Това не е истинска завършена политическа шизофрения, а истинска дирижирана от Москва политическа наглост с цел всяване на пълен хаос и разделяне на българските граждани, както и опазване на всяка цена на осъществяващата им слугинските и предателски военни енергийни проекти АЕЦ “Белене” и “Турски поток” марионетна българска диктатура!!!


Тази българска диктатура има две основни цели - корупция и марионетно слугуване на диктатурата в Москва. Санкции от САЩ!!! На Брюксел не може да се разчита - твърде много мръсни руски рубли има там!!! Това е война срещу България, българите, НАТО и Европа!!!

Стефан Гамизов