Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
2| 7135 | НОВИНИ

Фрогоко: Горещо пред Съдебната палата! Мотористи въдворяват ред

Архив
Архив
Протестиращите мотористи се готвят за последна мирна демонстрация пред Съдебната палата. Тя ще се състои днес, от 19 часа. Ако никой не ги чуе, наесен ще настане пожар, каза пред Фрог нюз Наско Алескандров, баща на Васил, едно от двете убити момчета от Илиян Тодоров пред дискотека „Соло”. Той също ще подкрепи исканията на мотористите.
 

В протеста ще се включат хокеисти, MMA бойци и всички граждани, които търсят справедливост. „Нашите искания не са политически. Протестъри и политици искаха да застанат начело на протеста. Ние не искаме това. Искаме ред в държавата. Не искаме да се уволнява съдийката, която пусна под домашен Фарук Бекташ, прегазил двама мотористи. Искаме тотална промяна в съдебната система. Как е възможно Димитър Узунов да не самосезира ВСС за бягството на турчина?! Понеже не бил чул за нашите протести, време е вече да чуе!, каза още Наско Александров.

 

Протестът е за малтретираните възрастни хора по селата, за прегазените пешеходци, за всички нередности в тази държава. Мотористите замислят да организират отряди по селата, които да пазят бабите и дядовците от мародерствата на престъпниците.

 

Припомняме, че повод за поредицата от протести в цялата страна, бе прегазването на двама мотористи от турския гражданин Фарук Бекташ. Чужденецът бе пуснат под домашен арест и впоследствие се укри.   

 

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Костов: Резултатът от президентските избори е предизвестен 3| 9836 | Костов: Резултатът от президентските избори е предизвестен Ген. Радев: Отворен съм за предложения, но преценявам сам 1| 5895 | Ген. Радев: Отворен съм за предложения, но преценявам сам ФРОГОКО: МОН не плати абонамента за научно инфо, ВУЗ-вете блокирани 2| 5556 | ФРОГОКО: МОН не плати абонамента за научно инфо, ВУЗ-вете блокирани Горещо, опасност от пожари в 7 области 0| 5504 | Горещо, опасност от пожари в 7 области

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads