7-годишното момиче, което изчезна край село Ковачевица, Самоковско, е било изнасилено и убито. Извършителят вече е задържан. Убиецът е 16-годишен младеж, за който има данни, че е живял сам. Местните казват, че той е бил агресивен.
7-годишното момиче е живяло в къща в покрайнините на село Ковачевци. Прибирайки се от училище вчера решава да остане да си играе навън.
Пред това време майка му е била в къщата с по-малкото си дете. Към 14 ч. тя обаче установява, че момиченцето още го няма и сигнализира на полицията.
Вероятност 99% да е циганин ! Колко Баби и Дядовци са убити или пребити през последните 10-на години ??? НЯМА КРАЙ ЦИГАНСКАТА ПРЕСТЪПНОСТ !!! Кърджалийски времена ли настанаха ??? Докога ??? А Каскет Гешев се среща с продавачи на чорапи ...... Жалка държава сме !!!!!!!!
На 100% е циганин.
Някъде видях снимка на кокошарника - каптор, в който е бил задържан извършителя.
Макар главата на изрода да беше покрита с чувал, отвсякъде си личеше, че е манго.
Хора,разберете,ПЕДОФИЛИЯТА е била и е в момента след ВСВ на власт в САЩ и в ЕС,от там идват всичките беди,разберете.Насаждане чрез техните медии на това ,че нямало нищо лошо да си ГЕЙ/ПЕДЕРАСТ/,че можело да има брачна двойка от еди пол,че може изнасилванията ,отвличанията на деца и жени да не е престъпление,защото видете ли той бил-психически болен и нестабилен.Всичко това доведе до състояние в САЩ и Европа да има все повече престъпления и те да стават все по-сатаниски и брутални.Утре може и нашите деца,внуци,майки,жени да се случи това.Никаква примеримост към такива,изобщо не ме интересува тяхните закони-хванали го -трепане.Друг начин няма за тези изгверки.
В моята паланка 15 годишно цигане удуши и се изгаври с трупа на 82г старица. Женицата беше мъничка, слабичка и с още по-малка пенсийка, майка ми понякога и даваше скришом от мен по някой лев за хляб. Жива начупил пръстите и китките на ръцете....
Следващата щеше да е майка ми ако не се беше случило да бъда при нея.
Убийството щеше да остане заметено ако, вече на 16, цигането не се беше опитало да нападне друга старица.
Постоя в Бойчиновци и толкова.
Докладване на коментар
Изберете действие за този коментар
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно! След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.