Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

5| 9473 |07.10.2017 НОВИНИ

Десислава Атанасова призна за конфликт на интереси с баща си

.
Десислава Атанасова Източник: БГНЕС
Антон Тодоров, който вчера заплаши журналист, че ще остане без работа, да се погледне в огледалото на собствената си душевна чистота. Това препоръча в предаването „Тази събота” народният представител от БСП Таско Ерменков.
 

Негов събеседник бе Десислава Атанасова от ГЕРБ. Тя бе попитана как Антон Тодоров брани демократичните ценности.  „Тодоров не е член на ГЕРБ. Не сме обсъждали дали той  да остане депутат.  Да припомним, че ГЕРБ има депутат, който е разследван”, заяви Атанасова.

 

„Искате да кажете депутат от БСП. Манол Генов ще докаже, че не е купувал гласове”, поправи я Таско Ерменков.

 

ГЕРБ доразвиха казаното от Иван Костов, че шуробаджанащината управлява държавата. Даже първите братовчеди управляват, продължи Ерменков.

 

Близките на Делян Добрев са назначени преди 2 години, защо чак сега гръмва скандалът?, попита Атанасова.

 

Тя нарече разплитането на роднинските връзки в управлението на местната власт „ниско ниво на българската политика”.

„Търси се алиби. БСП не иска Народното събрание да избира ръководителя на антикорупционната комисия, а президентът. Затова се обсъжда кметството на Хасково. През 2013 г. г-н Ерменков ръководи комисията за калинките. Гледаме втора схема на стар филм, смята Атанасова.

 

Тя призна, че когато е била здравен министър, е била с баща си в конфликт на интереси. „Баща ми работи в Спешна помощ и аз като здравен министър бях негов шеф”.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 9| 4446 |22.12.2022 Атанасова: ПП са в делюзия! Не са се срещали с ръководството на ГЕРБ . 0| 11687 |26.04.2022 Присмял се хърбел на щърбел: Деси Атанасова се подигра на Лена Бориславова, ”защитава” БСП, ДБ и ИТН . 13| 5739 |07.02.2022 Острието на ГЕРБ обясни на Петков как функционира държавата . 41| 4936 |17.01.2021 Десислава Атанасова: Когато хората страдат, те се обръщат към Борисов

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads