Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 3735 | НОВИНИ

Една заплата дарение: Дмитро Кулеба благодари на премиера Петков

Кирил Петков, Дмитро Кулеба
Кирил Петков, Дмитро Кулеба Източник: БГНЕС
”Благодарен съм на на министър-председателя на България Кирил Петков за започване на обществена кампания за събиране на средства за Украйна и за подпомагане на нашата отбрана. Този ход демонстрира истинска българска солидарност с Украйна. Почувствах я добре, още когато миналата седмица бях приет от премиера Петков в София”.
 

Това написа украинският външен министър Дмитро Кулеба в Twitter по повод това, че държавата стартира кампания за набиране на средства, които да бъдат предоставени в помощ на Украйна.

 

Новината обяви премиерът Кирил Петков във Фейсбук: "Призовавам всеки български гражданин, който наистина иска да помогне на Украйна, да дари като мен една заплата".




f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Бимбалов: Очакваме водещата партия да сложи една ясна червена линия - между България и Кремъл 0| 4083 | Бимбалов: Очакваме водещата партия да сложи една ясна червена линия - между България и Кремъл Поредна рокада в министерството на Събев: Тръгна си зам.-министърът на транспорта 0| 4853 | Поредна рокада в министерството на Събев: Тръгна си зам.-министърът на транспорта Една от пострадалите в „Арсенал“ жени е с опасност за живота 0| 3424 | Една от пострадалите в „Арсенал“ жени е с опасност за живота Виталий Кличко: Турция е една наистина приятелска страна за Украйна 0| 3461 | Виталий Кличко: Турция е една наистина приятелска страна за Украйна

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads