Сблъсъкът е бил между возила на градския транспорт и частна фирма. Всичко се е разминало добре, защото няма пострадали. От КАТ предупреждават водачите да бъдат внимателни заради мокрия път.
Два автобуса се удариха в София
Два автобуса са се ударили тази сутрин на бул. „Данаил Николаев“ в София, съобщиха от МВР.