Ето какво още коментира той по повод вота 2 в 1:

"Демократична България също като че ли загуби и фокус, и инерция, но най-важното е, че този път ще има правителство на промяната.


Но не подценявайте способността на интригантския капацитет на Борисов.


Големият проблем е качеството на политическия и обществен дебат и като съдържание, и като комуникатори. Да не говорим като медии."