4|
3163
|05.06.2023
НОВИНИ
Демерджиев: Спекулира се, че Христов е влязъл у нас със самолет. Никоя камера на летищата не го е заснела

Ангел Христов не е влязъл със самолет в страната. Тази информация е спекулация, защото са проверени всички камери по летищата и не е установено пристигането на такова лице.
Това обяви вътрешният министър Иван Демерджиев на Капитан Андреево, където се откриват две нови ленти.
По думите му всички полицейски сили в района на Дупница издирват всякакви веществени доказателства във връзка с починалия Ангел Христов, известен още като един братята Галеви.
Демерджиев изрази мнение, че по всяка вероятност Христов е преминал през сухопътна граница в час, когато не се проверяват документите за самоличност, или е преминал нелегално.
Ангел Христов е починал в България, подчерта вътрешният министър.
Според официалната информация на прокуратурата Христов е починал от масивен инфаркт. Източници на Българската национална телевизия посочват, че по време на аутопсията са открити множество тромбози.
Моля, подкрепете ни.






Реклама / Ads
КОМЕНТАРИ
Реклама / Ads