Реклама / Ads
3| 4188 |15.12.2016 НОВИНИ

Димитър Делчев: Чудя се защо ПФ се хвана на хорото на ДПС

.
Димитър Делчев
Уважавам Валери Симеонов , но повратливостта на ПФ ме учудва. Питахме патриотите за антикорупционният закон, и те казаха „Да”. За нас е изненада как мението им сега е „Не. Това каза Димитър Делчев по БТВ.
 

ПФ  казаха, че няма време за антикорупционния  закон. Как така няма време, след като има 4 седмици?!  Ще останем в тази безтегловност, в която всеки си прави каквото си иска. Има над 40 антикорупционни  органа у нас  и никой не прави  нищо. Този парламент има основен приоритет  и той е борба с корупцията. Искаме да въведем единен антикорупционен  орган и ред други такива неща. Ние се надяваме, че колегите нещо са се объркали. Това правителство няма как да стане без РБ. Ние казахме, че в по-спокоен тон ще говорим с ПФ и ГЕРБ. БСП  казаха,че няма политически консенсус за този закон. ДПС  казаха подобно нещо но от тях не очаквам да се борят с корупцията. Тези схеми, дето са си ги планирали, няма да могат да си ги осъществят. Аз се чудя защо ПФ  се хванаха на това хоро. ГЕРБ искат този закон да се гледа, но техните представители не присъстват на комисии. 19 млрд . долара губим от корупцията.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 2170 |13.12.2025 След „Желязков“: Съдбата на бюджета и сянката на проект „Радев“ . 1| 2141 |13.12.2025 Двама американски войници и цивилен загинаха при атака на „Ислямска държава“ в Сирия . 6| 2145 |13.12.2025 След сделка със САЩ: Беларус освободи Колесникова, Беляцки и още 121 политически затворници . 1| 2166 |13.12.2025 Бернската конвенция няма да отваря отново делото срещу България за „Калиакра“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads