И още: днес същият си извади нотариален акт, който да оправи оригиналния отпреди 7 години, с нова данъчна оценка.
Не знам, дали според него законът е над морала, както е за ГЕРБ, ама тия работи не ми се виждат нито законни, нито морални.
Евгени Дайнов, фейсбук