Реклама / Ads
29| 12123 |01.10.2017 НОВИНИ

Делян Добрев: Подавам оставка. Труп съм, убиха ме...

.
Депутатът от ГЕРБ и председател на енергийната комисия в парламента Делян Добрев подава оставка от всички позиции, които заема. Това заяви самият той в студиото на бТВ, а причината са скандалите в Хасково, където Добрев е обвиняван, че е кадрувал и назначавал хора без конкурси.
 

Той е информирал премиерът Бойко Борисов за решението си.

 

"Винаги сме се разбирали прекрасно, той също вижда, че някак си с тази атака, която се проведе, аз съм толкова ранен, че единствената достойна постъпка е да направя това, което направих в това студиото. Не ми противоречеше на това, което казах”, разказа депутатът.

 

"Вече съм окепазен. От една седмица обикалям студията да обяснявам, че нямам сестра. БСП постигнаха целта си, очерниха името ми. Вече съм убит, труп съм - в политически смисъл", обясни мотивите си Добрев.

 

Припомняме, че вчера хасковският кмет Добри Беливанов се дистанцира от Добрев. По-рано подкрепата от партията за кмета бе оттеглена.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 10| 3671 |11.07.2024 Борисов за проблемите в ДПС: Открива се много голяма възможност за нас по смесените райони . 5| 4319 |10.04.2019 Парламентът прие оставката на Делян Добрев . 2| 4692 |03.10.2017 Делян Добрев депозира оставка в парламента . 0| 4967 |25.09.2017 Хасковски зам.-кметове хвърлиха оставки

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads