На място веднага бил пратен екип. При извършения оглед на място данни за насилствена смърт не са установени.
Тялото на 70-годишната местна жителка е откарано за аутопсия в Съдебна медицина в Шумен. Образувано е досъдебно производство.
На 12 юни малко преди 9 часа в Шумен е приет сигнал, че в двор на имот в село Бяла река се е самозапалила възрастна жена, съобщават от ShumenOnline.bg.
На място веднага бил пратен екип. При извършения оглед на място данни за насилствена смърт не са установени.
Тялото на 70-годишната местна жителка е откарано за аутопсия в Съдебна медицина в Шумен. Образувано е досъдебно производство.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Не е издържала жената на глада и немотията..... При Герб е така...колко се самозапалиха, а те си играеха с кюлчета и курви...
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.