Реклама / Ads
2| 7888 |22.05.2017 НОВИНИ

Георги Иванов е в медикаментозен сън

.
Първият ни космонавт Георги Иванов се намира в медикаментозен сън. Това обяви доц. Евелина Одисеева от Военномедицинската академия. Състоянието на първия ни космонавт е стабилно, но той все още не е вън от опасност.
 

На Иванов е поставена диагноза исхемичен мозъчен инсулт, като предстоят още серия от изследвания. Ще му бъде направен и скенер, след като минат 24 часа от поставянето му в медикаментозен сън. Георги Иванов се е почувствал зле в 5 ч. сутринта.

 

Вчера вечерта той е имал битов инцидент. Получил е травма на раменната става и лек удар на главата, но не е бил зле.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 3434 |24.10.2024 Пострадалият след скок с парашут край Ботевград е в стабилно състояние, но все още е с опасност за живота . 4| 3181 |04.10.2024 Арестуваният Джейхан Ибрямов е откаран в МВР болница . 0| 3329 |24.08.2024 22 минути: Медицинският хеликоптер помогна на жена с тежка черепно-мозъчна травма . 5| 4974 |10.04.2019 40 години от покоряването на Космоса от Георги Иванов

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads