Реклама / Ads
0| 5202 |20.08.2015 НОВИНИ

Жени се удариха челно на подбалканския път, едната загина

.
Два леки автомобила, шофирани от жени, се удариха челно, като водачката на единия от тях е загинала на място. Шофьорката на другия автомобил е откарана в болница в тежко състояние. Това стана на подбалканския път София-Бургас в района на село Долно Сахране около 7.00 часа тази сутрин.
 

Причините все още се изясняват. Има предположение, че водачката на мерцедеса, която е загинала, е опитала да направи обратен завой. Това тепърва трябва да бъде установено от експертите, след като направят оглед на произшествието.

 

57-годишна е жената загинала при катастрофата. Тя е пътувала в "Мерцедеса", а 26-годишната жена, пътуваща в другия автомобил, е настанена в болница. Пътят не е затворен.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 4319 |13.11.2024 Тежка катастрофа с две жертви затвори участък от главния път София-Варна . 0| 3206 |10.10.2024 Жена загина след сблъсък на автомобили . 0| 4296 |04.02.2017 Тежка катастрофа затвори Подбалканския път, ранени са трима . 0| 5360 |20.08.2016 Двама души загинаха на пътя София-Бургас

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads