Реклама / Ads
8| 6759 |07.02.2023 НОВИНИ

Ем. Димитров - Ревизоро: Ние 6 месеца две села не може да оправим, но сега помагаме на Турция

.
Емил Димитров
Ние шест месеца с една река не можем да се справим, да изчистим две села и 20 къщи да построим, но поне сега отправяме огромна помощ към Турция. Това каза Емил Димитров - Ревизоро.
 

Всичката помощ, целият свят, която ще даде, едва ли ще е от 3-4 процента, айде, нека да са 5. Останалото Турция ще го направи сама, но изключително знаково е, че кметовете на София и кмета на Пловдив изпратиха от собствените сили хора със сила и техника, спасителни служби, Червен кръст. Съсед не се избира, това е съседът ти, трябва да го уважаваш, посочи той пред Нова телевизия.


Много добре е, че в ранна утрин президентът се е обадил и се е свързал с турската посланичка, направено е всичко необходимо ние да помогнем максимално бързо. Знам, че първо инженери, а после ще отидат и конструктори, които да видят сградите, които подлежат на събаряне. Нашата помощ е незначителна на фона на огромното бедствие и на това, което трябва да се случи там, но е много знакова и се гордея, че тоя път поне не както едно време за бомбадировките в Сърбия, сме постъпили разумно и веднага сме помогнали, каза още бившият екоминистър.

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 3673 |21.02.2023 Димитър Стоянов: Готови сме да продължим да оказваме необходимата помощ на Турция . 0| 3913 |12.02.2023 Българските спасители в Турция: Хората ни благодаряха, че не се отказваме и ни прегръщаха . 11| 6326 |20.01.2020 Емил Димитров-Ревизоро: Ако бяха ме направили по-рано... И сега ще оправим нещата . 4| 5243 |26.05.2015 Ревизоро: Опашките на Капитан Андреево може да са саботаж

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads