Реклама / Ads
16| 9261 |14.10.2021 НОВИНИ

Христо Иванов: Призовавам ВСС да задвижат процедура по отстраняване на Иван Гешев

.
Христо Иванов
Призовавам отново ВСС да задвижат процедура по отстраняване на Иван Гешев, или да си подадат оставката. Това каза по БНТ Христо Иванов, съпредседател на ДБ.
 

"По казуса с гражданството на Кирил Петков и с уседналостта на Мария Касимова-Моасе чакаме компетентните институции да се произнесат", съобщи Христо Иванов. 

"В Стара Загора не приеха документите ни защото са с електронен подпис. 21 век в 21 година, когато светът върви напред, ние нямаме такава дигитална комуникация", допълни бившият депутат. 

 

"В 25 МИР отстъпих мястото си на Елисавета Белобрадова, по известна като Летящата Козила Ерато, част от гражданската квота - това е бъдещето", каза още той. 

"Не сме искали парчета от баницата, а качествени и доказани кандидатури. ДБ няма да участва в нечестни коалиции", завърши Христо Иванов. 

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 14| 3977 |31.03.2024 Христо Иванов: Президентът води кампания за сплашване и истеризиране на ситуацията . 6| 5432 |09.12.2021 Христо Иванов: Призовавам Гешев да подаде оставка . 12| 9132 |03.06.2021 Христо Иванов: Недопустимо е как Борисов, Гешев и Цацаров се петляркат по сцената с мазните си лъжи . 2| 5753 |24.07.2019 Христо Иванов: Номинацията на Гешев трябва да бъде оттеглена, нека главният прокурор да не е с език на мутра

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads