Реклама / Ads
0| 3464 |26.03.2022 НОВИНИ

Григор Димитров отново си тръгна безславно от Маями

.
Григор Димитров Източник: БГНЕС
Единственият българин в тенис елита Григор Димитров отново не можа да се представи добре на „Мастърс“ турнира в Маями, като отпадна във втория кръг от 54-ия в световната ранглиста Макензи Макдоналд с 1:6, 4:6 за 73 минути.
 

Нито веднъж в предишните си 10 участия в столицата на щата Флорида Гришо не е преодолявал осминафиналите (2012-а губи на тази фаза от Янко Типсаревич, а през 2016-а от Гаел Монфис), а сега отново не можа да запише дори една победа в надпреварата, която се утвърждава като една от слабите му в календара на АТР.

 

Той реализира 18 уинъра, но направи и 22 непредизвикани грешки, които бяха доста повече от 13-те на съперника му и не можа да направи мача достатъчно интригуващ. Макдоналд заслужава поздравления за едно от най-добрите си представяния в последната година, като напълно заслужено се поздрави с успеха.

 

Миналият сезон Гришо също отпадна на тази фаза в Маями след поражение от устремения към върха тогава Камерън Нори.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 150 |13.12.2025 Двама американски войници и цивилен загинаха при атака на „Ислямска държава“ в Сирия . 0| 180 |13.12.2025 Беларус освободи 123 политически затворници след сделка със САЩ . 0| 280 |13.12.2025 Бернската конвенция няма да отваря отново делото срещу България за „Калиакра“ . 1| 920 |13.12.2025 Изтеглят мляко за кърмачета от българския пазар като предпазна мярка

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads