Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
3| 2945 | НОВИНИ

Kапитан Васил Данов: Няма доказателства срещу Зеленски, ако има, ще му подскажат да си ходи

Капитан първи ранг Васил Данов
Капитан първи ранг Васил Данов
Хората в Украйна имат основание да не одобряват законите, които сега се разглеждат, защото смятат, че подкрепят корупционерите. Хората протестират законно. Техните упреци и недоверие са основателни и би трябвало Володимир Зеленски да отговори по най-морален начин. Борбата в украинското общество срещу корупцията ще продължи, заяви капитан първи ранг от запаса Васил Данов .
 

Европейците имат право да реагират, защото са най-мощният донор на Украйна. Все още няма сериозни доказателства срещу Зеленски, ако има такива, ще му подскажат, че е време да си ходи, поясни кап. Данов.

 

Той коментира преговорите в Истанбул и войната в Украйна: "Никой не очаква кардинални промени. Руските средства за масова информация казаха, че предстояла много работа и да не очакваме нищо особено. Отиват да тупат топката и да покажат, че няма да приемат условията, за които иска да разговаря Украйна", заяви капитан първи ранг от запаса Данов.


По думите му когато няма сериозен натиск срещу Русия, нямат причина да прекратят подготовката си за по-мащабна война.


"Не може да прекрати тази война режимът на Владимир Путин. Три години и пет месеца Русия не може да победи Украйна, въпреки че си постави амбициозни цели. Ако спре и даде заден ход, ще означава пълен провал на политиката на Владимир Путин. Компромисите от двете страни са трудни. Държавата, която е жертва на агресията, няма как да се откаже от свои територии. Компромисът би бил да иска по-малко репарации", допълни кап. Данов за Bulgaria ON AIR.

 

Според него Русия трета година води подла, цинична и антихуманна война.

 

"Има натиск от страна на Сената и Конгреса в САЩ да продължи подкрепата за Украйна. Натискът върху президента Доналд Тръмп ще продължи. Още от първия ден след влизането си повторно в Белия дом, Тръмп окуражи агресора", обясни гостът.

 

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Китай тайно доставя на Русия двигатели за дронове като хладилно оборудване 1| 10415 | Китай тайно доставя на Русия двигатели за дронове като хладилно оборудване 22 коли изгоряха в Свети Влас 2| 2915 | 22 коли изгоряха в Свети Влас Промяна за застраховка "Гражданска отговорност” 14| 54337 | Промяна за застраховка "Гражданска отговорност” Резултатите от третия кръг на преговорите Русия-Украйна в Истанбул 4| 2862 | Резултатите от третия кръг на преговорите Русия-Украйна в Истанбул

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads