Оценката на кабинета Борисов-3 не може да е еднозначна. Видяхме две управления, второто се характеризира с повече скандали. Правителството имаше един единствен дневен ред, а именно за европредседателството", това заяви социологът Стефан Георгиев от АФИС.

"Това, което виждаме е поредица от срещи на високо равнище и имиджови успехи. Тези събития ще се случват и след като приключи председателството. Според мен, не можем да борим корупцията с електронно правителство", каза още той.