"Проблемът е, този който харчи парите и този, който контролира, са част от една администрация. Не веднъж сме говорили с г-жа Кунева по този въпрос. Тя заяви, че иска да носи отговорност. Да си ръководител на контролен орган е експертна работа. Министрът не е такъв експерт. Посочва се, че има проблем с концентрация на власт, но той е поправим“, заяви бившият вицепремиер.