Инцидентът е станал малко след 20 ч. На снимки, изпратени от наш зрител в платформата „Аз, репортерът” се вижда, че едната кола е смачкана напълно, а други две са с огънати ламарини и счупено стъкло, отбелязва БТВ.

По думите на зрителя инцидентът е станал в близост до площадка, където всекидневно играят деца. За щастие няма пострадали хора. Според жителите е подаден сигнал в общината за опасното дърво още преди две седмици.