Реклама / Ads
20| 5635 |20.04.2015 НОВИНИ

Дайнов: Или държавата спира да пелтечи и лъже, или протести!

.
Евгений Дайнов
Основният въпрос е държавата да престане да лъже, тя лъже или пелтече, заяви по НТВ политологът Евгений Дайнов, който е сред радетелите на идеята да се спре презастрояването по Черноморието.
 
Ако държавата продължава да обяснява, че пясъкът не е пясък, че бетонът не е бетон, може да се стигне до нови протести. Нямам нито търпение, нито думи, каза той. Или държавата спира измамниците, или ще се натъкне на съпротива, тя е започнала вече, предупреди той и каза, че лъжите били инстинктивни. Той каза, че бетон се изливал и в петък вечерта след работно време.

Касиков от "Господари на ефира" каза, че скоро щели да бъдат изнесени много важни факти и документи за незаконно строителство от страна на хора, които искали да си мият краката в морето, седнали на шезлонг.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 3| 3851 |15.02.2024 Юлиян Попов: Важният подход е, че защитата на Черноморието няма да се разреши с един закон и една забрана . 29| 19397 |03.07.2020 Проф. Евгений Дайнов: У нас вече си имаме диктатура . 8| 5772 |16.06.2020 Оставките на министър Аврамова и шефа на ДНСК поиска Мая Манолова . 9| 5996 |17.02.2014 Л. Павлова: Недопустими са строежи на дюните край Несебър

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads