Реклама / Ads
1| 5332 |20.02.2018 НОВИНИ

Фрогоко: ГЕРБ и Патриоти решават дали да сменят проф. Плочев

.
Проф. Камен Плочев
Обединените патриоти, също като ГЕРБ, ще нищят днес казуса с управителя на НЗОК проф. Плочев, научи Фрог нюз.
 

Днес, в 17 часа, и ГЕРБ, и ОП ще се събират, но по отделно, за да решават дали да искат оставката на професора. От парламентарната група на Патриотите обясниха, че всеки вторник се срещат, за да обсъждат проблемите на седмицата и сегашната сбирка не е специално заради случая с шефа на Касата, но и той ще бъде обсъден.

 

БСП ще имат подобна сбирка един час по-късно от тази на ГЕРБ и Патриотите. Утре в Здравна комисия в парламента пък ще бъде изслушан здравният министър Кирил Ананиев.

 

Ако ГЕРБ и Патриотите се договорят, те без усилия могат да свалят проф. Плочев от власт. Опозицията дори да им се противопостави, думата на управляващите е последна.

 

Лично проф. Плочев няма намерение да подава оставка. След твърденията на здравния министър Кирил Ананиев, че той публично е изрекъл 6 неистини, Фрог нюз се опита да се свърже с него, но безуспешно. 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 6| 2203 |14.12.2025 Учен от НАСА разкри мистерията на „Витлеемската звезда“ . 0| 2178 |14.12.2025 Кои метали преобръщат световната икономика през 2026 г. . 0| 2299 |14.12.2025 Какво ядат монасите от Света гора по време на Коледните пости . 0| 2266 |14.12.2025 Сняг за Нова година

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads