдановец, Петър Берон

На 08.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Ботевград: 1866 Година, Кооперативен Пазар Закрит, Патриарх Евтимий, Стара Планина, Христо Ботев, Цар Иван Шишман

На 08.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Бузлуджа, Незнайният Войн, Пл. Форум УПИ І, Кв. 65, Свобода, Трети Март

Община Годеч  

На 05.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 07.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 08.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Букоровци: УПИ V 130кв. 13

На 05.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 07.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 08.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Каленовци: XI-83, УПИ-Хі-257,Кв. 12

Община Горна Малина  

На 06.03.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Саранци

Община Елин Пелин  

На 05.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Алеко Константинов

На 05.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Алеко Константинов, България, Гайдарец, Иглика, Любен Каравелов, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Софроний Врачански, Стоян Михайловски, УПИ II-742, Филип Тотю, Хаджи Димитър

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Елешница, Общ. Елин Пелин: Мтп Зора, УПИ Хіі-121, Кв. 15

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин: VIII Кв. 57, Водна Помпа Отпадни Води, Кв. 57 Парцел 5, Пейо Яворов, Радецки, Рила, УПИ II, Кв. 57, УПИ І-Общ Кв. 57, Хаджи Димитър, Чойна

Община Етрополе  

На 08.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:15 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Манаселска Река: М. Генчовци, махала Буджов Дол, махала Вила Манаселски Мост, махала Гараж, махала Гола Могила, махала Долна Липа, махала Драгоица, махала Липа, махала Печор, махала Смолевица, махала Череша, махала Чульовци, Укопете

На 08.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв., Лъга, махала Джамбазите, махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото

На 08.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Джурово: Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Димитър Грънчаров, Матю Воденичаров, махала Герановица, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, УПИ III. Кв. 2

На 08.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Лъга

На 08.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Осиковица: махала 57 Км Ам Хемус, махала Вельовци, махала Владовци, махала Вълчиновци, махала Кратунете

На 08.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:45 - 12:15 ч./ -  Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, махала Грозьов Дол, махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8, УПИ IV-327 Кв. 30, УПИ XII-85

На 08.03.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв., Лъга

Община Ихтиман  

На 05.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Автомагистрала Тракия, Извън Регулация/Ам Тракия/, Пи 007083 М. Царчино

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Вакарел: Дренов Ръд, Дренов Рът, Елин Пелин, махала Дренов Рът, С. Вакарел, Общ. Ихтиман, Ам Тракия, Чавдар Войвода, Чакър Войвода, Чешма Ангелина

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Веринско: X-36, Кв. 14, Ул. 13, УПИ Ix-23, Кв. 13, УПИ III-124, Кв. 6, УПИ ХVII-131, Кв. 6

Община Костенец  

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Арда, Беласица, Белмекен, Боровец, Васил Левски, Венетица, Веслец, Витоша, Дунав, Ибър, Иван Вазов, Искра, Кирил и Методий, Кокиче, Ком, Константин Костенечки, Малина, Места, Младежка, Мургаш, Нишава, Огоста, Олимпиада, Пионерска, Първенец, Рила, Родопи, Роза, Свобода, Синчец, Странджа, Струма, Трети Март, Тунджа, Търговска, Хан Исперих, Цар Симеон I

На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Боровец, Венетица, Ибър, Нишава, Огоста, Олимпиада, Трети Март

На 07.03.2019 г. /12:15 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: VII-858, Кв. 68, Акация, Белмекен, Боровец, Васил Левски, Витоша, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Иван Вазов, Изгрев, Искра, Калинка, Кокиче, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Момина Сълза, Оборище, Пирин, Първенец, Рила, Самуил, Свети Георги, Свобода, Славей, Средна Гора, Стадионна, Търговска, Хан Исперих, Цар Симеон I, Цариградско Шосе, Чучулига, Шипка, Ясен

На 07.03.2019 г. /12:30 - 13:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Василишка, Върба, Екзарх Йосиф, Еледжик, Зорница, Иглика, Извор, Китка, Лайка, Липа, Люляк, Морава, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Перуника, Пчелинска, Райна Княгиня, Свети Георги, Стефан Караджа, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско Шосе, Чайка, Шипка, Явор, Янтра, Ястребец

На 07.03.2019 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Бреза, Бузлуджа, Екзарх Йосиф, Иглика, Липа, Райна Княгиня, Стефан Караджа, Шипка, Ястребец

Община Костинброд  

На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костинброд: Риал

На 06.03.2019 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Костинброд: Златен Век, Кв. 57 УПИ 3872, Константин Преславски, Любен Каравелов, Местн. Св. Тройца, местност Бачийте, Могила, Момина Сълза, Мърфи, Обединена, Струма, УПИ V-3692, 4039, УПИ V-4395,Кв. 243, УПИ ХIх - Общ, Кв. 50, УПИ Хххі-3890, Кв. 50, УПИ- I 736 Кв. 57, Шияковци, Шняковски Стопански Двор

На 06.03.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Голяновци: 401001, XVI-131, Кирил и Методи, М. „Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, Пи 001242, Пи 403046,М. Червилак, УПИ 2-127,129,227 Кв. 10, УПИ III-298, Кв. 4

На 06.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: УПИ Vі-225 Кв. 30, УПИ XVII-180

На 07.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Безден: III-174, VII-66, Гълъбов Камък, М. Могилата УПИ77,24, Пи №243,Кв. 25, УПИ 77. 9

Община Правец  

На 05.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Джурово: М. Беляновец Кв. 9 УПИ VIII, махала Беляновец

На 05.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Равнище: I Кв. 29, УПИ II-196 Кв. 8, УПИ IV-327 Кв. 30

Община Самоков  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Драгушиново

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: 65231. 901. 523, Абаджийска, Авксенти Велешки, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бистрица, Братя Миладинови, България, България, България, Бяла Поляна, Бяла Поляна, Велико Търново, Верила, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Грънчар, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Здравец, Иван Доспевски, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иглика, Иречек, Искър, Ихтиманско Шосе, Ихтиманско Шосе, Калково, Кирил и Методи, Климент, Климент, Княз Дондуков, Константин Фотинов, Коста Вальов, Крали Марко, Луковица, Люляк, Макгахан, Македония, Македония, Македония, Мальовица, Манастирска, Манастирска, Марица, местност Червената Земя, Мечит, Митрополитска, Мургаш, Мусала, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Никола Образописов, Никола Образописов, Николай Николаевич, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Подридна, Подридна, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рила Планина, Рила Планина, Рилска Малина, Рилски Езера, Рилски Скиор, Рилски Скиор, Розова Долина, Самоково, Сан Стефано, Сан Стефано, Сини Вир, Синчец, Скакавец, Скакавец, Соколец, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Тодор Пеев, Тракия, Търговска, Търговска, УПИ 65231. 906. 319, Хан Омуртаг, Хр. Захариев, Христо Ботев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Христо Семерджиев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Симеон, Шейново, Шумнатица

Община Своге  

На 05.03.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Лесковдол: Дренето Лозе, Общ. Своге Мтп Размерица, Общ. Своге Уо, УПИ Х- 438 М. Валога

На 05.03.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Редина: . махала Рединска Китка, и 73040,М. Шурдилица, М. Текьова Нива, местност Чуклата

На 05.03.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Своге: 1778, 23 Септември, V-1577, Кв. 100, V-2106, Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Борова Гора, Бранчовица, Витоша, Вихрен, Воденицата, Възход, Горски Пътник, Гр. Своге, Дреновско Храсте, Дружба, Дунав, Желенско Шосе, Зора, Искър, Искърски Пролом, Кв107, Крайречна (Г. Кирков), Люлин, Мальовица, махала Орлин, махала Осми Тунел, Миньорска, Мургаш, Мусала (Ал. Димитров), Неврелов Дол, Никола Йонков Вапцаров, Опълченска, Орлин, Осми Тунел, Петър Берон, Райко Даскалов, Рединска Китка, Рила, Рудничар, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, Табаните, УПИ Ix-2252 Кв. 164, УПИ XII-2077 Кв. 154, УПИ ХхI Кв. 139, Устрем, Цар Симеон, Циолковский, Чайка, Черно Море, Юрий Гагарин

На 05.03.2019 г. /10:00 - 13:45 ч./ -  Своге: 1778, Акация, Балкан, Борова Гора, Бранчовица, Воденицата, Възход, Дреновско Храсте, Дунав, Зора, Искърски Пролом, Крайречна (Г. Кирков), Люлин, махала Орлин, Мусала (Ал. Димитров), Никола Йонков Вапцаров, Орлин, Райко Даскалов, Рединска Китка, Средна Гора, Табаните, Цар Симеон, Чайка, Черно Море, Юрий Гагарин

На 05.03.2019 г. /10:00 - 13:45 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Томпсън: Александър Стамболийски, Бор, Борис I, Витоша, Даскалов, Димитър Полянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Мах Момчилов Лаг, махала Бабол, махала Бабул, махала Прокопаник, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 07.03.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Свидня:, 3-ти Март, Ангел Кънчев, Балкан, Борова Гора, Васил Левски, Еверест, Еделвайс, Кокиче, Л. Каравелов, Мах Стоевци, Мах Шагерица, махала Гераковци, махала Дашовци, махала Стоевци, Оборище, Отец Паисий, Петко Войвода, Преслап, Първи Май, Христо Ботев (2-ра)

На 07.03.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Своге: 23 Септември, Александър Вутимски, Борис I, Гео Милев, Горски Пътник, Ивайло, Изгрев (Ем. Марков), Малина, махала Домишлярете, Минзухар, Петър Делян, Радецки, Райна Княгиня, Република, Роза, Слатина, Староселска, Странджа, Тополите (Н. Парапунов), УПИ XII-17,2231 Кв. 32, Чавдар

Община Сливница  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Гео Милев, Еделвайс, Искър, Хан Кубрат

На 05.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Гълъбовци: 1 Ва, 18 Та, 22-ра, XVII-418,Кв. 51, махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец, УПИ 240 Кв. 38, УПИ III-219 Кв. 34, УПИ І--410 Кв. 50, ХVII-244

На 06.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Капитан Атанас Узунов, Княз Александър I-Батенберг, Мир, Неделище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Свети Климент Охридски, Тодор Влайков, Хан Аспарух

На 08.03.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Гълъбовци: 17-та, 20-та, 7-ма, местност До Село, УПИ XIV-90 Кв. 6

На 08.03.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Братушково: V-263, VII-299 Кв. 19, УПИ XVI-300

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Татари: Витоша, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Илинден, Коста Шишманов, Любен Каравелов, Рила, Хаджи Димитър

На 07.03.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Белене: Витоша, Възраждане, Гео Милев, Димитър Благоев, Иван Вазов, Първи Май, Столетов, Странджа, Цанко Церковски

На 07.03.2019 г. /13:30 - 14:30 ч./ -  Белене: България, Иван Вазов, Малчика, Междублоково Простронство, Фердинад Дечев

Община Гулянци  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Милковица: Априлов, Арда, Витоша, Ив Вазов, Изгрев, Люлин, Мусала, Осогово, Охрид, Пирин, Родопи, Сливница

Община Долна Митрополия  

На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ставерци: Бачо Киро, Георги Димитров, Иван Вазов, Искър, Лев Толстой, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Отец Паисий, П Хитов, Патриарх Евтимий, Теменуга, Хан Аспарух, Яне Сандански

Община Долни Дъбник  

На 06.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долни Дъбник: Ул Д Дебелянов

Община Кнежа  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа: Арда, Васил Априлов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Зоя Космодемянская, Йорданка Чанкова, Малчика, Осъм, Паисий Хилендарски, Яне Сандански

На 05.03.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./   На 06.03.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа: Възраждане, Гоце Делчев, Иван Ангелов, Пирин, Скът, Средна Гора, Христо Ботев, Цар Симеон I-ви, Черно Море

На 07.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа: 021113 С Екатте 06375

На 07.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Долни Луковит: I-ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Извън Регулация, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П. К. Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор II, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра

На 07.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Кнежа: 6610067, 6610100, Беласица, Вела Пеева, Верила, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Елин Пелин, Изгрев, Ильо Войвода, Искър, Калиакра, Камчия, Козница, Кресна, Лисичи Валог, Люлин, Мерата, местност Къмпинга, местност Лисичи Валог, местност Мерата, Н. Вапцаров и Софр. Врачански, Назъм Хикмет, Никола Вапцаров, Огоста, Осогово, Панайот Хитов, Пролет, Райко Даскалов, Родопи, Ропотамо, Скът, Софроний Врачански, Струма, Тимок, Филип Тотю, Чавдар Войвода, Чайка

На 07.03.2019 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Долни Луковит: Ангел Кънчев, Босилеградска, Братя Миладинови, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Спасов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Нов Квартал, Отец Паисий, Пирин, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон

Община Левски  

За периода 05-08.03.2019 г. /08:00 - 15:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Друмев, Димчо Дебелянов, Йордан Йовков, Княз Александър Батенберг, Райна Княгиня, Христо Ботев, Цар Иван Шишман

На 05.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Антон Страшимиров, Антон Страшимиров, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Друмев, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Йордан Йовков, Княз Александър Батенберг, Пролет, Райна Княгиня, Христо Ботев, Шипка

На 06.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Антон Страшимиров, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Друмев, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Йордан Йовков, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Пролет, Райна Княгиня, Христо Ботев, Цар Иван Шишман

На 07.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Беласица, Васил Левски, Драва, Елин Пелин, Любен Каравелов, Малчика, Найден Геров, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Опълченска, П. Р. Славейков, Родопи, Стефан Стамболов, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон

На 08.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Друмев, Димчо Дебелянов, Драва, Елин Пелин, Йордан Йовков, Княз Александър Батенберг, Никола Вапцаров, Опълченска, Райна Княгиня, Стефан Стамболов, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Шишман

Община Никопол  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дебово: 1-ви Май, Ангел Мушатов, Г Димитров, Искър, Лиляна Димитрова, Н Й Вапцаров, Пирин, Росица, Цар Калоян, Чайка

На 06.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Лозица, Общ. Никопол: Борис Ганев, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Христо Енчев

На 06.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Никопол: В. Левски, Елия, Смолянови, Телеграфна

Община Плевен  

На 05.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 08.03.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 05.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 08.03.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Горталово: 071020- местност Сушица, 078002, VI-87 Кв. 3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 05.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 08.03.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен

На 05.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 08.03.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Ралево: 028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 05.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 08.03.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Тодорово, Общ. Плевен: Ал. Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, местност та Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г. С. Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар махала, Тодор Александров, Ю. А. Гагарин

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев

На 05.03.2019 г. /09:30 - 09:45 ч./   На 06.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Бохот

На 05.03.2019 г. /09:30 - 09:45 ч./   На 08.03.2019 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Ласкар: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Кратово, Н. Й. Вапцаров, Под Село, Рила, Стоп Двор, Стоян Едрев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка

На 05.03.2019 г. /09:30 - 09:45 ч./   На 08.03.2019 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен: Алабин, Варна, Васил Левски, Вит, Волга, Гоце Делчев, Дон, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Исперих, Кирил и Методий, Краварник, Латинка, Любен Каравелов, Марица, Месност Коджакър, Места, местност Трите Дърве, Никола Вапцаров, Огоста, Одеса, Осъм, Отец Паисий, П. Хитов, Панайот Волов, Пирин, Полтава, Раковски, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, София, Странджа, Струма, Тимок, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Хан. Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра

На 05.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Плевен: Вихър, Генерал Атанас Стефанов, Драва, Илинден, Маргит, Марибор, Нестор Марков, Перуника, Проф. Христо Бръмбаров

На 05.03.2019 г. /09:45 - 15:00 ч.; 09:45 - 11:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Плевен: Сторгозия

На 06.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Плевен: Местн. Кайлъка, Парк Кайлъка

На 06.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 12:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен: Дружба

На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бохот: 1-ви Май, Ал. Стамболийски, Васил Левски, Вит, Иван Вазов, Любен Каравелов, Мусала, Осъм, Рила, Средна Гора, Стамболийски, Струма, Трайчо Костов, Христо Ботев

На 06.03.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Плевен

На 06.03.2019 г. /11:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен: Местн. Западна Идустриална Зона

На 06.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Георги Кочев

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коиловци: 9-ти Септември, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Борис Бардушев, Борис Бардушев, Братя Гъркови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Г Димитров, Г Димитров, Георги С Раковски, Иван Вазов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ленин, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Марица, местност Байнова Могила, Морава, Неофит Рилски, Одрин, Панайот Волов, Плевен, Райко Даскалов, Родопи, София, Стара Планина, Тича, Христо Ботев, Цветан Спасов, Черно Море, Шипка

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Беглеж: Георги Стоянов, Долна Елия, Криводер, Лазар Станев, местност Долната Елия Пи-022048, Назъм Хикмет, Патю Доков, Септемврийско Въстание, Цанко Славчев

На 07.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Плевен: Катя Попова, Пелистър, Руй

На 07.03.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Плевен: 999, Гривишко Шосе, Източна, Местн. Кожухарска Чешма

На 08.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Кайлъка, Кайлъшка, Местн. Кайлъка, Парк Кайлъка, Сан Стефано

На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Батак, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, Възраждане, Г. С. Раковски, Гоце Делчев, Данаил Попов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Игнат Пантелеев, Игнат Пантелеев, Максим Горки, Максим Горки, Милин Камък, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Никола Петков, Охрид, Пещера, Първи Май, Рила, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стоян Заимов, Татар махала, Татар махала, Тодор Александров, Христо Ботев, Цар Самуил, Ю. А. Гагарин

На 08.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Западна Инд Зона, Монтажник

Община Пордим  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Каменец, Общ. Пордим: Васил Друмев, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Кирил и Методий, Опълченска, Освобождение, Панайот Хитов, Сергей Румянцев, Черно Море, Янтра

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тотлебен: Васил Априлов, Крум Страшни, Крушева, Лагерна, Мизия, Отец Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Прилеп, Скопие, Средна Гора, Тетевен, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Освободител, Цариброд

На 05.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Вълчитрън: Александър Стамболийски, Васил Априлов, Витоша, Гео Милев, П. К. Яворов, Раковски, Скопие, Тунджа

На 05.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Вълчитрън: Балкан, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Лачко Ангелов

На 06.03.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Вълчитрън: Балкан, Васил Левски, Огоста, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Караджа, Тунджа, Хаджи Димитър

На 06.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Вълчитрън: Гео Милев, Екзарх Йосиф, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Мусала, Оборище, Плиска, Тодор Каблешков

На 07.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Вълчитрън: 001005, Ангел Кънчев, Балкан, Витоша, Екатте 12601, Мусала, Опълченска, Плиска, Раковски, Тодор Каблешков, Янтра

На 07.03.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ -  Вълчитрън: Балкан, Бенковски, Витоша, Гео Милев, Любен Каравелов, П. К. Яворов, Янтра

На 07.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Вълчитрън: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Априлов, Райна Княгиня, Родопи, Стара Планина, Тунджа

На 08.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Вълчитрън: Екзарх Йосиф, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Пенчо Славейков, Ресен, Росица, Тунджа, Христо Ботев, Янтра

На 08.03.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ -  Вълчитрън: Александър Стамболийски, Балкан, Иван Вазов, П. К. Яворов, Тунджа, Хаджи Димитър, Черно Море

На 08.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Вълчитрън: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Балкан, Иван Вазов, Македония, Паисий, Райна Княгиня, Черно Море

Община Червен бряг  

На 05.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Червен Бряг: Панайот Волов, Струма, Християнска

На 06.03.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 14:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Бресте

На 06.03.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Горник: Бузлуджа, В Левски, В Пеева, Делницата, Искър, Йордан Даскалов, Ком, Марица, П К Яворов, Пенков Остров, Петко Хр Петков, Първа, Райко Даскалов, Тринадесета, Христо Цветков, Четиринадесета, Шестнадесета

На 06.03.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Реселец: 375030, Акация, Б Клен, Баба Тонка, Балканска, Безименна, Белилото, Бор, Босилек, Воденицата, Г Поляна, Голеж, Горска, Гробарска, Д Дачев, Девети Май, Дзс Комуна, Дружба, Здравец, Иван Христов, Искър, Каймаков, Капна, Латинка, Люляк, Милиндол, Младост, Могилата, Опанец, П Димитров, Победа, Поройна, Пробуда, Пропашище, Ръчене, Свобода, Славянска, Стефан Бацов, Теменуга, Тодор Попов, Училищна, Церовица, Челник, Явор

На 06.03.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Червен Бряг: 248005 М Водол, Маркова Могила, местност Биволски Камък

На 06.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Реселец: 375030, Тодор Попов

На 06.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Червен Бряг: Победа

На 07.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Червен Бряг: Ген. Тошев, Княз Борис I, Тома Петков, Цар Калоян

На 08.03.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Червен Бряг: Антим, Г Бенковски, П. Р. Славейков, Паисий, Перник, Струга, Тулча, Хан Аспарух, Шейново

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бегуновци

На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Станьовци

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Режанци

На 07.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долна Секирна

На 07.03.2019 г. /12:45 - 16:15 ч./ -  Брезник: Андрей Михайлов, Борис Калев, Борова Гора, Бреза, Воин, Георги Ив Бунджулов, Жданов, Комсомолец, Мала Река, Пети Конен Полк, Славей, Стоян Миленков, Цвета Лумбарова, Шипка

На 08.03.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Брезник: Васил Левски, Георги Ив Бунджулов, Елена Георгиева, Зора, Йордан Стефанов, Радослав Григоров, Славянска, Цвета Лумбарова, Чорни, Чуряк

На 08.03.2019 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: 9-ти Септември, 9ти Септември, Александър Тинков, Андрей Михайлов, Борис Калев, Бреза, Бърдо, Георги Ив Бунджулов, Железна Вода, Зеленище, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Чорни

На 08.03.2019 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Бързия: Еделвайс

Община Земен  

На 06.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Земен: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вилна Зона Муршина Падина, Груйова, Евтим Арсов, Земенски Манастир, Земенско Кале, Ильо Войвода, Княз Борис, Любен Каравелов, Манастирска, махала Бакалска, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Райко Даскалов, Стефан Стамболов, Цар Асен

На 06.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Земен: Гоце Делчев, Груйова, Д-Р Г. М. Димитров, Земенски Манастир, Земенско Кале, Калоян, Манастирска, Риша, Симеон, Хан Тервел

Община Ковачевци  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ -  Жабляно: Цигански Брод

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ -  Калище

На 05.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ -  Земен: Пещерско Шосе

Община Перник  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Димова махала

На 05.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Перник: Бели Брег, Св. Св. Кирил и Методий, Твърди Ливади

На 05.03.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Перник: Кв. Твърди Ливади

На 05.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Люлин, Общ. Перник: С. Люлин, М. Чокладиновец

На 05.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Перник: Изток, Лев Толстой, Максим Горки, Младен Стоянов, Мошино, Сини Вир, Съединение, Тева, Урса, Чернишевски, Юрий Гагарин

На 06.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Пи 000307, Находище Студена, Ален Мак, Барбеш, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Извън Регулация С. Студена Кариера, Каражинец, махала Кашова, Рила, Христо Ботев

На 06.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Диканя: III-1699,Кв. 194, X-1583, Кв 195, Горна Диканя, махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв. 116а, Пи203, УПИ I-1026,Kb. 103, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165

На 06.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гълъбник: Кв. 25 УПИ XIII-353, Пи 110, Кв. 16, УПИ VII-112,Кв. 16, УПИ ХV-45, Кв. 6

На 06.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долна Диканя: 884 Кв. 67а и 67б, 926, IV-744, Кв. 49, V-648, XIII-755,Кв. 47, XIV-990,Кв. 71, Гаджова махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ I,Кв. 43, УПИ IV-838,Кв. 62, УПИ Ix=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ XxI-338, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 06.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дрен: V-420 Кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова махала, махала Мали Дрен, махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 06.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Радомир: I-51, Кв. 11, VII-157 Кв. 17, XxVII-XxVIII Кв. 12, махала Дукова

На 06.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чуковец, Общ. Радомир

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: махала Язовира, Пролет, Сините Вълни

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Боснек: махала Джамбазка

На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Балканджи Йово, Република, Сини Вир

На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Георги Мамарчев

На 06.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Люлин

На 06.03.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Пи 000307, Находище Студена, Ален Мак, Барбеш, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Извън Регулация С. Студена Кариера, Каражинец, махала Кашова, махала Язовира, Пролет, Рила, Сините Вълни, Христо Ботев

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кладница: Ул. София

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Добруджа, Хумни Дол

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: махала Бугьовец, махала Опашиница

Община Радомир  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гълъбник: Кв. 25 УПИ XIII-353, Пи 110, Кв. 16, УПИ VII-112,Кв. 16

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дебели Лаг

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кленовик

На 06.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Владимир: Пи 149 Кв,14

На 06.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Долна Диканя

На 06.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Долни Раковец: Кв. 22,УПИ Х-206, М-Ст Банята, УПИ XI-306, П-Л ІХ-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ II-26, УПИ Хі-34, Кв. 1

На 06.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Друган: Vі-485,Кв. 45, УПИ VI-337, Кв. 25, Чачулова махала

На 06.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Кондофрей: Общ. Радомир, УПИ I Кв 43а

На 06.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Радомир: Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, махала Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 06.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: X-350, махала Горни Раковец, махала Егреците, УПИ ІX-1083,1084

На 06.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Червена Могила

На 06.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кошарите: П-Л VII-117, Кв. 18, УПИ VIII, Кв. 17

На 06.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Прибой

На 07.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Жедна

На 07.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кондофрей

На 07.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Житуша: П-Л ІV Пл. №711, Кв. 56, УПИVі

На 07.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Касилаг: УПИ III-230, УПИ ХіV-191

На 08.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Негованци: VI-355, УПИ-130 Кв. 37

Община Трън  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Зелениград: Общ,Трън, Парцел III-253, Кв. 40

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Рани Луг

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън: Атанас Ботев, Васил Левски, Еднофамилни Жилища, Мосаловска, Тенеси, Чарчалат

На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Пенкьовци

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лева Река

На 08.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Мелна: Нупи 12

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 07.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Велчо Ночев/Зла Река/, Зла Река/Зла Река/, Салапийска/Зла Река/

На 07.03.2019 г. /13:15 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Георги Бенковски/Зла Река/, Иглика/Зла Река/, Лъгът/Зла Река/, Марин Сяров/Зла Река/, Радевска/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/

На 08.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Барахарска/Зла Река/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Дуневска/Видима/, Кв. Зла Река, Кокиче/Видима/, Местн. Зла Река, Обиколна/Видима/, Преселци/Видима/, Стара Планина/Зла Река/

Община Ловеч  

На 05.03.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч: I Кв. 2а, Източна Индустриална Зона, местност Велур, местност Синан Тепе, местност Стратеш, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 05.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Прелом: Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С. Раковски, местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Христо Ботев

На 05.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч: Александър Бойчев, Братойска, Братя Ватеви, Васил Левски, Вежен, Витоша, Влашка, Волов, Георги С. Раковски, Дойран, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайхристовска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, местност Горни Каменец, местност Райкова Стубла, Могилска, Оборище, Одрин, Орешковска, Осми Март, Отец Паисий, Перущица, Пиронковска, Пирот, Пряспа, Родопи, Селище, Славовска, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Странджа, Топалска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Чаталджа, Чурковска, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 05.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Горно Павликене: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Вътев, Йорданка Николова, Любен Каравелов, Малчика, местност Майренец, местност Чапаровец, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Подем, Поп Богомил, Професор Кънчо Цафаров, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янко Забунов

На 05.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Изворче: местност Горен Бабаковец

На 05.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Къкрина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрея Арабаджиев, Антим I-ви, Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Левски, Вяра, Георги С. Раковски, Денчо Цонев, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Зарезанска, Илинден, Кирил и Методий, Ловджийска, Марин П. Луканов, Мария Сиракова, местност Кайнака, Неофит Рилски, Николчо Цвятков, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Райна Княгиня, Родината, Розова Долина, Столетов, Сяро Глабиняков, Сяро Цонев, Тодор Кирков, Трети Март, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цачо Сяров

На 05.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Военно Поделение, местност Бабаковец, местност Клетища, местност Сливек, Южна Индустриална Зона

На 05.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Сливек: Александър Стамболийски, Васил Левски, Марин Георгиев, Минерален Извор, Панайот Волов, Петър Граматик, Тодор Кирков, Трети Март, Хаджи Димитър, Хисарска, Христо Кърпачев

На 05.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ловеч

На 05.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 08.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст. Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 05.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 08.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 05.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 08.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С. Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 05.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 08.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 05.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 08.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, местност Бекерска Кория, Пейо К. Яворов, Радой П. Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 05.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Освобождение

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Гоце Делчев, Паисий, Петко Р. Славейков, Първи Май, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Янтра

На 05.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Георги С. Раковски, Осъмска, Търговска, Цар Освободител

На 05.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Младост, Червен Бряг

На 06.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Дзс-М. Музговото, Мизия, Освобождение, Северна Индустриална Зона, Хан Кубрат

На 06.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Освобождение, Северна Индустриална Зона, Хан Кубрат

На 06.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Хан Кубрат

На 06.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Дойренци: Алеко Константинов, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Добри Цвятков, Иван Вазов, местност Ваганска Бара, Овчарска, Опълченска, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Сергей Румянцев, Търговска, Цанко Начков

На 06.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Васил Левски, Георги Бенковски, Марин Поплуканов, Тодор Кирков, Христо Иванов-Големия

На 06.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Акад. Анастас Иширков, Осъмска, Стефан Караджа, Търговска, Цар Освободител

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Йоглав: Опълченска, Пирин, Христо Ботев

На 07.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Радой П. Цанков, Райна Княгиня, Резя, Средока, Церът

На 07.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Безименна, Васил Левски, Доктор Васил Каракановски, Мадара, Марин Поплуканов, Мостова, Тодор Кирков, Хисарска, Христо Иванов-Големия

На 07.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Дикисанска, Иларион Ловчански, Никола Петков, Отец Паисий, Тракийска

На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Владиня: Александър Стамболийски, Болнична, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Добруджа, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Каблешков, Тп №4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно Море

На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горан: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вит, Георги Бенковски, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, местност Каваците, Общинска, Огоста, Опълченска, Освобождение, Осъм, Петко Д. Петков, Раковски, Стефан Караджа, Тополите, Трети Март, Училищна, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка

На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч: 43952. 14. 25 М. Отсреща, Плевенско Шосе

На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Вихър, Дунав, Иван Вазов, Клокотница, Лиляна Бърдарова, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Петко Д. Петков, Петър Берон, Плиска, Пясъка, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 08.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Георги Кирков, Добри Стоянов, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Кованлъка, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, местност Извора, Митю Христов, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Цонев

На 08.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Александър Стамболийски, Мостова, Осъмска, Стефан Караджа, Търговска, Цар Освободител

На 08.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: местност Червен Бряг, Младост, Червен Бряг

Община Луковит  

На 05.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит: Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 05.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 06.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Карлуково: Ангел Кънчев, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Вежен, Георги Бенковски, Георги Раковски, Девети Май, Дико Илиев, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Кап Петко Войвода, Лале, Латко Лилов, Младост, Оборище, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Пролет, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

На 05.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 06.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 05.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 06.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

Община Тетевен  

На 05.03.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: Бор, Васил Йонков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Люляк, Малина, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Петко Найденов, Синчец, Теменуга

На 05.03.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Лесидрен: местност Гаджов Дол, местност Ношаря, местност Панковски Колиби, местност Площа, Стара Планина

На 07.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Тетевен: махала Свидово

На 07.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Черни Вит: Васил Левски, Миковци

На 07.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дивчовото: Георги Бенковски, Йото Генков

На 08.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Български Извор: Бузлуджа, Васил Левски, Демокрация, Здравец, Иван Вазов, Отец Паисий, Христо Ботев

Община Троян  

На 05.03.2019 г. /08:00 - 12:00 ч./ -  Шипково: Васильов, Вилна Зона, Георги Димитров, Крушево

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Атанас Хасъмски, Вилна Зона, махала Баба Стана, махала Радоевското, Първа, Трета, Четвърта

На 05.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дърманци: Васил Коларов

На 05.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Шипково: Васильов, Георги Димитров, Ръждавец, Христо Ботев

На 05.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Балабанско: Район Центъра

На 05.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Буковец, Здравец, Пейо К. Яворов, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 06.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Шипково: Васильов, Вилна Зона, Дунав, Ковачевец, Шипковски Бани

На 06.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Шипково: Вилна Зона

На 07.03.2019 г. /08:30 - 11:00 ч./   На 08.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Вежен, Ген. Карцов, Грънчарска, Лъгът, Лъкарица, Лъкарица, Македония, Македония, Пряспа, Търнето

На 08.03.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Голяма Желязна: Девети Септември, махала Лъките, Петко Доневски, Симеон Маринов, Тринайсет Века България

На 08.03.2019 г. /13:15 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна: махала Разсадищата, махала Сойчанско, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Разсадищата, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев

Община Угърчин  

На 06.03.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, местност Камъка Правец, местност Язовир Сопот

На 06.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лесидрен: Кол. Барашки, местност Язовир Сопот

На 07.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Васил Левски, Възраждане, Герганица, махала Шумака, Оборище, Пердевойка, Петриш, Софийска, Угърчинска, Шойка

На 07.03.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Лесидрен: Калника, местност Язовир Сопот

На 07.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лесидрен: местност Язовир Сопот

На 08.03.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Горунака, Подене, Угърчинска

На 08.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Димитър Пъшков, махала Шумака, Угърчинска

Община Ябланица  

На 05.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: махала Нановица, местност Гераня, Нановица

На 06.03.2019 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 067316, 075133, 87017, III-10 Кв. 13, XV-549, Кв. 20, Александър Стамболийски, Борьов Дол, Доктор Ради Цанов, местност Братевец, местност Гераня, местност Девет Дола, местност Ламбовци, местност Пали Лула, местност Шумака, местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец, Шумнене

На 07.03.2019 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Ген. Гурко, местност Голяма Гора, местност Цоловци, Младост

На 08.03.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Здравец, Изгрев, Леге, Лиса Могила, Лисец, Присойка

На 08.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Изгрев, Лисец, махала Длабе, Чобаните

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Бойчиновци  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лехчево: Александър Стамболийски, Антим Първи, Бенковски, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Димитров, Димитър Димов, Добруджа, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Кирил и Методи, Колхозна, Крайселска, Лиляна Димитрова, Марин Дринов, местност Маданска Бара, Оборище, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Пи 000105, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Кубрат, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Крум, Цветко Терзийски

Община Лом  

За периода 05-08.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Ковачица: Втора, Двадесет, Извън Регулацията, Осма, Пета, Петдесет и Едно, Седма, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Шест, Шеста, Шестдесет и Едно

За периода 05-08.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Любен Каравелов, Петър Евстатиев, Стефан Караджа, Филип Тотю

На 05.03.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Лом: Извън Регулацията, Латинка, Мир, Поломие(Първан Генов), Х-309 Кв. 18 - М-Ст Момин Брод, Юрий Гагарин

На 05.03.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Сталийска махала : Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Селото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Шеста, Петдесет Трета, Петдесет Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета, Шестнадесета

На 05.03.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Трайково: 064185, 1-49, Арда, Асен Балкански, Батак, Боно Николов, Борис Златанов, Васил Коларов, Веслец, Ветрен, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Горан Илиев, Горан Никифоров, Димитър Благоев, Димитър Гаврилов, Дунав, Замфир Хаджийски, Иван Тодорин, Извън Регулацията, Искър, Камен Златанов, Ком, Комсомолска, Криводол, Левски, Лом, местност Сондите, Младен Йорданов, Мусала, Неофит Ломски, Петко Р. Славейков, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Родопа, Славчо Борисов, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Шишман, Черно Море, Шейново, Шипка, Янтра

На 05.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Сталийска махала : Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Селото, Осма, Пета, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Седма, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Девета, Шеста, Шестдесет и Първа, Шестдесета, Шестнадесета

На 05.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Аспарухово, Общ. Медковец: Извън Регулацията

На 08.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Георги Манавски(Н. Чуков), Любен Каравелов, Раковска, Свобода

Община Медковец  

На 07.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Медковец: Аврамко Рацов, Христо Ботев

На 07.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Медковец: Андрей Симеонов, Бежанска, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Извън Чертата на Селото, Марица, местност Бреста, Митрополит Неофит, Найден Биволарски, Оборище, Огоста, Патриарх Евтими, Самуил, Станко Панов, Тунджа, Христо Ботев

Община Монтана  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, Извън Регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Паисий, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на Ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор

На 05.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Боровци: 1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и В. Левски

На 05.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Монтана: 48489. 26. 821, 48489. 27. 691, Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Извън Регулацията, Индже Войвода(Л. Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л. Ст., Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Пи 48489. 26. 671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М. Кутловица)

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Видлица: Извън Регулация

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гаврил Геново: 200001, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Говежда: 502,35, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дълги Дел: 060010, Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново: 020097, Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал. Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Меляне: 000133, Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Помеждин: 036043, ІV-148 Кв. 9, III, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 06.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Винище: 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Бенковски, Богдан Чукар, Боян Чонос, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Васил Левски, Гергана, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Русинов, Еделвайс, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йордан Цеков, Йорданка Чанкова, Калугерица, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Малчика, местност Лъките, Митко Палаузов, Младост, Песъка, Петър Берон, Петър Трендафилов, Синчец, Славейко Първанов, Тодор Трифонов, Христо Ботев, Червен Бряг, Шести Септември, Юри Гагарин

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горна Вереница: 01386, Вацинска, Витоша, Връбовчец, Главна, Гробарска, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Индустриална, Копривска, Мърфи, Осма, Панорама, Паньовска, Пета, Петнадесета, Пладнище, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Филинска, Цолинска, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долна Вереница: 283014, 283017, 329200, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Монтана: Извън Регулацията, Кошарhик, местност Палековото

Община Якимово  

За периода 05-08.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Комощица: Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Извън Регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бабино

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бабинска Река: 67 УПИ 8, Кв. 10, Іх-59, УПИ VIII - 4, Кв. 2

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Баланово: XII - 429, Кв. 80, Стопански Двор, УПИ-1 За Сонс, Кв. 30, ХIII - 329, Кв. 16

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Блато: махала Хановете, местност Турските Ниви

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол: 04501. 000. 059, Александър Костадинов, Александър Стамболийски, Алекси Янев, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Чучуков, Вела Пеева, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Житуша, Здравец, Иван Вазов, Иван Вазов, Имот №390, Кв. 75, Йорданка Николова, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кокиче, Малчика, махала Джельова, Митко Палаузов, Негулица, Никола Й. Вапцаров, Общински Пазар, Осми Март, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11,Кв. 39, Пи 019035, М. Цаган, Райко Даскалов, Рила, Рила, Самуил, Свети Спас, Свети Спас, Свилен Русев, Стефан Стамболов, УПИ I-874,Кв. 46, Х Кв. 49, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Голема Фуча

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Големо Село: VI,Кв. 10, Пи 361,Кв. 37, Пи 452,Кв. 3, УПИ - II-444,Кв. 9

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Голям Върбовник: 011066, 262, УПИ VIII-277,Кв. 23, УПИ III 247, Кв. 25

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Козница: местност Абрашица, П-Л ХіV-234, Кв. 23, УПИ Іх-252

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долистово: I-89,Кв. 25, ХII-257,Кв. 19

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Коркина: Коркина, Х-21,Кв. 2

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Локвата

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мала Фуча: 44

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мали Върбовник: УПИ - 1-9, УПИ X-199,Кв. 18

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мало Село: IV-17,Кв. 3, Станке Димитров, УПИ III -226, УПИ Vі-3,Кв. 1, УПИ XVII-215

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мламолово: 371, VI-618,Кв. 19, VII-389,Кв. 30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мърводол: УПИ VII-23, Кв. 5

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Новоселяне

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Палатово: 083002

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Паничарево: УПИ-Vі-102,Кв. 16

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пастух: местност Падина

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Циклово

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Шатрово: 067016, Vі-255, Кв. 27

На 05.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: П-Л ХіV-234, Кв. 23

На 06.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: местност Абрашица, УПИ Іх-252

Община Бобошево  

На 07.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Усойка: Бор, Васил Левски, Васил Левски, Гагарин, Е79, Е79, Иван Вазов, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

Община Дупница  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, VIII-91,Кв. 7, Екатте 04354, Пи 000241

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, местност Бели Янко, местност Лъката, Софийско Шосе

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дяково: 16, 23, VI, Кв. 2, Дяково, махала Бучала, махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ III-204,205,206,Кв. 20, УПИ ХіV

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кременик: XXII-98,Кв. 10, ХХХVI-171,Кв. 5

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мламолово: IX-25,Кв. 9, IХ-179,Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга, УПИ XXI-38, Кв. 8, УПИ XXX,Кв. 9

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, 68789. 252. 15. 1, 68789. 252. 19, 68789. 252. 22. 1, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхVIII,Кв. 39

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Васил Левски, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Любен Каравелов, местност Дренски Рид, Николаевска, Опълченска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново

На 05.03.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Дупница: Софийско Шосе

На 05.03.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Пиперево: 68789. 252. 15. 1, 68789. 252. 19, 68789. 252. 22. 1

На 05.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Яхиново: 87724. 10. 5, Алеко Константинов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Йорданка Николова, Марин Дринов, Марсилия, П Р Славейков, Христо Ботев

На 05.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дяково: УПИ I-138,Кв. 10, УПИ III-204,205,206,Кв. 20, УПИ ХіV

На 05.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Комсомолска

На 05.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Бобов Дол: Младост

На 05.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Гюргево

На 05.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Дупница: 87727,16,179, Извън Регулация, Каваклия, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, Орлинска, Рилски Манастир, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско Шосе

На 05.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, I-1,2,3, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, УПИ II-302,Кв. 79, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 05.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Самораново: Митко Палаузов

На 05.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Сапарева Баня: 65365. 46. 10, 65365. 602. 106, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Серафим Йорданов, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 05.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Сапарево: 002002, 00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, УПИ ХхV,Кв. 20, Х-2149,Кв. 11, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 05.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 05.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Яхиново: 87724. 10. 5, 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ VI-185 Кв. 28, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 05.03.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 06.03.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Дупница: Васил Разсолков, Драгой Болярин, Изгрев, Отовица, Химик

На 05.03.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Георги Димитров, Гергана, Горица, Иван Вазов, Иглика, Каменния Път, Кирил и Методий, Мест. Фандъклъка, Партизанска, Пи 04220. 11. 35, Стопански Двор

На 05.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Дупница: Атанас Величков, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Велико Търново, Влахина Планина, Иван Шишман, Люляк, Максим Горки, Професор Ал. Балабанов, Фенерка

На 05.03.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Дупница: Бузлуджа

На 06.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./   На 07.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Дупница: Бистрица, Иван Шишман

На 07.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 07.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 07.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ III-204,205,206,Кв. 20, УПИ ХІV

На 07.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Кременик: XXII-98,Кв. 10

На 07.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Мламолово: IX-25,Кв. 9, IХ-179,Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 07.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII,Кв. 39

На 07.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Блатино

На 07.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Дяково

На 07.03.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Джерман: VIII-419,Кв. 35, Асен Орански, Бор, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Еделвайс, Здравец, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Голямата Порта, местност Китева Ливада, местност Мали Бельов Дол, Никола Чуковски, Рила, Ропотамо, Скакавица

На 08.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: Горица, Драгой Болярин, Мадара, Марков Камък, местност Подридна, Отовица, Победа, Саморанска, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ XI-3482,Кв. 264

Община Кочериново  

На 08.03.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, Витоша, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Искър, Комсомолска, М. Преображенски, Мусала, Никола Вапцаров, Пеньо Пенев, Свети Иван Рилски, Спортист, Трети Март, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин

На 08.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Фролош

Община Кюстендил  

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бандерата, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим. Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, УПИ IV-331, Кв. 42, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 05.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Гърляно: махала Реката

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Берсин

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Долна Козница: 22112. 500. 2

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Друмохар: махала Брашненица

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил: местност Николичевски Път

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Лиляч: местност Войника

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Невестино, Общ. Невестино: УПИ XVIII - 221 Кв. 39, I-446-За Църква,Кв. 43, VI-124, VIII - 298, Кв. 37, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, Кв. 22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Неделкова Гращица

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, УПИ Ix-142,Кв. 15, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Плешивец: Дванадесета

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, местност Шамака, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Цървеняно

На 06.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Четирци: М. Топилата, махала Ямен, УПИ VI-127 Кв. 15

На 06.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Болшевик, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горна Гращица: XIII-212. Кв. 18, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Вела Пеева, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого

Община Сапарева баня  

На 06.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, 53254. 50. 46, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. Грабежо, местност Герена, местност Песоко, местност През Реката, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 06.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Паничище: 300 В Отдел 04,Ид. 65365. 210. 970, II, II,Кв. 8, Іх - Кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І,Кв. 70, УПИ III, УПИ VIII Кв. 10

На 06.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ресилово: XI-742,Кв. 53, 026170, 027007, 100005, III-548,Кв. 58, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, местност а Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - VII-672,Кв. 36, ХIV-11,Кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 06.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Самораново: 65245,6,153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв. 16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 06.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Сапарева Баня: 032046, 65365,601,10, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 005, 65365. 601. 964, 65365. 602. 602, I,Кв. 74, III, Кв. 125, LxxVі,Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, Lxxx,Кв. 74, LxxxIV-2797,Кв. 74, XVIII, Кв. 98, III-3071,Кв. 120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи - 1351, Пи LxxxIII; Кв. 74, Пи №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св. Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ Ix-999, Кв. 33, УПИ Lxxx, Кв. 74, УПИ VI-147,Кв 12,Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759,Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 06.03.2019 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Банско: България, Възраждане, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Н. Й. Вапцаров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Св. Димитър Солунски, Търново, Хаджи Кандит, Христо Ботев, Цар Симеон

На 06.03.2019 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица

На 07.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Банско: Братя Миладинови, Иван Джолев, местност Рупчовец, Цар Симеон

Община Белица  

На 06.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Извън Регулация

На 06.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 07.03.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица: І-500, Кв. 35, Втора, Девета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Пета, Седемнадесета, Седма, Четвърта, Шеста

Община Благоевград  

На 05.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 310. 3439, Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Георги Андрейчин, Даме Груев, Делвинско Дере, Еленово, Еленово, Зеленка, Илинден, Кури Дере, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, местност Чардако, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център

На 05.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Българчево

На 05.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: Имот 27231. 501. 203, местност Валтата, местност Гошевица, местност Чуката, Пи-125 Кв. 12, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв. 1, УПИ Х-182, Кв. 5, УПИ-III-214,212,301

На 05.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Покровник: Покровнишко Шосе

На 05.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Арсений Костенцев, Еленово

На 05.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Братя Миладинови, Иван Михайлов, Св. Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Христо Ценин

На 06.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Георги Андрейчин, Даме Груев, Еленово, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център

На 06.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово, Кв. Еленово, Парк Еленово, Свобода

На 06.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Братя Миладинови, Иван Михайлов, Илинден, Св. Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Скаптопара, Стоимен Календерски, Христо Ценин

На 07.03.2019 г. /08:00 - 10:45 ч.; 10:45 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово, Пейо К. Яворов

На 07.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център

На 07.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Илинден, Скаптопара, Стоимен Календерски

На 07.03.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Благоевград: Алея на Здравето, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Бадемите, Баларбаши, Бистрица, Борис Сарафов, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Изгрев, К. и Никола Хайдукови, К. и Никола Хайдукови, Мелник, местност Баларбаши, местност Бачиново, местност Бачиново, местност Медунски Андък, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Петър Стоянов, Преспа, Р-Н Рибарника, Родолюбие, Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Христо Силянов, Христо Чернопеев, Цар Борис I

На 07.03.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: Тевнико

На 07.03.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: Извън Регулация, До С. Дъбрава, местност Духче Баир

На 07.03.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: 006009, 006010, 035028, Въчевица, Еленово, Изгрев, Имот 27231. 501. 203, местност Буковец, местност Валтата, местност Гошевица, местност Лесовица, местност Ушите, местност Чуката, Пи №27231. 501. 268, Пи-125 Кв. 12, С. Еленово, М. Еминова Нива,, Смриковица, УПИ V-282, Кв. 5, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ XxI-280,Кв. 5, УПИ №Х, Кв. 1, УПИ Х-182, Кв. 5, УПИ-I-205,Кв. 8, УПИ-III-214,212,301, Ушите

На 07.03.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: 005014, 005018, Айдаровско Дере, Васил Левски, местност Кури Дере, Пи №000208, Ул. Предел, УПИ II-330, Кв. 27, УПИ VI-405, Кв. 26, УПИ XV-391,Кв. 6, УПИ-І-394,Кв. 13, УПИ-Х-159,Кв. 4

На 07.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Благоевград: Алея на Здравето, Антим I, Аргир Манасиев, Борис Сарафов, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Дъбравска, К. и Никола Хайдукови, местност Бачиново, Петър Стоянов, Родолюбие, Сотир Атанасов, Христо Силянов, Христо Чернопеев

На 07.03.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Братя Иванови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Владо Черноземски, Гьорче Петров, Д-Р Владимир Бъчваров, Д-Р Христо Татарчев, Еленово, Крали Марко, Мара Бунева, Менча Кърничева, Митрополит Борис, Охрид, Св. Св. Кирил и Методий, Света Гора, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Трети Март, Христо Смирненски, Цанко Церковски

На 07.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Благоевград: Алея на Здравето, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Бадемите, Бистрица, Борис Сарафов, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Дъбравска, Изгрев, К. и Никола Хайдукови, Мелник, местност Бачиново, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Петър Стоянов, Преспа, Родолюбие, Сотир Атанасов, Стара Планина, Христо Силянов, Христо Чернопеев

На 07.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Благоевград: Баларбаши, Еленово, Иван Михайлов, К. и Никола Хайдукови, местност Баларбаши, местност Бачиново, местност Медунски Андък, Р-Н Рибарника, Стефан Стамболов, Цар Борис I

На 08.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център

На 08.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово, Хвойна

Община Гоце Делчев  

На 05.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:40 - 16:30 ч./   На 07.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 08.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Копривлен: 024015, 585 Кв. 3, Бачо Киро, Васил Левски, Драва, Драма, Илинден, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петър Берон, Първи Май, Славянска, Тодор Паница, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански

На 05.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 08.03.2019 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, местност Вельов Рид, местност Лозята, местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П. Р. Славейков, Пи -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ II, Кв. 44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин

На 05.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 08.03.2019 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен

На 05.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 08.03.2019 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Боголин: 253

На 05.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 08.03.2019 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, местност Мочура

На 05.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 08.03.2019 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: местност Мочура

На 05.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 08.03.2019 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Гърмен

На 05.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 08.03.2019 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Долно Дряново: УПИ-I, Кв. 30

На 05.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 08.03.2019 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 05.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 08.03.2019 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Крибул: 262

На 05.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 08.03.2019 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Крушево, Общ. Гърмен: VІ-138, Кв. 10, ІХ-108

На 05.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 08.03.2019 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Ореше

На 05.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 08.03.2019 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово: VIII, І-319, Кв. 81, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Илинденци, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Савака, местност Свети Димитър, местност Тумбата, Младост, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Отец Паисий, Пейо Яворов, Св. Димитър, Свети Георги, Свети Димитър, Спартак, Средни Ливади, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Трети

На 05.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 08.03.2019 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово

На 05.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 08.03.2019 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв. 2

На 05.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 08.03.2019 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Теплен

На 05.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Копривлен: Славянска

На 05.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./   На 07.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч./   На 08.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч./ -  Копривлен: Фец Топола1, Фец Топола2

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Беслен: Парцел 227 По Плана на С. Беслен

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гайтаниново: 021056 М. Жингов Бряст

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Царица Йоана

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Илинден, Общ. Хаджидимово

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Копривлен: 000381, Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драма, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Малка Еловица, Младост, Паисий Хилендарски, Парка, Петър Берон, Пи-000186, Първи Май, Свети Георги, Свети Димитър, Славянска, Стопански Двор, Тодор Паница, ХII-544 Кв. 1, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Лъки, Общ. Хаджидимово

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Мусомища: 027116, 32012, Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги Папалезов, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р. Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кавала, Каваците, Кирил и Методий, Клокотница, Кокошките, Краището, Кулата, Лозята, М. Отавата, Марица, Места, местност Ливадите, местност Параклиса, местност Стопански Двор, местност Чукутлука, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ниш, Орехите, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пирин, Плиска, Рила, Сан Стефано, Сливница, Стопански Двор, Струга, Судинград, Толбухин, Топлика, УПИ І-68, УПИ-VII,Кв. 63, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ново Лески: М. Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Парил

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Петрелик

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Садово, Общ. Хаджидимово: М. Вършилата -Индентификатор №042003

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Тешово: УПИ-IV+106

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово: 015002, X-551,Кв. 44, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Долна Вария, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон, Пирин, Победа, Прогрес, Свети Георги, Стопански Двор, УПИ-Іх-74, Кв. 73а, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Климент Охридски, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Парка - УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шипка

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Мусомища: Ал. Стамболийски, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Д-Р. Петър Берон, Димитър Талев, Здравец, Иван Козарев, Каваците, Клокотница, Краището, Кулата, местност Параклиса, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Пирин, Плиска, Сливница, Струга, Судинград, Хаджи Димитър, Цар Симеон, Янтра

На 05.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:40 - 16:30 ч./   На 07.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./   На 08.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев

На 05.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./   На 07.03.2019 г. /15:45 - 16:30 ч./   На 08.03.2019 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Копривлен: 024015, 585 Кв. 3, Бачо Киро, Васил Левски, Драва, Драма, Илинден, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петър Берон, Първи Май, Славянска, Тодор Паница, Фец Топола1, Фец Топола2, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански

На 07.03.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Гоце Делчев: Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Пенчо Славейков, Стойо Льондев, Шипка

На 07.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев: Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Булаир, Васил Левски, Генерал Ковачев, Георги С. Раковски, Горилата, Гоце Делчев, Димитър Ножаров, Димо Хаджидимов, Добруджа, Е и К Дукови, Иван Вазов, Кв. 149 УПИ VIII-1228, Кирил и Методий, Л. Каравелов, Милан Конев, Михаил Антонов, Одрин, Отец Паисий, Охрид, Петър Берон, Петър Сарафов, Полковник Борис Дрангов, Сестри Дукови, Скопие, Стара Планина, Тодор Каблешков, Търговска, ХVі-763 Кв. 138, Христо Ботев, Цар Самуил, Царица Йоана

На 07.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Градево: местност Лаго-равнако

На 07.03.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Кирил и Методий, Одрин, Петър Сарафов, Скопие, Тодор Каблешков

На 07.03.2019 г. /10:30 - 15:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./ -  Мусомища: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Бяло Море, Владимир Поптомов, Георги Папалезов, Гоце Делчев, Д-Р. Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Дунав, Ивайло, Кулата, Места, Неуточнен Адрес, Пейо К. Яворов, Пирин, Стопански Двор, Струга, Топлика, УПИ І-68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин

На 08.03.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Гоце Делчев: Vі-5243 Кв. 114, Безименна, Димитър Талев, Драма, Дунав, Звънчарска, Кавакли Дере, Людмил Стоянов, Пейо К. Яворов, Тодор Александров, Юг

На 08.03.2019 г. /11:30 - 14:30 ч./ -  Гоце Делчев: Братя Миладинови, Враня, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Пирин, Христо Силянов, Цариброд

Община Гърмен  

На 06.03.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Рибново: Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, М. Бърдо, местност Бърдо, Неуточнен Адрес, Осма, Първа, Седма, Тринадесета, Четиринадесета

На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долно Дряново: Клиентите От Тп1, УПИ-I, Кв. 30

На 06.03.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Рибново: 000317, Землището на С. Рибново, III-966, Кв. 56, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Ливаде, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тридесета, Четвърта, Шестнадесета

На 08.03.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен: Горно Грамаде, Двадесет и Първа, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Единадесета, Иван Вазов, Кьосе Баир, местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Пета, Ст 46 Кл Б Тп Огняново 2, Трета, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тринадесета, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста

Община Петрич  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, Атанас Лютвиев, Битоля, Бъкстон, Връх Китка, Генерал Тодоров, Дунав, Екзарх Йосиф, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Сандо Китанов, Цар Борис III, Цар Борис III, Червена Скала

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Беласица, Валандово, местност Яворите, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Славянска

На 05.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Баларе, местност Бахчите, Местост Марковица

На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Агапий Войнов, Атанас Маджаров, Битоля, Дунав, Европа, местност Грамадите, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, Тодор Стоянов, ХII-3719,Кв. 8, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Самуил, Червена Скала

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Баскалци

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Вишлене

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гега: Боровичко, Боровичкото

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долене

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долна Крушица

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгуш

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дреновица

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Зойчене

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кладенци, Общ. Петрич

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кукурахцево

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мендово: Слопотец

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов, местност Иловица

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Право Бърдо

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Георги Измерлиев, Извън Регулацията, Македония, Маркови Кладенци, местност Алачевото, местност Орешката, местност Стопански Двор, местност Чалията, Младост, Огражден, Отец Паисий, Русия, Хоризонт, Яне Сандански

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Струмешница: Струмешница

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чурилово

На 06.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чуричени: 000248, местност Куково

На 06.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:15 - 16:00 ч.; 08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долна Рибница

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Арда, Битоля, Дунав, Изток, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Тетово, Цар Борис III, Цар Борис III, Червена Скала

На 07.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 13:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, местност Чалтията

На 07.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на Тп Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, Кв. 27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански

На 07.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Габрене: Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, местност Марена, местност Буко, местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, Пи 000486, М. Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19,Кв. 5

На 07.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Долна Крушица: Каръчкото, местност Златарево, местност Лъката

На 07.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Камена: Динко

На 07.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Ключ: Ал. Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген. Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Ил. Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, местност Джаловец, местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 07.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка

На 07.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Златарево, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, местност Конгоро, местност Ляшница, местност Омондрос, местност Пильови Орехи, местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица

На 07.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв. 18

На 07.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Скрът: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда

На 07.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Яворница: Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 07.03.2019 г. /09:45 - 13:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Любен Каравелов, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, Свети Георги

На 07.03.2019 г. /09:45 - 13:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Генерал Тодоров

Община Разлог  

На 07.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Васил Бельов, Възраждане, Георги Димитров, Девета, Десета, Кокиче, Родопи

На 07.03.2019 г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски, Братя Каназиреви, Братя Кулини, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Екзарх Йосиф, Илийска, Мехомия, Стефан Стамболов, Телемах Илиев, Шейново

Община Сандански  

На 05.03.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Велющец

На 05.03.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Вълково: Барата, Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ V, Кв. I, УПИ І-127

На 05.03.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Игралище: Околовръстен Полигон

На 05.03.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Кръстилци

На 05.03.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Никудин

На 05.03.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Палат

На 05.03.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Сандански: 65334,104,23, местност Речичка Река, местност Соколовец, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Стара Гара, Р-Н Топливо, Соколовец, Топорков Орман, Юрий Гагарин

На 05.03.2019 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Пирин: местност Калугера

На 05.03.2019 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Сандански: Васил Кънчев, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Свобода, Стою Хаджиев, Христо Ботев, Цар Иван Асен

На 06.03.2019 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Поленица: Бангеица, Бангийца, местност Целипут, Целипут

На 06.03.2019 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Сандански: Панайот Волов, Свобода, Стефан Стамболов, Целипут

На 07.03.2019 г. /10:30 - 12:15 ч./ -  Мелник: Идентификатор 47754. 501. 182. 1. 6, Мелник, Неуточнен Адрес, УПИ 1 Кв. 19

Община Сатовча  

На 08.03.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Боголин: 253

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плетена: М. Горна, М. Долна, М. Забърдо, Неуточнен Адрес

Община Симитли  

На 06.03.2019 г. /08:30 - 13:30 ч./ -  Симитли: Бреза, Георги Димитров, Долен Герен, Зеленка, Кокиче, Никола Вапцаров, Пазара, Симитли, Струма, УПИ 1-538 Кв. 22, Христо Ботев

На 06.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Симитли: Бор, Вихрен, Георги Петров, Георги Попов, Гьорче Петров, Изгрев, Илинден, местност Лозенски Андък, Пазара, Първи Май, Р-Н Нова махала, Родопи, Сердика, Симитли, Славей, Трети Март, УПИ IV-371, Кв. 90, Христо Смирненски, Ц. махала

На 06.03.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Симитли: Илинден, УПИ II-1437, Кв. 16

На 06.03.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Долно Осеново: 291, Кв. 9, II--255, Долна махала, Лаката, махала Горна, махала Долна, местност Шалевец, Пи-061004 М. Лаката, УПИ 5, Кв. 12, Чардака

На 06.03.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./   На 08.03.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  Симитли: Симитли

На 08.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Брежани: ІV-36, Васил Левски, Георги Димитров, Горна махала, Гоце Делчев, Еделвайс, Здравец, Ленин, местност Вощинарци, местност Кръстьова, местност Света Петка, Миньор, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пирин, Рангел Димитров, Станой Крекмански, Христо Апостолов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Център, Яне Сандански

На 08.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Крупник: местност Ормана

На 08.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Полето: Нивото

На 08.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Симитли: М. Ливадите, местност Кантона, Неуточнен Адрес, Симитли

На 08.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Черниче: Детелина, Зора, М. Сухата Река, местност Кантона, местност Орловец, Роза

Община Струмяни  

На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Вракуповица

На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Гореме

На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Горна Рибница

На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Добри Лаки

На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Каменица, Общ. Струмяни

На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Клепало

На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Колибите

На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Кърпелево

На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Раздол

На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Седелец: Валого

На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Цапарево: VI-69, Кв. 69, махала Глинджурци, махала Дръно Бърдо, махала Седелски Рид, махала Чуките, УПИ Хх, Кв. 12 Бивш Стопански Двор

На 08.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Цапарево: махала Глинджурци, махала Дръно Бърдо, махала Чуките

Община Хаджидимово  

На 08.03.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Хаджидимово: Акация, Бор, Вихрен, Възрожденска, Димо Хаджидимов, Драма, Панайот Волов, Петър Берон, Прогрес, Цар Калоян

Община Якоруда  

На 05.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Бабяк

На 05.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица: Десета

На 05.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Кузьово

На 05.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица

На 05.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Гълъбово, Общ. Белица

На 05.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Лютово

На 05.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Якоруда: Васил Левски, Кирил и Методи, Лазарец, Цар Борис III/Георги Димитр

На 05.03.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Юруково

На 05.03.2019 г. /09:15 - 14:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Орцево

На 05.03.2019 г. /09:15 - 14:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Палатик

На 05.03.2019 г. /09:15 - 14:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Черешово, Общ. Белица

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 05.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./   На 06.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина: Васил Левски, Климент Охридски, Кръстовище Х. Димитър и Хр. Ботев, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 05.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Бяла Слатина: Гимназиална, Любен Каравелов, Цар Асен, Цар Симеон I-ви

На 06.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Бяла Слатина: Васил Левски, Кръстов. Х. Димитър Зад Бл. Младост 3, Кръстовище Х. Димитър и Любомир, Кръстовище Хр. Ботев и Цар Асен, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви

На 07.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина: Захари Стоянов, Климент Охридски, Крайбрежна, Скът, Стефан Караджа, Хан Крум, Цар Калоян

На 07.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Бяла Слатина: Д-Р Петър Берон, Дунав, Княз Дондуков, Кръстовище Цар Асен и Хан Аспарух, Любомир, местност Край Града, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Симеон I-ви

На 08.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Търнак: Иван Нивянин, Крайна, Ленин, Сан Стефано, Септемврийци, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка

На 08.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина: Водотечна, Гимназиална, Климент Охридски, Любен Каравелов, Люляк, Хаджи Димитър

На 08.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Бяла Слатина: Климент Охридски, Любомир, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Симеон I-ви

Община Враца  

На 05.03.2019 г. /08:45 - 08:50 ч.; 08:50 - 10:00 ч.; 09:55 - 10:00 ч./ -  Згориград: местност Гарванец

На 05.03.2019 г. /08:45 - 08:50 ч.; 09:55 - 10:00 ч./ -  Враца: Беласица, Васил Кънчов, Вилна Зона Врачански Балкан, Вратица, Георги Апостолов, Драган Цанков, Източна Промишлена Зона, местност Вратцата-Лудо Езеро, Младост, Никола Вапцаров, Скакля

На 05.03.2019 г. /08:50 - 10:00 ч./ -  Враца: Беласица, Васил Кънчов, Вилна Зона Врачански Балкан, Вратица, Източна Промишлена Зона, местност Вратцата-Лудо Езеро, Скакля

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 10:00 ч.; 09:50 - 10:00 ч./ -  Враца: Христо Ботев

На 05.03.2019 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 10:00 ч.; 09:50 - 10:00 ч./ -  Згориград: Александър Стамболийски, Боров Камък, Буковец, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Вола, Вратица, Гаврил Генов, Ген. Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Проданов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Иван Нивянин, Извън Регулацията, Йордан Лютибродски, Крайречна, Леденика, Любен Каравелов, Марин Христов, местност Гарванец, местност Кошара, местност Лагера, Минзухар, Околчица, Панайот Волов, Плакалница, Радан Войвода, Река Лева, Ръжище, Седмочисленици, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Цеко Павлов

На 05.03.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Враца: Ален Мак, Бистрец, Бистрица-Б, Ботуня, Гаврил Бистричанин, Касината, Манастирска, Мътница, Славов Дол, Стоян Орловски, Суходолска

На 05.03.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Враца: Ботева Поляна, Вишня, Джуджан, Дъб, Извор, Камарата /Кв. Кулата/, Канарата, Кокиче, Кокиче-К, Кулата, Купена, Лозарска, Лопушанска Дружина, Мир, Орешака, Полков /Кв. Кулата/, Пълковица, Първа Улица, Ритлите, Роза, Сениче

На 05.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Нефела: Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кольо Фичето, Люлин, Милко Ангелов, Мир, Околовръстен Път, Речка, Студен Извор, Христо Ботев, Цар Калоян

На 06.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Челопек: V Кв. 41, Александър Стамболийски, Ален Мак, Безименна, Г. Генов, Георги Бенковски, Д. Благоев, Еделвайс, Здравец, Кокиче, Мир, Никола Марков-Колката, Никола Петков, Околчица, Плиска, Спортна, Христо Ботев

На 06.03.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Паволче: Батак, Безименна, Драва, Дружба, Здравец, Камарата, Княз Дондуков, Ком, Люлин, Мадара, Мусала, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка

На 06.03.2019 г. /14:15 - 15:45 ч./ -  Паволче: 120 М/У Кв. 29 и Кв. 41, Александър Стамболийски, Веслец, Вихрен, Георги Бенковски, Ильо Войвода, Казашка, Камарата, Мир, Мусала, Оборище, Одрин, Околчица, Преслав, Станке Димитров, Струма, Тракия, Христо Ботев, Шар Планина

На 07.03.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Три Кладенци: 1, Александър Стамболийски, Ален Мак, Васил Левски, Гаврил Генов, Драва, Кирил и Методий, Комсомолска, Момина Сълза, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Хан Аспарух, Шипка, Юрий Гагарин

На 07.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Три Кладенци: 9-ти Май, 9-ти Септември, Братя Миладинови, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Иван Вазов, Крайбрежна, Мир, Митко Палаузов, Момина Сълза, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Радецки, Речка, Роза, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 07.03.2019 г. /11:45 - 13:00 ч./ -  Три Кладенци: Вестителя, Георги Димитров, Кирил и Методий, Крайбрежна, Шипка, Юрий Гагарин

На 07.03.2019 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Три Кладенци: Александър Стамболийски, Вестителя, Георги Димитров, Детелина, Димитър Благоев, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Краище, Младост, Одрин, Опълченска, Радослав Цветков, Стоян Радулов, Тодор Георгиев Киров, Хан Аспарух, Шипка, Юрий Гагарин

На 07.03.2019 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Три Кладенци: 9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Балкан, Бузлуджа, Вестителя, Георги Димитров, Детелина, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Радослав Цветков, Русалка, Студен Извор, Тодор Георгиев Киров, Христо Ботев

Община Козлодуй  

На 05.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Козлодуй: 52-ри Полк, 9-ти Май, Безименна, Беласица, Вардар, Враца, Георги Димитров, Добруджа, Дунав, Зорница, Иглика, Калина, Кв 259, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Кокиче, Ком, Къстовище Ул. Дунав и Г. Димитров, Обходен Път, Орлин Василев, Освободител, Победа, Преслав, Ралица, Свилен Русев, Стара Планина, Стопански Сгради В I-ви Ст. Дв., Страцин, Тимок, Тимок-2, Тунджа, ХV Кв 259, Цанко Церковски, Цар Симеон Велики, Янко Сакъзов, Янтра

На 05.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Бутан: Бачо Киро, Георги Димитров, Георги Димитров, Иван Вазов, Ленин, Ленин, Огоста, Пирин, Проф. Методи Балевски, Рила, Стоянка Копчева, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 05.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бутан: Безименна, Васил Априлов, Вела Пеева, Ген. Скобелев, Георги Димитров, Даниел Баи, Драгоман, Иван Кордов, Извън Регулацията, Йорданка Чанкова, Места, Мир, Околоселска, Петър Костов, Преслав, Рила, Черна

На 05.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Козлодуй: 36-ти Полк, Бургас, Варна, Георги Димитров, Добруджа, Екзарх Йосиф, Орлин Василев, Пловдив, Преслав, Раб. Сел. Зав. Строежи-1700, Тракия, Търново

На 05.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Хайредин: Савчо Дишов

Община Мездра  

На 05.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездра: Христо Ботев

На 05.03.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./   На 08.03.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 08:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч./ -  Роман: 068031, М. Долно Присое, Жил. Блок Казармите, Христо Ботев, Хубавенско Шосе

На 05.03.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:00 - 08:30 ч./ -  Дърманци: Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Веслец, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Кирил и Методий, Ком, Хан Аспарух, Цар Калоян

На 05.03.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:00 - 08:30 ч./ -  Караш: Акация, Александър Стамболийски, Безименна, Брусника, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Дунав, Искър, Любен Каравелов, Марковец, Надежда, Незабравка, Панайот Волов, Пано Кънчев, Петко Р. Славейков, Пеща, Почивен Дом Воденицата, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Караджа, Тоновец, УПИ I-272, Христо Ботев, Цар Калоян, Чукара

На 05.03.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:00 - 08:30 ч./ -  Курново: Ален Мак, Бачо Киро, Ботевградска, Васил Левски, Велики Преслав, Витоша, Вратица, Гео Милев, Дружба, Еделвайс, Иван Вазов, Лъга, Любен Каравелов, Мусала, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Рашов Дол, Росица, Сергей Румянцев, Стара Планина, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви

На 05.03.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:00 - 08:30 ч./ -  Лик: Александър Стамболийски, Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Ветрен, Възраждане, Георги Димитров, Дъб, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Климент Охридски, Кокиче, Ком, Комунари, Люлин, Люляк, Мануш Войвода, Милин Камък, Митко Палаузов, Опълченска, Остри Връх, Подбалканска, Родопи, Студен Извор, Тинтява, Трапезица, Цар Калоян, Цвятко Радойнов, Цена Илчева, Чапаев, Чичера, Шипка, Янтра, Ясен

На 05.03.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:00 - 08:30 ч./ -  Мездра: Жп Район

На 05.03.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:00 - 08:30 ч./ -  Ослен Криводол: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Васил Левски, Вина, Вункенец, Ген. Столетов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Люляк, Минзухар, Роза, Стара Планина, Странджа, Тотка Илиева, Търновица, Христо Ботев, Янтра

На 05.03.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:00 - 08:30 ч./ -  Синьо Бърдо: Александър Стамболийски, Ален Мак, Батак, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги С. Раковски, Драва, Дружба, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Искър, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Околчица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пирин, Пишурата, Радецки, Речка, Родопи, Ропотамо, Св. Св. Кирил и Методий, Стара Планина, Страцин, Тракия, Усойната, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I-ви, Цар Симеон I, Шипка, Янтра

На 05.03.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:00 - 08:30 ч./ -  Хубавене: Александър Стамболийски, Ален Мак, Божур, Васил Левски, Георги Димитров, Д-Р Стоян Стоянов, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Илия Темелски, Кокиче, Любен Каравелов, местност Искър, местност Ябълковата Градина, Момина Сълза, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Синчец, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, УПИ III-385 Кв. 29, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 05.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч./ -  Хубавене

На 06.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Боженица: Толовско Ливаде, Тополовско Ливаде

На 06.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елов Дол

На 06.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Липница, Общ. Ботевград

На 06.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лютидол: Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Малчика, махала Брусника, махала Кацарска, махала Тишовци, махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка

На 06.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ребърково: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов

На 06.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Типченица: 7-ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, махала Креща, махала Реката, махала Шумир, местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д. Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода

На 06.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Горна Бешовица: Ален Мак, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Димитров, Иван Павлов Девети, Илия Темелски, Малчика, Маршал Толбухин, Никола Марков-Колката, Октомври, Опълченска, Петропавловска, Радецки, Средна Гора, Странджа, Тотка Илиева, Христо Ботев

На 06.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Горна Бешовица: 9-ти Септември, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Фунев, Ленинград, Малчика, Маршал Толбухин, Станке Димитров, Тракия, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Чапаев, Шипка

На 06.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Мездра: Косматица, Люлин, Роза, Св. Св. Кирил и Методий

На 07.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Мездра: Александър Стамболийски, Д-Р Петър Берон, Добруджа, Любен Каравелов, Оборище, Св. Св. Кирил и Методий

На 07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кунино: УПИ III-469, Кв 17

На 07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мизия: Александър Якимов

На 07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Роман: Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вунка Йотова, Гарван, Ген. Столетов, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Стоян Стоянов, Димитър Баковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Жил. К-С Роман, Захари Стоянов, Иван Вазов, Илия Темелски, Искър, Камен Петков, Капитан Петко Войвода, Карашка, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Малък Искър, Митко Палаузов, Митко Пешев, Нешо Миковски, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Пирин, Полковник Гарденин, Рила, Родопи, Романова Крепост, Софроний Врачански, Средна Гора, Станка Филибинова, Стефан Караджа, Струпешка, Сухо Поле, Тодор Каблешков, Топчовец, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Чавдар, Шейново, Шипка

На 07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Габаре: Петко Лалов

На 07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Бешовица: 9-ти Септември, Ален Мак, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Павлов Девети, Иван Фунев, Илия Темелски, Ленинград, Малчика, Маршал Толбухин, Никола Марков-Колката, Октомври, Опълченска, Петропавловска, Радецки, Средна Гора, Станке Димитров, Странджа, Тотка Илиева, Тракия, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Чапаев, Шипка

На 07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Кремена: Александър Стамболийски, Батак, Безименна, Бяло Море, Гаврил Генов, Георги Димитров, Дойчин, Иван Нинов, Иглика, Косматица, Ладога, местност Езерото, Никола Вапцаров, Партизанска, Райко Даскалов, Роза, Христо Гарвански, Цона Маринова, Юрий Гагарин

На 07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Бешовица: Акация, Александър Стамболийски, Ален Мак, Барища, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Джуровица, Димитър Благоев, Димитър Петров Николов, Димо Хитов, Дружба, Държанов Дол, Еделвайс, Каменополска, Кирил и Методий, Кирко Николов, Ком, Кръста, Кръстьо Пишурка, Кръстю Василев Даков, Манастирска, местност Пишур, Мир, Митко Пешев, Моновец, Надежда, Никола Митов Павлов, Подсеч, Спортна, Старата Чешма, Теменуга, Тодор Найденов Пеновски, Тодор Петров, Томо Петков, Тотка Илиева, Христо Ботев, Ценко Петков, Шабанец

На 07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Кремена: 1-ви Май, 9-ти Септември, Ix-839 Кв 91, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Възрожденска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Тодоров, Иван Вазов, Иван Вълчев, Йото Цеков, Кирил и Методий, Ленин, Любен Каравелов, Мато Нинов, Никола Вапцаров, Никола Цветков, Околовръстна, Пейо Яворов, Петко Досев, Петко Маринов, Роза, Софроний Врачански, Стефан Караджа, УПИ Ix-501, Кв. 59, Христо Ботев, Христо Петрински, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цеко Тодоров, Шипка, Яташка

На 07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драшан: 1-176, Кв. 25, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Баба Илиица, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхем Пик, Волгоград, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Дружба, Дядо Вълко, Иван Нивянин, Крали Марко, Ленин, Лиляна Димитрова, Милко Вълчев, Петко Р. Славейков, Райко Даскалов, Сава Вътов, Сергей Румянцев, Странджата, Тотка Илиева, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон I-ви

На 07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кален: 9-ти Септември, Баба Тонка, Ботева Поляна, Велико Търново, Веслец, Витиня, Кирил и Методий, Комсомолска, Косматица, местност Цанконска Пещера, Мургаш, Роза, Скът, Хан Аспарух

На 07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Камено Поле: Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Донов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Водотечна, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Илия Тошков, Йорданка Чанкова, Камарата, Любен Каравелов, Малчика, местност Ръчене, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Райна Княгиня, Софроний Врачански, Стефан Стамболов, Странджа, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Шишман, Шипка, Яне Сандански

На 07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездра: Жп Район, Марин Дринов, Роза, Св. Св. Кирил и Методий

На 07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Цаконица: 9-ти Септември, Ангел Велчев, Бузлуджа, Веслец, Ветрен, Драва, Дружба, Дунав, Здравец, Извор, Илия Монов, Искър, Кокиче, Кольо Фичето, Марица, местност Каровец, Мусала, Оборище, Околчица, Остри Връх, Петко Р. Славейков, Пирин, Плиска, Родопи, Росица, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Струма, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Цветко Илиев, Цветко Христов, Шипка

На 07.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Роман: Димитър Благоев

Община Роман  

На 07.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Долна Бешовица: Ален Мак, Васил Левски, Димитър Благоев, Дружба, Каменополска, Кирко Николов, Кръстьо Пишурка, местност Пишур, Мир, Митко Пешев, Старата Чешма, Тодор Найденов Пеновски, Ценко Петков

На 07.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Роман: Димитър Благоев

На 07.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Долна Бешовица: Александър Стамболийски, Барища, Бузлуджа, Димитър Благоев, Еделвайс, Каменополска, Кирко Николов, Ком, Кръста, Подсеч, Спортна, Христо Ботев

На 07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Караш: Почивен Дом Бунгалата

На 07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Кунино: Акациите, Георги Ив. Димитров, Градище, Илия Пенчовски, Йоло Бърдаров, Катарашка, Кокиче, Куна Кралица, Липите, Люляк, Надлеза, Отец Паисий, Петко Василев, Петко Лалов, Пишурата, Самуилица, Симеон Найденов, Софроний Врачански, Теменуга, Трифон Даскала, Христо Кънински, Цветан Гановски, Цено Тодоров, Червеница

На 07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Радовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Батак, Бачо Киро, Борис I, Васил Левски, Възрожденска, Ген. Скобелев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Найден Геров, Паисий Хилендарски, Стефан Караджа, УПИ XVII-35, Кв. 4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон Велики

На 07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Роман: Генерал Скобелев, Д-Р Петър Берон, Митко Палаузов, Паисий Хилендарски, Филип Тотю, Христо Ботев

На 07.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Стояновци, Общ. Роман: Акация, Алеко Константинов, Безименна, Брусенска, Васил Левски, Вежен, Вихрен, Грозьо Костадинов, Еделвайс, Здравец, Люляк, местност Пладнището, местност Чифлика, Раковец, Роза, Софроний Врачански, Търговска, УПИ ХIII-292, Кв. 22, Христо Ботев, Чифлишка, Шипка

На 08.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Долна Бешовица: Боровец, Джуровица, Димитър Петров Николов, Държанов Дол, Кирил и Методий, Кръстю Василев Даков, Моновец, Подсеч, Старата Чешма, Теменуга, Христо Ботев, Шабанец

На 08.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Долна Бешовица: Акация, Александър Стамболийски, Димо Хитов, Кръстю Василев Даков, Манастирска, Моновец, Надежда, Никола Митов Павлов, Тодор Петров, Томо Петков, Тотка Илиева, Христо Ботев

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 08.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белоградчик

Община Видин  

На 06.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Покрайна: Втора, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Шеста

На 07.03.2019 г. /08:45 - 10:45 ч./ -  Видин: Васил Левски, Железничарска, Княз Дондуков, Солун

На 07.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Видин: Батальонна, Васил Петлешков, Гео Милев, Дъбравка, Стефан Тодоров, Христо Ботев, Цар Симеон Велики

Община Димово  

На 08.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бело Поле, Общ. Ружинци: 23 Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Балкански, Боян Чонос, Будьони, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витко Иванов, Гаврил Генов, Георги Кирков, Девети Септември, Димитър Благоев, Жеков, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Йорданка Николова, Йото Велов, Коста Йорданов, Къкринско Ханче, Мико Нинов, Милко Томов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Панайот Волов, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Седемнадесет Партизани, Славчо Петров, Толбухин, Трайчо Костов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чиган, Юрий Гагарин

На 05.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Карбинци: 1

На 05.03.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Димово, Общ. Димово: Александър Стамболийски

На 05.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Воднянци, Общ. Димово: Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Пета, Първа, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 05.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Динково: 059011, Втора, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 05.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дреновец: 23 Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Попов, Асен Балкански, Бдин, Божур, Боян Чонос, В Района на Жп Гарата, Васил Левски, Вела Пеева, Венеца, Витко Иванов, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Кирков, Градище, Девети Май, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Добруджа, Евгени Михайлов, Железничар, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Камен Петров, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Фичето, Космос, Коста Йорданов, Лале, Лебед, Лиляна Димитрова, Лом, Лотос, Любен Каравелов, Люлин, Магура, Малина, Марин Дринов, Марица, Металик, Миджур, Милин Камък, Минзухар, Митко Палаузов, Нарцис, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Никола Парапунов, Огоста, Осъм, Палма, Патриарх Евтимий, Перчо Йорданов, Пирин, Пролет, Райна Княгиня, Роза, Росица, Седемнадесет Партизани, Славянска, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Стела Благоева, Стефан Караджа, Строител, Струма, Тодор Петров, Толбухин, Тополница, Тунджа, УПИ-691, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цибър, Чавдар, Чепино, Черно Море, Юрий Гагарин, Явор, Ягода, Янтра, Ясен

На 05.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Карбинци: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Седма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, УПИ II - 000046, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 05.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Медовница: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 05.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тополовец, Общ. Ружинци: Антон Иванов, Батак, Беласица, Бонония, Бузлуджа, Васил Априлов, Ведерник, Вихрен, Волгоград, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граничар, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Иван Козаров, Максим Горки, Мико Нинов, Мусала, Рила, Средец, Странджа, Филип Тотю, Хан Крум, Цанко Церковски

На 08.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гюргич: 147004 М Стопански Двор, 23 Септември, Александър Стамболийски, Бор, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Веслец, Вихрен, Георги Димитров, Дъбравата, Йорданка Чанкова, Кирил и Методий, Ленин, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Отец Паисий, Първи Май, Рила

На 08.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дражинци: Алеко Константинов, Българска Роза, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Драгомир, Извън Село, Йорданка Николова, Лиляна Димитрова, Никола Й. Вапцаров, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Червена Роза, Червено Знаме

На 08.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Роглец: Георги Димитров, Иван Вазов, Ленин

На 08.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ружинци: Вихрен, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Живко Мончев, Коста Йорданов, Оборище, Отдих, Панайот Волов, Петър Глухчев, Поп Андрей, Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 08.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Черно Поле: Александър Стамболийски, Бистра, Братя Средкови, Валентина Терешкова, Васил Левски, Владимир Займов, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Иван Вазов, Иван Козарев, Илия Вълчков, Йорданка Николова, Комсомолска, Коста Йорданов, Митко Палаузов, Павел Георгиев, Петко Славейков, Пионерска, Свилен Русев, Христо Ботев, Яким Гергов

Община Кула  

На 05.03.2019 г. /08:45 - 12:45 ч./ -  Кула: Арда, Аспарухова, Бдин, Бузлуджа, Бяло Море, Възраждане, Гено Цанов, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Клокотница, Хаджи Димитър

Община Макреш  

На 07.03.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Подгоре: Александър Стамболийски, Бдин, Бузлуджа, Вит, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Йоло Гергов, Йосиф В. Сталин, Кв. 7, Марица, Осъм, Перчо Йорданов, Седемнадесет Партизани, Тодор Петров, Христо Ботев, Черно Море

Община Чупрене  

На 06.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Горни Лом

На 06.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Долни Лом: Лиляна Димитрова

 

 

Дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

      
 
 

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде утре ще спират водата в София 0| 2795 |27.02.2019 . Вижте какво ви очаква днес в ”Честно казано с Люба Кулезич” 3| 5681 |27.02.2019 . Вижте кои пътища затвори снегът 2| 3477 |23.02.2019 . Вижте къде ЧЕЗ Разпределение спират тока между 25 февруари и 3 март 0| 3959 |22.02.2019

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads
Реклама / Ads

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах