Реклама / Ads
0| 3516 |23.04.2025 НОВИНИ

Дъжд на запад, температурите до 26 градуса

.
Източник: БГНЕС
Днес преди обяд ще е предимно слънчево. Това съобщават от НИМХ.
 

След обяд ще се развива купесто-дъждовна облачност и до полунощ на много места в западната половина от страната ще има краткотрайни валежи от дъжд, придружени с гръмотевици. По-интензивни ще са явленията в планинските райони от страната, има условия и за градушки.

 

Максималните температури ще са между 21 и 26 градуса.





В планините ще бъде предимно слънчево. След обяд в масивите на Западна и Централна България ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност. На много места ще има краткотрайни валежи с гръмотевици. По-интензивни ще са явленията в Западна Стара планина и масивите от Югозападна България. Вятърът ще е слаб до умерен от изток-югоизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 15 градуса, на 2000 метра - около 8 градуса.

 

По Черноморието ще бъде предимно слънчево. В сутрешните часове на места видимостта ще бъде намалена. Ще духа слаб вятър от изток-югоизток. Максималните температури ще бъдат между 11 и 13 градуса. Температурата на морската вода е 11-12 градуса. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.

 

Атмосферното налягане ще е малко по-ниско от средното за месеца и през деня ще се задържи почти без промяна.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 3882 |20.07.2024 Преди обяд ще е слънчево, след това - летни бури . 1| 5572 |20.09.2023 Дъжд идва от Западна България към морето . 0| 3491 |02.07.2022 Слънчево, температури до 35 градуса . 0| 4397 |07.07.2020 Сутринта слънце, но после - валежи, гръмотевици и условия за градушки

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads