Ивайло Вълчев: ИТН ще бъде партньор на „партиите на промяната“

„Бяхме наясно, че ще понесем такива негативи, бяхме готови за това. Ако негативите са заради това, че ние сме първата и единствена партия, която, печелейки избори не направи нито едно назначение на свои хора и за това, че не влязохме в безпринципни коалиции - прекрасно“, коментира Вълчев.
По думите му предстои много работа от страна на всички партии, които влизат в парламента, за да се състави кабинет.
„В наше лице ще имат един партньор, всички онези партии „на промяната“ – няма как да разговаряме с ГЕРБ и ДПС. Естествените партньори са „Продължаваме промяната“ – ще видим дали ще можем да ги поздравим за първото място на изборите, „Демократична България“, допълни той.
Според него предстоят разговори за съставяне на правителство. „Българският гласоподавател показа две неща – избирателната активност показва, че хората са уморени, те отново не дават на никого възможността и правото сам да състави правителство“, посочи Вълчев.
Моля, подкрепете ни.





