Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 4302 | НОВИНИ

Изтича крайният срок за споразумение между НИМХ и БАН

Изтича крайният срок за споразумение между НИМХ и БАН
Източник: БГНЕС
Ще спрат ли работа синоптиците от НИМХ? Изтича крайният срок, който Институтът даде на БАН за подписването на споразумение.
 

За да не спре прогнозата за времето, трябва да бъде обсъден и планът за отделяне на Института, който беше разработен от синдикати и експерти от Министерството на образованието.

 

Днес изтича и крайният срок, който синоптиците, недоволни от финансирането на работата им в рамките на Академията, дадоха за назначаване на ръководство. В противен случай прогнозата за времето няма да бъде осигурявана 24 часа в денонощието, предупредиха те.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Адвокат: Държавата няма желание за споразумение за „царските имоти“ 2| 5343 | Адвокат: Държавата няма желание за споразумение за „царските имоти“ Валери Симеонов обвини премиера, че нарушава коалиционното споразумение 3| 5367 | Валери Симеонов обвини премиера, че нарушава коалиционното споразумение Изтичането на мазут край Созопол продължава 4| 5729 | Изтичането на мазут край Созопол продължава Изтича валидността на застраховките на фалиралия „Олимпик“ 3| 4174 | Изтича валидността на застраховките на фалиралия „Олимпик“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads