Реклама / Ads
13| 17888 |13.03.2018 АКТУАЛНО

Адв. Хаджигенов пред Фрог: Собственикът на BiT е Гинчо, сламен човек

.
Николай Хаджигенов
Собственикът на BiT Мирослав Янев е сламен човек. Той е Гинка, по-точно Гинчо. Още от сега мога да ви кажа, че служителите на телевизията няма да си получат заплатите. Това обясни пред Фрог нюз адвокат Николай Хаджигенов.
 

Той бил извикан от близо 50 човека в медията, за да защитава интересите им.  Журналисти се вдигнаха буквално на бунт. Те  обясниха, че не са взимали заплати от януари, а студията са изпразнени. Всички предавания са спрени с изключение на новините. Янев е трябвало да се срещне днес с работещите, но не се е появил. Това ескалирало напрежението.

 

Сега има уговорена среща за утре, но аз съм скептичен. Досега поне по три срещи са правени с всеки отделен човек и нещо.  Още при продажбата се разбра, че целта е тази телевизия да се закрие. Казах на хората днес, че нямат избор и че ще ги оставят без заплати. Воденето на дела и печеленето им не е проблем. Но исканията няма как да се удовлетворят, след като в тази телевизия няма нищо.   

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 5241 |08.12.2025 Financial Times: Николай Младенов е фаворит да оглави управленската структура в Газа . 2| 2351 |08.12.2025 Human Rights Watch: ТЕЦ „Марица 3“ разболява хората в Димитровград . 8| 11641 |07.12.2025 „Теглиш ти, крадат те“ – телефонни измамници точат десетки хиляди лева от България . 3| 20343 |06.12.2025 Украинският главнокомандващ: Русия се крие зад мирните преговори като продължава да настъпва

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads