Реклама / Ads
6| 5905 |22.01.2015 НОВИНИ

Експертиза на 40-годишна поетеса: Хименът й е запазен, епителът-розов!

.
Албена Хинкова
"Дълбоко съм накърнена, няма да му простя, работата става още по-закучена". Това отсече 40-годишната поетеса Албена Хинкова в съдебната зала. Тя е предявила иск в размер на 3 хиляди лева от своя колега поет Николай Славов.
 

На 2 юли миналата година повреме на литературна сбирка в пловдивския кулб "Младост" той се обърнал към нея: Кажи бе, моме! Макар че ти не си мома, но това няма значение". Засегната на чест поетесата води безпрецедентно дело, а днес районният съд в града на тепетата гледа казуса за четвърти път.

 

"Останах изумен, когато прочетох подостоверението й издадено от съдебна медицина, че хименът на Албена е запазен, а епителят й е розов", каза Николай.

 

Той е категоричен, че 3-ти път няма да й поднася извинения, защото 2 пъти вече го е правил, а 40-годишната девственица се появи с бяло кожено палто, черни лачени ботуши, с руж на бузите и прическа, пише "24 часа". Тя донесе в съдебната зала стар брой на някогашния пловдивски вестник "Комсомолска искра". Тук има интервю на моя дядо да видите колко образован човек е бил той, каза тя.

 

Понеже се разискват данни от личния живот на ищцата процесът се гледа при закрити врати. Шефът на литературния клуб Минчо Палавров видя в делото неосъществена любов между девствената Албена и 57-годишна колега Николай Славов.

 

"По-добре да се вземат. Те са родени един за друг и се допълват. Вместо да се карат ще е хубаво да се задомят", препоръча шефът на литературния клуб. Албена доведе две свидетелки, едната от които Елена Куматова изнесе рецитал с песни от народния фолклор за вили-самодили с бели рокли и руси коси.

 

"Потопи се в ледено езеро. Сняг завали и тя пак е девствена", декламираше приятелката на ищцата. Друга поетеса - Милена Стоянова, която е на страната на подсъдимия, пък се появи преоблечена като фортуна - със синя перука, коносовидна шапка, черни ръкавици, бяла мантия и лилаво наметало.

 

Шефът на литературния клуб Минчо Палавров в един момент не издържа и се обърна към нея "Ах съдбо, съдбо! Предвещай ми шестица от тотото".

 Шоуто в пловдивския съд продължава.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 20 |19.12.2025 Българин почина в американски затвор след задържане от имиграционните власти . 0| 164 |19.12.2025 Досиетата „Епстийн“ излизат: Тръмп под натиск, MAGA се пропуква . 0| 169 |19.12.2025 „Решителни мерки“: Рекордна оръжейна сделка на САЩ с Тайван изправи на нокти Китай . 1| 545 |19.12.2025 Путин вижда мир само при капитулация на Украйна. Не успя да скрие проблемите в руската икономика

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads